Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 60 příspěveků, 1 jméno: Lovec idiotů.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.04.2019 15:10

Když dojde na fakta

RE: Tak už se hlouposti dostaly i na Zvědavec

Lovec idiotů 194.?.?.?

> je ovšem divné, že není slyšet audio pískajícího analogového modemu, který musel mít Tarrant na přilbě a přes který streamoval tohle "video"

Wi-Fi nebo Bluetooth jsou analogové? A frekvence na kterých běží jsou slyšitelné??? Už jen tohle vypovídá o vašich technických "znalostech". Zbytek nemá cenu rozebírat, tohle úplně stačí, aby to bylo zařazeno jako hlavní zpráva na Hrom, pardon, chtěl jsem říci Aeronet. Ve skutečnosti měl na hlavě kameru GoPro, propojenou s telefonem a přes ten to streamoval do Live4. Rozlišení 648x360, bitrate 680 kbit/s.

Co se týká nábojnic, tak jste napsal další krávovinu, já už opravdu nechápu, kam na to všichni chodíte, na youtube stačí napsat například shooting ar-15 a je tam vidět stovky videí různé kvality, kde jsou nábojnice krásně vidět.

Co se týká onoho zásobníku, tak to už asi souvisí s nějakou vaší halucinací, protože cestou tam nic nesbírá, sbírá to až když podruhé projde kolem člověka, který do něj narazil a kterýmu mu ten zásobník ze sumky shodil.

Co se týká vašeho údivu nad tím, že Youtube maže videa, kde někdo někoho vraždí, souvisí s tím, že jste ještě dítě a až budete mít jednou děti vy, tak asi nebudete chtít, aby sledovaly podobná videa. Ale k tomu je zapotřebí ještě zdravý rozum.

Opět opakuji, že je velmi smutné vidět, jak tu dost lidí píše a obhajuje naprosté hovadiny. To opravdu chcete, abyste byli jako alternativci všem pro smích? Můžeme se zamýšlet nad tím, kdo z toho měl prospěch, kdo ty neonacisty (ten týpek byl dost času s nácky na Ukrajině) řídí, atd., ale řešit věci, které jsou naprosto zřejmé a popírat je, hoši, kam jste to došli....

Měli byste si možná uvědomit, že polovina těch serverů, kam chodíte na tyhle fantasmagorické informace, je provozována tajnými službami. Včetně Aeronetu.

370845

12.04.2019 15:41

NATO - 70. výročí nejvražednější - a zákonné - organizace na naší planetě

RE: Koenig píše jak Kojzar v RP

Lovec idiotů 194.?.?.?

Je fajn, že jsi zmínil svého strýčka Kojzara a teď mazej zpátky do Lehožumpy.

370911

14.04.2019 12:56

Slovenské voľby – zlo medzi nami – vražda a akceptované lži „Zvíťazili sme!“

RE: Uvidíme, jaké budou třeba prezidentské volby u nás.

Lovec idiotů 194.?.?.?

"Přetavte meče na pluhy..." To je další "dobrá" rada ovečkám od hodných černoprdelníků a jejich hodných žárlivě vyvolených předchůdců... A odevzdejte všechny bouchačky, abyste konečně byli v bezpečí.

370966

23.04.2019 18:58

Když hoři symboly, přichaza blba doba

RE: Hoří-li symboly, přichází špatné časy

Lovec idiotů 194.?.?.?

Tento příspěvek mě velmi pobavil... Je to perfektní příklad, jak náboženství člověku sežere mozek. Úplně. Indoktrinovaný jedinec nemá sebemenší šanci myslet racionálně. Jen opakuje to, co mu do kebule natlačili v kostele.

>Opravdove pratele, moudrost, vnitrni klid, laskave srdce, zdravi dusevni i fyzicke...

Tohle vůbec, ale vůbec není podmíněno nějakou vírou v židovského boha. To si opravdu moc pletete. Souvisí to s něčím jiným, ne se slepou poslušností a "dobrotou" z donucení.

>Ubehlo 2 000 let a jmeno Jezis Kristus je vseobecne znamo mezi celym lidstvem. Slusny vykon na chudeho tesare z Galilee, na periferii pohanskeho imperia.

Tohle si opět velice pletete. To nebyl výkon jeho (pokud taková postava vůbec existovala). Všeobecná známost byla rozšířena mečem. Nepředstavitelné vyvražďování "pronárodů", které proběhlo celou Evropou a později celým světem. "Nevěřící" byli zabíjeni ve velkém, kdokoliv, kdo se nepodvolil, byl mučen, poté zavražděn, často upálen. Jeho žena znásilněna, aby porodila "dobrého" křesťana.

Římská říše potřebovala základní pilíře "civilizace". Čas (kalendář), moc (římské právo - JUDr. - juris utriusque doctor, tedy doktor obojího práva, římského i kanonického) a zlomení ducha "nevěřících" (nahrazeno náboženstvím). Po staletích vybíjení původního obyvatelstva se skutečně podařilo to, co říkáte. Židovský sadistický bůh (čisté zlo) byl prohlášen za jediného boha na Zemi. I když to zlo bylo překryto "jeho hodným synem". Podle toho to tu také vypadá.

Koneckonců poslední největší genocida v dějinách, vybití cca 100 miliónu Indiánů, které bylo placeno křesťanskou federální vládou USA, tedy půl dolaru za skalp, židovského boha zla velmi potěšila. A tím to zdaleka neskončilo, jak koneckonců můžeme vidět každý den.

Samozřejmě můžete věřit v někoho, kdo po celou dobu vybízí své ovečky k vraždění ostatních. Jen to prosím nevydávejte za nějakou jedinou "pravou" možnost. Ale je možné, že se ten židovský bůh polepšil a už je hodný. Možná už neplatí třeba toto:

...dali jsme v prokletí lid těch všech měst, i ženy i děti, žádného nenechavše.

A dá je Hospodin Bůh tvůj tobě, abys je pobil: jako proklaté vypléníš je, nevejdeš s nimi v smlouvu, aniž slituješ se nad nimi.

Neslitovávejte se nad ním ale zahub od muže až do ženy, od malého až do toho, který prsí požívá...

Protož domlouval jsem jim, a zlořečil jsem jim, a některé z nich bil jsem a rval, přísahou je zavazuje skrze Boha...

Padej na ně uhlé řeřavé, a na oheň uvrz je, do jam hlubokých, aby nemohli povstati.
atd...

371163

25.04.2019 17:17

5G: Dominové kostky začínají padat

RE: To 5G taková pohroma není

Lovec idiotů 194.?.?.?

Už zas? Je opravdu nutné zde šířit tyto naprosté hovadiny?

371215

25.04.2019 17:28

5G: Dominové kostky začínají padat

RE: To 5G taková pohroma není

Lovec idiotů 194.?.?.?

>Síť 5G má fungovat na 3,5GHz

Tuto neúplnou a zavádějící informaci jste sem vložil úmyslně, nebo jste jen neinformován? LTE u nás běží například na 2,6 GHz. To zavedou něco, co bude rychlejší jen o trochu?

Ve skutečnosti jde o frekvenční pásma 26 - 27.5 GHz. Ale tam to zdaleka nekončí.

Industry analysts have stated that the 3.7GHz band is one of several that has been identified to be a ‘pioneer’ band for 5G in Europe, although there is much less availability of this band in the US and China. It’s been reported that the majority of operators both in Europe and globally are currently testing 5G technology in mmWave bands between 30 - 300 GHz...

371216

25.04.2019 17:34

5G: Dominové kostky začínají padat

RE: To 5G taková pohroma není

Lovec idiotů 194.?.?.?

>porovnavat 5G s ADS je sirenie poplasnej spravy.

Přemýšlivější napadne, že vojenské technologie mají působit IHNED, tedy jsou tak vyrobeny. Je to něco podobného, jako kdybyste tvrdil, že přestože vás smrtící dávka jedu zabije okamžitě, při stokrát menších dávkách podávaných pravidelně, je naprosto neškodný.

371217

25.04.2019 20:27

5G: Dominové kostky začínají padat

RE: Další trik operátorů...

Lovec idiotů 194.?.?.?

Tak to abyste to šel rychle nahlásit! Předpokládám, že donedávna byste jako poplašnou zprávu hodnotil i tvrzení, že Roundup zabíjí lidi, kteří s ním pracují. To jsme tu už měli také pár takových, kteří tu dokola tvrdili, že se Roundup rozloží během chvíle a je naprosto neškodný. A rozhodně neproniká do potravního řetězce! Předtím to bylo například DDT, polychlorované bifenyly atd. Tak je to ale vždy. Nejdřív je to "poplašná zpráva" a mnoho lidí má potřebu to hned oznámit, aby šiřitele "poplašné zprávy" hned poslali do tepláků. Postupem času pak tito dobráci raději mlčí...

371221

25.04.2019 20:32

5G: Dominové kostky začínají padat

RE: A co u nás?

Lovec idiotů 194.?.?.?

No, tak tohle není 5G, ale něco jiného, viz samotný název článku "O2 spouští v Kolíně síť s rychlostí 5G." Jde o využití několika LTE pásem najednou.

371222

29.04.2019 19:01

Zelenskyj vyhrál nad Porošenkem – co se bude dít dál?

RE: Konec státnosti Ukrajiny

Lovec idiotů 194.?.?.?

Když tak čtu váš příspěvek, úplně nad ním kroutím hlavou. Zřejmě jste vůbec nepochopila, o co na Ukrajině jde...

> Saker opomenul hlavní podstatu všech problémů na Ukrajině. V této zemi se hroutí státnost.

Tohle si moc pletete!!! Zaměňujete příčinu a následek. Zhroucení státu není příčinou, ale následkem! Příčinou je to, že k moci byli dosazeni lidé, kteří měli Ukrajinu vyrabovat!

>Zkušený politik Porošenko s tím nemohl nic udělat i přes ohromnou finanční i politickou západní podporu.

Prosím vás, o jaké zkušenosti to mluvíte? Porošenko byl vybrán, aby Ukrajinu dovolil zničit a rozkrást těmi, kteří obvykle stojí za všemi rozkrádačkami. O zkušenosti se mluvit nedá, pokud tedy tím nemyslíte zkušenost plácat páté přes deváté, hlavně plivat na Rusko a svalovat vinu za vše na něj. To ale umí kdejaký gay porno "herec" s IQ tykve. Tzv. "ohromná" finanční pomoc byla naprosto směšná a navíc nebyla určena pro rozvoj Ukrajiny, ale pro její destrukci! Většina peněz z té "pomoci" byla rozkradena a nejen tzv. "Ukrajinci".

>Volba slabého politika Zelenského je pouhým příznakem agónie ukrajinské státnosti.

Zelenský je stejně slabý jako Porošenko, ale stojí za ním starý hodný jidova Kolomojský. Tedy ten, kdo financuje nacistické bataliony, které vraždí civilisty, drancují a znásilňují rusky mluvící obyvatelstvo.

>Západ se zdá prozřel

??? To nemyslíte vážně... Vy si myslíte, že likvidace Ukrajiny byla nějaká chyba? A likvidace Jugoslávie, Iráku, Lýbie a Sýrie také chyba? Musím vás ubezpečit, že to nebyla chyba, ale záměr! Tzv. "západ" dělá vše pro to, aby oslabil Rusko a slabá Ukrajina ovládaná vypatlanými nacisty má sloužit jako předmostí pro útok na Rusko. Ti "Slava Ukrajiny, gerojam slava" imbecilové mají posloužit stejně jako například islamističtí retardi, kteří zničili Lýbii a Sýrii. Skončí pod drnem.

> Za vlády Zelenského budeme s velkou pravděpodobností svědky šoumenské, demagogické rétoriky

Na chlup stejné jako Porošenkovy. Už je to koneckonců vidět v jeho prohlášeních proti Rusku.

> a prohlubující se agónie v průmyslu, sociální sféře a obecně státnosti.

Nic nového, to se tam už pár let děje. Cílem je vytvoření obyvatelstva skládajícího se ze zbídačených nevzdělaných chudáků, kteří za pár dolarů prodají nejen svoje dcery do bordelu, ale i jejich půdu a vše co mají a pak budou otročit na panském.

> Ještě tak možná, kdyby se dostala k moci silná autorita světového měřítka.

Vy si vážně myslíte, že tyhle věci řídí "autority"? A kde na světě taková "autorita" je? Dokonce i Putin je jen zástupcem jisté zájmové skupiny a bez ní by nemohl existovat. Každý, kdo se vymkne kontrole, je "po zásluze" oddělán. Třeba jako Kaddáfí.

371284

02.05.2019 16:31

Zelenskyj vyhrál nad Porošenkem – co se bude dít dál?

RE: IQ ≫ morálka

Lovec idiotů 194.?.?.?

Možná byste měl při psaní lépe rozlišovat, co zde prezentujete jako ironii. Ono to na první pohled vypadá, že to myslíte vážně. Až na druhý pohled je zřejmé, že takové neskutečné hovadiny nikdo vážně myslet nemůže.

371326

05.05.2019 11:49

Glyfosáty jsou horší, než si umíme představit. „Jsou všude“

RE: Pořád to samé

Lovec idiotů 194.?.?.?

Správně jste to řekl, kolego! Veškeré přírodní bohatství patří do soukromých rukou. Naopak napravování škod způsobených rabováním přírodního bohatství musí zaplatit daňový poplatník. Je vidět, že vám to myslí!

371364

05.05.2019 11:57

Glyfosáty jsou horší, než si umíme představit. „Jsou všude“

RE: Pořád to samé

Lovec idiotů 194.?.?.?

>A ohledně toho, co tu bylo, známe hovadiny, které komunisti dělali: budovali za každou cenu (dnes se buduje z nenažranosti), brali malým rolníkům půdu a vytvářeli JZD

"Komunisti" kopírovali západ. Tohle zvětšování polí přišlo ze západu (přes Rusko). I to extenzivní hnojení a používání herbicidů a pesticidů přišlo ze západu. Ale nikdy to nedosáhlo takových zhovadilostí, jako se děje dnes.

A i ty kchrrrrálíkárrrrny, jak říkával Venca Láhvů, přišly ze západu. A bez nich by dnes statisíce lidí neměly kde bydlet. A budou stát dalších pár desítek let.

371365

06.05.2019 13:28

Prokletí oděské války

RE: Dva možné přístupy

Lovec idiotů 194.?.?.?

> Proč až po pěti letech? To vědí jen někteří Rusové.

Tohle ví každý rozumný člověk. On totiž "Ukrajinec" s ruským pasem je Rus. A pokud by někdo zabíjel Rusy, muselo by Rusko jednat. Ne skrytě, ale otevřeně. Což by znamenalo něco, co by nikdo nechtěl. Ani vy. Na Ukrajině by to neproběhlo stejně jako v Gruzii, kde Rusové udělali pořádek během pár dnů a pak se zase stáhli. Na to byly sázky moc vysoké.

Jinak mi článek připomněl krátkou zprávu zde na Zvědavci o Štětináčovi, té odporné zbabělé kryse, která by chtěla Rusům podříznout krky... Možná si tam ten dobytek, když si s náckama potřásal rukou, potřásl rukou i s tím imbecilem, co vystřílel mešitu na NZ. Ten tam totiž delší dobu nabíral "zkušenosti". Tak snad je na to ta posbolševická štětinatá svině hrdá.

A pražská kafilérka, která se na plný úvazek věnuje rozdmýchávání nenávisti vůči Rusku, plně podporuje novodobé jednotky SS, nové "Haliče"...

Vložený obrázek

Co se týká tzv. "Ukrajinců", je neuvěřitelné, jak rychle došlo k plošnému poklesu jejich IQ, což je vidět i na této fotce ze svatby ve Lvově. A opět, musíme si neustále připomínat, že různí Vondrové, Šafrové, Mitrofanové a tisíce dalších parazitů placených z našich daní, by totéž chtěly i pro nás.

Vložený obrázek

A také mi tento článek připomněl doby, kdy jsem přestal číst Bulíkovy listy, to byla doba, kdy se ta prodejná děvka odkopala a se svým kumpánem Dolejším už z BL udělali nenávistnou troubu proti Rusku. V tomto odkazu stojí za to se mrknout třeba do diskuze, malá retrospektiva neuškodí.

371379

07.05.2019 19:08

Prokletí oděské války

RE: Dva možné přístupy

Lovec idiotů 194.?.?.?

To říkal Leho? Osvětlím ti, jaký je v tom rozdíl, abys to mohl ostatním z Lehožumpy převyprávět.

Zatímco v některých částech Čech bylo za časů Svaté říše římské národa německého nahrazováno původní obyvatelstvo německy mluvícím, na "Ukrajině" se mluvilo rusky. Tzv. Ukrajina byla z Ruska utržena, ale Rusové zůstali. Je to "drobný" detail, ale chápu že zcela nad tvé chápání.

371401

09.05.2019 19:27

Demografická krize: Rusko usnadní udělování ruského občanství Ukrajincům

RE: Totálně nesmyslný článek

Lovec idiotů 194.?.?.?

No, máte v tom zmatek, jako obvykle. Pokud by Putin řešil jen východ Ukrajiny, tak by pasy Rusko nenabídlo všem Ukrajincům. Rusko potřebuje nutně zastavit ubývání obyvatelstva, proto dlouhodobě stahuje obyvatelstvo, kde se dá.

371436

09.05.2019 19:44

Bude další „prima válčička“?

RE: MAlbi

Lovec idiotů 194.?.?.?

To si moc pletete! (Americký) kapitalista je hodný a velmi dbá na to, aby peníze z ničení prostředí (a to těžba ropy je), vracel lidem, kteří v té oblasti žijí a jelikož ví, že přírodní bohatství náleží všem, rád dává všem odpovídající část ze zisku. Podobného dobráctví jsme byli svědky například v deltě Nigeru, kde takto fungovala firma Shell a v podstatě všude, kde těžba ropy nebo uhlí atd., nepatří státu.

>zaruci za ruske, cinske a americke dluhy.

Pochybuji, že by se zaručoval za dluhy cizích států... Třeba za ten cca 70 bilionový dluh USA... A komu by ručil?

>Hledat tady idealy a tvrdit ze ti jsou horsi nez oni, ale prosim vas, zijete v pohadkovem svete a potrebujete obejmout [smích]

Přesně! Například když hodní Američané bombardovali severovietnamská města (cca 2 mil. mrtvých), byla to odplata za bombardování severoamerických měst severovietnamskou armádou. Takže si byli naprosto rovni. Objímám vás, můj chytrý příteli. Pálí vám to. [chechtot][chechtot][chechtot]

371437

10.05.2019 09:42

Demografická krize: Rusko usnadní udělování ruského občanství Ukrajincům

RE: Z úplně jiného soudku

Lovec idiotů 194.?.?.?

Důležité je, že vás psaní těchto hovadin baví. A ze srdce bych vám přál, abyste si konečně jednou pořádně zasouložil, to vám evidentně již hodně dlouho chybí. Něco našetřete a pořiďte si nějakou pěknou slovanskou kurvu, když vám jiná nedá. [chechtot]

371445

10.05.2019 10:03

Propaganda

Dobrý článek

Lovec idiotů 194.?.?.?

Souhlasím se vším. Komoušská propaganda byla roztomile hloupá, ale jak se ukázalo, zcela pravdivá. Proti dnešnímu výplachu mozků, které servíruje tzv. pražská kafilérie, v čele s "nezávislou" ČT, placenou z našich daní, to byl neškodný čajíček. Naše generace má to štěstí, že věděla, že systém propagandu používá. Dnešní generace ani neví, co propaganda je, tedy pokud dnešní svazáci, detičky stbáků a papalášů nepláčou nad "ruskou propagandou".

Dodnes si pamatuji, jak jsem viděl živé záběry z "osvobození" Iráku (tehdy jsem ještě věřil, že Amíci jdou pomáhat) a trochu mě znejistělo, že na náměstí v Bagdádu bylo všehovšudy třicet Iráčanů, kteří se tvářili spíše vyděšeně, než osvobozeně a když se měla strhnout Saddámova socha, museli to nakonec udělat hodní Rambové.

I v humanitární bombardování Jugoslávie jsem věřil a vůbec, věřil jsem i tomu, že Venca Láhev krákoře, protože ho mučili ve vězení. Dokonce i vyhazování novorozenců z inkubátorů jsem tehdy věřil. Ale záběry Iráčanů v Bagdádu mě přivedly nakonec sem, na Zvědavec. Bohužel dnešní generace nad těmito věcmi nepřemýšlí, protože čučí do mobilu a dělá si "selfíčka".

Je naprosto fascinující jak dnešní politruci dokáží ignorovat realitu a spoléhají se na to, že stokrát opakovaná lež se stane pravdou. Za pár let se bude vyučovat, že druhou světovou válku rozpoutalo Rusko a Německo nás přišlo zachránit. Pak se na Rusko s velkou slávou opět vytáhne, to zas bude ostuda.

Nevím, jestli si Štětinové a další pakáž uvědomují, že nejméně polovina národa proti Rusku nepůjde. A pokud tam půjdou mladí svazáci s vymytými kebulemi, jsem pro. Alespoň bude o pár imbecilů méně. Ale Štětináč, pornoherec Janda, Dolejší, Čulík a další tisíce politruků placených "neziskovkami" tam rozhodně nepůjdou, protože je to banda zbabělých sviní. Což je škoda, protože tu zůstanou a budou pokračovat ve svém "bohulibém" díle, jen na druhé straně barikády, jak už je u těchto křiváků zvykem.

371446

10.05.2019 21:22

Propaganda

RE: Dobrý článek

Lovec idiotů 194.?.?.?

Už jsi zase vylezl z Lehožumpy? Že tě to baví... Tak snad jsi za to placený...

371470

Nějaké zdroje k těmto odvážným tvrzením, nebo se jedná jen o takové to standardní anonymní plivání na Rusko?

371525

15.05.2019 17:55

Trumpova administrativa se znovu pokouší „pohřbít“ projekt Nord Stream 2

RE: Pokracovani...

Lovec idiotů 194.?.?.?

>Venezuela má prý největší zásoby, i když je specifická a prý nějak méně kvalitní

Ale kdepak méně kvalitní. Jedná se naopak o velice kvalitní ropu. Těžkou. To znamená, že se z ní lépe dělá například nafta. Ale blbě teče ropovodem. To je ten problém.

>Fandím obyčejným Venezuelanům, v tom, aby jim konečně vládli kvalitní a zodpovědní provenezuelští marxismem nenakažení politici

Jo, já bych taky chěl, aby byl svět bez chyb. Ale pokud se někdo ohání "marxismem", je vidět, že už nemyslí nezávisle a nad věcí.

Důležité je, že tihle "marxističtí" politici dokázali ve Venezuele téměř zlikvidovat negramotnost a úplnou bídu. Bezdomovce tam nepotkáte, ty spíš potkáte tam, kde vládnou ti "nemarxističtí" politici. Ale chápu, že tohle už do toho vašeho příběhu úplně nezapadá. Nicméně souhlasím, že Maduro není Chávez.

>Slyšel jsem od Čechů, co tam žili roky, příšerné zprávy o tom režimu... Byznys se tam normálně dělat nedá.

Já už jsem toho slyšel... Stačí si poslechnout české "žurnalisty" typu Šafr nebo Čulík a jejich "příšerné zprávy" o režimu zde, v Čechách. Proto se nezlobte, že vám to moc nežeru... Popravdě, když v zahraničí potkám Čecha, tak se k němu moc nehlásím...

> Co se týče USA - probůh ať je ten stát tak stabilní jako doposud či ještě stabilnější...

Přesně, někdo prostě musí zabíjet statisíce lidí ročně a tak musí americká ekonomika založená na výrobě zbraní dál fungovat jako doposud. Musí tam stovky miliónů zombies s vymytými mozky chodit volit někoho, kdo nikdy nesplní jediný převolební slib. Důležité je, že pořád je co drancovat a ty stamilióny otroků krmit svinstvem.

>nějaký sociálně-rasový revoluční výbuch v té zemi rozhodně není v našem zájmu!

A stalo by se konkrétně co? Jak by nás to ovlivnilo kromě toho, že bychom přišli o spoustu prachů kvůli tomu, že naši moudří "nemarxističtí" centrální bankéři prodali zlato a nakoupili americké dluhopisy, tak jako mnoho jiných "nemarxistických" západních centrálních bankéřů?

371530

16.05.2019 17:43

Trump se přibližuje k červené čáře – vojenskému konfliktu s Íránem

RE: Elita je vrchnost a zbytek je bučící dobytek

Lovec idiotů 194.?.?.?

Když už jsme u toho pravopisu, tak by to mělo být ti nejschopnější, ale vy jste asi mluvil jen o ženských, takže je to asi v pořádku.

371538

26.05.2019 19:25

Podařilo se v Kanadě vybudovat fungující multi-kulti společnost?

RE: netreba sa cudovat

Lovec idiotů 194.?.?.?

Tvoje bláboly jsou tak ohrané, že to nemá cenu číst. Můžeš tu konkurovat jedině Josefu Vyskočilovi, který anonymně napsal příspěvek výše. Opravdu se divím, že tě baví sem psát ty hovadiny, jedině, že bys vzpomínal na svá nejlepší leta, když jsi pracoval jako politruk. Jelikož jediná věc, která tě skutečně nasere, je to, že ti editor tvoje báboly nepustí, doporučuji mu to dělat usilovněji.

371732

27.05.2019 11:11

Britští rodiče umožnili změnu pohlaví synům ve věku 7 a 3 let

Nefalšovaná zhovadilost

Lovec idiotů 194.?.?.?

Holt, ne každý nemá IQ tykve, ale dříve byly dementním rodičům děti odebírány, aby měly šanci na normální život. To věděl i pan soudce, ale pak mu asi zavolali z té neziskovky řízené hodnými samovyvolenými a tak musel zařadit zpátečku.

Co k tomu může normální člověk říci? Holt, časy se mění a lepší už to nebude. Je to asi něco podobného, jako ty zprávy o počasí...

Vložený obrázek

A co na to bývalý STBák Pepek Vykočilů a jeho kolega Bubeníček? A Leho a jeho žumpa?

371744

31.05.2019 11:18

Podle ministerstva zdravotnictví nepředstavuje síť 5G žádný problém

RE: Nádorů mozku přibývá

Lovec idiotů 194.?.?.?

Tvrzení, že příčinou rakoviny je vyšší věk je kravina. Lidi umírají naopak čím dál dříve, právě na rakovinu, která je dnes častější příčinou úmrtí, než kardiovaskulární choroby. Lidi na rakovinu umírají ve třiceti, čtyřiceti letech...

Možná by stálo se zamyslet nad tím, kolik mikroskopických částic třeba Cézia bylo rozprášeno do stratosféry pomocí 2000 jaderných výbuchů. Ty nespadnou hned, ale po desítkách letech. Černobyl vytvořil zhruba tisíckrát méně readioaktivního bordelu, než zmíněné výbuchy.

Nemoc z ozáření? Selhání autoimunitního systému... Je to vcelku jednoduché a všechna fakta jsou k dispozici.

Nechci být špatným prorokem, ale na rakovinu nakonec chcípnem všichni.

371803

31.05.2019 13:13

Potvrzeno: 30% žadatelů o azyl přilétá do Německa letadlem

Hodní vyvolení vědí, co gójové potřebují

Lovec idiotů 194.?.?.?

Je potřeba si pořád dokola opakovat, co nám vzkázala hodná vyvolená paní Barbara Spectre, která jasně hovoří o tom, že je potřeba udělat Evropu multi-kulti, že za tím stojí hodní vyvolení a že je za to budou hloupí bílí lidé nenávidět.

A kdo stojí za hodnými vyvolenými, kteří zaplaťžidovskýpámbů přežili Holokaust(TM)? To jsou zase hodní "osvícení" vyznavači Lucifera, kteří ty vymyté středověké mozky používají jako zástěrku pro své "bohulibé" plány. Tzv. "aristokraté" s modrou krví.

Tohle dobře neskončí. Příští válka v Evropě nebude mezi státy, ale bude probíhat na ulicích každého města. Výsledkem může být jen jeden ze dvou stavů. Evropa bude opět bílá, nebo černá. A jestli bude černá, tak už nám ten problém bude úplně u prdele.

Pro odlehčení roztomilý trapas jiné hodné vyvolené paní, která naříká nad tím, jak ji ve čtrnácti odvezli v roce 1986 z Kyjeva do Moskvy po havárii Černobylu, jak na ni ostatní děti koukali jako na nakaženou, jak byl zákaz chudáky ukrajinské děti pouštět do škol, jak její rodiče zemřeli na rakovinu. No prostě druhý Holokaust(TM). Pak jí někdo připomene datum narození (1946)...

http://teleport.cz/permanent/cernobyl.jpg

Jo, to je stejné jako když chudáci Ukrajinci naříkali nad strašlivým stalinským holodomorem ve Lvově, než jim podobný dobrák připomněl, že v tu dobu spadal pod Polsko.

Debilita světem vládne.

371804

31.05.2019 19:17

Podle ministerstva zdravotnictví nepředstavuje síť 5G žádný problém

RE: Naši katové něco nedomysleli

Lovec idiotů 194.?.?.?

Už zas? Polychlorované bifenyly, DDT, roundup, 2000 odpálených jaderných bomb atd. atd. To, že netušíte, že samotné satelity zas takovou paseku nenadělají a vyvolená sebranka prostě kolem sebe jiné antény mít nebude, to chápu. Nicméně ten problém je třeba někde úplně jinde, třeba by se dalo přemýšlet, jestli i ti nejvyšší dobytci, o kterých lidi vědí, nejsou jen bílí koně někoho úplně jiného, kdo třeba ani není z této planety, to vám raději říkat nebudu, protože vy určitě věříte, že jste vznikl z opice.

371813

02.06.2019 16:37

Podle ministerstva zdravotnictví nepředstavuje síť 5G žádný problém

RE: ee

Lovec idiotů 194.?.?.?

No jistě. Roundup byl donedávna taky zdraví naprosto neškodný. To zde tvrdili tobě podobní chytrolíni také, dá se to dohledat. Ty, co tvrdili, že je to odporné jedovaté svinstvo, označovali za paranoidní. Dochází ti alespoň částečně, co se ti snažím naznačit? Ano, také jen bezmyšlenkovitě papouškovali, co jim někdo jiný sdělil. Stejně jako ty. Víš vůbec, že v USA už Roundup zakázali poté, co to prodali do Evropy? Chápeš co tím chci naznačit? Asi ne...

371850

02.06.2019 17:38

Podle ministerstva zdravotnictví nepředstavuje síť 5G žádný problém

RE: Jedovate 5G v Haagu

Lovec idiotů 194.?.?.?

"Odborník" promluvil. Jen se zeptám na tohle...

>A co takové MRI a jiné diagnostické metody v humánní medicíně?

Jedná se o trvalé ozařování, každou minutu, den za dnem po celé roky? Pokud ne, pak je naprostá hovadina to do diskuze tahat. To je podobné, jako kdyby někdo tvrdil, že radioaktivní záření je neškodné, protože rentgen.

> A propos víte kolik je vysílačů směrových spojů? Na jakých vysílají frekvencích a jakým výkonem?

Ano, na jakých frekvencích pracují? Víte to vůbec? Přeci jen, 5GHz je něco jiného než 50GHz, podobně jako 5km/hod je něco jiného než 50 km/hod., pokud člověk spadne z kola.

>A kolik pracuje rozhlasových a televizních vysílačů?

A na jakých frekvencích pracují? Víte to vůbec? Maximálně na 858 MHz!!!!

>Nebýt těch "papouškovaných blbin" tak se ani nemůžete, tak vybraně a kultivovaně, projevovat zde na internetu.

A to jako proč? Jak souvisí mikrovlnné záření záření s počítačem? Tam něco funguje na principu mikrovlnného záření? To chcete tvrdit, že bez mikrovlnného záření nelze používat internet? Nebo co vlastně?

Pokud jsou ostatní vaše "argumenty" tohoto kalibru, pak se k tématu raději nevyjadřujte. A také bych nerad, abyste dostal ujímání, je vidět, že jste dost citlivý...

Už se to tu probíralo stokrát, takže opět opakuji, nejde o výkon, ale o frekvence. A jsem si 100% jistý, že nikdy nebyl testován dlouhodobý vliv na živé organismy pro všechny frekvence.

371852

02.06.2019 17:42

Podle ministerstva zdravotnictví nepředstavuje síť 5G žádný problém

RE: Nádorů mozku přibývá

Lovec idiotů 194.?.?.?

Ale, nemá smysl na Pepka reagovat. Chodí sem jen otravovat, když mu holt zrušili tu funkci domovního důvěrníka. Je to v podstatě nešťastný člověk, když nemá koho by udal.

371853

03.06.2019 00:36

Podle ministerstva zdravotnictví nepředstavuje síť 5G žádný problém

RE: Jedovate 5G v Haagu

Lovec idiotů 194.?.?.?

Osobních útoků? Proboha, vy jste nějaká citlivka.

> Ne nejedná, ale jedná se o intenzity, které jsou s mobilními aplikacemi nesrovnatelné. Řádově.

Vy jste si nevšiml, že jsem mluvil o rengenu? Tam se jedná o jaké výkony proti bežné radiaci prostředí?

> Zapomněl jste na satelitní vysílání

A co má být? Pořád se jedná o cca 10 GHz. Koneckonců se dělaly studie, zda jehličnatým stromům neopadává jehličí právě kvůli satelitnímu vysílání. Opět se jedná o vliv frekvence, ne výkonu, tzn. délka vlny k délce jehličí.

>Celá síť využívá na řadě míst, tam kde je neekonomické položit kabel, mikrovlnné spoje.

Jste si jistý, že moje DSL někde na cestě od nějakého serveru, který nemá doma nějaký nadšenec, používá mikrovlnná pojítka? Je vaše tvrzení, že nemohu napsat tento příspěvek bez mikrovlného spojení pravdivý?

Pokud mi chcete vyvrátit mých 100 %, tak mi dejte nějaký odkaz na testování všech frekvencí v dlouhodobém intervalu na živé organizmy. Pokud ne, nezlobte se, vaše názory mě naprosto nezajímají, jelikož se již jedná o zbytečné blábolení.

Doporučuji více studia. A to opravdu hodně. Zejména logiky.

371858

03.06.2019 17:59

Pád Sociální demokracie

RE: Zcestné úvahy o ČSSD

Lovec idiotů 194.?.?.?

Hamáčku, jsi to ty? [chechtot][chechtot][chechtot]

371879

14.06.2019 15:02

Projev v Senátě 12. června 2019, kde se hlasovalo o nominaci L. Procházkové do Rady ÚSTRu

RE: obraz dnesnej doby

Lovec idiotů 194.?.?.?

Pokud dnešní dobou myslíte například i časy protektorátu, tak máte pravdu...

372064

14.06.2019 16:27

Herci na brigádě

RE: Člověk se rodí mezi výkaly a močí - tomu se mám obdivovat?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Antinatalista si tu z lidí dělá prdel vtipnou, i když často těžko rozpoznatelnou ironií...

372065

23.06.2019 19:56

Sázka na krále

RE: Při veškeré úctě k paní Procházkové

Lovec idiotů 194.?.?.?

Pán je katolík. To vysvětluje vše.

372194

26.06.2019 20:08

Tenkrát v Americe – série podezřelých úmrtí senátorů a policistů

RE: deep state -zavádějící manipulativní pojem

Lovec idiotů 194.?.?.?

To o těch Aztécích mě zaujalo... Máte o nich jiné informace než od evropských dobyvatelů? Nebo se jedná o klasické "barbary", tedy jinak mluvící lidi, které musela v Evropě Římská říše zlikvidovat a převychovat? Samozřejmě tomu předcházela podobná mediální masáž, kdy se z těch "barbarů" vytvoří krvelačné bestie vraždící malé děti a rozdávající Viagru, aby se lépe znásilňovalo, jako dnes například před zničením Iráku, Sýrie, Lýbie atd, atd.

>Původně to nebyl špatný záměr, rozhodně nás netvořili jako rasu otroků.

Tím jste si jistý, že bílou rasu (Slovany) někdo stvořil jako rasu otroků? Nebylo to náhodou tak, že sem kdysi přistáli a tisíce let spokojeně žili, než se sem nakvartýroval někdo jiný?

372243

26.06.2019 21:12

Demonstrace na pozadí celoevropského boje

RE: Ti lidé na náměstích

Lovec idiotů 194.?.?.?

Problémem je, že oni nevědí absolutně nic! Jsou to opice s vymytými mozky.

372244

04.07.2019 15:20

Kam s ním?

Je to banda příživníků, okamžitě zrušit!

Lovec idiotů 194.?.?.?

Senát je doslova narván nemakačenky, parazity a příživníky, kteří radostně sosají z našich daní. Kdyby aspoň mlaskali potichu, ale oni navíc vyloženě škodí. Celé bych to jen převezl na Pankrác. Tam by mohli makat, dokud by nevrátili, co nám ukradli.

372343

Němci jsou také Slovani, stejně jako všichni ostatní bílí... Neboli Kavkazani... Jen prošli "vzdělávacím procesem" Římské říše a od té doby to Slovani "nejsou".

372345

05.07.2019 00:35

Kam s ním?

RE: krátká paměť autora - zvláštní logika

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot] Nevědomost je blaženost...

372363

06.07.2019 17:23

Jak začít zbytečnou válku

Nechci rýpat, ale překlad není moc dobrý

Lovec idiotů 194.?.?.?

Dost blbě se to čte (strojový překlad?) a doporučuji opravit alespoň nejkřiklavější chyby typu "Trumpovi skutky", "prezidentovi neúprosný debilní tweety", "proti-íránský naladění kongresmani", "kdyby Kongres udělal správnou věc a obviní Trumpa"...

372387

15.07.2019 18:48

Huawei, Putin a irácké zbraně hromadného ničení

RE: Na východ, Vávro, na východ!

Lovec idiotů 194.?.?.?

Myslel jsem že máte ban. Ale asi jste se dal do kupy, takže jedete dál...

To je jak v tom vtipu. Na přijímacím pohovoru je uchazeč tázán: "Co myslíte, že je pro firmu větší problém? Nevědomost nebo nezájem?" "Nevím. A ani mě to nezajímá."

[chechtot]

372513

17.07.2019 20:16

Dokonalý život zabíjí. Experiment na myších, který překvapil

Je milé, když má článek mnoho autorů

Lovec idiotů 194.?.?.?

Tento článek existuje v různých modifikacích na českých alternativních serverech od roku cca 2015. Jedná se o překlad. Proto autor není autor, ale překladatel. Zdroj překladu chybí.

372533

01.08.2019 18:27

Hlasová umělá inteligence: Začátek omezování lidského myšlení

RE: Meducína stále nezabírá?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Já měl pocit, že editor naopak bloknul vás, ale jak vidíte, toleruje vás tu také. A to přesto, že neustále dokola opakujete ty vaše hovadiny. O prázdném životě raději nemluvte do té doby, než se na sebe podíváte do zrcadla. Mimochodem, také jste býval vtipnější, takže mám dojem, že spíše řešíte nějaký váš problém.[chechtot]

372850

01.08.2019 19:47

Nový dokument o MH17 nepochybně dokazuje, že šlo o kamufláž

RE: Starořímské Cui prodest platí stále.

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot] Já miluju pošahance tvého kalibru. Hochu, tohle vyprávěj někomu, kdo má IQ tykve stejně jako ty. Sem podobné bláboly nepatří. Tohle probírej soukromě s Jandou z Evropských hovnot, bude to pěkná předehra.

372851

01.08.2019 19:49

Nový dokument o MH17 nepochybně dokazuje, že šlo o kamufláž

RE: Bolo to pred 5 rokmi... opravte to prosim

Lovec idiotů 194.?.?.?

Prosím, požádej na ústředí, aby sem posílali někoho, kdo má IQ alespoň 80. Tohle je fakt slabota. [chechtot][chechtot][chechtot]

372852

06.08.2019 21:35

Kdo všechno chce do Evropy

RE: Marian varuje, vybízí k sebeobraně

Lovec idiotů 194.?.?.?

Přesně tenhle způsob "myšlení" vede lidstvo do prdele.

>A přesto jsem pocítil potřebu se modlit asi v 9 letech když jsem měl potíž.

Ne, to nebylo přesto... To bylo PROTO! Vymejvárna mozků trvající 1000 let přinesla své "ovoce".

372938

26.08.2019 17:32

Budou-li oblasti Ukrajiny obývané Rusy, budou vyhlášeny sférou zájmů Ruska...

RE: Zase 'omyly'

Lovec idiotů 194.?.?.?

Tak to jsem ani netušil, že jste schopen takového blábolu, přestože už jsem od vás četl různé hovadiny. Je vidět, že psychotronické zbraně na vás už odvedly značný kus práce. Ještě pár měsíců a je vymalováno.[chechtot]

373223

29.08.2019 20:17

Amazonie v plamenech

RE: Pozor! Není to jen Brazílie...

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot] No jo, tyhle laserové psychotronické zbraně jsou svinstvo... Stačí pár použití a je vymalováno. [chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot] Už se těším na další dávku totálních krávovin.

373285

01.09.2019 19:11

Pakt Molotov - Ribbentrop – efektivní tah krizového managementu

RE: Zajímavý článek, ale...

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot] Doporučuji čepici z alobalu, třeba ještě není pozdě, i když se na vás evidentně laserové psychotronické zbraně již značně podepsaly... Člověče, vy byste měl chodit na jiné servery, kde se probírají fantasmagorie. Tam byste zazářil. Nebo vás odtamtud již vykopli? [chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]

Anebo víte co? Zůstaňte tu a pište víc. Je to docela prdel... [chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]

373359

02.09.2019 15:30

Pakt Molotov - Ribbentrop – efektivní tah krizového managementu

RE: Zajímavý článek, ale...

Lovec idiotů 194.?.?.?

Ty woe, to je fakt síla. A co vy o tom vlastně víte? Víte naprostý kulový. Tedy pokud pro vás informace z Hromu nejsou zárukou kvality. [chechtot][chechtot][chechtot]

373396

02.09.2019 15:34

Pakt Molotov - Ribbentrop – efektivní tah krizového managementu

Ještě k tomu tažení na Moskvu...

Lovec idiotů 194.?.?.?

Myslím, že to není daleko od pravdy...
Když ti před Moskvou dojde pervitin

373397

02.09.2019 15:39

Pakt Molotov - Ribbentrop – efektivní tah krizového managementu

RE: Docela rád čtu Brandovy články, ale...

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]

Tohle mě fakt dostalo...

>Člověk by si řekl, že je to nepochybně samotný sled historických událostí, který ony dějiny tvoří.

A ty dějiny tedy potvrzují, že SSSR se chystal napadnout Evropu... No jistě... to všechno sedí... Zejména pokud tyhle bláboly šíří agenti CIA. Je to pořád stejné i dnes. Předpokládám, že Rusko se dnes také snaží napadnou Evropu. Minimálně to slyším ze všech stran od "myslitelů" typu Štětina, Janda, Dolejší, nebo Joch.

373398

02.09.2019 15:44

Pakt Molotov - Ribbentrop – efektivní tah krizového managementu

RE: Zajímavý článek, ale...

Lovec idiotů 194.?.?.?

[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot] Člověče, vy ste rozený komik. Už se ani nedivím, že věříte všem těm nesmyslům, když si čtu tyhle komentáře, v kterých mě hodnotíte...

>s odporným charakterem
Tohle je fakt dobrý... [chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]

Je škoda, že vám ta čepice nepomáhá, když už jste v hledáčku zlovolných Rusů... Co teď? Neporadí třeba Štětina nebo Janda? [velký smích]

373399

06.09.2019 16:25

Pakt Molotov - Ribbentrop – efektivní tah krizového managementu

RE: Docela rád čtu Brandovy články, ale...

Lovec idiotů 194.?.?.?

Nechci se zastávat pana Branda, ale to co jste zde vyplodil vy, to je opravdu velmi povedená snůška nesmyslů. Zejména to o Polsku, Pobaltí a závěrečný útok Stalina na Evropu...

373498

06.09.2019 16:27

Imploze brexitu, vytvořená v Británii... Johnson však obviňuje ostatní

RE: přeformátování evropy

Lovec idiotů 194.?.?.?

Po přečtení tohoto příspěvku mě uklidnil jen příspěvek hned nad vámi, který mluví o vás.

>aby mohl v klidu pracovat pro nas. A on pro nas pracuje!

Tohle může napsat jen někdo, kdo to nemá v hlavě úplně v pořádku.

373499

07.09.2019 13:10

Politikové, mafie a územní plány

RE: Nemít závazek, škodil bych

Lovec idiotů 194.?.?.?

Katolíci dobře věděli, jak z lidí udělat otroky. Neoplácej, nastav druhou tvář. Ale onen Ježíš nemluvil o nastavení druhé tváře, ale o tom UKÁZAT druhou tvář. Tedy parazity, mezi které patří i černoprdelníci, kteří jsou pevnou a neoddělitelnou částí mafie, na místě pověsit. Ale vymyté mozky spoléhají na to, že je zachrání někdo jiný, případně věří takové hovadině, že skutečný život existuje až po smrti. Copak se onen Ježíš spoléhal na to, že lichváře a mafiány z chrámu odstraní někdo jiný? Ne, musel to udělat sám.

A věřit tomu, že na svině jednou dojde, není nic jiného, než doufat, že to bude někdo jiný, kdo je pověsí na kandelábr. My rozhodujeme o svých životech a jak si to uděláme, tak to budeme mít. Protože to svinstvo, o kterém je článek, tady funguje už ticíce let, u nás minimálně od té doby, co nám silou vnutili svinský vykořisťovatelský římský systém.

373514

07.09.2019 13:18

Pakt Molotov - Ribbentrop – efektivní tah krizového managementu

RE: nick Lovec idiotu = na první pohled hlupák

Lovec idiotů 194.?.?.?

Koukám, že mi nemůžete zapomenout, jak jsem fakty rozložil vaše spiklenecké teorie o střílečce na NZ. Jo, když jednou někdo sepíše takový elaborát zřejmých hloupostí, těžko pak může někdo brát vážně jeho další články. Tak se tedy omlouvám. Váš sluníčkář. [chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]

373515

09.09.2019 10:25

Pod „ochranou“ amerických jaderných zbraní v Evropě

RE: Přirovnání

Lovec idiotů 194.?.?.?

Máte sice naprostou pravdu, ale USA je v současné době jen vojenskou částí Římské říše. Finanční centrum je v Londiniu. A náboženské ve Vatikánu. Ačkoliv se na první pohled může zdát, že za drátky tahají USA, ve skutečnosti hlavní rozhodování probíhá ve staré dobré Evropě. Staré rodinné klany ovládají dění. I takový soudruh Rothschild, ačkoliv se může zdát, že se svými nakradenými penízky něco ovládá, ti, co řídí svět, zůstavají pěkně skrytí už tisíce let. Jelikož se jedná o čistokrevné psychopaty, je jim úplně u prdele, jestli Zemi přeorají atomovkami.

373546

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkuji za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 5

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,36 Kč
Euro
27,46 Kč
Libra
30,38 Kč
Kanadský dolar
17,58 Kč
Australský dolar
16,50 Kč
Švýcarský frank
25,69 Kč
100 japonských jenů
22,37 Kč
Čínský juan
3,48 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 967,30 Kč
1 unce stříbra
548,56 Kč
Bitcoin
309 742,99 Kč

Poslední aktualizace: 29.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?