Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Myrek, Osamely poutnik.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.12.2005 08:06

Pár otázek k registrovanému partnerství

Registrované partnerství je ...

Osamely poutnik 82.?.?.?

... pouze jedním z celé rady problému naší spolecnosti, která se nachází v hluboké multi-kulti krizi. Spolecnost, která nereší problémy zásadní, ale vybíjí energii na problémech zástupných, je spolecností nemocnou. Jiste je "nepodstatné" rešit zamestnanost, stárnutí spolecnosti, rozdíly mezi jednotlivými oblastmi sveta, menovou krizi, astronomické zadluzení a zivot na úkor budoucnosti, ekologické dopady lidské cinnosti atd atd. Místo toho budeme rešit radeji multi-kulti menšinová práva homosexuálu, zvírat, neprizpusobivých menšit, sexualního "harašení" a co já vím ješte. Plujeme plnou parou do pekného maléru, ale na palube se ješte tancí. Trochu [pláč] a hodne [naštvaný] poutník.

83630

15.12.2005 09:08

Máme ještě vůbec nějaké právo na soukromí?

Žijeme v profízlované době

Osamělý poutník 82.?.?.?

Pane Stworo, nenechte se otrávit. Je nutné neustále upozornovat lehkoverné na fakt, ze zijeme v elektronicky profízlované dobe. Monitorovaný internet, monitorované mobily, cipové karty na cokoli, uvazované elektronické mýtné, navigacní systémy, bezhotovostní platby na terminálech a další vymozenosti jsou tak totálním zásahem do soukromí a obcanských práv, ze bývalí StBáci vypadají vedle toho všeho jako neškodné figurky z komiksu nebo vecernícku. A další "vymozenosti" se jenom hrnou. Biometrické pasy, cipování psu (abychom si zvykli) bude následovat cipování lidí a ukládání vzorku DNA.
Big Brother nás z televizní obrazovky uvyká tomu, ze v našich obydlích bude za pár let jako doma. A všechno to špiclování nabírá neskutečné tempo. Orwell se bohuzel nemýlil.

83637

08.03.2006 07:03

Vietnamci v Čechách: Opravdu jen nešvar?

V podstatě s článkem souhlasím.

Osamělý poutník 82.?.?.?

Chtel bych se podelit o jeden postreh, v cem jsou Vietchies od nás odlišní. Jeden známý Vietnamec byl pristizen pri nejakém podvodu. To se muze stát i našinci. Dostal statisícovou pokutu a komentoval to, ze je hlupák, ze se nechal nachytat. Našinec by to komentoval v gardu úplne obráceném a spustil by cosi o kur*vách, které buzerují lidi a jsou placeni z našich penez. Ten rozdíl v myšlení není tak drobný a okrajový, jak se mozná na první pohled zdá.

96459

08.03.2006 07:12

Je ptačí chřipka opět dalším hoaxem Pentagonu?

Nevím, jestli "bird flu" ...

Osamělý poutník 82.?.?.?

... souvisí prímo s Pentagonem. Jsem si ale témer jistý, ze souvisí s farmaceutickým byznisem. Stovka (prokázaná) lidí, která na celém svete zemrela od roku 2003 na ptací chripku, není presvedcivým argumentem pro takové mega tazení. Vzdyt na zcela "banální" virózy kazdorocne umírají stonásobky lidí a "nic se nedeje".

96463

08.03.2006 07:28

Strana zelených – správná volba?

Jaké hodnoty dlouhodobe zastávají zelení?

Osamělý poutník 82.?.?.?

Jak je prosazují? Nejsou jenom politickými prostituty, kterí cas od casu vycítí, ze by jim to s tím parlamentem prece jen mohlo vyjít. A protoze jsou politickými prostituty, ke komu se po volbách prikloní? Stejne jako KDU-CSL k silnejšímu. Díky zbujnelé touze po alespon kousícku moci, je jejich koalicní potenciál predvídatelný. A jedna ukradená veta:"Nalijme si cistého vína a nepridávejme si do nej jedovatou prísadu politické korektnosti a multikulturalismu, které mají otupit náš zdravý rozum."

96466

25.03.2006 12:03

Kam kráčíš, Zvědavče?

Panu Vladimíru Stworovi ...

Osamělý poutník 82.?.?.?

... dekuji za ZVEDAVCE. Spolu s dalsimi priznivci se primlouvam za to, aby ZVEDAVEC pokracoval, protoze tech stranek s jinymi nazory a pohledy zase tolik neni. ZVEDAVCE by byla skoda. [smích]

100115

30.03.2006 02:49

Švýcarsko stále blíž k pověstnému 1984

To není 1984, ale Kladivo na čarodějnice

Osamělý poutník 82.?.?.?

Boblig z Edelstadtu se odkudsi potutelne usmívá, kam az jsme to dopracovali. [zmaten] Celé to má jedinou chybu, zatím nevzplály zádné hranice. Kdyby se tahle hnusná vec neodehrávala vlastne tady a ted, mohla by poslouzit jako odstrašující príklad stredovekého tmárství a lidské hlouposti.
To, ze nejproslulejší carodejnické procesy u nás probehly na území, osídleném prevázne nemeckým obyvatelstvem, je príznacné vzhledem k zakorenenosti démonologických pover v nemeckých zemích. Jeste zakorenenejší je nemecké udavacství - kam my se na ne hrabeme. Vyplývá to z nemeckého ducha, kde oznámení domelé nebo skutecné nepravosti je pocitováno jako splnení jakési stádné povinnosti vuci celku reprezentovaným vrchností. A Frau Angst svuj nemecký puvod tezko zapre. Uz ted mám pocit, ze jsem se patrne dopustil ideozlocinu proti národu. Stejným zlocinem se muze treba stát i tvrzení, ze všichni Irové jsou zrzaví [chechtot] a pod. a rozhodne bych si nekupoval treba cikorku. Kdyz uz, tak jenom v samoobsluze a šup s ní do pytlíku, jako se kdysi kupovaly prezervativy.
A na záver zase vázne. Na celé této nechutnosti je nejhorší anonymita a beztrestnost udavace. Nemám rád souseda? Udám ho a pošpiním. Ackoli se niceho nedopustil, má malér. Je to proste zákon, který nahrává lidským sviním. [naštvaný]

101091

31.03.2006 06:46

Švýcarsko stále blíž k pověstnému 1984

RE: Nevim presne, co je zamerem pisatele

Myrek 82.?.?.?

Sedí dva trestanci na cele a rozmlouvají:
"Tak mi rekni, za co tady jseš?" ptá se první druhého.
"Za lenost," odpoví druhý.
"Za lenost? Jak je to mozný?"
"Ale, to bylo tak: Sedím s kámošem v hospode a vyprávíme si opravdu dobrý politický fóry. No a jak jdu z hospody domu, ríkám si:
'Ráno půjdu toho hajzla udat.' No a von svine tam byl uz vecer!"

Takhle by se Vám to líbilo? Neco mi to pripomíná a byli jsme tehdy moc rádi, ze se doba zmenila!
[zmaten]

101302

21.04.2006 20:24

Sluneční elektrárny - proč je, krucipísek, nestavějí?

Nevím ...

Myrek 82.?.?.?

... nevím, co si o clánku myslet. Jisteze je dost zpusobu, jak získat tzv, alternativní energii. Vec má základní problémy. Namátkou:
1/ ucinnost
2/ financni dostupnost
3/ míru návratnosti
4/ momentální az strednedobou výhodnost investice
5/ lokalita - smer vetru, situace objektu vzhledem ke slunci, expozice, nadmorská výška atd atd.

Jak efektivní by bylo jímání a zkaplnení vodíku. Ono se dá udelat témer vse. Ale vše podle penez. Slunce je zatím zdarma, ale transformace slunecní energie je sice mozná, ale vzhledem k porizovacím nákladum tak trochu na periferii masového verejného zájmu.

104010

22.04.2006 07:55

Změny, změny, změny...

Dobré logo ...

Myrek 82.?.?.?

... a s temi zmenami se asi porovnáme. Zmena je zivot. Fandím Zvedavci, Vám pane Stwora i všem dalším zvedavcum, kterí se nespokojí s prumyslove vyrábenými informacemi, snazí se odolávat vypírání mozku a zachovat si vlastní identitu, názory a zdravý rozum.

104042

06.05.2006 19:41

Vroucí kotel jménem ČSSD

RE: Volba socanů, Re Jarmila

Osamělý poutník 82.?.?.?

Ale vzdyt uz ted jsou volby jenom "jako". Ty do senátu urcite. Chodím volit, aby volby náhodou nevyhrál ten kandidát, který má více príbuzných. Vstup do EU? Další príklad manipulace verejným mínením. Takze k volbám chodím ne z uvedomení, ale navzdory - a volím zpravidla strany a lidi, o kterých se nejméne nebo nejhur píše. A to jenom proto, aby se ti, co si pro sebe kupují výzkumy verejného mínení a sdelovací prostredky vubec, necítili prece jen tak jistí v kramflecích. [oči v sloup]

105171

12.06.2006 07:39

„Jsme silní a rozhodní“

RE: Zide a Palestina

Osamělý poutník 82.?.?.?

Dekuji, tohle není jen plkání. Vzdycky je dobré, kdyz mluví a píší ti, co neco vedí. [smích]

108010

30.07.2006 07:37

Občane, trhni si nohou

Také mne zmíněný pořad nadzvedl.

Osamělý poutník 82.?.?.?

Bohužel se nejedná o výjimku. Sdělovací prostředky včetně tisku demagogicky hlásají jedinou "univerzální" pravdu. Alternativní názory jsou publikovány zřídka, pokud vůbec. Zatloukáním ideologických klínů do našich hlav si Velký Bratr připravuje půdu pro svou vládu. Orwell se bohužel nemýlil a docela se děsím toho, co přichází.

112013

21.09.2006 05:31

Jak přizpůsobit nepřizpůsobivé spoluobčany?

Já bych věděl :-)

82.?.?.?

Nejmírnějším řešením by bylo po vzoru císaře Zikmunda poslat je třeba do toho Španělska. Jinak nucené práce a kdyby ani to nepomohlo? No pak už teda nevím [smích]

117236

23.11.2006 06:08

Multi-kulti learning

RE: Když jdete na rande, mluvíte rusky, nebo česky?

Osamělý poutník 82.?.?.?

Rád bych k Vašemu příspěvku dodal pár vět. Zajisté máte pravdu, píšete-li, že valná většina přijímačů má kouzelné tlačítko ON/OFF. Nebýt sportovních přenosů a snad tak 2 - 3 filmů, nepotřeboval bych u TV vůbec polohu tlačítka ON. Nestojí to totiž za to a na obrazovce by měl trvale probíhat nápis, že sledování TV může vážně poškodit divákovo zdraví. Zato poslouchám hodně rádio. Zejména stanice, které mají tzv. "co říci". Českou stanici poznáte jenom podle řeči. Opět je to multi-kulti blábol o tom, že bychom si měli na tento postoj zvykat a ztotožnit se s ním. Odlišná stanoviska prakticky nezaznívají (i když i takové výjimky existují - např. Cepl, Tomský). Pokud se týká citátu z Orwella, prožíváme právě období, pro které je výňatek vhodný. Stačily jedny volby v USA a rozhlasová i televizní pracoviště předvádějí v praxi, jak vypadá "koho chleba jíš, toho píseň zpívej". Prakticky v půli věty zaznívají jiná jména i jiná stanoviska. Fantasticky se téhle role zhostil Tony Blair - Liar.
A pamatujte si - vlastenectví není nacismus. Kosmopolitní multikultura je cestou, jak ovládnout společnost a to, co je v ní zdravé, poslat k čertu. Je to cesta do pekel.

122062

Káva pro Zvědavce

8

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 27 čtenářů částkou 2 645 korun, což je 8 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nizozemci se chystají zakázat Černého Petra, pomocníka Mikuláše06.06.20 22:51 Nizozemsko 1

2 roky za "obohacení" u Litoměřic05.06.20 23:39 Česká republika 1

Zákaz shromažďování platí jen pro někoho - chvilkaři mají výjimku05.06.20 23:12 Česká republika 5

Poskokové a hlupáci ve vládě dále poškozují vztahy s Ruskem, teď vyhostili ruské diplomaty05.06.20 19:33 Česká republika 3

Video: Běloši líbají černochům nohy jako akt pokání05.06.20 18:22 USA 1

Poděkování NATO za ochranu? A před kým?04.06.20 17:20 Česká republika 4

V Turkmenistánu zakázali covid-1903.06.20 00:08 Turkmenistan 1

Jak zastavit Nord Stream 2?03.06.20 00:00 Evropská unie 5

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 21

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 13

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 1

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Měnové kurzy

USD
23,56 Kč
Euro
26,61 Kč
Libra
29,85 Kč
Kanadský dolar
17,56 Kč
Australský dolar
16,42 Kč
Švýcarský frank
24,49 Kč
100 japonských jenů
21,50 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
6,00 Kč
100 maď. forintů
7,74 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
34,41 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 679,56 Kč
1 unce stříbra
410,49 Kč
Bitcoin
228 227,25 Kč

Poslední aktualizace: 7.6.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?