Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jakub

Nalezeno 16 příspěveků, 13 různých IP adres

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

20.04.2006 11:51

Modrá šance po ústecku?

Pohled z druhe strany

Jakub 195.?.?.?

S Větruší to šlo hodně s kopce během devadesátých let. Nejprve ji město zprivatizovalo, objekt postupně měnil majitele, kteří ho ale nechali zcela zchátrat, až v roce 2000 vyhořel. Takže město trosku opět vykoupilo a s velkými náklady rekonstruovalo. Což je nakonec dobře, protože to je vedle Střekova významná dominanta města, je tam hezky a je to i vhodný start nebo cíl turistických značek (např. k Vaňovským vodopádům). Nízké nájemné pro Drinks Union platí pouze do r. 2007 a je radními odůvodněno náklady firmy na dovybavení objektu (3 mil. Kč): http://vetruse.info/zprava/archiv/brezen/2006/jak-je-to-s-pronajmem-vetruse/
Nechci hájit ODS ani Gandaloviče (pamatuji ho ještě jako učitele na gymplu a nebyl mi moc sympatický). Spíš bych ale zaměřil hněv na toho, kdo byl zodpovědný za předchozí bordel. Což nevím, městskou politiku jsem tehdy moc nesledoval.

Restaurace na Větruši je jinak příjemná, ceny přiměřené, obsluha trochu pomalejší, vyhlídka z věže stojí za to (podzim 2005).

103860

09.10.2004 00:57

Zvědavec se opět převlékl

Zvědavec se opět převlékl

Jakub 83.?.?.?

Po pravdě musím říct, že nový vzhled se moc (podle mě) nepovedl. Zařadil bych ho tak na úroveň toho předminulého. Minulej byl suveréně nejlepší.

34557

01.03.2004 05:16

Pavel Opočenský na hranici

RE: Pavel Opočenský na hranici

Jakub 129.?.?.?

>Pane Stwora,
>....sokovana rekce na Vas komentar:
>
>"Copak to nepíšu jasně? Hranici jsou (měly by být) první
>měsíčky. Má-li dívka menstruaci, nemůže být považována za
>dítě."

>
>Vcera jsem byla jeste devcatko ale dnes jsem ready
>to be fucked?
>Jenom takova mala otazka panove - kdyz jste meli svou prvni
>nocni poluci - zmenilo vas to bleskove na dospele muze?

Ja si myslim, ze rozhodujici pro urceni sexualni hranice by mel byt smysl pro zodpovednost k tomu, co muze nasledovat. Coz znamena, ze po kazdem sexualnim kontaktu (do urciteho veku) muze dojit k otehotneni. To, ze dnesni vyvoj uz umi predchazet otehotneni anebo potom provadet potraty, nemuze a nesmi byt ani castecnym aspektem na urceni vekove hranice. Tato zpusobilost by mela byt dana schopnosti porodit tak, aby matka vzhledem ke svoji nedotvorene dospelosti na to zdravotne nedoplatila, a pak by meli oba strujci ditete zarucovat, ze se o to dite plnohodnotne postaraji.

Nelibi se mi, jak pan Stwora pise, ze pan Opocensky nebude moci nadale tvorit. No a co ma stat? To chcete jako rict, ze tvurcum by melo byt dovoleno vsechno? I oni jsou prece v prve rade lidi, na nez se vztahuji zakony. Ci ne? Pan Opocensky o takovem zakonu vedel, proto se mel podle toho chovat. A ze delal, co zakon netoleruje, je neodiskutovatelne. Nebo chcete rict, ze kuprikladu onanovani na verejnem miste by se melo prehlizet?

Ovsem to, ze mu naparili vic, nez naparuji za nektere vrazdy, je vskutku kriklave. Pan Opocensky je ve vezeni opravnene, jen je diskutabilni vyse trestu.

26036

27.01.2004 05:57

Rodiče? Jen takový obtížný hmyz

RE: Rodiče? Jen takový obtížný hmyz

Jakub 129.?.?.?

>Ja nevidim ve vasi prihode nic neobvykleho,
1)ja se divim a divim se i tomu, ze se muze nalezt nekdo, komu neni na tom nic neobvykleho - pokud vsak nejste dosud rodic, pardon
>nevim proc se tim s nami serujte ?
2)panu Stworovi jde predevsim o jeho problem, samozrejme, ale jsou tam jasne signaly, ze se jedna o problem cele spolecnosti
>Syn je dospely.....
3)ale jako dospely se vubec nechova, kdyz si tu skolu sam neplati. Nechapu, proc. Prece si muze vzit pujcku (po dobu studia nenarustaji uroky) - a je znamo, ze pokud mladi lide jsou na studiu financne zainteresovani, ze dosahuji lepsich vysledku - nuti je to mit pristup poctivejsi.
4)Chyba je u rodicu. Ta premira podpory skodi.

24995

16.01.2004 06:42

Cikáni vítězí

RE: Cikání vítězí

Jakub 129.?.?.?

Nemohu pochopit, proc jste to, pane P., napsal prave tak. Nenachazim v tech vasich vetach navaznost a ani naznakem nejakou souvislost s hlavni myslenkou, ktera je, ze se my vsichni chovame k Cikanum nevhodne a vy ne. Za nevhodnost povazujete i to, ze tady ve Zvedavci zatim nikdo nevznesl nejaky navrh, co s Cikany delat.

Odpovidam:
1) Na navrhy jsou tu nami zvoleni clenove parlamentu, kteri, mimochodem, jsou placeni prave za to, a, v porovnani se zbytkem spolecnosti, ne malo.
2) Navrh jste nepredlozil ani vy.
3) Z vasi poukazovane naklonnosti k Cikanum nevyplyva, ze byste dosud vyvijel aktivitu smerujici k vychove Cikanu. Treba takovou, ze byste je zval na navstevy k sobe a snazil se je svoji nezaujatosti prevychovavat.
4) V textu clanku pana S. jsou prehmaty. Dostalo se mu za ne kritiky a on se omluvil. Nevim, proc jste se musel po kritice do pana S. navezt prirovnanim k holohlavcum. Stale jeste verim tomu, ze vam nebylo zapotrebi zviditelnovat se jinak nez dosud.

Staci si precist, co a jak jste tu dosud napsal. Vystridal jste snad vsechny mozne pozice, hlavne protikladne: Byl jste moralistou, skoro klasternim, a znicehonic jste zacal uzivat slova, kterymi oplyvaji ti nejvetsi hulvati. Nebo demokratem a naopak jste i projevil zajem umlcovat jine za prispevky, jez byly slusne - nebyly vam jen sympaticke. Bylo tech protikladu vic, vyjmul jsem jen ty nejkriklavejsi.

Proboha, ktera ta tvar je vase prava?

24514

09.01.2004 06:13

Izraelské pustošení v Nablusu

RE: Izraelské pustošení v Nablusu

Jakub 129.?.?.?

>To jsem včera na serveru ALIBABA.COM četl důležitější
>informaci:

>
>http://albawaba.com/headlines/TheNews.php3?sid=267448&lang=
>e&dir=business

>
>A hned budou mít život sladší.
>

To je opravdu pro vas dulezitejsi informace? Hnus. Nemam slov.

Pani Mala, nenechte se odradit znevazovanim kretenu a prekladejte casteji. Je potreba slyset i jine hlasy, nez jen upravene k obrazu Izraele, ktere vsechny informace pretaceji jako driv CCCP.

24090

09.11.2003 15:53

Aféra generála Günzela

Aféra generála Günzela

Jakub 62.?.?.?

Jak se jim dostal ten dopis do rukou? Zjevně se jednalo o chydu poslance Hohmanna. Myslím, že přesnou odpověď naleznete v článku, na který jsem natrefil na adrese:
http://cz.altermedia.info/index.php?p=181&more=1&c=1

21416

31.10.2003 14:16

Diskuze budou pro ty, kteří se zaregistrují, bez moderování

Proč ta cenzura?

Jakub 213.?.?.?

Na cenzuru bych se vykašlal. Ať sem píše jakejkoliv huvát či cokoliv jiného... Většina lidí si o něm řekne své a bude normálně diskutovat s těma, se kterýma to uzná za vhodné. Až že by někdo prohlašoval něco, co by se administrátorovi nelíbilo? A co, od toho je přeci svoboda slova... Docela se nedivím, že se pan Stwora musí snižovat k takovým ubohostem jako je žebrání na tyto stránky. Kdyby diskuzi uvolnil, třeba by měl čas dělat něco užitečného nebo aspoň čas na psaní nových článků.

21208

21.10.2003 21:40

Čtrnáct charakteristik fašismu

Čtrnáct charakteristik fašismu

Jakub 62.?.?.?

Jan Zelený: K hodnocení 1. republiky nelze již nic dodat, nezbývá nic než souhlasit. Zajímavé by bylo aplikovat to hodnocení na současnou ČR...

20998

19.10.2003 17:57

Nová forma spammu?

Nová forma spammu?

Jakub 62.?.?.?

Na spam stejně jako většina normálních lidí seru. Na druhou stranu ještě děsnější mi přijdou ty totalitní antispamové zákony, které teď navrhuje Ministerstvo informatiky (již podle názvu užitečná instituce). To abych se potom každého kamáráda či známého osobně či telefonicky ptal, jestli si vyžaduje, abych mu poslal mailem nějakou tu blbost.

20957

13.02.2003 23:28

Six Americans, one Israeli aboard space shuttle

Pokřivené hodnoty

Jakub 62.?.?.?

Zemřelo 7 lidí, ale v médiích se pořád omýlá se smrt jednoho Izraelce. 7 lidí mi opravdu nepřijde moc, na dálnicích zemřou větší kvanta lidí a nad raketoplánem plakat nebudu, ale nechápu proč, a to mi přijde z humanitního hlediska přijatelnější, nepláčou spíš nad těma dvěma mrtvejma ženskejma. Copak je jen židovská národnost sama o sobě něčim víc...

8853

15.10.2001 20:27

Na afghánské frontě není klid

Declaration of war

Jakub 63.?.?.?

Z http://www.codoh.org/bbs/messages/2068.html:

Article 1 of the Convention states: "The contracting Powers recognize that hostilities between themselves must not" [French original: "ne doivent pas", somewhat weaker than "must not"] "commence without previous and explicit warning, in the form either of a reasoned declaration of war or of an ultimatum with conditional declaration of war." (Article 2 concerns immediate notification to neutral powers, while article 3 is a sort of "all-participation clause".)

In 1946-48, it was claimed by the Americans and the British during the Tokyo Trial that military attack without "declaration of war" or "warning" was an "international crime", and that all persons killed in such wars were therefore the victims of "murder", and that all persons participating in such a war on the side of the nation resorting to war without previous "declaration of war" were guilty of "conspiracy to commit murder"! Of course, a few years later, in Korea, Viet Nam, Lebanon, etc. all this was forgotten.

461

15.10.2001 20:09

Na afghánské frontě není klid

Detaily a ceny vyzbroje

Jakub 63.?.?.?

http://military.cz/usa/air/in_service/weapons/

A je to dokonce cesky!

460

13.10.2001 05:59

Osamocený boj senátora Feingolda

Hruza

Jakub 132.?.?.?

Snad se to jeste smirni v commitee mezi Senatem a House. Jinak by to znamenalo jit pred Supreme Court a protestovat. Lidi zene strach...

452

14.08.2000 20:01

Chceme emigrovat do Kanady - poraďte

No jasne

Jakub 63.?.?.?

Kazdy podle sebe. Zda se mi ze Cesi si mysi ze kdyz se dostanou za velkou louz tak najdou nejakou praci (delat to same jako doma) a za to dostanou tisice dolaru za ktery si koupi barak a bourak a bude to proste raj.
Nebude! Pivo je tu spatne a drahe, s lidma si o svete nepopovidas (to uz musis dlouho hledat) a pracovat budes tvrde. Chces mit vikend volny? No, tak kdyz zrovna nebude nejaka 'deadline', tak by to slo. A po osmi hodinach chces vecer domu. Tak az dokoncis tu rozdelanou praci. Kultura je dost chuda, jen ve velkych mestech se da neco najit.

A Cesi si nepomuzou, to je prokazane. Teprve druha a treti generace se nauci, ti lide jsou casto zlati a jsou moc radi kdyz si muzou poslechnout zpravy z Cech a popovidat si v rodnem jazyce.

A konecne: there is no place like home!

3

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 0

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 3

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Měnové kurzy

USD
21,92 Kč
Euro
26,21 Kč
Libra
29,17 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 127,31 Kč
1 unce stříbra
495,98 Kč
Bitcoin
368 553,71 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 803 590