Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 14 příspěveků, 4 různá jména: daniel, Emma Bovary, matej, Mikin.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.11.2002 07:50

Našel jsem sám sebe v jednom šiku - s komunisty

Nasˇel jsem sám sebe v jednom sˇiku - s komunisty

Mikin 130.?.?.?

Zdenkova odpoved "Ja uz jsem te tam nasel davno" (v siku s komunisty) vystihuje vse. Presto se to pokusim trosku rozvest:
pane Stwora, kdyz jste tady zavadel tu vasi slavnou cenzuru pomoci blokovani I.P. adres, v KAZDEM ze svych prispevku za ktere jste me nakonec zablokoval jsem vam daval tu stejnou otazku. Otazku ktera vas vzdy rozzurila tak, ze jste me prispevky mazal treba ve tri hodiny v noci. Otazka, na kterou jste nikdy neodpovedel. Az do dnesniho dne. Ta otazka znela: v cem se vase nazory na zahranicni politiku lisi od nazoru komunistu ?
Jsem rad ze jste konecne prohledl. Ze jste rekl naplno to, co vime vsichni uz davno. V NICEM.
A ta vase slavna svoboda slova za kterou tak bojujete se vztahuje jen na lidi kteri se snazi tu samou svobodu slova znicit. Teroristy, komouse, nacisty, rasisty a ostatni zmetky.
Kdyz novinar nebo politik vyjadri svobodne nazor se kterym nesouhasite, obvinite ho z "vlezdoprdelismu".
Pred nekolika dny vam nekolik ctenaru podekovalo za to, ze jste "nasel silu" a umoznil mi zde znovu prispivat. Musim je zklamat. Moje adresa je stale blokovana, pisi pres anonymizer.
Presto jsem se rozhodl prestat psat jako "Martin Cermak" a pokud to bude technicky mozne psat pod puvodnim nickname Mikin.
Pane Stwora, clovek ktery je "v jednom siku s komunisty" je komunista.Nezalezi jestli ma v kapse prukaz se srpem a kladivem nebo ne. Vy jste komunista. Az si to priznate, zacnete byt pravdivy vuci svym ctenarum. A vuci sobe.

5914

24.11.2002 01:08

Našel jsem sám sebe v jednom šiku - s komunisty

Našel jsem sám sebe v jednom šiku - s komunisty

daniel 130.?.?.?

[Zrušeno. Editor]

6002

26.11.2002 23:12

Přecházíme na moderovanou diskuzi

RE: Přecházíme na moderovanou diskuzi

matej 130.?.?.?

Brnaku,
on nam odpovi, ale bude to tak zamotane, ze stejnak tomu nebude nikdo rozumet. Vsichni s toho zustaneme velice popleteni a zmateni
a az nekdy nekdo z nas bude mit moznost se setkat s pakistanskou
letuskou, tak radsi utece, nebo pujde domu k mamince.
Ale na druhe strane proc ne, at nam to rekne a my potom dame vsichni hlavy dohromady a snad na neco prijdem, vzdyt i nejtezsi
krizovka a hlavolam se da nakonec vylustit.
Tak HonzoUSA zacni, pekne od zacatku, koncil jsi tim, ze jsi v noci
zajel s tou pakistanskou letuskou nekde za roh ..................

6159

11.12.2002 17:17

Chraňme muže!

RE RE: Pan Stwora si dal práci a zjistil prd

Emma Bovary 130.?.?.?

To vám bude až naše pseudohumanistická liga provede konečný soud z se všemi šovinisty, politickými nekorekčníky a rasisty přičteno k dobru. Hádej kdo přijde na večeři bude nucen shlédnout jen třikrát a klasické dílo feministické literatury Punčuchatou Pippy od Astrid Lindgren vás opisovat nenecháme. Taky týdenní povinná péče o bezprizorné afroamerické dítě (jak jinak že holčičku co si myslíte) vám bude odpuštěna.
Další z vašeho klubu obdivatelů jako albert s Nohejlem dopadnou hůř. Tak si to nepokažte a budte dál demokrat. [smích])
Pokud chcete dál pokračovat v sebereflexi tak zajímavý názor na váš svérázný e-zin je tady

http://teckacz.cz/index.php?clanekid=18

Jinak Olgo mám dojem že Věra Nosková je občanské jméno EDDY-JITY Splítkové o inteligenčním "levelu" této dámy jistě víte své díky jejím článkům z Nevidomého hafana.
Stworovy výhrady vůči feminismu mi nejsou příliš jasné. Jen vím že se mu nelíbila presumpce viny ve věcech domácího násilí, která jelikož je právní laik plynula z nedostatečné schopnosti odlišit trestně-právní a občanské soudní řízení.

6760

12.12.2002 10:25

Chraňme muže!

Chraňme muže!

Emma Bovary 130.?.?.?

>Slečna Olga si dala práci, uvedla řadu argumentů, článek rozebrala a vysvětlila, jak to vidí ona. Nemusím s ní souhlasit, ale musím ocenit její styl. Všimněte si, že ač napadá článek samotný (což je její právo), nenapadá přímo autorku ránami pod pás (=zpochybněním její inteligence).

Vy jste to právě udělal, aniž jste to doložil jediným vlastním argumentem. Chtěl jsem vám říct, že příště vám takový příspěvek nepustím. <

Máte recht. Argumentace ad hominem není fair. I když i replika slečny Olgy není stopro "k věci" jak správně upozornil pan Hrdlička.
BTW: Vy se zřejmě s postojem paní Noskové ztotužnujete, takže by se dali čekat že Olze odpovíte místo toho "já s tím nesouhlasím a ale ocenuji to".

6791

19.12.2002 22:46

Fatwa prezidenta Bushe

taky ..................... off topic

matej 130.?.?.?

ale je to moc krasne, ze i po padesati letech si na to lide vzpomenou
*
Projev A. Zapotockeho (1952)

Soudružky a soudruzi, soudružčata!
Chtěl bych dnes ve svém předvánočním projevu promluvit k těm, kteří se o Štědrém večeru nejvíce shromažďují kolem vánočních stromků: k našim dětem a mládeži.
Vy, kteří dorůstáte, nepozorujete ani, jak mnohé se u nás v poslední době změnilo a mění. Ani legendární Vánoce nezůstávají beze změny. Září sice dále vánoční stromky, čekají se dárky, ale mizí už jesličky, které dříve bývaly nezbytným doprovodem vánočních svátků, jesličky s malým Ježíškem musely být dříve o Vánocích v každé domácnosti, i když jsme je museli vystříhané z papíru zapíchat jen do mechu za okny. Malý Ježíšek, ležící ve chlévě na slámě vedle volka a oslíka, to byl symbol starých Vánoc. Proč? Měl připomínat pracujícím a bědným, že chudí patří do chléva. Když se mohl ve chlévě narodit a bydlet Ježíšek, proč byste tam nemohli bydlet vy, proč by se tam nemohly rodit vaše děti? Tak mluvili k chudým a pracujícím bohatí a mocní. Proto také v době kapitalistického panství, kdy bohatí vládli a chudí se dřeli, pracující namnoze ve chlévech bydleli a jejich děti se tam rodily.

Doby se ale změnily. Nastaly mnohé převraty. Děti pracujících se již nerodí ve chlévech. I Ježíšek vyrostl a zestaral, narostly mu vousy a stává se z něho děda Mráz. Nechodí již nahý a otrhaný, je pěkně oblečený v beranici a v kožichu. Nazí a otrhaní nechodí již dnes ani naši pracující a jejich děti.
Děda Mráz přijíždí k nám od východu a na cestu mu září také hvězdy, nejen jediná betlémská. Celá řada rudých hvězd na našich šachtách, hutích, továrnách a stavbách. Tyto rudé hvězdy hlásají radostně, že vaši tatínkové a maminky splnili na svých pracovištích úkoly čtvrtého roku první Gottwaldovy pětiletky. Čím více je těchto zářivých hvězdiček, tím radostnější budou
naše svátky, které se stávají svátkem radostné oslavy splnění úkolů celoroční naší práce. Čím důsledněji je tato práce vykonána a úkoly splněny, s tím větší nadílkou je příjezd dědy Mráze provázen.
Do Vánoc splníme závazky Stalinovi. Proto dnes k radostnému vánočnímu svátku slibme našemu osvoboditeli, příteli a učiteli soudruhu Stalinovi, slibme našemu prezidentu soudruhu Gottwaldovi všichni my, velcí i malí, že se budeme starat každý ze všech svých sil, abychom své pracovní schopnosti ve školách, závodech i kancelářích a na každém pracovním místě rozvíjeli tak, aby úkoly vytyčené pro poslední rok Gottwaldovy pětiletky byly do příštích Vánoc na všech pracovištích splněny. Aby nad všemi závody, šachtami, státními statky, JZD, ve městech i na vesnicích se rozzářily jasné rudé hvězdy plněných závazků, aby naše krásná vlast rozkvetla novými květy splněných úkolů a plánů. Tím zkřížíme také zločinné plány a úmysly těch, kteří místo tvůrčí práce chtějí připravovat novou světovou válku, aby mohli znovu zotročit naše národy a vykořisťovat lidskou práci. Slibme si, že ubráníme mír a zachováme tak na celé zemi pokoj a klid všem lidem dobré vůle!

7093

20.12.2002 15:06

Fatwa prezidenta Bushe

Fatwa prezidenta Bushe

matej 130.?.?.?

nedavno tady byl clanek o tom, proc lide z Arabskeho sveta nas
nenavidi .... ja tady pripojuji kraticky clanek z dnesnich Lidovych novin, kazdy muze posoudit sam, jestli muzeme mit duvod
k obdivu ke svetu Koranu ci ne ...

kdysi tady soukromny vedec, pan Peleska psal, ze Koran je
kniha, ktera nabizi nam vsem mir a klid


*
Je psáno v Koránu: "A ctnostné ženy
jsou pokorně oddány a střeží skryté
kvůli tomu, co Bůh nařídil střežit. A
ty, jejichž neposlušnosti se obáváte,
varujte a vykažte jim místa na spaní
a bijte je!"
(verš ze čtvrté súry Ženy -4:34)

Dvě ženy ve věku 21 let byly zastřeleny
doma v okrese Radžúrí v noci na pátek.
Třetí, dvaadvacetiletou, neznámí útočníci
unesli a na odlehlém místě jí usekli hlavu.

Bez vyjímek pro hinduistky
Výzvu k tradičnímu zahalování podepsala
málo známá skupina Laškar Džabbar a
rozvěsila ji v městečku Radžúrí a okolních
vesnicích. Loni trestali příslušníci organizace
neposlušné ženy žíravinou, kterou jim
vychrstli do tváře.

Halit se přikazují nejen muslimkám,
ale i hinduistkám a příslušnicím sikhské
komunity, které si mají zakrývat alespoň
vlasy, a to rovněž v souladu se svými zvyky.

7121

27.12.2002 03:24

Odložme nenávist

RE: Odložme nenávist

matej 130.?.?.?

Hele kluci, nechte to osahavani kouli, potraste si pekne rucickama
a byt te na sebe hodni. To by tak tady schazelo, aby jste si navzajem prubovali jestli ten ci onen kulky ma, nebo nema.
Prijit vo kulky to by vas stalo u veterinare dobrych 120 $.
To si radsi poslete navzajem nejake pekne teple papuce, vy
hadavi dva dedkove. A na smazeni ve vlastni stave to uz vubec
zapomente. Dedkove uz stavu zadnou nemaji.
vas dedek
matej matejovky z matejova

7263

04.01.2003 23:47

První Štědrý den v Kanadě

První Štědrý den v Kanadě

matej 130.?.?.?

jen a jen pro pani Aju
ostatnim se toto cteni prisne zapovida
zduraznuji jeste jednou, to co pisi je jen
pro pani Aju


Tedy ptam se-kde je pane ,Valtr,logika?
*

pani Ajo, taky bych vas chtel polibit jako pan Hrdlicka.
---------------------------
A za druhe, ja jsem kdysi na jare si nasel telefonni cislo
pana spisovatele Jiriho Valtra a zavolal jemu. Proc taky
ne, je to muj soused s Alberty. Mluvili jsme spolu asi 10
minut. Pan spisovatel Jiri Valtr me asi behem techto 10
minut naseho rozhovoru, jemne upozornil na moje grama-
ticke chyby v nasem rozhovoru. Potom me vysvetlil v kostce
pravni system mluveneho ci psaneho slova, zde v Kanade.
Jeste ted se stydim a priznavam se velice moc, ze asi po
10 ci 12 minutach naseho rozhovoru jsem polozil sluchatko.
Mistoprisezne prohlasuji, ze tohoto hulvatstvi jsem se
dopustil poprve ve svem zivote a to s vyse jmenovanym spisovatelem panem Jirim Valtrem. Sluchatko jsem nepo-
lozil, ani kdyz me moje byvale dve manzelky zadaly o ali -
menty. Jestli neverite zkuste mu zavolat sama. Jeho cislo
je xxx-xxx xxxx (potlaceno editorem) ale pripravte se na to, ze vam bude
receno, ze nemamte dostatecnou slovni zasobu, ze volite
nespravne slovni interpretaci a ze si mate koupit nejakou
zakladni knihu o Ceskem pravopise.
Taky se dozvite jak nedokonaly je pravni system zde v Kana-
de, ze stoji jen za zenami v rozvodovem rizeni.To vse jen za pouhych 10 az 12 minut. Vim, ze vy jako slusna zena sluchatko nezavesite. Tak uz volejte ! Na co cekate ?
Nikdy neni pozde na vlastni vzdelavani !!!!!!!!!!!!!

7492

14.01.2003 03:30

Zastaví něco americké fašisty?

Zastaví něco americké fašisty?

matej 130.?.?.?V 90.letech si Saddam nechal postavit na 19 palacu. Jen ten v Tigridu cita na 90 budov.Jestli na svete neco luxusniho existuje v jednom exemplari, Saddam to ma.Jeden z jeho palacu ma i ZOO ci divadlo, mnozstvi bazenu a treba cele vychlazene podzemi naplnene potravinami, nestydel se ani svest reku zasobujici vodou jizni mesta Iraku do sveho palace a vytvorit si umely velky vodopad,..v dobe kdy jeho lidi umiraji hlady a kazda druha zena zemre pri porodu na banalni infekce.Tisice mrtvych denne ma na svedomi Saddam.Embargo,ze Irak smi ropu prodavat jen za potraviny a leky Saddam obchazi skvele. Ma vsechno a lidi nemaji nic.Ani holy zivot ne. Zbrane hromadneho niceni ma, ale vynechme je na moment. Chci tu jen ukazat diktatora, ktery je vyobrazen pred kazdou jejich fabrikou, (jako kdysi komunisticti pohlavari) ktery tvrdi ze palace patri lidu, ale jsou strezeny ozbrojenymi vojaky a kazdy kdo vstoupi na pozemek palace muze byt zastrelen. Jsou k dispozici samozrejme i fotografie z palacu porizene lidmi kteri emigrovali a pomahali je stavet.Jsou k dispozici dokumenty ze Irak zbrane hromadneho niceni ma. At uz rozhodne RB OSN jakkoliv, Saddam musi byt odstranen v zajmu jejich lidu a v zajmu klidu na Strednim Vychode. .
A prave v dnesnich vecernich zpravach ten starej dobrak Saddam
slibil kazdemu, kdo bude stat nyni pri nem, dvoutydenni placenou
dovolenou v kterem koliv palaci. Proste staci ideove stat s nim na
stejne strane proti tom alkoholem poskozenemu Bushovi. Tak proc
ne, od zitrka budu psat, ze Bush je fasista a taticek Saddam
je nejenom nejlepsi vojevudce 20. stoleti, ale i nejvetsi humanista. Proc bych ja mel platit si dovolenou z vlastni kapse ?
Jenom jedno se me nelibi, ja tolik rad zelo-knedlo-vepro a to
tam ti chlapci nemaji. A taky ne Plzenske.
At zije taticek Saddam !!!!!!!!! Dlugie gorody jemu !!!!

7739

25.01.2003 13:53

Dvě dobré zprávy

Dvě dobré zprávy

matej 130.?.?.?

Dve dobre zpravy, ale jedna spatna. Stary dobrak Saddam prohlasil
ze v pripade prohry valky s USA, zapali sve naftove zdroje. To je
opravdu laska ke svojim lidem. Kdyz ja, tak i vsichni ostatni.
Po nas potopa. Tezko se jim bude po valce prodavat pisek misto
ropy.
To je opravdu citankovy priklad lasky ke svemu narodu.

8198

26.01.2003 03:24

Za hranice socialismu

RE: Socialni utopie

matej 130.?.?.?

Pane Sedlacek,
ja mam doma knihu "Vzpoura deprivantu" od onech dvou autoru.
Prosim, muzete mi napsat jestli vami vzpominane dve dalsi dila
"Zivot s deprivanty" 1 + 2 dil je pokracovani "vzpoury", ci zdali se jedna o jiny nazev ?
Ja pana profesora Koukolika znam osobne a mam snad jeho vsechny
knihy i tu jeho posledni velmi obsahlou knihu "Lidsky mozek".
To je uzasny clovek. Neexistuje snad vec o kterou by se nezajimal
a ji dopodrobna neznal. Vcetne neuveritelne rozsahlych znalosti z astronomie, on co by neuropatolog.
Dekuji vam predem ze strasne studene Kanady (-38C na vetru)

8218

04.02.2003 06:26

Six Americans, one Israeli aboard space shuttle

RE: Six Americans, one Israeli aboard space shuttle

matej 130.?.?.?

Stepane,
ted ti nerozumim, prosim te jak to myslis ???

8570

11.02.2003 00:11

Dvanáctimiliardová otázka

RE: Dvanáctimiliardová otázka

matej 130.?.?.?

Stepanku,
vlastne muj mily Stepanku, ja jsem nikdy nikomu neubral punce
a ani nepridal. To by me pripadalo, jako komunisticka censura.
A to pod moji moralni dignity.
Ale abych byl na 100 % uprimny, tak jsem si sam a to jen v jednom
pripade pridal asi 10 bodu za prispevek, kde MILO se pta co by
Cech, jestli nas Moravaky vyssava nebo nebo ne a ja mu odpovedel, ze vubec
ne. Ze by me vadilo, ze je muzskej. Kdyby byl zenska tak to muze
delat 24 hodin denne. Ano, tam jsem si sam pridal 10 bodicku.
A to by jsi urcite udelal i ty. Ty jsi se taky tady jednou priznal
ze tento zpusob kratochvile mas nejradeji.
Tvuj nejlepsi kamarad matej z matejova

8729

Káva pro Zvědavce

74

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 148 čtenářů částkou 25 993 korun, což je 74 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 7

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 8

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Měnové kurzy

USD
24,36 Kč
Euro
27,01 Kč
Libra
30,03 Kč
Kanadský dolar
17,68 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
25,29 Kč
100 japonských jenů
22,68 Kč
Čínský juan
3,41 Kč
Polský zloty
6,06 Kč
100 maď. forintů
7,73 Kč
Ukrajinská hřivna
0,91 Kč
100 rublů
34,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 892,76 Kč
1 unce stříbra
424,37 Kč
Bitcoin
231 855,44 Kč

Poslední aktualizace: 29.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?