Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 77 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Robert Nohejl.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.01.2004 01:43

Ještě jednou na téma sionismu

Ještě jednou na téma sionismu

Robert Nohejl 202.?.?.?

The top Communist Jewish official Zinoviev stated: "Without mercy, without sparing, we will kill our enemies in scores of hundreds. Let them be thousands; let them drown themselves in their own blood. For the blood of Lenin and Uritzky, Zinoviev and Vólodarsky, let there be floods of the blood of the bourgeoisie--more blood! As much as possible!" (Krasnaya Gazeta, Sept. 1, 1918).

Jak si mysli "zide-zionisti" ,ze zkonci ,kdyz budou kolem sebe jen sirit krutost a necitelnost k druhym.

The Steven Spielberg movie images of cattle cars jammed with human cargo are reserved for Jewish victims alone. The 800,000 mostly Muslim Chechens deported by Jewish commissars and savagely stuffed into railway cars to Kazakhstan, where a quarter of a million died enroute, do not meet Hollywood's standard of cinematic focus.------------------

Falesna historie Holywoodu nezastini pravdu zkutecnych udalosti i kdyby Holywood se stovkou "Spilbergu" natacel 1000 lzi denne.
------------------------------------------------------------------------David R. Francis, United States ambassador in Russia, warned in a January 1918 dispatch to Washington: "The Bolshevik leaders here, most of whom are Jews and 90 percent of whom are returned exiles, care little for Russia or any other country but are internationalists and they are trying to start a worldwide social revolution."

Nepotrestani vrazi,dnes vrazdi v Palestine,tak ,jak Trockeho-Bronsteina vnuk.

25147

29.01.2004 02:15

Ještě jednou na téma sionismu

Ještě jednou na téma sionismu

Robert Nohejl 202.?.?.?

U.S. joins Israel at Hague The United States will side with Israel at a hearing next month at The Hague on the West Bank security barrier. The Bush administration overcame its reluctance to defend the fence, which it has criticized, and will submit a brief on Israel’s behalf at the International Court of Justice. The United States is doing so principally because it believes that hearing such a brief while the fence is still a matter of negotiation is inappropriate. “This is the wrong way and the wrong time to proceed on this issue,” an administration official said Wednesday. The government also will note its reservations about the barrier, which Bush is worried could make it more difficult to form a Palestinian state. U.S. government officials were still reviewing the brief late Wednesday; it must be submitted by Friday.
Spravedlnosti bude urcite ucinen pruchod,jsem si tim jist !!!!!!

25148

29.01.2004 03:11

Vyšetřování skončilo - zapomeňte

Vyšetřování skončilo - zapomeňte

Robert Nohejl 202.?.?.?

Chces ,zustat na zivu,tak zaplat vykupne Myslim ,ze uplaceni zlodeju je mezinarodni problem,dokonce si myslim ,ze ,kdyz zlodej okrade zlodejeje take trestene,to je to osvicene jednadvacate stoleti ,nicim se v podstate nelisici od doby kammenne.Proto v te cestine mame ty pady:krades ,kradem ,krademe!!!!

DOCUMENTS: IRAQ BRIBED FRANCE WITH OIL!!
MILLIONS OF BARRELS OF OIL GIVEN TO ASSURE FRENCH VETO OF UN RESOLUTION ON WAR!
While I still believe the attack by the U.S. was unnecessary and a violation of international law, this is interesting. I wondered why the French were so adament against action; now know: They were bought.

25151

01.05.2004 10:37

Sbohem, česká svrchovanosti

Sbohem, česká svrchovanosti

Robert Nohejl 202.?.?.?

Plán na sjednocení Evropy byl ,již vyhotoven v roce 1942 v Berlině během druhé světové války.

Německo bylo v době druhé světové valky na postupu na všech stranách fronty a tak se jim zdálo o chvíli ,kdy by mohli uskutečnit své grandiosní plány na přeměnu Evropy,ale ,nepočítali s obavami Anglie. Anglie,tou dobou nejsilnější kolonialní mocnost měla obavy o jejich
imperialisticko-koloniálních plánů ,jež se většinou propagandisticky prohlašovali, jako “zájmy jeho veličenstva” a jež svou nadřazeností v námořní dopravě a tím i danému dominantnímu postavení na moři, jim dávalo ,výsadní právo v obchodním jednání ,si politicky diktovat, co ,kdo může a co ,ne.
Daleko před rokem 1942 se mnoho ekonomů a finančníků v nacistickém Německu zabývalo souhrnným plánem pro novou , politicky a hospodářsky sjednocenou Evropu, která by svým ekonomickým rozvojem a politickou jednotou všech zůčastněných států nebyla ,už vystavena žádným válkám o území a hospodářskou nadřazenost. Evropa v letech kolem roku 1930 byla ekonomicky po většinou orientovana na Anglii ,ale , tou dobou ,už v Italii probíhalo jednaní o spolupraci všech evropských národů na ustaveném ekonomickém plánu dosud nevídaného směru v jednotném hospodaření všech zůčastněných států, to byla svou dobou dosti velká revoluční myšlenka, jež měla zcela změnit celý koncept územní politiky jednotlivých národů v rámci tohoto plánovaného spojení, čímž by prakticky dominantní vliv Anglie byl omezen a Anglie se ovšem nechtěla s nikým dělit o své prvenství .
Nově zvolený kancléř Adolf Hitler neměl ve svých plánech jenom dvanáctiletý plán na přestavbu hlavního města Německa , Berlina, ale i představu a plány o novém uspořádání evropských států, což tou dobou byl pro dominující a diktující Británii nepřijatelný politicko-ekonomický plán v ovzduší jejich světové kolonisační politiky a rozpínavosti na poli hospodářském.
Nesmíme zapomenout ,že tou dobou císař Wilhen Kaiser a kral George V, byli příbuzení a Kaiser se I zůčastnil pohřbu královny Victorie a toto spojení s britskou královskou rodinou a rovněž ,tak i již svrženým a mrtvým ruským carem Nikolase II , jehož žena,Alexandra pocházela též z německé strany, to vše hrálo svou roli. Příbuzenské vztahy s Británií dávaly naději Hitlerovi , který doufal, že se domluví s Anglií na určitých problémech mezinárodních zájmů obou zemí,kdyz z pocatku tato Hanoverska vetev nemeckeho pribuzenstvi mluvila jen nemecky az pozdeji si zmenili jmeno na Winsor,takze,mnohym milovnikum historie muze byt naprostou zahadou proc Anglie valcila s Nemeckem.

Jestliže poukážeme na antisemitickou stránku Hitlera,jak se všude s oblibou propaguje ,tak nesmíme zapomenout na mnohem dřívější práci o bolševismu “Zionismus versus Bolshevismus” a židech v Rusku a jejich revoluci, z pera Winston S. Churchilla, jež byla publikována v únoru, roce 1920, zejména jeho odstavec o terrorismu židů, zatímco Adolf Hitler se zmínil o židech v odpovědi , na dotaz 16 listopadu 1919, od pana Gemlich, kde se zmínil o jejich povaze a

Kráceno
(Editor)

28498

01.05.2004 10:39

Sbohem, česká svrchovanosti

Sbohem, česká svrchovanosti

Robert Nohejl 202.?.?.?

jejich povaze a jejich nepříspůsobylost v hostující zemi a tak tvořící odloučenou skupinu, stát ve státě.
http://www.hitler.org/writings/first_writing/
Adolf Hitler ,vždy poukazoval na nebezpečí z východu , od bolševického Ruska, nebotˇ, Německo bylo plné pověstí od
“štastných “ utečenců- bělogvardějců ,převážně ,nám Čechům, známých ,jako označení- "BÍlÝCH RUSŮ" a Němci samotní dobře pamatovali "Rudou revoluci"dělanou “Spartakovci- Weishaupt “, v ulicích Berlina a ostudné obsazení Císařského palace , tak zvanými revolucionáři, a také důsledky povstaní, tak zvaného "rudého namořnictva" v Keilu , vše podle bolševického vzoru a příkladu z Moskvy ,pod vedením Leninova poradce Karl Radek- pravého jména Sobelsohn,jež nakonec musel utéct zpět do Ruska.
Toto vše ,bylo varujícím signálem pro inteligentní společnost v Německu,jež nechtěla zkončit u zdi pod kulkama ,tak zvaných bolševiků a tak vedoucí vrstvy inteligence zpracovali plany na přeměnu Evropy, jež by politicky, na dobrém hospodářském zakladě odolala zhoubnému vlivu revolučního hnutí ,tak zvaného, bolševického vlivu a zamezili plánům rudé internacionaly v pronikání do Evropy a další válce.
Výkvět německé společnosti, průmyslníci ,společně s finančními kruhy se po letech studií nakonec shodli a předložili plany, na nové uspořádání Evropských států, jako jednotný územní celek.


Europaische Wirtschafts Gemeinschaft
Evropské Ekonomické Společenství.

Prvním mužem tohoto plánu, byl Říšský Ekonomický Ministr a president Německé Říské banky,pan Walter Funk , jež přednesl řeč na téma" Nová tvář ekonomicky sjednocené Evropy", tou dobou nevídaný plán a v oblasti hospodářství ,revoluční myšlenka.
Z intelektuálních kruhů to byl známý profesor Dr.Jecht z Berlina, dalším přispěvatelem k tomuto plánu na uskutečnění byl z Halle Dr. Woermann, řídícím ministrem byl Dr Benning ,jež se rovněž podílel na planu budoucí příští sjednocené Evropy, rovněž z Berlína byl to Dr. Clodius a profesor Dr. Hunke a k nim řada známých průmyslníků a obchodníků.
K odbornému vyjádření fungoval z Berlína president pro ekonomický rozvoj Dr. Heinrich Hanke.
Tedy, samé chytré hlavy,jak by se dnes dalo říci, jež měli zcela živou představu ,na novém uspořádání Evropy ,jako hráze proti ,tak ,zvanému bolševismu, nebotˇ revoluce se zásadně nemůže ujmout tam ,kde se lidem daří dobře a problému bolševisace Evropy ,jež byl na cestě ,se chtěli Němci vyhnout do budoucna.
Plánován byl i volný transport Evropou, kterým se zabýval státní sekretář z Berlína, pan Gustav Koenigs, rovněž se projednávali otazky o realných možnostech Evropy do budoucna a o falešných představách a obavách s tohoto spojení národů a dále, co se stane s pracovními možnostmi v jednotlivých státech a jak se měna jednotlivých států bude muset přispůsobyt těmto změnám v odměnování zahraničních pracovníků, tedy ,vše ,čehož jsme dnes svědky v procesu dnešních změn v sjednocující se Evropě.Vstupem Ameriky do valky,se stalo pro mnohe Ne

Kráceno
(Editor)

28499

01.05.2004 10:43

Sbohem, česká svrchovanosti

Sbohem, česká svrchovanosti

Robert Nohejl 202.?.?.?

Nemce zahadou take ,tak ,jak s Anglii ,nebot ,kazdy paty americky obcan byl puvodem Nemec,z pocatku byla velmi vyrazna podpora mnoha Americanu na obnoveni nemeckeho prumyslu a narodniho hospodarstvi,kdyz k prispeni ke zvoleni nacisticke strany pomahal I deda Bushe ,Prescot,jez byl pozdeji suspendovam z obchodovani ,pro obchod s nepritelem,mnohe investice v Nemecku ,byly americke, vzdyt I prvni SS mani byli vyzbrojeni pistolemi z Ameriky.
Německo tedy bojovalo s ideologii, jak sami prohlašovali v době druhé světové války “za celou Evropu” a také v jejich řadách Wermachtu bylo na statisíce vojáků neněmecké národnosti a možná k překvapení čtenářů, zde bojovalo i mnoho občanů židovského vyznaní,což je historicky přehlížená zkutečnost a tím se boří pověst o zcela agresivním antisemitismu Hitlera.Nemecko se svou politikou ve svete bylo popularni,nikdo v nemecku se v minulosti nezabyval obchodem s otroky,Nemci nevedli kolonialni valky,dodnes na mnoha mistech domorodci vdecne vzpominaji na nemeckou kolonialni politiku, Nemecko melo nejmin evropskych valecnych konfliktu,bylo ,az za Francii, ale za to, Britum mnozi domorodci nemuzou prijit na jmeno,jez drzela na 2/3 sveta v kolonialnim podruci. Autor této studie,pan Rigg je studentem Yeshiva v Jerusalemu a svou prací dokázal ,že Hitler neměl zábrany se setkat s generálem Gotthar Heinrich,jež byl ženat se židovkou a dokazuje to fotografii z roku 1942. Dalšími, podle Nurimberských zákonů jako žid, byl jeden z velitelů Paul Ascher ,jež sloužil na lodi Bismack a byl několikrate dekorován za služby Německu.Velitel pověstné Luftwaffe byl generál Helmut Wilberg, jež jako poloviční žid byl v roce 1935 vyhlášen Arijcem a rovněž byl Hitlerem dekorován za služby Německu.Pro zájemce o historické pravdy a zkutečnosti, oproštělé od propagandy, lze nahlédnout do historické práce university v Kansas-u, která se dopodrobna zabývala historickými podklady o “židovských “ vojácích v řadách Německého Wermachtu, tedy řadové armády a tak na lince ;
http://www.kansaspress.ku.edu/righitpix.html
najdeme zcela politicko- historicko nevšední matrial k poučení.
Němci se s tímto plánem na sjednocení Evropy ,jako hráze proti blížícímu se nebezpečí z východu svěřili v roce 1932 při jednání v Itálii ,kde Rosemberg informoval o plánech do budoucna ,pokud by se stali řídící silou v Německu, což se také stalo v roce 1933.
Pro zájemce o historické zkutečnosti a historickou pravdu o tento, tak velký a převratný a historický čin ,jež vzhledem k vyvolané válce nedošel svého uplatnění, lze možno najít ku čtení na stránkách Internetu na lince;
http:// www.SilentMajority.co.UK

Jinak lze dostat knihu a nebo CD disk ,který i s poštovným stojí několik liber na adrese;
Greg Lance-Watkins
Glance Back Books 17 Upper Church Street.
CMEPSTOW NP16 5EX
Monmouthshire- Great Britain
Telefon-fax 01291- 626562
Greg@glanceback.demon.co.uk


Tyto do největších podrobností propracovaných plánů, na novém uspořádání Evropy ,bude pro mnohé milovníky historické pravdy překvapením a mnozí se i

Kráceno
(Editor)

28500

01.05.2004 10:44

Sbohem, česká svrchovanosti

Sbohem, česká svrchovanosti

Robert Nohejl 202.?.?.?

se i zamyslí nad historii Německa z období druhé světové války a i příčinách konfliktu mezi národy a čtenáře to jistě přinutí k hlubšímu zamyšlení nad dnešní Evropou a hrozby dalšího válečného konfliktu , jež podle slov Amerického presidenta Bush-e ,již započal a jen ,tak snadno nezkončí.
Přechod od sjednocené Evropy ,na sjednocený svět, už nebyl plánem Hitlera, jak mnozí radoby historikové vyhlašují, ale Lenina-Scrul a
Stalina-Džugašviliho ,kteří svým internacionalismem byli určeni, jako jedna z možností ,zatímco, kapitalismus má být tou druhou možností a tak má dosáhnout téhož samého cíle ,jen ,jde o to ,která z těchto cest bude snadnější a přijatelnější pro světovou veřejnost pod šikovně vedenou propagandou hrstky rádoby vladců světa. Politický krok ke sjednocení Evropy je i krokem do příštího kroku ,ke sjednocení světa, jedné světové vlády ,ale ,tak daleko Německo roků třicátých nepřemýšlelo.Jenom je treb apodotknout ,ze I Tomas Masaryk mel plan na sjednoceni malych statu v Evrope,spolecny nazev mel by “Mala Dohoda”,ale ,tou dobou se jiz zacinaly projevovat silne nacionalni emoce,ktere nakonec tento hospodarsko –politicky plan zhatily, avsak byla doba ,pod Rakouskem _Uherskem,ze obcane mohli volne do cele Evropy na zkusenou,jak se rikavalo.
Nemecke plany na pretvoreni Evropy narusila Anglie,dnes ,rovnez se Anglie brani,z pocatku “Zelezna lady”Thacherova horovala pro tento plan,ale ke konci najednou obratila kormidlo,dostala baronsky titul,zmizela z politicke sceny a tak zahadou je proc ?
Vedela neco,co ji v posledni chvili zabranilo uskutecnit posledni krok, vedela neco,co nevime my?

“The Bolshevik Revolution in Russia was the work of Jewish planning and Jewish dissatisfaction. Our Plan is to have a New World Order. What worked so wonderfully in Russia, is going to become Reality for the whole world.”
(The American Hebrew Magazine, 10 Sept. 1920)
*” So, called “Russian Revolution” cost Russian Holocaust- 100 million dead. - Solzenicin.
28501

01.05.2004 12:44

Realita po vstupu do EU

Realita po vstupu do EU

Robert Nohejl 202.?.?.?

Česko je v Evropské unii

Česká republika se úderem půlnoci stala členem Evropské unie. Spolu s ní i Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko, Litva, Lotyšsko, Estonsko, Malta a Kypr. Stali jsme se součástí obrovského celku 25 evropských zemí od Atlantiku až k ruským hranicím. Jde o společenství s rozlohou 3,969 miliónů kilometrů čtverečních, v němž žije 454,6 miliónů lidí.

Celý článek: http://www.novinky.cz//03/10/34.html
Klaus a Špidla se na Hradě o EU neshodli

ČR podle prezidenta Klause přestane vstupem do EU existovat jako samostatný státní celek. Úkolem Čechů bude naučit se orientovat v unii jako nadnárodním bloku, neztratit svou identitu a současně zachovat pokračování české státnosti, prohlásil v pátek prezident na Pražském hradě. Premiér Špidla je přesvědčen, že Češi o svoji identitu nepřijdou.

Moje poznamka.
S pozdejsim zavedeni nove evropske meny,prestanete existovat ,jako stat uplnestehovanim a zamestnanim v jinych zemich s pomoci multikulturni propagandy za sto let zkoncite ve vitrine muzea,co by vyhynuly narod.

28504

04.06.2004 04:05

V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

V Praze proběhla demonstrace na podporu Palestiny

Robert Nohejl 202.?.?.?

Pane Vcelicka ,kdyz vidite v Americe vselijake jine narodnosti,Portorikance a nebo Mexicany a i cernochy ,tak nahlednete do dejin ,proc se New Jersy pristav drive jmenoval zidovsky a nahlednete ,kdo bojoval za rovnopravnost ,najdete si zaznamy a jmena lidi ,co delali demostrace,ze vsechny narodni mensiny maji pravo,takovy protirassisticke predsednictvo cernochu bylo ve svem predsednicvi ,zastoupeno ,kym asi,myslite?Najdete si to a uvidite sam ,kdo ,za cim vezi i ve vasich starostech v Americe.
Doporucil bych Vam knizku ,kterou mozna najdete i na internetu od "americkeho zida " ,ktery Vam v ukazce ,jak dostali zide Palestinu ,nastini,co Vas ceka a co Vas nemine.
Knizka se jmenuje "The Origin of the Palestine-Israel Conflict.
Take to vydali knizne [vyplazený jazyk]ublished by Jew for Justice in the Middle East P.O.Box 14561,Berkley,CA 94712
Jedte dnes do Californie a uvidite sam ,jak Bush Vam vsem Americanum pomaha ,jako ten nas "predstavitel " tady,jehoz rukou je ovsem jeden a ten samy "cert" co Vy tam mate,tak ,ten nam tu dela rovnez soudce a spravedlnost,ted zada ,aby vsichni ,kdoz jsou oznaceni z terrorismu nemohli byt propusteni na kauci,samozrejmne ,ze ne ,on je zid a koho chyti ,tak je muslim,takze at zije Israel,proto je vsude mame na nejvyssich mistech a je uplne jedno ,kde zijete,tan samy dobrak cele roky pre dterrorismem propagoval multikulturni spolecnost.Australni ,vubec nevedi ,do ceho lezou,farmari padajia opousteji sve farmy a my-Australie ,odstranenim Saddama jsme ztratili jen v obili na 600 milionu dolaru,co nam nikdo nezaplati-tedy,zaplati se ta ztrata,ale z nasich kapes.

29447

04.06.2004 04:40

Jakou cenu má lidský život v dolarech?

Jakou cenu má lidský život v dolarech?

Robert Nohejl 202.?.?.?

Pane Vcelicka ,zeptejte se Americanu na ulici,kdo vlastni a nebo ci je Reservni banka a uvidte sam,co dostanete za odpoved.Tyto zidovske banky Vam tisknou penize,ne stat,kdyz je natisknou a daji statu do ruky ,tak ,stat je dluzi bance,to je Vas deficit ,co musite platit,ale banky na ten deficit jenom daly papir atuz na vytisknuti,pokuste se zjistit sam ,co je na tom pravdy a pak poznate proc musel umrit Kennedy.

Q: Who owns the stock of the Federal Reserve Banks?

A: The dynastic families of the ruling World Order, internationalists who are loyal to no race, religion, or nation. They are families such as the Rothschilds, the Warburgs, the Schiffs, the Rockefellers, the Harrimans, the Morgans and others known as the elite, or "the big rich".Q: Can I buy this stock?

A: No. The Federal Reserve Act stipulates that the stock of the Federal Reserve Banks cannot be bought or sold on any stock exchange. It is passed on by inheritance as the fortune of the "big rich". Almost half of the owners of Federal Reserve Bank stock are not Americans.


Jinak ,za valku v Iraku ,kazdy americky obcan "dluzi" osobne 411 dolaru,rodina,1,645 dolaru a kazdy stat je rovnez zadluzeny,ale zidovske banky bohatnou,prece maji Greenspana v cele a dostal titul lorda,nebo snad ne?

29448

04.06.2004 05:32

Okurková sezóna nebo klid před bouří?

Nastala okurková sezóna

Robert Nohejl 202.?.?.?

Ja myslim,ze dech nikomu nedochazi,ale ,nastala situace ,kdy pres vsechny lzi ,co jich Bush aklika zidu nadelala se stale citi,ze jejich dolary a tim i vliv je natolik silny ,ze se udrzi ve vedoucich posicich at se deje, cokoliv.Media maji masovy ucinek na masy lidi a trochu sportu k tomu a kdo by myslel na nejake ztracene zivoty za pletichy "smetanky",ted jim podstrcime olympijske hry a zase bude klid,ne ,tak docela.Obycejni lide ,co jim to trochu premysli a nevysedi dulek pred svymi TV se zucastnuji bojkotu zidovskeho zbozi v nasich nakupnich strediscich i kdyz Bush vyhlasil ,ze jakakoliv tovarna ,ktera udela bojkot na Israel bude vystavena "zakonnemu" postihu,jinymi slovy ,Bush plne pracuje pro Israel a ne pro Ameriku,coz dava okate najevo a Kerry uz dopredu se nechal slyset rovnez ,ze jeho hlavni zajem bud eisrael,tak ,tihle dva zide s zidovskym okolim prevzali Ameriku do sve pece.Cose ,vsak stane ,kdyz zeme ,Norsko,Svedsko,kde protestanti v ramci prohlaseni k vericim se postavi proti masakru Palestincu a podpory USA Israelu proti,co by jednotlivec a nekoupi nic ,co je israelske a nebo ma znacku U a jine?
Cose stane ,kdyz lide kolem celeho sveta ,vyjadri svuj odpor k Israelu a vsem zidum v jejich zemich v ramci utrpeni Palestincu,nebot ,tak ,ja kdysi propagovali " Boj za Madrid,boj za Prahu" ,tak ,dnes "Boj za Palestice ,zitra ,muze byt bojem za me preziti" a tak linkama internetu se mnozi dopisy seznamy, se zbozim ,ktere zakaznik nebude kupovat ve svych obchodech,takze ,pole boje ,z medii se prenese do nasich supermarketu,rovnez se to projevy i ruznych volbach,lidem trva trochu dele ,nez se rozkoukaji a zjisti ,kterym smerem ,fouka vitr,Bush ,to dnes ,uz vi take ,ale nevi,jak z toho vseho ven.
Takze se uvidi ,kolik toho zbozi-kosher ,zustane na pultech supermarketu,nebude to zadna velka prevratna akce ,ale ,mnozi v Israelu to pociti,tak ,jak dnes ,tak zvani antisemitismus se udajne rozmaha v Evrope,samotni rabbini ,uz radi,aby se zide moc neukazovali ve svych habitech a cepickach,ze doba se meni,lide ,toho zacinaji mit dost,aniz by vubec neco o antisemitismu vedeli.

29449

04.06.2004 05:55

Jakou cenu má lidský život v dolarech?

Jakou cenu má lidský život v dolarech?

Robert Nohejl 202.?.?.?

Ted ,teda uvidime,kdo na koho ,co svali za neuspech v zahranicni politice USA.Prvni ,hlava padla ,reditel CIA,zid,George Tenet vcas opousti potapejici se lod.Bush,ma starost,jak z toho ven ,jen ,aby se na verejnosti nereklo,ze "Amerika"neuspela,tak,jak si predstavovali,co ,kdyby se stalo ,ze pristi iracka vlada by chtela valecne odskodneni po neocon Americe?

"It is true, and unfortunate, that some journalists tend to use 'neoconservative' to refer only to Jewish neoconservatives, a practice that forces them to invent categories like 'nationalist conservative' or 'Western conservative' for Rumsfeld and Cheney. But neoconservatism is an ideology, like paleoconservatism and libertarianism, and Rumsfeld and Dick and Lynne Cheney are full-fledged neocons, as distinct from paleocons or libertarians, even though they are not Jewish and were never liberals or leftists. What is more, Jewish neocons do not speak for the majority of American Jews. According to the 2003 Annual Survey of American Jewish Opinion by the American Jewish Committee, 54 percent of American Jews surveyed disapproved of the war on Iraq, compared with only 43 percent who approved, and American Jews disapproved of the way Bush is handling the campaign against terrorism by a margin of 54-41."

Weyrich's answer to the "anti-Semite" smear needs to be read and absorbed by all thinking conservatives, especially those who supported the war:

"I really resent the idea that if you question who it is that planned the war – just because you ask questions about them – it is automatically anti-Semitic. It is not. It is legitimate to ask these questions. It is legitimate to have a debate about the legitimacy and effect of this war. If that means questioning some of the people who are involved in it, so be it. The president is a very committed Christian. Should we say that, 'Well, we can't question anything that Bush does, because if we did it would be anti-Christian'? That's silly."

29451

29.06.2004 12:47

Na co zapomněl Michael Moore ve svém filmu Fahrenheit 9/11

Na co zapomněl Michael Moore ve svém filmu Fahrenheit 9/11

Robert Nohejl 202.?.?.?

Jen pro pana Vcelicku:Wired News: Cities Say No to the Patriot Act
... In the past two years, more than 300 cities and ... her community -- Northhampton, Massachusetts,
a town of 30,000 ... Maine and Vermont -- have Patriot Act resolutions ...
www.wired.com/news/privacy/0,1848,63702,00.html - 25k - Cached - Similar pages

One Nation, Under Surveillance! PATRIOT ACT
... Ottawa has granted special passes to some 300 US citizens in that region so they
can enter the ... A town's gate can be shut, a fool's mouth, never ... Function reject. ...
members.tripod.com/~steadfast/patriot.html - 87k - Cached - Similar pages

Infoshop News - Librarians stand up against the Patriot Act
... (0); Most Americans reject Iraq war ... Alaska, Hawaii, Maine and Vermont, and more
than 300 towns - have ... heartland, where the streets of every small town is lined ...
www.infoshop.org/inews/ stories.php?story=04/06/22/6830621 - 69k - Cached - Similar pages

30254

12.07.2004 04:22

Tohle tedy nazývají novým »svobodným« Irákem

Tohle tedy nazývají novým »svobodným« Irákem

Robert Nohejl 202.?.?.?

Jak by to dop[adlo v Cechach ,kdybychom kazdemu komunistovi co kolaboroval pro sovety usekli ruce?

US 'Collaborator' Has Hands
Cut Off, Eye Gouged Out
The Australian
7-11-4

MOSUL (AFP) -- An Iraqi man who owns a laundry and a restaurant on a US military base in this northern Iraqi city was found with his hands cut off and an eye gouged out, the police said today.

Accused of "collaborating" with the US forces, Yunes Mohamed Ali, 58, was kidnapped while driving in his car on June 29.

The kidnappers demanded a $US20,000 ($27,750) ransom from his family, who handed over the money, said police commander Rael Faez Nafal.

The victim was found dumped by the roadside yesterday in the region of Kukeji, east of Mosul, 370 kilometres north of Baghdad.

After examining the amputations, Mosul hospital Doctor Walid Jassem said the kidnappers had "some knowledge of surgery".

© The Australian http://www.theaustralian.news.com.au/common/story
_page/0,5744,10085938%5E1702,00.html

30753

12.07.2004 04:32

Tohle tedy nazývají novým »svobodným« Irákem

Tohle tedy nazývají novým »svobodným« Irákem

Robert Nohejl 202.?.?.?

COVERING UP the TRUTH

The "Intelligence", WMDs, and 9/11 Coverups All Proceed

"And fourth the U.S. government knew then, and knows now, of
the unprecedented level of Israeli-Jewish lobby penetration of
key government positions in a way that seriously skews perceived
U.S. national interests and security concerns to align with those
of Israel.
In fact had these people not been in key positions
pushing relentlessly for the war with Iraq and insisting that Ahmed
Chalabi knew the truth about WMDs the 'Clash of Civilizations'
with the Arab and Muslim worlds the Israelis have sought would
not be so frightfully underway as it now is and history itself
would be very different."
Ted ,kdyz hledaji na koho svalit vinu za neopodstatnenou valku ,mozna ,jeste se omluvi a "Saddam bude zase presidentem",ale ,co udelaji s tema tisice rodinami,co ztratili sve deti a nebo naopak rodice,postavi jim za americke penize pomnik a nebo se prijede Bush omluvit?
Co,ti co, na tomto foru tolik davali na obdiv svou podporu Bushovi a tak horovali pro valku proti Iraku,co ti,kteri dnes sleduji,ze vsechno bylo vlasten zalozeno na lzich ,jak se dostat k oleji.Nestastny narod ,ktery neco vlastni ,co Amerika a zide -zionisti nemaji a museli by platit.Za tisice roku se mysleni mamonaru nezmenilo,od jeskyn k raketam,stejny problem touha po bohatsvi a zavist.Jenze ,dnes v tiche nuklearni valce ,vsichni budem platit svou cenu,bez rozdilu.
Bohati a mocni stale zkouseji ,jak by podmanili svet a hledaji ,aby stado uzitecnych idiotu a nevzdelancu jim to umoznilo.

30754

12.07.2004 04:36

Tohle tedy nazývají novým »svobodným« Irákem

Tohle tedy nazývají novým »svobodným« Irákem

Robert Nohejl 202.?.?.?

Briton Sues US Giant Lidi ,predevsim zabiji lidska blbost.
Over 'Uranium Poison'
By Antony Barnett
Public Affairs Editor
The Observer - UK
7-11-4

A former British defence worker has won legal aid to sue the giant US military corporation Honeywell over claims that he was poisoned by depleted uranium while working at its Somerset factory.

The case is likely to have far-reaching implications for Gulf war veterans, aerospace workers and civilians living in former war zones.

Richard 'Nibby' David, 49, suffers from serious respiratory problems, kidney defects and finds it extremely painful to move his limbs. Medical tests have revealed mutations to his DNA and damage to his chromosomes which he alleges has been caused by depleted uranium poisoning (DU), a radioactive waste product from the nuclear power industry that is used for shells because it can smash through tank armour.

Millions of tonnes of DU shells have been fired by US and British forces in Kosovo, Afghanistan and Iraq. It has also been used as ballast in aircraft and counterweights on helicopter blades. While it is believed to be relatively harmless lying in the soil, a growing body of scientists believe that when its fine dust is inhaled it can cause a range of cancers, kidney damage and birth defects.

It has been alleged that DU used in the 1991 Gulf war was responsible for abnormally high levels of childhood leukaemia and birth defects in Iraq. France, Spain and Italy claim soldiers who served in Bosnia and Kosovo, where Nato used DU shells, have contracted cancers. It is also believed to be a possible cause of Gulf war syndrome, which has left thousand of veterans with mysterious health problems.
While the defence and nuclear industries have played down the danger of DU, David's case is the first time that the arguments will be heard before a court. Should he win, the verdict will send shockwaves through the military establishment as it could pave the way for huge compensation claims against the armed forces. He also believes that dozens of his fellow workers at the Honeywell site in Yeovil have also suffered. A number of his closest colleagues have died or contracted liver cancers.
Although the Legal Aid Board does not back personal injury claims, it decided that David's case was in the 'wider public interest'. The decision was a major victory after an eight-year struggle for justice after ill health forced him to give up his job in 1995 as a component fitter for Normalair Garrett, the Yeovil firm now owned by Honeywell, which makes parts for most of the world's fighter planes and bombers.
Jaky je rozdil mezi hrdinou a blbem v dnesni dobe?

30755

30.07.2004 05:40

Chceš protestovat? Klidně. Ale jen ve free speech zone!

Chceš protestovat? Klidně. Ale jen ve free speech zone!

Robert Nohejl 202.?.?.?

Mnoho lidi vubec nema zdani ,z jednoho prosteho duvodu ,ze neznaji pravdivou minulost ,jinak by veci soudili jinak.Bolsevicke Rusko se stalo laboratori zidu-zionistu,kteri prijeli s Trockym-Bronsteinem do Ruska udelat revoluci,kdyz Rusko bylo ve valce,tak ,jak Rosenberkova aLiebkencht chteli revoluci v Nemecku,dle ruskeho vzoru,tedy presneji s par zidy ovladnout vladu nad masou obcanu jednoho naroda a podarilo se jim vyvrazdit na 100 milionu krestanu,Trocky-Bronstein s Leninem _scrul rekl,ze utopi Rusko v krvy.To ,co se stalo tam s touto bandou zaskodniku z cizi zeme ,kteri ani mnozi z nich neumeli rusky se tam domlouvali revolucni mluvou zidovsky pak odtahli mnozi zpet do Ameriky a to same ,co udelali v Rusku ,udelali te dv Americe ,ovladli vladu v teto zemi,nevrazdi ,jako v Rusku ,ale posilaji tento material jinam ku svemu prospechu-Israelu,proc utracet na bojisti vlastni vybrance Bozi,kdyz jezde dost idiotu za jidassky baksis ,jez poslouzi mnohem lepe a tak se clovek nemuze divit ,ze v Americe najde i tuto zpravu.
History Repeats
A New York City teenager is in hot water after trying to extinguish the entire Jewish race from the face of the earth on Tuesday. The 16-year-old boy had apparently seen a similar stunt nearly pulled off by the Germans on the History Channel and was trying to imitate it.
Jaks e zda ,tak vsichni nemaji zcela ovci mozky a dokonce je nekdy pouzivaji,zajimavy ukaz je z rad zidu-zionistu a i ne zionistu ,jez zjistuji,ze vlivem svetoveho zidovstva popularita Hitlera roste do nekontrolovatelnych rozmeru, ne vlivem lasky krestanu ale chybou zidu oproti krestanum ,tedy anti-krestanstvi.

31547

30.07.2004 05:42

Chceš protestovat? Klidně. Ale jen ve free speech zone!

Chceš protestovat? Klidně. Ale jen ve free speech zone!

Robert Nohejl 202.?.?.?

Weltwoche, Zurich, Issue 29/2004:

Hi HITLER!
Sixty years after his death, the mass-destroyer is more popular than ever. In India he symbolizes resistance, in Egypt prosperity, in Peru discipline. The Senegalese celebrate him as a hero of anti-colonialism and the Chinese in Hong Kong as a champion of style.

Presumably, Hitler is the only European who, more than half a century after his death, is still widely known around the world. Other contemporary politicians, such as Churchill or de Gaulle, are merely remembered in the respective linguistic or cultural spheres; the same goes for intellectual heroes like Goethe, Kant, Cervantes, Shakespeare.

But only the mass-murderer Hitler is part of popular knowledge in Korea, Japan, Namibia or Uruguay, even outside the academic islands.

Hitler, the German, is not only the most well-known European, but beside the religious founders Mohammed, Jesus, Buddha or the slayers Genghis Khan or Stalin perhaps one of the most well-known figures of all time.

31548

30.07.2004 05:49

Co vy na to?

Co vy na to?

Robert Nohejl 202.?.?.?

V Australii chteji Americani rovnez mit sve zakladny ,jak uz je maji ve 130 zemich sveta a otazkou je pro obcana ,co z toho bude mit za prospech .Politici to vysvetluji lidem ,ze Americti vojaci budou utracet sve dolary v nasich obchodech a tim se snizi i nezamestnanost.Ozval se v novinove diskusi i hlas ctenaru ,ktery upozornil na vyhody mit Americany na zahumenku,ktery uz nebude vas,ovsem,takze Filipinci si libuji ,nebot pro vojaky maji dalsi zamstnanost 1500 zen ,jako prostitutek,coz take prinasi penize do statni pokladny,coz ,dal za priklad k nasledovani.Nevim ,kdo na totmto svete je vetsi blbec,ale kazdopadne bych doporucoval pisateli teto rady,aby svou dceru a svou zenu plne zapojil do procesu snizeni nezamestnanosti timto stylem,mozna ,ze i nejaky buzerant v uniforme projevi zajem i o nej,jen at ho nezapomene "skasnout" az zkonci.

31550

18.08.2004 12:33

Bobby Fischer je blázen, tvrdí kanadské noviny

Bobby Fischer je blázen, tvrdí kanadské noviny

Robert Nohejl 202.?.?.?

Today, the investigation of this affair is in the hand of a special commission. The chairman is Yehuda Cohen and the members are: General (Ret.) David Maimon and Dalia Kovel. According to its report from January 1995, the Commission invited 97 witnesses to testify, visited cemeteries and opened 603 files of missing children. The Commission managed to expose 440 new cases of missing children. This Commission followed few previous commissions.

It should be noted:

Proc Ashkenazi-chazarove ,unesli Jemenske zidovske deti,ktere nikdy se nevratili zpet a nikdo nevi ,jak zkoncili.Proc jsou tak rasisticky proti Sephardi zidum,potomkum Juaditu a Israelitu anebo babilonskych zidu?

Half of these children disappeared in 1949.
27% of the files have to do with children of 24 other than Yemenite ethnic groups in Israel!
Half of the children were in the age group of 06 months. This fact shows how hard it is today to trace their whereabouts. And many, probably, were taken to the United States. Ovadia Ben-Shalom believes that this Commission will expose the whole truth and that it will not cover up. It should be noted that some people claim that 3,000 children disappeared or were kidnapped. But some are using this issue in their attack on the Ashkenazi majority of the past, of being discriminatory against the non-Ashkenazi ethnic groups which came to Israel.
-----------------
Three minutes later, I arrived, with my husband,
but they told us: 'They already took her.' Three
days later, a man arrived, announcing that Masha
Hovera had died. My husband asked that they bury
her. They told him: 'Are you her father? She has
died. Sign here.' He said: 'I'm not signing.
I want to see a body and bury it'.

They told him:
'They buried her yesterday, along with
another five children.'
My husband was in shock.
He asked: 'Are we in Israel or in Germany'?
He asked and begged to see the grave, and
they did not let him.

He said: 'I am not signing, nor mourning.'
Every day, I would go to the manager's office,
and beg that they show me where my daughter was
buried.

32231

30.08.2004 03:24

Američané opět objevili Ameriku: Izraelský špión ve vedení Pentagonu!

Američané opět objevili Ameriku: Izraelský špión ve vedení Pentagonu!

Robert Nohejl 202.?.?.?

Jestli pujdou vsechny spionazni krtky zavrit,tak ,to ani FBI em atolik agentu,aby to mohli provest naraz a tak nadpis "agenta zatknem co nejdrive ,asi pristi tyden" napovida ,jak se veci maji.To ,ten agent ,ktery udajne provadel spionaz v Rumsfeldove ofisu ,provadel jako zid ve jmenu statu Israel na zidovskem Rumsfeldovi,takze mozna za dva tri dny s israelskym pasem,coz maji vsichni "americti politici" opusti Ameriku a FBI se pohne k cinu,cela ta Amerika je jedno velke divadlo,kdyby opravdu chteli vycistit "staje" tak Bily Dum bude prazdny a vlastne Americani by byli bez vlady,Pentagon by zel prazdnotou,Hollywoood by prestal delat fimy ,zato by ale byl velky naval na letistich s listkem do Israelu.
Kdyz se na to podivate kriticky ,tak zjistite ,ze uz pred pomalu sto lety se Americani nechali od zidu tahat za nos a v tak zvanych demokratickych volbach na hromade penez si americky lid nikdy nezvolil sveho Americana,vzdycky to byl prislusnik se dvema cestovnimi passy a jediny omyl udelali s Kennedym a tomu to zaplatili i s uroky,dalsi ,jiny kandidat se uz nenajde,jedna ukazka "demokracie " uplne staci,takze nechme se prekvapit,jak budou probihat ocistne akce v Americe od spionu.

32696

14.10.2004 02:07

USA hodlá známkovat země podle úrovně antisemitismu

USA hodlá známkovat země podle úrovně antisemitismu

Robert Nohejl 202.?.?.?

"It just seeems the whole world is Jewish....The Jewish Connection can be found in so many people,plases..... and even animals".
M.H.Goldberg,Jewish author,1976,p.105

34910

14.10.2004 02:15

Terorismus neomlouvám

Terorismus neomlouvám

Robert Nohejl 202.?.?.?

Pane Cech,jsme stale u jedne a te same veci cele mesice ,co toto forum bezi a to je: Kdyz si postavite sam od sebe dum a vsechno platite ze sve kapsy a upravite cele okoli domu,zaridite uvnitr a ted Vam nekdo nasilne odnekud ze sveta prijde s tim ,ze dum je vlastne jeho a nasilim Vam obsadi nekolik mistnosti a potom Vam nabidne ,ze teda ,kdyz budete slusnej a nebudete se branit a nadavat ,tak Vam necha v milosti jeden pokoj s tim,ze bude mit vzdy volny pristup i do tohoto "Vaseho" pkoje ,to je historie Palestiny a odnikud prislych zidu-Chazaru ,kteri nic nemaji spolecneho s Abrahamem ani s Mojzisem anikdy nemohli byt "Bohem " vybrani,protoze nikdy zidy nebyli,90% vsech zidu v Israelu jsou Chazari ,potomci turecko-mongolskych kmenu.

34911

14.10.2004 02:20

USA hodlá známkovat země podle úrovně antisemitismu

USA hodlá známkovat země podle úrovně antisemitismu

Robert Nohejl 202.?.?.?

"America, land of the anti-Christ?", Pope.
Satan is called anti-Christ. Jesus Christ revealed (John 8:43-44) that the Jewish God was actually Satan and that the leading Jews were in fact the children of Satan. We all know that Satan demands evil, whilst God demands good. Famous German film director Wim Wenders said, that Bush was praying to his own God, big money: "When Bush talks about 'freedom' in every second sentence, he refers to big business that should be 'free' to unfold the way it wishes. ... Bush likes to pray in public, but he actually prays to his own God who appointed him. His God is America. ... I don't know whether it is true but the Pope was supposed to have recently said that America was the anti-Christ. I certainly can't blame him if he said this," Wenders asserted. (Die Welt, Sep. 25, 2004, page 28) If the Jews are the children of Satan, as Jesus teaches us, then it does not wonder that the Pope calls the United States (better USrael) the land of the anti-Christ, since the US are controlled by Jews, as Israel's Prime Minister Ariel Sharon publicly stated. Moreover, it is no secret that the Jewish organisations hold American lawmakers in a vice-like grip: "80 percent of all congress members working for Israel's interests." (Tages-Anzeiger, Basel, Apr. 22, 2002)

34912

14.10.2004 02:31

Rada

Rada

Robert Nohejl 202.?.?.?

Podivejme se ve svete jinam,kde opet zasah bilych lidi nadelal paseku ,kterou nikdo uz nespravy.Eskymaci meli zdrave zuby a neznali zadne civilisacni nemoci,v takove Kanade a jinde ted jim udelali supermarkety v ramci vydelecnych planu a tak te dEskymaci musi chodit k zubari ,kdyz od tradicni stravy presedlali na potraviny civilisovaneho sveta,take uz vedi ,co to je infarkt a take uz maji rakovinu,jsou obezni a vlada musi vynakladat vetsi prispevky na jejich zdravi.
Kdyz shlednete stare cestopisne snimky treba z Afriky ,tak vidite urostle cernochy,velice dobre vypadajici ,kteri zili svym zivotem zemedelce a nebo lovce do tech dob nez se tam dostali bily ,kteri jim to zacli jinak vse organisovat v ramci kolonialniho drancovani,dnes mame na TV obzazek vychrtleho,kost a kuze lezouciho bojovnika ,ktery slabosti tahne za sebou po zemi "kalasnikov",co ,tam dodali bily obchodnici,tak jak indianum davali zbrane a koralku.

34913

14.10.2004 02:43

Byl jsem požádán o vyjádření...

Byl jsem požádán o vyjádření...

Robert Nohejl 202.?.?.?

Co se vlastne pomlouva;
Kdyz jsem prisel do Australie,tak ,jsem padal na zadek,protoze pomalu nikdo nezamikal auta,u nas v Cechach by bylo za pet minut vykradene-je to pomluva?
Znamy mi rikal,ze pred druhou svetovou valkou ,zde lide neznali i na velmi odlehlych farmach ,co jsou zamky ve dverich a domy nebyly oplocene,dvere a okna v horkem dnu i pres celou noc byly otevrene,nekdy ,rodiny spali venku pred domem na trave ,protoze uvnitr bylo horko-zkuste to dnes v Australii a uvidite.
Na krizovatce na lavici lezeli penize s listkem pro mlekare,ten dal prislusny pocet lahvi,rozmenil penize ,prijel reznik,precet listek ,dal zbozi,rozmenil penize ,zbytek vratil a tak dale ,zkuste to dnes v tom "pokroku"!!!!!!
Nebudem mluvit o tom ,jak gang mladych znasilnuje devcata a vyk rada domy aby meli na dragy,ted sesoudi vrazda ,kdy nasilnik prehodil pres zabradli devce z Anglie ,ktera se zabila,aby mohl mit mobalni telefon-je to pomluva?

34914

14.10.2004 03:13

USA hodlá známkovat země podle úrovně antisemitismu

USA hodlá známkovat země podle úrovně antisemitismu

Robert Nohejl 202.?.?.?

Nezijte v iluzich,at nemate osklive probuzeni.
President Bush :"YOU SEE, WE'VE SAID TO PEOPLE AROUND THE WORLD: "THIS COULD HAPPEN TO YOU, THIS COULD HAVE EASILY TAKEN PLACE ON YOUR SOIL, SO YOU NEED TO TAKE THOSE THREATS SERIOUSLY, AS WELL," BUSH SAID.

"We're beginning to share intelligence amongst our nations. Seymour Hersh has warned in his recent talks at Berkely about this secret US military unit. (there are more / HR). "The Iraq() war is not winnable" Hersh said: "My government has a secret unit that has been 'disappearing' people since December 2001. Rumsfeld decided after 9/11 that he could not wait. The president signed a secret document. There's a team of people, they fly in unmarked planes, they fly in Gulfstreams
, they have their own choppers, they don't carry American passports, and they just grab people." [end quote]

US 'Death Squad Protection Act'*

In the 29th of June 1995, #4 issue of the 'Intelligence Newsletter', there already was a story on the future threat of this kind of 'United States global Gestapo': 'Covert Unit Alive and Kicking.': The U.S. military's "'Black' Special Operations Unit, once known as the Intelligence Support Activity (ISA) is now operating across the world under a different name and could even see its budget and powers increase significantly as sharper emphasis is put on special operations and HUMINT in the post-Cold War period."

34917

14.10.2004 03:20

Největším překvapením v říjnu bude, nepřijde-li žádné

Největším překvapením v říjnu bude, nepřijde-li žádné

Robert Nohejl 202.?.?.?

Ze-by si zide v USA nakonec navzajem podrezavali krk ,jak kdysi v bolsevickem Rusku v honbe o moc???

After his speech, Cheney was asked to confirm his remarks.

"Make no mistake: If Kerry becomes president, no one will be safe from me," Cheney told reporters. "Businesses, places of worship, schools, public parks: No place will offer you refuge. A vote for Kerry is a vote to die in your own bed at the hands of Dick Cheney."
Stepping up to the podium after Cheney, Secretary of Homeland Security Tom Ridge vowed to increase surveillance of the vice president.

"Wherever Cheney is-—whether in his office in the White House or stumping in battleground states-—we will be watching him," Ridge said. "I will not rule out raising the terror-alert level, should Kerry begin to draw ahead in the polls. Every percentage point conceded to Kerry brings the nation under greater threat of attack by Cheney."

In a televised address from the White House, President Bush promised "to serve and protect the nation" by being re-elected.

http://disc.server.com/discussion.cgi?disc=149495;article=67803;title=APFN

34918

14.10.2004 03:39

USA hodlá známkovat země podle úrovně antisemitismu

USA hodlá známkovat země podle úrovně antisemitismu

Robert Nohejl 202.?.?.?

Budou take sledovat zidovske plivance na krizi???

Armenian archbishop quizzed over spat with yeshiva student

By Amiram Barkat
Haaretz | October 11, 2004

The Armenian archbishop in Israel, Nourhan Manougian, was questioned
under warning by (Israeli) police yesterday after he slapped a yeshiva
student during a procession marking the Exaltation of the Holy Cross in
Jerusalem's Old City.

The archbishop slapped the student after the latter spat at the cross
the Armenians were carrying and at Manougian himself.

The incident developed into a brawl during which Manougian's ceremonial
medallion, which has been used by Armenian archbishops since the 17th
century, broke.

The yeshiva student was also detained for questioning.

Police are now considering whether to initiate criminal proceedings
against the Armenian archbishop and to charge him with assault.
Meanwhile, the incident has sparked much anger among the clergy of the
small Armenian community in Jerusalem.

Religious Jews, among them yeshiva students, customarily spit on the
ground as a sign of disgust on seeing the cross. The Armenians, who live
adjacent to the Jewish Quarter of the Old City, suffer from this
phenomenon more than any of the other Christian sects in the Old City.

Manougian says he and his colleagues have already learned to live with
it. "I no longer get worked up by people who turn around and spit when I
pass them by in the street; but to approach in the middle of a religious
procession and to spit on the cross in front of all the priests of the
sect is humiliation that we are not prepared to accept," he notes.

Zkraceno


34919

14.11.2004 04:27

Muž svého národa

Muž svého národa

Robert Nohejl 202.?.?.?

Arafat byl muz jez se postavil za svuj narod proti celosvetovym planum v jehoz cele jsou zide-zionisti,tak ,jak sestavili tak zvanou Balfourskou deklaraci ,jez je pocatkem nestesti palestinskeho lidu,kde si zide sami sobe "naordinovali" Palestinu a take si ji sami sobe schvalili.

H. G. Wells was another inspirer of Wilson and the League of Nations.

Wells saw the end of World War I as an opportunity to create a new world. He supported both Lenin, and the attempt to create a World Government at the Treaty of Versailles. He also advocated the creation of a Jewish state. His ideas for a united world drew on Jewish thought, in discussions with David Lubin and Israel Zangwill: zangwill.html.

Wells also worked closely with Walter Lippmann and was a friend of Leo Amery.

Lubin and Zangwill were leading Jewish Zionists; Amery was a secret Jew who authored the Balfour Declaration: herzl.html.

Lippmann, also a Jew, helped draft the Treaty of Versailles, and was later a member of the CFR and the Trilateral Commission: lippmann.html.

Az vznikne jedna svetova vlada ,tak bud eplna zidu,jak tajnych-co by krestane a jini,tak tech ,verejne znamych-Rumsfeld ,Kissinger a jinych
*Talmud rika,ze az se stanou pany sveta ,tak kazdy zid-chazar,ovsem bude mit k ruce 2000 krestanskych otroku-oni vzdy obchodovali s otroky.

36814

14.11.2004 04:33

15 let od sametu – čas odhalit pravdu?

15 let od sametu – čas odhalit pravdu?

Robert Nohejl 202.?.?.?

To,co prozivame dnes ,uz bylo davno naplanovano i vsechny revoluce a valky jsou mnohem drive projednany,nez prijdou ve zkutecnost,nic na tomto svete se nedeje nahodou.

In 1946, the US government put to Stalin a plan for World Government, created by Bernard Baruch & David Lilienthal, both Jews. This plan was put in the pages of The Bulletin of the Atomic Scientists Bertrand Russell described its development in his book Has Man a Future? russell2.html. Baruch had earlier been associated with Wilson's attempt to have the League of Nations created as a World Government, with a World Army and a World Court: c20-doc.html. The Encyclopaedia Judaica (Jerusalem, 1971) says that Baruch "served on the Supreme Economic Council at the Conference of Versailles, where he was President Wilson's personal economic adviser".

36815

14.11.2004 04:53

Ještě jednou případ Zündel

Ještě jednou případ Zündel

Robert Nohejl 202.?.?.?

Pan Zundel se dopustil neodpustitelne chyby a to ,ze kazde slovo co rekl o zidech,podlozil dukazy ,takze zidum,chazarum,zionistum vzal "vitr z plachet" a jejich tak dobre skasirovany holocaust se ted po svete jevi ,jako nejvetsi mezinarodni podvod i kdyz stale a nadale se budou tisknout vsemozne artikly s tim ,ze jich stale zahynulo na 6 milionu a stale budou "literarni a jine prispevky na plynove komory,ackoliv pomalu uz vetsina lidi vi ,ze zadne koncentracnitabory v Nemecku plynove komory nemeli,stale budou povesti o zidovskem mydle a jine.
Uz v roce 1919 manipulovali se 6 miliony obeti ,aby dosahli soucitu ve svetovem mineni ,ktere pouzivaji k manipulaci,ktera je ma dovest do mist nejvyssich,tak ,jak dnes ukazuji svetu z Washingtonu a jak se svet muze presvedcit denne ,ze slova Malajskeho,byvaleho presidenta jsou pravdiv a,ze zide pouzivaji Americany ke svym celosvetovym planum na zotroceni narodu,jez ma zkoncit Jednou Svetovou Vladou,kterou si dle "Americke demokracie" sany????? zvolime pro svou vlastni bezpecnost ,ve ktere se uceni o holocaustu stane novym svetovym nabozenstvim,ktere bude povinne ,kdo neuposlechne,tak bude trestan,beda uciteli,uz dnes ,ktery odmitne prednaset zakum v USA o holocaustu i v Ceske republice se vytvari tlak na skolni system ucit holocaust,kde se jen da ,tak ,jak se drive ucilo o uspesich socialismu-komunismu,nam zidy naprogramovane uceni,nebot komunismus byl od zacatku zidovsky internacionalni program,ted je vystridan holocaustem.

36816

14.11.2004 04:58

Moskit

Moskit

Robert Nohejl 202.?.?.?

Shrnuto vse dohromady,tak musite zakonne dojit k jedne veci,ze Amerika nevolila ,ze dvou zel,to lepsi,ale ,ze Amerika nemela ve zkutecnosti naprosto zadnou moznost volby !!!!!!!!

36817

14.11.2004 05:07

Ještě jednou případ Zündel

Ještě jednou případ Zündel

Robert Nohejl 202.?.?.?

Mala ukazka z Americkeho disidenskeho Radia
------------
There, he painted landscapes and still lifes in his studio-until
he was hauled off one bright morning and whisked to Canada by
American law enforcement officials. His name is Ernst Zundel, and
he is the world's premier thought-criminal."

Find out who this man really is. You will be astonished to learn
why this man is so feared by the world's manipulators of your
thoughts. Read the new book by the man who is so feared by the
would-be censors and rulers of the West: Setting the Record
Straight: Letters From Cell Number 7 by Ernst Zundel.

This book is a collection of moving, incisive, and illuminating
letters from the man who has felt the Iron Heel of Jewish power
directly on his neck for decades -- and who has suffered at their
hands as much as anyone this side of the Dead Sea. Ernst Zundel,
a pacifist and artist who never sought to harm anyone, who sought
only to stand up for the honor of his ancestors, found himself
the object of vicious legal persecution in Canada beginning in
the 1980s. Even his detractors admit he has done nothing but
write and speak -- but writing and speaking outside the bounds
permitted by B'nai B'rith resulted in a decade-long series of
trials that ultimately ended in victory for Zundel in the Supreme
Court of Canada and a great deal of embarrassment for the Jewish
supremacists, as many of their most cherished wartime atrocity
stories were demolished under cross-examination and investigation
by the Zundel legal and forensics team. Zundel made history --
real history -- so when he wanted to retire to the rolling hills
of Tennessee, the Jewish establishment would not let him live in
piece.

36818

14.11.2004 05:11

Ještě jednou případ Zündel

Ještě jednou případ Zündel

Robert Nohejl 202.?.?.?

A fake Auschwitz tattoo

Initially, it was convinced of the authenticity of the memoirs of Brougham, who sports a tattoo of the number 111404 on the inside of his left arm, similar to those given to Jews by the Nazis.

Brougham, 69, a mining camp cook, says his story is true -- but concedes he may never be able to prove it.

"It is true, it did happen," he said, acknowledging he had little to support his claims and might never convince his detractors that his death camp experiences were real.

He has no immigration papers, no German birth certificate and no living witnesses who could verify his arrival in Sydney from a post-war holding camp in Cyprus.

"All I have is what is in my memory," he said. "But I have got nothing to hide. This book is an account of what happened in my life.

"I am not a liar, what I have written is true. People might ask how a boy who was only nine at the time can remember what happened in so much detail but I can tell you, once you step through the gates into the barracks at Auschwitz, you instantly grow up. I remember everything. I still have nightmares about it."

On the strength of the book Brougham was invited to talk to schoolchildren at the Holocaust Institute in Yokine.

His story was questioned when his NSW foster family called UWA Press claiming that not only was he not born in Holstein, Germany, as he said, but he was not Jewish.

A private investigator employed by UWA Press claims that Brougham was born in country NSW [New South Wales, Australia], baptised a Roman Catholic in 1942, made his Confirmation in 1952 and even spent time in a seminary training to become a priest.

36819

14.11.2004 05:18

Amerika volila: ze dvou zel to horší

Amerika volila: ze dvou zel to horší

Robert Nohejl 202.?.?.?

George Washington despised them. Benjamin Franklin called them “Asiatics”. Actually, they are atheists. Judaism is their cloak for conspiracy. Their papacy is the invisible Rothschild Dynasty. They call religious Jews “their lesser brethren” and exploit them for political purposes. “Anti-Semitism” is a myth, a canard to bolster their image as “victims” as well as a political shiv. Two hundred years ago, Thomas Jefferson said, “We have no paupers”. Today America has fifty million paupers and another fifty million on the edge of poverty. The American Dream is gone. Franklin’s vampires have plundered a beautiful and bountiful nation. They now hold a majority of American wealth.

WAR: Zionists have “had a hand” in every American war. The Civil War was not about slavery; it was about control of the country, the Rothschild Northern banks vs. Southern agrarians. The Robber Barons of the 19th century were financed by Rothschild, placing control of American industry in a few hands controlled by Rothschild. The greatest traitor in American history is not Benedict Arnold but Louis Brandeis, the Father of Zionism in America. Brandeis, Supreme Court Justice and blackmailer (of Wilson), prepared the Balfour Declaration with Rothschild which slaughtered 150,000 Americans in World War I for World Zionism, bringing it to world power. World Zionism declared World War II on Germany in 1933 from New York. Behind the scenes Zionists have involved America in all of the wars of the 20th century for World Zionism, World Oil and World Banking, all invisible Rothschild monopolies. War debt “fills their cashboxes” as well as the graveyards.

36820

14.11.2004 05:22

Moskit

Moskit

Robert Nohejl 202.?.?.?

George Washington despised them. Benjamin Franklin called them “Asiatics”. Actually, they are atheists. Judaism is their cloak for conspiracy. Their papacy is the invisible Rothschild Dynasty. They call religious Jews “their lesser brethren” and exploit them for political purposes. “Anti-Semitism” is a myth, as “victims” as well as a political shiv. They brought to Judaism political corruption, subversion of government, societal destruction, financial crises and panics, depressions and even wars per the Protocols. Two hundred years ago, Thomas Jefferson said, “We have no paupers”. Today America has fifty million paupers and another fifty million on the edge of poverty. The American Dream is gone. They now hold a majority of American wealth.

WAR: Zionists have “had a hand” in every American war. The Civil War was not about slavery; it was about control of the country, the Rothschild Northern banks vs. Southern agrarians. The Robber Barons of the 19th century were financed by Rothschild, placing control of American industry in a few hands controlled by Rothschild. The greatest traitor in American history is not Benedict Arnold but Louis Brandeis, the Father of Zionism in America. Brandeis, Supreme Court Justice and blackmailer (of Wilson), prepared the Balfour Declaration with Rothschild which slaughtered 150,000 Americans in World War I for World Zionism, bringing it to world power. World Zionism declared World War II on Germany in 1933 from New York. Behind the scenes Zionists have involved America in all of the wars of the 20th century for World Zionism, World Oil and World Banking, all invisible Rothschild monopolies. War debt “fills their cashboxes” as well as the graveyards.

36822

14.11.2004 06:17

Ještě jednou případ Zündel

Ještě jednou případ Zündel

Robert Nohejl 202.?.?.?

Co rikaji o antisemitismu,zide-Torah.
Anti-Semitism has been an essential component to the furtherance of the Zionist ideology since Zionism was founded a century ago.

The founder of Zionism, Theodore Herzl, recognized at the outset that the only way to 'sell' the Zionist state as a refuge for persecuted Jews and encourage immigration was to assure the existence of anti-Semitism and persecution of Jewish people in other countries. Herzl stated in his diary "It is essential that the sufferings of Jews.. . become worse. . . this will assist in realization of our plans. . .I have an excellent idea. . . I shall induce anti-Semites to liquidate Jewish wealth. . . The anti-Semites will assist us thereby in that they will strengthen the persecution and oppression of Jews. The anti-Semites shall be our best friends. (From his Diary, Part I, pp. 16)

36824

15.11.2004 01:43

Fenomén Evropa

Fenomén Evropa

Robert Nohejl 202.?.?.?

Ani Albert,ani ja nechci lidi tlacit,lide musi poznat svuj omyl sami na sobe,ale ,vec je ta ,ze nekdy ten omyl je tim omylem poslednim,to uz vedi v Kanade a v Anglii a dokonce i policajt ,ktery sel do penze rekl lidem pravdu,nebot vedel,ze uz se mu prakticky nic nemuze stat,takovy Regan nechal v ramci bezpecneho predejiti omylu vybudovat 58 koncentracnich taboru ,nebot se mu dostalo do rukou zpravy,ze cerni vyvolaji obcanskou valku,coz take v mensim se stalo.Ti,kteri se nechteji a nebo nemohou uz z jakeho koliv duvodu presvedcit zirali s otevrenou hubou na obrazky z ulic ,kde cerny vytah bile devce a znasilnoval ji na pokraji jejiho auta uprostred krizovatky ,na coz se koukala narodni garda jez mela rozkaz nezasahnout,jediny bily "fanatik",ktery sel strhnout cerneho z tela divky se nakonec ocitl u soudu co by rassisticky utocnik.Takze si kazdy udelejte obrazek sam ,mate deti,vnoucata ,tak je na Vas ,jaky domov jim udelate,ja i Albert si muzem kopat zeleninu na zahrade a vhodneji uzit nas cas,nez hucet do hluchych usi.
Co si udelame ,to budem mit ,jen nejsmutnejsi je to,co Ti jez varovali se nakonec v ramci "omylu" musi nechtene svest s davem a zaplatit tu samou cenu,jako kdejaky lenoch na premysleni a lehkomyslny obcan,jez se uci plavat,jen kdyz mu zmizi paluba ve vlanach.
Na Titaniku hral ahudba ,zatimco dole v podpalubi se uz lide topili,tak nahore se tancovalo.

36845

03.03.2005 02:21

Německá policie zatkla Ernesta Zündela

Německá policie zatkla Ernesta Zündela

Robert Nohejl 202.?.?.?

Stado nepotrebuje svobodu projevu a svobodu mysleni,stado ,potrebuje jen odmerenou kupicku sena,aby hlady bucelo a melo starost ,co bude zrat druhy den.
--------------------
Ernst Zundel byl vydan do rukou loutkoveho systemu,jak pravnimu ,tak politickemu ,ktery je stale poplatny svym premozitelum -zidum,Nemeckoje stale okupovana zeme,kde loutkovy politici ,tak zvane vladnou jen v tom ,co je jim narizeno a povoleno,reci premiera o 35 mrtvych v Drazdanech to jen potvrzuje,kdyz ,Londyn 15 unora 1945 napsal o 650 .000 obeti.
Pan Zundel je svym zpusobem hrdina ,nebot pres veskerou poplatnost politiku k zidovstvu ,za penize a korytka,tak presto zastaval svuj nazor na ktery ma kazdy pravo,tak i jak na svobodu projevu,coz je zidum ,zionistum soli v ocich,jak jinak konrtolovat dav ,kdyz je nekdo rusi v jejich snaze oblbovat svet.Nezidovsky autor ma mene prava ,nez zidovsky,kdyz udajna plynova komora je postavena az po valce,tak ,nezid jde na pranyr,ale zid ,to muze rici.Zundeluv pripad dokazuje ,ze nenavist zidu ,jde az za hrob,absolutne nesnesou jakoukoliv kritiku,ackoliv se hrabaji do vsech nabozenskych stran sveta ,jako i chteji byt ve ve vsech vladach sveta ,dokud neuskutecni tu svou ,jedinou ,nad celym svetem..Zundela nemohli udolat proti jeho dukazum u soudu ,naopak mnozi svedci z rad ,tak zvaneho zidovstva byli usvedceni ,ze lhali,coz je tresten pro goyimi ,ale ne pro zidy,kde lzi o holocaustu slouzi k uchovani pameti.Co rici na konec ,at dopadne Zundel ,jakkoliv,tak nekteri zide to dobre vedi ,ze to nezustane bez odezvy,kdyz historie to uz mnohokrate potvrdila.
Mnozi ,tak zvani zide maji vazne obavy ,ze kseft a proplaceni holocaustu zaslo az moc daleko,at si poplatni,zkorumplovani politici delaji ,co chteji,soud lidu bude bez jejich korupce.

44646

03.03.2005 03:16

Ernest Zündel byl včera úspěšně vaporizován

Ernest Zündel byl včera úspěšně vaporizován

Robert Nohejl 202.?.?.?

Kristus byl na zaklade zidovskeho zalovani a I rozsudku ukrizovan a to za parvdu ,Zundel je podobny pripad ,zide,tak zvani ,ale nejsou jimi,dostali toto dedictvi nebot zkorumplovali bibli, I on za pravdu bude muset byt ukrizovan pro vystrahu jinym ,nebot starch je komunisticko-zidovsky vynalez na kolektivni potrestani,tak ,jak kolektivne potrestali Nemecko a dnes je znej vasalsky stat s loutkama u tak zvane vlady a s loutkama v pravnictvi.Toto se ma rozsirit na cely svet,kazdorocne 10 000 zidovskych pravniku opusti universitu ,aby zaujali sva mista v krestanskych vladach na postupne paralisaci techto narodu,Nemecko a Amerika a ted i Kanada je toho prikladem,kde nepomaha Noah zakony vtelene do americkeho soudnictvi ,tak letajici smrtelne komando mossadu vykonava sve zakony,tak ,jak se zmocnuji zahranicnich passu vrazdama Novozelanskych a Australskych a jinych obcanu.
Bila rasa,bila kultura ,zvyky a vubec vsechno,az po moralku je zcela na upadku,Zundeluv pripad je jen varovanim toho ,co prijde,zejmena mnozi ,co si mysli ,ze ziji v demokracii,tak budou neprijemne prekvapeny.
V ceskych dejinach upalili Jana Husa,tak ted mame Milosovice za mrizemi a Zundela a tisice jinych nikde nejmenovanych,zatimco valesni zlocinci vrazdi klidne dal a svet mlci a jde do otroctvi “vyvolene’ samozvolene mafie.Tato mafie neodpusti Zundelovi ,ze usvedcil svedky holocaustu ze lhani,to je jeho nejvetsi precin ,tak ,jak Hitlerovi neodpusti,ne koncentraky ,ale to ze odhadlo co v tak zvanych zidech je ,a dal to zverejnit a postupem casu lide poznavaji ,kdo mel pravdu a kdo jim lhal.
Jan Hus se rovnez zminil o zidech a jejich moci,tak jak i nemecky Lutherana ,anglicky kral si toho byl dobre vedom take.

44655

03.03.2005 03:44

Kterak židé zkrášlují Prahu

Kterak židé zkrášlují Prahu

Robert Nohejl 202.?.?.?

Text of a 1939 book by Rabbi Harry Waton, with my notes and comments. Waton was a religious communist, and in this book he explains the Jewish worldview - the connection between Judaism as a religion, and Internationalism or Communism.

And so, the nazis are determined to annihilate, not only the sixteen million Jews who regard themselves as Jews, but also the more than a thousand million non-Jews who, to a greater or lesser extent, have adopted the philosophy of Judaism. And the nazis regard it their mission and supreme historic task to convince the Aryan nation that they should unite with the nazis to annihilate all the Jews. By this Hitler has accomplished a most marvelous historic task; he has converted the Jewish people, consisting of only sixteen million Jews, into a mighty nation consisting of more than a thousand million human beings. And, while before it seemed that the two hundred million nazis and fascists had an easy task, namely, to destroy only sixteen million Jews; now they are confronted with the impossible task of annihilating more than a thousand million Jews. We shall see later that the task which faces the nazis is even greater, for we shall see later that, not only is it inevitable that the rest of mankind will become Jews
Now, in the case of the other nations, they fight for something positive; they fight for their country, their institutions, their sovereignty, and their economic and political positions in the world; but for what can the Jews fight? The Jews have no country, they have no economic and political position in the world, they have no government of their own, and they have no institutions of their own. All that the Jews can fight for is private capitalism and a dying democracy

44658

03.03.2005 04:25

Německá policie zatkla Ernesta Zündela

Německá policie zatkla Ernesta Zündela

202.?.?.?

Zundel je antisemitista,tedy kazdy ,kdo neni zid,ale co takovy Kennedy a co takovy Potocky,polsky vyslanec roku ctyricatych.

Concerning public opinion in America he says "Above all, propaganda here is entirely in Jewish hands. When bearing public ignorance in mind, their propaganda is so effective that people have no real knowledge of the true state of affairs in Europe. It is interesting to observe that in this carefully thought-out campaign, no reference at all is made to Soviet Russia. If that country is mentioned, it is referred to in a friendly manner and people are given the impression that Soviet Russia is part of the democratic group of countries. Jewry was able not only to establish a dangerous centre in the New World for the dissemination of hatred and enmity, but it also succeeded in dividing the world into two warlike camps. President Roosevelt has been given the power...to create huge reserves in armaments for a future war which the Jews are deliberately heading for." (Fuller, JFC: The Decisive Battles of the Western World vol 3 pp 372-374.)

Ppfff !! Obviously, a case of unadulterated bigoted, racist, non-Nazi anti-Semitism, if ever there was one. For a more balanced viewpoint, we'll obviously have to look at the opinions of other non-Nazi diplomats:

Joseph P. Kennedy, U.S. Ambassador in London during the years immediately preceding WW2 was the father of the famous American Kennedy dynasty. James Forrestal, the first US Secretary of Defense (1947-1949), quotes him as saying "Chamberlain (the British Prime Minister) stated that America and the world Jews had forced England into the war." (The Forrestal Diaries ed. Millis, Cassell 1952 p129).

Ppff !! again!! Typical prejudiced racism, directed at the innocent as usual. Let's try again...

44665

03.03.2005 04:54

Německá policie zatkla Ernesta Zündela

Německá policie zatkla Ernesta Zündela

202.?.?.?


Mr. Zundel has claimed he is a peaceful man with no criminal record against him in Canada.

Rabbi Abraham Cooper, associate dean at the Simon Wiesenthal Center, a Los Angeles-based Jewish human-rights group, said Tuesday that Mr. Zundel's likely trial would help to educate younger generations in Europe who are increasingly unaware of the horrors of the Holocaust.

"Let's give him another 15 minutes of fame, if the trial can expose how Holocaust denial comes about," Mr. Cooper said. "To cast the light of history and truth, and to be done so in a German court, is very important."

http://www.theglobeandmail.com/
JestlipaK TO SLAVNE A TOLIKRATE VYZNAMENA WIESENTHAL CENTRUM DOLOZI DUKAZY VE FOTOGRAFIICH ,KTERE MUSELI STAHNOUT ,KDYZ SE DOKAZALO,ZE KOURICI KREMATORIA MAJI NA FOTOGRAFIICH PRIDELANY KOUR A JESTLIPAK SOUD UZNA TENTO PODVOD PREDKLADANY SVETU,CO BY DUKAZ HOLOCAUSTU,ROVNEZ I PAMETNI DESKY SE SESTI MILIONY A POTOM 1.200 TISIC BY MOHL BYT DALSI DUKAZ I S PROHLASENI REDITELE AUSCHWITZ ,ZE,TAK ZVANE "KOMORY" POSTAVILI DODATECNE.
PREDVALECNE NEMECKO:
They were especially visible in private banking in Berlin, which in 1923 had 150 private Jewish banks, as opposed to only 11 private non-Jewish banks.

They owned 41% of iron and scrap iron firms and 57% of other metal businesses.

Jews were very active in the stock market, particularly in Berlin, where in 1928 they comprised 80% of the leading members of the stock exchange.

By 1933, when the Nazis began eliminating Jews from prominent positions, 85% of the brokers on the Berlin Stock exchange were dismissed because of their "race".44666

03.04.2005 11:55

Jak funguje marketing

Jak funguje marketing

Robert Nohejl 202.?.?.?

Budete se divit ,ale Australie ma senatora,tedy mela,ktery si udelal vzdy doprovodnou-damskou sluzbu,jez jej cekala v hotelu v jeho pokoji,potom to byl rybarsky vylet s jachtou a vse to daval k proplaceni a odepsani z taxi-dani.Kdyz to prasklo a velmi pomalu se vse vleklo ,jak to bylo doopravdy,tak s pridanim jinych mnohem "dulezitejsich zprav" se cela vec zapomela,panse nator se uklidil do soukromy.
Za nejaky cas "vyplaval" na povrch ,jak nepostradatelny organisator a funkcionar Olympijskych her v Sydney,takze si kazdy umi udelat predstvu "kozel ,zahradnikem".
Tenhle typ lidi s hrosikuzi a z kazde ostudy kabat se jen tak nestrati ,ti se vyznaji v tlacenici a v pravy cas a na pravem miste zase se najdou u koryta.
Omluva se vzdy najde ,kdyz se reporter ptal "bordeldamy" -co by oficialne masaz palac,ze propujcuji prostitutky ,tak ,odpovedela to my nevedem ,my ,mame jen damy jez venuji svuj cas panum.Takze klasa ma upne neco jineho,nez nejaky obycejny Venca ,co si odskoci za prostitutkama,jenze ,tomu nic neproplati a z taxi take nic nedostane zpet i kdyby vypsal dvacetistrankove danove priznani.

47845

03.04.2005 12:20

(Ne)košer rajčata mohou také bojovat

(Ne)košer rajčata mohou také bojovat

Robert Nohejl 202.?.?.?

Jewish taxation without Gentile representation

A hypothesis that readily springs to mind from the above revelations is that what we have stumbled upon here is a Jewish tax on food which appears to have spread throughout the kitchen to non-food items so as to become a Jewish tax on food plus kitchen products, and from there made its way to the laundry room so as to become a Jewish tax on food plus kitchen products plus laundry products, and from there metastacized to the medicine cabinet so as to become a Jewish tax on food plus kitchen products plus laundry products plus over-the-counter medications.
Stainless steel does not corrode
The steel products that might come into contact with food would be made of stainless steel, which is highly resistant to corrosion, and certainly is in no danger of suffering corrosion in the short interval between manufacture and purchase when it sits safely packaged on a retail shelf — thus, it is unclear why such stainless steel products need any protective coating at all, and it is capable of being doubted that they do have any.
Stat zada dane,ale stat Vas okrada ,nebot povolil zidum "kosher"zbozi ,kde at chcete nebo ne ,platite dan na vic statu Israel a rabbinum,aniz by se Vas nekdo ptal na Vas nazor,to je dnesni ukaz v supermarketech ,kde nenapadnym oznacenim,Vas pripravi o penize ke stastne budoucnosti zidovstva a umele utvoreneho statu Israel ,jez ,vyrostl na podvodu se zemi ,kde nikdo nezije,jen ,ukradli domy,stada,sady,pudu a okradaji hloupe goyimi dodnes s pozehnanim zkorumplovanych politiku,nakonec ,kdyz jsou k tomu Bohem vybrani,jak o sobe rozsiruji.

47847

12.07.2005 02:49

Reakce na článek »Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů«

Reakce na článek »Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů«

Robert Nohejl 202.?.?.?

2. Leviticus 20:13

"If a man lies with a male as if he were a women, both men have committed an offense -- perverse, corrupt unnatural, abhorrent, and detestable." (Bible Commentary) The King James Version uses the word "Abomination" instead of abhorrent. God also issued this command against homosexuality in Leviticus 18:22, again referring to this practice as an "abomination". In chapters 18 and 20, God uses this word, "abomination" five times in connection with His prohibitions against the various sexual sins. Do you think God was trying to impress something upon us?

Jestli nekdo poukazuje na tucnaky v ZOO ,ze se chovaji divne -homosexualne a potom rekne,ze ,proto ,ze nemeli samici,co to ma spolecneho na obranu homosexualu,jako dukaz ,kdyz samice jsou vsude kolem nich.jestlize nekdo ,poukazuje na opice ,tak si myslim,ze ats e stane tou opici,ale neleze do lidske spolecnosti,jako opice ,patri do klece.
Jinak zduraznuji ,vsem obhajcum homosexuality at neterrorissuji 96% obyvatelstva svym sodomismem,pokud mysli,ze maji pravdu,tak at neadoptuji deti ,jez vznikli podle nich z neprirozene lasky,at si adoptuji sve vlastni vytvory sve homosexuality,at se nesnazi ziskavat mladez,jako dukaz lasky hetrosexualniho manzelstvi.
Jeste perlicku na konec ,jedna zdarvotni sestra mi rekla ,ze devatenactiletemu mladikovi musi v nemocnici operovat zadek,ze jej ma tak zrizeny ,ze nekontroluje sve ........ a obcas si naplni gate na verejnosti,takze mu delaji novy zadek,ovsem za penize tech 96% pochybnych,nedemokratickych a svobodu neprejicich danovych poplatniku,proc si homosexualove neustanovy svou vlatsni kliniku za sve vlastni penize na sve ,takto poskozene zadky?
V zadu muzete mit i svou "porodnici".

61205

12.07.2005 03:09

Dvojí metr

Dvojí metr

Robert Nohejl 202.?.?.?

Nevim proc zakazovat KSC,tito lide jsou v jadru "zlatokopove" ,jim nevadi ,ze nejsou u moci ,jim vadi ,ze stavajici rezim jim neda koryta a zbytek naroda se jim neklani a ze nemaji sve privilegia od penze az po rekreacni chaty pro sebe ,kdyz se najde rezim ,uz pod jakymkoliv nazvem ,treba i ten fasisticky a da jim ,co chteji,tak o komunismu vubec neuslysite,zda se Vam to neuveritelne ,tak si nahlednete kolik byvalych fasitu,mnozi udavaci ,se stalo dobrymi komunisty. Takovy ministr Barak pri prebirani ministrstva vnitra doslova rekl,ze nevi,jak to zvladne ,ze nema nacistickou minulost.Tihle zlatokopove prijmou kohokoliv,kdyz budou navrchu a jejich vladni prodejna ,jen a jen pro ne je svymi vyrobky oddeli od normalniho obcana,kdyz i Marx vedel ,jak materialismus utvari lidsky charakter,kteri se pro mamon stanou naprosto bezcharakternimi.
Americky general to odhadl dobre ,kdyz mu rikali ,ze komunismus je mrtev,alaa Gorbacova perestrojka,tak odpovedel,"neni mrtev ,jen se prevlikl do jineho havu-obleceni".Komunismus presel na mezinarodni arenu,nezapomente ze deklaraci Spojenych Narodu napsali zide a komunisti a prvni komunisticke noviny byly vydany v Chicagu a v hebrejstine.Na komunismus neplati cinkani klicu,to predevsim,nasledky neduslednosti si musite ovsem nest sami,heslo "Nejsme jako oni" bylo jejich heslo na oblbnuti davu k zajisteni sve vlastni bezpecnosti pred trestem naroda za kolaboraci s Moskvou a hromadeni majetku od svych obeti,misto trestu se narod zabyval ,aby odskodnenim nezbohatli emigranti,misto,aby obrali komunisty od nakradeneho.

61215

12.07.2005 03:33

Brána do Evropy Lampedusa čelí náporu uprchlíků

Brána do Evropy Lampedusa čelí náporu uprchlíků

Robert Nohejl 202.?.?.?

The following speech was given by Rabbi Emanuel Rabinovich before a special meeting of the Emergency Council of European Rabbis in Budapest, Hungary, January 12, 1952


"Our control Commissions will, in the interest of peace and wiping out our interracial tensions, forbid the whites to mate with white. The white woman must cohabit with members of the dark races, the white men with black women. Thus the white race will disappear, for mixing the dark with white means the end of the white man, and our most dangerous enemy will become only a memory. We shall embark upon an era of ten thousand years of peace and plenty, the Pax Judaica, and our race will rule undisputed over the world. Our superior intelligence will easily enable us to retain mastery over a world of dark people."
"THE STRUGGLE AGAINST THE GENTILES" Speaking of the Third World War, Rabbi Rabinovich is publicly reported to have addressed a special meeting of Rabbis in Budapest on January 12, 1952 thus:

"... This war will end for all time the struggle against the Gentiles... Our race will rule undisputed over the world... And so, with vision of world victory before you, go back to your countries and intensify your good work, until that approaching day when Israel will reveal herself in all her glorious destiny as the Light of the World".
Nic na svete se nedeje nahodou ,vse je predem planovane,emigrace z Afriky by nebyla ,kdyby "nekdo" nevytvoril k tomu spravne podminky,tak ,jak ministrsky predseda Britanie -Disisraeli rekl,ze vlada je ta ,kterou lide nevidi,tu co vidime ,ktera se nam ukazuje ,jsou jen loutky tech ,co opravdu vladnou.

61220

12.07.2005 04:15

Londýn pod útokem

Londýn pod útokem

Robert Nohejl 202.?.?.?

POPE FANS FLAMES OF CHRISTIAN - MUSLIM WAR


MER - MiddleEast.Org - Washington - 10 July: Of course the Vatican would strenuously deny the MER headline. But go ahead and read this short UPI article published yesterday around the world. The Pope is leading those in 'Christian Europe' who want to keep secular but Muslim Turkey out of the 'European Christian Union'. "Europe was founded not on geography, but on a common faith" insists the Pope of Rome. And he further adds: "Islamic terrorism is directed against Christianity" as if there were no horrible 'shock and awe' wars in Iraq and Afghanistan, not to mention Palestine and Chechnya, with quite literally a million plus Muslims killed in recent years and many of the leaders sniped out or assassinated, incarcerated or tortured. And the Pope, and his predecessor, even in the midst of the occupation and the 'Apartheid Wall', has closened relations with both Israel and World Jewry without seriously censuring either for acts and policies condemned so widely by so many including the International Court of Justice. Add to these acts and statements of the Pope of Rome, certainly the most visible and powerful symbol of Christianity, the ever-increasing Evangelical 'Born Again' nature of American society these days on top of George W. Bush's public assertion of 'Crusade' both in word and deed, and you have a formula for escalating religious-inspired warfare for a long time to come. Things are now escalating further out of control into a real 'Clash of Civilizations'; though this certainly did not have to be.
Kdyz lide skoci na propagandu,tak se budou vrazdit ,jak v druhe svetove valce.

61228

29.07.2005 13:26

Připravte se: Show v Gaze brzo začne

Ariel Sharon: 'We control America',takze ,oslicku ,otres se!

Robert Nohejl 202.?.?.?

OCCUPIED JERUSALEM -- An acrimonious argument erupted during the Israeli cabinet weekly session last week between Israeli Prime Minister Ariel Sharon and his foreign Minister Shimon Peres during which Sharon reportedly yelled at Peres, saying "don't worry about American pressure, we control America."
According to the Israeli Hebrew radio Kol Yisrael Wednesday, Peres warned Sharon that refusing to heed incessant American requests for a cease-fire with the Palestinians would endanger Israeli interests and turn the US against us.
At this point, a furious Sharon reportedly turned toward Peres, saying "every time we do something you tell me America will do this and will do that . . . I want to tell you something very clear: Don't worry about American pressure on Israel. We, the Jewish people, control America, and the Americans know it."
The radio said Peres and other cabinet ministers warned Sharon against saying what he said in public, because "it would cause us a public relations disaster."
U.S. NATIONAL DEBT CLOCK
The Outstanding Public Debt as of 29 Jul 2005 at 11:21:43 AM GMT is:
U.S. NATIONAL DEBT CLOCK
The Outstanding Public Debt as of 29 Jul 2005 at 11:21:43 AM GMT is:

$ 7,874,934,726,507,40

The estimated population of the United States is 296,634,990
so each citizen's share of this debt is $26,547.56.
The National Debt has continued to increase an average of
$1.64 billion per day since September 30, 2004!
The estimated population of the United States is 296,634,990
so each citizen's share of this debt is $26,547.56.
The National Debt has continued to increase an average of
$1.64 billion per day since September 30, 2004!

63449

15.10.2005 02:06

Islám

Vrele doporucuji tuto linku anglicky ctoucim ctenarum,mnohe objasni,kdo na cem ma zajem.

Robert Nohejl 202.?.?.?

http://www.heretical.com/miscellx/culturec.html

Profesor MacDonald dopodrobna predklada socialni problem krestanu ve styku s zidy,jak tajnymi,tak ortodoxnimi a jejich praci,jez ma negativni nasledek na celem krestanstvu.Zde ,dopodrobna rozebira , skryte zajmy zidu maskovane ,jako zajmy pro blaho vsech,ale v podstate se jedna ,jen ajen o jejich zajmy ,at jsou spolecensky,nabozensky rozdeleny ,tak stale je to jen a jen zajem judaismu ovladnout celou zemskou spolecnost ke svemu prospechu.Vydal to i knizne Kevin MacDonald,The Culture of Critique : AnEvolutionary Analis of Jewish Involment in Twentieth-Century Intelectual and PoliticaL mOVEMENTS-pRAGER (1998) $27,95 ,379pp.
Preji zajemcum o historii a socialni vedy prijemne pocteni.
Prof. MacDonald writes that in Bela Kun's short-lived 1919 Communist government of Hungary, 95 percent of the leaders were Jews, and that at the time of the 1956 uprising Communism was so closely associated with Jews that the rioting had almost the flavor of a pogrom. He argues that in the United States as well, the hard core among Communists and members of Students for a Democratic Society (SDS) was mainly Jewish. Here, too, a revolutionary, atheist, and universalist world-view was fully compatible with strong identification as Jews. Prof. MacDonald quotes from a study of American leftists:

"Many Communists, for example, state that they could never have married a spouse who was not a leftist. When Jews were asked if they could have married Gentiles, many hesitated, surprised by the question, and found it difficult to answer. Upon reflection, many concluded that they had always taken marriage to someone Jewish for granted." Their commitment as Jews was even more fundamental and unexamined than their commitment to the left

Originally appeared in American Renaissance, June 1999, issue 54 entitled 'Cherchez le Juif.' Stanley Hornbeck is the pen name of a Washington, DC area businessman. Kevin MacDonald, The Culture of Critique: An Evolutionary Analysis of Jewish Involvement in Twentieth-Century Intellectual and Political Movements, Praeger (1998) $65.00, 379 pp.
Mala ukazka;But how can motives ever be completely known? Prof. MacDonald sets a difficult test: "The best evidence that individuals have really ceased to have a Jewish identity is if they choose a political option that they perceive as clearly not in the interest of Jews as a group. In the absence of a clearly perceived conflict with Jewish interests, it remains possible that different political choices among ethnic Jews are only differences in tactics for how best to achieve Jewish interests."
Celkova odpoved je ;proc maji zide zajem ,nahnat krestany do valky s muslimskymi narody.

74337

15.10.2005 02:28

Izrael pokračuje v okupaci a vládě tvrdé ruky v pásmu Gazy

Krmte dravou zver ,az ukojite jeji hlad ,velmi sverazny pristup,jez nepracuje v praxi.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Kazdy ,kdo se tak krmi ,tak s jidlem roste chut a chce cim dal tim vice,nejdriv to bylo bolsevicke Rusko,nasledovalo Madarsko a chteli prevrat v Nemecku,ktery "zaplat Pan Buh nevysel",potom to byla obcanska valka ve Spanelsku,rovnez i revoluci v Mexiku vedl vyvoleny , akomunismus a jeho obeti po celem svete pribyvali,dnes chteji svet ovladat pres Ameriku a dari se jim to. Ted si zkontrolujte kolik zemi a kolik vlad jim podalo pomocnou ruku v Afganistanu a Iraku.
Red Twins of Revolution: The secret character of the Jewish management of Communism is suggested in a remark made by Eisler's right hand man, J. Peters, as quoted by Professor Louis Budenz before the House Committee on Un-American Activities, August 21, 1948. Peters was the author of the famous Peters Manual, a Communist handbook, in the early 1930s, and from then until his apprehension in 1948 was apparently second in power in Communism on this continent. Peters' real name was revealed by the Committee to be Goldberger. [11]

Professor Budenz, testified that Peters told him in 1936: "'you don't know anything about the conspiratorial apparatus, the most important part of the Communist Party.' Peters told me that the Communist Party is like a submerged submarine. He said I only saw the periscope, but that the submerged portion was the most important part."

For him the fears of South Africa's whites are both a measure of the ANC's growing strength and a crucial factor in hastening what he believes will be its ultimate victory. 'Revolutionary violence has created the inspirational impact that we had intended, and it has won for the ANC its leading position,' Slovo said."[46] When Nelson Mandela's ANC took over South Africa, Slovo was named Minister of Housing.
Nelson Mandela and Joe Slovo give the clenched fist salute in front of the blood‑drenched Hammer and Sickle flag of Jewish Bolshevism. Slovo, a Yiddish‑speaking Lithuanian Jew, was Secretary General of the South African Communist Party and director of the military wing of the ANC, which perpetrated numerous terror bombings against white civilians. Mandela was hailed as a great statesman by Britain's Queen Elizabeth II in her 1996 Christmas message to the realm.If the facts about the Jewish Communist holocaust against the peasants and Christians of Russia and Eastern Europe were given massive publicity, the supposed "special evil" of the Germans would stand exposed as a racist fraud. German actions during World War Two must be viewed in a vacuum in order for the New World Order to advance its covert objective of Jewish supremacy.

Otazkou je ,kolik bude muset zahynout lidi,tedy i krestanu ,nez poznaji,jak jsou vyuzivani pro svetove plany zidovstva-chazarstva.(Jestli ,to vubec kdy poznaji)

74342

15.10.2005 02:48

Židé požadují stažení Zundelsite z Google

Co vsechno pozaduji ,tak zvani zide.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Zde nejde v podstate o Zundela ,i ,kdyz to te dbezi na plne obratky,pozadim toho vseho je zamezit svobode slova, dostat naprostou kontrolu nad lidmi,coz zidovstvo-chazarstvo provadi cela desetileti, nejdriv se snazili dostat pod kontrolu divadla ,potom filmovy prumysl,dne s ovladaji svetova media,prohledavaji archivy a verejne knihovny,chteji zrusit Vanoce a oznaceni mest ,jako :Svata Barbara" a jine.V bolsevickem Rusku ,okamzite nicili krestanske kosteli a s tim i pamatky,ktere Rusky narod uz nikdy nedostane zpet a jejich podvratna cinnost na kulture krestanu lze zhodnotit z vysilani TV.Ze skol vyhnali uceni o krestanstvi, sportovni kluby se nesmi pomodlit pred zapasem,zasedani mestkych rad ,nesmi rovnez se zminit o pomoci Bozi,proste ,ani ne 1% svetove populace chce mit naprostou kontrolu a tim ovsemse stat "smetankou lidstva" v jejich provedni nad svetem a to za kazdou cenu,1946 to rekli otevrene :"Bud ustanovite svetovou vladu a nebo nebud enic!"
Zundel a jini ,jsou oznaceni za revisionisty,tedy ,ten kdo hleda pravdu a pouziva svuj mozek,ale ,jak je to s temi ,co psali o zidech a jejich chovani pred Zundelem a Irvingem?
Zide predelai oznaceni her od Sheikspira, Lazebnik Sevilsky ,neni puvodni nazev hry,zer ano?
Americky statnici se rovnez "spatne" vyjadrili,vyberou jejich knihy pryc z knihoven,zrusi jejich sochy,vymetou jejich skutky z ucebnic pro skoly?
George Washington Hated The Jews 10 Times Worse Than Hitler!

(See Thomas Jefferson & Ben Franklin Quotes at the bottom of page.)During World War II, General Patton who was commanding officer of Jack Mohr once stated that he thought we had fought on the wrong side in that war. I have come to believe this! For we were subverted into fighting on the side of Jewish communism, against everything we believed in as a Christian nation. Gen. Ulysses Grant tried to outlaw Jews from Union Army camps during the Civil War, because of their immorality and crooked business practices. His order was mysteriously rescinded by some secret power in Washington, which superseded the military and the American Congress. When Gen. William Sherman complained about the "swarms of Jews who prayed on the Union Army, robbing and cheating". He was told to "shut up!"
Vymazou pana Forda z americkych dejin automobiloveho prumyslu?

74347

19.10.2005 11:58

Turecký počátek konce EU?

RE: Prvni spatny krok a nasledky se ohlasi samy.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Vazeny pane ,opravdu neni na co si dnes hrat,nebot se rozjela velka hra ,ve ktere jsme vsichni. Ja jsem sledoval ,co se dalo,jak je to na zapade ,co by demokraticka strana ,protivaha totalitniho rezimu a emigraci jsme vymenil jistotu za nejistotu,jako kazxdy prisli emigrant ,na co si nevydelas ,tak nemas,me slo vice o osobni svobody a po case jsem zjistil ,ze vsichni ,doma, v Cechach zijem ve snu o zapadu,nebot zkutecnost je jina ,jak i poznal Solzenicin,ze zapad a vychod spolupracuje ,zatimco na verejnosti dela divadlo,ze proti sobe bojuji,draha zkuesenost,ze ano? Ale,ja si ji nenechavam pro sebe ,ja ucim a delim se s jinymi,jak na tom doopravdy vsichni jsme,Ti co zustali doma a Ti,co mali sanci to risknouta zkocit "do tmy".
Proste ,vazeny pane ,stali jsme se obeti svych vlastnich predstav,ale mame hrat pokritecke divadlo anebo rici pravdu,co byste si vybral Vy?
Zese dnes mate lepsi,jiste ze ,ale take musite jit tam kam Vam novy pani prikazou,uz jste byli v Jugoslavii,Afganistanu a v Iraku,ze ano?
Takze ,Vas blahobyt bude velice pochybny ,az se Vas novy a nas take jakoby spojenec dostane do vetsiho konfliktu v ramci dostat cely svet pod kontrolu v ramci sebevyvolencu,to potom ta cena bude mnohem vyssi za ten pripustny materialismus ,co dnes mate,valka je nakladna zalezitost,takze bude svetova dan,zivotni urovem bude pozvolna mizet ,vlivem drazsich cewn vseho,takze casem zjistite ,jako my uz dnes tady v Australii,ze nebude vse tak ,jak jsme si mysleli je to smutne poznani,ale je to pravda,ze jsme na ceste k velke katastrofe,je to jak v mariasi,prvni vyhrani ,penize vyhani,svet je dnes rizen velkymi multinadnarodnimi korporacemi a ty neznaji slitovani,zde ,uz mame farmare ,co opustili sve farmy,proste ,cas se zmenil,oni sami nikdy na toto neverili,vzdy jim byl kazdy k smichu ,kdyz si stezoval na sve problemy,ale dnes uz mnozi pochopili,kterou cestou svet jde.
Tady nejd eo nas ,emigranty,tady jde predevsim o mladou generaci,pred kterymi hrajeme pokrytecke divadlo,pritom v hloubi duse vime ,ze tento stav neni staly ,ze jdeme s vyskou dluhu do jednoho konecneho konce.
Ja vim,ze poucovat nase krajany doma ,je vec zhola nemyslitelna,nebot ,oni sezrali moudrost sveta,ale na druhou stranu,jim mnohe neric ,je otazkou pozdejsi,ze neslysici a lhostejni budou mezi prvnimi,kdo nam reknou ,kdyz jste to vedeli,tak proc jste nam to nerekli.
Je cas prestat hrat divadlo a podivat se do zrcadla ,jak na tom vsichni bez rozdilu jsme,filosofie zivota je jina nez halasna reklama na vypujcenem z banky.
Dnes Australsti farmari koukaji ,jak Jelimani, jak v supermarketech se prodavji citrony ,zatimco oni likviduji stromy,protoze nemuzou prodat,koukaji,jak annanas z Filipin vytlacil jejich produkt,ktery neni chemicky osetrovan,lide koukaji,jak jim politici vnucuji fluoridovanou vodu s tim ,ze kazdy inteligent to musi jen privitat ,tu jedovatou chemii ve vode,proste ,"drzet hubu"znamena byt jeden z nich,zlocincu jez chteji vse ovladat od A az do Zet.

74773

19.10.2005 12:46

Turecký počátek konce EU?

Prispevek k memu predeslemu clanku ,jez zatim nebyl otisten.Hra s ohnem zacina.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Why Zionists Want
Americans To Attack Arabs Killing The Messenger

Israel's territorial security is clearly not enhanced by invading Iraq. Also, an oil pipeline from Iraq to Israel is impossible to maintain under violence. Israel's interests would only be further damaged if America invaded Syria.

So why do the Zionists keep pushing Christians into invading Arabs?

The only motive that remains is that Zionists really want Christians to kill Arabs. This mission is certainly being accomplished.

But why are Zionists so obsessed with having Arabs killed at any price?

One third of the Koran is dedicated to giving Christians an alternative view of how their heritage was negatively affected by the work of some of the Children of Israel. Not knowing Christian heritage, Arabs do not really understand this part of the Koran. But a calm dialogue between Arabs and Christians about this part of the Koran would reveal many surprising facts to both sides. The Arabs can understand the language, and the Christians can understand the context.

This is not the same as debates between defensive Muslims, on the one side, and Christians affected by Zionist stereotypes of Muslims, on the other.

Despite Zionist objections and warmongerings, this long overdue, calm and reasoned dialogue is beginning to take place.
-----------
Defense Secretary Donald H. Rumsfeld on Tuesday accused China of understating the scope of its defense spending, and he said this is sowing suspicion about how China intends to use its growing military might.

Rumsfeld arrived in the Chinese capital for his first visit since he became President Bush's defense chief in 2001. He was scheduled to meet Wednesday with President Hu Jintao, who also is chairman of the Central Military Commission, which runs the Chinese military.

In an interview aboard his plane en route from Washington, Rumsfeld questioned China's motives in underreporting its defense spending. He mentioned no figures, but the Pentagon said last summer that China may be spending $90 billion on defense this year _ three times the announced total.

"I think it's interesting that other countries wonder why they would be increasing their defense effort at the pace they are and yet not acknowledging it," Rumsfeld said. "That is as interesting as the fact that it's increasing at the pace it is."

Rumsfeld said the U.S. government welcomes China's emergence as an economic power, but he said that development has created "somewhat of a tension" for its communist leaders as they attempt to cope with new influences and ideas that inevitably enter the country along with foreign investment.
Jak myslis ctenari,ze to bude dlouho trvat ,nez se vsichni porvou navzajem v jedne velke atomova valce ,jak hladovy psy, zid, Rumsfeld prece si potrasal ruse se Saddam Hussejnem.Nerekl snad israelsky general,at chcem a nebo ne ,ze budem muset mit treti svetovou valku?
Jews - that is to say, members of the people who profess the Jewish faith. And I need hardly add that although in this definitio...

Kráceno (Editor)

74775

19.10.2005 12:56

Demonstrace na protest věznění Ernsta Zündela

Zamerne oznaceni neonacisty ,Vas zbavi prava vyjadrit svuj nazor.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Toto, vse je zamerne delane,celosvetove ,kdo nesouhalsi s zidy a jejich talmudskou doktrinou ,tak je antisemitista,pritom oni samotni nejsou vubec semiti,navic ,jsou puvodu mongolsko-tureckeho a nikdy v Palestine zadny jejich predek nezil a nikdy se Kristus a nebo Buh nezminoval o Chazarech,kteri si falsne privlastnuji prizvisko zide,coz ve zkutecnosti nema s zidy ,s temi v bibli naprosto nic spolecneho,ale proc nepouzit lez kdyz je tak efektivni a na vic prinasi penize.Stat Israel bere poplatky ,odskodneni a pritom v dobe druhe svetove valky vubec neexistova ,muze si nekdo z rad pravniku a politiku nazvat je podvodniky? Vec nemozna ,ze ano?
Takze ,obcane ,bud choulostivy na nazev jez Ti prirknou,az dostanes nazev novodobi otrok,tak uz to bude bez studu.
Zide byli vzdy vyhozeni ze vsech krestanskych zemi a vzdy se beze studu vratili,priuc se od nich,jak omezit pocit ,ze delas neco spatneho.
YEAR . . . . . . . . . . . . . . . . . . PLACE

70------------------------------Jerusalem

132-35-------------------------Bar Kochba

250 - - - - - - - - - - - - - - - - - Carthage

379-95-------------------------“Unconverted” Jews expelled from Spain.
415 - - - - - - - - - - - - - - - - - Alexandria
554 - - - - - - - - - - - - - - - - - Diocese of Clement (France)
561 - - - - - - - - - - - - - - - - - Diocese of Uzzes (France)
612 - - - - - - - - - - - - - - - - - Visigoth Spain
642 - - - - - - - - - - - - - - - - - Visigoth Empire
855 - - - - - - - - - - - - - - - - - Italy
876 - - - - - - - - - - - - - - - - - Sens
1012 -- - - - - - - - - - - - - - - - Mainz

1096 --------------------------- Crusades: 12,000 Jews killed in Germany.

1121 --------------------------- “Unconverted” Jews expelled from Belgium.

1181 --------------------------- Jews expelled from France by King Philip
1182 -- - - - - - - - - - - - - - - - France
1182 -- - - - - - - - - - - - - - - - Germany

1189 --------------------------- British Crown lays claim to Jewish possessions

1290 --------------------------- All but 16,000 Jews expelled from England

1298 --------------------------- 140 European Jewish communities destroyed.


1276 -- - - - - - - - - - - - - - - - Upper Bavaria
1290 -- - - - - - - - - - - - - - - - England
1306 -- - - - - - - - - - - - - - - - France
1322 -- - - - - - - - - - - - - - - - France (again)
1348 -- - - - - - - - - - - - - - - - Switzerland
1349 -- - - - - - - - - - - - - - - - Hielbronn (Germany)
1349 -- - - - - - - - - - - - - - - - Saxony
1349 -- - - - - - - - - - - - - - - - Hungary
1360 -- - - - - - - - - - - - - - - - Hungary
1370 -- - - - - - - - - - - - - - - - Belgium
1380 -- - - - - - - - - - - - - - - - Slovakia
1388 -- - - - - - - - - - - - - - - - Strasbourg
1394 -- - - - - - - - - - - - - - - - Germany
1394 -- - - - - - - - - - - - - - - - France
1420 -- - - - - - - - - - - - - - - - Lyons
1421 -- - - - - - - - - - - - - - - - Austria
1424 -- - - - - - - - - - - - - - - - Fribourg
1424 -- - - - - - - - - - - - - - - - Zurich
1424 -- - - - - - - - - - - - - - - - Cologne
1432 --...

Kráceno (Editor)

74777

19.10.2005 13:30

Irácké referendum bylo možná zmanipulované

Ucel tak zvanych voleb je divadlem pro svet,aby demokracie neutrpela na prestzi, jez je umele vyvolana.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Takze ,ctenari,jake pak volby v plne okup[aci cizimi armadami,jejiz ucelem je utisit irackeho obcana ,aby politikou naplnil svou dusi a ustal v odzbrojenem odporu a na vic ,aby se irak rozpadl na neskodne provincie,zatimco Saddam si hledel udrzet celistvost Iraku za kazdou cenu,navrhnete Americe ,aby se militantni staty odtrhli od federace a uvidite ten ohlas.
Tady jde hlavne o to zakladni ,proc jim strycek Sam nesl svobodu,tak aby si sednul na kohotek s olejem,avsak po pravde receno u toho kohoutku us je "pan Israeli a panem Roubickem a nebo Moisehe s panem Khonem"z Washingtonu,kteri nikdy po zadnych "demokratickych"volbach nebudou vystridani,dokonce ,obchod je v takovem stavu ,ze americka armada nakupuje i strelivo od Israelu a coz jim ochotne pujci z Washingtonu dalsi ,"take American" Khon & Leoble banka.
Nakonec jejich "Buh"svaty Rothchild rekl;dejte mi moc nad kontrolou penez a mne nezajima ,kdo je ve vlade.Stat Israel si udelal z Ameriky svou kolonii a pouziva jejich armadu za doprovodu rabbinu,co by barbarske armady posilene vedomim spreavedlnosti a technicke nadrazenosti,delat poradek vsude ,kde neco z toho kapne statu Israel ,mimo pravidelne podpory z USA ,coz uz neco stalo od roku 1947, ale Americane jsou na to hrdi,to sve superpower,jez vytvari super-hbitovy, coz neni problem ,mista je dost,ze ano?
Horsi je to ,ze ve viteznem pochodu lze videt obcany ,ted uz,bez nohou a nebo rukou, jako jedinou vysluzku za zold k okupaci lidi daleko za morem ,kde mnozi z nich ani nevedi ,kde Amerika je.
Zrovna nam zpravodajstvi ukazalo ,jak se pali mrtvoli Talibancu,aby se jako odstranily dukazy o "blahodarne cinnosti osvoboditelu",problem je v tom ,ze horici tela (terroristu ) nevydavaji zadny cerny kour a nikdo nemuze v nem videt portrety-obliceje ,tak ,jak v holocaustove literature je vseobecne publikovano.Vitezstvi je nase ,ale kazdym dnem nekdo ze zoldneru plati svou dan na oltar demokracie ,jez je budovan za olej ,ktery nepatri nikomu jinemu ,nez Iracanum samotnym.
Watch out for jew - terrorists. Almost half of those today in the white house are dual-citizen Israelis loyal only to this foreign power. They not only support convicted jewish terrorist groups such as the ADL, but actually submit themselves to their rule. The ADL continually lobbies the house and the senate to pass new laws, and they have a literal stranglehold on all who are not Israeli citizens in the white house. The ADL has been convicted of feeding information to the hit-men of the Israeli Mossad. In Israel their laws allow them to assassinate people in foreign countries, and the ADL gives them US citizen's information. Their extensive Database of 10,000 US Citizens was part of their crimes convicted in 1993, as they illegally accessed police & government records. The ADL is an Israeli registered organization operating in America, against America in KGB style with actual KGB leaders. Ex-KGB and STASI Chiefs Work Under Chertoff. The Jewish Bolshevik led KGB killed 66 million White Russian Christians, an unforgettable fact of history.
http://christiansbiblestu...

Kráceno (Editor)

74778

16.11.2005 03:09

Devět bodů jak zničit Ameriku

Ne jenom Ameriku ,ale cely krestansky orientovany svet,k cemuz jim dopomahaji i krestanske kostely.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Ovoce multikulturni spolecnosti,jez sklizi Francie a ted i Belgie a siri se dal nuti cloveka k premysleni,kde jsou vsechni ti ,jez podporovali multikulturasismus, v Australii byl ministrem pro emigraci zid Rudolf Radek,takze ,jak velka je jeho vina na multikulturarismu.Jinymi slovy ,vsechny ostatni kultury sem dovezene se divaji na TV a ctou tisk ,ktery je konrolovany a rizeny vyhradne z rad ,tak zvaneho zidovstva,takovy Rudolf Murdoch a nebo Konrad Black i s byvalym majitelem TV stanic Bond je dostatecnym dukazem,natoz cely hollywood ktery je kulturni zidovskou zakladnou odkud se siri jed do celeho sveta.Co ,udelala Israelska vlada palestincum,ze do jejich sektoru pustili pornograficke filmy,jako zbran na podemleti jejich viry a osobnosti.
Takovy Adam,jehoz radio uz jmenuji "radio Jerusalem",nebot je vice zidovsky,nez krestansky,co nam vysila kazdy den svuj porad ,ma z 80% vzdycky zidovske hosty,kteri predstaviji ani ne 1% australske spolecnosti,zkuste jit do Israelu a najit toto v israelskych mediich.
Nakonec par zprav k doplneni obrazku multikulturniho podvodu,od tech ,co nam jej denne predkladaji.
Australia: Mistaken burial sparks grave concern for sydney Chevra Kadisha - Is proper Tahara being done? i po smrti si nejste rovny s ostatnima,rassismus az za hrob.
Israeli survey: 43% of Israelis unwilling to marry, or have their children marry, Ethiopians. 25% would not want their children to marry religious.
Israeli judge sentences US born Talmud teacher to 12 years for sexually molesting children, criticizes family that protected him and the authorities.
Police uncover sex-trafficking ring operating in Europe, Israel; 2 Israelis arrested in Belarus - update
Breaking News: Ukraine detains London assistant Rabbi for attempting to smuggle 152 grams of MDMA in bags in his trouser-pockets
Child molester and Oxford Scholar fraud Rabbi Mordechai Gafni to speak at Harvard on negotiation June 20-24, 2005
Child molester Rabbi Mordechai Gafni (or whatever name he's going by this week) releases new book Who is afraid of Lilith?
Drew Sanders, assistant executive director of the Staten Island Jewish Community Center, charged with 23 counts of third-degree sexual abuse

Uz mnozi pochopite jednani Nemcu ,kdyz chteli omezit zneuzivani mladych divek a chlapcu zidy.

Boca Raton Community Kollel's Rabbi Gabriel Ohayon sued by assistant, clThank Hashem for the internet: pedophile who fled to Israel caught, thanks to internet search Michael Leon Zeve finally faces charges in the US aims groped, asked to go to strip clubs & provide after-hour massages
Vsechny zpravy z israelskeho tisku,takze zadny antisemitismus jen konstatovani zkutecnosti.

78377

16.11.2005 03:33

Čína: ekologická bomba tiká

Pozadi 'cinskeho jednani" je politika ,jez provadi USA.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Cina mela konflik na rece Usury,coz byl dusledek Chruscevovi zahranicni politiky,ktery si prisvojoval mluvit ve svete ve jmenu Ciny a jaksi prehlidnul,ze jich je o trochu vic,takze ,rozkol nasledoval na Pekinskem namesti,kde miliony Cinanu se mu zaclo smat,kdyz jim rekl ,ze prijizdi zAmeriky ,kde jim vyjednal......a dal se ,uz nedostal,od tech dob byl "cmitec' s pratelstvim.
V Amrice uz nekolikrate ,jak v senatu ,tak v mediich byla projednana pristi svetova valka ,kde bude zahrnuta i Cina ,na kterou pouziji nejmodernejsi vojenskou vyzbroj,kterou si tecd Americani zkouseji v Iraku a Afganistanu a Cina to pozoruje a vi ,ze drive a nebo pozdeji,jak oznamil byvaly ministr obrany Ciny,dojde k valce,ktera je "nevyhnutelna" ,kdyz "Americani" ztrati svuj vliv v Pacifiku.
Dusledkem pristi hrozby je obnovene pratelstvi s Ruskem ,dnes Rusko potrebuje Cinu a Cina Rusko,jako dusledek zahranicni politiky USA-valky proti terrorismu,bez hranic a na desitky roku dopredu,ted je zatim obdobi kdy obchod "kvete' mezi USA a Cinou,ale ,jak dlouho?
Samozrejme ,ze toho se chytl Israel a prodava Cine americke valecne produkty,takze i americky spionazni letoun byl prinucen pristat,kdyz cinskytriskac mel pod kridli "israelske rakety",ale ,po strane Israel podporuje opozicnika Ciny,Indii.
Takze ,co zbyva Cine ,kdyz vi dobre ,ze je jen otazkou casu a bude valka,proste chce za kazdou cenu dohnat Ameriku v ramci sebezachovani a proto bezohledne pouzije vse ,co se da pouzit ke zdokoleni cinske obrany,kde roznetkou a duvodem k dalsi spravedlive "americke" valky muze byt Tajvan,nebo osrovy v mori ,kde se naleza olej.
Cinane ,nejsou hlupaci a dobre znaji historii Perl Harbour a jak Japonce odrizli od zivotne dulezitych surovin a oleje a vzali z toho ponauceni,ze kazdym dnem je Cina silnejsi a "Amerika"ztraci cim dal tim vice ze sveho vedouciho postaveni.
Proto v Cine jsou dulni katastrofy,nebot penize se musi pouzit jinde ,nez na bezpecnost hornicku,Cina ,cim ,dal ,tim vice potrebuje suroviny a ten ,co v budoucnu bude v konfliktu,jake take ten ,co na tom dnes zatim vydelava.
Australie prodava zemni plyn v kapalnem stavu,za litr 4 centy,ale u pumpy zakaznik platipres 1dolar a 30 centu.
V zapadnim tisku byla Cina vzdy zpodobnena ,co by kolos na hlinenych nohach ,dnes tento kolos na hlinenych nohach vlastni Panamsky pruplav a vetsina zbozi v USA je cinskeho puvodu,jakoz i v Evrope a v Australii.
Protokol o omezeni chemickych splodin do ovzdusi ma byt tim ,co zastavilo Japonsko a donutilo jej k valce,takze ochrana prirodniho bohatsvi jde stranou za ucelem prezit v pristi valce.

78378

16.11.2005 04:28

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

Na poli historie a novinarstvi mi delaji zide radost,vic nez nejaky zazrany antisemitista.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Neni to poprve ,kdy nekdo z rad ,tak zvanych zidu mi udelal radosta potvrdil ,to ,co rikam ja ,uz dlouhou dobu,takze dnes Vas presvedcim z zidovskeho materialu o pohrome multikulturarismu,coz byla jedna z nejvetsich zbrani zidu proti krestanum,vsem nezidovskym.Zidovsky autor napsal;Multiculturalism and the Self-Liquidation of Europe
By Robert Tracinski -pouziji ,jen cast jeho prace:http://www.JewishWorldReview.com | On November 9, 1938, the Nazi government launched a vicious pogrom in which thousand of Jews were rounded up and sent to concentration camps, while bands of young Nazi thugs smashed the windows of Jewish homes and shops. Kristallnacht — the "Night of Broken Glass" — sent through the world a premonition of the dark and murderous future that lay ahead for Europe.
Over the past week and half, almost exactly 67 years later, another band of young thugs has taken to the streets in an orgy of brute violence, complete with racially and religiously motivated killings. But there is a strange difference.
Then, the violence was directed against a hated racial and religious minority, in the name of the native majority. Today, it is racial and religious immigrant minority that is initiating a terror campaign against the native majority.
_____________
Vice ,uz netreba cist,autor presne odhadl zkutecnost spatneho konce Evropy,ale ukazal na jedno ,ze Adolf Hitler byl prozretelnejsi ,nez dnesni vladci Evropy,Adolf Hitler chtel z Nemecka odstranit zidovske revolucionare a provokatery,jez vrazdili se svoji revoluci nemecke obcany a vladnouci uredniky,rozkladali moralku namorniku a vsude roznaseli jen zmatek-anarchii proti zakonne vlade a stali se tak nebezpecim nemeckeho naroda,proto Adolf Hitler se domluvil se zionisty na Havara programu ,jak premistit zidy do Palestiny,uznal vlajku zionistu a udeloval vyznamenani za spolupraci na tomto programu.
Ctenari by meli nahlednout do historie nemeckych revolucnich dnu,kde cinnost Rossi Luxemburkove a Karl Leibknecht byla podvratnou cinnosti ,tak jak dnes muslimove provadi podvratnou cinnost proti hostitelskym zemim.
Dnes v Rusku,nacionalisti ,krici heslo:Rusko,rusum,tak,jak pred mnoha lety , Nemci kriceli Nemecko,nemcum!
Bublina ,multikulturarismu praskla,zidovsky autor ,rekl neprimo to,co si nezidovsky autor nemuz ev ramci okupace jeho statu a kultury nemuze dovolit napsat.
Konecna slova:This is the essential meaning of Multiculturalism. The Multiculturalists accept the vicious Nazi assumption that an individual's ideas and values are determined by his race — but, they say, the cardinal sin is to be too racially self-assertive, that is, the worst thing you can do is to assert the universal truth or superiority of your own group's culture at the expense of the ideas and values of others. "All cultures are equal" is the Multiculturalist theory. In practice, *this means that we must be ready to subordinate our own culture — the culture of Western civilization — in order to show our "respect" for the cultures of every other group on earth, from the Eskimos and Patagonia...

Kráceno (Editor)

78380

02.01.2006 01:59

Jak Britské listy dohlížejí na cenzuru jinde

RE: Pravda smrdí - ale ne jen Čulíkovi

Robert Nohejl 202.?.?.?

No reknu Vam svym prispevkem jste se opravdu vyznamenal pane ,co si rikate Nillbert Nullingsworth,jen ,co je pravda,sice jste ve svem hnevu smichal pate pres devate,ale i s temi city ve v
Vasi bezcitnosti jste vedle,jak muzete pouzivat ke sve propagande a kritice smrt psa a plynove komory,radeji byste mel do sveho mozecku dostat informaci ,kde se rika ze zidovsky svetovy kongres vyhlasil valku na Nemecko 24 brezna 1933 a tim ma na svedomi 60 millionu krestanu,takze ani ty vylhane plynove komory by nebyly kdyby tak zvani zide nedelali valky na teto zemi ,tak ,jak jsme svedky dnes ,co Washington se svym zidovskym vedenim dela valky a zase zene krestany proti muslimum.Take stoji za zminku ,ze na 2500 zidu odmitlo zidovske plany na svetovladu a bojovalo v radach nemeckeho wermachtu,jako dnes jsou zide kteri vzdoruji planum Washingtonu-zidum,Rumsfeld a spol jsou ochotni znicit cely svet ,kdyz tvrdi ,ze pouziji atomovych pum proti Iranu.
Pan Nillbort Nullingsworth by mel predevsim cist zidovske dokumenty a ruzna verejna prohlaseni ,aby v ramci citu nechal lidi na pokoji s city holocausteveho vymyvanimozku za pouziti smutku nad ztratou psa-pritele cloveka,zejmena ,kdyz tak zvani zide nejsou pritelem nikoho ,kdoz neni zidem a organisuji jen a jen valky na tomto svete-"Valka ,to jsou zidovske zen!zidovsky rabbin v Praze v roce 1886.
Treti svetova valka prichazi,at se jim (krestanum ) libi a nebo ne -Sahronuv poradce Ra`anan Gissin- publikovano Arizona Daily Star-24 dubna ,2002
Kdyby zase zide zkoncili natlaceni v dobytcakach ,ackoliv je mnoho archivnich snimku ,ukazuji opak,rovnez zide jedouci s pozehnanim Nemcu do svycarska nejeli v dobytcacich,rovnez tak deti propustene zlymi Nemci do Anglie nejeli v dobytcakach,tak ,abyste vedel proc .
Kdo, seje vitr sklizi bouri.
Proto mnoho lidi ma rado sve psy , nez sve vrahy,jez jeste navic oblbuji lidi a delaji ze sebe svatousky,jen ,kdyby na zidovsky Washington a israel padla poradna odplata,to by bylo zase holocaustovych narku,ze ano?
Takhle ,moc zide neplaci pro americke vojaky bojujici za stat Israel a celosvetove zidovske plany.
Rovnez byste nam mel objasnit roli zidovskych komisaru v bolsevickem Rusku a sto millionu krestanu,kteri neprezili jejich precitlivelou dusi a take byste mel objasnit v cem jeli tito veznove do taboru Gulag.


86299

02.01.2006 02:25

Homosexuály nikdo nediskriminuje

Michael Swift: "Gay Revolutionary"

Robert Nohejl 202.?.?.?

Michael Swift: "Gay Revolutionary"
from Gay Community News, Feb. 15-21, 1987 (Uz v roce 1919 v tak zvanem Dusselfdorskem dokumentu je urcen plan na pouziti homosexualu a sexu k rozbiti krestanskych rodin )


(reprinted from The Congressional Record, with preface restored)


This essay is an outré, madness, a tragic, cruel fantasy, an eruption of inner rage, on how the oppressed desperately dream of being the oppressor. ( dnes ,uz se stal zkutecnosti,homosexualove chteji deti a svou propagandu cpou uz i do skol.)

We shall sodomize your sons, emblems of your feeble masculinity, of your shallow dreams and vulgar lies. We shall seduce them in your schools, in your dormitories, in your gymnasiums, in your locker rooms, in your sports arenas, in your seminaries, in your youth groups, in your movie theater bathrooms, in your army bunkhouses, in your truck stops, in your all male clubs, in your houses of Congress, wherever men are with men together. Your sons shall become our minions and do our bidding. They will be recast in our image. They will come to crave and adore us.

Women, you cry for freedom. You say you are no longer satisfied with men; they make you unhappy. We, connoisseurs of the masculine face, the masculine physique, shall take your men from you then.
We will unmask the powerful homosexuals who masquerade as heterosexuals. You will be shocked and frightened when you find that your presidents and their sons, your industrialists, your senators,your mayors, your generals, your athletes, your film stars, your television personalities, your civic leaders, your priests are not the safe, familiar, bourgeois, heterosexual figures you assumed them to be. We are everywhere; we have infiltrated your ranks. Be careful when you speak of homosexuals because we are always among you; we may be sitting across the desk from you; we may be sleeping in the same bed with you.

Jen si ctenari porovnej homosexualni pokrok od roku 1987 do dnesnich dnu a muzes si udelat predpoved ,co bude nasledovat v letech pristich ,ve jmenu znovuzvoleni politiku,nevim ,proc jim pred volbama nejaky nenatrhne prd...,mozna ,ze by potom volby dopadly uplne jinak,kdyz mozek je mrtvi ,tak mozna prd... by pomoh,nebot mnozi maji mozek v tomto miste, v prd...!

86302

02.01.2006 02:44

Bráníte ústavu? Pak jste podezřelí z terorismu

Ustava-konstituce ma dat obcanovi ilusi zakonnosti,ale ,jaka je zkutecnost.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Dyncorp and Halliburton Sex Slave Scandal Won't Go Away
Almost a year after Representative Cynthia McKinney was told by Donald Rumsfeld that it was not the policy of the Bush administration to reward companies that engage in human trafficking with government contracts, the scandal continues to sweep up innocent children who are sold into a life of slavery at the behest of Halliburton, Dyncorp and other transnational corporations with close ties to the establishment elite.Je toto otroctvi v rukach zidovske-"americke" vlady,takze nasledky povstanou,cim dal ,tim vice lidi procitne,kdo mu vlastne vladne.Odezva je znat hlavne v Evrope,kdo je vinen timto tak zvanym anti-seminismem,ktery neni seminismem ?

Anti-Semitism is spreading around the world in a kind of tsunami effect, says Chief Rabbi Sir Jonathan Sacks.
Globalisation had led some people to wrongly see Israel as the cause of all the world's conflicts, he told BBC Radio 4's Sunday Programme.

Holocaust denial and hatred of Jews were circulating widely in best-selling books and prime time TV, he warned.

Islamic militants have used Israel's treatment of Palestinians to rally support for their violent campaigns.
A number of rabbinical colleagues throughout Europe have been assaulted and attacked on the streets
Sir Jonathan Sacks

He said conflicts around the globe had begun to have uncomfortable repercussions for some Jewish communities in Europe, the chief rabbi claimed.

"This is all a kind of tsunami of anti-Semitism which is taking place a long way from this country but (of) which Europe seems unaware," he said.

He said that while the Jewish experience of Britain was generally good, British Jews were experiencing a globalised anti-Semitism through satellite television, e-mails and the internet.

He claimed anti-Jewish feeling was on the rise in European countries such as France.

"A number of rabbinical colleagues throughout Europe have been assaulted and attacked on the streets.

"We've had synagogues desecrated. We've had Jewish schools burn to the ground - not here but in France."86305

02.01.2006 03:51

Jak Britské listy dohlížejí na cenzuru jinde

Jsou v tom nevinne ,jako vzdycky,jen zustane za nimi hromada mrtvol.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Let's Stop a US-Israeli War on Iran

German media: U.S. prepares Iran strike
The peace movements of the entire world should be in crisis mode right now, working non-stop to prevent the U.S. and Israel from starting a war against Iran.(zide,tak zvani v USA a zide v Israelu,delaji valky )

The Bush administration is preparing its NATO allies for a possible military strike against suspected nuclear sites in Iran in the New Year, according to German media reports, reinforcing similar earlier suggestions in the Turkish media.

Historie se opakuje ,zide opetne vladnou svetu;JUDEA DECLARES WAR ON GERMANY
This was announced in many European newspapers in March, 1933, eg Britain's Daily
Express, March 24, headline "JUDEA DECLARES WAR ON GERMANY." ...
litek.ws/k0nsl/detox/Judea1.html
Daily Express. London, March 24, 1933, pp. 1-2. JUDEA DECLARES WAR ON GERMANY [A
composite photo with Hitler before a presumably Jewish court] JEWS OF ALL ...
www.nizkor.org/ftp.cgi/orgs/british/daily-express/judea-declares-war

86310

09.04.2006 03:35

Tání arktických ledovců nebezpečně zrychluje

RE: Mnozi vedci rikaji,ze zijem na vypujcenem case,ze ,uz davno melo dojit ke zmene zemske osy.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Tak ,aby bylo jasno v pripade AIDS,racte si najit archivy Washingtonu a zde si hledejte o AIDS a dostanete material na cteni,kde se rika ,jak vlada USA zadala za miliony dolaru vedcum do laboratori za ukol najit neco ,co znici obranny system muze,co by bylo ,jako zbran.Jestli se vam to zda fantasticke ,tak si rovnez najdete ,jak cernym byl umele ve zdravotnickem procesu kontroli jejich zdravi a nockovan syfilis a dnes jiz prezili dostali odskodneni,za tento "pokus".Takze ,AIDS vznikl v laboratorich ,uz jen z toho duvodu ,ze dva rozdilne viry se v prirode sami nekrizi,ale laboratolnim usnadnenim toho vedci dosahli,oba viry pochazeli od zvirat a jak sami vite ,ty tady jsou s nami tisice roku a nikdy jsme zadny AIDS nemeli.
Druha vec je ta poznamka ,ze musim mit vsude zidy,tak se zeptejte ,kdyz Washingtonska vlada zaridila,kdo valdne v tom Washingtonu,kdo ve zkutecne naridil "vyrobit AIDS"?
Za ,druhe ,dnesni Israel dela vyzkum na tak zvane geneticke bombe,ma to byt zkrizeny virus jez napadne jenom urcite lidi podle DNA systemu,jinymi slovy by Israel rozsiril tento vyrus a zbavili by se vsech Arabu tichou cestou ,bez nejakeho obvinovani a "Amalek " by byl vyrizeny,tohoto vyzkumu se rovnez chytli okamzite USA,zase ty samy ,co jsou zotpovedny za AIDS a ovsem i Britanie ,ta nemuz ezustat pozadu.
Takze ,jdeme jedte dal,proc si myslite ,ze vedci jeli az na Spilberske ostrovy odebrat vzorky z tel mrtvych horniku,jez zemreli na "Spanelskou chripku",myslite ,ze virus ,ktery skosil vic lidi ,nez cela prvni svetova valka vedce a radobyvladce sveta to nezajima ,jak by se to s takovym uspechem nedalo znovu pouzit,slepici chripka ,ma stejne priznaky ,co kdysi nazyvan a"Spanelska chripka".
Co si myslite o dohody USA a byvaleho SSSR o nepouzivani zemetreseni a pocasi ,co by zbrane hromadneho niceni,nam proste nestaci normalni prirodni katastrofy,chytre hlavy stale premysli o necem na vic,mozna ,ze tani ledovcu je zpusobeno vedci v nejakem ,treba Harp programu. N anemocnice a jine nejsou penize ,ale na valecne ucely i ty teda mokrobiologickeho charakteru,tak se s nimi nesetri a jednoho dne ,muzou chytre halvy udelat svuj definitivni omyl a ten zarucene posledni.
Jisty ,clovek ,rekl,ze nevi ,jak bude vypadat treti svetova valka ,ale vi,jak to bude s tou ctvrtou svetovou valkou,prys e zase budem vrazdit kamennymi palicemi a ostepy,moc bych za to nedal ,ze ma stoprocentni pravdu.

102789

09.04.2006 04:16

Dopis válečného veterána prezidentu Spojených států

As of March 25, according to the Los Angeles Times

Robert Nohejl 202.?.?.?

http://www.middleeast.org/pictures/Don%27tDoIran-ACCover.jpg
As of March 25, according to the Los Angeles Times
http://tinyurl.com/repsm , there have been 17,400 US soldiers wounded in
Iraq. Out of these, 9890 US soldiers have been wounded by explosives
devices. On the average there are 110 US troops wounded per week. Many of
these wounds are so horrific and irreparable , as depicted below, that
the soldiers are mercifully "put to sleep" by military doctors with high
dosages of morphine.
A,ted ,cesky:jinymi slovy,se zde rika ,ze doposavad je 17.400 vojaku USA raneno v Iraku ,z toho 9890 vojaku je vetsinou raneno nastrahou vybusnin.Takze ,kazdy tyden je raneno na 110 vojaku,mnoha zraneni jsou hrozneho typu ,takze doktori s pouzitim morfinu ,uspi vojaky na vecnost,neni ,jine pomoci.
Nabil Shaath says: "President Bush said to all of us: 'I'm driven with a mission from God. God would tell me, "George, go and fight those terrorists in Afghanistan." And I did, and then God would tell me, "George, go and end the tyranny in Iraq …" And I did. And now, again, I feel God's words coming to me, "Go get the Palestinians their state and get the Israelis their security, and get peace in the Middle East." And by God I'm gonna do it.'"
http://www.bbc.co.uk/pressoffice/pressreleases/stories/2005/10_october/06/bush.shtml
Bush rekl Nabil Shaath,Ja jsem rizeny na tomto poslani Bohem (valka v Iraku-Afganistanu )Buh rekl mi;"George,jdi a bojuj proti temto terroristum v Afganistanu." A ja jsem to udelal.A nyni opetne citim ,ze slova Bozi jdou ke mne:"jdi a udelej Palestinsky stat a zarid bezpecnost statu Israel a udelej mir na Strednim Vychode.A Buh a ja to udelame....

http://rense.com/1.imagesH/bushjes.jpg

"So if I understand you correctly, Jesus, I nuke Iran and then invade N. Korea? Or do I nuke N. Korea and then invade Iran? And do I do this after we spread the bird flu at anti-war protests and quarantine all the commies?
*Tak ,jestli rozumis dobre Jezisi,ja hodim atomovku na Iran a potom udelame invasi do Severni Koreje?
A,nebo ,ja hodim atomovku na Severni Koreu a potom udelame invasi do Iranu?
A ,ja tohle vse mohu udelat potom ,co mi postrikame ptaci chripkou protivalecne demonstranty a tak isolujeme vsechny nepratele?


102790

09.04.2006 05:16

Lesbický par vinen vraždou

RE: Je to strašné- a bud eto jeste strasnejsi,nez si vubec umime predstavit.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Mnozi ,co tady soudite dve lesbicky,tak dnesni soudy by Vas za Vas rozsudek odsoudili,co by rassistky,prvni varovne signaly z USA jsou na ceste,jak ,rikam ,dostaneme to,co si zaslouzime,nase politicka lenost nas privede ke katastrofe,politici vyuziji pln esve prilezitosti a vysledek se dostavi.
Indictment of the 'Philadelphia Five':
Beginning of Persecution by the 'New Sanhedrin'
By Rev. Ted Pike

The world is aghast at the vehemence and severity of charges (47 years imprisonment and $90,000.00 fine each) against five embattled Christians now indicted in Philadelphia. They have been charged for the "hate crime" of singing and witnessing at a "gay pride" event.

To understand such vindictiveness against public preaching of the gospel, we need to go back 2,000 years to the ancient Sanhedrin of the Jews.
Dostat 45 roku a pokutu 90 000 dollaru za nenavistny kriminalni cin ,tim ,ze neco reknete o buzerantech a nebo lesbickach,to je na povazenou,kam vlatsne politici chteji dovest stat-spolecnost a kdo vlastne bud eudelovat pravidla a narizeni ,jak maji ostatni lide zit a jakym zpusobem,ovsem ,zde nezapomenme na media v konecnem hodnoceni,co nas ceka a co nas nemine.
Jisty dil musime vsak prisoudit feminismu,ktery je rakovinou rodiny,zcela zalozen na sobeckosti jedne strany vyuzit situace za kazdou cenu a odraz je videt v kazdem krestanskem state,dragy,kriminalita ,prostituce,lhani,podvadeni,kde si vubec mlada generace muze vzit priklad, z koho a z ceho?
http://www.scienceagogo.com/graphics/bigmouth.jpg
Lidstvo degeneruje ,psychicky a fysiscky take ,hnilobny proces ,postupuje pomalu a jiste,staci se jen podivat na uroven TV poradu.
Porady pro deti,strasidla s ocima na tykadlech ,jak sneci,pohadka ,kde jeden princ se zamiluje do druheho prince ze sousedniho kralovstvi,to jsou knizky jez se ctou nove ,nastupujici generaci,lidsky zadek se stal advokatum a jinym zlatym dolem prijmu,tak ,jak i prostituce a pornografie.
Nektere knizky uz dosly tak daleko,ze autori ukazuji rodinu,uz bez otce ,otec je zcela vymazan z procesu a zivota rodiny,podekujme feministkam ,ktere s detmi ted dostavaji dragy na uklidneni deti,coz je zase zcela nova a velmi vynostna vec pro multinadnarodni farmaticke koncerny.Vrazdy narustaji,prepadavni a loupeze jsou dnes denni zalezitosti,podvody prumyslniku a lzi politiku "dennim chlebem" nasich medii,jez nesou hlavni dil na vytvareni spolecnosti.
http://www.scienceagogo.com/graphics/bigmouth.jpg

102793

01.05.2006 11:57

Rozdílné vidění světa

Svet muzete posuzovat z mnoha stran ,ale nakonec se pravda vzdy ukaze, o to vic je prekvapeni.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Jiz jsem napsal,coz mnoho lidi nepochopi ,ze komunismus se nenarodil v Rusku-Moskve ,ale v zemi nejtvrdciho kapitalismu, v Americe,prvni komunisticke noviny vysli v zidovstine,jak priznacne, ze ano.Takze ,pokracujme slovy rabbina ,ktery rekl;Komunismus je judaismus a judaismus je komunismus.Nechodme daleko do historie ,ale vezmete si dnesni svet ,tak zvana "Amerika" vede valku proti kazdemu jez nehodla skakat jak oni piskaji a ti co piskaji jsou zide ve Washingtonu,co nejsou zide ,tak jsou koupeni z prispevku ,jez jsou dany na znovuzvoleni,takze pouhe 2 % americkych volicu ovlada Ameriku timto zpusobem,to mnoho lidi i v Americe nepochopi ,ale ,zacinaji chapat,ovsem ,tvrdou cestou.
http://judicial-inc.biz/new_pa7.jpg
April 12
47 dead marines in first 17 days of the month, already exceeding those for all of March.47 mrtvych za prvnich 17 dni v mesici , to je hola pravda ,ktera nejde nijak okecat s tribuny a nebo v mediich.
http://judicial-inc.biz/new_pa12.jpg
Dalsi ctyri mrtvy ,(Three from Regimental Combat Team Five and one from the 2/28 Brigade Combat Team )
http://judicial-inc.biz/Electr2.jpg
V mnoha pripadech se prislo na to,ze ,jak ze strany Americanu,tak ze strany Britu byli zadrzeni vojaci v civilnim obleku,jez meli v aut etrhavivy a rozbusky,jakozto i elektricke roznecovace,takze ,nejake miny po stranach silnice ,vubec nemuseli byt iracke,coz mnohym vojakum doslo,ze se zde hraje spinava hra s jejich zivoty.Na vic zde svou roli hraje i Mossad ,jez ma pristup prakticky k jakemukoliv vojenskemu planu,takze vznika podezreni, ze i oni jsou zapojeni v kladeni nastrah-min.This smells of Mossad, Israeli mercenaries, and Israeli advisors with access to our troop movementsV tomto pripade v Iraku vznikla situace ,ze nikdo nevi ,kdo je pritel a kdo je nepritel,samozrejme zese to odrazi na moralce a mnozi dessertuji od toho vseho.Takze ,tito lide nakonec zjisti ,k cemu jsou pouzivani a jaka je pravda na rozdil od politicke spravnosti a zacinaji videt svet jinyma ocima,vidi to ,co drive nevideli,zacinaji i jinak zvazovat svuj doposavadni zivot a svuj zivot ,hodnoti uz jinymi hodnotami,proste ,pro rezim ,jsou jiz nepouzitelni a jejich navrat do Ameriky svym spusobem nemyslitelny.
Mnozi vojaci poznali,ze v doprovodu israelskeho poradce-pruvodce se jejich akce meni v sebevrazebnou.Mnozi pristihli,tak zvane agenty soukrome firmy,ze bylo na ne strileno s teto strany a doslo i k zatceni a odeslani techto "pracovniku",zpet do Israelu.
http://judicial-inc.biz/Blackw12.jpg
http://judicial-inc.biz/Piaige1.jpg

104823

01.05.2006 12:42

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

Jak se zda ,tak Bushovo imperuim zaznamena nechtene zmeny, k nelibosti domacich obcanu.

Robert Nohejl 202.?.?.?

http://i.today.reuters.com/misc/genImage.aspx?uri=2006-04-
Hlavni americka prozivaji demonstrace ,jednu za druhou,tento snimek ukazuje demonstraci na podporu nelegalnich emigrantu ,jez je v Americe na miliony a ,kteri zadaji socialni zabezpeceni a vyhody v ramci stavajicich americkych zakonu.Toto samozrejme vidi domaci-domorodci-Americane s evrposkym pozadim a ne jen to ,roste problem ve zdravotnictvi ,nebot nikym nekontrolovany emigranti prinaseji do USA tuberkulosu,AIDS,malarii a dokonce se obevily pripady malomocenstvi,takze muze vypuknou nakaza ve vetsim meritku a ani nemusi cekat na PTACI CHRIPKU, rovnez narostla i kriminalita.
http://today.reuters.com/news/articlenews.aspx?type=topNews&storyid=2006-04-27T150944Z_01_N27371789_RTRUKOT_0_TEXT0.xml
Immigrant protest may leave New Yorkers hungry
Zde ,zacina obava z jineho ruhu stavky ,ze strany emigrantu,jez muzou ochromit New York v dobe podavani jidla v restauracich, kde si mysli mnoho Americanu ,ze sefkuchar jim vari,zatimco ve zkutenosti malo placeni emigranti jsou hnaci silou techto podniku,jak se zda ,"tak imperium " to nebude mit v nadchazejich dnech lehke.Takze mnoho vehlasnych restauraci a jinych podniku muze utrpet znacne skody a tak se klade otazka ,jak se Amerika rozhodne?Zatim,zacina bitka v ulicich,kde Mexicani rikaji,tato zeme nam byla ukradena,mame pravo byt zde - a zacina dochazet na peste.
http://www.halturnershow.com/mexico%20images/mexico6.jpg
Zde ,Mexican mlati Americana.
http://www.halturnershow.com/mexico%20images/mexico7.jpg
Zde,American honi Mexicana,aby mu ukazal,kde je pravda a pravo.
http://www.halturnershow.com/mexico%20images/mexico9.jpg
Dochazi k paleni vlajek.
http://www.halturnershow.com/mexico%20images/mexico2.jpg
Tato zeme nam byla ukradena,provolava tento Mexican.
Jenom ,jedna TV stanice ukazala zabery sz demonstrace ,kde se palila americka vlajka pred hrbitovem ,kde jsou pohrbeni vojensti veterani.
ONLY ONE TV STATION IN LOS ANGELES SHOWED THE BURNING OF THE AMERICAN FLAG IN FRONT OF THE VETERAN CEMETERY.--- SPANISH LANGUAGE UNIVISION!
Australska media mlci,jako "prase v zite",co ,jinde ,v Evrope,co ti ukazuji z dnesni Ameriky ?
http://www.halturnershow.com/

104826

01.05.2006 13:02

Jidášovo evangelium

The Christian Party-Strana Krestanu s velkym seznamem prispevku z jejich pohledu na svet.

Robert Nohejl 202.?.?.?

How The Jews Have Repaid America
http://christianparty.net/wm0200a.htm
Jak zide se ovdecili Americe,za to,ze je vzali k sobe ze sveta ,kde je nenavideli.Cele pojednani je na historickem zaklade ,spojene ovsem z jejich pohledu viry a ma celkem na devet casti,myslim,ze mnozi z Vas ,ctouci anglicky ,sizde doplnite znalosti o vecech minulych a nynejsisch.Otisteni stranek je v triceti listech,samozrejme ,ze v celkovem seznamu najdete mnohem vice zajimavych veci.
Dalsi zajimava linka z nabozenskeho pozadi ,dnesniho Vatikanu je: http://www.opusdeialert.com/opus-deis-rabbis.htm
*Please see the erudite Fr. Denis Fahey's, C.S.Sp., work: The Catholic Church and Anti-Semitism.
http://www.opusdeialert.com/john-paul--synagogue-jew-opus-dei.jpg
Anti-Pope John Paul II in Jewish Synagogue-Anti-papez,John Paul II v zidovske synagoze.Jak se zda ,tak ,katolicky kostel se rozdelil na dva tabory,po precteni vsech jejich prispevku na teto lince ,dojdete k poznani,ze dnesni kostel,vira a verici rovnez prochazeji kritickym obdobim ,k tomu pripocteme skandaly sexualniho a nemoralniho razu a muzem si klast otazku,jestli tato instituce ma cokoliv spolecneho s Bohem, ne vsevedoucim,ale ,spise ,nemohoucim.
http://www.stsimonoftrent.com/stgemma-com-web-productions-1.jpg

104828

01.05.2006 13:19

Držte si klobouky, jedeme z kopce

RE: No panove, cetl jsem o tom

Robert Nohejl 202.?.?.?

http://rense.com/1.imagesH/rove.jpg
Rove Arrested -zatceni Rove,jak si necha rikat.Jak se zda ,tak ,tam policisty ceka plno prace ,uz jen v tom ,ze se Americane domnivaji ,ze v ruznych cachrech je ve vzduchu na 300 trilionu dolaru.

104829

01.05.2006 14:01

Politika a katolíci

Pokrok,vira,politicky cinny,technicky nadany,obaleny akademickymi tituly,k cemu?

Robert Nohejl 202.?.?.?

Vira,nabozenstvi se vzdy utkavala s pokrokem,lide znaly technickych veci mnohdy zkoncili na hranici,zaruky a jine sliby kostel neplnil,tak ,jak jej neplnili vladcove,coz ovsem vedlo ke krvavym valkam ,ktere,trvaji dodnes,dnes ,se provolava a vyvolava valka mezi krestany a muslimy,ovsem ,nejvice zidmi kontrolovanem tisku.K cemu je vira ,nabozenstvi ,kdyz svet jde do zkazy,mnozi si mysli opak,mnozi si mysli,ze nas vek se prodluzuje a verit v BOHA usnadni nas zivot,mnohdy verici prehlidnou holou zkutecnost ve ktere zijem ,cini je slepimi,delaji si svuj vl;astni svet a nechteji slyset o klonovani,potratech,AIDSu,nahradnich dilech pro lidi ,pestovane na prasatecha mysich,proste utikaji od reality k jejich vysnenemu svetu,mnozi tak cini ,protoze s tim realnym svetem nic nechteji mit spolecneho,mnozi knezi ,sami o sobe neveri v Boha ,delaji jen sve zamestnani a mnozi se tak i podle toho chovaji.Mnozi ve vire v Boha se sami odlucuji od prirody,ackoliv pod falesnym heslem "porucime ,vetru desti" nam priroda plati zpet a to bez vyjimky ,nici vse,at je to protestansky kostel,katolicky a nebo Harry Krisna a nebo Jehovisticka hala anebo synagoga,tedy ,sila ,nad mnoha rozdilnymi bohy,podle kostela.Bojuje cirkev proti kriminalite politiku,proti vedeni valek,je aktivnia je znat,ze lide maji nekde silne zastani a nebo v tichosti lide ve vire ocekavaji,jakse veci vyvinou?
Pohledme na dnesni svet,hruzi,jez nevidime v dennim tisku,TV a nebo nectem v knihovnach,poznat,kterou cestou kracime a modleni nepomaha a a ni v minulosti nepomohlo.
Takhle, vypada zkutecnost,dite ,znetvorene pouzivanim radiaktivnich strel v Afganistanu,Iraku ,v Jugoslavii a jinde,myslite ,ze nas cirkev zachrani,kdyz uz dnes meri zvysenou radiaktivitu az v Britanii a Bush planuje dalsi nuklearni valku na Iran.
http://rense.com/1.imagesH/STA70193.JPG
Jak k tomu prijde to nevinne dite,jez se nicim neprovinilo,jez je v nabozenskem terminu ciste,kde je spravedlnost sveta ,ta svetska ,nebot ta zakonna je zkorumplovana a vsechny organisace sveta ,jsou ,po pravde receno ,k nicemu.
Jestli vydrzite se divat na tento obrazek ,tak na teto lince je cela rada zmrzacenych deti,politikou nasich vlad.
http://rense.com/general70/deathmde.htm
Rikalo se :Ver a vira tva Te uzdravi,myslite ,ze v teto dobe lidstvo ma jeste nejakou sanci prezit?
Na svete je tolik vericich a tolik ruznych nabozenstvi ,ale zlo mamonu a moci je neodstranitelne.

104831

06.06.2006 03:24

Hollywoodská show: odhalení teroristů v Torontě

Ucel je ,dostat krestany,Evropany na bojiste proti muslimum.

Robert Nohejl 202.?.?.?

"A state of war only serves as an excuse for domestic tyranny." Alexander Solzhenitsyn
Nejvetsi ran a,toho vseho by bylo ,kdyby se muslimov espolcili s krestany ,tak ,jak se stalo u toho "Da Vinci",kde ,opet zauradovali tajni zide, aby pospinili Jezise Krista v nudistickem provedeni ,hollywoodskeho stylu,ale ,co cert nechtel ,muslimsti klerikove-knezi ,maji v koranu v ucte Jezise Krista ,takze ,urazka na krestany byla urazkou i na muslimy a ti dali podporu v ramci viry svym krestanum-BBC news-Muslim join Da Vinci criticism.
To same je s tak zvanym ,Danskym tiskem ,co uverejnil kresby-karikatury na muslimi,zide ,zde pouzili na prvni pohled krestansky tisk:Who was behind the"Danish" Cartons?Samozrejme ,ze to byl zidovsky umelec,tak zvany ,ktery dobre vedel ,co tento utok zpusobi.takze pripomenme si slova poradce Arian Sherona ,ktery rekl:ze at krestani chteji a nebo ne ,tak stejne budou zapojeni do treti svetove valky.
Pripomenme si neco z historie ,provokaci,z roku 1939-Tak zvany-"Polsky"marsal Rydz-Smigly rekl reporterum "Daily Mail " 6 srpna 1939 tento proslov: Polsko chce valku s Nemeckem a Nemecko nebude moznost ji odvratit i kdyz se budeou snazit sebe vic!
Drive Evropa ,byla citliva na monarchie,takze ,sedum kuli v Sarajevu udelalo svoje ,najdete si ,kdo byl ve zkutecnosti Gavrilo Princip,jestli se tak zkutecne jmenoval,najdete si kolik ruskych caru bylo pod strelbou terroristu a kdo to byl ,najdete si kolik americkych presidentu bylo zavrazdeno a potom to zmodernisujte s dnesnimi mediema,v masovem podani policie a vselijakych odbornych skupin s tim ,co jsme videli a slyseli o WACO,kde se pouziliy tanky a jedovaty plyn ,v dobe miru,ne valky,pripoctete podvrhy s dokumenty z Nigerie svedcici o zbranich hromadneho niceni,svet je v rukach gansteru,jez jsou placeni nadnarodnimi monopoly,jez bohatnou z valky a ti chteji valku.Povsimnete si v Americe ,kdo dostava nejvetsi zbrojni zasilky v ramci valky v Iraku,proto po druhe svetove valce i "odsouzeni" prumyslovi magnati Nemecka byli brzo na svobode,kdyz spousta valecne techniky na obou stranach konfliktu bylo americke zbozi,tak ,jak v sovetskem rusku ,komunismus se udrzoval stavenim tovaren ,tezkeho prumyslu s americkou pomoci-z dolaru ,nikdy zadna krev nekape.
Proto vsechny ty vetsi a mensi provokace s jednim jedinym ucelem dostat lidi do valky,tak ,jak rekl zidovsky rabin Reichhorn: Valky,to jsou zidovske zne.(1868 )
"Our race (the Jews) is the Master Race. We are divine gods on this planet. We are as different from the inferior races as they are from insects. In fact, compared to our race, other races are beasts and animals, cattle at best. Other races are considered as human excrement. Our destiny is to rule over the inferior races. Our earthly kingdom will be ruled by our leader with a rod of iron. The masses will lick our feet and serve us as our slaves."

Prime Minister of Israel, Menechem Begin - 1977-1983.

Kdo ,dnes ,nejvice vola po zahajeni valky proti Iranu?

107768

29.07.2006 04:48

Kouř z boje o Bint Jbeil - varování Izraeli

Reakce , Spojenych Narodu, kolaborace s zidy,jako divadlo pro svet.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Rada Bezpecnosti, ktera v udajnem soku prijala zpravu ,ze ctyri vojaci UN byli zabiti nakonec oznamila ,ze nikdo nema pravo kritisovat zidy,tedy,Israelce.Dobre se na ne koukejte ,at zjistite pravou podstatu Spojenych Narodu,ktera spociva k kolaboraci s USA a ovsem s Israelem.Byl to Israel ,ktery odstrelil hrabete Folke Bernardotte v Jerusalemu v 17 listopadu ,roku 1948, cloveka ,jez pomahal zidum v dobe druhe svetove valky,ale ,potom udelal chybu v ramci Ligy Narodu,ze chtel nahlednout; "Co, zide delaji v Israelu" s Arabskym obyvatelstvem a tak Stern gun zakrocil a jeho byvaly terroristicky velitel se stal prvnim ministerskym predsedou Israelu.A ,co se tenkrate stalo,vubec nic ,tak ,jak vrazdou ctyr vojaku UN,kteri volali,upozornovali,ze se strili na ne ,coz israelsky general Nehus Shlomo vyvracel,ze takove veci Israel nedela a hned za nim ,dalsi mluvci,ktera opet se dusovala ,ze ne ,to neni prace a zamerm Israelu,coz Amann otevrene rekl,ze to byla vrazda a zamer Israelu zlikvidovat postaveni UN ,ktere se tak stalo ocitym svedkem radeni holocaustovych pohrobku.Libanon je trestanza tri zive vojaky,co padli do zajeti,ne uneseni,to je propagace zid. tisku a za ty tri vojaky je 600 mrtvych Libanoncu.
Kdo seje vitr ,sklizi bouri.Prijde ucet obeti od prvnich terroristickych utoku,co se zide dopustili na vsech lidech,drive a nebo pozdeji a nezachrani je ani tech 400 atomovych bomb.Bejrut, je to same ,co Drazdany, tam take zidovsti poradci marsala letectva Harrise vybirali cile kobercovych naletu a pouzivali bileho fosforu.Dnes ,zide, tvrdi ,ze cluster bomby jsoulegalni na Libanon ,jakoz to i plyn a fosfor,proc by nebyly legalni,kdyz to cele UN je naprosto k nicemu.
http://www.fuer-deutschland.net/S-1/gif__02--2__DRESDEN_IN_TRUMMERN__gross.jpg
Drazdany roku 1945
http://www.indiavarta.com/gallery/images/2006/jul/16/war16.jpg

111862

29.07.2006 05:31

Několik obrázků z Libanonu těchto dnů

Musim pouzit originalniho nadpisu ,dokumentu, co je Israel zac.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Published Friday, July 28, 2006 5:05 PM EDT
ISRAELI JUSTICE MINISTER: IDF ENTITLED TO KILL EVERYONE IN SOUTH LEBANON
Zide ,zionisti zejmena ,proste muzou vsechno co se jim zalibi,jejich zakon je prednejsi ,nez cokoliv jineho, coz je presne tak ,jak Talmud rika, vse co je nezidovske musi byt zniceno.Nakonec ,vsechny ty hruzy jsou k necemu i platne ,nebot je hodne lidi postizene propagandou holocaustu a takhle budou mit moznost aspon trochu vystrizlivet, mnohym to ani tak nepomuze.Mnozi si vsak vzpomenou na dny druhe svetove valky a daji za pravdu Nemcum,ze to byli zide ,co vsechno zpusobyli ,od Spanelske obcanske valky az o pokus v Nemecku nastolit dalsi sovetskou republiku.Kdyz komunisti-zide, zacli s republikou RAD v Madarsku ,tak od prvniho dne zacli s popravami kdekoho ,kdo neprojevil radostnou naklonost k jejich vlade.To je historicky ukazatel ,co se stane zemi ,kde zide se zmocni vlady, to same bylo o obcanske valce ve Spanelsku, boreni kostelu ,vrazdeni jeptisek a fararu, coz ,uz dnes mnohe cirkve sveta zapomely az po samotny Vatikan, ktery dnes je dobrem rozmaru s rabbiny a papez ,ktery ani nepipne na udalosti v Libanonu ,aby si to s rabbinama nerozhazel,nakonec ,aba nosi cepicku.
Cerveny Kriz ,jez chodil v dobe druhe svetove valky s balicky do koncentracnich taboru, pomoc zidum ,dnes dostava zidovske lekce ,v podobe rozstrilenych sanitek a presny zasah do prostredka cerveneho krize a ticho po pesine take.
V Australii se nam pan primeministr urekl, pri zprave,ze australsky obcan slouyzici v Israelske okupacni armade ,co by dobrovolnik,zahynul a tak rekl,aby zide davali pozor na dalsich vice jak sto
dobrovolniku-australskych obcanu.
Na druhou stranu,dobrovolika chyceneho v Pakystanu uz vezni vice jak ctyri roky, co je veznen na Kube a zadna starost ze strany politikuproste ,dvoji metr,ale hlavne ,zavdecit se Americe,tak zni kryci nazev pro vladu neoconu ve Washingtonu,takze i v Britanii napomenuli Tony Blair at se trochu od americti,ze nevypada ,co by representant Britanie ,ale spise ,co by zastupce Ameriky, tedy ,jako Ameriky.Takze ,Australska verejnost ,poprve se dozvedela ,jak je to s zidovskou obci, ject na dovolenou do Israelu ,zastrilet si na Plaestince a spokojene se vratit "domu", nas ministr zahranici malem pri te zprave plakal, tech 600 obeti v Libanonu jej k slzam nijak nedonutilo, tomu byste neverili.
http://www.prisonplanet.com/articles/july2006/290706deadlydu.htm
Je obvineni od osetrujich lekaru,ze Israel pouziva bileho fosforu,cluster bomb,plynu,a radiaktiniho materialu v bombach a strelach.
Rokke said the Israelis first used depleted uranium munitions against the Egyptians during the Arab-Israeli war in 1973-74.
http://www.prisonplanet.com/images/july2006/290706du2.jpg

111865

29.07.2006 06:02

Kouř z boje o Bint Jbeil - varování Izraeli

Jakych zbrani pouzivaji, kde mame inspektory UN ,co prolezali Saddam Hussejnovi zachody?

Robert Nohejl 202.?.?.?

Israelis Rain Down Deadly DU On Lebanese Civilians
I must demand that Israel now provide medical care to all DU casualties in Lebanon and clean up all DU contamination."
http://www.uruknet.info/pic.php?f=sidon2.jpg
http://www.uruknet.info/uruknet-images/beirut4.jpg
http://www.uruknet.info/uruknet-images/tyr5.jpg

111866

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,80 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
17,04 Kč
Australský dolar
16,22 Kč
Švýcarský frank
24,48 Kč
100 japonských jenů
20,93 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,38 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 981,17 Kč
1 unce stříbra
525,64 Kč
Bitcoin
413 798,65 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?