Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 2348 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, trodas.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

07.04.2008 12:30

Svobodní zednáři – fantasmagorie nebo reálné nebezpečí?

RE: Jde z toho strach!

trodas 82.?.?.?

> Tak, a ted nevim, koho se mam bat vic?

Sebe.

158459

07.04.2008 02:53

Pět let války v Iráku

Mrtvych civilistu v Iraku

trodas 82.?.?.?

je podle teto studie
http://www.opinion.co.uk/Newsroom_details.aspx?New...
cirka 1,2 milionu (zari 2007) a uprchliku 4 miliony.

A demokracie v praxi vypada takto (pozor, drasticke):
http://ax2.old-cans.com/g.php?p=iraq&d=1&v=v2

Vitej, demokracie!

158424

05.04.2008 21:49

7.-11.4.2008 Parlament nás neobejde, obejdeme parlament

Mam lepsi a kratsi slogan.

trodas 82.?.?.?

NE základnám válečných zločinců.

158336

03.04.2008 01:08

Konec filosofie - začátky demokracie

RE: Revoluční období

trodas 82.?.?.?

Zatupitelska demokracie stoji a pada na neodpovednosti a nevynutitelne odpovednosti (= nevynutitelnem odstoupeni) politika, jenz se prestane ridit tim, co chteli jeho volici, kdyz ho zvolili.

Melcak s Pohankou budiz klasickym prikladem, ale najdou se i dalsi...

Cize zastupitelska demokracie nemuze NIKDY fungovat, dokud nebude mozne, aby obcane jenz Melcaka a Pohanku zvolili usporadali kdykoliv referendum o jejich odvolani a pokud by 50% + 1 hlas co do postu hlasu, jenz je dostaly do parlamentu, by v nem hlasoval pro padaka pro pana poslance = poslanec by byl okamzite zbaven sveho mandatu - tak do te doby nemuze zastupitelska demokracie fungovat a jedna se jen o diktat mocnych tem poddanym.

Jako ostatne v feudalismu, v nacismu, v komunismu... tak nyni v demokreature.

Cize zastupitelska demokracie - ano, ale... s okamzitou odvolatelnosti kterehokoliv politika obcany svolatelnym referendem.
To jsou dost silne prvky prime demokracie, ne? [mrknutí jedním okem]


PS. Autorovi jeho naivnim optimismus, ze se mocni vzdaji bez boje, hodne ubira na vaznosti kauzy. Je az smrtelne naivni se domnivat, ze lide, jenz jsou schopni veci jake od politku a bankeru bezne vidame (valky, financovani obou stran valky, zabijeni vlastnich lidi jako zaminka k valce, etc) vzdaji svych pozic vsemohoucich vladcu bez boje.
Doporucuji hledani historicke paralely k takovemu tvrzeni - eg. krery ze to absolutni vladce se kdy vzdal slabe, bezmocne (Kde jsou jeho legie? -Stalin o Papezovi) a neorganizovane opozici bez boje?

157960

20.03.2008 20:18

Hrdina, profesionál nebo spíše oběť?

RE: hrdina?

trodas 82.?.?.?

> co kdyby pi Parkanova a ji podobni pro zmenu padli za "nas"...

Tak to bzl opravdu, ale OPRAVDU uvital! A dost mozna ze bych k tomu i rad pomohl.

Muj nazor je jeste mnohem ostrejsi nez nazor pana Krale. Pro me jsou Cesti vojaci v Afghanistanu sprostymi okupanty a okupanti - ti musi byt zabiti. Nasi kluci ne nasi kluci, padni komu padni. Mrtvej okupant, dobrej okupant. A cim utrpneji je zabiji, tim lepe. Z okupaci nebylo nikdy nic dobreho a sli tam dobrovolne, zoldaci jedni...

Kuprikladu okupace Cerne Hory Rakousko-Uherskem a drze manevry rakouske armady pobliz srbskych hranic vedly k atentatu na Ferdinanda Josefa v Sarajevu a bylo to zneuzito (i kdyz jednoznacne vyprovokovano) k vyvolani WW1.
Okupace Palestiny, Golan a casti jizniho Libanonu take nevyvolava nic dobreho... Jake utrpeni prinesla milionum Iracanu okupace Iraku je take zname... Cirka 1,2 milionu mrtvych, cirka 4 - 5 milionu na uteku. O tom co prinesla okupace Tibetu mistnim (udajne 1 milion mrtvych jen v prvnich par letech cistek) je snad take dobre znamo, etc. Ono tohle videjko je vic nez vymluvne: http://youtube.com/watch?v=fE9N3U-0_e8

Hrdinou vojak bude, az odstreli nejake valecne zlocince z USA nebo nejlepe Parkanku samotnou. Zatim to musime nechat na tehle opravdovych hrdinech: http://youtube.com/watch?v=lz-8XR5Lf4U

156908

19.03.2008 23:51

Zelená zóna bláznovství

Nesrovnalosti v datumech.

trodas 82.?.?.?

Mozna jsou ty nesrovnalosti v datumech proto, ze data navstev se taji z bezpecnostnich duvodu. Holt je to prilis riskantni, ze by nejakeho peclive vybraneho panaka mohli odkraglovat ti, co na to jeste alespon maji odvahu... [pláč]

156829

19.03.2008 22:55

Dopis Paroubkovi

RE: šachy a šašci

trodas 82.?.?.?

No, ano, je to tak, ale... to neni nic neznameho a ani nepochopitelneho. Od zacatku je mi jasne, ze tohle ujeti Paroprasatku projde, protoze verejne ukazat na Amiky jako na valecne zlocince, mucici sve zajatce - to je stale tabu.

Proto je tam ta veta "Ale to asi nechcete, ze?" [mrknutí jedním okem]

Neni tam zbuhdarma, neni to vypln proto, ze autor nemel co rici. Mela adresatovi naznacit, ze autor tech radku vi, proc popichuje a take vi, ze Tupohlav nemuze reagovat.

A ucelem dopisu neni nic vic, nez ukazat, ze "autor vi" a malinko "vychovat" lepsi opozici Tupolankovi. Cele tohle tema je potencionalne velmi vybusne a proto se ani v mediich probirat nebude. Alespon zatim ne...

Ale shromazdovat dukazy ocividneho je proste potreba a je treba s tim mlatit pres ty jejich drzky nevymachane vsechny. Tot vse. Uznavam, ze by byly i vhodnejsi zpusoby reakce na to, co nasi politici delaji, ale to uz se dostavame do oblasti anarchie...

156827

17.02.2008 12:01

Trapná fraška skončila

RE: No, chtěl jsem, aby vyhrál Klaus. Ale za tuhle cenu?!

trodas 82.?.?.?

Pochybujete-li o tom, že všechna média lze kontrolovat, tak se podívejte, kde je v našich médiích zmíněný silný a nesmírně důležitý (za Republikány hned za McCainem) kandidát Ron Paul. Nikde? No, tak jak je to s tou kontrolou? [smích]

A tohle že prý byla "důstojná" volba?

Goebbels v hrobě jistě tiše závidí, tak drze nedokázal hlát ani on, když jsme 20 minut předtím všichni v přímém přenosu viděli, jak to bylo...

Inu volba prezidenta opět ukázala, do jak hlubokého bahna se naše politika propadla a jak nám politici dokážou s vážnou tváří lhát a překrucovat právě proběhlou událost. Pokročili v tom smyslu, že nás takto drze oblbují v přímém přenosu a s usměvem na tváři mluví o důstojnosti tam, kde korupce a zastrašování jen kypělo a oni v tom byli mistři.

Evžen Snítilý za ČSSD změnil názor a poslankyně Zubová za SZ se nedostavila pro nemoc a ani doma k zastižení nebyla - není taková "nemocenská" když nemocný není doma obyčejně vyhodnocována jako podvod a neomluvená absence?

Jako jednoznačný nátlak a korupci to vidí jen Paroubek a ostatní (Topolánek, Klaus, Bém) se toto obvinění snaží trapně smést ze stolu poukazem na to, že jde o opozici a politický boj.
Jestli byl někdo morálním vítězem z této frašky, tak to byl ale právě Paroubek. Paroubek, který konečně zachoval klid a stručně jasně a přesně řekl to, co je jasné všem vrabcům na střeše. Že šlo o kurupci a manipulaci nejhrubšího zrna.

Kdo prohrál byla Havlovská klika s Bursíkem v čele (3x hurá), kdo ztratil morálku (pokud někdy nějakou měl) byl Topolánek a Klaus nyní hraje nahého císaře bez šatů. Každý už dnes vidí, že je to Klaus, který chce být prezidentem za každou cenu, přes mrtvoly (snad jen politické) a přes očividnou korupci a s pošlapáním všech morálních zásad či zásad slušnosti, jako je třeba vypárování chybějící poslankyně někým z ODS.

Při prvním hlasování o důvěře vládě to ještě ODS a přímo Toplánek osobně udělal. Dnes už ne. Přituhuje?

Proč se pravice chová tak, abychom všichni volili raději levici?

154504

17.02.2008 12:00

Trapná fraška skončila

No, chtěl jsem, aby vyhrál Klaus. Ale za tuhle cenu?!

trodas 82.?.?.?

Pokud si vzpomínám dobře, tak Klaus silně "ohýbal" ústavu, když před sestavením vlády Topolánkovi vzkazoval, že "nepřijme" vládu založenou na podpoře jednoho či dvou přeběhlíků.

Možná to byl pokus o ohýbání ústavy, možna to byl vzkaz aby to Topolánek s tou korupcí nepřeháněl, že je to příliš otevřené. Ale Topolánek nedbal, dva poslance ČSSD (Melčák, Pohanka) nakonec zkorumpoval a vláda byla.
A 15 minut poté se ozvali soudruzi z USA, jak že to vypadá s tou základnou, kdy můžou přijet montovat.

Možná to byla náhoda, ale na ty věří v politice jen Pepa Vomáčka kterého v tom přesvědčení utvrzuji média.

Hlasovací šaráda, která v Španělském sále vypukla, se dá nazývat různě. Zjednodušeně šlo o to, že ODSka chtěla, aby naráz hlasovaly hlasy obou komor, což by jim dalo výhodu, neboť senát mají pod kontrolou a spolu s hlasy poslanců ODS + kontrolovaných poslanců (KDU-ČSL za restituce církvi) by jim to dalo většinu. Dále ODSka nechtěla, aby bylo hlasování veřejné a kurupce poslance(ců) ČSSD by tak nebyla vidět - a v konečném důsledku by byla levnější. Takto si Evžen Snítilý už v politice neškrtne a to bude drahé [smích]

Opozice prosadila správný způsob hlasování, i když je v jednacím řadu zakotven poměrně volně, a neprošel jen návrh senátora Mejstříka, aby bylo hlasování archivováno - aneb abychom se mohli všichni snadno podívat do seznamu, jak přesně hlasoval v které volbě ten který poslanec. Tato transparentnost už byla příliš a mohla by při bedlivé analýze rozkrýt jak bylo hlasování organizováno - procež byl návrh promptně zamítnut. Holt o nás, bez nás a demokracie v představach našich volitelů vypadá tak, že oni mohou rozhodovat za nás - a né tak, že oni nás jen zastupují jako naši volitelé, ciže nemohou měnit své hlasy podle své vůle. No nic. Kdo by hledal v totalitní diktatuře post-komunistů nějakou demokracii by musel být bláznem.

Poté, co Klaus zvítězil přisel Goebbelsovský šok. Jak z úst Klause, tak Topolánka jsme se dozvěděli, ze volba byla důstojná a že se podařilo zvítězit bez komunistů. Aha. Důstojná?!

Klaus byl zvolen nejtěsnější možnou většinou (že by se mu někdo snažil vrátit tu Topolánkovu potupu s vládou postavenou na 2 přeběhlících?) 141 hlasů - díky jednomu zkorumpovanému poslanci jenž zradil nejen ČSSD, ale hodil přes palubu všechny demokratické principy a měl by být okamžitě a na místě zbaven svého mandátu, vydefenestrován a ČSSD by na jeho místo měla dosadit jiného poslance, jenž bude zastupovat názor voličů ČSSD. Nejsem sice voličem ČSSD, aby kdybych byl, tak bych se důrazně ohradil proti tomu, jak je s mým hlasem nakládáno. Je ovšem otazkou, co takový volič ČSSD vlastně chce - respektive koho na hradě chce. Voličů se ale, mimo pro-Švejnarovská podplacená a konrolovaná média nikdo neptal.

154503

28.01.2008 01:34

Všechno je jinak

RE: Všechno jde, když se chce. Když se nechce, tak to nejde.

trodas 82.?.?.?

Cirkev - cize instituce zodpovedna za dobu temna, miliardy mrtvych v nabozenskych valkach a za neskutecne blbnuti lidi, nuceni je prijimat nesmyslne autority a lzi jako pravdu - teto instituci ze by se melo neco vracet, byt cestecne nespravedlive zabaveneho?!

NASRAT! [naštvaný]


A ticho, nebo vas vsechny zavru za rouhani:
http://youtube.com/watch?v=9DwQPouC01w

152877

20.01.2008 12:56

Kanada omylem zveřejnila, že považuje USA (a Izrael) za země, které mučí

RE: To jsou zase hlody

trodas 82.?.?.?

Vy jste ale uspesny demagog, vidte [smích]

Omar Khadr ma kanadske obcanstvi a zadne mozna.
Ze hodil granat ktery zabil Amika prozradil pri "milem a pratelskem" mucenicku, kde ho jednoduse podrzeli pod vodou dost dlouho na to, aby s tim souhlasil. Dalsi uroven je hlava v zachode pote, co ho na velkou pouzijete. Myslim ze se pak rad priznate ke vsemu, co vam nadiktuji.

A takze protoze pravdepodobnost ze skoncite v Guantamanu (ale nejen tam, Abu Ghraib a dalsi mucirny jsou po celem svete, vcetne Polska, Madarska, Kazachstanu, Jordanu, Pakistanu...) ci jine US mucirne je mala, tak se budeme tvarit, ze ty veci neexistuji? Ze se nic nedeje, jo?

Vložený obrázek

http://img259.imageshack.us/img259/2551/abughraibf...

152166

20.01.2008 12:35

Filipika proti multi-kulti

RE: Jednoduche

trodas 82.?.?.?

> ty milé diskriminované Indočechy jste k nám do jednoho importovali vy

Toto je velmi obvykle a tvrde obvineni Slovaku za to, ze nas tu zamorili cikany. Ac je pravdou, ze je tu jisty priliv cikanu ze Slovenska dodnes (logicky jdou za lepsimi podminkami, kdyz to jde, ze), tak je to relativne maly problem - oproti problemu velkemu, a sice ze statni ourednici umoznuji ziskat ceske obcanstvi kdejakemu cmoudikovi.

Bez obcanstvi nema narok na davky a skonci tedy bud navratem do Slovenska, ci v kriminale anebo deportaci zpet na Slovensko.
Tam u politiku je zakopany problem a ne ve Slovacich.

A koren tohoto problemu je obycena lez. Stoji a pada na premise, ze v Cechach a na Morave po WW2 zadni cikani neexistovali, protoze je Hitler udajne zplynoval. Tato premisa je ale spatna a lziva. Z internovanych cikanu v lagru u Pisku zemrelo jen cirka 300 a to na banalni nemoci a chybou taboroveho velitele (cech), jenz zavolal lekare (zida) prilis pozde. Zbytek cikanu se, jak zakon o zachovani hmoty kaze, nevyparil ale prezil WW2 a vratil se domu. Stejne tak z jinych lagru se mnozi vratili.

Pozor - zide se prevazne "vraceli" do zeme vyvolene ci do USA, kvuli zabavenym majetkum a pameti, ze to byli i prosti lide, kteri je nenavideli a tak radeji zmizeli pryc.

Tento navrat z lagru je ale "nasinci" viden jako "prichod ze Slovenska", protoze Hitler preci vsechny zplynoval. To ale neni pravda a proto take neni pravda, ze Slovaci "muzou" do jednoho za vsechny cikany u nas.

152168

20.01.2008 03:42

Kanada omylem zveřejnila, že považuje USA (a Izrael) za země, které mučí

Proc Washington Post nezminil Izrael jako zemi, kde se muci?

trodas 82.?.?.?

Proc Washington Post nezminil Izrael jako zemi, kde se muci?

Predpokladam ze nam Vladimir klade jen recnicnou otazku, protoze jinak bych ho hodlal jit osobne donutit vratit CR skolne - z logiky by to bylo za pet [smích]

Inu proto, ze majitele Washington Postu jsou od roku 1933 zidovskeho puvodu. Zakoupil ho v velke depresi Eugene Meyer, jeho dcera Katherine Meyer Graham ho vedla do roku 2001 kdy zemrela a jeji syn, Donald Graham pokracuje v rodine tradici.

V orginalnim clanku je jasne receno:

> also included some torturers that are not generally mentioned in polite Western company: Israel and the United States

...a Izrael je uveden dokonce na PRVNIM miste pred USA.

Co je zajimave a do ceho Vladimir nepichl je, ze i na Alex Johnesove strance PrisonPlanet jenz se VELICE TVRDE obouva do USA a jejich smerovani k policejnimu statu rovnez chybi zmineni Izraele. To je, vzhledem k orientaci a zamereni teto stranky alarmujici - doufejme, ze jde jen o pouhe prehlednuti-se a ucelem mela byt jen zaloha Washington Post clanku...

Protoze jinak si vzpomenu, ze Alex Jones je take zid... a zacne to cele nechutne smrdet jeste vic [zahanbení]

A treba se zase dockam cenzury sveho prispevku, ach jo [smích]
http://img110.imageshack.us/img110/2903/ehudolmert...

152131

20.01.2008 01:23

Metoda „Mandrake“

The Money Masters - How international bankers gained control of America

trodas 82.?.?.?

Tem kterym nedela problemy Anglictina vrele doporucuji k shlednuti tento dokument:
The Money Masters - How international bankers gained control of America
http://s4.photobucket.com/albums/y134/trodas/?acti...
...k "dostani" je pres eMule P2P sit a popisuje celou historii a jde v problemu penez do opravdu nevidane hloubky.

Problem je v tomto dokumentu neobvykle podrobne rozebran, vcetne motivu zavrazdeni vsech US prezidentu jenz se tomuto systemu chteli vzeprit a popisuje dlouhy boj bankeru (nejen v USA) o moc k vydavani penez...

Mimo jine je tam dobre rozebrano jak financovani Hitlera tak bolsanu v Rusku a duvod likvidace Romanovcu? Inu Rusove jako jediny narod v Evrope nespadli do otroctvi bankeru... a tim na sebe privolali jejich zlobu.

Rovnez je vyvracen mytus o potrebe penez byt "podlozenych" zlatem. Dva argumenty z mnoha - v case velke deprese byly dolary podlozeny zlatem a presto byla deprese. A zlata je malo a kdo kontroluje zlato (bankeri) muze manipulovat snadno z jeho cenou a tak vytvorit menu jistenou zlatem bankeru problem nijak nevyresi... [mrknutí jedním okem]

No proste - neni to zadna sranda. Clanek je jen lehky uvod do problematiky a zmineny dokument navrhuje i reseni.

"The state does not function as we desired. The car does not obey. A man is at the wheel and seems to lead it, but the car does not drive in the desired direction. It moves as another force wishes."
-Vladimir Lenin

152122

19.01.2008 23:48

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: Koho se mám vlatně bát?!

trodas 82.?.?.?

No urcite se nemusite bat toho, kdo vede jeden illegalni vypad za sve hranice za druhym za poslednich 60 let, no ne? Ten je preci uplne nevinny. Ty kazetovy bomby na Libanonske civilisty sypal jen onen povestny vetricek z pohadky, vite? [smích] [chechtot]

http://img79.imageshack.us/img79/3373/isiranathrea...

152110

19.01.2008 23:47

Eretz.cz opět proti Zvědavci

Odkdy zákon říká, co je pravda a co ne?

trodas 82.?.?.?

Anebo jinak - jaký to druh pravdy se musí hájit zákonem?

Církve mučily, upalovaly a popravovaly za jiné názory než ty žádané. Perzekucí jiného názoru se takzvaná demokracie postavila na úroveň jiných zločinných režimů.

A jako s takovými se s ní tedy musí zacházet. Jako s diktaturou, jako s zločinným režimem, jenž propaguje potlačování osobních svobod.

152111

19.01.2008 23:32

Filipika proti multi-kulti

Nápad s finančním hodnocením známek...

trodas 82.?.?.?

...není v zásadě špatný, a měl by se zavést. Jen bude asi třeba poskytnout zvýšenou policejní ochranu učitelům, kteří se dostanou pod tlak cikánských klanů, aby jejich synáčkům a dcerám "upravili" známky k lepšímu.
To by se dalo zvládnout když by bylo v třídě cirka do 5-ti cikánů. Od 5-ti cikánů navíc k třídám na zvláštních školách, kde je jich 95 - 99% ve třídě se to dát zvládnout nebude, leda že by z ušetřených peněž měl každý tamní učitel 24h denně svého vlastního strážníka.

Když má matka jen jemně slovně naznačila cirka 5 - 6-ti letým cikáňatům že strkání petard pod dlaždičku na chodníku po kterém se chodí k nádraží přes Škodovu ulici v Přerově by se nemělo dělat, tak na ni tihle spratci začali pořvávat, že co je jí po tom a když odvětila že to je její chodník, tak jsme se dozvěděli že je jejich a ona je čarodějnice a má vypadnout.
Neříkal jsem nic a usilovně při pohledu na vyzývavě se na nás koukající shluk cikánů vedle baru "U Kmotra" mě přišlo nepochopitelné, proč naše zákony zakazují vlastníctví automatických zbraní.
Pokud takto tvrdě, drze dokážou reagovat tak malé cikáňata ( jenž konec-konců nemají s pyrotechnikou od 18-ti let výše co si "hrát" ) tak jak by asi reagovali starší cikáni ve škole na pětku za jejich znalosti, když by ta pětka sebrala dávky jejich rodičům a tím pádem i jim, hmmm?

Karolíno, to si prostě nedokážete ani představit, neboť oni neberou 3 000.- jako našinec, ale 15 000,-

152108

Skoda jen, ze takovych je dneska slyset strasne malo. Tady je videjko k prezidentske debate od jineho vojaka a kdo umi anglicky, tomu se bude asi HODNE libit:
http://youtube.com/watch?v=jiFsxp5qOpM

152113

19.01.2008 23:04

Filipika proti multi-kulti

RE: Jiny uhel pohledu

trodas 82.?.?.?

> stěhování národů. Mladí lidé se zorganizují a hromadně se přestěhují na jíné, vhodnější místo na planetě, kde ohněm a mečem zlikvidují tamní starousedlíky. Divím se, že k tomu organizovaně sáhla zatím pouze jediná - náboženstvím spojená - skupina lidí.

Malý problém. Tato skupina žije po 60 let dodnes v tak militarizovaném státě a je tak závislá, na vnější podpoře, že při zhroucení vnější podpory ji starousedlíci vezmou útokem a zardusí tu ideu v krvi uchvatitelů - a budou zatraceně v právu.

http://s4.photobucket.com/albums/y134/trodas/?acti...

152103

14.01.2008 01:55

Odkud to smrdí?

RE: Hele vy vsevede!

trodas 82.?.?.?

po 20min vybusninami. V tom zidacek Silverstein nejede.

> Jsou to dalsi investice k tem za pronajem WTC

Nekde jsem cet, ze i za ten pronajem nezaplatil vse, jen udajne asi 220 000$. Zide setri...

Neni bez zajimavosti, ze syn Larryho Silversteina je Martin Silverstein. A kdo je Martin Silverstein? Bush ho jmenoval ambasadorem v Urugwai:
http://www.carluvers.com/cars/U.S._Ambassador

151345

14.01.2008 01:48

Odkud to smrdí?

RE: Hele vy vsevede!

trodas 82.?.?.?

> Larry Silverstain si pronajal na 99 let budovy za 3,2 miliardy v roce 2001.

Jenze jen 3 tydny pred 9/11 a tak zaplatil na najmu jen tu pomernou castku z najmu, a to je 680 000$.
Zaplatit 680 000$ a pak narokovat 2x 3 550 000 000$ je typicky židovské. A pokud vím, tak mu to i priklepli. 7,1 miliard $. Hmmm.

> ...ztrata na najmech za sedm let uz dnes jde do miliard. Konecnou sumu vysoudil ovsem s odrenyma zadama. Ted si k tomu pripoctete naklady na utajenou demolici podle vasich konspiraci, kterou odbornici odhaduji na vyssi nez je cena budov.

Demolici delali armadni odbornici a Silverstein ji neplatil. O demolici !prodelecnych! WTC budov bylo nekolikrat bez uspechu zadano. Zamitnuto kvuli mnozstvi rakovinotvorneho azbestu, jenz by se dostal do ovzdusi.
Nastudujte si prosim verejne dostupne podklady, nez jdete do debaty o WTC, dekuji. To jen tak, at nesirite dohady, odhady a vymysly. WTC komplex byl silne ztratovy.

> Kde mel zaruceno, ze mu pojistovna vubec neco vyplati? Jenom sbirky obrazu, ktere byly ve dvojcatech zniceny mely hodnotu nekolika set milionu dolaru. Takhle urcite chytry zid penize nevydelava.

To zarucila vlada Bushe a spoluverce zidacka Cheneyho. A kdo rika, ze tam ty sbirky nutne musely zustat? [velký smích] Aby to nebylo jao s tim zlatem. Pot WTC budovami bylo zlato v hodnote cirka 160 miliard $. Naslo se z nej neco pres 230 milionů v 10-ti kolovem aute s eskortou aut. Zadni lide v nich. Jak vedeli, ze maji utikat, kdyz to nevedeli ani hasici v budovach? Nemohlo to tam proste zustat aby se "zlato naslo" a otazka kam zmizelo se tak "vyresila"?
Urcite uznate, ze kdyz ziskate 160 miliar, ze 0,23 miliardy na sve kryti "pustite", ne?

> New Yorku stalo, jake byly skody a nasledky na US ekonomii.

US ekonomika (jeji zbrojni cast) vydelava jak nikdy. Neco jste zaspal? A aby se ekonomicke nasledky utoku minimalizovali, tak byl zdravotne zavadny vzduch deklarovan za cisty a bylo. Opravdu si sedite na usich, nebo jste tohle take jeste neslysel?!

> Kdyby pojistovna mela sebemensi podezreni, ze budovy nezkolabovaly po narazech dvou letadel, nybrz objednanou demolici vychytraleho zida, jak se zde snazite vnutit, tak by ten vychytraly zid nedostal ani penny.

Proto se pojistovny soudi, ale maji to prohrane. Lide veri tem lzim, ktere se jim rikaji. Ja 11. zari poslouchal a slysel exploze na vlastni usi, slysel jsem jak se o nich mluvilo atd. Predpokladal jsem tedy komplice v budovach, ale po 11. zari jsem se dozvedel, ze jsem slysel spatne a ze zadne vybuchy nebyly a ze jsem konspiracni teoretik.
Takze pozor - protoze si pamatuji co jsem slysel, tak jsem "magor". Aha. To je dobre vedet.

> Pentagon nechal Silverstain tez podminovat? Jaky profit mel z tehle akcicky?

Zasazena cast Pentagonu byla v renovaci aby vydrzela utok raketou a bylo to treba otestovat + bylo treba vytvorit poradny strach z teroristu. Tak tam army pustila jeden bunker-buster na tomahawku a kdyz to udelalo jen 5x5m diru ( http://ax2.old-cans.com/s.php?p=WTC&id=47&c=8&d=1&... ), tak nasledne dalsi patra odstrelili

151344

12.01.2008 21:18

Odkud to smrdí?

RE: A smrdí to pořádně...

trodas 82.?.?.?

Video? Me by stacily ty fotky. Ono se rika, ze fotografie je za tisic slov. Zid jako zapalujici zapalovacem v dalce WTC ktere si pronajal jiny zid, aby skasnul tucnou pojistku za 2 teroristicke utoky - to je preci krasny obrazek pro valku proti terorismu, ne?

Je to take velmi silne antisemitisticke [zahanbení]

Nekdo by mohl zkusit, nejaky American, to na zaklade zakona o svobode informaci, z FBI vymamit. Preci jen, je to uz uzavrena causa a i ti Izraelci by si urcite po letech radi prohledli sve fotecky, takze - vypustme to, ne?

Jinak se vam ale priznam, ze vam nerozumim. Bankeri nebyvaji nikdy na strane porazenych a ac by meli do puntiku vse zaplatit, tak to pri jejich tvorbe penez ze vzduchu nebude problem. A uz vubec nevim, jak by komu pomohlo, aby Izrael zacal dalsi valku. Jako kdyby nebylo valek dost. Valku by meli zacit Palestinci, pokud chteji prezit... Kazetove bomby byla hnusna prasarna, ale kdo si to pamatuje, ze. I Amnesty International to stahla ze svych stranek, nakonec...
A Izrael uz dostava platby od USA v Eurech. Egyptu to zamitli, ale Izraeli ne... [smích] Cize jak by pad dolaru mohl ohrozit bankere? AmEuro se uz, co jsem slysel, tiskne o sto sest.

151239

11.01.2008 01:47

Odkud to smrdí?

RE: A smrdí to pořádně...dotaz

trodas 82.?.?.?

> Jsem v národnostních otázkách laikem.

To já také, tak nevím, jestli vám odpovím k vaší spokojenosti.

> Váš odpor proti Židům směřuje spíše proti jejich náboženství či židovským genům?

Nemám žádný odpor vůči židům. Mám odpor vůči vrahům, válečným zločincům a teroristům libovolného vyznání. Náboženství je určeno jen k ovládání lidí a udržení dělení společnosti na vládnoucí a ovládané.

Nám je panbůh jako pánbůh
jenom když je nějaký
abychom sním udrželi
v pozoru sedláky.

> Jde-li o geny, mám rovněž problém. Jak rozpoznáte "geneticky čistého" Žida?

Vrahoun, zločinec a terorista je vrahounem, zločincem a teroristou ať má jakékoliv geny. Ať je to žid, arab, američan, eskymák, číňan či laponec tak s ním mám problém.

Lidé označovaní za antisemity často jen nepřehlížejí do nebe volající zločiny "státu jen pro židy, Izraele". Tím pádem vidíte, jak je nálepka "antisemita" zneužívána k dosažení nekritizovatelnosti a moci určité skupiny a protože moc korumpuje, tak pak logicky tato skupina řádí jak utržená z řetězu a veškerá pravidla a mezinárodní zákony pro ni neplatí... viz třeba napadení Libanonu, bombardování jeho měst a civilní infrastruktury a masakrování civilistů v létě 2006.
http://web.amnesty.org/pages/lbn-satellite-eng

Aha, link byl smazán, asi byli v Amnesty International také obviněni z antisemitismu (to se nedělá, obvinit Izrael z válečných zločinů, ts ts!), naštěstí jsem si obrázky zazálohoval:
Vložený obrázek Vložený obrázek

Vložený obrázek Vložený obrázek

Vložený obrázek Vložený obrázek

Vložený obrázek Vložený obrázek

151072

11.01.2008 00:54

Odkud to smrdí?

RE: A smrdí to pořádně...

trodas 82.?.?.?

Tak původně to bylo na různých news sajtách, nicméně jakožto zásadně antisemitistická informace to bylo velmi rychle "vyčištěno"...

http://killtown.blogspot.com/2005/11/dancing-israe...
http://www.whatreallyhappened.com/fiveisraelis.htm...
http://www.google.cz/search?hl=cs&sa=X&oi=spell&re...

> Also, five of the Israelis came to the FBI's attention after they were seen by New Jersey residents on Sept. 11 making fun of the World Trade Center ruins and going to extreme lengths to photograph themselves in front of the wreckage. The FBI seized and developed their photos, one of which shows Sivan Kurzberg flicking a cigarette lighter in front of the smouldering ruins in an apparently celebratory gesture.

> Také, pět těchto Izraelců upoutalo pozornost FBI poté co byli viděni obyvateli New Jersey 11. září když si dělali legraci z ruin World Trade centra a vyvíjeli neobyčejnou snahu aby se sami vyfotili před troskami. FBI zabavila a vyvolala jejich fotky a jedna z nich ukazovala Sivana Kurzberga zapalujícího zapalovač před dýmícími troskami v očividně oslavném gestu.


Antisemitistické. Silně [zahanbení]

151068

11.01.2008 00:50

Odkud to smrdí?

RE: A smrdí to pořádně...

trodas 82.?.?.?

Karle, omyl [smích]

> Když britská armáda za války potopila loď převážející židy z Evropy do Palestiny, byl to také holokaust? Nějaký snad vodní či podvodní holokaust?

Věř tomu či ne, loď Patria nepotopili Britové, ale sami židé. Přesněji gang sionistických teroristů Haganah, jenž tímto protestoval proti Britskému bránění masového přílivu židů do Palestiny.
http://en.wikipedia.org/wiki/Patria_disaster

Zřejmě typičtí sefl-hate (sebenenávidící?) židé, neváhající vraždit druhé židy pro prosazení jejich politického cíle - Izraele.

Ale dnes se nesmí moc psát o tom, že místo aby ti zlí náckové židy jednoduše postrílelí, oběsili či zplynovali jak údajně činili, tak že je vozili do Palestiny na lodích.

To je zřejmě také antisemitismus [velký smích]

A kdybych se začal ptát, kde se v Izraeli vzali všichni ti zholokaustovaní židé, no to by bylo kvikotu [chechtot]

151070

10.01.2008 11:51

Odkud to smrdí?

RE: A smrdí to pořádně...

trodas 82.?.?.?

Semita je označení pro původního obyvatele Palestiny, stručně a jasně to vypadá jako takovů průměrný čmoudík. Antisemitismus by tedy de-facto měl být nenávistí proti všem semitům, čiže jak proti jejich arabské majoritě (cirka 95%?) - Palestinci, tak proti jejich židovské minoritě, eg. sefardským židům, žijícím v Palestině od jejich vyhnání z Egypta v cirka 13 století před naším letopočtem. (čiže před 3300 lety)

Antisemitismus se ale v průběhu doby stal synonymem pro "nenávist k židům". Čiže kdokoliv kritizuje žida, či vznáší nepžíjemné otázky na osobu jenž se hlásí k židovství, je prohlášen za antisemitu.

Typický příklad antisemitismu - Tančící Izraelci
Vložený obrázek
Zajímavé je, že nikdo nemluví o těch 5 zadržených Izraelcích, jenž natvrdo v TV v Izraeli uvedli, že byli vysláni před 11. září 2001 do USA dokumentovat tu událost. A také že ano, před zásahy nachystali kamery a snímali jak letadla lítala do baráčků... Velmi dobře se přitom bavili (proto se jim říká také tancující Izraelci), pořizovali fotečky typu držení zapáleného zapalovače tak, že vypadal jako když by s ním dotyčný zapaloval hořící WTC v pozadí a pod. Mimochodem se v jejich dodávce, patřící firmě nastrčené Mossadem "Urban Moving Systems" našly stejné typy řezačů krabic/koberců, jaké údajně použili únosci...
http://youtube.com/watch?v=xAOCcRvqpz8


Judaismus - židovská víra založená na Tóře. Antijudaismus bude zřejmě nenávistí k židovské víře, což je - u tak zvráceného a násilného učení jako Talmud, spíše přirozenou reakcí všech nežidů, zvláště když se dočtou, že žid je má povinnost vyhladit vlastní rukou, že židé jsou panenská, nadřazená rasa, že jsme pro ně jen otroci na úrovni zvířat, a tak dále.

> "Rozdíl mezi duší žida... a duchem všech nežidů... je větší a hlubší než rozdíl mezi duší člověka a duší zvířete."
-rabín Avraham Yitzhak HaCohen Kook (1865-1935)

> "Jeden milion Arabů nemá cenu židovského nehtu."
-rabín Yaacov Perrin, 27. února 1994

> "Izrael by mel mít právo soudit ostatní, ale určitě nikdo nemá právo soudit židy a stát Izrael."
-Ariel Sharon

Přirozený odpor vůči hlásání těchto zvrhlostí je zřejmě považován za antijudaismus.

151003

03.01.2008 13:01

Bagdád je příliš nebezpečný

RE: Neco se osklive zvrhtlo!

trodas 82.?.?.?

No ale kolego, přeci byste nechtěl američany nařknout z takové zločinné věci, jako je úmyslné vyvolávání konfliktu v Iráku! [velký smích] Já pevně věřím tomu, že všechny tyto zprávy jsou jen propagandou nepřítele a že hodní US marines vojáci by v životě neusilovali o životy Iráckých civilistů [smích]

http://i4.photobucket.com/albums/y134/trodas/IraqB...

> Stalo by za to si pri nedavnych vybusich v svatyni s ulozenymi ostatky synu proroka Muhameda pripomenout, ze uz drive byli v Basre zadrzeni dva prislusnici britskych SAS v civilu v aute plnem vybusnin Irackou policii. Nasledne byli osvobozeni velkou vojenskou akci - protoze Iracka policie trvalana jejich vyslechu o cemz Britske okupacni sily nechteli ani slyset.
http://www.blisty.cz/2005/9/22/art25114.html
http://www.globalresearch.ca/index.php?context=vie...

> V Bagdádu chyceni dva přestrojení Američané při pokusu o odpálení auta
> V úterý 11. září zadrželo několik Iráčanů v centru obytné čtvrti Ghazálíja v Bagdádu dva Američany oblečené do arabských šatů, kteří se snažili odpálit auto naložené výbušninou. Jak uvedli místní lidé pro agenturu QudsPress, muži vypadali podezřele, proto byli zadrženi. Když se pak zjistilo, že jde o Američany, byla povolána policie. Pět minut po příjezdu policie se na místě objevila spousta amerických vojáků, oba Američany naložili do jednoho Humvee a bleskově s nimi odjeli. QudsPress hovořil telefonicky se členem ghazálíjské policie, který událost potvrdil s tím, že šlo o dva nearabské muže, o jejichž národnosti se blíže nevyjádřil.
> Agentura ke zprávě připomenula, že před měsícem byli v Basře podobným způsobem zatčeni dva Britové, obvinění z přípravy výbuchu ve městě.

> Basra
> V noci zatkli zdejší policisté tři muže v arabských oděvech, kteří se pokoušeli instalovat výbušniny u sídla kolaborantské sunnitské Islámské strany Iráku. Při bližším ohledání zatčených však zjistili, jde o převlečené britské vojáky. Celou skupinu policistů se zajatci vzápětí nato zatkli další britští vojáci, své zajaté druhy samozřejmě propustili a policejní hlídku zadrželi.
> K podobné situaci došlo v Basře už 19. září 2005. Také tehdy zatkli policisté několik britských vojáků v arabském převleku, připravujících uložení bomby u šíitské svatyně.

http://www.blisty.cz/2006/3/20/art27593.html
http://www.globalresearch.ca/index.php?context=vie...
http://www.scoop.co.nz/stories/HL0510/S00052.htm
http://www.pej.org/html/modules.php?op=modload&nam...
http://www.prisonplanet.com/articles/september2005...


Jak vidíte, samá Islámofašistická propaganda! [velký smích]

150467

03.01.2008 12:41

Bagdád je příliš nebezpečný

RE: Neco se osklive zvrhtlo!

trodas 82.?.?.?

A co horšího, jejich propagandistické buňky už infiltrovaly i US army a tito Islámofašisté už v převleku za US army vojáky střílí Irácké civilisty:
http://youtube.com/watch?v=HEyPRBN4B-E
http://youtube.com/watch?v=uZ-bVDjBaXE
http://youtube.com/watch?v=xnyjH5wusqs
http://youtube.com/watch?v=5z0NMKcVHHM
http://youtube.com/watch?v=uPFOlKVumQU
http://youtube.com/watch?v=96BhXT92DH0
http://youtube.com/watch?v=7AXN3H3BPQU
http://youtube.com/watch?v=4NPTwHNiMNU
http://youtube.com/watch?v=VwwMF6biCJU
...no uznejte, to by ti hodní hoši z USA nikdy nemohli udělat! To by jim jejich Bůh neodpustil. Správný a bohabojný křesťan přeci dodržuje desatero, jenž říká "Nezabiješ" [mrknutí jedním okem]
Takže vidíte, tady máte empirický důkaz, že to musí být ti převlečení islámofašisté! [velký smích]

150468

02.01.2008 17:48

Bagdád je příliš nebezpečný

Neco se osklive zvrhtlo!

trodas 82.?.?.?

Téměř pět let po "Mission Accomplished" (Mise dokonána) v Iráku stále není klid. Čím to bude? Kde udělali soudruzi ze Spojených států Amerických chybu? Že by se Iráčanům nelíbila demokracie "Made in USA"...?
http://www.youtube.com/watch?v=Skgi3H7rIvk

Vložený obrázek

Ti nevděčníci!

...další "shock and awe" (šok a strach) operaci na ně! [naštvaný]

Falludja: http://ax2.old-cans.com/g.php?p=falludja&d=1&v=v2

150401

02.01.2008 12:19

Město půjček

RE: pje

trodas 82.?.?.?

"Za velkou louzi" at si delaji co chteji. Ale proc mame my nase penize lit do jejich problemu? At jdou amici i s jejich problemy, brajglem v ekonomice a bezcennymi zelenymi papirky nekam.

150382

02.01.2008 12:08

Město půjček

RE: státem chráněná lichva

trodas 82.?.?.?

Ne, vetsina ho uz davno pozbyla. Jako ten rozum. Opravdu. Videl a zazil jsem veci, jenz to potvrzuji. Bohuzel.

Ten problem je, aby si to bezmozci tedka "vyzrali laskave sami" a nenamaceli do toho zbytek sveta, ktery za jejich nadmernou spotrebu a bezmezne uzivani nemuze a nikterak se na nem nepodilel...

150380

31.12.2007 02:03

Policie opustila svá stanoviště předtím, než zabili Bhuttovou

RE: Kdo zavraždil Benazir Bhuttovou?

trodas 82.?.?.?

Vojenska intervence? Cilene bombardovani?
A to vyresi jako co?

Pokud je mi znamo, v Pakistanu drzi situaci relativne v klidu (na to, jak je zeme zmitana vasni je to opravdu relativni klid a nezapominam na Cervenou mesitu...) Americany podporovany diktator Musaraf. Ze se Musaraf nechce delit o moc s Bhuttovou musi byt jasne kazdemu, kdo nejakeho diktatora kdy studoval. Ne, tihle se neradi deli o svou moc. A Musraf mel proste z popularni Bhuttove strach, ze by mu mohla prebrat oteze z ruky. Tak to vyresil. Po svem. A zabiji se nejmene dve mouchy jednou ranou. Musaraf se 1) se zbavi opozice 2) vyrobi si duvody proc zustat u moci ... no a za 3) poskytne "dukazy" spojencum jak celi mocne, byt imaginarni, organizaci All-CIA-dá - pardon, Al Kaida.

Pokud se tu kvuli jednomu atentatu a misti mocenske trenici hovori o "vojenske intervenci a cilenem bombardovani" tak mam ten dojem, ze recnik by mel byt urychlene odvezen do psychiatricke lecebny a tepla a studena a znovu a znovu. Treba se to za par let spravi a bude moci byt vypusten zpet mezi lidi...

Pakistan je dneska jaderna mocnost. Pocet jejich bomb by sice nemel presahnout jednotku kusu (do 20 v nejhorsim pripade) ale nelze cekat, ze by nedoslo k jejich pouziti v pripade intervence USA.

Osobne si myslim, ze Musrafa moc obyvatele radi nemaji, ale trpi ho, protoze jim zajistil relativni poradek (ted ale nechal zabit popularni Bhuttovou...!) a hlavne poklonkovanim Americanu zajistil, ze Pakistan neni v "ose zla" a neceli Americkym utokum, at uz jen financne-ekonomickym, ci primo vojenskym. To je jediny duvod, proc je Musaraf jeste u moci.
Bombardovani Pakistanu by tyto duvody podtrhlo a USA by prisli o svemi spojence a v zemi by nastal prevrat k nejakemu druhu Islamskeho statu a nebyl by to asi relativne (relativita povzbouzi [velký smích] ) umirneny Islamsky stat Iranskeho typu, spis neco jako krizeni Wahabiste s Talibanem a vzor si vezmou z Saudske Arabie. Proste nic, co opravdu kdokoliv muze chtit, leda ze by...

Leda ze by si nekdo vsiml, ze straseni nefunkcnimi spinavymi bombami a neexistujicimi All-CIA-dá orgnizacemi prestava zabirat a je treba realne hrozby a takova zradikalizovana masa fanatiku s atomovymi zbranemi - to je silena nocni mura!
V takovem pripade bychom se mohli dockat v brzke dobe treba toho, ze tito venuji atomovou bombicku nejakemu sebevrahovi a ten ji pojede odpalit do Kabulu ci do Baghdadu a budeme mit prvni sebevrazedny utok na svete atomovou zbrani.

Takze me napada - Qui Bono? Musraf? Nee. Takze USAci? No, tam by se to jako zaminka k dalsi valce moooc hodilo. Co kdyz... co kdyz USA pritlacili na Musarafa, aby Butthovou omilostnil a umoznil ji navrat do zeme, on si rekl ok, ale vyridim si to s ni, coz ale USAci predpokladali a to co se stalo je soucasti planu na destbilizaci Pakistanu a ma to za ucel vyrobit opravdu strasidelneho strasaka?

Asi jsem moc paranoidni, nebo...?

150198

31.12.2007 00:57

Policie opustila svá stanoviště předtím, než zabili Bhuttovou

RE: Rychly pohreb prikazuje koran

trodas 82.?.?.?

Jenze tohle je specialni pripad, pricina smrti vyznamneho politika musi byt vzdy bez pochyb znama a zdokumentovana a jestli nekdo chce tvrdit, ze do zeme, do ktere dorazila technologie komprese masy plutonia s iniciace retezove stepne reakce iniciatorem v samem stredu kompresovane masy plutonia (jinak receno technologie atomove bomby) naopak nedorazila technologie mraznicky, tak takovy clovek je jen k pousmani.

150195

28.12.2007 22:39

EU jmenuje svého velvyslance

RE: Cíle jsou dané

trodas 82.?.?.?

Cilem jsme my vsichni.
Jen to nikdo nerekjne na plne usta.
A nikdo, opakuji NIKDO, zadny politik nevystoupi s jasnym prohlasenim ze z EU je v nasem zajmu VYSTOUPIT a to fofrem. NIKDO. Co to znamena?

Jsou jen dve mozne vysvetleni, vlastne tri. Bud jsem se zblaznil, nebo jako jediny vidim pravdu abo jsou vsichni politici tak zkorumpovani, ze blaho jejich volicu jen nelezi ani v pate...

Podle me je nejblize pravde verze cislo tri.

150097

28.12.2007 22:22

Zubař

RE: Doháníme Západ

trodas 82.?.?.?

Jenze nam lhali ve vecech, ve kterych bylo jasne, ze lzou, takze jim nakonec nikdo neveril ani ty veci, ve kterych nelhali.

A kdo vi.

Treba to pred 20, 30 ci 40 lety bylo jeste v USA/UK a vubec na zapade docela v pohode. Ja nevim. Chtelo by to se optat nekoho starsiho a vyzpovidat ho.

150098

28.12.2007 21:45

Má nás Klaus za stádo ovcí?

RE: Vanek

trodas 82.?.?.?

Je zajimave, ze jen jeden si vsiml, ze Klausova sestra emigrovala do Svycarska a Klaus nejen ze z toho nemel zadne tahanice, ale ani se to nijak nepodepsalo na jeho kariere.

Vim o lidech, kteri za to, ze jejich syn emigroval do stejne zeme prisli o praci inzenyra a svou konstrukcni kvalifikaci si procvicovali pri praci s metlou do konce sveho zivota.

Zajimave, no ne? [smích]

150095

28.12.2007 21:27

Republikánský senátor: válka nás stojí 15 miliard měsíčně

RE: Prezidenti USA jsou ve skutečnosti Marťani

trodas 82.?.?.?

Ale to je preci znama a 100x vyvracene lez, ze USA Rusaky "uzbrojili" ci ze vubec akce US vlady zpusobily krach komunismu, viz: http://www.youtube.com/watch?v=ObPZ71hJiv8

150092

28.12.2007 20:30

Kdo zabil Benázír Bhuttovou?

Kdo zabil Bhuttovou?

trodas 82.?.?.?

Kdyz nevim mnoho (a na Islamisty, Pakistan a brajgl v nem zadny odbornik nejsem) tak mi zbyva stare dobre Rimske Qui Bono. A at se koukam, jak se koukam, vychazi mi z toho Musaraf.
Tento Amerikou podporovany diktator mel nejvetsi zajem na tom, aby Bhuttova zmizela a on mohl pokracovat v diktature tim, ze bude tvrdit, ze vyjmecny stav musi byt, nebot zeme celi terorismu. Nic noveho pod sluncem.

A s prihlednutim k tomu, ze Bhuttova byla na jedne strane zboznovana a na druhe zatracovana nebyl problem dat trosku vycviku a zbran do ruky nekomu, kdo ji nenavidi. A pribalit mu vybusninu do kufriku (nebo ji dat na misto atentatu anebo ji tam dopravit treba minometem), aby se zametly stopy.

A zabiji se nejmene dve mouchy jednou radnou. Musaraf se 1) se zbavi opozice 2) vyrobi si duvody proc zustat u moci ... no a za 3) poskytne "dukazy" spojencum jak celi mocne, byt imaginarni, organizaci All-CIA-dá - pardon, Al Kaida.


Na nejake zavery je sice zatracene brzy, ale videl jste ten husty dav, ktery Bhuttovou obklopoval? Zkusme si udelat rekonstrukci cinu. Takze v takhle hustem davu utocnik vytahne a odjisti zbran a NIKDO si toho nevsimne a NIKDO z priznivcu Bhuttove se na nej nevrhne? Pak v davu, kde se neda pomalu ani pohnout rukou zahaji strelbu a to s tak presnymi vysledky? A opet mu nikdo ani ruku nestrhne, natoz aby na nej skocil? Co dela ochranka? Kde jsou ti priznivci?
(jeden z atentatu na Reagana krachnul proto, ze pipce strhl valecny vyteran na vozicku ruku, misto aby ji nabidl operku pro lepsi mireni...)
A konecne - Bhuttova se zasazena kaci k zemi a ochranka stale nic? Lide stale nic? Nikdo atentatnika nesrazil k zemi? Kde jsou ti lidi? A ten atentatnik ma dost casu na to, aby vymenil v ruce pistol za spoust bomby a odpalil se?

To me zni silne neuveritelne.

A pokud chcete poradnou paranoiu - vite kdo je vyrobce TOHODLE?
http://s4.photobucket.com/albums/y134/trodas/?acti...
(made in Izrael...)


http://s4.photobucket.com/albums/y134/trodas/?acti...

150086

26.12.2007 11:56

Má nás Klaus za stádo ovcí?

RE: Vanek

trodas 82.?.?.?

Vaclav Klaus žádá v vstup do KSČ
http://img144.imageshack.us/my.php?image=klausvstu...

A skutečný problém není to, že Klaus je zaprodanec jak komunistů (a v tom má dokonce pravdu, demokracie nemůže zakazovat nejaké ideje, byť myjí na sobe kres 100 miliónů) tak EU. Skutečný problém je v tom, že jeho "alternativa" je zase Havlovsko-Schwarzenberovský grázl, čeže z bláta pod okap.

HUmanitární bombardování v akci:
http://www.nato-tribunal.de/varvarin/photo_documen...
http://www.youtube.com/watch?v=lvNoqn-MUTs

149994

18.12.2007 17:34

Linuxi, buď pochválen

RE: Tak jsem si to zjistil

trodas 82.?.?.?

Takze chcete rici, ze na Win2000 to fungovat bude, ale na WinXP ne a u Visty cert vi, ale asi take ne, protoze je to podle vas "nestandardni"? [oči v sloup]

No potes panbu.

149568

18.12.2007 17:32

Turistka zatčena při návštěvě USA za to, že před deseti léty měla prošlá víza

RE: Nezavidenihodna zkusenost.

trodas 82.?.?.?

Je ocividne, ze jinak nez VYNUCENIM prime demokracie to nepujde. Pokud ovsem nechceme dobrovolne strcit ruce do pout a vzdat se svym panum na milost a nemilost.

149570

18.12.2007 17:17

Dětská propaganda

RE: Autore, autore,

trodas 82.?.?.?

Jen aby to byla recese.

Vložený obrázek

149569

15.12.2007 02:15

\"Extremistické násilí\" způsobené oběťmi samými

RE: Vypadá to na celkem běžný jev...

trodas 82.?.?.?

Mno nevim, ale myslim ze zidy precenujes. Pokud my masivni vetsina vedela, ze antisemitismus je pracne a velmi casto s primym zidovskym nasazenim "v akci" vytvarena pohadka, pak by se preci museli ve vlastnim zajmu vzdy vyslovit proti tomu, aby byl tento vymysleny termin neustale masove zneuzivan ke kdejake spinavosti.

Rozhodne by netolerovali rabinsky diktat nad sebou, kdyby nebyli od malicka do morku kosti naockovani, ze jsou "neco jineho" a ze ti ostatni jim to zavidi a chteji je - no prinejmensim zholokaustovat [chechtot] [velký smích]

Reci o zidech jako o "vyvolenych" jsou soucasti Talmudickeho blbnuti hlav zidum a nelze je brat vazne. Spis to bude tak, za nadmuty mech nejvice duni [mrknutí jedním okem] Chci rici, ze procento blbych (uzitecnych blbcu) bude mezi zidy stejne jako mezi nezidy - tj. nekde kolem 98 - 99%.

A vtip je to dobry, jenze mu mozna nepravem prikladate vetsi dusevni hloubku nez ma - ci tato zustane bezpecne skryta pro zminene procento blbych.

Co s tim ovsem nevi nikdo. Svyho casu mel nakej Ada Hitleru svy (rekneme si to na rovinu, uz v pocatku dost podivny) napady jak na to, ale ve vysledku to nejen ze nedopadlo dobre, ale jeste byly vsechny jeho akce nalezite zveliceny (az nabyly neslychanych, bezprecedentnich rozmeru) a pouzity pro vetsi blaho rabinskeho diktatu nad zidy pod strasakem holokaustu.

Jine a nesrovnatelne strasnejsi napady pro zidy maji ortodoxni krestane, kterym jaksis jeste nedoslo, ze jejich vira je puvodem zidovsky vytvor na to, jak blbnout hlavy nezidum a jak zajistit dostatecne tolerantni spolecnost (on kamenem, ty chlebem) pro preziti spolecnosti zidu, zalozene principielne na nenavisti a zasti k nezidum. Jejich predstavy si v nicem nezadaji s pohadkou o holokaustu - podle nich bud zide laskave opusti svuj Judismus a konvertuji na krestanstvi, anebo budou spaleni v ohni pekelnem, aby ten Armageddon stal za to [velký smích] [chechtot]
Samozrejmne ze zvracene blouzneni techto silencu a jejich teseni-se na jejich nanebevzeti (aby mohli po pravici boha pozorovat sedm let utrpeni, vrcholici Armageddonem zidu nedaleko Jeruzalema), jakozto jedinych pravovernych, je predkladano zidum jejich rabiny jako dalsi strasak [mrknutí jedním okem] Neni divu. Takovi magori by se meli strilet [chechtot]

Takze snad jen vzdelani, vzdelani a jeste jednou vzdelani a to na obou stranach by snad mohlo pomoci. Ono ve vzdelane spolecnosti kde nebude mozno krast ani pod plastikem antisemistismu a kam nebudou prevazne zidovska media halasne importovat multi-kulti (kdyz Izrael je otevrene a proklamovane statem jen pro zidy) nebude ani moc priznivcu nacismu ci skinheadu, takze by to bylo reseni.

Narazi na "malinky" problemek. A sice ze vzdelana spolecnost s schopnosti kritickeho mysleni a nezavisleho uvazovani je nocni murou mocnych ve spolecnosti a tak tito udelaji vse pro to, abychom byli co nejblbejsi. Nebot blbcum se dobre vladne.

149280

15.12.2007 02:14

Strom

RE: ...nazdobené umírání.

trodas 82.?.?.?

Mno lidi, tech je jak sracek. Navrhuji toho chlapka. Urcite to bude mensi skoda, nez znicit kvuli nejakemu svatku chudak strom.

149281

14.12.2007 14:48

\"Extremistické násilí\" způsobené oběťmi samými

RE: Vypadá to na celkem běžný jev...

trodas 82.?.?.?

Nejde o hystericke jedince, ale o jedince jenz moc dobre vi, co cini. Zakladem komunity je soudrznost. Treba soudrznost zidu. Jak teto soudrznosti dosahnout, kdyz v tom nasem kapitalismu chce zid obrat zida? (nezid nezida a tak dale)
Jednoduse.
Vytvorit spolecneho nepritele zidum (nezidum) a zinscenovanymi utoky udrzovat zidy (nezidy) pospolu strachem z onoho vytvoreneho nepritele.

Strategie zidu z Talmudu je jednoducha. Zide jsou v nem nabadani k pohrdani, okradani a tem nejhorsim zverstvum vcetne vrazdeni nezidu.
Reknete-si co je to za silenost, vzdyt by takove spolecenstvi bylo odsouzeno k tomu, aby je ostatni pro jejich agresivitu a nesnasenlivost vyhubili, ne?
Omyl. Ono to funguje. Vetsina zidu tyto prikazy nebere moc doslovne a nezidy nevrazdi. Spis jen okrada, a tak jim to docela prochazi (az na moment, kdy ukradli Palestincum jejich zem...). Pohrdani a okradani zidu nezidy zustava a vytvari napeti az nenavis zidu a nezidu.

Mno a to je ten zamer, tim padem je zajisteno, ze zide budou mit vzdy nepritele a tak budou drzet pospolu a posloucht sve rabiny.

Cele to neni nic jineho nez mocenske schema ovladani lidi judaistickeho vyznani. Je to klasicky pripad, jak udelat z agresora napadeneho. Zide zavedli premisu ze kazda jejich kritika je antisemitismem a ten smeruje k nacismu a ten znamena plynove komory a masove vyhlazovani zidu. Tim padem maji mocny argument, a kdykoliv kdokoliv kritizuje ci obvini nejakeho zida z i jasnych zlocinu, je klacek antisemitismu z pytle venku a pouziva se na ochranu sprostych zlocincu. A to jen proto, ze jsou judaistickeho vyznani, ne proto, ze by byli nevinni ci kritika byla neopravnena.
Proto ma vetsina lidi z ruske mafie zidovske pasy. Konvertovat k judaismu je proste pro zlocince vyhodne. Akce vyvolava reakci a tak se jejich synci v Izraeli davaji ke skinheadum a napadaji zidy - ano, primo v Izraeli.

A opetovne je jakehokoliv projevu nenavisti vuci zidum jen zneuzito k posileni "presumpce nevinny zida" a presumpce ze kazda kritika ci utok na zida je antisemitismus = nacismus = holokaust.

Ze jsou to vsechno jen pohadky pro male deti a cilene vyvolavani nenavisti za ucelem udrzeni moci a vlivu rabinu a vyvolenych z vyvolenych nad zidovskou komunitou dojde malo-komu.

Urcite to nedojde skinheadovi, jenz si pripadne skutecne pujde ventilovat sve pohrdani a odpor zvracenym ucenim Talmudu na prvni vhodne a slabe zidovske obeti.

149264

Tak tak, a na zidy se nesmi sahat [chechtot]

Ale v jednom se autor clanku myli. Spinava bomba je neskodna zalezitost, viz:
http://youtube.com/watch?v=VdLqKgJ4C6g

"Ale, ve skutečnosti, ze hrozba špinavé bomby jen další iluzí. Jejím cílem je rozšířit radioaktivitu pomocí konvenční exploze. Ale téměř všechny studie možností takové zbraně zjistily, že radioaktivita takto rozšířená nikoho nezabije, protože radioaktivní materiál bude příliš rozprášen a v případě, že oblast bude rychle vyčištěna, budou dlouhodobé následky zanedbatelné."

> Z The Power of Nightmares.cd3, BBC, Adam Curtis

148442

Otazka do pranice - PROC nase banka za NASE penize sanuje problemy US dolaru, ktery nikdo nechce a USAky take nikdo nechce?

Vložený obrázek

148440

Ano, principielne mate pravdu, jenze [mrknutí jedním okem]

Jenze jste zapomel, ze ty roky se poucili. Dneska maji imunitu, aby pro ne zakony neplatily a platily jen pro plebs [mrknutí jedním okem] [velký smích]

Uz to maj vychytany, nebojte [smích]

148441

29.11.2007 17:32

Čínský tygr má prázdnou nádrž

RE: Stranicky uvážlivé šetření na olympiádu

trodas 82.?.?.?

Moc bych se nesmal. Jak se nuzky mezi tezbou a spotrebou ropy budou rozvirat (a ze se uz rozviraji) tak nas tohle vsechny take ceka. Nemluve o obrovskem zdrazovani, protoze nafta a bezin se pouziva na vsechno v nasi civilizaci.
Ropa je krvi nasi civilizace a uz ji spotrebovavame vic, nez tezime. Tento stav je logicky naudrzitelny a bude nasledovat boj o pravo odberu ropy, jen co se ropa prestane prodavat za dolarky ale zacne se prodavat za menovy kos ci euro... Protoze pak Amikum nebude stacit tisknout bezcenne zelene papirky a dluhopisy, jenz nikdy nehodlaji splatit a budou muset zacit neco hodnotneho, co ostatni chteji, produkovat a prodavat to, aby si mohli koupit ropu jenz potrebuji.

A protoze tuhle potrebu pracovat na svuj blahobyt nezna uz zadny v Americe a protoze vsechna vyroba je odstehovana do Ciny a Indie, tak lze cekat masivni propad zivotni urovne a naslednou revoltu.

O tom, ze zbrane nic neresi, muzou kdakat nejaci pomyleni "humaniste", realita je v USA takovahle:

> Jelikož v tomto regionu se z pravidla jedná o dlouhé rovné úseky a jelikož v tomto regionu vlastnit zbraň nebo velký pickup (většinou obojí) je pokládáno za důkaz mužství, život kamer byl relativně rychle zpečetěn. „Domorodci“ prostě nechtěli dostávat poštou fotografie s podivnými čísly a tak si kamery, toho času v testovacím provozu, velice rychle našli. Mimo úhel záběru uštědřili kamerám lekci v podobě několika výstřelů z brokovnice...

Aneb Jak se jezdí v Texasu, http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=20071...

148246

28.11.2007 21:19

Neokonzervativci volají po americké invazi do Pákistánu

RE: Hura na ne!

trodas 82.?.?.?

Bylo, jenže právem VETA a kupovaním-si hlasů se původní smysl UN/OSN zcela vytratil... [pláč] [bliji]

Pokud tedy vůbec původní smysl byl tento, a nešlo jen o testovacího předchudce NWO a jedné vlády pro celou planetu... Pak by likvidace a bezzubost OSN nebyla nepochopitelná ale programová záležitost, jak NWO vládu opatřit už v zárodku dostatečnými pravomocemi, asi někde na urovní Terrorist Act a Patriot Act III+ Upgraded.

148213

14.11.2007 17:25

Izrael intenzivně cvičí jaderný útok na Írán

RE: Hmm, taky doufam, ze to je bu,bu,bu.

trodas 82.?.?.?

Zidacci musi vedet, ze budou stat proti nekolika S300 protilatadlovym komplexum ruske vyroby (a doufejme ze vcetne dostatecne zkusene obsluhy) a proti mobilnim protileteckym komplexum take z Ruska.

Za techto okolnosti je nalet odsouzen k zaniku.

> Pokud vsak nekdo chce pouzit taktickou atomovou bombicku, tak to musi zatracene dobre zduvodnit. A jestli to nekdo udela a projde mu bez tvrdych potizi, pak mezinarodni bezpecnost uz nebude nikdy, co byvala.

Uz se stalo 6. srpna 1945 kdy USA shodilo atomovou pumu na civilisty v meste Hiroshima i kdyz tou dobou uz japoncici druhy tyden zadali o jednani o kapitulaci...
A jak vidite, nic zvlastniho se nestalo a USAkum to proslo i kdyz zduvodneni o "zachrane milionu" zivotu US vojaku je ocividna lez. Japonci meli v te dobe v Japonsku jen hrstku vojaku a nebylo tak nikoho, kdo by ty "miliony" US vojaku mohl zabit - nepocitam-li stare muze, deti a zeny [mrknutí jedním okem]
Jedinou armadu kterou tou dobou Japoncici meli byla hladovici armada v Mandzurii (coz je jaksi mimo Japonsko na Cinsko-Ruskych hranicich, ze?) a tu zrovna zacaly obklicovat jednotky Rude armady a nevypadalo to, ze by s totalne demoralizovanymi a tydny hladovejicimi jednotkami meli nejake problemy.

Ostatne, kapitulace Japonska se dava za "vysledek" bombardovani atomovkami. Je ale dobre vedet, ze Japonci chteli kapitulovat daleko drive a take o to zadali Rusy (!), nicmene ti v te dobe s nimi jeste nebyli ve valce. Cize chronologicky.
6. 8. 1945 - Hiroshima atomovka
8. 8. 1945 - Rusko vstupuje do valky s Japonskem
9. 8. 1945 - Nagasaki atomovka
14. 8. 1945 - Hirohito kapituluje
2. 9. 1945 - kapitulace je podepsana
Je beznou soucasti skolniho uciva, ze "nyní upírali Američané do Pacifiku, kde potřebovali ve válce s Japonskem sovětskou pomoc".
http://referaty-seminarky.cz/2-svetova-valka-4/
Takze co zpusobilo kapitulaci Japonska? Ze by se po testu bomb konecne nekro rozhodnul naslouchat zadostim o kapitulaci z Japonske strany? Anebo strach z toho, ze by Rusove prijmuli kapitulaci Japonciku misto Amiku a byli tak vitezi na obou frontach?
Ostatne o Kurily Rusaci obrali Japonciky maji tito dodnes zajem, ale maji asi smulu [chechtot]

147159

07.11.2007 20:40

Zadostiučinění?

RE: dohoda

trodas 82.?.?.?

Ja tedy nevim, odkud cerpate informace o sedmi zabitych, ale jediny kdo "zustal lezet" byl provokater a StBak Zifcak, co "delal mrtveho" [mrknutí jedním okem]

Pokud chcete mluvit o 7 obetich 17. 11. 1989, tak prijdete jmena a umrtni listy. Ja tomu neverim ani trosku. Smrdi to dezinformaci.

Co je druha vec, ve ktere dezinformujete, tak to je ta, ze Havel byl (jako mnozi dalsi) komunisty pestovanym disidentem a cela sametova revoluce byla pokojnym predanim moci se zajistenim beztrestnosti a dokonce i pravni kontinuity. Proc? Jenom proto, ze si tohle dohodli komunisti sami, protoze v demokracii se lepe krade. Za socialismu se nemohli mit tak dobre, jak se maji dnes a to byl jediny duvod, proc se Perestrojka rozbehla az do kompletni likvidace socialismu.
Ostatne, fakt planovane likvidace a prekabateni komunistu na demokraty potvrzuji i skartace kompromitujicich materialu na ty nejvyssi agenty a na spici agenty, etc. Proto se dneska chytaji jen male ryby.
A nemluve o tom, ze USA s Gorbacovem dohodlo, ze Gorbacov povoli oteze a stahne vojaky a necha vychodni Evropu se vyvijet posvem k demokracii vymenou za BEZTRESTNOST byvalych komunistu a nerozsirovani NATA k Ruskym hranicim. Domlouval to na Maltske konferenci mimo jine i Kissinger... A kdyz Ericha Honeckera symbolicky na chvilku zavreli, tak se Gorbacov ozval, ze to "nebylo domluveno". Ne moc lidi to chapalo, tak se na to rychle zapomelo, ale ja si na to pamatuji sakra dobre. Lepsi potvrzeni dohody snad neni...
A Rusove dneska prskaji pravem take proto, ze i NATO se posunulo k Rusku a jeste USSaci by tu chteli zakladny, etc.

Cize to, co jste napsal, je blabol. Chcete-li se delat zajimavym, bezte tam, kde to nikomu nemysli - nebo predlozte dukazy, ze je to tak, jak rikate.

A kdybyste mel mit pravdu - tak v tom pripade krvava revoluce a potrestani grazlu je pro mravni cistotu a dalsi vyvoj spolecnosti naprosto nezbytna vec - proto jsme dneska v takovych srackach, protoze se neumime postavit na obranu svych zajmu!

146669

03.11.2007 18:54

Civilizace skončí, když se lidé přestanou obávat následků svých činů

RE: Expert OSN: Výroba biopaliv je zločin na lidech

trodas 82.?.?.?

Primou demokracii se ale vyresi jen mocensky problem, ne ten zasadni. Vetsina si nikdy neodhlasuje utazeni opasku ci nejke omezeni...

A navic cela mocenska struktura se spis necha postrilet, nez aby primod demokracii umoznila. Viz. radar.

146379

03.11.2007 18:32

Civilizace skončí, když se lidé přestanou obávat následků svých činů

RE: Expert OSN: Výroba biopaliv je zločin na lidech

trodas 82.?.?.?

Jenze v tomhle ma Klaus pravdu.
Nicmene - jak ten zidacek Kristus rikal - podle cinu, poznate je.

Nejdrive nam vykladal (popravde) jak je centralne planovany hospodaristvi nanic a ze jsme se kvuli tomu meli za komousu spatne a pak s usmevem podepisoval vstup do EU...! Cize rikat muze co chce, orientujte se podle toho, co dela...

A vsimnete si, ze zadna strana nema v planu vystoupeni z EU ci alespon omezeni nasi zavislosti na Bruselu systemem volny pohyb zbozi a lidi je ok, ale zbytek si NECHTE!

Ani jedna. Je vam doufam jasne proc... nebo ne?

146376

03.11.2007 18:17

Civilizace skončí, když se lidé přestanou obávat následků svých činů

RE: Expert OSN: Výroba biopaliv je zločin na lidech

trodas 82.?.?.?

> vůbec si nemyslím, že bychom se tu nutně uvařili. planeta Země má i tepelné ztráty (okolní vesmír má mínus 273°C)

Svata prostoto!
Tyhle zvasty mate od NASA, nebo co?
Vesmir je "studeny" protoze je v nem dokonale vakuum (80 atomu na m3), ale tento "chlad" neni vyuzitelny nijak, protoze vakuum je dokonaly tepelny izolant. (viz termoska s cirka 1000x horsim vakuem nez vesmir + ztratou v hrdle...)

Pokud byste sledoval kosmonautiku tak byste vedel, ze problem je jak uchladit kosmonauty, nebot kdyz i na blby Mesic zasviti Slunce, tak ma az +123°C... (kdyz nesviti tak je i -233°C...)

Cize to, ze vesmir je "studeny" je vymysl a dezinformace. Vesmir je vakuum a vakuum nemuze byt ani studene, ani teple.

"Chlad" vesmiru nam tedy nepomuze.

146375

30.10.2007 14:57

License to Kill

RE: Proč jsou Židovky feministky.

trodas 82.?.?.?

Tak to nebylo dobry ani jako vtip [oči v sloup]

Jedine s cim lze souhlasit je, ze mnohe zeny si sve velke komplexy menecennost (a velmi casto opravnene) "leci" feminismem. Ci ze feminismus je produktem silneho pocitu menecennosti zeny, jenz (pri urcite davce rozumu) s hruzou zjistuje ze zije v muzi vybudovane civilizaci, zalozene na technice ktere zena nerozumi a ani ji neumi pojmenovat - natoz pak tak pochopit. Umi ji jen vyuzit-zneuzit ke svemu prospechu.

Extremni pripady byly popsany v clanku a autorovi je treba slozit poklonu za to, ze pichnul do opravdu horkeho problemu, kdy se ukladna vrazda omlouva vymysly.

146136

30.10.2007 14:53

License to Kill

RE: Ohnivzdorná žena

trodas 82.?.?.?

Heheh, to je fakt. Mam i lepsi zabery na ni tadyhle:
http://trodas.wz.cz/index.php?act=ST&f=5&t=28
http://ax2.old-cans.com/g.php?p=WTC&d=1&v=v2
Treba:
Vložený obrázek
[velký smích]

146135

30.10.2007 14:48

License to Kill

RE: Ze soudniho systemu

trodas 82.?.?.?

Vidite, jak to vlastne s nim dopadlo? To nejak media nestihla reportovat tak, aby si toho jeden vsiml...? [zmaten]

146134

25.10.2007 02:45

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: Excelentní

trodas 82.?.?.?

Podobne excelentni rozbor sveta jako obchodu byl podan zde:
http://youtube.com/watch?v=DvYckR8e4Sw
Pise se rok 1976... [mrknutí jedním okem] A co? A nic. [pláč]

Bude potreba akci, a ne jen slov k zmene stavu.

145875

24.10.2007 01:52

Spojené státy hodlají v Iráku vybudovat 14 stálých základen

Nastesti lidi v Iraku nejsou jako lidi v CR...

trodas 82.?.?.?

...a tohle si NENECHAJI libit. Zacalo to prazdnymi sliby o demokracii ( http://youtube.com/watch?v=s918OOCOKUQ ) a konci to zakladanama? [oči v sloup]

Nastesti Iracane si se zakladnami umi poradit [mrknutí jedním okem]
http://www.liveleak.com/view?i=6a4_1176142744
http://youtube.com/watch?v=lz-8XR5Lf4U
http://youtube.com/watch?v=H4WF2oECycE
[chechtot]

To spis my cesi budeme mit problem, protoze jsme ovce a zadne zakladny US valecnych zlocincu se zadna zeme nezbavi snadno... [zahanbení]

145814

23.10.2007 12:57

Koalice neochotných

RE: Vsude jich je jak nas-ano,

trodas 82.?.?.?

Ano, v roce 1982 je takto podporovali:
http://youtube.com/watch?v=ipszh14WPFY
http://youtube.com/watch?v=-MU7JA2PbpU
...jako bojovniky za svobodu.

V roce 1982, Ronald Reagan věnoval raketoplán Columbia povstaleckým bojovníkům v Afghánistánu. "A jako Columbia, jak se domníváme, reprezentuje nejvznešenější lidské touhy na poli vědy a technologie tak i boj Afghánských lidí reprezentuje nejvznešenější lidskou touhu po svobodě. Já věnuji, jménem Američanů slavnostní start Columbie 22. března lidem v Afghánistánu."

[mrknutí jedním okem]


PS. stydim se za to, ze nasi grazlove nemaji penize ani na narodni pisemnistvi, ale maji penize na vojaky v Iraku a Afghanu. Grazli a zlodeji to jsou! [naštvaný] Vsechny povesit za velezradu.

Vložený obrázek

145797

20.10.2007 21:23

Války bez konce

RE: Pravda Vás vyslobodí

trodas 82.?.?.?

jj, to je dobre poucne poctenicko o Usamovi - i kdyz je to spis o realiich kolem nej a faktech jenz ho pomohli "utvorit" [smích]

145712

19.10.2007 12:03

A povstala umělecká fronta…

A to si rikaji "umelci"?!

trodas 82.?.?.?

To je opravdovy vysmech. Jo, jiste, je za tim citiv vliv Hejvla, aby ne. Uz v Kalickeho podani bylo "prilozeno" "doporucujici" vyjadreni Hejvla k tomu hnusu...

Des, chce se mi zvracet, velebnosti... [bliji]

Proc jeste nikdo nerekl treba ten fakt, ze ta Kaplickeho prisernost nemuze byt zrealizovana treba take proto, ze jednim z parametru vybereoveho rizeni ktere jeho navrh NEDODRZEL je umisteni archivu pisemnosti v prvnim podlazi a vyse - kvůli ochrane pred potopou.
To je preci tak jasny a jednoduchy argument, kde "navrh jenz vyhral" musi byt vyrazen a neni se o nem treba nijak dale bavit? Proc jim timto nikdo neoponuje? To se parametry vyberoveho rizeni v CR nemusi dodrzovat, staci, kdyz Hejvl doporuci, nebo jak?

145651

16.10.2007 23:13

Izraelská armáda nařídila konfiskaci palestinského území ve West Bank

To vypada jako dalsi provokce pred jednanim, jak typicke pro zidy...

trodas 82.?.?.?

Predstavte si, Rocky, ze ono je to obracene. Muslimove s zidy zili v miru tisice let, nez do Izraele privandrovali sioniste se svymi teroristickymi praktikami, viz vyse.

Jejich nynejsi terorismus je povysen na statni terorismus a Arabove jsou ti naivni, kdoz si mysli, ze s zidy se po dobrem domluvit. Neda a drzi dohodu jen tehdy, kdyz je pro ne vyhodna... (eg. pro Palestince nevyhodna)
Demonstruji to stabilne celych 60 let...!

Zidovsti teroriste se zastavi jen pred SILOU. Co je, kdyz v lete 2006 poslali pruzkumniky bojem do Libanonu a nasledne zahajili MASIVNI bombardovani civilich cilu ( valecne zlociny nebyly jen podle me, ale i podle Ammesty International: http://www.blisty.cz/2006/8/23/art29966.html http://web.amnesty.org/pages/lbn-satellite-eng ) zastavilo, nebylo OSN ani mezinarodni pravo, ani USA. Co je zastavilo byl Hizballah a jeho sila [mrknutí jedním okem]

Vložený obrázek
"Jazrala s láskou z Izraele"
http://www.spiegel.de/img/0,1020,668017,00.jpg

Vložený obrázek

Vložený obrázek

145526

16.10.2007 22:32

Izraelská armáda nařídila konfiskaci palestinského území ve West Bank

RE: To vypada jako provokace jak Brno...!

trodas 82.?.?.?

Průkopníci terorismu

1. První únos letadla uskutečnil Izrael v roce 1954; unesli syrské civilní letadlo.
2. Granáty v kavárnách: tuto formu boje poprvé použili sionisté proti Palestincům 17. března 1937 v Jeruzalémě.
3. Opožděná akce, elektricky načasované miny na přelidněných tržištích: poprvé použili sionisté proti Palestincům 6. června 1938 v Haifě.
4. Vyhození lodě s civilisty na palubě do vzduchu: poprvé realizovali sionisté 25. listopadu 1940 v Haifě. Tito přitom neváhali zabít vlastní lidi na protest proti britské politice omezování imigrace do Palestiny. Loď se jmenovala Patria a převážela tehdy 1 700 židovských imigrantů.
5. Vraždění vládních představitelů: poprvé realizovali sionisté 6. listopadu 1944, když Sternův ganga zavraždil v Káhiře lorda Moynea. Za tímto plánem stál Yitzak Šamír, člen Irgunu, pozdější vůdce Sternova gangu a izraelský premiér.
6. Používání rukojmí jako prostředku vyvíjení nátlaku na vládu: poprvé uskutečnili sionisté proti Britům 18. července 1946 v Tel Avivu.
7. Vyhazování vládních budov do vzduchu i s civilními zaměstnanci a návštěvníky: poprvé uskutečnili sionisté proti Britům 22. července 1946 v Jeruzalémě. V hotelu Král David tehdy zahynulo 91 Britů a 46 bylo zraněno. Menachim Begin - který útok naplánoval, uskutečnil a později se stal izraelským premiérem - přiznal, že masakr koordinovali pod vedením sionistického gangu Haganah.
8. Kufříky s nastraženými bombami: poprvé použili sionisté proti britskému velvyslanectví 13. října 1946 v Římě.
9. Nastražené bomby v autech v civilních oblastech: poprvé použili sionisté proti Britům 5. prosince 1946 v Sarafande (na východ od Džaffy).
10. Bití rukojmí: poprvé použili sionisté 29. prosince 1946 proti Britům v Tel Avivu, Netanjane a v Rišoně.
11. Bomby v dopisech, zasílaných politikům: poprvé použili sionisté proti Británii, když 4. a 6. června 1947 poslali 20 listových bomb z Itálie do Londýna.
12. Zavraždění rukojmí jako pomstu za reakci vlády: poprvé použili sionisté 29. července 1947 proti Britům v oblasti Netanjana.
13. Bomby v poštovních balících: poprvé použité sionisty proti Britům v Londýně 3. září 1947.
14. Masakr v Qajbýji, severozápadně od Jeruzaléma, uskutečnila 14. října 1953 "Jednotka 101" pod vedením Ariela Šarona. V tomto případě šlo o najkrvavější a najbrutálnější zločin od smutně proslulého masakru v Deir Jássin. Vyhodili do vzduchu 42 domů, školu a mešitu i s lidmi v ní. Při útoku zahynulo 75 žen, mužů a dětí.
15. Bombardování atomové elektrárny: 7. června 1981 osm F16 a šest F15s zaútočilo na Iráckou atomovou elektrárnu Osirak a vyřadilo ji z provozu naštěstí těsně před zavezením paliva.

145524

15.10.2007 14:36

Americké rádio zůstává v centru Prahy

RE: Mnoooo, Hejvl?!

trodas 82.?.?.?

Hejvl?! Osoba, ktera ma na hlave tolik masla, ze jest s podivem, ze se tam vubec veslo...

- Hejvlova rodina kolaborovala s nacky a tocili jim v Barrandove a pousteli v Lucerne propagandu
- Hejvl byl komunisty pestovana kadrova rezerva / udajny disident
- Hejvl zvoleny prezidentem 100% komunistickym parlamentem
- Hejvl zaridil pravni kontinuitu s casy socialismu
- Hejvl odstartoval "nejsme jako oni" - nepotrestani zlocincu z dob socialismu
- Hejvl protipravne zrestituoval Barrandov, Lucernu a par dalsich majetku presto, ze restituce ze zakona nesly pred rok 1948, aby se mezi restituenty nedostali kolaboranti, jimz byl majetek zkonfiskovan mezi roky 1945 - 1946
- Hejvl vybizejici k valecnym zlocinum oznacovanym za "humanitarni bombardovani" v byvale Jugoslavii
- Hejvl tisknouci-se na valecneho zlocince a grazla co nechal zabit 2972 svych obcanu aby mohl zahajit dve illegalni valky a okupace ktere staly uz temer dva miliony zivotu - George Walkera Bushe
- Hejvl ktery je sice podelany strachy jit nekde bez ochranky (a vi proc) ale bude Cechy osocovat z priposraneho cechackovstvi a nedostatku kuraze postavit se na obranu kdyz se drtiva vetsina naroda ostre a jednoznacne stavi na obranu proti zkorumpovanym politikum a jejich predstavam o rozhodovani o nas, bez nas...

Potrebujdme asi lidi, kteri temto zmetkum ukazou, jak litat a odletet z Ceska - neco jako takhle kdyz litaji valecni zlocinci vzduchem:
http://youtube.com/watch?v=lz-8XR5Lf4U
[velký smích] [velký smích] [velký smích]

Vložený obrázek

145462

15.10.2007 14:03

Americké rádio zůstává v centru Prahy

RE: Panecku, jako z Rudeho Prava!

trodas 82.?.?.?

> Komunisti nám ve škole lhali, že američané po celém světě vytvářejí ohniska napětí a nestability.
> Ale teď po pádu komunistů vidíme, že je to pravda.

Presne tak... a to je velice prevelice smutne... Komunisti nepochybne v mnoha vecech lhali, ale to je NIC proti tomu, co delaji a jak lzou dneska USSaci.
Je dokonce mozne, ze to drive nebylo tak strasne, co USSacu delali (i kdyz vzpomeneme-li Nikaragujske Sandinovce, usekavajici macetami hlavy rolnikum, jejich zenam a i detem - a casto se to nepovedlo napoprve... - a pak k tomu R. Reagana, jenz zvatlal neco o tom, jako ze Sandinovci maji stejny moralni "kredit" jako zakladajici otcove Ameriky...) ale mozna to bylo jen proto, ze jsme se to nemohli dozvedet, co se vlastne doopravdy deje.
A mozna to preci jen bylo malinko lepsi, kdyz tzv. "demokracie" musela soutezit a ukazovat ze je lepsi nez komunismus.

Dnes to nemusi a podle toho to vypada. Des a hruza... [pláč]

Vložený obrázek

145461

14.10.2007 21:01

Šest hlavních odbojových skupin v Iráku se spojilo

RE: LPG

trodas 82.?.?.?

A co tyhle auta na elektronu z Polska? [smích]
http://www.xlabs.pl/polskiepoj.html

145434

14.10.2007 20:55

Šest hlavních odbojových skupin v Iráku se spojilo

RE: Umi neco jineho nez rezat hlavy?

trodas 82.?.?.?

Jsem posledni, kdo se zidku bude zastavat, ale treba scannery a osvitky Scitex patri ke spicce... A jsou z okupovaneho uzemi Palestiny.

Otevrenou otazkou budiz samozrejme jestli ty technologie nejsou proste ukradene spionazi (jako treba technologie atomovych bomb...) ... ale budiz. Nejsou vsichni spatni, jen... vetsina?

Kosmetika Ahava (snad jsem to jmeno uvedl spravne...) je vyrobena take na okupovanem uzemi Palestiny drancovanim Mrtveho more...

145433

13.10.2007 01:18

Šest hlavních odbojových skupin v Iráku se spojilo

RE: Umi zabijet okupanty a valecne zlocince, nehynouci slava budiz jim!

trodas 82.?.?.?

Vite, vysvetleni bude velmi jednoduche. Zaprve, USSaci jsou agresori. Zadruhe, USSaci zabijeji, znasilnuji a rozkradaji Irak. Zatreti, cely svet se diva, vi, a nepomuze a nezastavi ty zlocince. Ve ctvrtem dejstvi tedy Iracane jdou a sami se snazi osvobodit. Je to presne to volani slobody, o kterem tadyhle Reagan mluvil: http://youtube.com/watch?v=ipszh14WPFY (v velmi prihodne souvislosti)

Chtějí demokracii? Postřílet! http://youtube.com/watch?v=jyuDnkAyt_s
Hýbe se a dýchá? Mrtvého tedy jen hraje! http://youtube.com/watch?v=uZ-bVDjBaXE
Ten raněný civilista se hýbe! Dorazíme ho! http://youtube.com/watch?v=HEyPRBN4B-E
Jezdí tudy autíčka? Zastřílíme si! http://youtube.com/watch?v=xnyjH5wusqs
A ještě jednou si picnem! http://youtube.com/watch?v=5z0NMKcVHHM
Utíkají před blázny, střílejícímí na vše co se hýbe? Odpráskneme je! http://youtube.com/watch?v=z1wFIthu-jE
Zdáse nám, že kradou dřevo? Přejedeme jim auto. http://youtube.com/watch?v=Lo2U3ZqoLfw
Jdou tam nějací lidi, sejmeme je? Sejmeme. http://youtube.com/watch?v=7AXN3H3BPQU
Jede autobus. Pojďme si zastřílet! http://youtube.com/watch?v=4NPTwHNiMNU
Svědectví bývalého vojáka o tom, že je to běžné... http://youtube.com/watch?v=VwwMF6biCJU

A těmto lidem JEN občas řežou hlavy?! To je zatraceně málo! To já bych takové grázly nenechal jen tak lehce zemřít...!

145388

12.10.2007 23:50

Šest hlavních odbojových skupin v Iráku se spojilo

RE: Ajajajaj... spatne casy pro okupanty zacinaji :)

trodas 82.?.?.?

No ja ti nevim, Anonyme, ale kdyz se jich shodne jen par, tak valecni zlocinci z USA litaji vzduchem jak kdyz prsi:

http://youtube.com/watch?v=lz-8XR5Lf4U

Yea! [velký smích]

A i jeden "blbej" sniper nadela dost skody, hele:

http://www.vidiLife.com/video_play_1047753_Jaish_a...

Juba to ale neni... [mrknutí jedním okem]


Juba CD 1:
http://rapidshare.com/files/62135247/Juba_shooting...

Juba CD 2:
http://www.archive.org/download/al-jaishul-islami-...

145386

12.10.2007 17:32

Šest hlavních odbojových skupin v Iráku se spojilo

Ajajajaj... spatne casy pro okupanty zacinaji :)

trodas 82.?.?.?

Jakmile se Arabove konecne dohodnou a nebudou se zbytecne vysilovat boji mezi sebou a soustredi se na valecne zlocince z USA, tak okupantum nastanou tezke casy - a dobre jim tak! [velký smích] [smích]

Vložený obrázek

145373

12.10.2007 02:17

Školství v Iráku:

Školství? Na co! Když budou blbí, bude se jim lépe vládnout!

trodas 82.?.?.?

Irácké školství se musí přiblížit svým standardem školství v USA a naši spojenci ve válce proti terorismu jsou pro to připraveni učinit maximum.
Neušetří jediného žáka či ozbrojence, aby dosáhli vznešeného cíle a Irácké školství produkovalo srovnatelně stádní a blbé jedince, jako školství v USA.

Demokracii 3x zdar! [velký smích]

...a komu by se to nelíbilo, na toho si uspořádají US army vojáci hon:
http://youtube.com/watch?v=z1wFIthu-jE

...případně ho použijí jako cvičný terč:
http://youtube.com/watch?v=HEyPRBN4B-E

A nějaké vození dětí do školy autem? To se přeci nedělá, shoot them!!!
http://youtube.com/watch?v=5z0NMKcVHHM

Vivat USA!

145338

10.10.2007 23:45

Co bude s Íránem?

RE: Článek si NEzaslouží 1+

trodas 82.?.?.?

Autor je zid a podle toho pise. Snazi se o rozkol, o prosazeni (i ci hlavne mezi Araby) ideje Iranu jako spojence Izraele. Rozdel a panuj se tu zkousi nanovo.
Vytkl bych autorovi nejen toto a papouskovani lzi o tom, co Ahmadinejad rekl, ale i zakladni ignoraci nekterych znamych fakt.

Jako napriklad ze kdokoliv napadne Iran, dostava se do valky take se Syrii. A zidaci okupuji Syrii stale Golany...

Pokud valecni zlocinci z USA zautoci na Iran a nepujde to podle jejich predstav, tak je treba pocitat i s tom, ze v pasti zvane Persky zaliv Iranske "Skval" torpeda a Ruske Moskyty potopi vsechno okupacni lodstvo a nasledne zacne vytalaceni Amiku jak z Iraku, tak z Afghanu. V Afghanu je jich malo, to bude bleska. V Iraku drzi jen zakladny, letiste a zelenou zonu v Baghdadu, to take nebude tezke. A nasledne mame primy link - Aghan - Iran - Irak - Syrie - Libanon a na jeho konci - zidacky v Izraeli.

Neni divu, ze to nekterym zidackum konecne doslo a chytili bobky. Pak by nezbylo nez sahnout po atomu (pokud by to este slo a Iranci by zaspali se svymi dalekonosnymi dely a Suchoji...) a tim by prestala legrace - Izrael na svem uzemi atom pouzit nemuze, na to je to uzemi moc male. A Stredni Vychod je obecne moc maly, cize muze leda strilet na Syrii a Iran - pokud bude mit jak tam atomovky dopravit, ovsem...

Strucne a jasne, mam ten dojem, ze by to mohl take byt konec Izrahellu, coz by nebylo vubec od veci...

145263

07.10.2007 00:13

Jak jsem málem zapálila chrám Sv. Víta

Nechci autorce brat viru, ale...

trodas 82.?.?.?

...mela by si v prve rade a v podstate uvedomit, ze krestanstvi je zidy vymyslene nabozenstvi k ovladani a kontrole nezidu pro zidovsky prospech.

Krestanstvi odtrhuje lidi od reality a jejich propojeni mezi sebou a s prirodou a takto vykoreneni lide jsou schopni neskutecnych zverstev.

Lez zvana krestanstvi taktez slouzi jako zivna puda pro kupy dalsich lzi a krestanstvim, virou a bozim poslanim se obhajuje kdejake zverstvo.

Pokud buh skutecne existuje, tak bude nejvice ze vsech lidi nenavidet krestany.

Toto okopirovane nabozenstvi z uctivani staroegyptskeho boha slunce Horuse (Jezisovo zazracne zrozeni je kuprikladu vyobrazeno pro boha Horuse 15 stoleti (!) pred Kristem, desatero je prepsano z Egyptske knihy mrtvych - MISIS se jmenoval "Mojzis" v Egypte, 1500 let pred Kristem, a tak by se dalo pokracovat...) se zaslouzilo o vice obeti v historii nez jakykoliv jiny sileny rezim - vcetne nacistu a zidobolsevickych komousu...

Jste si jista, ze se chcete na TYTO lidi obracet a cekat od nich neco dobreho?

145064

05.10.2007 12:20

Bush připravuje Ameriku na válku s Íránem

Dalsi teroristicky vypad USSaku a zidaku?

trodas 82.?.?.?

Doufejme jen, ze Iranci jsou pripraveni. Nic jineho nez sila ty magory asi nezastavi, takze... drzme si klobouky, jedeme z kopce.

Vložený obrázek

144980

05.10.2007 01:44

Sarkozy je nový Blair

RE: Sarkozy je zidacky zmetek

trodas 82.?.?.?

> Ja tiež neprispievam na pochody gajov ale je choré vešať ich len za to, čo robia v svojom súkromí.

Mily Side. Az se bude v Evropske televizi dat s Ernstem Zündelem, Jürgenem Grafem, Germarem Rudolfem a Davidem Irvingem konat rozprava o tom, jak to bylo s tim hollocostem, pak budu chtit po Iranu, aby tam vedli rozpravu o jejich nabozenstvi.

Jak jsou u nas nedotknutelna temata o vlivu a zlocinech zidu, tak je u nich nevhodnym tematem jejich prorok a vase podofilni obsese. Nezapomente, ze Karel IV si take bral Elisku Premyslovnu kdyz ji bylo 13... Takze tyhle reci na rozumne lidi nepusobi. Jiny kraj, jiny mrav.

A co se gayu tyce, tak ja netvrdil, ze Iransky model je dobry. A take nechci nikoho veset za to, co dela v soukromi. To je ciste jejich vec. Me vadi, kdyz se mi to vnucuje pochody a blekota se neco o "gay pride". Za tohle bych bez mrknuti oka vesel.
(vase oblibene veseni je v Iranu mozne, jen kdyz se najdou 4 ociti svedci gay aktu - cize pokud dotycni chteji soulozit na verejnosti, pak... sibenice - to je docela rozumne, at se na to divam, jak se na to divam...)
Jinak jsem pro to, aby mohli mit registrovane partnerstvi a pary ktere prokazi ze jsou toho schopny, tak aby mohly adoptovat deti. Tecka.
Pruvody a povysovani zvrhlosti na neco, na co je clovek pysny, to je ciste zidacky vymysl na likvidovani moralnich zakladu spolecnosti. S temi kdo na to skoci - na sibenici. Tech skoda neni.

144958

05.10.2007 01:35

Sarkozy je nový Blair

RE: Sarkozy je frajer

trodas 82.?.?.?

...logicky chteji "denuklearizaci", protoze nemaji "nukes" [chechtot] [mrknutí jedním okem]

144957

04.10.2007 19:10

Sarkozy je nový Blair

RE: Sarkozy je frajer

trodas 82.?.?.?

Pekne napsano, Ajo [mrknutí jedním okem]

Nikdo nechce slyset, ze zatimco mame odsuzovat Iran a Iran je tim spatnym, tak hned vedle v Saudske Arabii je u moci Amiky nesmirne podporovana diktatorska sebranka... a v Kuwaitu, Ktaru, Omanu a tak dale to neni o nic lepsi.

Ale vsechny tyto staty jdou Amikum na ruku, prodavaji ropu za dolar a tak jsou "hodne". Iran nechce byt zdanovan dolary, a tak je ten zly.

Nikdo nerika, ze rezim v Teheranu je idealni.
Ale pokud si mam vybrat mezi tim, aby teplousi poradali provody, mluvili o sve "pyse" na to, ze jsou tepli a okupovali mi Karlstein - tak to volim radeji Iransky model.
Ostatne, v Iranu je alespon svoboda slova a muze se tam pochybovat o pohadce zvane holokaust. To jinde na svete (az na par vyjimek) nejde.

Co takhle misto Iranu vyhrozovat znamemu utocnikovi a vlastnikovi spousty jaderneho materialu a bomb - Izraeli? Ten by mel byt bombardovan za 60 let trvajici genocidu Palestincu, soustavne porusovani vsech rezoluci OSN, okupaci cizich uzemi (nejen Golany...) a zlociny proti lidskosti.

Bombardujte Izrael!

144938

02.10.2007 12:24

Popírač holocaustu zůstane ve vězení

Jakou že to pravdu je třeba chránit zákonem?

trodas 82.?.?.?

Jakou že to pravdu je třeba chránit zákonem?

Jakou že to máme demokracii, když nemáme svobodu slova?

Jak se dodržují mezinárodní smlouvy, když v nich všudypřítomné svobody jsou bezostyšně pošlapávány?


> Všeobecná deklarace lidskych práv:

-preambule: "lide, zbavení strachu a nouze, se budou těšiti svobodě projevu a přesvedčení..."

Článek 19 - "Každý má právo na svobodu přesvědčení a projevu; toto právo nepřipouští, aby někdo trpěl újmu pro své přesvědčení, a zahrnuje právo vyhledávat, príjímat a rozšiřovat informace a myšlenky jakýmikoli prostředky a bez ohledu na hranice."
http://juristic.zcu.cz/dostal/docs/udhr_cz.htm

> Článek 10 Evropské úmluvy o ochraně lidských práv a základních svobod z roku 1950, jejímž je Německo stejně jako Česká republika signatářem je už více zazmrdovaný:

"Každý má právo na svobodu projevu. Toto právo zahrnuje svobodu zastávat názory a přijímat a rozšiřovat informace nebo myšlenky bez zasahování státních orgánů a bez ohledu na hranice. Tento článek nebrání státům, aby vyžadovaly udělování povolení rozhlasovým, televizním nebo filmovým společnostem.
Výkon těchto svobod, protože zahrnuje i povinnosti i odpovědnost, může podléhat takovým formalitám, podmínkám, omezením nebo sankcím, které stanoví zákon a které jsou nezbytné v demokratické společnosti v zájmu národní bezpečnosti, územní celistvosti nebo veřejné bezpečnosti, předcházení nepokojům a zločinnosti, ochrany zdraví nebo morálky, ochrany pověsti nebo práv jiných, zabránění úniku důvěrných informací nebo zachování autority a nestrannosti soudní moci."
http://www.evropskysoud.cz/umluva/

144784

02.10.2007 12:06

Přibylo těch, kteří nemají

RE: Sláva, Zvědavec funguje!:)

trodas 82.?.?.?

Opatrne, clanek je o tom, ze podobny problem je uz i v Americe. Mozna jeste v UK by to slo, ale nevim nevim... [oči v sloup]

144783

28.09.2007 02:04

V Gaze trpí sta tisíce dětí

RE: kra kra

trodas 82.?.?.?

> tak jako oni se o seobe postarat neumime

Hmmm. Co kdyz je to spis tak, ze nemame zaludek na to, byt tak nenavistni ke vsem okolo? Co kdyz je to jen to, ze nechceme na sebe pacht utoky abychom pak mluvili o nenavisti sirene na nas? Co kdyz je to jen proto, ze mame tu slusnost neobvinovat druhe z kazdeho masoveho vrazdeni/genocidy ktere se kde udalo?

Ja si myslim, ze bodoucnost maji jen ti lide, kteri dokazou zit v miru a toleranci se svym okolim. To zide prokazatelne (viz Izrahell) nedokazou, cize jsou neslucitelni s pokrokem a budoucnosti jako takovou.
V budoucnosti neni misto pro nenavistne a agresivni zidovske vrahouny. Zide tak jako tak zmizi v toku casu i se svym teroristickym statem vrahu. To je jiste.
Pocatky tohoto jiz vidime.

PS. zida poznas podle nenavisti zkriveneho obliceje, kde se hruza v jeho dusi casem promitne do telesne schranky. Jsou ale samo i slusni a pekni zide, nezkriveni nenavisti, ke vsemu nezidovskemu... A neni jich tak malo. Jenze nejvice slysime jen o tech silenych vrahounech...

Vložený obrázek

144604

22.09.2007 00:17

Poučení z krizového vývoje po americku

K Americke zahranicni politice...

trodas 82.?.?.?

...se toho da rici mnoho, ale bylo by to zbytecne. Pokud by nekdo presto nedejboze mel zajem se jen na par veci podivat, zkuste to tady:

http://trodas.wz.cz/am/

Od konce WW2 Američané bombardovali 21 zemí:
Čínu, Severní Koreu, Guatemalu, Indonésii, Kubu, Kongo, Peru, Laos, Vietnam, Kambodžu, Grenadu, Libyi, El Salvádor, Nikaraguu, Panamu, Irák, Somálsko, Bosnu, Súdán, Jugoslávii, a Afghánistán.

Humanita a demokracie na pochodu.

Vložený obrázek

144265

10.09.2007 18:27

Nekuřáci mají také práva

RE: racionální článek

trodas 82.?.?.?

> Kdyby následkem kouření byla vysoká inteligence, bylo by okamžitě nelegální. Protože větší množství chytrých lidí vždy ohrožuje metodiky státu založené na ohlupování mas.

Ano, zde a ve vetsine toho co jste napsal nezbyva nez s vami souhlasit.

> Nelegální drogy pouze rychle likvidují a následná léčba je jenom ztrátová.

Az na toto. Nelegani je treba i marihuana a nevim o tom, ze by nekoho rychle zlikvidovala. Nejsem si ani jisty, jestli to neni spis jen takova relaxacni droga a s vyvolavanim zavislosti je na tom fest spatne.
Kourili ji namezdni delnici z Mexika desitky let a zadny problem nenastal... nez bylo treba vykazovat tvrdy boj proti drogam [chechtot] [mrknutí jedním okem]
Nemam sice zkusenosti treba s snupanim kokainu - ale pri procentu celebrit ktere toto provozuji a delky jejich uzivani "koksu" mam take pochybnosti o jejich "rychle likvidaci" [mrknutí jedním okem]

To uz vubec nemluvim o LSD, extazi a pod, kde jsou dopady na zdravi zcela minimalni (pri ROZUMNEM uzivani) a taktez se jedna o nelegalni drogy...

Ja bych spis rekl, ze nelegalni je pro stat to, na cem nemuze vydelavat [mrknutí jedním okem] ...a kdyz na tom nemuze vydelavat a este mu to runtuje moc obcany, tak to je samo hruza pro stat [mrknutí jedním okem]

143520

10.09.2007 18:15

Nekuřáci mají také práva

RE: Proti srsti je, ale...

trodas 82.?.?.?

Ale poskytuje dobry obraz problemu z druhe strany. A sice znameho faktu, ze kuraci bez uzardeni statecne poslapavaji svobodu drtive vetsiny ostatnich nakuraku na dychani cisteho a nezavadneho vzduchu, jenz nevzbuzuje kasel a nevyvolava rakovinu.

Nejsem vubec velkym fanouskem zasahu statu do svobody jejich obcanu a upirani-jim svobody konzumace jakekoliv drogy, ale presne a jen do toho momentu, kdy to skodi i druhym nedobrovolnym obetem.

Realita je, ze zapach z lahve alkoholu se siri na cirka pul metru. Konopi (jakoz i nezapaleny tabak do dymky) velmi pekne voni. A ani u dalsich drog jsem nezaznamenal jejich pusobeni na siroke okoli - ale u koure kuraka tu ten problem je. Problem cigarety a jeji konzumace je neuveritelne velky dosah kourove clony kurakem vyrabene.

Pokazde kdyz neco tak odporneho ucitim (zvlaste pikantni to je, kdyz je to pri prochazce v parku ci lesu, kam clovek chodi prave kvuli krasnemu cistemu vzduchu relaxovat) tak me napadne, ze zakaz koureni na verejnych prostranstvich pod pokutou alespon 5 000Kc neni vubec spatny napad.
Misto zaplaceni by alternativnim trestem mohl byt mesic straveny na prisne detoxikacni samotce u socialne slabych jedincu [vyplazený jazyk]

143517

07.09.2007 23:26

PayPal se pokouší cenzurovat Zvědavce

Jak si PayPal vazi svych zakazniku?

trodas 82.?.?.?

Jedna zajimava story vysla tedka na Lupe k tematu PayPal:
http://nelson.blog.lupa.cz/0701/tezke-chvile-cesky...

Jinak doporucuji adresku http://www.paypalsucks.com [mrknutí jedním okem]

143376

07.09.2007 11:28

L. Paul Bremer: Bush je lhář

RE: To, ze George W. Bush lze neni nic noveho.

trodas 82.?.?.?

To jiste neni, nicmene byl to Bremer sam, kdo prisel s timhle silenym napadem a Bush to jen odkyval.

Cize je pravda ze se to stalo s vedomim a svolenim Bileho Domu, to je nepopiratelne. Ale byl to odklon (a dost zavazny) od puvodniho planu a tezko rici, jestli to byl kompletne Bremeruv napad od zacatku, nebo mu to nejaci radikalni silenci nakukali - to je ted vicemene fuk.
Udelali tam horsi veci, viz. http://youtube.com/watch?v=jyuDnkAyt_s

143333

05.09.2007 11:05

Německo neví, zda umožnit policii používat softwarové Trojské koně

RE: Obávám se pane Stwora,

trodas 82.?.?.?

Tak pozor, pozor, abyste nedopadl jako Detroitska teroristicka bunka:
http://www.youtube.com/watch?v=NVZ5IwLotG0

143117

03.09.2007 01:15

Proč se lidé bojí těch, kteří debatují o „holocaustu“?

RE: Strach?

trodas 82.?.?.?

(Příspěvek zrušen. Ostře protižidovský. Editor)

143033

02.09.2007 11:50

Proč se lidé bojí těch, kteří debatují o „holocaustu“?

Jaky druh pravdy je treba chranit zakonem?

trodas 82.?.?.?

Kriminalizovanim popirani (ale i diskutovani, dodazovani ci udajneho znevazovani) holokaustu je popiracum davana do rukou mohutna zbran, a na prostou otazku "Jaky druh pravdy je treba chranit zakonem?" tak nelze odpovedet nez ze to tedy musi byt vsechno lez.

Zda se mi to byt podobnym principem udrzovani zidovske pospolitosti vytvarenim spolecneho nepritele zidu. Treba jako tzv. antisemitismus. Kdyby neexistoval, tak bychom ho museli vyrobit [mrknutí jedním okem]

Co se tyce revizionistu, tak ti nepopiraji holohoax, ale jen princip masoveho vyhlazovani zidu. Neco vic si muzete precist zde:
http://trodas.wz.cz/index.php?act=ST&f=5&t=264

Ohledne nesmyslnosti oficialniho vysvetleni 9/11 a vinny "teroristu" zkuste tento link:
http://trodas.wz.cz/index.php?act=ST&f=5&t=287

A ohledne pristani na Mesici byste mohl zkusit tento:
http://trodas.wz.cz/index.php?act=ST&f=5&t=421

Poctete si, prohlidnete si obrazky a videjka a pak si znovu povime o tom, co he hloupe a co ne, ano? [mrknutí jedním okem]

Vzpomente si na Lockerbie! [mrknutí jedním okem]

143014

Si piste ze jo. Pokud mate moc smazanych prispevku, tak se vam take muze stat toto:

Vložený obrázek

Ban uz sice pominul, ale trvalo to mesic... [oči v sloup] Nechapu, co je na mych prispevcich tak nebezpecneho, ale budiz.

142991

31.08.2007 23:14

Neokonzervativec chce Bushe jako doživotního diktátora

RE: Američané se mají na co těšit...

trodas 82.?.?.?

Rusove pouzili zabery z Titaniku, kde ovsem
1 - byly take pouzity presne tyhle jejich ponorky, jen v hezci vode, lepe nasvicene...
2 - Ruska TV toto poctive v komentari k obrazu uvedla

Cize cele je to nafoukly radobyhoax [smích] A Amiky na mesici je to zajimavejsi. Ono se staci podivat na oficialni orginalni obrazky NASA co jsem tuhle sesbiral:
http://trodas.wz.cz/index.php?act=ST&f=5&t=421
...a jeden je najednou plny pochybnosti...

142965

31.08.2007 22:04

Neokonzervativec chce Bushe jako doživotního diktátora

RE: Bush je v USA tak obliben , ze 80 % lidi v USA

trodas 82.?.?.?

(Zrušeno. Ostře protižidovský. Trodasi dejte si pozor. Pokud se neomezíte ve svých projevech, můžete být vyloučen. Editor.)

142962

31.08.2007 21:53

Mají česká masmédia černou listinu distribuovanou z jedné kanceláře?

RE: JAK OBEJÍT ZABLOKOVANE STRÁNKY V DISKUSÍCH

trodas 82.?.?.?

Dobry tip. Na tinyurl jsem si nevzpomel, dik [smích]

Zrejmne je treba pouzivat tinyurl, protoze jinak zasahuje cenzor...

Velmi trapny stav spolecnosti, co se ohani pojmy jako svoboda a demokracie... [bliji] [bliji] [bliji]

142953

31.08.2007 21:43

Mají česká masmédia černou listinu distribuovanou z jedné kanceláře?

RE: Uz zase ryji do Zvedavce

trodas 82.?.?.?

Ani je na jejich zidovske zblitky nemusim jit podivat [mrknutí jedním okem]

142954

31.08.2007 21:33

Mají česká masmédia černou listinu distribuovanou z jedné kanceláře?

RE: odkazy na www stránky

trodas 82.?.?.?

No, popravde receno, proto jsem se link na preklad blabolu Miss South Caroliny pokusil pridat ve formatu "zvedavec.org/humor_2232.htm" kde jsem obligatni http:// i s www vypustil protoze vim, ze browsery to doplni automaticky a nechtel jsem aby anti-odkazova automaticka ochrana naskocila.

V pripade YouTube jsem necekal problem... a dalsi prispevky obsahujici odkazy na YouTube videjka na Novinkach stale jeste existuji. Viz:
http://cgi.novinky.cz/discussion/discussionScreen?...
A jiste uznate, ze linkovane YouTube videjko je establishmentu VELMI nebezpecne:
http://youtube.com/watch?v=o_AVJBsNPs4
A presto zustalo...

Nebo link na http://trodas.wz.cz/am zde:
http://cgi.novinky.cz/discussion/discussionScreen?...
Take prezil.

Ale dat tam odkaz na Zvedavce proste neni mozne...

142952

30.08.2007 00:13

Proč každý pátý mladý Američan nedokáže najít na mapě USA?

Ano, videl jsem, zajimave...

trodas 82.?.?.?

Uz jsem mel dojem, ze z ni vypadne, ze v USA jsou blbi jako troky protoze vsechnu pomoc smeruji do Afriky a Iraku a sami na sebe tak nejak zapominaji, ale nepodarilo se. Tesne to minula, ale nepovedlo se.

Nuz co.

Treba priste na to prijdou, ze by s pomoci meli zacit u sebe [chechtot] Protoze jak TOHLE mohlo projit jakymkoliv vzdelavacim systemem, to je mi ZAHADOU [oči v sloup]

142786

24.08.2007 22:06

Jak se rodí New World Order

No jo, ale novinari nemuzou za vse...

trodas 82.?.?.?

Chci rici - novinari jsou prodejne devky a vzdycky byly. Nic noveho pod sluncem. Problem je, ze jim to lidi zerou, zpravodajstvi sleduji a noviny kupuji i kdyz nemusi.

A staci tak malo. Vypnout TV. Nekupovat a necist noviny (snad jen Pravo u nas v CR nema este nemecky/zidovskeho majitele..) a je to.

Cize shodit vse jen na novinare je strasne pohodlne. Ale neni to cela pravda. Jsme to my, obcane, jenz tu propagandu basti a tim umoznuji tento cely kolotoc. Jsme to my, obcane, kdoz nepozvedne ruku a nezabije politiky drive, nez oni zabiji miliony z nas v dalsi z tisicu valek.
Nase chyba.
Odmitame bojovat za svou svobodu a tak ji nemame.
Odmitame si, byt nasilim, vzit co nam pravem patri a tak jsme a budeme okradani a ovladani dokud se nenaucime ze na politiky je treba bic a to poradny.

At uz v podobe PRIME demokracie s OKAMZITOU odvolatelnosti jakehokoliv politika obcany iniciovatelnym referendem kdyz 50% + 1 hlas co ho dostaly do funkce se vyjadri proti nemu, anebo s tim, ze co pul roku nekdo nejakeho politika klidne i odstreli.

Nejak to jit musi.

Kdyby nemci zastrelili Hitlera, nemusela byt druha svetova. Kdyby cesi zastrelili zradce Benese, tak Hitler mohl narazit hned v pocatku, kdy byl nejzranitelnejsi a WW2 mohla vypadat jinak, jen jako lokalni konflikt...

Kdyby kdykoliv v historii obcane zabili radeji toho politika, jenz je zene do valky pod zaminkami typu "byli jsme napadeni, musime se branit" tak by nebyly valky.

Ale protoze jsme ovce, nesvepravne a nenasilne (jak nas spravne krestanstvi uci k prospechu vyvolenych) tak si vzdy radeji rekneme ze "nejak bude" a nechame to plavat i kdyz situace vola po revoluci a krvi - ale ne tech nevinnych, ale tech opravdu zodpovednych.
Proc muselo zemrit tolik Vietnamcu, Kennedy a cirka 58 000 Americanu ve Vietnamu pro nic, za nic? Proc Americane proste neodstrelili sve politiky jako obycejnou skodnou, kdyz je hnali do valky a na smrt? Co branci mohli ztratit?

Jen kvuli nadeji, blahove nadeji, ze mozna se jim v Namu kulka vyhne volili radeji Nam nez akci proti primym strujcum konfliktu... A tak je to i dnes. Iracane zabiji Amika a dalsi dva jeho bratri se prihlasi do Army aby ho pomstili a jdou okupovat cizi zemi, misto aby zabili zido-neokonzervatisticke strujce konfliktu ktere maji primo doma u sebe, nemusi jezdit na druhy konec sveta...

Blbost svetem vladne. Lidi si nezaslouzi nic lepsiho nez maji. Dobre jim tak! A bude hur a lidi si to popravu zaslouzi.

142539

23.08.2007 00:28

Jeden protiradarový názor

RE: Vliv radaru

trodas 82.?.?.?

Kamrad delal u radaru take a take ma holku. A kdyz jsem na neho uderil, tak z neho po dlouhem strachani vypadlo, ze vlastne nikdo z jejich jednotky nemel kluka.

Ale radar je preci bezpecny, tvrdi to odbornik pan Pekarek! [velký smích]

Proč nechceme radarovou základnu?
Protože nechceme být zatahováni do válečné agresivní politiky USA, jenž co chvilku na základě lží někoho napadnou pro svůj profit. Protože tu nechceme základnu válečných zločinců, která bude mimo naši jurisdikci. Protože tu nechceme vojáky US army a Air Force, nepodléhající našim zákonům. Protože se nechceme stát rukojmím USA. Protože nechceme odstartovat další závody ve zbrojení. Protože nechceme vyhrocovat mezinárodní situaci. Protože nevěříme, že by na nás Irán, který nikdy nikoho nenapadnul, střílel raketu. Protože se obáváme spíše válečných šílenců z USA - že nás zatáhnou svou základnou do jejich konfliktu. Protože základna bude chránit USA a ne nás. Protože máme špatnou zkušenost s pobytem cizích vojsk na našem území. Protože zdravotní následky 20x slabšího radaru na lidi v Azerbajdžánu jsou 9x vyšší výskyt rakoviny, 13x vyšší výskyt odemocnění jater a 19x vyšší počet dětí narozených s vrozenými vadami. Protože nám o základně politici nejméně 5 let lhali a mlčeli o ni. Protože nám politici jako Topolánek říkají, že nemáme právo rozhodovat o základně v referendu. Protože víme, že kam se kdy USA dostaly, tak tak už také zůstaly. Protože víme, že jak proti největší Air Force základně USA v Německu Ramstein, tak proti základnám v Japonsku, Dánsku a pod. se pořádají protesty a stále tam ty základny jsou. Přestože si Kuba nevybírá šeky, kterými USA platí za pronájem Guantanámské základny a požaduje její odstranění, tak tam ta základna stále je. Protože USA běžně unáší občany cizích zemí, bez soudu či byť jen obvinění je roky zadržují a krutě mučí. Protože USA provozují koncentráky a mučírny jako gestapo za druhé světové války. A protože s gestapem jsme také nechtěli nikdy nic mít a bojovali jsme proti němu, tak nechceme nic mít s USA a chceme a budeme proti nim a jejich zájmům bojovat za náš zájem o klidný život bez hrozeb dalšího kola studené války ve zbrojení a bez mezinárodního terorismu, který rozdmychávají a často financují a dokonce i provádějí právě USA.

Stručný přehled vojenských akcí Americké zahraniční politiky: http://trodas.wz.cz/am

142356

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 90 čtenářů částkou 13 994 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 0

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Podle Seznamu se mrtvoly kupí v mrazácích v Ostravě09.11.20 16:35 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
22,18 Kč
Euro
26,33 Kč
Libra
29,53 Kč
Kanadský dolar
16,96 Kč
Australský dolar
16,22 Kč
Švýcarský frank
24,36 Kč
100 japonských jenů
21,38 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,89 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,14 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 558,99 Kč
1 unce stříbra
538,18 Kč
Bitcoin
409 577,35 Kč

Poslední aktualizace: 23.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?