Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 43 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.11.2017 17:50

Co se skrývá za roztomilou fasádou „svobody a demokracie“?

Jsou to jen velmi líbivá slova,

217.?.?.?

za nimiž se však skrývají nekonečné lži, intriky, korupce a vydírání politiků, gigantické finanční, účetní a ratingové podvody, vraždy nepohodlných, "humanitární bombardování" miliónů nevinných a následné loupeže celých států za bílého dne, úmyslně vyvolané etnické a náboženské konflikty, války a krize , které slouží pouze k maximalizaci zisků západních zločineckých "elit" a k posílení jejich globální moci nad celým světem. Kapitalismus v současné podobě je jen otrokářství v novém, velmi líbivém hávu, přizpůsobené pro 20. a 21. století. Nic jiného.

361205

04.12.2017 20:15

Sex z našich životů jednou provždy vymýtíme

Už se stalo

217.?.?.?

Evropan musí pořád pracovat, aby nenažraným sionistům v bankách splatil lichvářské půjčky na bydlení, ale i na mnoho zbytečností, které chrlí nadnárodní korporace financované stejnými bankami. Přitom peníze sionistických bankéřů na půjčky otrokům jsou už dávno generované jen ze špinavého luftu, nejlépe v nekrytých a stále více jen virtuálních petrodolarech či eurech, kterým už opravdu zvoní hrana. Evropanovi tak na početí a výchovu potomků nezbývají odvaha, čas ani síly. Těch mají naopak uprchlíci ze sionisty vykradených a vybombardovaných zemí Asie a Afriky mnoho, stejně jako nenávisti k bývalým otrokářům a kolonizátorům. Už se někdo zamyslel nad tím, proč právě ti geneticky zatížení lháři, intrikáni a loupežníci, kteří ten exodus svou věčnou nenažraností a četnými zločiny a podvody způsobili i ti , kteří "pouze" poslušně podporovali globální lupiče a agresory a tím tento exodus záměrně vyvolali, patří dnes mezi nejhorlivější zastánce masového přijímání uprchlíků do Evropy ?

361316

už nezná mezí. Chazarští vlastníci všemocného FED a jejich sebevědomí poskoci známí jako neocons, už neví, jak to rozbití a vykradení Ruska vyvolat. Spoléhají na to jako na poslední možnost, jak zabránit nevídanému krachu svého impéria a kolosálního podvodu Rothschildů, Rockefellerů, Warburků,Morganů, Lazardů, starých aristokratických rodů na obyvatele Západu. Je fatálně odlišné zaútočit pod záměrně vykonstruovanými důvody na víceménně bezbranné státy vyzbrojené jen tanky, děly, samopaly a státy majícími v arsenálu zbraně atomové, vodíkové, neutronové, elektromagnetické a další jiné, o nichž namyšlení "světovládci" nemají ani tušení, že existují. Proto zkoušejí své dlouho osvědčené zbraně: intriky, lži, podvody, korupci,očerňování, vydírání,zastrašování, nátlak. Západní "elity" zaplatily Majdan,ISIL, bezzubé sankce proti Rusku, přes svého oddaného otroka Sorose exodus uprchlíků z jimi vybombardovaných a vykradených zemí Asie a Afriky, vydírají a dosazují politiky EU, zaúkolovaly vlastní a zkorumpovaná média, tajné služby, politiky, ratingové agentury atd. a výsledkem je stále pouze fakt, že důvěryhodnost hegemonie a čistých úmyslů USA ve světě padá rychlostí meteoritu a blíží se stále rychleji krach nekrytého petrodolaru. Následně i občanská válka v zemi, jejíž hodně naivní občané dosud mocně těžili a těží z faktu, že stále více jen virtuální petrodolar je stále ještě světovou rezervní měnou, nejzadluženější země hegemonem světa a údajně nejsilnější americká armáda drží v ruce největší klacek. O tom posledním by se dalo s velkým úspěchem pochybovat, řečeno ještě velmi diplomaticky. Myslící lidé již dávno ví, že takto kope chcípající kobyla v posledním tažení, která stále ještě aspiruje na dominanci nad zbytkem světa. Ale právě proto je velmi nebezpečná a nelze ji věřit.

361341

09.12.2017 20:25

Chystá Pentagon biologické bomby proti Evropě?

Nevím, co chystá Pentagon na Evropu,

217.?.?.?

ale vím, že že Západ je řízen a z velké části i vlastněn chazarskými bankstery a vlastníky korporací, včetně vojensko průmyslového komplexu. Tito nažehlení pánové a dámy se nebudou štítit žádných špinavostí, protože jsou velmi nemocní. Nemocní patologickou touhou po bohatství a moci.Politici jsou jen jejich preferované a koupené, vydírané či zastrašené loutky. Potřebují dostat na kolena Rusko a poté i Čínu, aby mohli nainstalovat svoji globální světovládu, které říkají Nový světový řád. Eufemismus pro globální fašistickou diktaturu.Jejich slabinou je to, že se mají příliš rádi, jsou zvyklí na luxus a vlastní toho příliš moc. Spoléhají na to, že Rusko a poté i Čínu udolají přes koupené politiky, tajné služby, média svými podvody, intrikami, zastrašováním a vydíráním. Tentokrát jim to ale nevyjde. Pokud se opravdu něčeho moc bojí, je to jaderná apokalypsa, protože si svého života, moci a svého bohatství chtějí ještě užít. Brzy budou muset prchat před dosud naivními občany, které považují jen za otroky a posílali je do válek za výlučně své zájmy a zisky, které svými hypotékami z imaginárních peněz zotročili a přes velmi nafouknuté akciové, dluhopisové a komoditní trhy zcela ožebračili. Ta doba se rychle blíží.

361370

11.12.2017 19:22

Válka je mír

Válka je vždy válka

217.?.?.?

Jedno jestli současná, zatím studená,a to mezi krachujícím a nesplatitelně, hlavně u Rothschildů zadluženým Západem a Ruskem a asijskými státy na straně druhé, nebo ta horká, kterou alespoň na oko připravují stále zoufalejší, stále ještě namyšlené, zcela bezohledné, přestárlé a patologické "elity" Západu. Vždy na války dopláceli naivní,chudí, neinformovaní a nevzdělaní. Války slouží ku prospěchu a zisku jen zanedbatelnému promile lidstva, k obohacení a k rozšíření moci a vlivu. Ostatní na to jen doplácejí. Životy, zdravím, bídou, hypotékami nyní už pouze virtuálních peněz na horentně předražené nemovitosti, potraviny, energie, vodu atd. Kdy už lidé konečně pochopí, že luxusní život promile patologických a naprosto bezohledných parazitů je těžce vykoupen smrtí, bídou, zadlužením a strádáním miliard lidí ? Kdo alespoň trochu myslí, ten už dávno ví, kdo jsou ti bezohlední paraziti, parchanti, kteří ničí ostatním život. Vlastní dosud mocné banky, jejichž navenek obrovská aktiva jsou však zanedbatelná v porovnání s tím, kolik mají rizikových úvěrů na ničím nekryté sázky, nadnárodní korporace, které však kvůli vyššímu zisku přemístili do lidnaté a levnými pracovními silami oplývající Asie, zbrojní továrny na smrt, neuvěřitelně prolhaná média, zkorumpované politiky, všehoschopné tajné služby atd. Vypadají vždy velmi seriózně a nažehleně,tito vzdělaní pánové a dámy, mluví spisovně a učeně, ale jsou to většinou jen zrůdy v lidské podobě. Pro ně jsou ostatní lidé jen hloupí otroci, kteří mají svou mizivou a nahraditelnou cenu, a to jen tehdy, pokud jim přinášejí zisky a rostoucí moc. Ostatní jsou pro ně jen přítěží, které by se rádi a rychle zbavili. Války jsou na to jak dělané. Jediné, co jim dělá opravdu velkou starost je to, jak z toho v éře jaderných zbraní vyjít se zdravou kůží, protože se mají velmi a ještě více rádi.

361415

15.12.2017 18:52

Ruský úspěch v Sýrii zvýrazňuje neúspěch americké mise

Konec přetvářky !

217.?.?.?

Novodobý zámořský chazarský kaganát, zvaný USA, už dále nemůže klamat svět a jeho vykrádání, drancování a ničení pod velmi falešnou a pokryteckou vlajkou šíření svého, veskrze intrikánského a falešného pojetí svobody, demokracie a lidských práv, jako dosud. Nastává čas, kdy se v celé nahotě ukáže pravá tvář těchto novodobých diktátorů, dědičně zatížených zločinců, agresivních a prolhaných loupežníků před celým světem. A to je jejich definitivní konec. Dokud byli převážně chazarští vlastníci bank a nadnárodních korporací víceméně inkognito a jejich cíle dobře skryté, vycházelo jim to. Jejich média a politické loutky jejich záměry vždy předem podporovaly. Ale s odhalením jejich jmen, adres a především skutečných cílů jsou zcela vydáni napospas zaslouženému hněvu velmi dlouho ždímaných, ožebračených a podvedených otroků, které psychopatičtí zločinci a současně skuteční vládci Západu posílali na krvavá jatka jen výlučně za své zisky a moc. Tito globální zločinci jsou také jen organismy (lidé ne !) z masa a kostí. A tím i smrtelní. Jejich éra, éra diktátu jen strachem krytých peněz, nekonečných intrik,vydírání, zastrašování, vražd nepohodlných a údajně největšího klacku velmi brzy skončí ! Na to můžou vzít jed.

361449

17.12.2017 17:01

Podivná souvislost současnosti s dílem Edwarda Gibbona

Chazary ovládaná Amerika a celý západní svět je právě ten Řím

217.?.?.?

v éře psychopata Nera, který čeká hluboký pád do bažin. Svět se mění podstatně rychleji, než jsou schopni zrůdní psychopati za Světového židovského kongresu z New Yorku, totálně ovládající neuvěřitelně prolhaný, agresivní, loupežnický a intrikánský Washington D.C.,a tím i celý Západ, schopni intrikovat, krást a lhát. Čeká je, stejně jako jejich útočiště a novou vlast na Západě, pád do bažin a marný útěk před velmi dlouho naivními, ale již hodně rozhněvanými a okrádanými otroky celého světa.

361483

Sjednocené kmeny Germánů už zřejmě neví za koho kopou. Jejich Áda sice poslal do plynu několik miliónů židů, ale taky poslal do "nebe" desítky miliónů Slovanů. Kdo má funkční mozek, ten bezpečně ví, koho především chtěl jejich vůdce zlikvidovat. Aritmetika je neúprosná. A kdo finančně podporoval Ádu v jeho bestiálním, světovládném a krvavém tažení, to se v éře internetu dá snadno dohledat. Mezi jeho podporovateli a sponzory hledejte odvěké a skutečné nepřátele Slovanů a patologické zločince a nemůžete se mýlit. Jsou to ti samí, respektive jejich potomci, kteří dnes ovládají Západ, chtějí vykrást a navždy porobit Rusko a opět tak oddálit svůj neodvratný krach. Pokud Rusko, Čína a další země, které již mají pokrytecké a agresivní světovlády konvertovaných chazarů a jejich globálního diktátu plné zuby, budou držet za jeden provaz, je osud k sionismu konvertovaných chazarů zcela ovládajících Západ navždy zpečetěn. Svět by si tím velmi oddechl od těchto intrikánských a prolhaných pijavic, které touží jen po mamonu, moci, světovládě a totální likvidaci Slovanů i za cenu velké války. Zločinci a psychopati to dobře ví, a proto čekejme další akce pod falešnou vlajkou, které budou mít za cíl toto spojectví z rozumu rozbít. Chcípající kobyla nejvíce kope a je opravdu velmi nebezpečná.

361502

19.12.2017 19:34

Německo navrhuje založit Spojené státy evropské

Německo může navrhovat, co chce,

217.?.?.?

stačí se podívat na původ chazarských sionistů ovládajících dnešní Západ. Rothschildové z Frankfurtu n. Mohanem, Warburkové z Hamburku, Rockefellerové z New Yorku (původně z německého Neuwiedu), Lazardi z Paříže, Israel Moses Saifové z Říma,staré aristokratické rody Evropy atd. Je už jasné, proč je Německo vůdčí zemí EU a Západ zcela ovládán potomky těchto a dalších bankéřských a aristokratických rodin ? Jim může svět "poděkovat" za dvě hodně krvavé světové války, které záměrně vyvolaly kvůli své chamtivosti a neuvěřitelné vypočítavosti, jim může "poděkovat" věčný otloukánek a nepřítel chazarů na život a na smrt Rusko za krvavou revoluci v listopadu 1917, za tři občanské, neméně krvavé války, které rovněž "elity" Západu zafinancovaly, jim můžou lidé celého světa "poděkovat" za nespočet státních převratů, vykradení státního majetku, "barevných revolucí" a "arabských jar", s jejichž důsledky se občané nešťastných zemí i velmi lhostejné a naivní obyvatelstvo EU a dalších států nemůže vyrovnat dodnes. Jim můžou stamilióny otroků "poděkovat" za těžké důsledky ekonomických krizí, které odskákali zničenými životy a osudy a na nichž chazarští predátoři vždy fantasticky vydělali. Jim můžou "poděkovat" uprchlíci z vybombardovaných, vykradených a zničených zemí Afriky, Asie a Latinské Ameriky, občané EU pak za uprchlíky, kteří nutně musí nenávidět bílé Evropany za to, že vždy pokorně sloužili zájmům chazarských predátorů při bombardování a vykrádání jejich navenek suverénních, ale vojensky příliš slabých zemí atd. Není vzdělaným lidem Evropy a Ameriky divné to, že ti mocní a vlivní, kteří souhlasili s bombardováním nepohodlných, neposlušných či jen strategicky položených zemí americkou armádou, dnes pokrytecky nutí evropské země přijímat uprchlíky z těchto zemí ? Pokud by původci výše uvedených a dalších zel a jejich zkorumpovaní poskoci v politických funkcích měli všem pozůstalým svých zločinů zaplatit oprávněné odškodné, stali by se z naivky obdivovaných největších boháčů zcela právem ti nejzadluženější žebráci a nenáviděná rakovina lidstva.

361513

20.12.2017 18:29

Podivná souvislost současnosti s dílem Edwarda Gibbona

RE: neni treba jit tolik na hranu

217.?.?.?

Švýcarský blahobyt je založen především na mlčenlivosti a loajálnosti jejich bank, kam ukládali peníze a zlato jak bohatí židé, tak i jejich vrazi, největší světoví boháči a velcí mafiáni. Ještě ve třicátých letech tam žili lidé dost mizerně ve svých chalupách, pásli krávy, vařili čokoládu, dělali hodinky a chodili ve dřevákách. Teprve po 2. světové válce se z této země stala hodně uzavřená a bezpečná chlouba Západu s vysokým životním standardem a špičkovou průmyslovou výrobou. Mezi těmi, kteří tam žádali o azyl, si vždy velmi pečlivě vybírali. Hodně jim také pomohlo to, že byli ve válkách neutrální, nebyli a nejsou v žádném vojenském paktu ani nemají euro.

361521

21.12.2017 15:47

Zabránila CIA krveprolití v Petrohradě?

To je vtip ?

217.?.?.?

O tom, že v CIA je několik frakcí, které si jdou vzájemně po krku, není pochybností. Ale to, že by některá frakce chtěla skutečně pomoci Rusku, to považuji za špatný vtip nebo spíše za z nouze ctnost. Americké tajné služby, a že jich je opravdu hodně, jsou jen dobře placenými poskoky tamějších superboháčů a pro ty je Rusko jedna z posledních vážných překážek na cestě za uchvácením globální moci, bohatství a diktátem nad celým světem. Jejich velkými problémy je fakt, že jejich nesplatitelně zadlužený kaganát je před krachem a občanskou válkou,kterou tak rádi a bohužel i úspěšně exportovali do celého světa, bez totální porážky Ruska a Číny, která je stále více a více nereálná, už není kde pořádně nakrást, aby opět oddálili svůj bankrot a definitivně zotročili celý svět a v neposlední řadě i fakt, že gramotní otroci ve světě už stále více chápou, co jsou tito "světovládci a filantropové" zač, jaké triky používají a o co jim ve skutečnosti jde.

361533

27.12.2017 18:14

#MeToo? #KillToo!

Matení pojmů

217.?.?.?

Nazývat chazarskou ideologii ovládání, ždímání a zotročení gojimů (neo) marxismem je opravdu zcestné a neférové. Ti, kdo zosnovali a zaplatili z potu a dřiny otroků VŘSR, dvě světové války, nespočet státních převratů zvaných barevné revoluce nebo arabská jara, nikdy nemysleli na ty zoufalce dole, kterým svou chamtivostí a bezohledností připravili na světě jen bídu, očistec a smrt, ale pouze na své zisky a svou globální moc. Jejich jména, nóbl adresy a skutečné cíle jsou již známé. Neoliberální kanibalismus nastolený od konce 70. let eufemisticky zvaný kapitalismus, je jen hodně falešným pozlátkem, na který se, bohužel, nachytaly miliardy chazarských otroků. Ve skutečnosti je to novodobé otrokářství a genocida nevzdělaných a naivních otroků pro 21. století. Vítěz v této válce všechoschopných proti naivním bere vše. Promile chazarských psychopatů v bankách, nadnárodních korporacích, médiích a jejich politických poskoků se snaží intrikami, lhaním, manipulacemi, ekonomickým vydíráním a vojenským nátlakem realizovat přes hory mrtvol a zničených osudů své světovládné cíle. Tentokrát ale tvrdě narazí.

361625

02.01.2018 19:58

Leden v českých dějinách

Leden 2018

217.?.?.?

Co se nepovedlo Hitlerovi,povedlo se bez boje po roce 89. Stačilo na to chybějící zboží v obchodech,závistivost a naivita Čecháčků, kteří naleštěné pozlátko Západu viděli jako ryzí zlato a promile zdejších všehoschopných kariéristů, kteří vycítili příležitost a velkou kořist pokud budou makat pro Rothschildy. Nyní jsme jen zadluženou kolonií Západu.Nic víc, nic méně. Národ je rozeštvaný a na dlouho rozdělený na všehoschopné zlatokopy, mafiány a poskoky Západu na straně jedné a poražené, jen brblající a naivní otroky na straně druhé. Co na tom, že těch druhých je přes devadesát procent národa, vše ovládá a vlastní těch necelých deset procent z první skupiny. Stejně jako na Západě. Většina z té první,výrazně menšinové skupiny stále velmi obdivně vzhlíží k novodobému chazazarskému kaganátu za velkou louží, jehož hegemonie,pokrytectví, bezohledný diktát, organizace a financování válek, náboženských konfliktů, státních převratů, atentátů,dlouhá éra ekonomického a vojenského vydírání, vykrádání a zotročování zbytku světa jsou již totálně profláknuté a jim to přesto a dlohodobě nevadí (proč asi ?), ale zároveň se nyní už velmi rychle blíží ke svému konci. Globální válka nebude, protože chazarští vládci Západu a jejich vděční poskoci dobře ví, že by to byl především jejich rychlý fyzický konec. Jejich adresy a jména jsou známá, jejich skutečné cíle už taky a při závěrečném armagedonu by byli na řadě jako první. A oni se mají velmi rádi a chtějí si ještě užít svého bohatství a moci. Proto budou, stejně jako dosud, i nadále jen manipulovat, intrikovat,lhát,zastrašovat a chrastit zbraněma, financovat z potu a krve otroků exody muslimů z jimi vykradených a vybombardovaných zemí do Evropy, organizovat státní převraty v nepohodlných a strategicky položených zemích. To umí opravdu velmi dobře a mají v tom dlouholetou praxi. Na řadě jsou nyní Irán, KLDR a Kuba, protože právě tam ještě nejsou centrální banky ovládány Rothschildy, Rockefellery, Warburgy, Morgany aj. západními "světovládci".Podporu pro své zločiny jistě nacházejí i u tzv. černé šlechty a dalších starých aristokratických rodů. České, poněkud rychlokvašené a provinční "elity" z řad podnikatelů, namyšlení "umělci" a intelektuálové a vděční zaměstnanci neziskovek jim v tom jistě rády a ochotně pomůžou. Dokud na vlastní kůži nepoznají, že pro chazarské mafiány ze Západu jsou jen užitečnými idioty, obyčejný kanónfutr a kulturně či jinak je neobohatí často negramotní uprchlíci z vykradených a vybombardovaných zemí Asie a Afriky. Asi spoléhají na to, že získají levné a vděčné služebnictvo do svých vil a rezidencí.

361731

1.Kdo ?
Války, konflikty, krize slouží pouze globálním loutkovodičům v pozadí (rozuměj bankéřům, vlastníkům nadnárodních korporací,zbrojních továren, médií ), většinou, ale nejenom s chazarskými kořeny, starým aristokratickým rodům, černé šlechtě a Vatikánu. Jejich vlivní poskoci v politice, médiích, manažerských postech jsou jen jejich zaprodaní , zkorumpovaní a vydíratelní pitbullové. Ostatní, tedy otroci různého stupně, na to v éře tzv. neoliberálního kanibalismu těžce doplácejí svými zničenými a ubohými životy.
2. Proč ?
Pouze války, krize, konflikty umožňují hrstce zločinců s imperiálními ambicemi ovládat a především vysávat svět až na dřeň. Jejich globální diktát a moc, kterému tajemně říkají NWO, je jejich skutečným cílem. Prostředky pak FED, MMF, WB, OSN,CIA, mainstreamové chazarská média atd.
3. Jak ?
Osvědčenými metodami jsou pro ně vyvolání chaosu, válek, krizí, občanských, náboženských a etnických válek, státních převratů a především důsledná aplikace hesla rozděl a panuj ! Zatímco naivní otroci se hádají, perou a zabíjejí pro jejich zisky a moc, oni se globálně spojují, sílí a bohatnou. Zcela bezpracně.

361785

"Nejdříve vás ignorují, poté zesměšňují, pak s vámi bojují, ...a nakonec prohrají." M. Gándhi. Než ten chcípající novodobý kaganát toužící po světovládě definitivně pojde, nadělá ale ještě spoustu zla.

361841

09.01.2018 19:25

Kolik úmrtí a destrukce nás čeká v roce 2018?

Určitě hodně !

217.?.?.?

Chcípající,velmi parazitická, nesplatitelné zadlužená, neuvěřitelně pokrytecká a prolhaná kobyla zvaná Západ, zcela ovládaná a z velké části i vlastněná zločineckými chazarskými psychopaty, už nemá co vytáhnout z rukávu proti svým konkurentům. Proto zoufale kope kde, koho a jak může. Jejich intriky, lži a fígle jsou již známé. Jsou to zesměšňování, mediální lži, manipulace, ekonomické a finanční vydírání, falešné ratingy, manipulace s cenami komodit a akcií, vojenské zastrašování, organizování barevných revolucí a státních převratů,atentátů, etnických a náboženských konfliktů, instalování politických loutek, a když ani to nestačí k dosažení jejich cílů a zisků (o ty jim šlo vždy až na prvním místě), pak nastane dosud beztrestné "humanitární" bombardování nepohodlných a vzpurných. Díky naivitě a pasivitě otroků jim to velmi dlouho vycházelo, ale nyní končí. Tentokrát definitivně. Nyní v zoufalosti a poprvé zcela "odkopaní" už hrají prostřednictvím svých nastrčených poskoků v politických a ekonomických funkcích úplně vabank. Ale poprvé bez dosud jistého nároku na snadnou výhru. Zeměkoule jim bude opravdu malá, ale zcela jinak než plánovali a chtěli. Na to můžou vzít jed.

361852

12.01.2018 19:59

Írán je „ground zero“ pro americkou agendu změn režimů

Jenom na okraj

217.?.?.?

Již teď jsou jsou zbabělí, staří, zoufalí a velmi profláknutí psychopatičtí chazarští "světovládci",přebývající v honosných rezidencích již několik staletí mimo bývalou Chazarii a vykopaní ve 12. století n.l. pro své kruté zločiny z Ruska především na pokryteckém Západě, v zaměřovacím kříži sniperů. Co myslíte, do kdy budou ještě štvát lidi proti sobě, manipulovat se vším, co má nějakou cenu, lhát, krást, vyvolávat konflikty, platit majdany, konflikty a barevné revoluce, a to z krve, potu a hypoték naivních otroků a bombardovat nepohodlné svými poskoky jen proto, aby přes hory mrvol a zničených osudů podvodně zvětšili astronomické zisky a posílili moc nad opovrhovanými otroky celého světa? Dlouho už ne. To by si měli hodně rychle uvědomit, pokud chtějí dožít svůj křivácký a intrikánský život ve vězení, kde již dávno měli hnít.

361905

15.01.2018 18:43

Zeman bude "odejit"

Proč ?

217.?.?.?

Zeman mě sice irituje například svým podbízením se chazarům a Izraeli, ale zároveň mně imponuje tím, že je to silná osobnost, která má svůj myšlenkově konzistentní názor a nebojí se ho veřejně vyslovit a prosazovat, i když poněkud nevybíravým slovníkem. To se o uhlazeném akademikovi s chemickým vzděláním, bohužel, říci nedá. Vypadá na toho, kdo mocným tohoto bizarního lidského mraveniště velmi poslušně odkýve vše, co potřebují k dosažení diktatury západních oligarchů zvané NWO a prosté lidi považuje za naivní a snadno manipulovatelné otroky. A prostí lidé, jimiž namyšlená pražská kavárna (stále nechápu, proč se ti "umělci" a intelektuálové považují za nadřazenou "elitu" společnosti ) i ti, kteří se sami rádi řadí k "elitám" této vykradené kolonie, evidentně a dlouhodobě opovrhuje, můžou mít i tentokrát většinu. Na rozdíl od pana Stwory, nevidím šance Zemana na znovuzvolení tak malé. Pouze musí přijít k volbám hodně voličů z řad těch, kteří jsou v této zemi za outsidery a otroky, za obyčejný kanónfutr a zdroj bezpracných zisků "elit". Dění v českém ďolíku je třeba vidět v poněkud širších souvislotech. Svět se rychle mění a dosud mocný, ale jen na dluh žijící Západ rychle ztrácí svoji dominanci nad zbytkem světa. Budoucnost je v Asii a záleží na tom, kdo z evropských politiků rychleji pochopí, že mírová spolupráce s Čínou a Ruskem je pro ekonomický rozkvět země a mír nezbytná. Takovým patří budoucnost, těm ostatním jen minulost.

361969

Mícháte jablka a hrušky a vydáváte to za banány. Čím déle poznávám lidi, tím více miluji zvířata.

362009

Může vážený editor Zvědavce, Čechokanaďan pan Stwora, odpovědět, proč nebyl zveřejněn můj příspěvek ? Snažím se jít k podstatě neustálých problémů v této neklidné době, která vypadá, že se hraje opravdu o hodně, ne-li o vše ve hře všehoschopných otrokářů se stále naivními a důvěřivými otroky. Pravda, ne vždy se mi to podaří, jsem jenom člověk, ne nadpozemský mimozemšťan či dokonalý robot, a poněkud se opakuji, ale pravda není ani korouhvička ve větru otáčející se po větru ani to, co se někomu hodí do krámu, aby měl větší profit. Děkuji za odpověd. Rozhodně se nad na ní zamyslím a vyvodím z ní závěry.

362012

23.01.2018 22:48

Když vyhraje Drahoš...

Volba

217.?.?.?

Kdo volí médii protěžovaného koně,masivně podporovaného chazarem Sorosem, jeho pány a sponzory z Bilderberg Group,věčně připitým intrikánem Kalouskem,nevzdělaným knížetem se třemi pasy, rychle převlečeným redaktorem Světa socialismu Štětinou, patologickým sázkařem Horáčkem, užvaněnými kavárenskými povaleči, samozvanými "elitáři", rychlokvašenými zbohatlíky, kteří od dob svého zbohatnutí nesnáší denní světlo a všehoschopnými či velmi mladými a naivními poskoky Bilderbergů, je v očích slušných a myslících lidí jen politováníhodný, opovrženíhodný a diskvalifikovaný.

362076

25.01.2018 19:37

Když vyhraje Drahoš...

RE: Volba

217.?.?.?

Je nesporné, že Drahoš je černý a velmi tvárný kůň "elitářů" tohoto světa, tedy Rothschildů a spol., jejichž poskokem pro špinavou práci Soroš je a vždy byl. Česká samozvaná a rychlokvašená "elita", především z Prahy, média,zbohatlíci, kavárenští povaleči a zmanipulovaní naivní a mladí to jen dokládají. Důkazů se dá najít nespočet, stačí jen chtít. Sorosovy neziskovky jsou placené Rothschildy, jejich fondy jsou prakticky bezedné. Vybírají si v každém státě přednostně ty loutky, které jim horlivě odkývají a podepíší vše, co jim vidí na očích a co potřebují k dosažení chazarské světovlády pomocí nekonečných intrik, lží, manipulací s otroky, gigantických loupeží za bílého dne, vydíráním a státními převraty či válkami zinscenovanými a vyvolanými vždy pod falešnou vlajkou jejich poskoky z tajných služeb,vydírání už jen strachem krytého, ničím opravdu hodnotným krytého petrodolaru, který by se měl jmenovat spíše escobar a také "humanitárního" bombardování naivních, bezbranných a důvěřivých otroků.To jen na pochopení souvislostí pro pomaleji myslící. Dobře finančně nebo materiálně uplacené z principu přesvědčit nelze. Soros či přesněji Rothschildové a další rodinné klany Západu, vlastníci privátní globální hydry zvané FED výše uvedené svinstvo vždy platí jen z krve a potu ždímaných a na jatka posílaných otroků a přímo fantasticky z toho vždy bohatli, na své si vždy přišli a přijdou i jejich poslušné loutky v politických a manažerských funkcích. Je nejvyšší čas to navždy změnit. Jinak si člověk nezaslouží pojmenování Homo sapiens a rychle spěje ke svému konci.

362125

je s velkou pravděpodobností jen další, na intrikách a podvodech založený elitářský a chazarský projekt. Do EU přispíváme prý 7,6% HDP, získáváme od ní cca 1,9% HDP. Pokud jsou tyto informace pravdivé (tato čísla jsem převzal z Czech free press), pak je členství v EU výhodné jen pro nejsilnější hráče tohoto uskupení, především pro Německo, Francii, Nizozemí, Švýcarsko, Rakousko a pár dalších zemí. Pro později začleněné země bývalého východního bloku je účast v EU ztrátová. A sionisty zcela ovládaná a bez voleb jmenovaná věrchuška EU chce ještě sankcionovat země, které odmítají jejich kvóty uprchlíků právě ze zemí vykradených a vybombardovaných na přání a v zištném zájmu jejich intrikánských a převážně chazarských pánů a loutkovodičů ? Na účet zbytku světa dosud blahobytně žijící, a současně nesplatitelně zadlužený a v brzké době krachující Západ, a především USA, se stále ještě považují za elitu a hegemona světa, který má morální právo a sílu diktovat ostatním, co je správné a co ne ? Takový skrytý otrokářský systém v 21. století je neuvěřitelný a nemá šanci na dlouhé přežití..

362246

01.02.2018 18:07

Pokerová tvář při špatných kartách

V Davosu,

217.?.?.?

na setkáních Bilderberg Group, v Trilaterální komisi, v CFR, WB, MMF, OSN a na dalších setkáních "elit" Západu se už dávno hraje jen falešnými kartami. Dosud ještě mocní a vlivní se tam ukájejí svou mocí a bohatstvím vystavěnými na nespočetných lžích, intrikách, vydírání, zastrašování, vyvolávání konfliktů, krizí, válek, státních převratů a nespočtu zničených životů a osudů všude tam, kde cítili a cítí tučnou kořist. Naštěstí éra dominance nyní už jen strachem krytých petrodolarů a největších intrikánů, loupežníků a zločinců s navenek uhlazeným chováním nenavrátně končí. Bohužel, ještě chvíli to potrvá a jak dobře známo, chcípající kobyla nejvíce kope. Možná jim ale už došlo, že jejich čas končí a nyní spekulují, jak vyváznout se zdravou kůží. Jejich patologická touha po moci a bohatství sežrala nejen jejich dojnou krávu (kapitalismus) a vytvořila všepožírající neoliberální kanibalismus, ale především zcela ovládla jejich nevyléčitelně nemocné a bezcitné duše.

362268

03.02.2018 16:23

Únor v českých dějinách

Únor 2018

217.?.?.?

Byt v králíkárně pro mladé manžele čekající rodinu dnes vyjde na cca 3 až 5 mega, zatímco za zlých komunistů se dal dekret na stejný byt sehnat v hospodě i pod sto tisíc, včetně Prahy. Pokud se jeden z nich upsal na deset let pracovat tam, kde neměli příslušné pracovníky, byt dostali zcela grátis. Voda, distribuovaná např. v Praze frantíky, nám zdražila stokrát, polostátní (mě to zní jako skoro ku.va) ČEZ nám energie zvednul cca 15 x, k zubaři musíte jít s naditou šrajtoflí, nájemné se zvedlo 10x až 50x (podle lokality),Sunar pro kojence šel z deseti na cca tři stovky, v autoservisu platíte desetitisíce i statisíce,lístek MHD je cca 20x až 30x dražší. Pravda, ceny mobilů, PC, TV a nejrůznějších elektrických nesmyslů padají skoro stejně jako jejich životnost, můžete se jet podívat kamkoliv, včetně nejodlehlejších tramtárií (tedy pokud na to máte), sledovat desítky TV programů, které však nabízejí jen dekadentní formu kultury pro nemyslící a unavené idioty (výjímky stále existují), kupovat v nespočetných obchodech, které však vydávají nekvalitní šunty za jedinečnou příležitost, nechat studovat nepříliš snaživé a nadané potomky za patřičný obolus a sponzorské dary na privátních školách, kupovat nablýskaný šrot i nové vozy věhlasných značek, které však ztrácejí na hodnotě rychleji než meteorit na svítivosti atd. Tomu, kdo ovládá přímou úměrnost, je už dávno jasné, že tento tzv. pokrok je v podstatě návrat k otrokářství. Ti, kdo si po listopadu 89 hodně nakradli a hodně pomohli díky restitucím a ochcávání daní to zcela jistě vidí jinak. Někteří však od té doby nesnášejí denní světlo,berňák a především pravdu.

362290

06.02.2018 16:16

Únor v českých dějinách

RE: Únor 2018

217.?.?.?

Nemám ve zvyku reagovat na posměšky, ale tentokrát udělám výjímku.Soudruh opravdu nejsem, pouze něco pamatuju, přemýšlím a srovnávám. Fakt, že moc nechápete, jsem rychle pochopil. Nemesíte být ale smutný, takových je v této zemi mnoho. Za zlých komunistů a tureckého hospodářství byl ale stát bez dluhů přestože lidé přikrádali po stovkách i tisících, naopak měl pohledávky v několika zemích. Stavělo se o stošest, zdravotnictví grátis, doprava za hubičky, základní potraviny, elektřina, voda rovněž. Bylo to tu sice šedé a zaprášené, ale naše. Dnes jsou nejlepší firmy v cizím vlastnictví, stejně jako největší banky, mnohé firmy jsou zničené (Poldovka,ČKD atd.) nebo v úpadku, protože byly a jsou nežádoucí konkurence západních otrokářů. Stát má dluhy blížící se 2 biliónům, více než 1,3 biliónu mají dluhy občané, o firmách ani nemluvě. Smějí se a mlaskají pouze ti, kteří po listopadu rychle zahodili své rudé knížky a privatizovali to, co zbylo po západních kobylkách a to, co za socíku jen správcovali, restituenti a dobře placení poskoci západních bank a korporací. Dnes jsme jen kolonie Západu, jeho montovna,skladiště a smetiště, která drží hubu a krok více než za vysmívaného RVHP. Socialismus jsme jako přežitek a zlo minulé doby vyhodili na Východ a dnes se nám vrací ze Západu v podobě laviny směrnic, příkazů, zákazů, uprchlíků atd. Pár rodinných klanů Západu (Rothschildové, Rockefellerové Warburkové, Lazardi Morganové, Vanderbiltové ad.) už od roku 1913 mělo a dosud má bianco šek na tištění jen virtuálních dolarů a nyní i eur, protože dosud je mezinárodní obchod realizován v těchto měnách. Globální parazitismus a vysoká životní úroveň Západu stojí a padá s dolarem a americkou hegemonií ve světě. Západ pokrytecky šířil údajnou svobodu, tzv. zastupitelskou, korumpovatelnou a vydíratelnou demokracii všude tam, kde ještě bylo co ukrást.A v bývalých zemích východního bloku toho bylo opravdu hodně, pouze to zdejším hlupákům obdivujícím nablýskané pozlátko Západu nedocházelo. Pád nesplatitelně zadluženého a přežraného Západu doslova na držku a dominanci Asie (hladového tygra, který loví nejlépe ) lze očekávat v horizontu několika málo let. Pak snad i Vy pochopíte, proč ten socík musel koncem 80. let padnout.

362329

že chazarský kaganát za velkou louží končí svoji dlouholetou hegemonii, světovládu a globální poručníkování založené na dávno jen strachem krytým dolarem, prolhaných médiích, všehoschopných tajných službách a vojenské síle, která rychle ztrácí svoji převahu. Svět v tomto století už nebude unipolární, ale multipolární s hlavním centrem moci v Asii. Sebevědomým zabedněncům, kteří byli zvyklí mnoho desetiletí na to, že celý svět mohou snadno manipulovat, beztrestně vykrádat. organizovat státní převraty, revoluce, krize a války a ještě to pokrytecky vydávat za humanitární pomoc, šíření svobody, demokracie a lidských práv, to stále ještě nedochází nebo se s tím odmítají smířit, ale zbytku světa to už dochází. Brzy budou mít intrikánské chazarské zrůdy ovládající Západ úplně jiné starosti než globální světovládu.Svět bude pro ně malý, ale zcela jinak než plánovali. Je jich sice dost, ale těch jimi ždímaných, obelhaných a hodně nas.aných je neporovnatelně více. Mimochodem,stověžatá Praha je hodně velkým hnízdem chazarů konvertovaných k sionismu ve střední Evropě. Proto je zde tolik namyšlených příslušníků "elity" mezi "umělci", kteří toho mnoho neumí, inteligenty a podnikately, kteří opravdu nemají rádi, když někdo štourá v tom, jak zbohatli. Jejich fatální slabinou je právě ta patologická namyšlenost a opovrhování zbytkem národa, které z nich čiší na sto honů. Obyčejní lidé mají však více zdravého rozumu než "elity", které v této zemi dosud svědomitě plní úlohu páté kolony západních světovládců, dobře přisáté na Rothschildův bezedný cecek (Soros je a vždy byl jen jeho poskok). A ještě jedna poznámka na závěr. Ty takzvané "elity" zcela postrádají sebereflexi, soudnost, pokoru a sociální inteligenci. Za vším svým konáním vidí pouze pouze osobní prospěch,pohodlí, slávu a moc. Podle toho poznáte je spolehlivě vždy. A to jim bude osudné.

362344

se hrdinně postavili německým fašounům v roce 1939. Dnes však hrají roli užitečných idiotů pro chazarské zločinecké "elity" Západu, kteří za hrst nekrytých escobarů nazývaných stále ještě dolary, udělají cokoliv. Tím definitivně smázli a pohřbili hrdost a hrdinství svých prapředků a zařadili se k miliónům jiných prospěchářských kolaborantů v zemích EU.

362363

09.02.2018 19:19

Kdy se Spojené státy budou zodpovídat za své války a agrese?

Zatím to vypadá,

217.?.?.?

že na svatého dyndy, což znamená nikdy. Ale svět se hodně rychle mění, a to jinak než by si převážně chazarští světovládci za velkou louží přáli. Fakt, že hegemonie USA a jejich vazalů v Evropě je dlouhodobě neudržitelná, si už štěbetají i vrabci na střeše, stejně jako to, že dolar jako světová rezervní měna se blíží ke svému konci. Západní ekonomika je plná gigantických bublin např. s finančními deriváty, cenami nemovitostí, falešných ratingů a účelových manipulací s cenami komodit, akcií, dluhopisů. Nyní už západní "elity" začínají vnímat, že se situace ve světě pro ně nevyvíjí zrovna dobře, a tak chtějí alespoň určovat, kdy ten krach nastane, aby na něm opět vydělaly a měly čas zahladit stopy a přesídlit jinam. S krachem dolaru skončí i hegemonie Ameriky, a ta se stane pouze jedním z center globální moci. Pak možná bude volána mezinárodním společenstvím (ne však Rockefellerovou OSN) k zodpovědnosti za vyvolávání válek, státních převratů, krizí, konfliktů atd, i když tomu osobně moc nevěřím. Budoucnost je v Asii a pokud to lídří a především občani Evropy včas nepochopí, čeká Evropu osud už jen na dluh žijícího zámořského kaganátu. Pokud by se USA měly zodpovídat za všechny své loupeživé války a agrese a zaplatit jen materiální škody způsobené napadeným a vykradeným státům světa, byli by z tamějších "elit" jen opovrženíhodní žebráci a životní úroveň Američanů by se dramaticky snížila na úroveň rozvojových zemí. To se však zřejmě nestane.Takové Německo, které vyvolalo a vedlo dvě světové války, by po zaplacení oprávněných reparací rovněž dramaticky zchudlo. Místo toho Němci předvádějí zbytku světa, že nic platit nehodlají a nadále se vychloubají svojí vysokou životní úrovní a velkou mocí. To samé by Asiaté mohli nárokovat po Japonsku.

362394

12.02.2018 18:24

28 znaků, že západní pobřeží USA je „opékáno“ jaderným zářením z Fukušimy

Celý svět je dlouhodobě "opékán"

217.?.?.?

chazarskými podvody, nekonečnou lží, ďábelskými intrikami, manipulacemi nemyslících otroků, vydíráním,korumpováním, zadlužováním a "humanitárním" bombardováním nepohodlných či ziskově "zajímavých" zemí této planety. Tito "pánové i dámy", většinou chazarského původu, ve skutečnosti jen nemocné zrůdy a globální zločinci non plus ultra, by si měli rychle uvědomit ,že už dlouho jsou v zaměřovacím kříži sniperů, ať se hnou kamkoliv. Jejich jména, adresy, cíle i metody jsou již dlouho známé. Jak dlouho ještě chtějí tito psychopati diktovat světu své podmínky, aby dosáhli zamýšlené světovlády, samozřejmě a jako vždy pod falešnou vlajkou ?

362478

14.02.2018 19:07

Kdy se Spojené státy budou zodpovídat za své války a agrese?

Jen upřesnění

217.?.?.?

pro znalce Mojžíše. Již dlouho vidím hlavní příčinu mnoho příšerných zel a svinstev současného světa v obrovském bohatství a tím i moci rodinných klanů bankéřů a průmyslníků ( Rothschildů,původně Braunů z Frankfurtu am Main, Rockefellerů, původně Rockenfellerů z německého Neuwiedu, Warburgů z Hamburku, Schiffů,taky původně Němců, Lazardů z Paříže, Israel Moses Seifů přesídlených do Říma, Morganů,Vanderbiltů,Kochů, Bushů žjících v USA ad.), ve starých šlechtických a panovnických rodech Evropy a Asie (Rakousko,Itálie, Španělsko, Británie, Holandsko, Saudská Arábie ad.), v CFR, Bilderberg Group, Trilaterální komisi, v tzv. think tank Západu ( Chatham House, Brooking Institute),neocons ( Kagan ),v Sorosových neziskovkách typu OSF,v Murdochově, Turnerově, Springerově ad. mediálních koncernech), a tak bych mohl pokračovat ještě dlouho. Kdo četl mé předchozí příspěvky, je mu to jasné. Běžné obyvatele USA, západní Evropy či Japonska považuji za otroky a kanonenfutr šílených psychopatů známých také jako Deep State, jako jsme my, pouze tamější otroci dostávají o něco více drobečků z královsky prostřeného stolu psychopatů se světovládnými ambicemi. Naštěstí éra západních světovládců a především všehoschopných zločinců už končí, ať si to uvědomují nebo ne.

362552

16.02.2018 19:50

Pozdrav z Muslimic

Podle plánu mocných tohoto světa

217.?.?.?

Evropané jsou většinou vzdělaní, pracovití a přemýšliví. Výjímek je ale dost. To se mocným iluminátským a sionistickým klanům bankéřů, průmyslníků, vlastníkům největších investičních fondů, starým panovnickým a šlechtickým rodům nyní vůbec nehodí do krámu. Potřebují otroky jen tak inteligentní, aby mohli vykonávat činnosti přinášející elitám zisk,příliš nemysleli, kupovali jejich nablýskané krámy s kurvítky, a to nejlépe na dluh a hypotéky u výše uvedených bankéřů. Tak se z nich stanou doživotní novodobí otroci s olověnou koulí na noze. Nynější přesídlování imigrantů z "elitami" Západu vykradených a vybombardovaných zemí Afriky a Blízkého a Středního východu pomocí neziskovek do Evropy sleduje právě tento cíl (Kalergiho plán se právě realizuje). Severočeské "Muslimice" jsou takovým předobrazem dalšího vývoje v Evropě, včetně české kotliny. Heslo rozděl a panuj, velký chaos, války, korupce politiků, intriky, vydírání, zastrašování a prolhaná média byly a jsou nejučinnější zbraně několika miliónů iluminátů a sionistů k ovládání, zotročování a ždímání miliard naivních a nemyslících otroků. Jak dlouho ještě ?

362617

22.02.2018 19:36

Stávající světový řád je odsouzen ke zkáze

Zednářsko - sionistický projekt NWOO skončí

217.?.?.?

na smetišti dějin a jeho strůjci se budou muset zodpovídat před zcela nově vytvořeným mezinárodním tribunálem za své nespočetné intriky, podvody, zločiny, války a konflikty, které záměrně vyvolali. Bez ohledu na své současné postavení, bohatství, moc či původ. Opovrhují otroky a ždímají je až na dřeň, ale zároveň se jich hrozně bojí. Proč ? Velmi dobře ví, co vždy pod falešnou a tuze pokryteckou vlajkou vyvolali a způsobili a proč to udělali. Za mnoha příšernostmi v současném světě doslova ční jejich patologická touha po bohatství a moci, jejich asociálnost a zvrácený hodnotový systém. Navíc je jich ve srovnání s miliardami "otroků" zoufale málo a strašně se bojí o své životy a nezasloužená privilegia. Vlastní sice lichvářské banky, investiční fondy, nadnárodní korporace vyrábějící kdeco, mají koupené politiky, mediální děvky, ratingové agentury atd., ale je jich zanedbatelné procento. Jsou sice velmi bohatí, mocní a nebezpeční a nyní už v zoufalosti schopní úplně všeho, ale ve srovnání s miliardami soustavně obelhávaných, manipulovaných a ždímaných otroků je jich zanedbatelně málo. A navíc se mají strašně rádi. Sice straší jaderným armagedonem, ale současně se jej bojí, protože ví, že tentokrát by nevyvázli živí. Proto nepodléhejte panice a pocitu bezmocnosti. Sice budou ještě nějakou dobu hodně škodit a kopat, ale už dobře ví, že jejich éra končí. V éře internetu se o jejich cílech, metodách a zločinech proti lidstvu rychlostí blesku dozví celý svět. " I největší řeka začíná jako malý potůček " (Konfucius).

362744

01.03.2018 19:01

Přicházející války ukončí všechny války

Chazarští intrikáni

217.?.?.?

ovládající a z velké části i vlastnící nesplatitelně prodlužený Západ, brzy dojedou na svoji nenažranost a patologickou touhu po světovládě. Jejich otitulované děvky vymyslely tzv. neoliberalismus, v němž naprosto všehoschopný vítěz bere úplně vše a podržtaškům dá slušně nažrat, otrokům pak jen drobečky z královské hostiny chazarských a také zednářských zločinců, kteří se stali "elitami" Západu a po krachu východního bloku otevřeně a mnohokrát velmi krvavě demonstrovali svoji patologickou touhu po světovládě a přivlastnění si zbytku světa. Jinými slovy, v éře neoliberálního kanibalismu sežrali patologicky nenažraní globání paraziti své hostitele a tím skončí i oni. Jimi koupení, také hodně nenažraní a současně dost namyšlení otroci v politice, manažerských funkcích, mediální děvky a nejrůznější "politruci" jakbysmet. Brzy budou mít příslušníci "elit" a jejich podržtaškové, konfidenti a přisluhovači úplně jiné starosti než to, kdo bude tvořit globální světovládu a co jim z toho kápne na privátní konta. Svět jim bude malý, ale zcela jinak než původně zamýšleli. Nechali vykopat hroby pro nadbytečné naivní otroky, ale brzy v nich skončí sami. Jejich děvky a poskoci také. Před tím ale budou ještě mohutně intrikovat, lhát, manipulovat s naivními otroky a hnát je do konfliktů a válek za výlučně své zisky. Jako vždy.

362834

02.03.2018 18:29

Březen v českých dějinách

Zatemnění otroků

217.?.?.?

je pro chazarské a zednářské psychopatické be.tie toužící po absolutní světovládě poslední šancí, jak přežít a získat ještě více bohatství a moci. Ve své namyšlenosti v těch věžích z nakradené slonoviny ale opomněli jeden důležitý faktor. Myšlení a poznání opovrhovaných otroků. Z toho pro ně plyne v současnosti jediné. Jejich nekonečné intriky, lži, podvody, zlodějiny a zločiny proti lidstvu jsou u konce. Bohužel, díky naivitě a pasivitě otroků zažijeme ještě hodně zlých chvil, ale konec patologických intrikánů, zlodějů, lhářů a podvodníků se rychle blíží. Nakupte si trvanlivé potraviny, nevěřte hodnotě peněz,chraňte si půdu a střechu nad hlavou, vypněte jejich nyní už zoufale prolhanou chazarvizi a začněte přemýšlet, proč se dějí všechny ty nespočetné hrůzy ve světě, komu to prospívá a kdo z těch hrůz soustavně astronomicky profituje. Budete zděšení a současně zachráněni. Pak teprve pro ně nastane "game over". Pro vás pak osvobození z nekonečného otroctví, které se neuvěřitelně pokrytecky a falešně vydává za nejlepší způsob uspořádání lidské společnosti.

362845

04.03.2018 17:18

Součet veškerých obav USA ohledně Koreje: Mír

Říše zla

217.?.?.?

není Irán, Rusko, KLDR a Čína,jak pravil poněkud málo talentovaný G.W. Bush,ale západní zločinecké "elity", které již velmi dlouho, luxusně a na účet otroků žijí ve věžích z nakradené slonoviny, které chtějí jakýmkoliv způsobem zotročit, podrobit si a vykrádat i tím nejodpornějším způsobem zbytek světa. Poněkud však po krachu východního bloku zaspaly na vavřínech. V příštím globálním konfliktu, který opravdu hrozí každým dnem i nocí, jsou totiž cílem číslo jedna. Stále jim to však nedochází ! Jak od Ruska a Číny, tak i od obelhávaných,manipulovaných a na dřeň ždímaných otroků, jimiž pohrdají a připravují pro ně, jako vždy pod falešnou vlajkou, nová krvavá jatka za výlučně své zisky a zájmy. Jako dosud vždy. Nechtěl bych být v kůži těch sebestředných, většinou přestárlých imperátorů s chazarským původem či příslušností k tajným zednářům, kteří už velmi dlouho jen soustavně lžou, intrikují, podvádějí, manipulují prostřednictvím mediálních ku.viček otroky, vydírají, zastrašují, vyvolávají svými poskoky v tajných službách,médiích, politice státní převraty, revoluce, krize a války po celém světě jen proto, že se ve své patologické touze po moci a bohatství povýšili na všemocné bohy a naprosto ztratili soudnost. Opravdu ne! Jejich éra končí, ať si to přiznají nebo ne.

362867

05.03.2018 19:17

Válka proti mužnosti

Jde o něco jiného

217.?.?.?

Mocným tohoto světa jde o to vyvolat mezi otroky konflikty a války jakýmkoliv způsobem. V tomto případě válku mezi pohlavími, jindy jde zaseo válku mezi etniky (Jugoslávie), mezi věřícími (mohamedáni vs křesťané, sunnité vs šíité), státy (Ukrajina a Pobaltí vs Rusko), chudí proti bohatým, Západ vs Východ atd. Jen šíření chaosu a důsledná aplikace hesla "rozděl a panuj" stále umožnuje zlomku procenta lidstva, většinou chazarských a zednářských superzločinců a jejich zkorumpovaným, vydíraným a zastrašeným poskokům v politice, médiích, manažerských postech beztrestně manipulovat s naivními otroky, vykrádat svět, obohacovat se na jejich práci a páchat obrovské genocidy na bezbranných a naivních. Navíc války pro ně vždy dosud byly největší byznys a přinášely jim fantastické zisky. Kdysi jsem věřil, že svět vedený ženami, které rodí nový život, bude spravedlivější a méně konfliktní než ten řízený muži. Bohužel, to už dnes neplatí. I mnohé ženy zatoužily po moci, bohatství, pohodlí a luxusu a odmítají vidět odvrácenou stranu svého blahobytu a relativního štěstí. Nejčernější scénář pro výše uvedené zločince je svět bez válek, konfliktů a v harmonii jak mezi lidmi, tak i s přírodou, jejíž jsou lidé nedílnou součástí.

362901

07.03.2018 19:02

Dôsledky nových ruských zbraňových systémov

USA hegemonie a diktát brzy skončí,

217.?.?.?

dolar i euro budou velmi brzy jen špatné palivo do kotlů, intriky, podvody a zločiny Západ ovládajících chazarských a zednářských zločinců budou brzy obíhat celým světem a svět čekají velké, ale opravdu velké změny. Ještě se nějakou chvíli bude harašit atomovkama, strašit krizí a vyhrožovat nepohodlným nedodržováním lidských práv a porušováním svobody, ale kostky jsou již vrženy. Chamtivý Západ a jeho "elity" i poskoky čekají, a to zcela zaslouženě, hodně krušné časy. Reálnou hodnotu budou mít jen nemovitosti, půda a drahé kovy. Čisté svědomí bude rozhodně velký bonus. Ti, kdo se z nejrůznějších důvodů zaprodali globálním zločincům a současně šíleným "světovládcům" se zřejmými patologickými znaky ze Západu, budou této velmi zištné a touhou po penězích motivované volby hodně litovat. Byla to však jejich volba.

362949

11.03.2018 17:07

USA se snaží záměrně prodlužovat krveprolití v Sýrii

Krveprolití v Sýrii je jen další zoufalý a hodně krvavý "vynález"

217.?.?.?

západních elit a jejich poskoků v tajných službách, politice, think tancích a v médiích k nastolení SS světovlády a zotročení a vykradení Ruska a Číny, ale tentokrát tvrdě narazí. Předtím jim beztrestně prošel Afghanistán, Irák, Lybie, četné Majdany a barevné revoluce zorganizované, vyvolané vždy pod falešnou vlajkou a zaplacené přes poskoka Sorose Rothschildy, Rockefellery, Vanguardem atd. Tak se namlsali, že se cítili všemocní a naprosto beztrestní. Ale všeho do času. Reálně uvažujícím zločineckým "elitám" silně profláknutého zámořského kaganátu jde už nyní především o PRODLOUŽENÍ agónie americké hegemonie, diktátu a krachu petrodolaru, aby měli čas se přestěhovat do bezpečnějších sídel, ještě něco na dramatickém pádu akcií, dluhopisů a měn vyrejžovat a ulít nakradené bohatství v bankovních rájích. Někteří z nich však stále ještě s arogancí, bezohledností a sebevědomím sobě vlastním naivně věří, že globální světovláda nad miliardami otroků a rozkradení zbytku světa je na dosah a že proces s nimi jako s válečnými zločinci, globálními loupežníky, podvodníky, lháři a intrikány je v nedohlednu a vyloučený předem. Šeredně se tentokrát pletou. A brzy to poznají.

362991

13.03.2018 18:58

Kdo má prospěch z otrávení ruského emigranta v Británii?

Zoufalství zločineckých "elit" Západu nezná mezí

217.?.?.?

Rusové mají velmi dobrou paměť a taky někteří dost přemýšlí. Jim by otrávení dalšího koupeného, nyní už bezvýznamného a nevěrného přeběhlíka nervovým plynem opravdu neposloužilo. Nyní opravdu ne.Původce tohoto činu vidím v CIA, MI 6 a nejspíše v Mossadu. Všechny výše jmenované služby jsou již dávno profláknutými, placenými a zkorumpovanými poskoky (zdaleka ovšem ne jedinými !) Rothschildů, Rockefellerů, Warburgů, Lazardů, Israel Moses Saifů, Morganů, Vanderbiltů, Bushů, Habsburků, Borgiů, Thyssenů, Kochů a mnohých dalších "elit" chcípajícího Západu. Zkouší už všechno možné i nemožné, ale svůj konec i konec svého snu, totiž globálního impéria tím nezmění. Maximálně svoji agónii opět trochu oddálí. Ale jen málo. Jejich mediální děvky, četní politruci v politických funkcích, podržtaškové a poskoci brzy poznají, že pravda vždy vyjde najevo, i když my, opovrhovaní, obelhávaní a až na dřeň ždímaní otroci, u toho už nemusíme být. A "boží mlýny" tyto zrůdy v lidské podobě sice pomalu, ale zato napadrť semelou na odporný biologický odpad, před kterým si každý slušný člověk jen odplivne.

363019

14.03.2018 19:12

Páté pravidlo aritmetiky

Blbcům, kteří nemyslí, se snadněji vládne

217.?.?.?

Zejména v době, kdy jsou otroků přebytečné miliardy. A totální zblbnutí otroků záměrně ničeným vzdělávacím systémem, ubohou americkou pseudokulturou a mainstreamovými sra.komety je přesně to, co Rothschildům, Rockefellerům ad. velice vyhovuje a hraje do karet. Mají na své straně sice hodně zkorumpovaných, vydíraných a vypráskaných vlastizrádců, nejrůznějších podržtašků, politických a mediálních ku.viček, ale i tak jich je zoufale málo. Idolem šílených a psychopatických "světovládců" je otrok snadno manipulovatelný, nemyslící, který žije na úvěry a hypotéky a bezmyšlenkovitě kupuje za svůj pot a krev všechny s.ačky s nainstalovanými kurvítky nabízené reklamou. "Světovládci", kteří vlastní výrobní korporace i banky, mu milerádi vyhoví. Jejich jen strachem kryté a stále více jen imaginární peníze či spíše už jen čísla jsou tak kryté naivitou a chtivostí nemyslících otroků.I hloupý sedlák ví, že takovéto krytí může skončit jen krachem celého systému založeného na podvodech, lžích, intrikách a manipulacích. Jen ti dosud všemocní "světovládci" ze Západu si ve svých věžích z nakradené slonoviny tuto prostou pravdou neustále odmítají přiznat a dál šíří prostřednictvím svých poskoků a prostitutů chaos, války, majdany, barevné revoluce a nekonečné lži. A proto prohrají. Stačí jen začít přemýšlet.

363045

15.03.2018 20:29

Bude u nás...?

Nakupte trvanlivé otraviny,

217.?.?.?

dojděte si ke studánce pro vodu, utraťte za základní životní potřeby jen strachem z důsledků krachu kryté peníze, nyní už spíše jen papírky a číslice, okopávejte půdu, všímejte si přírody (jste její nedílnou součástí ), začněte číst klasiky a vypněte televizi. A hlavně nevěřte prolhaným chazarským médiím a začněte trochu přemýšlet, komu všechny ty hrůzy současného světa fantasticky prospívají a kdo na ně naopak
těžce doplácí svými životy, zničenými osudy, vlastním potem a krví ! Budete překvapeni, zachráněni a konečně tím uděláte něco opravdu pozitivního pro sebe a své blízké a milované.

363077

je matkou USA a nyní už jen jejich pokornou služkou. Matka i ambiciózní dcera poněkud zaspaly na vavřínech a právem nyní sklidí to, co zasely. Kradly, lhaly, intrikovaly, podváděly a jejich nespočetné oběti je nyní mají na mušce. Kdy už tihle namyšlení a bezohlední psychopati aspirující na světovládu konečně pochopí, že prohráli ?

363100

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 86 čtenářů částkou 16 289 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Volby v Rusku18.03.18 10:50 Rusko 5

Hrozící útok na Sýrii ze strany Spojených států18.03.18 00:50 USA 2

Savčenkovou obvinili z plánování útoku na parlament z minometů17.03.18 14:55 Ukrajina 1

Užiteční idioti zase protestují16.03.18 20:00 Česká republika 1

Korektnost dne: Bílí Kanaďané se v kampani omlouvají za barvu své pleti16.03.18 15:35 Kanada 5

Přesně 50 let americkému masakru ve vietnamské My Lai16.03.18 09:26 USA 1

Černoši v JAR vraždí bělochy, svět se dívá jinam15.03.18 20:43 Jihoafrická republika 1

15. březen 1939 -- v médiích TICHO15.03.18 19:11 Česká republika 4

Kočka sleduje na mobilu svou majitelku, která zemřela15.03.18 02:49 Neurčeno 0

Pokračujeme v agonii: kouření v hospodách neprošlo14.03.18 21:09 Česká republika 3

Student z USA ve škole řekl, že jsou jen dvě pohlaví. Dostudoval14.03.18 20:46 USA 3

Genderové šílenství v Británii: Tesco předělává nákupní vozíky, byly sexistické13.03.18 01:30 Británie 2

USA dodávají zbráně teroristům IS12.03.18 06:32 USA 0

Z Českého lva udělali politickou agitku, kritizuje dokonce bulvár11.03.18 15:10 Česká republika 4

Pochod „Za slušné Slovensko“ v Bratislave – ako som to videl a zažil10.03.18 17:37 Slovensko 10

Vypadali příliš spokojeně, prohlásil Afghánec, který ve Vídni pobodal čtyři lidí10.03.18 15:20 Rakousko 0

Na Slovensku práve prebieha (krvavý) PUČ09.03.18 08:47 Slovensko 2

Belgická banka ztratila 11 miliard € z libyjských peněz 09.03.18 02:06 Belgie 2

Nebezpečí implementace zbraňové směrnice: citace z vládních materiálů08.03.18 09:24 Česká republika 4

Agresivní imigrant si v tramvaji neměl kam sednout, tak ze sedaček vyhodil dvě Švédky07.03.18 23:09 Švédsko 4

Měnové kurzy

USD
20,68 Kč
Euro
25,43 Kč
Libra
28,83 Kč
Kanadský dolar
15,78 Kč
Australský dolar
15,96 Kč
Švýcarský frank
21,73 Kč
100 japonských jenů
19,51 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
6,02 Kč
100 maď. forintů
8,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
35,95 Kč
1 unce (31,1g) zlata
27 170,30 Kč
1 unce stříbra
337,58 Kč
Bitcoin
152 377,67 Kč

Poslední aktualizace: 18.3.2018 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?