Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 2191 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, // / >< nemax, Beze jména, Chrastej, Ka, Karel z Čech, registrovaný Karel z Če.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.01.2005 13:41

Rok posilování moci

RE: Rok posilování moci

Karel z Čech 212.?.?.?

Pane Táborský, s tou prokazatelností úmrtí na kouření to je dost těžké. Statistikám v tomto směru věřím ještě míň, než odhadům volebních preferencí. Záleží nejen na tom, kdo ji dělá a podle jaké metody, ale z z jakých podkladů vychází. Zemře li na rakovinu plic kuřák, tak je to jasná čárka do statistiky úmrtí zaviněných kouřením. Zemře-li na stejnou nemoc nekuřák, tak jako příčina se vykáže něco jako "ostatní". To pak čárčičky ve statistice naskakují. Tím nechci říkat, že statistiky jsou záměrně falšovány. To určitě nikoliv. Jen ty metody zjišťování příčin úmrtí nejsou zcela objektivní.

40569

17.01.2005 23:52

Firma Monsanto žaluje farmáře za pirátství

RE: Firma Monsanto žaluje farmáře za pirátství

Karel z Čech 212.?.?.?

Zřejmě je to pro nás jediné řešení - potraviny z GMO plodin zřetelně označovat a nekupovat.

40757

18.01.2005 22:45

Firma Monsanto žaluje farmáře za pirátství

RE: Firma Monsanto žaluje farmáře za pirátství

Karel z Čech 212.?.?.?

A bude to všechno ještě mnohem horší, jen co se trochu omezi globální stmívání http://www.blisty.cz/2005/1/18/art21551.html

40802

18.01.2005 22:58

Osobnosti roku 2004

RE: Osobnosti roku 2004

Karel z Čech 212.?.?.?

Srandy není nikdy dost. Pár vtipů nemůže nikomu ublížit.

40803

18.01.2005 23:23

Rok posilování moci

RE: Koureni

Karel z Čech 212.?.?.?

>Už teď nejsem schopen udělat běžný backup databáze, protože
>providerem nastavených 30 vteřin CPU pro backup prostě
>nestačí. Celá databáze pro Z. má 35MB, z toho je 27MB
>diskuzních příspěvků. Budeme to muset začít omezovat.

Nerozumím tomu v čem je po technické stránce problém. Chápal bych, kdyby databáze byla 35GB, že by se všechno zpomalilo. Ovšem dnes 35MB je jen kapka v moři. V některých programech mám na PC soubory o cca 200MB a větší a na staré pomalé šunce to běhá bez zaváhání. Větším problémem, než několik velkých souborů jsou tisíce malých. Takový problém tady jistě není.

40804

18.01.2005 23:34

Rok posilování moci

RE: Rok posilování moci

Karel z Čech 212.?.?.?

>Už to asi nebude aktuální k proprání zdejšími diskutéry...
>http://www.novinky.cz/04/79/04.html
>Co na to obhájci exportu Pax Americana?

Bušík http://gfx.volny.cz/up/fotky/2Bush_vlaj_V180.jpg

zřejmě chystá vyslání teroristických komand do Íránu
http://web.volny.cz/noviny/zesveta/clanek/~volny/IDC/41806/zautoci-bush-na-iran.html
Je to přece jen hlavní světový terorista.

40805

19.01.2005 10:55

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Karel z Čech 212.?.?.?

>Ale ke konci války
>došlo taky k takovým událostem, že když Eichman prodal
>tisíce maďarských židů, tak ti do té své "Země Zaslíbené"
>ani nedopluli, lodě byly potopeny záhadným nepřítelem, tím,
>který nechtěl tuto "lůzu" do té své země vpustit.

Lodě jejího veličenstva pouze chránily svěřené území před nevítanými emigranty z protivníkova území.

40855

20.01.2005 14:40

Na obranu České republiky

Na obranu České republiky

Karel z Čech 212.?.?.?

Plně souhlasím s kladnými ohlasy na článek. Samozřejmě od českého Němce profesora 68 se kladný ohlas čekat nedá. Jemu zřejmě bylo ublíženo a tak nemá Čechy rád. Je to jeho problém.
Věcný přípodotek mám jen k uváděné menší statečnosti národa. Nemyslím si, že je to o statečnosti či zbabělosti, ale spíš jde o rozumné posouzení reálné situace. Na rozdíl od příslušníků jiných národů, třeba i Slováků nebo Srbů, Čech nejdřív myslí a pak teprve jedná. Máme historickou zkušenost, že se to vyplatí. Proč bychom měli vést válku proti Slovákům, když se chtěli počátkem 90. let osamostatnit? Uplynulo 12 let a jsme s nimi opět v jednom státě (EU) a to aniž bychom jako národy na sebe nevražily. To bývalí Jugoslávci budou ještě mnohá desetiletí vzpomínat, jak se vzájemně vyvražďovali. Stála jim ta bratrovražedná válka za to?
Máme zkušenost s Německem, že ani dlouhá desetiletí internacionálního soužití v socialistickém bloku rány z války nedokázala zahladit. Konečně skutečnost, že po 300 letech nadvlády Rakouska se Češi po 1. sv.válce ustavili jako nejvyspělejší stát ze zaniklé monarchie, jak po stránce ekonomické, tak i politické. Mezi válkami byla ČSR vzorem demokratického státu všem státům v širokém okolí. A že jsme v r. 1986 nebojovali proti sovětské okupaci? Jaké byly naše šance na úspěch? Udělali jsme jen dobře když jsme nešli do ztraceného boje. S Rusy, Maďary, Poláky i Němci může nyní bez jakýchkoliv nepříjemných reminiscencí dál dobře vycházet.

40943

20.01.2005 16:12

Ach vy ľudia!

RE: Ach vy ľudia!

Karel z Čech 212.?.?.?

Pane Barteku, kdybych chtěl být zlomyslný, tak napíši, že jste si Vladu sjednal, aby nesmyslnou otázkou vyprovokoval diskuzi. Otázka, zda dát raději příspěvek na psí útulek nebo na děti v Africe, ač se zdá na první pohled logická, je, jak by řekl strejda Klaus, špatně položenou otázkou.
Pokud byste tento problém promýšlel do důsledku, musel byste dospět k závěru, že v zájmu jakési spravedlnosti byste si ze svého platu mohl ponechat částku méně než zcela nezbytkou pro holé přežití a zbytek byste měl věnovat na nejzákladnější humanitární pomoc hladovějícícm v Africe v Asiii a jinde. Tak by měli jednat lidé na celém světě a to by byl ten správný komunističtější než komunistický spravedlivý řád. Jak k tomu příjde hladovějící dítě v Africe, že vy s plným žaludkem sedíte doma v teple a koukáte na bednu? Vy takto žijete v luxusu a dítě strádá. Spravedlivé by bylo, abychom strádali všichni stejně.

Nesmyslnost Vladem položené otázky si myslím je zcela zřejmá. Otázka takto položená nemá racionální a (moderně) smysluplné řešení.

40958

20.01.2005 19:32

Ach vy ľudia!

RE: Ach vy ľudia!

Karel z Čech 212.?.?.?

Pane Vlado, ve svých předchozích komentářích jste napsal :
Žádný živočich na světě nepomůže jinému druhu, pokud ví, že jedinec jeho druhu je v ohrožení života. Pouze člověk je schopen této "nehumánnosti".

To je v zásadě nepravdivé tvrzení. Můžete uvést nějaký příklad, kdy by jakýkoliv živočich pomohl jinému živočichovi, byť i stejného druhu? Pouze u savců pomůže matka pudově svému mláděti, je-li to v jejích možnostech. Vyjimečně u savců žijících ve stádu je to někdy i jinak, ale zásadně stádo třeba pakoňů netečně přihlíží, jak lev loví a požírá člena stáda. Jistý druh vzájemné pomoci lze nalézt pouze u některých druhů zvířat, žijících ve smečkách. Je to ovšem pouze pomoc členovi smečky proti jiné smečce, nikoliv pomoc jedinci stejného druhu.

40983

20.01.2005 19:40

Ach vy ľudia!

RE: Ach vy ľudia!

Karel z Čech 212.?.?.?

…pokud se má někdo rozhodnout, zda darovat 100 Kč na psí útulek nebo na hladovějící děti a rozhodne se pro psí útulek (pro psí šampon, dečku...), pak jedná nehumánně. Dokazuje tím, že pohodlí zvířete je pro něj cennější než život člověka.
…Pokud dávám peníze na charitu, stejným principem vybírám tu, která mi přinese největší užitek - má pro mě největší cenu. A pokud mezi konty na psí útulek, na oběti tsunami a na pomoc hladovějícím dětem vyberu konto psího útulku, znamená to, že tato investice mi přinesla největší přínos - psi pro mě mají ze zmíněné nabídky největší cenu.
A o to mi jde- aby si lidé tuto souvislost a své osobní preference uvědomili.

Rovněž nemohu takové tvrzení považovat za pravdivé. V praktickém životě člověk nejedná pouze tak, aby získal maximální prospěch. Dám-li peníze na psí útulek, na oběti tsunami či na hladovějící děti, tak ve všech případech z toho nebudu mít ekonomický prospěch naprosto žádný. O své peníze přijdu. Získám tím pouze dobrý pocit, že jsem možná někomu nebo něčemu potřebnému pomohl a to ať dám peníze na jakýkoliv účel, třeba na opravu kulturní památky nebo jako dar do tomboly. Pocit, že z hlediska morálky jsem udělal dobrý skutek.
Při páchání dobrých skutků člověk nikdy nezvažuje, jaký skutek by byl nejhodnotnější. Mnohdy je i obtížné zvážit, co je účelnější a prospěšnější, tedy jaký skutek je hodnotnější. Zda dát stovku na opravu Karlova mostu nebo psímu útulku na nákup konzerv nebo pro veterináře, aby dal smrtící injekci starým bezmocným psům. Jak se rozhodnout? Co je hodnotnější? Obdarovat psí útulek nebo kočičí útulek? Obojí je přece stejně záslužné, všechny útulky jsou potřebné. Přispívám tedy náhodně a s vědomím, že já dám na ten účel a jiný člověk na jiný účel tak, aby potřeby potřebných byly pokryty pokud možno rovnoměrně. Je přece naprostý nesmysl, aby všichni lidé přispívali pouze na hladovějící děti v Africe a nikdo by nepřispěl na oběti zemětřesení, povodní apod.,protože pouze děti jsou nejvyšší hodnota.

40984

20.01.2005 19:54

Ach vy ľudia!

RE: Ach vy ľudia!

Karel z Čech 212.?.?.?

Pane Vlado, chápe vaše pohnutky. Děti v Africe potřebují pomoc a poskytovaná pomoc je nedostatečná.
Vaše argumentace, že kdo raději přispěje na psí útulek než na africké děti, jedná nehumáně, je zcestná a zavádějící a svým charakterem demagogická.
Není žádného důvodu považovat člověka, který přispěje na opravu Karlova mostu a nepřispěje na oběti tsunami, přispěje na oběji povodní na Moravě či v čechách a nepřispěje na africké děti za méně humáního. Dobročinnost je dobrovolná. Soucítící člověk poskytne pomoc jak se mu příležitost naskytne a podle svých momentálních možností.
Není dobročinnost větší a menší. Dobročinnost buď je anebo není a pokud je, tak je záslužná v každém případě. Nelze ani spravedlivě posuzovat míru dpbročinnosti. Je snad dobročinnější milionář, který poskytne dar sto tisíc Kč než důchodce, co věnuje dvě stovky?
Proto vaše otázka není na místě.

40986

20.01.2005 20:31

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Karel z Čech 212.?.?.?

>
>Můžete mi prosím říci, u které židovské organizace a jakým
>způsobem mám vymáhat náhradu škody?

Určitě u žádné, protože židé nikdy za nic nenesou odpovědnost. Oni jen stojí v pozadí a tajně tahají za drátky. Tedy nic jim právně neprokážete. [vyplazený jazyk]

40987

20.01.2005 20:51

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Karel z Čech 212.?.?.?

>>Nemyslím si, že je to o statečnosti či zbabělosti, ale spíš
>

>>jde o rozumné posouzení reálné situace.
>Karle nemate pravdu, narod v roce 1938 posoudil situaci
>zcela jednoznacne vuli bojovat, staci se podivat na filmove
>zpravodajstvi te doby. Jak jsem napsal nahore, ten kdo
>tenkrat zklamal, byl prezident Benes. Ja posuzuji jeho
>jednani jako jednani hranicici se zradou.
Pane leho, váš názor je názor vojáka. Takový se od vojáka očekává. Ovšem politik musí brát do úvady i mnoho dalších věcí. V r. 1938 byla v ČSR nespočetnější národnost česká, druhá byla německá a třetí slovenská. Němci a Slováci se postavili proti Čechům. Navíc západní spojenci nám slouvně zajištěnou pomoc veřejně odmítli. Ozbrojený odpor proti Německu by byl zcela nesmyslnný, stál by velmi mnoho českých životů. ČSR byla ve zcela jiné situaci, než Polsko a západoevpropské státy. Finsko byla z pohledu budoucích událostí jen hra na válku, takové oťukávání protivníka, kdy hlavní zbraně se nepoužily.
>Vzdyt nemecka
>armada vyzbrojila cele tri pancerove divize ceskymi zbranemi
>a pouzila je v obsazeni Francie. Tento fakt mluvi sam za
>sebe...
Francie se nemůže divit, protože k obsazení ČSR dala Hitlerovi výslovný souhlas. S tím, že Hitler získá naše zbraně tedy musela počítal. To, že nepočítala s tím, že je použije proti Francii není vina naší republiky.

40992

20.01.2005 21:00

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Karel z Čech 212.?.?.?

Zcela souhlasím. Je snadné být hrdý na to, že jiní lidé obětovali své životy. To je zcela jiné, než sám vzít pušku a jít položit vlastní život.

Vidíme to i ve sportu. Jsme hrdí na naše hokejisty a fotbalisty, když vyhrají světové mistrovství. Ale nikdo na nás nesmí chtít, abychom si sami navlékli kopačky a šli na hřiště. To by nám také mohla splasknout pivní břicha.

40994

20.01.2005 21:12

Ach vy ľudia!

RE: Ach vy ľudia!

Karel z Čech 212.?.?.?

>Ano za jediny den zemre asi 45.000 deti hlady. Kolik
>deti zemre hlady trebas v Svedsku ? Ci v Portugalsku ?
>Umiraji deti hlady v Italii, nebo v USA ? Mam za to
>ze ne . Cim to tak asi je ? Nezda se vam moudry muzi
>ze je to asi tim ze ten trebas pan Josef Novak ze Sum-
>perku nebo John McClaud se o sve decka stara uz davno
>pred tim nez je zacne pocinat. To se neda rict o otcich
>a matkach jinych zemi. Tem je to uplne jedno. Bylo a
>bude. Je jim jedno jestli s jejich 15 deti jiz zemre
>do rana polovicka.

Lojzo, to si se zase předvedl.
I v té Africe a v Indii mají rodiče rádi své děti a starají se o ně, jak mohou podle svých možností nejlíp. Na rozdíl od nás, zajištěných penzijním systémem, oni musí spoléhat na to, že jejich děti je ve stáří budou živit.

Není ani vina afričanů, že jich miliony v sedmdesátých a osmdesátých letech v důsledku sucha zemřely hladem. Za ty mrtvé nesemy plnou odpovědnost my z Evropy a USA, protože naše země byly a jsou hlavními světovými znečišťovateli ovzduší- viz např. globální stmívání http://www.blisty.cz/2005/1/17/art21551.html
My jsme jim to sucho a následný hladomor svým průmyslem přivodili. Na Sahaře toho těžkého průmyslu mnoho není. A dosud USA nejsou ochotny snižovat znečišťování ovzduší, aby americké firmy nepřišly o své zisky.

40997

20.01.2005 21:18

Firma Monsanto žaluje farmáře za pirátství

Firma Monsanto žaluje farmáře za pirátství

Karel z Čech 212.?.?.?

Nejen v bušistánu a v Evropě se zakazuje rolníkům používat jiné osivo, než jen od amerických firem.
Nová zpráva organizací GRAIN a Focus on the Global South zjišťuje, že v Iráku připravují Spojené státy nový zákon, který zakazuje rolníkům ponechávat si osivo z vlastní úrody a tím přihrává trh s osivem do rukou nadnárodních korporací. To je podle autorů zprávy katastrofální zpráva pro irácké zemědělce, pro biologickou rozmanitost i pro potravinovou bezpečnost země.

http://www.blisty.cz/2004/11/22/art20765.html

40999

20.01.2005 21:43

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Karel z Čech 212.?.?.?


>Teď ho čeká "útok na svědomí" doporučený rabínem.
Je mi divné, proč ho musí doučovat právě rabín? Vždyť ten jistě nebude nezaujatý.

41003

20.01.2005 22:44

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Karel z Čech 212.?.?.?

Takhle to dopadá, když ti nejlepší, nejchytřejší a nejšikovnější vezmou nohy na ramena a jdou za lepším. My hlupáci nevzdělaní pak jen musíme čekat, jak oni nám shůry poradí, co a jak jsme měli dělat, aby se za nás nemuseli stydět. A my si toho dostečně ani nakonec nevážíme. To takový Lojza nebo leho i profesor 68 by mohli být u nás klidně prezidentem, kdyby je někdo zvolil.

41010

20.01.2005 22:49

Ach vy ľudia!

RE: Ach vy ľudia!

Karel z Čech 212.?.?.?

>KARLE,
>to mame chytreho Karlicka ze Suche Vrbky. Ted si nedelam
>zadnou legraci, ale beru to vazne.
>
>

Já to beru také vážně - jak jinak a navrhuji tě za prezidenta. Samozřejmě bušistánu, protože pro naší Vrbku by tě bylo škoda.

41011

20.01.2005 22:58

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Karel z Čech 212.?.?.?

>Myslel jsem to samozřejmě jako ironii.
>Vidím, že Vám a panu Táborskému to budu muset výslovně
>napsat.

>
>Jinak Psát jakové "nohejloviny" je stejně idiotské jako tomu
>věřit.

>
>Za mysl jasnější.
>
>TraTom, šakala napodobovátor.

A já truhlík to vzal vážně a chtěl jsem vám ušetřit soudní náklady. Teď konečně vidím, že si z nás děláte svými příspěvky jenom šoufky. Že si skutečně nemyslíte to, co píšete.

41013

20.01.2005 23:02

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Karel z Čech 212.?.?.?

>>Mno, jako ty ostatní Čechy máte na mysli největšího českého
>>spisovatele Franze Kafku a takové?
>
>Ne, mám na mysli ty, kteří šli za okupace ukázat Moravcovi a
>K.H. Frankovi pravou rukou, jak vysoko skáče jejich pes.

>Nebo ty jásající davy, které čekaly na Staromáku, když se
>Kléma vrátil z hradu.

>Nebo v současnosti ty, kteří volili socany a teď řvou.
>
>

TraTome, nemáte fotku - dal bych si vás zarámovat jako jediného nejsprávnějšího Čecha a pověsil nad postel.

41015

20.01.2005 23:09

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Karel z Čech 212.?.?.?

>Jste-li Žid, tak žádejte nikoliv u židovské
>organizace, ale prostřednictvím židovské organizace
>kterýkoliv americký nebo německý (možná už i český) státní
>nebo federální úřad. Můžete-li si obstarat nějaký papír jako
>oběť holokóstu, tak to máte tutový a nemusíte na žádost ani
>lepit kolek.

No nebyl bych si s tím tak moc jistý, raději bych všechno řádně úředně. Máme zkušenosti, že v podobné situaci ožulí i žid žida. No a je-li TraTom gójim, tak by ho obrali zcela určitě. Proto hezky všechno na papíru a s několika razítky.

41016

20.01.2005 23:27

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Karel z Čech 212.?.?.?

>Ty jsi ten, ktery jeste nepochopil, ze tento svet
>a nase deti mohou poktacovat jen a jen v demokra-
>ticke spolecnosti. Protoze jen a jen demokracie
>ma budoucnost. Nepodarilo se ti pochopit, ze nasili
>a destrukce neni progresivni. A taky ne lacina. Ta
>nepada nikomu do klina.
>Mas co dohanet.
>
Máš Béďo stoprocentní pravdu. Prosím tě, jdi to vysvětlit Jirkovi z Křoví. Když mu to naservíruješ polopatě, tak to určitě pochopí a nebude vyvážet hamburgerovou demográcii do Iráku, Iránu a dalších desítek států ve světě. A ještě by na tom vydělal tím, že by ušetřil bušistánský státní rozpočet. Mohl by pak splatit část amerických dluhů. Všichni bychom ho za to chválili a já neznaboh bych dal i na modlení za vašeho proroka.

41018

20.01.2005 23:41

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Karel z Čech 212.?.?.?

>Pak se objevil názor, že Čech a Slovák je totéž. S tím
>hluboce nesouhlasím. Slováci jsou nepochybně naši slovanští
>příbuzní, náleží společně s námi do etnické větve tzv.
>západních Slovanů. Nicméně rozdíl v národní povaze je
>citelný.
Modráčku, s vámi souhlasím. Mám manželku ze Slovenska a za ty desítky let co tam jezdím, jsem Slováky dost poznal. Jsou nám blízcí, ale jsou jiní, horkokrevnější a mezi sebou upřímější a jsou víc k sobě, pokud se právě neperou na nože.
>Slováci mají ve své zemi mnohem vyšší míru
>religiozity, z čehož také vyplývá reálný dopad pro život.
>Druhým rozdílem je ochota Slováků ke stěhování se za prací a
>neříkejte mně, že to souvisí s nižší životní úrovní oproti
>české.
V ochotě stěhovat se za prací rozdíly nevidím. Ovšem pivo mají nejen špatné, ale ke všemu i teplé.
>Nakonec vidím jako velmi problematické fungování společného
>státu Čechů a Slováků. Skoro si troufám tvrdit, že šlo o
>historický omyl, třebaže si tady koleduji o kamenování.
>Rozdělení federace považuji s odstupem času za optimální
>řešení - každý na svém a za své.
To byl také jediný dobrý čin, který Mečiar pro Čechy udělal.

41020

20.01.2005 23:45

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Karel z Čech 212.?.?.?


>Hura Karle, tak ted s tebou na 100 % souhlasim.

Vždyť já vím Lojzíku, že jsi chytrý kluk.

41021

21.01.2005 10:41

Ach vy ľudia!

RE: Ach vy ľudia!

Karel z Čech 212.?.?.?


>Domníváte se, že lidé budou reagovat na váš příspěvek, pokud
>je označíte za blbce?

>
>Chlapce, asi malo ctes prispevky pana Pelesky.
>Slovo "blbec" by se dalo brat malem jako pochvala.
>
>

Tady jsi se Lojzíku trochu spletl. To nebyl pan Peleška, ale pan Bartek.
Předpokládám, že jako slušný člověk se panu Peleškovi omluvíš.

41059

21.01.2005 11:58

Ach vy ľudia!

RE: Ach vy ľudia!

Karel z Čech 212.?.?.?

>
> a ja jeste do toho vypustim jed z nejmene 30 cigaret
>denne.

>
Přestože jsme se všichni jako jeden muž (včetně žen) pustili do pana Vlady, nutno mu uznat, že má pravdu v zásadním požadavku, abychom jako civilizovaní lidé uznali sounáležitost s lidským druhem jako takovým a cítili a svým jednáním dali najevo jistou míru solidarity s lidmi na celém světě. Právě vzájemná pomoc v tlupě, kmenu, národu z nás lidí vytvořila nejvyšší živočišný druh v přírodě, umožňuje nám nejen přežít, ale i přírodu podle svých představ přetvářet a částečně ovládat. Vzájemná součinnost a vzájemná pomoc lidí je prapůvodním zdrojem vzniku a vývoje civilizace. Není proto nemístné v globálním světě 21. století požadovat, aby si lidé význam této skutečnosti uvědomovali a podle toho také jednali.
S panem Lojzou jsme se od smečky lidsko-psí dostali až ke vztahu smečky židovsko-křesťansko-ateistické a smečky muslimské. Na současném stupni civilizace stále existují různé lidské smečky, které spolu soupeří. K jednotné lidské civilizaci jsme zatím nedospěli. V globálním světě je však potřeba se o toto sjednocení velmi rychle usilovat v zájmu naší budoucnosti, aby toto soupeření nebylo příčinou zániku civilizace a lidí jako živočišného druhu. Euroatlantská civilizace, jako smečka nejvyspělejší organizačně i ekonomicky máme povinnost podporovat rozvoj ostatních lidských smeček, které našeho stupně vývoje ještě nedosáhly. Je to v zájmu nejen celého lidstva, ale hlavně nás samotných. Hladové černošské děti jsou proto i naším dluhem, zvláště když v rámci hospodářské kooperace vyspělé státy odírají ty chudé a ještě navíc i neúmyslně stojí za zhoršováním přírodních podmínek v těch chudých.
Tento stav však není řešitelný charitou.
Charitativní pomocí lze řešit události mimořádné, nikoliv stav chronický.

41062

21.01.2005 12:12

Ach vy ľudia!

RE: Ach vy ľudia!

Karel z Čech 212.?.?.?

V zásadě plně souhlasím, ale ten použitý odborný termín "zvířecí - podlidský - druh", mi v této laické diskuzi připadá nepatřičný,posouvající člověčí druh vysoko nad rámec ostatní přírody.
Přece jen i jako lidé jsme součástí přírody a jako nejvýše postavený druh přírodu přetvářející máme odpovědnost za všechny druhy nižší - živočišné i rostlinné, za životní prostor, který jim k jejich žití necháme, za podmínky, které jim k jejich životu vytvoříme - či spíše k jejich živoření ponecháme.

41065

21.01.2005 12:59

Ach vy ľudia!

RE: Ach vy ľudia!

Karel z Čech 212.?.?.?

Pane Vlado, viděl jsem, i jak naše očka olizuje čumák našemu psovi. Ovšem rozdíl mezi chováním zvířat a chováním lidí je v tom, že zvířata jednají pudově. Člověk se rozhoduje vlastním rozumem.
Lidí a věcí potřebných naší pomoci je mnoho. Všechny potřebné neuspokojíte, ani kdybyste rozdal miliardy. Vždy musíte volit na co přispějete a na co již ne. Nevolíte podle absolutbní hodnoty potřebnosti (zpravidla, jen jde-li o událost skutečně mimořádnou). Nevolíte ani podle toho, jaký ekonomický či jiný přínos můžete za to očekávat. Ročně mi chodí desítky žádostí o příspěvek. Prostě náhodně někomu dám a jinému nikoliv a rozhodně za to nic od nikoho nečekám.

41073

21.01.2005 13:17

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Karel z Čech 212.?.?.?

>ne zebych vam do toho holedbani chtel kecat.

Cizinci u nás vidí jen to, co jim reklama ukáže, pokud se nezajímají sami.
Turisty k nám přece nebudeme lákat na jadernou elektrárnu, automobilku nebo moderní skladové prostory. Turisté přijedou jen za tím, co doma nemají.
Já také nepojedu do Indie jen proto, abych si tam dal knedlo vepřo zelo.

41075

21.01.2005 13:33

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Karel z Čech 212.?.?.?

je to hezky sepsané, mnohdy je to tak. Nutno ale připustit, že jsou i jiní Židé, na kterých nikdo nepozná židovský původ.
U nás za socialismu nebyl s židy žádný problém. Židé (stejně jako všichni ostatní lidé) nemohli vlastnit banky ani obchody a tedy žili stejně a stejnými starostmi a radostmi jako všichni ostatní lidé. Nijak se neodlišovali. Nikdo nepoznal, kdo je a kdo není Žid. Vyniknout mohli jen jako umělci - herci, hudebníci. Nikomu neškodili, nikomu nevadili, naopak. Averze proti Židům z dřívějších dob se tak historickými zkušenostmi současníků rychle vytrácela. Zůstávaly jen úsměvné historky o židech z minulosti a literatura psaná židovskými spisovately.
Není proto žádný důvod, aby našinec byl antisemita a měl averzi k našim Židům. Co vyvolává odpor lidí vůči sionismu je genocidní politika státu Izrael vůči Palestincům a podpora této politiky ze strany vlády USA. Fašisté v Izraeli a jejich příznivci ve světě si nic než odsouzení nezaslouží. Tento názor však ze mě nečiní antisemitu.

41076

21.01.2005 17:27

Ach vy ľudia!

RE: Ach vy ľudia!

Karel z Čech 212.?.?.?

Zdeňku, vy jste srandista. Vy víte, že nemáte pravdu. Nelze přirovnávat poměry ve středověké Evropě ke stavu v době zániku kolonialismu. Kdyby bývalé koloniální mocnosti neinstalovaly při odchodu své poskoky jako nové vlády a nedodávali jim zbraně proti vlastnímu lidu, tak se situace v nově osvobozených státech také vyvinula jinak. S odchodem koloniální správy také z kolonií odešla inteligence, zkušení řídící pracovníci a odborníci. Po rozpadu Rakousko-Uherska v ČSR zůstali nejen výrobní prostředky, ale i řídící pracovníci i zkušení dělníci.

41093

21.01.2005 17:51

Ach vy ľudia!

RE: Ach vy ľudia!

Karel z Čech 212.?.?.?

Vážený pane Lve, myslím si, že přestože se tady dohadujeme a i přímo hádáme, že to tak, jak jsem to v předchozím příspěvku napsal, cítíme všichni. Jen to říkáme každý svými slovy.
Ovšem máme tu pak hlavní rozpor mezi mezi teoriá a praxí. Víme sice co je správné a co bychom měli dělat, avšak děláme jen to, na co nám síly stačí, co nás baví a co nám obecně přinese nějaký přímý prospěch - byť by to byl i jen dobrý pocit z dobře vykonané práce. Možnosti jednotlivce jsou omezené, naši politici (nejen v ČR) ve své činnosti však jen vyjímečně dohlédnou dál, než jen do konce svého funkčního období. A to je pro naši budoucnost velmi málo.

41097

21.01.2005 18:34

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Karel z Čech 212.?.?.?

Pane Stojane, nitranský Zlatý bažant jde hlavně na vývoz. Ale znáte to s tím košickým? Z dědiny poslali košické pivo na rozbor, protože jim nějak nechutnalo. Obdrželi písemné dobrozdání : Váš kůň je zdráv.
Máte pravdu, že v mnohé hospodě na Slovensku se již dá dostat pivo studené. Ale i na Moravě se často podává teplé. Je to na zvyku. Moje teta v Čechách, než zemřela, si pivo z hospody vždycky ohřívala na plotně. Tím z ní nechci dělat alkoholičku. Bratranec jí ho donesl v půllitru tak jednou za měsíc.

S těmi děvčaty s vámi nemohu souhlasit, protože by si to manželka mohla přečíst a takovou radost jí nemohu udělat. Musím však potvrdit, že i ty holky jsou na Slovensku jiné, než v Čechách. Takové noblesnější.

Rozdělení federace mělo jeden zásadní přínos pro obě strany. Parlament se přestal hádat o pomlčku a dvojdomek a mohli dělat na zákonech. Jinak by tahanice o pomlčku trvaly dodnes.

41104

21.01.2005 19:00

Na obranu České republiky

RE: Cesti studenti jedni z nejhorsich na svete

Karel z Čech 212.?.?.?

Seržante leho, že ten váš známý je ten samý, o kterém psal Lojza (nebo aspoň jejich kamarád):

Kazdy asi pul rok, je zde v novinach inserat, ktery
nabizi dekred v uceni druheho jazyka jako je treba
Anglictina. Desitky lidi se prihlasi, ne tento rychlo
kurs. Po absolvovani pak jeden den, obycejne zde v
universitnim auditoriu se sejde asi 6 az 8 lidi a ti
vybiraji kandidaty do zemi,ktere ucitele anglictiny
potrebuji. V lonskem roku jsem znal dva. Jeden je ted
v Karlovych Varech a jeden nekde v Polsku. Oba studo-
vali na technice a nedostudovali. Neprosli ani prvnim
rocnikem. Ten co je nyni v Karlovych Varech potom
zkousel nastopit asi do trech zamestnani. Vzdy po
asi pul roce byl vyhozen. Stejne se tak vedlo tomu
co je v Polsku. Oba dva se vsak shodli na jednom, ze
za nejich zivotni neuspech nemohou sami, ale, ze je
za to zopovedna spolecnost.
Nedelam zadne zavery, popisuji jen opravdovou zkusenost.

Lojza 12.01.05 22:13

41107

21.01.2005 19:07

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Karel z Čech 212.?.?.?


> Inak, len tak na pobavenie, ja som pocul ine motto (udajne
>za prvej republiky): "Cesi pesi do Prahy!". Ja osobne s nim
>nesuhlasim [smích]
Mohu také přispět : Cesi do mecha a mech do Dunaja.

> Ako sa dnes rano startovalo auto? To je kosa, ze?
Pánové, nemalujte čerta na zeď. Na úterý už předpovídají až -15°C. Zatím to jde, jen občas prší. Mrazy si raději nechte v bušistánu a v Kanadě.

41108

21.01.2005 19:13

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Karel z Čech 212.?.?.?

Také si myslím, že s těma Němčourama zvláště z Bavorska a s Rakušákama si poměrně dobře rozumíme. Nebýt toho rozdílu v pořádku a úpravě, tak by si člověk mohl myslet, že je tam jako doma. Ovšem samotný pohled z hranic na jednu či druhou stranu neomylně napoví, kde je ČR. Bohužel.

41110

21.01.2005 19:26

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Karel z Čech 212.?.?.?

Lze ty výroky považovat za nenávistné, ale nedá se prokázat, že jsou nepravdivé. Tak žádná žaloba nebude.

Ovšem židé se vydavateli pomstili jinak - podle svého gusta. Nedostává reklamu a tak zkrachuje. Bodejď by to vydavateli nebylo líto.

41112

21.01.2005 19:28

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

RE: Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

Karel z Čech 212.?.?.?

>ze??? a ze by dnes i ta inagurace jirky byla "fake"????

>no toz fakt, zacinam taky pochybovat!!!
>stefan

Vůbec bych se nedivil, kdyby bušík nastrčil ze sebe dvojníka. Jenomže kde sehnat takovýho koktu?

41113

21.01.2005 20:27

Ach vy ľudia!

RE: Ach vy ľudia!

Karel z Čech 212.?.?.?

> Pokud by jste chtel namitnout, ze v te dobe prislo do
>Evropy bohatstvi z kolonii (coz je pravda), tak to
>poslouzilo k dalsimu rozvoji. K jakemu rozvoji slouzi nase
>pomoc? Za poslednich 40 let uz te pomoci bylo tolik, ze to
>dovezene uz je tam zpatky 10x a furt nic, akorat je nam
>vtloukano do hlavy, ze jsme necim vinni a proto musime
>pomahat do roztrhani tela.

> Kdyz pomoc trosku slabne, tak se par preplnenych clunu
>odstrci smerem k Evrope nebo Americe, aby nam pripomnelo
>nasi "povinnost".

>
Vezměte třeba takovou americkou humanitární pomoc iráckému zemědělství : http://www.blisty.cz/2004/11/22/art20765.html

Jestli taková pomoc Irácké zemědělství zcela nezlikviduje, tak pak už přežije úplně všechno.

41120

24.01.2005 11:10

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Karel z Čech 212.?.?.?


>Co jsme podle Vás měli dělat v roce 1938? Měli jsme udělat
>to co se stalo? Co pak mělo udělat Polsko? Četl jsem o pár
>reakcí dále, jak jste se vysmíval polským jezdcům útočícím
>na tanky... Mělo se Polsko také vzdát bez boje jako my, aby
>snad náhodou nebyl někdo mrtev? Co další státy, co Francie,
>Británie, Belgie a mnohé další?

>

Polsko bylo v trochu jiné siruaci, než ČR. O nás se rozhodovalo ne mezinárodní konferenci v Mnichově a velmoci nám dali doporučení, abychom Německu vyhověli a přenechali mu své pohraničí s tím, že v opačném případě v rozporu s uzavřenými smlouvami nám nepomohou.
Do Polska německá vojska napochodovala na základě vyhlášení války Polsku Nemeckem. Polsku tedy nezbylo nic jiného, než ve válce se ozbrojenou silou bránit interventovi.
Nám Německo válku nevyhlásilo a vojsko k nám napochodovalo na základě riozhodnutí z Mnichova. My jsme ve válce s Německem nebyli.

41263

24.01.2005 23:05

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Karel z Čech 212.?.?.?

Byl jsem zvědav, co na obranu České republiky a českého národa nám napíše pan doktor Včelička, ve všech diskuzích hojně angažovaný. Již 180 příspěvků. A pan doktor ? Nic,pouhé dvě několikaslovné poznámčičky. Pouhé rejpnutí do pana Táborského. O českém národě ani slovo.

41292

25.01.2005 09:08

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Karel z Čech 212.?.?.?

>Karle,
>asi mu ho bylo lito, toho pana Taborskeho. Tak bud
>rad. Spocitej si kolik lidi reaguje na jeho prispevky.
>Nikdo, protoze se nikdo nenecha jim urazet.

>Je to ovsem jen moje pozorovani. A to neni smerodatne.
>
No je to skutečně jen tvé pozorování. Já naopak pozoruji, že diskuze s panem Táborským je značně obsáhlá a je věcná.
Prostě každý pozorujeme něco jiného.

No a že panu Táborskému ujede občas nějaký ten lidovější výraz, to bývá ve vyostřených diskuzích běžné. Podívej se na diskuse na českých novinových webech. Proti nim jsme zde akademický diskuzní klub.

Včeličkovi určitě nejde o pana Táborského. Nejprve jsem se domníval, že možná odcestoval nebo je nemocen. Avšak k jiným tématům diskutuje bouřlivě, takže tím to nebude. Patrně k otázce Čechů nemá co říci. I to se stává. Abych ho trochu postrčil, tak jsem mu svůj předcházející příspěvek poslal i mailem. Jak vidím, ani to nemělo žádný vliv.

41332

25.01.2005 09:49

Vzkaz židobijcům

RE: Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?

>>Chtěl bych se zeptat amerických židobijců, jestli si
>uvědomují, kdo jim půjčil na jejich auto a dům? A kdo
>financuje jejich podniky? Uvědomují si, že koušou do ruky,
>která je živí?

>
>
>Kde, kdeže je ta ručička dobračka, která ty blbý kousavý
>amiky živí? Rád bych se s tou ručičkou seznámil, rád bych se
>od ní nechal vydržovat! Já blbec jsem si doteďka myslel, že
>ti blbí amici živěj tu pejzatou ručičku ... [překvapení]

Ta ručička docela slušně na těch amících (pochopitelně i na lidech jinde ve světě) parazituje. Lichva je u židů velmi vážená profese. Jen si amíci půjčujte, žijte na úvěr a hlavně plaťte úroky, ať ta ručička, co vás živí, slušně vydělává. Ta ručička také rozhoduje o tom, na co vám dá a na co nikoliv. Tedy řídí to, co budete dělat a jak budete žít. Drží vás pod krkem, ale zlatému teleti krkem nezakroutí. To by přišla o zdroj přílivu svého bohatství a moci. Jen tak pomalu kroutí a ždímá.
Podobně jako za starého Říma dává svým "svobodným občanům" chléb a z Hollywoodu i hry, aby byli poslušní.

41338

25.01.2005 09:55

Vzkaz židobijcům

RE: Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?


>Podobně jako za starého Říma dává svým "svobodným občanům"
>chléb a z Hollywoodu i hry, aby byli poslušní.

A nyní své miláčky i ocení :
Tři představitelé americké vlády, prezident George Bush, ministr obrany Donald Rumsfeld a ministryně zahraničí Condoleeza Riceová jsou mezi herci, kteří mohou získat Zlatou malinu za nejhorší herecký výkon. Nominace na tyto ceny, které jsou vyhlašovány už po pětadvacáté, byly zveřejněny v pondělí večer a dominují jim filmy Catwoman a Alexandr Veliký.

Všichni politici byli nominováni za svoje účinkování v dokumentu Fahrenheit 9/11 Micheal Moora. Zakladatel Zlatých malin John Wilson podotkl, že Fahrenheit 9/11 sice byl protibushovskou propagandou, ale že prezident a jeho lidé si nominace vysloužili sami: "Nevedl k tomu střih Michaela Moorea, ale syrové záběry těchto lidí, jak ze sebe dělají blázny."

http://www.novinky.cz/04/84/33.html

41340

25.01.2005 10:24

Vzkaz židobijcům

RE: Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?

Z nejednoznačností pojmu žid logicky vyplývá i nejednoznačnost označení židobijce. Je snad židobijce antisemita? Určitě nikoliv. Proč by měl být zaměřen proto jedné desetině světového židovstva a tolerantní k nesemitským devíti desetinám?

Je tedy židobijec antisionista? To zcela určitě! Má averzi proti sionistické ideologii. Ta je stejně odsouzeníhodná jako ideologie fašistická či komunistická a jakákoliv další. Ovšem antisionismem se se pojem židobijce zcela nevyčerpává. Židobijec je i proti židovskému lichvářství, proti snaze židů ostatním prostřednictvím peněz vládnout. Tyto židovské vlastniosti popisoval již Starý zákon. Ty se sionizmem nemají nic společného.

41342

25.01.2005 10:35

Vzkaz židobijcům

RE: Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?

>
>Zide byli za poslednich +1000 let (snad krome Polska)
>vyhnani z kazde evropske zeme kde se kdy vyskytovali; nekdy
>i vicekrat. Znamena toto snad, ze vsechny ty evropske narody
>(vcetne nasich predku), byli zli a "antisemiticti" a zide
>byli hodni a kazdy je za tu jejich "dobrotu" nenavidel ??
>(Podivejte se kdo vladnul SSSR, kdo vladne dnes USA a pres
>USA vetsine Svetu, kdo vladne Palestine).

>
Židovské pogromy v Polsku jsou barvitě popisovány literaturou.

Averze evropských národů vůči židům je podobná averzi vůči cikánům. Snad je příčinou parazitismus obou těchto skupin na většinovém obyvatelsvu a jejich nepřizpůsobivost. Židů bylo víc a byli bohatší a proto i pogromy na ně byly častější a násilnější.

41343

25.01.2005 10:45

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Karel z Čech 212.?.?.?

>Od Bedi :
>
>No Karle, jestli jsi jeste nepochopil, ze jen a jen
>demokracie a ne diktatorstvi je progresivni v lidskem
>vyvoji, pak opravdu je me te lito.
>No zbytek necham na tobe.

Lojzo, já to chápu, ale křovák a jeho přívrženci to nechápou. Demokracii nevyvezeš na bodácích. Nedá se nadekretovat bombardováním civilistů a dětí.

Bušík jen hlásá, že bude exportovat demokracii. Ve skutečnosti jen násilně dosazuje proamerické dikrátory.

41345

25.01.2005 10:54

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Karel z Čech 212.?.?.?

Leho, uvažujete také o tom, že každá okupace a diktarura je jen dočasná. Smrt je však trvalá. Když chcete umřít, můžete jít do Iráku nebo Afganistánu. Bude z vás "hrdina". Budeme mít pak možnost si na váš hrob plivnout, bude-li jaký.
Ani bušistán jistě nebude trvat věčně, jak nás historie učí. Čím víc bojechtivých vrahů pojde, tím přátelštější svět po sobě zanechají.
Proto běžte už dnes!

41346

25.01.2005 11:05

Na obranu České republiky

RE: Cesti studenti jedni z nejhorsich na svete

Karel z Čech 212.?.?.?

Pane leho, Stwora mi nedovolí tady napsat, že jste paušalizující úplný blbec, proto vámi uváděné názory hodnotím jako nesprávně generalizující. Ze skutečnosti, že ojediněle někteří studenti podvádějí nelze dělat závěr, že jsou takoví všichni nebo většina.
Mohl bych vám jmenovat studenty, kteří dostudovali po r. 1990 a nyní jsou již několik let zaměstnanci amerických federálních institucí. Mnoho dalších trvale pracuje na vedoucích místech v západoevropských státech. Nechtějte tvrdit, že to všechno jsou podvodníci.

41350

25.01.2005 16:28

Vzkaz židobijcům

RE: Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?

Vtipné, moc se mi líbí.

41387

26.01.2005 11:57

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Karel z Čech 212.?.?.?

Fašistický web, ale některé články mají zajímavé. Poučné čtení.

41483

26.01.2005 13:35

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Karel z Čech 212.?.?.?

>Aha, takže moje babička tam byla vlastně na dovolené. Ještě,
>že ta válka byla, jinak by se chudák nikdy nepodívala ani do
>jiného města.
>
>A vlastně taky proč nepoděkovat gestapákům, že ji poslali na
>ozdravný pobyt i s celou rodinou, zadarmo - a to se
>vyplatí!
>
>Teda pane Král, nemohl byste někdy (alespoň jednou) napsat
>něco, co má hlavu a patu?

Pokud si vzpomínám, tak jste dříve napsal, že vaše babička nebyla židovka. Tak co dělala v Osvětimi, když tam zplynovaly jen židy?
A co babička říkala z vlastní zkušenosti? Viděla snad, jak byli židé tráveni plynem? Jistě může ze své zkušenosti i odhadnout denní kapacitu krematorií v Osvětimi. Napište nám něco o tom, ať máme svědectví z první ruky.

Předpokládám, že byste nám musel napsat, že v Osvětimi neumírali pouze židé, ale lidé z celé Evropy.
Těch však škoda zřejmě nebyla, protože nejsou z národa vyvoleného.

41495

26.01.2005 13:44

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Karel z Čech 212.?.?.?

>Je pravda, ze Israel a sionisti vyuzivaji holocaustu k
>potlacovani jakekoli objektivni kritiky na ne a na jejich
>dnesni politiku. Ale prece neni mozne diky tomu prejit do
>druheho extremu a tvrdit ze holocaust, koncentraky a vsechna
>nacisticka zverstva neexistovaly, ze nazi rezim vlastne
>nebyl tak spatny.Toto je velmi nebezpecne. Trochu realismu
>pane Kral.

Reálně je nutno uznat, že koncentráky a nacistická zvěrstva za války existovaly, lidé v koncetračních táborech trpěli a umírali. Umírali v nich však nejen židé, ale lidé všech národů a národností, včetně němců. Není žádný důvod předpokládat, že třeba rusové, ukrajinci aj. se měli v koncentráku líp než židé.

41496

26.01.2005 14:29

Vzkaz židobijcům

RE: Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?

Pro Lojzu všichni lidé, co nepapouškují stejné nesmysly jako on, jsou nevzdělaní hlupáci, kteří se ještě musí moc a moc učit, aby jeho moudrům mohli jen zbožně naslouchat a porozumněli jim. Na diskuzi s ním zde nikdo kvalifikován není, snad jen četař leho.

Kuriózní je Lojzova rada :
Prominte ale ja "Neplacam" a jestli si myslite ze ano, pak moje prispevky proste preskocte, nebudou asi vhodne pro vas intelekt a dusevni rozhled.

Přitom je to právě on, kdo glosuje příspěvky jiných.

Tak si to všichni pamatujte. Lojza se do vás bude navážet a vy jeho výpady přeskakujte. Teprve pak to bude ta správná diskuze, kdy Lojza bude mít pokaždé poslední slovo.


41500

26.01.2005 15:08

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Karel z Čech 212.?.?.?

Pane Lve, jsme na webu a musíme se smířit s tím, že že diskutovat zde může kdokoliv a jakkoliv. Každý jsme nějaký a podle toho se i chováme a vyjadřujeme. Lojzík by jistě neusnul, kdyby ten den několik lidí neurazil, nepomluvil, nepošpinil a kdyby někomu neřekl, že je nevzdělanec, který se teprve musí začít učit, co je život a o co v něm jde. Na Lojzíka nikdo nemáme, protože jen on je již skoro vzdělanec z toho, jak stále poslouchá při obědě rozhovory vysokoškoláků od sousedních stolů. Proti němu jsme všichni ostatní pologramoti, kterým on musí dobře poradit, jak mají studovat.

Buďme velkorysí a nechme tedy Lojzíkovi jeho názor, kterým si léčí své komplexy. Konečně, vždyť nás to nic nestojí a potřebnému tím uděláme radost. Berme to jako dobrý skutek. V diskuzi o českém státu a národě tím v praxi projevíme slovanskou dobrosrdečnost a soucit.

41503

26.01.2005 17:39

Vzkaz židobijcům

RE: Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?

>Vsimne te si, ze v ani jednom prispevku neni ani jeden
>konkretni priklad. To je jen "ZIDE JSOU ".
>

Tak pro Lojzu příklad :
http://prefer-statement.wz.cz/wpe2.jpg

41518

26.01.2005 19:26

Osvětimské zamyšlení

RE: Zamyšlení

Karel z Čech 212.?.?.?

rekne ze v koncentrakach zemrelo 2,5 mil lidi a pak se to
>nasladne zavrhne, ze je to lez, ze tam umrelo 6 mil zidu, co
>si asi o tom pomysli prumerny obcan?

Co by si asi tak mohl myslet jiného, než že skutečné údaje se někomu důležitému nehodí do krámu.

41527

26.01.2005 20:04

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

212.?.?.?

>
>Víte, ono se těžko podává svědectví o kapacitách plynových
>komor nebo krematorií, když všichni, kteří je viděli per oko
>šli pak rovnou do pece a skrz komín na oblohu. Jinými slovy
>ne moc dobrý pokus o argumentaci.

>
>Taky co byste chtěl od zlého chazara pane Boehmenstein?
>
>
Z toho, co jste TraTome napsal, musím nutně usoudit, že vaše babička, ač v Osvětimi v koncentačním táboře byla po nějakou dobu internována, o trávení židů cyklonem B nic nevěděla. Těžko si však představit, že by se taková skutečnost mezi osazenstvem tábora utajila, pokud by skutečně v době fungování tábora se tam něco takového dělo. V takovém případě mi však skutečně nezbývá, než věřit pravdivosti Leuchterovy odborné zprávy, že usmrcování lidí plynem v t.zv. plynových komorách koncetračních táborů nebylo nejen reálně proveditelné ale ani nebyly zjištěny žádné důkazy o tom, že by se v takových prostorách plyn používal k něčemu jinému, než desinfekci svršků.
http://www.nsec-88.org/knihy/Leuchterova-zprava/LEUCHTEROVA-ZPRAVA.html

41531

26.01.2005 20:16

Na obranu České republiky

RE: Na obranu České republiky

Karel z Čech 212.?.?.?

>Trebas jsem jeste nikdy od zadneho doktora ci profesora
>neslysel, ze Zide, to je luza spolecnost. Na druhe strane
>vsak od uklizecu, krmicu laboratornich zvirat to slysis
>nepretrzite.
>

Samozřejmě neznám profesory a doktory, se kterými se stýkáš, ani jejich názory. Dovedu si však živě představit, že pokud by některý z nich o židech řekl cokoliv nekorektního, tak dlouho na svém místě nezůstane. Uklizečů a krmičů je všude nedostatek, tak si mohou beztrestně říkat, co je napadne. To je z jednoho pohledu.

Z jiné strany však říci o židech, že jsou "lůza společnosti" by nebylo pravdivé. Byl snad Rockefeler lůza? Jistě nikoliv. Byl to vážený člověk, co tahal za nitky. Nemůžeš tedy čekat od vzdělaných lidí, že budou vědomě říkat nepravdu (pokud za to nebudou slušně placeni). Za podobné výroky by jim židé jistě neplatili.

41533

26.01.2005 20:36

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

RE: ?alobce nebude ľalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči ?idům

Karel z Čech 212.?.?.?

>Co ti zidaci udelali, ze se tak boji?
>
>Spise by bylo potreba se zeptat co se jim udelalo?

Jistě sami dobře vědí, proč by se měli něčeho bát, i když se to ještě veřejně neproláklo a třeba ani neprolákne. Nebo jen si myslí, když stát může platit katolíkům, tak proč by ho neždímali také oni?
Konečně to také může být pozůstzatek z doby, kdy se na obci (židovské) mezi sebou hádali, kdo že bude tím nejlepším hospodářem s obecním majetkem.

41538

26.01.2005 20:47

Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

RE: Žalobce nebude žalovat muslimské noviny za nenávistné články vůči Židům

Karel z Čech 212.?.?.?

>Nas zapadni multikulturarni svet je
>spolecnostvim ,ktere jednou urcite naplni sny a idealy
>veskereho lidstva na teto planete.Cesta to bude dlouha a ne
>vzdy snadna,ale pod vedenim soudruha Bushe,Blaira a jim
>podobnym osvicencum, se te rajske zahrady dozijeme mozna i
>my vsichni,ktere tak oklamala ta sebranka rudych komisaru co
>k nam pritahla z asiatskeho vychodu.

Jen aby Bush a Blair nedopadli, jako soudruch Chruščev, co nám také sliboval, že ještě dnešní generace bude žít v komunismu - a skutek utek. A kde je dnes Chruščevovi konec? Brežněv mu uskutečnění Ráje zatrhnul.

Se Slibotechnou s.r.o. již máme své zkušenosti.

41541

27.01.2005 12:31

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Karel z Čech 212.?.?.?

V anonymitě jsem zůstat nechtěl, to si moje bedna rozhodla sama.

Na celé té věci se zplynovýním židů mě zaráží ještě jedna věc:
Odborníky dnes člověk sežene na všechno a napíšou cokoliv, za co se jim dobře zaplatí. Přestože však Leuchterova odborná zpráva byla publikována již v roce 1988, tak dodneška se nenašel nikdo, kdo by k této zprávě napsal oponentní posudek nebo kdo by napsal jinou odbornou zprávu, ve které by potvrdil, že v označovaných plynových komorách bylo možné usmrcovat lidi plynem způsobem, jak se dnes traduje. Přece mezi židy by se těch pár dolarů na zaplacení takové zprávy jistě sezbíralo.
Pokud se dosud nenašel nikdo, kdo by byl ochoten se pod takovou odbornou zprávu podepsat, může to znamenat pouze to, že by takový člověk musel do své zprávy lhát takovým způsobem, že by to bylo na první pohled patrné každému středoškoláku. Takovou zprávou by tedy udělal židům a jejich holocaustu medvědí službu.
Pokud by však jakákoliv taková trochu věrohodná zpráva existovala, tak nepochybuji, že by s ní nás zde propagátoři holocaustu mlátili po hlavách.
Tedy plyne mi z toho celého jediný závěr ZPLYNOVÁNÍ LIDÍ V KONCENTRÁCÍCH JE POUHÝ PROPAGAČNÍ MÝTUS.

41616

27.01.2005 12:37

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Karel z Čech 212.?.?.?

>Autore, nevím zda to pomůže Vaší víře, ale můj strýc hrůzy
>Osvětimi přežil. No svědectví očitého svědka je k
>nezaplacení.

No to se tedy dopustil trestuhodného pochybení, za které by měl být exemplárně potrestán. Jeho morální povinností bylo změnit si jméno a tvrdit, že v Osvětimi nikdy nebyl, protože Osvětim nikdo nemohl přežít.

41617

27.01.2005 13:17

Vzkaz židobijcům

RE: Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?

>KARLE, ty me spojujes s vrahama deti ??

Se mnou to nemá nic společného, sám se s nimi spojuješ tím, jak jim fandíš.

>To jen vsechno proto, ze mam jiny od tebe
>opacny nazor. S toho "silackeho" komunismu
>tobe zusatalo hodne. Jeste dnes.
>
Nechápu, co to má společného s komunismem a dokonce "siláckým". O takovém jsem ještě nikdy neslyšel, dnes to čtu u tebe poprvé. Tedy nevím, co si pod tím pojmem mám představit.

Základem rozumné debaty je ujednocení pojmů, aby každý nehovořil podobnými slovy o něčem úplně jiném. Pokud tím máš na mysli, že komunisti jsou proti vraždění dětí legální státní armádou, tak s tebou samozřejmě souhlasím. Nevidím však spojitost se mnou.

41620

27.01.2005 13:29

Vzkaz židobijcům

RE: Seržante Leho,

Karel z Čech 212.?.?.?

>Pane Taborsky, mam tu cest byt tedka v jednotce s polnim
>kuratem, ktery je rabin. On je tedka rabinem pro americke
>vojaky pro celou oblast Stredniho Vychodu vcetne Iraku.

Pane leho, gratuluji. Konečně jste v souladu se svým přesvědčením vzal kvér a osobně se dostavil do Iráku bojovat proti machometánům. To musí být v americké okupační armádě hodně židů, když stojí za to přidělit jim rabína, aby žehnal jejich zbraním.
A vy jste byl tak vyznamenám, že vás přidělili právě k rabínovi. To by vám Josef Švejk jistě záviděl. Žádný pucflek u prachobyčejného nadporučíka Duba, ale u vrchního kuráta rabína.
Pozdravujte ode mne irácké bojovníky. Že jim držím palce v jejich boji proti okupantům.

41623

27.01.2005 13:53

Na obranu České republiky

RE: Na obranu Slovákov

Karel z Čech 212.?.?.?

Miro, copak to není dobrý pocit, že naši předkové, když přišli do té naší kotliny uprostřed Evropy, tak nevyvraždili původní obyvatele jako daleko později kultivovaní křesťané ze západní Evropy, když přišli do Ameriky?
Může být jen hrdi na své předky, kteří prokázali větší míru civilizovanosti, než 1.000 let poté křesťané.
No a to dnešní škorpení mezi Čechy a Slováky je pouhé bratrské škádlení a vzpomínání. Bez jakékoliv averze či známek nepřátelství z obou stran. Čo bolo, to bolo! Dnes jsme zase na jedné lodi pospolu.

41624

27.01.2005 19:18

Vzkaz židobijcům

RE: Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?

Doktore Včeličko, co říkáte tomuto bohumilému počínání izraelské armády ?
http://prefer-statement.wz.cz/DD6.JPG

přečtěte si svědectví :
Qana jižní Libanon – Byl to masakr. Od Sabry a Šatily jsem neviděl nevinné zavražděné takovým způsobem. Libanonští utečenci, ženy a děti, leželi na hromadě, jejich ruce, nohy a nebo hlavy chyběly. Bylo jejich o hodně více jak sto. Dítě leželo bez hlavy. Izraelská střela jej skosila, když se ukrylo v úkrytě OSN v domnění, že je v bezpečí pod ochranou. Jako Muslimové v Srebrenici i Muslimové v Quně se mýlili.

Před hořící hlavní budovou fidžijského bataliónu Organizace Spojených Národů děvče drželo v rukách mrtvolu šedovlasého muže, jehož oči se na ní upíraly. Třásla mrtvolou v rukou, klečela a plakala přímé slova znovu a znovu: „Můj otec, můj otec:“ Fidžijský voják OSN stál beze slova uprostřed moře těl a držel v rukách tělo bezhlavého dítěte.

http://prefer-statement.wz.cz/dadu1.htm

41652

27.01.2005 19:26

Vzkaz židobijcům

RE: Vzkaz židobijcům

Karel z Čech 212.?.?.?

A chcete-li víc dokumentárních fotografií, podívejte se třeba sem : http://www.sweb.cz/svatazem/qana/qana.htm

http://www.sweb.cz/svatazem/qana/9.gif

Slovy, se nedá popsat to co spáchala izraelská armáda dne 17. 4. 1996 v jižním Libanonu, když bombardovala základnu OSN, kde se ukrývalo kolem 600 lidi z okolních vesnic, většinou to byli ženy, dětí a starší lidé,...

41658

27.01.2005 20:41

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Karel z Čech 212.?.?.?

Přečtěte si tu zprávu a posuďte sám, zda je to blábol, či nikoliv. Nejsem sice z oboru, ale má podle mě hlavu i patu a jeví se jako věcná, odborná a věrohodná. Vyvrátit nebo zpochybnit ji může pouze odborník, stejně tak jako potvrdit. Zavírat oči před ní nelze, pokud nechceme být jako Svatá církev římská v 15. století a tvrdit, že Země je placatá.

41666

27.01.2005 20:56

Osvětimské zamyšlení

RE: Zamyšlení

Karel z Čech 212.?.?.?

"Náš údiv začíná nabírat na rozměrech, když se začteme do článku z 31.října 1919 (!!!) v amerických židovských novinách The American Hebrew, které popisují „Holocasust“ šesti milionů židovských mužů, žen a dětí, údajně probíhající v nějaké nespecifikované oblasti ve východní Evropě. Počet šesti milionů se objevuje nejméně sedmkrát. Šest je posvátné číslo judaizmu a údajný počet obětí je pravděpodobně odvozen z Talmudu."

http://www.nsec-88.org/knihy/revizionismus-holocaustu/pocet-obeti.html

41672

27.01.2005 21:14

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Karel z Čech 212.?.?.?

Člověče, nemáte to trochu, ale skutečně hodně trochu poletené? Přečtěte si, co za hovadinu jste napsal.

41674

28.01.2005 11:53

Vzkaz židobijcům

RE: jirkuv vyrok

Karel z Čech 212.?.?.?

>ikdyz to sem nepatri, tak vam to musim napsat. dnes rano pri
>shlednuti zprav CNN, jirka z bushartic prohlasil:

>we will have to enforce the old doctrine-if you are not with
>us, you are against us!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

>ze neuhadnete ci to byl pres 40 let
>slogan??????????????????????

Je nepodstatné, hovoří-li totalita jazykem německým, ruským, španělským, anglickým či jiným, slovník je vždy stejný.

41731

28.01.2005 12:07

Vzkaz židobijcům

RE: Seržante Leho,

Karel z Čech 212.?.?.?

Stejně se mi to zdá nějaké divné. Židé bojují v Izraeli, protože tam si cizího vojáka nepustí. Ovšem jinde vždy za ně bojovali jiní, protože vyvolený nebude riskovat ztrátu svého života, když snadno najde pitomce, co za malý peníz ochotně nastrčí svůj krk za něj. Komu a proč tedy rabín dělá kuráta? Bušistánským křesťanským vojákům a asi proto, aby mohl dohlížet, zda za židovskou věc bojují odpovědně.
Důvěřuj, ale prověřuj!

41732

28.01.2005 12:23

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Karel z Čech 212.?.?.?

Je to celé nějaké divné: Stalinisté bojovali proti revizionismu, revizionisty zavírali a popravovali, židé dnes také bojují proti revizionistům, zavírají je a kdyby mohli, tak by je také popravovali.

Chudáci revizionisté. Žádným totalistům se nezavděčí.

41734

28.01.2005 12:39

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Karel z Čech 212.?.?.?

>Nicmene se mi to zda prinejmensim nevhodne a o ucelnosti mam
>silne pochybnosti.
Tady strčím hlavu do oprátky a vědomě se vystavím poučování od Lojzy, že jako začátečník nemohu ničemu rozumnět. Přesto si dovolím souhlasit s pochybnostmi paní Aji o účelnosti navrhovaného řešení. Mám takový dojem, že u lojzy už je zcela jedno, zda-li mu koule budou ustřeleny nebo ponechány. Na něm samotném to již nic nemůže změnit.

41735

28.01.2005 12:48

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Karel z Čech 212.?.?.?

>vy nacistický hajzli, chcete popriet holokaust, napriek
>tomu, že i vasi predkovia, ci to boli cesi ale aj slovaci si
>svoje v koncentrakoch prezili.

Máte pravdu, byl tam i Tonda Zápotocký a vylítnul komínem do funce druhého dělnického prezidenta ČSR.

41737

28.01.2005 12:54

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Karel z Čech 212.?.?.?

>tady je to strasne. [pláč]
>a kam podle vas tech 6 milionu zidu teda zmizelo? kde jsou?

Nechcí debatu zlehčovat, ale znám také jednoho a ten když ho zavírali, se také ptal :
a kam podle vas tech 6 milionu teda zmizelo? kde jsou?

41738

28.01.2005 14:18

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Karel z Čech 212.?.?.?

pane Kubíku,
nacismus v žádném případě nehodlám omlouvat a hrůzy jím vyvolané zlehčovat. Je to nelidská ideologie o nadřazenosti jedné lidské rasy, rasám ostatním. Německý nacismus vyzdvihoval rasu arijskou. židovský nacismus vyzdvihuje rasu židovskou. Německý nacismus se dostal k moci ve 30. letech a vyvolal světovou válku. Židovský nacismus se dostal k moci po skončení světové války utvořením státu Izrael na území Palestiny a trvá dodnes. Nevyvolal zatím válku celosvětovou, pouze války lokální, byť na té současné proti Iráku se podílí jako součást okupační správy řada států z celého světa. Německý i židovský nacismus jsou si velmi podobné nejen uplatňováním rasových zákonů v zájmu zachování čistoty rasy, ale i krutými metodami potírání svých nepřátel.
V průběhu války němečtí fašisté zřídili internační pracovní tábory pro osoby odsouzené, osoby nespolehlivé a válečné zajatce. Během války zejména na okupovaných území žili lidé bídně, strádali nedostatkem. V koncentračních táborech byla situace pochopitelně ještě mnohem horší, protože navíc byli podřízeni vězeňskému režimu. Lidé tam umírali hladem, na následky nemocí, těžké práce a i následkem sadistického jednání některých dozorců. Tak, jak se sadisté najdou mezi Američany hlídající vězně ve Quantanamu, v Iráku a v Afganistánu, našli se i mezi Němci za války. V přeplněných koncentračních táborech nebyl zájem o vytváření příznivých podmínek pro pobyt vězňů, naopak si lze představit tlak shora na soustavné přijímání dalších a dalších vězňů. Desetitisíce, možná statisíce lidí takové podmínky nepřežilo. Ideologické teorie o nadřazených a podřadných lidských rasách jistě měli vliv na způsob jednání věznitelů s vězněnými, stejně jako na jednání fašistů s lidmi na obsazených území. Židé, Slované a Cikáni byli považováni za rasy podřadné a bylo s nimi zacházeno hůř než se zajatci ze západních států. Nejhoršího zacházení se dostávalo Němcům zavřeným z politických důvodů.
V současné dobatě proto nejde o to, zda nacismus byl dobrou či špatnou ideologií. To je jednoznačné. Jde o to, že někteří Židé, někteří sionisté, si z holokaustu dělají svojí živnost a na mrtvých obětích války a nacismu parazitují a na druhé straně k původnímu obyvatelstvu Palestiny se chovají mnohdy hůř, než němečtí fašisté k Židům.

41741

28.01.2005 15:53

Jak jsi mohl ...?

RE: Jak jsi mohl ...?

Karel z Čech 212.?.?.?

>
>S Vaším přístupem, jak chcete všechny makrmit, mi
>připomínáte toho "ukřižovaného", ale spíš blouznivce.

>Tohle nevysvětlujte mně, ale té matce, co jí umírá díte na
>choleru. A modlete se, abyste si ani nikdy nepředstavil, jak
>se taková matka musí při tom cítit.

Proč Vlado té matce? Ona tady přece neopruzuje neustálým omíláním, že nám jsou bližší naši domácí mazlíčci, než její děti. Ta matka žádné vysvětlení nežádá.

Konečně jistě znáte pořekadlo : Co je doma, to se počítá.

Omlouvám se vám za přílišnou tvrdost a cynismus, ale ono na vás patrně nic jiného nebude působit.

41751

28.01.2005 16:15

Jak jsi mohl ...?

RE: Jak jsi mohl ...?

Karel z Čech 212.?.?.?

>
>Můj příspěvek chtěl poukázat na nesmyslnost lásky, které se
>od nás dostává jednomu zvířecímu druhu, třebaže jiný zvířecí
>druh bezostyšně konzumujeme
Pane Vlado, zkuste se na to podívat i trochu jiného pohledu. Já nemohu nijak ovlivnit, jak se některý zemědělec chová ke své krávě nebo vepři. Mohu však zajistit slušné životní podmínky pro svého psa nebo kočku. Mám tedy za takové situace se chovat ke svým zvířatům necitelně když nemohu pomoci jiným? To snad nechcete!
>a navíc jedinci našeho vlastního
>druhu tuto lásku a naši péči potřebují pro své přežití.
Souhlasím, že potřebují, ale co já pro to mohu efektivně udělat? Sto milionů potřebných dětí nejsem schopen pomoci, kdybych se rozkrájel.
>
>Já pouze poukazuji na to, že si naše
>společnost cení něterých zvířecích druhů více než druhu
>vlastního.
Ano, to konstatujete zcela objektivně. S tímto konstatováním bude jistě každý souhlasit. Jiná věc je, co s tím jako jednotlivec mohu udělat a mám-li vůbec chtít s tím něco udělat. Zřejmě různých zvířecích druhů si lidstvo bude různě cenit stále. Některá zvířata budou chována pro maso, mléko, vejce a pod., jiná pro domácí potěšení. S tím jistě ještě dlouhá staletí (pokud lidstvo dřív nevyhyne) se budeme muset smířit.
Jinou záležitostí je, aby i zvířata chovaná pro maso mohla žít svůj život v přijatelných podmínkách a pokud možno humánně byla usmrcována.

41753

28.01.2005 16:31

Jak jsi mohl ...?

Jak jsi mohl ...?

Karel z Čech 212.?.?.?

Pane Vlado
>V dnešní, nenávistí, zlobou a násilím oplyvající společnosti
máte pravdu a je to rok od roku horší,
>lidem chybí láska, přátelství, pohlazení na duši a věrnost - a >místo aby svou lásku věnovali lidem a zejména dětem ji věnují >zvířatům, které mohou vlastnit a které budou vždy radostně vrtět >ocasem, když páníček přijde domů -
moje preference (jaké by měly být podle názoru manželky)
1. naše vnoučata
2. náš kocour (prevít někdy kouše a škrábe až do krve) s manželkou se mazlí
3. náš pes (zvláště po ránu, když mě tahá z postele mu nemůžu přijít na jméno) bezvýhradně věrné a oddané (a neposlušné) zvíře
4. naše děti (pořadí momentální, podle toho, jaký se vyskytne problém)
5. naši přátelé
...
na rozdíl od lidí, které >vlastnit nemůžeme a jejichž vděk kvůli vzdálenosti, která nás >dělí, ani nemusíme zaznamenat.

41754

28.01.2005 23:05

Jak jsi mohl ...?

Jak jsi mohl ...?

Karel z Čech 212.?.?.?

Myslím si, že člověk, který je necitelný ke zvířeti, nemůže opravdově mít rád ani lidi. Proto takovéto články jsou moc potřebné. Napsáno je to skvěle.

41783

28.01.2005 23:14

Oranžoví a velká šachovnice

Oranžoví a velká šachovnice

Karel z Čech 212.?.?.?

S novým pánem zpravidla přicházejí i nové berně.
Pochybuji, že Ukrajinci na změně orientace svého státu vydělají, spíše naopak. Pro EU má Ukrajina význam jen jako přidružená země. O její členství si myslím nebude žádný zájem. Pokud by vstoupilo Turecko a Ukrajina, tak v hlasovací mašinérii UE význam současných největších států značně poklesne. O to Německo ani Francie nebudou mít zájem. Ukrajincům zbydou jen oči pro pláč.

41784

28.01.2005 23:26

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Karel z Čech 212.?.?.?


>Někdo tvrdí že na podobné události se nesmí nikdy
>zapomenout. Tím však popírá možnost odpustit. Jinak řečeno
>odpustit prostě nechce.

>Já si totiž myslím, že ten kdo odpustil, už se k daným
>událostem nechce vracet. Ono je něco jiného učit minulost na
>školách a něco jiného jí udělat součástí veřejného života.
>Po chuti poznáš ovoce.

Hrůzy světové války by neměly být zapomenuty. Měly by být výstrahou současníkům, aby k něčemu podobnému již nedošlo. Absurdní na tom celém je skutečnost, že ten, kdo nejvíc tyto události připomíná, sám intenzívně provádí holokaust jiného národa.
Bush na jedné straně lituje židy za jejich utrpení v koncentračních táborech a sám nové koncentráky zakládá na Kubě, v Iráku a jinde. Zavírají se tam nevinní lidé pro pouhé podezření, na neomezenou dobu, bez soudu, bez přístupu advokátů a jsou podrobováni mučení. Chybí již jen dostavět plynové komory a pece na spalování.

41785

31.01.2005 21:13

Proč Češi tolik potřebují Opensource

RE: Proč Češi tolik potřebují Opensource

Karel z Čech 212.?.?.?

>dyt tento clanek je 14dni stary z penguina, nechapu proc je
>i tady, jakoby nestaci dat link, hm

To by mi na celém článku vadilo nejmíň, protože na pengin nechodím. Ovšem jak se autoru daří zamíchat do zdrojových kódů SW ztrátu mezilidských hodnot, nedostatek tolerance a důvěry mezi lidmi, novodobá JZD, ateisty a katolíky, socialistické vlastnictví a Pánaboha a ke všemu ještě dvě alternativy biodynamiky, to mě tedy vyvádí z rovnováhy.

Asi autor hlavně chce, abychom se podívali na to jeho spirituální biozemědělství.

42001

31.01.2005 22:11

Jak jsi mohl ...?

RE: Jak jsi mohl ...?

Karel z Čech 212.?.?.?

>A jak to citite?
>Mate rad vsechna zvirata?
>Mate rad vsechny lidi?

Pane Idealisto, mě jste se sice neptal, ale dovolím si presentovat zde svůj názor.

Všechna zvířata rád nemám. Některých se bojím - třeba sršňů.
některá zvířata mám rád pouze teoreticky - třeba krtky, ovšem prakticky na zahrádce se je snažím vyštvat. Myši na chalupě dokonce usmrcuji v pastičkách. Přitom mi je jich líto. Mají krásné kožíšky, ale přesto s nimi nechci sdílet společnou domácnost. Chudáčci malí, kam se mají v zimě schovat, než do tepla domu. A já jsem na ně jako ras.
No a takové červotoče hubím preventivní válkou jako Bush muslimy.

Rozhodně nemám rád všechny lidi. Mebudu tady vyjmenovávat, koho rád mám a koho nikoliv. Byl by to dlouhý seznam. Kdybych měl dělat pořadí, mohli by se někteří lidé urazit a to bych nerad.

A co vy pane Idealisto, jak vy jste na tom v těchto směrech?

[vyplazený jazyk]

Nic ve zlém, pane Idealisto. Ale když jste se tak provokativně zeptal, tak mi to nedalo, abech nezareagoval.

42006

31.01.2005 22:15

Jak jsi mohl ...?

RE: Jak jsi mohl ...?

Karel z Čech 212.?.?.?

>Potěšil jste mě, že jste sebe a manželku vynechal.

To byl renonc, protože jsem musel skončit. Ani ten poslední řídek jsem nevymazal. Řekl jsem si, že sebe a manželku doplním hned v návaznosti na svůj příspěvek. Pak jsem na to zapoměl, takže zde je to doplnění:

V mém žebříčku hodnot podle manželky je na 1. místě ještě před všemi ostatními ona.
V žebříčku hodnot manželky já jsem na místě 6. či některém dalším.
[pláč] [mrknutí jedním okem] [smích] [smích] [smích]

42007

31.01.2005 22:24

Jak jsi mohl ...?

RE: Jak jsi mohl ...?

Karel z Čech 212.?.?.?

Pane Hade,
celý svět nepředěláte. Ale kdyby i jen v jednom člověku jste vykřesal kapku citu, bude to dobré.
Kapka ke kapce ... Jistě to znáte.

Pan Vlado - to je samozřejmě agent (nejmenované dobročinné společnosti).
(Nechci se ho nijak dotknout, on to myslí dobře a neuvědomuje si, že přílišným tlakem na pilu vzbudí nejspíš odpor ke své věci.)

42008

31.01.2005 22:30

Jak jsi mohl ...?

RE: Jak jsi mohl ...?

Karel z Čech 212.?.?.?

>Kolegove mu ochotne
>poradili, no preci veterinare, dalsi nevestu si muzes vzit
>kdy budes chtit a jeste ti donese veno.
>

Lojzíku, teď s tebou musím souhlasit. Lord měl dobré dobré přátele a ti mu dobře poradili. To by musel být na hlavu, kdyby volal nejdřív lékaře.

Ty o Skotech jsou stejné dobré jako o Židech.

42009

31.01.2005 23:07

Jak jsi mohl ...?

RE: Jak jsi mohl ...?

Karel z Čech 212.?.?.?

Tu Ameriku snů musíte vidět. Stáhněte si na stránce

http://www.volny.cz/zsejda/kalendar.htm

kalendář Playboye na rok 2005. To se hned tak nevidí. Prostě Amerika blahobytu !!!

42011

01.02.2005 16:45

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Karel z Čech 212.?.?.?

6 milionů se vystěhovalo do USA, 6 milionů prolítlo komínem, 6 milionů odešlo do Izraele, 6 milionů zůstalo v Evropě po válce a 6 milionů jich bylo v Evropě celkem před válkou. Šestka podle Talmudu je magické číslo.
Jenom goimové by židy chtěli počítat po jednom. To se však prakticky nedá, protože těžko se dá dopočítat skutečný počet pravověrných židů, tj. židů po matce.
Šestka je nezpochybnitelné číslo, kdo o tom pochybuje, prokazuje neporozumnění židovské kultuře a jako nevěřící pes musí být udolán.

42053

01.02.2005 16:59

Osvětimské zamyšlení

RE: Osvětimské zamyšlení

Karel z Čech 212.?.?.?

>V Izraeli je nyni kolem 6 milionu Zidu. Kolem nich zije
>zhruba 3oo,ooo Arabu. Cili, abych vam to tak nejak
>zjednodusil, jeden Zid na 50 Arabu.

Tak Lojzo, jak je to doopravdy? Kterých je víc? Arabů nebo židů?

Nebo těch 6 milionů židů jsou ti zplynovaní? Pak tedy tomu máme rozumět tak, že z Evropy holocaustovali do Izraele?
Zdá se mi to tvoje vysvětlování trochu nesrozumitelné.

42056

01.02.2005 21:24

Osvětimské dozvuky

RE: Osvětimské dozvuky

Karel z Čech 212.?.?.?

>Cim vic sleduji tuto propagandu !! a jelikoz jsem velmi
>labilni ! clovek, tak zacinam vic a vice nenavidet Nemce,
Pane Lve, tak to je chyba. Protože jak nám vždycky říkali, tak není Němec jako Němec. Mnozí Němci byli antiofašisté a vytrpěli si víc než kmen vyvolených.

>fasisty, nacisty, Hitlery, antisemity a tim vic miluji
>me/sve zidy, i Zidy, sionisty i ty, kteri delaji nelidsky
>bordel, na teto planete. Proste, chci bejt v dnesni zidovske
>dobe oblibenej. A muj dnesni slogan zni: "Rikej zidum jen
>to, co chteji slyset". Budes dobrej goyim, ktery bude muset
>pro "ně" stejne jednou zemrit ! Šalom [pláč]

Jsem pro, souhlasím s vámi. Ať nás mají sionisti rádi, potvrďme jim, že Hitler nezplynoval pouhých 11 milionů obřezaných, ale 111 milionů, no nebojím se potvrdit jim, že těch zplynovaných bylo 11 miliard. Vždyť nás to nic nestojí a oni budou mít radost a dostane se to i do učebnic, jak jsme jim ty počty upřesnili a chybějící duše dopočítali. Tedy 11 miliard vyvolených obřezanců - minulých, současných i budoucích. Ovšem, abychom náhodou nenarazili - je třeba hledat v Talmudu je-li jedenáctka správným číslem a zdali již tenkrát uměli do tolika počítat. věřím že počítat uměli, protože počty jsou jejich živobytím.

42074

01.02.2005 21:27

Osvětimské dozvuky

RE: Osvětimské dozvuky

Karel z Čech 212.?.?.?

>podvrzenymi protokoly sionskych mudrcu a jinymí
>nepodlozenymi vystrelky upravene historie.

Víte, proč jsou Protokoly sionských mudrců prokazatelným podvrhem?
Protože sionisti žádné mudrce nikdy neměli.
Měli jen dobré počtáře.

42075

01.02.2005 21:33

Osvětimské dozvuky

RE: Osvětimské dozvuky

Karel z Čech 212.?.?.?

TatraTome, babka židomilka je familiérní oslovení - označení, podobně jako dědeček hříbeček. Neslyšel jsem zatím nikdy, že by někdo volal po zcenzorování dědečka hříbečka.

42077

01.02.2005 21:37

Osvětimské dozvuky

RE: Osvětimské dozvuky

Karel z Čech 212.?.?.?

>Je v tom i neco pozitivniho - ze snad jednou ty zbytky
>komunistu, fasistu a zidobijcu vymrou, pane Stwora.

A co zbytky židomilů?

42078

01.02.2005 21:51

Vzkaz židobijcům

RE:Lichva a investice

Karel z Čech 212.?.?.?

>
>To vite, ze se s ni dostanu za humna. Podobna definice
>lichvy je platna ve vsech statech EU a ostatnich
>civilizovanych statech.

No tak to vidíte, že pro bušistán tato definice neplatí.
Tam prosadili židé definici podle Talmudu a podle obřezanosti lichváře.

42080

01.02.2005 22:03

Vzkaz židobijcům

RE: Seržante Leho,

Karel z Čech 212.?.?.?

>Kdyz ono tech vasich "irackych bojovniku" moc neni, vetsinou
>narazime na same cizince, Jordance, Saudany, Syrany, Irance
>a taky Cecence. Kdyz oni Iracani jsou zmateni, nevi co je
>dobre, tak jim k tomu museji trosku pomoci a vyhodit do
>povetri par opravenych a Velkym Satanem postavenych skol,
>cisticek vody a pobit par skolaku aby prisli k rozumu, ze
>ano...

Seržante leho, jak rozeznáte od sebe Jordánce, Saudany, Syrany, Irance a Iráčany, když všichni jsou Arabové a mluví arabsky? To si házíte dolarem nebo od nich necháváte předkládat sestovní pasy? Nebo to rozhoduje židovský polní kurát oblastní rabín ?

Nakonec něco specielního z dnešního Neviditelného psa :

Jaký je rozdíl mezi armádou a masturbací?
V armádě je to přesně naopak - čurák honí člověka.

42081

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkuji za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 5

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,36 Kč
Euro
27,46 Kč
Libra
30,38 Kč
Kanadský dolar
17,58 Kč
Australský dolar
16,50 Kč
Švýcarský frank
25,69 Kč
100 japonských jenů
22,37 Kč
Čínský juan
3,48 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 967,30 Kč
1 unce stříbra
548,56 Kč
Bitcoin
309 742,99 Kč

Poslední aktualizace: 29.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?