Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 16 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, coder, Sugar, VojtaIL.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.04.2014 15:40

Čtvrtá politická teorie

Drobné opomenutí

VojtaIL 84.?.?.?

Autor eseje napsal o ideologiích 20. století hromadu slov. A v jejich záplavě ZAPOMNĚL NA TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ. Zapomněl na to zásadní, co od sebe odlišuje ideologie (víry) MÍRUMILOVNÉ a MILITANTNÍ.

Ve jménu fašismu byly vyvražděny miliony nevinných lidí. Jen proto, že šiřitelé fašistické ideologie věřili v jejich tzv. MÉNĚCENNOST. Ve jménu komunistické ideologie bylo vyvražděno ještě více nevinných lidí. Neboť základním atributem komunistické ideologie je nenávist a boj. Tedy tzv. TŘÍDNÍ NENÁVIST A TŘÍDNÍ BOJ. A tak se mohlo snadno stát, že Stalin a Mao nechali (a to v dobách míru!) povraždit více lidí, než kolik jich zahynulo v důsledku obou světových válek. Jen v zájmu své milované ideologie.

A tak si dovolím autora doplnit. A varovat všechny věřící. Nabádá-li vás Vaše ideologie (víra) k nenávisti, je špatná. A je lhostejno, zda vás nutí k vymítání Satana a jeho "stoupenců", či jen k boji s nevěřícími, k nenávisti příslušníků jiného národa, či pravicujících a zinkajících ... Ve všech případech jde o MILITANTNÍ VÍRU. A jak jsem už výše ukázal, MILITANTNÍ VÍRY BYLY V LIDSKÝCH DĚJINÁCH PŘÍČINOU TOHO NEJHORŠÍHO ZLA. Bez výjimek.

308888

24.04.2014 14:43

Čtvrtá politická teorie

RE: Drobné opomenutí

VojtaIL 84.?.?.?

> hlúpstť -Stalin má na svedomí cca 5 mil. sovietskych občanov,

A proto, že povraždil "jen 5. milionů nevinných lidí" spáchal menší zlo? Tak to myslíte, pane Timure?

> Myslim, ze ideologie jsou z casti prezite,

Ideologie a víry nebudou nikdy přežité, pane/paní "185". Proč? Protože lidský mozek je tak uzpůsobený. Lidský mozek snadno a rád přijímá víru. O mnoho snáz, než skutečné poznání. Víry lze totiž nabýt téměř bez námahy. Kdežto učení bolí. A mozek má ještě jednu zajímavou vlastnost. Podlehne-li sebestupidnější víře, má obrovskou touhu šířit ji dál. Toho jste si ještě nevšiml/a?

Pane Smokin Joe, upřímně. Vy snad nevěříte, že Hitler nechal likvidovat v koncentrácích muže, ženy, starce i děti? Že Stalin osobně podepisoval rozsudky smrti a organizoval svou podobu koncentráků – gulagy? Vy nevěříte, že Mao způsobil smrt až 78 milionů civilistů v době, kterou sám pojmenoval Velký skok? Nebo čemu nevěříte?

Jinak jsem rád, že se nad mými příspěvky smějete. Je to o mnoho lepší, než kdyby ve Vás vzbuzovaly zášť a nenávist. [smích]

Pane Co na tom záleží. K Vaší poznámce mám několik drobných výhrad.

1. Neznám Vaši "víru v v prosazování tzv. demokracie ohněm a mečem". Každou víru přece charakterizuje nějaká "osobnost" a jednoduché a snadno zapamatovatelné pravdy typu Desatera, či hesel jako třeba "neárijci jsou podlidé" či "buržoa – nepřítel pracujících". Na jakých principech je založena Vámi uvedená víra? A která osobnost je jejím symbolem?

2. Země nikdy nic neprosazovaly. Například Německo. Jako země, NIKDY NIKOMU NEUBLÍŽILO. To jen lidé v něm. Lidé, postižení militantní vírou. Všimněte si, že podobně postižení ubožáci vzývají válku dokonce i zde, v těchto diskuzích. Jen jí eufemisticky nazývají R_E_S_E_T .

308921

25.04.2014 14:47

Jak ukrajinská krize nakonec skolí anglo-sionistickou říši

RE: Svět se přepóloval

VojtaIL 84.?.?.?

Zájmy světového židovstva? Ty způsobily bolševickou revoluci v Rusku? Aby ta revoluce následně připravila ruské (a samozřejmě i světové) židovstvo o veškeré majetky v Rusku? A mnoho z nich i o životy? Nebo snad židovští bankéři ovládali bankovnictví v SSSR podobně, jako je ovládají v ostatních zemích světa?

A ty "zájmy" dokonce vyhnaly většinu ruských Židů z evropské části Ruska do komáry zamořených sibiřských bažin - Birobidžanu?

Tak o těch "zájmech" nám ještě chvíli vyprávějte, slečno/paní Moiry. [chechtot]

Nezpůsobily ony "zájmy" nakonec i maoistický teror v Číně? [mrknutí jedním okem]

308966

26.04.2014 13:48

Čtvrtá politická teorie

RE: Drobné opomenutí

VojtaIL 84.?.?.?

Základní principy komunismu sepsali Marx s Engelsem v poměrně útlém spisku, nazvaném Komunistický manifest, paní Kateřino. Je plný výzev k "třídnímu boji". Zacituji Vám z něj jednu větu:

"V tomto smyslu mohou komunisté shrnout svou teorii v jedinou větu: zrušení soukromého vlastnictví".

Dovedete si představit člověka, který celý život budoval něco, co mělo za úkol především usnadnit život jeho potomkům, jak tento svůj majetek dobrovolně a bez odporu odevzdává chátře?

Na Vaši druhou otázku také rád odpovím. V žádném z mých příspěvků nenajdete slovo "eugenika". Ovšem opakovaně v nich najdete pojem "přírodní zákon". Pozor, neplést se "zákonem džungle".

Opravdu soudíte, že výzvami ke studiu přírodních zákonů a potažmo pak k jejich dodržování se dopouštím eugeniky? Jen pro zajímavost. Zkuste si sama pro sebe vyjmenovat a spočítat přírodní zákony, které znáte. Až to budete mít, čtěte dál.

Teď překvapení. Je jich známo už hodně přes tisíc. Čím to, že jich známe tak málo? Když všichni dobře víme, že NEZNALOST ZÁKONA NEOMLOUVÁ. [smích]

309030

06.11.2014 07:22

V Norsku dál kradou děti

Norsko určitě ví co dělá

coder 84.?.?.?

Kdybychom my dělali něco podobného a dávali děti Cikánů a jiných přistěhovalců do českých rodin, významně bychom urychlili jejich integraci do majoritní společnosti. Kdyby Němci odebírali děti Turkům, zajistili by, aby další generace německých Turků uměla německy a identifikovala se s německou kulturou.
Pro majoritní společnost je tohle kradení dětí pozitivní, ale to nic nemění na tom, že je to silně amorální, odporuje to lidským právům a připomíná to nacistickou ideologii. [bliji]

320436

13.11.2016 14:53

Hysterie protikuřáckého běsnění už nemůže být vyšší

RE: Narkomani všech zemí spojte se

Sugar 84.?.?.?

Tak tak, uvědomění populace o tom, že všechny návykové látky jsou špatné musí probíhat již od dětství.

V současnosti je tomu přímo naopak, kdy např. v každém hollywoodském filmu jsou hlavní hrdinové několikrát za film v baru, kde chlastají do němoty, což je projevem té pravé americké nespoutané svobody.

Dítě na to kouká a říká si, ten alkohol musí být super, když díky němu Iron Man má tak skvělou zábavu. Škoda, že ho budu moci pít až v 18. A touha okusit TO, u něj roste každým dalším filmem...

353346

26.07.2017 12:31

Když nastal konec Evropy

RE: Keby som mal tridsať .....

84.?.?.?

Děkuji za obsáhlou odpověď, pane "213". Je odrazem Vaší víry.

Kdybych měl já vyjmenovat ty nejvyšší životní hodnoty, které vyznávám, budou to:

1. LIDSKÝ ŽIVOT. A to nikoliv jakýkoliv. Životy mých dětí (vnuků, ...) jsou prostě to nejdražší. Víc než můj vlastní. A ty bych rozhodně nevyměnil za lásku k jakémukoliv Bohu. Mimochodem - jsem hluboce přesvědčen, že ani Vy ne.

2. SVOBODA. Tedy obecně veškeré druhy mé vlastní autonomie, nezávislosti. Bez svobody totiž člověk nemůže dosáhnout štěstí. A bez štěstí život nestojí za nic.

3. ZDRAVÍ.

4. VZDĚLÁNÍ.

5. PARTNERSKÝ VZTAH, ...

Mohl bych pokračovat. Možná Vám to přijde málo. Bez Boha. Mně však připadá můj život nádherně naplněný. Tedy za předpokladu, že mé základní hodnoty nikdo neboří.

Lituji matky, které jejich idiotská víra v nějakého Boha donutila, opásat své vlastní dítě výbušninou a poslat je odpálit se do davu "nevěřících psů". Až tak daleko může jít víra v Boha. Fuj.

Promiňte
Vojta

359244

16.08.2017 16:27

Pro Severní Koreu jsou sankce, uvalené Radou bezpečnosti OSN, vražedné

RE: Komunistický psychopat

84.?.?.?

> Kim by skončil ako Kaddafi

Souhlasím, pane Takjeto. Ovšem vynechal bych Váš podmiňovací způsob. Už car Mikuláš v předrevolučním Rusku tak dlouho ignoroval nářky poddaných na jejich žalostný úděl, až si tím vykoledoval revoluci. Stejně tak Kaddáfí. Myslím, že ani Kim nemá k podobnému osudu daleko. Stačí, nechá-li svou ohromnou armádu ještě nějaký čas hladovět a ona se postaví proti němu.

Soudím, že velkou obavou z barevné revoluce trpí dokonce i Putin. Proto tak obrovský propagandistický útok na "zlé imperialisty" v oficiálních ruských médiích. Putin není hloupý a ví, že nezbytně musí ukázat na vnějšího viníka poklesu životní úrovně Rusů. Jinak to bude na něm. A to si vypije.

Vojta

359595

18.08.2017 13:57

Pro Severní Koreu jsou sankce, uvalené Radou bezpečnosti OSN, vražedné

RE: Komunistický psychopat

84.?.?.?

> Čím Kaddfí ublížil lidem?

Tím, že z nich dělal dlouhá léta blbce, pane/paní "185". Například:

- Kaddáfího propaganda hlásala, že občané Libye dostávají zdarma byty. A někteří je opravdu zdarma dostávali. Kaddáfího patolízalové. Většina nedostala nikdy nic.

- Obrovské výnosy z libyjské ropy nechal Kaddáfí zahrabat v podobě tisícikilometrové betonové "Saharské řeky" do pouštního písku. Propaganda s tím spojená pak hlásala, že libyjští občané mají zdarma dostatek pitné vody. Ve skutečnosti však voda pro většinu lidí nebyla.

- Totéž platilo o elektřině.

- Kaddáfí se na veřejnosti naparoval se svým osobním harémem (prý dívčí garda, cha, cha), se svým dopravním letadlem, mnoha různými rezidencemi, ... viz třeba https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/jak-zil-a-zemrel-muammar-kaddafi/r~i:gallery:22799/

Proto ho také nezavraždili žádní vnější agresoři, ale prostí, bídou strádající, libyjští Arabové.

Mimochodem. Četl/a jste něco z Vámi doporučované Zelené knihy? Třeba to, že povinná školní docházka je vlastně násilí na dětech a každý se má sám svobodně rozhodnout, zda se bude vzdělávat či nic. Panečku! Tomu říkám "vynález".

Přeji pěkné dny
Vojta

359619

27.12.2017 20:43

Ježíš se narodil v policejním státě

RE: Autor je úplne mimo

Sugar 84.?.?.?

Pojdmě si jednotlivé základní skupiny vydělit, ať neházíme všechny do jednoho pytle mimo oficiální zdroje. Všichni křesťané či muslimové také neuznávají stejné sociologicko/filosofické názory.

Žid
Jedná se o multi-etnickou skupinu na jednotném ideologickém základě. Společným prvkem je osobní i kolektivní pocit nadřazenosti oproti jiným etnikům, národům, skupinám... Tento postoj je vyjádřen ve Starém zákoně či Talmudu viz. např. Deuteronomium 23:19–20 a Izajáš 60:10–12.

Ideologická moc je zde řízena Rabíny a i lichvářská mafie je pouze pasenou ovcí stejně tak, jako ostatní kasty židovstva. Příkladem pro davo-elitární uspořádání uvnitř židovstva je 2. sv válka, kdy žid žida stříhal v rámci "antisociální" hygieny.

Judejec
Jedinec příslušející ideologicky někdy i etnicky k původnímu kmenu Hebrejců. Daný kmen byl vyveden z Egypta a přes svého proroka Mojžíše obdržel vnuknutí (cíl) – nésti Tóru (světlo) ostatním národům světa. Původní Judaismus je velmi humanistické vidění světa stejně jako např. původní myšlenky Ježíše, Buddhy a ostatních proroků.

Lehce z dějin Hebrejců
Judejci byli zneužiti Žrečstvem Egypta pro egoistické globalizační cíle. Jednalo se o sociální experiment, který vyústil do současného stavu globalizace na základě lichvářského finančnictví. To, že židovstvo se dnes pro své kmotry již stalo částečně nepotřebným, je unikátním stavem, který by mohl pomoci sjednotit religie a národy světa, ale vyžaduje přehodnocení svědomí a vůle.

Toto je lexikálně vyjádřeno v Koránu 62:5:
"Ti, kterým bylo dáno nésti Tóru, a oni ji potom nenesli, jsou podobni oslu, jenž naložen je knihami. Jak hnusná je podoba lidí, kteří za lež prohlašují znamení Boží! Ale Bůh nepovede cestou správnou lid nespravedlivý."

361629

28.12.2017 10:12

Ježíš se narodil v policejním státě

RE: Autor je úplne mimo

Sugar 84.?.?.?

Suvorov vl. jménem Rezun...

Pokud si člověk přečte jeho knihy a má špetku selského rozumu, pochopí, že se jedná o cílenou dezinformační kampaň proti Stalinovi. Nelogičnost jednání postav v jeho knihách je tak očividná, že zbaštit to snad nemůže nikdo, kdo se alespoň trochu dějinám věnuje.

A ještě si přivlastnil jméno jednoho z největších stratégů, co kdy v Rusku žili. Sprostý zrádce svého národa.

361633

28.12.2017 18:03

Ježíš se narodil v policejním státě

RE: Autor je úplne mimo

Sugar 84.?.?.?

Vývoj po revoluci 1917 v kostce...

Ano, vývoz revoluce ze SSSR byl opravdu plánován "zákulisím" na základě marxistické ideologie, s tím s vámi soulasím, ale je třeba historickou etapu rozvést na základní zájmové skupiny a neopakovat lži histeriků a házení všeho zla světa na "generálního tajemníka strany".

Vývoz revoluce byl hlavně pod patronátem Bronštejna a jeho party – Trockistů. V drtivé většině zde byli na vedoucích postech židé (cca 80%), kteří po revoluci v Rusku byli nejlépe organizováni a financováni. Uchvátili významné silové struktury SSSR (Rudé gardy, Bund, Čeka, NKVD) a byli jednou z frakcí, která se tvářila jako bolševická – reálně trockistická.

Stalin spolu s Leninem se stali opravdovými Bolševiky, tedy skupinou, která usilovala o práva národů SSSR na život. Po revoluci vypukl mezi Bolševiky a Trockisty boj na život a na smrt o vládu nad SSSR. Nejdříve Trockisté likvidovali Bolševiky, inteligenci a běžné lidi. Následně cca od roku 1938 oni sami a pátá kolona byli likvidováni Bolševiky.

Díky Leninovi a podepsání Brest-Litevského míru byla snížena revoluční nálada v Evropě a tím se zmírnil potenciál k vývozu revoluce. Lenin tím zachránil miliony životů v Evropě. Byl za to také řádně "zákulisím" odměněn – otravou (ofiko série mrtvic).

Hitler napadl SSSR protože mu to "zákulisí" nařídilo a pomohlo mu v tom. Jak myslíte, že se k takřka neomezené moci nad Evropou dostanete, když jste zkrachovalý malíř bez peněz a zázemí? Samotný Hitler věděl z dějin La Grande Armée, že pokud otevře východní frontu – válku prohraje. Ale nebyl to on, kdo o útoku na SSSR rozhodoval.

Stalin v té době 1938–1941 měl úplně jiné problémy, potřeboval konsolidovat zdroje a industrializovat zaostalou agrární zemi, kterou zanechalo monarchistické zřízení. I to byl důvod podepsání Ribbentrop-Molotov, dalo to Rusům alespoň dvouletý timeout pro přípravu. Vědělo se, že bude válka přibližně od roku 1935.

Cíle "zákulisí" směrem k SSSR?
– uchvácení zdrojů nejbohatší krajiny světa,
– zničení Stalina, který pozvedal SSSR k opravdovému Bolševismu,
– eliminace potenciálu spolupráce Německa a SSSR,
– vykořenění navždy Ruského ducha, jako překážky globálnímu fašismu.

361649

29.12.2017 00:57

Ježíš se narodil v policejním státě

RE: Autor je úplne mimo

Sugar 84.?.?.?

Zkusím v kostce...

USA reálně jako velmoc vstoupily do 2 sv. války, až když bylo jasné, že SSSR Německo porazí. USA jednoduše musely otevřít západní frontu (1944), protože hrozilo spadnutí celé kontinentální Evropy pod křídla SSSR a to si "zákulisí" nemohlo dovolit. USA byly připravovány jako světový hegemon desítky let a obě světové války jim měly dodat zdrojovou stabilitu. Což se podařilo...

Nevím, v jaké době bylo Německo schopno ovládnout SSSR, s takovým momentem jsem se ve výkladu dějin zatím nesetkal? Ztráty SSSR byly obrovské, ale čistě statisticky přibližně 70–80% vojáků wehrmachtu padlo na východní frontě. Tedy západní fronta byla reálně divadélkem a hlavní úder šel na Rusko.

Gulagy v SSSR stavěli Trockisti podporováni "zákulisím", oni byli tou hybnou silou masových represí, jen za revoluce 1917 vyvraždili desítky tisíc příslušníků inteligence, následovalo běsnění Jagody a Ježova v čele NKVD. Samotný Chruščov (trockista) podepsal represe na 170 000 lidí v roce 1937. V té době probíhala bitva na život a na smrt uvnitř aparátu mezi Bolševiky a Trockisty –> Bolševici vyhráli.

Teprve rokem 1938, kdy do úřadu NKVD nastoupil Berija lze hovořit o Stalinských represích. S nástupem Beriji se dramaticky snížil počet odsouzených na smrt přibližně stonásobně. Samotný Berija zákázal udělovat trest smrti bez jeho osobního podpisu, aby čistky zarazil a dokázal z aparátu psychopaty vydělit.

Od této doby se samotný systém NKVD-Gulag obrátil proti svému strůjci Trockistům, kteří jsou dnes histeriky prezentováni jako neviné oběti režimu. Co byste s nimi udělal vy, když se blížila válka?

Jinak co se týká dobových archivních záznamů, tak mezi lety 1921-1953 bylo v SSSR popraveno cca 800 000 lidí z celkově 3 000 000 represovaných. Lži histeriků o desítkách milionů popravených "Stalinským režimem" můžete porovnat s demografickými statistikami té doby. Jde o jednu z největších lží 20. století.

Kdo myslíte, že by mohl být světovým "zákulisím"?
Kdo organizuje světové války bez jakékoliv výčitky svědomí?
Jejich zájem? Absolutní moc = nejtvrdší droga.

Nebo myslíte, že světové války vznikají jako nějaká neschopnost běžných lidí se mezi sebou domluvit?

361656

29.12.2017 10:32

#MeToo? #KillToo!

RE: Prosím o radu či vysvětlení

Sugar 84.?.?.?

Nejedná se samozřejmě o marxismus, to je nesmyslné přirovnání těch, kteří se marxismem nikdy nezabývali. Pokud nesouhlasí, ať si porovnají reálnou ideologickou moc v SSSR v době, kdy tam byl marxismus prosazován s dnešní dobou...

V širším pojmu lze současná ideologie západu definovat jako kapitalistický liberalismus. Více např. zde:
http://files.leva-net.webnode.cz/200006489-d9d75da...

361665

14.01.2018 15:22

Centra našich životů

RE: Tohle sice v té diskuzi přímo nebylo, ale...

84.?.?.?

Máte velkou pravdu, pane "94". Skutečně, my lidé jsme poměrně rozdílní. Proto vidíme ZLO každý v něčem jiném. My, kteří na nejvyšší příčku svého hodnotového žebříčku klademe LIDSKÝ ŽIVOT, bezpochyby spatřujeme nejhorší zlo v zabíjení lidí. Ti, kteří uznávají za svou nejvyšší hodnotu VÍRU (třeba v Alláha), spatřují největší zlo v nerespektování své "svaté" víry. A vražděním nás, bezvěrců, konají z hlediska své víry DOBRO.

Ovšem pro obě tyto rozdílné skupiny lidí lze definovat zlo společnou definicí. ZLO JE DEVASTACE HODNOT. Záleží jen na tom, jaké hodnoty kdo vyznává.

Pokud je zdrojem zla vyšší moc (třeba rozběsněné živly), lze se mu bránit jen obtížně. Ovšem pokud jsou zdrojem zla lidé, musíme být schopni je rozpoznávat a bránit se jim. V zájmu vlastních potomků. Nebudeme-li toho schopni, žádní potomci po nás nezůstanou. Proto soudím, že schopnost definovat a rozpoznávat zlo, patří k nejdůležitějším lidským schopnostem. K důležitějším, než je kupříkladu schopnost řešit soustavu diferenciálních rovnic. [mrknutí jedním okem]

S úctou
Vojta

361922

20.08.2018 13:36

Skleníková Země: Zánik planetárního systému pro udržení života?

RE: Zánik většiny je špatně nebo dobře?

84.?.?.?

Díky všem pánům za reakci.

Pane "94". Promiňte, vyjádřil jsem se hloupě. Evoluce samozřejmě nemá žádný cíl. Ani inteligenci. Ani nic podobného. Evoluce je jen pomocný přírodovědný pojem. Který v sobě zahrnuje důsledky působení přírodních zákonů. Působení obrovského množství přírodních zákonů. Například zákona kauzality, Paretiho pravidla, zákona o smyslu života, přírodního výběru, ... Povšimněte si, kterak lidé v posledních stoletích tyto přírodní zákony hrubě porušují. A to je pravá příčina současného úpadku.

Pane Lovče. Pokud je Vaše reakce odpovědí na mou "otázku pro zvídavé", tleskám Vám. Ano. Posledním zaznamenaným úzkým evolučním hrdlem byly nacistické Norimberské zákony. Vztahovaly se samozřejmě jen na židovské etnikum. Jaké důsledky to mělo pro Židy? Tlak Norimberských zákonů (i všech předchozích pogromů) přežili jen ti nejschopnější. Proto nalezneme u židovského etnika statisticky nejvyšší IQ (neplést s průměrným IQ občanů Izraele, které ředí množství tam žijících Arabů či černošských židů). Pro důkaz stačí pohlédnout na národnost většiny nositelů Nobelovy ceny.

Pane Cv. Promiňte, ale Váš způsob nahlížení na svět mi přijde poněkud dětinský. Proč? Protože bohatství přece vůbec nic nevypovídá o schopnostech jeho vlastníka. Mohl je totiž získat nezákonně, zdědit je, vyhrát v lotynce, …

Víte, čím se zcela zásadně liší schopní lidé od těch ostatních? SCHOPNOSTÍ SPRÁVNĚ SE ROZHODOVAT. A to nejen v klidu, ale i v kritických mezních situacích, kdy to většina prosťáčků vzdává. Takoví lidé dokážou projít úzkým evolučním hrdlem. A věděl byste, co je důležitou podmínkou pro to, aby se člověk uměl správně rozhodovat? Tak schválně. [mrknutí jedním okem]

Vojta

365925

Káva pro Zvědavce

24

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 58 čtenářů částkou 7 113 korun, což je 24 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Zvědavec bude pár dnů bez aktualizace16.01.19 13:17 Česká republika 4

Migrant z Afghánistánu zaútočil na těhotnou ženu s nožem12.01.19 22:55 Německo 3

„Kanada“ hodlá do roku 2021 přijmout milion přistěhovalců12.01.19 15:33 Kanada 2

Čína má v ČR stavět 5G síť? 10.01.19 22:08 Česká republika 16

Muže stíhali za email ředitelce školky, kde varoval před zveřejněním fotky černé panenky10.01.19 16:59 Česká republika 7

27 tisíc podpisů pod výzvou "zastavte 5G sítě"09.01.19 16:45 Neurčeno 6

Podivná reklama na Novinkách.cz: Darujte vajíčko09.01.19 11:15 Česká republika 0

USA - sankce pro Německo?09.01.19 08:03 Německo 0

Petr Bystroň z AfD popisuje situaci v dnešním Německu08.01.19 21:12 Německo 2

Lepšolidé a sluničkáři přizabili předáka AfD08.01.19 11:00 Německo 7

V USA můžete být kdykoliv bezdůvodně spoután a uvězněn06.01.19 14:11 USA 3

Sorosjugend tvrdí, že ruský zákon zakazující propagaci buzen škodí dětem06.01.19 13:24 Neurčeno 3

Společně k rozmanitosti: pátá kolona nezahálí02.01.19 20:30 Česká republika 4

Dvojí metr už nemůže být zřetelnější02.01.19 10:54 Evropská unie 4

Silvestr po anglicku: Muž šel na kolemjdoucí s nožem, měl přitom vykřikovat cosi o velikosti Alláha01.01.19 14:02 Británie 3

Imigranti chodili po německém městě a z legrace mlátili a kopali lidi01.01.19 13:59 Německo 11

Česká televize opět v dětském vysílání propagovala pozitiva islámu01.01.19 13:51 Česká republika 2

Nový rok ve Francii: stovky spálených automobilů, střelba, hořící kontejnery, slzný plyn, zatčení01.01.19 13:31 Francie 0

Velmi trefné shrnutí současné situace v ČR31.12.18 20:11 Česká republika 1

Zadlužení Afriky cizím investorům: Po Srí Lance hrozí i Keni, že odevzdá svůj přístav Číně 31.12.18 19:00 Kena 2

Měnové kurzy

USD
22,39 Kč
Euro
25,54 Kč
Libra
28,79 Kč
Kanadský dolar
16,90 Kč
Australský dolar
16,08 Kč
Švýcarský frank
22,61 Kč
100 japonských jenů
20,57 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,95 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
33,76 Kč
1 unce (31,1g) zlata
28 988,18 Kč
1 unce stříbra
349,13 Kč
Bitcoin
80 972,62 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2019 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?