Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 123 příspěveků, 2 různá jména: Nori Kazu, Norikazu Okamoto.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

23.06.2006 13:50

Čínský drak sílí

Loajální Japonsko?

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Uvidíme, jak dlouho ještě budou mít USA tak exkluzivní postavení v Japonsku jako teď. Většina mladých Japonců stále vzhlíží k USA jako k velkému (a skvělému!) bratrovi, snad každý perpektivní Japonec nějaký čas pobyl v USA (nebo aspoň v Anglii), objali stejnou kulturu smrti jako Západ ..., ale Čína začíná klepat na dveře. Kdo četl Huntingtonův Střet civilizací ten ví, že Japonci by se časem klidně spíš mohli přiklonit k silnějšímu, než se snažit o nějaké vyrovnávání čínské hegemonie jako spojenec USA. V Japonsku už brzo přijde na lámání chleba především kvůli vymírání. Evropané si už zvykli na barevné imigranty a jakoby se mlčky smířili se smrtí svých národů. U japonců se teprve rozhodne. Doba, kdy Japonsko buď odkopne postmoderní západní normy a vrátí se k nacionalismu nebo naopak národ připraví na zánik a otevře hranice, se kvapem blíží. V prvním případě nejspíš na scénu vstoupí staronový agresivní a sílící soupeř či dokonce potenciální nepřítel, ve druhém případě si udržíme slábnoucího spojence a "aliance chřadnoucích" bude ještě nějaký čas dominantní silou ve světě. Západ je každopádně v pozici pozdního Říma. Není ochoten (a možná už ani schopen) zastavit vlastní úpadek a znovu začít sílit a tak opět získat na síle v absolutním měřítku, pouze se snaží udržet si relativní sílu manipulací s ostatními hráči na světové šachovnice. Jak dopadl Řím - když se spokojil s najímáním jedněch Germánů proti druhým, když Huny využíval jako strašáka, který držel poslední římsko-germánské aliance pohromadě - dnes už víme.
Začínám opravdu věřit tomu, že lidé, kteří vedou Západní národy, jsou témeř všichni buď hlupáci nebo darebáci!
Otazník mám snad jen u Putina. A to hodně velký.
Smířil se s vymřením ruského národa nebo s jeho smíšením s imigranty z Asie a Afriky? Nechá Číně sibiř? Předstírá přátelství s Čínou jako poslední zoufalý pokus, jak donutit USA, aby uznaly pozici Ruska a začaly budovat "alianci bílých", nebo už nad USA zlomil hůl? Co znamená jeho vstřícnost k Hamasu? Zase zlomená hůl? "Tak si to teď Amíci hezky vyžerte s těma musulmanama sami, když nám stejně jen podkopáváte nohy!" (???) Každopádně svět, kde bělochům patří Amerika na sever od Rio Grande, Evropa, Rusko a Austrálie, se pomalu stává historií. [pláč] Osobně ale ještě nejsem ochoten se s tím smířit.

108780

21.06.2006 11:08

Nad důchodci se smráká

I Češi byli emigranty ...

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

...,ale Kanada byla zemí bílých Evropanů. Stejně jako USA či Austrálie. Barevným imigrantům nic nedlužíme, pokud narážíte na tohle! Jinak detaily ze života pana Stwory mě samozřejmě zajímají taky. Asi to tu někde psal, ale já to nenašel. Čím byl v Československu? Proč potom zrovna Kanada?

108587

21.06.2006 03:04

Nad důchodci se smráká

Moc jste mě potěšil, pane Stworo!

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Dnes jsem narazil na Váš příspěvek v jedné diskusi, kde propagujete vyšší zdanění firem provádějících outsourcing. Zavrtěl jsem hlavou, protože za mnohem lepší řešení bych považoval zavedení vysokých cel, které by odradilo od odlévání výrobních prostředků našich firem mimo bezcelní zónu. Kdo by chtěl v Evropě (k tomuhle snad EU měla původně sloužit, ne k budování druhého svazu socialistických euroregionů) prodávat, musel by tam prostě i vyrábět. Kapitalismus by fungoval dál, jen ne celosvětově (celosvětově stejně nefunguje a fungovat nebude, ne ku prospěchu všech stejně, teď zrovna situace hraje proti naší budoucnosti, kterou "úspěšně" prožíráme, zatímco jiní si za obět jedné, dvou generací -např. Čína- kupují budoucnost, která mohla patřit našim dětem), ale pokud by tento uzavřený trh měl stovky milionů lidí, vývoj by se nezastavil.

V tomto článku jste ale uhodil hřebíček na hlavičku. Sobectví pramenící z nízkých hodnot, bezdětnost, rozpad rodiny, národa a kultury, to jsou aktuální hrozby. Ne ten "všudypřítomný" terorismus. Nebýt imigrace, která vychází z našeho vlastního vnitřního úpadku, byly by možné škody jím způsobené minimální. Důchodové reformy jsou k ničemu, pokud nemají vést k tomu, aby bylo více dětí. A společnost, která se nereprodukuje a spoléhá na příchozí, přestává být životaschopným společenstvím. Dnešní systém má v sobě zakódovaný svůj vlastní zánik - jak to může někdo nevidět!?!

108572

05.06.2006 02:08

Po volbách

RE: Ad Národní strana koment z jiného webu :-))

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Emo, vy jedna zoufalkyně, tohle je přece z diskuse z Altermedií a je to jen parodizující vzkaz nějakého joudy.

107682

04.06.2006 23:37

Po volbách

"Nevyměknul" jsem a volil Národní Stranu

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Upřímně řečeno teď ale nevím, jestli mám mít radost, že propadlo v neprospěch pravice jen asi 0,1%, nebo jestli mám trpět zklamáním, že tak málo lidí chce skutečnou změnu. Národní strana mě oslovila svým liberálně-ekonomickým a konzervativně-společenským programem. Teď ale bohužel začínám mít pocit, že takhle to dál nepůjde. Když se podívám na Zelené, s jakou mediální podporou a jak dlouho se hrabali do parlamentu ... dost se bojím, že naše společnost asi fakt nepřikročí k "řezu", dokud nebude mít smrt na jazyku. Znáte tu bajku, ne? Je přece slunný letní den a ten cvrček tak krásně hraje na housličky ... [pláč]

107676

30.05.2006 22:08

Rovná daň je zločinná

Pan teoretik promluvil

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Víš co, seber se a jdi taky zdírat lidi, když je to tak jednoduchý, vořechu! Víc ti k tvé ekonomické negramotnosti už asi nenapíšu. A pokud jde o rozmáhající se teorie, že je hloupé žít za svoje a je lepší žít na cizí účet (však on to taky někde nakradl, jinak by přece neměl víc než já), pak si je pojmenujme pravými jmény. V dnešním pojetí "sociálního státu" (ten co ho budoval Bismarck byl o něčem jiném a oni to levičáci moc dobře ví) nejde o samostatnost a solidaritu, ale o závist a parazitismus.

107342

29.05.2006 23:12

Le Pen ve Francii stále posiluje

RE: dobry clanek,

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Eugena se zastávat nebudu, o to mně nejde. Ale jestli jste už opravdu tak zdegenerovaní, že vám spojení slov "bílá" a "Evropa" nevoní, tak se asi nemáme o čem bavit. Kdyby dnes žil Darwin a chodil na Zvědavce, tak by se vám asi pokusil vysvětlit, že dnešní společensko-politický systém je slepou evoluční uličkou. Já na to tu sílu nemám. A obzvlášť nad paní Bowary jsem už dávno zlomil hůl, minimálně od té doby, co si přede mnou nebyla schopna obhájit jedinou relevantní výhodu imigrace, což jí ovšem nebrání v tom, aby pro ni byla nadále i tak přijatelná, ba dokonce žádoucí!

107247

28.05.2006 19:00

Kameny a písek

RE: Krásné podobenství

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Hmmmm, na Zvědavci se opravdu vyskytují lidé všeho druhu. Normálně bych to bral jako obyčejný vtípek, možná ironii, ale mám pocit, že tady jde o skutečné myšlení velmi přízemního, řekl bych nízkého, člověka. Tohle je bohužel příliš vážné téma na vtipkování, než abych se jen tak pousmál [pláč]

107131

28.05.2006 18:53

Kameny a písek

RE: Krásné podobenství

Norikazu Okamoto 212.?.?.?


"... a vy jste evidentně dostal notnou dávku rasismu, xenofobie a intolerance ..."

Nic jsi nepochopil, Ivane [pláč] , jak by řekl Dědeček Hříbeček.

107130

28.05.2006 17:27

Kameny a písek

Ano, naše smrt přichází. Probudíme se včas?

Norikazu Okamoto 212.?.?.?


Ztráta přirozenosti jednoduše znamená smrt

"... až naše ženy neměly více dětí a muži ztratili rozum a Víru
A vzorové nápisy Bohů říkaly: "CENOU HŘÍCHU JE SMRT."
Rudyard Kipling (citováno např. v knize P. J. Buchanana "Smrt Západu" )

Mně osobně silně oslovila písnička z filmu "Jak utopit doktora mráčka aneb konec vodníků v Čechách". Zpívá se v ní něco o tom, že skutečnou nesmrtelnost poznáme, až uvidíme svoji tvář ve tvářích svých dětí. Upnutí se k nesmrtelnosti vlastního odkazu díky pokračování své rodiny a svého národa, to bylo podle mě tím, co spolu s křesťanstvím pozvedávalo Evropany celá staletí nad jiná společenství. Pak člověk totiž asi najde sílu proti sobeckosti, skutečnou motivaci a schpnost obětovat se. G. Washington tvrdil, že bez křesťanství to nepůjde. Měl pravdu? Nevím. Ale nad společností, která by si současně přestala vážit i národa a tradiční rodiny, si dovolím zlomit hůl i já [pláč]

107122

25.05.2006 12:19

Nejsem a nikdy nebudu rasista

RE: pozitivní diskriminace Romů

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Jo, jestli myslíte ten stejný případ co já (měla nakonec i jedno své dítě, které prošlo stejnou výchovou ba dokonce na něj neměla díky malým cikánkům tolik času, kolik by chtěla, a toto dítko je slušné a bez problémů), kdy se z adoptovaných minoritňátek vyklubali lháři, zloději, kriminálníci ... no prostě rostou pro šibenici už od útlého věku, tak to nakonec vyznělo ve stylu, jako když terminátor viděl děti hrající si na vojáky: "mají to v sobě".
A je to tak. Jestli si někdo myslí, že dítě je po narození nepopsaný list papíru se stejnými vlastnostmi, jen je ten papír prostě bílý, snědý, žlutý či černý, tak se hodně mýlí [pláč]

106972

24.05.2006 12:57

Nejsem a nikdy nebudu rasista

RE: zaujimave

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Dřív jsem taky navrhoval rozptyl Romů (likvidace komunit) a asimilaci, ale teď už ne. Tolik českých (a jiných evropských) genů nejsem ochoten obětovat na "neutralizaci" těch jejich. Jde o to zavést nenásilná opatření, díky nimž se sníží nebo aspoň stabilizuje jejich populace. A děti vést k přirozené segregaci. I přes to, co do nás dnes hustí, by ještě před pár desetiletími žádná normální bílá holka z normální rodiny v USA s černochem nic neměla. Jde o rodinu, školství, média, tam je základ změny v myšlení.

106898

24.05.2006 12:46

Nejsem a nikdy nebudu rasista

RE: Zadny dluh necitim...

Norikazu Okamoto 212.?.?.?


Nemam nejmensi tuseni, co se v Letech delo.

No, to Vám moc nevěřím. Aspoň tušení byste mít měl. Zas takovým závojem tajemna to obestřeno není.

Neverim na zidovska spiknuti ...

Asi souhlasím, spiknutí to nebude, je to jen pozvolný a přirozený vývoj, kdy jistá skupina lidí citící sounáležitost v průběhu historie prostě i na úrovni jednotlivců používá metody, které se už pár set let osvědčují. "Al-Kajda" taky nekoná valné hromady kvůli každému útoku. Stačí vědět kdo jste, co chcete a pak už většinou víte, co z vašich činů je ve prospěch celku a které cizí aktivity naopak musíte potlačovat, protože jsou pro vaši skupinu a nakonec i pro vás jako jednotlivce nežádoucí.

... na narodni urceni, necitim zadne pozitivni ani negativni dedictvi vyplyvajici z me abstraktni narodni prislusnosti a neprijde mi dulezite klasifikovat lidi podle narodni prislusnosti ci rasy.

Hmmm, tak to je smutné. Tohle je asi největší omyl mnoha Evropanů. To, že nedělíte svět Vy, nemá na myšlení ostatních příliš velký vliv. Čína je na vzestupu, budete se divit, jakou roli bude hrát brzy třeba i Vietnam. Povíme si za pár let něco na téma asijských sklonů k multikultůře [pláč]

V teto dobe pred vice nez 60.lety jsem nezil a tudiz se necitim udalostmi te doby spojen. Nikoliv mym jmenem.Jestlize existuji vinici at jsou nalezeni, odsouzeni radnym soudem a at nesou nasledky.

Minulost nás ovlivňuje a bude ovlivňovat. Historie neskončila, nezapomínejte na to.

Zadna kolektivni odpovednost nesouci se historii neexistuje.

Tak tady se mýlíte úplně. Nezaměňujte prosím své přání za skutečnost.
*
Na závěr snad jen, že rozložit národy a rasy (zvláště když "poctivě" začínáte u sebe) do multikulturní kaše není něco zas až tak těžkého. Kdyby se to zbytku světa tak moc vyplácelo, není problém se k tomuto trendu přidat a vše "dohnat" během dvou generací. Tady ale jde o na první pohled velmi pravděpodobně slepou uličku vývoje, kdy užitek prakticky není (no, pro někoho tu je určitě, téměř nic se neděje jen tak - pokud je jistá menšina semknutá a její prostředí tvoří místo jednotného národa "kaše", pak vládne) a i viditelné škody jsou už enormní. A to je přitom jen špička ledovce. Proces je navíc do značné míry nevratný. Z dobrého ovoce uděláte koktejl vždy. Ze skysaného koktejlu už čarstvé ovoce nikdy nevylovíte. Produkt stovek či tisíců let systematického úsilí našich předků najednou sázíme do hry jako gambleři. A jaká že může být ta skvělá výhra, kvůli níž teď vsázíme svoji holou existenci - osudy svoje i osudy budoucích pokolení? Jsme prostě ve vleku cizích zájmů, stačí jen otevřít oči.

106897

14.05.2006 22:54

O projektu IZIP

Tak jalový článek jsem už dlouho nečetl

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

Pan doktor nám toho moc neřekl. Pokud jde o mě, lékař by měl mít určitě minimálně možnost vidět výpis léků, které pacient dostal v určité době předepsány. Obzvlášť starým lidem by to jen prospělo. Nepochybuji, že oni by s nějakou ochranou osobních údajů žádné caviky nedělali. S ohledem na zneužitelnost by mohla být účast na této databázi dobrovolná, ale i z pohledu pojišťoven bych viděl jako velmi logické takovéto klienty zvýhodňovat. Jak moc, to už je otázka. S ohledem na plýtvání v socialistickém zdravotnictví by to nemohlo rozhodně ublížit.

105852

01.05.2006 12:57

Politika a katolíci

RE: krestenska evropa...

Norikazu Okamoto 212.?.?.?

1.) Koho myslíte tím "my"? Jestli máte na mysli Čechy, nebo obecně bílé Evropany (tak můžu chápat význam "my" já), tak si počkejme 50 let. A pak si srovnejte, jestli to s námi šlo poslední dobou nahoru nebo spíš z kopce [pláč]

2.) Sám sice náboženství taky beru "s rezervou", ale přesto bych si dovolil Vám doporučit knohu "Smrt Západu" od Patricka Buchanana.

104827

09.03.2006 18:03

Vietnamci v Čechách: Opravdu jen nešvar?

RE: Ještě jsem neviděl Vietnamce -

Nori Kazu 212.?.?.?

Jo, asi tak. Je mně už taky šoufl z toho, jak se stalo módou hledat na všech ostatních něco pozitivního, zatímco na svých vlastních lidech naopak nenechat nit suchou. Multikulturalismus je odsouzen k nezdaru. Pokud někoho mrzí, že je díky svým rodičům bílý, vzdělaný a žije v zemi, kterou jeho předci stovky let zvelebovali a má pocit, že všem ostatním na zeměkouli něco dluží, tak ho tady nikdo nedrží. Ale ať to proboha nevtlouká do hlav dalším generacím. Holt všichni jsme si prý ve všem rovni a filharmonie nebo bzučící klacek na provázku, prý taky vyjdou na stejno.

Ten dvojí metr, kdy každý zdivočelý Cikán je prostě jen kulturně svébytný a je nutno jej tolerovat, nejlépe však podporovat, zatímco - řekněme nedokonalým - Čechům je potřeba dávat někoho za vzor (navíc někoho, kdo přes všechna svá pozitiva ještě nedosahuje na naši úroveň), je nechutný a odporný. Táhněte do háje, traviči myslí!!!

96699

22.02.2006 17:02

Velká farmaceutická firma prosazuje “zázračnou medicínu” pro nemocné postižené syndromem PH

RE: Sorry,ale co je to pravda?

Nori Kazu 212.?.?.?

Je pravda, že i stejnou množinu skutečností můžeme vykládat různě. Tomu se pak dá říkat názor. Ale v případě Holokaustu už nejde jen o různý výklad týchž skutečností, ale o diskuzi nad tím, jestli ty skutečnosti, z nichž mají být názory a závěry vyvozovány, byly či jsou skutečné. A tady už je pravda jenom jedna jediná a je naprosto objektivní. Kdo ví, co je to výroková logika v matematice, ten jistě také ví, že výrok je prostě buď pravdivý nebo ne. 0 nebo 1, Ano nebo Ne, nic mezi tím. A výrok, fakt či skutečnost v tomto kontextu vyjadřují tutéž věc. Také sám názor by měl být sice formován logikou, ale i ta někdy umožní (byť třeba jen zdánlivě nebo dočasně) širší paletu závěrů z týchž faktů. Ale konstatování faktu je buď pravdivé nebo nepravdivé, a pokud je nepravda úmyslná, pak jde o lež. Není tu nic mezi. Jsou dnes propagovaná a zákonem chráněná fakta (z nichž činěné závěry očividně velmi silně ovlivňují dnešní svět) pravdivá nebo nepravdivá? Nebo dokonce lživá??? To je jádro věci! A toho se prosím držme.

94448

17.02.2006 21:29

Smrteľné zovretie

RE: WHY GOLD-BACKED CURRENCIES HELP PREVENT WARS

Nori Kazu 212.?.?.?

Opravdu Německo tehdy budovalo udržitelným způsobem svoji ekonomiku? Říká se něco o kolapsu, který by nebýt války údajně brzy nastal. Bylo možné někdy vyčíslit růst HDP v Německu od roku 1933 do roku 1939?

93776

12.02.2006 17:57

Zdánlivá svoboda projevu

RE: Dobrá zpráva

Nori Kazu 212.?.?.?

Gandhi byl pěknej ksindl, ale dokázal vystihnout úpadek vůle Britů a z toho těžil. Kdyby v té době vládl někdo normální, tak ho nechá hladovět a byl by klid. Je to krásný, každej bude mít vlast tam, kde se narodil, ale pak musíme počítat s tím, že se to čas od času mezi sebou trošku povraždí [pláč] Ono je totiž navíc potřeba, aby se každej narodil hlavně tam, kam patří.

93045

08.02.2006 12:05

Národní bezpečnostní úřad

RE: Otazka zni: Co s prokazanymi kriminalniky?

Nori Kazu 212.?.?.?

Váš příspěvek mi připomněl nedávný článek pana Stwory o tom, jak dostatečně vydeptaní lidé (díky kulturnímu vykořenění, odnárodnění, nefunkčnosti soudnictrví, díky tím vyvolanému pocitu nespravedlnosti a bezmoci, atd.) začnou časem sami volat po NWO (čím jiným je ten "zásah z venčí"?).

92379

05.02.2006 01:59

O rozdílnosti názorů

Koho volit?

Nori Kazu 212.?.?.?

Pokud nikoho z výše jmenovaných "nepřekousnete" (no, doslova vzato, to byste rád, že? [smích] ), tak máte stále minimálně 3 možnosti:

a) Jít volit bez ohledu na preference podle svého svědomí (doporučuji, i já to tak udělám) nějakou zatím neparlamentní stranu

b) Vzít vážně třeba paní Bovary a jít zvolit nějakého Ychtyla s velkými tvrdými Y, aby "byla sranda" (neboli řešit problém ve stylu 4. cenové, což nedoporučuji)

c) Nejít volit (což je z principu špatně, pokud nejste zrovna příznivcem stávajících poměrů)

Můžete se jít samozřejmě taky oběsit, to ale byste si to na můj vkus moc ulehčoval, takže žádný flákání a hybaj volit podle svědomí! [chechtot] [velký smích] [chechtot]

91962

04.02.2006 16:01

Lety - Národní strana se omlouvá (některým)

RE: TAKY SE OMLOUVÁM (editorovi nejvíc...:))

Nori Kazu 212.?.?.?

D = dárcovská

91919

29.01.2006 21:30

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: Koniny

Nori Kazu 212.?.?.?


Podle tohoto odkazu, zjednodusene, udrzoval rodinu pohromade bic katolicke viry, ktera, nastesti, zvolna vymira. A mimo jine, udrzovat nasilne pohromade nefunkcni rodinu je vetsim zlem nez rozpad takove rodiny.

Takže je to vlastně všechno v pořádku. Vymřeme, naše civilizace se zhroutí. Nic z toho, co nám zanechali naši předci, nepředáme svým dětem, které beztak samy o sobě nejsou potřeba. Hlavně že tu nebude ten hnusnej bič. Když rodina nesnese vše, tak nemá smysl na ní asi stavět společnost, že? Jupí, vítejte v nové době, svoboda až za hrob, co jen hrdlo a jiné oudy řáčí!

Ach jo, s lidmi jako vy se civilizace vybudovat nedá. Ani udržet [pláč]
Když je tento přístup tak skvělý, proč se vaši rodiče s vámi otravovali?
Máte je za blbce, kteří jen nevěděli, jak si můžou sami krásně užívat? Nebo byli sobečtí a vy jste byl jen jejich hračkou? Vážně si jich nevážíte? Jak jinak byste mohl psát něco takového?! Umět prožrat něčí odkaz, vlastní přítomnost i něčí budoucnost, to není umění. To by uměl každý. Lidé jsou slabí, nedokonalí a pohodlí je tak silná droga, souhlasím, ale najděme v sobě aspoň sílu pojmenovat dobro a zlo.
Relativismus, to bývá poslední útočiště morálních ztroskotanců.

Já osobně stále ještě doufám (ale stále méně, bohužel), že i bez náboženství se dá vybudovat společnost s budoucností, že rozklad a záhubu lze obejít skrze nějakou jinou formu nesobecké ideologie. Úcta k předkům a povinnost vůči dětem. Prostě něco, co přesahuje ono tak časově omezené trvání mého sobeckého já.
Ale pokud je cokoliv takového pro vás nepřijatelný bič, tak já tvrdím, že nejhorším ze všech zel je neexistence, zánik, nicota.

Ušlechtilý člověk by měl spíš přijmout jakkoliv nedokonalou realitu s nadějí v lepší budoucnost svých dětí než poklidný a blahobytný zánik!!!
91042

26.01.2006 13:05

František Mrázek zastřelen

RE: mě už to nebaví číst ...

Nori Kazu 212.?.?.?

Asi odškrtnout, odfafjkovat ...

90476

24.01.2006 18:00

Íránská ropná burza hrozí

RE: Bez proroctvi

Nori Kazu 212.?.?.?


Masivni nastup Islamu do Evropy muze misto multikulturni spolecnosti zijici v harmonii zmenit celou EU na jeden velky Balkan.

Tohle sem zaprvé nepatří a zadruhé riskujete, že Vám začne nadávat paní Bovary a chudák pan Stwora ji zase bude muset umravňovat a vy se ani nedozvíte, jestli jste pro ni tentokrát xenofob nebo rovnou fašista [smích]

PS: Obáváte se oprávněně.

90238

23.01.2006 17:45

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: Národ?

Nori Kazu 212.?.?.?

I zde je vidět, jak důležitá je třaba barva kůže.
Pokud přerušíte styky se zemí svých předků a vypadáte stejně jako domácí, vaše děti jsou snadno asimilovány a je po problému.
Pokud myslíte, že stejně tak se z Vietnamců stanou příkladní Češi, tak se mýlíte.

90059

23.01.2006 13:14

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: Není pan autor z církve

Nori Kazu 212.?.?.?


Takovouhle směs různých blbostí jsem na internetu ještě nečetl. Zajímalo by mne zda pan autor náhodou nepatří do církve?

Blbostí? Vy asi nad dnešními společenskými problémy moc často nepřemýšlíte, že? A že by kořenem zla byly církve, jak naznačujete?

Mě totiž tento článek připadá těžče manipulativní.

To je subjekvitní. Snaha o nastínění naléhavosti problému není manipulací.

... význam slova nacionalismus.

Cituji slovník cizích slov: "Nacionalismus je - 1. myšlenkový a politický směr, který pokládá národ za základní společenskou jednostku - 2. ve starším pojetí vlastenectví."
Pořád se Vám ještě na nacionalismu něco nelíbí???

Mě totiž nacionalismus národní strany spíše připadá jako nacismus.

Národní Strana je nacionalistická, s neonacisty moc dobře nevycházejí.

Např. Homosexuálové a Romové jsou špatní (viz. stránky Národní strany) -- netvrdil tohle náhodou už Hitler?

Špatní? Homosexualita by měla být opět postavena na úroveň zoofilie či nekrofilie. Nechtěl bych trestat tyto postižené lidi za danou (ani to není ještě jisté, výzkum je záměrně tabuizován) diagnózu, ale pouze za její veřejnou propagaci. Tyto jevy se v ničem neliší. Zkuste si argument, že to nikomu neubližuje, vztáhnout na nekrofily, co Vy na to? Homosexualita je dnes nahlížena jinak jen díky mediální masáži. Kdyby se taktéž činili nekrofilové, tak by Vám to také nepřišlo "nemravné a nechutné".

Romové (proč ne Cikáni???) jsou cizorodé etnikum uvnitř naší společnosti, které není jako celek jednoznačně přínosem pro společnost ale přítěží.
Jakým způsobem se má pak o takovém etniku hovořit?
Hitler říkal věcí ... opět to s tím nijak nesouvisí, neboť NS se nikdy na Hitlera ideologicky neodvolává a naopak nacismus (Hitlerismus) odsuzuje.

Zajímalo by mne, kdy Národní strana k tomu přidá taktéž Židy.

Kdo říká "za vším hledej Žida" je paranoik, ale kdo tvrdí "Židé jsou sice vlivní, bohatí, provázaní, ale svůj vliv neuplatňují", ten je hloupý nebo naivní!

A zajímalo by mne, pokud tato strana zvítězí ve volbách (asi těžko), kdy tady začnou provozovat plynové komory...

[oči v sloup]

... ztratím zbylou víru v to, že Český národ je národ inteligentní a odsuzující jakékoli nerovné zacházení na základě sexuální orientace, rasy, víry apod.

Rozlišuje, prosím, mezi rovným zacházením (ikdyž opravdu chcete, aby společnost nahlížela na nekrofily stejně jako na každého jiného?) a pozitivní diskriminací. Protože až tam jsme se dostali! Pokud jde o rasu a víru, pak si dovolím upozornit, že při zamezení imigrace takovýto problém více méně odpadne a pokud jde o stávající menšiny, má NS v programu jejich ochranu jako povinnost Čechů vůči svým hostům, pokud ti budou dodržovat a ctít naše zákony.


90019

23.01.2006 01:32

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: trocha do mlýna

Nori Kazu 212.?.?.?

Nesouhlasím. Česko je stejně správně jako Rakousko. Štýrsko tam není v názvu obsaženo stejně jako u nás Morava a není na tom nic divného. To stejné pokud jde o Německo a třeba spolkovou republiku Bavorsko. Žiju na Moravě a proto když někdo píše, že pojede do Čech, tak si automaticky představím jižní Čechy, Prahu, atd., prostě Čechy. Národ jsme jen jeden, jsme Češi, stejně jako Němci, a pro naši vlast bychom měli mít jedno jméno oproštěné od momentálního politického zřízení. To, že se Česko dříve moc nepoužívalo je asi stejný argument, jako že se nikdy v minulosti moc nepoužíval výraz Česká Republika. Není to relevantní.

89962

21.01.2006 17:39

Amazonský deštný prales bojuje o přežití

RE: opravdu???

Nori Kazu 212.?.?.?

S těma nulama jste se nechal trošku unést, ne? [smích]
Ale jinak bych spíš argumentoval tím, že není člověk jako člověk, není národ jako národ a není rasa jako rasa. Pak by ten problém s "lidským" přemnožením dostal úplně nový obsah.

89641

21.01.2006 17:32

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: on-line rozhovor

Nori Kazu 212.?.?.?

Pane anonyme, pročpak ta anonymita? Vyjádřil jste se vcelku věcně a logicky. Nebo právě proto? [pláč] [překvapení]

89637

21.01.2006 16:55

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: Pravda o serveru Zvědavec

Nori Kazu 212.?.?.?

Já už to četl před nějakým pátkem u Nilberta. Mám rád recesi, ale místy by to chtělo víc invence.

Pane Stworo, občas mě tak napadá, přemýšlel jste někdy jak byste reagoval, kdyby jste dostal nějakou pěknou nabídku od nějakého oficiálního sdělovacího prostředku? Myslím třeba články, interview nebo "šéfování". Šel byste do toho?

89623

20.01.2006 20:32

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: bída nacionalismu

Nori Kazu 212.?.?.?


Nacionalismus nepovažuji za nic samo o sobě hodnotného.

Je to stmelující faktor a ten se někdy setsakra hodí, ikdyž má svá rizika. Přirovnal bych to k náboženství. Nebo k vlastnictví jaderných zbraní. A tudíš zde platí i podobná pravidla: Pacifista riskuje ze všech nejvíc, protože fakt, že se on svých prostředků vzdá neznamená, že totéž udělají i ostatní. Cesta nevede přes vzdávání se svých "zbraní". A už vůbec ne jako první!!!!!!!

O tom, jak pochybná kategorie je národ se velmi pěkně rozepsal zasnulý marxista, komunista, žid...

Ano, ano, neomarxisté umí rozpoznat vše zastaralé a prohnilé a umí určovat skvělý nový směr. Úspěchy "civilizace bílého muže" posledních desetiletí o tom přeci jasně svěčí [pláč] Ó jak hrdí by na nás byli naši předci, ó jak skvělé dědictví zanecháváme svým dětem [pláč] [pláč] [pláč] Ach jo.

...a přece odpůrce Izraele a sionismu ...

Vy jste asi nečetl můj nedávný příspěvek "Sionisté mi nevadí", že?
Navíc ta věta nedává moc smysl. Říct o někom, že je neomarxista a ještě navíc nemá rád národy je asi jako říct, že je někdo vrah a navíc ještě špatný člověk. Nepatří tam žádné "a přece" ale pouze "a proto".

Shrnuji: když se někdo chová jako člověk, je mi jedno, jak vypadá a jakou řečí mluví.

A když se tak přestane chovat? Nebo jeho děti? Nebude pak už trošku pozdě?

Vadí mi vždycky jenom prasácké chování a neomalené, nelegitimní, podlé způsoby!
Když se taková chátra navíc domáhá moci, je zle!

Hmmm a co takhle předvídat?

A obecně, ptám se už po miliónté a stále jsem od jediného člověka vašich názorů nedostal uspokojivou odpověď: Proč být tolerantní třeba k imigraci? Proč to riziko vůbec podstupovat??? Riskujeme hodně a získat nemůžeme nic [pláč] Tak proč?

89532

19.01.2006 15:03

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: trocha do mlýna

Nori Kazu 212.?.?.?

Čechy jsou stejně jako Morava součástí Česka. Česko beru jako mnohem lepší než Česká Republika. Dost mě mrzí, že se propagoval tento dvouslovný název celých deset let, než se začalo konečně chytat Česko. Totéž anglicky bych spíše šířil Czechia než Czech Republic.

89219

19.01.2006 13:29

Šaškárna kolem pomníku v Letech – kamínek do mozaiky

RE: Klobouky jízdní policie

Nori Kazu 212.?.?.?


...ještě chybí Blut und Boden...

Máte snad něco proti? Může být národ prostě jakákoliv skupina lidí, kteří se náhodou někde slezou z různých koutů světa? S různou kulturou, různým etnickým původem? Už se těším na případnou demagogii na téma "USA, Kanada a Austrálie, vznik multi-kulti národů".

Což takhle místo pocitů nějaké argumenty?

Vás opravdu žádné nenapadají? Když jste ten článek četl, na co jste při tom myslel?

PS: Pane Stworo, jak to bylo přesně s těmi kloubouky?
Ten výrok o tom, že náhodou se v politice neděje nic, byl Reagana, že?

89211

18.01.2006 22:23

Jak by to mělo být a není

RE: Poturcenec ,horsi turka

Nori Kazu 212.?.?.?

Stál jsem jen pár kroků od toho týpka, když tahle slova padla. Hned jsem si uvědomil, že to těžce přehnal. Okamžitě jsem zařadil zpátečku a raději se držel stranou. Takoví blbové jsou nejlepší vodou na Karáskův mlýn
[pláč] [pláč] [pláč]
Komu není z hůry dáno, ten je holt blbej.
Šlo o oboustranou provokaci.
Z projevu jsem bohužel neslyšel skoro nic, protože nemám holou hlavu a dál než 4 metry hlas řekníka nedosáhl, lépe řečeno zde již vládla v překřikování banda oficiálních křiklounů a písklounů [pláč]

89048

14.01.2006 21:40

Irák, Írán a Čína – nová globální aliance?

RE: Falešné info

Nori Kazu 212.?.?.?


Dělám to nerad, ale začínám těm arabům fandit.

Neblázněte. Fanděte svým lidem. Jestli si někdo myslí, že porážkou amíků se něco spraví, tak se plete. Je potřeba z toho vybřednout, ne přát útrapy spojeneckým vojákům.

88217

11.01.2006 14:23

Jak přežít NWO

RE: Problém s navrhovaným přístupem...

Nori Kazu 212.?.?.?


Politikové u vesla v USA si dnes nepřejí nic jiného, než aby lidé, kteří mají svědomí a jisté duchovní kvality, ztratili zájem o světské záležitosti a obrátili se do sebe...

Přesně tak to vidím i já.
A nedělejte si prosím iluze o "(ne)stádnosti" lidí.
Dobrých pastýřů není nikdy dost, často tu nejsou žádní. Ale stádo tu bude vždy. Úroveň stáda může sahat od naprosto tupé masy k "vzdělané a informované veřejnosti", ale zůstane stále stádem.

87631

09.01.2006 18:11

Novoroční přání

RE: o p. Nohejlovi

Nori Kazu 212.?.?.?

Tak to je škoda [pláč]

87364

09.01.2006 00:26

Ariel Šaron

RE: Myšlenková impotence

Nori Kazu 212.?.?.?


O co, že editor Vladimír neodpoví...

Hmmmm, být panem Stworou, tak teď asi fakt neodpovím.
Kdyby měl každému "vohnoutovi" povinně odpovídat na otázku ukončenou touto frází, asi by si na sebe zbytečně šil bič.
Měl jste do té závorky raději napsat kouzelné slůvko.
A nemyslel jsem tím "abraka dabra" [smích]

87233

08.01.2006 01:38

Ariel Šaron

RE: Sionisté mi nevadí

Nori Kazu 212.?.?.?

Pokud si chcete přečíst něco o "Západní kulturní revoluci" jako nástroji neomarxistů, doporučuji knihu "Smrt Západu" od Patricka Buchanana.
Od autora se můžu lišit názorově v ledasčem, ale ikdyby nic jiného, tak alespoň "skvěle" (realisticky temně, bohužel) popisuje v jakém jsme srabu [pláč]
Pokud jste hluboce věřící, vaše srdce to v ledasčem asi potěší. Pokud ne, alespoň se zamyslíte nad úlohou křesťanství v naší civilizaci.

87137

07.01.2006 14:23

Ariel Šaron

RE: Mimochodem

Nori Kazu 212.?.?.?


no je u prdele, kdo je kde a jaké národnosti, neb za všechny prasárny můžou politici a jejich oblbování lidí!

Není to "u prdele". Je to asi jako když si na nárazník přivaříte traverzu a argumentujete tím, že pokud do vás nějakej blb nenabourá, tak je to přece jedno. Ne, je potřeba předvídat.

Nebo myslíte, že by bez Hitlera obyvatelé Německa jen tak zničehonic napadli půl Evropy nebo totéž posléze udělali Rusi bez Stalina?

Války se vedly a vést se budou. A víte kdo na to vždy doplatil jako první? Pacifisté [smích]

Prostě, politici i s jejich "ideama" by měli jít do prdele a to rychle!
(A představitelé církví, coby další problémoví hlasatelé taky)

Ideje můžete nahradit, ale ne se jich zbavit. Lidi nejsou jen kus masa s kešeňou v ruce.

A dále:
Normálního člověka ani nenapadne, že by měl mít např. za problém, že vaše manželka je z např. Malajsie, dokud mu to jak problém nebude nějaký politický pablb rvát denně 4 hodiny v TV do hlavy! /(a někdo doma)

Helemese, takže tisíc let tu nikdo nebyl normální?
Aha. Ještě že už ty správné normy k nám dorazily, jinak nevím, kde by bez nich naše civilizace zkončila [oči v sloup]

Pokud jde o "vaši sousedku", lidský pudy jsou jedna věc a nemají často moc společného s tím, co může být pto společnost užitečné. Slabost není ctnost!!! Přiznejme si to. Lidi vždycky hřešili, ale aspoň si nenamlouvali, že vlastně všechno dělají správně.

87053

07.01.2006 14:03

Ariel Šaron

RE: Sionisté mi nevadí

Nori Kazu 212.?.?.?

Ejhle, rozumný příspěvek. Ano, pozor na Židy. Nenechme je nás ovládali a využívali. To, co tu píšete všechno beru. Správně! Ale to se přece vůbec nevylučuje s podporou Izraele při obraně jeho území nebo s potřebným odchodem muslimských kolonizátorů, chci říct imigrantů, z Evropy. Ano, židé nejsou žádní beránci. Jsou spjatí s úpadkem Západu, marxismus je jejich doménou. Dostaňme je tam, kde nám neublíží. A to je Izrael. Podporujme Sionisty v Izraeli, zlikvidujme neomarxisty u nás doma.

87050

07.01.2006 13:55

Ariel Šaron

RE: Sionisté mi nevadí

Nori Kazu 212.?.?.?


Hééj, jako jaký zaprodávání rasy???

Rasová identita je jednou z nejdůležitějších, nebojme si to přiznat a vyvoďme z toho závěry. Nic víc, nic míň.

Ste "klansman" vod Ku Klux Klanu??

Ne.

To byste si v Brně na Bratislavské užil, hi!!!

Brněnský Bronx je vyhlášenou lokalitou, vím. Ale do smíchu mi z toho není.

Mě je totiž u prdele, esli je někdo Arab nebo Žid, ...

A jste si jistý, že i jim je to jedno? Je to asi jako říkat vrahovi, ať se vás nebojí, že vy mu přece nic neuděláte. Islám má naprosto jasno, kdo je to "my" a kdo "oni". A Židé? Bez pevné společné identity by už dávno jako společenství neexistovali.

...ovšem do té doby, než mi začne vyhrožovat - pak dostane do držky bez ohledu na jeho národnost!

Doporučuji vám víc přemýšlet o budoucnosti. Pokud některé věci zanedbáte, tak si s tou svou "přesdržkovou" argumentací nevystačíte. A co teprve vaše děti?

Univerzálně nic takovýho jako zlý Arabi a hodní Židi neexistuje!

To nikdo netvrdí. Každý Cikán taky není primitiv. Ale opravdu pokud něco není stoprocentní, neberete na to zřetel? Pak se vám ty pěsti asi musí opravdu dost často hodit.

No a zkurvové všech národností používají ty samý metody...

A opravdu se musíme se všemi "zkurvy" všech národností stýkat přímo v Česku, přímo u nás doma? Proč?

Vaše vidění světa odpovídá dnešní běžné výchově. Ale položte si prosím občas otázku: vážně by na takové výchově mohla vzniknout evropská civilizace?
Nebo alespoň: udržíme vůbec při této výchově alespoň to, co nám odkázali naši předci taky pro naše děti?

87049

07.01.2006 12:31

Ariel Šaron

RE: Sionisté mi nevadí

Nori Kazu 212.?.?.?

Udatnost je, pokud zabízíte svůj život za život vašich přátel. Pokud ovšem máte na výběr, zda za život přítele nabídnout život svůj či životy svých nepřátel, jste idiot ne hrdina, pokud volíte nabídku svého života.
Ale eugen to tak stejně nemyslel a ikdyby, má to opravdu cenu rozebírat?

Mohu se zeptat, proč stojíte na straně Arabů?
Předpokládám samozřejmě, že nejbližší jsou vám Češi, pak jiní evropané a až teprve potom před Židy upřednostňujete Araby.
Židé mohou být evropanům jak užiteční, tak nebezpeční.
Nebezpečí od Arabů jsem si taky vědom. Teď mi ale řekněte, jak nám mohou být užiteční?
Nebo jste masochistka?

87041

07.01.2006 00:49

Ariel Šaron

Sionisté mi nevadí

Nori Kazu 212.?.?.?

Kdyby všichni Židé byli jako Šaron, žilo by se Evropanům pravděpodobně lépe. Sionisty žijící v Izraeli, pro Izrael, a za Izrael bojující nevidím jako primární hrozbu.
Pokud někam Židé patří, tak do Izraele.
A co na to Palestinci?
Nechci říkat, že je mi to jedno, ale nemám důvod k nim mít blíž než k Židům. Bližší židovská košile než islámský kabát, ale především mysleme na svoji kůži, protože ikdyž je ta košile určitě přímo na kůži snesitelnější, než ten kabát, taky občas může pěkně škrábat. A tak se ji nebojme občas trošku přežehlit, aby si případní roztoči uvědomili, že patří do košile a ne na kůži a že je jen na nás, jestli tu košili chceme dál nosit. Pokud se chtějí roztoči jen zahřát v košili, je mi to jedno, ale jak začnou kousat, půjde košile do pračky.

86979

04.01.2006 15:10

Novoroční přání

RE: Novorocni prani ve Francii jasne rika,co nas ceka a co nas nemine.

Nori Kazu 212.?.?.?

Prosím každého, kdo může dané informace vyvrátit, aby to udělal. Pokud se tak nestane, tak to sice stále neznamená, že je možné považovat všechny informace pana Nohejla za bernou minci, ale minimálně o něčem to svědčit bude. Je zajímavé, že na tyto informace nikdo nereaguje, ale později v diskusi se vždy nakonec sejde několik nálepkovačů.

86615

01.01.2006 23:42

Protikomunistický odboj

RE: Ben Hurvinku, Spejbl není doma, že zase vytrubuješ do světa blbosti?

Nori Kazu 212.?.?.?

Vážně umíte hebrejsky? Čím to?
Nevím proč, ale nějak nemám pocit, že byste byl Žid [smích]
Každopádně jste kabrňák!

86290

01.01.2006 23:37

Novoroční přání

Šťastný Nový rok

Nori Kazu 212.?.?.?

Tak na zdraví, Zvědavci [smích]
A první cinknutí patří skleničce pana Stwory! [cool]

86289

01.01.2006 23:33

Novoroční přání

RE: To se jste napsala moc hezky.

Nori Kazu 212.?.?.?

Těsně vedle [smích] Má to být pra(prapra...pra)veverka.
Taky moje oblíbená.

86287

30.12.2005 17:07

Protikomunistický odboj

RE: Trodasi, to ste mi teda rodinka ...

Nori Kazu 212.?.?.?

Jo jo, zas ten černej humor, co? Zasmál bych se, ale někdy se to fakt nehodí [pláč]

PS: Moje babička musela uprostřed své učitelské kariéry místo učení jít na dva roky inventurovat košťata. Nejvíc ji vždy udivovala ta bezpáteřnost některých lidí. Je tragické, že většina lidí moc dobře věděla, kdo jim škodil, ale spravedlnost na nikoho z nich nedosáhne [pláč]

86058

23.12.2005 22:08

Válka s Íránem: nedočkavé čekání

RE: Co je špatné pro Žida, je pro mě dobré? NE!!! V tom se pan Král mýlí!

Nori Kazu 212.?.?.?

Promiňte, ale mně to prostě přišlo od vás jako zbytečné popíchnutí.
Já tím měl na mysli pouze to, že v dnešní situaci jsou úvahy o tom, kam vystěhovat Židy, dost od věci. Někdo může tvrdit, že dnešní Židé nepatří nikam, že nemají na žádnou zemi národ (vážně je pro zbytek lepší jejich diaspora? Nebo vidíte jako alternativu jejich fyzickou likvidaci?) a to z různých důvodů (časová prodleva, princip vydržení jejich země Araby, jejich nesemitský původ - to je téma samo pro sebe, o kterém bych rád něco dozvěděl, přičemž se nechci vůbec bavit o důvěryhodnosti pana Nohejla, který bohužel jediný na dané téma "publikuje" ). Ok. Je to sice pro mě nepřijatelné a jako nacionalistovi (neexpanzionistickému, ale "obrannému" ) mně vadí právě ta výše zmiňovaná "rozlezlost", ale má to jistou, alespoň miniaturní, logiku. Byť krutou a nenávistnou. Ale pokud má někdo jiný názor a tvrdí opak (každý někam patří anebo je mu třeba dopomoci k tomu "někam" ), tak mě nenapadá lepší místo pro obnovu jejich vlasti, než právě Izrael. A že jsou tam trnem v oku?
Není to Západní oko!

Souhlasím s vámi v tom co jste psal o tom, že můj "spojenecký" Žid (nepřítel mého nepřítele) může být současně i "vnitřím jedem Marxismu" anebo tvůrcem těchto našich společných nepřátel, ale přesto je podle mého potřeba rozlišovat mezi Izraelci "vlastenci" a Židy "multikulturalisty".

Ema Bowary mně navrhla, abych se stal členem Nilbertova fanklubu.
((Její jedovaté nálepkování, tak běžné v dnešní době, je něčím, s čím se nejsem ochoten smířit! Když už se o ní bavím ..., stále mně dluží omluvu nebo novou verzi vysvětlení, co je přínosem imigrace pro naši společnost, abych jí to mohl opět vyvrátit. Ale nepočítám s tím, že se kdy "vymáčkne". Snad se aspoň občas nad sebou zamyslí [pláč] ))
Také si o mně myslíte něco podobného?
Co by na to asi řekl sám Nilbert?
Pokud vím, moje názory přijmá většinou v lepším případě s rozpaky. A já se mu vůbec nedivím. Kdyby se západní diplomacie chovala tak, jak bych si přál, tak by se pravděpodobně Židům v Izraeli dost ulevilo, ale těm zbylím spíše přitížilo.


85318

"...Komunistickejma manýrama chcete budovat kapitalismus? Kriste, to tu jestě nebylo."

Bylo. A je. A na konci vám prozradím kde. Zkuste si zatím typnout ........ už ..... už máte typ? Ale ty manýry prodělávají postupnou evoluci. Z komunistických v socialistické, národně-socialistické a nakonec národně-kapitalistické.
A jedná se o Čínu.
Ale upřímně řečeno, když se to umí, tak to má svoje výhody.
Ono je pěkný mít pravidla, protože dlouhodobě se to narozdíl od gangsterství vyplácí, ale čas od času se i na ta pravidla musí zaměřit pozorné oko kritika.
I základní pravidlo občas potřebuje potvrdit nějakou tou výjimkou, ikdyž bez velkorysosti to taky nejde!

84732

20.12.2005 23:14

Válka s Íránem: nedočkavé čekání

RE: Co je špatné pro Žida, je pro mě dobré? NE!!! V tom se pan Král mýlí!

Nori Kazu 212.?.?.?

?

84690

19.12.2005 22:34

Válka s Íránem: nedočkavé čekání

RE: Co je špatné pro Žida, je pro mě dobré? NE!!! V tom se pan Král mýlí!

Nori Kazu 212.?.?.?

A proč by ho "místní" neměli bránit?
Proč Madagaskar?
Já bych zůstal hezky u toho Izraele, aspoň dokud se neukáže (v tomhle se nepřu, i to se může stát, přestože mají atomovek plnou pr....poušť, ale jak známo, uranu se ani nenajíš, ani nenapiješ, dokonce s ním ani nechytíš pár malých smradů, kteří ti v noci vypálí dům - Francouzi by mohli vyprávět) jako života neschopný.
A potom, vy, kdo nemáte rádi Židy ani v Izraeli, proč jim ho nedopřát, když podle vás to bude jejich konec?
Ať ukážou co umí. Zatím jim to docela jde.
Jen nesmíme být hloupí a nechat se zneužívat.
To platí jak pro USA, tak pro EU.
Fakt nemáme s Židama, myslím ty "ultrapravicové" v Izraeli, ne tzv. "multi-kulti židobolševiky", jediný společný cíl?
Fakt nás musí pouze zneužívat?
Natolik si nevěříme, že bychom s nimi nemohli být na jedné úrovni?
Nepodceňujme se!

84474

19.12.2005 22:20

Válka s Íránem: nedočkavé čekání

RE: NASTAL ČAS...

Nori Kazu 212.?.?.?

Já už to teda četl, dokonce to vypadá, že to Nilbert z těch svých stránek jen tak zkopíroval, ... už jsem to tam někde četl, že by v článku o "Ahmádí-neřádovi"?

Jen se divím, proč Nilbert žije tady, v Česku?
Proč není v Izraeli, ten já mu (jakožto židovskému "ultranacionalistovi") přeju, tady mě občas mírně znervózňuje, neb na první pohled není loajálním ani Čechem.
"Národovec" a žije mimo svůj národ?
Proč to?

84467

19.12.2005 20:30

Válka s Íránem: nedočkavé čekání

RE: Pozor!!! Tohle je konecna...

Nori Kazu 212.?.?.?

"... Ma partnerstvi s Ruskem a spolecnou hranici, nic vic nepotrebuje."

Nechci být hnidopich, ale s tou hranicí to už tak úplně pravda není. Prostě jsou "vedle sebe", skoro, poblíž, dejme tomu.

84441

19.12.2005 15:06

Válka s Íránem: nedočkavé čekání

Co je špatné pro Žida, je pro mě dobré? NE!!! V tom se pan Král mýlí!

Nori Kazu 212.?.?.?

Na Zvědavci se naštěstí prezentuje mnohem širší škála názorů. S panem Králem v některých věcech souhlasím, ale tady opravdu ustřelil. Stejně jako ohledně jeho nahlížení na Sudeťáky ani s jeho nahlížením na Iránce nemohu souhlasit.
Pokud se někdo řídí opačným kompasem, než mají "Chazaři", tak to neznamená, že někam dojde. Stát Izrael je zrovna tím případem, kdy mohou mít Židé a Evropané (bílí křesťané) společné zájmy. Nesmíme sloužit Židům jako štít, do kterého oni nechají nepřátele bušit a za nímž se mohou v klidu smát, nesmíme se od nich nechat využívat. Musíme si pořádně posvítit na ty z nich, kteří žijí mezi námi a odhalit veřejnosti, čí zájmy sledují. Ale nepodporujme bezhlavě každého, kdo nenávidí Židy. Vymstilo by se nám to!
Pokud mně někde Židé rozhodně nevadí, tak je to Izrael.
A že je tam někdy těžké zastávat se Židů, aniž by bylo "ublíženo" Palestincům? Stejně budu na straně Židů! Máme copak nějaký důvod solidarizovat s Palestinci? Já ho nemám.
Tudy vede cesta k narovnání vztahů mezi námi Židy, nechat je upnout se na území. A podporovat je v tom. Ne na Židy útočit kde to jde.
Nebezpečím jsou multi-kulti rozlezlí židovští neomarxisté. Ne židovští vlatenci. To jsou naopak naši potenciální spojenci na první frontové linii!
Nebojujme prostě proti někomu, ale vždy za sebe!

84383

11.12.2005 13:46

Kniha, o které byste měli vědět

RE: Kniha, o které byste měli vědět

Nori Kazu 212.?.?.?

Ať je podíl černochů v populaci USA jakýkoliv (je to mimochodem asi 14% ne pouze 8%), faktem je, že jsou, pokud jde o veřejné fondy, čistými příjemci!!! Nazvete je parazity? To už nechám na vás.

30486

10.12.2005 19:24

Pilátovo krédo

RE: Kde se politika micha s nabozenstvim za jednim ucelem ,dostat moc ,kontrolovat masy lidi.

Nori Kazu 212.?.?.?

Ach jo, s vámi se moc diskutovat nedá. Nevadí vám kecy a bludy, hlavně když ten kdo je říká není "nácek". A i tento pojem si natahujete tak, aby pod něj spadl kde kdo a ještě k tomu jak kdy [pláč]
Stále mi ještě dlužíte vysvětlení, jak je to s tím "obohacením" pomocí imigrace! Ukázal jsem vám, že říkáte bludy a vy jste místo omluvy nebo alespoň tichého zamyšlení jen přišla s výkřikem o tom, jak je skvělé, že mnoha dnešním mladým už jsou nějaké "hodnoty minulosti" cizí.

82904

10.12.2005 04:46

USA v proměnách času

RE: pane Kral mohu se zeptat?

Nori Kazu 212.?.?.?

Multi-kulti jsou v první řadě nepřáteli našich hodnot, nebo máte ještě o nich stále nějaké pěkné iluze?

Proto je Soros (plíživá bastardizace - ikdyž mu nechci křivdit, možná je fakt skutečný filantrop a ničení bílé kultury a rasy je jen bokovka) horší Nilberta (židovský ultra-giga [velký smích] -nacionalista - Izrael mu přeji, tady mě někdy dost znervózňuje).

82833

10.12.2005 04:35

USA v proměnách času

RE: pane Kral mohu se zeptat?

Nori Kazu 212.?.?.?

S Japonci jsem strávil (a v dohledné době pravděpodobně opět strávím) víc času než asi tušíte. Mám tudíš docela slušnou představu, jak se ke mně mohou chovat. A pozor, ani Japonci nejsou všichni "kolektivisté", ikdyž je fakt, že těch "individualistů" je tam asi o něco méně a mají to o to těžší (jejich okolí pak dá se říct taky [smích] - víte jaké to je chodit o Velikonocích po mrskutě s nakaleným Japoncem . [velký smích] - já jo [smích] ).
Zážitků mám s nimi dost jak od nás tak z ciziny.

82830

08.12.2005 20:31

USA v proměnách času

RE: Ja souhlasim s Panem Kralem

Nori Kazu 212.?.?.?

Ta země se bohužel ale nesnaží udržet Kanadu ani v Kanadě [pláč]
Asiati jen slintají, když vidí, jak se bílý Evropan (= jediný skutečný Kanaďan, dříve to bylo samozřejmé, Číňanům byl například na desítky let vstup zakázán úplně!) stává pomalu ohroženým druhem. Kdejaký přivandrovalý svrap tam má větší zastání u místních multi-kulti než potomci těch, kteří Kanadu vybudovali. A Indiány tím opravdu nemyslím [pláč] [pláč] [pláč]

82533

08.12.2005 02:13

USA v proměnách času

RE: pane Kral mohu se zeptat?

Nori Kazu 212.?.?.?

Ten odkaz na zděšené anarchisty mě fakt pobavil [smích] Vůbec neříkám, že se to Polákům povede, ale skloubit kapitalismus (ekonomický liberalismus) a nacionalismus (společenský konzervatismus), to by byla cesta vpřed. Tak tomu taky částečně bylo v dobách největší evropksé slávy!
Vliv peněz ovšem málo kdy spěje ke společenskému konzervatismu.
Ale říkám snad, že je tu nějaká snadná cesta?

82362

08.12.2005 01:44

USA v proměnách času

RE: Ja souhlasim s Panem Kralem

Nori Kazu 212.?.?.?

Prikladem by mohly vsechny zeme na teto planete ktere nevnucuji jinym jejich zpusob zivota, nepletou se jinym zemim do niceho, proste nemaji ambice vladnout svet.

S tím nemohu souhlasit.
To, že někoho nechápu jako hrozbu ještě přece neznamená, že je to můj vzor. Každý je jiný. Nebo tak obdivujete ten pasivní přístup? Tohle bych čekal jen od zapřisáhlého pacifisty jako Ježíš, který si ten kříž mohl dovolit a to jen díky jistým rodinným konexím [smích] Vlastnímu národu bych tuto terapii neordinoval.

Další věc je, že většinou jde u těchto států spíš o nedostatek moci než choutek.
Ale také znám lidi, kteří vzhlíží k Číně.
No počkejme si.

Z hruzou se dovidam ze v CR se nymi rozmaha Santa Claus, coz byla puvodne reklama na Coca-Colu a nic jineho.

Budu volit Národní Stranu.
A pokud má někdo k Santovi podobně vřelý vztah (viz odkaz níže), doporučoval bych mu totéž [smích]
Za pokus nic nedáte a budete mít aspoň jednou po volbách čisté svědomí!

http://www.narodni-strana.cz/clanek.php?id_clanku=1541

82357

08.12.2005 01:28

USA v proměnách času

RE: pane Kral mohu se zeptat?

Nori Kazu 212.?.?.?

Promiňte, je to Vaše otázka, ale rád bych jen doplnil: Pokud byste náhodou pane Králi neměl žádný současný pozitivní vzor, můžete přinejhorším použít i nějaký historický případ, ale raději zůstaňte v současnosti.

A pokud tuto otázku od Včeličky zodpoví i další Zvědavci, budu velmi rád.
Děkuji.

PS: Osobně mám rád Japonsko, ale to je případ sám pro sebe, nenapodobitelný. A nejde o politický model. Základ je v kultuře. A navíc i na Japonce jako národ začíná tvrdě doléhat mnoho problémů, kterými se infikovali.
Ale mají stále kam se vrátit.
To o Západu už brzo nebude nejspíš možné říct.
Ikdyž stále je tu naděje ... co třeba Polsko?

82353

04.12.2005 15:08

Pošlete vánoční pohlednici vězňům za své přesvědčení

RE: Pohlednice

Nori Kazu 212.?.?.?

Nilberte, jak je to podle tebe s těma Chazarama? Jak to, že většina dnešních Židů nemá semitské rysy? Proč se o Chazarech nikde ve škole neučí, ikdyž jejich historická stopa je docela čitelná?
Čím si vysvětluješ enormní podíl Židů mezi bolševickými komisaři?
Kolik podle tebe zahynulo celkem za války Židů?
A kolik z toho v plynových komorách?
Rád bych znal i tvůj pohled.
Předem díky za všechny odpovědi!

81640

04.12.2005 00:26

Pilátovo krédo

RE: Kde se politika micha s nabozenstvim za jednim ucelem ,dostat moc ,kontrolovat masy lidi.

Nori Kazu 212.?.?.?

"...150 million dead Native Americans..."

Pane Nohejle, nedělejte to, znovu vás žádám.
Dvakrát měřte, než si zase uříznete nějakou ostudu [pláč]
Pokud máte co říct (a třeba toho může být i hodně - což vám vzhledem k vaší hyperaktivitě zdá se nemusím ani psát), rád si to někdy přečtu.
Když občas zkopírujete něco odjinud, taky se to dá pochopit.
Ale aspoň si to napřed přečtěte a eliminujte přinejmenším ty nejkřiklavější nesmysly. A pokud možno nečerpejte vůbec ze zdrojů tohoto ražení.
81573

01.12.2005 01:03

Jíme potraviny z ropy

Nebude to tak horké aneb neberte mi můj řízek :)

Nori Kazu 212.?.?.?

"... Nejefektivnější by ale možná bylo úplně odstranit maso z našeho jídelníčku."

[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

Uf, už jsem se skoro lekl, že jde o solidní studii, ale tohle byla poslední kapka do mého poháru již tak plného skepse [smích]

81175

25.11.2005 13:27

Odpověď ortodoxních židů na kritiku íránského prezidenta

RE: CO JSOU VLASTNĚ ZAČ

Nori Kazu 212.?.?.?

RE-2

Norikazu Okamoto 13.11.05:

Čekal jsem co vymyslíte a bohužel jste popsala přesně to, co si dnes mnozí pletou s "kulturním obohacením". A to je know-how. O kulturní obohacení (jiné společenské vzorce chování, zvyky, jakýsi lidský duševní "software" ) většinou nikde nikdo nestojí. Jediné na čem můžeme vydělat je know-how dané společnosti.
A pokud jde o přenos know-how, tak jestliže bylo v minulosti k jeho získání potřeba zčasti získat i lidi, dnes to již téměř neplatí.

Kolik Číňanů u nás musí žít, abychom byli schopní zvládnout technologii výroby a využití papíru?
Kolik Arabů zde žilo v osmnáctém století, aby bylo možné zavést školské reformy a všeobecnou gramotnost? - Narážím samozřejmě na arabské číslice.

Musí zde opravdu žít tisíce muslimů, aby měli lidé přístup ke kulinářských specialitám (i já bych velmi rád ochutnal, byť dnešní vepřová pečínka mě vážně uspokojila a českou kuchyni obecně mám nejraději) Blízkého východu?

Je to podobné jako s tou iluzí, že Arab s hamburgerem a coca-colou je vlastně tak trošku pozápadnělý. A to samé s internetem. Nesmysl!
Je to jako tvrdit, že Evropa se počínštila po zavedení papíru.

A film? Hudba? Můžete si ji stáhnout internetem přes půl světa. Nebo vám ji vážně musí hrát přímo arabáček do ouška?
Tak se přiznejte, kdo máte doma ve skříni zavřeného živého Mozarta?
Nebo aspoń jeho interpreta?

Ne ne, toto nemá s imigrací vůbec nic společného!!!
Dnes již opravdu vůbec nic.
Lituji.
Uznejte to, prosím.
A především se znovu zamyslete a zvažte, zda jste nevědomky nehrála někomu cizímu do karet.

O tom, že mix může být "zajímavý" se s vámi přít nebudu.
Ze sociologického hlediska se totéž dá říct o dnešní Francii

80170

25.11.2005 13:24

Odpověď ortodoxních židů na kritiku íránského prezidenta

RE: CO JSOU VLASTNĚ ZAČ

Nori Kazu 212.?.?.?

RE-1

Emma Bovary 12.11.05:

Mohou zvednout kvalitu místních restaurací. Obohatit domácí kulturu o něco jiného v hudbě (Natacha Atlas, Rachid Taha, Asian Dub Foundation, Panjabi MC)
literatuře (Hanif Kureishi), filmu (Fatih Akin). Každá jinakost je zajímavá Praha byla tak zajímavé místo na počátku 20,století když v ní koexistovali kultura česká,německá a židovská.

80168

25.11.2005 13:21

Odpověď ortodoxních židů na kritiku íránského prezidenta

Multikultura podle Emmy Bovary - Historie se opakuje

Nori Kazu 212.?.?.?

Kulturní obohacení. Na tohle téma jsme již diskutovali. Naposledy se to týkalo především muslimů v Evropě.
A pro vás to argumentačně nezkončilo příliš šťastně.
Takže sem šoupnu pro jistotu to poslední vlákno, málo komu se chce hrabat v odkazech.

Norikazu Okamoto 12.11.05:

Užitečný idiot (vohnout) nebo rafinovaný vnitřní nepřítel (zmrd)?
Každopádně se zde ještě nikdo nevyjádřil, proč by mělo být v našem zájmu si v Evropě muslimy nechávat. Proč jim dávat vůbec nějakou šanci?
Sám nevidím jediný dobrý důvod. Ale rád se nechám poučit, jak nám mohou být dlouhodobě užiteční.

Ale prosím jen odpovědi na tuto otázku: můžeme na JEJICH přítomnosti MY vydělat? MY, tj. Evropané (samozřejmě bílí, pokud to chce někdo polopaticky), příslušníci Západní civilizace.

Berme ohledy jen sami na sebe, nikdo jiný to za nás neudělá!

80167

25.11.2005 00:15

Odpověď ortodoxních židů na kritiku íránského prezidenta

RE: CO JSOU VLASTNĚ ZAČ

Nori Kazu 212.?.?.?

1) Tohle už jsem někde četl a vcelku tomu i věřím.
Je to jen sekta.

2) Začínám mít pocit, že mám k Židům vztah, který neodpovídá klasickým pravidelně se vyskytujím typům chování. Hodně lidí nenávidí Židy a cokoliv židovského. Pak jsou tu ti, kteří tvrdí, že proti Židům nic nemají, ale nenávidí Izrael. Nakonec jsou tu samozřejmě ti, kteří Židy mají rádi a ani proti Izraeli nemají výhrady.
Mně osobně naopak vadí prorůstání Židů a jejich vliv v zicích společnostech (v rámci Západní civilizace), zatímco Izrael, jakožto židovský národní stát, obhajuji. Nesmíme se nechat Židy využívat, ale ve snahách o jejich maximální poškození nevidím cestu. Ta vede přes spojenectví. ///To ovšem předpokládá, že se přestanem sami chovat jako bačkory. Jak ve vztahu vůči našim skutečným či potenciálním spojencům, tak vůči "soupeřům". Nemusíme mít nutně nepřátele (??? možná, nevím ... stejně to nezáleží nejspíš na nás), ale minimálně soupeře budeme mít vždy. Ať chceme nebo ne. Ani skandování "love and peace" na tom nic nezmění./// A proto Česko Čechům, Izrael Židům.
Jsou dnešní Židé "Chazaři" a ne "Izraelité"?
Změní kladná odpověď opravdu tolik?

Bude opravdu nutné podniknout kroky ke zmenšení židovského vlivu?
Pak si stejně potenciálně spíš umím představit nucený odsun Židů do Izraele (jen hypotéza, samozřejmě že za dnešního stavu věcí by se tam "nevešli" ) jako morálně ospravedlnitelný, než zničení Izraele.
Stejně tak můžu být za určitých okolností pro repatrici kohokoliv jiného, aniž bych k němu cítil přímo žášť či nenávist.
Takže třeba ... Turecko Turkům [smích]


80058

24.11.2005 21:50

Ptáci

Meteorit?

Nori Kazu 212.?.?.?

Když už, tak bych preferoval ten meteorit o něco menší a situoval bych ho spíš do západního Pacifiku.

80036

23.11.2005 02:42

Dopis dcery

Srandičky, srandičky ...

Nori Kazu 212.?.?.?

... ale těch Abdulů je tu čím dál tím víc [pláč] [pláč] [pláč]

79724

21.11.2005 02:33

Kurdské podvodné referendum a mediální lži podle objektivních svědků

Kurdistán na cestě?

Nori Kazu 212.?.?.?

Tak se ukažte páni Kurdové, Arabové a Turci. Kdo z koho? Vidím to docela na férovku. Koho "volím" já? Když se zbavíme těch evropských, tak budu volit třeba Bahňáka, pokud mám citovat klasika [smích]

79354

21.11.2005 02:05

Máme stále čas?

RE: Veci kolem jidla,

Nori Kazu 212.?.?.?

Jo jo, i já jsem se minulej týden začal učit vařit. Tentokrát zelí.
Knedlu (a sakra, teď asi víte, odkať su [smích] ) bych zatím asi nezvládl, ale co, chleba už si taky málo kdo peče sám. Není potřeba jít do extrémů. Hlavně ta pečínka aby se povedla, tu bych si do Hypecu kópit nešel [smích] [velký smích] [smích]

Jinak nemám rád, když se lidi navážejí zbytečně moc do hamburgerů. Mně chutnají třeba i ty "ošizený" Mekáčovský.
A pokud ti maníci, co to z těch polotovarů ugrilují a poskládají, dělaj co mají, tak to není ani nezdravý.
Dobře udělanej hamburger je docela kvalitní jídlo.
To, v čem je problém, je jednotvárnost.
Pokud budete baštit den co den na snídani jen chleba s máslem, k obědu vepřo knedlo zelo a k večeři krupičnou kaši, tak taky za pár měsíců nebudete vypadat moc zdravě. Když si tuhle kombinaci dáte jednou za čas a budete jíst pestře, bude to asi to nejzdravější.
Nejnezdravější je, když jíte jenom jedno a to samé zdravé jídlo stále dokola [pláč]

79352

21.11.2005 01:28

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Pozadi 'cinskeho jednani

Nori Kazu 212.?.?.?

Zdeňku, já ti teda nevím, ale tvdit, že oslovování Alexandry "Sašo" je něco špatného, to mi zní jako kdyby někdo tvrdil, že je urážlivé říkat Josefovi "Pepo". Samozřejmě každý je na svoje jméno zvyklý trošku jinak, ale spíš předpokládám, že ona lidovější verze je většinou přijatelnější.

79349

18.11.2005 16:28

Devět bodů jak zničit Ameriku

RE: Problém nejen USA ale i EU

Nori Kazu 212.?.?.?

Hnidopichu. A ještě to má navíc správně.

79005

18.11.2005 16:26

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Pozadi 'cinskeho jednani

Nori Kazu 212.?.?.?

A na co jiného to chcete přepočítávat než na peníze? To jako dva čínské kolíčky na prádlo + pět čínských triček = 7 položek, což je více než 1 německá pračka = 1 položka?

79002

18.11.2005 02:36

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Pozadi 'cinskeho jednani

Nori Kazu 212.?.?.?

"...vetsina zbozi v USA je cinskeho puvodu,jakoz i v Evrope a v Australii".

Rád vás čtu pane Nohejle, ale beru vás s rezervou.
Třeba tohle co tu píšete, proč to děláte?
Víte, kdo je dnes největším vývozcem na světě?
Ani USA, ani Čína.
Je to Německo!

Prosím zbytečně nezveličujte, svět je dost komplikovaný i bez toho, fakt je to zbytečné [pláč]

78908

13.11.2005 23:04

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: Neobviňujte jen islám

Nori Kazu 212.?.?.?

[pláč] [pláč] [pláč]
Asi bych se měl mračit (nebo se možná někde užírat, jak píšete), ale vzhledem k tomu, že tohle bylo dost mimo a vzhledem k tomu, že asi špatně odhadujete jak můj věk, tak pravděpodobně i celospolečenské trendy, raději se na vás jen tak mírně blahosklonně usměju [smích]

Čekal jsem argumenty (kritiku těch mých), dostal jsem jen nálepku, nebo aspoň ideje, kterým věřím. Nejde o stranu, jde o myšlenku. Té věřím.

Víte, vaše myšlení mně přijde fakt ve stylu "konec dějin (už se nebude nic dít, liberální demokracie a svoboda po celém světě) se blíží, štěstí bude dost pro všechny, radujme se".
Už to tu párkrát bylo ... ale pak vždy přišlo vystřízlivění.

[oči v sloup]

78062

13.11.2005 19:10

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: Neobviňujte jen islám

Nori Kazu 212.?.?.?

Promiňte, ale nezlehčujte to:
Jde o vážné téma, ikdyž občasné odlehčení beru.

1) Je rozdíl mít někam přístup a někde bydlet - tzn. mít domov. (Pokud jste beznadějný relativista a začnete mi vykládat, že se to přece nedá rozlišit a ať vám kvantifikuji časový úsek pobytu versus časový úsek bydlení, pak to asi s vámi vzdám.)
Ať přijedou třebas i turisti z Arabášova. Pokud zrovna nebudu mít nějaký pádný důvod pro omezení pohybu osob, rád je nechám přijet podívat se, jak je tu u nás krásně, zkasíruju a nashle panstvo, příště přijeťte ještě s větší kešeňou ..., chci říct i s celou rodinou [smích]

2) Nerelativizujte smysl pro identitu.
Čech je Čech. (Opět relativismus nechte prosím za dveřmi, s tím bychom vážně nikam nedošli.) A navíc můj nacionalismus je ryze obranný. Česko Čechům, Německo Němcům, ale jinak buďme kamarádi. Říká se, že pořádek dělá přátele a přesně tak to je. Mix nadělá jen problémy.

3) Menšiny nevymažete tím, že prohlásíte, že nejsou.
Dokonce ani když to většina přijme. A dokonce ani když to přijmou i oni sami!!! Jednoho dne se třeba ti tmavší podívají za určitých okolností prostě do zrcadla - nebo jejich děti, nebo až vnuci, nebo ... - a máte po jednotě. Nechápu, jak stále lidé mohou věřit v něco, co nikde nefunguje, všude za tím zůstávají hromady mrtvých, ale oni si prostě umanuli, že třece teoreticky (!!!) když jsme všichni lidi, tak by to mělo fungovat. Nefunguje. A pokud to chce někdo dál testovat, tak ne tady. Zkuste to napřed třeba u Číňanů. Ti vás poženou svinským krokem. Až někde někdo s tímto konceptem uspěje a ono to začne přinášet ovoce, pak to můžem tady u nás zvážit. Na tom, že zatím zůstaneme u starého systému národních identit a civilizační solidarity, můžeme pouze vydělat. Smíchat se to dá vždy a snadno. S tím "odbalkanizováním" to bývá už horší [pláč]

78029

13.11.2005 18:13

Rasisti

RE: Kdyz vypukne z nepokoju obcansko-nabozensko-nabozenska-socialni valka,co zbude radovemu obcanovi?

Nori Kazu 212.?.?.?

Jo, abych nezapomněl, ptal jste se na moje vyznání.
Oficiálně jsem křesťan, katolík.
Kdybyste věděl, kde bydlím, tak byste se ani neptal [smích]
Ovšem vztah k náboženství mám komplikovaný.
Většina lidí v Česku to má oproti mně přesně obráceně:
Oni tvrdí, že nějaký oficiality jsou k prdu, že v cosi věří, ale církev k tomu nepotřebují, do kostela nechodí a žádný papíry neuznávají, apod.

Já naopak myslím, že ačkoliv v Boha nevěřím (asi proto, že jsem ho zatím ještě opravdu nepotřeboval), je dobré se snažit ve společnosti duch křesťanství udržet. Ctím tradice, občas i do kostela zajdu. Navíc tam, odkud jsem, je i na společenských událostech patrné, že bez církve by to jen těžko fungovalo na takové kulturní úrovni.
Jednotlivec může být vnitřně bez víry (ikdyž hodnoty by měl ctít - ale to už není jen o tom náboženství v pravém slova smyslu), ale společnost jako celek se bez náboženství neobejde.
Ne dlouhodobě. Lidi nežijí jen mezi věcmi, jsou tu i společenské a duševní potřeby. Pokud svoje tradiční náboženství umrtvíme, nebude z nás čistě racionální společnost (jak jsem psal, lidi nejen myslí, ale i cítí), jen si zaděláme na problémy se sektami a jinými formami (především těmi "tužšími") cizorodých náboženství.
Neberu to jako pokrytectví, nedělám ze sebe "bánbičkáře". Když s někým o tom mluvím, třebas i s panem farářem, jsem ochotný to rozebírat a "přiznat se". Ale mám dávat všude na odiv to, že nevěřím? A o křesťanství v dnešní době už nejsem ochoten mluvit už ani jako o nutném zlu. Je to křehká květinka, která dnes pouze hodně lidem pomáhá a prakticky nikomu už nemůže uškodit. Kdesi má sice stále ten genom té mocilačné plané byliny, z které jsme ji za ta staletí vyšlechtili, takže musíme být stále opatrní, ale pokud si někdo myslí, že jejím vytržením - nebo tím, že ji necháme prostě v klidu uschnout - bude po nebezpečí, ten se těžce mýlí. Netrvalo by dlouho a místo ní by tu bylo pole plné bodláků, které rostou všude za našimi hranicemi a ikdyž i z nich by možná staletí udělala jen ozdobné bodláčky, nejsem toto opravdu ochoten podstoupit.
Vy snad ano?78023

13.11.2005 17:43

Rasisti

RE: Kdyz vypukne z nepokoju obcansko-nabozensko-nabozenska-socialni valka,co zbude radovemu obcanovi?

Nori Kazu 212.?.?.?

Ne, nejsem imigrant.
Jsem Čech. Opravdový Čecho-Čech [velký smích]
Pokud mluvíte o pocitech imigranta, vzhledem k jistým komplikacím na imigračním při návštěvě USA si umím vcelku představit, co máte na mysli.

Ale ani to, že imigrant má těžký život, nás přece nemusí motivovat k tomu, jim ulehčovat život na náš účet. A ještě tak hloupým způsobem, jako je možnost imigrace.
Pokud chcete lidem pomáhat, buďte silný.
Pokud se kvůli nim necháte strhat, doplatíte na to především sám a všichni ti, na kterých vám nejvíce záleží, ale dlouhodobě i ti, kteří se na vašich zádech vozili, až jim z toho nožičky zakrněly.

Silná Francie mohla Africe pomoci víc, než Francie plná Afričanů!

To, že Vám pan Nohejl neodpovídá bych nebral jako něco až tak podstatného, sám někdy nevím kam dřív skočit a po uplynutí delší doby pak řeším, co je horší, zda navazovat kde jsem skončil, nebo popojet na další téma. Tentokrát jsem se rozhodl vyřídit všechny resty, tak tu teď hledám a píšu a lidé mně taky píšou, že jsem jim nenapsal ... [smích] [smích] [smích]

78021

13.11.2005 17:28

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: pád multi-kulti

Nori Kazu 212.?.?.?

Nevšiml jsem si, že bych hledal jakousi vyšší mocí zakotvenou a nepřekročitelnou nerovnost mezi lidmi či rasami, to je přesně moment, kde se rozcházím s jistou černou knihou jistého pána s muškou pod nosem.

Ovšem to neznamená, že přistoupím na teorie o všeobecné rovnosti lidí, která má být naším cílem.
A už vůbec ne, pokud to má vést k rovnosti všech lidí na území naší společnosti. Tyto úvahy jsem dvojčetem úvah ve stylu "není žádné my a oni" a protimluvů jako "identita nemůže lidi rozdělovat". Já lidi rozděluji. Vždy je to MY a ONI. A nemění na tom nic ani skutečnost, že nic není stálé. Ale taková je povaha identity. A Evropa si to už párkrát zažila. MY, francouzsští a němečtí katolíci, proti NIM, francouzských a německým protestantům. My, Francouzi, proti NIM, Němcům.
S identitou je to složité, někdy velmi složité.
Ovšem vykládejte to lidem, kteří jedním šmahem jsou ochotni (a myslí si, že i schopni) vytvořit Evropskou identitu, bez ohledy na všechny ostatní identity. Nebo dokonce řeknou, že pouze všerasová, všekulturní a všelidská identita zaslouží obhajovat (a ještě pouze za peníze jedněch).

A přitom uspořádání světa, které bych si já přál, by bylo určitě méně krvavé, než to dnešní. Ten opěvovaný všehomix zakládá z dlouhodobého hlediska jen na to nejhorší utrpení.

Nejsem každopádně ochoten slevit z toho, co je NAŠE a co JEJICH.
To bohužel naše společnost dělá už nějaký pátek nedělá. A je v tom sama. Před 80ti lety by nikdo o Evropském střihu Severní Ameriky a Austrálie nezapochyboval. Ale s takovouhle začnou již brzo Evropani pochybovat o tom, zda mají výhradní právo vůbec na Evropu. A to už bude pozdě. Levicový mor, který zdánlivě hlásal rovnost všech, se najednou zvrhnul v nejhorší bič, který si na sebe Evropané upletli.

Mám cukání napsat zde něco Židech, ale jejich podíl na tomto nechám teď raději stranou. Ještě před dvěma lety bych si sám při jakékoliv narážce na Židy vybavil Hitlerovy slinty a automaticky vypnul vnímání. Dnes už to nedělám, spadly mi klapky. Ale pochopil jsem, že s lidmi je to rošku jako v tom Matrixu. Pokud jim realitu, byť naprosto pravdivě, podáš moc krutě, raději se rozhodnou dál žít sice ve lži, ale spokojeně. Sladká nevědomost.
A navíc realita není nikdy tak jednoduchá, aby si člověk vystačil s hláškou "za všechno můžou Židi". Proto je teď nechávám stranou.

Proč zrovna Evropa zašla tak daleko v respektování ostatních?
Jak se jí to vrací?

78019

13.11.2005 16:53

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: Neobviňujte jen islám

Nori Kazu 212.?.?.?

Čekal jsem co vymyslíte a bohužel jste popsala přesně to, co si dnes mnozí pletou s "kulturním obohacením". A to je know-how. O kulturní obohacení (jiné společenské vzorce chování, zvyky, jakýsi lidský duševní "software" ) většinou nikde nikdo nestojí. Jediné na čem můžeme vydělat je know-how dané společnosti.
A pokud jde o přenos know-how, tak jestliže bylo v minulosti k jeho získání potřeba zčasti získat i lidi, dnes to již téměř neplatí.

Kolik Číňanů u nás musí žít, abychom byli schopní zvládnout technologii výroby a využití papíru?
Kolik Arabů zde žilo v osmnáctém století, aby bylo možné zavést školské reformy a všeobecnou gramotnost? - Narážím samozřejmě na arabské číslice.

Musí zde opravdu žít tisíce muslimů, aby měli lidé přístup ke kulinářských specialitám (i já bych velmi rád ochutnal, byť dnešní vepřová pečínka mě vážně uspokojila a českou kuchyni obecně mám nejraději) Blízkého východu?

Je to podobné jako s tou iluzí, že Arab s hamburgerem a coca-colou je vlastně tak trošku pozápadnělý. A to samé s internetem. Nesmysl!
Je to jako tvrdit, že Evropa se počínštila po zavedení papíru.

A film? Hudba? Můžete si ji stáhnout internetem přes půl světa. Nebo vám ji vážně musí hrát přímo arabáček do ouška?
Tak se přiznejte, kdo máte doma ve skříni zavřeného živého Mozarta? [smích]
Nebo aspoń jeho interpreta?

Ne ne, toto nemá s imigrací vůbec nic společného!!!
Dnes již opravdu vůbec nic.
Lituji.
Uznejte to, prosím.
A především se znovu zamyslete a zvažte, zda jste nevědomky nehrála někomu cizímu do karet.

O tom, že mix může být "zajímavý" se s vámi přít nebudu.
Ze sociologického hlediska se totéž dá říct o dnešní Francii [pláč]

78015

13.11.2005 16:23

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: Neobviňujte jen islám

Nori Kazu 212.?.?.?

A proč vyhazovat jen muslimy? Nori Kazu a co takhle vy ? Vám by to mimo Evropu také asi vyhovovalo .

Norikazu Okamoto je "pouze" můj nick, někteří lidé toho už o mně mohou vědět víc, ale jen na okraj, jsem Čech jako poleno. A jsem na to hrdý [smích] O tom, proč zrovna Norikazu Okamoto, už jsem se tuším taky někdy někde zmínil. Ale to není podstatné.

Jinak máte pravdu, nejde o to zbavit se jen muslimů. Nemáme jediný dobrý důvod si tu pěstovat jakékoliv "zatím-menšiny". Muslimy jsem vypíchnul jako první, protože jejich otázka je celoevropsky nejpalčivější a pokud jde o její řešení, tak už včera (někde už před dvaceti lety) byl pozdě.

78014

12.11.2005 18:43

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: Neobviňujte jen islám

Nori Kazu 212.?.?.?

Užitečný idiot (vohnout) nebo rafinovaný vnitřní nepřítel (zmrd)?
Každopádně se zde ještě nikdo nevyjádřil, proč by mělo být v našem zájmu si v Evropě muslimy nechávat. Proč jim dávat vůbec nějakou šanci?
Sám nevidím jediný dobrý důvod. Ale rád se nechám poučit, jak nám mohou být dlouhodobě užiteční.

Ale prosím jen odpovědi na tuto otázku: můžeme na JEJICH přítomnosti MY vydělat? MY, tj. Evropané (samozřejmě bílí, pokud to chce někdo polopaticky), příslušníci Západní civilizace.

Berme ohledy jen sami na sebe, nikdo jiný to za nás neudělá!

77919

12.11.2005 01:29

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: pád multi-kulti

Nori Kazu 212.?.?.?

Tak fašismus, povídáte? Jsem pouze "civilizacionista" a nacionalista. A s panem Králem bych se asi taky na ledasčem neshodnul (Sudetoněmecká otázka). Pokud jde o populismus, tak tomu se dřív říkalo demokracie. A demokracie by se k tomu měla opět vrátit. Víte, ono je krásné říkat jedním koutkem "ať vláda vládne podle vůle lidu, to je ta pravá demokracie, opak autokracie" a druhým "lidi jsou blbí, nesmí se na ně zas tolik dát, to by byl populismus".
Jinak jsem rád, že Zvědavec přitahuje stále nové lidi [smích]

77852

12.11.2005 00:06

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: pád multi-kulti

Nori Kazu 212.?.?.?

Právě jsem dokončil reakci na tento názor, ale asi z toho nakonec zkusím udělat článek. Už dlouho jsem chtěl něco na Zvědavci zkusit publikovat, ale povinosti říkali ne. Ale ještě jedno takové pohnutí mysli a napíšu panu Stworovi, zda by neměl zájem.
Pokud nad tím přimhouříte oko, rád bych si to, co jsem napsal nechal ještě chvíli uležet ve svém PC.
Každopádně díky za inspiraci.
A za pochopení [smích]

77846

11.11.2005 02:15

Rasisti

RE: Kdyz vypukne z nepokoju obcansko-nabozensko-nabozenska-socialni valka,co zbude radovemu obcanovi?

Nori Kazu 212.?.?.?

Opět výrok(n) ve stylu "jak můžeme někomu něco upírat, když to sami máme". Relativismus. Falešný univerzalismus. Sebemrskačství. Internacionalistické rovnostářství. Mor našich myslí [pláč]

77712

11.11.2005 02:09

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: pád multi-kulti

Nori Kazu 212.?.?.?

Pane Sodku, jste fakt zvláštní figurka, jen co je pravda.
Zajímalo by mě, jakou identitu a s kým sdílíte. Vážně.
Za co byste byl ochoten bojovat? Za koho?
Toť krátké zamyšlení nad tím, o co vám jde.
Proč střílíte do vlastních řad?
Za každou cenu a ke všemu tak hloupě.
Nebo máte své řady jinde? A nebo už podle vás různé řady nejsou?
To první bych pochopil. Jen jestli ti v těch jiných řadách s vámi počítají.
To druhé by byla krutě hloupá naivita [pláč]
Nebo jen tak pindáte? Opozice aby nestála řeč?
Vlatně nechcete nic sdělit, jen mluvit?

Pokud jde o váš poslední výplod, no, co dodat. První osadníci byli často opravdu velmi ctnostní lidé. Morální elita. Vycházeli s indiány dobře. Ale šlo o "soužití" maximálně ve stylu USA počátku 20. století - "rovnoprávní, ale oddělení". "Férové" vztahy přetrvaly asi dvě generace. Ale poté se projevil rozkol cílů: "My chceme více země vs. oni ji nechtějí dát". Násilné prostředky byly za daných okolností nejlevnější. Výrazná nerovnost sil prostě v reálném světě nemůže existovat. Ani dnes, kdy si něco podobného někteří lidé nalhávají. Kruté? Možná, ale je to realita a ani v tomto ohledu není a nebyla naše společnost drsnější než ostatní. Jen byla nejsilnější. Nejsilnější není vždy nejkrutější stejně jako někdo slabý není vždy ten hodný. Fandit silným? Fandit slabým? Ne! Fandit svým!!! Cokoliv jiného je pokrytecké, hloupé a nebezpečné!

PS: Pokud vám něco říká teorie her, tak si uvědomíte, že nejde o až zas tak apokaliptickou doktrínu [smích]

77711

10.11.2005 16:11

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: pád multi-kulti

Nori Kazu 212.?.?.?

Přesně tak. Amerika nebyla v minulosti vůbec multikulturní. Běloši Indiány prostě tlačili před sebou a chovali se v Americe jako v prázdné zemi. USA vznikly jako stát bílých svobodných Evropanů, kteří budovali svoji společnou novou vlast na protestantských základech.
Cizí rasy tam byly brány pouze pokud to přinášelo okamžitý a hmatatelný zisk. "Číňani, už jste nám postavili ten proklatej kus železnice, kde se nikomu jinýmu nechce makat? Jo? Tak fajn, můžete tu dožít. Ale zkuste šáhnout na bílou holku nebo si sem byť jen dotáhnout manželku z Číny, a uvidíte, jak se dobře doplňuje laso a strom." Osobně fandím "drsnému" kapitalismu s jedinou výjimkou: vystač si s vlatními lidmi! Vymysli si efektivnější stroje, zaplať lidem víc anebo to přinejhorším kupuj ze zahraničí (pokud nebude zbytí), ale netahej si sem nikoho z ciziny. A když už, náhodou, ale opravdu náhodou je něco potřeba rychle zmáknout, ať je pracovní vízum krátkodobé a neprodloužitelné. Chybí ti pracovní síly? Lobuj za vyšší porodnost, ne za imigraci! Vypěstuj si své lidi. SVÉ LIDI!!!
Černoši samozřejmě měli být posláni zpět do Afriky. Evropané by měli proklít všechny relativisty a měli by začít zase tvrdě prosazovat vlastní zájmy. Jasně, srozumitelně. Třeba i bezohledně. Nezdůvodňovat to, nikomu nic nedlužíme a na nás se taky nikdo neohlíží, pokud nemusí. Což si zatím lidi tolik neuvědomují, protože zatím ještě ti ostatní "musí" realitně dost. Ale už víc než půl století naše moc vytrvale klesá a proces našeho slábnutí se dokonce urychluje. Teď si ještě můžem dupnout. Tak toho využijme! První by uvšem museli přijít na řadu vnitřní nepřátelé: liberálové, levičáci, apod. Dnešní rádoby elita, která lidem masíruje mozky tím, jak velkou a významnou hodnotou je prý TOLERANCE!

77603

06.11.2005 20:41

Rasisti

RE: Nechápu

Nori Kazu 212.?.?.?

Tak tohle je hláška ala KSČM [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]

77183

06.11.2005 19:14

Rasisti

RE: Nechápu

Nori Kazu 212.?.?.?

Schválně, kolik přispívají přistěhovalci do státní kasy? A kolik nás stojí na výdajích na zvýšenou bezpečnost, na sociálních dávkách, na vězeňském a soudním systému? Uvedu příklad: V Holandsku je 1 milion přistěhovalců (především muslimů, jako téměř vždy) a ti způsobují 80% veškeré (!!!) kriminality. Mají 50%ní nezaměstnanost. Myslíte, že Holanďani náhodou "vyžrali" tu přistěhovaleckou spodinu a nás teď čeká ta imigrační elita? Nejste trošku (hodně!!!) naivní?

77170

06.11.2005 19:01

Rasisti

RE: Mindo proberte se !!!

Nori Kazu 212.?.?.?

V tomto případě je černo-bílé viděné vcelku na místě. Ikdyž jde o přičmoudlíky různých odstínů. Jsme tu my, Evropané a oni, nově příchozí a jejich potomci, většinou muslimové.

Ani čečenští uprchlíci tu nemají co pohledávat. Rozhodně ne mimo areál uprchlického tábora.

a) to by tak ještě scházelo
b) ano, neměli jsme je sem vůbec pouštět a každého, kdo to propagoval jsme si měli pořádně proklepnout, za koho vlatně kope
c) ?

Za chudobu si třetí svět může především sám. Podívejte se na Japonce, Číňany, ... ti taky do vlaku naskočili (či naskakují) za jízdy, jen přestali lamentovat a začali především makat!
A to, že Západ aspoň v některých oblastech stále využívá svého vlivu, považuji za naprosto přirozené.
Nebo máme přenechat celosvětový obchod Číně?
Život je boj. Na jaké straně stojíte vy?
Dal Evropanům někdy někdo něco zadarmo?

ještě si dovolím ocitovat kámoše z jinýho serveru, kterej o situaci ví více:
za prvé je to enormně nafouknutý
za druhé vina leží především na fr. ministrovi vnitra (u kterého je mi stále záhadou, že není v Národní Frontě), který první "riotery", kteří reagovali na zastřelení dvou arabských mladíků při útěku před policií


Tak oni je dokonce zastřelili? Váš informovaný kamarád má asi fakt přístup k nějakým utajovaným informacím.
A ikdyby, vždyť to byli zloději, proboha!!!
Lůza, odpad, špína!!!

Není dobré vidět celý svět černobíle, souhlasím, ale pokud jde o naši vlastní zemi, nesmíme ani na okamžik zapochybovat, kdo je tu doma, kdo je tu pán.
A kdo tu může být při naší dobré vůli maximálně jako host a to jen tak dlouho, jak my budeme chtít!!!

77169

06.11.2005 18:11

Rasisti

RE: Minda jede

Nori Kazu 212.?.?.?

Severní Amerika byla, většinově stále je a především by měla být i v budoucnu bílá. To by měl být zájem Evropanů. Nebo hájíte nějaké cizí zájmy? Nebo nějaké rádoby univerzální (neexistující!) pravdy?
Hajme sami sebe, nikdy jiný to za nás neudělá.

77161

06.11.2005 18:04

Rasisti

RE: Nejde o rasismus

Nori Kazu 212.?.?.?

Nevím, jestli jste vůbec pochopil, co jsem tu psal.
Naši předci obstáli se ctí. Po stovky let dokázali držet cizince mimo Evropu v roli obránců a pak dokonce dokázali sami expandovat.
Dnes by se někomu moc hodilo, kdyby jsme zahodili to, co naši předci dlouho a za velkých obětí budovali.
Jsem Čech jako poleno, ikdyž nějaký ten Germán by se v mém rodokmeni taky asi našel. Takže pokud jde o mou identitu, mám naprosto jasno, do které společnosti patřím.
Nill bojuje za svou společnost. Za Židy.
Muslimové bojují taky sami za sebe.
Nevidím jediný důvod, proč bych měl brát ohledy na jakoukoliv jinou společnost, než na tu svoji.

Kdo chce brát Evropanům jejich životní prostor, ten je můj nepřítel.
A náš životní prostor beru jako Severní Ametiku, Evropu, Rusko a Austrálii. Měli jsme toho víc, ale přišli jsme o to. Škoda.
Ale dálší ústup už nesmíme připustit!!!

PS: Japonce v mnoha ohledech obdivuji, jsou to takoví Němci východu.
A navíc je to asi jediný neevropský národ, který pro nás nepředstavuje momentálně hrozbu. Jim samotným teče do bot, vymírají.77158

06.11.2005 17:48

Rasisti

RE: Minda jede

Nori Kazu 212.?.?.?

A právě proto říká paní Minda to co říká. Protože čím míň tady přistěhovalců bude, tím menší je pravděpodobnost, že se to stame. Lásce neporučíš, ale právě proto je potřeba tyto kontakty když ne potlačovat (nejsem momentálně pro, většinou je to kontrapruduktivní) tak alespoň uměle nepodporovat. A umělá podpora cizákům je přesně to co jistí lobisté na Západě dělají. Když k nám přijede nějaký zahraniční turista a za své tu bude několik týdnů žít a při té příležitosti se s někým seznámí, těžko s tím něco uděláme. A nebude na tom nic tragického. Proč ale přijmat jakékoliv přistěhovalce? A ještě k tomu z jiných kultur? A když už zde chceme někoho nechat vystudovat, tak užitečnější nám bude rozhodně jako kontakt pro vývoz do jeho domoviny, než jako náš nový spoluobčan!
Mysleme na sebe a své děti. Ne na blaho cizinců!!!

77150

06.11.2005 14:31

Rasisti

Nejde o rasismus

Nori Kazu 212.?.?.?

Ne pane Karle.
To, že se tu někdo narodil ještě neznamená, že je součástí naší společnosti. A naše společnost je tu doma, žádná jiná.
A i oni sami vědí, že domov je místo, kde žije jejich společnost.
V případě francouzských muslimů je to Blízký východ a Afrika.
Články Mindy jsem nikdy nepovažoval za něco extra, ale tady mě velmi mile překvapila. To, že bílí Evropané (jediní skuteční, až na pár výjimek potvrzujících pravidlo) mají držet při sobě, není otázkou rasismu. Před 100 lety nikdo nepochyboval o tom, že Evropan je běloch. Za tu dobu se i z některých barevných přistěhovalců stali Evropané, ale ani ti se nezbavili toho kdo jsou. Jsou barevní. A to, kdo jste, se na vaše děti přenese častěji než to, jaký jste. A protože to, jaké identitě dává kdo největší váhu se v čase mění, najednou se "Evropanům" začínají rodit barevní. A konkrétně dnes se jim začínají rodit muslimové. Barevní muslimové.

Jsem jednoznačně pro odsun nově příchozích, v první fázi všech bez občanství dané země. Zde nejsem v konfliktu ani se současnými zákony. A i ty, jak jistě každý ví, se dají změnit.
Zatím námi.
Naštěstí.
Ale do budoucna bychom to už nemuseli být my.
Proto rychle do práce.

V této věci mám již celkem jasno. Není třeba chodit do extrémů. Pokud tu bude pár černochů, budou z nich primárně Češi. Takoví Koranténkové. Pokud jich zde mude víc, budou se cítit prostě jako černoši. S muslimy je to podobné. S Vietnamci taktéž.

Vzdejme se kolonizace, ale především se nenechme kolonizovat!

77100

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 15 čtenářů částkou 3 943 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 3

Výroba ,,nezávadných, hygienických“ roušek05.04.20 07:58 Indie 2

Byl 15. březen 2020...04.04.20 19:59 Česká republika 4

Česká armáda odmítla pomoci českým lidem...04.04.20 12:10 Česká republika 2

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 6

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 2

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 4

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 8

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 3

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku01.04.20 13:10 Česká republika 3

Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese01.04.20 11:30 Česká republika 4

Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru01.04.20 06:21 Bolivie 1

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 12

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 14

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Měnové kurzy

USD
25,76 Kč
Euro
27,84 Kč
Libra
31,61 Kč
Kanadský dolar
18,12 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
26,37 Kč
100 japonských jenů
23,76 Kč
Čínský juan
3,63 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,60 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
33,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 690,29 Kč
1 unce stříbra
371,09 Kč
Bitcoin
175 516,60 Kč

Poslední aktualizace: 5.4.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?