Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.11.2005 17:03

Devět bodů jak zničit Ameriku

K multikultuře patří i tolerance k multiženství, nebo snad ne ?

80.?.?.?

www.dw-world.de/dw/article/0,1564,1664241,00.html

78499

16.11.2005 17:30

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Komousi jsou nejhorsi

80.?.?.?

Mj.proto, že se nevztahuje na takové země, jako je Čína, jelikož jsou "rozvojové", ale emisí mají už teď víc než USA, ale při menší produktivitě (kterou by Kjótský protokol v USA zařízl).
Dále by se měli znepokojovat kvůli ČLR zastánci teorií, že lidstvo se musí množit dál co to dá, aby bylo na penze atd. a případně je nutno dovézt co nejvíc migrantů všech barev. Vždyť je tam politika jednoho dítěte, čili jich tam bude za chvíli půlka, nastane šílený úbytek a vymírání...To raději rychle někde sehnat ty nové tři zeměkoule, jejichž zdroje by rudá Čína potřebovala, kdyby chtěla pro svou miliardu dosáhnout "západní" životní úrovně. Mimochodem, zajímavý je též osud dalších dětí "načerno", které nejsou hlášeny úřadům z obav před postihem a nedostává se jim tudíž vzdělání a jiné sociální péče - asi jich bude nemálo a kdo ví, kolik těch synů a dcer Říše středu asi je...Asi dost, když kolonizují už i naši, tj.českou kotlinu...

78503

16.11.2005 17:50

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Komousi jsou nejhorsi,{ aneb zloděj křičí:Chyťte zlodějě!}

80.?.?.?

Kteří "Američané" to byli, kteří si nenechali "vypláchnout mozkovnu" a nechali řádit nejkrvavější režim všech dob, ač ho mohla v r. 1918-19 smést síla pár desítek tanků a několika divizí (navíc šlo o setrvání Ruska coby spojence ve válce, takže zájem o svržení bolševismu měl být ekonomie sem, dolar tam) ? Takoví, o kterých článek nepojednává (později jim šoupli i atomovku, aby just nebyli napadnutelní). I kdybychom nepopřáli sluchu siru Winstonovi, který v tom už od začátku čul spiknutí, zlý kapitalismus se svým smrtelným nepřítelem vesele kšeftoval včetně nejmodernějších zbrojních licencí (ideový předchůdce T-34, letoun Dakota, motory pro tanky i letouny). Tak nelidský režim činí doposud v případě rudé Číny. Dejme tomu, že z toho má profit (ostatně je znám výrok jednoho Kalmyka-Čuvaše-Žida-Švéda-Němce, jehož vosková figurina má být odstraněna z mauzolea a dána Kalmykům k zakopání asi do kurganu, že buržousti mu prodají pozlacenou oprátku, na které je pak oběsí). Rozhodně kapitalismus je na rozdíl od Marxem (který popsal dobře kapitalismus cca r.1830-40 a také lichvu) sugerovaných "vědeckých" tezí (jak má ale fungovat ta socialistická ekonomika, to cudně zamlčel) skutečný přirozený ekonomický jev a ne zločinné mezinárodní spiknutí diktatur. Vyplývá prostě z nedokonalé lidské povahy (všimněte si prosím, jak jsem tolerantní).

78507

16.11.2005 18:53

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Komousi jsou nejhorsi,{ aneb zloděj křičí:Chyťte zlodějě!}

80.?.?.?

Jižní Amerika byla samá diktatura už od získání nezávislosti na Španělích (nebyli a nejsou vnímány vždy zle, je zde tradice silných vůdců "caudillos"). Pokud Američané pomohli tomu či onomu darebovi, bylo to proto, že to byl "jejich" darebák a nechtěli tam darebu cizího či velice svébytného, který by masakroval svůj lid a třeba i okolní státy (historie jižní Ameriky je takových pošuků plná www.libri.cz/databaze/staty/podlist.php?id=134). Šáh nebyl ani tak diktátor jako prostě monarcha (jeho otce k tomu donutili ajatoláhové, chtěl původně ustanovit republiku). Jeho podporovali spíše Britové, CIA mu později pomohla odstranit premiéra Mossadeka, který proti němu intrikoval. Sice po dvou atentátech poněkud povolil uzdu tajné policii, která likvidovala v průměru člověka denně, ale oproti islamistům, kteří své mecheche zahájili upálením stovek lidí v kině na protest proti zkaženosti západní kultury, to byl slabý čaj. Sám si podělal pozici soft kolektivizací (nahnáním sedláků do "střediskových vesniček" šachraků a likvidací starých vesnic). Jinak tajně podporoval boj proti Izraeli, za což se mu odvděčil prezident Sadat tím, že ho nechal coby těžce nemocného muže u sebe dožít poté, co se ho ostudný slaboch a baptistický blouznivec Carter pokoušel podloudně vydat Chomejnímu (jehož následovníci nám ještě dají okusit význam jeho výroku, že islám není žádná sranda).
V Chile šlo o to, kdo z koho, a USA se přiklonily pochopitelně na stranu nemarxistů (proti armádě bojovaly jen rudé bojůvky, které se za soudruhem Alliendem slezly z celé jižní Ameriky, dělnické milice to ani nenapadlo) - jednalo se o jakýsi remake frankismu. Diktatury by prostě byly i bez USA, že vyhovovaly americkým a jiným kšeftařům svým korupčním prostředím, to už je věc jiná.
Sám Castro se dostal k moci jen díky protibatistovské (sám Batista původně silně levicový mestic, na kterého při jeho puči chtěl U.S.vyslanec poslat svoji Navy) propagandě liberálního U.S.tisku (hlavně NYT), jeho akce pár set partyzánů v odlehlém lese byly jen demonstrativní (hlavní tíhu boje nesly městské gerily, se kterými neměl nic společného). Sám Američany nenáviděl stejně jako jeho otec - ten pro jejich pomoc Kubáncům r.1898 (byl přistěhovalec ze španělské Galicie a plantážník). Aby se zmocnil vlády, dal se do služeb Moskvy a prohlásil se za komunistu, což mu svět baští dodnes. Od té doby prchla z Kuby většina lidí se světlejší kůží (osobně ale pokládám to, že nebyl USA vzápětí po r.1960 odstraněn, za další špinavý experiment kohosi).
Noriega si svůj osud zasloužil, občas byl tím "užitečným darebákem", pak pohár přetekl a tak pod zástěrkou krize v Zálivu...Inu, realpolitik, jak by pravil pan Bismarck.

78513

16.11.2005 21:29

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Komousi jsou nejhorsi

80.?.?.?

Pokud chápeme filozofii jako komplexní výklad běhu světa, tak Marx nic takového neučinil. Jeho práce jsou spíše ekonomické a sociologické (podle toho také ta dnešní sociologie vypadá...). Ostatně to opisuje marxistický výrok "Filozofové doposud svět jen různě vykládali, nám jde o to ho změnit". To se jim tedy opravdu, ale opravdu povedlo...

78550

Ta wikipedie mi připadá trochu ideologicky zabarvená...Pochybuji, že by popíral vyvražďování Židů an bloc (na ten TV výraz holocaust už jsem alergický, koneckonců ani ten seriál nebyl nic moc). Spíš ho Židé zahnali do kouta a on se pokouší přejít do protiútoku www.fpp.co.uk/Auschwitz/index.html a snaží se držet faktů. Jak řekl "Bomber" Harris, Irving je jediný, který ví o čem mluví (pro pořádek dodávám, že to bylo o Drážďanech, u kterých se dodnes hlásá Sověty upravený počet obětí 35 000, což je rovněž pozoruhodné).

78748

Také se mi zdá, že jako by se za tou ofenzívou proti popíračům (myslím, že v případě Rudolfa, který má ženu Američanku, použil p. Čertov zase nějakou tu specielní legislativu původně určenou na teroristy /nebo ne ?/) skrývala snaha upevnit nový, v podstatě náboženský a protikřesťanský holokaustí kult. Případně by to mohla být součást propagandistické ofenzívy před nějakou další válkou (primárně) ve prospěch Izraele - tlak na Sýrii neustává, Peršané se jaderného programu nejspíš nevzdají...

78755

17.11.2005 18:23

16 let poté – zvítězila pravda a láska?

RE: Vašek, globální šašek

80.?.?.?

Mě z iluzí o Havlovi definitivně vyvedla jeho audience doyena politických vězňů JUDr.Anděla www.fragmenty.cz/j0499.htm
Klausovi jsem přestal věřit už po oposmlouvě, dnes je senilní, což mu umožňuje občas mluvit pravdu a dočkat se ovací lidu
www.novinky.cz/domaci/69960-lide-paroubka-na-narodni-vypiskali.html
Největší plezír mi způsobuje jeho postoj k EU
www.novinky.cz/domaci/70026-kocaba-s-vlajkou-eu-z-hradu-vyhodili.html
Cibulkovi bych to, že mu začlo hrabat a dal se na podivnou víru, nevyčítal, dost dlouho tady působil jak domácí prorok a něco jako popírač oficiálních teorií o "přirozeném vývoji" po převratu.

78767

Agent "Jarek" Nohavica má opravdu co pět Krylovy songy, když mu odmítl vysvětlit, jak to s tou jeho spoluprací bylo a jestli s ním nebyl v Polsku koncertovat coby konfident. Typický doklad toho, kam ta naše slavná demokracie došla. A ta ironie ohledně židovské podpory výše zmíněných nemravností není na místě, je snadno prokazatelná . S JAR Izrael spolupracoval na základě jejich společné izolovanosti, po převratu r.1994 zaujali vládní posty v Jižní Africe zase komunističtí Židé.

78811

Kolika lidem dal Irving tu tisícovku dolarů za prokázání existence plynových komor ? A jediným důkazem, že Hitler věděl o vyvražďování Židů je výrok "Velkého špeditéra" Eichmanna (ne že by toho neměl fuehrer na svědomí dost i bez toho)? U Zuendelova procesu chybí zmínka o tom, že rozsudek byl zrušen. A navzdory přání autora článku Irving zřejmě po londýnském procesu nezbankrotoval...Být otázka holocaustu tak jednoznačná, nebylo by třeba stastránkových zpráv...

78826

Spousta historiků dostudovaných by nedala dohromady ani zlomek toho, co Irving...Nevím, proč studia zanechal, možná toho měl pohromadě moc (zároveň studoval i fyziku a ještě něco), ale podstatné jsou výsledky. Historii nestudoval ani Thukydides, Xenofon nebo Tacitus.

78872

to je právě ta tragedie, že "inteligentní a vzdělaní" levičáčtí teroristé se dočkají svého uplatnění a pravicoví hoši jsou odsouzeni k loserství, i kdyby s nimi souhlasila většina národa, jako třeba u toho Vlámského bloku. Tomu říkám správný pseudohumanismus (ohledy spíše k lumpům, než k "obyčejným", třebaže možná méně vzdělaným a inteligentním daňovým poplatníkům a registrovaným voličům), možná by to vystihovalo i slovo plutokracie (nevěřil bych před r.1989, že ho budu někdy používat pro popis aktuální situace v Evropě).

78903

Rozhodně je to obtížně dokazatelné, na holocaustě.cz jsem se dozvěděl, že hlavním důkazem je Eichmannovo tvrzení, že mu to řekl Heydrich, kterému to nařídil Hitler - i když je pravděpodobné, že v totalitě se rozkazy k největším zločinům vydávají "per huba", je to pořád jen z druhé ruky. Hitler by byl jako absolutní vládce a původce diktatury zodpovědný tak jako tak, tak nač ta hysterie a kriminalizace možná chybného tvrzení.

78956

18.11.2005 13:56

Germar Rudolf deportován z USA do Německa. A David Irving zadržen rakouskou policií

RE: Jeden maly detail ohledne chemie

80.?.?.?

Dalo by se tedy říci, že fakt, že stopy plynu byly nalezeny v odvšivovacích komorách a v likvidačních ne, je způsoben odlišnou strukturou zdiva ? Jinak bych plynové komory považoval za pravděpodobné, je známo, že řada příslušníků SS měla psychické problémy a někteří i zešíleli, když museli likvidovat ženy a děti. Samotnému Himmlerovi se prý udělalo při sledování "klasické" popravy špatně a žádal vyvinout nějaký méně krvavý způsob exekuce. Dle dalších zpráv pak měly být komory nacisty před evakuací táborů vyhozeny do vzduchu. Proč tedy jich několik zanechali v neporušeném stavu, byli přece dosti důkladní ?

78959

Víc "ospravedlňují" nacistický režim ti (třeba V.Suvorov), kteří poukazují na Stalinovu připravenost vtrhnout do Evropy v červenci 1941. Oběťmi by sice nebyli převážně Židé, ale bylo by jich jistě nemálo, jak naznačil příklad Pobaltí a r.1939 okupovaného východního Polska. A kdoví, kde bychom nakonec byli s celou evropskou civilizací...Revizionisté (alespoň ti příčetní) připouštějí počet židovských obětí cca 1,5 mil. a to na nějaké ospravedlnění nacismu nevypadá.

78961

Káva pro Zvědavce

49

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 115 čtenářů částkou 17 255 korun, což je 49 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru11.05.20 19:57 USA 6

Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru11.05.20 14:07 Británie 7

V Německu protestují proti šíření paniky10.05.20 22:09 Německo 7

Apel čtyř kardinálů a sedmi biskupů na celou Církev a svět k nejtěžší krizi, která hrozí zničením křesťanské civilizace09.05.20 23:16 Neurčeno 9

Měnové kurzy

USD
24,67 Kč
Euro
27,06 Kč
Libra
30,43 Kč
Kanadský dolar
17,85 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
25,51 Kč
100 japonských jenů
22,92 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
6,10 Kč
100 maď. forintů
7,76 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
34,79 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 280,22 Kč
1 unce stříbra
423,48 Kč
Bitcoin
215 642,55 Kč

Poslední aktualizace: 26.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?