Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 205 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, abc, br. Felix OFM, f, F., PantheraLeo, PthLeo.

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

1. Nějaká ruská svině zradí svůj národ.
2. Přes nějaké peripetie (kupř. ruský kriminál) je jí dovoleno emigrovat, nejlépe do GB, ale taky do USA ...
3. Západní tajné služby ruskou svini zlikvidují, s cílem, že to
4. hodí na Rusko.
5. Západní politici to pak léta využívají v protiruské propagandě s využitím celé západní mediasféry, ovšem vč. české.
Takže pro ruskou zrádcovskou svini platí: kdo chce kam, pomožme mu tam.
A pro Rusko positiva převažují (svině je pryč z Ruska) nad negativy (štvavá protiruská kampaň).
Pozn.: 1. "Britové jsou dobře známi svým talentem pro vraždění."
2. Skripal není poslední, poslední je Šarapatková. Nechala se se svou matkou vyfotit, jak slintá před americkou vlajkou. Přejme této ruské svini emigraci do GB, tam si jí budou "vážit".

363011

27.03.2018 09:43

Cenzura u freemailových služeb přituhuje

Několik poznámek.

82.?.?.?

1. Především se podivuji, že ta paní Eva stále má, vždyť to víme už čtvrt roku, email u Bakaly.
2. Naopak se nepodivuji tomu, že zločinec má v protektorátě Čechy a Morava právo provozovat freemailovou službu. Nepodivuji se tomu proto, že vládnoucí ideologií je v protektorátě německý socialismus.
3. Podivuji se ale tomu, že pan Stwora uvádí moudrého a pracovitého kněze Koniáše jako negativní postavu. Dokud pan Stwora nebude mít jasno o českých dějinách, bude se podobat hadru ve větru: tu bude letět správně, tu mylně. A ničeho dobrého a trvalého nedokáže.
4. A tak se nepodivuji ani tomu, že právě zveřejnil jakousi trilogii o západním zmrveném světě, která nic neřeší a ani řešit nemůže. Protože nezná příčiny tohoto zmrvení, není schopen ani nastínit cestu k nápravě. Západní zmrvený svět není správné zničit, ale napravit (stejně jako zmrvené Rakousko-Uhersko nebylo správné zničit, ale napravit). Že je to strašně obtížné, víme. Ale likvidační cesta trockistů je zlá a Stalin udělal velmi dobře, že Bronštejna odpravil – někdy to s de facto ozbrojeným bláznem nejde jinak.

363261

28.03.2018 10:26

Co se stalo s tím Západem, kde jsem se kdysi narodil?!

Sakerův článek je do jisté míry dobrý.

82.?.?.?

bojím se jen toho, že jej blbé komentáře jako obyč zneplatní.
Takže k článku. Mnoho lidí ví o historii mnoho. I The Saker. Ale jen maličko lidí ví o historii právě to, aby ji mohlo uchopit a pochopit vcelku. Ani The Saker to neumí, sám to v úvodu implicitně přiznává. Jaká je tedy skutečnost? Vývoj Západu má dvě velké fáze: středověkou a novověkou. Nechci zde kázat o středověku, i když k celostnímu uchopení historie je i to nutné. Půjde mi o novověk. Ten má svou dynamiku, přerušovanou konflikty. Je fakt, že žádný velký konflikt zde už 70 let nebyl. Dynamiku novověku nepřerušil. A tak se stalo, že ta dynamika je tu nyní jasně patrná. Stav, nad kterým si The Saker zoufá, je výsledkem této novověké dynamiky. Není to náhoda. Nestalo se, že by došlo k nějaké vývojové chybě. Ne. Je to naprosto zákonitý stav, k němuž muselo dojít. (Muselo, pokud by nebolo těch 70 let klidu.) Je to stav velice názorný. A je to i představ toho, co přijde. A co tedy přijde? The Saker je přesvědčen, že přijde válka. To vůbec není jisté. Já bych dokonce řekl, že spíš válka nepřijde. Co tedy přijde, když ne válka? Rusko bude trvat dál. Ale co bude se Západem? Ano, dynamika Západu bude pokračovat. Milióny migrantů. Paranoici ve vedení. Podpálí blázni blázinec? Nemusejí. Mohou jej jen demolovat, postaví solární panely, ty budou demolovat, jedním slovem rozvrat. Tlupy přepadávající jiné tlupy. Lidské oběti u vedoucích paranoiků. Válka s pomocí Páně vůbec nemusí být, neboť nebude řízení, bude to bouchat jak se kdo kde dostane k petardě. Ano, to je dynamika novověku. Ne zcela nepodobná dynamice říše Mayů, Inků, Aztéku, lámů. A PROČ to tak je? Ať to napíše The Saker, potom bych to třeba okomentoval.

363294

01.04.2018 11:36

Vydali ho! A nedostali ani těch 30 stříbrných

Především: Babiš je snaživější zrádný otrok než Sobotka

82.?.?.?

Ohledně Nikulina: USA jednají hard, Rusko soft. Rusko se ani moc nesnažilo, aby jej dostalo. USA korytář si pro něj přijel osobně. Rusko dobře ví, že Nikulin se přizná ke všemu, už se učí své doznání nazpaměť. Jednal na přímý příkaz Putina. Rusko ovšem ví, že to ohrozí Trumpa, že se ruská stopa opět rozjede. Ale jak jsem napsal, jedná soft. Proč by mělo Rusko bránit Trumpa? Ať se to ve Státech vymlátí mezi sebou. Soft, to znamená, že Rusko nic špatného neudělalo, hard znamená další útok. Soft znamená, že pravda vítězí a zvítězí, hard je založeno na lžích a vraždách. Jediný chudák je Nikulin, soft znamená, že jej budou hájit podle práva a spravedlnosti. hard, že ho budou ničit a možná i zničí. Výsledek: USA se zase svými zločiny odkope, Rusko bude v klidu – víc dělat legálně nemůže.

363402

09.04.2018 09:31

Jak může Východ zachránit Západ

Ach jo ...

82.?.?.?

Z úcty k The Sakerovi jsem to celé přelouskal: dlouhé, směsice pravdivého a nepravdivého, touha po dobrém. Pan TS navíc ignoruje veledůležitou věc: rozdíl mezi společenským zřízením Ruska a Západu (m. j. i Číny a obrovského zbytku světa). Nejde vůbec jen o udržení Ruské suverenity, ale ještě daleko víc o rozdíl mezi oběma společnostmi a společenskými zřízeními (pokud by se měly sblížit, pak udržení Ruské suverenity až tak velký význam nemá. Tento rozdíl navíc moc velký není a měl by se dále zásadně zvětšovat. Západ pro to dělá, čeho je ve své idiocii schopen: blázni vedeni blázny rozklad společnosti urychlují. V Rusku je situace obtížná, zuří tam boj mezi gossudarstveniky-Putinisty a podpindosníky-Medveděvisty. Boj dosud nerozhodnutý. (Něco podobného v malém je v Maďarsku, kde Orbán znovu ukázal, jak vyhrát – Putin pracuje v rukavičkách a jde to ztuha.) Čili jde zde o střet (ignorovaný panem TS) společenských soustav. Nakonec to říká i onen Pjakin: střet na 1., příp 2. priorite; TS myslí dost nesmyslně hned na 6.). No a jak jsem už napsal, TS má někdy až katastrofální potíže s historií, tomu se zde věnovat vůbec nebudu. Celkově tedy se to tentiokrát panu TS moc nepovedlo.

363514

12.04.2018 14:46

Možnosti anglo-sionistů

To jsou strašné bláboly a The Saker asi ztrácí rozum dřív než neokoni.

82.?.?.?

Především mě šokovala ruská TV diskuse na aeronetu, ty ruské běhny v lodičkách, jak pindají o 3. sv. válce. To obecenstvo vůbec, to nejsou Rusové, to jsou běhny. Taky tam má slovo jakýsi "odborník", který těmto běhnám dodává rozumy. To tedy byl šok, to video. To jsou konsumující, žraví Zápaďané, kteří žijí, ne žijí, ale parasitují v Rusku. No a teď mě dojal ten The Saker. Už mu taky tak hrabe? Přece je jasné, že žádná válka nebude (i jak straší aeronet), i když ty běhny by si ji zasloužily. Rusové a Američané spolu nepřetržitě komunikují, jak z toho ven. DJT to proto pořád odkládá, musí se to pečlivě dohodnout. Pokud to tedy vůbec bude, bude to SPEKTÁKL, dohodnuté představení pro masy, i pro neokonské p.če. V Sýrii to Asad prostě a jednoduše táhne a potáhne dál, dnes byla osvobozena Vých Guta VČETNĚ Dúmy a pak jeho armády půjdou dolaďovat zbytek Sýrie. Dokonce bych si tipnul, prosím, jen tip, že tam DJT něco poboří a pak se na to konto Američani, kteří tam všechno prosr.li, za Sýrie úplně stáhnou. On DJT ovšem uvažuje jistě i o tom, že neudeří, ale nazná, že chem. útok byl žvást a udělá čistku těch, kteří mu to předesr.li. To by jistě bylo nejmoudřejší, ale myslím, že na to intelektuálně nemá. Takže úder asi bude, nula z nuly pojde, divadýlko musí být. Muž či žena T. Spencer(ová) je z vás nejchytřejší, taky dokazuje, že to je divadýlko. A že poslali do vzduchu letadlo konce světa, DJT je herec jako ten náš vládní blbec, ale přece mu to víc myslí. Že je ale na psychiatra, to T. Spenc... taky říká dobře. Asi tolik.

363568

14.04.2018 09:15

Trump má u útoku na Sýrii únikovou cestu

Jak jsem předpovídal minule

82.?.?.?

máme tu spaktákl, divadýlko. Spojené hloupé světové pi.e chrochtají blahem, ale nic se nezměnilo. Už podruhé kvůli podvodnému obvinění Asada Trump nařídil bombardování. Takže nic? Ale ano. Trump NEMÁ žádnou únikovou cestu. Jsou tu totiž informované pi.e, které: 1. Vědí, že to bylo zase Trumpovo divadlo, 2. Když to udělali dvakrát, udělají to i potřetí. To nemusí být v Sýrii, stačí si cokoliv vymyslet a Trump? Zase bude muset zaútočit, neboť je v koutě. Zničit je nemůže, bude je muset zase poslechnout. Do třetice všeho zlého a daleko horšího. Ověřili si metodu, osvědčila se a jen je potřeba lepšího propracování, aby Trump nemohl couvnout a následky byly o hodně horší. Řeklo by se, že Trump je v koutě. Ale neplatí to taky o Putinovi? Taky je v koutě, proti němu Medveděvovy bažiny. Všimněte si, prosím, že Putin je tak bezmocný, že i architekt dopinkového skandálu Mutko je dál u koryta. Jak z toho ven? Tam i tady? Jedině pravdou. Trump mohl, pokud by to nebyl vůl, ukázat, že chemický útok byl podvod. A Putin mohl ocenit jen ty, kteří odmítli vystupovat pod bílou vlajkou, je tu britské zapojení do Kemerova, to taky pominul, prostě oba mají jedinou možnost: ukázat, že gangster je gangster. A s gangsterem jednat jako s gangsterem a ne jako s partnerem.

363606

14.04.2018 18:50

Váleční zločinci – Trump, Mayová, Macron

Titulek i konec o Norimberku – naprosto sedí

82.?.?.?

Netřeba naříkat, s neodvratnou pomocí Páně na ně dojde. Ale dojde i na jejich podporovatele. Tak např.: Izrael ve svém roztoužení to podpořil. Sýrie dostane S-300. A pro Izrael bude Sýrie uzavřena. Ono si všichni holoubci musíte dobře rozmyslet, co z huby vypustíte. Ono se snadno kecá, ale za každé slovo a v tak rozhodující věci se bude zodpovídat. Nepostihlo to zdaleka jenom Emanuela Moravce, že byste si mysleli, že jenom on ...

363621

14.04.2018 21:24

Váleční zločinci – Trump, Mayová, Macron

RE: Titulek i konec o Norimberku – naprosto sedí

82.?.?.?

Koukám, že ten globální prediktor je skoro tak věčný jako Pánbůh. A zřejmě je i tak mocný, že má na svědomí tisíciletí válek, genocid a pod. Lidi jsou dobří, ale za ty věci zřejmě může ten globální prediktor.

363626

15.04.2018 15:05

Váleční zločinci – Trump, Mayová, Macron

Souhrnná reakce na RE: Titulek i konec o Norimberku – naprosto sedí

82.?.?.?

1. Pjakin je bystrý člověk, ale jeho tisícileté pojetí GP je mylné, je to mylná reinterpretace Bible. GP tu sice je, ale jsou to zřejmě lidé, rody, kteří za posledních 100, 200 let nakradli obrovský majetek a tím pádem mají velkou moc.
2. Není pravda, že Bůh vždy dává člověku druhou šanci: často dává, často nedává, čas k pokání pak už není. Souvisí to s tím, že ani nebe ani peklo nejsou zdaleka prázdné.
3. Není oprávněné se dívat na lidské dějiny jen jako na dějiny zla. V dějinách toho bylo zdaleka víc dobrého.
4. Ohledně potrestání válečných zločinců: může každý dostat šanci k pokání, ale taky nemusí, to nevíme. Ale faktem je, že Bůh dobré odměňuje a zlé trestá. Být v kůži těchto tří válčených zločinclů by jistě nikdo rozumný nechtěl, vytrpí si za to svoje, i když třeba někdo z nich bude ještě zde na zemi litovat.
5. Jiná otázka je těch blbů, kteří za nimi, i v našem protektorátě, stojí. To může být buď z prosté blbosti (znám třeba kněze, který má názor, že vše z Ruska je zlé, lživé, prostě je to po této stránce blbec, že se nedověde vyprostit ze zážitků bolševické doby), nebo je to z jiné blbosti, když se domnívá, že třeba jen slovní podpora těchto válečných zločinsů není do jisté míry podílnictvím na těchto zločinech (třeba VIP prostitut Bureš).
A už se k těmto věcem u tohoto článku nebudu vracet.

363659

15.04.2018 20:48

Propagační agrese Západu proti Sýrii

Tři části

82.?.?.?

1. část. pan Lhoták. To, co napsal, je dokonalé. Zůstávám v uctivosti. Není to dlouhé, fakt.
2. část, ruští komentátoři. Slabota. Mrzí mě to. Co je hlavní, to neřekli. Pokusím se říct to já. Mezinárodní řád je v troskách. Dohody už neexistují. Kdykoliv se to může opakovat – a ono se to bude opakovat, a to v horším provedení. Až dosud jsem mlel neustále svou mantru: Válka nebude. Teď se bojím, že bude. Bez řádu totiž nelze jinak. A ta prasata, jak je zhodnotil pan Lhoták, si to neuvědomují. Ne, že by válku zrovna všichni chtěli. Ale bez řádu je nevyhnutelná. Jinak řečeno: Nejde o technické provedení této agrese. Jde o to, že vůbec byla provedena.
3. část, poznámka editora. Netřeba ze situace třeba u nás vidět jen negativa. Stále je mnohem mnohem víc věcí positivních. Obdivuhodné je zejm. to, že tu, navzdory zmíněným prasatům, řád je: Lidé chodí do práce, podniky fungují (negativum: často v rukách cizáků), pane Stworo, funguje doprava! Dokonce bych řekl, že řád v tom našem protektorátě podléhajícím prasatům, je o hodně vyšší, než v těch USA – 50 miliónů na stravenkách, lidé bydlí v autech, nejsou tam jen ti z horních pár procent, ale mrkněte na celou populaci, nerozepisuji se o tom. A že u nás volili prostituta, jehož jediným cílem je peněžní zisk, nemohli to vědět. Mnoho lidí je u nás pořád dobrých, mnoho je i tupých, ba zlých. Ale je tu pořád ještě ŘÁD. Hlavu vzhůru, editore!

363675

16.04.2018 09:02

Propagační agrese Západu proti Sýrii

RE: Tři části

82.?.?.?

V podstatě všechno, co jste napsal, je pravda. Ukážu příklad – školství. Školy pořád učí, žáci do školy chodí. Tím myslím řád. Je možný i neřád – představte si, že sem prasata vezmou plno černochů a řád se rozvrátí. Cikánů není zas tolik, aby tento řád rozvrátili. Ale tento řád je přesto narušen. Stačilo, aby školy byly uvrženy pod to jedno pr.se, Valachovou. A začali nutit i maličké děti chodit do školy, mateřské. Začali jim pouštět oplzlosti s buzeranty, s černochy. Začali s inklusí. Takže tak to myslím. Je moc dobře, že tu je řád. Ale není dobře, že vinou prasat, o kterých velice výstižně referuje pan Lhoták, je narušen. A tu máme: Dinstbiera, Marksovou, Stropnického, Pelikána, Bradáčovou a desítky ba stovky jiných, teď pod vedením Bureše. Oni ten řád seč mohou, podle své idiocie a korytářství nabourávají, a na co nesáhnout, tím jej naopak udržují.

363694

16.04.2018 20:38

Naše nebohá vládo

Velmi se omlouvám editorovi, mám vyčerpaný počet / měsíc

82.?.?.?

ale situace je vážná a snad se ještě jednou pan Stwora smiluje:
1. Nemá cenu psát vládě, je tu protektorát a v jeho čele Moravci.
2. Proč to však píšu: Totiž tuto komedii s chemickými zbraněmi lze režírovat opakovaně. Copak si myslíte, že to Dúmou skončí. V Idlíbu je plno teroristů, už tam jedna taková komedie byla – a bude zas a zas. Z Asada nakonec udělají chemické monstrum. Nevím, zda je proti tomu možná nějaká obrana. To jsou fakt pekelné vyhlídky.
3. A ještě poznámka: Nikým nezpozorovaný paradox
Irák bombardovali kvůli tomu, že tam prý jsou zbraně hromadného ničení.
Génius Lavrov to zpozoroval:
Protože měli naprostou jistotu, že tam žádné takové zbraně nejsou, Irák bombardovali.
Severní Koreu nebombardují, protože tam JSOU zbraně hromadného ničení.
A teď to, čeho si nikdo nevšiml.
Sýrii bombardovali prý kvůli tomu, že tam jsou chemické zbraně.
Bombardovali i chemičku, kde prý ty zbraně jsou.
Ale je to úplně jinak, je to jako v Iráku.
Sýrii bombardovali právě proto, že měli úplnou jistotu, že takové zbraně tam nejsou.
Poku by si nebyli zcela jisti, bomby by tam ze strachu neházeli.
Ze strachu, že by způsobili obrovskou katastrofu.
To jsou podrazácí, což?

363717

Pohádka na dobrou noc
Milé děti, žil byl v jednom království starý moudrý král.
Jednoho dne se k hranicím království přicourala šeredná čarodějnice z ostrovů:
"Na mé ostrovy přišli dva lidé z východního království,
které však východní kralevic u mě otrávil.
Králi, musíš ještě dnesd vyhostit tři diplomaty východního království."
Moudrý král však hned poznal její lež a odvětil jí:
"Ty lidi jsi otrávila ty, odporná čarodějnice.
A já proto vyhošťuji naopak tři tvé ostrovní diplomaty.
Beztak v mém království jen páchají tvoje kouzla a škodí, kde mohou.
A ty stará couro, táhni zpátky na své ostrovy,
nebo tě přetáhnu touto svou holí a uvrhnu tě do Daliborky."
Od té doby se starý král ještě více spřátelil s východním kralevicem,
baba Jaga odtáhla zpět a pokud neumřela, škodí tam dodnes.
A teď už spinkat, děti.

363783

29.04.2018 14:12

Zrovna když jste si mysleli, že „Russiagate“ už nemůže být pitomější…

Jako na jaře devětaosmdesátého

82.?.?.?

Polovina národa věděla, že to už musí prasknout.
Polovina národa nevěděla nic.
Polovina národa byla pokydaná bahnem nicotnosti, lží a veřejné sprostoty..
Tevevise lhala o sto šest, televise lže o sto šest.
U nás Jakeš, v Rusku potrhlý Gorgačov.
U nás Bureš, v Americe potrhlý Trump.
Státy Varšavské smlouvy lhaly a kydaly hnůj.
Státy NATO lžou a kydají hnůj.
Hospodářství RVHP se hroutilo.
Hospodářství Západu je v troskách:
Jejich státní dluh, zvláště USA, je nesplatitelný.
Jediné řešení: Dál rabovat svět.
Ale to rabování nejde, prsknou jen pár raket na Sýrii.
Už to praskne, už to praskne.
S pomocí Páně to musí prasknout.
S pomocí Páně jdou k čertu.
A OBĚ poloviny národa se zase vyvalí na Václavák.

363884

03.05.2018 15:03

Kam zmizel pocit studu?

Pan Roberts má zde skutečně případné otázky.

82.?.?.?

A odpověď na ně je známa už tisíce let: Člověk není od přirozenosti mravný, jak blábolili mnohé sekty, u nás husité, ve Francii osvícenci, ale je spíše zlý a více tíhne ke zlu než k dobru. Aby se toto směřování obrátilo, od toho zde Ježíš Kristus založil církev, předtím k tomu vybízeli jen proroci. Je skutečnou katastrofou, že církev v této své povinnosti zradila, sice nabádá své věřící k polepšení, ale tu jde o soukromou a převážně vnitřní snahu. Kde kdo slyšel na Západě v kostele taková odsouzení zla, která správně předkládá pan Roberts? Nikde! To je skutečně strašlivá zrada církve na své povinnosti. Kdesi jsem četl myšlenku, že odsouzenci na Norimberském procesu budou trestáni, až se postaví před Boží tvář. Ale byla zmíněna otázka, kolik německých biskupů se účinně postavilo proti nástupu Hitlera? A kolik bylo takových z těch mnoha tisíců německých kněží? Církev jich pár blahoslaví, ale kde byly a co proti nástupu Hitlera učinily ty tisíce německých kněží? Takže tato katastrofální selhání církve, která tu má hlásat pravdu, není až současnou zradou. Je předmětem víry, že soud začne od Božího domu. Nebudou před Bohem prvně souzeni nacističtí normimberští zločinci, ale před nimi půjde pro rozsudek stovka německých biskupů a tisíce němšckých kněží. Jistěže nemuselo k otázkám pana Robertse dojít, pokud by církev konala to, co má. Ona je strážkyní pravdy a morálky ve společnosti. Pokud to nedělá, je to pak tak, jak to je. Pozn.: ohledně Pjakina – jeho staroegyptské bláboly jsou hodny odsouzení, po této stránce je to blb, i když jinak vysoce inteligentní.

363956

09.05.2018 20:51

Když nevinného obviní z harašení

Harašení je podružný problém Západu

82.?.?.?

Rozhodující, primární volba
Vlastimil Podracký: Západ nebo Východ?
A odpovídá: tak i tak.
Ale věc se má jinak.
Předevší ona volba je: Západ nebo Rusko?
Tak se porozhlédněme.
Ukrajina – tak i tak. A Západ ji schlamstnul.
Nyní Arménie – tak i tak. A Západ ji právě polyká.
Nepozorujete Putinovu politiku?
Proč nechal Ukrajinu, teď Arménii?
A mnoho dalších, třeba Gruzii?
Putinova politika je křišťálově jednoduchá:
Bereme jen ty, kteří nevolí tak i tak, ale volí JEN Rusko.
A ti ostatní tak i tak, ať chcípnou spolu se Západem, který je napřed sežere.
Takže odpověď je jasná a ocelově tvrdá:
Západ nebo Rusko?
Jen a výlučně Rusko.

364066

11.05.2018 08:55

Opětovné jmenování Medveděva: Nevypadá to dobře

Je tu jistá souvislost

82.?.?.?

Pan president Putin jistě ví o nechutenství, které to jmenování způsobí. Ale jak je jeho zvykem, vše musí být zarámováno do celku. A do tohoto celku patří i vypovězení smlouvy, což je dost vážný čin. Pan president nemůže rozehrávat hru s nejmenováním residenta Medveděva, když je tu již rozehrána věc jiná. Vždycky si všímám hajzla Jocha: pozorujte, že o vypovězení nic nepíše, jistě čeká válku. Skládá naději v Boltona nebo jak se ten amerhajzl jmenuje. Ne, v této době je lepší nevrtat do mraveniště. Pokračovat s residentem, v klidu. Jsou zde tři síly: neokoni, loutkovodiči EU a Rusko. Myslím, že pro dobrý výsledek jejich utkání je lepší pokračovat poklidně s residentem, jakkoli je to odporné.

364096

14.05.2018 09:38

Západ nebo Východ?

RE: No vyberte si

82.?.?.?

Souhlasím s tímto komentářem, až na to, že "pár let potrvá." Nemám na to důkazy, ale myslím, že Západ je neopravitelný. Jaký bude jeho konec, zda hnedou eurorasou nebo hospodářským vyžráním zdrojů bílou rasou – a tím úpadkem, nevím. Jedno vím ale jistě, že nezávislost na Západu je sen. Realita je taková, že při jakékoliv snaze o samostatnost nás Západ, před tím než dojde k jeho rozvratu, prostě sežere, vyžere. Sen. Příklonem k Západu by byl náš konec ještě rychlejší, než při snaze o samostatnost. Ale je tu ještě jedna cesta: není to vazalství k Rusku, ale poznání, že v současném Rusku každý národ existuje jako samostatný a samostatně se rozvíjí. Zda bude Rusko takovým i po Putinovi, ovšem nevím. Dnešní Rusko naprosto není Sovětský svaz, kde by jeho součásti byly vazalové (srov. rok 1968). Dnes je situace taková, že prakticky jedinou cestou k naší samostatnosti by byl vstup do Ruska. Ovšem Rusko nás nevezme za situace, kdy bychom závistivě pokukovali po dnešním ještě leckde blyštivém Západu namísto toho, že bychom měli odpor k němu. Taková byla tzv. Ukrajina, taková je Gruzie, taková je Arménie. Mnozí se diví, že Rusko je nechalo být a nezasáhlo. Ano, to by bylo vazalství. Rusko dneška má heslo: Kdo chce kam, ne snad pomožme, ale nechme ho jít tam. A že Západ všechny tyto tři země, snící o samostatnosti, sežere? Nemůže jinak. Jednak je to jeho povaha, sežrat, co se dá (predátor), jednak je to nutnost, vyžrat, co se dá (cizopasník), neb Západ už vyžral, co se vyžrat dalo.

364153

28.05.2018 08:47

Putinovy mírové snahy přichází vniveč

To je všechno pravda

82.?.?.?

Měl bych pro Trumpa další návrh: Netanjahu mu navrhl, aby uznal anexi Golan. Trump by to měl udělat. Bylo by definitivně vymalováno.
Ohledně Putina bych měl taky návrh: Popřemýšlet, kdo to vezme po něm. Putin by to měl udělat velmi rychle, jinak to s Ruskem skončí katastrofou, jako po smrti Stalina (byla to Stalinova jediná obrovská chyba, že si nepřipravil nástupce). A vlastně ještě jeden návrh: aby přestal blouznit po technologickém průlomu: tím se podobá trockistům, jejichž primárním cílem bylo budování, práce matka pokroku. Primárním cílem Ruska by měla být podpora rodin a na úrovni státu vlastenectví – podpora velké mnohonárodní rodiny. T. j. i demografický rozkvět pravoslavných bílých Rusů vč. radosti z užitečné práce.

364378

30.05.2018 08:45

Neskutečný pokles vlivu Ameriky

To je taky pravda, ale

82.?.?.?

kdesi jsem četl, že neokonovi a Židovi Jochovi (tzv. Občanský institut) napsali, že Bolton, kterého on velebí jako superjestřába, nezbude, než plivat a kálet jen po chodbách amerického blázince. Neokoni prohrávají. Ale to ale: ještě je třeba porazit ty Robertsovy libertariány. Z nesprávného chápání a prosazování svobody nastal totiž ten dnešní blbý rumraj.

364411

30.05.2018 12:34

Neskutečný pokles vlivu Ameriky

RE: To je taky pravda, ale

82.?.?.?

oprava: koukám nenapsal to Roberts, ale Paul – kovaný libertarián.

364419

31.05.2018 08:23

Čekáme, až esesákům dojdou náboje

Je to obousměrné

82.?.?.?

zlí papaláši ztrácejí, protože se s nimi bojuje, a boj sílí, protože zlí papaláši ztrácejí. Vždyť ani komunisti a to ani v dobách jejich největšího rozmachu ani v dobách úpadku nebyli NUCENI se uchylovat k tak hloupým lžích, jako tito zlí papaláši. Čeho jsme svědky, těch jejich lží, to tu nebylo dokonce ani za Hitlera. Hloupos bezbřehá. Díky tlaku jejich úpadek. Obousměrně.

364434

01.06.2018 09:05

Bude Putinova politika ústupků úspěšná?

Připadá mi to jako debata u piva v hospodě,

82.?.?.?

kde ale sedí jen pan Roberts. Domnívám se, že – tedy s pomocí Páně – Amerika ani Izrael nezaútočí na Írán, že zapřažení Mutků, Rogozinů (nyní šéf Roskosmosu), ano i Medveděva se podobá zapřažení ďábla do pluhu sv. Prokopa, že cílem pana presidenta Putina je odklon Evropy od Ameriky (což je velice složitý problém, kdy nějaké Macronovo slintání ve Svatém Petrohradě nemá skoro žádný význam a kdy vazalství Evropy k Americe je velice obtížně zrušitelné), že neokoni (jimiž je Roberts uhranutý) ztrácejí sílu a že vnitřní situace USA je katastrofální (bezdomovectví, stravenky a neschopnost jakékoliv konkurence kromě zbraní) tak, že je třeba trpělivě čekat na další zhoršení, což pan president Putin přesně dělá. Jinak ale nevím, jak si chce poradit s nástupnictvím a s demografií (jejímž úhlavním nepřítelem je neoliberalismus), jak jsem tu již psal.

364457

02.06.2018 21:50

Ukrajinské zdravotnictví je ještě vyspělejší než britské

To je asi nejlepší článek těchto západních dob.

82.?.?.?

Jen mě trošičku zamrzelo srovnání s Bilakem. To byl sice neschopný krejčí a neschopný politik, ale nebyl to idiot, jako třeba puberťačka rodinou přistižená při drogách nebo kur..ní se, jak se idiotsky vykrucuje a vymýšlí lež na lež. Ne, Bilaka nejde srovnávat ani s jedním z týpků vyjmenovaných na konci článku. Navíc Bilak řádně skončil, kdežto tato individua lemtají z koryt nerušeně dál.

364480

03.06.2018 13:51

Ukrajinské zdravotnictví je ještě vyspělejší než britské

RE: Svět kapitálu bez humanismu

82.?.?.?

No, husiti byli jako tehdejší ISIL. Takže myslíte, poslat na tu vyjmenovanou sebranku ISIL? Myšlenka je to zajímavá, žádný z nich by nestačil ani pípnout ...

364488

Brand, Jan – to je Zvědavec ve své největší slávě.
Pozn. 1: Jaký Babiš, takové Idnes a taková připravovaná vláda. Babiš to má v genech, v krvi, socani tvrdí muziku, Zeman kibicuje. Bylo řečeno: Babiš horší Sobotky.
Pozn. 2: "Český" mainstream má dva zdroje:
a) Reuters, AP a AFP dodávaji světová témata (aa) seriály – př. Concordia, vražda na ponorce, "královská" rodina, ab) jednotlivé nemravnosti.
"Český" mainstream často se zprávou čeká a to i dost dlouho. I zprávy z Ruska nebo Sýrie máme od Reuters (ta od SOHR).
b) Vlastní prostituční snažení z bývalého domova.

364501

07.06.2018 08:24

Rozpad soudržnosti Západu

Nejde o NATO.

82.?.?.?

Jde o USA, Polsko a Venezuelu. USA dělají všechno pro svou zkázu. Všichni: Trump, Clintonová, Kongres a d. Polsko to samé. Že to USA nevidí, je pochopitelné. Ale že to Polsko Kaczynského nevidí, je udivující. Na jedné straně konservativci, na této druhé straně trockističtí revolucionáři. Venezuela se může udržet jen za pomoci Ruska. Ví to Rusko? A záleží mu na tom? Ví, že mu má na tom velice záležet? Ale NATO? To je slepenec, který má význam asi jen pro denní husu Němcovou a jiné blby, které pěkně vyjmenoval Brand.

364578

08.06.2018 21:28

Strategie moci

Především gratuluji Zvědavci.

82.?.?.?

Brand, Jan, nyní Lhoták do třetice.
Jen mě mrzí tupé komentáře, nyní ke Lhotákovi – každý opakuje svou vlastní mantru, která s článkem prakticky nesouvisí.
A tak mám připomínku k článku: 1. Co může dělat Rusko? Nic. Nesouhlasím. A už mě nudí poslouchat Pjakina, který říká totéž: Putin najmenoval vládu vlasti zrádců. Tak se vychovává národ? Když se mu do čela staví svině? Pjakin to vysvětluje ústavou. Není možné změnit ústavu? Pjakin to vysvětluje klanově korporátními skupinami. Není možné je postupně rozbít? Má vůbec Putin nějakou koncepci? Ano, má, ale blbou. Věří národu. Ale národ je stádo, které je třeba vychovávat. Co se stane s národem bez výchovy, to je vidět na celém Západě. Degenerace až k úhynu pohlcením parasity. Taskže nesouhlasím ani s posledním odstavcem pana Lhotáka (jinak geniálním) o národu, co si ten zvolí. Nic si nezvolí. Pán Ježíš správně nazývá lid ovcemi. Proč se Putin neučí od Západu? Západ bojuje za zlo, vede národy ke zlu, proč by Rusko nemohlo vést ruské národy se stejnou vůlí a silou k dobru, proč by Rusko nemohlo bojovat za dobro? Stejně vehementně, ba vehementněji jako Západ za zlo. Putinova představa národa něco si volícího je BLBÁ, naprosto BLBÁ. Je třeba všemožně podporovat dobro. Bojovat za ně. Putinovo mouchy klanově korporativní, prozápadní, sežerte mě, národ to nedovolí, je BLBÁ. A souvisí to s tím, že Putin NEMÁ představu, kdo přijde po něm. Žije ve snu, že národ to zařídí. Národ nic nezařídí. Zařídí to, nedej Bože, Západ. Takže Putina chápu jako inteligentní, ale naivní troubu, který, pokud nezapracuje, nutně prohraje s nenaivním Západem. A tak Střední Asie za Putina se opravdu stane kořistí Západu. Vlastně bych ukončil bonmotem: Celé dějiny Západu se dají shrnout do jediné myšlenky – "věčné" podcenění jeho odhodlanosti konat zlo. Ve spojení se Zlým.

364603

09.06.2018 11:27

Strategie moci

RE: Především gratuluji Zvědavci.

82.?.?.?

Dobře, ale to jen popisujete schopnosti zla Západu. Ale kde jsou schopnosti dobra Ruska? Putin už tam je 18 let. Koho za tu dobu vychoval? Pořád stará prozápadní garnitura, žádné nové zváře. Má ještě pár let. Myslíte, že za těch pár let vyrostou nějaké rychlokvašky? Sázím se, že Putn bude končit a stará garnitura to zase převezme. Vždyť ani neosamostatnil ruskou centrální banku. Copak je Krymský most něco v této oblasti? To je prosté budování, ale noví lidé nikde. A víte, jak to skončí? Putin doslouží a Pjakina stará schopná garda zavře do kriminálu.

364610

10.06.2018 11:19

Pneumatické kladivo na čarodějnice

Mě to brněnské divodlo neuráží.

82.?.?.?

Jsem katolík a praktický člověk. Nechci tu zavádět nějaké omezování svobody, ale podle starého židovského zvyku chci aktérům a těm kdo to povolili i té mravni chorvatské sv.ni vysázet holí čtyřicet bez jedné. A léčení ran na vlastní náklady, ne přes pojišťovnu. Podobná mravnostní opatření ostatně tu byla už na úsvitě křesťanství (srov. Soudní zákon lidem sv. Cyrila a sv. Metoděje). Dnešní i katolický liberál ovšem vědecky zdůvodní, že soudnictví svatých věrozvěstů bylo kultuirně podmíněno a bude pi.dat jen o jejich překladu Písma sv.. (z něhož se zachoval je netext-Prolog). Pozn.: ono i to, že Otec vlasti vyhnal všechny musulmany z vlasti, bylo kulturně podmíněno; ovšem tehdy tu vlast byla, dnes kulturně podmíněně není.

364628

USA vypověděly smlouvu s Íránem.
Bude Západní Evropa tuto smlouvu přesto dodržovat?
Všichni se ubezpečují, že ano.
A my říkáme, snad jediní, že ne!
Důvod je prostý:
Základním principem Západu je od nepaměti podraz, zrada.
A tak Západní Evropa nemůže, než smlouvu taky vypovědět.
Neboť pokud by Západní Evropa nedodržela svůj základní princip,
nebyla by Západem.

364670

15.06.2018 10:23

Úloha Číny a Ruska v multipolárním světě

Omlouvám se, končím.

82.?.?.?

Právě čtu:
"Velká razie v Německu. Úřady zakročily proti šiřitelům nenávisti na internetu. Zabavovali počítače."
To už není směšný gulášový komunismus, to je plnokrevný Hitlerovský nacismus. Za chvíli budou zase střílet. Průměrně 100 zavražděných Čechů denné po dobu pěti let jako tehdy.
Proti hitlerismu nemůžete psát vzkazy na internetu. Proti hitlerismu se musí jinak. S komentáři končím. S tím, že opravdu mám nenávist proti hitlerismu, ať tehdejšímu, ať tomuto merkelovskému dnešnímu. A mám zejména nenávist proti současnému hitlerismu v řadách katolické církve, Halíkovými názory počínaje, Bělobrádkovými konče. To jsou ti opravdoví nacisti.

364711

18.06.2018 15:28

Je Putin opravdu připraven „hodit“ Írán přes palubu?

Jedno finále a primátní podmínka pro toto finále

82.?.?.?

Finále:
"Pokud budou neokonzervativci nadále pokračovat ve svém (sc. sebevražedném) kurzu, a nevidím žádné známky toho, že by si to rozmysleli, pak je otázkou pouze kdy a kde to spustí" (podotýkám, že tento sebevražedný kurs je pro ně definičním, čili bez něho by nebyli; a nechápou, že je sebevražený a hledají, jako příčinu svých potíží, vnějšího nepřítele).)
Primární podmínka pro finále:
"Rusko bude nabízet alternativní civilizační model, byť třeba nedokonalý, zůstane existenční hrozbou pro Říši a Říše zůstane existenční hrozbou pro celou ruskou civilizační sféru." Pokud by totiž Rusko nevytvářelo alternativní civilizaci, stalo by se sebevražedným – a tedy součástí řádu popsaného ve Finále.
A co to znamená alternativní civilizační model: přirozená rodina, přirozená škola, poctivě pracující živnostníci a rolníci, mravně a intelektuálně vyspělé pravoslavné duchovenstvo, trvale udržitelný a o sebe pečující přirozený národ a vlast.
Jeden z tisíců příkladů: Nedostatek vody. Hledá se fiktivní, zdánlivá příčina vymyšlenéhoo nepřítele: globální oteplování. Proč je ale zdejší civilizační modlel jen v této malé věci sebevražedný? Zdejší lidé chtějí: Nové betonové a asfaltové plochy (rozloha přirozené půdy každoročně hrozivě klesá), Lidé chtějí rozorané meze. Meliorace. Klesá tedy možnost, aby se udržela vláha. Zvětšuje se sucho. Je ještě v této (české) civilizaci nějaké míste, kde "voda hučí po lučinách"? A jak k tomu přijdeme, že zrovna Rusko má vody dost?

364781

18.06.2018 20:17

Je Putin opravdu připraven „hodit“ Írán přes palubu?

RE: Jedno finále a primátní podmínka pro toto finále

82.?.?.?

Ta hovada nemusejí být zrovna fašistická (jako je tomu zrovna teď), ale obecněji sebevražedná. A nejde o to, že "si klidně vymyslí vnějšího nepřítele" (tedy takového, který není z nich); oni si ho prostě vymyslet musejí, je to interní a nutné v jejich sebevražedném myšlení: jinak by to nebyli oni).
Pozn.: koukám, že jsem tento měsíc překročil: končím.

364793

07.07.2018 08:44

Červenec v českých dějinách

4. prokletí: kecy o karmě ...

82.?.?.?

Trojnásobně proklatý národ
Je sobota 7. července 2018, 8 h ráno..
Na náměstí jsou tři sortimentně prakticky rovnocenné prodejny.
Chleba, pečivo, nějaký ten sýr, noviny ...
Jedna česká má dnes zavřeno, trvalá cedule, že přijmou prodavačky, třeba i brigádníky.
Druhá česká má dnes zavřeno, trvalá cedule, že přijmou prodavačky, třeba i brigádníky.
Třetí, Vietnamci, mají otevřeno, žádné cedule.
1. prokletí: lidem se nechce dělat a přesto žádný hlad.
2. prokletí: lidi nakupují u Vietnamců a tím je podporují.
3. prokletí: lidi ani nechtějí mít normálně potomky, když tak umělé oplodnění.
A mohl, a snad ještě, po obrácení, může, to být národ vyvolený.
Jako Židi, ale zatím jim raději zavídí nebo je nenávidí.
Lidská díra je znát až v Africe a přitahuje každého migranta.

365091

08.07.2018 08:31

Červenec v českých dějinách

RE: 4. prokletí: kecy o karmě ...

82.?.?.?

S karmikány se nedá diskutovat, jak říkám, je to 4. prokletí: v tom, že příčina má následek, tito bělokožní orientálci vidí karmu.
Ale řeknu Vám další, 5. prokletí: bělokožnou víru, že likvidace indiánských civilisací bylo něco špatného (mohly vyřezávat játra lidem za živa doposavád).
A mohl bych pokračovat, třeba tím, že Švédi přijímají jinokožce kvůli své minulosti a ne kvůli tomu, že jsou jako malé děti (jsou, byl jsem tam dva měsíce, ano, jsou to blbé malé děti).
Ale s karmisty nemá cenu žádné pokračování, jsou to orientálci sem intelektuálně importovaní jako fysicky Vietnamci.

365111

08.07.2018 22:24

Červenec v českých dějinách

RE: 4. prokletí: kecy o karmě ...

82.?.?.?

Karmisti semelou všechno dohromady. Neumějí rozlišovat. Mezi mnohočetná zla, páchaná zejm. Brity, ale i těmi Španěly a třeba Němci, Vám zařadí i stopku, kterou zcela v pořádku Španělé dali zvrhlým indiánským civilisacím (vidíte, jak jsou karmisti přitahováni orientálním indiánským antiintelektualismem?). Dokonce Vás přirovnají k havlovu hovadu, které vlastně taky bylo orientálně antiintelektuální (vidíte ten antiintelktualismus v havlovském rozporném blábolu o humanitárním bombardování?). Protože karmisti používají svůj zmrzačený intelekt srovnatelně s vyměšováním, nemá cenu s nimi diskutovat. Snažit se o rozumné soudy a úsudky, zatímco oni intelektuálně vyměšují po vzoru orientálců.
Důležitá pozn.: Orientální svět se sem se.e mnoha způsoby: fysicky – Vietnamci, migranti, ale i intelektuálně – karmisti, a také multikulturalisti (což je antiintelektuální blábol), také orientální pseudokulturou, příkladmo řeholní sestry (tzv. katoličky) při mších bubnují na bubínky po vzorů negrů! A co jsou antiintelektuální Technoparty? Zdrogovaní orientálci, jen místo hašiše mají pervitin. Antiintelektuální extase. Karmisti, to je jen jedna, zde malá, skupina orientálních blbů. Druhá pozn.: Nelze zničit západní civilisaci, i když v jejím lůně došlo třebas k vybití miliónu Iráčanů. Civilisaci je třeba zachovat, pachatele onoho vybití postřílet. A ne po někom takovém pojmenovat pražské letiště. Předejte civilisaci karmistům a za čas Vás začnou pojídat upečené, jako v Kalouskově Tibetu. Bohu díky, "západní" zločinní čínští komunisti orientální mnohem zločinější Tibet kolonizovali. Že Kalouskovi někdo nedal do tlamy, ale že naopak sedí v parlamentu, je vada této civilisace, která ale pořád není tak zlá, jako by byl jím protěžovaný orientalismus.

365144

21.07.2018 14:33

Izrael se prohlásil za stát apartheidu

Jedna věc dobrá, jedna špatná.

82.?.?.?

Dobrá: Takto by měl vůči invasi cizáků postupovat každý rozumný národ.
Špatná: Izraelci jsou v Palestině sami cizáci a měli by být odejiti jinam.

365437

a s thematem článku souvisí to, že je v pr.eli, co se týče vzdělanosti. Na západních školách je rozvrat. A s tím souvisí to, že atomové elektrárny dnes umí postavit jen a pouze Rusko. A zase klasika: prakticky nikdo na Západě tento rozvrat nepřizná a raději melou o nebezpečnosti atomovek obecně a všude. A je-li na Západě rozvrat, pak "Ukrajina" už coby civilisace neexistuje (pochopitelně, jde o dílo Západu a zase to nikdo neřekne). Prostě se najde nálepka: atomovky škodí.
Je tomu tak i v mnoha jiných oborech a oblastech. Stejnou fiktivní nálepkou je globální oteplování. Nálepka má zakrýt reálný rozvrat přírody na Západě. Jen na Západě, ne v Rusku. Jiná nálepka, používá ji hnus a hnůj Halík: dobro migrace. Ať se to hovado podívá, jak to dobro je u Izraele. Skutečného pachatele migrace. Proti Izraeli ta svi.ě neřekne ani mrnk křap. Mnoho takových nálepek svěčí o jediném: vytváření virtuální reality. A s touto virtuální realitou to skončí jako se starým cédéčkem, bude rozšlapáno. Je to vlastně ta nejhořejší nálepka, nálepka virtuální reality. Paní všech nálepek. A je smutným faktem, že tak propracovaný soubor nálepek ani zdaleka neměl tzv. rozvinutý socialismus. Oni si myslí, že držitelům nálepek to projde jako to prošlo držitelům minulých. A tu jsou dvě možnosti. Buď ti Halíkoidi půjdou od válu včas a pak jim to projde, Nebo to bude trvat dýl a pak budou Halíkoidy věšet na dopravních značkách. spolu s jejich migranty.

365570

06.08.2018 09:20

Turkmenistán se otáčí zády k Rusku a padá do rukou teroristů

Turkmenistán se otáčí zády k Rusku a padá do rukou ...

82.?.?.?

Putin je možná idiot a má ideu lidu, který si volí to lepší, který se rozhoduje pro to lepší. ... mají ideu, že se lid přikloní k tomu, kdo dodá chutné sušenky.
Turkmenistán se otáčí zády k Rusku a padá do rukou ... Stejně jako, vezměme to proti směru hodinových ručiček: Finsko, Estonsko, Lotyšsko, Litva, Bělorusko (Lukašenko Putina nenávidí), Polsko, Ukrajina, Moldávie, Makedonie, Arménie, Gruzie, Kazachstán (ano, hlasoval proti Rusku), o ostatních ...stánech nevím.
Putin ovšem taky může mít ideu, že sušenky kolem Ruska, tedy globálně, najednou nebudou.
Nebo je Putin agent sušenkářů.
Jiné, než tyto tři možnosti, nejsou (ještě jednou: idiot, čeká, až se Západ zhroutí, agent).

365603

06.08.2018 12:43

Turkmenistán se otáčí zády k Rusku a padá do rukou teroristů

Ještě k jednomu ...stánu:

82.?.?.?

"Tragická smrt tří českých vojáků v Afghánistanu zasáhla českou politiku."

Jako v tom vtipu: "Roubíčku, co je to vlast?" "Vlast, to je Novákova a Pokorného matka?"

Co jsou ti vojáci? To jsou Zemanovi a Bavišovi hrdinové.

365609

07.08.2018 21:36

Španělsko se sklonilo před migranty

Jsem fascinován bláboly zdejších komentářů

82.?.?.?

1. Komunisti neučili o útoku černých na Evropu.
2. Komunisti neučili o nebezpečí přelidnění, to je čistě západní idea.
3. Ohledně internacionalismu nebylo jasno, projevoval se interní nevyslovený střet mezi bolševiky a trockisty. Verbálně se mlelo o internacionalismu, ale nikdo jej tu přesně nedefinoval.
4. Tyto věci vím naprosto přesně, neboť jsem absolvoval VUML. Učily se fráze, kterým nerozuměli ani školitelé.
5. Malthusiánství je čistě západni nauka.
6. Přelidnění absolutně nehrozí, pokud každý stát se stará sám o sebe a nese.e se jinam.
7. Ekonomika orientálních zemí je opět čistě dílem Západu.
8. Humanismus je čistě dílem Západu.
9. Ať se každá země množí jak chce, ale ať neskuhrá a neleze jinam. Hladomory ji spolehlivě napraví.
10. Osobně považuji vymírání některých, ba většiny evropských zemí, za jednu z největších mravních zvrhlostí zdejších obyvatel.
11. Problémem ovšem je vykořisťování orientálních zemí Západem. Taková Anglie už dávno měla být ne přímo vyhlazena, ale dokonale zpacifikována. Asi jako Německo po 2. světové. Snad i víc.
12. A ohledně migrace? Postřílet bílé pachatele a černé hnát svinským krokem do jejich domovských zemí. Okamžite napravit demografický propad zdejších zemí čistě domácí populací.
13. Ne Schengen, ale každou zemi obehnat zdí.

365637

Asi už budu mít zase vyčerpaný mandát na červenec.
1. Je fakt, že dost lidí pořád věří v jakousi obrodu Ameriky – nejen Semín, ale třeba i jejich Buchanan apod. Člověk se musí rozhodnout, kde čeká možnost přežití. Já si myslím, že v ČR tato možnost, s pomocí Páně, je. A myslím si, že v USA není. Proto také považuji za bizarní obracet se na US fanfulu.
2. D. O. S. T. je docela okrajová skupina (i když se za ni denně modlím). Mediální její ignorování tedy není fake news.
3. Ohledně toho skuhrání sodomitů po ulicích: současné humanistické právo je horší, než to jejich skuhrání. Aby si člověk zachoval zdravý rozum, musí se ptát: jak by se zachovalo mravně vyspělé katolické středověké právo? Nu, to už zde nemohu napsat, neboť by mě tito sodomističtí humanisti podřezali. Ale všichni víme, jak by to ve středověku dopadlo. Po čtvrthodině by byla ulice zbarvena jistým způsobem a zaměstnanci jistých ústavů by měli žně. A lidem by napříště při vyslovení Prag Prajd (už ten dementní jazyk) naskakovala husí kůže. Dopisy pochybným excelencím to nezařídí. Naopak.

365659

13.08.2018 13:55

Výročí 21. srpna předmětem politického boje

Podrackého nemá smysl číst

82.?.?.?

podobá se domácí huse, která taky nic nechápe a jen breptá, je upřímný stejně jako ona. Jen šest poznámek k tomu, co jsem jen na začátku zahlédl, k dalšímu čtení jsem se už nezmohl:
1. Tehdy jsme byli částečně nesamostatní, dnes úplně. Rusko nám rubl necpalo.
2. V r. 68 postupně docházelo k převratu, který by vyvrcholil situací, v níž jsme dnes.
3. Pořád je potřeba rozlišovat ruské bolševiky a ruské trockisty (bez toho nelze pochopit z Ruska nic). Obě skupiny se nenáviděly. Akce vojsk byla čistá práce ruských trockistů.
4. Trockisti dnes vládnou Západu, rozbití SSSR byla čistě jejich práce.
5. Husák to myslel dobře, ale prakticky to dovedl až k převratu 89. Copak neviděl, že celý národ slintá po Západu – toto slintání ignoroval, nenabídl alternativu, buď ji neznal, nebo nesměl vinou ruského (trockistického) dohledu.
6. Celá doba od r. 1953 až do r. 1989 je doba ruské zrady. A i v letech 48 – 53 se to tu bilo mezi trockismem a bolševismem, dělalo se kvůli tomu mnoho chyb, lidi byli právem naprdnutí valnou měrou už tehdy, další volby by už dopadly jinak.
A bylo by toho mnohem, mnohem víc, celou tu dobu jsem prožil, většinou jako pronásledovaný.

365719

14.08.2018 22:10

Výročí 21. srpna předmětem politického boje

RE: Podrackého nemá smysl číst

82.?.?.?

Na první pohled se Váš příspěvek zdá rozumný, ale není to tak úplně. Husák si mohl do politbyra najmenovat koho chtěl? Nebyl pod rusko-trockistickým dohledem? Spíš mi vychází, že nemohl a že byl. Takže máte pravdu, že alternativu znal, ale nemohl, nesměl s tím nic dělat. Filip dneska řekl, já s ním obecně, světonázorově velice nesouhlasím jakožto s materialistou, že Brežněv byl Ukrajinec, byl to trockista jako jeho předchozí supertrockista Chruščov. Takže mám pravdu v tom, že z Ruska k nám šla v letech 53 až 89 jen a jen trockistická zrada. A rok 68 s invasí do toho plně zapadá. Takže Husák byl prakticky nastrčená obět. Podívejte se: bolševik Stalin po 25 let bojoval proti potratům, za něj byly přísně zakázány. Nastoupil Chruščov a všechny satelity musely kolem r. 55, 60 potraty povolit. Tady se plive na Plojhara. Ano, nepodal demisi a před trockistickým židoChruščovem se skolnil, chlastal stále víc až se upil. Upil se ze zběbělosti. Ale v úřadě nemohl nic dělat, stejně jako Husák, který ale nepil a nějakou dobu se snažil vzdorovat. Proti trockistickému Rusku ale prohrál i on. Jak to správně popisujete. A dnes je trockismus na vrcholu slávy a běsnění po celém Západě. Říkají tomu mylně neomarxismus, ale jde o křišťálově ryzí trockismus.

365762

15.08.2018 09:38

Skleníková Země: Zánik planetárního systému pro udržení života?

Americké pseudovědecké sra.ky nemá smysl číst.

82.?.?.?

Nenapsali to náhodou nějací nobelisti? Bláboly o anonymním skleníkovém efektu, o anonymním globálním oteplování mají naopak zastřík skutečné konkrétní příčiny srabu tak, aby nemohlo dojít k nápravě. Řeknu Vám jen jednu (z mnoha, např. solární baroni, řepková bionafta, sodomie je dle US vědosrá.ů normál) konkrétní příčinu:
Blbá hovada všude
"Ve chvíli, kdy Český hydrometeorologický ústav vydá výstrahu, že hrozí nedostatek vody,
sejdou se krajské komise."
"Jan Graubner sloužil mši svatou za moravské vody a moravským vodám požehnal."
"Sucho totiž sužuje Českou republiku už pátým rokem v řadě."
Ale někdo by měl říct, zda se má napršená voda kde usadit,
aby se mohla postupně odpařovat a mohlo pršet.
Spíše se totiž zdá, že lidé si sucho vroucně přejí a dělají pro ně maximum.
Přejí si nové asfaltové plochy.
Chtějí dálnice.
Přejí si nové betonové plochy.
Chějí parkoviště.
Chtějí a stavějí stále nové budovy.
Přejí si zemědělskou velkovýrobu.
Komunisti rozorali nějaké meze, noví papaláši rozorali všechny meze.
Všechny prameny svedli z luk do koryt.
Odstranili všechny bažiny, kromě bažiny politické.
Krátce a jasně, ploch, kde by se voda držela každoročně masivně ubývá.
A že v Německu je sucho větší než u nás?
No bodejť, Německo náš vzor.
Tam je bordel o čtvrtstoletí dýl než u nás.
A tak se sejdou komise a arcibiskup volá po vodě.
Ještě by měli říct lidem i Pánu Bohu, kde by se ta voda měla zachytit.
Takže ani Pán Bůh nesešle vodu, když nemá odkud by ji vzal.
Možná se blbá hovada dají na čarování než tu bude poušť.

365779

20.08.2018 14:33

K čertu s pracovními místy v USA, musíme dostat Írán!

Vůbec bych to neviděl černě ...

82.?.?.?

1. Zrušení prodeje am. a evr. letadel – dobrá zpráva.
2. Útok na Turecko – dobrá zpráva.
3. Útok na Írán – dobrá zpráva.
Jsou nějaké špatné zprávy? Jedna by byla: saudozmrdi útočí na Jemen. Ale celkově i to, s pomocí Páně, může být dobrá zpráva, pokud Jemen s pomocí Páně, Ruska a Íránu odolá.
A navíc, Rusko obsadilo zónu tzv. OSN na Golanech.
Takže proč naříkat?
Jeví se mi to velmi dobře: Trump se odevzdal do vůle zločinců a blbů zv. neokons (mimochodem, je fantastické, že se tito anarchozmrdi nazývají konservativci) a tím to jde s celým Západem do pr... Trump to samozřejmě ví, proč by to nedělal?
Horší to vidím tady s černými hubami a s potrhlou industrializací. Obojí je likvidační. To první řešit ovšem celkem snadno lze, takovoá huba bude poznat vždycky na rozdíl od Sudeťáků (a i ti jsou fuč), podobně gejprajďáci, to druhé je horší. Urbanizaci nevyřešil ani Izrael, vody i tam ubývá, pouště přibývá a zavlažují kapénkově. Byl jsem tam, voda už před 20 lety na příděl. Teď je to ještě horší. A stejná urbanizace je i u nás. Bez zastávky od asi r. 55. Rozorat a zatravnit dálnice, to se ještě nikomu nepodařilo. Ale i k tomu dojde, a čím pozděj, tím víc to bude bolet. Atp. Nejsem Zelenej, křeček na trase dálnice mi nevadí ani nějakej chcíplej pes, nebo medvěd v zoo.

365926

21.08.2018 09:46

Padesát let

Jsem rád, že tu čtu na adresu autora chválu. Taky se přidávám.

82.?.?.?

A jsem rád, že nejlepší komentář těchto dní o těchto věcech vyšel na Zvědavci a navíc od jeho tvůrce. Protože jsem to taky celé stejně zažil (jen jsem neemigroval), dovolím si přidat pár svých postřehů.
1. Myslím, že je dobré a správné porovnat 68 s 89. Stejná radost, stejné uvolnění. Proč porovnat. 68 skončilo okupací, 89 smělo pokračovat až k dnešku. Pokud by okupace nepřišla, pokračoval by 68 úplně stejným směrem jako 89. Dnešek by byl už včera.
2. Stejně tak by tu byla nenávist k východní velmoci. Ta nenávist měla tehdy oprávnění. Pokud by okupace nebyla, nenávist k SSSR by byla směšná stejně jako je směšná nenávist dnes k Rusku dnes. Neboť východní velmoc je věčný nepřítel viděno Západem už tím, že ona existuje.
3. Dnes nevěřím, že je možný nějaký socialismus s lidskou tváří (tehdy jsme tomu věřili). Uvedu příklad: ideou socialismu byla JZD a státní statky. Protože ta idea byla realizována v SSSR. A pozor: V SSSR byly otcem této rolnické velkovýroby americké velkofarmy. Ideou byly různé Omnipoly, Chemapoly, Aritmy a stovky jiným velkopodniků. Co je to jiného, než korporace? Jen ty velkopodniky byly v českých rukách, dnes to mají cizí smradi. Sice bylo znárodnění, to je jistě v pořádku, ale velkopodniky nebyly rozbity. Pokud existuje byť jediný takový kolos, nemůže být zabráněno jeho prorůstání do státní správy.
4. Takže i kulturní mrtvo by po 68 časem nastalo, jako nastalo teď po 89.
Okupace, Invase tedy byla zlá – silou se to nedá vyřešit. A neinvase by byla taky zlá, jak vidíme dnes. Jedině dobré je, když se ví, co se má dělat. Dnes bychom už to měli vědět, neboť máme zkušenost s invasí (dokonce dvěma: tou hoší německou, to směšnou sovětskou) i s neinvasí.

365947

21.08.2018 13:11

Padesát let

RE: převrat připravovala STB už od začátku 80. let

82.?.?.?

Neuniklo. Vlastnictví lidu – logicky i reálně nemožné. Anarchismus.

365965

21.08.2018 21:31

Padesát let

Už jsem tu psal dvakrát, snad mi editor promine do třetice: AERONET

82.?.?.?

VK má výborné, super články. Ale tady vidím vady:
1. Proč Rusáci sundali Tondu? Kalvoda ukazuje dokumenty, že neposlechl ohledně dislokace zbraní u nás. Takže ne Šejna (mediální pohádka).
2. Proč si Rusáci vybrali Dubčeka? Stala se z něho celebrita a tahoun k Západu. Znali ho Rusáci? Asi ano. Tak znovu: proč ho instalovali.
3. Hlavní závada článku na aeronetu je ale jiná: co sledovali Rusáci zásahem? Aeronet tvrdí, že dobro, konservaci režimu, socialismu. A tak je otázka: byli tak blbí, že nevěděli, že bude následovat hniloba? Milióny Čechů to věděli, že to bude hnít. Prakticky není možné, že by to Rusáci nevěděli. Čili už tehdy byla jejich cílem hniloba, následně tedy rozvrat. Už tehdy v Rusku klíčil gorbačismus. Ten nespadl z nebe až v 90. letech, ale klíčil (nemohl spadnout shůry jako hotová květina). A Češi to skoro všichni věděli – viz uvolnění, když Brežněv natáhl šopáky.
---
a bylo by toho proti článku na aeronetu víc; hlavní je ale to, že ruský režim v 68 nebyl zdravý, ale už hnil (říkám od 53, od Chruščovova převratu).
A proto je článek pana Stwory geniální. Pěkně popisuje nadšení u nás. naděje, přece jsme to zažili, přece jsme to dýchali. Jak už jsem tu psal: přišla zlá invase, a pokud by nepřišla, celebrity 68 by nás postupně převedli na Západ, jako celebrita Havel v 89. Taky lhal jako když tiskne. A je tu mrtvo.
Pan Vk si neuvědomil, že i režim v SSSR už v 68 hnil.
Co je nejdůležitější: uvědomit si, pochopit, že nástupem Chruščova začal trockismus. Je dnes na celém Západě a na celém Západě je mrtvo. Západ hnije a smrdí hnilobou. Bronštejna Stalin sice odpravil, ale jeho zlý duch postupně sevřel a infikoval celý Západ.
Po přečtení dovětek: Proč smrdutý Západ dnes tak šílene nenávidí Putina? Hádejte! Putin proti trockismu bojuje!

365986

24.08.2018 09:18

„Ekonomická genocida“ Řeků

RE: A nás to čeká taky.

82.?.?.?

Máte pravdu. Po řeckých volbách (leden 2015) byly po městě vítězoslavné nápisy: "My jsme Řecko." Jeden obrovský nápis na omítce jednoho domu, prakticky nesmazatelný, mohu komukoliv ještě dnes ukázat. Většina lidí má jen 14tidenní paměť: proto doplňuji – vyhrála naše skvělá SYRIZA a náš skvělý Tsipras; zvítězili nad EU a nad MMF!

366046

03.09.2018 11:06

Září v českých dějinách

RE: Díky za celou sérii

82.?.?.?

... včetně finálového odstavce. A že tu předchozí komentář napsal Slovák, tak jednu připomínku (mám Slováky rád; pokud jsou s námi jeden národ, nic proti tomu, pokud jsou jiným národem, ať nemigrují do našich zemí, platí pro ně totéž, co pro každého migranta: ať sedí doma na pr.eli a neleze jinam – vystavuje se nebezpečí odsunu, který tak jako tak přijde): mám na mysli postoj slovenské katolické církve a ovšem všech v linii nadřízených až navrch. Rusofobně si vybrali pro současné blahořešení reakci na zločin ejhle ruského (byl-li to Rus, zas tak podrobně se v tom nechci hrabat) zločince. A už to jede. Na tzv. Duších (nebo Duši?) a hvězdách už pak český katolický blábolil rusofobně psal o "osvoboditelích". Byl napomentu za ty uvozovky, nevím, zda je tam ještě má. Takže pěkné blahořečení a cílený souvztažný výsledek – olej do katolické rusofobie. Pokud bude katolická církev takhle blbnout (je toho podobného dnes a denně mraky), ať se nediví, že začnou zase akce proti ní; ne že bych jí to přál, ale stačí se podívat do nedávné historie, o níž i Cruxův seriál (a nestačí ani jen mlčet, jako sice oficiálně nejmenovali podporu pro zmetka-kandidáta Drahouše, ale nechali národofoby ze svých řad štvát).

366287

04.09.2018 09:56

Budou z důvodu obnovy Sýrie zkonfiskovány nadnárodní společnosti?

Tento článek se týká důležité záležitosti

82.?.?.?

sice jakoby jen pro Sýrii, ale i tak.
Obecně: od Západu bych nic nechtěl. Pokud by pomohl, zase by se drápkem, spíš drápem, zachytil. I když Západ Sýrii ničil, NIC od něj nechtít. Každý rozumný stát má dost sil si pomoci sám. Druhou věcí je znárodnění koncernů. Jednoznačně pro. Je to podmínka samostatnosti státu.
Dvě osoby jsou z uvedených hledisek důležité:
1, Asad. Jeho myšlení je dost postižené Západem. Nevím, zda si dovede představit hospodářskou samostatnost Sýrie.
2. Putin. Tady je to mnohem horší. Putin základně, primárně, neumí dát Rusku cíl. On sice vybízí k vlastenectví, ale to je jen prostředek k cíli a ten Putin nejenže Rusku neumí dát, ale ani ho nezná (budování a la Západ?). Je to vidět všude. Za 20 let si neporadil s demografickým propadem bílých Rusů. Za 20 let, to souvisí s tím cílem, nedokázal Rusy nadchnout tak, že opovrhují Západem – i papaláši nosí cizí hodinky, ruských turistů je na Západě mraky, teď se v Soči porouchalo americké letadlo ruské společnosti (nač ta má americké?), podívejte se na kteroukoliv ruskou "talk show" – už ten název, snaží se ve všem napodobovat Západ, žvaněním, oblečením, vším; a. j. Jsem přesvědčen, že Putin je proti hospodářské samostatnosti Sýrie, stejně jako je proti takové samostatnosti Ruska. On podporuje otevřenost Ruska plus vlastenectví, což se nutně bije. Jsem přesvědčen, že v obou hlediscích bude Putin proti (jak proti odmítnutí západní "pomoci", tak proti znárodnění koncernů). Už se družil k Merkelové a jistě jí slíbil něco ze syrské rekonstrukce.
Závěr: článek se týká základního problému (a to nejen Sýrie), ale jde o nereálné blouznění, i když velice milé. Dvěma slovy: Nejde to. Nebo: Nebude to.

366305

05.09.2018 10:47

Je další agrese USA proti Sýrii již naplánována?

Tentokrát je The Saker dobrý

82.?.?.?

Poznámka editora mě neuspokojila, fingovaný chem. útok klidně může být, i kdyby jej Rusáci filmovali. Vemte si ČT: je-li to bílé, budou klidně celý večer vysílat, že to je černé. A tak i Reuters a všichni. Podstatné je to, že všichni ti neokoni a celá ta skupina, pracovně nazvaná ČT, věří, že Rusko prohraje. Vždy se přidávají k silnějšímu a věří, že USA jsou silnější. Nejde o morálku, nejde o rozum, jde o to přesvědčení, že Rusko musí prohrát. Proto to všechno. Proto Boltom a tak. Platí poslední odstavec The Sakera, citát.
Další věcí je, že k tomu přesvědčení Rusko, i Putin sami napomáhají. Už jsem tady psal o slintání samotných Rusů po Západu, po demografickém trvajícím úpadku Ruska, nepsal jsem o důchodové reformě, kterou Putin svěřil západním vědosráčům (že jsou to vědosráči, o tom svědčí i jejich výkvět, nobelisti, ubožáci v oborech), prostě Rusi nevidí, na co by měli být hrdí. Vemte si i sabotáž teď na Sojuzu, to ruské hovado, i když ještě nevíme, kdo to byl, jistě věřilo, že Rusko musí prohrát.
K tomu přispívá i situace s migranty. i zde ohromné procento lidí věří, že migrace musí vyhrát, Němci pořád Merkelovou volí. I ČT ten světový blok věří, že migrace vyhraje. A jdou za předpokládaným vítězem.
Pozn.: oni jsou chytří. Měli stránky coudenhove-kalergi-society.eu, kde byli mimo jiné laureátim Kalergiho ceny. Jak se začalo psát, že Kalergi je větší rasita než Hitler, stránky změnili. Jistě nějaké mají, mohl by některý ze zvědavců je vypátrat?

366318

11.09.2018 15:38

Trump obvinil Kubu ze „sonických útoků“ na americké diplomaty

RE: Trumpetovi nic jineho nezbyva

82.?.?.?

Ale zbývá. Tady to nikoho nenapadlo, ale USA to napadlo:
US Suspects Russia in Sonic Attacks on Diplomats in Cuba, China - Reports
WASHINGTON (Sputnik) - US intelligence agencies investigating the alleged sonic attacks that left American diplomats in Cuba and China with brain injuries consider Russia to be the main suspect, NBC News reported on Tuesday. 16:24 11.09.2018. Za chvíli to bude na hovínkách.cz. Pak Mitrofanov a Pehe. A potom ČT a nakonec pět miliónů Čechů vč. černokožců. Pak učebnice dějepisu to stvrdí navěky věků.

366453

11.09.2018 15:44

Trump obvinil Kubu ze „sonických útoků“ na americké diplomaty

RE: Trumpetovi nic jineho nezbyva

82.?.?.?

Ještě jsem zapomněl: papež František to vtělí do změn v katechismu a děti v náboženství se to budou učit jako článek víry. Takže toto teprve bude navěky věků.

366454

11.09.2018 15:49

Trump obvinil Kubu ze „sonických útoků“ na americké diplomaty

RE: Trumpetovi nic jineho nezbyva

82.?.?.?

Už je to tady. Hovínka.cz: 14:55
Podezřelé Rusko: Rusko je hlavním podezřelým v kauze záhadných onemocnění amerických diplomatů na Kubě a v Číně. Podle televize NBC to naznačuje zachycená komunikace.

366455

Co je komu do toho, že nějaké sv.ně porušily nějaký zákon. Jde o něco jiného: jde o to, má-li Maďarsko na to se agresi ubránit. A tu je jasné, že pokud se nespojí s Ruskem, pak nemá. Článek paní Maru je typicky ženské fňukání. A i kdyby se spojili s Ruskem, není nic jistého. Západní tlak je obrovský: zrovna dneska – křivý soud ve Stockholmu, agrese patri. Bartoloměje proti Rusku, agrese Západu proti Sýrii roste ... Vzhledem k dosavadním postojům Putina se spíš zdá, že se pos.re nejen Maďarsko, ale i Rusko. Manévry Vostok v tom nehrají roli, legrace.
Obecně: už mě nudí číst (zejm. na Parlamentních listech, ale i na Protiproudu aj.) úvahové články, co kdo kde řekl. Důležitá jsou jen a jen fakta, co se stalo, co se děje.

366517

17.09.2018 14:36

Polsko se k smrti obává nákazy „sociálních chorob“ od EU

Je tady řeč o náboženství; o křesťanství, je zmíněn Halík, Malý,...

82.?.?.?

Je potřeba rozlišovat: křesťanství předkoncilní (před Vatikánem 2) a pokoncilní. Ohledně předkoncilního křesťanství panuje moře mylných představ – je legrační, že je šíří nejen pythagorejci (viz jeden komentář zde), ale hlavně zlá současná média a –pokoncilní křesťanství. Např. o křížových výpravách (měly pozitivní i negativní stránky, tedy ne jen negativní), blbosti o inkvisici apod. Ale předkoncilní křesťanství by nikdy netolerovalo současnou okuopaci jinokožci. Pokoncilní křesťanství to nejen toleruje ale vehementaně podporuje. Takže dnešní (pokoncilní) křesťané jdou v čele sebevražedného průvodu. Ale jak jsou vyčuraní, až průvod dojde k propasti, tito vychcánkově se rozestoupí a nechají průvod padat do propasti. Znám mnoho ateistů, co jsou proti invazi jinokožců, ale neznám ani jednoho pokoncilního křesťana, který by byl proti. Takže napřed muselo dojít k pokoncilní katastrofě v církvi a pak teprve mohla nastoupit tato invaze. A ohledně těch vychcánků, co se před propastí rozestoupí, už slyším jejich podvodné volání: " No, to jsme netušili, že tu je ta propast." Pokoncilní katoličtí lháři a podvodníci. Mezi katolíiy je jich dnes naprostá většina. A Polsko? Je taky v naprosté většině pokoncilní.

366568

19.09.2018 08:24

Skripal a Sýrie... Je nezbytně nutné kriminalizovat Rusko

Vysvětlení, které je Zvědavci dávno známo

82.?.?.?

Zrušeno. Protižidovský příspěvek.

366606

21.09.2018 09:58

Co je v pozadí angloamerické války proti Rusku

Toto je vynikající článek

82.?.?.?

informuje o faktech, a to:
1. Zprávě zahr. min. USA, 2. Řeči v r. 1904.
A správně hodnotí jejich důležitost.
V části komentářové (komentáře jsou mi odporné jak v korp. médiích, tak v alternativě) už dobrý není.
1. Jednak převrat na Ukrajině se USA podařil výborně (vůbec není zpackaný), Rusko si s ním už pět let neví rady. Taky alternativa bloudí, pořád čeká nějaký krach, není a nebude.
2. Velkou částí Eurasie je Blízký Východ. Rusové sice vyvinuli obrovské úsilí (Sýrie je na jejich zadním dvorku), ale naděje na svobodnou Sýrii není a nebude. Izrael (euroasijské USA s obrovským vlivem na Rusko) tomu dokonale zabrání. Pro Rusko je to slepá ulička, kdokoliv si tam dělá, co chce, jen Rusko přihlíží.
3. Spojenectví Ruska a Německa je nemožné navzdory líbánkám Merkelové a Putina. Snahy Ruska o Sev. proud 2 jsou už křečovité a kdoví jak to dopadne. I když dobře, je tu mezi nimi Polsko. Dnes je národovecké, ale dělá ve skutečnosti vše pro to, aby toto národovectví časem pozbylo: základna USA, potrhlý liberální katolicismus, rusofobie všech od narození.
4. Mnozí doufají v Maďarsko, ale to bude rozdrceno.
5. Rozvratná migrace ničí Německo stejně jako Rusko.
6. Koncerny převážně americké vládnou (skrze Rusy) Rusku a vládnou i Německu (např. VW se stahuje z Íránu).
Závěr: Dozvěděli jsme se o maximách USA, to je výborné. Ale je faktem, že tyto maximy fungují, což autor mylně popírá.

366663

22.09.2018 09:24

Možnosti reakce Ruska na poslední provokaci

Jak už to bývá

82.?.?.?

člověk v něčem pravdu mívá. A v něčem ne.
Tak i The Saker. Pravdu má v tom, jak (implicitně) nazývá blbci ty, kdo volají po úderu na Izrael. Pravdu má i tom, že nutná je obezřelost.
Nepravd, zase implicitních je víc. Čtyři hlavní jsou tyto: Rusko nedodává Sýrii S-300 a dovoluje Izraeli až stovky náletů. Další je, že Írán uposlechl výzvy Ruska a stáhl se snad 80 km od hranic Izraele. Další je to, že Putin ve svém vystoupení mlžil. A čtvrtá je, že Izrael za smrt Rusů a pád letadla obvinil Sýrii (tzn., že jeho nálet-y je jsou v pořádku), Rusku se ani neomluvil a zřejmě hodlá v náletech na Sýrii pokračovat.
A The Saker neřekl to hlavní: že Rusko si dovoluje vojensky zakročit POUZE proti teroristům. A snad i proti Sýrii. Nikdy proti nikomu jinému – dosaďte si, koho chcete: od Izraele, přes základny USA, Turecka, Francie atd.
Závěr: Islámské hordy ve službách Západu jsou, kromě Idlíbu, poraženy, ovšem na jejich místo nastoupil přímo Západ sám. A bude okupovat části Sýrie tak dlouho, jak dlouho bude sám chtít. Vzhledem ke zdrojům Sýrie to bude napořád. Sýrie tak prakticky nikdy svobodná nebude. Rozdíl proti předchozímu stavu je jen v tom, že západní vojáci veřejně neuřezávají hlavy.
Pozn.: Izreal je (rozhodujícím) státem z 50 států USA a Rusko je jeho gubernie. Z tohoto faktu odvodíme všechno.

366688

23.09.2018 11:39

Macron v Salzburku – konečně dobrý návrh francouzského politika

I když došlo k zásadnímu zlomu na alternativě,

82.?.?.?

článek má svou stálou cenu – před i po.
K jakému zlomu došlo? Celá alternativa doufala v Rusko a věřila Putinovi. Jeho nicnedělání se po léta považovalo za mistrovskou šachovou partii. Dnes, po likvidaci 15 ruských vojáků víme, že Putin hraje pro jiné Rusko, než jsme věřili. (Minule jsem napsal, že Sýrie samostatná nebude, že Západ to nedovolí a že Rusko pro to nic neudělá. Nebylo to ode mě domyšlené. Sýrie "samostatná" bude, do roka a do dne Rusko nahradí Asada prozápadní loutkou – v zájmu stabilizace – a Sýrie bude "samostatná" po západním způsobu.)
Takže i teď, kdy to víme, nebo to všem dojde, má tento článek o Macronovi svou hodnotu: jednak satirickou, jednak ukazuje, jaké blby si světovláda vybírá do čelných pozic, jednak je to fakt – strašně mnozí viděli v Schengenu něco pozitivního.
Další oblastí zájmu alternativy bez Putina musí být přinášet informace – v době, kdy masmédia vsadila na monotónní oblbování občanstva černou kronikou. Šuškandu nelze zcenzurovat.
A konečně musí alternativa začít nabízet alternativu budoucnosti – ne tedy jen jak věci dříve a dnes vypadaly a vypadají, ale jak by vypadat měly. Např. nestačí nadávat globalizaci a ukazovat její zla, ale nabídnout vizi neglobalizace.

366699

03.10.2018 14:00

Lesbička: Pomocou matematiky učím deti o homosexualite

Vynikajícímu článku podstatná věc chybí.

82.?.?.?

A že ta věc v něm chybí, autoři komentářů nechápou, o co jde. A nechápe to ani ta paní Kuby, považovaná u katolíků opravdu za hvězdu. Co chybí? Chybí otázka, zda jednáíní té mravně zvrhlé učitelky je z hlediska společenského zřízení Západu nějak vadné? Někteří komentátoři ji posílají do horoucích pekel, paní Kuby popisuje situaci na stokrát více stranách, ale ta otázka tu není. Je fakt, že naprostá většina katolíků, vč. kněží a biskupů s jednáním té učitelky aspoň částečně nesouhlasí. Ale ta mizející armáda katolíků si neuvědomuje, že v článku ta otázka chybí. Ale co by se stalo, kdyby ta otázka v článku byla? Celá tato armáda by začala blekotat nebo by změnili thema hovoru na počasí. Protože by niterně věděli, že na tom jednání té učitelky z hlediska společenského zřízení Západu není vadného NIC. Z toho hlediska je to jednání v pořádku, z hlediska katolické morálky je to jednání těžce zvrhlé. Ale proč by tato armáda začala blekotat? Vždyť ona sama si schválila když ne demokracii, tak aspoň náboženskou svobodu. A tak by nyní museli uznat, že homonáboženství má stejná práva jako náboženství katolické. Oni toto své rozhodnutí znají, článek také znají, interně vědí, že obojí je v nesmiřitelném rozporu, a tak začnou blekotat, nebo změní thema debaty na počasí. Prostě utečou od toho. Psát řešení zde nebudu. Ať si ta armáda duchovních vypatlanců, věřících, kněží i biskupů protře oči sama. Určitě potom by to nebyla armáda mizející. Na jejich bláboly o počasí ale nikdo zvědavý není a nebude.

366872

04.10.2018 08:48

Lesbička: Pomocou matematiky učím deti o homosexualite

RE: Mít tu moc,

82.?.?.?

Pěkně napsáno, taky podepisuji, ale pořád Z TOHO nevím, zda lze s tím, co článek popisuje něco reálně dělat, ani, pokud lze dělat, co dělat. Ne, že bych to vůbec nevěděl, ale z toho, co je tady tak pěkně napsáno, to nevím.

366885

05.10.2018 13:13

Washington jako stroj na sankce

Já sankce plně podporuji

82.?.?.?

a přeji si sankce ještě větší. Protože jsou blbé a všechno blbé (nemůže než blbnout) co dělá americký blbec podporuji. Navíc MIDr. Joch sankce taky podporuje, takže všechno, co podporuje Joch, podporuji taky. Protože to jsou blbosti. Jen mě zaráží, že president Putin je ze sankcí tak podělaný, jak článek uvádí, nesmyslně "protestuje", místo aby měl radost. Příznivý účinek sankcí na kterýkoliv stát je neoddiskutovatelný. Jen přizdisráčům se americké sankce nelíbí a bojí se jich. Pro každý stát jsou sankce jedním z nejlepších opatření k jeho posílení, posílení jeho suverenity. Sankce zdravý stát poškodit nemohou. Positivní účinek sankcí je mnohostranný. Jedním z těchto výsledků je, že vychcípe pátá kolona a všichni kolaboranti. Upevňují se hranice státu, klesá zvrhlost masivního cestování aj. aj. A že to má destruktivní účinek na sankcionujícího, je bez pochyby. (On to navíc netuší, neboť je to blbec.) Proto: ještě více amerických sancí!

366910

08.10.2018 10:53

Volby, volby: Mafiáni a tlučhubové mají žeň. Mirek Dušín nepřišel

Vážený a milý pane Stworo.

82.?.?.?

Jak jsem zde už před dost dlouhou dobou uvedl, je zcela mimořádné, abych v některém článku nenašel něco, s čím nesouhlasím. A tento Váš článek to mimořádností je. Každé slovo podepisuji.
Jinak ale bych si s tím výsledkem velké starosti nedělal. Je zákonitý – příčina, následek. V takových režimech, jako je ten zdejší, dělají volby tzv. prostředky masové komunikace. Ty jsou (zatím) dva: Jednak média, v naprosté většině masmédia, a jednak duchovní hlasatelé církevní, Obojí dva prostředky jsou úplně shnilé, blbé a smrdí. První prostředek si vůbec nemusí myslet, že slouží dobru, mnozí jeho činitelé klidně vědomě slouží zlu. Druhý prostředek si myslí, že slouží dobru. A přitom oba prostředky "nebe"tyčně a nebetyčně škodí. První prostředek by stačilo vylikvidovat – viděli jsme, jak jsou podělaní, když je v dálce nějaké ohrožení. Druhý prostředek se likvidovat nesmí, já sám nevím, co s ním, jsou to všechno nedotknutelné pomazané hlavy. Tady by stačilo něco jiného: aby dostali směrnici shora. Bohu žel, dnes je situace tak hrozná, že ono horo je stejně zblblé, jak ten prostředek. Takže snad jsem i nastínil možnosti nápravy. Mějte se hezky.

366952

14.10.2018 08:55

Váš životní styl už nalajnovali jiní

Plýtvání

82.?.?.?

Autor především plýtvá slovy. Dočetl jsem dvě obrazovky a nemám sílu číst dál. Přece to všichni víme.
Dále autor plýtvá zážitky. Na svých cestách poznával ..., skvělé ... neobyčejné ... k čemu to?
Dává si kávu, platí za ni, ale ona je horší než na Novém Zélandu. Hrůze. Co kdyby zkusil kávu nepít, jako naši předci po tisíciletí. A oni těžce pracovali, on těžce inženýruje. Ještě za mého dětství se u nás v rodině říkalo: (ona) pije kávu! A mělo se tak za to, že kávu pijí kur.y.
Nejde o nějaké odříkání. Jde o to, co je normál. Snad to autor myslí tak, že kolem normál není. Je normál dělat hov.o a toulat se s baťůžkem po světě? Dnes ano. Dříve to byl normál pro toulavého pobudu, který to snad nemá v hlavě v pořádku, nebo pro cikána. A všimněme si, že klinikáři a cikáni si rozumějí.

367057

15.10.2018 09:22

CIA zasahuje do voleb v Brazílii

Jako často: půlka dobře, půlka blbě

82.?.?.?

Dobře: pravda o mediálních manipulátorech a o (i těch) volbách.
Špatně: prdy o neurovědě a akceptace "výzkumů" západních vědos.áčů.

367076

18.10.2018 10:46

Zlo plodí zlo

Pokud by článek byl peticí, podepsal bych.

82.?.?.?

Několik drobounkých maličkostí bych sice našel (např. nenažranost korporací – ona je to i nenažranost nejobéznějšího národa na světě, i když tam je zase 50 mil. lidí na stravenkách, ale uctívají demokracii, takže tím pádem jsou všichni svým dílem pachateli), teď jsem si vzpomněl na to opium, Taliban plně zrušil jeho pěstování, nebo aspoň export, nevím, zase západní demokracie (tím pádem všichni nesou odpovědnost) si s drogami "nevědí rady", "půjde sedět" místo "půjde ke zdi" za mezinárodní agresi, válečný zločin (pokud jde o ženy, ty se nestřílejí, ale věší), ale to jsou drobnosti.
Vážím si pana Stwory, který, neboť tu máme demokracii, přijal svou, z ní plynoucí odpovědnost, a dělá, co je v jeho silám. To jsou ti opravdoví hrdinové!

367120

24.10.2018 08:19

Muslimský Londýn: 423 nových mešit, 100 šárijských soudů

To jsou velmi dobré zprávy ...

82.?.?.?

lze si jen přát rozvrat a zničení odvěkých nositelů zla – Británie i Německa. Ovšem nikdy by mě nenapadlo, že se tyto zločinné státy odrovnají takto a samy. Islámu se nebojím. Po zničení Británie a Německa bude následně, s touže pomocí Páně, zničen i islám, přinejmenším ten evropský – vč. jeho nositelů u nás, např. Kubery.

367249

25.10.2018 09:43

Pokrytectví svatoušků

Kdo koho učí?

82.?.?.?

Britové Saudy nebo Saudové Brity? Autor píše: "To je jediné logické vysvětlení." Pokud by si ujasnil odpověď na tuto otázku, našel by jiné, logištější vysvětlení: Skripal je stále v Salisbury! Rozřezán ve studni. Ne jen bez uřezaných prstů na rukách, ale i na nohách. Dostal novou identitu. Princovní žák nesmí překonat učitele.

367278

29.10.2018 15:42

My kacíři

Ženská neví, co chce, a nedá pokoj, dokud toho nedosáhne.

82.?.?.?

To je tato paní Procházková. Po zásluze jí pan president udělil vyznamenání. Ale, paní Procházková, nebojte se. Je tu dost lidí, kteří vědí naprosto přesně, co chtějí, a kteří, s pomocí Páně, který pro ně, bude-li to potřeba, znovu třeba zastaví i Slunce. Nejsme národem husitů, Hus neměl pravdu – a jak mylně píšete, že tím pádem lhal – ale nelhal; jen se mýlil a zarputile trval na svých omylech, až poblbnul i lidi, kteří těm věcem nerozuměli. Také Masařík neměl pravdu, ovšem on dokonce v některých věcech i lhal – a taky poblbnul mnoho lidí tak, že ho snad za 1. republiky chtěli svatořečit. Ale to jsou drobnosti. Většinou pravdu máte, paní Procházková, a tak bylo moc dobře, že právě Vy jste to vyznamenání dostala; dovolte, abych se připojil ke gratulantům, neboť si ocenění už dlouho zasloužíte. Takže směle pokračujte a vězte, že, jak praví, dnes už skoro klasik české historie, ZÍTŘEK VYHRAJEME.

367353

31.10.2018 10:09

Je to jako westernový film: schyluje se k zúčtování

Putin je pomatenec.

82.?.?.?

Nechal během desetiletí hermeticky obklíčit svoji zemi a místo aby jí zajistil bezpečí, prdí o rájí a chcípnutí. Oč prozíravější byl trockistický hlupák Chruščov v době karibské krzize, když Američany donutil stáhnout rakety z Turecka.

367386

31.10.2018 15:50

Je to jako westernový film: schyluje se k zúčtování

RE: Putin je pomatenec.

82.?.?.?

Ale milý, napsal jsem tři řádky a ani jste je nečetl: kde jsem psal o zaútočení jako první? víte, co to byla karibská krize? útočil Chruščov jako první? počínal si v této věci dobře? a ještě k tomu se snižujete k urážkám. Proč? Copak já zbrojím? Já chráním (nebo spíše nechráním) svůj ruský lid?
Máte tady tedy sedm otazníků. Než zase vypěníte, napřed si je odpovězte, děkuji.

367393

01.11.2018 08:21

Západ prohrává, a tak doslova útočí na Čínu a Rusko „zleva zprava“

Zase napíšu něco blbého

82.?.?.?

a čekám obvinění z gaučového kecala: Ano, Západ útočí na Čínu a Rusko všemožně, ale to dělal vždycky, je to nemilosrdný predátor. Ale co asi někoho rozzuří: Nepozoruji, že by prohrával. To jen na alternativě se usídlil tento názor: "EU se rozpadá." "USA jsou před kolapsem." Apod. Nepozoruji to. Jeví se mi to, jako při starém. Zrovna dnes čtu, že v českém tzv. parlamentu vznikla platforma na podporu EU. Všichni, kromě SPD a KSČM. Migrantů přišlo do kterési země (Francie?) za měsíc rekordní počet. Apod. Řekl bych, že ty řeči o rozpadání jsou klasickým podceněním nepřítele. Podceněním ve velkém. Růžovými brýlemi. A o "úspěších" Putinova Ruska, hermeticky obklíčeného, jako nikdy v minulosti, ze všech stran, to samé.

367402

02.11.2018 13:27

Jak přežít svou prekarizaci

Nechtělo se mně to číst. Vůbec.

82.?.?.?

Pak jsem si všiml, že je tu 12 komentářů. To je divné, v nadpisu takové blbé slovo jako z ptydepe nebo novořeči, to mi smrdí. Nečetl, ale jen posouval jsem komentaáře. Pak jsem zahlídl něco o dobré poznámce pana Stwory a blbém textu. Tak jsem si přečetl tu poznámku, zuřivě s textem nesouhlasící. Říkám si, kerej blbec zase něco zplodil. A tak jsem si nakonec zhruba prošel ten článek.
K Věci samé: Pan autor skutečně neví, která bije. Dnešní systém je odporný a on je v něm. Tak především. Spoléhat na důchod? Blbost. Přece Biz-mark to vymaslel a tím způsobil katastrofu, z níž se nevzpamatujeme jináč, než katastrofou. Pracovní smlouva? Bůbost. Když seš potřeba, tak žádnou smlouvu nepotřebuješ. Atd. Takže: Čím začít? Rodinou. Být věrný ženě a ta ať není blbá, jen ať je vám taky věrná. A už jste dvá. Být dvá, to je jako být chráněn nerozbornou hradbou. Mít děti. Čím víc tím líp. S.át na papeže, který před tím varuje "nebuďte jako králíci." Naopak: Buďte jako králíci. Mít aspoň pět dětí, to radí i takoví hlupáci jako Erdogan nebo Židi. Jste snad ještě blbější? Že s tím nesouhlasíte? Zásadní chyba. Dál: Podívej se kolem sebe. Kdo je potřeba, kumu ruky utrhají? Ne ajťákům, to jsou hovada parazitující na tomto shnilém systému. Hned uvidíte: Na Vsetínsku se nepřihlásil do učení žádný zední. Ať si ču.ák Babiš co chce říká, synku, půjdeš na zedníka. A nejen, že budeš mít prachy, že budeš mít našetřeno, ale postavíš si dům. Ovšem ve šlo nebudeš mít mobil, nebudeš si hrát bláznivé střílačky, ale budeš se učit! A klidně si měj pr.el z blbejch spolužáků, kteří dělaj hov.o a myslej si, že se budou mít dobře. Nebudeš jako ču.áci bydlet v králikárnách, ale ve svém. Kolem dokola se to začne (správně napsáno) do dvou let sr.t To nebude jen tak. Musíš mít svůj kvér, jako ho máme já i máma. Už nemůžu pokračovat, protože by mě zavřeli. Ale napsal jsem toho dost. S.r na kosmodromy Tesco, Kaufland, Globus, buď soběstačný, kupuj, jak se to začne sr.t, od malých jako jsi sám. ...

367448

02.11.2018 21:22

Jak přežít svou prekarizaci

RE: věrnost žen a uctivost dětí

82.?.?.?

Hlavní je toto: Zachraňte se z tohoto zvráceného pokolení.
A napsal jsem maličko bodů jak.
To, co píšete, jsou potíže při realizaci toho hlavního.
V prvním odstavci: když ta žena zdrhne, byla to žena přímo z tohoto zvráceného pokolení, ne taková, která by se z něho taky chtěl zachránit. Jinak ten Váš první odstavec je v něčem dobrý: např. v tom, že ne jen ta žena (ta už bude taky stará), ale těch Vašich pět a více dětí se o Vás budou starat a ne, že by se Vás chtěly zbavit a šoupnout Vás do ústavu (LDN, "nemocnice" apod.).
Proti tomu je Váš druhý odstavec. Ty děti se taky budou chtít zachránit z tohoto zvráceného pokolení. Že u pana Stwory to nefunguje? (Pana Makowa neznám.) Řekl bych, že on dříve ne, že by se chtěl zachránit z tohoto zvráceného pokolení, ale (domnívám se), on byl jeho součástí. Kdo ví, jaká byla jeho výchova? A pozoruji, že i dnes (z různých náznaků – "oční kontakt", "jak to bylo dobré v Íránu před převratem – "fotka", jak to bylo lepší, když byl svět ještě normální ap.) pokukuje po tomto zvráceném pokolení. Každý normální člověk se asi nakonec zatvrdí a řekne tomuto zvrácenému pokolení: Hov.o! Se.u na vás. Potíž je v tom, že to bývá spíš pozdě a jsou tu už následky (sám o tom píše o své dceři). Ale dokud člověk žije, a řekne to definitivní Hov.o! tomuto zvrácenému pokolení, rozumějte: komplexní a naprosté Hov.o!, může, ne že může, ale zcela jistě, ještě vykoná velké, až neuvěřitelně velké věci.
Takže, pane, nepropadejte pesimismu a držte se té rozhodující, první věty, kterou jsem zde teď uvedl. A samo Vás to povede ke geniální konkretizaci, podrobnostem.

367464

06.11.2018 10:22

„Rusko se připravuje na válku,“ potvrdil vysoce postavený ruský diplomat

The Saker jako pozorovatel vnějšku.

82.?.?.?

V pořádku. Ale je tu i vnitřek, a tím jsou příčiny. A v tom se mu nedaří, nevidí je. Uznávám, že to je těžké a že se v tom lze mýlit. Ale pokusím se něco, dle mého soudu, nastínit. Pořád opakuji, že si myslím, že válka nebude, ale být může. Tak třeba Trump vypadá jako válečník, a já si myslím, že není. Třeba se píše o masivních zbrojních dodávkách do vých. Evropy. Podle mého to Trump dělá ze dvou důvodů: 1. Dost bláznů na Západě chce zničit Rusko, i vojensky. Vidíte třeba jen ta hovada u nás – Pehe, Mitrofanov, Joch, tolik je jen u nás bláznů. A co přímo v Americe, kde snad polovina jsou blbá zvířata. A co mezi tamními papaláši. Takový Pence, Clintonová, obrovská sebranka. Trump se proti těm všem nemůže postavit, zastřelili by ho týž den. 2. Obchodní hledisko, zbrojaři.
Rušení smluv: opět ukazuje blbům sílu Ameriky.
ALE: Sám Trump válku nechce. Zbrojení i rušení smluv má efekt, který se obrací právě proti těm blbům. A tím je, že se stále více vyjevuje bezmoc Ameriky. Vypadá jako obr, a vyjevuje se to, že má hliněné nohy.
Ukážu jeden příklad: karavany migrantů. Neříkám, že je zplodil přímo Trump, ale lidi, co stojí za ním. Amerika se ukazuje jako obr, desetitisíce vojáků, žiletkové ploty, ostré náboje, ale má hliněné nohy. Ty tisíce lidí tam budou vyřvávat, srdceryvné scény, ale nejde a nepůjde s tím nic dělat. Na každé straně desetitisíce: na jedné vpravdě bezmocní vojáci, na druhé nutně vítězící migranti. (Ne, že by to nešlo "vyřešit" – pokud by vojáci skutečně začali střílet, a to nejsmějí, migranti se rozprchnou jako holubi, a bude klid.)
"Rusko je připraveno na válku." 1. Rozumný stát je takto vždy připraven (ČR není rozumný stát, jinak by nelezla do Afghánistánu). 2. Pomůže tak Trumpovi v jeho snaze, aby jeho bububu bylo věrohodné.
Dodatek: To fr. přísloví se u nás překládá takto: Chcípající kobyla sama kouše do svých ran (aby dřív zdechla).

367554

1. Ž.dácký ministr války resignoval.
2. Boje v Jemenu dnes večer utichly (SAE, snad dočasně, odmitly bojovat).
3. Jdou zprávy, že 1. a 2. je způsobeno nejistotou politického přežití šíleného MbS, miláčka Ž.dů.
Pozn.: pozoruje někdo, v této věci, mravní rozdíl mezi SA, VB, .zraelem, nebo USA? Ani jeden z těchto čtyř nemá, např. ohledně Jemenu, sebemenší informační manko.

367785

15.11.2018 09:32

USA podporují nejzpátečnější národ na Středním východě

Ještě dodatek

82.?.?.?

SA (podporovaná USA, VB, .zraelem) jen zavraždila nějakého dalšího člověka. Česká republika však dokonce zneužila člověka psychicky nemocného.
Pozn.: Píšu "Česká republika". Sice jedinci (např. ministr Brabec) vyzývají, že by se pachatelům "měla" rozbít drška (ale takoví nespokojenci jsou jistě i u Saudů), ale pro Českou republiku nemá tento hrůzný čin ráz trestní odpovědnosti. Jak Saudská Arábie, tak Česká republika takto terorizují kvůli politickým zájmům. A navíc, jak u Saudů, tak u Čechů stojí v pozadí USA.

367792

1. Juncker si nedělá dobrý byznys. Juncker to dělá z přesvědčení. Jako přesvědčený by také do funce instalován. Stejně tak Tusk, Merkelová a j. Jsou odhodlaní uskutečňovat tuto vizi.
2. Stejně tak i vedení OSN toto vše dělá z přesvědčení. Nikdo nepřesvědčený mezi ně nesmí.
3. Je jistě pravda, že někteří na nižších úrovních to dělají i (!) pro peníze, ale hlavní i zde je jejich přesvědčení. Třeba plně nerozumějí cílům vyšších, ale těm cílům věří.
4. Nemám rád, když se útočí na Sorose. Zaprvé je takových mnohem víc, a zadruhé, on to nedělá jen(!) z čistého přesvědčení, ale i(!) kvůli penězům – proto není tak nebezpečný, jako ti, kteří to na jeho úrovni dělají jen(!) z přesvědčení. To, že to Soros dělá i kvůli penězům sice na něj strhává hněv mnoha lidí, ale oni by si měli více všímat těch,, kteří to dělají s čistého přesvědčení.
5. Ohledně toho přesvědčení tu je jasná analogie s nacionálními socialisty, jen s tím rozdílem, že nyní jde o socialisty internacionální, lépe vystiženo globálně mononacionální.
S komunisty se to moc srovnávat nedá, jim šlo jen o boj proti kapitálu. Také není správně je obviňovat z jakéhosi neomarxismu, to je zachlazená idea např. J. Fuchse, který od marxistů mnoho vytrpěl. "Neomarxismus" se pokoušejí nějak definovat, ale to není možné. Jediná a přesná analogie je tu, jak jsem uvedl, a to i s jeho fanatismem, s nacismem. Žde jde o levici, je ovšem jasné: i nacismus byl levicová(!) ideová zvrhlost, i když (komunisté i) tito globální mononacionalisté záměrně mylně zařazují nacismus do (extrémní) pravice – vlastně jen aby chameleónsky předváděli, že oni jsou jiní. Ne. Jsou stejní.
6. Vzhledem k výše uvedenému tu je velké nebezpečí do budoucna – tak, jak to známe z ničivé 2. světové války až po Norimberský proces, který, jak patrno, pro svou mírnost nedokázal tuto ideologii zastavit.

367816

17.11.2018 14:18

Tady přece nejde o blbych 50 milionu ani o rybařeni v Artěku…

Další článek Zvědavce do Síně slávy

82.?.?.?

.

367840

18.11.2018 14:48

Tady přece nejde o blbych 50 milionu ani o rybařeni v Artěku…

RE: Babiš není sice ideální,

82.?.?.?

i k jiným komentářům: nic si z toho nedělajme, národ se probouzí, pokračujme.
1. Tak trapný pokus o majdan. Naprosto selhal. Jen si pamatujme aktéry.
2. Jezdím jen MHD a tak to slyším v autobusech. I dost starší lidi vědí překvapivě mnoho. Říkám si, odkud to mají? Snad od mladších? Že by taky četli internet? Nebo, a co mě naplňuje radostí: šuškanda. Zbořil to řekl dobře: Už to není mainstream, ale mikrostream. Zkoušejí sprostě lhát, vědecky, ale to nejde (mrtvý student Šmíd, tehdy to šlo, teď to s Krymem už nešlo). Nebo se prám starého pána: Prosím Vás, odkud to víte? Vy máte internet? Ne, to jsou tak blbé lži, že to poznám i z "České" televize. Selhává i vědecké lhaní. Znáte to: expert prozradil, odborníci jsou toho názoru, vědci předpovídají, švýcarské noviny píšou, američtí novináři vypátrali, nositel Nobelovy ceny sdělil překvapivou skutečnost, němečtí výzkumníci přinášejí, agentura vydala zprávu o průzkumu. Nebo je tu video, jak texaský moula velebí Westinghouse. Celý národ už ví, že to je v bankrotu a chce si z Čechů vylízat rán. L. Procházková na to všechno jasně: Hov.o!
3. A že to těch pár bláznů na Václaváku taky neví? No, v Kyjevu rozdávala Nulandová sušenky, kdo ví, jak to bylo tady.
4. Nebo: Jde průvod po Národní, Kalousek v čele. Není to legrace?

367853

20.11.2018 08:24

Hold první světové válce - triumf lží a prázdných frází

Triumf demokracie

82.?.?.?

Jsou jím obě tzv. světové války i ostatní války a zločiny v článku částečně vyjmenované. A demokracie znamená odpovědnost občanů. Např. v absolutistické monarchii je prakticky jediným odpovědným panovník. V demokracii všichni. A všichni taky jsou případně za agresi potrestáni. Tím lze vysvětlit obrovské počty zabitých za obou světových válek, byli zodpovědní. I v Rakousku-Uhersku. Byla to čistá demokracie, jen s Potěmkinovskou fasádou "katolického" státu. Masaryk u nás demokracii nezavedl, ta tu už mnoho desetiletí byla.
Takže se nedivme, až zase padne trest na popsané agresivní národy. Ano, národy, ne jejich představitele. Ty si národy volí. To je jen konstatování, ne volání po krvi. Volají po krvi právě tyto agresivní národy. A kdo volá po krvi, dočká se jí jistě. Dočká se své vlastní krve.

367891

21.11.2018 10:05

Děkovat veteránům za jejich „službu“ – ale proč?

Zase: do Síně slávy!

82.?.?.?

Tak především: Otázky proč? a co? jsou matafysické. A sv. Tomáš z Aquina byl nejlepší metafysik všech dob.
Jak je tomu dnes? Otázky proč? a co? pan The Saker správně hodnotí v úvodu: jsou proskribované. A proskribovaná je tím pádem i celá metafasika. Ale přece ve svobodné společnosti to nejde, něco zakázat. A tak se to udělá tak, že se změní náplň obsah. Ty nejrůznější prdy a pseudofilosofické prdání, které se dnes nazývá metafysika, to by Tomáš nepoznal, zdálo by se mu to jako výplody bláznů. No a ono to plní fakulty a university.
A copak na to svatá církev, která dříve sv. Tomáše měla na praporu? No, hodnostáři jdou s dobou. Jednak mají své metafysiky, o nichž v předch. odstavci, jednak mají metafysiku za překonanou. Největší Polák vše minulých, dnešních i budoucích dob, Wojtyla Jan Pavel II. byl tak obrovským filosofem. Ne metafysikem, ale personalistou, personální filosofie. Tak i líbal zem kamkoliv přijel. Personálně.
No a ti všichni noví chytráci se tedy už neptají proč? a co?, ale jejich otázka zní jak? V intencích The Sakerova článku: jak vyhrát? jak na ně vyzrát? jak ten či onen převrat udělat? A to dnešní jak? je taky dnešní konečná.
Jak nejlépe veterány ocenit? Jak převézt naše hrdiny z Afghánistánu do Havlovy Prahy. Ano: jaká? Jaká je Praha? Havlova? To znamená Pirátská? Bukanýrů a korzárů? Vrahů a zlodějů?

367914

22.11.2018 20:53

Děkovat veteránům za jejich „službu“ – ale proč?

RE: Zase: do Síně slávy!

82.?.?.?

Pane Chlore, mám měsíčně jen pár dovolených komentářů, ale prosím, nefilosofujte kladivem. Spíše pět let studujte filosofii a theologii – a i pak jen možná – víme jakými stovkami, snad tisíci hlupáků jsou zapleveleny (Vaše slovo) fakulty a university – než do něčeko uhodíte svým kladivem – si vše napřed, a to kvalifikovaně, rozmyslíte. Díky za snahu o rozvahu.

367942

Hodilo by se to napsat na AEnews, ale Zvědavec mi přijde ideově čistější (bez datumologie, bez kategoričnosti, že tak a tak to bude).
Může to tak být: Pročpak asi Amerika posílá ty zbraňové konvoje a náklaďáky na Ukrajinu? Bude válka? Chtějí válku? Proč propukla Kerčská krize?
Domnívám se, že válka z toho nebude, že jde o křeč "ukrajinských" zoufalců. Je tam před volbami, Poroš bez naděje. A Trump předvádí saudskoarabský scénář. Posílá co nejvíce zbraní, Poroš všechno podepíše v domnění, že dostane pomoc na boj s Ruskem. Poroš podepisuje a podepisuje. Ukrodluh narůstá, je nesplatitelný. Trump ví, že Poroš padne a ví, že nástupce není. Copak asi tak myslí, že bude? Amerika first. Kdo bude platit strašné ukrodluhy? Bude to někdo na Západě? Vyloučeno. "Ukrajina" je černá díra. A tak se může, s pomocí Páně, stát, že nenápadně ji převezme s úchvalou Západu – pan Putin. Převezme i její dluhy a bude muset platit Americe first. Proti této myšlence je jen to, že asi nikoho dosud nenapadla. A nedivil bych se, pokud by Poroš utekl do Ruska.

368099

02.12.2018 08:18

Od roku 1945 až do dneška: USA zabily 20 - 30 milionů lidí

RE: Vieme to o nich a čo ďalej?

82.?.?.?

"Pane, rozmetej národy, které rády válčí."
A tyto počty mrtvých budou převýšeny těmi, kteří to odskáčou jednak pokud jsou už na věčnosti, jednak těmi, kteří se toho dožijí zde na zemi.
K USA je třeba připočíst Anglii a Francii.
A my musíme uvážit, jak se tyto podnárody na tuto cestu dostaly.
Anglie, zrůda Jindřicha VIII.
Francie, Robespier, Dante, Marat, dones marsejéza.
USA, zrozená z Anglie, nejzbožnější národ světa, který víru i nejvíc zprznil.
A k tomu musíme připočíst vraždy nejzlotřilejší, vraždy nenarozených.
---
Nevíme, jak k tomuto rozmetání dojde. Nevíme, kdy. Pán nechává vraha, aby dále vraždil. Je v Pánově moci oživit a oslavit mrtvé, je v jeho moci trýznit vrahy navěky.
---
Včera byly v médiích po celý den zprávy o úmrtí jednoho zkur.ysyna. Ještě budou mnohé zprávy o jeho pohřbu. Ale nikde nebudou zprávy o jeho předstoupení před Pána. Brrrr. Hrůza.

368151

03.12.2018 10:19

Porošenko a Západ: Potíže v Azovském moři

Dibrý článek i oba dosavadní komentáře (368165, 368167)

82.?.?.?

Skutečně se zdá, že akteři (Porošenko, Západ) nemají plán a jen to nazdařbůh zkoušejí. Ale i kdyby měli plán – jaký to může být. Porošenko, zachránit se před volbami? Stejně se nezachrání. Západ – stupňovat napětí, Někdo to chce, někdo ne. Sankce zase asi nějaké budou. Lodi NATO do Azov. moře zřejmě Putin, ten xidovský přizdis.áč zřejmě nepustí. A i kdyby je pustil, pustí je zase ven? Co tam budou ty lodě dělat? Zahájí Porošenko nebo někdo ze Západu, třeba pod falešnou vlajkou nějakou vojenskou akci proti Rusku? Po čtyřech hodinách prohraje. Trump velkou válku nespustí. Můžou ho zastřelit. Co tím získají? Pence může spustit velkou válku, je to protestantský, evangelikální blázen a pošuk. To jsou ale už fantasmagorie. Reálně je Novorusko ("Ukrajina" ) až po Čop finanční černou dírou, nikdo to za ně nebude chtít, ani moci splácet. Takže si myslím, že budou zkoušet toto území rozparcelovat mezi sousedy a chtít na Rusku, ať to zaplatí. Přistoupí na to Putin, ten xidovský přizdis.áč? To nevíme. Normální člověk by řekl: splatím vše, pokud mi dáte území celé. Takže asi tak nějak bude vypadat finále. Samosebou na Západě budou vítězné fanfáry a tam na tom území konečně klid. Vlastně je tu od r. 2014 mnoho křečí, ale nic se neděje. A dějiny pak označí Majdan a jeho západní podporu za obrovskou blbost, která stála životy desetitisíce lidí, a ta léta za roky marné propagandy a marného štvaní. A v článku je pěkně popsáno zoufalství zoufalců nejen v té tamní zemi, ale i to, jak ta blbost napomohla k růstu zoufalství zoufalců na celém Západě.

368168

06.12.2018 08:25

Ten umí to a ten zas tohle

Vlevo je rok 1951, vpravo rok 2018

82.?.?.?

Na aeronetu je, jak Porošenkovi kluci převážejí techniku ze státu do státu a jak to všechno klape Eurosojuzu i Američanům first.
Ale není tam:
- topné oleje,
- solární baroni (hloupá Vitásková mluvila),
- OKD,
- biopaliva (dokonale huntující půdu),
- největší tunel světa s neviditelným F-35 (taky budeme kupovat)
- a j.
což je totéž, jako v Porošenkově království.
Ten krade to a ten zas tohle a všichni rozkrademe moc.
Havel ukázal západní díru, Klaus do ní otevřel cestu a Fiala s Bělobrádkem s krycím transparentem Čapí hízdo a Putinem vedou rektální pochody. A zpívají přitom Bohu chvály.

368222

07.12.2018 22:15

Ten umí to a ten zas tohle

RE: Vlevo je rok 1951, vpravo rok 2018

82.?.?.?

Je to často pravda, ale ne vždy:
1951 – se budovalo a nekradlo se
1986 – se budovalo a přikrádalo se (kdo mohl, ukradl pytel cementu)
2018 – se buduje, aby se mohlo krást (cílem budování je ukrást cementárnu).
Jinak:
1951 – zloděj si podomní lup ukládá do strožoku
1986 – zloděj vykrade banku
2018 – zloděj založí banku (B. Brecht).
Takže zdařilý je až rok 2018. Teprve nyní jsme dostihli Západ. A předstihnout ho už nemožno, neb toto je konečná.

368248

08.12.2018 20:39

Ten umí to a ten zas tohle

RE: ZAVRŠENÍ KAPITALISMU

82.?.?.?

Bez obav. Koncerny padnou – hněv lidu rychle roste, a co je hlavní, Pán Bůh je v tomto na jeho straně, bez ohledu na to, co pindají fiktivně zbožní lidovci a fiktivně zbožná Halíkova squadra. Bez obav.
U nás nevyhrál čírovitý darebák a nevyhraje ani darebák dredový.

368267

14.12.2018 09:23

Francouzská lekce

Nenadávejme na kapitalismus

82.?.?.?

To, co kolem nás, i v celé Evropě, je, je ryzí socialismus.
Kapitalismus je charakterizován volnou soutěží, a ta tady už dlouho není. Dokonce je to tak, že kapitalismus býval, a pokud by se zase někde zrodil, zase bude, nestabilním systémem. Kapitalismus totiž nestanoví omezení pro volnou soutěž, takže větší bohatnou a menší chudnou. Výsledkem kapitalismu je tedy vždy systém s obrovskými korporacemi, a to tu právě je. Kapitalismus se taky nestará o to, má-li kdo hlad. V kapitalismu má takový člověk smůlu. Systém, který tu je, zaručuje minimální mzdu, dává sociální podpory, prostě je snaha, aby nepropuklo sociální napětí. Ve Francii, např., propuklo, tamní socialismus selhal.
Socialismus je tedy charakterizován korporacemi a snahou o sociální smír. A to tu je (teď bylo) po celé Evropě. Socialismus může být národní a internacionální. Národní socialismus byl např. v hitlerovském Německu. Teď se o něj snaží např. Maďaři, mají k němu sklon, dříve i nyní, Poláci. Internacionální socialismus je dnes (přesněji: už byl) nazýván globalismem. Snaží se o něj, tedy, globalisté. Merkelová, Juncker, Tusk. Neokoni jsou nacionální socialisté. Říkají si patrotičtí. Amerika first.
Takže Francie. Tam směska nacionálního a internacionálního socialismu víceméně padla, narostlo sociální napětí. Takže socialismus pomalu přerůstá v komunismus. Pro komunismus je ovšem soc. smír také dobrý, ale není to jeho hlavní hledisko. Hlavní hledisko jsou ideje. Také komunismus je dvojí: národní a internacionální. Národní: KLDR, Stalinův bolševismuás. Internacionální: v ten se přeměňuje např. právě Francie. Macron je v prvé řadě ideolog. Obecně: dřívejší globalismus se sociálním smírem přerůstá v komunistický globalismus – a jeho stré jméno je trockismus. Globální ideje jsou nadřazeny globálnímu smíru.
Ještě se podívejme na USA: Tam je dnes směska tří systémů: kapitalismus (zaniká), nacionální socialismus (neokonservatismus, Bushové) a internacionální komunismus = trockismus, v který se přeměňuje internacionální socialismus (Clintonová, Obasma). Trump navenek vystupuje jako příznivec dřívějšího kapitalismu a současného nacionálního socialismu. Za koho ovšem ve skutečnosti kope, se neví.

368471

14.12.2018 13:17

Francouzská lekce

RE: Nenadávejme na kapitalismus

82.?.?.?

Ctím Vaše rozhořčení, ale musím Vám s omluvou sdělit, že korporátní fašismus se dnes reálně nikde nevyskytuje. Uznávám ovšem, že se naopak často vyskytuje v internetových diskusích. Především se nemůže reálně vyskytovat proto, že sousloví je rozporné.
Wikipedie: "Typickými rysy fašistických ideologií jsou zejména rovnostářský kolektivismus, autoritativní a vůdcovský princip, vypjatý nacionalismus, militarismus, kult modernity, mládí a síly jakož i silná ekonomická role státu chápaného korporativisticky, v němž soukromé vlastnictví musí sloužit kolektivnímu prospěchu."
Shodneme se na tom, že tu jsou vykořisťující korporace. Vykořisťující, takže nejde o "rovnostařský kolektivismus", ani tyto korporace neslouží "kolektivnímu prospěchu". Takže buď nejde o fašismus nebo wikipedie kecá.
Nejde taky o "nejhorší formu kapitalismu", neboť znakem kapitalismu je růst majetkových rozdílů, a znakem fašismu je snaha o "majetkové rovnostářství", a proto, že znakem kapitalismu je individualismus a znakem fašismu je kolektivismus.
Tolik k Vašim výtkám.

368479

14.12.2018 15:16

Francouzská lekce

RE: Pro pobavení...

82.?.?.?

Prosba: editore, pokud mi kvůli tomu odečtete z dovolených příspěvků, prosím, neuveřejňujte to, díky. Odečtu, ale nemusíte se bát, pouštím příspěvky nad 10 pokud nejde o vyložené tlachaly. Editor
---
Jednak mám taky jednoho takového velmi blízkého, jednak tím neposkytujete panu Janu Hanušovi radu na jeho otázku "Nevím jak reagovat."
Totiž takových lidí je mnoho. Oni nenáviděli bolševický režim 50. let i trockistický režim až do r. 1989. Po celou tu dobu nenáviděli SSSR. A vítali rok 1989 jako spásu. Kdesi jsem, myslím, že zrovna na Zvědavci četl, že takoví lidé vlastně ani nemohou vyvinit dnešní Rusko z příčiny, původce hlavních dnešních politických zel, neboť by se jim zhroutil svět. Je to ze slabosti. Psychické. (Nemluvím o agentech Západu pracujících za peníze.) U toho mého velmi blízkého se to projevuje tak, že ve chvílích diskuse, kdy by došlo na lámání chleba, odchází a považuje mě za nevím, co. Buď za blba (třeba za jinak inteligentního), nebo za agenta Ruska, nebo za psachicky vadného, nebo za někoho, kdo ho chce trápit, prostě nevím, za koho mě vlastně považuje. A to trvá už 15 let, i když se denně několikrát setkáváme. Pro něj je Rusko prostě zločinec. Ať se stane cokoliv, má v tom prsty ten zločinec. Rusko je pro něj pořád SSSR: zaostalé, stižené alkoholismem, je tam plno vražd, i vražd politických, jsou tam pořád gulagy. Jinak poctivý a úslužný člověk, "milující sirotky, přistěhovalce a vdovy"; Merkelovou označil za nejlepšího státníka už nevím zda v Evropě nebo ve světě. Migranti jsou ubožáci, kterým je třeba pomáhat. Bohatí lidé jsou schopnější a proto jsou bohatší. Takže, pane Blažku, sám nevím, jak to dopadne. Prezident Putin stále snáší rány, jak dlouho by je musel i nadále snášet, aby se tito lidé nechali oslovit, nevím. Ale myslím si, že za Putina k tomu nedojde. A nevím taky, kdo, co bude potom. Radu jsem Vám tedy nedal, ale sdělil jsem Vám, a na příkladu ukázal, že takových lidí je mnoho. (A není to jen tento problém: Kolik jen Němců takhle poctivě věřilo nacionálně socialistickému vedení? Nebo myslíte, že ty děti v německé škole, co bránily policii zatknout afgnánského migranta-pachatele, byly zlé? Je to v psychice. Pochroumané psychice, v její slabosti.) Po přečtení ještě dovětek: Ten můj velmi blízký čte jen Lidové noviny v sobotu a pořád poslouchá rádio, Radiožurnál a tak. Internet považuje za ruskou propagandu plnou výmyslů, které se nestaly.

368485

15.12.2018 20:57

Jak se připravit na stěhování národů

To jsou všechno fantasmagorie.

82.?.?.?

Jediná strana, která by to dovedla realizovat, je komunistická, a to ještě jen ve stavu, ve kterém byla za Gottwalda.
Na přední místo by se tak dostal požadavek znárodnění. Především znárodnění všech cizích podniků, jejich převedení do národní správy. Na prvním místě bank. Zabránit odlivu kapitálu do ciziny. A dále všechnu půdu, kterou vlastní cizinci, přidělit Čechům.
Pokud se týká komentářů ohledně přelidnění ČR: toho bych se nebál a do toho bych nevrtal, je to věc každého Čecha. Kdo by chtěl emigrovat, ať jde, ale zpátky už je nepouštět.
Možná, že Maduru sundají, ale dokud tam je, radit se s ním – je v praxi mnohem dál, než jsou všechny zdejší fantasmagorické úvahy.

368521

17.12.2018 15:03

Co se na G20 nestalo, je mnohem důležitější, než to, k čemu došlo

To všechno přece Trump dobře ví.

82.?.?.?

Ale možná že až teď si uvědomuje, že každého mohou porazit hlavně jeho vlastní chyby.
A udělal jich už dost:
- vsadil na svou rodinu a ne na inteligentní oddané podporovatele;
- dopustil, že bylo jmenováno vyšetřující zvíře proti němu;
- od začátku nevsadil na pravdu jakožto na neporazitelnou sílu (opakovaně a stále - bombardování Sýrie, chemické útoky teroristů, podpora vraha MbS aj. – jako moucha, která opakovaně nalétává na rozpálenou žárovku na níž si vždy o trochu víc připálí křidýlka, až ji najdou škubající se pod lampou);
- fixluje se statistickými ekonomickými údaji v domnění, že se neufixluje;
- jeho kádrová politika je strašná – přece ne ve všem je pouhou loutkou na provázku deep state;
- nabídl Americe Potěmkinovský program America the fisrst;
- místo pokojné rozvahy si hraje na kovboje; a pod.
Summa summarum: kdo vsadil na lež/nepravdu/omyl smíšenou s pravdou, na lež/nepravdu/omyl i dojede. Demokrati ne, u nich ta část pravdy není. Až při konečném soudu se ukáže, že oni budou mít horší úděl, než trouba Trump.

368549

"Orbánova vláda po posledním summitu EU tvrdí, že proimigrační bruselské vedení chce ve skutečnosti ještě více navýšit migraci do EU."
To víme už tři roky, jak to, že na to Orbán přišel až teď?
Přece všechno, co dělala Merkelová, bylo pod heslem "ještě více migrantů." A bruselské vedení tlačí na totéž. Macron tlačí na totéž. Všechno zachraňování migrantů na moři je pod heslem "ještě více migrantů." Ostraha hranic EU je pod heslem "ještě více migrantů." Boj proti nelegální migraci je pod heslem "ještě více migrantů." Jednání s Tureckem je pod heslem "ještě více migrantů." Hlasování v OSN je pod heslem "ještě více migrantů." Jednání s africkými zeměmi je pod heslem "ještě více migrantů."
Jak to, že na to Orbán přišel až teď?

368580

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 36 čtenářů částkou 9 294 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Feminacistky chtějí rovné zastoupení v NERV09.04.20 22:11 Česká republika 1

„Odevzdejte nám sochu maršála Koněva!“, žádá Rusko09.04.20 18:16 Rusko 4

Jean Paul Belmondo má dnes narozeniny09.04.20 17:43 Francie 1

Vláda po vzoru Lenina (NEP) schválila NERV - orgán, který bude radit, jak oživit ekonomiku09.04.20 14:06 Česká republika 2

Plánovaná panika09.04.20 11:40 Neurčeno 0

Zázračný americký lék na koronavirus09.04.20 08:46 USA 1

Nejnovější dezinformace....08.04.20 18:10 Česká republika 5

Hamáček chroptí blahem: asi se podaří prosadit 10 tisíc pokuty vybírané mestapem a policií08.04.20 17:36 Česká republika 10

Pandemie povzbudila plány na budování vysokorychlostních sítí 5G08.04.20 12:13 Neurčeno 0

Revoluce nese smrt?08.04.20 09:26 Neurčeno 4

Ve Španělsku se policie vymkla kontrole07.04.20 21:40 Španělsko 5

Zemřela novinářka Tereza Spencerová07.04.20 18:12 Česká republika 4

Trump potvrdil právo USA na těžbu přírodních zdrojů na Měsíci07.04.20 14:18 USA 4

Pokuta 25 tisíc korun za bezdůvodnou jízdu autem během epidemie?07.04.20 13:51 Austrálie 4

Bill Gates: “Bez očkování proti COVID-19 nikdo nesmí za hranice ani sehnat práci”07.04.20 07:56 USA 5

Někdo zaútočil na českou ambasádu v Moskvě. Petříček se zlobí: musíte nás ochránit!06.04.20 17:13 Rusko 5

Ropa ve Venezuele je nyní ve vlastnictví Ruska06.04.20 16:48 Venezuela 0

Na několika místech Velké Británie zapalují lidé vysílače 5G, podezírají je z podpory šíření koronaviru05.04.20 16:15 Británie 9

Staří bardi se probouzejí v zakrátko těžce zkoušené zemi05.04.20 13:02 USA 0

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 8

Měnové kurzy

USD
24,67 Kč
Euro
26,99 Kč
Libra
30,75 Kč
Kanadský dolar
17,66 Kč
Australský dolar
15,63 Kč
Švýcarský frank
25,55 Kč
100 japonských jenů
22,76 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,64 Kč
Ukrajinská hřivna
0,91 Kč
100 rublů
33,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 529,01 Kč
1 unce stříbra
376,69 Kč
Bitcoin
177 211,60 Kč

Poslední aktualizace: 10.4.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?