Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 34 příspěveků, 30 různých jmén: alf, craig, cyril, dron, emilda, eurohujer, gregor, gringo, hugox, huhu, hulič, jonhan, Karel4, karl, kim čong un, klingon, kraig, Kral je nahý, Král je nahý., Kyklop2, Lájoš, leoš, mambo, máňa, Mohamed Joura, nahý král, pamětník, riky, vikiped, vikiv.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

30.12.2017 14:07

České knihovny v drtivém sevření multikulti lobby

RE: Tak proto si Soros udělal v Čechách účet

Kyklop2 217.?.?.?

Proč nelze muslimy integrovat do Evropy?

Protože jako módní doplněk na sobě nosí trhaviny a pak se ve společnosti chovají výbušně......

361693

05.01.2018 07:15

Nejvyšší poplach! Evropský parlament dostal na stůl reformu Dublinského protokolu a česká média mlčí!

Bojujme se sociální korupcí Evropské Unie (unie kolektivní sebevraždy).

Král je nahý. 217.?.?.?

V EU byla cíleně vytvořena situace, kdy pod falešnou záminkou-rouškou ochrany lidských práv každý, komu se v muslimské severní Africe (černoši) nebo na středním východě (arabové) nechce pracovat nebo si vlastní zemi rozvrátil občanskou válkou, si dnes může přes titul tzv. běžence drze nárokovat a vymáhat doživotní placenou dovolenou (tedy bezpracnou doživotní rentu) v EU. Tato renta je mu přiznána dokonce i bez jakýchkoli identifikačních dokladů a doživotně placena formou sociálních dávek rozdávaných plnými hrstmi evropskými politiky (nebo spíše politruky) z vysokých daní vytvořených těžce pracujícími občany EU, kteří pracovat musí a stávají se tím fakticky nevolníky (bílými otroky) těchto imigrantů-rentiérů. Ti táhnou za sociálními dávkami neboli bezpracnou rentou do Evropy jako lososi nebo spíše kobylky, nemají zájem pracovat a jenom se množí, aby těchto dávek mohli pobírat co nejvíce. Ostatně proč by pracovali, když jim v tomto komunistickém ráji stačí jen „čerpat“ sociální dávky a různé dotace na „začleňování“. Část těchto „profesionálních čerpačů“ našich daní s doživotními rentami se bez práce pochopitelně nudí a tak tvořivě znásilňují ženy, terorizují naše města, vytvářejí si zde své islámské státy (no-go zóny) nebo zavádějí středověké právo Šaríja (které mimochodem žádná lidská práva neuznává), protože námi jinověrci, kteří je tu bezpracně živíme a ubytováváme, namísto díků navíc ještě opovrhují a považují nás za zdegenerované slabochy. Čili kapitalistické nevolnictví, vysoké daně (až 70%), pouliční teror a vraždění pro původní Evropany, a doslova komunistický ráj a blahobyt pro nepracující cizince včetně všech příživníků a teroristů, kteří ví, že u nás dostanou všechno zadarmo, protože si to prostě vykřičí a vynutí. A nejhorší je, že naši politici jim vždy ustoupí. Pracující bílý nevolník je šikanován úřady za každou maličkost a trestán za to, že pracuje, obrovskými daněmi, ale parazit a příživník je za povalečství odměněn dávkami, naše zákony a policie jsou na něj krátké a ještě ho litujeme, jaké to má chudák těžké. Toto sebevražedné přerozdělování (zneužití) daní umožnili a zavedli v Evropě převážně levicoví politici-neomarxisté z Bruselu, kteří z EU udělali osidlovací úřad pro cizince a příživníky. Nějak ale zapomněli na to, že když chce mít někdo práva, musí mít také odpovídající povinnosti. Nárok na dávky by měl mít jen ten, kdo pracuje, třeba ve veřejných službách pro město a ne celoživotní povaleč. To je vrcholný příklad sociální korupce, která zneužívá naše daně a ničí celou společnost, která tak v podstatě páchá kolektivní sebevraždu. Jak jinak lze nazvat společnost, která otevře své hranice barbarům a ještě jim za invazi na své území štědře platí? To jsou ale naše daně a my byc...

Automaticky kráceno

361769

Falešné manipulativní odkazy na solidaritu a lidská práva bychom měli umět kategoricky odmítnout (jako například Austrálie, Japonsko a USA), protože se v podstatě jedná jen o vydírání a parazitismus. Za dnešní masovou imigrací nejsou jen války a sucho, jak nám tvrdí, ale především přemnožení obyvatel v afrických a arabských zemích (populační exploze a přelidnění) způsobená mimo jiné i tím, že katolická církev i islám zakazuje Afričanům používat kondomy a antikoncepci, kdežto Evropanům ne. Proč? Nebylo by lepší místo stěhování černochů do Evropy, když se jich mezitím v Africe každý den narodí několikrát tolik a stejně jsou závislí na potravinových dávkách z Evropy, nebo po imigraci k nám na sociálních dávkách v Evropě, raději regulovat jejich porodnost, když se jich rodí tolik, že je vlastní země neuživí?

Znamená solidarita a lidská práva to, že když se černoši v Africe svou vlastní hloupostí a nezodpovědností přemnožili, nepracují a neuživí se, musejí se o ně všechny pracující Evropané postarat a živit je až do smrti? A po jejich smrti jejich rodiny a děti? Proč? Pořídíme si do každé rodiny místo pejska z útulku několik nepracujících černochů z Afriky a budeme je živit místo vlastních dětí? Budeme jim tak dělat otroky, jako je dříve dělali oni bělochům v Americe? Proč? A kdo bude komu poroučet? Oni nám? Proč? Evropané, jako kolonizátoři z Afriky v 50 tých a 60 tých letech minulého století odešli na žádost samotných Afričanů, kteří si chtěli svoje země spravovat sami a tvrdili, že to dokážou lépe. A jaký je výsledek? Svoje země většinou rozkradli, zdevastovali a přemnožili se jako kobylky tak, že se v nich už nedá žít, a proto musejí emigrovat jinam. A když budou emigrovat k nám do Evropy s těmito svými zničujícími návyky (život bez práce, na dávkách, přemnožení se atd.), jak dopadnou naše země? Stejně jako ty jejich? A kam budeme emigrovat my? Na měsíc?
Imigrace (uprchlíci) se stala zbraní hromadného ničení. Stačí nasměrovat tzv. uprchlíky na nějakou zemi, a současně jí zakázat, aby si chránila své hranice – a srazíte tuto zemi na kolena. Mimochodem historicky každá země, která nedokáže ochránit své hranice, ztrácí právo na existenci. Tato „armáda uprchlíků“ vyjde mnohem levněji než armáda vojáků, protože živit "sociálními dávkami" je přece z důvodů solidarity a uznání jejich lidských práv musí jimi okupovaná země a ovládnutí takové země se tak dosáhne mnohem snadněji a levněji než válkou. A navíc armáda vojáků zase odtáhne loupit někam jinam nebo se vojáci vrátí domů, ale imigranti zůstanou navždy a už se jich nikdy nezbavíte? A právě tohle, tu teď EU dělá. Proč nás chce EU takto srazit na kolena a zničit? Je EU zločinecká
organizace financovaná z našich daní, která nás chce zničit? Odpovězte si sami a chovejte se podle toho u voleb a při posuzování...

Automaticky kráceno

361781

Je známo, že EU sama jako správný parazit bažící po stále větší moci (Impérium) žádné hodnoty nevytváří, jenom přerozděluje části daní členských států a je financována z těchto daní. Pokud tedy platí to, co jsem uvedl výše, lze říci, že EU se stala zločineckou organizací zaměřenou na zotročení a likvidaci původních obyvatel Evropy, která je ale financovaná z našich daní. Ve svém důsledku si tak z našich daní platíme naši vlastní likvidaci. EU se už také stále více nepokrytě jako zločinecká organizace chová, násilným prosazováním imigračních kvót (islamizace), hromadným dovozem imigrantů, potlačováním svobody slova, otevřenou diskriminací svých kritiků a upevňováním svého totalitního monopolu na jedinou pravdu (Euronáboženství = Evropské Hodnoty). To je zcela jasným znakem každé nastupující totality a zločinného režimu.

Protože každá zločinecká organizace je ze své podstaty ne-reformovatelná, není jiné řešení než z EU vystoupit a to dříve, než dojde k jejímu rozpadu v krvavé občanské a náboženské válce, jaká se dnes odehrává na Středním východě (Sýrie, Súdán, Libanon, Irák, Lybie, Jemen atd.)

Zřejmě je cílem uvést Evropu do stejného chaosu a pak nad ní skrytě (půjčky, vojenská správa) za hubičku převzít kontrolu. V čím zájmu tohle je? Kdo na tom může mít zájem. Posuďte sami. Čemu se potom bude podobat rozvrácená Evropa plná negrů a muslimů na sociálních dávkách pod jednotnou správou EU? No přece USA.
Pro srovnání, v USA dnes žije na sociálních dávkách 40% populace, převážně černochů a hispánců, kteří mají nejvyšší porodnost), ti se ale chovají jen jako příživníci a množí se. Evropa dopadne hůř, a to je ten záměr, protože tady agresivní muslimové zavedou právo Šarija a rozpoutají pouliční válku.
Čili opět politika USA jak ničit a oslabit své ekonomické konkurenty a nestojí je to
ani halíř, protože jsme jim skočili na jejich lživou agendu o lidských právech.
Ta tvrdí, že celoživotní parazit má stejná práva a nároky jako poctivě pracující a daně platící člověk. Je to totální manipulace a lež. Lidé mají mít rovné příležitosti, tj. přístup ke vzdělání, zdravotní péči a na pracovním trhu. A NIC JINÉHO. Jinak se přestanou snažit a stanou se čistými příživníky, kteří parazitují na těch co pracují a odvádějí daně. A to postupně každou zemi zničí. Čili lež o lidských právech pro
imigrantské nájezdníky a jejich nárocích na neomezené sociální dávky bez jakékoli zásluhy a odpovědnosti, je opět ideologickou zbraní hromadného ničení a je třeba se jí rázně postavit. A vítačům je třeba říci jediné, chtějí-li někomu pomáhat, tak ať napřed pomohou našim lidem bez domova a hlavně se jich zeptejte, kolik jsou ochotni dávat ne pomoc ZE SVÉHO. Zjistíte že nic, umí jenom dojit naše daně a jsou jen jiným druhem vlastizrádných parazitů.

361825

11.01.2018 08:18

Nejvyšší poplach! Evropský parlament dostal na stůl reformu Dublinského protokolu a česká média mlčí!

Jak dlouho budeme vetřelcům za okupaci platit a proč vlastně?

Král je nahý 217.?.?.?

Proč ale vlastně v Evropě rozdávat nepracujícím negrům a muslimům tak štědré sociální dávky? Bude to tak do nekonečna? Samozřejmě, že nebude. Kdo by to financoval a z čeho? Ale samozřejmě to povede ke zvýšenému zadlužení jednotlivých zemí EU, a to je také nástroj ovládnutí země.

V určitém okamžiku, až se země dostatečně zadluží a barevní imigranti-vetřelci nalákaní sociálními dávkami se v EU dostatečně namnoží, najednou sociální dávky skončí (protože náhle z ničeho nic dojdou peníze). Co bude dál? Mladým mužům hned nabídnou možnost získat peníze na obživu službou v armádě. A aby uživili své rodiny, když pracovat neumějí, budou to muset vzít. No a to oni dokáží, pracovat neumějí, ale kalašnikov z nich přece umí ovládat každý (v Africe se verbují do armády už i malé děti). No a to je ta kvalifikace i práce, pro kterou je sem do EU z jejich zemí zveme a štědré sociální dávky jsou vlastně náborový příspěvek. V zájmu USA, pod velením kvalitních německých důstojníků jako lehce obětovatelný kanónenfutr vyrazit na Rusko a konečně už po několika neúspěšných pokusech (Napoleon, Císař Vilém, Hitler) dobýt jeho nekonečné surovinové bohatství (ropa, plyn, půda) pro pány oligarchy, kteří budou v klidu sedět doma a počítat zisky. Zisky budou jejich, náklady zaplatíme my našimi daněmi za vyzbrojení (všimněte si, jak se teď musí zvyšovat výdaje na zbrojení) a živení této nové armády. No a umírat budou jen Slovani, černoši a muslimové, kteří jsou beztak přemnožení, tak co, aspoň se jich trochu zbavíme. Není to úžasné, jak je to skvěle vymyšlené. Ovšem jak pro koho, že. Amerika se likvidací Evropy zbaví jednoho silného ekonomického konkurenta a to na náklady Evropanů samotných a krve negrů a muslimů, ovládne a vyloupí na zdroje bohaté Rusko, aniž by do toho vložila jediný cent. Klobouk dolů.

361880

15.01.2018 09:26

Zeman bude "odejit"

Opravdu chcete mít na Pražském hradě Kalouskova poskoka Drahoše?

Lájoš 217.?.?.?

http://www.novarepublika.cz/2018/01/dva-slusnaci-pripijeji-na-pokracujici.html

Jeden Kalouskův poskok (Šláfenberk) se tam nedostal, tak tam teď strkají jiného.
Kvalifikace obou je stejná - vlastizrada, kolaborace, islamizace, euro-fašismus.

Už teď Kalousek a jemu podobní uctívají zločineckou organizaci zvanou Evropská Unie jako církev. Sebevětšímu nesmyslu, která EU řekne se musíme klanět, jinak
je zle - seberou nám dotace, vyloučí nás z rozhodování a další vyhrůžky. A kdo je vlastně EU - pár nevolených úředníků, kteří slouží korporacím, v jejichž zájmu je zničení suverenity národních států, zavedení korporátního fašismu a vyvolání války s Ruskem.
Euro-náboženství = monopol na pravdu, a kdo má jiný názor bude upálen (zatím jen mediálně a finančně) jako kacíř. To je přátelé totalitní korporátní fašismus a ne demokracie.

To není ten západ, kam jsme chtěli. Nechci do takové Evropy, kde se běžně vraždí občané na ulicích, všude stojí mešity a muslimové žijící bezpracně z našich daní znásilňují hromadně ženy a nic se jim nestane (protože jsou přece i ve 40 letech nezletilí a "zranitelní"), zatímco řádní občané platící daně jsou označování za rasisty a mláceni úderkami Antifa, pokud s tím nesouhlasí. Tam nás pan Drahoš povede. Položte si otázku, jestli tohle opravdu chcete.

Za Zemana jsme byli šestou nejbezpečnější zemí na světě. Jak bezpečnou
budeme za Drahoše, až sem pozve islámské barbary, jako to měl v plánu Šláfenberk, který tu chtěl mít 80 000 migrantů. Lidé Šláfenberka nezvolili, když se podřekl s Benešovými dekrety, protože se obávali vracení majetku vysídleným Němcům.
Teď nám ale hrozí něco mnohem horšího než jen vracení majetku Němcům.
Teď nám hrozí národní a rasová likvidace, při které kolaboranti a zrádci typu Drahoše ochotně v předklonu poslouží. Toho se nebojíte?

361937

15.01.2018 18:49

Zeman bude "odejit"

RE: Drahoš - estébák a homosexuální pedofil?

alf 217.?.?.?

Takže si můžeme zvolit, jestli první dámou bude Ivana Zemanová nebo Jiří Drahoš. A pak že nám nehrozí globální oteplování - oni jsou jako trpaslíci už úplně všude - posuďte sami: Václava Moravcová, Jiřina Pospíšilová (předseda TOP 09), a teď už i potenciální prezident? To abychom si dávali velký pozor, aby nám před ním náhodou neupadlo na zem mýdlo.

361970

19.01.2018 07:45

Zeman bude "odejit"

Čestný titul pro pana Drahoše.

karl 217.?.?.?

Navrhuji pana Drahoše podle jeho vstřícného přístupu k islamizaci ČR titulovat jménem Jiří Islamoš Drahoš. Opravdu chcete volit Islamoše Drahoše?

361999

22.01.2018 14:01

Zeman bude "odejit"

Drahoš nebo Zeman?

cyril 217.?.?.?

Imigrace (uprchlíci) se stala zbraní hromadného ničení. Stačí nasměrovat tzv. uprchlíky na nějakou zemi, a současně jí zakázat, aby si chránila své hranice – a srazíte tuto zemi na kolena. Mimochodem historicky každá země, která nedokáže ochránit své hranice, ztrácí právo na existenci. Tato „armáda uprchlíků“ vyjde mnohem levněji než armáda vojáků, protože živit sociálními dávkami je přece z důvodů solidarity a uznání jejich lidských práv musí jimi okupovaná země a ovládnutí takové země se tak dosáhne mnohem snadněji a levněji než válkou. A navíc armáda vojáků zase odtáhne loupit někam jinam nebo se vojáci vrátí domů, ale imigranti zůstanou navždy a už se jich nikdy nezbavíte? A právě tohle, tu teď EU dělá. Proč nás chce EU takto srazit na kolena a zničit?

Lež o lidských právech pro imigrantské nájezdníky je opět zbraní hromadného ničení a je třeba se jí rázně postavit. A vítačům a sluníčkářům (správněji řečeno páté koloně kolaborantů) je třeba říci jediné, chtějí-li někomu pomáhat, tak ať napřed pomohou našim lidem v chudobě a bez domova a 10% školních dětí, které nemají peníze na oběd ve školní jídelně. A hlavně se jich zeptejte, kolik jsou ochotni dávat na tuto pomoc ZE SVÉHO. Zjistíte, že nic, že tito vítači umí jenom dojit naše daně a jsou tedy sami jen jiným druhem čistých parazitů.

Jsme tedy svědky účelového spolčení dvou skupin parazitů proti pracujícím, kdy se jedni paraziti (EU, vítači, neziskovky) ve spolupráci s jinými parazity (imigrující negři a muslimové) rozhodli pod rouškou ochrany lidských práv žít na náš úkor, vykořisťovat nás a udělat si z nás své otroky.

V druhém kole prezidentských voleb volte podle toho, jestli tohle chcete (Drahoš) nebo nechcete (Zeman). Vše ostatní je proti tomu podružné.

362038

23.01.2018 10:25

Když vyhraje Drahoš...

Kalouskův Drahoš nás nevede do Evropy, ale do muslimské Afriky.

máňa 217.?.?.?

Kdo opravdu chce, aby se ČR stala afro-islámskou zem v rámci plánovitě budovaného EU chalífátu, ať volí slušného poslušného vlastizrádce Drahoše (Vítač a Kývač), Kdo to nechce, volí prostořekého, ale vlasteneckého Zemana, který se neřídí politickou korektností (= zbabělostí), říká to, co si myslí a neleze cizákům z Bruselu či dokonce muslimům do prdele, aby se zavděčil.

A mimochodem, neposuzujte kandidáty na prezidenta podle zjevu. Není to soutěž krásy a nebude tu promenáda v plavkách. Posuzujte je podle jejich činů. Americký president F.D.Roosewelt vedl USA do druhé světové války jako vrchní velitel ozbrojených sil na vozíku a dokázal ji vyhrát. Zeman přivedl ČR do NATO, byl úspěšným premiérem a mimochodem byl za komunistů 2 x vyhozen z práce, zatímco Drahoše pustili komunisti na studia do Hanoveru a přednášky v Brazílii. Není to podivné? A co pro tuto zemi udělal Drahoš za jiné činy? Podepsal vítačskou petici podporují imigraci, pořádal konferenci pro velvyslance islámských zemí a šíří ubohé urážky o Zemanovi. Jinak NIC.

Drahoš je bohužel jen nové alter ego (maska či fíkový list) již profláknutého Miroslava Kalouska, který ho bude na hradě řídit jako loutkář Špejbla. Však oni si dobře rozumí, když jsou oba chemici. Bohužel pro naši zemi je tato dvojice smrtelně toxickou směsí.

362058

24.01.2018 09:10

Když vyhraje Drahoš...

Postřehy z prvního prezidentského TV duelu.

vikiv 217.?.?.?

Tak jsme viděli první společný duel obou kandidátů na prezidenta.

Zemana známe a ještě překvapil, jak dokázal s nadhledem a humorem
Drahoše nachytat na švestkách a ukázal Drahošovi, který na něj v hovoru agresivně útočil, že je politicky negramotný.

Teď k Drahošovi. Ukázalo se, že opravdu platí, že v demokracii se blbec znemožní sám. A on to opravdu dokázal. Měli by mu naordinovat bobříka mlčení. Čím více mluvil, tím to bylo horší. Tohle že má být prezident? To lepšího nesehnali?

Zápory:
Je to evidentně introvert (do hovoru se musí nutit a není spontánní).
Byl agresivní a jízlivý, když mu chyběly argumenty a jenom pořád mlel svou (kde je ta jeho vychvalovaná slušnost?).
Chvílemi jsem měl pocit, že se rozpláče.
Vykrucoval se a popíral své předchozí výroky - doslova se snažil všechno překroutit a byl v tom slizký jako had - jasná loutka bez vlastního názoru.
Jak by asi hájil naše zájmy v EU a ve světě, když je mění jako korouhvička.

Klady
Hezky rovně sedí a chodí (je vidět že pravidelně cvičí) a umí prý zabít a stáhnout králíka.

Závěr:
I kdyby Zemana vozili na vozíku jako onehdy amerického prezidenta Roosewelta,
je to skutečný prezident této země. Drahoš je proti němu trapná nula.

362080

24.01.2018 11:44

Když vyhraje Drahoš...

Několik videí o tom, kdo je Jiří Drahoš.

riky 217.?.?.?

Kdo je opravdu Jiří Drahoš - slušný muž odnikud? Ale kdepak - je na svou roli bezcharakterní loutky a kolaboranta (českého Quislinga) dlouhodobě připravován jistou zahraniční ambasádou. Slušný dnes zřejmě má znamenat být bezpáteřný a hlavně nedělat potíže při islamizaci ČR a likvidaci státní nezávislosti. Tím z nás vytvořit poslušný protektorát EU.

Drahoš tak silně připomíná protektorátního prezidenta Háchu. Ten také říkal, že naše budoucnost je jedině v Říši a ve všem kapituloval. Ale je jenom otázkou času, kdy v Západní Evropě masově kolonizované nesnášenlivými muslimy vypukne občanská náboženská válka, jako například v Libanonu či Sýrii. Do takové afro-islámské Evropy nás pan Drahoš poslušně zaprodá za svých pár stříbrných a jeho dnešní největší starostí je, zabránit nám hlasovat v referendu o tom, zda takovou budoucnost chceme, nebo ne. O tom přece už rozhodli jiní, že pane Drahoši?

https://www.youtube.com/watch?v=UwgelVAi608

https://www.youtube.com/watch?v=Xq72a8uLz20

362087

26.01.2018 08:29

Když vyhraje Drahoš...

Postřehy z druhého prezidentského TV duelu.

emilda 217.?.?.?

Tak jsme viděli druhý společný duel obou kandidátů na prezidenta.

Drahoš po prvním kole, kde se sám znemožnil a předvedl jako politicky negramotný člověk, podle kurzů sázkových kanceláří (které pan Horáček dobře sleduje) prohrával a zbývalo mu jediné, útočit na Zemana a nějak ho vyprovokovat, aby ztratil nervy a veřejně se sám "odstřelil". Potom by press-titutky typu Mitrofanova, Peheho a další vyřvávaly, podívejte se, už na to Zeman nemá ani psychicky.

Proto byl Drahoš zlý a úskočný, nenávist z něj úplně kapala a vlastně nevedl rozhovor, ale snažil se Zemana za každou cenu osobně ponížit a tím vyvolat hádku. On se přišel hádat a provokovat žlučovitými a jedovatými osobními útoky. Jenomže to opět přehnal a to je kontraproduktivní. Američané tomu říkají overkill, neboli přestřelení, nebo se to také dá nazvat "střelit se do vlastní nohy".

Tím Drahoš plně odhodil masku a předvedl nám, kdo opravdu je. Tento člověk má být pozitivním příkladem pro národ a mladou generaci? Kde je ta tolik propagovaná slušnost? Vždyť se místy choval jako hulvát a jeho příznačný škleb vždy naznačoval, co přijde. Nejhorší bylo, že nedokázal zakrýt svou osobní žlučovitou nenávist k Zemanovi, kterou se doslova zalykal, a tím se opětovně sám zcela znemožnil. Tohle se prostě politikovi nikdy nesmí stát, protože ztratí tvář a sympatie voličů. Nenávistí žádné voliče nezískáte pane Drahoši, ale naopak ztratíte. A až se po prohraných volbách budete vymlouvat na proruské weby a Putina (ten může i za Vaši řídkou stolici a duševní demenci), tak si uvědomte, že v tom případě největším agentem Putina v ČR jste Vy, protože jste si volby ve svém arogantním a samolibém tupanství svou negativitou a nenávistí (kde byla pravda a láska, které tolik vzýváte) prohrál především sám.

Zeman tuto Drahošovu strategii očekával, vyprovokovat se nenechal a naopak vyvolal dojem klidného, lidského a pozitivního člověka. To stačilo. Tady už nešlo o 100 x opakované argumenty obou stran, ale o výsledný emocionální dojem na nerozhodnuté voliče. O pocit, který v lidech hovor zanechá a podle nějž se rozhodnou, komu to hodí. A v tomto ohledu si Drahoš opět naběhl a knokautoval se sám. Miloš Zeman ani nemusel nic dělat, jen si počkal až se ten "ještě větší blbec, než jsme čekali" znemožní sám.

Podle komentářů na webech se mnoha nerozhodnutým lidem právě z tohoto důvodu z Drahoše doslova "zvedl kufr" a půjdou volit Zemana. Bravo pane Drahoši, kam Vám má Miloš Zeman poslat bonboniéru. Stal jste s zdaleka nejužitečnějším členem jeho volebního štábu.

362134

29.01.2018 09:44

Bylo to o vous, ale vyhráli jsme

Je to klaun, volaly děti.....

gringo 217.?.?.?

Dlouho jsem přemýšlel, koho mi pan Drahoš tolik připomíná. A najednou mi to došlo. No přece inspektora Franka Drebina z filmu Bláznivá střela, kterého skvěle hrál Leslie Nielsen. Prostě chlapácký zjev, který s kamenným, seriozním a někdy nádherně zmateným výrazem ve tváři vykládá a dělá totální hovadiny, aniž by to sám někdy pochopil. Skvěle pane Drahoši, prosím nepřestávejte, jako politik jste nula, ale jako komik jste nová vycházející hvězda světového formátu. Již se těším na Vaše další skeče, protože Váš originální způsob, jakým ze sebe děláte blbce, začínám milovat. Kam se na Vás hrabe Lukáš Pavlásek nebo Luděk Sobota.

362195

18.02.2018 09:33

Tajný americký vládní program pro výchovu budoucích proamerických kádrů, část 2

Tito američtí švábi jsou všude.....jediné řešení je přímá demokracie.

jonhan 217.?.?.?

„Demokratické“ revoluce po roce 1789 (ale i založení „demokracií“ ve Velké
Británii, USA, Kanadě nebo Austrálii) nevyšly z lidu (řecky „demos“), nýbrž bez
výjimky z lóží a jejich iluminátských inspirátorů v pozadí. Byly udělány „shora“ –
nikoli ovšem proto, aby přivedly k moci lid, nýbrž proto, aby umožnily Sionu nejprve skryté ovládání jednotlivých národů a nakonec otevřenou vládu nad celým světem!

Jak známo, byla také sovětská „perestrojka“ nadekretována shora. V současné
době se masová sdělovací média ze všech sil namáhají, aby západní i východní
národy na tuto nanejvýš důležitou okolnost zapomněly.

Kdyby si to vládci byli přáli, postačilo by nasazení několika policejních obrněných divizí (viz např. Čínu r. 1989) k tomu, aby se přízrak demokratizace zase rychle rozplynul – samozřejmě kdyby nebyl vyšel z démonicky inspirovaných mozků samotné skryté vrchnosti v dokonalém souladu s její strategií.

Špičky satanské hierarchie nepodstupovaly prakticky žádné riziko, když poté v zemích východní Evropy inscenovaly tzv. „svobodné volby“. Vždyť už r. 1931 horlivý sionista a bolševický propagandista Ilja Ehrenburg ve své knize „Továrna na sny“ řekl bez nadsázky a výstižně: „Každý občan přirozeně odevzdá svůj hlas a je přesvědčen, že hlasuje pro toho, koho chce on. My však víme, že hlasuje pro toho, kterého chceme my." Proč? Protože mají své lidi ve všech stranách!!.

Už r. 1921 si spisovatel Arthur Trebitsch stěžoval, „Co udělali sionisté z politiky od proniknutí do veřejného života hostitelských národů: Nástroj své všudypřítomnosti a všestranné přetvářky, jehož pomocí se zakuklili ve všech stranách a frakcích pod krycími jmény pro ten či onen okamžik vhodných politických směrů a hesel – a právě tímto způsobem si nahrávají do rukou.

Tím staví před oči hostitelských národů politické dění jako divadelní frašku, jako švindl, který až do dnešních dnů nebyl nic netušícími ‚svobodnými’ národy dosud odhalen“.

Vnutili nám "parlamentní demokracii" jako systém, který zastupuje zájmy vnější nepřátelské moci prostřednictvím nekontrolovatelných a zkorumpovaných politiků. Izrael je dnes rozptýlený po světě, ale je pospolitý. My Nežidé sice žijeme pospolu, ale jsme rozděleni a rozptýleni prostřednictvím
demokracie a jejích politických stran. To bychom si měli všichni uvědomit!
Židé jsou geograficky rozptýleni, ale politicky jednotní. Každý národ, který se
obrátí k parlamentní demokracii, je sice geograficky jednotný, ale politicky roztříštěný, což pro něj znamená politickou a později i národní smrt!“

362647

Hlavně mi přijde zcela komické dnešní stěžování USA na to, že jim Rusové ovlivnili volby. Například jen v ČR mají USA své skryté koně ve všech stranách, prokurátory, policejní plukovníky, kteří svrhávají vlády (viz. Nečas) a nikdo si na ovlivňování nestěžuje. Všechno je v nejlepším pořádku a nadáváme na Zemana, že nás vede na východ.......Jsme prostě národ tupých imbecilů, která dodneška není schopen pochopit, že Marxe, Lenina i Hitlera financovali jedni a ti samí lidé, kteří dneska
financují Bradáčovou, Chvojku, Dienstbiera, Bělobrádka a další.....

362652

18.02.2018 16:46

Tajný americký vládní program pro výchovu budoucích proamerických kádrů, část 2

Alain Delon to říká jasně.

kraig 217.?.?.?

TENTO SVĚT OPUSTÍM BEZ LÍTOSTI, tvrdí Alain DELON.

Především ale nenávidím tuto dobu, je mi z ní na zvracení,“ řekl dvaaosmdesátiletý herec na konci rozhovoru. Předluženým USA vládnou deprivanti. Ilumináti, židozednáři a další spiklenci proti lidstvu. Zkrátka gauneři. Jediná možnost udržet moc je něco uloupit. Vždyť vše, co USA mají bylo uloupeno. Počínaje územím. A tak USA rozvrátily mnoho zemí a povraždily mnoho nevinných lidí. Dnes je na řadě Evropa. Oslabit Evropu islamizací. Zničit evropské národní státy a evropské národy. Evropské bílé národy nahradit masou prokřížených bastardů. Vyvolat na evropské půdě lokální války a válku s Ruskem. Oslabit Rusko a zmocnit se jeho zdrojů.Tomu napomáhají lokajové v čele EU. Tito krátkozrací politici a poskoci US gaunerů jdou proti vlastním zemím a proti vlastnímu lidu. Pokud se Evropa nevymaní z vlivu US gaunerů, nemá budoucnost. Alain Delon to ví a proto ta oprávněná skepse.

362658

19.02.2018 18:54

Pozdrav z Muslimic

Multikulti šlechtění debilů.

klingon 217.?.?.?

Proč se nám, v Německu, ale i v celé Evropě a ještě i daleko mimo ni najednou tak horlivě dokazuje, že naše dosavadní kultura nám už nepostačuje a že musí být „obohacena“ velkým počtem jiných cenných kultur? A proč se za „multikulturu“ tak neúnavně a horlivě zasazují právě ti ze špičkových politiků, kteří dříve na podporu naší kultury obvykle a ještě jen neradi nechávali z daňového měšce odsypávat pár drobečků? Jak se správně obáváte, odpověď nemá vůbec co dělat s kulturou, ale o to víc se světovládnými plány Sionu. „Aby dokázali,“ vysvětluje Švýcar Beat Christoph Bäschlin, „že jejich nesmyslné učení o rovnosti přesto souhlasí, snaží se nyní síly v pozadí korigovat přirozený, stvořený řád a přizpůsobit místo toho lidstvo své teorii. Prostřednictvím systematicky zaváděné a prosazované bastardizace má v Evropě vzniknout zcela programově smíšená, neboli ‚normální’ rasa. Proto také ono horečné úsilí o přilákání a vtažení Afričanů a Asiatů do Evropy a Jihoameričanů do USA a Kanady. … Jedno nebezpečné obchvatné opatření k realizaci této ‚velké, skutečné revoluce’ spočívá právě v tvrdošíjném podporování interrupcí, rozšiřování možností ochrany před početím v západních národech a v současném bezohledném a nezodpovědném podněcování populační exploze v rozvojových zemích. To všechno má jen urychlit masové stěhování národů vedoucí ke snížení jejich průměrné inteligence. Černoši mají prokazatelně o 30 bodů nižší průměrné IQ než běloši. Potom už rasově nesmíšené židovské elitě nemůže z řad gójů nikdy vyrůst žádná konkurence.

362689

16.04.2018 17:17

Naše nebohá vládo

My žádnou vládu nemáme:

gregor 217.?.?.?

Bohužel pane Mane, my už žádnou vládu nemáme. Tak jako v jiných evropských zemích tu vládne americká ambasáda a jen jako roušku k zakrytí tohoto faktu využívá trapné papoušky typu Stropnického, Šlechtové, Fialy, Babiše, Bělobrádka
a Jiřiny Pospíšilové./Moravcové. No a ti dostali notičky, co a jak přesně mají zarecitovat. Zvlášť dramatickými ksichty u toho recitování vynikal soudruh Stropnický, jak by ne, vždyť je to dramatický herec. Bohužel charakter a osobní odvahu říkat pravdu u něj nehledejte. To by ohrozilo jeho koryto. Takže opět jako vždy v dějinách Češi zrazují pro jidášký groš vlastní národ a tak jako vždy zbaběle stojí na špatné straně konfliktu. Nic se nezměnilo. Naši kolaboranti dobře vědí, že zrada vynáší nejvíc.

363710

17.04.2018 05:51

Naše nebohá vládo

Velvyslanectví USA v Praze otevřeně finančně podporuje potlačení svobody slova

dron 217.?.?.?

Další důkaz o tom jaká jsme onuce. Jakým právem si mohou USA tohle
dovolit na území naší republiky?

Velvyslanectví USA v Praze otevřeně finančně podporuje potlačení
svobody slova
Jaroslav Loudil
8. 4. 2018

Velvyslanectví USA nyní vyhlásilo granty na - "boj s dezinformacemi v
ČR". Zájemce může obdržet sumu od 5000 do 25 000 Dolarů, když slíbí
vývoj techniky, která pomůže v ČR umlčet jiné názory, než ty oficiální
= ty proamerické. To vypadá opravdu velmi podivně ! Velvyslanectví cizí
supervelmoci hodlá zasahovat pomocí peněz do mediálního prostoru a tedy
do myšlení občanů suverenního státu OSN.


A nijak se tím netají! Naopak! Občané ČR tedy musí do budoucna uvažovat
už vždy jen - "proamericky a pronatovsky". Každý, kdo by tvrdil něco
jiného, prý šíří nebezpečné dezinformace. Pamatuji časy socialismu,
ovšem to co nyní organizuje velvyslanectví USA je opravdu -"silná
káva"!! Nepamatuji se totiž na to, že by velvyslanectví SSSR v Praze
před rokem 1989 veřejně náborovalo - "bojovníky proti jiným názorům ve
společnosti" a platilo by zájemcům třeba 40 000 Rublů za dobrý - "tip či
techniku" - na potírání protisocialistických a protisovětských názorů.

P.S. Blíží se tuhá totalita, dříve přišla z Východu, nyní se blíží zase
ze Západu. Ta západní se ovšem tváří mnohem sofistikovaněji a je tak
nebezpečnější.

http//cz.usembassy.gov/cs/vyhlasujeme-specialni-grantove-kolo-zamerene-na-boj-s-dezinformacemi/

363729

18.04.2018 09:05

Humanita a morální svědomí Ruska vedou k válce

Byl to útok na Trumpa.

hulič 217.?.?.?

O válku tu nejde. Jen se podívejte, jak se Amíci bojí Kim čong Una. Jde tu o plyn a kdo ho povede přes Sýrii do Evropy. No a když Trump správně ohlásil odchod Amíků ze Sýrie tzv. deep state vyvolal provokaci s chemickým útokem, kterou hodil na Asada, aby tomuto odchodu zabránili. Byl to v podstatě útok na Trumpa z řad jeho nebo britských tajných služeb, a on musel reagovat, aby nebyl označen za slabocha
tak jak reagoval - teatrálním útokem, který nic nezničil.

363762

19.04.2018 08:35

Humanita a morální svědomí Ruska vedou k válce

Nejde o plynový útok, ale o dodávky zemního plynu do Evropy.

kim čong un 217.?.?.?

Jak už víme, žádný plynový útok se ve skutečnosti nekonal, byli jen prachem přidušení lidé po konvenčním leteckém útoku a provokatér + filmaři z Bílých přileb (což je jen propagandistická složka Islámského státu financovaná stejně jako IS tajnými službami USA a Velké Británie.)

Přesto ale za tím vším ve skutečnosti plyn je. Ale ne sarin nebo chlór, ale obyčejný zemní plyn. Celá dlouhá válka v Sýrii je ve skutečnosti válkou o plyn, v tom smyslu, kdo povede přes Sýrii svůj plynovod a bude dodávat zemní plyn do Evropy místo Ruska.

Jeden blok tvoří Saudská Arábie, Katar, Izraelci a pravděpodobně i Británie (proto otevřeně financují IS), protože chtějí vést svůj plyn z jihu na sever přes Sýrii. Ti válku prohráli a zoufale potřebovali nějakou provokaci, aby USA nestáhla své vojáky, jak avizoval Trump.

Druhý blok tvoří Rusko, Irán, které chtějí vést plynovod z východu na západ do Turecka a Evropy. Válka v Sýrii vypukla okamžitě, když se Bašár Asad připojil k tomuto bloku.

No a všem do toho háže vidle Amerika (ne Trump), ale tajné služby USA, kteří chtějí, aby v Sýrii byla udržována válka trvale tak, aby tam nebyl žádný plynovod,
a aby Rusko bylo odstřiženo od dodávek svého plynu přes Ukrajinu do Evropy (proto byl Majdan a střílelo se do lidí a bude se udržovat konflikt na Ukrajině), aby mohli místo toho americké koncerny dovážet do Evropy svůj zkapalněný břidlicový plyn, pro který nemají odbyt. Tento plyn ale bude díky těžebním nákladům 3 x dražší než je ten z Ruska.

Všechno ostatní jako jsou kecy o lidských právech, demokracii, solidaritě s uprchlíky atd. jsou jen ubohé lži, které mají zakrýt, že se jen sprostě vraždí pro peníze. Takže ten plyn, kterým topíme začíná být pěkně "krvavý" a do budoucna
asi podstatně zdraží. To bohužel nijak neovlivníme. Proto jako řešení (které můžeme ovlivnit) je přecházet na obnovitelné zdroje energie (soláry, tepelná čerpadla, rekuperace odpadního tepla atd), abychom snížili svou závislost
na lidsky a cenově "krvavém" plynu od kohokoliv (USA, Rusko, Irán) a ještě k tomu ušetříme. Co vy na to?

363774

20.04.2018 17:09

Projev Lenky Procházkové na protiválečné demonstraci 18. 4. 2018 na Václavském náměstí

Přichází totalita tentokrát z USA a Bruselu.

nahý král 217.?.?.?

Každá totalita začíná nerespektováním práva mít na věc svůj (jiný) názor.
Sami posuďte jak hluboko už jsme v tom klesli.

363791

23.04.2018 13:12

Projev Lenky Procházkové na protiválečné demonstraci 18. 4. 2018 na Václavském náměstí

Nástroje tzv. parlamentní demokracie v praxi.

huhu 217.?.?.?

Zásadou skryté moci vždy bylo řídit se heslem Rozděl a panuj. Neboli rozeštvi všechny proti všem a pak je budeš snáze moci vykořisťovat a udělat z nich otroky.
A když už to nestačí vyprovokuj válku. V ní financuj obě strany ať se obě co nejvíce zadluží a ať už vyhraje kdokoli, bude válkou oslabený a zadlužený, takže díky dluhům bude ještě větší otrok, než před ní. Mimochodem věděli jste že například Anglie a Rusko splatily své válečné dluhy z druhé světové války, kterou vyhrály, teprve nedávno - někdy okolo roku 2012? Takže dluhy z minulé války jsou splaceny, je už nejvyšší čas vyvolat nějakou novou.

Proto se nyní začalo útočit na bílé muže, z cílem vyvolat rasové a náboženské války a odvést pozornost od toho, co většina populace nevidí a nechápe.

Na bílého muže tak nyní útočí feministky, lesby, negři a muslimové, aby se odvedla pozornost od toho, že veškeré lidstvo už přes 200 let skrytě ovládají a krvavě vysávají chazaři a to těmito nástroji:

1) Lichvou a exekucemi - tj. celý bankovní sektor, půjčky, hypotéky, vymahači dluhů, exekuce a bankroty. V ČR je již v exekuci 900 000 lidí a další miliony
Čechů mají úvěry a hypotéky na bydlení, takže pracují jako otroci jen aby splatili úroky.

2) Tiskem peněz bez našeho souhlasu (tzv. měnová politika) - chazaři ovládají tzv. nezávislé státní banky (ČNB v ČR, v USA mají FED atd.), tisknou nekryté peníze, které půjčují komerčním bankám a státu za úroky (vytváří peníze ze vzduchu) a tím navíc vytváří inflaci a znehodnocují tak úspory občanů.

3) Zadlužováním země a jejích občanů bez našeho souhlasu (tzv. fiskální politika) - chazaři mají své lidi nasazené skoro ve všech politických stranách (takže je jedno, kdo volby vyhraje - ty jsou jen divadélkem pro hloupé) a tito politici se snaží občany co nejvíce státními půjčkami zadlužit a pak jim zvýšit daně - tím je rovněž finančně zotročit (Kalousek vyrobil státní dluhy za 600 miliard, Sobotka
" jen" za 400 miliard).

No a aby tohle dokonalé finanční otroctví někdo náhodou neprokoukl a nezbořil, je třeba neustále od toho odvádět pozornost a za cenu válek, vražd (nic jiného už v TV neběží) a zastrašováním lidí různými přicházejícími konci světa (viz. rok 2012) dosáhnout toho, aby zcela otupěli a rezignovali a jako poslušní otroci dál táhli toto jho finančního otroctví bez odporu dále.

No a to celé je politicky zakrýváno tzv. systémem parlamentní demokracie, který
rovněž vymysleli a zavedli chazaři poprvé v 16. století v Anglii, když předtím nechali popravit krále. Parlament je tak pouze maňáskové divadlo pro otroky,
ale za nitky vodí tyto loutky (a občas je vyhodí a nahradí - např. Nečas) někdo
úplně jiný, kdo se na veřejnosti vůbec neukazuje. Jak dlouho si to ještě necháme líbit?

363822

09.05.2018 07:30

Historický odkaz Karla Marxe: 200 let od jeho narození

Marx byl agentem Rotschildů.

mambo 217.?.?.?

Žid Marx byl při psaní Komunistického manifestu financován židy Rotschildy (přes Engelse) tak, aby rafinovaně odvedl pozornost krutě vykořisťovaných dělnických mas od židovských bankéřů a lichvářů, kteří byli za jejich bídu ve skutečnosti nejvíce odpovědní, směrem k podnikatelům (třídní boj), kteří byli u židů zadlužení a vykořisťovaní také. Klasické rozděl a panuj neboli poštvi různé skupiny společnosti
proti sobě a tím je blbečky zaměstnej (Sparta a Slávia), aby si nevšimli, kdo je ve skutečnosti vykořisťuje a zotročuje nejvíc.

Kapitál se o finančnících vůbec nezmiňuje (jakoby neexistovali).
Prosazuje zavedení státní (centrální banky), což je klíč k ovládnutí celé země.
Marx v podstatě vyvlastněním prosazoval státní kapitalismus prosazený třídním bojem neboli násilím. Jak to funguje jsme viděli po roce 1948.

Nyní se nám tohle svinstvo opět vrací ve formě neomarxismu prosazovaného Muslimskou Evropskou únií (Evropské muslimské hodnoty) a všichni naši slavní komunistobijci to s nadšeným hýkáním vítají. A místo rudých komisařů z Moskvy
typu Trockého nám nyní vládnou Bruselští imámové typu Junkera, kteří už se nemohou dočkat až předají Evropu muslimům.

364046

17.05.2018 00:34

Dva póly měnové politiky: totální dolarizace a totální odchod od amerického dolaru

Kdopak je asi vlastníkem ČNB?

hugox 217.?.?.?

Když se zeptáte tiskové mluvčí ČNB, kdo je jejím vlastníkem, odpoví vám, že je na státu nezávislá a tudíž nemá vlastníka. Pravdou je pouze to první, to druhé je 100% lež. ČNB vlastní ti samí "soukromnící" kteří vlastní FED v USA.

364221

30.05.2018 10:45

To, co vidíme v západní Evropě, není prosbou potřebných o pomoc, to je prostě okupace

Podpora imigrace je organizovaný zločin proti národní bezpečnosti.

eurohujer 217.?.?.?

Podpora imigrace je zločin proti národní bezpečnosti. Toto si odhlasovali v maďarském parlamentu. Potom všichni podporovatelé imigrace (u nás neziskovky, Babiš a většina poslanců) jsou zločinci a EU je zločinecká organizace. Nejhorší ale není terorismus (tj. zabíjení lidí na ulicích, na které si máme podle zločinecké EU zvyknout) ale masová imigrace pomocí infiltrace (postupného legálního přesídlování afro-muslimů do Evropy). Těm stačí jen sedět, nepracovat, brát dávky a množit se. Za jednu generaci tu ovládnou všechno a křesťanskou Evropu, která se vyvíjela 2000 let, zevnitř rozvratem (příživnictví a přemnožení) a chaosem (teror) navždy zničí. Infiltrace je jako útočná zbraň masového ničení levnější a mnohem účinnější než válka. No a my těmto invazním hordám ještě platíme sociální dávky a příspěvky na začleňování, aby nás mohli o to rychleji infiltrovat a potom ovládnout a zničit jako mnoho jiných vyspělejších kultur, které primitivní nenávistný Islám infiltroval a zničil (jako Persie, Avgánistan, Egypt atd.) Teď je na řadě Evropa. A co dělají čelní představitelé EU? Jsou podplacení Saudskou Arábií a ještě tuto imigraci infiltrací všemi prostředky financují, organizují a propagují. Jsou to zkorumpovaní zrádci a zločinci.

364414

21.11.2018 05:47

Opět pokus o barevnou revoluci

Mediální štvanice jede na plné obrátky.

Karel4 217.?.?.?

Hyeny (Slonková, Kubík) byly vypuštěny ze řetězu. Vlastizrádci (ODS, TOP 09, STAN, Piráti, KDU-ČSL) odvolávají člověka, který se chová jako vlastenec. Piráti na Babiše posílají udání do Bruselu. Každý Jidáš, který plivne na Babiše dostane tučnou odměnu nebo vlastní pořad v České televizi (Ruppert, Bárta, Čvančarová). Podplacená ukřičená lůza se srocuje na náměstích. Netuší že opět jednají v zájmu cizáků. Majdan začíná. Mediální inkvizice i bez důkazů jede na plné obrátky. Hysterie a nenávist. Soudce Lynč hadr. Informace ještě nejsou potvrzeny, opozice na vyslovení nedůvěry nemá sílu a tak se musí využít klaka na ulicích a zneužije se k tomu výročí 17. listopadu. Prostě organizovaný puč na svržení demokraticky zvoleného premiéra, který nechce Amíkům přiklepnout Temelín, podepsat pakt o legalizaci imigrace (= legalizace okupace) a přijmout Euro, protože bychom dopadli jako Řecko. To si dovolil moc a proto musí být svržen a nahrazen nějakým poslušným kolaborantem. A o tom to celé v naší banánové republice je. Když americká ambasáda pískne, tak pátá kolona vlastizrádců na povel shodí řádně zvolenou vládu. Prvně to udělali Klausovi staršímu, podruhé Nečasovi a teď Babišovi. Kde to jsme? Opět o nás rozhoduje někdo zvenčí. Opět ryjem držkou v zemi, jak říkal Kryl.

367911

04.12.2019 10:06

Je evropská komise neomylné božstvo?

EU se stala muslimským osídlovacím úřadem.

Mohamed Joura 217.?.?.?

EU se de fakto stala muslimským kolonizačním a osídlovacím úřadem. EU totiž tak jako OSN dnes ovládají muslimové, konkrétně Saudi, protože půjčili EU peníze na zakrytí vytunelovaných peněz z rozpočtu EU. Jen pro informaci EU už 20 let nemá schválený účetní audit, protože žádná auditorská firma se nechce podepsat pod chybějících více než 100 miliard Eur v rozpočtu EU. To by musela jít většina slavných evropských komisařů sedět. Toho využili Saudi, nabídli EU půjčky na dočasné zakrytí této díry v rozpočtu, ale za to chtějí poslušnost a volnou migraci muslimů do Evropy.
K čemu to povede je všem jasné, ale komisaři EU mlčí, protože jsou to defraudanti a radši zničí Evropu, než by šli po zásluze do vězení. To jsou ti neomylní bohové, kteří nám káží co smíme a co nesmíme. Chce se mi zvracet velebnosti..... Takovou pro-muslimskou EU jsme nikdy nechtěli a měli bychom z ní co nejrychleji vypadnout.

375041

18.12.2019 11:18

Hongkong: Čiré západní šílenství

Mediální štvanice a pokus o puč jede na plné obrátky.

kyklop2 217.?.?.?

A to, co děje v Hongkongu (pokus o puč), u nás rozjíždí malý hnědý diktátor Minář se svým Miliónem chvilek pro demokracii a svými novými MinářJugend, neboli ordnery, kteří se zalykají nenávistí a vybičovanou zlobou proti řádně zvoleným politikům v ČR, kteří si dovolili mít vlastní názory na to, co je dobré pro naši zemi a nejsou servilní vlastizrádci jako většina opozice a tzv. demobloku, což je jenom parta uplacených kolaborantů zrazujících za mrzký peníz vlastní zemi.

375455

18.02.2020 06:38

Čeho všeho se chvilkaři budou muset ještě dopustit, než na ně padne zákon?

Český Hitler.

pamětník 217.?.?.?

Tak dlouho všechny televize vysílaly programy o Hitlerovi (pusťte si TV - všude samý Hitler a to jak se dostal k moci), že nám vychovaly našeho malého českého Hitlera - Mináře. Nepodceňujte ho, například ČT mu už slouží, protože hlasatelka klidně přeruší vysílání, aby jako hlavní zprávu dne oznámila, kdy bude pan Minář zase protestovat. Co dělá dnes premiér nebo vláda není důležité, nejdůležitější je pro ČT, co bude pan Minář dělat za 14. dní, tak aby se tato zpráva díky diváky placené ČT dostala co nejdříve k jeho ovečkám. Čili na otázku, čí je ČT si můžeme odpovědět, že Minářova - slouží mu a poslouchá ho na slovo. No a kdo má média ………..Heil Minář. Die fahne hoch, SA maschiert……...

376964

25.02.2020 08:55

Elity, přelidnění a virus

Bude to znamenat konec nelegální migrace?

vikiped 217.?.?.?

Děkuji za skvělý článek. Až se koronavirus rozšíří v Indii a v Africe, kde při jejich úrovni hygieny a fungování zdravotnictví určitě nepůjde izolovat, doufám že si konečně i zaslepená Evropská unie uvědomí, že nezbývá než zavřít hranice a žádné imigranty, běžence či uprchlíky bez dokladů sem už nepouštět.

377068

15.03.2021 13:31

Nekončící Covid

CO SE V ČR ZA POSLEDNÍ ROK STALO.

leoš 217.?.?.?

Soustředěný tlak globální a hlavně velmi aktivní domácí hygienicko-farmaceuticko-mediální mafie záměrně ochromil pod záminkou covid pandemie normální administrativu a znemožnil řízení státu v rámci právního řádu.
Vláda ani za rok nezajistila lidem žádné účinné léky na covid, ale místo toho vyhlásila nouzový stav, což je v podstatě puč proti demokracii, zavedení tyranie a nekontrolovaného státního nebo policejního násilí a represí.
Nouzový stav se stal řadou pouhých příležitostných opatření bez vnitřní souvislosti a jasné vymezené zákonné odpovědnosti, která podléhá soudu - tedy skutečnou živnou půdou obludné svévole a korupce.
V nastalé právní anarchii se veřejný, sociální, politický i ekonomický život v ČR začal nezadržitelně rozkládat. Již rok nežijeme v právním řádu, ale v systému, kde šílenci mohou denně vydávat další nesmyslná a zdraví poškozující opatření, která se ani nenamáhají nějak zdůvodnit, a která navíc policie stále vice vymáhá pomocí brutálního násilí. Během jediného roku jsme tak z demokracie klesli na úroveň hitlerovskeho Německa okolo roků 1933-1934.

Tohle je můj názor, který nikomu nevnucuji a zajímá mne, jak to vnímají ostatní.

387331

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 64 čtenářů částkou 12 096 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 0

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 0

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 3

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 4

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 1

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 8

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 2

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,62 Kč
Euro
25,90 Kč
Libra
29,89 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,72 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,88 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,54 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 468,72 Kč
1 unce stříbra
563,35 Kč
Bitcoin
1 334 954,44 Kč

Poslední aktualizace: 16.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?