Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 2555 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, petge, Petr Gejdoš.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.06.2005 21:46

Evropská unie: Hluboká krize

RE: Evropská unie: Hluboká krize

Petge 83.?.?.?

Jsou určité příznaky, a to příznaky hrozné, že je rozuzlení současného znánlivého celosvětového civilizačního patu již "za humny". A jiné příznaky, že je jasná už i varianta, jak to bude - žel Bohu ta nejhorší

Máte pravdu, že kdyby se lidstvo spojilo atd ... ale nespojilo! Lidstvo v průměru obrazně "padá hloub a hloub do sraček Kali-Yugy", jeho souhrnný IQ klesá. Já se této problematice patrně věnuji intenzívně déle, než Vy jste na světě. Musím Vám s nepotěšením říci, že poslední dobou se situace dramaticky zhoršuje. Vypadá to, že ta poslední krůpěj do poháru Boží trpělivosti ukápla v roce 2003 invazí Iráku. Teď už zřejmě nezáleží na tom, jestli LEHO v Iráku vždy večer zamorduje deset iráckých dětí, nebo své zvrhlé choutky poněkud omezí třebas jen na dvě děti denně.

Před chvílí jsem se dodíval na ČT2 na ten francouzský dokument o "evangelikanech v USA", tedy o tom hnutí "promise keepers", sedla na mě chladná hrůza !! Nenahrál jsem si to, ale v noci na čtvrtek v půl jedné to opakují, tedy to nahraji.

Jsem skutečně na vážných rozpacích, s ohledem na to, že v Americe žije moje dcera, se asi začnu velmi velmi úpěnlivě modlit za Ameriku !!

57599

21.06.2005 22:05

Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

RE: Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

Petge 83.?.?.?

(další pokračování - které se zřejmě ale bohužel oběví nad tím starším [cool] )

Tedy pane LEHO Vám musím skutečně s politováním říci, že by jste mohl při trošce duševní námahy sám dospět k trudnomyslnému závěru - a sice, že stojíte na špatné straně barikády ! Že tam s Váma stojí i docela slušní lidé, tím se neutěšujte. Es komm der Tag, "jak říkáme my latiníci" a každý se bude zodpovídat sám za sebe.

Možná, ačkoliv já po tom netoužím, budete Vy a vaši kumpáni stát v blízké budoucnosti před mezinárodním soudem a ten bude o Vás a Vám podobných lidech říkat velmi nepěkné věci. Ale netoužím po tom světském soudu, budete to jednou Vy sám, kdo se bude odsuzovat a děsy všech těch činů, kterých se spoluúčastníte, Vás budou pronásledovat stále, to jste asi vůbec nedomyslil.

Vím, že na tomto foru to ledabyle odbudete posměškem. Nevadí, mi neubude.

57602

21.06.2005 22:34

Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

RE: Zvedavec opet tape ve zmeti blbosti

Petge 83.?.?.?

Já Vám ale pane LEHO za to nemůžu, že nechápete ani "závan ironie" !!

Otázku jste položil skutečně konkrétně a to takhle:
Jak mezinarodni pravo ochranuje diktatury, ktere bezmezne tyraji sve obcany a ktere podporuji teroristicka hnuti usilujici o zniceni jinych demokratickych statu?

Já Vám odpověděl taky docela konkrétně No to já nevím, taky si to neumím vysvětlit. Bylo by možná dobré tu otázku strukturovat tak, abychom to probrali systémově a popořádku.

Víte, totiž s těmi Vašimi názory by jste měl snad na Vámi položenou otázku znát odpověď hlavně Vy, nebo se pletu ?

Proro jsem Vás žádal, aby jste tu otázku strukturoval tak, aby bylo na co odpovídat ! Tedy, jelikož jste možná něco nepochopil, svoji prosbu do krajnosti zjednoduším.

Vyberte jednoho diktátora/diktaturu (například vojenskou diktaturu v Pakistánu generála Parvize Mušarafa) a zeptejte se znova kupříkladu takto:
Jak mezinárodni právo ochraňuje diktaturu v Pakistánu, která bezmezně tyrá své občany a která podporuje teroristická hnuti usilujici o zniceni jinych demokratickych statu?

Nebo si vyberte nějakou jinou diktaturu, jak Vám libo.

57607

22.06.2005 16:25

Evropská unie: Hluboká krize

RE: Evropská unie: Hluboká krize

Petge 83.?.?.?

Jmenuji se Petr Gejdoš a jsem skutečně z Frýdku-Místku, já skutečně nevím, co to vlastně znamená, když se objeví "autor si přeje zůstat v anonymitě", ale to, když se objevím pod Petge jsem nepovažoval za anonymní přístup.

Nejsem nikterak počítačový odborník a tedy nedovedu posoudit, jak moc jsem zde anonymní, když se hlásím jako Petge, nebo jen pod číslem, jestli je to nějaký rozdíl. Myslel jsem ale, že ta douška "autor si přeje zůstat v anonymitě" to říká vcelku alespoň pro mě blbovzdorně tak, že si autor přeje a tedy je v anonymitě. Kdežto, když jsem se tu přihlašoval, uvedl jsem všechny žádané nacionále a vybral si nick Petge a vcelku se domnívám, že takto pod Petge již anonymní nejsem.

Mám docela výhodu, nemusím se schovávat za nicky (připadá mi to akorát pohodlnější/kratší), já se totíž nemám za co stydět a to co zde říkám respektive píši se nejčastěji velmi blíží pravdě a realitě, pokud přímo touto není.

Nevím, čím jsem ve Vás vyvolal dojem, že se bojím vlastního stínu, že se nedokáži chlapsky postavit či co. Nerozumím tomu. Můžeme to eventuálně probrat soukromým kanálem.
Petr Gejdoš

57762

22.06.2005 16:49

Evropská unie: Hluboká krize

RE: Evropská unie: Hluboká krize

Petge 83.?.?.?

Ale pane Dušane, neberte si to tak tragicky ! [smích] [smích] - zbytečně si zakládáte na žaludeční vředy či cos podobného. A v mých příspěvcích nehledejte nenávist k Americe, nemůžete ji tam najít, neboť tam ani není a není pravda, že bych já Ameriku nějak nenáviděl.

Mi je z Ameriky akorát spíše smutno, já totiž měl USA a Američany vždy v úctě. Ten minulý čás tam ale je dost případně. Dost se to poté, co nás "vypustili z klece" v roce 89 změnilo pane. Více informací, pohled zblízka a zejména vývoj v posledních cca 15 letech vrhá na všechno trochu jiné světlo.

Je to asi tak, že když se topíte v rozbouřené řece, zdá se Vám blízký břeh ideálním místem záchrany. Ale až se na ten břeh z posledních sil vyškrábete a trochu se vydýcháte, může být pro Vás šok, že jste se zachránil na břehu plném jedovatých hadů. Říká se tomu "z deště pod okap".

To, jak tady LEHO "mlátí hubou" a vychvaluje Ameriku málem jako ráj demokracie na zemi, to by snad mohlo zabirat někde v Mongolsku či v "republice" Čad. Ale zde netřeba marnit čas těmi obludnými demagogiemi, nebo si vážně myslíte, že tady v Česku zůstali samí idioti a ti rozumní utekli do USA ??

Tedy bych i otázku, kdo je tu prosťáček, asi otočil ... [cool]

57764

22.06.2005 17:09

Evropská unie: Hluboká krize

RE: Evropská unie: Hluboká krize

Petge 83.?.?.?

Můžu Vás ubezpečit, že toto je poslední dobou moje utkvělá myšlenka a dělám vše pro to, abych vytvořil podmínky pro to, aby se dcera s manželem přestěhovali do Evropy. Do Evropy, kdekoliv !! (kromě Albanie, Kosova apod. a spol. samozřejmě [cool] ) A je to na dobré cestě a jestli to stihnou, přestěhují se do Britanie nebo Německa. Zeť je totiž civilní pilot, ovšem zatím lítá jen vnitrostátní linky, musí dodělat jakési postgraduály na mezinárodní lety.

Je to prazvláštní a paradoxní, to co teď napíši, ale já ten jeho postgraduál financuju. Totiž jak je to v Americe typické, jsou docela zadlužení a podle mých měřítek, ačkoliv na americké poměry "jsou zazobaná familie" s ještě více "zazobanou přízní", tak podle mě žijí "z ruky do huby", což já bych asi umřel, neb dluhy smrtelně nesnáším !!

57768

22.06.2005 20:39

Povstání v Iráku sílí

Povstání v Iráku sílí

83.?.?.?

Vážení přátelé, historií se zaobírám skoro celý svůj život, coby nejoblíbenějším koníčkem. Dění v druhé polovině 20. století a zejména v posledních cca 25 letech se vyznačuje strhující gradací, čehož si žel Bohu absolutní většina lidí jaksi nepovšimla v materialistickém shonu a neustávající honbě "za dolárky". V každé době posledních 2000 let se vždy vynořovala myšlenka na tzv. "konec světa" a bylo na toto téma již nespočet neskutečných blamáží.

Ale v návaznosti na diskutované téma - je nutno vědět, že mnozí muslimové velmi nelibě nesli to, že člověk (= kosmonauti USA) vstoupil na Měsíc. Existuje totiž jisté vážné a vážené proroctví, že konec světa započne v den vstupu člověka na Měsíc. Mimochodem, poprvé se o tomto aspektu zmiňuje Sybilla v rozhovoru s králem šalamounem před cca 3000 léty.
(pokračování)

57810

22.06.2005 20:40

Povstání v Iráku sílí

Povstání v Iráku sílí

83.?.?.?

(pokračování)
Rozumní lidé douvážili, že muslimové ten boj nikdy nevzdají !! Vlézt takto vojensky do Iráku byla s prominutím za ten výraz hrozná kravina ze strany USA. Dávám ruku obrazně do ohně za to, že ta válka byla prohraná v okamžiku, kdy o ní bylo rozhodnuto. W.S. Churchil v počátku WW II. po počátečních pohromách ve Francii prohlásil do BBC rozhlasu památnou větu (volně z hlavy) "...UK prohrála bitvu, ale tuto válku vyhraje..."

Muslimové nemají kam ustupovat, to by si mudrlanti typu LEHO, Kema, Dušan a spol., co neúnavně do roztrhání těla, avšak již velmi nudně, opěvují nedostižnou moudrost USA a její -kracii, měli uvědomit. A navíc - muslimové nemůžou nic ztratit, naopak mohou všechno získat - ať zvítězí, nebo padnou v boji. Proti tomuto aspektu nemá USA a celá "euro-atlantická civilizace" vůbec žádnou zbraň !!

A že protistrana (muslimové) to má dobře vymyšlené, to je vidět právě na té změně taktiky. USA a západním mocnostem se skutečně nejde postavit "na bitevním poli" - to je sebevražda. Tedy nevzdorují jako dub uragánu - síla proti síle. Vzdorují jako tráva - před uragánem uhne, potom v klidu si roste dál.

LEHO - je to marné!

57811

22.06.2005 21:55

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Petge 83.?.?.?

LEHO napsali:
Americkym volicum hlavne v minulosti bylo uplne sumafuk jaky je kde diktatorsky rezim, hlavne kdyz jejich zvoleni predstavitele to nejak udelali, aby u nich doma byl klid a mir. Ale po 9/11 americti volici zacinaji chapat, ze uz to jedno neni. Americka politika se zacina vyvijet smerem, kdy politikum uz neni tak uplne jedno, s jakymi rezimy se USA prateli.

Děkuji pane, ale leze to z Vás "jak z chlupaté deky" !! Zaplať pán Bůh je přeci jen ve Vašem myšlení vidět jakýsi pokrok. Tedy uznáváte bez mučení, že do 9/11 se politika USA vcelku nenuceně řídila pouze ohledem na vlastní prospěch a pak ještě ohledem na to, co by tomu řekli voliči a nikoliv nějakými ohledy na demokracii, svobodu a jiné pozoruhodné hesla, kterými nás tady často oblažujete.

Tak si pane přečtěte ještě tento článek z komunistického plátku a vězte, že 1 + 1 = 2, i kdyby to bylo psáno samotným Stalinem.

http://www.novinky.cz/05/90/03.html

Třeba Vás to přiměje k zamyšlení ??? [mrknutí jedním okem]

57823

22.06.2005 22:40

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

83.?.?.?

Nikoliv anonym, nýbrž Petr Gejdoš alias Petge to napsal !

57826

23.06.2005 16:54

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Petge 83.?.?.?

((Jsem se od srdce zasmál a chce se mi napsat "pane, vy jste ale vůl", ale to se tady nesmí, tedy jakože jsem to nenapsal ! [chechtot] La pardon !!))

Měl by jste si pane LEHO aspoň cosi málo přečíst, co je to vůbec demokracie, totiž teď jste "trepnul extra-hovadinu" !! Jen tak ve zkratce - demokracie není o tom, že si politik nechá udělat průzkum veřejného mínění a pak populisticky dělá, jakože plní vůli národa!!"

Smysl a obsah demokracie by měl být totiž ten, že politik lidem navrhne nějaký program a zaváže se jej v případě zvolení naplnit - fakticky mu tedy lidé delegují jakoby své zplnomocnění provádět program, na kterém se před volbami dohodli.

Ale i tak - podle posledních průzkumů přes 60% USA občanů s válkou v Iráku nesouhlasí - co teď s tím, pane LEHO ?? Teď si ještě představte, že se prokáže, že útok na WTC se ukáže býti čistě vnitřní americkou záležitostí, do toho konečně i běžní Američani poznají, jak je to s tou americkou ekonomikou - to bude mazec !! Myslím, že občanská válka v USA skutečně není nereálná, ostatně pan Nostradamus si tim před 500 léty byl zcela jistý.

57993

23.06.2005 20:59

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Petge 83.?.?.?

Aha ?? Asi mezi občany. Lidi, těm je to asi putna, hlavně, když jde cosi v telce, když je co žvejkat, ty to nezajímá zřejmě zatím vůbec.

58039

23.06.2005 21:17

Povstání v Iráku sílí

RE: '.. A ti kteri vam sympatizuji, jsou na stejne urovni, jako vy "leho",

Petge 83.?.?.?

Cákryš, pane !! To jste myslel vážně ? (citace)...ze vlastne Leho jen podporuje Bushuv slib ze teroristy budou honit po celem svete a dokonce uderi na ne driv nez oni budou mit cas uderit. To rek otevrene a americani ho znovu zvolili do presidentske funkce.


To mě dost ohromuje a jestli fakticky tohleto sliboval a byl pak zvolen, vzniká tak velmi zajímavá právnická predikce !

58046

24.06.2005 15:22

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petge 83.?.?.?

Bohu žel, ale cítím, že se začínám opakovat skoro jako jistý nejmenovaný LEHO, utěšuju se však tím, že takto snad "rozčiliju" méně lidí. Totiž i tento problém je zmiňován nejen v Bibli, ale v celé řadě prorockých knih z dávné i nedávné minulosti.

Žijeme ve věku tzv. "Kali Yugy" a tento věk již končí, nechte ještě chvíli smradlavé smrdět dál a Vy čistí si svou "čistotu" hlídejte dál taky, příjde čas a každý bude pouze a jen za sebe !!

Vězte, že to co se děje, se stát muselo a musí. Karma každého svým způsobem opíše jednou - JEDNOU - definitívní kruh a každý si ten svět osahá ze všech stran. Jestli to komu pomůže, pak skutečně pomáhá modlící mlýnek ! Ač s podivem.

58188

24.06.2005 15:40

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

RE: Novinari by meli byt potrestani zakazem vykonu povolani

Petge 83.?.?.?

Jen tak mimochodem, něco podobného se domnívám i já, co se týká skutečné identity některých zde, chodím si číst často do archívu, abych "byl doma - kdo je kdo".

Ono by vůbec nebylo marné si tu veřejně říci, kdo je kdo, aspoň teda někteří, nepočítám, že by se pánové LEHO k tomu připojili. Tady by se pak nabízela skutečně cesta ta, vůbec na tohoto/tyhlety pány nereagovat.

Mi totiž, abych odrazil očekávané námitky, nevadí, když sem tam někdo "ulétne", ale skutečně, u některých pánů přispivatelů se prostě jedná již o evidentní úchylku, legitimujících tyto lidi k tomu, aby požádali o léčbu.

58191

24.06.2005 15:46

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

RE: Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

Petge 83.?.?.?

Čili, říkáte mimo jiné, že se zase přiblížila doba nějaké historické pohromy, neni -li pravda ?

58192

24.06.2005 22:29

Povstání v Iráku sílí

RE: '..Ja bych vas "leho" nedaval na "Watch List",

83.?.?.?

Na internetu se dá o tzv. "oil peak" číst do úplného zbbnutí. Taky existuje adresa něco na zpusob thelifeafteroilcrash, google Vám to najde a tam se dá číst měsíc v kuse rychločtením a stejně to celé nepřečtete.

No, proč to zmiňuji - ty dostupne odhady CIA jsou zcela podezřelé - podle skutečně hodnověrných zdrojů tzv. "oil peak" probíhá zrovna v tomto roce, tedy zrovna teď !! Mluvit o zásobách ropy na dalších 25 let a neříci zároveň, že ta ropa leží tu na Aljašce, tu někde v Antarktidě a pak zase, že někde v moři a že investice by cenu vytáhly i bez obstrukcí OPEC vysoko nad 100 dolarů za barel, to je pouhá polopravda - ne-li zrovna celá lež. Tedy teď už by bylo stejně již pozdě, i kdyby se Američani uvědoměle rozhodli, že netřeba na dojíždění do práce hnedle dvanáctiválce !!

Je nutno se jednou provždy vzdát představy, že nějaké stromy rostou do nebe, vážené dámy a pánové, konec světa již nějaký čas probíhá a mám ten dojem, že začal již definitívně probíhat konec konce světa. Tedy vlastně již jen maličko, a bude to vše zase úplně jinak, akorát krátký "psí štěk" coby historická role homo sapiens sapiens na této nešťastné planetě konečně skončí. Stejně to sapiens sapiens nebylo pravda.

58258

25.06.2005 11:44

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Petge 83.?.?.?

LEHO:
Jiste, ale pro krestany je zdaleka nejvice smerodatne uceni Kristovo a ten definoval vztah k nepratelum zcela jasne: Milujte je. Zadne okecavacky a nesrozumitelne definice, jake nepratele a jak je mozno je zabit. Proste milujte sve nepratele, tecka.


Evangelium:
..Nedomnívejte se, že bych přišel rušiti Zákona aneb proroků. Nepříšelť jsem rušiti, nýbrž naplniti. Ámen zajisté pravím vám: Dokudž nepomine nebe i země, jediná literkaaneb jediný tytlík nepomineze Zákona, až se všechny věci stanou ...

Tato citace je z Evanelia podle Matouše, z Bible Kralické, z roku 1613, to pro vysvětlenou lehce obstarožního znění .. Tou citací je míněno sdělit, že Ježíš přišel Zákon (= dneska pro nás se jedná o Starý Zákon, tehdy však stačilo říci Zákon) nikoliv nějak zmírnit, ale naplnit !!

Možná by jste přeci jen pane LEHO měl tu Bibli občas otevřít a ostatně, neškodilo by, přečíst si i ten Korán ! Vy tak ovšem rozhodně nečiníte, ale poučovat nás zde odvahu máte, nevěda přitom fakticky vůbec nic, pouze troufalé nesmysly vršíte jeden na druhý.

Psáno jest taky, že : ".. nedavejte svatého psům, aniž mecte perel svých před svině, aby snad nepotlačily jich nohama svýma a obrátíce se, neroztrhaly vás ..."

Zdažli taky nehážu perel zbytečně, pane LEHO ?

58346

25.06.2005 12:18

Povstání v Iráku sílí

RE: Newspeak Zvedavce: Povstani a ne barbarismus sebevrazednych magoru

Petge 83.?.?.?

Stát Izrael vznikl na území Palestíny na území, které formálně nepatřilo Izraelcům ani omylem, dokonce však toto území nepatřilo ani Velké británii, která držela od rozpadu otomanské říše Palestínu jako mandátní území. Velká Británie tedy neměla právo připustit přistěhovalectví Izraelců na území Palestíny.

Vznik státu Izrael je agrese západní civilizace vůči arabským zemím v regionu. Současný (ne)právní stav je příčinou neklidu v oblasti a podporou Izraele se všechny takto se exponující země dopouští nezákonného jednání. Skončí to generelně celosvětovou válkou, Arabové nemají proč se vzdávat, Arabové se ani nevzdají. Arabové nemají co ztratit a tedy ani nic neztratí, ale ztratí vše tzv. "západní sbvět".

Právo Izraele na existenci tedy stojí pouze a jedině na vojenské síle, nikoliv na právu. Slabší strana podle pana LEHO patrně nemá žádné právo se bránit.

Tedy znovu zopakuji - pan LEHO zde zcela jasně propaguje nemorální právní zásadu, že veškeré práva má pouze silnější. Pane LEHO, vy jste úchylný pomatený člověk s fašistickými názory a jako takový patříte anebo do ústavu pro choromyslné nebo do vězení..

58348

25.06.2005 13:58

Povstání v Iráku sílí

RE: Newspeak Zvedavce: Povstani a ne barbarismus sebevrazednych magoru

83.?.?.?

A já pane LEHO ještě dodám tuto paralelu, nedělám si totiž velké iluze o vaší chápavosti těchto problémů! [cool]

Kdyby mě, do té doby zcela spořádaného člověka, někdo přepadl ve vlastním bytě, oblečeného do orvaných špinavých hadrů by mě násilím vyhodil ven bez prostředků a přivlastnil si všechny mé hmotné statk, - tedy by navenek vypadal on spořádaně a já bych byl ten trhan. Zavolal by na mě klidně policii, že jej obtěžuje nějaký žebrák ! Jak já bych prokázal, kdo jsem ? Kdežto on by si mohl za mé peníze pořídit identitu, která by dokazovala, že on je vlastně právoplatný majitel všeho a já jsem pouhý potenciální zloděj.

Pane, co bych si počal ? Asi po serii marných pokusů, domoci se práva nenásilnou cestou, bych sáhl taky k násilí. A možná bych ten dům podpálil, co mi na tom už tedy záleží ?? Ten někdo mě připravil o všechno a ještě si opatřil podvodně a za moje peníze doklady, že je to tak v pořádku.

Nene, na to raději ani nemyslím !! Vězte ale, že za ty Vaše ubohé "kydy" se pro mě stáváte symbolem něčeho naprosto odporného, to, že se Vás pak zastává třeba Dušan či Kema, to mě nenervuje. Budete asi naprosto stejné krevní skupiny.

58354

25.06.2005 21:54

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petge 83.?.?.?

Z čeho Jste čerpal?
Jednou dávno jsem koupil Bhagavatgítu a na základě čtení stále dokola jsem vyhledal další literaturu. Asi nejucelenější "dílko" je komplet od pana Swami Prabhupady - Šrimad Bhagavatam, což jsem koupil od jednoho vyzáblého "jogína" na trhu, byly toho dvě tašky a tak tak jsem to dosmýčil domů, bylo toho snad 30 kg !! Nejsem žádný náboženský fanatik.

Nejsem členem žádné sekty, církve ani ničeho podobného. Bibli, Korán, Bhagavatgítu aj. - čtu dokola jako moudré knihy se zájmem dobrat se uceleného náhledu na lidskou historii vcelku, tedy včetně dneška a budoucnosti.

Ty "nemožné čísla" délky věků, zde jsem rezignoval. Nevím prostě, co si o tom myslet. Zdráhám se uvěřit, že by se zde mluvilo o "věcích" v rámci této planety. V tom stejně není zcela jasno. Píšete Tento věk prý začal ze 17. na 18. února 3.102 př. Kristem a potrvá 432.000 let.

Nespecializuji se na hinduismus. Ale datum cca 3100 před Kristem je jedno z prokletých dat - viz mayské datum 3114 p.K. . Ale právě z oblasti mezoameriky vím, že tzv. "období Slunce" trvá řádově kolem 4 - 5 tisíc let.

Odtud má představa, že "konec konce" je na spadnutí. Jinak platí, že to nikdo neví, než "Otec na nebesích".

58424

25.06.2005 21:58

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petge 83.?.?.?

Musím zareagovat sám na sebe !! Odtud má představa, že "konec konce" je na spadnutí. Jinak platí, že to nikdo neví, než "Otec na nebesích".

To jsem totiž nenapsal přesně ! Správně má být:

Odtud má představa, že "konec konce" je na spadnutí. Jinak platí, že to nikdo neví, než "Otec na nebesích", potom ještě pan LEHO, Kema a Dušan, ti taky ví všechno.

58426

25.06.2005 22:07

Povstání v Iráku sílí

RE: Sežrante leho, ptát se Vás, zda si něco pamatujete nebo zda Vám něco něco připomíná,

Petge 83.?.?.?

Výroky pana LEHO začínají být již na diagnozu nebo na soudní ortel. Mi je jedno, jestli je LEHO skutečná osoba, bojující v Tikrítu, nebo se jedná o duševně nemocného člověka z "Horních-dolních .."

V každém případě překročil jisté meze a jestli nezakročí pan Stwora, podám na toho pána trestní oznámení. Jsem si jistý, že naplnil skutkovou podstatu nejméně jednoho trestného činu.

A pak se snad dozvíme, co je to za zapšklé individuum.

Myslím to smrtelně vážně.

Petr Gejdoš
Frýdek-Místek Česká republika.
__________________________________________________________________

PS Pane LEHO, já jsem zažil ve svém životě dost, ale vy se vymykáte všemu - pokud jste skutečná fyzická osoba, již jste měl být naložen ve formalínu a vystaven v Národním muzeu mezi kuriozitami a zrůdami.

58428

25.06.2005 22:18

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

RE: Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

Petge 83.?.?.?

Z mé strany to byla vskutku "řečnická otázka". Dívám se kolem sebe, čtu, poslouchám a jsem zneklidněn.

Když píši zneklidněn, není to tak zcela přesné - správnější by bylo, ačkoliv taky ne zcela přesné, napsat "excitován", česky snad "vzrušen", ale nechtěl jsem to napsat na první místo, aby to nějaká místní dementní osoba zase správně hned nekomentovala.

Napsal jste decentně Ano, dovolil bych si rici, ze se neco vari.

Dodám méně decentně - již je to za dveřmi.

A relativně sranda je, že skutečně se plní stará proroctví se vším všudy, tedy již jsme tak daleko, že sice nejde říci datum, ale průbeh již ano.

58432

26.06.2005 11:55

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petge 83.?.?.?

Po všech těch blábolech některých místních osvícených vševědů to Vaše povídání o vážných věcech působí jako balzám. Díky.

Položím opatrnou otázku, jste na dobré cestě ? To je velmi vážná věc ! Já toho nastudoval hodně a tedy když nic jiného, tedy vím, že stěží je něco obtížnějšího, ale mám takový vnitřní pocit, že celý proces, ačkoliv se jedná o jednorázové "překlopení stavu" má i nuance postupu. Neboť se domnívám to cítit. Z Vašeho Jinak ta "cesta ke Světlu" je velmi prozaická a vetknutá do běžného života.
To je ovšem ještě méně pochopitelné, než všelijaké výzkumy v laboratořích a bádání špičkových vědců.

to jakoby plyne, že ano.

58554

26.06.2005 11:58

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petge 83.?.?.?

Ano !Mnoho zdaru v "bezpříčinném radování se". To je přeně tak, to jsem měl n mysli kousek výše.

58555

26.06.2005 13:55

Realita za selháním rakety se solární plachetnicí na palubě

Realita za selháním rakety se solární plachetnicí na palubě

Petge 83.?.?.?

Přitom stačilo ještě dva měsíce počkat a vyhodit takovou 100 kg sondu ručně z amerického raketoplánu, pro NASA by to myslim byla vítaná příležitost si trochu polepšit pošramocenou reputaci - chtělo by se říci. Ten článek ovšem popisuje celou akci jako dokonale zoufale amaterskou, až se mi to nechce věřit, že by to byla pravda.

58562

26.06.2005 14:00

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petge 83.?.?.?

Asi bychom si "plodně popovídali", kdybychom mohli "jit sem tam spolů na pivo(víno, sodovku)" !! Zcela jsem to při čtení až fyzicky kladně procítil [smích] , že by tomu tak mohlo být.

58563

26.06.2005 14:22

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

RE: Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

Petge 83.?.?.?

Zajímavé !! A proč jste se přejmenoval na Aarona Katze ? To na okraj.

S těma koalicema máte pravdu, nepletl bych ale do toho levici a pravici. Spíše se jedná o humannost a nehumannost. A není dáno, že levicové vlády jsou humanní, viz třeba severokorejský komunismus.

Zdá se, že přechodně ve světě vítězí morálka tvrdě pracujících, kteří si vytvořili podmínky pro vlastní blahobytný život. Ale sami si jej neužili a "poslali" to do dalšich generací. Ty dalši generace však již nemají žádné zásluhy, jen lížou med a chovají se jako arogantní hovada.

Skutečně se rysuje koalice Indie, Irán, Čína, Brazilie a Venezuela, jeví se tam býti i Rusko. Venezuela pak kvůli naftě a profilaci Brazilie. Tato koalice fakticky již dnes proti USA a GB vedou válku, která se jednou bude jmenovat WW III. !! Není a dále ani nebude obligátní válka, jak jsme si již zvykli ze 20. století. Bude to válka bez front, bez zázemí, válka vnitřní, teroristická.

Terorismus fakticky nejsou jen auta naládovaná TNT, bude to válka informací, válka sociálního dumpingu, válka vystěhovalci, válka chorobama atd. A tyto metody chraň Bůh, abych já připisoval jen současně vojensky slabší straně, USA takhle postupují již dávno. Příklad za všechny Nikaragua.

58565

26.06.2005 15:51

Povstání v Iráku sílí

RE: Zabíjení podle koránu II.

Petge 83.?.?.?

Zdravím pane Adapa ! Jak se Vám po několika měsících od diskuse o "Ekonomické tsunami" jeví výhledy dolaru vers. koruna vers. euro ? Stále si myslíte, že investovat do dolaru by mohlo být docela výhodné ?

Já jsem minulý týden dosti zoufale analysoval, co se dá čekat a mi vychází již ve 3. kvartálu, nejpozději však na podzim, že by mohl započít nový pád dolaru stylem "střemřiť" do nevábných hlubin.

Omlouvám se za OT, ale není to OT úplně. Souvisí to s Irákem. Jeden pomatený cvok tady již volá po použití atomových zbraní. No to tedy !!

Petr Gejdoš, FM

58579

26.06.2005 18:23

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

RE: Novinari by meli byt potrestani zakazem vykonu povolani

Petge 83.?.?.?

............ trochu ? [překvapení]

58605

26.06.2005 18:29

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

RE: Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

Petge 83.?.?.?

Nevím, odkud máte Vy ty čísla, já si teď poslední dobou dělal analýzu ekonomiky USA (zajímal mě výhled dolaru) a mezi řečí jsem v kterémsi oficiálním materiálu narazil na údaj, že 1% obyvatelstva je "za mřížemi" ! Což je patrně v současnosti světový rekord a jednalo by se o skoro 2,9 milionů vězňů. Tož tak...

58606

26.06.2005 18:44

Povstání v Iráku sílí

RE: Zabíjení podle koránu II.

Petge 83.?.?.?

Dost dlouho jsem se zoufale snažil přijít na to, jaký regulerní prostředek má FED schovaný jako eso v rukávě ?? Myslím, že z ekonomických prostředků už nic. Hýbat s úrokovou sazbou ? - to jde už jen nahoru, to by byl hukot !!

Nojo, teď nastoupí pouze hrozby, tedy záleží, jak se stihli věřitelé USA nenápadně domluvit na společné strategii. Dobře ví, že jednoho po druhém by snad ještě USA zvládly. To ale může být klíč k podivnosti zvané podivně a nečekaně silné a stabilní euro!!. I když ani to není zcela pravda, že jo.

Že proti USA stojí koalice a to dosti zdánlivě nesourodá koalice, to již začíná být veřejným tajemstvím. Ale zdá se, jakoby evropské bruselské elity koketovaly s myšlenkou této koalici nabídnout euro místo dolaru, což tedy ale francouzské a holandské "NE" poněkud pokazilo ač ale nezabilo. To může být ještě zajímavé.

Dobrá analýza = možnost zbohatnout ! Tedy pro materialisty, kterým stále ještě rostou stromy do nebe. Všeho dočasu...

58608

26.06.2005 21:42

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petge 83.?.?.?

Jo ! [velký smích] [velký smích] Jsou zde dobré persony na prodrbání !

A to je taky pravda, že jako monotematicky by takové setkání nemuselo dopadnout optimisticky, to jsem si již ve více případech ověřil. Je to totiž pozoruhodné, ale alespoň na sobě to vidím jasně. Já jsem "nacpal" do hlavy nespočet knih a myšlenek a vzniklo z toho cosi, co se jen obtížně dostává ven v jednoduchých a hlavně sdělitelných myšlenkách.

V tom začíná mít jasno pouze můj mozek a ten se se mnou taky sem tam špatně domlouvá, jestli rozumíte ? Určitě ano, jde o to, že se začíná sem tam ukazovat nedostatečnost jazyka pro sdělení některých pocitů a poznatků.

Já trpím od malička jistou podivnou vlastností - prostě některé věci vím, aniž bych věděl proč a jak. Dneska toho již využívám, aniž bych nad tím bádal, v mládí to bylo trauma. Ale velmi to pomáhalo ve škole ... [smích]

Uf, je to silně OT !!

58627

27.06.2005 17:44

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petge 83.?.?.?

Co k tomu dodat ?

Já si myslím, že pravděpodobně blízko k 100% tady skutečně řádí vcelku dementní osoba, která se "podepisuje" tu Leho, tu Kema a i jinak, ale jmenuji jen ty dva excelenty, abych se někoho eventuálně neprávem nedotknul. Těch dvou jmenovaných se nelze nijak dotknout, ti mají permanentní záchvat.

58763

27.06.2005 22:38

Povstání v Iráku sílí

RE: Zabíjení podle koránu II.

Petge 83.?.?.?

Hm, já myslel na trošku dlouhodobější investici, cosi vyrábět, ačkoliv je pravda, že na kšeftě se vydělává více a rychleji.

Jenže, na to netřeba zapomínat, že až se 99% veškerého světového zboží bude vyrábět v Číně, potom kšeftaři, co nebudou žlutí nebo nebudou umět dobře čínsky utřou hubu. A k tomu ten Váš postoj vede přímou cestou. [cool]

58797

27.06.2005 22:41

Povstání v Iráku sílí

RE: Vaše návštěva v Česku

Petge 83.?.?.?

No, když by všichni slíbili, že nechají bejzbolky doma, mohli by jsme pronajmout Strahovský stadion, myslím, že by nás zvědavých na pana Leho bylo hodně !! [smích]

58798

27.06.2005 22:56

Povstání v Iráku sílí

RE: Do dvanácti let klid

Petge 83.?.?.?

To jste trefil na hlavičku ! On je to celý jeden velký začarovaný kolotoč.

A vstup koalice do Iráku to začaroval ještě více. Jestli to doteď americké velení nepochopilo, dal bych jim povinně přečíst Dunu. Toto je samosvorný problém - čím více jedna strana bude tlačit, tím více bude stoupat odpor, to je ten princip takových konfliktů. Ta válka byla prohraná v tom okamžiku, kdy začala. Teď už jde jen o to, jak najít, kde nechal tesař díru.

Protože čim déle to bude trvat, tím rychleji se bude islámský svět radikalizovat. Nakonec bude proti americké armádě stát na celém světě desítky milionů na vše odhodlaných zfanatizovaných fedajkinů. Ale co to vykládám - ne jen proti americké armádě, oni pak totiž vrhnou do jednoho pytle Evropu a Ameriku a budou to brát pěkně od podlahy, nejlépe tupým nožem !!

Jsem zvědavý, jestli Leho bude házet atomovky na jednotlivé nožem ozbrojené teroristy. [cool]

58801

28.06.2005 15:55

Povstání v Iráku sílí

RE: Vaše návštěva v Česku

83.?.?.?

ÓÓÓ !! Pane Kemo, co by jste rád slyšel ? Speciálně ode mě ? Za svou osobu Vám říkám, že bych se nebál jít na nějaký sraz "Zvědavců" a hrát tam hru "Vadi nevadí".

Odpovím nepřímo. Po té, co jsme byli "vypuštěni z klece", vcelku úspěšně jsem navázal na rodinné tradice z před roku 48 - dneska se velmi slušně živím jsa tzv. OSVČ, tedy chtěl jsem říci, že nadprůměrně v rámci ČR úspěšně podnikám. Nebojím se a nekradu. Mládí jsem ale prožil na bramborách a zelí, potažmo na chlebě se sádlem a cibulí ...

Po sametovce jsem vyrazil do "západního světa" a potkal řadu lidí. Mimo jiné i emigrantů. Prakticky však emigrantů výlučně takových, co skončili v tehdejší BRD (Bundes Republik Deutsch). No a proč to říkám ??

Pane, rozhodující většina těchto emigrantů utíkala z důvodů ryze nepolitických, dokonce ani ne pouze za lepším chlebem - což bych totiž i chápal !! Rozhodující většina z nich byli bývalí komunisti a utekli před sice "tápajícím - ale přesto jednajícím ramenem spravedlnosti jejich rodné strany".

Nechci generalizovat ... ale svádí to velice, to mi věřte !! Člověk si jaksi udělá obrázek a pak na něm lpí - to je taková blbá lidská vlastnost ! [cool] [cool]

58902

28.06.2005 17:26

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Petge 83.?.?.?

Díky Lehovi a podobným za zdravý rozum
_________________________________________

[chechtot] No toto ! Čeho se tady člověk nedožije !

58906

28.06.2005 19:08

Útok v Bulharsku

RE: Útok v Bulharsku

Petge 83.?.?.?

Je to trochu složitější, takhle přímočaře si to nelze vysvětlovat. Vy, co v tom nežijete, by jste měli vědět, že fakticky na obyvatelstvo v těch jak Vy říkáte postkomunistických zemích byla vlastně "ušita pěkná bouda". A to za nadšeného souhlasu a pomoci "západních dlouhodobě etablovaných demokracií".

Stala se přesně ta samá chyba, jakou znovu vyrobil Západ v Iráku a Afghanistánu. Nelze totiž pouhým administrativním aktem udělat z diktatury demokracii. Tedy nelze demokracii zavádět, to tedy už větší blbost vymyslet bude obtížné.

V postkomunistických zemích, rozvrácených "hrou na socialismus" byla údajně odebrána moc původním komunistickým stranám a rovněž údajně zavedena demokracie. Ve skutečnosti byla oněm komunistickým stranám odňata odpovědnost za zemi, kdežto moc se nenápadně transformovala z moci formálně dané ze zákona (vedoucí úloha strany + ale i odpovědnost !!) na moc neomezenou ekonomickou bez jakékoliv odpovědnosti.

Ono se fakticky vlastně nezměnilo nic. Akorát se komunistum přestalo vesměs říkat komunisti, teď jsou to kapitalisti a prostý plebs navnadili hrou na demokracii. Ovšem demokracií slepou hluchou a bezzubou. Tak je to. Lidi nejsou blbí, vědí to - poteče krev !!

58916

29.06.2005 17:14

Útok v Bulharsku

RE: Útok v Bulharsku

Petge 83.?.?.?

Tohleto, to se skutečně docela změnilo. Já ale myslel svou replikou něco zcela jiného - vysvětlení, proč se lidé v postkomunistických zemích chovají tak "záhadně", jako by se jim stýskalo po starých časech a po komunistické vládě.

V tom mém ohledu se nezměnilo nic. Fakticky komunisti nerušeně vládnou dál. Ostatně - kdoví, jak již mikro- a nano- technologie pokročily ! Abychom společně všichni nevzpomínali s dojetím na staré dobré časy přitroublých Bretschneiderů, kteří si svá "pozorování" psali na manžety, jako na doby slastné svobody !!

59018

29.06.2005 18:28

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

RE: "leho", co vy na to ??

Petge 83.?.?.?

Šmarjajóhanhalelůja ! Co my sirotci si tu počneme ? [překvapení] [pláč]

59039

29.06.2005 21:26

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petge 83.?.?.?

To je zajímavé, že se každá diskuse zvrhne na stesky "Američanů mluvících česky, či slovensky", že my Češi či Slováci, co jsme zůstali doma, tak prý my sedíme doma v teploučku a smrádečku, víme o světě kulové, nehneme pro svět ani malíčkem a jenom nadáváme na Ameriku.

Když bych tuto představu přijal jako pravdivou - to s tím smrádečkem (obrazně řečeno) - potom asi ten jednoduchý a prostý fakt vycestování a bydlení v USA je patrně alternativou k nějakému intenzivnímu postgraduálnímu studiu, zakončeném udělením titulu doktor úplně všech věd a vědomostí- !!

Tedy by mě zajímalo, kdy respektive po jak dlouhém čase se z původně stejně blbého Čecha, jako jsem asi například já, stane pouhým pobytem v USA, žutím hamburgerů, pitím Coly a intenzivním žvýkáním žvýkaček ten doktor úplně všech věd ?? [cool]

59063

29.06.2005 21:42

Falling down Stanislava Grosse

RE: Falling down Stanislava Grosse

Petge 83.?.?.?

To je skutečně pozoruhodná otázka, stojící za proklepnutí do hloubky !!
Co se musí stát,aby někdo byl levicový volič. Je za tím nějaká specifická anamnéza?

Mi je totiž taky docela nejasné, co je to za chorobu. Já totiž neznám vůbec nikoho, kdo se soukromě chová levicově tak, jak potom akceptuje ty "předvolební bláboly" levicových stran.

Já bych strašně prosil někoho levicového respektive voliče třebas komunistů či socdem, jestli by to tu nebyl schopen vysvětlit - tu schizofrenii, ten rozpad osobnosti !

Všichni, o kterých vím, že jsou či volí komunisty, se v soukromém životě přitom chovají vysloveně ortodoxně pravicově, většinou až nechutně. Navenek mají ohromně lidumilné představy a řečičky, ale doma si pak s manželkou navzájem vrtají pro korunu kolena !
[cool]

59067

29.06.2005 22:59

Falling down Stanislava Grosse

RE: Falling down Stanislava Grosse

Petge 83.?.?.?

V daném případě to ale chce i podrobnější pohled hloubky levičákovy duše. V zásadě opravdu došlo k jistému promíchání pojmů a klasicky pravice / levice již není tak zcela jasné, co to znamená. Ale berme to klasicky.

Já kolem sebe vidím totiž nejčastější případ levicově se navenek projevujích lidí (z těch, co znám důvěrněji), kteří však skutečně, kdyby se jim "delegovalo vlastnění nějaké fabriky", v tu ránu by začali své dělníky stahovat z kůže. Což mi příjde divné, že tito lidé hodí do urny lístek pro program, který evidentně zakládá do budoucnosti samé problémy - tedy zejména jde o zadlužování ve prospěch státních ingerencí do úplně všeho a ostentativní přehlížení infrastrukturních dluhů - přitom ale se jinak chovají doma tak, že by Margaret Thacherová údivem čuměla !!

To mě zajímá, jak je to možné, že se ten člověk takto rozpadne na dva lidi, jeden navenek lidumil, který by rozdával (ale ne z jeho [cool] ) a doma se z něj stane zarputilý buržuj, myslící jen na to, kde by nahrabal.

59071

30.06.2005 18:32

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petge 83.?.?.?

Napsal jsem hodně, ale že se Američani voňavkují, to určitě ne ! O Američanech si nemyslím, že jsou to debilní tupci, ačkoliv z některých mých vyjádření by to i mohlo vyplynout, ale nemyslel jsem to tak primárně. Tento závěr jste udělal až Vy. S tím žvýkáním žvýkaček, uznávám - já si toho tam jaksi moc nevšimnul. Zato jsem si všimnul, že typický Američan - vycházím z představy, že jsem hlavně takové potkával - konzumuje před spaním prášky na spaní, po vzbuzení pak prášky na "nespání", prášky na posílení sebedůvěry, práška na atd - tedy je možné, že přestali žvýkat a teď již jen cucají "patáky na všechno", jo a ještě jedna věc - že snad každý Američan má svého psychologa, dokonce i američtí psi, kočky, papoušci...

Ano, to máte pravdu, člověk, jsa "přesazen" do cizího prostředí, do sebe vstřebává informace intenzivněji, než když zůstane doma a jen si o té cizině čte. Nezapomínejte však na to, že tam mám již přes 6 let dceru a hojně s ní komunikuji. A znám více lidí, kteří tam jsou. Tedy bych to s tím vstřebáváním informací neviděl pro sebe tak černě. A stýkám se tady s emigranty pro změnu z USA, kteří bydlí v Česku.

59210

30.06.2005 21:23

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petge 83.?.?.?

Já neříkám, že jsem odborník na USA, ale to vy s jistotou na 100% nejste taky, pane !! [smích]

V zásadě se "nechávám houpat" pouze ve "spodní skupině úhlů", vrchem nikoliv. Vše si dost ověřují a co vím, to vím. Nechám se rád poučit, ale nikoliv "poučovat" v tom pejorativním slova smyslu.

Mě vždycky pobaví, když mi někdo nadšeně vykládá, jaká to byla "PARÁDA" na tom Bali ...Tahiti, Havaji, Floridě atd atp. Já pak vždy stejně nadšeně (avšak se zlomyslným podtextem) stočím řeč na Beskydy nebo Jeseníky - samozřejmě i jiné české hory. Hm, neznají, nebyli, neví. Kdybych je vysadil v mých rodných Beskydech někde v lesích pod Smrkem, nejspíše by tam umřeli hlady, neb by do civilizace pěšky nedorazili !!

Ukažte, obrazně řečeno, na někoho prstem, že tento člověk je znalcem a odborníkem na USA !!

59241

30.06.2005 21:42

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petge 83.?.?.?

Blbé je, že zde na tak malém prostoru, ať řeknu co řeknu, vždy z toho a zřejmě právem, lze vyvodit, kterak nevím, neznám, neviděl jsem atd o USA skoro nic. Což až s dojemnou pravidelností a důsledností skoro všichni děláte. Budiž, vlastně souhlasím a změním taktiku. Tedy, jestli Vás to všechny, kdo mi to vše vyvracíte, bavi ...

Tady v Česku se velmi často, vlastně pravidelně, když se potkávám s lidmi a když zavedu řeč na českou historii, českou přírodu, literaturu, zvyky a podobně, setkávám až s obludnými neznalostmi vlastní rodné země. Ptám se, kdy má člověk tolik znalostí a vcítění do své vlastní země, že se dá o něm říci, že by byl odborníkem na české záležitosti ? No a Vy mě třeba přesvěčte, že v Americe je to nějak jinak. A k tomu potom, že emigranti po 10 - 20 letech jsou na tom lépe, než tuzemci "odjakživa". Nebo tamzemci ? [smích]

59245

01.07.2005 14:23

V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

RE: V Itálii se odehrál pogrom na albánské imigranty

Petr Gejdoš 83.?.?.?

To už jsem tu taky psal - nejsem Gajdoš, ale Gejdoš, což ale není podstatné nejvíce. Původem jsem z otcovy strany odněkud z jižní Italie, tedy skutečně ani netuším, jak se prarodiče k tomu jménu dostali, neboť "gajdoši" byli skutečně muzikanti a tedy nejblíže by to k Cikánům mělo ! [smích]

Z matčiny strany je ta krev odněkud z Balkánu, možná ze Sedmihradska, tam je Cikánů sice více, než v Italii, ale příjmení šlo po linii otců.

Nevím, co je tak dráždivého na tom, že mám jakýsi názor na USA, nebo co ? Stejně tak bych mohl být podrážděný já, když někdo rozvádí úvahy o Česku, jsa sám 30 roků v Americe ? Ale nejsem. A to přitom - člověk, který je z vlasti dlouhodobě venku, si stále ze setrvačnosti o sobě myslí, že svou bývalou vlast dobře zná. Ačkoliv se o ní třeba ani moc jinak nezajímá. Kdežto já se o Ameriku dosti aktivně zajímám.

59354

01.07.2005 20:21

Falling down Stanislava Grosse

RE: Falling down Stanislava Grosse

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Já jsem proto právě k tomu vyzýval a byla to jen taková "řečnická výzva", na kterou vlastně ani nečekám žádnou reakci. To se totiž nedá zdůvodnit. Souhlasím s Vámi, že skutečně levičáci jsou (samozřejmě až na čestné vyjímky) pokrytci, závistivci a křiváci, kteří se maskují vylhaným lidumilstvím a údajným zájmem o blaho nás všech.

Nicméně se stejně těším, že se tady aspoň jeden zásadový levičák ozve a vysvětlí nám, co to znamená.

Kdysi jsem se "radostně vetřel" komunistum (KSČM) na jejich diskutárně do diskuse a podal jsem "fundovaný" návrh, aby se zrušily všechny daně a ponechala pouze daň z přidané hodnoty (DPH = WAT ?).

Zdůvodnil jsem to tím, že konečně s těmi zbohatlíky milionářskými vybabráme, že stejně si jen najímají poradce, aby nemuseli platit daně z příjmu. A tak, ať se neplatí z příjmu, nybrž pouze ze spotřeby, to se dá přece jednoduše ohlídat, tady by se špatně švindlovalo a poradci těžko něco poradí. A ať platí jak mourovatí z toho co oni "prožerou a probendí" na těch svých "milionářských orgiích.

Pánečku, tí mi dali, ještě 14 dní potom se snad všichni komunisti v ČR nad tím pohoršovali. Do teďka nechápu, co je tak naštvalo !

59404

03.07.2005 17:04

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Petr Gejdoš 83.?.?.?

No toto ? Pani Jarmilo, píšete: ano ženy jsou velmi pokrytecké, neupřímné, atakdále, ale to je rovněž otázka výchovy a soudobé morálky, která ženy k takovému jednání tlačí, není to otázka genů.

Když pominu fakt, že celá ta naše tzv. "euro-atlantická společnost", založená na veskrze prolhaném křesťanství, je pokřivená, pokrytecká a vylhaná, i potom musím ještě ženy vyčlenit zvláště a "pokritizovat" je extra !! Skutečně si nemyslím, že výchova v tak demoralizované společnosti nemá negativní vliv, jenže to jak na ženy, tak i samozřejmě na muže - tvoříme tu společnost přeci společně.

Ale skutečně rozum stojí v údivu nad obecnou strategií žen vůči mužům a je to dáno zejména a hlavně geneticky !!

Ženy jsou totiž do morku kosti sobecké a necitlivé a je to jen a pouze podivná uzance, že toto nenazýváme pravým jménem. A je to dáno přírodou, jenže smysl této sobeckosti, který zachovával rod kdysi v pralese, tak nyní je ve společnosti blahobytu neúčelně ženami zcela sprostě zneužíván pouze k jejich prospěchu.

Když to zhrnu do skratky - muži dobyvatelé jsou zesměšňováni a nakonec kriminalizováni, kdežto ženy provokatérky jsou vyvyšovány a málem slaveny.

59586

03.07.2005 17:26

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Vcelku v poklidu si tuto diskusi do teď jen čtu - k tomu se smysluplně jen těžko něco dá dodat, ostatně by to stejně nic na skutečnostech nezměnilo.

Zcela s Vámi souhlasím v tom, že Příroda s náma uděla pořádek. Tato společnost již prakticky zcela zdegenerovala, čehož důkazem je i ona tolerance a skoro oslava různých kontraproduktivních úchylek. Srovnávat homosexuály s tělesným postižením není zcela přesné. Jelikož se homosexuálové jako takoví i rodí, tedy je to částečně i genetického původu, avšak já osobně se domnívám, že větší část je získaná výchovou. Respektive - u každého člověka je hlavně sexualita a ta v sobě formou nějaké směsi obsahuje i tu část hetero, i tu část homo !!

Jsem si tím jist, že jen maličká část jedinců s onou úchylkou, má namícháno do jejich sexuality ty složky natvrdo naopak a jsou z nich pak skutečně rození homosexuálové. Tedy ona tolerance se lidské společnosti již v blízké budoucnosti vymstí a povede k tragediím. A je mi zcela putna, že se tady vyskytují takoví diskutéři, kteří jsou odhodláni to blahosklonně tolerovat.

Prostě není to dobré a hotovo !! Ale zbytečné to vyvracet - to již Matka Příroda hladce zvládne sama a myslím, že rychle.

59592

03.07.2005 17:38

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Trodasovi a všem nadšeným zastáncům gayů

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Já se zvláštnostmi vývoje "homo sapiens sapiens" v posledních době dosti intenzivně zajímám a mám z toho vcelku až paranoiu. Skutečně je zde vidět nějaká "neviditelná ruka", která lidský svět postupně vede jakoby úmyslně na scestí.

Součástí tohoto je i onen problém homosexuality a podivnost jakoby odkudsi "ordinované" potřeby tolerance. Ale je toho, podobných případů, mnohem více a mi to připadá, jako by lidská společnost byla zevnitř ničena nějakým vnitřním nepřítelem. Je vedena jakoby "nějakou mimozemskou inteligencí", která má zájem, abychom v historicky krátké době vymřeli a uvolnili scénu.

Já osobně jsem ochoten homosexuály tolerovat, pokud je nebudu vidět, slyšet, cítit atd. Tedy jsem tolerantní.

Jelikož jsem kuřák a jako takový jsem vyháněn na okraj společnosti se slovy, že nekuřákům "smrdím" a že jim prostě vadím, ledva mě vidí kouřit - žádám si stejný přístup k homosexuálům. [vyplazený jazyk]

59594

03.07.2005 18:50

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Každý žijeme a koukáme kolem, žejo. Mám známou, která má trochu náběh být umírněná feministka. Naše diskuse bývají k popukání, ačkoliv ...

Jednou jsem jí "zahnal do kouta" - strašně se rozčilovala, že jsou muži takoví arogantní samci. Zeptal jsem se jí s jistou provokací, jestli se jí to líbí? Samozřejmě nelíbilo - prý "myslíme jen na to ..". Řekl jsem jí (kdo chce kam, pomozme mu tam), že škoda, že nejsme manželé, že ani mi se to nelíbí a že bychom se hladce shodli. Akorát že škoda, neměli bychom děti.

Podivila se proč. Já ji na to, že mi to taky připadá strašná otrava, ten tělesný styk, ostatně stejně jako i ona určitě takto smýšlí. Že já jsem výhradně pro "tiché unylé zbožňování a uctívání ženy coby anděla", nanejvýš bych připustil takové sestersko-bratrské políbení - na Vánoce.

Ještě jsem to chvíli horlivě rozváděl, že je to hrozné, jak se ženy "šminkují a vonijou, kroutí zadky, provokativně oblékají atd. .." - no, sice jsem si dával bacha, abych se nesmál, ale nakonec mě stejně prokoukla, že si z ní dělám řiťť (otvor lásky na čtyři) a seřvala mě na dvě doby.

Paní Jarmilo, v tomto jsem výmluvný jako 100 Jehovistů - co Vám mám konkretizovat ?

59615

03.07.2005 19:07

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Proč si myslím, že ženy jsou sobecké ? No a co Vy ? Myslíte si tedy, že nejsou ? Vy ženské si fakt myslíte, že když turecké přísloví říká, že "Do melounů a do žen není vidět", že fakticky do vás není vidět ?

Chápu, že když je muž zamilovaný, hormóny z něj udělají svého druhu blba a všichni takto "hormonálně odbavení blbové" se pak před dívkami svých snů předvádějí - asi jako tetřev hlušec - ten zblbne tak, že jakoby ohluchne.

No a dívky naších snů si pak vybírají z toho stádečka, maminky a tetičky radí ... ten vydělává, ten má firmu a toto a tamto, ten má doktorát ... A poradí taky - holka, pozor !! Dělej drahoty, nedej a nedej, ať dolízá .. A upusť slzičku a ať je zkrušený !!

A pak je ruka v rukávě, noha v nohávě, po slovensky pak "dačo vo volačom !!" [smích] - ale nedej bože ukázat se, že výběr nedopadl na 110% !! Což je pouze v 99 případech ze sta. To je potom keců - to Franta, Karel, Lojza (prostě nakonec úplně všichni !!) ti se starají o rodinu, to je úplně jiné .. bla bla bla . Proč jen já jsem neposlechla maminku ...

Neznáte ??

Ale pozor - toto vše jsem nezažil na své kůži .... nýbrž jenom zčásti - ostatní odpozoroval .. [cool]

59619

03.07.2005 19:19

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Petr Gejdoš 83.?.?.?

A zcela vážně - žena je absolutní sobec a je to dáno geneticky pro zachování rodu. Je to pravda zabaleno do určitých typicky ženských postojů, což to sobectví pro dobu "míru" milosrdně halí.

Je to dáno proto, že žena = matka v okamžiku, kdy má děti, okamžitě přenese veškerý zájem na ně a v případě nutnosti by svého muže klidně obětovala. Jako včely trubce - je již k ničemu. Pokud makají a snášejí k nám - rozuměj "ke mě a dětem" - pak v pořádku. Ale již v žebříčku hodnot skoro nejsou vidět.

Pravda, civilizace to trochu ohladila, tyto vzorce chování. Ale je to na dlouhou řeč, to se tady nedá vysvětlit. Plyne z toho i absolutní bezcitnost žen, což asi ženy vytočí !! Chápu - pravda se nikomu nelíbí. Je ale nutno to vidět v komplexu - muž má jedinou šanci zaobírat se dětmi a tak se zachránit. Ale nežehrám - já to studoval, vím o co jde - tedy nebrání mi to nijak v životě. Vlastně to na mě není vidět. [smích]

59623

03.07.2005 20:18

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Trodasovi a všem nadšeným zastáncům gayů

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Ano ! Já se neodvážil tuto myšlenku rozvíjet, protože tomu, kdo neví, to nevysvětlím ani na ploše fotbalového hřiště a Vy jste reagoval hned, tedy nebylo třeba mnoha slov. Jo jo, je to tak, jak říkáme my latinici "Es komm der Tag !!" [cool]

59629

04.07.2005 17:22

Falling down Stanislava Grosse

RE: Falling down Stanislava Grosse

83.?.?.?

Daň z přidané hodnoty fakticky nelze neplatit, respektive ono by šlo všechno, ale nejde to zamaskovat. Protože daň z přidané hodnoty se prostě platí vždy. Akorát , že skutečně ji zaplatí pak pouze v konečném důsledku pouze ti spotřebitelé, kteří danou hodnotu skutečně spotřebují pro konečný úžitek.

Ti ostatní, kteří určitou hodnotu spotřebovali tak, že ji jakoby "vtělili do zboží" coby subprodukt, ti si požádají o vrácení DPH, musí to ale samozřejmě prokázat. tedy zde se ryseuje šance skutečně každou konečnou spotřebu podchytit a zdanit.

Nedává žádný smysl operovat s daní z příjmu - má smysl až daň ze spotřeby. Daň lze chápat i jako jakýsi "trest". Daň z příjmu, navíc ještě silně progresivní, jak to levičáci milují, tak to není nic jiného, než trest za iniciatívu. Jseš šikovný a umíš ? Potrestat tě třeba, napaříme ti daň za to, že vyděláváš" .

Kdežto daň skutečně ze spotřeby, to by byl trest za rozežranost. Jseš blbý a koupíš si auto, co žere 100 litrů na 100 km ? Plať za benzín. Žereš jenom originál kaviár z Ruska - plať.

To má trošku větší logiku - vedlo by to k šetrnosti.

59706

04.07.2005 18:54

Koordinované vydírání jménem Live 8

RE: Koordinované vydírání jménem Live 8

Petr Gejdoš 83.?.?.?

[chechtot] [chechtot] Trefné !!

Snad nebude tak zle, že bychom museli až Hradčana prodávat [cool]

Mám lepší nápad - co kdybychom ty stovky našich zbytečných podzvukových bitevníků z Aera silně pod cenou rovnoměrně podělili po celé Africe, samozřejmě dostatečně ověšené všelijakými kulomety a podobně. Třeba by ubylo problémů jak v Africe, tak naše armáda by ušetřila za skladování NZ ... A černoušci by si fajn pohráli !! [cool]

59724

04.07.2005 19:14

Koordinované vydírání jménem Live 8

RE: Koordinované vydírání jménem Live 8

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Pozoruhodná myšlenka - vlastně se ani nejedná o rasismus.
Existuje len jediny sposob ako to dosiahnut - totalne vyhladit povodne miestne obyvatelstvo, tak ako sa to stalo v Amerike a Australii. [cool]

Ale ne, dělám si legraci, Váš příspěvek se mi líbí, je to tak - totiž skutečně jsme Afriku vychýlili z rovnovážného stavu a teď se na to díváme a žasneme. Což ale různým nadnárodním korporacím nebrání skutčně pokračovat v drancování afrických "ekonomik/neekonomik".

Myslím, že by vůbec nebylo od věci, kdyby předtím, než se vůbec bude jednat o nějakém odpouštění dluhů, bylo jasně položeno na stůl, co kdo komu a za co dluží !!

Totiž, asi by pak těžko někdo souhlasil s odpouštěním dluhů - bude se velmi často jednat o velmi "hodnotné investice" !! [cool]

59726

04.07.2005 19:26

Koordinované vydírání jménem Live 8

RE: Koordinované vydírání jménem Live 8

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Dovedu se vcítit, že Vás něco naštvalo a napsal jste to, co jste napsal. I mi se to sem tam povede. Ale nedá se s tím souhlasit na 100%.

Totiž - zdá se, že tady s náma (lidskou rasou vcelku, všech barev) "hraje svou hru" nějaká / nějaké mimozemské civilizace. Doporučuji trošku postudovat starověkou mytologii. Asi nejlépe pak tzv. "Kroniky Země" od Zecharii Sitchina.

Pak by jste zjistil jak asi vůbec homo sapiens sapiens vzniknul, pak by taky bylo zřejmější to, co naše věda nevysvětlila ani omylem - jakto, že na této planetě vzniknul život, proč jsou vůbec a jak údajně evoluční cestou mohly vzniknout různé rasy atd.

Nejsou dobré takové zkratky, jak jste předestřel !!

59727

04.07.2005 20:10

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Mi říkáte, že plácám nesmysly a přitom z téhož právě Vás usvědčují fakta !! Nechci se hádat, natož o zrovna takové pro mě ne zcela nejzajímavější tématice.

Nicméně - patrně by jste se divila, kdyby jste skutečně odborně "nakoukla" do této problematiky. Řadu svých vyjádření by jste dobrovolně vzala potom zpět. Ale znovu - nechci se hádat, není to pro mě zajímavé téma.

Ovšem jedno ještě musím zdůraznit - nejsem evolucionista ani omylem ! Čímž není ovšem řečeno nic o tom, zda je něco dáno geneticky či nikoliv, s tím problematika evoluce/kreace nesouvisí. Každý jedinec je od samotného početí předurčen podstatně více, než by se zdálo a Vy, jelikož patrně patříte k "velmi lehce elegantně poletujícím motýlkům", si to zřejmě vůbec nepřipouštíte !

59731

04.07.2005 20:24

Útok v Bulharsku

RE: Útok v Bulharsku

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Taky se mi to již několikrát k mé zlosti stalo. To je nějaká závada "na vysílači", nikoliv na Vašem přijímači !

Je holt třeba čekat, až se tam objeví aspoň jeden nový příspěvek a zase se to "rozjede" .

59734

04.07.2005 20:33

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Nezlobte se, musím zareagovat ještě jednou. Rozležela se mi totiž v hlavě tato vaše myšlenka : ...neboť se řídí svým rozumem a kulturou. Člověka víc ovlivní to, co bylo do něho vtištěno, naprogramováno v raném dětství, nikoliv zvířecí geny.


To by jste patrně měla patřičně tvrdě uplatnit v diskusi o homosexualitě - je možno totiž z toho vyvodit, že si ti gaylesbi prostě vymýšlejí a jsou to prostě a jednoduše neomluvitelní zvrhlíci a zhýralci.

No a potom - musím se skutečně vážně zeptat - Vy máte v tomto nějaké odborné znalosti, nebo si to jen tak prostě myslíte ? Já jen pro pořádek.

59737

04.07.2005 21:39

Koordinované vydírání jménem Live 8

RE: Koordinované vydírání jménem Live 8

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Hm ... takže všichni jsme v jednom pytli ? A nechtěla by jste napsat něco i k samotnému problému ?

Já jen, že teď vlastně ani nevím, co jste chtěla vlastně říci. Myslím, že pan Trodas to sice dost tvrdě, ale veskrze pravdivě napsal - z Afriky kromě Egypťanů, Arabů a Kartaginců jinak nikdo již nezanechal nikde žádnou "stopu" v okolním světě. A to přece není rasismus, konstatovat toto.

Když jste se tak do nás tedy "obula", potom ale Vám nezbývá, než nás poučit, jak by se to tedy mělo udělat, aby se to historické kolo otočilo a Afrika eventuálně začala živit Evropu. Tedy položte karty na stůl - nebo si své morality zastrčte ...

59752

04.07.2005 21:54

Koordinované vydírání jménem Live 8

RE: Koordinované vydírání jménem Live 8

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Obracet se na mě s tím, aby ze mě vypadla nějaká optimistická vize globální budoucnosti - již to samo je ukázka bujarého, leč neopodstatněného optimismu. [smích] [smích]

Jako mikročástečka tohoto světa - Petr Gejdoš - jsem jinak "pochodující kysna plná optimismu". Ovšem vize blízké budoucnosti a optimismus - to nejde nijak dohromady. Obávám se, že již čas pro jakékoliv konstruktivní řešení pominul, respektive byl promrhán.

Vy nevěříte na MC (mimozemskou civilizaci) a její ingerenci na Zemi a lidstvo, kdežto já jsem o tom zcela přesvědčen a to tak dokonale, že nutit to někomu proti jeho vůli považuji za ztrátu času a jeho škodu. Vy tedy nejspíše nebudete náchylný považovat ani proroctví za smysluplná.

Nicméně - řešení dnešních globálních světových potíží bylo již právě ústy proroků tolikrát naznačeno, že nezbývá než souhlasit s biblickým: "..oči mají a nevidí, uši mají a neslyší ..." !

59753

05.07.2005 12:17

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Petr Gejdoš 83.?.?.?

[chechtot] [chechtot]

Měla jste se objevit i vedle na "hovorech o teplých", myslím, že by byla sranda !! Neberete doufám všechny ty moje výkřiky v rámci "zanícené diskuse" na stopro vážně ?!? [smích]

59802

05.07.2005 12:25

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Hm, já jsem popsal charakteristiky tak, jak jsou, nehodnotil jsem, že to je špatné. Ale jedna věc špatná je - jestliže mužům je vyčítána jejich "mužská agresivita" coby v dnešní společnosti již nefunkční aspekt mužských funkcí a je prakticky i kriminalizována (harašení), měla by stejně být jako nyní již nefunkční stejně tak pojmenována ženská necitelnost a sobectví, což ale rovněž je dědictví z dob pradávných.

Jenže nikoliv, z tohoto ženského pokrytectví se naopak dělá přednost - tedy tomuto nerozumím. Ale jinak - jsem již lehce postarší člověk a vůbec mě to jinak nevzrušuje tyto problémy. Mladí ať si to vyřídí sami jak chcou. [cool]

59803

05.07.2005 13:02

Koordinované vydírání jménem Live 8

RE: Koordinované vydírání jménem Live 8

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Možná to tak není, možná se to jen tak jeví. Nicméně strašidlo pana Malthuse zase obchází svět. Tedy jakési řešení by se mělo uvažovat alespoň zatím teoreticky.

A Vy tedy říkáte z pozice ženského vnímání, že jestli prelidneni planety budeme resit "hazenim ze skaly" tech mene "kvalitnich"... a nenachazim odpoved.
Asi je typicky zenske, resit srdcem, zatimco u muze vitezi rozum, pokud se da nazvat rozumnym resenim to, co tu vetsina panu navrhuje.

a ptám se Vás, co vaše ženské srdce navrhuje ????

Totiž problémy se řeší tak, že se něco dělá a navrhuje, nikoliv, že se nic nedělá a nenavrhuje. Nepomůže nám, že Vy víte, jak to nedělat. Musíte říci, jak to dělat !!

Nebo ten ženský postoj opravdu charakterizuje rčení, že ..ženy sice neví, co chcou, ale nedají pokoj, dokud to nedostanou ?

59807

05.07.2005 13:16

Koordinované vydírání jménem Live 8

RE: Koordinované vydírání jménem Live 8

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Pane Pavle ! Vždy pozorně čtěte a pak reagujte. V tomto případě pláčete zřetelně a viditelně - škoda že nemůžu řici i krásně, žel Bohu však na zcela špatném hrobě ... [cool]

Nicméně, když už jste se na mě s důvěrou obrátil - nechcete mi snad namlouvat, že v důsledku kolonizace Australie bělochy se zde životní prostředí obecně zlepšilo a že životní podmínky domorodců, tyto že zůstaly alespoň stejné, jako dejme tomu před 300 léty ?

Pokud ano, pokud jste toto chtěl naznačit, obávám se, že těžko nalezneme společnou řeč. Vy docela legračně uvádíte, že cituji Naopak domorodci byli a jsou chraneni Australskou vladou. a dovolte mi, pokud to míníte ze srdce vážně, abych se zasmál Vaší pozoruhodné naivitě.

Víte, předtím celé věky domorodce nechránila žádná bělošská vláda Australie a oni to přežili včetně kompletní flory a fauny. Od té doby, co jsou ale australskou vládou chráněni, to jde jak s přírodou, tak domorodci jaksi docela "s kopce". [cool]

59808

05.07.2005 13:31

Koordinované vydírání jménem Live 8

RE: Koordinované vydírání jménem Live 8

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Musím se zlehka ohradit, madam !! Podle obsahu Vašich příspěvků Vás musím zatím skutečně odhadovat na parádního pokrytce.

Napsala jste něco způsobem, jako by jste zrovna Vy měla to morální právo takto psát. Tedy znovu Vás vyzývám, nenapadejte bezdůvodně nikoho druhého a mluvte výhradně za sebe !!

A začněte zrovna tím, že si budete tento svůj příspěvek znovu číst. Všude, kde napadáte nějakého imaginárního obtloustleho sádelnatého Čecha, tam si dosaďtě subtilní sportovně založenou Slovenku se jmenem Laura a pěkně nám popište, co jste vy udělala dobře !!

Víte, když budu já mluvit za sebe, skutečně bych nemohl přesně říci, co jsem udělal konkrétně pro nějakého nejmenovaného Muhammada Abdula ben Aziziho, co nedávno v požehnaném věku 8 let umřel hlady na předměstí Mogadiša. Na druhou stranu - já nevím, jak bych při nejlepší vůli dokázal jeho otce přesvědčit, že si měl místo nového Kalašnikova pořídit nějaké jídlo pro děti !!

59809

05.07.2005 14:26

Koordinované vydírání jménem Live 8

RE: Koordinované vydírání jménem Live 8

Petr Gejdoš 83.?.?.?

To mate tak mizerne zkusenosti se zenskymi? No, snad to u mě jen na mizerné zkušenosti nevypadá ... nicméně, zrovna v tomto ohledu mám zkušenosti, které onomu pořekadlu docela odpovídají ! [cool]

Víte, když se poddám intuici a pocitům - samozřejmě mi bude líto trpících, jak vy řeknete - hlavně dětí. První pohnutka a myšlenka je nějak pomoci. Druhá myšlenka bude - jak pomoci. Třetí myšlenka již ale bude - pozor, to není tak jednoduché !!

Jde přece o systém věcí. A systém se dá opravovat zase jen a pouze systémovým přístupem. Almužny jsou možna dobrá věc, no ale možná, že taky absolutně špatná věc !!

Přeci mi nechcete naznačit, že jste se vážně nezamyslela nad slovy Trodase. Copak vůbec nemá pravdu, copak je to rasismus konstatovat pravdu ? Copak jste nikdy nepotkala žádného člověka, který žil uprostřed těchto problému a zažil to ?
(pokračování)

59815

05.07.2005 14:26

Koordinované vydírání jménem Live 8

RE: Koordinované vydírání jménem Live 8

Petr Gejdoš 83.?.?.?

(pokračování)
Já ano - jeden známý pracoval pro velkou německou firmu v nejmenované zemi v Africe v době, než tam začal vládnout Mandela a spol. Montovali cosi kolem elektrorozvodů. Na pomocné práce najali místní lidi a dali jim mzdu, včetně zálohy. Místní odborník se strašně ošklíbal a říkal, že toto je ta největší blbost, dát černochům takový plat a dopředu !! Ale německá firma si nedala říci - jsou to přeci taky lidi !.

Na druhý den nepřišli do práce - proč taky, podle místních měřítek dostali plat na den tolik, co jinde na měsíc. Pracovat tedy mínili vždy jeden den v měsíci, víc přece nepotřebovali.

A oni si ti černoušci stejně nemysleli nic dobrého o té německé firmě, že jim dala takový plat - jako třebas, že v nich vidí normální lidi nebo lidi vůbec. Naopak, ťukali si na hlavu a mysleli si, že je to podezřelé, že u takové firmy je možná vůbec nebezpečné předstírat práci.

Taky není od věci přečíst si knihy od Zikmunda a Hanzelky z Afriky "Afrika snů a skutečností" - velmi zajímavé, ačkoliv hodně staré. To byly ještě šťastné časy kolonií v Africe.

59816

05.07.2005 14:36

Koordinované vydírání jménem Live 8

RE: Koordinované vydírání jménem Live 8

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Krucinál Trodas !! Vy tady chcete propagovat takový rasismus, že: Bez práce nejsou koláče? [smích]

Jsou přece lidi pracovití a tak ti ať pracují. Pak jsou lidi leniví a tedy co ? Ti ať nepracují, ale měli by taky dostávat plat stejně, jako ti co pracují. To je přeci normální, né ? Jsme všichni lidi ! Pak jsou ještě lidi leníví a ještě nic neumí - ti by měli dostávat taky plat a ještě extra příplatky, když nebudou dělat škodu.

Tak nějak si to představuju, že si to představují některé zde myslitelky. [cool] A ne jako vy, pane Trodas ! Chtít, aby všichni pracovali a vzdělávali se atd - to může chtít jenom rasista. [smích]

59818

05.07.2005 20:32

Koordinované vydírání jménem Live 8

RE: Koordinované vydírání jménem Live 8

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Vypadá to na ztrátu času, madam, argumentujete nechutnou směsí demagogie šmrncnuté pokusem o Matku Terezu, plácáte nesmysly a brnkáte na city, aniž by bylo zřetelné, co vlastně chcete nebo kam směřujete. Tedy skutečně mi připadáte spíše jako pokrytec, navzdory tomu, že Vaše rodina možná posílá peníze na Unicef a Vy sama osobně pak na dětské domovy na Slovensku.

Tedy již dále na Vás nebudu reagovat, leda by se zavedlo téma s názvem Kdo uroní více a větších slz nad sirotky v Africe.

Jediné co ještě přidám, je tento postřeh - jsou tady přispěvatelé, kteří píši s jistým náběhem na formální hulvátství, zvláštní ale je, že mi nijak nevadí a ani to nevnímám jako něco špatného. Kdežto Vy píšete skutečně vcelku spisovně a formálně slušně - avšak ve Vašich myšlenkách lze tušit neuvěřitelné hulvátství, jak si dovolujete soudit druhé. Připomíná mi to takové ty modličkáře, co klidně někoho zamordují a pak se pomodlí a vše odpuštěno - tedy s pánem Bohem a na neshledanou, madam.

59865

05.07.2005 21:07

Koordinované vydírání jménem Live 8

RE: Koordinované vydírání jménem Live 8

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Ech, omlouvám se, s Vámi já hladce souhlasím. To se tady totiž nedá řešit a v podstatě je to i dost nebezpečné takové téma tady dát. Jen to provokuje a zdvíhá adrealín. Kousek vedle mi jej (adrealín) zdvihla nějaká paní Laura, která ze sebe udělala pani svatou a všem nám vlastně vynadala do rasistů a necitů, co denně třikrát překročíme na chodníku její babičku, aniž bychom si jí povšimli.

Přitom pani svatá kromě vychloubání se, jak přispívá na charitu, ani nenaznačila, jestli vůbec o tom přemýšlí, jestli by třeba nebylo nějaké řešení. Charita není řešení ani omylem a ta pani svatá to taky musí vědět. Uf, to byla provokace.

Marná sláva, jako zcela jistá systémová řešení mě napadají pouze pouze tato teoretická:
1)Řízené zrušení ras formou smíšení všech ras dohromady.
2)Řízené zrušení ras formou podstatně méně humánní [zahanbení]
3)Totální izolacionismus.

Již jsem tu vzpomenul, že já osobně v tomto problému vidím ingerenci MC (mimozemská civilizace) coby vlastně test IQ lidstva. Osobně se domnívám, že zde nyní takto řešíme jednu z otázek dotazníku, který pak rozhodne o bytí nebo nebytí lidstva zde na Zemi.

59872

05.07.2005 21:15

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Toho pana Gajdoše Vám velkomyslně odpouštím. [smích]

Jo jo, točí se to kolem něj, to máte pravdu, přitom je to jen kousek počůraného masa.

Zase tak úplně za vodou nejsem, totiž nikde není záruka, že člověk nezpitomí v jákemkoliv věku.

Pánbiček si to vymyslel móóc rafinovaně. Dobře si nás pojistil, aby jsme mu nevymřeli dříve, než se dostaví na Poslední soud.

59874

06.07.2005 11:21

Koordinované vydírání jménem Live 8

RE: Koordinované vydírání jménem Live 8

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Pane Lev, firma LAURA se tu objevila v čase, který velmi velmi nápadně navazuje na jinou firmu, která ovšem pro změnu naopak zmizela. Myslím, že nelze skutečně vyloučit možnost "inkarnace" !! [cool]

Naplnil by se tak předvídaný scenář. Mimochodem, taky máte ten "intenzivní pocit", že ta svatá paní svými svatými řečičkami vzbuzuje všechny možné asociace, ovšem s jedinou důležitou vyjímkou ? Ze všeho, co píše jakoby "pryští" nenávist a nevzbuzuje ani náznak nějakého slitování.

Já jsem tedy zatím větší náboj pokrytectví, žlučovitosti a jakoby tajené nenávisti tady nezaznamenal. Když nad tím uvažuji, tato firma zde vstoupila najednou, aniž by se nějak "rozhlížela a okoukávala". Tedy si myslím své...

59960

06.07.2005 11:43

Koordinované vydírání jménem Live 8

RE: Koordinované vydírání jménem Live 8

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Vážený pane, nutně se ohrazuji proti komolení příjmení. To zaprvé.

A zadruhé - stejnou vervou, s jakou se snažíte omluvit ingerenci bílé rasy do životů zbytků lidstva po světě, se před staletímí zaštiťovali šířitelé kříže a "správného pána Boha". Pochybují, že jím to Bůh odpustí - přeci Ježíš to jasně avizoval, přečtěte si v Evangeliích ! Mějte strach, ani Vám by to nemuselo být odpuštěno.

Může se Vám jevit ten který zvyk přírodních národů nezvyklý, nebo i nelidský. Kdo jste Vy, že víte, co je lidské a co nelidské ? Kdo jsme my, bílá rasa, členové tzv. "euro-atlantické civilizace", že si bereme právo soudit zbytek světa podle vlastních pravidel ? Vnucovat jim své údajně nejlepší zvyky ? Aniž by sama tato naše civilizace tyto pravidla dodržovala ?

V té čisté nejkrystaličtější formě pak USA a Izrael tuto pokryteckou morálku dále silou šíří po světě, čímž následují ty nejlepší tradice katolických vrahu amerických Indiánů, polabských Slovanů, pobaltských kmenů pruských a dalších a dalších. Moře krve padá na hlavy takových, k jakým se možná ve své nevědomosti a jsa sveden zdánlivou humánností přidáváte i Vy.

59962

06.07.2005 13:22

Koordinované vydírání jménem Live 8

RE: Koordinované vydírání jménem Live 8

83.?.?.?

Paní Laura, pokud někdo takový skutečně existuje a nejedná se třebas o nějakou "nasírací" reinkarnaci, hned svým prvním příspěvkem nastolila rovinu, na které pak již těžko šlo být mile tolerantní. Jinak se však raději nehlásím k takové úrovni diskuse.

Mám na celou řadu zde postupně nastolovaných problémů, viz kupříkladu tento výbušný problém Koordinované vydírání jménem Live 8, zcela ucelený a konzistentní názor, který zahrnuje celou šíři problematiky.

Víte, mi některé názory zde prezentované na tato témata připadají asi tak, jako když mi manželka poté, co nám 456 km od domova cestou na dovolenou do Chorvatska zrovna uprostřed "zdechlo" auto a ona by mi vyčetla, že to je tím, že jsem nevytřepal koberečky v autě pod nohama.

Možná by nebylo od věci, vydefinovat tuto problematiku v nějakém úhelném bodě a trochu tu diskusi moderovat za účelem, dobrat se nějakého řešení tříbením rozumných návrhů. Ale myslím rozumných návrhů ...

Samozřejmě by to asi nemělo stejně na nic vliv, ale co když ?

59966

06.07.2005 13:51

Velká hororová show Ariela Sharona

RE: Velká hororová show Ariela Sharona

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Vás je vcelku radost číst, opravdu. Měl bych jedinou radu, když vidíte, jaké vznikají problémy, možná by se nestalo nic špatného obsahu Vašich myšlenek - kdyby ... kdyby jste trochu uhladil formu. Blbci stejně nic nebudou chápat ani tak ani tak a ti ostatní to pochopí - tak i tak. Koza by se nažrala a vlk by zůstal celý [cool]

Já internet a možnost takového šíření myšlenek cítím jako docela dar v téhleté mizerii. Škoda to nevyužít.

59972

06.07.2005 14:12

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Nedá mi to, abych nepřiložil pod kotel .. [cool]

Použiji dost odtažitý moment lidské historie - potápějící se Titanik. Vždy a vždy mě to zaráží a zde je to zcela evidentní - jaký to má smysl, že na potápějícím se Titaniku se přednostně do záchranných člunů "nalodily" ženy, děti a staří nemohoucí ? A mladí, schopní a silní "přednostně" zůstali a umřeli ?

Uvažme tu možnost, že do planety Země narazí asteroid o velikosti cca 10 km v průměru a rychlosti cca 35 km/sec. Zeměkoule se stane v podstatě jen velmi obtížně obyvatelná a šanci přežít budou mit skutečně jen silní a zdraví jedinci, se všemi údy zdravými, bez genetických vad, schopných rozmnožování, schopných cílevědoného úsilí za záchranu.

Jak se v té chvíli k tomu postaví ta podivná pseudomorálka ? Zřejmě budou zbytky lidstva jak oko v hlavě přednostně zachraňovat homosexuály, lidi s HIV, mrzáky s genetickými úchylkami, starce nad hrobem atd.

A nebo, jestli jste viděli film "Deep impact", to budou lidé zdraví, ve věku do 50 let a spíše mladší, vzdělaní, fyzicky zdatní a bez úchylek ?

Na to bych rád odpověď vybrané sorty zdejších "humanistů".

59976

06.07.2005 14:41

Koordinované vydírání jménem Live 8

RE: Koordinované vydírání jménem Live 8

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Já se musím taky omluvit - nebylo to míněno jen na Vás. Zřejmě to dělá každý, že dodržuje jakýsi postup přispívání, chtěl bych poodhalit, jak konstruuji příspěvky já.

1)Vyjadřuji se pouze tam, kde tomu rozumím (aspoň si to tedy myslím [smích] )
2)Vždy do toho zamontuji svůj ustálený světonázor, což mnohé rozčílí [cool]
3)přednostně reaguji tam, kde mě někdo vytočí "sebestavěním se na odiv".
4)Příspěvek koncipuji vždy i jako bezprostřední odpověď a zároveň jako základ pro možnou širší diskusi.

Tedy mi to dosti dlouho trvá, než něco napíši, většinou se několikrát po sobě kontroluji a měním text. Vcelku si přitom dávám záležet, aby mé příspěvky byly co nejúsporněji strukturovány tak, aby nesly co nejvíce informací v co nejzahalenější formě.

Pak se mi radostně reaguje na reakce - totiž správná reakce znamená, že reagující myšlenkově postupuje obdobně jako já a máme se o čem bavit.

A krátce náš problém - myslím, že člověk vždy, když se hrozně nadechne k něčemu hroznému, by se měl vždy jen nadechnout, obrazně napočítat do deseti, promyslet vše za roh a pak zeskromnět a zase vydechnout... Kéž bych se této rady sám držel .. [cool]

59980

06.07.2005 14:54

Falling down Stanislava Grosse

RE: Falling down Stanislava Grosse

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Jak to ? Proč by měli zaplakat 2x - i když mimochodem - pláč je veskrze zdravý.

Šetrnost je jen slovo. Co se tím míní tváří v tvář postupující destrukci světa a života, jak jej známe ?

-každý rok vznikne na Zemi cca 100 000 km2 dokonalé pouště navíc,
-každý rok zmizí cca 150 000 km2 pralesa v tropech,
-každý rok odnese vodní eroze 24 miliard tun orné půdy do moře,
-každý rok ... atd atd atd

Mám pokračovat ? A co že je ta šetrnost ? To je, když místo dvoutunového Jeepa co žere 25 litrů na 100 km paliva pojedete nakupovat rohlíky s Fiat Punto a spotřebou 5 litrů na 100 km. To když už je někdo tak zdegenerovaný, že nemůže jet na kole nebo pěšky. Nebo taky, že v zimě doma topíte na 20°C a tepleji se obléknete a nikoliv, že doma chodíte v kraťasech a triku a topíte na 27°C. Nebo že nekupujete každý měsíc zbytečně nové a nové výrobky, protože je nově propaguje nová reklama že toto a jedině toto musíte mít. atd atd atd.

Vydalo by to na knihu. A teď Vy, proč budou plakat zdravě sice, ale 2x ??

59986

06.07.2005 15:18

Tak jsme přivítali dvou miliontého návštěvníka

Tak jsme přivítali dvou miliontého návštěvníka

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Musím se obrazně "chytit za noc" ! Stokrát jsem si předsevzal, že pošlu příspěvek a vždy se to ve víru života někde "vypařilo cestou tam a zpět", jak už to v tomto uspěchaném světě chodí.

Kdyby to šlo těma SMS, jako na konta "tsunami" a spol. , určitě (?? [zahanbení] ) bych nezapoměl. Dávám si velký závazek, že nezapomenu !

59990

06.07.2005 15:24

Velká hororová show Ariela Sharona

RE: Velká hororová show Ariela Sharona

Petr Gejdoš 83.?.?.?

[chechtot] [chechtot]

Žeby to bylo za dveřmi ? Ajajajajajjaj ! Nebo ajvaj ajvaj ajvaj ?

Jinak četba Starého Zákona je velmi poučná a využiji každý čas, kdy zrovna nečtu třebas něco jiného podobného. Hodně jsem nad tím přemýšlel a myslím, že je to napsané jasně. Nevím, o co tedy jde v případě Palestíny. Pán Bůh je ten poslední, kdo by zapoměl splnit, co slíbil ... [cool]

59992

06.07.2005 15:37

Koordinované vydírání jménem Live 8

RE: Koordinované vydírání jménem Live 8

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Čistě technická poznámka - tedy ostrovy se ke kontinentům nepočítají, nebo Antily jsou součástí Afriky či Evropy, či jak to vlastně s Váma je ? Tvoříte nějaký nový zeměpis ? Na to je ještě čas ! [smích]

Jinak v "blabé střední Evropě" se tak nějak v "bílých" hlavičkách často přemílá myšlénečka, že by nebylo marné vytvořit někde nějaký stát, po vzoru umělého státu Izrael. A do tohoto jiného státu nastěhovat všechny Cikány včetně Romů. No, a tam pro začátek by se ti bílí rasisti uvolili pro začátek vybudovat zhruba průměrnou infrastrukturu a vše tak, aby si soudruzi Cikáni nemohli na nic stěžovat. A pak by se tam nastěhovali a mohli by se utlačovat jeden druhého podle libosti.

Ale žádné volné cestování v rámci jakýchsi šengenských dohod !! Pěkně víza, povinná výbava v eurech a doložit dokladem, kde kdo kdy a za co bydlel !! Jinak utrum...

To by mě zajímalo, bylo by toto nějaký rasismus ?

59996

06.07.2005 15:54

Koordinované vydírání jménem Live 8

RE: Koordinované vydírání jménem Live 8

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Píšete .. bohuzel zbytek nema ani hlavu ani patu. a tedy jsem se pořádně nad tím zamyslel.

Věnuji se horlivě historii a tedy můžu potvrdit, že lidé se ve všech dobách vraždili doslova ve velkém a zcela nechutnými a nevybranými způsoby. Nakonec ve starověkých zprávách se toho docela nenuceně zúčastňovali i bohové. Záměrně píši bohové s malým b.

Bůh je jen jeden a ten skutečně lidi nezabíjí, natož vraždí, navíc alespoň slušní lidé jej zásadně píší s velkým b tedy Bůh a snaží se to tak i vyslovovat...

Kdo jsou tedy ti bohové, kteří lidi zabíjí a dokonce i vraždí ? Jaké se tu s námi lidmi hraje divadlo, co to má všechno znamenat a kdo a proč nás to tady zkouší ?? Odpověď by byla velmi obsáhlá, jakož i popsat cestu k poznání.

Nevím, mluvím o tomtéž, co Vy ? Víte, v Bhagavadgítě je jistá velmi zajímavá pasáž, která na to tady opravdu docela pasuje. Nemyslím, že jsme my bílí měli právo tzv. divochům v něčem bránit. DOkonce jsme asi k nim ani neměli lezt !! Ostatně - moc jsme si nepomohli a jsme nyní po právu trestání, všichni bílí. Sami se trestáme. Všichni, podle zásluh.


59997

06.07.2005 21:44

Falling down Stanislava Grosse

RE: Falling down Stanislava Grosse

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Hm, zajímavé, píšete Ucinnejsi metoda je efektivneji utracet co nejvic vydelanych penez. což ale podle mě znamená stále více vyrábět a více spotřebovávat a to je přesně ale to, co nic neřeší !! Takže co Vy vlastně chcete řešit ? Já bych chtěl, aby tento svět fungoval aniž bychom jej zničili. Vy navrhujete ale přesně opak - totiž co nejrychleji jej vyžrat až do hlíny a pak ... co pak ?

Již jsem se i zamýšlel, jak moc je vůbec dobrý pro lidi obecně jakýsi neustálý technický a vědecký pokrok. A považte, nenapadlo mě vůbec nic kladného. Neříkejte mi ale, ať se vrátím na strom, to je laciné.

Na co vlastně je lidem ten technický pokrok ? Všechny ty vakcíny, rentgeny, ultrazvuky, umělá srdce a ledviny atd atd ? Copak méně lidí umírá ? Copak jsou lidé spokojenější ? Copak je svět krásnější ? Více lidí tančí a zpívá?

Ne. Dneska již to ani lidi neumí se pořadně zasmát, pobavit, pořád někam nervozně běhají, stresují se, shánějí prachy, jeden druhého okrádá, vraždí. Vždyť se nad tím zamyslete.

60045

07.07.2005 18:48

Koordinované vydírání jménem Live 8

RE: Koordinované vydírání jménem Live 8

83.?.?.?

Je zcela evidentní, že Egypťané, o kterých je zde řeč, skutečně nejsou Afričané. Ostatně je to zřetelné i z jejich písemností, kde vzpomínají svá hlavní božstva, která přišla odněkud z jihovýchodu po moři a na jiných místech jsou náznaky, že to bylo skutečně mořskou cestou z Mezopotamie.

Jedná se totiž o akci rodu En.Ki, kteří Afriku dostali při dělení Země. Rod En.lil získal Asii a tedy i středovýchodní oblasti včetně Mezopotamie.

Ta svatá paní si z Vás evidentně děla legraci (lidově řečeno "pr..l"), nevím, čím to je, ale začínám na ty její pindy být zcela alergický a Vás obdivuji, že ji tak trpělivě odpovídáte.

60177

07.07.2005 20:13

Koordinované vydírání jménem Live 8

RE: Koordinované vydírání jménem Live 8

83.?.?.?

vydefinovat [smích]

Sloveso definovat je nedokonavé, nevím jestli je přípustné tam dávat tu předponu, ale mi připadá, že pak se z toho stane dokonavé sloveso, což jsem chtěl. Měl jsem tim na mysli jednoduchou věc, totiž kdybych napsal "definovat", mohli bychom to činit třeba i dva roky, ale takto jsem zkráceně chtěl naznačit, že by jsme to jednorázově vydefinovali. [cool] Analogicky by to bylo zřejmé třeba na slovesech řešit -- vyřešit.

Proč je tady málo žen, netuším. Možná je to tím, že v jednom momentu to prostě tak začalo a dalé to tak trvá, neb se jedná o "samobudící efekt". ... vysvětlím !

Rozumějmež tomu kupříkladu tak, že kdyby čirou náhodou se tady v jednom blíže nejmenovaném dni někdy v relativně již dávné minulosti života Zvědavce sešlo dejme tomu deset svatých paní typu Laura a pět mužů zcela normálně rozličných, dopadlo by to tak, že by si ti muži "unisono" mimoděčně odplivli a již by se na Zvědavci neukázali v domnění, že jim něčeho takového není zapotřebí. A obráceně, možná se to stalo nějak naopak a odplivly si těch pro změnu pět žen a už se tu neukázaly.

No a tím by to mohlo být ! [cool]

60189

07.07.2005 20:21

Velká hororová show Ariela Sharona

RE: Velká hororová show Ariela Sharona

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Předpokládám, že dáte vědět, až budete fungovat !! No a trochu bych zaoponoval - blbci nebudou vědět, od toho jsou to blbci.

Měl jsem asi zůstat u zkratky Petge (= Petr Gejdoš), protože jméno Gejdoš stále někdo komolí na Gajdoš, což ne zcela jaksi chápu. Mě by kupříkladu vůbec nenapadlo místo Krakonoš napsat Hrachonos ! [smích]

60195

07.07.2005 20:31

Velká hororová show Ariela Sharona

RE: Velká hororová show Ariela Sharona

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Já nevím, proč mlčí většina lidí, ne-li všichni. Zamýšlel jsem se nad tím a dospěl jsem k neradostnému poznání, že vlastně taky mlčím a fakticky nevím, jak bych měl nemlčet, když bych eventulně pojal tento záměr...

U mě je to navíc ještě lehce zkomplikované tím, že o tamní problematice dost hodně vím historicky značně "dozadu" a tedy jsem vůbec na rozpacích, jaký "právní náhled" bych vlastně měl zastávat.

Problém Palestíny a práv toho kterého národa na území Palestíny je totiž skutečně značně zamotaný. Ovšem v prvním přiblížení je evidentní, že vznik státu Izrael byl absolutně protiprávní a tedy Arabové mají legitimní právo použít libovolné prostředky obrany.

60197

07.07.2005 20:47

Falling down Stanislava Grosse

RE: Falling down Stanislava Grosse

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Jo, to je pravda : Rozebirat to je zcela zbytecne, mistni hovada by se na me sletla a ... [smích]

Nedá mi ale, abych nenaznačil, že jste tímto naznačil cos podobného, co jsem taky tady již jednou naznačil. [cool]

HLEDÁ SE JAKÁSI TŘETÍ CESTA

60202

07.07.2005 21:06

Tak jsme přivítali dvou miliontého návštěvníka

RE: Tak jsme přivítali dvou miliontého návštěvníka

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Jsem unešen a mile překvapen [smích] Máte někde nějakou svoji stránku ?

60206

07.07.2005 21:31

Londýn pod útokem

RE: Velmi smutne, hlavne jak udalosti chape Zvedavec

Petr Gejdoš 83.?.?.?

A vůbec by se s tím neměli babrat - hned by tam měli naházet nějaké atomky, jak tady zcela případně propagoval blíže nejmenovaný stratég US armády toho času údajně v Tikrítu.

60217

07.07.2005 22:33

Londýn pod útokem

RE: Velmi smutne, hlavne jak udalosti chape Zvedavec

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Je to špatné - převládá zjednodušené informování, zjednodušené uvažování, zjednodušené rozhodování - prostě lidi jsou čim dál tím dál zjednodušení, nikdo se nenamáhá znát něco podrobněji a mít vlastní názor.

No a k tomu v rukách vlád(ců) jsou stále hroznější zbraňové systémy a ty "drží v rukách" rovněž poněkud zjednodušeně (ne)uvažující vojáčci. A v jejich zjednodušených zbytcích mozku je po předchozím vymytí zpět nalita univerzální pravda, že vše je správně.

To bude mela !! Nostradamus má pravdu. Natrhejte si a usušte do zásoby květ hluchavky lékařské. Má být použita nějaká hrozná chemická či biologická zbraň a lékem má být ta hluchavka - vic nevím - Nostradamus to ve své věštecké vizi asi taky ne zcela vše pochopil.

Na Londýn Nostradamus upozorňoval - já jsem čekal cosi většího, ovšem ještě nemusí být konec [cool] - žádné proroctví nemluví o olympiádě v Londýně ve třetím tisíciletí.

No a pak si budeme držet klobouky my tady v Čechách - blíží se naplnění "Proroctví slepého mládence" - na řadě je Praha !!

No a pak se již konečně dočká Amerika, Velký Satan bude zničen doma. Ach, ta proroctví !!

60228

08.07.2005 20:47

Londýn pod útokem

RE: Londýn pod útokem

Petr Gejdoš 83.?.?.?

To je ale dosti podivná úvaha ! Sice to zdánlivě lehce vytrhnu z kontextu, ale ve skutečnosti vůbec ne - napsal jste : To je sprosta zbabelost. Stejne jako kdyz vam zitra, za vase nazory da do rypaku nejaky kulturista..

To by mě tedy zajímalo, kde jste to v historii zaznamenal, že by slabší strana, pokud je v právu (což si stejně každý vždy pomyslí, to že je v právu je ! [cool] ) nepoužila každou dostupnou zbraň ? Co jiného než jen jinak nazvaný terorismus je tzv. "partyzánský boj" ?

Jaksi jste nepostřehl, že skutečně USA naprosto zbaběle jde dát do rypáku každému, kdo má jiný názor a že zároveň jsou ony USA tím kulturistou. Nebo chcete snad naznačit, že bojovat proti ultramoderně vyzbrojené US armádě s flintama předovkama je příklad čestného boje ?

Vy by jste takto postupoval, být na druhé straně fronty ? Naládoval by jste mušketu po pradědovi, připjal k pasu kindžal a postavil se do pole ? [chechtot] [chechtot]

A to jsou ti Lehové takoví zbabělci, že stejně, když se jim někdo takhle staromodně ozbrojený postaví, stejně jej nejprve ostřelují ze vzdálenosti 1000 km raketama, pak jej posypou z výšky 15 km družicově naváděnýma bombama a ... pak mu vyčtou zbabělost !!

60447

08.07.2005 22:01

Londýn pod útokem

RE: Londýn pod útokem

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Vážený pane ! To je asi klíčová myšlenka !
citace:kazdopadne nelze terrorismu v zadnem pripade zabranit,tahle partisanska valka ,v niz umiraji nevinni obcane ,kteri jsou jen vinni svou netecnosti k predchozim udalostem..

Totiž:
Již jsem tu zaregistroval i názor vysloveně podporující terorismus. Dovolil bych si s ním skoro až souhlasit.

Protože tu byl taky názor, kdy se jistá paní hlásila k tomu, že ji je "bílá rasa" a blahobyt Evropy nade vše, tedy nad nějaké životy nějakých "špinavců".

Hloubka vzájemného nechápání fakticky již vyusťuje v jakousi permanentní válku civilizací. Takoví lidé a jejich názory, jak tady prezentuje třebas LEHO, KEMA a spol., jsou toho ti praví původci. Běh dějin je takto jasně nasměrován a pouhou silou událostí díky LEHO a spol. to vyústí v totální katastrofu.

Vůbec přitom nelze doufat, že by se mohlo podařit kupříkladu zrovna firmě LEHO vysvětlit, že se plete a jak se plete. Nezbývá, než věřit na biblický Poslední soud, že alespoň tam to sic pozdě , leč přeci jen pochopí.

60467

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 6

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 2

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 4

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 7

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 3

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku01.04.20 13:10 Česká republika 3

Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese01.04.20 11:30 Česká republika 4

Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru01.04.20 06:21 Bolivie 1

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 12

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 14

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 3

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 17

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 1

Měnové kurzy

USD
25,76 Kč
Euro
27,84 Kč
Libra
31,61 Kč
Kanadský dolar
18,12 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
26,37 Kč
100 japonských jenů
23,76 Kč
Čínský juan
3,63 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,60 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
33,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 690,29 Kč
1 unce stříbra
371,09 Kč
Bitcoin
172 910,34 Kč

Poslední aktualizace: 4.4.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?