Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 7 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.11.2017 17:50

Co se skrývá za roztomilou fasádou „svobody a demokracie“?

Jsou to jen velmi líbivá slova,

217.?.?.?

za nimiž se však skrývají nekonečné lži, intriky, korupce a vydírání politiků, gigantické finanční, účetní a ratingové podvody, vraždy nepohodlných, "humanitární bombardování" miliónů nevinných a následné loupeže celých států za bílého dne, úmyslně vyvolané etnické a náboženské konflikty, války a krize , které slouží pouze k maximalizaci zisků západních zločineckých "elit" a k posílení jejich globální moci nad celým světem. Kapitalismus v současné podobě je jen otrokářství v novém, velmi líbivém hávu, přizpůsobené pro 20. a 21. století. Nic jiného.

361205

04.12.2017 20:15

Sex z našich životů jednou provždy vymýtíme

Už se stalo

217.?.?.?

Evropan musí pořád pracovat, aby nenažraným sionistům v bankách splatil lichvářské půjčky na bydlení, ale i na mnoho zbytečností, které chrlí nadnárodní korporace financované stejnými bankami. Přitom peníze sionistických bankéřů na půjčky otrokům jsou už dávno generované jen ze špinavého luftu, nejlépe v nekrytých a stále více jen virtuálních petrodolarech či eurech, kterým už opravdu zvoní hrana. Evropanovi tak na početí a výchovu potomků nezbývají odvaha, čas ani síly. Těch mají naopak uprchlíci ze sionisty vykradených a vybombardovaných zemí Asie a Afriky mnoho, stejně jako nenávisti k bývalým otrokářům a kolonizátorům. Už se někdo zamyslel nad tím, proč právě ti geneticky zatížení lháři, intrikáni a loupežníci, kteří ten exodus svou věčnou nenažraností a četnými zločiny a podvody způsobili i ti , kteří "pouze" poslušně podporovali globální lupiče a agresory a tím tento exodus záměrně vyvolali, patří dnes mezi nejhorlivější zastánce masového přijímání uprchlíků do Evropy ?

361316

už nezná mezí. Chazarští vlastníci všemocného FED a jejich sebevědomí poskoci známí jako neocons, už neví, jak to rozbití a vykradení Ruska vyvolat. Spoléhají na to jako na poslední možnost, jak zabránit nevídanému krachu svého impéria a kolosálního podvodu Rothschildů, Rockefellerů, Warburků,Morganů, Lazardů, starých aristokratických rodů na obyvatele Západu. Je fatálně odlišné zaútočit pod záměrně vykonstruovanými důvody na víceménně bezbranné státy vyzbrojené jen tanky, děly, samopaly a státy majícími v arsenálu zbraně atomové, vodíkové, neutronové, elektromagnetické a další jiné, o nichž namyšlení "světovládci" nemají ani tušení, že existují. Proto zkoušejí své dlouho osvědčené zbraně: intriky, lži, podvody, korupci,očerňování, vydírání,zastrašování, nátlak. Západní "elity" zaplatily Majdan,ISIL, bezzubé sankce proti Rusku, přes svého oddaného otroka Sorose exodus uprchlíků z jimi vybombardovaných a vykradených zemí Asie a Afriky, vydírají a dosazují politiky EU, zaúkolovaly vlastní a zkorumpovaná média, tajné služby, politiky, ratingové agentury atd. a výsledkem je stále pouze fakt, že důvěryhodnost hegemonie a čistých úmyslů USA ve světě padá rychlostí meteoritu a blíží se stále rychleji krach nekrytého petrodolaru. Následně i občanská válka v zemi, jejíž hodně naivní občané dosud mocně těžili a těží z faktu, že stále více jen virtuální petrodolar je stále ještě světovou rezervní měnou, nejzadluženější země hegemonem světa a údajně nejsilnější americká armáda drží v ruce největší klacek. O tom posledním by se dalo s velkým úspěchem pochybovat, řečeno ještě velmi diplomaticky. Myslící lidé již dávno ví, že takto kope chcípající kobyla v posledním tažení, která stále ještě aspiruje na dominanci nad zbytkem světa. Ale právě proto je velmi nebezpečná a nelze ji věřit.

361341

09.12.2017 20:25

Chystá Pentagon biologické bomby proti Evropě?

Nevím, co chystá Pentagon na Evropu,

217.?.?.?

ale vím, že že Západ je řízen a z velké části i vlastněn chazarskými bankstery a vlastníky korporací, včetně vojensko průmyslového komplexu. Tito nažehlení pánové a dámy se nebudou štítit žádných špinavostí, protože jsou velmi nemocní. Nemocní patologickou touhou po bohatství a moci.Politici jsou jen jejich preferované a koupené, vydírané či zastrašené loutky. Potřebují dostat na kolena Rusko a poté i Čínu, aby mohli nainstalovat svoji globální světovládu, které říkají Nový světový řád. Eufemismus pro globální fašistickou diktaturu.Jejich slabinou je to, že se mají příliš rádi, jsou zvyklí na luxus a vlastní toho příliš moc. Spoléhají na to, že Rusko a poté i Čínu udolají přes koupené politiky, tajné služby, média svými podvody, intrikami, zastrašováním a vydíráním. Tentokrát jim to ale nevyjde. Pokud se opravdu něčeho moc bojí, je to jaderná apokalypsa, protože si svého života, moci a svého bohatství chtějí ještě užít. Brzy budou muset prchat před dosud naivními občany, které považují jen za otroky a posílali je do válek za výlučně své zájmy a zisky, které svými hypotékami z imaginárních peněz zotročili a přes velmi nafouknuté akciové, dluhopisové a komoditní trhy zcela ožebračili. Ta doba se rychle blíží.

361370

11.12.2017 19:22

Válka je mír

Válka je vždy válka

217.?.?.?

Jedno jestli současná, zatím studená,a to mezi krachujícím a nesplatitelně, hlavně u Rothschildů zadluženým Západem a Ruskem a asijskými státy na straně druhé, nebo ta horká, kterou alespoň na oko připravují stále zoufalejší, stále ještě namyšlené, zcela bezohledné, přestárlé a patologické "elity" Západu. Vždy na války dopláceli naivní,chudí, neinformovaní a nevzdělaní. Války slouží ku prospěchu a zisku jen zanedbatelnému promile lidstva, k obohacení a k rozšíření moci a vlivu. Ostatní na to jen doplácejí. Životy, zdravím, bídou, hypotékami nyní už pouze virtuálních peněz na horentně předražené nemovitosti, potraviny, energie, vodu atd. Kdy už lidé konečně pochopí, že luxusní život promile patologických a naprosto bezohledných parazitů je těžce vykoupen smrtí, bídou, zadlužením a strádáním miliard lidí ? Kdo alespoň trochu myslí, ten už dávno ví, kdo jsou ti bezohlední paraziti, parchanti, kteří ničí ostatním život. Vlastní dosud mocné banky, jejichž navenek obrovská aktiva jsou však zanedbatelná v porovnání s tím, kolik mají rizikových úvěrů na ničím nekryté sázky, nadnárodní korporace, které však kvůli vyššímu zisku přemístili do lidnaté a levnými pracovními silami oplývající Asie, zbrojní továrny na smrt, neuvěřitelně prolhaná média, zkorumpované politiky, všehoschopné tajné služby atd. Vypadají vždy velmi seriózně a nažehleně,tito vzdělaní pánové a dámy, mluví spisovně a učeně, ale jsou to většinou jen zrůdy v lidské podobě. Pro ně jsou ostatní lidé jen hloupí otroci, kteří mají svou mizivou a nahraditelnou cenu, a to jen tehdy, pokud jim přinášejí zisky a rostoucí moc. Ostatní jsou pro ně jen přítěží, které by se rádi a rychle zbavili. Války jsou na to jak dělané. Jediné, co jim dělá opravdu velkou starost je to, jak z toho v éře jaderných zbraní vyjít se zdravou kůží, protože se mají velmi a ještě více rádi.

361415

15.12.2017 18:52

Ruský úspěch v Sýrii zvýrazňuje neúspěch americké mise

Konec přetvářky !

217.?.?.?

Novodobý zámořský chazarský kaganát, zvaný USA, už dále nemůže klamat svět a jeho vykrádání, drancování a ničení pod velmi falešnou a pokryteckou vlajkou šíření svého, veskrze intrikánského a falešného pojetí svobody, demokracie a lidských práv, jako dosud. Nastává čas, kdy se v celé nahotě ukáže pravá tvář těchto novodobých diktátorů, dědičně zatížených zločinců, agresivních a prolhaných loupežníků před celým světem. A to je jejich definitivní konec. Dokud byli převážně chazarští vlastníci bank a nadnárodních korporací víceméně inkognito a jejich cíle dobře skryté, vycházelo jim to. Jejich média a politické loutky jejich záměry vždy předem podporovaly. Ale s odhalením jejich jmen, adres a především skutečných cílů jsou zcela vydáni napospas zaslouženému hněvu velmi dlouho ždímaných, ožebračených a podvedených otroků, které psychopatičtí zločinci a současně skuteční vládci Západu posílali na krvavá jatka jen výlučně za své zisky a moc. Tito globální zločinci jsou také jen organismy (lidé ne !) z masa a kostí. A tím i smrtelní. Jejich éra, éra diktátu jen strachem krytých peněz, nekonečných intrik,vydírání, zastrašování, vražd nepohodlných a údajně největšího klacku velmi brzy skončí ! Na to můžou vzít jed.

361449

17.12.2017 17:01

Podivná souvislost současnosti s dílem Edwarda Gibbona

Chazary ovládaná Amerika a celý západní svět je právě ten Řím

217.?.?.?

v éře psychopata Nera, který čeká hluboký pád do bažin. Svět se mění podstatně rychleji, než jsou schopni zrůdní psychopati za Světového židovského kongresu z New Yorku, totálně ovládající neuvěřitelně prolhaný, agresivní, loupežnický a intrikánský Washington D.C.,a tím i celý Západ, schopni intrikovat, krást a lhát. Čeká je, stejně jako jejich útočiště a novou vlast na Západě, pád do bažin a marný útěk před velmi dlouho naivními, ale již hodně rozhněvanými a okrádanými otroky celého světa.

361483

Káva pro Zvědavce

45

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 103 čtenářů částkou 13 479 korun, což je 45 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

18+ Policie v Malmö: Ženy by neměly chodit ven samotné-měly by chodit jen ve skupinách nebo jet taxíkem18.12.17 12:24 Švédsko 3

Maďaři vztyčili velký kříž naproti Lidlu - proti těm, co cenzurují kříže18.12.17 12:08 Maďarsko 0

Pákistánský migrant zadržen pro pokus vyhodit do povětří kostel v Mannheimu18.12.17 12:02 Německo 0

Fischer naštval větou o homosexuálech. Bylo to nešťastné, omlouvá se17.12.17 19:22 Česká republika 2

V Praze se koná setkání představitelů evropských protiimigračních stran16.12.17 15:44 Česká republika 3

Poslední Rakušané15.12.17 16:59 Rakousko 1

Tato dětská kniha se vážně prodává: Santa Claus je černý gay a má manžela bělocha.15.12.17 16:39 Neurčeno 7

Rambové provokují v Sýrii, iDnes mlží, jaká je pravda?15.12.17 09:50 Sýrie 1

Konšpirácie na vzostupe. Experti dvíhajú varovný prst14.12.17 23:03 Slovensko 5

Ani kluk, ani holka. Zpěvačka Pink vychovává dceru bezpohlavně. Není jediná!13.12.17 23:29 Neurčeno 11

'Stáli jsme tam a brečeli.' Dokumentaristé natočili hlady umírajícího ledního medvěda, důsledek oteplování13.12.17 19:55 Neurčeno 6

Ďalšia perla z Bruselu: Zákaz otvárania okien? Od roku 2020 vstúpi na Slovensku do platnosti nová smernica EÚ13.12.17 12:24 Evropská unie 3

České šachy budou mít nejmladšího velmistra v historii. Je jim Thai Dai Van Nguyen13.12.17 11:33 Česká republika 4

Tři slepice obvinily Trumpa ze sexuálního harašení. A jiná kráva obvinila Polanského, že ji před 40 lety fotil nahou13.12.17 10:59 USA 2

Zajímavý výzkum: v mozku ženy zůstává DNA každého muže, se kterým spala12.12.17 15:48 Neurčeno 6

Antikrist Bergoglio chce měnit Otčenáš12.12.17 00:46 Vatikán 10

Šílená EU: Systém přerozdělování kobylek Dublin IV bude znamenat jednoznačně konec, bude-li přijat11.12.17 21:16 Evropská unie 7

Český inženýr uspěl s pohádkami, jak se co dělá09.12.17 12:56 Česká republika 2

PL se ptaly politiků, co si mysli o plánu Junckera o otevření dveří migrantům08.12.17 11:04 Česká republika 6

Pavlík Morozov žije!08.12.17 10:25 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,78 Kč
Euro
25,71 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
16,94 Kč
Australský dolar
16,72 Kč
Švýcarský frank
22,10 Kč
100 japonských jenů
19,38 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
6,12 Kč
100 maď. forintů
8,21 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
37,16 Kč
1 unce (31,1g) zlata
27 507,01 Kč
1 unce stříbra
351,65 Kč
Bitcoin
406 618,03 Kč

Poslední aktualizace: 18.12.2017 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?