Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 20 příspěveků, 7 různých jmén: drahoš, Jarouš, jik, jikjik, juvi, Kahan, Yoan Yoachym.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.08.2013 00:49

Radioaktivní voda zdolala bariéru ve Fukušimě – TEPCO

Inspirace

Yoan Yoachym 77.?.?.?

Ano, světový oceán bude asi čím dál více radioaktivní....Když Rusové v tehdejším Sovětském svazu nezvládli experiment, který skončil černobylskou katastrofou, tak si na nich "zmlasknul" celý svět, se svou zdrcující kritikou. Když se to děje v Japonsku, tak je najednou téměř všechno dobré a různé pokračující havárie ve Fukušimě jsou prezentovány jako "malé nedopatření". U černobylského reaktoru se tvrdí, že asi 95% jeho obsahu se rozptýlilo po celé planetě, zatímco o Fukušimě mám pocit, že se říká, že se vlastně dohromady nic neděje a když ano, tak to tamnější "machři" zvládají přímo bravurně. Tak co s tím? Yoan Yoachym

294239

24.10.2013 09:47

Opravdu chceme kmotra Babiše?

RE: pro sve svedomi....

Jarouš 77.?.?.?

Co takto ? SVOBODNÍ č. 2

Nejsou tam cizí, ani z dotací = daní peníze, ani cizí finanční lobby.
Krátce a jasně na ČT 24
https://www.youtube.com/watch?v=cG_J5BKIbcE

298496

05.09.2014 22:28

Výlet do Ruska

Stejně si tam jel pro větu:

Kahan 77.?.?.?

„Kdyby Putin opravdu byl ten „špatný“, tak by vám na pár týdnů přivřel kohoutky plnu, ropy a vy by jste si uvědomili priority, nechává vás jako malé děti nechává vyvztekat trpělivá mamka".

Toto je to fakt, který je nejdůležitější ze všech jím napsaných vět, ale který si neuvědomuje žádný politik, a pramálo ovčanů...

316822

23.10.2014 22:50

Pokus o revizi výsledků 2.světové války

Velmi dobrý článek, ale chybka se najde ...

jik 77.?.?.?

Tou chybkou je Katyňský masakr. Prosím autora, aby si uvědomil, že o vině na tomto masakru rozhodovaly již 3 soudy a pořád zůstává jediný platný viník: Němci. Vše ostatní jsou pavlačové drby.

319673

04.01.2015 06:47

USA nemohou začít na Ukrajině velkou válku

RE: Veľmi reálne

jikjik 77.?.?.?

Klid mladej, ono to přejde [mrknutí jedním okem] V lecčems máte pravdu, ale i pít se má s Mírou ...
Řekové, Maďaři i Němci asi mají nejvíce genů Slovanských, to je pravda. Ale například v té Panónii slovanské obyvatelstvo se postavilo na stranu uherských nájezdníků protože vládcové Velké Moravy (Přemyslovci, víte?) svoji pokladnu plnili prodejem otroků ... z vlastních zdrojů. V Řecku to zase bylo o justiniánském moru a následné invazi ne Slovanů, ale protoslovanů, do vylidněných krajů a převzetí tamnější kultury. Němci? to jsme u chyby knížete Václava, která ho přivedla k dynastické válce a byla příčinou jeho zavraždění (pozor, vrahem nebyl Boleslav). Ale podobné události jsou v dějinách běžné. Kecy nemají cenu, pražská kavárna zná cestu do pekla, musíme se starat.
Začít bychom měli tím, že budeme pracovat na obnovení Československa, proklejeme pravdolásku a budeme opatrní. Jo, a to 'nejhorší' nakonec: Čeká nás hromada tvrdé práce

324348

26.03.2015 21:51

Solženicin a Sacharov v SSSR – Soral a Dieudonne ve Francii

RE: Solženicyn

jikjik 77.?.?.?

Zkuste si přečíst článek o Solženicynovi na ru.wikipedia.org a potom vykládejte a dělejte chytrého. Těch hříšků je tam povícero, já uvedl jenom ten první.

329914

09.04.2015 23:37

Oklamané Polsko (III)

RE: Manipulativní článek

jikjik 77.?.?.?

Myslím, že podstatně manipulativnější text jste předvedl Vy.
Polsko si udělalo nepřítele na všech stranách samo (anektovalo území všech sousedů, především SSSR). Československo mělo s Polskem problém od roku 1919, proto nebyla možná žádná spolupráce. Že Polsko protestovalo proti smlouvě se SSSR je pro mě novinkou, ale fakticky Polsko bylo pro Československo jedním z hlavních potenciálních protivníků a smlouva se SSSR měla takové nebezpečí omezit, takže polský protest neměl smysl.
Co se týče spolupráce SSSR a Německa, tak ta se týkala období před rokem 1933, potom spolupráce rychle skončila. Ke krátké obnově došlo po kolapsu garancí Polsku, kdy SSSR musel rychle hledat náhradní řešení a využil německé nabídky a získal vzorky nejmodernějších německých zbraní.
Že opevnění mělo být hotovo v roce 1940 ... takovou pitomost snad ani nelze komentovat. Prostě se nedařilo je dokončit dříve, nehledě na to, že by to nepomohlo. Že by byla parita československé a německé armády v roce 1938? To snad nemyslíte vážně. Kromě toho Tuchačevskij sice nevěřil německému plánu zničit Československo za 3 dni, ale nevěřil, že by to trvalo o moc déle. No, a smlouva, kterou připravoval velvyslanec v Německu Masný, vybouchla proto, že se Němci dověděli o tom, že Tuchačevskij připravuje převrat a vsadili na něj.
A že Polsko se nechystalo proti SSSR [chechtot] jako humor dobré, ale mimo realitu. Polsko dokonce uvažovalo, že SSSR rozbije samo.

330815

28.04.2015 22:55

Nesouhlasím se závěry pana Gilíka

RE: Dotaz na autora

jikjik 77.?.?.?

Toto neznám, ale bude tam o setkání Stalina s Matrjonou Moskevskou.

332008

31.05.2015 00:23

Epizoda 3. Atentát v Sarajevu (2)

Tentokrát se Starikovem nesouhlasím.

jikjik 77.?.?.?

Je tedy pravda, že v Rusku se za atentátem často vidí Velká Británie. Není to jen Starikov. Ale myslím, že v tomto případě británie jen využila situaci. Jsem přesvědčen, že samotný atentát má daleko nejsilnější 'zájmy' v samotném Rakousku-Uhersku. Viz http://vaclavik.net/article/default/27 a http://vaclavik.net/article/default/26.

333787

Víte, pane maršále Žukove, v první řadě, kdybyste se začetl, co byl Žukov za kvítko, asi byste se začal podepisovat jinak. A co se týče toho Hitlera? Jednoduché, milý Žukove, Hitler nebyl žádný lumen, ale pouze zamindrákovaný trouba, kterého nahoru vynesli ti, co disponovali dostatečnými zdroji. A vynesli ho proto, že se nepodařilo rozvrátit SSSR. Ten trouba byl natolik pitomý, že do té války chtěl jít. Hitler a Stalin neměli společného nepřítele. Hitler (a Trockij) byli placeni ze stejné kasy a za stejným účelem. Měli zničit Stalina.
Když Stalin prosadil zprůmyslnění SSSR (první velká porážka Trockého), USA & spol. vyhlásily zlatou blokádu (přestaly akceptovat zlato v obchodu se SSSR). Když byl Trockij vyhoštěn ze SSSR, zlatá blokáda přitvrdila a SSSR mohl nakupovat pouze za obilí (!). A když nepomohla ani diverze, která vyvolala hladomor, čirou náhodou vzápětí ten desátník s falešným křížem napochodoval do říšského kancléřství.

344999

Úryvek z nedávno dokončeného překladu knihy Alexandra Buškova Ledový trůn, kapitola Pohanský bůh smrti:
Je jednodušší říci, čemu se nevěnoval. Nebyl schopen zjistit přesné zprávy o seskupování německých vojsk na druhé straně hranice.
A ty zprávy, které shromažďovala rozvědka, ignoroval. O tom, že to tak bylo doopravdy, ve svém naivním cynismu přesvědčují řádky z knihy samotného Žukova Vzpomínky a úvahy. „Ani lidový komisař, ani já, ani moji předchůdci, ani velitelský sbor generálního štábu jsme nepředpokládali, že nepřítel soustředí tolik tankových a motorizovaných jednotek a vrhne je hned první den jako kompaktní uskupení do všech strategických směrů.“
Zadržte!!! Co to znamená – ‚nepředpokládali‘! Takový termín je z úst náčelníka generálního štábu naprosto nevhodný. Velitel praporu, pluku, divize, a možná, i armády si může dovolit ‚nepředpokládat‘ s tím, že se na něj z druhé strany hranice, řinčíce pásy, vrhne taková masa. Protože za ně za všechny je povinen přemýšlet náčelník generálního štábu! A když jiní mohou, tak právě on nesmí ‚předpokládat‘, ale musí přesně znát, kolik právě tanků a motorizovaných divizí Wehrmachtu se rozmístilo na druhé straně hranice! To je jeho první povinnost – vědět! ...
Ještě předtím Žukov stihl velet Leningradskému frontu. Ať ho poslali kamkoliv, zase ‚nepředpokládal‘. Tehdy už bylo známo, že Hitler dal pokyn neútočit na město, omezit se na blokádu a hlavní síly přeskupit k úderu na Moskvu. Ale Žukov si vzal do hlavy, že německá skupina armád Sever je odhodlána zmocnit se Leningradu. A zase hnal, hnal a hnal oddíly do protiútoků. Hnal pěchotu. Hnal proti německým kulometům pouze puškami a granáty vyzbrojené baltské námořníky, které Němci dočista pokosili – tak padl celý oddíl Kronštadtovců plukovníka Vorožilova, 498 lidí. Hnal petrohradské dělníky z domobrany. Vepředu byly německé kulomety, vzadu vlastní. Žukov osobně přikazoval kulometčíkům střílet ustupující (svědectví maršála Golovanova).
A zároveň vydal rozkaz, vedle něhož je Stalinův rozkaz č. 227 uslintaným žvatláním opilého humanisty. Šifrovaná zpráva velitele Leningradského frontu číslo 4976, ze dne 28 září 1941: „Vysvětlit všemu osazenstvu, že v případě, že se vzdají nepříteli, budou jejich rodiny popraveny a po návratu ze zajetí budou oni popraveni také.“ Našlo se to v archívech, teprve nedávno. ...

Ubezpečuji, že to ještě zdaleka nejsou nejhorší části kapitoly, ostatně ani jeho předchůdci se nevyznamenali.

345026

A k tomu Hitlerovi. Stejná kniha, kapitola Rudí na Adolfhitlerstrasse:
Vraťme se k Vlasovovi. Přesněji řečeno, k jednomu z jeho nejbližších spolupracovníků. Seznamte se – Meletij Alexandrovič Zykov, člověk – hádanka. Občas mě napadá, že spravedlivější by bylo nazývat ho nejtajemnější postavou druhé světové války.
Posuďte sami. Buď Fjodorovič, nebo Alexandrovič, nebo Jevlampievič. Příjmení manželky buď Volpe, nebo Mosevič. Komisař za Občanské války. Pracoval s Bucharinem v Izvěstijích. Byl to zeť lidového komisaře Bubnova, který nepřežil velkou čistku. Strávil pár let v Magadanu, propuštěn a poslán na frontu, kde se stal politickým komisařem praporu. Němcům se vzdal do zajetí v Rostovské oblasti. Pro upřesnění žid, obřezaný podle pravidel judaismu, je popisován jako ‚člověk s klasickým semitským vzezřením‘. Nejen to, během svého svobodného pobytu v Berlíně dva roky všem nahlas vykládal, že je marxistou a komunistou do morku kostí, že nenávidí Stalina za ten ‚protižidovský pogrom‘, kterého se dopustil ve straně, státní správě a ve státních orgánech.
To je surrealismus! Jak mohl přežít ve frontové linii žid a komisař – když wermachtovci, jednoznačně podle rozkazu, stříleli komisaře na místě, bez ohledu na národnost? No, dobře, předpokládejme, že se vydával za Gruzína nebo Asyřana – podobné případy existovaly. Komisařské hvězdy z rukávů odpáral, vojenskou blůzu zahodil. Ovšem řešení to je mírně řečeno, originální. Boj se Stalinovým antisemitizmem vedl přímo z nacistického Berlína!
Dva roky v Berlíně přežil, jako by se nechumelilo. Nejen, že je Žid, to by bylo jen půl bídy, tato osoba se nahlas prohlašuje za komunistu. A všichni ho nechávají na pokoji!
A mezitím ze zavilého pera Zykova každou chvíli vypadávají programové manifesty Vlasova, jejichž některé pasáže vypadají jako drze opsané z tvůrčího dědictví Trockého a Bucharina.
Meletij Zykov zmizel beze stopy v létě roku 1944 po proslulém atentátu na Hitlera. Zmizel za krajně záhadných okolností. Do vesničky u Berlína, kde se nacházel s tajemníkem Nožinem, přijeli autem dva Němci, podle očitých svědků došlo k jakémusi rozhovoru se zvýšenými hlasy, všichni čtyři nasedli do auta – a Zykov jako kdyby se rozplynul …
Předpokládá se, že ho přece jen nakonec sebralo gestapo a potichu ho zlikvidovalo, když teprve teď zjistili, že se jim po Berlínu prochází žid a komunista. To přece sakra není košér …

A na konec ještě upozornění: Zajímavou osobou ve vztahu k nacistům byl také jakýsi Radek, vlastním příjmením Sobelsohn. Protižidovský pogrom byl pouze Hitlerům primitivizmus, řekl bych, že ho v dětství nějací židovští kluci tloukkli ...

345027

03.04.2016 11:37

Pláč nad ukradenou Evropou

Žápadní Evropa?

drahoš 77.?.?.?

Autor článku tak nějak "cítí", že Evropa je jen několik západních států - pravděpodobně díky vysoké životní úrovni.
Dovoluji si připomenout, že v článku vůbec nezmíněná Česká republika byla v dobách tzv. 1. republiky čtvrtou nejvyspělejší ekonomikou Evropy.
Rakousko byl Evropský chudobinec.
Německo, které má v novodobých dějinách na svědomí nespočet životů v té "jeho" Evropě, mělo v té době zajímavou měnu. Výplata se dělníkům vyplácela dvakrát denně, neboť ráno stál chleba miliardu marek a v poledne už dvě miliardy marek.
Pro peníze se chodilo s kufrem. Peníze se vozily po městě náklaďáky na korbě a nikdo je nepřepadl. Jen pro pořádek připomenu, že naše malá ekonomicky vyspělá zemička byla zrazena právě těmi státy, které pisatel zmiňuje. Nedodrželi mezinárodní smlouvy a v Mnichově upekli srabácký pakt s Německem.
Vzpomíná na Evropu jen tu, která byla ustanovena po 2WW.
Tedy fungující Německo, Holandsko či Francii.
Kupodivu zmiňuje Řecko, které je nádherné jen svou přírodou a milými lidmi. Ale bylo v té jeho době tak chudé, že takovou chudobu v Evropě v té "jeho" době neměl snad nikdo, ani Rumunsko (pardon, to do "jeho" Evropy nepatří).
Díky Německu.
Ano, i já vzhlížel v 70tých a 80tých letech k Západu jako k vysněnému ráji.
Ale postupem času, kdy jsem nabyl životních zkušeností a jistého stupně vzdělanosti mohu jen suše konstatovat, že velmi těžko lze rozeznat, kdo je ve světě zlý a kdo hodný. Není v tom úplně jasno.
A glorifikovat vyspělé státy, které "vyspěly" na úkor jiných národů a současně pohrdat právě těmi národy, díky nimž tyto státy jsou vyspělé, je troufalost a v hospodě u nás bys, milý autore, dostal jednoduše přes držku.

347405

25.12.2016 20:52

Rusofobie a sinofobie

RE: Jsem rusofob a sinofob

juvi 77.?.?.?

Víte, to že se mi něco nelíbí, ještě neznamená, že to není pravda. Pokud budete schopen to pochopit, podívejte se pozorně na ten film a pohledejte informace. (Je tedy smutnou skutečností, že informace jsou u nás cenzurovány velmi tvrdě a jednoduše: Některé informace se prostě ztratily.) S hrůzou zjistíte, že to, co se uvádí v tom filmu, nejspíše odpovídá skutečnosti a my tady žijeme v bludu.
Základním problémem je vlastně něco úplně jiného a podařilo se to úspěšně vytěsnit z vědomí veřejnosti (v celé EU): Představitele státu tady máme proto, aby hájili zájmy občanů a za svoje konání ručí jediným způsobem - svým krkem. Je tragédií, když za svoje skutky nejsou voláni k zodpovědnosti a ve společnosti se rozšíří názor, že za naše problémy mohou jiní.

354342

22.02.2017 23:51

Sny o Trumpovi versus realita o Trumpovi – ještě je dovoleno doufat!

Měl a mám jiné představy o Trumpovi

juvi 77.?.?.?

Já osobně jsem měl velikou radost ze zvolení Trumpa. Ale pouze z toho důvodu, že ten člověk fakticky na poslední chvíli odvrátil 3. světovou. Jinak se ovšem nestalo vůbec nic a ani si nedělám nějaké iluze, že by se něco mělo měnit. Důvod je velmi jednoduchý: USA zůstávají v nezměněných hranicích a nemění se tedy ani politická doktrína USA. Z tohoto hlediska tento rozumný a sympatický chlap dokonce (pokud se ho nezbaví, jako JFK) pravděpodobně USA posílí a tím v dalších létech přitlačí ostatní země. Ale pozor - po 3. světové by už nebylo co řešit...

355926

09.05.2017 22:14

Absurdita vystřídala jinou

Sověti v Praze 8.5. 1945

juvi 77.?.?.?

Můj prastrýc bojoval v řadách Sovětské armády a když jsme spolu mluvili naposledy říkal, že v květnu 1945 dojeli do Olomouce, kde zachytili volání pražského rozhlasu. Proto vypravili expediční oddíl (on byl jeho součástí), který 8.5. v ranních hodinách dorazil do Libně a zůstal tam do příjezdu tanků od Berlína. Nikde jsem o tom neslyšel.

357721

14.10.2017 22:13

Říjen v českých dějinách

Nový slovanský kalendář

juvi 77.?.?.?

Nový slovanský kalendář má počátek snad 24. října roku 5508 před naším letopočtem. Tehdy podle Velesovy knihy byl uzavřen mír po válce s Arímií (Čínou). Vojevůdcem praslovanů - Rusénů byl snad drakobijec Georgij - odtud georgijevský řád.
Já vím, je to s výjimkou již dávno zničené Velesovy knihy bez jakýchkoliv důkazů.

360497

18.10.2017 22:51

Prodat Ukrajinu a vyhnout se válce

RE: realistický pohled

juvi 77.?.?.?

Ne, chovejme se slušně. Jediná rozumná reakce v té chvíli byla nevstoupit do NATO.

360543

14.11.2017 21:44

Máme se obávat faktického řízení státu?

RE: Přetížení liberalizmem

juvi 77.?.?.?

Nerad bych se Vás dotknul, ale Vaše víra, že nějaké moderní technologie převálcují algoritmy optimalizované milióny let je ...
K tomu mravnímu kodexu. Váš (i můj) problém je v tom, že tzv. "inteligence", tedy vrstva lidí, kteří se starají o vzdělávání, vůbec tento pojem nechápe a neumí ho uchopit. Prostě na západě jsme zcela poztráceli důležité znalosti. Trochu lepší to je v Číně, tam (předpokládám) konfuciánství i taoizmus zůstávají živé. Zdá se, že pod pojmem "ruský mir" se rozsáhle obrozuje tradiční filozofie i v Rusku - byť je pod obrovským tlakem liberálů. Ale nějaké ty informace máme:
1) Upozornění k tomu darwinizmu: Darwin definoval přírodní výběr jako boj. V Rusku (pod vlivem ruského miru) se za nejdůležitější podmínku úspěšnosti již od 19. století považovala spolupráce - toto je ten původní sociální dawrinizmus. (To západ z tohoto sociálního darwinizmu - v rámci boje se SSSR - udělal rasový výběr - který ve skutečnosti pochází z USA.)
2) Žít a nechat žít - je asi základní krédo tradičních společenství. Zkuste si přečíst knihu C. Sagana Stíny zapomenutých předků. Tam je plno pozorování toho univerzálního mravního kodexu - budete se divit, jak to funguje.
Kromě toho já bych nerad hodnotil někoho, koho neznám, natož jeho hodnoty a štěstí. Tady jste "dost" přestřelil - ve všech uvedených případech. Proč si to dovolím napsat? Protože (jako správný liberál) považujete svůj pohled za jediný správný. Jenomže každý rozumný jedinec (nejen člověk) staví na určitých zásadách a svoje hodnoty upravuje podle svých možností. Potom si v případě KLDR jen na základě nepřímých informací troufám tvrdit, že zcela jednoznačně velká většina jejího obyvatelstva je spokojená. V případě tělesných omezení na základě vlastních zkušeností Vám říkám, že plácáte stejné pitomosti, jak ten strejda v Saturninovi.
Liberalizmus Vám zatemňuje pohled na svět okolo.

361044

15.11.2017 22:05

Máme se obávat faktického řízení státu?

RE: Přetížení liberalizmem

juvi 77.?.?.?

Vážený, já jsem dnes v podstatě úředník a poradce, podobně jako až příliš mnoho lidí v tomto bordelu. Tedy je zcela bezpředmětné, kolik platím na daních, protože na rozdíl od například dělníků vlastně prakticky nic rozumného nevytvářím bez ohledu na moje příjmy. (Možná platí jen do dneška, protože teď asi budu mít hlavu v pejru, jelikož budu muset urychleně přebudovat jeden daňový systém, který asi budeme dodávat na Slovensko pro potřeby obcí.) Jinak zatím jsem to řešil tím, že jsem si pořídil včely - to je práce, která má význam, ale zase nese minimum. Takže Vaše klasická a liberální otázka je položená špatně.
Ještě si dovolím upozornit, že není účelem, abychom se v práci přetrhli a vydělali co nejvíce, to je zvrhlost této liberální doby. To je obyčejný merkantilizmus, jehož výnos se zakládá na zbídačení společnosti. "JÁ vydělám hromadu a kdo na mě má? Vy ostatní jste srábci." To je zcela špatně a na takovouto blbost jsme naletěli v roce 1989. A tím jsme zničili svoje rodiny a bez pardonu zkurvili svoje děti. A vyrobili jsme spoustu problémů, do kterých teď postupně hlouběji a hlouběji zapadáme a na jejichž řešení vlastně nemáme. A po letech blahobytu se šíří aktivity typu sběr potravin pro potřebné. [bliji]
K tomu KLDR - zkuste si najít nějaký rozumný názor na tamější situaci (asi nejlépe v Rusku, jednak jsou tam dnes asi nejlepší publicisté, jednak to je dobře srozumitelné) a dovíte se (v jedné větě), že "když máte dostatečně motivované lidi a dáte jim prostor, pak nemohou nedosáhnout úspěchu". A to je případ Koreje za Kima III. Výslovně Vás upozorňuji, že Kim III. se nezodpovídá ani mě, ani Vám, ale ani ČT nebo USA, ale výhradně svému lidu. A pokud odmyslím kydání špíny liberály (u nás vrchol představuje bohužel ČT), vezmu v úvahu podmínky a minulost, podívám se na jejich současnou průmyslovou výrobu, tak zcela jednoznačně Kim III., podobně jako Kim I., válí první ligu. Bez jakékoliv srandy lid KLDR na něj musí být hrdý. Že je ošklivý a tlustý? To není náš problém, on by samozřejmě udělal lépe, kdyby trochu svého zatížení vyměnil za pohyb. Ale zcela zjevně na to nemá čas. V tomto směru na Stalina nedosáhl - ten vedle přímého řízení státu stihl zahradničit, snad i včelařit, štípat dříví, kibicovat umělcům a nakonec jeho denní normou bylo přečtení asi 300 stran textu - od státnických dokumentů, přes technická skripta až po beletrii. Kim III. zatím zjevně rozumnou rovnováhu nenašel.

361053

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa03.12.20 10:51 USA 2

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 6

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
26,40 Kč
Libra
29,17 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,38 Kč
100 japonských jenů
20,86 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,90 Kč
100 maď. forintů
7,34 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 006,15 Kč
1 unce stříbra
523,46 Kč
Bitcoin
415 340,60 Kč

Poslední aktualizace: 3.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?