Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeny 4 příspěvky, 1 jméno: Jarmila.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.11.2005 20:44

Pilátovo krédo

Takže to shrneme pane oji

Jarmila 85.?.?.?

z Vašeho výčtu vyplývá, že ženské jako otrokyně za pár šupů se v různých příšerných provozech hodí- ale ženské jako manažerky se společnosti vůbec nehodí- jsou naprosto nerentabilní. A proč se nehodí? Inu proto, že mají děti. Co z tohoto poznatku vyplývá? Že chceš- li mít ženo děti, doléhá-li na Tebe příroda a chceš se množit, tak zapomeň na to, že jsi inteligentní a rovnoprávný člověk. Společnost na tě zvysoka sere, jsi nerentabilní- jakmile máš dítě zahrabeš se nadosmrti. Tak si moc rozmysli, co vlastně chceš- zda být svobodný člověk a žít si celý život podle svýho, nebo otrok, který díky dětem spolkne kdejaké bezpráví. Koneckonců uvědom si ženo, že množení dnes nemá vůbec žádný význam- jen zasíráš planetu dalším odpadem.

Říkáte pane oji, že ženy jsou méně stabilní, když zakládají rodinu. A proč nejsou muži méně stabilní, když zakládají rodinu? Inu proto, že většinu té práce kolem rodiny odpracují ženy, kdežto jejich muži si budují kariéru. A proč to nemůže být tak pane oji tak, že OBA si budují kariéru a OBA pečují zároveň rovným dílem o rodinu? Zbytek života na paragrafu- oni se jako manželé nemohou na tom paragrafu střídat, nebo co? V dnešní době, kdy se manželství rozvádí v každém druhém případě se ženy prostě nemohou spoléhat na to, že zahodí svou kariéru, aby si ji vybudoval pouze manžel a pak je za deset let opustil a šel si za novou láskou. Takže ta vaše manažerka byla jednoduše hloupá, když se tolik obětovala pro rodinu a manžela. Ne! Měla myslet především na svou kariéru a budoucí nejistý vývoj.

Ano, chci rozebírat situaci v našem zdravotnictví. To co si dovolil pazdrát a mafián Rath k paní Musílkové bylo naprosto skandální. Tento člověk je tam nasazen, aby vytuneloval a rozkradl co se dá. Já osobně se ihned jdu přihlásit k jiné pojišťovne. Paní Musílková byla dobrá manažerka, ale fašista Rath (jinak se o něm nemohu vyjádřit) se o ni vyjádřil, že byla schopná vést tak akorát nějakou mzdovou účtárnu, nikoliv však tak velkou pojišťovnu. A to je problém mnoha mužů- to strašlivé podceňování žen, že jsou to jen slepice. To podceňování je ještě strašlivější, než v případě černochů- a to je ta tragédie! Takže Vám již předem garantuji, že Rath rozkrade miliardy, protože kvůli tomu tam byl tento člověk z estébácké rodiny nasazen- ale Musílkové se v podstatě nikdo nezastane, protože je to jen pitomá ženská.

Ano, současný feminismus je jako komunismus, s tím souhlasím, ale uvědomte si pane oji, že ty organizované salonní soudružky nemluví za mne, ani za paní Kubovou, ani za paní Blažkovou, ani za ty vykořisťované prodavačky. Jinak já to mám doma zařízeno tak fantasticky, že to již ani lépe mít zařízeno nemohu.Můj muž mě má totiž pořád rád.http://www.eurotv.us/nazory/images/love.gif[oči v sloup]

80578

27.11.2005 21:05

Pilátovo krédo

RE: I ty Brute (Čapku) ?

Jarmila 85.?.?.?

>Musím ale za sebe říci, že skutečně některé mozkové
>pochody kolikrát vedou k zamyšlení se... [velký smích] Což však
>každý ženatý muž zná z domu, já maje k manželce ještě
>dvě dcery a tchýni vdovu, vím o čem mluvím. Ale vše jsem
>přežil !! [velký smích]

Víte ono je to pane Petře obojetné- to nepochopení duševních pochodů. Fakticky, já když jsem si četla reakce mužů na toho pana Opočenského a dokonce reakce pana Stwory, tak jsem prostě nevěřila svým vlastním očím. (pro objasnění, ona se vyvinula diskuse doteď pod tím článkem o zastřelení té dívky v Izraeli. Já jsem byla dokonce přímo šokována pitomostí mužů. Ale uznávám, že mužům se zase v mnoha ohledech může zdát, že jsou naopak pitomé ženské. Já když se občas setkám s kamarádkami a musím poslouchat ty jejich banální řeči, tak si kolikrát říkám, že se ani mužům nedivím, když ženské považují za slepice. Zas ale na druhou stranu, když jsem viděla, jak paní Kubová fakticky velmi moudře a fundovaně odpovídala panu Stworovi a on přesto dodnes tvrdí, že jestli by nebylo dobré individuálně stanovit vhodný věk k souložení- tak si říkám, že v pitomosti si muži a ženy nemají co vyčítat. [velký smích]

80588

27.11.2005 21:22

Pilátovo krédo

RE: Takže to shrneme pane oji

Jarmila 85.?.?.?

Ty smajlíky jsou velmi jednoduché pane Petře. Jednoduše jsem je obšlehla tady nalevo na Zvědavci v té poslední Zajímavé adrese. [mrknutí jedním okem]

Jinak bych chtěla poznamenat, že Evropa je možná ještě víc chorá než Amerika. Proč? Protože je příliš ateistická, není jí nic svaté jen prachy a obchod. Ale jinak Vás zvu pane Petře na mezinárodní konferenci o přímé demokracii, já tam jdu se svými dcerami a myslím si, že když nás bude víc, nebudeme se bát vlka nic. [velký smích]
Zde je pozvánka, co mi došla majlem:

Pozvanka na setkani skutecnych demokratu
Hotel Pauliny, Horackova 1096, Praha 4, blizko stanice Pankrac, v nedeli 4.12., zahajeni v 10.00
Program:
1.Informace o celosvetovem hnuti za primou demokracii. Po prvni mezinarodni konferenci o PD v dejinach, usporadane HzPD v Pribrami 1998, se rozvinula celosvetova sit aktivistu a odborniku, sdruzujici hlavne Americany a Evropany, kteri o sobe drive nevedeli. Konference se zucastnili lide ze vsech svetadilu krome Afriky. Nasledovaly dalsi konference: Ateny/Delfy, Mnichov, Budapest, Brusel, Bratslava, Lund, Praha, naposled opet Praha (zari 2005). NEJSME SAMI!
Hlavni smery: Iniciativa a referendum, deliberace, prima ucast pri sestavovani rozpoctu (Porto Alegre, Albacete ....), obcanske ustavy, PD strany (zatim jen pokusne), komplexni alternativni modely - vsechny obsahujici spolecne prvky, prestoze autori nemeli zadne kontakty, elektronicke hlasovani jako predpoklad budoucich PD systemu ....
2.Diskuse o navrhu na Obcanskou ustavu pro CR (informace v kostce budou na letaku)
3. Informace a diskuse o vznikajici strane DEMOKRACIE
4. Prezentace a diskuse o alternativnich hlasovacich a volebnich modelech
5. Diskuse o moznosti vytvorit platformu pro predvolebni spolupraci mezi malymi stranami a organizacemi, ktere by se samy neprosadily, za ucelem prekonani bariery 4 % a dosazeni reprezentace v parlamentu.
Navrh:
Priklad: kandidat/kandidati HS a Zelenych bude/budou kandidovat v obvodu/obvodech, kde maji nejlepsi sanci. Petr Czasch bude kandidovat za Demokracii v oblasti Bruntalu. Pan Ing. Hromadko by se mohl dotazat Strany za zivotni jistoty, zda by meli zajem o spolupraci. Organizace, ktere nechteji pusobit v ramci strany, mohou podporit alianci tim, ze budou volit jeji kandidaty a informovat sve kontakty.
V parlamentu bude kazdy poslanec aliance reprezentovat svou vlastni stranu/organizaci a sve volice. O alianci uz nemusi byt rec. Vsichni by meli pozadovat, aby se parlament zabyval navrhem Obcanske ustavy a pak aby byl tento navrh predlozen k diskusi obcanum a hlasovani v celostatnim referendu.
Navrh je tedy v podstate: Vytvorit verohodnou alternativu CISTYCH RUKOU k velkym, ale zdiskreditovanym stranam. Diskuse o financovani a vnitrni organizaci mohou byt zahajeny na setkani v Pauliny.
Organizace setkani:
Kolem poledne si kazdy muze dat obed v prilehle restauraci. Predstavitele medii budou na obed pozvani. Odpoledne kolem 14.30 bude obcerstveni zdarme (jednohubky, kava, caj). Diskuse muze pokracovat tak dlouho, dokud si budou ucastnici prat. Neni treba se prihla...

Kráceno (Editor)

80592

27.11.2005 21:43

Pilátovo krédo

To jste špatně pochopil pane Arkane

Jarmila 85.?.?.?

se divím při té Vaší inteligenci. [velký smích] Protože to bylo tak, že bratr mlátil manželku,pak ji za pomoci druhého bratra připravil při rozvodu o všechno včetně dětí, a pak umřel. Teď mi to z té ruštiny ještě laskavě přeložte, buďte tak hodný, protože tomu nerozumím. Sice jsem se ruštinu učila 9 let, ale uvízla mi v hlavě pouze jedna věta: My pojďom s čemodánom na vokzál.

Abych to s tím bratrem trošku lidsky vysvětlila. On se totiž narodil jako opožděný, protože matka zažila v těhotenství šok, protože se jeho otec oběsil. (i když v novinách se jsem se tuhle dočetla,že komunisti v padesátých letech věšeli partyzány, aby zatajili spoustu věcí, takže kdoví jak to všechno bylo- já jenom abyste viděl, jak všechno souvisí se vším). Takže on se narodil jako opožděný a chodil do pomocné školy. Tím pádem se mu děti posmívaly a měl přezdívku Miromec-pitomec. My se sestrou jsme ho v dětství taky vydatně mlátily, protože to byl skutečně pitomec- no a když se oženil, tak si konečně zchladil žáhu na své manželce, která byla tedy taky primitiv, ale takové mlácení si skutečně nezasloužila.

80596

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 12

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 9

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Měnové kurzy

USD
24,05 Kč
Euro
26,75 Kč
Libra
29,99 Kč
Kanadský dolar
17,68 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
25,01 Kč
100 japonských jenů
22,35 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,76 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,65 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 842,94 Kč
1 unce stříbra
440,15 Kč
Bitcoin
229 292,45 Kč

Poslední aktualizace: 1.6.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?