Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 81 příspěveků, 1 jméno: Robert Nohejl.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.09.2003 05:05

70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

70 procent Američanů si myslí, že za útokem na WTC byl Saddam

Robert Nohejl 202.?.?.?

(zli jazykove(Zidi..jak jinak) tvrdi ze je to obycejny zakompexovany rasista) je clovek vystupujici pod pseudonymem Nohejl...

Hrac -- 80...* [velký smích] Na sebe jsi ovsem zapomel,ze jsi se nepodepsal,ale to uz patri k druhum tobe podobnym.
---------------------------
Ve svem "rasismu ,jsem jeste nikdy nevydal prikaz nekoho zavrazdit ,tak ,jak to delaji zide po celem svete,kde operuje "uderne komando",jez pouziv akanadskych a jinych zemi dokladu.
Jinak si precti Talmud ,at je z tebe take expert a ne ....!
Nakonec ,kdo je zid a kdo neni necham na tobe-"Hraci"
--------------------
. The most notorious 'jew' of all was Hitler, according to his enemies. World War II was quite kosher if one considers Hitler to be jewish, for "Stalin" was of kosher Khazar stock. His real name, Djugashvili, means "Jewson". Churchill was 'Jewish' on his mother's side, as was Franklin Delano Roosevelt. As we know, those loyal to the Third Reich were executed by the Allied kangaroo court at Nuremberg. That included Ley and Funk. Freemason Hjalmar Schacht, the financial genius of the Third Reich was set free. Being a good buddy of Bank of England head "Montagu Norman", a jew, probably helped him avoid the noose. According to "Stalin", whose statement is quoted in U.S. Ambassador Averill Harriman's autobiography, "Hitler escaped via Spain to Argentina." Müller, the Gestapo chief hired by the U.S.A. after WWII, claimed the same story in regard to Hitler, so, if Hitler did escape, was he able to do so because he had kosher connections or loyal Nazi supporters? See "Gestapo Chief" by Douglas. Anti-Zionist jew, Josef Ginsburg, witnessed Nazi-Zionist collaboration before and during WWII, so much so, that he called them "Zionnazis", the founders of Israel.

19628

01.10.2003 04:36

Korene antiamerikanizmu

Korene antiamerikanizmu

Robert Nohejl 202.?.?.?

Koreny antiamerikanismu jsou v jednani mericanu ke vsem neamericanum.

International

Posted: Sunday, September 28, 2003
By: VHeadline.com Reporters
Arrogant US Ambassador to Venezuela Charles S. Shapiro says its not a crime to kill a President...
In an Associated Press (AP) dispatch the United States government has said it will open up an investigation into allegations made by Venezuela's President Hugo Chavez Frias relative to conspiracy to assassinate him. Chavez Frias has said that "terrorist groups" in southern Florida have allied with Miami-based anti-Castro radicals.
USA Caracas Ambassador
Charles Shapiro

Amazingly US Ambassador to Venezuela, Charles S. Shapiro says "it is not necessarily a crime ... but we are in the full process of collecting information and we must follow all legal procedures ... if there is anyone to blame, our government knows what to do!"
With typical Washington cover-up rhetoric, Shapiro shakily admits that he has received information that "some Venezuelans have been receiving military training in the United States." He further admits that the information was also published in a Miami newspaper a year ago ... but remains remarkably silent as to why no action was taken by proper authorities Stateside. "We're not going to take action against anybody .... we haven't been able to make any headway!"
President Chavez Frias was forced to cancel his scheduled trip to the United Nations in New York on September 24 after intelligence agencies revealed a CIA-backed plot against the President's plane en route to the General Assembly. Chavez asked the United States to investigate his allegations, at the same time reiterating earlier requests that President George W. Bush should stop interfering in Venezuela's affairs.
"They are conspiring against Venezuela in the United States," Chavez Frias said in a national television broadcast ... "the peoples of this continent need to know that their (USA) terrorists are preparing an attack against Venezuela!"
Comment: The ambassador gives indication of the mind set at the top, while the article indicates what is going on behind the seen in preparation to interfere in the affairs of an independent sovereign country. The world popular media and your politicians support this clandestine, illegal, immoral activity, and in fact are part of it, at least at ministerial level. Their silence is evidence enough of that support, along with their willingness to be involved when asked. Regards, Joe Bryant

20215

18.02.2004 06:30

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Robert Nohejl 202.?.?.?

O cem to ten PETR VELIKY mluvi ,ze dalsi president by mohl byt ,zid,kdyz rodina Bushovic ma zidovske pozadi,jak se naslo ve starem kalendari ,kde jeho predkove jsou davani za priklad jinym zidum k nasledovani.
----Bush II has proven himself to be nothing but a water carrier for Zionism. With the eight original Democrat Presidential candidates each being either Jewish or married to a Jew, it is clear that there will be no change in the upcoming election. Some choice, huh? Things will only get worse. Making Bush a one-termer (inevitable now, I believe) merely will provide the illusion of "throwing the rascals out."

Tomorrow I will be unable to bring these truths to you. Tomorrow I will be imprisoned, or worse, for even trying to do so. So will you. Already, tomorrow has come to Canada and Western Europe. --------------

25739

15.05.2004 07:59

Zrůdnosti amerických vyšetřovatelů

Zrůdnosti amerických vyšetřovatelů

Robert Nohejl 202.?.?.?

Síť vazeb
Americké firmy najímající pro armádu příslušníky ochranky a specialisty na vynucování přiznání jsou svázány s izraelskou rozvědkou. Seymour Hersh píše, že tyto firmy jsou na Blízkém Východě aktivní v rámci války s terorismem, a izraelské výzvědné a speciální služby těsně spolupracují s jejich americkými protějšky na bázi výcviku Special Forces ve Fort Bragg v Severní Dakotě a také v Izraeli, s cílem přípravy pacifikace Iráku. Izraelské speciální služby mají sloužit bezprostředně na okupovaném území jako tajní poradci.
Michael Saba míní, že izraelské metody výslechu za pomoci mučení byly vypracovány na palestinských Arabech, a nyní jsou praktikovány na v táborech na území Iráku. Joe Ryan podal ve svých pamětech na internetu, že vyslýchal Iráčany ve vězení Abu Ghraib v Bagdádu s užitím metod, které se naučil na kurzu “izraelských metod výslechu“ ("Israeli Interrogation Course").

28976

15.05.2004 08:02

Jen jsme plnili příkazy...

Jen jsme plnili příkazy...

Robert Nohejl 202.?.?.?

Cynismus právníka
Michael Saba v tomto měsíci zveřejnil v "Arab News" článek nazvaný: „Patří mučení k americkým metodám?“, ve kterém připomíná, jak profesor ústavního práva Alan Dershowitz napsal v "Jewish World Review" 30. ledna 2002 „Amerika v užívání mučení musí následovat Izrael“ a dodal: „Jen Izrael mezi demokratickými státy používá v rámci práva mučení.“ 8. listopadu 2001 Dershowitz na-psal v "Los Angeles Times" článek: „Cesta ke spravedlnosti mučením?“. Podle tohoto profesora práv (!) žádné technice výslechů (dokonce mučení) nesmí být bráněno. (Na tomto místě má cenu připomenout, že USA se brání uvádění u soudu důkazů získaných pomocí mučení obžalovaného). Dershowitz dodal:“Bolest pomíjí. Bolest není na světě nejhorším zlem“. Dershowitz, který psal o knězi kardinálu Wyszyńském „zločinný kardinál“, je radikální Žid, zapřisáhlý nepřítel Poláků, podporující hnutí za židovské nároky, autor knihy pod názvem „Hucpa“
(pozn. překl.: „Hucpa“ je zpolštěný tvar hebrejského slova „huspa“, což je výraz, který se dá chápat jako jedno ze synonym pro výraz „smělá msta“, použitý výlučně v souvislosti s Alanem Dershowitzem, jedním z kdysi čelných představitelů polské bolševické státostrany, ve které fanatičtí sionisté hráli po II. svět válce vedoucí úlohu přinejmenším do doby, než po roce 1949 nově vzniklý Stát Izrael, založený původně se sovětskou podporou jako stát, uvažovaný Stalinem za budoucího exponenta mocenských zájmů SSSR na Blízkém Východě, tuto úlohu odmítl a tím upadl ve Stalinovu hlubokou nemilost, v jejímž důsledku SSSR začal budovat arabské diktatury a vyzbrojovat je a část sionistických vedení východoevropských komunistických stran, pokud neutekla včas do Izraele nebo USA, se stala obětí mocenského boje uvnitř vedení komunistických stran a případně vykonstruovaných soudních procesů ..Don doby odpadnutí Izraele od SSSR však sionisté spolupracovali se sovětským režimem a jejich sionisticko-bolševické bandy vyzbrojované NKVD se na východních územích Polska, přepadených a okupovaných sovětskou bolševickou Rudou Armádou od noci ze 17. na 18. září 1939, v kolaboraci s ní dopouštěli ukrutných zločinů proti lidskosti na polském obyvatelstvu na polském obyvatelstvu – a nakonec i na té části židovského, které nechtěla s tímto režimem souhlasit – tu právě tito sionističtí bolševici po přepadení SSSR Hitlerovým Německem dokonce vystavovali nacistům na pospas, ta právě končila v plynových komorách nacistů, jinak sovětští komunisté také prohlásili Poláky za „nepřátelský“ národ, na kterém sionističtí bolševici, původní realizátoři vůdci VRSR ,prováděli tedy na „nepřátelském národě“ polském svou „hucpu“, neboli bezostyšnou mstu, k níž Dershowitz jako někdejší sionisticko-bolševický extremista i vyzýval).

28977

30.05.2004 04:25

Nepřirovnávejte nikoho k husám

Nepřirovnávejte nikoho k husám

Robert Nohejl 202.?.?.?

Jednou v zime ,po roce 1970 Praha byla poctena vzacnymi hosty,na casti zamrzle Vltave ,byl na ledu parek husi ,ktere se k nam dostali z dalekeho severu,byly to Berbesske husy z Kanady,proplavaly se na volne vode kolem protejsiho brehu Vysehradu,ale odpocinout si vzdy sly na kraj ledove kry,jako zcela bezpecny utulek pred toulavymi neprateli-psy a kocky.Prvnim pohledem jsme jsme meli dojem ,ze to jsou bile labute ,ale krk tomu neodpovidal,priblizenim jsme teprve zjistili ,jak vzacni hoste k nam zalitli pres severni pol,Gronsko ,az k nam do nezamrzajiciho toku Vltavy a tak ,cast dobrovolniku "ochrancu prirody" se ujala ukolu ,ca sod casu se na ne podivat,aby je nekdo nahodou nechtel mit na nedelnim obede.Podarilo se nam z vetsi dalky udelat nekolik kousku snimku tohoto zabloudivsiho se husiho paru a jednoho dne ,nasi hoste nebyly jiz ve svem obvodu na plovoucim ledovem okraji a tak si jeden mohl uvedomit ,jak dlouhou cestu musi vykonat zpet do Kanady,jen castecne stopu ve sneznem poprasku byly poslednim svedkem jejich navstevy.

29345

30.05.2004 06:16

Podivná cesta Nicholase Berga

Podivná cesta Nicholase Berga

Robert Nohejl 202.?.?.?

Uz i possumove krouti hlavou nad smrti Nick Berg.
Possum believes "the available evidence surrounding the case suggests that it was a 'black operation' by US psychological warfare specialists ... to provide the media with a moral relativity argument to counter the adverse publicity over torture at Abu Ghraib". The use of FBI footage in the opening sequence, if confirmed, suggests the involvement of high-level US Government operatives.
Byl ,dokonce udelan zaznam rozhovoru mezi Michael Moore a Nick Berg o udalostech 11 septembra,ze by zde neco Nick rekl,co se nekomu nelibilo?

By Rebecca Traister

May 27, 2004 |

Filmmaker Michael Moore filmed an interview with American Nicholas Berg in the course of producing his documentary film "Fahrenheit 9/11," before Berg was taken hostage and killed in Iraq, Moore confirmed to Salon in a statement Thursday. The 20 minutes of footage does not appear in the final version of "Fahrenheit 911," according to the statement.

Word of the footage reached Salon through a source unaffiliated with Moore, or his film, "Fahrenheit 9/11," which is reported to feature stark images of U.S. civilians and soldiers grappling with conditions in war-torn Iraq, as well as examining the relationship between President George W. Bush and the bin Laden family. It received the Palme d'Or, the Cannes Film Festival's highest honor, on Saturday.

29350

31.05.2004 16:08

Poprava v Íráku - ztráta respektu je koncem

Poprava v Íráku - ztráta respektu je koncem

Robert Nohejl 202.?.?.?

Pane Vcelicka ,jeste dnes ,tam nejsme,ale ,jak vidite ,tak se Evropa spojila,co dnes prozivate ,tak uz bylo naplanovano v roce 1946 a ti ,co nam to planuji,tak jich neni ani jedno procento cele svetove populace a vsichni nasi politici skaci ,jak oni piskaji i ta valka proti Iraku ,uz byla planovana driv v ramci postupu k jedne svetove vlade.

In 1946, the US government put to Stalin a plan for World Government, created by Bernard Baruch & David Lilienthal, both Jews. This plan was put in the pages of The Bulletin of the Atomic Scientists Bertrand Russell described its development in his book Has Man a Future?. Baruch had earlier been associated with Wilson's attempt to have the League of Nations created as a World Government, with a World Army and a World Court. The Encyclopaedia Judaica (Jerusalem, 1971) says that Baruch "served on the Supreme Economic Council at the Conference of Versailles, where he was President Wilson's personal economic adviser".

29361

19.06.2004 05:06

Muslimové jsou stále agresivnější: poděkujme Bushově juntě

Muslimové jsou stále agresivnější: poděkujme Bushově juntě

Robert Nohejl 202.?.?.?

Petr Veliky napsal:
Zde se snazi pisatel svadet vinu zneprateleni muslimu na Bushe. Byl to on kdo srazil WTC a zabil 3000 lidi? Zde ,pan Petr zapomel,ze jsme na zpravach slyseli,ze to udelal Bin Laden,potom ,to byl Irak,ale potom to udelala Al Kaida a potom... takze ,vlasten ,kdo to udelal ,kdyz zide v ten den neprisli do prace,ale nechali tam neupozornene krestanske a jine "hlupaky" ?
Takhle soudili Spanele po utoku na jejich vlakove soupravy a volili komouse do vlady. Presne jak muhamedi chteli. Za to tez mame vinit Bushe? Spanele na tlak Washingtonu a NATA bombadovali Belehrad ,nejdiv ,nez dostali odvetu,a jejich vojaci sli "pomoct" okupovat IIrak,ktery byl bezduvodu napaden,kolik deti umrelo ,jen na NATO-Amerika blokadu ?
Jen si vzpomente na Chamberlina, prinesl mir jak rikal svemu narodu a jak to dopadlo? Zde nahlednete,kdo vlasten chtel valku s Nemeckem,nebyl to marsal Rydz -Smigly ,ktery rekl verejne 6 srpna 1939 ,ze at chce a nebo nechce ,tak Hitlera a Nemecko prinuti k valce?
Muhamedi privedou svet do jeste vetsi katastrofy tomu verte.
Jestlize provokujete ,ze Mohamedani privedou svet do katastrofy ,tak si prectete zidovske archivy a najdete zajimavou vec ,ze za kazdou valkou byli zide*
Ctenari ,jiz meli cas ,kopie techto archivu cist na tomto foru,proste pan Petr-rikejme mu tak,ma proste 6 milionu v hlave ,ale nevsimse ,ze uz desku v Auschwitz dvakrate vymenili,ale to nevadi ,oz s tim umre .
nejvetsi nestesti ,tak zvanych zidu-chazaru by bylo ,kdyby se krestansky svet nenechal vyprovokovat,ani Mosasadem v arabskem odevu a dohodl se ,ze spolecne ,tyto plany budou likvidovat,tak co potom pane petr Veliky,ktery by byl Petrem Malym.
Vase prispevky jsou ,jak vy rikate antikrestanske a anti muslimske a anti-humalni,nezapomente ,ze jste soudili nacisty v Nurembergu zakonem proti humanite a miru,takze ,stat Isreal a i Vy osobne byste do nej spadal
_----
"An aide to Russian Presi-dentelect Vladimir Putin de-scribed two Jewish-born me-dia tycoons as 'bacteria who live in disintegrating bodies but have to die when the body starts to recover'."

Jewish Telegraph Agency
April 2, 2000
---------------
Noam Chomsky: "If George Bush were to be judged by the stan-dards of the Nuremberg Tribu-nals, he'd be hanged. So too, mind you, would every single American President since the end of the second world war, including Jimmy Carter."
-----------
Gas chambers again. The Jewish weekly "The Jewish Press" (New York) reveals on Feb. 15, 1991 that Saddam Hussein had gas chambers for all Jews. "Iraqis have gas chambers for all Jews".

This latest gas chamber revelation is not yet protected by the German law. It will be, if it becomes relevant to support the common knowledge of the existence of the Hitler gas chambers.
------------
Zde na tomto foru ,uz nemame zadne zacatecniky ,ale dobre informovane ctenare z ne antisemitickeho tisku,ale samotnymi zidy ,kteri nas uci ze svych vlastnich prohlaseni,novin a archivu,za coz jim dik.

29972

19.06.2004 05:27

Pro strach židovský

Pro strach židovský

Robert Nohejl 202.?.?.?

Mluvime ,o rozbiti Evropy,ale ,dnes ,tak zvany neocon planuje jednu svetovou vladu,jejich plany jsou tisicilete a uz zbiva malo,aby prosadili svoji nadvladu nad svetem,Vojaci v D-day uz umirali za jednu svetovou vladu,tou dobou uz se rabbini ve skolach v Americe ,ptali deti,co by tomu rikali,kdyby nastal svetovy mir,protoze by zide byli jedinou vladou sveta,mohli to rici ,nebot i Roosvelt byl zid ,jako mnoho jinych americkych presidentu.Jejich svetova velmoc kontrolovat tisk,TV a veskerou historii a kulturu,to vse jim slouzi k ovladani mas a k ovladani pristi krestanske populace.Takze,odpor k temto ,tak samozvanym zidum-chazarum -zionistum je celosvetovy,neni jenom tam ,kam se nedostali do vladnich posic a nekontroluji media.
Tito asijati chteji vse kontrolovat a byt jedinymi pany sveta-to je ten antisemitismus,ktery jim v tom ma pomahat,aby vsude meli otevrene dvere.
-------
Geneticists Report Finding Central Asian Link to Levites

By NICHOLAS WADE (NYT) 834 words
Late Edition - Final , Section A , Page 2 , Column 3
ABSTRACT - Geneticists studying ancestry of Jewish communities finds unusual genetic signature that occurs in more than half of Levites of Ashkenazi, or European, descent; signature on Y chromosome apparently originated in Central Asia, traces perhaps to one man who lived about 1,000 years ago, and may come from Khazars, Turkic tribe whose king converted to Judaism in eighth or ninth century; DNA variation is common in region north of Georgia that was Khazar kingdom; map; work of Drs Michael Hammer and Karl SKorecki explained (M)

------------Gas chambers again. The Jewish weekly "The Jewish Press" (New York) reveals on Feb. 15, 1991 that Saddam Hussein had gas chambers for all Jews. "Iraqis have gas chambers for all Jews".

This latest gas chamber revelation is not yet protected by the German law. It will be, if it becomes relevant to support the common knowledge of the existence of the Hitler gas chambers.
----------------
Je ,jen a jen na nas ,jestli si to nechame ve svych zemich ,tak zvanymi zidy rozhazet a nechat je nalest do administrativniho systemu,tak ,jak vidime v Americe a pred tim ,jak udelali"bolsevicky stat" a vystrileli carskou rodinu a maji na konte na 100 milionu obeti z rad pravoslavnych krestanu o cemz se ovsem nesmi psat,dnes ,tito potomci "rudych komisaru" se nacpali do statu Israel,kde chteji z Jerusalemu udelat svetove mesto zidovskeho-chazarskeho imperia,coz ma byt vlastne obnoveni Chazarske rise,pod jinym nazvem ,ale se stejnym obyvatelstvem-geneticky -Chazary.

29975

19.06.2004 05:31

Co všechno si necháme líbit?

Co všechno si necháme líbit?

Robert Nohejl 202.?.?.?

Dilo ,tohodle umelce,rikejme mu tak ,neni zadnou kulturou,socha na "Kaplicce naroda Ceskeho" je spise urazkou narodni historie,at si takova dila dela v Israelu a ne v zemi Ceske,i kdyz hodne kolaborantu mu zajiste tleska.
Jeho kulturni paskvil odpovida jeho osobnimu charakteru a hlavne puvodu.

29976

29.06.2004 04:31

Na co zapomněl Michael Moore ve svém filmu Fahrenheit 9/11

Na co zapomněl Michael Moore ve svém filmu Fahrenheit 9/11

Robert Nohejl 202.?.?.?

Zde,hned z pocatku je velice dobra ukazka ,jak New York pozarnici operovali,tito lid emaji zkusenosti a doposavad se jim nikde v cele historii vyskovych budov nestalo ,aby vlivem pozaru spadli,proto tito lide s aparaty zcela jisti vkrocili do techto budov.Druhymukazatelem je prihoda ,kde bombardovaci letadlo narazilo do Imperial budovi a nic se nestalo,pohonna hmota vyhorela a konstrukce nebyla pozarem nijak narusena.
Konstrukter v kratke dobe narazu prvniho letadla a potom druheho byl prekvapen ,ze sli budovy dolu,nepob v projektu budovi se pocita s takovym to prekvapenim.
Zasadni vec je ta,ze jestlize se neco takoveho stane ,tak soud prikroci k vysetrovani a misto nehody zustane netknute,zde okamzite hlidane trosky se prodaly do Ciny do ocelaren k znovu upotrebeni,nikdo na skladku trosek nemel pristup,proc hlidali tak ostrazite trosky ,zkroucene traversy a jine?
Tak ,jak v Oklahome se rychle odstranily trosky,tak i v tomto pripade ,to ,ukazuje na jedno,ze Stat nema zajem lidem rici pravdu,naopak stat se boji,abyse lide nedozvedeli pravdu a tak mozne dukazy,tedy ,samotne zriceniny,musi nezbytne pric z oci verejnosti.

30245

29.06.2004 04:41

Na co zapomněl Michael Moore ve svém filmu Fahrenheit 9/11

Na co zapomněl Michael Moore ve svém filmu Fahrenheit 9/11

Robert Nohejl 202.?.?.?

Ve slovniku ,vyznamu slov najdete,co je terrorismus a zde v prvnim bode rikaji-je to akt terosismu,bod druhy rika:Je to vladni system,ktery chce vladnout lidem pomoci strachu !!!!!
Tudiz ,obe prihody v Americe ,Oklahomska budova a budovy v New Yorku ,maji jedno a to same spolecne ,zmenit demokraticke zakony,okrast obcana o jeho prava pomoci terrorismu a nabidnout mu za jeho prava ,jeho bezpecnost s uplnou kontrolou v cemkoliv ,co podnika.Jinymi slovy,obcan vymeni svoji svobodu za klec bezpecnosti,tedy, ve zkutecnosti ,jen bezpecnosti iluzorni,nebot ve zkutecnosti ,se spoustou zmen v mnoha zakonech se vydava v risiko,ze nekde nedodrzi,co by mel a tim padem padne dorukou statnich organu ,ktery s nim nalezite zatoci ve jmenu boje proti terrorismu,proto v USA na 300 mest odmitlo patroticky zakon.

30246

29.06.2004 04:55

Co všechno si necháme líbit?

Co všechno si necháme líbit?

Robert Nohejl 202.?.?.?

Lide,zeptejte se psychologa ,co to udelas detmi,kdyz se stale budou koukat na nasilne filmy a budete prekvapeni ,co ,tak zvana kultura dokaze udelat s mladou generaci ,jak se tato generace v dospivani projevi v nasledku ,tak zvane kultury.Proc ,tedy zide skupovali vse ,co se tyka kultury a informacnich prostredku?
V Ausreali bezel serial ,o zelvach ,ktere na zpusobu japonskych samuraju bojovaly a klacky se triskaly po hlavach ,porad byl urcen pro materskou skolu,po nekolika tydnech teto kultury ucitelky meli dost prace s nasilnostmi na skolnim dvore ,kde deti zacli napodobovat ,to ,co videli v TV,tedy,presne ,zacali byt velmi agresivni jedinci na ostatni deti s tim pocitem ,ze se bavi,ale zabava to nebyla ,malem doslo k vaznym urazum.
Kdyby ,tak zvana kultura,nemela vliv na massy lidi,proc tedy zide investovali a investuji kdekoliv po svete se dostat na vedouci mista k ovladani kultury,Konrad Black ,ovlada Kanadu ,Murdoch ma vliv pomalu po celem svete Alan Bond skupoval ,kde co mohl ,o Americe ,vubec mluvit nebudem ,tam to drzi vsechno zide i s celym Disney parkem.Proc ,nesmi byt knihy ,historika Irwinga v nasich knihovnach,kdyz mame demokraticky rezim?

30247

26.07.2004 10:42

A prosím pěkně, kde ty stránky vlastně jsou?

A prosím pěkně, kde ty stránky vlastně jsou?

Robert Nohejl 202.?.?.?

Doprejte si nahodinky malych devcatek,tak to muzete dotahnout az na presidenta.


Recently, Tom Henighan reported that shocking information is contained in Kerry's divorce records, and is used to blackmail and control him.

John Kerry ("Cash and Carry") has been filmed in a snuff porn video with underage girls in England.

Henighan, a friend and advisor of Al Gore, with Intelligence connections, says Kerry is an agent of British Intelligence (MI-6).

Not only are both Presidential candidates members of a secret satanic society, the Skull and Bones, they are related as well! Kerry is a third cousin of George W. Bush on his mother's side.

A word of caution: sometimes the Cloak and Dagger hosts seem a little over the top. Take it all with a grain of salt and see if subsequent events prove them correct.

For instance, Cloak and Dagger reported for months that Canada Steamship Lines owned by Canadian Prime Minister Paul Martin's family was smuggling cocaine.

On July 1, authorities found $13 million worth attached to the hull of one of his ships.

The media stated that smugglers had secreted their stash without the company's knowledge. Would this explanation wash if it were found on your car?

Henighan says John Edwards made his reputation as a injury lawyer by bribing his juries. Edwards's agenda is to expose Kerry's improprieties and bump him from the ticket. Jay Rockefeller will become VP.

Henighan is passionate in denouncing the political elite as "filth." His indignation, so natural yet so rare, is refreshing and inspiring to hear. He says the US media is "the enemy of the American people" and he has the dirt on many news celebrities.

He calls Al Gore the "elected and uninaugaurated" President of the United States and says the 2000 election was "stolen."

Apparently thousands of black voters (Gore supporters) were prevented from voting by the Florida governor, Dubya's brother Jeb, They were pronounced "felons" and removed from the voter's lists.

Much of this skulduggery is supported by top-secret documents posted on the cloak and dagger site.

Henighan maintains that there is a war raging within the US government between the Bush-Clinton-Kerry "fascist-criminal-cabal" and those who want to bring them to justice for complicity in the 9-11 attack. The French CIA is assisting the latter.

Henighen says Sandy Berger was caught removing National Archives documents that would implicate him and accomplices in the millions of dollars made from put options purchased on airline and insurance stocks before the 9/11 attacks.
Jeden lepsi kandidat nez druhy,racte si vybrat demokraticky,ovsem.

31418

26.07.2004 11:04

A prosím pěkně, kde ty stránky vlastně jsou?

A prosím pěkně, kde ty stránky vlastně jsou?

Robert Nohejl 202.?.?.?

Podivejte se na tuto stranku:
http://home.att.net/~professorboris/SPECTRE/NZ_snuff_films.htm

Passports

The passports were used to legally import girls from Russia and the Ukraine and lose their real identifies
Zev and his Israeli accomplices ran a studio making ' Snuff and porno movies in Cambodia


Girl scout gets raped and murder

31420

14.09.2004 11:56

Likudizace světa

Likudizace světa

Robert Nohejl 202.?.?.?

Nehodlam se do nekonecna opakovat ,prave temi kopiemi,ktere Vam predkladam,nebot Kostner ,jez je zid ,podle dnesnich meritek ,sam o sobe dosel vyskumem k nazoru,ze Chazarove byla rise mongolsko -tatarsko -finskeho puvodu,to nebyla rise nejakych navrativsich se cestovatelu,racte navstivit jejich Chazarskou historii,ktera ,cela presla pod vedenim Chana-krale na zidovske nabozenstvi,kdyz videli ,ze vybojema na sousedy si nadelali tolik nepratel,ze uz nemohli vice vzdorovat jejich utokum,tito lide nemaji nic spolecneho s bibli,nic spolecneho s Abrahamem a Mojzisem,tudiz nemuzou byt ani Bohem vyvoleni a tudiz Palestina neni jejich vlasti,proto jejich umele utvoreni statu Israel je podvod ,kde pouzili bible,jen pro zajimavost,vsichni ti nejvyssi neveri v BOHA,tim padem ,ani nemuzou byt BOHEM vyvoleni.Jinak Vam preji hodne uspechu v pokracovani studii.

33513

14.09.2004 12:06

Likudizace světa

Likudizace světa

Robert Nohejl 202.?.?.?

Over time one of those tribes, The Khazars, grew in both size and sophistication and in turn came to be the dominant buffer between Byzantiums' eastward designs, and Islams' westward advances. Trade between Christianity and Islam took place through the land of the Khazars. Both spheres of influence put intense pressure on the Khazars to adopt their religion and worldview, thereby tipping the balance of power in the area. The Khazars chose a diplomatic course that steered clear of favoring one over the other, earned the grudging respect of both and insured their status and independence. They chose to become Jews!

Politici se nezajimaji o historii a proto s nimi Chazari-dnesni zid e"oraji" ,kde se da.

33514

14.09.2004 12:11

Likudizace světa

Likudizace světa

Robert Nohejl 202.?.?.?

Here the Khazars conquered Onogur and Bulgar-Turkic tribes who spoke another Turkic dialect. In the seventh and eighth centuries, this new empire halted Arab expansionism, established contact with Byzantium, and became a decisive force between the Caspian Sea and the River Don up to the middle of the tenth century. Land cultivation, animal husbandry and handicrafts flourished in the empire. Merchants traded not only with Byzantium, but also with the Arab-Persian world and the distant East. The kagans did not prohibit the activities of Christian and Moslem missionaries. Both religions maintained places or worship and schools on Khazar land. Out of political considerations, however, the kagans and their retinues embraced a third great monotheist religion, Judaism.


"Khazars" in Encyclopedia Britannica, 9th edition, 1897
"Chazars" in Jewish Encyclopedia, 1901-1906

33515

29.11.2004 10:44

Setapouch, sobí hnusec!

Setapouch, sobí hnusec!

Robert Nohejl 202.?.?.?

First-hand Accounts of Underground Explosions In The North Tower

This article from Chief Engineer magazine presents eyewitness account of the moments after the first plane crash, and describes evidence of large explosions in the lobby, parking garage and subbasement levels of WTC-1 at the time of the crash

It contains some fascinating first-hand accounts of the events of September 11 as recounted by operating engineers on the scene. One of the most remarkable is the story of Mike Pecoraro, who was working in the 6th sub-basement of the North Tower when the first plane hit. Here are some excerpts:
Stationary Engineer Mike Pecoraro
At about 6:45 he went to the mechanical shop in the second subbasement, ate his breakfast and chatted with his co-workers who were also arriving for the normal 8:00 a.m. beginning of their shift. Mike’s assignment that day would be to continue constructing a gantry that would be used to pull the heads from the 2,500 ton chillers, located in the 6th sub- basement level of the tower. 49,000 tons of refrigeration equipment were located in the lower level of the tower. The 2,500 ton units were the smallest in use...
Nejzajimavejsi je,ze v te Vasi kancelari nevite ,ze Bin Laden informoval 4000 zidu neprijit do prace ,zatimco na ostatni se vykaslal a nechal je tam zhebnout.
Pane Votruba .vemte rozum do hrsti.

37769

29.11.2004 10:56

Setapouch, sobí hnusec!

Setapouch, sobí hnusec!

Robert Nohejl 202.?.?.?

Tak a ted k tem cernouskum ,co nam je ukazuji v reklamach po celem svete,jak jim mame zajistit slusny zivot a ted ,zase udelat jim hezke Vanoce,dobra ,velmi dobry krestansky skutek i pro mnohe moslimske cernousky na ktere Bush vyhlasil valku,takze ,Australie na jedne strane je na strane Bushe,kdo neni s nami je proti nam a je terrorista,na strane druhe sponzorujme a nebo adoptujte cernousky,zatimco nase TV neinformuje kolik zdravych krestanskych deti z teto a jine zeme se nesmi narodit, kolik deti ve skolnim veku pachaji sebevrazdu v ramci beznadeje.Ukazte mi jedinou agenturu ,ktera adoptuje deti z jinych ,chudych krestanskych statu do teto zeme.
Odpustme si vsechnu tu propagandu a uvedme nasledujici priklad ,ze "rodina " se nestara o sve vlastni deti ,ale dela reklamu a nabor ,ze se budou starat o deti z jinych rodin,to je to ,co se ted tahne nasi Tv kazdy vecer,proc se neberou dobrovolnici na adoptovani deti,kteri jinak jsou utraceny ,ackoliv ,zeme -krestanske trpi nizkou porodnosti a bila rasa vymira a pri svem vymirani si jeste dela starosti se vsemi ostatnimi ,ktere maji vysokou porodnost ,ale o deti se nestaraji,aby jim zajistili ,ten dobry zivot.
Kdo ,ze zemi muslimskych a nebo africkych by chtel adoptovat a nebo posilat penezni prispevky na bile deti,co trpi a neni jich tady v Australii malo.
Uz za komunistu se davali byty cikanum a lide pracujici ve stavebnictvi nemeli narok na byt ,ackoliv denodenne je delali?
Neni,zde zrcadlo blbosti do ktereho se "bila" vymirajici civilisace diva,za 100 let Evropa bude barevna,ale ne zadni bily lide-ti budou v museu s ceduli na adoptpvani cernousku.

37772

29.11.2004 11:11

Ukrajina

Ukrajina

Robert Nohejl 202.?.?.?

Lazarenko was the chief patron of one of Yushchenko's biggest supporters, Yuliya Timoshenko of the United Energy Systems of the Ukraine (UESU), who made fantastic profits at a time of economic recession. However, Ms. Timoshenko, and her fellow oligarchs, as Alexander's Gas & Oil Connections explains,

"Could realize these profits only with the help of state support. … The amount of money involved has been highlighted by the Lazarenko affair. According to a report by the Financial Times, Pavlo Lazarenko, who was Ukraine's prime minister in 1996-97, received at least $ 72 mm in bribe money from gas importer UESU. In return, Lazarenko helped UESU to become one of Ukraine's leading companies with an annual turnover of $ 10 billion."

"When Lazarenko was sacked as prime minister, his successor Valery Pustovoitenko started a comprehensive investigation into the business of UESU, which led to the first accusations. In December of 1998, Lazarenko was arrested in Switzerland on charges of money laundering. He fled to the United States, where he was again arrested and charged with the laundering of $ 114 mm received as bribe money during his time in office.

"This June, while still being held in the United States, Lazarenko was sentenced for money laundering in Switzerland. Yuliya Tymoshenko, who was president of UESU when Lazarenko was prime minister, has so far avoided criminal prosecution. In 1997, she left the company and went into politics."
Prachy a zase prachy,dlouho nic a zase prachy a tam nekde v zadu jsou teprva volici

37775

29.11.2004 11:49

Ukrajina

Ukrajina

Robert Nohejl 202.?.?.?

Rozdel a panuj.

Regional leaders meeting in the south-eastern town of Severodonetsk yesterday voted to hold a referendum on autonomy in December. In the present acrimonious political climate it would almost certainly succeed. On Saturday tens of thousands of supporters of Mr Yanukovich rallied in Donetsk, capital of the Donbass mining region. Some even called for armed rebellion.

Leaders across the political spectrum said the crisis in Ukraine was on the brink of spinning out of control, fuelled by ethnic resentment. Even Mr Yanukovich, who has played on pro-Russian sentiment in the past, sought to dampen demands for autonomy and secession saying he did not support such calls.

He said: "Today we are on the brink of catastrophe. There is one step to the edge. Do not take any radical steps. When the first drop of blood is spilled, we will not be able to stop it."

37778

29.11.2004 12:01

Ukrajina

Ukrajina

Robert Nohejl 202.?.?.?

Kazdy si z tech zprav vyberte podle sveho,kde je pravda?Toto napsal britsky Guardian.

Funded and organised by the US government, deploying US consultancies, pollsters, diplomats, the two big American parties and US non-government organisations, the campaign was first used in Europe in Belgrade in 2000 to beat Slobodan Milosevic at the ballot box.

Richard Miles, the US ambassador in Belgrade, played a key role. And by last year, as US ambassador in Tbilisi, he repeated the trick in Georgia, coaching Mikhail Saakashvili in how to bring down Eduard Shevardnadze.

Ten months after the success in Belgrade, the US ambassador in Minsk, Michael Kozak, a veteran of similar operations in central America, notably in Nicaragua, organised a near identical campaign to try to defeat the Belarus hardman, Alexander Lukashenko.

That one failed. "There will be no Kostunica in Belarus," the Belarus president declared, referring to the victory in Belgrade.
stockbrokers.barclays.co.uk
But experience gained in Serbia, Georgia and Belarus has been invaluable in plotting to beat the regime of Leonid Kuchma in Kiev.

37780

18.12.2004 10:08

Nežide, hraj!

Nežide, hraj!

Robert Nohejl 202.?.?.?

Kdo vi ,mozna ,ze postupne budou Vanoce zruseny .

Judge orders Christmas display A federal judge ruled that a Florida town must display Christian decorations alongside a Jewish display.
Town leaders in Bay Harbor Islands rejected Sondra Snowdon’s repeated requests since 2001 to display nativity scenes alongside a giant menorah and multiple stars of David. U.S. District Court Judge Cecilia Altonaga ruled Wednesday that the town is favoring Judaism by displaying its menorah next to a toll bridge. The town must now write Snowdon and tell her how it plans to include Christian symbols in the same display.


Hudba budoucnosti.
Budete chtit slavit Vanoce ,tak budete muset padnou pred zidy na kolena,abyste v krestanskych zemich mohli oslavit krestansky zvatek ,jakmile tam bude jeden zid v okoli ,tak budete mit potize.

http://rense.com/general60/weap.htm
Weapons Of Christmas Destruction
My son came home the other day and mentioned that a Jewish classmate objected to the use of the word "Christmas" in signs posted in the hallways, saying they "offended" her and made her feel "excluded." She told him that the signs violated the Constitutional mandate that Church and State be separated.

An Oregon kindergarten child was barred from giving his Christmas card to fellow students last Christmas merely because it mentioned Jesus Christ. (Christmas Card with 'Jesus' Banned, WorldNet Daily, 2/10/04.

In Seattle just recently, a King County administrative directive instructed county employees not to say "Merry Christmas." (Santa is Appalled, Bill O'Reilly, 12/22/04) It is unclear to me whether that ban extends to their personal lives and homes.


38835

04.01.2005 01:51

Obhajoba charitativních organizací

Obhajoba charitativních organizací

Robert Nohejl 202.?.?.?

To je znama vec ,ze chudak nema na pojisteni a bohatemu je lito penez ,za takove pojisteni,chudak Vam poda skelnici vody ,aniz by co napocital,bohaty se nejdrive zepta ,kolik hodlate zaplatit-proto je bohatym,jeden americky milionar rekl do radia o sve kariere milionare doslova: "Stal jsem se bohatym,protoze jsme okradal chude."
Dnes rano bezel komentar k pomoci postizenym a vychazi na povrch ,ze mnohe sliby pomoci delaji v zavratnych sumach jen reklamu humanistickym organisacim a zkutecnost je takova ,ze jsou jen sliby,ale skutek utek!!!
Dali priklad ,ze se slibilo na zemetreseni v Iraku,kde to srovnalo cele mesto sto milionu dollaru,ale starosta mesta s bidou sehnal vseho dohromady jen na 17 milionu dollaru po celem mesici propagandy,co vsechno se pro ne udela.
Takze ,bohati budou zadat milionova odskodneni a chudak nebude moci ani uvest v jakem nuznem prostredi zil,kdyz nektere domy byly jen chatrce z plechu,kazdopadne,mnozi jsou mrtvi,jako cela rodina,takze nikdo nebude moci neco pozadovat ,mnozi jsou nevzdelani,takze nebudou mit ani zdani ,co muzou a co nemuzou pozadovat.
Jedno je jiste ,ze se ted na konferenci politiku projednava otazka na varovne zarizeni ,jez by melo zabranit dalsi katastrofe,clovek se muze ptat ,proc az ted ,proc ne drive,pred tim ,nez se stala katastrofa,co takhle majitele nejbohatcich hotelu ,kdyby se postarali o zabezpeceni svych hostu,zarizeni ,neni tak moc nakladne ,jak by se mnohym zdalo.

39586

04.01.2005 02:14

Rozpaky nad humanitární pomocí

Rozpaky nad humanitární pomocí

Robert Nohejl 202.?.?.?

Na celem svete by byl mir a klid ,kdyby politici a prumyslovy magnati svou hladovosti nestrkali nos do cizich zalezitosti,nakonec ,k tomu dojdou sami Americane ,az budou mit v ramci "svobody a demokracie " preplneny Arlingtonsky hrbitov.Lidska zavist a hlad po moci s pouzitim propagandy a lzi je tim hlavnim problemme tohoto sveta,lidstvo i za nekolik staleti nijak nezmoudrelo,spise naopak,plan na jednu svetovou vladu je planem na konecne ovladnuti sveta,ktere zkonci modernim otroctvim pod plastikem miru a bezpecnosti,poradku a zakonosti obcanu,jez bude mit tolik prav ,ze si nikde ani neskrtne a da se mu na talir jen tolik ,aby mohl delat a nic vic.
Kazda propagacni a ovsem zarucene spravna ideologie slouzi k oblbovani lidu,jestlize zastanci ,techto myslenek sem pisi ,ze Zvedavec je horsi nez Mein Kampf,tak bych je chtel upozornit,at nahlednou za co byli souzeni "valecni zlocinci" proti miru a co dnes se deje na valecnem bojisti,kde se pouziva vse ve jmenu demokracie od napalmu az po klusterovi bomby,bez vyhlaseni valky a na vic ,bez duvodu,ovsem ,vse nalezite ospravedlnene,mnozi prispevatele placaji pate pres devate a vubec nemaji prehled a nebo jsou zcela zamerne jednostranni,nemuzem rici ,ze nejsou informovani,nebot ,kdo chce ,tak si spravne informace najde,pokud cely den nehledi do pulitru s pivem a nebo nekouka cely den na sport.
Zide kritisuji koncentracni tabory a davaji svetu stale i po
60-ti letech sve utrpeni,ale co dela Israel Palestincum v jejich vlastni zemi ,kterou nezakonne okupuji ajeste si dovoluji nazyvat je terroristy ,kdyz se brani invazi nevitanych hostu.

39587

28.01.2005 05:15

Osvětimské zamyšlení

Osvětimské zamyšlení

Robert Nohejl 202.?.?.?

"Although the Soviets were welcomed as liberators, it was only a matter of weeks before they began plundering and raping those they liberated. Women who survived the Nazis were raped to death by Soviet soldiers, according to survivor testimonies."

http://www.chicagotribune.com/news/nationworld/chi-0501270319jan27,1,3035296.story?coll=chi-newsnationworld-hed

Je zajimave ,ze mnozi zide ,kteri si udelali z holocaustu business v dobe blizici se "Rude armady" na dotaz ,zda chteji byt evakuovany a nebo pockat na osvobozeni ,tak dali prednost byt evakuovani a dnes vyparvi o hruzach ovsem za pevne ceny a ohodnocenim ceny miru a podobne.Toto poznal profesor Finkelstein a nejenom on ,mnozi tvrdi ,ze cela at vydridusska akce holocaustu prinese opravdovy holocaust a tak je ustavena i linka pomoci ,kdyby to nevyslo,tak ,kam by utekli,takze ,zide,rikejme jim tak velmi dobre vedi ,kde je bota tlaci,vedi ze pogromy byly vzdy ,kdyz spachali atentat na cara a jeho uredniky,vedi ,ze i Amerika vyhostila ,tak zvane revolucionare do Ruska ,mezi nima cely ten anarchisticky klub ,ktery uz nechteli prijmout ani v tom bolsevickem Rusku,tak ,ajk zid Roosvelt nechtel zidy z Dominikanske republiky ,kdyz tam prijeli lodi z Nemecka ,aby se ukryli v Americe ,cestu ovsem St Louis lodi byl nacisticky-zly kapitan a v jidelne byl portret Adolfa Hitrlera ,aby jim lepsi chutnalo a ten kapitan byl nucen je vest zpet do te nebezpecne Evropy,aby byli pri ruce pro splynovani,ovsen,jak ani jinak nemohlo byt,dnes v Osvetimi budou promlouvat zastupci celosvetoveho zidovstva,ti ,jez vyvolali valku,tak ze sebe budou delat trpitele,co si sami "navarili",ale nechali si dobrezaplatit a jeste navic delaji z krestanu blbce.

41702

28.01.2005 05:36

Vzkaz židobijcům

Vzkaz židobijcům

Robert Nohejl 202.?.?.?

The Torah-True-Jews proclaim: "[The Zionists] provoked and increased anti-Semitism in Europe which led to the Second World War ... The world-wide boycott against Germany in 1933 and the later all-out declaration of war against Germany [were] initiated by the Zionist leaders and the World Jewish Congress ... The Role of Zio-nism in the Holocaust ... The Zionist leaders were 'spiritually and physi-cally responsible'."
(www.jewsnotzionists.org)
17- Yehuda Bauer, Professor at the Hebrew University in Jerusalem, states precisely: "The public still repeats, time after time, the silly story that at Wannsee the extermination of the Jews was arrived at" (The Canadian Jewish News, 20 January 1992, p.8, reproducing a dispatch of the Jewish Telegraphic Agency in London).
In fact, Jewish organisations proclaimed already in 1919 a "6 million-holocaust", taking place in the Ukraine: "Six million men and women are dying; eight-hundred-thousand children cry for bread. And this fate is upon them through no fault of their own, through no transgression of the law of God or man; but through the awful tyranny of war and a bigoted lust for Jewish blood. In this threatened holocaust of human life ..." [The American Hebrew, Oct. 31, 1919, Nbr. 582]
Why does Jewry not remember six million Jews murdered in the first Holocaust of 1919? Why do they not seek compensation for the first six million? Why do they not recall the six million, murdered in 1919? Or is the "6-Million" story nothing but a Cabbalistic prophecy which needs to be fulfilled in order to justify the annexation of Palestine?
Co tem uterklo penez za odskodneni ,uz v roce 1919

41703

28.01.2005 05:41

Osvětimské zamyšlení

Osvětimské zamyšlení

Robert Nohejl 202.?.?.?

« [Elie Wiesel, Legends of Our Time, Schocken Books, New York 1982, S. VIII] Wiesel called his holocaust-writing, cynically, "Legends". What is Wiesel telling us, that only Hebrews of the inner-circle can understand? Are the "6 million" a Cabalistic reality, while it is a "Legend" in factual terms?

Haim Landau, after signing the restitution-agreement in 1952 with Adenauer (first German Chancellor after the war), called out to Schmul Dayan (Mapai) in Yiddish: "Lucky us! 6 million Jews were murdered and we can get some money". [Tom Segev, The Seventh Million, Hill and Wang, New York 1994, pages 222/223] Can one really call it lucky to get paid for 6 million murdered brethren? This would be unthinkable for non-Jews.

Is it really an artificial fulfilment of a prophecy, enforced by the victorious Allies, disguised as an historical event, used by the Zionists to justify the annexation of Palestine, the million-fold murder, the oppression and expulsion of its rightful native people as a "divine" command? Is it also a means to acquire a title to receive billions of Dollars for things that may be true, but have not happened, as Elie Wiesel tells us.

»"These numbers do matter," Hilberg [one of the most prominent Jewish holocaust historians] said. "They also matter for a very simple reason -- call it religious, if you like."« [Guttenplan in The Atlantic Monthly, Boston, USA, February, 2000]
The Torah-True-Jews claim that "the all-out declaration of war against Germany" was "initiated by the Zionist leaders and the World Jewish Congress..." [Neturei Karta, New York Times, Sep. 30, 1997]

41704

28.01.2005 05:50

Osvětimské zamyšlení

Osvětimské zamyšlení

Robert Nohejl 202.?.?.?

ended with one of the peace activists - a former Israeli soldier - being punched and knocked to the ground.

"The law under which Jews from the former Soviet Union can immigrate to Germany is close to the restricted definition of 'Jewish under Jewish law'. The Israeli Law of Return, however, is in fact based on the Nuremberg Laws, in which the Germans expanded the definition of who is Jewish in accordance with their own needs." [haaretz.com, Israel, Saturday, May 24, 2003 Iyyar 22, 5763]

A very holy religion

"This does not imply that sexual intercour-se between a Jewish man and a Gentile woman is permitted - quite the contrary. But the main punishment is inflicted on the Gentile woman; she must be execu-ted, even if she was raped by the Jew: 'If a Jew has coitus with a Gentile woman, whether she be a child of three or an adult, whether married or unmarried, and even if he is a minor aged only nine years and one day - because he had wilful coitus with her, she must be killed, as is the case with a beast, because through her a Jew got into trouble."

Israel Shahak, Jewish History, Jewish Religion, Pluto Press, London 1994, p. 87/88, (ISBN 0 7453 0818 X).

One particular incident should be mentioned here. Towards the end of World War II Adolf Eichmann (on behalf of Heinrich Himmler) offered Rezso Kasztner, a Zionist Hungarian leader, the freedom of up to one million Jews in return for 10,000 trucks. Surprisingly enough, this offer was ignored by the Zionist organizations that had realized by then that the annihilation of European Jewry would help generate enough support among the nations for the future establishment of the Jewish state.

41705

28.01.2005 05:55

Osvětimské zamyšlení

Osvětimské zamyšlení

Robert Nohejl 202.?.?.?

Author recounts experiences in Nazi concentration camp

ST. LAURENT - As an 11 year-old boy held captive at the Bergen-Belsen concentration camp during World War II, Moshe Peer was sent to the gas chamber at least six times. Each time he survived, watching with horrors as many of the women and children gassed with him collapsed and died. To this day, Peer doesn't know how he was able to survive. "Maybe children resist better, I don't know," he said in an interview last week.

Now 60, Peer has spent the last 19 years writing a first-person account of the horror he witnessed at Bergen Belsen. On Sunday, he spoke to about 300 young adults at the Petah Tikva Sephardic Congregation in St. Laurent about his book and his experience as a Holocaust survivor.

The gathering was part of the synagogue's Shabbaton 93, which brought together young adults from across North America for a cultural and social experience.

Called Inoubliable Bergen-Belsen (Unforgettable Bergen-Belsen), Peer wrote the book to make the reader feel like a witness at the scene. But he admits he can never recreate for anyone the living hell he experienced. "The conditions in the camp is indescribable," Peer said. "You can't bring home the horror."

In 1942, at age 9, Peer and his younger brother and sister were arrested by police in their homeland of France. His mother was sent to Auschwitz and never returned.

41706

28.01.2005 06:24

Zánik mezinárodního práva veřejného v režii USA

Zánik mezinárodního práva veřejného v režii USA

Robert Nohejl 202.?.?.?

Title: U.N. OFFICIAL PROPOSES ALL NATIONS GIVE UP THEIR NUCLEAR WEAPONS AND OTHER WEAPONS OF MASS DESTRUCTION!

Resources to aid your Understanding

Subtitle: Illuminati Plan: "The Atomic bomb does not belong to the three nations who perfected it ... It belongs to the United Nations, for use or threatened use ..." ["The Externalisation of the Hierarchy", Alice Bailey, p. 548, written May 1946]

The New World Order is coming! Are you ready? Once you understand what this New World Order really is, and how it is being gradually implemented, you will be able to see it progressing in your daily news!!
This document is known as the Protocols of the Learned Elders of Zion, and is being followed carefully today. Listen as the supernatural author speaks of the two organization within Freemasonry. The author is speaking of the guise by which the Illuminati will ultimately seize dictatorial control.

"7. For what purpose then have we invented this whole policy and insinuated it into the minds of the gentiles without giving them any chance to examine its underlying meaning? For what, indeed, if not in order to obtain in a roundabout way what is for our scattered tribe unattainable by the direct road? It is this which has served as the basis for our organisation of SECRET MASONRY WHICH IS NOT KNOWN TO, AND AIMS WHICH ARE NOT EVEN SO MUCH AS SUSPECTED BY, THESE GENTILE CATTLE, ATTRACTED BY US INTO THE SHOW ARMY OF MASONIC LODGES IN ORDER TO THROW DUST IN THE EYES OF THEIR FELLOWS." [Protocol #11 - The Totalitarian State, Paragraph 7;

41711

28.01.2005 06:54

Osvětimské zamyšlení

Osvětimské zamyšlení

Robert Nohejl 202.?.?.?

The Tsunami Of Penitence
By Israel Shamir

If you have thought the remembrance had nothing to do with Israel, think again. Or, better, watch Kofi Annan atoning for his sins: he sacked Hanson, his Gaza rep, for he annoyed Sharon; he promised to fight antisemitism to the last antisemite; arranged for a special session of the UN General Assembly, pledged to Israel his word that the UN will be more attentive to her needs in future. Next to Annan stood his wife - we were told that she is a Wallenberg, and Raul Wallenberg was a royal Swede who saved many Jews and was killed by the Russians. There was another royal Swede who saved many Jews and was killed by the Jews - Folke Bernadotte - but he is forgotten even in Stockholm, where a Jewish millionaire bought a new TV channel this week to ensure this forgetfulness. Zkraceno-upraveno.

The Supreme Court decided to approve the nomination of General Dan Halutz at the position of the deputy chief of General Staff. When the Air Force commander Dan Halutz was asked what does the pilot feel releasing a one ton bomb over densely populated Gaza refugee camp and killing fifteen children, he replied: "A slight bump. I sleep well". The judges warned him to be more careful while giving an interview.
Prime Minister Ariel Sharon said Wednesday that the world "didn't lift a finger" to stop the Holocaust. That was interesting news: I did not know Nazi Germany was stopped by the IDF. But indeed, death of millions of Russian soldiers and thousands of American and British ones is not the same as 'lifting a finger'. This Sharon's statement was an open, brazen insult to the vets; it was an insult to the families of the fallen soldiers; it was an insult to Russia, England and America. But they learned their lesson and quietly kneeled.

41716

28.01.2005 07:04

Oranžoví a velká šachovnice

Oranžoví a velká šachovnice

Robert Nohejl 202.?.?.?

Nemohu pochopit,jak nekdo z USA muze kontrolovat ,co je spravneho a co ne na Ukrajine ve volbach ,kdyz v USA se deje jeden volebni podvod za druhym a jeste k tomu priznaly "Americke noviny" ,ze investovali na proamerickeho kandidata 56 milionu dolaru.
Mam silny dojem ,ze si otevrene z lidi delaji blazny a sesebepotesenim sleduji to bezhlave stado reaguje presne tak ,jak oni predpokladaji.Kde ,jaka demokracie v kdejakym stadem je jenom demokratickym hnojistem,kde se na lidi-volice vubec nehledi a navic se jim smeji do oci,jak to snimi hraji.Kdyz veskere ty tak zvane demokraticke volby jsou jen volbamy velkeho kolotoce dollaru o cem mate moznost slyset kazdy den pred volbami,jak uz mnozi podotkli nejde o to ,koho lidi voli a kolik hlasu mu daji,jde o to ,ti co to pocitaji,kolik hlasu mu daji.Tohle vubec nema nic spolecneho s demokracii a nebo to je naprosto jina demokracie ,kterou si sami vlivni a bohati udelali pro sebe, to je vysmech vsem tem zakonum co jen jich clovek nadelal,clovek s trochou rozhledu nemuze prece zkocit na tento "spek" i kdyby se poplatna media pretrhly v propagande sebevic.

41719

16.02.2005 01:53

Kdo ovládá Ameriku?

Kdo ovládá Ameriku?

Robert Nohejl 202.?.?.?

Kdyz ptacka chytaji ,pekne mu zpivaji,takze Cechy vlezli do Evropskeho sdruzeni,ale ,kdo vi ,vlasten,kam to vlezli?

A view I heard express in Russia a couple of years ago was that NATO is run by about 1500 families, mainly Jewish in origin. The fact that the former communist countries of eastern Europe that wished to join NATO all have to enshrine in their legal system Holocaust denial laws, speaks for itself. In January 1999 Poland enacted such laws, and in April it joined NATO, by June the first academic, from Opolen University, was before the courts: Dr Dariusz Ratajczak. The court's sentence destroyed his career.
That's how it works for individuals!
Get the details by writing to Dr Ratajczak
Fredrick Töben, 11 February 2005

Sve hranice jste v ramci EU otevreli statisicum emigrantum z vychodnich zemich ,kteri drive a nebo pozdeji svym poctem preroste do nekontrolovatelnych pomeru,mnozi Britov euz dnes utikaji ze svych mest na venkov a do cizich zemi,nebot se neciti "doma" bezpecni.Tento celosvetovy zidovsky program na zlikvidovani nacionalismu-vlastenectvi je v plnem proudu a nasledky nedaji na sebe dlouho cekat,ve state Israel neexistuje mnohakulturni program ,ten je jenom pro .......Goyimi.

43538

16.02.2005 02:11

Vzpomínka na drážďanské peklo

Vzpomínka na drážďanské peklo

Robert Nohejl 202.?.?.?

Hitler nebyl vul ,jak si nam mnozi snazi jej vykreslit ,za prve videl radeni rudych -zidovskych gard,co obsadili nasilim cisarsky palac ,tedy v letech 1919-20,videl ,kolik revolucionari oddelali lidi v ulicich nemeckych mest,pod vedenim Radka ,poslaneho zidem Scrull-Lenin k provednei revoluce ,dle "ruskeho vzoru" ,coz v Rusku bylo 100 milionu obeti pod taktovkou 520 komisaru z toho urceno presne 489 zidu.
We must carry along with us 90 million out of the 100 million of Soviet Russia's inhabitants. As for the rest, we have nothing to say to them. They must be annihilated.’
"Zinoviev" was expelled from the Communist Party in 1927 for his opposition to Dzhugashvili and was twice exiled. He was one of the main defendants in the Moscow show trials and was shot in 1936.


Takze ,Amerika v zacatku valky internovala vsechny ,bez vyjimky ,kdoz nebyl American ,dle jejich predstav a pritom meli zidovskeho presidenta Roosvelta _Rosenfelda,tak a Nemci byli udajne ve valce s zidy od roku 1933 a odmitli "poslouchat" tech dve procenta ,tak museli byt zniceni,tak ,jak dnes Amerika bojuje za dve procenta zidu v Americe proti muslimum v prospech nezakonneho statu Israel,jez vznikl na zaklade zidu majici dullezita mista v Britske vlade,jak dnes maji dulezita mista v "Americke-zidovske " vlade.
Jestli si nekdo z krajanu mysli,ze maji byt "neposlusne "Cechy zlikvidovany ,protoze neskaci jak piska 2% zidu,nebo cikanu a nebo emigrantu odnekud ,tak ja nevim,co to lidi nosi v have misto mozku.Hiter a Nemci meli domaci pravo si zit po svem ,jak oni uznali za vhodne a nepritele ,tentokrate zidy-internovat ,jak i udelali v USA.

43540

16.02.2005 02:20

Profil idiota aneb Průměrný Američan II

Profil idiota aneb Průměrný Američan II

Robert Nohejl 202.?.?.?

V nedaleke budoucnosti na vyrobu idiotu budeme mit toto hlasni o pocasi.

3 Day Weather Forecast:


Tuesday
Fine and sunny, some high cloud about late afternoon. Light northwest winds tending moderate to fresh northeast in the afternoon. The Nazis killed 6 million Jews in the Holocaust during World War II
Min: 17CMax: 30C

Wednesday
Cloudy. Shower or two. SE winds.
Min: 20C Max: 24C

Thursday
Morning shower or two. E/SE winds. The Nazis killed 6 million Jews in the Holocaust during World War II
Min: 19C Max: 25C

Saturday, Sunday and Monday
Warm, showers developing during Saturday, cooler with a few showers Sun/Mon. The Nazis killed 6 million Jews in the Holocaust during World War II

43542

16.02.2005 02:27

Kdo ovládá Ameriku?

Kdo ovládá Ameriku?

Robert Nohejl 202.?.?.?

Prvni pokus byl ovladnout svet z Ruska ve jmenu internacionalismu,ted je to Amerika,ve jmenu svetoveho-zidovskeho poradku,ale plan je stary uz desitky roku,ale ,pracuje to.

The great ideal of Judaism is that the whole world shall be imbued with Jewish teachings, and that in a Universal Brotherhood of Nations - a greater Judaism, in fact - All the separate races and religions shall disappear."
- Jewish World, February 9, 1883.

Manuel Lacunza was banished from Chile in 1767 with other Jesuits. Shortly after, he fancied himself to be a converted Jew and changed his name to Rabbi Ben Ezra. Lacunza began writing a book entitled "The Coming of Messiah in Glory and Majesty" under the name of Ben Ezra, and finished the book about 1791. In his book, Lacunza taught the that Jesus would return two times for the Church. His first return would be to get His Church out of the world so that God the Father could pour out His wrath. This may be the portion from which came the idea of a pretribulation rapture. Lacunza died before the book was published in Spanish about the year 1812. The book never became very popular. In fact, it would probably have slipped into oblivion as so many unpopular books have done throughout the years. However, Lacunza's book somehow made its way to England, where Edward Irving found it in the library of the Archbishop of Canterbury in London.
Co zbyva dodat,chytremu napovez a hloupeho kopni ,je nejvyssi cas.

43545

16.02.2005 02:35

Profil idiota aneb Průměrný Američan II

Profil idiota aneb Průměrný Američan II

Robert Nohejl 202.?.?.?

Executive Order 6272 - Jewish Heritage Week, 1991 and 1992
"Jews have played a vital role in our country's history since colonial times.
Many were active in supporting the Revolutionary War" - GEORGE BUSH
A Rabbi's Reply to Mark Twain By M. S. Levy

The original document in Carpenter's Hall, Philadelphia, bears the following
names on the first roll of American patriots: Benjamin Levy, Samson Levy,Joseph Jacobs, Mathias Bush, .
Following partial list of Jews who participated in the Revolutionary War:
Lieutenant-Colonel David S. Franks, Lieutenant Colonel Isaac Franks
(aide-de-camp George Washington), Major George Bush(!), Major Louis
Bush, Major Solomon Bush, Y" (+14 names) "Yand countless others."
(from British-Israel-World Federation (Canada) Inc.)
[So is George W. Bush our first "Jewish President" (no, make
that the second "Jewish President Bush")

THE ENCYCLOPAEDIA JUDAICA Vol. 4: pp. 1534-1535:
"Bush (Busch) Isador (1822-1898) c"
http://www.british-israel-world-fed.ca/BushPurimFranks.htm
Bush of Prague, Bohemia

Name: Solomon Bush Sex: M
Title: Lt. Col.
Birth: 12 OCT 1752 in Philadelphia, PA
Death: 1795
Father: Mathias Bush b: 10 MAY 1722 in Prague, Bohemia
Mother: Tabitha Mears
Solomon Bush's father, Mathias Bush was born in Prague in 1772 and died in 1790 in Philadelphia, PA.


43547

16.02.2005 03:11

Kdo ovládá Ameriku?

Kdo ovládá Ameriku?

Robert Nohejl 202.?.?.?


Concentration camps in US by State index
http://www.rense.com/general17/statebystate.htm

Concentration camps in US
http://gulagamerika.homestead.com

MILITARY POLICE INTERNMENT/RESETTLEMENT OPERATIONS
http://www.adtdl.army.mil/cgi-bin/atdl.dll/fm/3-19.40/toc.htm
Interament Camps Map Posted 8/19/01 PDF FORMAT:
http://www.apfn.org/pdf/camps.pdf


Concentration/Detention Camps
UN Equipment Said In Place Around US
http://www.rense.com/political/campsfound.htm


CIVILIAN INTERNMENT CAMPS UP FOR REVIEW
http://www.apfn.org/THEWINDS/archive/government/camp9-97.html

Concentration Camp Locations in Southern California
http://www.apfn.org/apfn/concentration.htm

43549

25.05.2005 11:33

Pošpiněný holocaust

Pošpiněný holocaust

Robert Nohejl 202.?.?.?

Holocaust Survivor Says He's Leaving The US
Tue May 24, 2005( Uz i zide utikaji z Ameriky )http://www.justicefornone.com

So I heard the moving van pull up this morning. When I got home this evening I happened to spy my neighbor (he's like 85 years old - I don't know exactly, but he's old, talks and moves very slowly) standing on the sidewalk next to the van. I walked over and shook his hand, and we started talking. I asked him where he was moving, and he said, "Back to Germany."
I had been stationed in Germany for two years while in the military, so I lit up, and commented about how beautiful the country was, and inquired if he was going back because he missed it.
"No," he answered me. "I'm going back because I've seen this before." He then commenced to explain that when he was a kid, he watched with his family in fear as Hitler's government committed atrocity after atrocity, and no one was willing to say anything. He said the news refused to question the government, and the ones who did were not in the newspaper business much longer. He said good neighbors, people he had known all his life, turned against his family and other Jews, grabbing on to the hate and superiority "as if they were starved for it" (his words).

He said he was too old to see it happen right in front of his eyes again, and too old to do anything about it, so he was taking his family back to Europe on Thursday where they would be safe from George W. Bush and his neocons. He seemed resolute, but troubled, nonetheless, as if being too young on one end and too old on the other to fight what he saw happening was wearing on him. (Zkraceno)

53508

17.07.2005 03:41

Ahenakew uznán vinným z šíření nenávisti vůči židům

If I’m forced to choose between freedom of speech and the Order of Canada.

Robert Nohejl 202.?.?.?

• A furious David Ahenakew vowed yesterday to fight back after he was
found guilty of wilfully promoting hatred and fined $1,000 for
justifying the Holocaust, and saying Jewish people are a “disease.”

“I’m innocent of the charges brought against me and I will be appealing
the court’s decision,” said the former head of the Assembly of First
Nations in an emotional news conference following the court’s decision.

“I have learned that native people will never get good, solid justice in
this country. My case was as much about racism against First Nations as
it was about alleged racism against Jewish people.”

Lashing out at the courts, Mr. Ahenakew said: “First Nations people have
never received a fair trial in Canada’s judicial system since the first
so-called white settlers arrived here more than 400 years ago.

“The jails in this country are full of our people. We are more likely to
be victims of crime, more likely to be convicted, less likely to receive
either lenient sentences or parole.

“Our ways of life have been nearly eradicated, our languages have been
taken away, and we’ve suffered under deliberate genocidal policies
designed to rid the world of us.”

Visibly angry, Mr. Ahenakew continued his tirade, in a voice quavering
with emotion.

“Our children have been brutalized and raped at the hands of foreigners.
Our people have been murdered by law enforcement agencies set up to
protect us and infected with diseases by the people who saw this as a
way to gain our lands,” he said.

In handing down his ruling, Saskatchewan provincial court Judge Marty
Irwin said Mr. Ahenakew’s comments “clearly dehumanize the Jewish people.

“To suggest that any human being or group of human beings is a disease
is to invite extremists to take action against them.”

He has a year to pay the fine.

Mr. Ahenakew’s lawyer, Doug Christie, was also highly critical of Judge
Irwin’s decision, who he said “focused on the words themselves and
ignored the context in which they were spoken.”

“I think he disregarded the central issue of intention,” Mr. Christie said.

“I think we will have ample and good grounds of appeal on the issue of
intent from a spontaneous, unpremeditated, off the cuff and really,
ill-considered remark.”

Mr. Ahenakew, 71, is also being stripped of the Order of Canada. The
Governor General’s office confirmed Thursday that the Order’s advisory
council sent a letter to Mr. Ahenakew on June 30 informing him they’ve
begun taking steps to revoke his membership.

Mr. Ahenakew’s troubles began at a Federation of Saskatchewan Indian
Nations health conference Dec. 13, 2002, where the former chief and
founding member of the FSIN senate told conference delegates that Jews
created the Second World War.

He later told the Saskatoon StarPhoenix the Holocaust was warranted
because Jews “damn near owned all of Germany prior to the war.

“That’s why he (Hitler) fried six million of those guys, you kno...

Kráceno (Editor)

62042

17.07.2005 03:46

Ahenakew uznán vinným z šíření nenávisti vůči židům

Problem je v tom,ze ten indian ma vsech pet pohromade na rozdil od nas.

Robert Nohejl 202.?.?.?

It was in 1933 when, for the first time, Jewry declared war on Germany and called on the world to kill Adolf Hitler: "Judea declares War on Germany" (Daily Express, London, March 24, 1933, front page). The Jewish declaration of war on Germany was pronounced 19 days after Adolf Hitler won absolutely democratically the general election and only one day after he was even more democratically empowered by the "Reichstag" (parliament) to resolve the dire straits and poverty in Germany. Of course, no concentration camps were built and no restrictive Laws regarding the Jews had yet been passed at that time.

Later the World Jewish Congress and the Zionist leaders succeeded, according to the Torah True Jews, to initiate World War II: "The worldwide boycott against Germany in 1933 and the later all-out declaration of war against Germany, initiated by the Zionist leaders and the World Jewish Congress ..." (Rabbi Schwartz of the American Neturei Karta Movement, Friends of Jerusalem, stated in the New York Times, Sep. 30, 1997)

62043

17.07.2005 04:08

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

Takova nepozornost,zejmena ,kdyz obchodni zastupce Israelu byl varovan Mossadem nejit ven.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Global News Matrix | July 14 2005

How did ex-Mossad chief Efraim Halevy know that the London bombings were "multiple, simultaneous explosions" when he wrote his warmonger screed for the Jerusalem Post on July 7 -- the very same day of the London Bombing?

Did Halevi reveal too much operational knowledge?

"The multiple, simultaneous explosions that took place today on the London transportation system were the work of perpetrators who had an operational capacity of considerable scope," Halevy began.

Was he decribing an operation with which he was familiar - since it was not widely known that the bombs exploded "simultaneosly"?

Also, It was reported that Israeli officials were ordered not to make public comments on the London Bombing.

Then there is this troubling quote from Halevi, when he wrote --
"There was careful planning, intelligence gathering, and a sophisticated choice of timing as well as near-perfect execution."

"Near-perfect execution"?

How would Halevi know the bombings were executed "near-perfectly," and not "imperfectly" or "perfectly," -- on the same day of the attacks?

What were his criteria of "success"?

Did Halevi know what "perfect" execution should have entailed?

That comment opens up a Pandora's Box of possible explanations.

What does Halevi really know about the London Bombings?

Sharon obviously didn't muzzle Halevi in time.

62044

23.07.2005 04:27

Britské vystřízlivění

RE: Canadsti imamove muhamedanu odsuzuji nasili!!!!

Robert Nohejl 202.?.?.?

Dve zpravy za pozornost:Many leading Soviet-era players were Jewish, including Garry Kasparov, officially the highest-ranked in the world but now retired. The intense competition created a "them and us" division between Jewish and non-Jewish players, who include Spassky. Although this is the first time that Spassky has given vent to anti-Semitic feelings in public, Fischer - whose parents were, in fact, Jewish - has frequently exposed himself as a Holocaust denier and anti-Semite.

In an interview in 1999, he said that Jews were "criminals, parasites, liars and thieves" and described America as a "farce controlled by dirty, hook-nosed, circumcised Jew bastards."
------------
A federal court trial, alleging that the Orthodox Jewish owners of a Pico-Robertson building evicted a tenant because he shared his apartment with a non-Jew, is scheduled to open in Los Angeles next week. Braum acknowledged in the deposition that he asked Hutson-Montroy if he was Jewish. Braum told The Journal that he couldn’t believe that an Orthodox Jew would room with a non-Jew.
“If he brings in one McDonald’s sandwich, Stein cannot eat there anymore,” Braum said, referring to kosher dietary restrictions.
On Sept. 25, 2003, Braum’s message on Stein’s answering machine referred to Hutson-Montroy three times as a “goy.”
“Are you there? Are you moved out? Why? What kind of benefit do you get in giving this apartment to a goy?” Braum asked in the message, which Stein saved.
Days later, the eviction notice arrived.
Myslite ,ze budou ty koncentraky pro vsechny s tou nenavisti separovane ,jedny pro muslimy a druhe pro zidy?
Nakonec ,proc neudelat koncentrak pro politiky ,co nam sem natahali jak mulimy ,tak ty zidy?

62797

23.07.2005 04:50

Britské vystřízlivění

V celku v celem problemu neni rasismus ,ale lidske vztahy prosazujici domaci pravo.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Jsem uz nejaky tenpatek v Australii a jako remeslnik jsem prolezl kde ,co a reknu Vam ,za desitky roku zkusenosti a styky s lidmi jsme nasel ,ze Iracne nenavidi Poms-Brity,za to ,co jim kdysi udelali,Skoti ,jakby smet,ale v pomeru k asiatum se prohlasi jednote za Brity,takovy Indove ,to je stovky kast ,ktere se nenavidi,hodne lidi nenavidi Nemce a Australani jim to obcas davaji na vedomi,mnozi ,kdysi zijici v ruskem vlivu ,take nenavidi Rusy,proste tezko najdete nekoho ,kdo nekoho nenavidi a naopak zase nekoho ,kdo neni nekym nenaviden,takze je zde stale ovzdusi ,ze staci lidi trochu popudit a lide se budou rezat v ulicich ,jak v Los Agels a nebo pri bourich v Birginahmu.Mnohokrate jsem psal ,ze zide nenavidi vse ,co je nezidovske ,to same tvrdi se o muslimech ,v krestanstvi je to same,katolicivedli valky s protestanty a stale se mluvi o dalsi nabozenske valce,proste lide si nedaji pokoj,nejlepsi cestu zvolil president Bush,ten nemluvi o nenavisti,ale kouka se svym gangem ukrast vse ,co se ukrast da a dobre to zduvodnit,mame potom odpoved na jejich zlodejnu,nebot kazda valka je predevsim zlodejna a ta odpoved se nazyva terrorismus,chtel bych videt ,kdyby nekdo takto postupoval proti Americe,ovsem to by byl antiamerikanismus ,jako je antisemitismus a antisovetismus,pritom,zdy se jedna o jeden a ten samy zdroj k tvoreni nenavisti,ze nekomu ublizime a on nam to nesmi vratit. Politici v zasade netrpi,posledni byl Nikolaj Causesku,ten ,jediny to odnesl,ale v celosvetovem meridku,terrorismus vlad a terrorismus,jako odpoved je nezajima,kdyz jsou vsichni tak dobre zabezpeceni,takze ,zaverem obcane muze s nekoho nenavidet a tim podporujes prani svych politiku v jejich pozehnane praci pro verejnost,opatreni nasleduji velmi rychle.Multikulturni spolecnost je politicky omyl ,za nez obycejni lide dnes plati svym zivotem,sami zide v Israelu naprosto jasne rikaji,ze multikulturarismus neni pro Israel,Israel je jen pro zidy,proc si z toho nasi politici nevezmou priklad,kdyz je to tak jednoduche,potiz je v tom ,ze mnozi nasi politici,jsou prave ti zide,co by jinak meli byt v Israelu.

62800

23.07.2005 05:00

Smutný, přesmutný svět fanatiků politické korektnosti

Zde mate nazorny priklad vysvetleni politicke korektnosti,proc si to nasi politici nevezmou za sve?

Robert Nohejl 202.?.?.?

Multiculturalism not for Israel - LeiblerBy John Masanauskas
Isi Leibler
Melbourne - Jewish leader Isi Leibler, a staunch defender of Australian multiculturalism, says the policy has no place in Israel."This is a country which was set up and created as a Jewish country for the Jews," he told a Jerusalem newspaper.Mr. Leibler has previously said that multiculturalism in Australia was something that "we are all proud being part and parcel of."The founder of Jetset Travel moved to Israel two years ago as chairman of the World Jewish Congress. He recently published an essay arguing that Zionism, or Jewish nationalism, was under threat in Israel by "post-Zionists"."A post-Zionist is someone who actually looks positively towards the end of the Jewish people in ethnocentric terms, as a national group, and no longer sees the Jewish people as one united people," he told the Jerusalem Post.Mr. Leibler said post-Zionists were pushing a universalist agenda in schools aimed at eliminating Jewish nationalism and creating a multicultural state.But Mr. Leibler, 65, has the opposite view of multiculturalism in Australia.During the Pauline Hanson debate in 1993, he warned that multiculturalism was under threat by extremists."There is a need to sit together and establish a way in which Australians can recapture that spirit of multiculturalism which I think we are all proud being part and parcel of, and which is really under threat," Mr. Leibler said.

Kdyby ,to same pani Handsonova tvrdila v Israelu ,jako zidovsky program ,tak by dodnes tam byla oslavovana,bohuzel se nasli lide ,kteri v tom heldali to ,co by mohlo prijit pozdeji,ze by pan Leiber mel byt deportovan do Israelu,on tam dnes uz je ,ovsem s tim pytlem penez ,co vydelal v Australii.

62803

23.07.2005 05:20

Londýn deset dnů po útoku - prach se usazuje

Co si mysli nasi "demokraticti" vladci se stabem byrokratickych expertu?

Robert Nohejl 202.?.?.?

Co si mysli Americane ,kdyz bombarduji cizi zemi daleko za oceanem v nevyhlasene valce ,kde zabijeji obcany ciziho statu,ze to zustane bez odezvy a co si mysli Toni Blair,kdyz jim v tom jde pomoci,ze budou Britove vitani s kytickou v ruce,sebranou z hrobu jejich obeti.Prece tohle zname ,kdyz k nam Rusove pritali v ramci osvobozeni,kdo je vital ,jedine kolaboranti ,prostitutky a politici.Jestliz e,nam politici mluvi o terrorismu,tak predevsim musi zastavit ten svuj statni terrorism proti suverenim statum,ktere napadaji v ramci lzi ,kde pravou pricinou je jich nerostne bohatstvi na ktere zavistive hledi jejich prumyslovy magnati,jez jim plati volby.
V Nurimberskem procesu byl Nemecky narod vinen,kazdy,jako obcan ,ze mel vzdorovat Hitlerovi,prikladem je ted Israel ,co tresta vojaky ,jez odmitaji akce proti civilistum Palestiny na jejich uzemi a co odmitaji i zakrocit proti "osadnikum" co se usadili na doposud neisraelskem uzemi.
Shrnuto vse dohromady ,ma tedy kazdy americky zoldner ,pravo desertovat,tak ,jako britsky a tak ,jako ostatni,ale ,co delat s politiky tvorici toto ovzdusi ,je zprinasi terror do mist naseho ziti,kdyz vetsina obyvatel chodi k volbam a vubec nevi proc ?
Nejvetsi pricinou terroru ve svete ,jsou nasi politici,cely svet je ted ,receno slusne ,vzhuru nohama a komu za to mame podekovat,media a nasi vladci,kteri vytvari problem a potom vytvari opatreni,to vse o nas a bez nas,ale konecny ucet je na nas -volicich,obcanech.
Jinymi slovy,terrorismus je pro politiky vitanou prilezitosti jeste vic obrat obcana o jeho prava a upevnit vlastni mocenske postaveni,v Australii bylo 70% proti valce v Iraku,dnes nas strasi ,ze neco ,driv a nebo pozdeji "bouchne u nas",takze sami dobre vedi ,co seji a co my musime sklidit.

62807

12.08.2005 05:15

Jdeme po vás

To ,co je dnes tresten ,zitra se bude politikum hodit do kramu a zase naopak.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Amerika ,tak zvane bojuje proti terrorismu a jaka je zkutecnost v pripade rassismu,ktery s tim souvisi ,ovsem.Texas je ctvrtym statem v Americe ,kde barevni prevladli nad bilyma,pripad v Los Agelis rika ,ze zde Mexicane rikaji Americanum ,aby z tohoto statu vypadli,ze to neni uz soucast Ameriky ,ale Mexika,takze jaka se zde vyvine situace pro Americany?
Jestlize, nekdo tihne ke KKK ,tak propaganda KKK prijde mozna vhod k udrzeni Spojenych Statu Americkych pohromade,aniz by ovsem Washington dal drivejsim projevum KKK za pravdu,tak se prece sam,tento byrokraticky sistem nemuze znemoznit,ze ano?
Z historie mame priklady ,jak se vitr politickeho deni snadno zmeni,takovy Stalin dusil narodni citeni a viru v pravoslavny kostel ,kde se dalo,co tech kostelu nechal zborit a jak nakladal s vericimi,ale v dobe druhe svetove valky ,konecna stanice Gulag, ale, kdyz Nemci postupovali,tak najednou z Moskvy se obevila kampan chranit svatou maticku Rus.Vlastenectvi a jeho obeti byly najednou dobre v zachrane bolsevickeho systemu,ktery toto krvave potiral,tak dokonale ,ze Rus ztratila celkem na 100 milionu svych obcanu.
Nezapomenme na zivotni zkusenost z "Prazskeho Jara",kdy se komunisti nestacili prevlikat,jak se situace rychle menila,kdo vcera byl hrdina pro Dubceka,tak pozdeji byl pomyleny a ovsem k potrestani a jeste pozdeji,aby zachranili koryta dodane stranou,tak, se omlouvali za pomyleni a zadali stranu za odpusteni,kdyz ,uz vedeli ,ze Dubcek nebude na miste nejvyssim.Nakonec ,prvni den po vitezstvi Sametu,vsichni byvaly tvrdi zastanci komunismu se nasli o prvni nedeli na prednich lavicich v kostele,ktery zacal byt po polskem prikladu popularni,ze ano?
Cenzori a tajna policie vzdycky ma plne ruce prace a vzdycky je jejich prace atraktivni a vzdy jsou na spravne strane i kdyz se vitr meni ajednou fouka z jedne a nebo z druhe strany,dnes ,uz se ozvaly hlasy v USA ,ze by vsichni muslimove meli by byt zavreni v koncentracnich taborech, v Anglii jsou hlasy ,vsichni ,kdo nejsou Britove ,tak ven z Britanie,ale ,jeste pred par tydny zavreli studenku jez vykrikla ,jeste v nevhodne dobe "Britanie ,Britum !!" ,mozna ,ze je jeste dodnes zavrena,az pan Blair vykrikne "Brianie ,Britum" ,tak ji mozna pusti,mozna ,take ne,kdyz uz ji jednou zavreli.
Chicago -- August 2, 2005 -- U.S. federal prosecutor Patrick Fitzgerald's Chicago grand jury has allegedly issued perjury and obstruction of justice indictments to the following members of the Bush Administration: President George W. Bush, Vice-President Richard Cheney, Bush Chief of Staff Andrew Card, Cheney Chief of Staff I. Lewis "Scooter" Libby, Attorney General Alberto Gonzalez, former Attorney General John Ashcroft, imprisoned New York Times reporter Judith Miller and former Senior Cheney advisor Mary Matalin.
Politika je spinave pradlo a vsichni ti cenzori a tajni musi to pradlo za ne vyprat,jinak to ani nejde -Brecnaider nezemrel,jen se prevlika z jedne funkce do druhe a kazdemu rezimu je vzdy uzitecny.
Nakonec i v tom bolsevickem priklade najdem jak se KGB likvidovala sama ,kdyz uz z nich nekd...

Kráceno (Editor)

65708

12.08.2005 05:45

Příběh Omana

Kazdy ,kdo muze ,tak si nakrade a potom se s nakradenym odvali ,tam ,kam patri.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Portus Didn't Invest $52.8 Million in Customer Funds, KPMG Says

June 17 2005 (Bloomberg) -- Portus Alternative Asset Management, a Canadian hedge fund whose co-founder is being investigated for fraud, didn't invest about $52.8 million that it received from customers and about $17.6 million is missing, KPMG LLP said in a court filing.

Portus co-founder Boaz Manor, who fled to Israel after the hedge fund assets were seized, misappropriated investment funds using offshore accounts, including $2.5 million that was transferred to a bank account in Milan and $700,000 that was paid to Manor's lawyer in Israel, KPMG said. The accounting firm has asked an Ontario judge to order that the money be returned.
Two former associates of Jack Abramoff, the embattled lobbyist, left the country Monday night en route to a new life in Israel. The relocation comes as a Justice Department taskforce presses forward with an investigation into potential criminal wrongdoing stemming from Abramoff’s business dealings.

Sam Hook and his wife Shana Tesler both worked with Abramoff at the law firm, Greenberg Traurig. Hook served as the registered agent for Grassroots Interactive, a lobbying venture tied to Abramoff that has reportedly been subpoenaed by the Justice Department taskforce.
Dam Vam jen par prikladu,tady z Australie,kde se ted zbroji proti muslimum a tak jsme dostali i porad o jednom Indovi a nebo Pakystanci ,co se dostal z Jizni Afriky do Australie a jeho spolecnost nestydate okrada Australany,coz bychom se asi pred dobou o terrorismu nikdy nedozvedeli,samozrejme ,ze pravnici a jini jeho pratele jsou Australani ,co mu v tom pochybnem ,ale vynosnem obchode pomahaji ,aby vse bylo dle prava,tedy,prava tech pravniku ,co jsou za to placeni.
Radiovy porad nam prinesl rozhovot par ortodoxnixh zidu ,ktery vystudovali v Australii za penize vlady, zadny z nich nebude pracovat lopatou to da rozum, vystudoval na doktora,pravnika,zubabe,sociologa a jine atraktivni povolani a stezuji si reporterovi, jaky je tady strasny zivot pro ne v Australii a jak se citi dobre ,kdyz jsou v Israelu,kam se ted s diplomem v kapse odvali,protoze v Israelu by zaplatili vice ,nez v te spatne Australii,shrnme to do jednoho,
hloupi ,kdo dava a hloupejsi ,kdo nebere !!*
Tady nejde o rasismus,antisemitismus ,tady jde o to vyuzit vseho a vsechno pro sve JA !
POUKAZOVAT NA TENTO ZPUSOB "OBCHODU',KRADEZE,VYDIRANI,OBOHACOVANI,VYUZIVANI, JE V NEKTERYCH PRIPADECH TRESTNYM CINEM ,NEBOT NENI ZLODEJ ,JAKO ZLODEJ.Kolik kritiku na tento zpusob jednani bylo narceno z rassismu,antisemitismi a bylo za svuj vlastenecky projev se nenechat okradat potrestano,ale ,nikdy nebyl potrestan politik ,jez umoznuje temto lidem takto jednat proti domacim obcanum a v tom to vezi,nebot ten politik ,take vyuziva prilezitosti a jeho JA je vic nez cela Australie,Britanie ,Amerika atd.

65711

12.08.2005 07:19

Jsem také ve válce?

Bubny valky uz hraji za libe vune oleje a vydelku z nej -ideologie demokracie a svobody je k smichu.

Robert Nohejl 202.?.?.?

August 10, 2005 -- U.S. prepared to grab Iran's southwestern majority Arab and oil-rich province after saturation bombing of Iranian nuclear, chemical, and command, control, communications & intelligence (C3I) targets. According to sources within the German Federal Intelligence Service (Bundesnachrichtendienst - BND), the Bush administration has drawn up plans to hit Iran's nuclear, other WMD, and military sites with heavy saturation bombing using bunker buster bombs and tactical nuclear weapons. The attack will be coordinated with urban and rural critical infrastructure sabotage carried out by elements of the People's Mujaheddin (MEK), Pentagon Special Operations units, and other Iranian dissident groups. The German intelligence comes from classified briefings provided by elements within the CIA that are concerned the neocons in the Bush administration will, in attacking Iran, set off a chain of events that will lead to world war. Intelligence on U.S. plans to attack Iran has also been passed by CIA agents to counterparts in France, Britain, Canada, and Australia. The Bush war plans for Iran also entail quickly seizing Iran's southwestern Khuzestan Province, where most of Iran's oil reserves and refineries are located. Khuzestan has a majority Shia Arab population that has close links with their ethnic and religious brethren in Iraq. The Bush plans call for a U.S. military strike across the Iraqi border and from naval forces in the Persian Gulf in answer to an appeal for assistance from the Al Ahwaz Popular Democratic Front and Liberation Organization rebel forces in Khuzestan, which will declare an independent Arab state of the Democratic Republic of Ahwaz and receive diplomatic recognition from the United States and a few close U.S. allies. After World War I, Khuzestan was annexed by Iran, then called Persia.

Kdyz nemate zbrane hromadneho niceni ,tak vam je Amerika-Washingtonska vlada zidu doda pomoci odpalenych bomb na vase mesta a jeste k tomu nejde hlupaky zpivajici o demokracii."Americani" maji citlivy nos ,vsude tam ,kde se naleza olej.

August 9, 2005 -- U.S. base in Paraguay established to protect Sun Myung Moon's water and land resources. With U.S. troops currently protecting Halliburton's oil operations in Iraq and the CentGas pipeline in Afghanistan, U.S. troops are now being sent to Paraguay, complete with immunity from criminal prosecution by Paraguay or the International Criminal Court, to protect the millions of acres of Paraguayan water and land resources bought over the years by religious cult leader Sun Myung Moon. It is not coincidental that Moon's Unification Church has many followers within the Bush administration. Last month, 500 U.S. troops arrived in Paraguay to expand the Mariscal Estigarriba air base to handle large U.S. military transport planes

65721

12.08.2005 07:36

Příběh Omana

Bude se delat poradek,ted jde jenom o to s vyhazovem muslimu ,abychom nevyhodili omylem i zidy.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Jak se z nekterych ,jakoby muslimu-arabu nakonec vyklubaji zide,kteri prodaji terroristum vse ,kdyz ,ovsem dobre plati

According to FBI insiders, wiretaps of phone calls in the Giza-Bilmen-Karni smuggling ring yielded the name Douglas Feith, the Undersecretary of Defense for Plans and Policy and one of Donald Rumsfeld’s chief advisers, and Turkish MIT intelligence members of the American Turkish Council, a lobbying group which represents some of America's largest defense and private military contractors.
Israeli nuclear arms smuggler Asher Karni: His links to Bush administration and Israeli officials may have been the real reason Valerie Plame and Brewster Jennings & Associates operations were exposed.

A Federal Judge in Denver said Karni could be released on $75,000 bail but the government appealed the decision to Judge Thomas Hogan of the U.S. Court of Appeals in Washington, DC. Hogan is the judge who ordered New York Times reporter Judith Miller to prison for her failure to testify before the Grand Jury. The federal prosecutors’ appeal failed and Karni was released on bail into the custody of Rabbi Herzel Kranz. Karni was ordered to wear an electronic monitor and was ordered to remain at the Hebrew Sheltering Home in Maryland.

UPDATED: On Aug. 5 Israeli citizen Karni was sentenced by U.S. District Judge Ricardo Urbina to three years in prison for trying to ship the nuclear triggers to the A. Q. Khan network in Pakistan. It is an amazing sentence when one considers that U.S. citizen Jose Padilla is being held indefinitely in a US military prison, without trial, for allegedly trying to set off a "dirty" radiological bomb.

A ,tak ,heslo z LImonadovyho Joe,"At jses lump a nebo hrdina ,vsichni jsme jedna rodina"plati dnes dvojnasob.

65722

14.09.2005 03:02

Benešovy dekrety – otevřená kauza

Ne jenom Mnichov , ale i Benesovi degrety jsou ukazkou politicke kratkozrakosti nasich vudcu.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Vstupem do Evropskeho spolecenstvi, Ceska republika zrusila svoji statnost, jinymi slovy , Benesovi dokumenty byly zruseny a staly se casti historie. Prikladem je to ,kdyz prijmete jinou menu a svou menu , drive a nebo pozdeji zrusite , tak ste ztratili svou existenci, jako stat, jako narod jste se vzdali svych narodnich prav a ztracite i svou historii a dedictvi vasich predku, nebot , jako stat - narod se jdete podridit nenarodnim silam , cizim zakonum a vase vlada se stala provincni vladou jedne velke , jez kulturne a historicky nema nic spolecneho s vami, driv a nebo pozdeji zmizi i to ,co jste vlatsnili , jako stat.Benesovi degrety meli upevnit celistvost Ceskoslovenska od pristich nenarodnich vlivu, ochranit stat , obyvatelstvo od toho ,co zazilo v ramci Sudet, ochranit Slovensko od madarske mensiny a jejimu vlivu.
Mnopzi politici si toto nepripousteji, nebot osobne by se dostali do posic ezradcu vlastniho naroda, nacionalismus -vlastenectvi se musi pro jejich jidassky baksis stat mrtvym pojmem, pro ne se otevreli dvere do sveta s tim ,ze otevreli dvere jinym do Ceskoslovenska a ti zde budou "hospodarit po svem", bez ohledu na narodni zajmy ,kterych se politici svou chytrosti-hlouposti zrekli.
Takze , diskuse o Benesovych degretech, Sudetech je uz jen historickou debatou nad necim , co dnes nema smysl, nebot dnes je situace zcela jina a je tezko hrat na vlatenecke struny, na neco , co jsme samy znicili.
Rozehravat hru na toto thema jen bude vyvolavat nenavist z obou stran konfliktu,ktery je uz mrtvyn "deckem" ,kdyz jsme v Unii Evropskych Statu a spolecenske a obcanske slozeni obyvatelstva se zcela zmeni v nekolika desetiletich pod prilivem emigrantu ,obchodniku a jinych jez se usadi na miste kdysi existujiciho Ceskoslovenska.

70522

14.09.2005 05:03

Multi-kulti? Tuti-fruti!

Multikulturni spolecnost bude ,ale bez krestanu

Robert Nohejl 202.?.?.?

U.S. State Department
Says New Testament
Is 'Anti-Semitic'?
By Rev. Ted Pike
9-13-5

Evangelical lovers of Israel would never believe that our government could consider them anti-Semitic. Yet the U.S. State Department's new "Department of Global Anti-Semitism" now defines anti-Semitism in a way that makes Bible-believing Christians into anti-Semites. Here's how:

The State Department's 40-page Report on Global Anti-Semitism cites a recent example of "anti-Semitism" in Poland. "...the pastor of St. Brigid Church in Gdansk told parishioners during services that Jews killed Jesus and the prophets." (p.22) What's wrong with that? According to Jewish leadership: plenty. Jewish leaders say it was this millennia-old accusation that ultimately led to the Holocaust: to millions of Jewish "Christ killers" being herded into the prison camps and gas chambers of Auschwitz, Dachau, etc. "You can't get any more anti-Semitic than that!" they protest.

IS THE NEW TESTAMENT "HATE LITERATURE?"
Yet, think about it. Isn't that accusation exactly what Mel Gibson portrayed in "The Passion of the Christ?" Isn't that exactly what the New Testament teaches in passages too numerous to list here? Scripture says evil Jewish leaders, helped by Jews gathered at the Feast of the Passover, collectively pressured the Romans to crucify Christ.

From the Book of Acts alone come powerful indictments of the Jews. "...let all the house of Israel know for certain that God has made him both Lord and Christ, this Jesus whom ye crucified." Acts 2:36. "Men of Israel...this man...you nailed to the cross by the hands of godless men and put him to death." Acts 2:22,3. "Men of Israel...Jesus, the one whom you delivered up...you disowned...put to death the Prince of Peace" Acts 3:12-15. "The God of our fathers raised up Jesus, whom ye had put to death by hanging him on a cross." Acts 8:30.

These words - that the Jews killed Jesus - were spoken by the pastor of St. Brigid Church in Gdansk, Poland. If he is anti-Semitic according to the US State Department, then so is the New Testament! So are you as a Bible-believing Christian!

NO CHRISTIANS ARE SAFE
Most Christians "spiritualize" the above Scriptures, saying we are "all" guilty for the crucifixion. Yet it is clear that as long as any Christians believes the "anti-Semitic" New Testament to be the inspired word of God, he, also, is not safe from being labeled "anti-Semitic" by our government. Christians can also expect such derision from Jewish "civil liberties" organizations such as the Anti-Defamation League of B'nai B'rith, which is always eager to marginalize Christians into those our "tolerant" society should disapprove of.

Even Mel Gibson, who believes personally that we are all guilty of the crucifixion, was not immune from attack by ADL as anti-Semitic.

This is ominous for Christians because in countries dominated by hate laws, such as Canada, public criticism of matters Jewish, or "anti-Semitism," is a hate crime punishable by harsh fines...

Kráceno (Editor)

70533

14.09.2005 05:08

Benešovy dekrety – otevřená kauza

Zijete v zemi snu,driv a nebo pozdeji Vam nic nezustane i sve nabozenstvi zahodite ,jako nepotrebny kram

Robert Nohejl 202.?.?.?

U.S. State Department
Says New Testament
Is 'Anti-Semitic'?
By Rev. Ted Pike
9-13-5

Evangelical lovers of Israel would never believe that our government could consider them anti-Semitic. Yet the U.S. State Department's new "Department of Global Anti-Semitism" now defines anti-Semitism in a way that makes Bible-believing Christians into anti-Semites. Here's how:

The State Department's 40-page Report on Global Anti-Semitism cites a recent example of "anti-Semitism" in Poland. "...the pastor of St. Brigid Church in Gdansk told parishioners during services that Jews killed Jesus and the prophets." (p.22) What's wrong with that? According to Jewish leadership: plenty. Jewish leaders say it was this millennia-old accusation that ultimately led to the Holocaust: to millions of Jewish "Christ killers" being herded into the prison camps and gas chambers of Auschwitz, Dachau, etc. "You can't get any more anti-Semitic than that!" they protest.

IS THE NEW TESTAMENT "HATE LITERATURE?"
Yet, think about it. Isn't that accusation exactly what Mel Gibson portrayed in "The Passion of the Christ?" Isn't that exactly what the New Testament teaches in passages too numerous to list here? Scripture says evil Jewish leaders, helped by Jews gathered at the Feast of the Passover, collectively pressured the Romans to crucify Christ.

From the Book of Acts alone come powerful indictments of the Jews. "...let all the house of Israel know for certain that God has made him both Lord and Christ, this Jesus whom ye crucified." Acts 2:36. "Men of Israel...this man...you nailed to the cross by the hands of godless men and put him to death." Acts 2:22,3. "Men of Israel...Jesus, the one whom you delivered up...you disowned...put to death the Prince of Peace" Acts 3:12-15. "The God of our fathers raised up Jesus, whom ye had put to death by hanging him on a cross." Acts 8:30.

These words - that the Jews killed Jesus - were spoken by the pastor of St. Brigid Church in Gdansk, Poland. If he is anti-Semitic according to the US State Department, then so is the New Testament! So are you as a Bible-believing Christian!

NO CHRISTIANS ARE SAFE
Most Christians "spiritualize" the above Scriptures, saying we are "all" guilty for the crucifixion. Yet it is clear that as long as any Christians believes the "anti-Semitic" New Testament to be the inspired word of God, he, also, is not safe from being labeled "anti-Semitic" by our government. Christians can also expect such derision from Jewish "civil liberties" organizations such as the Anti-Defamation League of B'nai B'rith, which is always eager to marginalize Christians into those our "tolerant" society should disapprove of.

Even Mel Gibson, who believes personally that we are all guilty of the crucifixion, was not immune from attack by ADL as anti-Semitic.

This is ominous for Christians because in countries dominated by hate laws, such as Canada, public criticism of matters Jewish, or "anti-Semitism," is a hate crime punishable by harsh fines...

Kráceno (Editor)

70534

26.11.2005 01:38

Odpověď ortodoxních židů na kritiku íránského prezidenta

Tak ,to ma byt ,aby kazdy do diskuse pridal svuj dil materialu k objasneni veci.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Tak ,zvanych zidu je plno v ruznych skupinach a oko rozdilni a ve zkutecnosti velmi dobre spolupracujicich,avsak zde je zkupina zidu o kterych jste nikdy neslyseli a zide je zatracuji ,nebot vetsina z nich spolupracovali a bojovali v radach nemecke armady vypadajici na prvni pohled ,jako muslimove,jako albansti muslimove ,ale jsou zide,bohuzel , jejich jmeno jsem zapomel,jakmile jej najdu zverejnim.
Takze ,kdyz jdete k soudu ,tak musite mluvit pravdu a to pod jednim jmenem,jenze ,tak zvani zide meni nekolikrate jmena za svuj zivot ,aby zahladili ,jejich spatnou minulost,ktera by jim nebyla vhodna v "novem podnikani" a zaroven ,kryji i svou chazarskou minulost.Problem je v tom ,ze kdyz nektery z nich se chce asimilovat ,tak mu to ostatni "zide" nedovoli a davaji mu to znacne najevo,proste radymafie nemuzete jen tak opustit,proto rikaji ,jednou "zidem" navzdy "zidem".Historicky vzato,to je ten kamen urazu,tak zvany marranos-spanelsky prasata,se pod nasilim nechali pokrtit,ale stejne tajne provadeli judaismus-Talmudismus i kdyz o mnohych se vedelo,ze jen jedna generace je ve vire zidovstva apred tim to byli krestane a ten chazarsky puvod ,ktery vlastne judaismem dostali k dobru,nebyl takovou zatezi ,jako to ,ze zaroven dostali "krvave oznaceni",co by vrahove Krista,sice pouzivaji bibli ,co by k opodstaneni uzemi ,kde nikdy nezili,ale na druhe strane dostavaji "blood label",ktery si takto ,co by vybrana "rasa" ,kterou oni nejsou v zadnem pripade ale ignoruji historicke oznaceni"self-styled"jews" a delaji ze sebe semity,ale nejsou,vsichni Arabove jsou vice semity ,nez tyto nove budovane chazarske jednotky.
Tak zvany hakenkraic byl odznakem babylonskeho zidovstva,ke kteremu se pre druhou svetovou valkou hlasite hlasili i tak sami sebe nazyvajici zide ,co by jejich simbol-proste vybiraji si,co se jim hodi a co ne a tak neni divu ,ze i rabbin prohlasil,ze nacismus je uboha kopie zidovstva -judaismu a ze hakenkraic jim byl ukraden nacisty-vis noviny 14 brezna 1933- Daily Express -Londyn,patecni vydani, kde je dukaz ,ze zidovstvo,zapoclo valku na Nemecko a za par roku ,co by obet ,pozadovali odskodneni,co by obet,nejakych 50 milionu krestanu ,nema tu hodnotu nafikslovanych 6 milionu,coz v Auschwitz dokazali vymenou pametnich desek a archivy -kniha mrtvych,ktera byla drzena sovety-zidy ,take .
Takze ,ted ve state California se uz deti uci z cenzurovane bible ,kde udajni,co by ,jakoby zide ,odstranili vse ,co tam nechteji mit a budou tuto cenzuru prosazovat celosvetove,aby svou chazrskou risi zcela obnovili na falesnych zakladech o vybrane rase a zeme svych predku a podobnych nesmyslech,za ktere by normalni clovek pred soudem byl zalovan za podvod.
Proto neni divu ,ze v Bejrutu ,specialni komando hledalo velmi vzacnou knihu Talmud ,co vlastnil Hussein,aby se tato kniha nedostala do rukou nepovolanych a dale se kradli pamatky z musea ,aby se zahladila stopa rozdilu ,co byli babylonsti zide a co jsou Chazari ,za ne se dnes vydavajici-dukaz musel zmizet,takze i noviny z roku 1933 ,"pro chatrnou kondici nebyly pristupny verejnosti",jen ...

Kráceno (Editor)

80266

26.11.2005 02:09

Mlčení okupantů

Myslim ,ze Vam unika zasadni vec a to,ze jdeme do treti svetove valky.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Indeed,this powerful elite aims for a global war. "WWIII is Coming,whether they like it or not",top Sharon Aide ,Ra`anan Gissin,stated- Arizona Daily Star,April 27,2002.
Takze diskuse ,cim budu zabit se mi zda ,neni veci podstatnou,dulezite je ,ze budu zabit!!
Svet prodela dve svetove valky a jak muzete cist vyse ,zide ,tak zvani ,nam zajisti ,ze si prodelame i treti svetovou valku,coz ,pri pohledu na slozeni "Americke vlady",je veci zcela uskutecnitelnou.
Co ,takhle ,ne zdo dalsi valky ,to vzit "po staru"schytat vsechny ty ,co vydelavaji na valce ,sudat jim gatata a na holou jim natriskat rakoskou,ze by si mesic nesedli na zadek a mozna ,ze by potom byl na dlouhy cas pokoj a rakosku by ulozili v holocaust museum ,co by antisemiticky dukaz nasilnosti na vyvolenych zadkach,co rikate?
Proc ,krestansky svet jde do valek a proc ,krestane maji bojovat proti muslimum,co se dat tak dohromady a natriskat tem provokaterum,vzit toho generala Gissin a dat mu poradne na pametnou,tak se to drive delalo s neposlusnymi chlapecky.
Ocistit media od navadeni krestanu k nenavisti k muslimum ,pro dobro statu Israel,vyhazet tyto provokatery do jednoho,myslite ,ze to neni proveditelne?
Takze ,historicky zaznam,ktery rika ,ze "In 1868 while preachinga funeral ,Rabbi Reichorn-Rzeichorn-stated , "Wars are the Jew`s harvest", and they are certain reaping a bloody and bountiful harvest.
http:/www.rense.com/general37/taji.htm
Nechme jednou sklidit ,tak zvane zidovstvo,to co seji,pouzit jejich nepritele,co by naseho pritele,nebo ,jak se rika nepritel ,meho nepritele je mym pritelem,proc ,ne ,kdyz uz jsme zaplatili vic ejak 100 miliony krestanskych obetech na valkach nam vnucenych.
Why do we listen to old men tell us this war will ensure peace and bring democracy to Iraq? The old men should read Gandhi, who said that there is no road to peace, that peace is the road. No road strewn with wanton death and destruction ever leads to peace.

But old men aren't interested in peace--only profit. They destroy another generation of American boys so Halliburton and Bechtel and the arms merchants can reap obscene profits, caring not that those boys who survive will dream the dreams I now dream--dream them long after I have died.
http://www.uruknet.info/?p=m18136&date=25-nov-2005_00:20_ECT


80269

26.11.2005 03:11

Dopis velvyslanci Spojených států

RE: ....takový jeden e-mail....po 2000 letech, se ted Vatikan podvolil zidovstvu a censuruje Bibli.

Robert Nohejl 202.?.?.?

The archbishop of Madrid, Cardinal Antonio Maria Rouco Varela, is introduced to local Jews by the president of the Federation of Jewish Communities in Spain, Jacobo Israel Garzon on Nov. 16.


AROUND THE JEWISH WORLD
Church reaches out to Spanish Jews,
seeking allies against prime minister
By Jerome Socolovsky
November 23, 2005

MADRID, Nov. 23 (JTA) – Earlier this month, the archbishop of Madrid set foot in the city’s main synagogue for the first time, joining Spanish Jewish leaders in marking 40 years since the Vatican opened the door to contact with Judaism and other faiths.
The gesture to commemorate the 1965 papal decree known as Nostra Aetate comes as the Catholic church in Spain is trying to gain allies in its growing conflicts with Prime Minister Jose Luis Rodriguez Zapatero’s Socialist government.

Though Zapatero is better known abroad for his military pullout from Iraq, in Spain he has angered conservatives and the church by legalizing same-sex marriage, easing regulations on divorce and abortion and...
--------
Rabbi, Archbishop mark Nostra Aetate anniversary

A leading Israeli rabbi and the Archbishop of Paris commemorated the 40th anniversary of the Vatican’s repudiation of anti-Semitism.
Rabbi David Brodman, chief rabbi of Savyon, and Archbishop Andre Vingt-Trois addressed the “Searching for Answers; Asking New Questions” conference in Brussels on Wednesday, which marked four decades since the Vatican’s landmark Nostra Aetate, an encyclical that banned “displays of anti-Semitism directed against Jews at any time or from any source.”

The 40 years since the document have provided an “incredible experience,” Brodman said. He added: Rabbis “are sitting together with Cardinals, and we are not there to just listen to them. We are there to learn from each other, like an older and a younger brother, as the late Pope John Paul II said.”

The conference was organized by the World Jewish Congress and local Belgian Jewish organizations.

Vatikan straci a katolicka cirkev kolaboraci s zidovstvem si sama sobe "kope hrob".Papez ,jez navstevuje a zucastnuje se zidovskych obradu v synagoze neodpovida pravidlum bible,cenzurovat bibli ,je cenzurovanim "boziho slova".Bud tedy 2000 roku lhali a nebo lzou ted .Predchozi papezove palili Talmud pro jeho nenavistny obsah ,ted ,krestanska cirkev cenzuruje bibli i kdyz "zide " necenzuruji Talmud,Vatikan -katolici nemohou zachranit svou ted jiz nedobrou povest v kolaboraci s Judaismem.Upadek krestanstvi je ted vsude videt,kam se jen podivate a nasledky jsou zde.Christians Next Targets Of 'Hate Law'
Crackdown In Canada *

80275

01.12.2005 00:48

Kdo ovládá Ameriku? IV.

Americane nebrali slova svych narodnich vudcu vazne a ted plati za svou lenost myslet

Robert Nohejl 202.?.?.?

(The Universal Jewish Encyclopedia states that "The Talmud is the real "bible" of the Jews and that it supersedes the Old Testament. This volume has been condemned down through the ages for preaching hatred for Christ and all Christians. Read "THE TALMUD UNMASKED" for the full shocking details.)

This prophecy, by Benjamin Franklin, was made in a "CHIT CHAT AROUND THE TABLE DURING INTERMISSION," at the Philadelphia Constitutional Convention of 1787. This statement was recorded in the dairy of Charles Cotesworth Pinckney, a delegate from South Carolina. "I fully agree with General Washington, that we must protect this young nation from an insidious influence and impenetration. The menace, gentlemen, is the Jews. In whatever country Jews have settled in any great number, they have lowered its moral tone; depreciated its commercial integrity; have segregated themselves and have not been assimilated; have sneered at and tried to undermine the Christian religion upon which that nation is founded, by objecting to its restrictions; have built up a state within the state; and when opposed have tried to strangle that country to death financially, as in the case of Spain and Portugal. For over 1,700 years, the Jews have been bewailing their sad fate in that they have been exiled from their homeland, as they call Palestine. But gentlemen, did the world give it to them in fee simple, they would at once find some reason for not returning. Why? Because they are vampires, and vampires do not live on vampires. They cannot live only among themselves. They must subsist on Christians and other people not of their race. If you do not exclude them from these United States, in their Constitution, in less than 200 years they will have swarmed here in such great numbers that they will dominate and devour the land and change our form of government, for which we Americans have shed our blood, given our lives our substance and jeopardized our liberty. If you do not exclude them, in less than 200 years our descendants will be working in the fields to furnish them substance, while they will be in the counting houses rubbing their hands. I warn you, gentlemen, if you do not exclude Jews for all time, your children will curse you in your graves. Jews, gentlemen, are Asiatics, let them be born where they will nor how many generations they are away from Asia, they will never be otherwise. Their ideas do not conform to an American's, and will not even thou they live among us ten generations. A leopard cannot change its spots. Jews are Asiatics, are a menace to this country if permitted entrance, and should be excluded by this Constitutional Convention.
##
JEFFERSON, THOMAS. 18th century American statesman. "Dispersed as the Jews are, they still form one nation, foreign to the land they live in." (D. Boorstin, THE AMERICANS) "Those who labor in the earth are the Chosen People of God, if ever he had a chosen people." (NOTES ON VIRGINIA)

Z tohoto duvodu Anglicky kral ustanovil v Magna Karta pravidlo,ze po smrti muze ,ktery byl zadluzen u zidu,nemaji zi...

Kráceno (Editor)

81173

01.12.2005 01:25

Pilátovo krédo

Slavny exodus je rovnez znam ,co by utek s ukradenym do pouste, uniknout pronasledovani.

Robert Nohejl 202.?.?.?

the children of Israel went out of Egypt covered with jewels and arrayed in their best garments. The Jews have ever on their feast days been desirous of wearing jewels and all kinds of goodly apparel; and when they were too poor to possess them, they would borrow jewels for the purpose. So it was at this remarkable Passover. They had been so oppressed that they had kept no festival for many a year; but now they all arrayed themselves in their best garments, and at the command of God did borrow of the Egyptians jewels of silver, and jewels of gold, and raiment; "and the things as they required: and they spoiled the Egyptians." Let none say that this was robbery. It would have been, had it not been commanded of God; but as a king can set aside his own laws, so God is above his laws, and whatsoever he orders is right. Abraham would have been guilty of murder in taking up his knife to slay his son, had not God commanded him to do so; but the fact of God having commanded the action, made it justifiable and right. But, moreover, the word "borrowed" here is by the best translators said to mean nothing more than that the children of Israel asked them for their jewels, and had no intention whatever of returning them, and entered into no agreement to do so; and it was most just, that they should do this, because they had toiled for the Egyptians for years, without having had any remuneration. Sometimes necessity has no law: how much more shall that God who is above all necessities be the master of his own laws?
--------http://www.spurgeon.org/sermons/0055.htm
But the fact is very significant. The children of Israel did not go out of Egypt poorly clad; they went out with their best clothing on, and moreover, they had borrowed jewels of gold, and jewels of silver, and raiment; and they went gladly out of the land. Ah! beloved, that is just how a child of God comes out of Egypt. He does not come out of his bondage with his old garments of self-righteousness on: oh! no; as long as he wears those he will always keep in Egypt.

Kdyz, zide zadaji odskodneni ,tak i Egyptane pozadali odskodneni za okradeni a dodnes nikdy nic nedostali,coz da rozum,ze ano?
Nakonec zaznam z kolika zemi zide byli vypovezeni mluvi sam za sebe.
-----Mozna novy exodus ,tentokrate z Ameriky.
New social relationships within the working population correspond to the dreams of the greatest social philosophers of the past and present. The pioneering character of our army is unique. The effect of the efficient and beneficent aid which young and small Israel is extending to new nations in Africa and to old nations which are developing in Asia and Latin America, (what of Israel's hijacking of the American Foreign Aid budget?} is in no way inferior to that of the mighty powers - the biggest and richest in the world.

81177

01.12.2005 01:43

Odpověď ortodoxních židů na kritiku íránského prezidenta

Exodus z Nemecka o kterem se nemluvi v ramci holocaustovych odpustek-poplatku,za co ?

Robert Nohejl 202.?.?.?

The Transfer Agreement is Edwin Black's compelling, award-winning story of a negotiated arrangement in 1933 between Zionist organizations and the Nazis to transfer some 50,000 Jews, and $100 million of their assets, to Jewish Palestine in exchange for stopping the worldwide Jewish-led boycott threatening to topple the Hitler regime in its first year.
This updated edition includes the author's stunning new introduction and a powerful new afterword by Anti-Defamation League national director Abraham H. Foxman. -CarrollGrafTA_big.jpg
Knihu ,lze objednat E-mail adresou: tainquiry@edwinblack.com
--------
Nazor Churchila ,rovnez s zidovskym puvodem na jednani zidu pred ruhou svetovou valkou:CHURCHILL, WINSTON. 20th century British politician. In 1920, he wrote a long newspaper article of the recent Bolshevik seizure of Russia. After praising what he called the "national Jews" of Russia, he said: "In violent opposition to all this sphere of Jewish efforts rise the schemes of the International Jews. The adherents of this sinister confederacy are mostly men reared up among the unhappy populations of countries where Jews are persecuted on account of their race. Most, if not all, of them have forsaken the faith of their forefathers, and divorced from their minds all spiritual hopes of the next world. This movement among the Jews is not new. From the days of Spartacus-Weishaupt to those of Karl Marx, and down to Trotsky (Russia), Bela Kun (Hungary), Rosa Luxemburg (Germany), and Emma Goldman (United States), this world-wide revolutionary conspiracy for the overthrow of civilization and for the reconstitution of society on the basis of arrested development, of envious malevolence, and impossible equality, has been steadily growing. It played, as a modern writer, Mrs. Webster has ably shown, a definite recognizable part in the tragedy of the French Revolution. It has been the mainspring of every subversive movement during the Nineteenth Century; and now at last this band of extraordinary personalities from the underworlds of the great cities of Europe and America have gripped the Russian people by the hair of their heads and have become practically the undisputed masters of the enormous empire. There is no need to exaggerate the part played in the creating of Bolshevism and in the actual bringing about of the Russian Revolution by these international and for the most part atheistic Jews. It is certainly the very great one; it probably outweighs all others. With the notable exception of Lenin, the majority of the leading figures are Jews. Moreover, the principal inspiration and driving power comes from the Jewish leaders . . . In the Soviet institutions the predominance of Jews is even more astounding. And the prominent if not the principal part in the system of terrorism applied by the extraordinary Commissions for combating Counter Revolution has been take by Jews, and in some notable cases by Jewesses. The same evil prominence was obtained by Jews in the brief period of terror during which Bela Kun ruled in Hungary. Th...

Kráceno (Editor)

81180

01.12.2005 02:02

Nevinen! Izraelský důstojník, který vystřílel 17 kulek do palestinské školačky, byl osvobozen

Bohem vybrani samozvolenci a jejich vrazdy,jisteze Bohem pozehnane,kulkou,z holocaustu zakoupene.

Robert Nohejl 202.?.?.?

http://www.halturnershow.com/3a.jpg

http://www.halturnershow.com/4.jpg

http://www.halturnershow.com/11.jpg

http://www.halturnershow.com/I14.jpg

http://www.halturnershow.com/18a.jpg

http://www.halturnershow.com/24.jpg --Young girls are disfigured

http://www.halturnershow.com/42.jpg --And so are the results:
Mom shot dead in front of child

http://www.halturnershow.com/43.jpg

Tyto fotografie by mel mit kazdy zkorumplovany politik pre docima a rovnez tak zvani krestansti knezi ,tahnouci s zidy proti krestanum.

81188

11.12.2005 02:43

Máme ještě vůbec nějaké právo na soukromí?

Kdyz obcan vymeni svobodu za bezpecnost v kleci,ale ne vsichni obcane ,to se rozumi.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Pan Tommy Thompson z byvale vlady bushe starsiho odmitl byt nastrelen mikro-cipem, ackoliv je clenem VenChip Corporation, ktera ma na svetomi tak zvany sklenenou-encapsulated RFID slozku,jez ma vsemozne informace, od vaseho zdravotniho zaznamu ,azpo vas ,dali s etak rici,kadroveho posudku,coz je dnes pro globalisty zajem prvniho stupne a pokud to nekdo nebude mit ,tak mozna nedostane svou vyplatu ,nebot be zteto slozky nebude "poznan".V Japonsku uz takto maji oznacenou skolni mladez na nekolika skolach ,rovnez Pentagon ,ma jiz sve oznaceni,takze i nejaky autor vydal knihu na toto thema o "Spychips"spoonaznim odstepku,dali se to doslova prelozit.Technologie dojde tak daleko ,ze pre sdruzici vedouci smetanka lidske spolecnosti bud emoci kontrolovat v dany okamzik ,presne ,kde ,kdo je a co dela.
Slepci chripka je dne sotazkou,nebot mnoho lidi vi ,ze se to da pouyzit ,nejdrive k zastraseni lidi k tomu ,ze neni jine moznosti ,nez se nechat oockovat,ale mnozi vi ,ze elita sveta pres sva media pouziji celonarodniho oockovani ,timto zpusobem,tajne naockovat v seru mikrochip=odposlouchavaci a registrovaci odstepek do Vaseho tela bez Vaseho vedomi a zle jazyky tvrdi ,ze se to jiz tajne provadi na nove narozenych deti ,rovnou v porodnici,at je to pravda anebo ne ,kazdopadne to uz neni v dnesnich technickych prostredcich zadna utopie.V Australii ,ministr zdravotnictvi Tony Abbod se uz nechal slyset o celonarodnim opatreni proti teto tak zhoubn echripce ,kde zatim na celem svete jen par jednotlivcu podlehlo teto nemoci.
Rovne zse muzem dozvedet z technicke literatury ,ze vlozka -odsteek muze byt transplantovan do Vasi hlavy a muzou Vas i ovladat na dalku a vyvolavat vas epocity ,od pocitu unavy az po agresivni chovani,jinymi slovy ,muzou kontrolovat vas natolik ,ze z vas udelaji vraha,jez muze byt i nastrojem tajnych sluzeb k jejich cilum.
Takze,pan Tommy Thompson pres vsechny sliby dane v tomto smeru,ze by byl prikladem pro ostatni ,jej zatim pocit sveho ja,drzi od techto planu k nelibosti ostatnich, jiz "oznackovanych".Takze komunisticky kadrovaci program ,pozmeneny a zdokonaleny v rukou globalistu-komunistu ,zacina se uskutecnovat a konecne internacionalisti se dostanou tam ,kam touzili uz davno dovest svet,k uplne kontrole lidstav.Tetovani v Buchenvaldu a Auschwitz se stalo zastaralym zpusobem,ale presto uzitecnym ,k zaplaceni noveho ,mnohem dokonalejsiho zpusobu, nova ,moderni cesta k vlade temito drive oznackovanych, nebot sami na sobe poznali uzitecnost teto veci zaroven s jejich systemem kadrovani.

82926

11.12.2005 03:29

Podivný případ Jiřiny Šiklové

kdyz se snazila umlcet sefredaktora Britskych listu Jana Culika

Robert Nohejl 202.?.?.?

Tak ,tahle veta mne opravdu rozveselila,"co, ze to pana Culika potkalo,ja mam jeste v zaznamu ,jak pan Culik se snazil umlcet mne a napsal do svych blabolu"pozor na Nohejla",coz asi dnes uz zapomel,natoz konto jsem dostal prival ruznych e-mailu ,jejich obsah nebyl nijak inteligentni,ale za to vyhrozujici a zesmesnujici,puvod teto posty byl od nich,z Brianie.
Takze ,kdo koho se snazi umlcet a kdo z koho chytil ten pravy proud popularyty jez jej vynese na vysluni demokratickeho procesu,prijdouli zitra komunisti,tak okamzite budou plavat opacnym smerem a o to usilovneji.Kdyz chytit "spravny proud" je dnes tou jedinou praci ,jez se snazi "poluliste" delat, tem nejde vubec o pravdu a nebo zakonnost.Praha odsoudi vydavatele Mein Kampf ne proto ,ze on je spatny,ale pro to ,ze se oni zavdeci svym chlebodarcum,chyti ten spravny proud k jejich kariere,sice jinde se prodava ten Mein Kampf,jako besceler c 1 ,tak ,jak v POrtugalsku a tak i v samotnem Israelu ,takze ,mozna i Praha az prestane ,pokud by kdy prestala, lest nekomu nekam ,vyda takovou knihu, ne co by svobodny projev mysleni,ale zase ,chytit spravny proud .Pan Culik je jeden z mnoha techto "chytacu ,kterym smerem voda tece", samozrejme v konkurenci mnoha techto zjistovatelu proudu ,obcas jeden potira druheho,ale v zasade rozdil v nich moc neni.Ted ,jde jenom o to ,kolik lidi zjisti ,ze Adolf Hitler je jeden z nejuznavanejsich autoru na dnesnim celosvetovem trhu a postupem doby,bude jeste vic,zejmena ,az se k nemu pridaji ti ,jez obraci kormidlo ,podle toho ,jak vitr vane,jestlize s eto nekomu zda predcasne ,tak at si tu knihu z duvodu "bezpecnosti" koupi rovnou z Israelu.V pravde pravdouci ,mnozi nositele demokracie v jadru veci ,jen pouzivaji demokracii ke svemu osobnimu prospechu,vubec jim v jadru veci nejde o lidi a Culik a jemu podobni na tom jen vydelavaji, dnes do svych novin otiskne neco,za co by mne drive odsoudil, proste ,dnes se prispusobuje a tak zvany trik zvany antisemitismus ,zacina byt do jiste miry prislibem do budoucna , co ,kdyby,ze ano ?
Clovek ,to zni hrde,ale ,lide, jsou dobytek,tohle heslo zname ,ze ano,ale melo by se pridat,jadru se jedna jen a jen o koryto,ze, pane Culik?

82928

11.12.2005 03:49

Podivný případ Jiřiny Šiklové

Jestli pak by Britske Listy byly schopni otisknout takovy to clanek.

Robert Nohejl 202.?.?.?

The Jewish War on Freedom of Speech is awesome! You are truly a patriot, my friend.

Here is an essay I wrote that you might enjoy -

All the best - Andy.

I Survived the Holocaust Museum!

The New York Holocaust Museum is itself a concentration camp, a gulag for high school teenagers who are consigned for the day to bear witness to the most monumental event in the history of the universe: The Jewish Holocaust. Fortunately, there are no windows near the exhibits from which the youths might longingly imagine their escape. Though their grandfathers were the very ones which liberated the detainment camps of the Third Reich, the grandchildren are the ones being punished. They are forced to pay homage to the story, a tale, which, though stronger than ever before, has been proven to be largely false.

The many hundreds of Holocaust museums that school children are forced to march through is mandatory Jew-worship. In fact, when you go to a Holocaust museum, notice how the set up and narrative mimics the structure and story of Christ, the Crucifixion, and the Stations of the Cross. As you move through the various exhibits, counter-clockwise, you are confronted with insinuations of the innocent suffering, the righteous persistence, the persecution, and finally, the execution (the sacrifice). Though not entirely clear at the time, one may realize that Jews have shaped and grafted their narrative to correspond to the belief system of the Christian. Their lie, inevitably, has the ring of truth in our society.

*Jews will need to construct a new approach in trying to brainwash, for instance, the rising Chinese tide, who have entirely different myths and cultural stories, ones which Jews will need to study before they can take advantage of the world's future elite. The Holocaust presentation will have to be remolded and refashioned to have maximum impact on such a vastly different people.

A tour guide led the huddle of fidgeting sophomores through the exhibit. She asked the disinterested gaggle what a certain 1930's caricature of a Jew might direct other people to think. Leading them to agree that the picture was intended to "dehumanize a whole group of people," I commented on its similarity to various tractates of the Jewish Talmud, which announces that all non-Jews are animals, and may be deceived and cheated by Jews. To this the kids perked up from their torpor. The guide, however, ignored the statement, demanding to know what I thought the specific cartoon of the hook-nosed Jew was intended to express. I said that I agreed and that it was also similar to the hate Jews have towards others as expressed in their holy books. She claimed to have no knowledge of the Talmud and decided to have a staff member fetch "someone more knowledgeable" from the archives.

Enter Ivan, a Russian Jew and historian who has "read many books." Motioning that he didn't have much time, that it was almost lunch, I figured Ivan would appreciate my candor. Quietly I told him that I don't believe in the Holocaust, and that if the Holocaust had to be proven...

Kráceno (Editor)

82929

11.12.2005 04:29

Máme ještě vůbec nějaké právo na soukromí?

Korea to Introduce Biometric Passport-Amerika sleduje pohyb obcanu,Australie-karty

Robert Nohejl 202.?.?.?

Live Tracking of Mobile Phones Prompts Court Fights on Privacy

MATT RICHTEL / New York Times | December 10 2005

Most Americans carry cellphones, but many may not know that government agencies can track their movements through the signals emanating from the handset.


In recent years, law enforcement officials have turned to cellular technology as a tool for easily and secretly monitoring the movements of suspects as they occur. But this kind of surveillance - which investigators have been able to conduct with easily obtained court orders - has now come under tougher legal scrutiny.
In the last four months, three federal judges have denied prosecutors the right to get cellphone tracking information from wireless companies without first showing "probable cause" to believe that a crime has been or is being committed. That is the same standard applied to requests for search warrants.

The rulings, issued by magistrate judges in New York, Texas and Maryland, underscore the growing debate over privacy rights and government surveillance in the digital age.

With mobile phones becoming as prevalent as conventional phones (there are 195 million cellular subscribers in this country), wireless companies are starting to exploit the phones' tracking abilities. For example, companies are marketing services that turn phones into even more precise global positioning devices for driving or allowing parents to track the whereabouts of their children through the handsets.

Not surprisingly, law enforcement agencies want to exploit this technology, too - which means more courts are bound to wrestle with what legal standard applies when government agents ask to conduct such surveillance.

Cellular operators like Verizon Wireless and Cingular Wireless know, within about 300 yards, the location of their subscribers whenever a phone is turned on. Even if the phone is not in use it is communicating with cellphone tower sites, and the wireless provider keeps track of the phone's position as it travels. The operators have said that they turn over location information when presented with a court order to do so.

The recent rulings by the magistrates, who are appointed by a majority of the federal district judges in a given court, do not bind other courts. But they could significantly curtail access to cell location data if other jurisdictions adopt the same reasoning. (The government's requests in the three cases, with their details, were sealed because they involve investigations still under way.)

"It can have a major negative impact," said Clifford S. Fishman, a former prosecutor in the Manhattan district attorney's office and a professor at the Catholic University of America's law school in Washington. "If I'm on an investigation and I need to know where somebody is located who might be committing a crime, or, worse, might have a hostage, real-time knowledge of where this person is could be a matter of life or death."

Prosecutors argue that having such information is crucial to finding suspects, corroborating their whereabou...

Kráceno (Editor)

82933

11.12.2005 05:03

Mýtus revizionistů

Tak ,zvani zide se utopi ve sve vlastni stave-Spilberguv Munich a Gipsonovuv holocaust.

Robert Nohejl 202.?.?.?

'Protocols' too scattershot to persuade
'PROTOCOLS OF ZION' (star)1/2

By Allison Benedikt
Tribune staff reporter
Published December 9, 2005


In "Protocols of Zion," documentary filmmaker Marc Levin begins his elusive search for the cause of persistent anti-Semitism by asking: Why do millions of people around the world blame "the Jews" for Sept. 11?

Inspired by a New York City cabbie of Egyptian descent who told Levin that no Jews died in the World Trade Center attacks, our director seeks and finds corroboration on the street from black nationalists and angry young conspiracy theorists who claim that 4,000 Jews didn't show up to work at the towers that day. (That number, says Anti-Defamation League leader Abe Foxman in the film, originates with an Israeli diplomat who, after the attacks, told a reporter that his office received 4,000 phone calls from worried Israelis.)Jak mohli mit o ne starost,kdyz zustali doma a nesli do "prace". )

Timely controversy intact, Levin cobbles together a haphazard thesis that, from Hitler to Hezbollah, all anti-Semitism leads back to "The Protocols of the Elders of Zion," a hundred-year-old book that asserts the Jewish cabal's plot to rule the world, thought to have originated in czarist Russia and first published in the U.S. by auto mogul Henry Ford.

And for awhile, he's convincing. Certainly the "Protocols" or its aftershocks had something to do with the prime minister of Malay-sia telling a conference of Islamic leaders in 2003 that "Jews rule this world by proxy." And then there's the "Protocols" mini-series on Egyptian television and The Arab Voice, an Arab-American newspaper in Paterson, N.J., which published the "Protocols" after 9/11. And, of course, that persistent myth that Jews control us, the media.

But then Levin wanders, traveling far and wide to lump together Aryan Jew-hating group National Alliance, white supremacist radio host Frank Weltner, black inmates at a maximum security prison, evangelicals and Palestinian-Americans, along the way building evidence of a growing anti-Semitism by chatting with a nervous blue-haired lady in West Palm Beach who swears that she's scared again to be a Jew.

(At one point, Larry David, Rob Reiner and Norman Lear turn down Levin's request to discuss Jews-in-Hollywood, leading the filmmaker to believe that Jews are now too nervous to talk openly about Judaism. Watch one episode of "Curb Your Enthusiasm," and you'll know that David's not exactly quaking in his boots.)

With his hate-hopping almost complete, Levin stops by The Downtown Seder, a community Passover meal held each year in downtown Manhattan, and adds on to the holiday's traditional four questions a fifth: Why are they still blaming the Jews?

And honest to God/Allah/Jesus/Buddha, I don't know who Levin thinks "they" are. Is he talking about the neo-Nazi entrepreneur in West Virginia, who proudly shows off his swastika flag? Or maybe that random guy on the New York street who jubilantly calls his gentile former mayor, "Jewliani"? Or perhaps...

Kráceno (Editor)

82934

31.12.2005 03:43

Jak Britské listy dohlížejí na cenzuru jinde

Aby ,clovek pochopil funkci Britskych Listu, musi nahlednout znacne zpet v jejich cinnosti.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Kdysi jsem cetl malou knizku,jez zcela dala nahlednout do rad Ceskoslovenske inteligence ,do rad basniku,kritiku,spisovatelu a zurnalistu,ta kniha kdysi vysla v Kanade,coz samo o sobe ukazuje ,kam az dosla nase narodni politika.Kniha ma nazev "Plac koruny ceske" a zcela z pera Vaclava Cerneho ukazuje,jake je ovzdusi v teto inteligenci naroda v dobe vsech narodnich krisi,jak jsou lide rozskatulkovani ,tak ,jak ruzne skupiny intelektualu,bojujici mezi sebou,jak zrada na narode se snoubi s materialismem v kazde dobe i pri shrbenych zadech,takze ,to co delaji Britske listy ,co by radoby,narodni- svetovy cenzor neni nic noveho,spravn eje uvedeno,ze ceska povaha ma dve charasteristicke vlastnosti,Bud byt lokaj a nebo bezmezny darebak.
Kniha vysla v sedesatem osmem nakladatelstvi v Torontu v roce 1977 a kdo ji kdy cetl ,tak musi uznat ,ze slova Vaclava Cerneho jsou pravdiva a odrazeji tragedii naseho naroda spocivajiciho v nejednote a zradcovstvi,tato nova doba je pro to druhe ,proto ta starost Britskych Listu,nebot citi ,ze je cas ukazat lokajskou poslusnost s tim ,ze v budoucnu se dostane i nejake te odmeny,kolaborace intelektualu,pokud je tak muzem nazvat se rovna tomu ,co herci-umelci-intelektualove podepsali v dobach proverek a tak to bude zase,mnohym z nich se po takove kolaboraci znacne styskalo,nebot v demokracii ,kazdy musi ukazat co umi ,v dobe temna se splhaji nahoru ti ,kteri by se jinak neuplatnili,jejich cas ted prichazi.
Vzdycky hledame vinika v nasi narodni tragedii jinde ,nez v samy v sobe,at ,uz to byal nemecka okupace a nebo sedesaty osmi rok, nebo uz daleko driv za Rakouska -Uherska,vzdy par odhodlanych lidi ve veci naroda byli znemozneni armadou tech kteri jen hledali cestu sami za sebe ,jak minout cas bez uhony a mit se hlavne dobre a k tomu je potreba miy dobry nos ,v cas zjistit zmenu vetru o nic jineho ted nejde ,nez jen o toto.

86111

31.12.2005 04:26

Britská vláda bude od nového roku šmírovat každou cestu každým autem na Ostrovech

Hlidat "stado" blbcu ,to je ted nejvetsi problem politiku v ramci globalisace.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Spy cameras coming to BF

The police department will move ahead with its plan to install 16 security cameras around the village.
Earlier this year, the department won a $98,000 federal Justice Department grant to purchase and install the cameras.

Patriotismus a nebo nacionalismus k narodu,co by nebezpecna vec pro politiky ,bude vystridan ,tak zvanym patriotismem pro vladnouci politiky,jez nebude na skodu elite.
Pupils Being Given 'Patriotism' Tests in Washington State Schools

Paul Joseph Watson | December 30 2005

Children in Washington State are being given 'Patriotism tests' which are completely unrelated to their studies. The paper gauges whether or not the student shows fealty to the power of the state and whether the student believes in the right to overthrow a corrupt government.

A reader from Washington State writes us to highlight a questionnaire paper handed out to her daughter and the rest of her 10th grade class.

The reader comments,

"We live in Washington state. My daughter is in 10th grade and found this to be interesting. She has a GPA of 3.75 and uses her brain. This was given in her English class, and has nothing to do with the materials they were studying. We thought you might be able to use this. They are grooming our kids. Keep up the great work. Christine."

The paper is shown below. Click for an enlargement.
http://www.prisonplanet.com/images/december2005/301205paper1.jpg


86114

31.12.2005 04:46

Jak Britské listy dohlížejí na cenzuru jinde

Co, myslite ,budou Britske listy v ramci globalni predposranosti,kontrolovat take zidy ??

Robert Nohejl 202.?.?.?

Psani od zidovskeho autora na adresu,tak zvanych zidu,mohli by vubec takovy clanek prezit Britske Listy,ja myslim ,ze ne.Nakonec posudte samy autora Judy Adreas,jenom mala ukazka ,zbytek najdete na www.rense.com

Though I no longer identify with the Jewish Religion, there are many who still consider me Jewish. More importantly, however, I have friends and family who are Jewish. These people are righteous people. They are not sitting around planning the takeover of the world, nor are they supporters of apartheid Israel. None of them has been invited to tea at the Rothschilds. Most of them are clueless about the racist Talmud, as I was at one time.

It always saddens me when I see people who clump Jews and Zionists together I realize that there are those who honestly do not recognize the difference, however, there are others who are motivated by a deep hatred for Jewish people.

The other day, I was listening to a show on Internet radio. The guest was an ardent anti-Zionist. I agreed with much of what she said. However, when a Jewish woman called in, the guest implied that the caller was being duped. She implied that all the higher ups in the Jewish religion are card carrying Jewish Supremacists who are racist Talmud thumpers. The caller was appalled. She talked about how loving the Rabbi at her Temple was. She talked about her anti- Israel feelings. She talked about how the guest's diatribe was merely creating a backlash. My heart went out to the caller and I knew that I had to write something. I only hoped I could be equal to the task. Words are a sadly imperfect vehicle upon which to carry such a sensitive message.

I have always striven to be fair. I have been outspoken regarding my feelings about apartheid Israel and its sins against the Palestinians. I have pointed a finger at Mossad involvement in 911. I have written about the death of Freedom of Speech and the travesty of what is being done to people like Ernst Zundel and others who have merely dared to question. And, as a result of my writings, I have been targeted by Zionists who have called me names and made my life extremely uncomfortable.

And yet, while I have attempted to be fair, I have also cringed at those who insist on painting all Jewish people with a broad brush. I have read essays in which the writer has combed the depths of obscure Jewish sects to find practices that the average Jew finds repulsive and grotesque. I have read essays which refer to Jewish people as soulless. The result is that people, who do not know any Jews, imagine that we sit around drinking blood and nibbling on sacrificed babies. It's astounding that there are those who believe that "all Jews have horns". The result has been an ever widening, ever more hateful divide. It pits Jews against Gentiles and, at the end of the day, plays right into the hands of the people who are looking to enslave us. Their divide and conquer strategy is alive and well and living amongst us.

People who have any familiarity with the events of World War...

Kráceno (Editor)

86117

31.12.2005 04:53

Jak Britské listy dohlížejí na cenzuru jinde

Pokracovani,ukazka diskuse na kterou nasi novodoby censori nemaji odvahu.

Robert Nohejl 202.?.?.?

A non Jewish friend sent me a DVD she had made of an interview with a man who belongs to a group called True Torah Jews. This gentlemen, quoting the Talmud, remarked that it was a sin to steal from Jews and non Jews alike.

My confusion grew. I consulted with the always knowledgeable, ever present google. "Is the Talmud racist?" I asked. A plethora of articles leapt onto my screen.

Michael Hoffman is often quoted for his writing about the racism in the Babylonian Talmud and the guest on the talk show had referred to him as well. Here are a few of the many examples that Mr. Hoffman gives from the Babylonian Talmud.

Hitting a Jew is the same as hitting God -Sanhedrin 58b. If a heathen (gentile) hits a Jew, the gentile must be killed.

O.K. to Cheat Non-Jews - Sanhedrin 57a . A Jew need not pay a gentile ("Cuthean") the wages owed him for work.

Jews Have Superior Legal Status - Baba Kamma 37b. "If an ox of an Israelite gores an ox of a Canaanite there is no liability; but if an ox of a Canaanite gores an ox of an Israelite...the payment is to be in full."

Jews May Steal from Non-Jews - Baba Mezia 24a . If a Jew finds an object lost by a gentile ("heathen") it does not have to be returned. (Affirmed also in Baba Kamma 113b). Sanhedrin 76a. God will not spare a Jew who "marries his daughter to an old man or takes a wife for his infant son or returns a lost article to a Cuthean..."

Jews May Rob and Kill Non-Jews - Sanhedrin 57a . When a Jew murders a gentile ("Cuthean"), there will be no death penalty. What a Jew steals from a gentile he may keep.

Baba Kamma 37b. The gentiles are outside the protection of the law and God has "exposed their money to Israel."

Jews May Lie to Non-Jews - Baba Kamma 113a. Jews may use lies ("subterfuges") to circumvent a Gentile.

Non-Jewish Children are Sub-Human -Yebamoth 98a. All gentile children are animals. Abodah Zarah 36b. Gentile girls are in a state of niddah (filth) from birth. Abodah Zarah 22a-22b . Gentiles prefer sex with cows.

Insults Against Blessed Mary - Sanhedrin 106a . Says Jesus' mother was a whore: "She who was the descendant of princes and governors played the harlot with carpenters." Also in footnote #2 to Shabbath 104b of the Soncino edition, it is stated that in the "uncensored" text of the Talmud it is written that Jesus mother, "Miriam the hairdresser," had sex with many men. (snip)

Copyright ©2000 by Michael A. Hoffman II and Alan R. Critchley. To read this in its entirety, please go to http://www.revisionisthistory.org/talmudtruth.html

86119

26.04.2006 02:36

Jsem a vždy budu demokrat!

RE: Na to se neda nic rici,kdyz se nekdo narodi ,jako parez ,tak parezem zustane.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Nakonec ,je ve vasich rukach a na vasem presvedceni,jit a hledat pravdu,tedy ne propagandu,nevim ,jak jste star,ale ,jen se seznamte s padesatymi lety v Ceskoslovensku,to je dukaz lezici Vam po dnosem ,nemusite studovat ,jak se to sehralo s prvni svetovou valkou a nebo ,jak si zorganisovali druhou svetovou valku.vemte to ,co je Vam nejblize a prostudujte si Slanskyho -Salzmana eru,kdo byl ve vlade pod jemnem soudruh ave zkutecnosti byl ,Kdo?
Nakonec ,ani tyi vezneni mnohdy nevedeli,co proslim hradcanskym domeckem ,kdo je tam "osetroval" a mnozi to nevedi dodnes ,proc asi?Proc ,tak najednou pri tom sametu,coz je rarita sama o sobe ,zlikvidovali zaznamy zidovskych agentu STB a nakonec si vezmete prvni pradce Havla,kdo by v prvni rade ,aby byl "vybran",proste jen stridani strazi z jedne a te same rodiny.Ja nechci ,aby mi lid enaprosto verili co pisi ,co rikam ,ja chce ,aby lid ese sami sebevzdelali a sami patrali nakolik mam pravdy,kde nemam pravdu,tak dekuji za kazde upozorneni ,ze veci jsou jinak ,zatim ,i zide ,se kterymi jsem mel moznost dikutovat se nakonec schodli se mnou ,nakonec ,vezmete to ,ze mnozi z nich vedi,co ridi a za co jsou zotpovedni,staci se podivat na zidovske -israelske linky ,jak oslavuji,ze Bily Dum je plny zidy a ze vlastne nikdy nebyli tak u moci v Americe ,jako je to dnes.
Myslite ,ze do americkych ucebnic pro deti ve skole za nejakych dvacet roku bude napsano,ze zide zcela ovladli americkou vnitrni a zahranicni politiku,jestli ne ,tak se nedivte ,ze i Vy nic o veci nevite,protoze i u Vas doma Vam zamlcuji pravy stav veci,podekujte Zvedavci,ze aspon touto cestou se neco dozvite,aspon poznate nakolik je kosher kuchyne v Bilem Dome,nebot ze svetoveho tisku nejsou tak hloupi ,aby Vam otevirali oci.Komunismus je judaismus a judaismus je komunismus ,vysvetlete nasim zaslouzilym a uz prestarlym soudruhum ,ze slouzili zidum a ne narodu.
Mnozi , z tech zaslouzilych to ani nechteji ,uplne zatmeni mozku ocenene dobrou penzi a hlavne zaslouzilym odpocinkem za zlociny spachane na Ceskem narode a hlavne ,bez trestne ,zajistenym ,kym?
Koho,zas mate ve vlade?
Nakonec,dejte nam vedet ,kam az jste dospel ve svem studiu,jestli vubec mate zajem zjistit historickou parvdu a venovat ji svuj cas.

104357

26.04.2006 03:58

Jsem a vždy budu demokrat!

RE: Na to se neda nic rici,kdyz se nekdo narodi ,jako parez ,tak parezem zustane.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Rikate: A to mi neříkejte že myslíte vážně tak dokonalí přece židé nejsou!
Zide v Bushove vlade a administraci,prevzato z zidovskych linek,kde ukazuji ,jak jsou hrdi,ze vlastne valdnou Americe a pres Ameriku zbytku sveta.(zde se zeptejte sam sebe ,zda Ceska vlada pomaha Americe v Iraku a Afganistanu )
Elliott Abrams Director of the National Security Council's Office for Democracy, Human Rights and International Operations
Jeffrey Berkowitz (2005-2006) White House Liaison to the Jewish Community and then office of presidential scheduling
Stuart Bernstein Ambassador to Denmark
Brad Blakeman White House Director of Scheduling
Josh Bolten (2006- ) Chief of Staff
Nancy Brinker Ambassador to Hungary
Michael Chertoff Head of the Justice Department's criminal division
Douglas Feith (2001-2005 ) Under Secretary of Defense for Policy
Ari Fleischer (2001-2003) White House Press Secretary
David Frum (2001-2002) Speechwriter
Chris Gersten Principal Deputy Assistant Secretary, Administration for Children and Families at HHS
Adam Goldman (2001-2003) White House Liaison to the Jewish Community
Blake Gottesman President's personal aide
Daniel Kurtzer Ambassador to Israel
Frank Lavin Ambassador to Singapore
Jay Lefkowitz (2001-2004) Deputy Assistant to the President and Director of the Domestic Policy Council
I. Lewis Libby (2001-2005)
Chief of Staff to the Vice President
Ken Mehlman White House Political Director
John Miller Director, State Departement Office to Monitor and Combat Trafficking in Persons
Noam Neusner (2004-2005) White House Liaison to the Jewish Community
Mel Sembler Ambassador to Italy
Martin Silverstein Ambassador to Uruguay
Cliff Sobel Ambassador to the Netherlands
Tevi Troy (2003-2004) White House Liaison to the Jewish Community
Mark D. Weinberg Assistant Secretary of Housing and Urban Development for Public Affairs
Ron Weiser Ambassador to Slovakia
Paul Wolfowitz (2001-2005) Deputy Secretary of Defense
Dov Zakheim (2001-2004) Undersecretary of Defense (Controller)
Jay Zeidman (2006- ) White House Liaison to the Jewish Community
A ,ted se zeptejte sam sebe ,kolik v ramci populace Ameriky je zidu v Americe?
Nakolik jsou zide zastoupeni v Americke vlade a administraci,je to tak ,jak kdysi v Rusko v te proklamovane "bolsevicke" vlade ,kde 520 nejvyssich komisaru bylo 485 zidu a u ostatnich si nebyli moc jisti,tak ,jak s Leninem-Scrull,zidovska matka, ma i Bush zidovske pozadi?
Kdo, tedy podle vas vladne Americe ,tak ,jak vladnul v Rusku?
http://www.jewishvirtuallibrary.org/jsource/US-Israel/bushjews.html
Vedel jste vubec o tom ,co jsou tito lide zac?
Kdyz se zeptali zidovskeho senatora ,kdo je prvni v jeho mysli,zda USA a nebo Israel,tak odpovedel ,ze Israel ,ovsem.
Nakonec ,vsichni tito tak zvani "Americani" maji dvoji statni prislusnost ,Israelskou a potom Americkou,rika Vam to neco?
-------
Jerusalem Post-25 dubna-Nejvyssi mozne postaveni v Bilem Dome jde do rukou zidu
http://www.jpost.com/servlet/Satellite.?cid-114349891131&pagename-J...

Kráceno (Editor)

104363

26.04.2006 04:20

Jsem a vždy budu demokrat!

RE: Na to se neda nic rici,kdyz se nekdo narodi ,jako parez ,tak parezem zustane.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Dovetek[vyplazený jazyk]o zamestnani Joshua Bolten ,jako vedouciho stabu Bileho Domu,US president prijmul dalsiho zida ,Joe Kaplan.
On -Bush p[roste zamestnava nejlepsi lidi z nejlepsich,jak rika Nathan Diament,ktery je vedoucim Washingtonskeho uradu pro Ortodoxni zidy,proste a kratce ,bez zidu se Bily Dum ,ani neu.......a nebo ,take jinymi slovy
....... na 2% zidovske populace v USA se Dily Dum jenom jima hemzi,kam se podivate,kde jetech 98% zbyvajicich obcanu USA?
Jetsli Vam to nikde v tisku nenapsali ,tak ctete rovnou zidovsky tisk ,tam pisi vsecko.
-----------------
Rabbin v Israelu cte neonacisticke noviny a cely autobus plny zidu na nej kuli krvave podlityma ocima a jeho soused rika,jste zid ,proc tohle vubec ctete?
On rika,kdyz ctu zidovsky tisk,tak ctu same narky ,jak se rozplivame ve smisenem manzelstvi,jak cely svet je proti nam ,jak nemame sanci prezit,jak jsme maly a tak dale.
Ale ,kdyz ctu nacisty,tak ctu ,jak kazda banka je nase ,jak ovladame Ameriku,jak diktujeme ostatnimu svetu,jak zdorujeme narizeni Spojenych Narodu,to je prece zdaleka lepsi cteni,co rikate?
V zasade mi nikdo neverte ,co zde demonstruji,ale verte Arial Sharon ,kdy zrekl 3 Rijna ,2001 novinarum ana israelskem radiu:Amerika ,to jsme my zide a oni -americani, to dobre vedi.

Kterakoliv zeme na svete podporujici ,tak zvanou Americkou politiku ,vlatsne podporuje Israelskou politiku,dosadit Israel do kresla jedne svetove vlady ,necekejte ,az Vam to z tohoto kresla reknou zide sami.

http://www.compuserb.com/16jew600.jpg
http://globalfire.tv/nj/graphs/isrlcel1.gif

104366

26.04.2006 05:39

Proč staví Američané zdi proti imigrantům?

Karel Kryl ; zpivaval pisnicku ;Bratricku,zavirej vratka.....pro Americany ,uz prilis pozde.

Robert Nohejl 202.?.?.?

http://www.australiafreepress.org/images/aztlan4.jpg
Zachran ,co muzes ,dokud je cas a nebo se "hrdinove" z Iraku nebudou mit kam vratit.Cast "Americanu" ma zaruku se vratit do zeme svych predku,ale co ostatni?
http://www.halturnershow.com/LansingRally/bilde3.jpg
Tihle nebudou moci utect ani do Nemecka,tam je to jeste horsi nez u nich a Israel je nevezme,nerad se deli o odskodne.Dalsi obrazek neni z Nemecka ,z doby let 1933,ale z Ameriky 22 Dubna 1933,tomu rikam skvele vitezstvi nad fasistickym Nemeckem,za nejaky cas ,se mozna Nemeckemu narodu omluvi,po tom ,jakou lekci dostanou doma v Americe.Kdo srovna ten vladni neporadek,tedy,vysledek vlady zidu, vysledek zidovske politiky.Tlak ,vytvari ,protitlak,vysledkem je zidovsky pogrom.
http://www.halturnershow.com/LansingRally/bilde13.jpg
Zase se budou narychlo balit kufry,uz po kolikate-http://www.shuva.net/page1.htm
SHUVA-The Israel Emergency Aliya MovementBS"D. American Jews. Can a Holocaust Happen. In the UNITED STATES? DO YOU KNOW THAT.... setstats. 1.
www.shuva.net/ - 3k

104371

03.06.2006 02:41

Le Pen ve Francii stále posiluje

Prijde doba,kdy stanem pred otazkou,bud my a nebo oni,jen zatim chybi lidovy vudce

Robert Nohejl 202.?.?.?

Tito politici rostou ze dne na den,tak ,jak vladnouci politici delaji jednu chybu za druhou a jak jejich zadluzenost roste a jak ,cim dal tim vice ,uvaluji vice a vice novych dani na obyvatelstvo a na druhou stranu skody ve skolstvi a zbidacene zdravotnictvi presvedci obcany , zkorumplovany rezim ,lze nahradit jen vydcem radikalniho razeni.Je ,vsak jeste jeden vliv a to ve vedouci supervelmoci ,jako je vedouci role Ameriky, podle ktere se ridi dalsi zeme, ackoliv Amerika se ridi podle Israelu,tak ,jak prednesl Arial Sheron pred novinari v 3 Rijna 2001.
http://www.tomflocco.com/fs/Feds3Dead.htm
V Americe ,primo ve Washingtonu v miste zvanem Capitol Hill probehla prestrelka mezi tajnymi sluzbami primo v garazich "House of Representatives", cili,v budove senatu,v garazich a vysledek prestrelky mezi tajnou sluzbou Ameriky,Britskou a Francouskou za postranni ucasti Israelske ,jsou vysledkem tri mrtvi a cela rada aut s dirami po kulkach.Prestrelka probehla v patek minuly tyden a duvodem byl velmi kontravesni material a proslycha se ,ze melo dojit i k zatceni Toni Blaira od federalnich agentu -AFA.Zpravu rovnez uvedli na HAL TURNER SHAW.
Police, media silence sought as Bush officials turned Rayburn parking garage into temporary auto-body shop.
Je, nad slunce jasne ,ze klika usilujici o jednu svetovou vladu s plnou ucasti na ni ,sami pro sebe ,se nebude stitit vsemoznych prostredku znemoznit a i mozna likvidovat vsechny ty jez ji budou stat v ceste,takze i Le Pen muze mit autonehodu,kdyz na to prijde a nebo automaticke volebni masiny jej nezvoli,ale za Le Pen jsou dalsi lide jez jej nasleduji a bude jich cim dal vic ,cim vic bude svet zkorumplovatejsi ,takze nakonec muze dojit k celosvetove revoluci,nebo k celosvetovemu pogromu a pocatkem muze byt i likvidace nekoho za kym bude stat vetsina naroda,ktera da vyrust mnoha La Pen-um,cehoz se radoby vladnouci klika nejvice boji,aby z lidu nepovstal vudce jez da lidem viru a jasny cil a zacnou jej nasledovat i pres veskerou propagandu proti nemu,v tom okaziku ,jak propaganda bude neucinna ,bude i pocatkem konce techto radobyvladcu zeme, potom to uz bude otazka ,bud my a nebo oni,nekdo to muze nazvat i soudnym dnem k nemuz muze dojit velmi lehce,tak,jak v roce 1946 ,tak zvana Atomova komise rekla: Bud bude jedna svetova vlada a nebo nic!(tedy,hlavne ,oni ,v ni zastoupeni a kdyz ne ,kak treba vse znicime)
Prvni stupinek na teto ceste byl Manhattan Project,16.7.1945 ,jez jim dal prostredek ke svetovemu vydirani narodu.
http://rense.com/1.imagesH/inced.jpg
The Incredible Shrinking President
Neuveritelne se zmensujici president.

107574

03.06.2006 04:54

Bývalý analytik CIA: Fingovaný teroristický útok proběhne nejspíše v šestém nebo sedmém měsíci

I Israelske noviny vyjadrily se ,ze se tam v Nemecku neco stane

Robert Nohejl 202.?.?.?

Nejsem clovek pouzit silnych slov ,ale nenachzim jine vhodnejsi slovo ,ktere by vystihlo presne situaci ,jez mame dnes kolem sebe,tak tedy ,kam se jen podivas ,v jednom dnu ctete tyto zpravy,Nemci se vojensky zucastni v Kongu,US hlida nigerijsky olej,Byl proveden unos z vrtne veze,Australie v procesu na Vychodnim Timoru,Schwarzenneges poslal narodni gardu na mexicko-americke hranice,Severni Korea jde vyzkouset rakety,Dalsi dukazy o vrazdeni Irackych civilistu,Pripravy na utok proti Iranu,Varovani ,pred utokem na Severni Koreu,Kanada podporuje uS v utoku na iran,Indonesia varuje US,11 vojaku bude souzeno za Abu Ghraid scandal,pokracujici protest proti valce ,v pristavu Olympia,Iracky Kurdove vini Turecko z ostrelovani vesnice,Us podporuje vladu Sri Lanka,V Indii terroriste delaji nabor do svych rad,9 kasmirskych rebelu zabito Indickou armadou,12 Indu zaboto minou,rebelov eostreluji Burundi mesto,tak ,explose zranila 14 lidi v Istambulu,to je jen par nazvu za jediny den,tak ,co si ma clovek o tom svete myslet,ze chteji v Evrope ,tak zvani "znalci prava" znemoznit iranskemu presidentovi-Ahmadinejad ,aby se Fotbaloveho-svetoveho poharu nezucastnil ,protoze se vyjadril,ze se ma holocaust dokazat a ze Nemci by nemeli platit odskodne ,kdyz uz je zde generace ,jez se narodila po valce a jine,nakonec si myslim,ze by bylo nejrozumnejsi,kdyby tam do Nemecka Ahmadinejad nejel,aby se mu nic nestalo, jen si vzpomente ,co to nadelalo se svetem vrazda Ferdinanda -sest kuli ,jak v Sarajevu. Nemecka policie upozornuje fanousky z Britanie ,jakmile nekdo udela nacisticky pozdrav ,tak bude deportovan,tam ,kde bude plno lidi pohromade se da tusit,ze provokateri neco mohou vyvest v ramci celosvetovych planu s ucelem manipulovani lidstva ke svym ucelum,jako je 11 september.
Zde bychom si meli pripomenout tyto slova israelskeho delegata ve Spojenych Narodech-Gillerman:"World War III alredy began-treti svetova valka opravdu uz zacala."
http://www.jpost.com/serylet/Satellite?cid-114882080279&pagename-JPost%FJPArti...
Takze ,ctenari,ted se hlavne hledaji duvody na jeji ospravedlneni,tak zvane.Rumsfeld rika ,ze Rusko,Cina a Severni Korea, je , tedy USA , "ohrozuje ",proste cely svet je jeden velky blazinec.

"All tyranny needs to gain a foothold is for people of good conscience to remain silent"
-- Thomas Jefferson -

107577

13.06.2006 02:09

Abbas vyhlásil referendum

RE: Abbas bud nevi co dela a nebo dostane dobre zaplacenood Israelcu.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Tohle ovšem mě jako Čecha a nemuslima zajímat nemusí a také absolutně nezajímá. Že Israel dokázal svoji nezávislost uhájit navzdory přesile Arabů a jeich nesmyslné účelové podpoře Sovětským Svazem a státy Varšavské smlouvy, včetně svého času naší země je život, chlapečku. Mně jako Čecha existence nějakého Israele nikterak sice nemusí zajímat, ale také mně nemusí nijak vadit, mojí zemi Israel nijak neohrožoval, ani neohrožuje, stejně jako kterýkoliv evropský stát a mně existence Israele také absolutně nevadí.
Zkuste si sam odpovedet,kdyz Vam nevadi,tak , proc Cesi-vojaci jsou v Americkych politickych a vojenskych sluzbach Ameriky,ktera podporuje Israel v Iraku a Afganistanu?
Za druhe ,kdyz to mnoha evropskym narodum a lidem nevadi,tak si uvedomte ,ze za nas Mnichov to take mnoha lidem ve svete,v Evrope,nevadilo ,co se delo s Ceskoslovenskem, byli to takovy lide ,jako jste Vy sam, jsou lid ekterym nevadila ani nacisticka nadvlada a ani komunisticka aani Ruska ,ze ano?
Kdyz zide zalovali na Hitlera ,tak se ohaneli ,ze kazdy Nemec ma na tom vini,kazdy krestan Evropy ma na tom vinu,jak je mozny ,ze ted si neberou lide zadnou vinu za vrazdeni Palestincu ,od tech ,co jsou Chazarove a nikdy zidy nebyli a nebudou.
V roce 1947-8 Ceskoslovensko pres zakaz organisace Spojenych Narodu dodavala zbrane ,strelivo a letadla zidum v Palestine ,kde proti nim stali Arabove jeste s puskama jez se nabijeli ze predu a kazdy Arab chyceny se zbrani byl Brity povesen.Ceskoslovensko skolilo zidovske piloty na pristi akce proti domacimu obyvatelstvu Palestiny.
Je smutne ,ze jste obcanem maleho statu ,jez byl politicky a vojensky zrazen politiky velkych zemi,nebot palestisky osud maleho naroda pripomina nam , nas narodni osud,jak velci pani ,bez nas a o nas hrali na svetove sachovnici,komunisti vzdy razili heslo "Boj o Madrid ,boj o Prahu", naS TISK MLUVI ,VZPOMINA, TEREZIN ,LIDICE,LEZAKY,VI CO JE ORADUR A JINE ,ALE NEVZPOMINA LIDI S DER YASSIN, jak by mohli ,kdyz Ceskoslovensko podporovalo terroristy od sameho zacatku,ale o tom asi nic naprosto nevite.Komunisti napomahali zlu ,kdekoliv ve svete a to by Vam melo byt dostatecnym voditkem k udalostem v Palestine na kterem maji komunisti take svuj podil.
Nezapomente ,ze Spojene Narody spravne oznacuji Israelske jednostky ,jako okupacni,asi dobre vedi proc,ale VY to nevite.
Pamatujte jedno,ze israel nebranil svou nezavislost ,ale branil ,to co uz ukradl domorodym lidem,kazdy zlodej brani ,to co nakradl.

108040

13.06.2006 02:19

Masakr sionistů přivádí Izrael do stále větší izolace

Minulost nam rika ,co Sheron zasil a ted se sklizi, Israel nikdy s nikym nebude zit v miru.

Robert Nohejl 202.?.?.?

Sharon v roce 1956 v zidovskych novinech rekl:
"Neznam nic co je nazvano Mezinarodni principly. Prisaham, ze upalim kazde palestinske dite, ktere se v teto oblasti narodi. Palestinska zena a dite je daleko nebezpecnejsi nez muz, protozo palestinske dite zarucuje, ze generace bude pokracovat, ale muz limituje nebezpeci. Prisaham, kdybych byl jen izrealsky civilista a potkal jsem palestince, ze jej upalim a necham je trpet pred tim, nez jej zabiju. Jednim zasahem jsem zabil 750 palestincu (v Rafah 1956). Chci podporit me vojaky aby znasilnovali arabske divky nebot palestinske zeny jsou sluzebnicemi Zidu a my jim muzeme udelat cokoliv chceme a nikdo nam nemuze rici co mame udelat ale my rikame jinym co maji delat.

"I don't know something called International Principles. I vow that I'll
burn every Palestinian child (that) will be born in
this area. The Palestinian woman and child is more dangerous than the man,
because the Palestinian childs existence infers
that generations will go on, but the man causes limited danger. I vow that
if I was just an Israeli civilian and I met a
Palestinian I would burn him and I would ! make him suffer before killing
him. With one hit I've killed 750 Palestinians (in
Rafah in 1956). I wanted to encourage my soldiers by raping Arabic girls
as the Palestinian women is a slave for Jews, and we
do whatever we want to her and nobody tells us what we shall do but we
tell others what they shall do."

- Ariel Sharon, current Israeli Prime Minister, In an interview with
General Ouze Merham, 1956

Dostaly se mi pod ruku take nektere casti jejich knih. Je to velmi nechutne, takze se mi to ani nechce cele prekladat, pouze napisu jen neco.
"Kdyz ma dospely muz sex a malou divkou je to nic." Kethuboth 11b
"Pokud je zid pokousen delat zlo, ma jit do jineho mesta kde ho jini neznaji a vykonat je tam." Moed Kattan 17a
"Jen Zide jsou lidmi" Baba Mezia 114a - 114b
"Zid muze krast od nezida." Baba Mezia 24a
Dale rikaji ze Marie spala s mnoha muzi, ze Jezis (as) byl ukrizovan za carodejnictvi, ten kdo prolije krev nezida se rovna tomu, kdo obetuje Bohu. Zid muze mit sex s ditemem dokud jemu neni 9 let. Devce 3 roky a jeden den je zpusobila mit snatek - intimni styk a pokud s nim ma sex zemreleho manzela bratr, pak pripada jemu.... a dalsi.
Myslite si ze kdyby ty protokoly byly pravdive, ze zide by se k nim verejne priznali? Nerikam, ze vsichni jsou spatni, ale taky nebudu tvrdit, ze se s nima budu pratelit a vyhledavat jejich spolecnost. Budu se k nim chovat slusne, jako k jinemu cloveku, ale Buh nas pred jejich naturou varoval a my i kdyz si myslime ze zrovna ten ci onen je hodny, nevidime do jeho srdce, budem si udrzovat odstup od techto pro nas svym zpusobem podivnych lidi, co se tyka Arial Sahron, tak ,ten je jasny pripad mezinarodnho zlocince vychovaneho Talmudem.

108042

13.06.2006 05:40

Etnické čištění Kosova úspěšně pokračuje

Prijde den ,kdy politici,jez znicili V Kosovu existenci Srbu ,sami budou utikat

Robert Nohejl 202.?.?.?

http://www.nationalvanguard.org/images/teaser/serb_family_fleeing.jpg
Obrazek zachycuje ,opousteni Kosova srbskym obyvatelstvem v ramci strategickych planu ,mocnych tohoto sveta , ale ,co jim Americane a NATO provedlo,jez chrani albanske moslimy ,jez se ilegalne natahli do Kosova a dnes maji plnou ochranu ve svem terroristickem radeni, tak se vse muze casem obratit v neprospech jejich ochrancu.
The Boston Unit of National Vanguard is pleased to announce that we have recently received yet another written thank-you letter from one of our sponsored Serbian refugee families, which we would like to share with our fellow members, readers, and, most importantly, the many generous individuals whose contributions to our charitable fundraiser have made such sponsorship possible. All money donated has been directed to refugee families in need through cooperation with the West Coast-based organization Save Displaced Serbs and its counterpart in the Balkans, Nasa Srbija. This letter comes from the Krstic family in the region of war-torn Kosovo, to whom we have provided continued quarterly sponsorship to their mother’s young children Dejan (age 5) and Ivana (age 9) since January 2006.
http://www.nationalvanguard.org/images/teaser/aztlan_map_2080.gif
Takhle dnes vypada predpokladan a oblast ,kde Mexicani ,mestikove ,mulati a jeste jini,co by neamericane uskutecnili novy stat z rozdeleni USA,takze ,mnozi Americane,nebo ,lepe receno,obcani Spojenych statu, museli opustit sve majetky,po vzoru dnesnich obeti americke politiky,jako Srbove.
WE LIVE IN strange topsy-turvy times in this present Dark Age in post-American America on post-European Earth.Muslimsti Albanci ,nici vsechno co je krestanske na uzemi ,ktere zabiraji,naprosto je nezajimaji jakekoliv kulturni a historicke pamatky krestanstva v teto oblasti a to vse s "pozehnanim " NATA a Americanu.V nocnich hodinach se provadeji najezdy a vrazdy srbskeho obyvatelstva.
http://www.nationalvanguard.org/images/teaser/muslimeu.jpeg
http://www.serbia-info.com/g3/images/crkve_002_m.jpg
Proces islamizace balkanskeho poloostrova ,tedy plne pokracuje,Evropa ,uz neni vice chranena na sve vychodni hranici,proc take ,kdyz je plna muslimu, kam se podivas.
Kde mame dnes UNESCO, jez ma chranit svetove pamatky ,kdyz Albanci maji naprosto volne ruce ,nicit,vse ,co je krestanske, je to nastroj ,vyprovokovat krestany do valky s muslimi,pomoci teto patronace rizene Britanii a USA .
Liar, liar! - Bill Dorich on Madeleine AlbrightIn WWII over
400 Serbian churches were destroyed in Croatia and Bosnia along with 438 Serbian priests who were brutally murdered,* many at the hands of Roman ...
compuserb.com/liarliar.htm - 9k

108058

Káva pro Zvědavce

70

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 111 čtenářů částkou 24 460 korun, což je 70 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 0

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 3

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,24 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 951,75 Kč
1 unce stříbra
546,32 Kč
Bitcoin
729 191,17 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?