Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 201 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Jiri Satanek, Jiří Šatánek.

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.06.2005 01:08

Kuřáci? Nutno vyhladit!

Kuřáci? Nutno vyhladit!

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Zákaz kouření v prostorách, které Státní Mafii evidentně nepatří je jen dalším socialistickým útokem na soukromé vlastnictví. Jako vlastník restaurace (či čehokoliv podobného) mám jistě neoddiskutovatelné právo zde kouření zakázat či povolit a Velký Bratr do toho nemá co kafrat.

56397

16.06.2005 09:37

Kuřáci? Nutno vyhladit!

RE: Kuřáci? Nutno vyhladit!

Jiří Šatánek 62.?.?.?

A/Vzhledem k výši spotřební daně uvalené na tabákové výrobky si nemyslím, že nekuřáci doplácejí na kuřáky.Je to pouze obecně rozšířený mýtus.
B/V naprosto stejném duchu by šlo argumentovat proti dalším typům dost možná velmi nezdravých životních stylů(přejídání se, nedostatek pohybu, nadužívání farmak etc.).
C/Přirozeným způsobem rozseknutí tohoto pseudoproblému je individualní zdravotní pojištění(doufám, že potom Kmotři zruší spotřební daň na tabákové výrobky [mrknutí jedním okem]).

56459

16.06.2005 09:41

Kuřáci? Nutno vyhladit!

RE: Kuřáci? Nutno vyhladit!

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Bravo, tento nápad měl již T.Leary [mrknutí jedním okem] .
Je naprosto nepřípustné, aby Stát přikazoval dospělému člověku jaké molekuly do svého těla může vpravit a jaké ne.

56462

16.06.2005 14:11

Kuřáci? Nutno vyhladit!

RE: Kuřáci? Nutno vyhladit!

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Situace popsana v bode a/ je otazkou mezilidskych vztahu a s tim souvisejici tolerance.Skutecne si prejete, aby Vam Statni Mafie regulovala i tuto oblast?
(I jako silnemu kurakovi mi nedela problem vyhovet nekurakum a navstivit s nimi nekuracke prostory a pripadne odbihat ven kourit).
V bode b/ zminujete podil koureni na vzniku kardiovaskularnich chorob. Jiste mate pravdu, ze zde existuje korelace, ovsem nejsem si skutecne jist jestli podstatne silnejsi korelace neni s nedostatkem pohybu pripadne nevhodne stravy.Jak jsem jiz zminil, kuraci si narozdil od zroutu bucku ve spotrebni dani dodatecnou zdravotni peci bohate doplaci. Navic v ramci teto logiky bychom mohli uvazovat o statem organizovanych rozcvickach celeho obyvatelstva.

56532

19.06.2005 00:38

Kauza Zündel: Obvinění v nedohlednu

Kauza Zündel: Obvinění v nedohlednu

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Naprosto nesouhlasim s uveznenim nekoho pro jeho nazor, nezavisle od toho je-li pravdivy ci nepravdivy. Nicmene, je-li p. Zundel zastancem existence tajne nacisticke zakladny v Antarktide ci dokonce teorie dutosvetosti, je blazen.
Jsem sokovan nekterymi prispevky a to jak temi sionistickymi(v mensine) tak temi evidentne antisemitskymi.Vytvareni pausalniho nazoru na libovolnou skupinu, at jiz kladneho "zide jsou vyvoleny narod etc." tak toho negativniho "zide jsou zhouba lidstva" povazuji za projev slabomyslnosti autoru, pripadne projev krajniho, infantilniho zjednoduseni. Prave takoveto postoje (pripadne ucelove demagogie) vedou k vyhrocovani konfliktu. Povazuji za krajne nebezpecne "proroky", kteri vidi vsude zidovske spiknuti stejne jako sionisty ci jina individua s planoucim zrakem a tou jedinou vse vysvetlujici pravdou.
Lide maji jiste potrebu vytvaret zjednodusene modely reality (jinak to ani nejde), ale nemeli by zapominat, ze se jedna pouze a jen o modely.

Vtipek na zaver
"Existuje antisvet, kde se dela antifyzika a delaji ji antisemite".

57065

19.06.2005 17:46

Kauza Zündel: Obvinění v nedohlednu

RE: Kauza Zündel: Obvinění v nedohlednu

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Dovoluji si upozornit, ze "Teorie dutosvetosti", ktera byla popularni v Nemecku za WW2, nehovorila o dutinach pod Antarktidou nybrz o tom, ze nezijeme na vnejsim povrchu sfery, ale na vnitrnim. Dal se do toho michala spousta mystiky, souboj ledu a ohne a spousta dalsich nesmyslu.Bergier&Pauwels se ve svem "Jitru Kouzelniku" pozastavovali prave nad obrovskym promichanim mystiky, sarlatanstvi a vedy v ramci nacistickeho Nemecka.
Povazuji za jednoznacne prokazane, ze nezijeme na vnitrnim povrchu sfery [mrknutí jedním okem].

57171

19.06.2005 19:10

EU dostala další ránu - rozpočet zamítnut

RE: EU dostala další ránu - rozpočet zamítnut

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Ciste teoreticky mate pravdu. Ovsem ziskat penize ze strukturalnich fondu je pomerne obtizne, a proto v praxi jsme za rok v unii spise cca 8 az 9 miliard tratili ( a to neberu v uvahu vydaje spojene z restrukturalizaci a omezeni dane kvotami, ktere funguji ve svem dusledku prakticky stejne jako CLA).

57192

20.06.2005 02:08

Komentář ke kauze bankovních poplatků

Komentář ke kauze bankovních poplatků

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Zpupnost bank je dana preregulovanosti bankovniho sektoru. Pri soucasne mire regulace je velmi nesnadne vstoupit na trh, a proto zde existuje minimalni mira konkurence. Navic banky realizuji naprosto nepokrytou kradez, za kterou by kdokoliv jiny byl radne odsouzen. Jestlize v teto chvili prijdou vsichni klienti s neterminovanymi vklady do CSOB vyzvednout sve penize, CSOB jim je bez intervence CNB nebude schopna vyplatit, protoze je proste nema.
Jedinym resenim je naprosta liberalizace bankovniho sektoru.
Navic tento neuteseny stav, dava obcanum moznost na banky (potazmo stat) v pripade dostatecne koordinace poradne zatlacit[mrknutí jedním okem]

57253

21.06.2005 20:16

Komentář ke kauze bankovních poplatků

Komentář ke kauze bankovních poplatků

Jiří Šatánek 62.?.?.?

V posledni dobe se zabyvam myslenkou pouziti "virtualnich" penez(snadna implementace do webshopu, oddeleni se od zlodejskych bank a potazmo Statnich Mafianu).
Zvlaste me zaujali moznosti, ktere nabizi e-gold.com. Zda se, ze poplatky jsou velice male, mena je zcela kryta a soukromi za urcitych okolnosti(spravna volba vymeny e-goldu na cash; vice uctu na e-goldu) vice nez uspokojive.
Me zkoumani bylo zatim pouze teoreticke.
Nazory ci nejlepe zkusenosti vitany[mrknutí jedním okem]

57573

22.06.2005 23:28

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Skutecne? Neprijde Vam jako projev mnohem vetsiho psychopatismu bombardovat civilni obyvatelstvo?
Pripadne strilet po novinarich?
Vylhat si duvody pro valku a mlzit a mlzit...
Mucit lidi a kazat o moralce...
Vasim nepobytem v Iraku a evidentni diagnozou "bajne lhavosti" se nemam v umyslu zabyvat [mrknutí jedním okem]

57839

22.06.2005 23:37

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Narozdil od Vas jsem Syrii navstivil, takze se nemusim ohanet dojmy nekoho jineho (pripadne pseudoinformacemi z Fox News). Mohu Vas ubezpecit, ze gramotnost je vysoka, zivotni uroven slusna, s nezamestananymi jsem se nesetkal, takze odhaduji, ze jich nebude mnoho...
Trh je svobodny a lide podnikavi.
S politickou svobodou to pravda neni slava, ale to "u Vas" ve Statech taky ne, ze p. Leho.

57841

22.06.2005 23:41

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Vy jste skutecne komicky. Zkuste v USA obchodovat se Severni Koreou, pripadne nest transparent "Osama-bin-Laden je muj kamos!". Jste skutecne tak zaslepeny nebo jen nejste schopen samostatne uvazovat?

57842

23.06.2005 00:02

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Jiří Šatánek 62.?.?.?

A/ Budu-li Vasi dezinterpretaci krestanstvi brat doslova, tak potom ji zcela evidentne nenaplnujete ani VY ani Vas Vudce ( i kdyz si myslim, ze Vas Vudce Usamu skutecne miluje). Nemohu se ubranit vzpomince na Vonneguta a jeho knihu "Kolibka" ve spojitosti s bokononismem.

B/Abychom nemuseli provadet zbytecne slozitou analyzu Noveho Zakona. Jiste Vam polni feldkurat nezapomnel rici o existenci Stareho Zakona.

C/ Mozna by neskodilo seznamit se Bibli a kdyz budete u toho cteni, zkuste sfouknout rovnou i Koran. Do te doby bude lepsi mlcet.

D/ Zkuste se zabyvat okolnostmi dodani jaderne technologie do Severni Korei a ulohou valecneho zlocince Rumsfelda pri tomoto vyhodnem kseftu.

57845

23.06.2005 00:52

Spiderman Krejčíř na útěku

RE: Spiderman Krejčíř na útěku

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Kdyz jsem cetl "zmilit" tak jsem Vas prispevek zpocatku chybne povazoval za ironii [mrknutí jedním okem].
Obcas zmylit [velký smích]? Berdychuv gang (naprosto neskutecne), u p. Krejcire dokumenty z protikorupcniho atd. ... atd. .

57853

23.06.2005 17:22

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Jiří Šatánek 62.?.?.?

p. Leha bych v zadnem pripade nedaval na "Watch List" a to z techto duvodu:
A/ Zda se, ze patri k mistnimu folkloru
B/ Bylo by to vuci nemu prilis krute, podle frekvence jeho prispevku soudim, ze netrpi nadbytkem socialnich kontaktu ani prebytkem prace (nepredpokladam, ze je za sve "vlastenecke" prispevky placen) [smích].
C/ Mnozstvi jeho prispevku jde snadno omezit, jestlize ho budeme ignorovat. Jeho hypertrofovane ego je zcela fixovano na zajem okoli.

58004

23.06.2005 23:18

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Jiří Šatánek 62.?.?.?

A/Drazdany jsou jiste dobry priklad, ale pravdepodobne je Vam jasne, ze v tomto kontextu Drazdany nemyslim [mrknutí jedním okem].

B/Strilet z tanku na blizky hotel a mimo palbu, by i pod Vami uvedenou zaminkou bylo snad trochu moc i na chlapce z Iowy.
Dale napr. utok na redakci Al-Jazeery v Bagdadu etc...etc.

C/ - ZHN nebyly nalezeny a ani kapacity pro jejich vyrobu
- Spojeni s vybajenou Al-Kajdou nebylo prokazano
Chci rici k Vasemu hypertrofovanemu EGU jsem pri zmince o LZICH a MLZENI nevyjadroval [mrknutí jedním okem].

D/ Napr. chemicke zbrane dodali Saddamovi USA, stejne tak satelitni snimky pro valku s Iranem atd. a tak podobne (to k tem milionum mrtvym). Jake desitky a jake vrahy? Pres 400 oficialne uznanych veznu (v jedinem koncentracnim tabore na Kube) v Guantanamo. Dalsi stovky v Abu Ghraib. Nahodne posbiranych a brutalne mucenych.

58067

24.06.2005 10:12

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

RE: Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Nevim, jak v tomto pripade hovori francouzske zakony a je mi to jedno. Zalovat v tomto pripade majitele mi prijde stejne absurdni jako zaloby kuraku proti tabakovym koncernum. Je jiste velice smutne, ze jste tak nestastne uklouzla, ale je to dilem nahoda a dilem chyba Vasi nepozornosti. Naprosto nerozumim logice, kterou se ridite. Majitele bych zaloval maximalne o navraceni pomerne castky najmu vzhledem k ponicene strese a tedy snizeni meho komfortu.

58151

24.06.2005 10:25

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Odsouzeni autoru zminovaneho clanku je pro me naprosto neuchopitelne a svedci pouze o narustajici absurdite. Nespatruji v nem naprosto nic urazliveho ani rasistickeho. Jeho pravdivost ci nepravdivost neni v danem ramci vubec dulezita. Trestat nekoho za projeveny nazor je jednim z nejhrubsich utoku na svobodu.
Zaroven bych rad zduraznil, ze povazuji za velmi nevhodne na zaklade reakce hodnotit Zidy jako skupinu. Velice by me mrzelo, kdyby si muslimove mysleli, ze prislusnici euroatlanticke civilizace jsou agresivni pitomci na zaklade pozorovani vlady USA, urazelo by me, kdyby me nekdo hodnotil podle postupu byrokracie EU apod. . Zda se, nestastnym pravidlem (s minimem vyjimek), ze organizovani reprezentanti skupin se silne prekryvaji s tou nejhorsi svoloci v ramci techto skupin.

58155

24.06.2005 21:07

Povstání v Iráku sílí

RE: '..Ja bych vas "leho" nedaval na "Watch List",

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Dovolil bych si male upresneni podle dostupne zpravy CIA jsou zasoby ropy na 25 let. Jelikoz v jine zprave dle meho nazoru chybne predpokladaji vedouci ulohu USA i za 25 let(Cinu stavi az na 2. misto; coz vzhledem k rychlosti rustu cinske ekonomiky a predpokladane diverzifikaci financnich rezerv - dnes hlavne statni dluhopisy USA) => spatny odhad Cinske spotreby, a proto bych tento udaj opravil na 20. let. Vlastni zasoby ropy by USA spotrebovali pri soucasne spotrebe behem 3. let.
Ve vodikove ekonomice budouctnost pravdepodobne neni, nebot nemame dostatecne zdroje na vyrobu vodiku. Jedina moznost by bylo velice rychle postavit cca. 2000 jadernych reaktoru standartni velikosti, coz nestihame. Navic uz ted leti cena uranu pomerne strme vzhuru.
Maly odklad lze ziskat diky zemnimu plynu.

Nejvetsi svetove zasoby ma Iran [mrknutí jedním okem].

58246

24.06.2005 22:24

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

RE: Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Uvodil jsem svuj nazor lhostejnosti vuci zakonum [mrknutí jedním okem].
Nevim, jak to bylo, ale predstavuji si verandu, ktera je integralni soucasti bytu. Jak mel majitel sklo odstranit, zvlaste v pripade, ze k rozbiti doslo treba 1 hodinu predtim nez pani uklouzla?
Byl majitel na stav upozornen?
Bylo opravdu tak slozite verandu zamest?

Nevidel bych v majitelich automaticky zlocince, zvlaste v socialisticke Francii [mrknutí jedním okem]

58257

24.06.2005 22:45

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

RE: Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Obcane USA take zvolili valecneho zlocince G.Bushe Jr. a presto by bylo velmi nespravedlive cinit jednoho kazdeho z nich odpovednym za okupaci Iraku a bezprescedentni porusovani mezinarodniho prava.
Mam mnoho pratel mezi muslimy i zidy, znam mnoho Palestincu, navstivil jsem Syrii ... Kdyz Syrane nemohli prijit na jmeno Izraelcum a vyjmenovavali vsechny krivdy, musel jsem rici mate pravdu...kdyz jsem mluvil s Izraelci a slysel jejich stiznosti na Syrii, musel jsem rici mate pravdu. Na obou stranach spousta mrtvych, v kazde rodine ... tezko najit pravdu a spravedlnost.
Hodnotit Zidy podle jejich kriklounu je stejne jako hodnotit Evropany podle komika Barossa ci tabority Spidly.
Podivate-li se napr. na Nobelovy ceny za fyziku velice snadno zjistite, ze zastoupeni zidovskeho etnika je podstatne vyssi nez je jeho zastoupeni v cele populaci. Jen namatkou A.Einstein, L.D. Landau, R.P.Feynaman etc.

58262

24.06.2005 23:59

Povstání v Iráku sílí

RE: '..Ja bych vas "leho" nedaval na "Watch List",

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Co se tyce "OilPeaku", tedy vrcholu krivky tezby [mrknutí jedním okem], tak se obavam, ze bohuzel mate pravdu. Velmi vazne problemy spojene s cenou odhaduji na skale 8 az 12 let. Mozna, ze kdyby tuto "drobnost" byl ochoten akceptovat p.Leho, byla by mu jeho "pritomnost" v Iraku hned o neco malo jasnejsi [mrknutí jedním okem].Tezko odhadnout, jak budou lide ve Statech na cenovy skok reagovat ... Bohuzel to neni jediny problem, ktery budeme muset v blizke dobe (10 - 20 let) resit (pocasi, technologicka singularita ...). Zde vidim hlavni duvody boje proti "terorismu". Panackove si mysli, ze kdyz lidem pritahnou oteze, tak to ustoji.
Spousta reci a ucinna opatreni zadna (napr. Kjotsky protokol povazuji za nesmysl, zbrzdi podnebnou zmenu mozna o 5 let a to nam moc nepomuze...). Napadeni Iraku etc. je i z pragmatickeho hlediska stejny nesmysl( i kdyz uvazime tlak na Cinu).

58283

25.06.2005 00:08

Povstání v Iráku sílí

RE: '..Ja bych vas "leho" nedaval na "Watch List",

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Vami uvedeny odhad casto hazi ropne spolecnosti a navic proc plasit obcany a vyvolavat dalsi zbytecne otazky okolo Iraku [mrknutí jedním okem].
Link bych Vam rad poslal, ale pred 3 mesici mne havaroval disk a nemam to zalohovane. Bohuzel ted nemam cas to hledat, ale kdyz se za 14 dni pripomenete tak Vam to zaslu.
Pripadne pro serzanta slavne osvobozenecke armady s jeho rozsahlymi kontakty bude jiste snadnejsi tuto zpravu ziskat nez pro prosteho bezvyznamneho libertariana jiste podeziraneho z bolsevismu [mrknutí jedním okem]

58285

25.06.2005 00:18

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Co se tyce Iranu a Syrie bohuzel nezdilim Vas optimismus [pláč].
Rad se necham potesit [smích].
Proc si to myslite?

58288

25.06.2005 01:45

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Jiří Šatánek 62.?.?.?

To s temi jadernymi zbranemi ma byt doufam pouze vtip [překvapení] ?
Kdyby to cirou nahodou vtip nebyl ... Jste zcela pri smyslech?

58297

25.06.2005 10:49

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

RE: Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Nevim, jak je to v Hollywoodu, ale k fyzice se mohu pomerne odpovedne vyjadrit (studoval jsem teoretickou fyziku na MFF UK).
Nemuzete ziskat Nobelovu cenu (alspon za fyziku [smích]) jen tak, diky znamostem, puvodu ci podobnym nesmyslum.
Fyzika je "tvrda veda", kde se blabolenim a spekulacemi moc daleko nedostanete (narozdil od mnoha jinych podstatne viditelnejsich oboru).
Vsichni 3 lide, ktere jsem jmenoval podstatnou merou zmenili tvar fyziky 20. stoleti a to naprosto bez diskuse, jejich prace znam.
Je-li mezi fyziky (a v ostatnich "tvrdych vedach") vice Zidu je to dano hlavne vychovou (kladouci mimoradny duraz na vzdelani).

58344

25.06.2005 11:03

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Jiří Šatánek 62.?.?.?

A vzal jste v uvahu, ze jejich pouziti v soucasne dobe znamena, ze nasledne s jejich pouzitim uz nikdo vahat nebude?
Nechci se Vas nijak dotknout (a ono se Vas to vzhledem k Vasim nazorum asi ani nedotkne [mrknutí jedním okem]), ale Vy jste skutecne nefalsovany "zeleny mozek" a je uplne jedno jestli v Iraku jste nebo nejste.
Kluci si chtej hrat s novyma hrackama, ze...
Z kontextu soudim, ze je Vam tak lehce pres 40. Mam smutne pochopeni pro impotentni geronty typu D.Rumsfeld, ale ve Vasem veku ...
Chci verit, ze jste se bud nechal unest nebo vtipkujete

58345

25.06.2005 11:56

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Na bod A/ jste nereagoval vubec.
Vasi reakci na body B/ a C/ okomentoval jiz p.Petge.
Bod D/ jste mohl snadno overit prostym vyuzitim jakehokoliv weboveho vyhledavace.

Jeden odkaz z mnoha:
http://www.utne.com/web_special/web_specials_2003-05/articles/10549-1.html

58347

25.06.2005 20:32

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Neztracejte klid [mrknutí jedním okem] jste prece odvazny a hrdiny osvoboditel [chechtot] , namet pro propagacni plakat, mate prece historickou odpovednost.
A/ Jiste, ze nemusite na vsechno reagovat. Jak Vas ostrizi zrak jiste zaregistroval vetsina lidi zde Vase komicke vlozky moc neocenuje [chechtot].No, me by Vas odchod mrzel jste pro pomerne zajimavy experimentalni objekt. Takze hlavu vzhuru [chechtot]
B/ Nechci Vas podezirat z funkcni negramotnosti, ale ja jsem pouze upozornoval, ze na Vasi reakci v bodech B/ a C/ meho prispevku uz zareagoval p.Petge a nechtel jsem Vas zbytecne pretezovat, uz tak to mate tezke [chechtot]. Byt v Iraku mezi zlymi teroristy a tady misto uznani sami bolsevici [chechtot].
C/ Jasne tady skoro vsichni krome Vas ziji v paralelnim svete, coz je jejich velike stesti. O Rumsfeldovi si cvrlikaji vrabci na strechach, ale Vy se tim rozhodne nenechte rusit. Mohl byste ztratit svou u namorni pechoty vycvicenou pozornost, nejaky osklivy Iracan by Vam mohl ublizit a my bychom prisli o dvorniho komika [chechtot].

58405

25.06.2005 21:24

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Jen nepatrne upresneni p.Leho zde zastupuje jistou cast ultrakonzervativni pravice. Naprosta vetsina jeho odpurcu(nenapada me nikdo pro koho by to neplatilo) jsou priznivci pravice.

Sam sebe povazuji za libertarina, coz je podle definice ultraliberalni ultrapravice [chechtot] a me p.Leho v zadnem pripade nezastupuje.

58417

25.06.2005 22:17

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

RE: Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Nemyslim si, ze vznik Izraele byl kosher [mrknutí jedním okem]. Ovsem dnes uplynulo
skoro 60.let ... Co s tim? Poslete vsechny Zidy pryc? I Ty co se v Izraely narodili? Ty co spoustu veci vybudovali a s nasilnostmi nemaji nic spolecneho? Vypustite gina ?
Apartheid, souhlas, policejne-militaristicky stat, souhlas. Ovsem na jejich miste, kdybych chtel zachovat soucasny stav bych postupoval stejne. Asi bych nebyl zbytecne brutalni, ale nemam jejich zkusenost a nejsem v tom emocionalne namocen.
Rici v techto pripadech, kdo zacal prvni a kdo "jen oplacel", je tezke, toto rozhodnuti je IMHO tezke v mnohem jednodusich pripadech.

Neschvaluji ji to, ale nevidim zadne spravedlive reseni [pláč].
At udelate cokoliv, bude z toho prusvih [pláč].

58430

25.06.2005 22:30

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Jiří Šatánek 62.?.?.?

A/Vzhledem k tomu jaci "teroriste" byli v USA zadrzeni a potom ve vsi tichosti propusteni, bych byl s vysokou pravdepodobnosti zadrzen a zcela "humane" vyslechnut. No asi bych se priznal [pláč]. Pri trose stesti bych se potom mozna dostal k soudu a byl bych mozna osvobozen.
Potom bych se ovsem mozna [mrknutí jedním okem] stal skutecnym teroristou.
B/Kazda analogie ma prirozene sve mezery [mrknutí jedním okem], ale jiste jste spravne pochopil, ze je zde pro analogii pouzit spolecny atribut vztahu:
USA x Severni Korea
Syrie x Izrael
Jsem presvedcen, ze v danem kontextu tato analogie nepokulhava [mrknutí jedním okem].
C/Zemi, ktera maximalizuje kradez na svych danovych poplatnicich celosvetove nejvetsimi vydaji na zbrojeni jsou USA vice nez Rusko+Cina+byvaly Irak+Severni Korea.

58436

25.06.2005 22:51

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Velmi vtipne [velký smích]. Jestli jsem Vas spravne pochopil, ziji v hlubokem bludu. Budu velice rad, kdyz budete tak laskav a umoznite mi prozrit.

Chtel jsem pouze naznacit, ze v ramci standartni logiky neexistuje naprosto zadny sled argumentu, kterym byste mohl prokazat, ze nesouhlas s p.Lehem pripadne Vami v otazce valky v Iraku zarazuje daneho cloveka do leve casti politickeho spektra.

Mene vtipu a vice vtipne argumentace [smích].

58445

25.06.2005 23:11

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Jen jeste pro inspiraci [mrknutí jedním okem]
National Libertarian Party jsou levicaci jak vysiti, ze ... [velký smích]

http://www.lp.org/media/article_97.shtml

58449

26.06.2005 01:46

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Spinava bomba je neskutecny blud, jak Vam kazdy univerzitne vzdelany (nemyslim "univerzity" v Texasu,Alabame,Iowe ...a vojenske nalejvarny) fyzik potvrdi [velký smích].
Jeden z mnoha strasaku tezicich z neznalosti lidi a radiofobie.

58483

26.06.2005 02:30

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Jiří Šatánek 62.?.?.?

No nevim jestli mam ja pomichane pojmy nebo Vy dojmy [smích].
Proti Vasi definici pravice nemam v zasade namitek ovsem proti dale pouzivane parodii na logiku je nelze nemit.
A/Zacneme pro Vas typickou neadekvatni generalizaci, ze "Coz je evropsky styl mysleni ...". To, ze se v soucasnosti tak EU prezentuje Vas neospravedlnuje.
B/Zamenujete politiku USA(atribut) a subjekt USA.
Mam toho hodne proti nesmyslnym pokusum o "zahranicni politiku" Vasi vladni gerontokracie, ale nemam v zasade nic(krome zbytecne promrhanych penez za Vase kovbojske hratky ---> zvyseni uz tak dost nestabilni meny, prerozdelovani penez smerem ke zbrojarskym firmam apod.) proti ekonomickemu usporadani(kritika FEDu by byla delsi pohadka).
TEDY NIC PROTI USA A V ZASADE NIC PROTI EKONOMICKEMU USPORADANI, ALE HODNE PROTI NEOKONZERVATISTUM.
Aby nedoslo k omylu v me kritice ekonomiky: odsuzuji statni zasahy, tedy jsem zde vice napravo nez Vase soucasna vladni klika, ktera znehodnocuje menu a zneuziva obcany ve prospech nekolika korporaci.
C/Nikdo zde nepodporuje militantni islamisty, ktere si svou hloupou politikou vyrabite.Jen mam pro ne vetsi pochopeni nez treba pro Vas
(presto s Vami komunikuji), protoze jsou v naproste vetsine Vasim (to nemyslim Vas Leho [smích])vyrobkem.
Je skutecne s podivem, ze tuto prostou skutecnost nejste schopen videt. Pro me osobne je militantni islamista naprosto stejne nesoudny clovek jako Vy.Taky v tom ma jasno a je ochoten pro vyssi cile skupiny pomatencu zabijet lidi.
D/ Prevazna vetsina povstalcu v Iraku nejsou(nebo prinejmensim nebyli, clovek se v krizi chyta kazdeho stebla, Vy jste si treba zbostil soucasnou politiku USA (neomylna, dokonala etc.) militantni islamiste. Nejdrive Vas vitali a pak Vam jasne zdelili (TO NIJAK NESOUVISI S VOLBAMI ANI LOUTKOVOU VLADU - TO ZE BYLA ZVOLENA JESTE NEZNAMENA,ZE DNES REPREZENTUJE VULI LIDU),ze si preji Vas odchod (rozsahle demonstrace se strelbou Vasich spolubojovniku do techto lidi). Jejich boj proti Vasi okupaci a rozkradani(ktere si v nicem nezada se Saddamem) jejich majetku je naprosto legitimni(delaji to, co by vuci zlodeji udelal kazdy spravny american).

Shrnuti:
To, ze nekdo v soucasnosti nepodporuje politiku USA (kterou Vy povazujete za dokonalou) z nej nedela levicaka. Na Vase vybajene teroristicke site neverim, ale vzhledem k aroganci neokonzervativcu se muzou stat smutnou realitou.

58494

26.06.2005 02:44

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Teorie se ruzni, ale osobne se domnivam, ze hlavnim duvodem krachu na burze, ktery zminujete byla nevhodna intervence FEDu, ale to jsme asi trochu OT [smích].

58499

26.06.2005 03:48

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Jiří Šatánek 62.?.?.?

A/Nema smysl vyrabet spinavou bombu, kdyz jedinym jejim ucinkem bude
pusobeni vybusniny, kterou obsahuje. Tudiz ten radioaktivni material je tam ponekud navic, ze... Presto s ni vlady strasi.
B/Kdyz pripustime naprosto vykalkulovanou moznost pouziti tehle zbytecne hracky, tak Vas navrh reagovat taktickymi jadernymi zbranemi je pro me dalsim dukazem Vasi naproste nesoudnosti. Pripustim-li navic, ze jste taky ciste teoreticky clenem USArmy, vyvolava to ve me Vazne pochybnosti o kvalite psychologickych testu.

Objasnujici priklad (do vojenske prirucky [velký smích])
Ja Vam dam facku a Vy me roztrilite i se zbytkem rodiny.

Jestli v Iraku skutecne jste [smích], doporucuji navstevu mistniho psychiatra a to neni provokace, to myslim naprosto vazne.

58510

26.06.2005 03:58

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Pomerne vycerpavajici odpoved jsem poskytl p. Lehovi.
Jestli nesouhlasite s tvrzenimi:
A/ p.Leho zde zastupuje jistou cast ultrakonzervativni pravici.
B/ Naprosta vetsina jeho odpurcu(nenapada me nikdo pro koho by to neplatilo) jsou priznivci pravice.
Dokazte, prosim, opak.

Znovu bych si dovolil zduraznit, ze nesouhlas se soucasnou politikou
USA neni postacujici ani nutnou podminkou pro zarazeni do leve casti politickeho spektra.

Rozdeleni na "levici" a "pravici" je o postoji k zasahum statu do ekonomiky.

Pujdu-li jeste dale a vezmu v uvahu statni intervence do ekonomiky v dusledku valecneho dobrodruzstvi, chova se banda neokonu podstatne levicoveji nez by se na prvni pohled mohlo zdat[mrknutí jedním okem]

58511

26.06.2005 11:22

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Netvrdil jsem, ze Leho je mluvci nejake politicke strany, ale reagoval jsem na Vase a Lehovo skatulkovani Vasich odpurcu, pricemz jsem se pokuzil ukazat
a/Nemate zadny dukaz, ktery by Vas ospravedlnoval pausalne je oznacovat za levicaky.(napr. Lehova pseudoargumentace, kdo nesouhlasi s USA je levicak a automaticky podporuje dzihadisty)
b/Dovolil jsem si v tomto kontextu vymezit hranice, a proto jsem p. Leha oznacil za ultrakonzervativniho pravicaka.
Pro nektere, nekdy muze byt ultrakonzervatismus progresivni, zalezi na spolecenske situaci.Je-li spolecnost spise liberalni a dochazi k prechodu ke konzervatismu, mohou jeho priznivci hovorit o progresivite.
Vymezeni meho nesouhlasu je jasne z mych prispevku.
Jsem zde kratce (takze mi nektere prispevky mohli uniknout), ale souhlasim vicemene s L.T., Ajou, Certem (mohl jsem nekoho vynechat, nepamatuji si vsechny nicky [smích]).S vyhradami s Danou a Petge. Ocenuji komentare ke Koranu Adipy.
Vase vymezeni velikosti mnoziny zdejsich odpurcu vuci poctu spolupachatelu p.Leha je priklad demagogie nejhrubsiho zrna.Chceme-li diskutovat, neztracejme svuj cas takovymi hloupostmi, tento zpusob argumentace mozna "funguje" nekterym politikum, ale Vy ji snad nemate zapotrebi [mrknutí jedním okem].
Souhlas se zlocineckou politikou vlasti neni plusem, mnoho Nemcu za WW2 taky jen souhlasilo s politikou sve vlasti.
USA nebojuji proti terorismu, ale svym kovbojskym postupem pouze vytvari nove(osobne jsem znal jednoho muslima jehoz postoj k vire byl vice nez vlazny, ale poboureni z postupu USA vedlo k tomu, ze ted jiz bojuje v Afganistanu) a zneuzivaji strasaku vybajene teroristicke site na omezeni prav svych obcanu.
Ekonomika USA v nejlepsim stavu za poslednich 20.let, tak to je vtip [velký smích] (podobne to v CR socani tvrdi taky, jen neuvadi 20, ale 15). V radu 6 az 9 mesicu ji ceka velmi neprijemna recese a jestli bude vlada ve spolupraci s FEDem znovu intervenovat, tak to mozna oddali, ale dopad bude o to tvrdsi. Miru zadluzeni snad ani neni treba zminovat.Dalsi a dalsi znehodnocovani meny prostrednictvim neuvazenych emisi bezcenych vladnich dluhopisu atd. .
Jsem rad, ze neziji v USA a nemusel jsem volebni dilema resit(neouhlasim ani s Kerrym ani s Bushem). Z me znamych stran v USA je mi sympaticka pouze Libertarian Party.
Je moralni povinosti lidi, kteri jsou financne nezavisli, aby hajili pravo a svobodu.

58550

26.06.2005 11:30

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

RE: Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Temer naprosty souhlas.
Jen to pozvedavani hlasu ...
Kolik lidi je nestrane informovano?
Kolik lidi chce samostatne myslet?
Kolik lidi je ochotno ustoupit od cerno-bileho videni sveta a jasneho "nepritele"?
Od kdy vlady touzi po spravedlnosti?
Kolik lidi je ochotno jit do rizika?
Kdo je ochoten odpustit?
Kdo vymeni pohodli a penize za pravdu?
[pláč]

58553

26.06.2005 12:50

Povstání v Iráku sílí

RE: '..Ja bych vas "leho" nedaval na "Watch List",

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Od boku nestrilim, Uvadite vladni prognozu, kterou povazuji za zmanipulovanou a nesoudnou.Zvlast jestli OilPeak stavi do roku 2037 [velký smích], to uz snad ani nelze povazovat za vtip.
Nicmene bych se skutecne rad mylil [mrknutí jedním okem].
O odhadu 25 let jsem hovoril podstatne drive(cca. o 5 mesicu drive nez jsem se zpravou CIA seznamil) kdyz jsem mel spor s kolegy jejichz odhad se pohyboval v radu 30 az 35 a ja byl povazovan za pesimistu. Zprava CIA nas donutila prehodnotit predchozi analyzy a vzhledem k IMHO spatnemu odhadu CIA(spis verejne prezentovanemu), co se tyce vyvoje Ciny jsme odhad posunuli o pet let dolu (velmi zjednoduseny popis).
Vuci siroce rozsirenemu vodikovemu pohonu(i za 22 let) jsem znacne pesimisticky, nemame k dispozici dostatek energie a dostatecny pocet jadernych reaktoru nestihame postavit, navic by tento postup vedl k astronomickemu narustu cen uranu a staty na jejichz uzemi se uran nachazi by se ocitli v situaci analogicke OPECU, coz je stav, ktery ostatne nastane tak jako tak. Jedine realne alternativy jsou elektromobily, vyuziti zemniho plynu a castecne biopaliva. I maximalni vyuziti alternativnich zdroju povede k Vazne energeticke krizi.
Tu zpravu CIA pro Vas snad nebude problem najit(jestli Vam "v Iraku" nefiltruji pristup k informacim [velký smích].

58557

26.06.2005 16:06

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

RE: Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

Jiří Šatánek 62.?.?.?

>Jak znamo, v gulagu v dobach SSSR trpelo vzdy mezi 5-10 miliony veznu ...
Udaj, ktery uvadite o poctu veznu v Gulazich je naprosto chybny(jak ostatne napovi pouhy selsky rozum, vztahneme-li pocet veznu k poctu obyvatel).
Citace wikipedia.org:
....
In 1931–32, Gulag had approximately 200,000 prisoners in the camps; in 1935 — approximately 800,000 in camps and 300,000 in colonies (annual averages), and in 1939 about 1.3 millions in camps and 350,000 in colonies.
...
After WWII the number of inmates in prison camps and colonies rose again sharply and reached the number of approximately 2.5 million people by the early 1950s (about 1.7 millions of whom in camps).
...
Dalsi z Vasich dezinformaci. Je mi pouze otazkou, jestli tomu opravdu verite, nebo umyslne lzete.
V soucasnosti jsou v USA vezneni cca. 2.000.000 lidi tj. kazdy 120 american sedi, uspesne dohanite Rusko v "nejlepsich" casech. Uspesne jste prekonali Cinu(4xvetsi pocet obyvatel) a Rusko(priblizne stejny pocet obyvatel).
Skutecne system hodny nasledovani a cely svet se od Vas muze ucit [velký smích].

58580

26.06.2005 16:10

Povstání v Iráku sílí

RE: Zabíjení podle koránu II.

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Prominte, ze reaguji ...
S odhadem doby stremhlaveho padu dolaru vicemene souhlas, i kdyz mozna FED zaintervenuje a trosku se to protahne.
Euro ve mne vyvolava rozpaky, myslim, ze se jedna o umele nadhodnocenou menu a jeji dalsi vyvoj tezko predikovat.

Za nejvyhodnejsi a konzervativni povazuji nakup zlata [mrknutí jedním okem].

58581

26.06.2005 17:12

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Zivotni uroven v Syrii byla v roce 1998 asi takova jako v 2. polovine
80.let v CSSR, cenova hladina priblizne odpovidajici.
Tj. bezna syrska rodina vlastnila barevny televizor a ostatni bezne elektrospotrebice, automobil (zpravidla Skodovky-Forman [mrknutí jedním okem]), nemela potize s navstevou restauraci apod. .
Nabidka v obchodech naprosto srovnatelna s tehdejsi CR, ceny moderni elektroniky cca. o 20% nizsi.
Textil velice levny a kvalitni(napr. velice solidni kabat z vebloudi vlny cca. 150 $).
Mimoradne levne vyrobky typicke pro danou oblast napr. koreni cca. 1/10 ceny v tehdejsi CR.
Velmi levne kovotepecke a klenotnicke vyrobky(napr. Ag zpracovano jako filigran cca. 1.5$/gram, bezne Ag vyrobky lite do ztraceneho vosku cca. 0.25$/gram).
Ceny ubytovani(stravovani) asi 1/4 az 1/2 cen v tehdejsi CR.

Zivotni uroven slusna a lide spokojeni [smích].

58589

26.06.2005 18:02

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

RE: Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

Jiří Šatánek 62.?.?.?

To jste se ovsem velice spatne vyjadril. Udaj udavany Solzenicinem pokryva pocet veznu za celou dobu existence gulagu, potom ovsem zadne namitky.Mate-li problem chapat psane slovo, mozna byste mel cist pomaleji [mrknutí jedním okem](mimochodem neni to prvni pripad, kdy Vas, ktery pisete o funkcni negramotnosti, upozornuji, ze byste si mel pravdepodobne nejdrive zamest pred vlastnim prahem [velký smích]).
Vase formulace jasne vyjadrovala - ze se jednalo v case o prumerny stav. Nebo jsem Vas snad spatne pochopil?
Solzenicin nelze, pouze Vy prekrucujete fakta (a je lhostejno jestli je pricinou Vase hloupost nebo demagogie),
Udaje o poctu veznu v USA cerpam z nekolika nezavislych zdroju(zadny z nich nebyly organizace typu Amnesty International [mrknutí jedním okem].
Jen tak pro Vasi informaci bych Vas rad upozornil, ze jste prave pouzil jeden z primeru, na ktery ukazoval p.Cert ( ...jeden z dozivotnich clenu Klubu Ceskoslovensko-Sovetskeho pratelstvi...,
...Ja vim, asi jste jeden z tech, kterym velky rudy bratr chybi...).
Ve skutecnosti byste zjistil pri navsteve libovolneho dobreho psychiatra, ze tento problem(ztrata bipolarity a jeji suplovani novym nepritelem), ktery prakticky vsem kdykoliv Vas nekdo "nachyta na hruskach" predhazujete je Vas vlastni(zbozteni soucasne politiky USA x zly teroriste).
Dale zcela v duchu Vasi pseudologiky vyvozujete z kritiky Vaseho naprosto chybneho udaje a zminky o poctu veznu me sympatie k SSSR [smích].
Srovnani USA ze SSSR se zamozrejme nabizi, ovsem nikoliv ve smyslu ekonomickeho usporadani, ale ve smyslu represi a arogance statni moci [pláč].

58598

26.06.2005 18:11

Povstání v Iráku sílí

RE: Zabíjení podle koránu II.

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Take zdravim,
budeme trosku OT, ale snad to nebude vadit.
Se zlatem jsem trosku provokoval...[mrknutí jedním okem]
Zaujala me myslenka e-metal(e-gold,e-silver,e-paladium;e-gold.com) a doufal jsem, ze nekdo zareaguje.Pusobi to velmi zajimave(soukromi , verohodnost etc.) a navic cena zlata roste [mrknutí jedním okem] .
Apropo nemate s e-metal zkusenosti(pripadne nazor)?
Rad privitam e-mail, at to tady nezamorujeme [smích]

58601

26.06.2005 18:17

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

RE: Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Ale az na zaver [smích], abych ukazal, jak "idealne" to v soucasnosti v USA funguje.
Navic podminky v mnoha veznicich v USA zas tak daleko do gulagu nemaji [pláč].

58602

28.06.2005 15:09

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

RE: Novinari by meli byt potrestani zakazem vykonu povolani

Jiří Šatánek 62.?.?.?

U vysetrovani udajneho teroristickeho utoku Al-Kajdy na USA jste take nebyl [mrknutí jedním okem]. V Iraku za Saddama jste nebyl rovnez [mrknutí jedním okem]

58895

28.06.2005 15:17

Realita za selháním rakety se solární plachetnicí na palubě

RE: Realita za selháním rakety se solární plachetnicí na palubě

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Nektere druzice pouzivaji termoelektricke clanky, kde zdrojem tepla je nejaky radioizotop(jak se rozpada tak se zahriva).

58898

28.06.2005 15:33

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

RE: Novinari by meli byt potrestani zakazem vykonu povolani

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Jak jsem jiz jednou upozornoval p.Leha, valecny zlocinec D.Rumsfeld sedel ve spravni rade spolecnosti, ktera prodala do Severni Korei dva lehkovodni atomove reaktory za 200mil.$(podrobnosti snadno pres google [mrknutí jedním okem]).
Ten samy pan pred napadenim Afganistanu lhal v TV o existenci sofistikovanych nekolikapatrovych podzemnich opevneni, s komunikacnim zazemim, zdroji energie etc. patricich Al-Kajde a nalezajicich se na uzemi v (te dobe jeste suvereniho statu [pláč]) Afganistanu. Nic podobneho nebylo nalezeno.
Atd. atd.

58900

28.06.2005 19:51

Útok v Bulharsku

RE: Útok v Bulharsku

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Nemam nejmensi tusen jestli se jedna o levicovou stranu ...[mrknutí jedním okem]
Nicmene to, ze chteji vystoupit z NATO neni ani v nejmensim znamkou "levicactvi", nedopustime-li se nevhodne generalizace na zaklade pozorovani, ze podobne navrhy vznasi zpravidla pohrobci komunistickych stran.
O tom, jestli dana strana patri do leve ci prave casti politickeho spektra rozhoduje jeji vztah ke statnim zasahum do ekonomiky.
Aby nedoslo k nejakemu omylu, v zadnem pripade nepodporuji stranu, ktera je nacionalisticka,rasisticka a homofobni.
Ovsem na zaklade techto znaku ji muzeme maximalne oznacit za ultrakonzervativni, budeme-li chapat konzervatismus jako protiklad liberalismu tj. jako smer, ktery omezuje prava a rovnost(pred zakonem) obcanu (konzervuje privilegia ci je vytvari).

Myslim, ze mnohem lepsi je strany zobrazovat jako body v rovine.
Na ose x zleva doprava levicovost, pravicovost(statni zasahy do ekonomiky).
Na ose y liberalnost,konzervatismus (treba zaporna cisla liberalnost, kladna konzervatismus)
Velikost hodnot budiz mirou dane vlastnosti.Omezme se na hodnoty v rozmezi .
Jak je zvykem prvni hodnota bude odpovidat x-ove souradnici a druha y-ove.
Potom bychom IMHO komunisty mohli umistit na okoli bodu (-1,1), anarchisty v okoli (-1,-1),fasisty(?,1),lidovce(CR) (0.2?,0.75),ODS(0.5,0.5),republikany(USA)(0.7,0.8),libertariany(1,-1),
etc. [mrknutí jedním okem]
Doufam, ze nejsem OT [smích]

58924

28.06.2005 20:56

Útok v Bulharsku

RE: Útok v Bulharsku

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Vypadlo rozmezi -1 az 1 [smích]
Nebo system vypousti retezce uvozene znaky "" ?

58929

28.06.2005 21:10

Povstání v Iráku sílí

Povstání v Iráku sílí

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Na CT2 prave skoncil dokument o zneuzivani amfetaminu americkou armadou, konkretne se jedna o pripravek Dexedrin(podobnost s nacisty, kteri takto pouzivaly pro piloty a specialni jednoty metamfetamin(pervitin) je jiste pouze nestastnou shodou okolnosti ...
Ve filmu byla naznacena souvislost mezi pouzitim amfetaminu a utoky
americanu na spojenecke vojaky(Britove,Kanadane) a civilisty.
Je s podivem, ze latka, ktera je v USA zakazana a potirana v ramci boje proti drogam je "vyuzivana" armadou.
Vedlejsi ucinky amfetaminu(ktery jestli se nepletu zavedla poprve na trh firma Merck nekdy ve 20.letech minuleho stoleti) jsou dostatecne popsany - tachykardie, vysoky tlak,nespavost, snizena chut k jidlu, paranoia, agresivita, zmatenost, neadekvatni posouzeni situace, nezdrave zvysene sebevedomi ...
Po delsim uzivani vznika typicka amfetaminova psychoza (zpravidla paranoia a schizofrenie). Na latku vznika silna psychicka zavislost a dlouhodobe (cca. 4 roky)pravidelne uzivani vede zpravidla k impotenci. Situace je o to horsi, ze v ramci armady dochazi ke kombinaci nasazeni stimulancii a sedativ. V ramci akce stimulancia, po akci sedativa(aby mohli usnout).
Pane Leho BACHA NA DEXEDRIN [mrknutí jedním okem]

58930

29.06.2005 00:56

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Pane Leho vzhledem k velkemu mnozstvi casu, ktery venujete zdejsi diskusi a Vasemu veku Vas typuji na "nudici se kancelarskou krysu" [smích] (jestli tam vubec jste [velký smích]).
Ani v nejmensim jsem tedy nepredpokladal, ze by se Vas to konkretne tykalo. Dokonce si ani nemyslim, ze nejaky radovy pesak z Iowy, co se plny strachu projizdi v Humvee ulicemi okupovaneho mesta stoji vedeni za takovy nadbytecny vydaj(kdyz si i ty Humvee musite "pancerovat" sami.Vati Rumvee vede hlavne reci, ze...[mrknutí jedním okem])
Trosku jina situace jsou specialni jednotky a piloti, ze ...[mrknutí jedním okem]
Ovsem nepochybuji, ze tito se s Vami bavi jako rovni s rovnym [velký smích].

Kazdopadne bacha na tu IMPOTENCI [velký smích].

58945

29.06.2005 02:20

Útok v Bulharsku

RE: Útok v Bulharsku

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Pokud vim tak jejim lidrem je p.Edelmanova (doufam, ze nekomolim jeji jmeno), ktera mela zde na Zvedavci clanek. Jelikoz jsem s jejimi nazory nesouhlasil, progoogloval jsem ji a pri te prilezitosti navstivil web tohoto IMHO "zahnedleho" sdruzeni(reklama na jejich webu a jeho celkove zpracovani me skutecne pobavilo [velký smích], obsah jiz mene [pláč]).

V jednom rozhovoru na webu mela dokonce tu drzost prihlasit se k odkazu Hayeka a Misese(s kterymi jejich zajmove sdruzeni nema skutecne nic spolecneho).

Nazory teto strany jsou mi skutecne velmi vzdalene(a odporne)[pláč], a proto s mym hlasem skutecne pocitat nemohou.

Nastesti si nemyslim, ze by nam snad hrozilo, ze by se tato pidistrana ocitla v parlamentu [velký smích].
Kdyby se takovato hruzna vec v budoucnosti preci jen stala, nebudu jiz emigraci odkladat ani o den.

58955

29.06.2005 02:32

Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

RE: Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Dovolil bych si volne ocitovat A.Einsteina:

"Nevim jak se povede treti svetova valka, ale vim jak se povede ctvrta - kameny a kyji [pláč]."

58958

29.06.2005 02:38

Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

RE: Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

Jiří Šatánek 62.?.?.?

V Praze zije cca. 10 000 Amiku. Ma zkusenost s nimi je stejna, jak popisujete.

Bezpecnost, svoboda, klid ..."heskyyy holkiii" a "dobryyy piiivo" [cool].

58960

30.06.2005 00:41

Falling down Stanislava Grosse

RE: Falling down Stanislava Grosse

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Chapu Vase rozhorceni, ale presto bych asi automaticky nespojoval "kapitalismus - imperializmus - monopolizmus - kartelizmus" [mrknutí jedním okem]. Souvislost, kterou naznacujete se naplnuje jen do jiste miry a souvisi IMHO se statni regulaci trhu [mrknutí jedním okem].
Jeden priklad za Vsechny(zde na Zvedavci jiz ostatne probirany).
Jednani bank v CR naplnuje veskere znaky kartelove dohody - banky shodne svym klientum uctuji neprimerene poplatky prakticky za vsechny bankovni operace.Jsou navrhovana ruzna reseni, pricemz vzhledem k nasi socialisticke vlade vsechna zavani intervenci "Statu". Logictejsi reseni by byla samozrejme naprosta liberalizace bankovniho sektoru, umoznujici pristoupit snadno dalsim hracum na trh...
Podobne "monopolismus" Microsoftu je prizivovan nestastnymi zakony o softwarovych patentech(zjednodusene receno si MS v mnoha pripadech s "nepatrnym" zpozdenim patentoval "kolo" apod.). Cela otazka okolo copyrightu a patentu je brzdou pokroku a trhu a ne jak se casto tvrdi ochranou "malych" pred "velkymi".
Podobne imperialismus je ditetem(prinejmensim nevlastnim[smích]) zajmu
velkych zbrojnich koncernu jejichz zakaznikem je prave "Stat", ktery jak jeho zvykem plati z penez, ktere predtmi odcizil danovym nevolnikum.
Zde se nabizi uvest imperialismus byvaleho SSSR a ty dozajista z kapitalismu podezirat nebudem, ze ...
Neni to tedy kapitalismus sam, ale intervence "Statu", ktera zpusobuje Vami zminovane ismy [smích].

59090

30.06.2005 01:14

Útok v Bulharsku

RE: Útok v Bulharsku

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Ten model je urcite velmi zjednoduseny, nicmene mi prislo, ze se zde dost casto lide ohaneji pojmy "pravice" a "levice" vice nez volne a navic tento dvourozmerny model ma k realite jiste blize nez proste deleni na pravici a levici.
K Vasi poznamce zavest jako treti souradnici etiku jsem pomerne znacne skepticky.
A/ ruzne kultury maji ruzne eticke kodexy a navic je otazka eticnosti resp. neeticnosti ovlivnena okamzitymi podminkami.
B/ neni to nezavisla souradnice, eticky kodex anarchisty bude jiste velmi odlisny od etickeho kodexu p.Komorouse(Lidovci) [velký smích], takze pozorujeme zavislost na liberalnosti resp. konzervatismu (levicovosti xpravicovosti).
C/ Eticnost ci neeticnost jsou pomerne vagne definovane pojmy(narozdil od miry zasahovani statu do ekonomiky ci liberalnosti.

Nevim, co chteji videt lide "dole", ale obvykle to, co chteji videt se jim potom moc nelibi [mrknutí jedním okem].
IMHO radikalnost zpravidla prinasi pomerne velmi neprijemne problemy a spousta nespravedlnosti(chapu-li spravne kontext).

59093

30.06.2005 12:01

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Nevyvozoval bych z okamzite tendence vyvoje, kam se bude vyvoj dale ubirat. Zaver, ze liberalizace sexualni oblasti, kterou pozorujeme povede k rustu teto liberalizace nade vsechny meze je evidentne chybny. Kdyby tato teze platila, kde bychom dnes vzhledem k antickemu pristupu museli byt [smích].
Z historie lze spise nabyt dojmu, ze se pohybujeme v cyklech "zvolnovani" a opetovneho "upevnovani" mravu. Dale asi plati, ze toto "kmitani" v posledni dobe zrychluje [mrknutí jedním okem].
Soudit co je ci neni normalni lze v zasade dvema zpusoby:
A/ Jako normu stanovim sama sebe. No, tento pristup povazuji za dost pochybny.
B/ Za normalni budu povazovat nejcasteji se vyskytujici stav(to mi prijde prirozene).
Jestlize se budeme drzet definice B/ potom vzhledem k mnoha sexuologickym vyzkumum bude cista heterosexualita stejne casta jako cista homosexualita. Coz by jeden vzhledem k tomu, ze se jedna pravdepodobne o Gaussovske rozdeleni i cekal.
Zajimavou otazkou potom je, proc se to evoluci nastavilo prave tak?
Nejsem biolog, ale co jsem v posledni dobe stihl postrehnout tak jsou v zasade dva preferovane duvody:
A/ Homosexualni otci se staraji o deti lepe nez otci heterosexualni
B/ Mezi Bonoby(coz je druh nejake opice [smích]), soulozi vsichni se vsemi a zda se, ze tim upevnuji socialni vazby [mrknutí jedním okem]. Toto zduvodneni mi neprijde aplikovatelne na lidskou spolecnost, ale kdo vi [mrknutí jedním okem].
Za C/ a D/ si dovolim doplnit vlastni teorie
C/ Videl jsem nekolik bisexualu, kteri byli schopni s zenami vychazet lepe nez ja a mluvit s nim uspesne o tematech, o kterych nic netusim (moda apod.). Z toho bych si dovolil ucinit zaver, ze mohou byt "pri lovu" uspesnejsi nez cisty heterosexual. Navic jsou bisexualove zpravidla mnohem vice "rodini pecivalove" nez ciste heterosexualni lovci (tragicke osobni pozorovani [mrknutí jedním okem]).
D/ Je dost dobre mozne, ze bisexualove se byli schopni v ramci ciste muzskych komunit(vojenske tazeni, dlouhy lov) navzajem uspokojit a uzavirat koalice. Coz jim pravdepodobne umoznilo prezit s vyssi pravdepodobnosti nez cistym heterosexualum.

59166

30.06.2005 12:08

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Jiří Šatánek 62.?.?.?

To v tom mate podstatne jasneji nez soucasna veda [smích].
Neni naprosto zadny dukaz, ze souziti se dvema homosexualy zmeni Vasi sexualni orientaci.
V odborne literature je naopak jasne experimentem prokazano, ze i lide, kteri se pod vlivem okolnosti pohybovali v jednopohlavnim prostredi a zacali se homosexualne chovat s po navratu do normalniho prostredi vraci ke svym sexualnim preferencim.

59167

30.06.2005 12:47

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Chapu, ze Vam vadi pohled na otevrenou homosexualitu( mne je neprijemny take). Na druhou stranu jsem nedavno postrehl, ze na Floride zakazali tzv. "bokovky" tj. velmi nizko nosene kalhoty, ktere casto umoznuji zahlednout spodni pradlo, z duvodu, ze nektere lidi pohorsuji. Kazdeho pohorsuje neco jineho a prijde mi skutecne neuveritelne zakazovat nejaky druh chovani jen proto, ze nekoho pohorsuje. Kdyz se nam to nelibi tak se proste nebudeme koukat.
Takovyto druh chovani v zadnem pripade nezasahuje do svobod jineho, a proto na nem nevidim nic spatneho.

59172

30.06.2005 18:17

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Spolecenske usporadani jiste stabilni neni.Vezmeme-li navic v uvahu zmeny, ktere probihaji(technologicka singularita,ztrata zdroju,globalizace ...), lze se dokonce domnivat, ze jsme blizko bodu zlomu. Otazkou je kam se nam to preklopi?
Domnivam se, ze v zasade existuji dve moznosti:
A/ Globalni totalitni spolecnost, ke ktere smeruje NWO.
B/ Rozpad tradicnich struktur a jejich nahrazeni novymi. Napr. rozpad narodnich statu a vytvoreni podobnych jednotek na zcela jinem zaklade(nikoliv na narodni prislusnosti), ale rekneme na spolecnem systemu zajmu a pravidel(dnes je takovou strukturou treba japonska firma, mafie [smích] apod.).
Teto variante bych dal prednost. Je popisovana casto v cyberpunkovych romanech napr. Diamantovy vek od Stephensona.Bohuzel si myslim, ze architekti[mrknutí jedním okem] NWO budou uspesni(prinejmensim ve vyspele casti sveta).

Zpatky k homosexualite ... Nemyslim si, ze to ma jakykoliv vliv. Je to uplne jedno [mrknutí jedním okem] Nijak to neohrozuje tradicni rodinu, ktera ma nepratele uplne jinde.

IMHO hlavni duvody existence "tradicni" rodiny a jejich popreni:
A/ Muz zajistuje materialni zajisteni zene behem tehotenstvi a kratce po nem - dnes prakticky ztratilo vyznam
B/ Spolecna vychova vytvareni vzoru - prakticky se nerealizuje, deti vychovavaji instituce a media
C/ Deti se staraji o sve nemohouci rodice (proto napr. drive casto volena tzv R-strategie - hodne, ale malo zajistenych deti) - prakticky ztratilo vyznam
D/ Rodice jsou zdrojem zkusenosti a pouceni - dnes v neplati, svet a vztahy v nem se vyviji prilis rychle a taktika resp. strategie pouzivana rodici ve zcela jinem kontextu ztratila vyznam a je nepouzitelna(cest vzacnym vyjimkam, ktere ke staru zmoudreli, coz je ovsem ve "vyspelem" svete zkutecne vyjimecne).

59207

30.06.2005 20:45

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Nejsem si toho vedom [mrknutí jedním okem].
Mozna byste se mel spise zamyslet, jak je to s Vami, vzpomente na p.Freuda [mrknutí jedním okem].

59234

01.07.2005 00:37

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Nepostrehl jsem, ze by se tu snad nekdo zastaval pedofilnich homosexualu...
Zastoupeni pedofilu mezi homosexualy bude stejne jako zastoupeni pedofilu mezi heteresexualy.
Neni zadny duvod predpokladat, ze mezi temito druhy chovani existuje korelace.

59268

01.07.2005 01:27

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Ten koeficient 500x se mi nezda asi by to chtelo uvest zdroj[mrknutí jedním okem]
Jestli to nekdo spocital podle promorenosti populace virem, zanedbal pravdepodobne nekolik pomerne zasadnich faktoru:
- temer naproste ignorovani kondomu(dusledek krestanstvi)
- pomerne znacna promiskuita (krome islamskych oblasti). V Sudanu v oblasti Chartumu se AIDS prakticky nevyskytuje na krestansko-animistickem jihu(navstivil jsem Jubu, coz je takove mistni centrum ve valecne zone) bylo 500 lidi z 5000 obyvatel s akutnim AIDS v nemocnici. K tomu je nutne pro pochopeni zduraznit, ze v teto oblasti Vam AIDS jako problem neprijde. Je tu hlad a valka.Okolo se strili z kulometu. Zbyva Vam mozna jen par hodin nebo dnu, takze AIDS Vas skutecne nezajima.Alspon ja jsem to tak vnimal, AIDS je az sekundarni problem.
- krome muslimskych oblasti velmi spatna hygiena

Pokud mi je znamo tak nejnakazlivejsi varianta se snad objevila asi pre 8 lety v jihovychodni asii.

59275

01.07.2005 09:18

Čeká BitTorrent stejný osud jako Napster?

Čeká BitTorrent stejný osud jako Napster?

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Naprosto se ztotoznuji s manifestem p. Brama Kohena.
Boj proti P2P sitim je demonstrativnim prikladem nerovnosti pred zakonem. Nikoliv tvurci programu pro sdileni dat, ale autori inkriminovanych dat by je meli zajistit, chteji-li je chranit.
Kazdy ma pravo na pristup k informacim.
Veskera autorska prava a patenty jsou pozustatkem stredovekych privilegii.
Naprosto nenaplnuji ochranu "malych" tvurcu proti velkym korporacim.
Jsou brzdou pokroku i ekonomiky.
Kazdy,kdo rozumi technologii (ci nejake "tvrde" vede) by se mel naprosto distancovat od spoluprace ze Statem, byt by se jevila sebevyhodnejsi.
Kazdy ma pravo na soukromi a anonymni platby.
Stat nema nejmensi pravo branit svym obcanum vpravovat do sveho tela libovolne molekuly. Valka proti drogam je kontraproduktivni, vede k rustu kriminality, narustu zisku mafii, stoji spoustu penez a lidskych zivotu. Je prikladem typickeho zlocinu, ktereho se Stat dopousti.
Paradoxy boje proti drogam z ekonomickeho pohledu
http://libinst.cz/clanky.php?id=591

59310

02.07.2005 11:49

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Cyberpunk rulezz!!! [cool]

59465

02.07.2005 14:32

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Souhlas az na OSHA. Jeho dilo znam a mel jsem moznost seznamit se i s praxi.
IMHO vykradac starych textu a uceni, ktere vulgarizoval a vytvoril si z nich docela dobry obchod. Bezpochyby dosel pomerne daleko, ale pak se zastavil a zacal pouze vydelavat penize [mrknutí jedním okem]. Jeden z tech, ktery svoji vulgarizaci vytvoril na Zapade dost zkresleny pohled na tantricke uceni [mrknutí jedním okem].
Nicmene vynikajici recnik a velmi charismaticka osobnost [smích].

59477

02.07.2005 16:34

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Kdybych nemel s lidmi okolo Rajneeshe a jeho technikami zkusenost, netroufal bych si ho hodnotit [mrknutí jedním okem].
Ten pribeh s reinkarnaci je pekny [smích], ukazuje, ze rozpoznat ci konat dobro neni bez znalosti Pravdy mozne [mrknutí jedním okem].
Nemyslim si, ze je tantra tezko pochopitelna, podobne jako joga ma naprosto presne popsanou zpetnou vazbu.
Parove pripadne skupinove tantricke ritualy tvorily naprosty okraj "tantry leve ruky". Spolu s nepochopenim jazyka(v alchymii treba "mysticka svatba" [velký smích]) pouziteho v Uceni presly do lidove tradice a odtud byly na Zapade lidmi jako "Bhagvan [velký smích]" popularizovany.
Krome zretelneho omlazeni a vlivu na lidi nikam nevedou, zcela okrajove "siddhy", ktere lze ziskat podstatne jednodusimi a mene riskantnimi(spousta lidi zkonci u velmi uspesneho nahaneni kocicek[mrknutí jedním okem]) zpusoby [mrknutí jedním okem].
Samotna predstava jednoducheho rozdeleni jin a jang mezi zenu a muze je jasnou redukci. Neni oddeleneho jin a jang.
Pro uvodni pouceni doporucuji Mircea Eliade - Joga,nesmrtelnost a svoboda.
Obavam se, ze jsme trochu OT. V pripade zajmu se ozvete na mail.

59485

03.07.2005 15:27

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Jiří Šatánek 62.?.?.?

UN vydalo knizku pro mlada devcata ,jak maji zabranit nechtenemu tehotenstvi v divcim veku,coz dodali do latinsko americkych zemi a ta rada je ,pestovat sex se zviraty

To je silne kafe ... Nejaky odkaz ci jiny dukaz?

Dnes ,uz nabizeji devcatum ,co nemohou najit praci ,parci v bordelu

Taky dost neuveritelne. Muzete nejak prokazat ?

Diky.

59570

03.07.2005 15:39

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Znovu bych rad zduraznil, ze mi je pohled na dva exhibujici homosexualy neprijemny.
Nic to ovsem nemeni na tom, ze bych takovouto exhibici v zadnem pripade nezakazoval a to presne z duvodu, ktere jsem jiz v teto diskusi zminil.
Kde stanovime hranici?
Budou moci exhibovat heterosexualove?
Nebo pouze sezdani heterosexualove?
Nebo jenom sezdani heterosexualove primereneho veku a vzhledu [velký smích]? Nebo nikdo?
S Trodasovimi primery souhlasim. Nazory napr. p. Krakonose CDN me jsou jeste mene prijemne nez pohled na dva miliskujici se homosexualy( tj. velmi neprijemne), ale v zadnem pripade by me nenapadlo ho chtit v jeho vylevech omezovat.

Je skutecne lepsi pro deti vyrustat v hetrosexualni pseudorodine hysterky a alkoholika nez s homosexualnim parem(at zenskym ci muzskym)?
Dokaze se Stat ve svych institucich postarat o opustene(osirele) deti lepe nez dva jedinci(byt stejneho pohlavi)?

59572

03.07.2005 16:03

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Trodasovi a všem nadšeným zastáncům gayů

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Jestli jsem spravne pochopil Vas clanek a tento prispevek tak tvrdite:"Tvurci NWO se pokousi poprit veskere tradicni hodnoty, aby mohli snadneji ovladat vykorenene lidi."
V zasade souhlasim s myslenkou, ze cesta k ovladani jednotlivce ci skupiny muze vest pres jeho ci jejich vykoreneni.
Mozna poboureni, ktere zde bylo vyvolana a lpeni na necem bezvyznamnem, snadno umozni prehlednout veci dulezite, mozna spis toto je cilem tvurcu NWO [mrknutí jedním okem].
Na druhou stranu, ale nesouhlasim s tvrzenim, ze "registrovane partnerstvi"(v zadnem pripade se nejedna o cirkevni svatby) tj. partnerstvi, ktere dane dvojici dava stejna prava(ve smyslu obcansko pravnim) jako dvojici manzelske(napr. dedictvi apod.) zasadne rozbiji zakoreneni lidi.
Navic jsem presvedcen, ze kazdy kdo neni zakorenen vnitrne tj. nezavisle od vnejsiho prostredi a usporadani je velice snadno vykorenitelny. Skutecne dulezite je vnitrni usporadani jednotlivce nikoliv vnejsi nevyznamne faktory. Kdokoliv se opira o vnejsi zdani, muze byt snadno vykorenen ze sveho pouze zdanliveho ukotveni a mel by tuto prilezitost radostne vitat, jako moznost nalezeni skutecneho "pristaviste". Dovolil bych si volne citovat Vaseho oblibence p. Coelha z knihy Alchymista, kde Ucitel, ackoliv muslim, popiji al-kehol:"...Neni dulezite, co do ust vchazi, ale co z nich vychazi..." [mrknutí jedním okem].
Usporadani spolecnosti se v prubehu veku meni(tisicileti trvajici Egypt, s pomerne velmi zvlastnimi zvyklostmi; kultury na Indickem subkontinentu, kde bezne zbavoval panenstvi nevestu otec, bratr ci stryc apod.), ale Pravda je od vsech techto detailu nezavisla [mrknutí jedním okem].

59573

03.07.2005 17:20

Kalhotky zůstanou

RE: Kalhotky zůstanou

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Trosku tvrda slova [velký smích].
Zeny jsou nenapadnym(proto to snadno prehlizime) zpusobem odlisny od muzu, a proto prirozene voli jinou taktiku a strategii pro efektivni preziti.
Je to jiste zenska "nevyzpytatelnost", ktera nas muze vede k bitvam a obcas prohram. Diky Bohu za ni!Cini hru mnohem vice zabavnou a nepredvidatelnou!Zkoumani zenske taktiky i strategie je pro me zdrojem nekonecne zabavy a poteseni [cool].
Jsou mezi nimi nelitostne Lillith(jak vzrusujici je jejich krute odmitani a o co vetsi uspokojeni potom prinese jejich naproste podrobeni8)) a strazkyne domaciho krbu, ochotne shoret v plamenech a obetovat pro muze vse(jak prijemne pro dobyvatele vracet se do poklidne Oazy a naslouchat cinkotu nadobi pripravovane vecere 8)).
Ze jsou dnes "krute" zeny vyzdvihovany a dobyvatele "kriminalizovani"? Kolo historie se otaci ... jednou nahore, jednou dole. Jake krasne to dobrodruzstvi [cool]!

59590

03.07.2005 17:31

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Trodasovi a všem nadšeným zastáncům gayů

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Diky, za vysvetleni. Jestli zakon opravdu hovori o "plnohodnotnych cirkevnich svatbach" jsem velmi neprijemne prekvapen. Prinejmensim tim Stat zasahuje do pravomoci cirkvi(ac dava duchovnimu moznost takovy snatek odmitnout). V tomto smyslu je to,ale ze vseho nejvice komicke.
Nelze zadnym zakonem zajistit, aby manzelstvi akceptoval Buh[mrknutí jedním okem].
Jsem pro registrovane partnerstvi i s moznosti adopce, ale predstava "homosexualniho manzelstvi" pred Bohem je groteskni.

59593

03.07.2005 18:29

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Trodasovi a všem nadšeným zastáncům gayů

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Jako u kazde spravne konspirace zadne "tvrde" dukazy neexistuji [cool].
Osobne se domnivam, ze jiste skupiny jiz pred casem (20 let?) zjistily, ze jsme pomerne velmi blizko dost neprijemneho prusvihu(dochazi ropa,vyznamne zmeny klimatu, technologicka singularita, SeverxJih etc.) a zacali spekulovat, jak to "ustat"(kazda "fazova" zmena ma tendenci mocenske skupiny preusporadat).
Rozhodli se IMHO pro tyto body:
- naprosta kontrola nad obyvatelstvem v jmenu boje proti terorismu
- ziskani kontroly nad ropnymi lozisky v nestabilnich(==nekontrolovanych) regionech
- likvidace regionalnich mocenskych struktur a delegovani pravomoci na nadnarodni skupiny, ktere muze obcan kontrolovat jeste hure
- vyvolani strachu (boj proti terorismu), cilene uniky informaci(muceni,Echelon, tajne a velemocne spolky) a naplnovani starych mytu(a upozornovani na toto naplnovani).
Vyvolani strachu je nelepsi krok jak vyhrat s demoralizovanym protivnikem valku.
Na druhou stranu je to mozna cele prirozeny vyvoj, ale prilis rychly a my mame tendenci v nem hledat nejake spiknuti, tezko rici ...

59610

05.07.2005 20:42

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Islam - legalni mnohozenstvi(4 pravoplatne manzelky, neomezene mnozstvi konkubin)
Taoismus - byl prevaznou vetsinu doby nabozenstvim "disentu", nepovazoval bych ho za system, ktery nekdy udaval ton(zanedbame-li vliv na lidovou tradici).K sexualite byl velmi liberalni
Budhismus - k sexualite velmi liberalni(zvlaste mahajana)

Vynechal jste jina velmi vyznamna nabozenstvi - hinduismus,judaismus, zoroastrianstvi, sikkhy, sintoismus.

59867

06.07.2005 00:46

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Buddhismus bychom mohli jiste definovat jednou vetou, jak to dela "Theravada" - "Zivot je utrpeni, pricinou utrpeni je zadost a cestou ke ztrate zadosti je uslechtila osmidilna stezka ...". Ovsem nejsem si ani zdaleka jist jestli "zadost heterosexualni" je apriori mensi zadosti nez "zadost homosexualni", ci pripadne "zadost po horke cokolade" [velký smích]. Buddha hovoril o zavislosti(zadosti), o necem, co nas drzi pevne v souvztaznosti pricina nasledek(v kole karmy [mrknutí jedním okem] ). Nemyslim si, ze z hlediska buddhismu je na tom monogamne zijici homosexual hure nez promiskuitni heterosexual [velký smích]. Jednou z moznosti, jak se vymanit ze zavislosti je jejich poznani. Jak vsechny mysticke skoly ucily je nutne nejprve "stati se kralem"(Buddha byl kral nez odesel do bezdomovi a mel moznost poznat svetske radovanky; kabbala uci, ze clovek musi prvni ovladnout svet "asiah" nez muze postoupit dale; nelehkomyslni jogini zacinaji prvni hathajogou etc. ).
Nemyslim si, ze by Mistra(treba taoistickeho [velký smích]) zneklidnilo to, co tu s takovou vervou resime [mrknutí jedním okem].
Neni upadkem sveta, ze spolu ziji lide stejneho pohlavi, ani snad to, ze nekteri z nich chteji adoptovat deti, znamkou upadku je jak obrovska vaha je takove bezvyznamne veci prikladana.
Nemyslim si, ze nevazana sexualita je snad cilem, ale je asi lepsi nez pokrytectvi, falesna askeze a vztek impotentu. K askezi musi kazdy dospet a nemuze mu byt nucena zvenku. Navic si nemyslim, ze pro duchovni rozvoj je askeze podminka nutna , byt to tady, diky tomu "masochistickemu" hippikovi docela zakorenilo [velký smích].
Nevazana sexualita sama o sobe nema na karmu zadny vliv, na tu ma vliv pouze souvztaznost pricin a nasledku, ktere nejste schopen rozpoznat dokud nepoznate Pravdu.
Sikhove jsou pomerne pocetna(a bohata) skupina lidi vyznavajici takovy mix hinduismu a islamu (Zapadni Indie).

59915

06.07.2005 02:20

Čeká BitTorrent stejný osud jako Napster?

RE: Čeká BitTorrent stejný osud jako Napster?

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Kdysi jsem udelal experiment s jednim zaslouzilym hifistou, ktery se dusoval, ze ten rozdil pozna.Nepoznal nic [velký smích].

Jelikoz komprese MP3 (a ztratove komprese obecne) pracuji s charakteristikou lidskeho ucha tj. odrezavaji ty casti, ktere lidske ucho neslysi, predpokladam, ze by to melo jit rozpoznat jen pro velke intenzity, kde by se snad mohli projevit nejake nelinearity.

59923

06.07.2005 19:21

Tak jsme přivítali dvou miliontého návštěvníka

RE: Tak jsme přivítali dvou miliontého návštěvníka

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Platba pomoci SMS je pomerne nestastna, nebot vetsina castky zustane content providerovi a operatorovi.
Zvazoval bych paypal(uprednostnoval e-gold) a aplikoval mikroplatby.
Nejsem ochoten zaplatit 5$ mesicne, ale jsem ochoten dat 5 centu za clanek.
Rozhrani pro e-gold je volne dostupne.
Platbu za prispevky do diskuse povazuji za chybnou, prispevatele vytvareji obsah.
Kvalitni prispevatele do diskusi by pri zavedeni "ratingu" mohli byt pomoci mikroplateb honorovani.
Pri pouziti e-gold by se navrhovany system realizoval pomerne snadno.
HOWGH!

60029

06.07.2005 19:39

Tak jsme přivítali dvou miliontého návštěvníka

RE: Chyba bude asi jinde

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Ackoliv velmi hrube nesouhlasim s antisemitskymi prispevky napr. p.Krakonose CDN, v zadnem pripade bych si nedovolil oznacit tento webzin za nacisticko-komunisticky.
Jak jsem si dovolil Vas jiz nekolikrat upozornit Vase predstavy o rozdeleni politickeho spektra jsou naivni, Vami pouzivana terminologie neadekvatni a je velmi tezke rozlisit, co je dilem nedostatecneho vzdelani a co vysledkem brainwashingu.

Pravdepodobne by Vam skutecne neuskodilo seznamit se obecne prijimanymi definicemi terminu - komunismus, fasismus, nacismus etc..

60030

06.07.2005 19:54

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Nevim, jak z Vaseho prispevku plyne dogmaticnost vedy. Neni pochyb o tom, ze Vse ma setrvacnost, ale ta je u vedy pomerne mala.
Rychle prijeti relativity a kvantove teorie je toho zarnym prikladem.
Darwin se jiste revidoval, ale o evoluci zadny realisticky uvazujici biolog asi nepochybuje...
V cem je problem s dualitou svetla?
Jak to souvisi s dogmaty?

60033

07.07.2005 00:42

Tak jsme přivítali dvou miliontého návštěvníka

RE: Chyba bude asi jinde

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Nechme zde treba o vasi normalnosti hlasovat [velký smích], myslim, ze z toho pravdepodobne dobre nevyjdete, ale zde jsou sami kryptokomuniste, ze [velký smích].

Dobre, budeme se opet zabyvat fakty. Jmenujte konkretni clanek, ktery
"by jako z oka vypadl Rudemu Pravu 80tych let ...". Nejste-li toho schopen Vase prirovnani pada a ja ocekavam Vasi omluvu vsem v tomto foru. Znovu bych rad zduraznil, ze Vase neotresitelna predstava-"Kdo nesouhlasi se zlocinou politikou USA je levicak(ci dokonce komunista)" je zasadne chybna a nelze ji krome propagandistickych frazi oprit o zhola nic.

Podobne Vase duchaplne [smích] prirovnani nejakeho imaginarniho clanku protektoratni propagande(Vy toho opravdu pamatujete hodne [velký smích]). Rozhodne zde lze v diskusi najit prispevky, ktere jsou podobne zmatene jako Vase, jen na druhe strane hriste, ovsem o zadnem clanku podobneho razeni, skutecne nevim. Uvedte ho, nebo jste znovu usvedcen jako lhar.

60089

07.07.2005 00:56

Tak jsme přivítali dvou miliontého návštěvníka

RE: Tak jsme přivítali dvou miliontého návštěvníka

Jiří Šatánek 62.?.?.?

K vyhodnosti bych byl opatrny, sice zde neni inflacni tlak, ale cena zlata(i dalsich kovu) kolisa(ted nastesti Au roste).
Vyhodnost spatruji v anonymite, oddeleni se od Statu(financni tok, na ktery Stat snadno neuvidi), oprosteni se od kartelovych poplatku bank a moznosti mikroplateb(nedela mi problem zaplatit malou castku za precteni clanku, ktery me zajima, ale vahal bych s pravidelnou mesicni platbou).
Proc to na me verohodne pusobi:
-E-gold pusobi na trhu od roku 1996
-zasoby Au(Pd,Ag) kryjici menu zajistuje nezavisla autorita, v kazdem okamziku je mena zcela kryta(narozdil od tech Statnich mafianskych papirku, ktere zatim pouzivame [naštvaný] ).
- podle online prehledu obchodu maji v obehu docela slusnou sumu, je zalozeno znacne mnozstvi uctu etc.

Rizika:
- objevilo se hodne utoku pomoci spywaru a podvrzenych emailu slouzicich k ziskani zakaznickych uctu(nebezpecne pro nezkusene uzivate a zvlaste pro uzivatele W$)

Sam mam z daneho systemu radost a jako presvedceny libertarian ho chapu jako ucinny nastroj boje proti Statu.
Mame v umyslu zavest moznost techto plateb v nasem e-shopu(s mobilnim softwarem) a nabidnout uzivatelum e-gold o 20% nizsi ceny[mrknutí jedním okem].

60093

07.07.2005 01:12

Tak jsme přivítali dvou miliontého návštěvníka

RE: Tak jsme přivítali dvou miliontého návštěvníka

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Jeste bych rad podotknul, ze jako vhodny exchange se podle meho badani jevi:

www.omnipay.net
www.londongoldexchange.com

Podrobny navod v cestine lze nalezt na strankach www.libinst.cz.

60099

07.07.2005 01:47

Tak jsme přivítali dvou miliontého návštěvníka

RE: Chyba bude asi jinde

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Vase radoby vtipne a vulgarni prispevky plne "skodlivych" zidu si dovoluji ve sve naivite [velký smích] povazovat za projev antisemitismu.
Myslim, ze jste se jiz zcela utvrdil, ze za veskery zlorad sveta mohou zide pripadne jejich prisluhovaci. Takove videni sveta povazuji za krajne zjednodusene a stejne nebezpecne jako "zvasty" p.Leha. To, ze jsem na Vas jeste nereagoval, ackoliv s Vami zcela nesouhlasim a navic se mi opravdu protivi Vase vulgarita, "radoby vtipnost" a maskovani nejistoty v ceskem pisemnem projevu Vasi "lidovou" cestinou, je dano tim, ze nevidim nejmensi sanci Vas nazor zmenit a tise doufam, ze narozdil od p.Leha zustava Vase aktivita pouze ve verbalni rovine.
Navic jsem Vas ve svem predchozim prispevku nenarkl z niceho, co by Vam melo vadit. Pouzil jsem oznaceni "antisemita" a to by Vas vzhledem k Vasemu postoji k zidum asi urazet nemelo [smích].

60104

07.07.2005 21:17

Londýn pod útokem

RE: Velmi smutne, hlavne jak udalosti chape Zvedavec

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Letadlo u Pentagonu [velký smích], ano velmi podivne. Leho bude tvrdit, ze ta kineticka energie byla tak velka a pozar tak silny, ze letadlo vysublimovalo [velký smích]. Navic zde mame ten nepatrny otvor, ktery na velikost letadla "lehce" nesedi.

To cviceni NORADu 11.9., byl taky hrozny pech, ze [velký smích]

To upozorneni na utok v ramci IM systemu ODIGO(pouzivany prevazne zidovskou komunitou), kde kupodivu nejsou k dispozici logy- nevysvetlitelny zasah bozi [velký smích].

Cele 11.9. je hnusna zpravodajska hra [naštvaný] . Otazkou je kdo?
Proc je zrejme ... [naštvaný]

60210

07.07.2005 21:25

Londýn pod útokem

Londýn pod útokem

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Bohuzel si take myslim, ze tento svet smeruje k naprosto nechutne totalite [pláč] [naštvaný].

Velmi neradostny souhlas s p.Stworou.

Otazka je, co lze proti delat?

Napadaji me tyto moznosti, jak to Statni mafii, co nejvice ztizit:

- v maximalni mozne mire odmitat jakoukoliv registraci i za cenu obcanske neposlusnosti
- dusledne pouzivat silne sifrovani
- nedovolit dalsi narusovani soukromi
- minimalizovat platbu dani, nebot prave z nasich dani financuji sve bojove hry [naštvaný], s kterymi hrube nesouhlasime

60213

07.07.2005 22:05

Londýn pod útokem

RE: Velmi smutne, hlavne jak udalosti chape Zvedavec

Jiří Šatánek 62.?.?.?

kdyz se podivate napr. do diskuse na Novinkach zjistite, ze podobnych nuklearnich strategu, jako je Leho zacina povazlive pribyvat [naštvaný] [pláč].
Priserne, a ja jsem se naprosto mylne domnival, ze p. Leho je vzacne vysinuta vyjimka ovlivnena "zelenymi" mozky.

Jima me naprosta hruza vzhledem k tandenci politiku delat politiku podle statistickych pruzkumu [naštvaný]

60223

07.07.2005 23:11

Londýn pod útokem

RE: Londýn pod útokem

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Pokles cen ropy je jasny. Investori presunuli urychlene penize do dluhopisu a zlata ---> pokles mnozstvi penez na trhu ---> snizeni ceny napr. ropy [mrknutí jedním okem]

60234

08.07.2005 01:55

Londýn pod útokem

RE: Četli jste Ostrov pokladů (Treasure Island) od Stevensona?

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Velmi pekne formulovane. Diky. [smích]

60264

08.07.2005 14:10

Londýn pod útokem

RE: Zidi nejeli do prace...

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Nevim do jake miry jste seznamen s psychoanalyzou [smích] ...
Ovsem predpokladejme, ze jste chtel vyjadrit, ze naprosta vetsina Cechu, ktera stravila cas vetsi nez maly [smích] v obdobi totality ma jasne ve svem podvedomi zapsano "Nas nejvetsi nepritel jsou
imperialiste Spojenych Statu". Predpokladejme, ze mate pravdu.
Potom je ovsem skutecne velmi prekvapujici, ze USA ma v CR bohuzel pomerne podporu narozdil od jinych zemi. Tim jsme sporem ukazali, ze Vase osocujici tvrzeni je chybne [smích].
Snad jen, kdybychom zacali tvrdit, ze Cesi s USA v prumeru souhlasi [pláč] [naštvaný] , ale presto plati Vase tvrzeni o indoktrinaci, protoze se jedna o pouhy vzdor vuci otcovske autorite [velký smích].

60367

08.07.2005 14:14

Londýn pod útokem

RE: Londýn pod útokem

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Coz mimo jine vysvetluje proc panackove z FEDu emitovali 20 miliard.

60368

08.07.2005 15:14

Londýn pod útokem

RE: Londýn pod útokem

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Osama-bin-Laden nebyl prilis Vazen ani v dobe odporu proti Sovetske okupaci. Byl tolerovan jako "banker" z vlivne rodiny.
Na chod Talibanu nemel prakticky zadny vliv.
Jeho soucasny status SuperStar je dilem USA [smích].
To, ze Taliban nechtel Osamu vydat ma dva hlavni duvody:
- je naprosto nemyslitelne, aby muslim vydal sveho hosta
- nebyla prokazana vazba mezi Osamou a WTC. To, ze Osama schvaloval utok na WTC neznamena, ze stal v jeho pozadi, ci ho financoval nebo dokonce organizoval. Podobne, jestli ja schvaluji odpor Irackeho odboje proti okupantum, tak to apriori neznamena, ze ho financuji nebo dokonce organizuji.
Informace o existenci mocne Al-Kajdy, utoku na ambasadu stoji na vypovedich cloveka, ktery Osamovi zproneveril penize, a ktereho jako neduveryhodneho lhare predala syrska tajna sluba na vypoved do USA. Mytus Al-Kajdy vznikl v souvislosti s legislativou USA, ktera za danych okolnosti umoznovala Osamu stihat tehdy a jen tehdy bude-li soucasti velke organizovane skupiny(pouzili se zakony proti mafii).Cely proces v nepritomnosti byl k smichu a obhajoba zmineneho "svedka"(zlodeje, ktery se skutecne velmi bal) naprosto zpochybnila.

60379

08.07.2005 15:43

Londýn pod útokem

RE: Londýn pod útokem

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Nazvat valecneho zlocince G.W.Bushe "opicakem" je eufemismus.
Pravdu ovsem jiste mate, opicak to neni, opicak na jeho miste by nadelal podstatne mene skod.

60389

08.07.2005 18:35

Londýn pod útokem

RE: Londýn pod útokem

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Sedim na Bahamach na plazi [velký smích].
Nejde jen o existujici registraci, ale o tendenci registraci zvysovat.
O sifrovani a desifrovani neco malo vim, hlavne diky matematice [mrknutí jedním okem]. Jiste nelze zcela vyloucit, ze nekdo v soucasnosti disponuje rychlou faktorizaci, ale je skutecne velmi malo pravdepodobne [mrknutí jedním okem].
Dusledne pouzivani silneho sifrovani vetsinou populace znacne zkomplikuje smirovani, ktere Statni mafie provadi.
Zbrojeni je jiste financovano i prostrednictvim znehodnocovani meny, ovsem jak je Vam jiste znamo nikoliv dusledne.Dokonce bych si asi netroufl tvrdit - "sou financovany prevazne dluhopisama"

60420

08.07.2005 21:27

Londýn pod útokem

RE: Londýn pod útokem

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Co je to zase za pseudoargument [naštvaný].
Co Vam podle Vas asi Vas ucitel arabstiny mel rici?
Jestlize uci Vas(jestli si dobre pamatuji, tak dokonce zadarmo)-okupanta.
Uz vidim jak nejaky Cech ucici oberfuhrera SS rika, jak s nim a s okupaci nesouhlasi...[naštvaný]

60456

09.07.2005 01:30

Londýn pod útokem

RE: Londýn pod útokem

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Ono je v muslimskem meste pomerne tezke neumistit delo pobliz mesity nebo nektereho dalsiho Vami zminovaneho objektu, takze prosim prestante opet uvadet lidi v omyl.

Vysvetlujici priklad:
Ackoliv v Syrii neplati pravo sharia a alkohol je tolerovan, je zakonem omezen prodej alkoholu na min. vzdalenost 200m od mesity ci skoly. Coz v dusledku znamena, ze napr. v centru Damasku si alkohol proste nekoupite. Vysoka frekvence mesit je dana povinosti kazdeho muslima vyznani sunna modlit se 5x denne(cas modlitby je urcen a k motlitbe svolava muezzin), coz znamena, ze lide odchazeji z prace k modlitbe do NEDALEKE mesity.
Dale v arabskych mestech neexistuji supermarkety a jejich fci plni rozsahla trziste rozdelena podle jednotlivych oboru tj. dusledkem je opet rozsahla cast centra pokryta trzisti navic jednotlive ctvrti maji ve svych centrech trziste s potravinami.

Takze tentokrat Vas nemohu primo obvinit ze lzi, ale z umyslneho zamlcovani pomerne zasadnich informaci [naštvaný] .

60508

09.07.2005 01:42

Londýn pod útokem

RE: Londýn pod útokem

Jiří Šatánek 62.?.?.?

Velmi podobny pripad jako utoky na spojence - Brity a Kanadany.
V pripade britskeho konvoje pilot nepostrehl vysostne znaky za jasneho bezoblacneho dne a zahajily utok kulometem z vysky asi 20 metru....

Zase si nekdo vzal vice Dexedrinu nez zdravo...

Ja jsem projevy amfetaminove psychozy mel moznost videt, takze se podobnym "detailum" zase az tolik nedivim.
Ve zminovanem pripade se intoxikovany jednotlivec plazil po zemi, nebot byl presvedcen, ze v protejsim dome je odstrelovac, ktery po nem jde (ten pribeh se odehral v jednom malem klidnem ceskem meste, takze se pravdepodobne mylil [velký smích] ).
Na druhou stranu se Vasemu vedeni v zasade nedivim, protoze vetsina lidi to zvladne relativne dlouho a podava opravdu v jistem smyslu excelentni vykony (zrychlene reakce, agresivita, paranoia, vysoka fyzicka vykonost ...)...
Zminovane chyby jsou prece jen okrajove ztraty, ze ...

60509

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

43

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 84 čtenářů částkou 15 189 korun, což je 43 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Arabská strana Švédska vyzývá k vysídlení těch obyvatel skandinávské země, kteří odmítají multi-kulti hodnoty a etnickou diverzitu18.09.20 19:00 Švédsko 0

Někdo zmlátil cyklisty v Rumburku. Byli to cikáni?17.09.20 17:26 Česká republika 1

Proč hynou statisíce ptáků? A proč se před smrtí chovají divně?17.09.20 11:21 USA 8

Až 90% testů v USA je chybně vyhodnoceno a přiznává to NewYork Times16.09.20 23:02 USA 3

Svědci Covidovi? Je jich 50 a mlátí lidi, kteří nemají náhubek16.09.20 22:14 Česká republika 4

Český COVID teror v metru15.09.20 21:31 Česká republika 9

Vládní pomoc firmám se ukazuje jako velká past15.09.20 09:55 Česká republika 0

Vládní semafor ukazuje nulové riziko - vláda nařídila plošně nosit náhubky12.09.20 12:45 Česká republika 4

Další důkaz funkčnosti švédského modelu při zvládání Covid12.09.20 12:22 Švédsko 7

Likvidace dopravy autem po Praze11.09.20 09:12 Česká republika 6

Nemáte homosexuály, ženy či menšiny? Zapomeňte na Oscara09.09.20 12:14 USA 4

Vakcína proti Covid-19 firmy Astrazeneca se ukazuje jako riziková09.09.20 11:11 Rusko 3

Dr. Hariri - Nová data z CDC ukazují, že na COVID-19 zemřelo jen 6% z původních 160 tisíc08.09.20 23:41 USA 1

Magor Novotný si přeje, aby Zeman a Babiš zemřeli08.09.20 22:29 Česká republika 11

Britský COVID teror v metru07.09.20 23:45 Británie 12

Žárovku vynalezl černoch, říká Biden07.09.20 23:12 USA 5

Policie zatkla těhotnou ženu za sdílení příspěvku na FB proti koronavirovým opatřením06.09.20 14:45 Austrálie 4

Jak dlouho ještě nechají Novotného škodit zájmům této země?06.09.20 12:39 Česká republika 9

Babiš ukázal barvu: Od cesty Vystrčila na Tchaj-wan se nedistancuje04.09.20 16:49 Česká republika 4

Už je to tady: Čína stopla zakázku na česká piana za miliony04.09.20 16:44 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
22,54 Kč
Euro
26,73 Kč
Libra
29,19 Kč
Kanadský dolar
17,10 Kč
Australský dolar
16,48 Kč
Švýcarský frank
24,78 Kč
100 japonských jenů
21,58 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
6,00 Kč
100 maď. forintů
7,42 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,84 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 023,34 Kč
1 unce stříbra
606,90 Kč
Bitcoin
245 915,24 Kč

Poslední aktualizace: 18.9.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?