Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 18 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.11.2017 17:50

Co se skrývá za roztomilou fasádou „svobody a demokracie“?

Jsou to jen velmi líbivá slova,

217.?.?.?

za nimiž se však skrývají nekonečné lži, intriky, korupce a vydírání politiků, gigantické finanční, účetní a ratingové podvody, vraždy nepohodlných, "humanitární bombardování" miliónů nevinných a následné loupeže celých států za bílého dne, úmyslně vyvolané etnické a náboženské konflikty, války a krize , které slouží pouze k maximalizaci zisků západních zločineckých "elit" a k posílení jejich globální moci nad celým světem. Kapitalismus v současné podobě je jen otrokářství v novém, velmi líbivém hávu, přizpůsobené pro 20. a 21. století. Nic jiného.

361205

04.12.2017 20:15

Sex z našich životů jednou provždy vymýtíme

Už se stalo

217.?.?.?

Evropan musí pořád pracovat, aby nenažraným sionistům v bankách splatil lichvářské půjčky na bydlení, ale i na mnoho zbytečností, které chrlí nadnárodní korporace financované stejnými bankami. Přitom peníze sionistických bankéřů na půjčky otrokům jsou už dávno generované jen ze špinavého luftu, nejlépe v nekrytých a stále více jen virtuálních petrodolarech či eurech, kterým už opravdu zvoní hrana. Evropanovi tak na početí a výchovu potomků nezbývají odvaha, čas ani síly. Těch mají naopak uprchlíci ze sionisty vykradených a vybombardovaných zemí Asie a Afriky mnoho, stejně jako nenávisti k bývalým otrokářům a kolonizátorům. Už se někdo zamyslel nad tím, proč právě ti geneticky zatížení lháři, intrikáni a loupežníci, kteří ten exodus svou věčnou nenažraností a četnými zločiny a podvody způsobili i ti , kteří "pouze" poslušně podporovali globální lupiče a agresory a tím tento exodus záměrně vyvolali, patří dnes mezi nejhorlivější zastánce masového přijímání uprchlíků do Evropy ?

361316

už nezná mezí. Chazarští vlastníci všemocného FED a jejich sebevědomí poskoci známí jako neocons, už neví, jak to rozbití a vykradení Ruska vyvolat. Spoléhají na to jako na poslední možnost, jak zabránit nevídanému krachu svého impéria a kolosálního podvodu Rothschildů, Rockefellerů, Warburků,Morganů, Lazardů, starých aristokratických rodů na obyvatele Západu. Je fatálně odlišné zaútočit pod záměrně vykonstruovanými důvody na víceménně bezbranné státy vyzbrojené jen tanky, děly, samopaly a státy majícími v arsenálu zbraně atomové, vodíkové, neutronové, elektromagnetické a další jiné, o nichž namyšlení "světovládci" nemají ani tušení, že existují. Proto zkoušejí své dlouho osvědčené zbraně: intriky, lži, podvody, korupci,očerňování, vydírání,zastrašování, nátlak. Západní "elity" zaplatily Majdan,ISIL, bezzubé sankce proti Rusku, přes svého oddaného otroka Sorose exodus uprchlíků z jimi vybombardovaných a vykradených zemí Asie a Afriky, vydírají a dosazují politiky EU, zaúkolovaly vlastní a zkorumpovaná média, tajné služby, politiky, ratingové agentury atd. a výsledkem je stále pouze fakt, že důvěryhodnost hegemonie a čistých úmyslů USA ve světě padá rychlostí meteoritu a blíží se stále rychleji krach nekrytého petrodolaru. Následně i občanská válka v zemi, jejíž hodně naivní občané dosud mocně těžili a těží z faktu, že stále více jen virtuální petrodolar je stále ještě světovou rezervní měnou, nejzadluženější země hegemonem světa a údajně nejsilnější americká armáda drží v ruce největší klacek. O tom posledním by se dalo s velkým úspěchem pochybovat, řečeno ještě velmi diplomaticky. Myslící lidé již dávno ví, že takto kope chcípající kobyla v posledním tažení, která stále ještě aspiruje na dominanci nad zbytkem světa. Ale právě proto je velmi nebezpečná a nelze ji věřit.

361341

09.12.2017 20:25

Chystá Pentagon biologické bomby proti Evropě?

Nevím, co chystá Pentagon na Evropu,

217.?.?.?

ale vím, že že Západ je řízen a z velké části i vlastněn chazarskými bankstery a vlastníky korporací, včetně vojensko průmyslového komplexu. Tito nažehlení pánové a dámy se nebudou štítit žádných špinavostí, protože jsou velmi nemocní. Nemocní patologickou touhou po bohatství a moci.Politici jsou jen jejich preferované a koupené, vydírané či zastrašené loutky. Potřebují dostat na kolena Rusko a poté i Čínu, aby mohli nainstalovat svoji globální světovládu, které říkají Nový světový řád. Eufemismus pro globální fašistickou diktaturu.Jejich slabinou je to, že se mají příliš rádi, jsou zvyklí na luxus a vlastní toho příliš moc. Spoléhají na to, že Rusko a poté i Čínu udolají přes koupené politiky, tajné služby, média svými podvody, intrikami, zastrašováním a vydíráním. Tentokrát jim to ale nevyjde. Pokud se opravdu něčeho moc bojí, je to jaderná apokalypsa, protože si svého života, moci a svého bohatství chtějí ještě užít. Brzy budou muset prchat před dosud naivními občany, které považují jen za otroky a posílali je do válek za výlučně své zájmy a zisky, které svými hypotékami z imaginárních peněz zotročili a přes velmi nafouknuté akciové, dluhopisové a komoditní trhy zcela ožebračili. Ta doba se rychle blíží.

361370

11.12.2017 19:22

Válka je mír

Válka je vždy válka

217.?.?.?

Jedno jestli současná, zatím studená,a to mezi krachujícím a nesplatitelně, hlavně u Rothschildů zadluženým Západem a Ruskem a asijskými státy na straně druhé, nebo ta horká, kterou alespoň na oko připravují stále zoufalejší, stále ještě namyšlené, zcela bezohledné, přestárlé a patologické "elity" Západu. Vždy na války dopláceli naivní,chudí, neinformovaní a nevzdělaní. Války slouží ku prospěchu a zisku jen zanedbatelnému promile lidstva, k obohacení a k rozšíření moci a vlivu. Ostatní na to jen doplácejí. Životy, zdravím, bídou, hypotékami nyní už pouze virtuálních peněz na horentně předražené nemovitosti, potraviny, energie, vodu atd. Kdy už lidé konečně pochopí, že luxusní život promile patologických a naprosto bezohledných parazitů je těžce vykoupen smrtí, bídou, zadlužením a strádáním miliard lidí ? Kdo alespoň trochu myslí, ten už dávno ví, kdo jsou ti bezohlední paraziti, parchanti, kteří ničí ostatním život. Vlastní dosud mocné banky, jejichž navenek obrovská aktiva jsou však zanedbatelná v porovnání s tím, kolik mají rizikových úvěrů na ničím nekryté sázky, nadnárodní korporace, které však kvůli vyššímu zisku přemístili do lidnaté a levnými pracovními silami oplývající Asie, zbrojní továrny na smrt, neuvěřitelně prolhaná média, zkorumpované politiky, všehoschopné tajné služby atd. Vypadají vždy velmi seriózně a nažehleně,tito vzdělaní pánové a dámy, mluví spisovně a učeně, ale jsou to většinou jen zrůdy v lidské podobě. Pro ně jsou ostatní lidé jen hloupí otroci, kteří mají svou mizivou a nahraditelnou cenu, a to jen tehdy, pokud jim přinášejí zisky a rostoucí moc. Ostatní jsou pro ně jen přítěží, které by se rádi a rychle zbavili. Války jsou na to jak dělané. Jediné, co jim dělá opravdu velkou starost je to, jak z toho v éře jaderných zbraní vyjít se zdravou kůží, protože se mají velmi a ještě více rádi.

361415

15.12.2017 18:52

Ruský úspěch v Sýrii zvýrazňuje neúspěch americké mise

Konec přetvářky !

217.?.?.?

Novodobý zámořský chazarský kaganát, zvaný USA, už dále nemůže klamat svět a jeho vykrádání, drancování a ničení pod velmi falešnou a pokryteckou vlajkou šíření svého, veskrze intrikánského a falešného pojetí svobody, demokracie a lidských práv, jako dosud. Nastává čas, kdy se v celé nahotě ukáže pravá tvář těchto novodobých diktátorů, dědičně zatížených zločinců, agresivních a prolhaných loupežníků před celým světem. A to je jejich definitivní konec. Dokud byli převážně chazarští vlastníci bank a nadnárodních korporací víceméně inkognito a jejich cíle dobře skryté, vycházelo jim to. Jejich média a politické loutky jejich záměry vždy předem podporovaly. Ale s odhalením jejich jmen, adres a především skutečných cílů jsou zcela vydáni napospas zaslouženému hněvu velmi dlouho ždímaných, ožebračených a podvedených otroků, které psychopatičtí zločinci a současně skuteční vládci Západu posílali na krvavá jatka jen výlučně za své zisky a moc. Tito globální zločinci jsou také jen organismy (lidé ne !) z masa a kostí. A tím i smrtelní. Jejich éra, éra diktátu jen strachem krytých peněz, nekonečných intrik,vydírání, zastrašování, vražd nepohodlných a údajně největšího klacku velmi brzy skončí ! Na to můžou vzít jed.

361449

17.12.2017 17:01

Podivná souvislost současnosti s dílem Edwarda Gibbona

Chazary ovládaná Amerika a celý západní svět je právě ten Řím

217.?.?.?

v éře psychopata Nera, který čeká hluboký pád do bažin. Svět se mění podstatně rychleji, než jsou schopni zrůdní psychopati za Světového židovského kongresu z New Yorku, totálně ovládající neuvěřitelně prolhaný, agresivní, loupežnický a intrikánský Washington D.C.,a tím i celý Západ, schopni intrikovat, krást a lhát. Čeká je, stejně jako jejich útočiště a novou vlast na Západě, pád do bažin a marný útěk před velmi dlouho naivními, ale již hodně rozhněvanými a okrádanými otroky celého světa.

361483

Sjednocené kmeny Germánů už zřejmě neví za koho kopou. Jejich Áda sice poslal do plynu několik miliónů židů, ale taky poslal do "nebe" desítky miliónů Slovanů. Kdo má funkční mozek, ten bezpečně ví, koho především chtěl jejich vůdce zlikvidovat. Aritmetika je neúprosná. A kdo finančně podporoval Ádu v jeho bestiálním, světovládném a krvavém tažení, to se v éře internetu dá snadno dohledat. Mezi jeho podporovateli a sponzory hledejte odvěké a skutečné nepřátele Slovanů a patologické zločince a nemůžete se mýlit. Jsou to ti samí, respektive jejich potomci, kteří dnes ovládají Západ, chtějí vykrást a navždy porobit Rusko a opět tak oddálit svůj neodvratný krach. Pokud Rusko, Čína a další země, které již mají pokrytecké a agresivní světovlády konvertovaných chazarů a jejich globálního diktátu plné zuby, budou držet za jeden provaz, je osud k sionismu konvertovaných chazarů zcela ovládajících Západ navždy zpečetěn. Svět by si tím velmi oddechl od těchto intrikánských a prolhaných pijavic, které touží jen po mamonu, moci, světovládě a totální likvidaci Slovanů i za cenu velké války. Zločinci a psychopati to dobře ví, a proto čekejme další akce pod falešnou vlajkou, které budou mít za cíl toto spojectví z rozumu rozbít. Chcípající kobyla nejvíce kope a je opravdu velmi nebezpečná.

361502

19.12.2017 19:34

Německo navrhuje založit Spojené státy evropské

Německo může navrhovat, co chce,

217.?.?.?

stačí se podívat na původ chazarských sionistů ovládajících dnešní Západ. Rothschildové z Frankfurtu n. Mohanem, Warburkové z Hamburku, Rockefellerové z New Yorku (původně z německého Neuwiedu), Lazardi z Paříže, Israel Moses Saifové z Říma,staré aristokratické rody Evropy atd. Je už jasné, proč je Německo vůdčí zemí EU a Západ zcela ovládán potomky těchto a dalších bankéřských a aristokratických rodin ? Jim může svět "poděkovat" za dvě hodně krvavé světové války, které záměrně vyvolaly kvůli své chamtivosti a neuvěřitelné vypočítavosti, jim může "poděkovat" věčný otloukánek a nepřítel chazarů na život a na smrt Rusko za krvavou revoluci v listopadu 1917, za tři občanské, neméně krvavé války, které rovněž "elity" Západu zafinancovaly, jim můžou lidé celého světa "poděkovat" za nespočet státních převratů, vykradení státního majetku, "barevných revolucí" a "arabských jar", s jejichž důsledky se občané nešťastných zemí i velmi lhostejné a naivní obyvatelstvo EU a dalších států nemůže vyrovnat dodnes. Jim můžou stamilióny otroků "poděkovat" za těžké důsledky ekonomických krizí, které odskákali zničenými životy a osudy a na nichž chazarští predátoři vždy fantasticky vydělali. Jim můžou "poděkovat" uprchlíci z vybombardovaných, vykradených a zničených zemí Afriky, Asie a Latinské Ameriky, občané EU pak za uprchlíky, kteří nutně musí nenávidět bílé Evropany za to, že vždy pokorně sloužili zájmům chazarských predátorů při bombardování a vykrádání jejich navenek suverénních, ale vojensky příliš slabých zemí atd. Není vzdělaným lidem Evropy a Ameriky divné to, že ti mocní a vlivní, kteří souhlasili s bombardováním nepohodlných, neposlušných či jen strategicky položených zemí americkou armádou, dnes pokrytecky nutí evropské země přijímat uprchlíky z těchto zemí ? Pokud by původci výše uvedených a dalších zel a jejich zkorumpovaní poskoci v politických funkcích měli všem pozůstalým svých zločinů zaplatit oprávněné odškodné, stali by se z naivky obdivovaných největších boháčů zcela právem ti nejzadluženější žebráci a nenáviděná rakovina lidstva.

361513

20.12.2017 18:29

Podivná souvislost současnosti s dílem Edwarda Gibbona

RE: neni treba jit tolik na hranu

217.?.?.?

Švýcarský blahobyt je založen především na mlčenlivosti a loajálnosti jejich bank, kam ukládali peníze a zlato jak bohatí židé, tak i jejich vrazi, největší světoví boháči a velcí mafiáni. Ještě ve třicátých letech tam žili lidé dost mizerně ve svých chalupách, pásli krávy, vařili čokoládu, dělali hodinky a chodili ve dřevákách. Teprve po 2. světové válce se z této země stala hodně uzavřená a bezpečná chlouba Západu s vysokým životním standardem a špičkovou průmyslovou výrobou. Mezi těmi, kteří tam žádali o azyl, si vždy velmi pečlivě vybírali. Hodně jim také pomohlo to, že byli ve válkách neutrální, nebyli a nejsou v žádném vojenském paktu ani nemají euro.

361521

21.12.2017 15:47

Zabránila CIA krveprolití v Petrohradě?

To je vtip ?

217.?.?.?

O tom, že v CIA je několik frakcí, které si jdou vzájemně po krku, není pochybností. Ale to, že by některá frakce chtěla skutečně pomoci Rusku, to považuji za špatný vtip nebo spíše za z nouze ctnost. Americké tajné služby, a že jich je opravdu hodně, jsou jen dobře placenými poskoky tamějších superboháčů a pro ty je Rusko jedna z posledních vážných překážek na cestě za uchvácením globální moci, bohatství a diktátem nad celým světem. Jejich velkými problémy je fakt, že jejich nesplatitelně zadlužený kaganát je před krachem a občanskou válkou,kterou tak rádi a bohužel i úspěšně exportovali do celého světa, bez totální porážky Ruska a Číny, která je stále více a více nereálná, už není kde pořádně nakrást, aby opět oddálili svůj bankrot a definitivně zotročili celý svět a v neposlední řadě i fakt, že gramotní otroci ve světě už stále více chápou, co jsou tito "světovládci a filantropové" zač, jaké triky používají a o co jim ve skutečnosti jde.

361533

27.12.2017 18:14

#MeToo? #KillToo!

Matení pojmů

217.?.?.?

Nazývat chazarskou ideologii ovládání, ždímání a zotročení gojimů (neo) marxismem je opravdu zcestné a neférové. Ti, kdo zosnovali a zaplatili z potu a dřiny otroků VŘSR, dvě světové války, nespočet státních převratů zvaných barevné revoluce nebo arabská jara, nikdy nemysleli na ty zoufalce dole, kterým svou chamtivostí a bezohledností připravili na světě jen bídu, očistec a smrt, ale pouze na své zisky a svou globální moc. Jejich jména, nóbl adresy a skutečné cíle jsou již známé. Neoliberální kanibalismus nastolený od konce 70. let eufemisticky zvaný kapitalismus, je jen hodně falešným pozlátkem, na který se, bohužel, nachytaly miliardy chazarských otroků. Ve skutečnosti je to novodobé otrokářství a genocida nevzdělaných a naivních otroků pro 21. století. Vítěz v této válce všechoschopných proti naivním bere vše. Promile chazarských psychopatů v bankách, nadnárodních korporacích, médiích a jejich politických poskoků se snaží intrikami, lhaním, manipulacemi, ekonomickým vydíráním a vojenským nátlakem realizovat přes hory mrtvol a zničených osudů své světovládné cíle. Tentokrát ale tvrdě narazí.

361625

02.01.2018 19:58

Leden v českých dějinách

Leden 2018

217.?.?.?

Co se nepovedlo Hitlerovi,povedlo se bez boje po roce 89. Stačilo na to chybějící zboží v obchodech,závistivost a naivita Čecháčků, kteří naleštěné pozlátko Západu viděli jako ryzí zlato a promile zdejších všehoschopných kariéristů, kteří vycítili příležitost a velkou kořist pokud budou makat pro Rothschildy. Nyní jsme jen zadluženou kolonií Západu.Nic víc, nic méně. Národ je rozeštvaný a na dlouho rozdělený na všehoschopné zlatokopy, mafiány a poskoky Západu na straně jedné a poražené, jen brblající a naivní otroky na straně druhé. Co na tom, že těch druhých je přes devadesát procent národa, vše ovládá a vlastní těch necelých deset procent z první skupiny. Stejně jako na Západě. Většina z té první,výrazně menšinové skupiny stále velmi obdivně vzhlíží k novodobému chazazarskému kaganátu za velkou louží, jehož hegemonie,pokrytectví, bezohledný diktát, organizace a financování válek, náboženských konfliktů, státních převratů, atentátů,dlouhá éra ekonomického a vojenského vydírání, vykrádání a zotročování zbytku světa jsou již totálně profláknuté a jim to přesto a dlohodobě nevadí (proč asi ?), ale zároveň se nyní už velmi rychle blíží ke svému konci. Globální válka nebude, protože chazarští vládci Západu a jejich vděční poskoci dobře ví, že by to byl především jejich rychlý fyzický konec. Jejich adresy a jména jsou známá, jejich skutečné cíle už taky a při závěrečném armagedonu by byli na řadě jako první. A oni se mají velmi rádi a chtějí si ještě užít svého bohatství a moci. Proto budou, stejně jako dosud, i nadále jen manipulovat, intrikovat,lhát,zastrašovat a chrastit zbraněma, financovat z potu a krve otroků exody muslimů z jimi vykradených a vybombardovaných zemí do Evropy, organizovat státní převraty v nepohodlných a strategicky položených zemích. To umí opravdu velmi dobře a mají v tom dlouholetou praxi. Na řadě jsou nyní Irán, KLDR a Kuba, protože právě tam ještě nejsou centrální banky ovládány Rothschildy, Rockefellery, Warburgy, Morgany aj. západními "světovládci".Podporu pro své zločiny jistě nacházejí i u tzv. černé šlechty a dalších starých aristokratických rodů. České, poněkud rychlokvašené a provinční "elity" z řad podnikatelů, namyšlení "umělci" a intelektuálové a vděční zaměstnanci neziskovek jim v tom jistě rády a ochotně pomůžou. Dokud na vlastní kůži nepoznají, že pro chazarské mafiány ze Západu jsou jen užitečnými idioty, obyčejný kanónfutr a kulturně či jinak je neobohatí často negramotní uprchlíci z vykradených a vybombardovaných zemí Asie a Afriky. Asi spoléhají na to, že získají levné a vděčné služebnictvo do svých vil a rezidencí.

361731

1.Kdo ?
Války, konflikty, krize slouží pouze globálním loutkovodičům v pozadí (rozuměj bankéřům, vlastníkům nadnárodních korporací,zbrojních továren, médií ), většinou, ale nejenom s chazarskými kořeny, starým aristokratickým rodům, černé šlechtě a Vatikánu. Jejich vlivní poskoci v politice, médiích, manažerských postech jsou jen jejich zaprodaní , zkorumpovaní a vydíratelní pitbullové. Ostatní, tedy otroci různého stupně, na to v éře tzv. neoliberálního kanibalismu těžce doplácejí svými zničenými a ubohými životy.
2. Proč ?
Pouze války, krize, konflikty umožňují hrstce zločinců s imperiálními ambicemi ovládat a především vysávat svět až na dřeň. Jejich globální diktát a moc, kterému tajemně říkají NWO, je jejich skutečným cílem. Prostředky pak FED, MMF, WB, OSN,CIA, mainstreamové chazarská média atd.
3. Jak ?
Osvědčenými metodami jsou pro ně vyvolání chaosu, válek, krizí, občanských, náboženských a etnických válek, státních převratů a především důsledná aplikace hesla rozděl a panuj ! Zatímco naivní otroci se hádají, perou a zabíjejí pro jejich zisky a moc, oni se globálně spojují, sílí a bohatnou. Zcela bezpracně.

361785

"Nejdříve vás ignorují, poté zesměšňují, pak s vámi bojují, ...a nakonec prohrají." M. Gándhi. Než ten chcípající novodobý kaganát toužící po světovládě definitivně pojde, nadělá ale ještě spoustu zla.

361841

09.01.2018 19:25

Kolik úmrtí a destrukce nás čeká v roce 2018?

Určitě hodně !

217.?.?.?

Chcípající,velmi parazitická, nesplatitelné zadlužená, neuvěřitelně pokrytecká a prolhaná kobyla zvaná Západ, zcela ovládaná a z velké části i vlastněná zločineckými chazarskými psychopaty, už nemá co vytáhnout z rukávu proti svým konkurentům. Proto zoufale kope kde, koho a jak může. Jejich intriky, lži a fígle jsou již známé. Jsou to zesměšňování, mediální lži, manipulace, ekonomické a finanční vydírání, falešné ratingy, manipulace s cenami komodit a akcií, vojenské zastrašování, organizování barevných revolucí a státních převratů,atentátů, etnických a náboženských konfliktů, instalování politických loutek, a když ani to nestačí k dosažení jejich cílů a zisků (o ty jim šlo vždy až na prvním místě), pak nastane dosud beztrestné "humanitární" bombardování nepohodlných a vzpurných. Díky naivitě a pasivitě otroků jim to velmi dlouho vycházelo, ale nyní končí. Tentokrát definitivně. Nyní v zoufalosti a poprvé zcela "odkopaní" už hrají prostřednictvím svých nastrčených poskoků v politických a ekonomických funkcích úplně vabank. Ale poprvé bez dosud jistého nároku na snadnou výhru. Zeměkoule jim bude opravdu malá, ale zcela jinak než plánovali a chtěli. Na to můžou vzít jed.

361852

12.01.2018 19:59

Írán je „ground zero“ pro americkou agendu změn režimů

Jenom na okraj

217.?.?.?

Již teď jsou jsou zbabělí, staří, zoufalí a velmi profláknutí psychopatičtí chazarští "světovládci",přebývající v honosných rezidencích již několik staletí mimo bývalou Chazarii a vykopaní ve 12. století n.l. pro své kruté zločiny z Ruska především na pokryteckém Západě, v zaměřovacím kříži sniperů. Co myslíte, do kdy budou ještě štvát lidi proti sobě, manipulovat se vším, co má nějakou cenu, lhát, krást, vyvolávat konflikty, platit majdany, konflikty a barevné revoluce, a to z krve, potu a hypoték naivních otroků a bombardovat nepohodlné svými poskoky jen proto, aby přes hory mrvol a zničených osudů podvodně zvětšili astronomické zisky a posílili moc nad opovrhovanými otroky celého světa? Dlouho už ne. To by si měli hodně rychle uvědomit, pokud chtějí dožít svůj křivácký a intrikánský život ve vězení, kde již dávno měli hnít.

361905

15.01.2018 18:43

Zeman bude "odejít"

Proč ?

217.?.?.?

Zeman mě sice irituje například svým podbízením se chazarům a Izraeli, ale zároveň mně imponuje tím, že je to silná osobnost, která má svůj myšlenkově konzistentní názor a nebojí se ho veřejně vyslovit a prosazovat, i když poněkud nevybíravým slovníkem. To se o uhlazeném akademikovi s chemickým vzděláním, bohužel, říci nedá. Vypadá na toho, kdo mocným tohoto bizarního lidského mraveniště velmi poslušně odkýve vše, co potřebují k dosažení diktatury západních oligarchů zvané NWO a prosté lidi považuje za naivní a snadno manipulovatelné otroky. A prostí lidé, jimiž namyšlená pražská kavárna (stále nechápu, proč se ti "umělci" a intelektuálové považují za nadřazenou "elitu" společnosti ) i ti, kteří se sami rádi řadí k "elitám" této vykradené kolonie, evidentně a dlouhodobě opovrhuje, můžou mít i tentokrát většinu. Na rozdíl od pana Stwory, nevidím šance Zemana na znovuzvolení tak malé. Pouze musí přijít k volbám hodně voličů z řad těch, kteří jsou v této zemi za outsidery a otroky, za obyčejný kanónfutr a zdroj bezpracných zisků "elit". Dění v českém ďolíku je třeba vidět v poněkud širších souvislotech. Svět se rychle mění a dosud mocný, ale jen na dluh žijící Západ rychle ztrácí svoji dominanci nad zbytkem světa. Budoucnost je v Asii a záleží na tom, kdo z evropských politiků rychleji pochopí, že mírová spolupráce s Čínou a Ruskem je pro ekonomický rozkvět země a mír nezbytná. Takovým patří budoucnost, těm ostatním jen minulost.

361969

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 95 čtenářů částkou 15 951 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Protičernošská reklama z Číny poukazuje na absurdnosť protibielej reklamy z Talianska18.01.18 23:56 Čína 1

Měli jsme vážnou poruchu systému18.01.18 11:07 Neurčeno 1

Pověsti, že německá vláda tajně letecky šíbruje migranty do Německa, se ukázaly být pravdou14.01.18 21:03 Neurčeno 0

Německý federální dětský televizní kanál: Ode dneška budeme Boha nazývat Alláhem. Všechny děti jsou muslimové14.01.18 20:20 Německo 2

Regensburg: Skupina mladých migrantů napadla dva policisty. Jsou s vážnými zraněními v nemocnici14.01.18 19:17 Německo 0

Wurzen (okres Lipsko): Boj mezi Němci a migranty - dva muži vážně zraněni 14.01.18 18:49 Německo 0

Pirát Michálek zcela vážně tvrdí, že Masaryk řekl: Všechno, co najdete na internetu, nemusí být pravda14.01.18 15:21 Česká republika 1

Times: Tusk obvinil Polsko z tajné práce pro Kreml a vystoupení z EU! 14.01.18 13:29 Polsko 0

Václav Havel: Všichni Češi jsou pokrytečtí vychcánkové a všichni kradou - delegovali svoje zlo na Junka (STB agent).To mě na tom sere!14.01.18 12:41 Česká republika 1

Dva slušňáci připíjejí na pokračující spolupráci 14.01.18 12:09 Česká republika 2

Antifa ubila muže železnou tyčí zato, že měl šle v národních barvách14.01.18 11:27 Španělsko 1

Babiš - slizký had - se již vyvléká z podpory Zemana. Doporučil mu zdůraznit orientaci na Západ, nehovořit ve prospěch Ruska a Číny a vyměnit poradce13.01.18 20:08 Česká republika 3

ODS opět zvolila svým vůdcem bývalého předsedu moravského výboru Panevropské unie, Petra Fialu, a doporučila voličům volit globalistu Drahoše13.01.18 19:54 Česká republika 1

Volby 2018: Miloš Zeman zvítězil s 38,57 % hlasů v prvním kole. Před pěty lety dostal 24,21 % hlasů. Druhému kolu se nevyhneme13.01.18 19:23 Česká republika 8

Počty nakažených spalničkama na Ukrajině rychle narůstají13.01.18 17:24 Ukrajina 2

Feministky pobouřil dopis hvězdné Deneuveové proti kriminalizaci mužů13.01.18 10:20 Francie 0

Štěch vůbec netuší, o čem hlasoval. Autoři petice proti směrnici EU o zbraních napsali Štěchovi a jeho odpověď četli s vytřeštěnýma očima13.01.18 00:58 Česká republika 2

Němečtí soc. dem. (SPD) půjdou opět do Velké koalice s Merkelovou - příliv migrantů do Německa bude pokračovat12.01.18 23:17 Německo 0

Soud s palestinským vrahem v Hamburku. Jeho obhájce šokoval hned na začátku12.01.18 22:36 Německo 0

Německý tisk o českém prezidentovi: Zeman podněcuje strach pomocí spikleneckých teorií11.01.18 22:56 Německo 5

Měnové kurzy

USD
20,68 Kč
Euro
25,36 Kč
Libra
28,78 Kč
Kanadský dolar
16,66 Kč
Australský dolar
16,59 Kč
Švýcarský frank
21,61 Kč
100 japonských jenů
18,66 Kč
Čínský juan
3,23 Kč
Polský zloty
6,09 Kč
100 maď. forintů
8,22 Kč
Ukrajinská hřivna
0,72 Kč
100 rublů
36,61 Kč
1 unce (31,1g) zlata
27 554,56 Kč
1 unce stříbra
352,46 Kč
Bitcoin
235 558,56 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2018 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?