Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 30 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Sugar, vousy13.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.12.2015 17:43

Trocha biblického ponaučení

RE: VIRA

Sugar 84.?.?.?

Pokud je bůh věčný, většího není a my jsme jeho náměstníci na zemi, určitě nás nechce záměrně stresovat a zkoušet, zda obětujeme vlastní děti. To, co vyznáváte není bůh, to je sadista/satan.

342780

13.05.2016 16:41

A co zvířata?

RE: pokrytectvi

Sugar 84.?.?.?

Zkuste rozkousat prasečí syrovou nohu (muslim promine) a uvidíme, jaký jste dravec. [smích]

348506

13.05.2016 19:26

Řecko uvízlo v dluhové spirále

Vřele doporučuji slušným judaistům...

Sugar 84.?.?.?

urychleně začít konat proti fašistickému bankovnímu nadrabinátu krvelačného Jahve a lichvářské anti-sociální doktríny.

Jinak se vám lehce může stát, že opět, jako mnohokrát v dějinách, budete předhozeni davu právem rozlícené společnosti. Aby váš pán z popela vašich těl mohl opět povstat.

Bůh vám seslal Moseho k následování:
"On je ten, jenž poslal mezi národy nevědomé posla z řad jejich, aby jim přednášel znamení Jeho, očistil je a Písmu a moudrosti je naučil, zatímco dříve žily v bludu zjevném." Súra 62:2

A ne modlářství od kněžské kasty Egypta:
"Ti, kterým bylo dáno nésti Tóru, a oni ji potom nenesli, jsou podobni oslu, jenž naložen je knihami. Jak hnusná je podoba lidí, kteří za lež prohlašují znamení Boží! Ale Bůh nepovede cestou správnou lid nespravedlivý." Súra 62:5

Zdá se, že momentálně největším Golemem jste vy!

348513

24.09.2017 00:09

Jak jsem nepoužil Uber

Nehledě na to...

Sugar 84.?.?.?

že ve špičce, kdy jej většinou potřebuji 23.00-2.00 je taxik pro stálou klientelu většinou levnější než UBER.
A aspoň vím, že mě někdo nezapíchne... [chechtot]

360158

24.09.2017 20:34

Skutečně šokující zpráva skupiny BRICS

RE: Všechno nebo nic

Sugar 84.?.?.?

Obávám se, že zaměňujete autora díla za tiskaře...

Koncentrace řízení výrobních prostředků a zdrojů (globalizace) v současné formě začala probíhat přibližně 2 000 let př.n.l.

Její program je lexikálně vyjádřen v Starém zákoně:
Deuteronomium, 23:19-20
Deuteronomium, 28:12

Chazaři přijali judaismus až kolem roku 750 n.l. V současné historické etapě opravdu většinově nahradili původní kmen Sémitů, který je dnes obyvateli Palestiny.

Chazary proto nelze pokládat za tvůrce programu...

360181

03.10.2017 07:34

Co ti říká vlast?

RE: Finančné otroctvo a národné povedomie

Sugar 84.?.?.?

Ano, císař je nahý a vidí to již každý jedinec se zdravým mozkem. Jen blázen si může myslet, že Němec je 4x pracovitější než Čech či Slovák a proto má tak vysoký plat. Tak kde je zakopán pes?

Západní státy nás vysávají jak klíšťata pomocí: bank, přenesené dph, fiat money, zkapitalizovanému průmyslu, dotací, atd.... Následně aby neztratili tvář, nám sem hodí pár eurofondů jak prašivému psovi kost.

Ovšem reálný poměr 1 Euro z fondů pro nás VS 5 Euro vložených do ekonomik západních států nikde samozřejmě neprezentují. Raději vše prostřednictvím ulhaných presstitutes svedou na naši zaostalost ač je již 28 let po revoluci.

No kdo si o sobě myslí, že je zaostalý díky socialismu před 89. – jeho věc. Ale takto uvažuje spousta lidí díky tomu, že jim to je léta médii vnucováno...

360264

03.10.2017 14:28

Co ti říká vlast?

RE: Finančné otroctvo a národné povedomie

Sugar 84.?.?.?

Hřebík na hlavičku!

Formováním informačního prostředí již za socialismu bylo národu vnucováno, že tam za hranicemi je i trávník zelenější. Tehdejší masivní finanční podpora západnímu Německu z USA udělala své.

A indiání tak za korálky a flašku ohnivé vody prodali i svou zem. To shnilé ve státě kapitalistickém bylo lidem u nás taktně zamlčeno a do popředí národa byl vystrčen lehce manipulovatelný alkoholik...

360273

03.10.2017 14:31

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 3

RE: Vyhodíš dveřma - vrátí se oknem

Sugar 84.?.?.?

Četl jste to vůbec, nebo patříte k trolům, kteří jen chodí plakat do diskuzí?

360274

04.10.2017 08:25

Co ti říká vlast?

RE:

Sugar 84.?.?.?

Ono je to těžké s volbami, když zásadně elity praktikují předvýběr kádrů. Prostě nepustí tam vědomě nikoho, kdo by mohl reálně ohrozit jejich pozice. Občas se jim to ale nepovede, jako v Rusku s Putinem, ale jen díky jeho excelentnímu chápání řídících procesů.

Jedinou možností, jak změnit současný stav k lepšímu, je zvyšování gramotnosti VŠECH občanů, aby vyžadovali gramotné kroky po politicích. Jinak politici bez podpory národa proti elitám nikdy nepůjdou, nejsou sebevrazi.

Tedy "učit se, učit se, učit se"...
Jak říkal jeden bolševik, který se během života od své elity odvrátil.

360286

04.10.2017 08:38

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 3

RE: Vyhodíš dveřma - vrátí se oknem

Sugar 84.?.?.?

1. Existuje někde Křesťanství dle myšlenek Ježíše?
2. Existuje někde Judaismus dle myšlenek Mojžíše?
3. Existuje někde Islám dle myšlenek Mohameda?
4. Existuje někde Buddhismus dle myšlenek Siddhárthy?
atd...

Nikde na světě neexistuje stát, kde by se cnostné myšlenky těchto proroků staly normou pro život společnosti. Jednoduše to je pro oko pyramidy nepřípustné, protože by se takový stát stal okamžitě vzorem pro ostatní a narušilo by to současné davo-elitární pojetí společnosti.

Proč myslíte, že VP analyzuje a snaží se formovat bezkonfliktní nenapjaté procesy s islámským světem, přičemž většina z jejich představitelů jsou křesťané?

360287

02.11.2017 14:17

Rozhovor s profesorem Franz Hörmannem

RE: Může být finanční expert v jiném oboru diletantem?

84.?.?.?

Díky za reakce, pánové. Nejdříve pro pana Tamtama. K 1. otázce:
Masivní množství přírodních jevů se v reálném životě chová dle Paretiho principu. Třeba 20% nejčastěji používaných slov tvoří 80% celého každodenního slovníku průměrného člověka. 20% stromů v lese obsahuje 80% veškeré dřevní hmoty onoho lesa. 20% lidí vlastní 80% veškerého světového bohatství, ... Einsteinova teorie relativity je také nazývána teorií. Ovšem nikdo nezpochybňuje fakt, že jde o přírodní zákon. Totéž soudím i o Paretiho principu.

add
> kedy bolo v prirode umoznene ... parenie ...
Promiňte pane Tamtame, ale tato Vaše otázka je k ... pousmání. Proč? Je totiž ze stejné kategorie, jako přání "až jednou poručíme větru a dešti, mohou nám být přírodní zákony ukradené". Jenže větru a dešti nikdy neporučíme. A proto ani v přírodě nebude nikdy umožněné párenie všetkým samcom. [mrknutí jedním okem] Ti slabí, hloupí, nemocní, staří, ... vždy ostrouhají. S výjimkou cikánských samců. Těm umožňuje plození neomezeného množství potomků nesmyslné přerozdělování zdrojů v lidské společnosti. Které prosazují diletanti, neznalí přírodních zákonů.

> model pár - rodina
nám vnutilo křesťanství. Vyznavači islámu mohou mít vícero žen. V minulosti měli schopní muži početné harémy. Neschopní nic. Třeba Sámo. Úspěšnější rozmnožování těch schopnějších jedinců zajišťovalo do určité doby růst kvality veškeré populace. Dnes je tomu právě naopak.

Pane V.P.O.
> naprosto vše se točí kolem bobra
Vy asi pocházíte z Marsu. Nikdy jste si nevšiml, jak se ženy zkrášlují a všemožně zatajují své vady a věk? Barví a zvětšují objem svých vlasů? Holí se po celém těle? Oblékají si tvarující a zvýrazňující prádélko? Obouvají vysoké podpatky? Platí nehorázné peníze za lifting či parfémy se samičími feromony, ...? Proč to asi dělají?!? Že by to byly projevy soutěže o něco? Oč asi? [smích]

360857

12.11.2017 14:55

Máme se obávat faktického řízení státu?

RE: Přetížení liberalizmem

84.?.?.?

Děkuji za upřímné odpovědi, pane Juvi. K jednotlivým bodům:

ad 1. Já se rovněž považuji za člena lidského společenství. Vaše přání ovšem nesdílím. Máte tedy na mysli nějaké specifické "lidské společenství"?

ad 2. Z Vašeho vyjádření mám dojem, že Vy sám se cítíte být nesvoboden.
> ta "svoboda" je jen pro někoho
Můžete naznačit, v čem se cítíte být nesvoboden?

ad 3. Univerzální mravní rámec? Můžete nás poučit, na jakých hodnotách je tento Váš "rámec" postaven? Když v něm živé bytosti musí žít bez svobody? A údajně tak žijí už miliony let? Uvedl byste alespoň jeden příklad nějakých konkrétních živých tvorů, kteří už milion let žijí bez svobody. A tedy nutně musejí být někomu či něčemu podřízeni. KOMU?

Díky Vojta

361012

23.03.2018 18:36

Neoburžoazie, aneb strůjci kapitalistické apokalypsy
První část

Jak dlouho už "chudí chudnou"?

84.?.?.?

I tento autor s gustem užívá přihlouplou frázi o tom, kterak BOHATÍ BOHATNOU A CHUDÍ CHUDNOU. Jde o logický nesmysl. Kdyby lidé, kteří žili před padesáti léty za jeden dolar denně opravdu chudli, jsou už dávno mrtví. Důkaz je očividný. Chudáci nevymírají. Dokonce je jich stále méně. Viz například Čína.

Skutečností je, že celý svět bohatne. Jen někteří víc a jiní méně. NEROVNOST je totiž přírodní zákon. Jmenuje se Paretiho pravidlo. V historii už bylo učiněno mnoho pokusů o likvidaci nerovnosti. Vždy to dopadlo špatně. Údajná rovnost lidí dnes panuje například v KLDR. Projevuje se tím, že ona většina "si rovných" těžce strádá. A závidí druhé polovině Koreje. Kde díky povolené nerovnosti žije naprostá většina lidí v blahobytu.

Nebo je zde snad někdo, kdo považuje současnou hospodářskou situaci Jižní Koreje za "kapitalistickou apokalypsu" a hladovějící KLDR za "sociální ráj"? [chechtot]

Přeji pěkné dny všem
Vojta

363216

11.07.2018 08:29

Alza překročila hranici

RE: Trochu smirliveji

vousy13 84.?.?.?

Toť rituál hodný kmenového zřízení vedeného šamany ze starověku. Věru lidstvo pokročilo...

365222

11.07.2018 08:47

Žádná pátá kolona v Kremlu? Zamyslete se znovu!

RE: Rusové

vousy13 84.?.?.?

Z určitého pohledu máte pravdu.

Nestačí jen sedět v koutě a nihilisticky bědovat nad současným stavem. Člověku bylo dáno tvořit díky svobodné mysli, svědomí a vůli.

Jak zní jeden slavný citát: "Pravý muž se celý život snaží, aby svět po jeho smrti byl lepším místem, než ve kterém žil."

Z druhé strany máme co dočinění s koncepcí řízení a elitami, které na ní rostly v horizontu 2000-3000 let, tak je velmi bláhové myslet si, že vše půjde hladce a hlavně rychle.

Stojíme proti jadernému arsenálu namířenému proti lidstvu, tak je pravděpodobně naivní vyrazit jak indiáni s luky a šípy proti mušketám a dělům kolonizátorů.

Jak podotkl Vladimir Vladimirovič, když na něj běsní psi press-tituce tlačili pro urychlení osamostatnění Ruska: "Naším cílem je klidná evoluce, revoluce nám již netřeba." No pochopil málokterý pisálek, co tím vlastně Gosudar myslel...

Jakýkoliv silný manévr řízení (revoluce), který nemáme plně pod kontrolou, může generovat selhání řízení a to snad nechce nikdo. Obzvláště, když jaderný arsenál mocností může směle spláchnout veškerý život na Zemi do haj...

365224

27.08.2018 20:05

Neuvěřitelné. Nepomáhat!

RE: Nepomáhat

vousy13 84.?.?.?

Hahaha...
Nejdříve by někým? udána nálepka superlidí židovstvu a teď to budou asiati?
Proč myslíte, že afričané mají nižší IQ? A je IQ opravdu tak důležité v evoluci lidstva?

366157

19.11.2018 11:55

OSN chystá migranty, Brusel otevírá Balkánskou trasu – chystá se nejlukrativnější byznys všech dob

RE: Budou se dit strasne veci, ale scenar jako v JAR neprojde!!

84.?.?.?

Něco jsme se přece jen dozvěděli, pane Pacholíčku. A to z následující věty:

> Finance do OSN se zhrouti nejpozdeji prechodem na kryte meny.

Touto větou nám pan "108" vyjevuje svou ekonomickou negramotnost.

Proč? On by totiž PŘECHOD NA KRYTÉ MĚNY šel uskutečnit jen tehdy, pokud by ty měny byly kryty marmeládou. A ještě k tomu by na této planetě musely být odhaleny a otevřeny nevyčerpatelné marmeládové doly. [mrknutí jedním okem]

Vojta

367863

08.07.2019 11:12

Boj o podobu naší ekonomiky v 90. letech min. století a jeho následky

Dobrý článek

vousy13 84.?.?.?

Po dlouhé době pro mě osobně dobrý článek.

Všem doporučuji si přečíst Washingtonský konsenzus, jedná se naprosto jasně o uchopení hospodářství socialistických zemí po přestavbě. Ještě to naše "ekonomické auto-řiťky" obhajují.

Je patrné, jak vzdělání na podřadných školách jako VŠE či FFUK je záměrně překrouceno, aby ze škol lezli sociologičtí negramoté pod bičem l-žido-vědeckých teorií pro pasené ovce.

372399

Myslíš toho Trockého, který přijel do Ruska s plnými kapsami dolarů provést revoluci a utopit národy SSSR v krvi na oltáři permanentní revoluce.

Díky Bohu, že mu Lenin se Stalinem skřížili plány. Protože ani ty bys tu jako prvotřídní šábes-gój dnes nebyl.

Měl by ses dovzdělat, než začneš žvanit nesmysly.

372400

Bohužel takto to nepůjde...

Židé jen odpracovávají sociologický operační systém popsaný ve Starém zákoně. Již tisíce let pomalu koncentrují moc a pasou ovce pomocí lichvy pro toho, kdo systém vytvořil – nazvěme je např. světové zákulisí. Židovstvo se již vyčerpává a je již plně identifikováno, viz. např. nedávné vyjádření Sorose ke snížení životní úrovně elit.

Jak zabezpečíte, že světové zákulisí nepředeleguje funkci židovstva (pastýřů) na nový nástroj? Akorát to nebude na ekonomické úrovni, ale vyšší...

Jistě chápete, že budoucích variant řízení na globální úrovni rozeběhlo světové zákulisí více a vybere ten nejefektivnější systém pro udržení své moci a zabezpečení nezhroucení biosféry. Která je nyní na kraji kolapsu právě díky ekonomice podřízené lichvě, která rozeběhla překotný hon za ziskem bez ohledu na životní prostředí.

Proto by měli židé urychleně začít konat v rámci své budoucnosti. Samotní by měli chtít změnit finanční systém, kterému vládnou. Vrátit se zpět ke své misi osvěty, která jim byla dána přes jejich proroka Mojžíše. Zákulisí je totiž nadšeně v budoucnu hodí přes palubu, svalí na ně veškerou vinu a vykoná na nich finální pogrom.

Jediná možnost udržitelná po generace je zvýšení gramotnosti lidí na celém světě v rámci sociologie a řízení. Jedině tak si většina vyžádá změnu systému ve globálně spravedlivou společnost. Gramotného jedince z davu elita zašlape, jak se stalo mnohým v dějinách.

Jiná cesta se obávám není.

372403

13.11.2019 21:31

Čemu máme věřit

RE: V podstate pravda

vousy13 84.?.?.?

Rozdělení moci na: zákonodárnou, výkonnou a soudní je pro plebs, aby nelezl do zelí těm, kdo opravdu vládne.

Na prestižních školách vám položí otázku:
pokud je nejvyšší mocí ve státě moc zákonodárná... Kdo definuje cíle, které mají být pomocí zákonů dosaženy při řízení společnosti? Bez cíle, nelze totiž řídit a snad nevěříte, že společnost není nijak řízena?

Dostáváme se tak k vyšším úrovním řízení...

1. Konceptuální moc = definice požadovaných cílů řízení (koncepce).
2. Ideologická moc = náboženství, filosofie, věda, média (prezentace a uvedení koncepce do života).
3. Zákonodárná moc = formování zákonů chránících koncepci před infiltrací jiné negativní koncepce řízení.
4. Výkonná
5. Soudní

374627

03.12.2019 23:50

Pokrok za třicet let

RE: Zvláštní logika

vousy13 84.?.?.?

Váš soud nad jedinci, kteří odmítají lichvu může být způsoben pouze třemi důvody:
a) buďto jste lichvář a tak si tu krádež musíte nějak obhájit,
b) nejste schopen matematicky vyjádřit učínek lichvy na makroekonomiku,
c) nebo jste dokonalý otrok, který miluje své otroctví.

Pokud znáte nějaké děti, zkuste jim jednoduše popsat princip tvorby peněz a lichvy k ní navázané. A uvidíte, jak vás poženou sviňským krokem. Žádná složitější matematická teorie totiž není třeba.

Jinak samozřejmě čest výjimkám, které následují misi, která jim byla dána přes jejich proroka Moseho. My jejich tisíciletý boj s klany padlými do satanismu lichvy budeme podporovat plnou energií za jejich i naši svobodu!

375034

04.12.2019 11:42

Pokrok za třicet let

RE: Zvláštní logika

vousy13 84.?.?.?

Pro vás platí to samé, co jsem psal výše viz. body a) b) c).

Opakuji, kdo podporuje úvěrování s úrokem (lichvu) tak absolutně nerozumí ekonomice. Úrok od určitého bodu roste exponenciálně, což neodpovídá životu a růstu ekonomiky. A každý ví, co roste v těle exponenciálně – rakovina.

Podívejte se na výši dluhu ČR u zahraniční lichvářské mafie, kdy zaplacený úrok dávno přesáhl celkovou jistinu. Dlouhodobě se s matematickou jistotou dostanete do bodu, kdy půjčku nelze splatit. A stejně jako u rakovinového bujení, kdy rakovinové buňky zcela vysají organismus, hynou i s organismem.

Doporučuji si v tomto ohledu přečíst zprávu Římského klubu "ComeON". Ortel nad lichváři byl vyřčen a oni sami by měli konat na změně finančního systému, jinak je jejich páníček s libostí obětuje davu.

375047

04.12.2019 12:30

Kdo v EU přepisuje dějiny?

RE: pravda

vousy13 84.?.?.?

Vy nemáte argumenty, vy věříte... [smích]
Velmi to připomíná katolíky a jejich svatou knihu celou zaručeně od Boha.

Oproti tomu můj požadavek na protokol politbyra je průkazný a dal by se s dostatečnou jistotou ověřit na chronologické úrovni. I značná část západních historiků váš projev vnímá jako falzifikát a přitom jsou placeni svými kurátory, kteří Stalina k smrti nenávidí.

Stejně tak celý projev neodpovídá postoji, který Stalin v dané historické etapě držel. Proto je třeba se k problematice postavit dialekticky tak, jak to učil své žáky Sókrat, kterého právě za to tehdejší elita zabila.

O Katyni si nastudujte více informací, než se pustíme do solidní diskuze, hlavně opět chronologii událostí na daném místě, kongres lékařů s MUDr. Hájkem, výpovědi Ahrense, opět protokol ze SSSR atd. Vaše podvědomí se bude bránit, ale to chce čas... [chechtot]

375048

05.12.2019 21:53

Pokrok za třicet let

RE: Zvláštní logika

vousy13 84.?.?.?

Po tisíciletí se námi diskutovaná krádež pojmenovávala "lichva". Teprve od 20. století začal být "někým" prosazován termín "úvěrování s úrokem".

Cíl krycí operace: zpřetrhání příčino-důsledkových vazeb při studiu dějin a analýzy současné situace.

375116

06.12.2019 08:52

Pavel Novotný: Když si Žid přeje smrt Čechů, je to zcela v pořádku

Terminologie...

vousy13 84.?.?.?

Pěkně od konce... [smích]

Židé = občané jakékoliv národnosti, kteří vyznávají židovskou ideologii zapsanou v Tóře, Talmudu. V dnešní době se na veřejné scéně jedná hlavně o Chazary, kterým jejich říši rozprášil kníže Svjatoslav I.

Hebrejci = kočovný sémitský kmen ze starověku, který byl pěstován jako chrámoví otroci a použit kněžími Egypta pro jejich globalizační cíle. V dnešní době se jedná hlavně o Palestince, kteří konvertovali v minulosti na Islám.

Z určité úrovně chápání globalizace, co spojilo Svjatoslava, Trajána a Hadriána?

375123

06.12.2019 16:47

Pokrok za třicet let

RE: Zvláštní logika

vousy13 84.?.?.?

Napsal jste: "Lichva a úrok není nutně jedno a totéž. "
A já oponuji, že je! Jen byla změněna historicky terminologie, aby byl dav zmaten.

Váš kolega mluví jako ČNB (ústav pro řízení zdrojů na 3. prioritě v Böhmen und Mähren). Kde ZÁMĚRNĚ mlčí o úroku VŽDY navázaném na úvěr a popisují pouze tvorbu peněz díky půjčce v soukromých bankách.

Nebo znáte nějaké země, kde se půjčka obejde bez navázaného úroku? Ano, jen pár muslimských zemí, protože Korán zakazuje úrok jako jednu z nejvyšších forem satanismu. I to je jeden z důvodů, proč jsou tyto země pod neustálým útokem států pracujících na biblické koncepci, ale to jen historická odbočka...

A pokud váš kolega zamlčuje část informace, je to to samé, jako by nepokrytě lhal, ať to dělá vědomě či ne. Je to jen sofistikovanější způsob lži než ta očividná.

375143

06.12.2019 23:25

Dopis Putinovi

RE: Dúfam

vousy13 84.?.?.?

"Nuž mohli by sme sa tu donekonečna prieť kto sa viac strká západu do riti, ale obaja dobre vieme, že ČR."

Myslíte, že tímto konfrontačním tónem diskuze se vede politika na úrovni, kdy by se alespoň naše dva národy, které mají dlouholetou zkušenost společného (takřka bezkonfliktního) soužití, měly spojovat v rámci posilování zdrojové stability?

Snad dostatečně chápete, že SK i ČR samotní bez spojenců nemají šanci konkurovat na mezinárodní aréně, na to jsme moc malé země. Nebo chcete opět spadat pod Polsko, Maďarsko či Rakousko?

Historie sama o sobě neučí, jen trestá za neznalost!

375156

Termín "židovský národ" je asi stejný nesmysl jako "křesťanský národ". Židé jsou po celé planetě, např. existují i čínští židé (Kaifeng).

Židovstvo = společnost lidí sjednocená na základě ideologie. A tou ideologií je Tóra a Talmud. Židem může být představitel jakékoliv národnosti.

375212

09.12.2019 21:17

Chvála české rozvážnosti

RE: Diskriminace rusů? Co to je?

vousy13 84.?.?.?

Lovče,
nechte ho vyjádřit. Berte to jako exkurz do podvědomých úrovní psychiky jedince, který stojí na druhé straně barikády. [chechtot]

375233

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 0

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
17,06 Kč
Australský dolar
16,66 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
778 419,12 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?