Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 152 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, kolemjdoucí2, neregistrovaný, okoloidúci.

Stránka: 1 2

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

09.10.2017 20:27

Proč zůstáváme chudými příbuznými?

RE: Editor,

kolemjdoucí2 213.?.?.?

No, tím bych právěže nepomohl ale uškodil, každý musí - tedy pokud chce - ty principy pochopit sám za sebe a za svoji hlavu (tj. tím je myšleno opravdu pochopit, ne si nechat vysvětlit a potom odmítnout).

360434

09.10.2017 09:05

Proč zůstáváme chudými příbuznými?

RE: Editor,

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Každý kdo rozumí trochu psychologii (a aspoň základům by měl rozumět každý, jinak bude v míře svého nevědomí pracovat pro druhé, tedy zpravidla pro zlo - slušní lidé totiž nemívají tendenci někoho zneužívat) tak ví, že tento článek je ve skutečnosti zbraní hromadného ničení.

Žijeme ve světě, kde se (nejméně) dvě vrcholové mocenské skupiny přetahují o vliv, přičemž ani jedna z nich nejedná v zájmu lidí, ale jde přímo proti nim. Smutné je, že tohle sice lidé "tak nějak" tuší (někteří vědí), ale drtivá většina stále nedokáže poznat všechny projevy toho řízení a pochopit metody, jakými je s nimi (tedy lidmi) manipulováno - což je tristní, když uvážíme že zlo se už ani netají svými závěry a klidně lidem víceméně veřejně oznámí, že je chce z většiny vyhladit. Když registrujete až výsledky řízení a ne už průběh, tak to už je pozdě - nemáte šanci procesy ovlivnit. Je to něco jako byste se pokoušeli řídit vůz po dopravní nehodě, abyste nehodě zabránili.

Ironické je, že ani ti co vedou alternativní weby a jakýsi "odboj" toto netuší a tyto znalosti zpravidla nemají. Projevuje se to hlavně tak, že mažou příspěvky jako je tento a podobné, protože nechápou podstatu toho, co jim je sdělováno - ne každý kritický článek vede k pojmenování problémů a zlepšování stavu, jsou i takové, které přesně tím způsobem dokážou vést lidi opačným směrem. Někdy vznikají z nevědomosti autorů, daleko častěji však záměrně.

360416

09.10.2017 01:10

Proč zůstáváme chudými příbuznými?

K poznámce editora

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Z tohoto článku je nejhodnotnější poznámka editora.

Nic není náhoda, každý proces řízení je připravován dlouho dopředu, tudíž žádné "vyvinul se a zakonzervoval se" nepřipadá v úvahu, stejně jako spousta dalších tezí v článku obsažených. Článek jen obvyklá směsice nepatrné trochy pravd, nějakých těch polopravd a snůšky totálních hovadin, jediným jeho účelem je "test ovcovitosti".

360410

09.10.2017 00:58

Biopaliva a bioblázni

RE: Perspektivní a nevyčerpatelný zdroj energie.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Udělejte krok stranou prosím... stojíte si na vedení. Děkuji, dobrou noc.

360409

08.10.2017 01:15

Biopaliva a bioblázni

RE: Perspektivní a nevyčerpatelný zdroj energie.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Když z toho vynecháte tu lidskou blbost, tak svítit, topit a točit motory se dá dost dobře i bez jádra, způsoby jsou známé (a ne, solární a větrné elektrárny to opravdu nejsou) - ovšem v praktické realizaci těch způsobů ve velkém je jistými zájmovými skupinami psychopatů už hodně dlouho bráněno, mělo to tu být už dávno.

Např. jeden z těch způsobů znaly už i civilizace před námi a proto stavěly pyramidy - nejsou to žádné hrobky faraonů a podobné nesmysly, ale energetické komplexy, budovatelé již tehdy znali teorii vln. Jiné způsoby viz např. Nikola Tesla a další, kteří na své znalosti, které chtěli dát lidem k dobru, bohužel z většiny doplatili - ovšem nastal nový věk, skvělé podmínky pro změnu, takže se to nakonec nevyhnutelně a s naprostou jistotou podaří.

360390

07.10.2017 22:55

Biopaliva a bioblázni

RE: Paliva

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Lidí není moc, toto je lidem jen vnucováno aby se tolik necukali a "omluvenka" k vyhlazování. Vědci již propočítali že planeta by bez problémů uživila téměř dvojnásobek, předpokládalo by to ovšem konec bezohledných korporací ženoucích se za nekonečným růstem a motivujících zcela zbytečně do nesmyslné spotřeby věcí vybavených nekvalitou a uměle zkrácenou životností (lidově "kurvítky") - to by ovšem nějací ti psychopaté a parazité přišli o koryto a tam je přesně zakopaný pes.

360387

06.10.2017 21:00

Babišovo ANO je napojené na zločince Sorose víc, než jsme mysleli

RE: Možná jsem se dostal na pararelní sorošův server dehonestace aeronetu s komenty lascivních imbecilit

213.?.?.?

Tak to čumím!

Není to teď v pořádku, je to stále přesměrováno + jsou změněné některé CSS styly (druhy písma atd), metoda ověření a ten zoufalý článek o másle taky nepsal nikdo z AEnetu - sice se snažili napodobit styl tamních autorů, ale naštěstí ne moc dobře, a navíc ty "informace" uvnitř toho pseudočlánku a to co v je něm podstrkováno mezi řádky je tak akorát k zblití a s Aeronetem to nejspíš nemá vůbec nic společného.

360359

06.10.2017 20:17

Lithium - vláda schválila krádež století

RE: Organizovaný Civilní odboj

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Dobře, tak dejme na chvíli tomu že o lidských bytostech konstatuješ fakta (která ti psychopaté nejen nahoře - protože podle nich slabosti - rádi zneužívají a ještě mají tu drzost považovat se za lepší) , přičemž také víme, že na nějaké ty odboje je ona "vrchnost" připravená a čeká na ně jako na smilování (a začít třetí světovou na Cínovci na kupce s lithiem tedy není úplně optimální): Co navrhuješ teď?

Já z toho mám osobně pocit - čímž nechci šířit např paniku, beznaděj nebo tak podobně, jen přimět k zamyšlení - že se to vše dostalo do bodu, kdy to už člověk (jako živočišný druh, což samozřejmě zahrnuje i ty "elity" co si o sobě mylně myslí že jsou lepší, vyjímeční a že "oni můžou") nemůže žádným způsobem zvládnout. Co v takové zoufalé situaci můžeme jako lidé pokazit tím, že (k tomu boji ještě navíc) pochopíme a uznáme, že pravý Bůh - Stvořitel a jeho syn Ježíš jsou jedinou a nejvyšší autoritou, a poprosíme o odpuštění a pomoc? Třeba to je právě to, co máme z té lekce (a všeho kolem ní) do finále konečně pochopit...

360358

05.10.2017 16:24

Lithium - vláda schválila krádež století

RE: Mandát im dala Demokracia.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Má pravdu, demokracie je systém, kde dva debilové přehlasují jednoho génia - se všemi důsledky z toho plynoucími.

360331

04.10.2017 15:03

Lithium - vláda schválila krádež století

Zrádci

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Zastřelit za úsvitu, tak se vždycky nakládalo s vlastizrádci... Počkám jak proběhnou volby, a pokud proběhnou jak si myslím tak asi zřejmě začne mít smysl pracovat a bojovat za jiný stát - a tím rozhodně nemyslím žádný stát ležící směrem na západ či jih.

360300

04.10.2017 14:51

Co ti říká vlast?

RE: editore, co s tím

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Také mě to tak často zlobívá, ale ne vždy - někdy to jde a někdy ne, je to poměr tak tak 60:40 (70:30) Nejhorší na tom je, že pokud si člověk neuvědomí před odesláním, že má pro jistotu uložit právě napsaný text do schránky a odešle ho rovnou tak o něj přijde, protože vrátit se (tlačítkem zpět) nelze.

360299

29.09.2017 23:06

Macron: Obětujeme naše spoluobčany zájmům byznysu

RE: Svět již je v prdeli.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Opět metoda psychopatů v akci? Nebyli k tomu náhodou ti lidé vedeni, vychováváni a připravováni už v době, když ještě absolutně neměli a ani nemohli mít tušení o běhu věcí a jejich pozadí (tj. jako děti)? Jaký jsme tu měli režim, když jsme ještě byli děti, a co nám říkal o práci a o společnosti? Ti lidé přeci měli sloužit sobě navzájem, ne být otroky kapitalismu... Navíc chcete tvrdit, že VŠICHNI lidé jsou jen tupí "ještě horší než otroci" hrdí na to, že makají někde ve fabrice? Nebo je to jen vaše zvrácené přání?

Svět je v prdeli s lidmi jako VY - ti v těch fabrikách totiž ještě mají šanci pochopit, kdežto vy, pane, jste je již odsoudil a pohrdáte jimi - navíc za něco, co kdysi jako děti ani nemohli ovlivnit, to mohou až nyní jako dospělí. Ne-lidé jako Vy, plní odsuzování, pohrdání atd, k tomuto uvědomění v dnešní době už naštěstí slouží jako katalyzátor.

Pro upřesnění: Stále častěji se objevují takovéto příspěvky, které jsou jakoby konstatováním pravdy a souhlasem s názorem lidí. Potíž s nimi je, že pomocí psychologických metod (které nejsou člověku bez psychologické průpravy hned zřejmé) pomocí tohoto "souhlasu" takoví autoři oněch příspěvků nenápadně podsouvají a fixují do podvědomí "jakoby obecné" závěry, které ale v důsledku lidem uškodí. Ten samý problém s takovými přispěvky jsem zrovna také (a nejen) dnes zaregistroval i na Aeronetu, kde ani administrátor nepochopil o co jde a kritický příspěvek k tomu "jakosouhlasnému" odstranil... a samozřejmě nejen tam.

Toto je také důvod, proč obyčejní lidé tahají za kratší konec provazu - skutečné psychologické znalosti o lidech i sobě sama lidem absolutně chybí, a chybí i kvalitní zdroje kde je čerpat (uvedu jako příklad špatného např. známou knihu "Policejní psychologie" - což je, až na "pár drobků", v podstatě mnoho stránek prázdného výplňového textu, kde si autor knihy dává celou dobu velmi dobrý pozor, aby omylem nesdělil něco skutečně podstatného, a má to samozřejmě i svůj důvod). Kvalitní základy psychologie (aspoň) by tak doporučil jako studijní materiál všem, kdo chtějí bránit lidské hodnoty - jak je chcete účinně bránit, když ani nevíte nic o sobě samých a své podstatě fungování? V tomto jsou "ti špatní" o dost kroků před lidmi, psychologie vždy přitahovala i psychopaty - ti v ní vidí nástroj, jak lépe škodit.

360243

29.09.2017 10:03

Ruské speciální jednotky odrazily útok v Sýrii, odsoudily USA a vydaly ostré varování

RE: Události se odvíjejí věru překotně a Sakerovy obavy nejsou plané...

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Máme nějaký důvěryhodný zdroj k ověření těch informací?

360235

Neděsit se. Pěkné to není, ale komu to připadá děsivé ten ještě nepochopil, nebo spíš nepřijal, v jakém světě dnes žijeme. Je třeba počítat se vším a také vybrat si, na jaké straně člověk bude stát. Západní agrese sionistů (hegemonie) není obhajitelná úplně stejně jako agrese globalistická (zotročení, vyhlazení) a jediný, kdo dnes hájí životní hodnoty a stojí na straně Stvořitele a jeho zákonů je Rusko. Boží hodnoty nelze směnit, jen uchovávat, kdo je vymění za sliby a pozlátka a "klid, pohodu a nezájem" tím jasně říká, že život jeho ani jeho rodiny pro něj není důležitý.

Dle mého názoru už ani nemůže být jasnější a zřetelnější na jaké straně stát. Rusové jsou slovanští bratři a bojují za celý lidský svět, dělají už dlouho co mohou a takřka celý svět obyčejných normálních lidí to vidí a má jejich podporu, včetně lidí západu a obou Amerik. Takže - stát za Bohem a zemřít se ctí, bude-li třeba, nebo prodat svůj život a zemřít pro nic někde v díře jako krysa? Opravdu je to tak těžká volba?

360234

29.09.2017 09:28

Macron: Obětujeme naše spoluobčany zájmům byznysu

RE: Podivné morální hodnoty vítačů

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Oni si ho nezvolili dobrovolně, vždyť jsme viděli jak ty volby vypadaly - dost podobně jako skotské "referendum".

Nelze klást lidem za vinu něco o čem nemají povědomí, to jsou metody psychopatů - ale právě toto všechno názorně ukazuje, že (a proč) je důležité to povědomí mít a zajímat se o dění kolem sebe, a proč je důležité mít znalosti o tom, jakými způsoby je lidmi manipulováno a kým.

360232

27.09.2017 22:20

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 3

RE: Pěkně shrnuto, ale...

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Ale mají, času je dost i při tom, co jmenujete. Je to informační válka, mít znalosti je výhodné, tito jmenovaní co to nechtějí řešit to pochopí nejpozději ve chvíli, kdy se jich ta informační válka dotkne - což není okamžik civilizačního "bodu zlomu", ta se jich dotýká každý den. Osvěta je tedy důležitá. Ignorant nechť zůstane ignorantem, ale každý musí dostat šanci si vybrat tak, aby tu možnost výběru se všemi jejími reáliemi plně chápal. Navíc často pomáhá příklad - jsou lidé co se zajímají, a jsou i v okolí takovýchto "plně vytížených" - dřív nebo později se to prostě protne a další člověk pochopí.

Takže hlavu vzhůru - štěstí je rozhodnutí, láska je rozhodnutí, život (žít) je rozhodnutí, svoboda také... Být pevně rozhodlý stát za všech okolností na straně Boha a jeho životních hodnot, na straně Lásky a Života samotného - to je ta největší ze všech možností, to největší štěstí ze všech.

360207

26.09.2017 20:24

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 3

RE: Vyhodíš dveřma - vrátí se oknem

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Revoluci by ti šašci právěže chtěli - dav je velmi dobře ovladatelný protože nemyslí, na tohle připravení jsou takže z toho plyne že toto není řešením (viz Ukrajina, tam jsme to viděli v přímém přenosu).

Co s tím? Vypadá to že Rusové v tomto asi opravdu mají pravdu, vědění je moc, budeme se všichni zřejmě opravdu muset té Koncepci sociální bezpečnosti a Dostatečně všeoobecné teorii řízení asi nakonec trochu věnovat.

360200

25.09.2017 19:37

USA chtějí přiškrtit Venezuelu s pomocí sousedních států

RE: Vládci USA

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Bez urážky, ale osobně se domnívám že tady už nám může pomoci jedině Pán Bůh.

V kostele jsem nebyl i když jsem moc chtěl, stydím se. Budu to muset velmi brzy napravit.

360191

25.09.2017 18:56

Jak jsem nepoužil Uber

RE: Čistý telefon je bohužel mýtus

kolemjdoucí2 213.?.?.?

I bez aplikací - ostatně to byl důvod proč vznikly OS jako Replicant a CyanogenMod a proč se je od počátku snaží velké společnosti házet klacky pod nohy a zase rychle zaříznout (což se jim bohužel i povedlo, CyanogenMod se zpronevěřil původní myšlence a začal používat v jádru binární bloby výrobců HW a Replicant pro změnu přestal být aktivní a není na novém hardware, přičemž "novém" zde znamená, že pořádný poslední byl na SIII - a to už je sakra dávno). Ono se těžko brání, když i ten HW je navrhnutý tak, že se s dataminingem a řízenými úniky dat od začátku počítá.

RIM / BlackBerry nakonec sejmuli taky. Všechen starý / nebackdoorovaný HW postupně vymře nebo mu bude fungování znemožněno, i "hloupé" nové telefony dneska mají nějaký OS, prováději datacollecting a pracují pro někoho jiného - takže nakonec jedině úplně bez smartphonu a jiných smart pí*ovin.

Moje Nokia 5110 ještě funguje, ale i u ní se triangulací dá určit poloha a používat GSM odposlech, protože šifra používaná pro mobilní komunikaci byla zlomena již dávno, je děravá jako cedník a podobné zařízení si dneska už může pořídit každý trouba.

Stát a korporace již dávno spolehlivě prokázaly že jsou naprosto nedůvěryhodné, prosazují totalitní praktiky a pracují proti lidem - a to i proti těm slušným, známé "kdo nic nedělá tak se nemá čeho bát" je už dlouho jen trapný fragment zoufalé policejní logiky a dávno nemá žádné reálné opodstatnění.

360189

21.09.2017 09:20

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 2

RE: neuvěřitelné

kolemjdoucí2 213.?.?.?

A ještě je třeba pochopit, že přesně tu krvavou revoluci ony rádobyelity ve svém zájmu chtějí a proto to vše dělají, jsou na to připravení a počítají s tímto scénářem.

Takže to nepůjde ani doleva ani doprava - z toho plyne že to musí jít prostředkem, přesně těmi metodami jak to dělá v současné době Rusko - což je mravenší práce náročná na znalosti i čas, jiné cesty ale není.

360144

20.09.2017 08:34

George Soros a politika naděje a nenávisti

Psychopatie

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Celý článek se točí kolem toho, že autor sice podvědomě tuší, ale přesně neví co je psychopatie a nezná přesně všechny její projevy. To že je Soros patologicky nenávistný spolu (s některými jinými - a skutečně je? nebo je to "chladná mašina na zlo"?) je spíš takový přidružený efekt, než podstata problému. Podstata problému je jinde, a neuškodí když si opět připomeneme jeden odkaz, který v tomto případě bude sdílnější a informativnější než dobře míněný, ale v kruhu se pohybující článek:

http://elyna.wz.cz/

Doporučuji pozorně přečíst - je to asi šest nebo sedm stránek a mnohým to dost otevře oči.

360130

20.09.2017 08:14

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 1.

RE: celé je to umělý problém vyrobený k blahu 1ho procenta

kolemjdoucí2 213.?.?.?

"Ale naplánoval drazí blbečkové se zbytečnými tituly."

Položím ti (také jednoduchou) otázku: Jakým právem jsi takto oslovil veřejnost?

360128

19.09.2017 23:32

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 1.

RE: čo je najdivnejšie ?

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Technická, dříve než začnete o idiocii: Osobně jsem měl v prvním příspěvku na mysli soudní procesy samozřejmě až PO účinném řešení kauzy nejprve v realitě (zablokování přechodů, deportace atd) - sice jsem to nenapsal, ale na druhou stranu se taky zúčastnění mohli v první řadě místo odsouzení nejdřív zeptat, jak jsem to vlastně myslel, že...

Domníval jsem se, že po všech těch příspěvcích tady na Zvědavci za dobu mého působení je už známo, jakých názorů (atd) jsem zastáncem - místo toho se paradoxně ukazuje, že jsme tu ovce a idioti vlastně všichni, protože se neumíme mezi sebou ani domluvit, věčně se jen nesmyslně sváříme - a loutkovodiči se dál chechtají s dovětkem "my vám to říkali".

360118

19.09.2017 17:43

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 1.

RE: čo je najdivnejšie ?

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Nesouhlasím, lidé nejsou lhostejní, ale nemají silné páky. Instantní násilí číhá všude kolem pod povrchem a čeká na svou příležitost, a k výběru je ve prakticky všech aspektech života prakticky vždy jen ze dvou zel - zpravidla jednoho zla menšího a druhého většího. Co chcete za těchto podmínek dělat ještě jiného, než informovat a vzdělávat bližní o reálné situaci? Člověk, který není psychopat, má trochu rozumu a není mu jedno co se bude dít s jeho bližními a společností do budoucna si nemůže jen tak dovolit spustit nějakou vlnu násilí - to je totiž přesně to, na co zlo čeká a co by mu vyhovovalo. Jinými slovy, je to chůze v minovém poli, je třeba mnoho víry, osvěty, trpělivosti a mravenčí práce abychom mohli nakonec odejít středem bez toho abychom se nechat natlačit do jedné z krajních možností (přičemž obě jsou pro nás špatné).

Bohužel, milý libertariáne, svým zastřeným pohledem a mylným názorem o lidech, který bez zamyšlení a ostychu šíříte, tomu zlu také přispíváte.

360109

19.09.2017 08:55

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 1.

Nový Mezinárodní soud pro lidská práva?

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Všem je jasné, jak by kauza dopadla u Mezinárodního soudu pro lidská práva - asi budeme muset zkusit nějak navrhnout Rusku a Číně, zda-li by nezřídily obdobnou, ale skutečně spravedlivou světovou instituci, jednající v zájmu lidí a národů - jinak fakt nevím, asi jedině modlit se k Bohu (ostatně tím zřejmě nic nepokazíme už teď, jak to tak vypadá).

360101

15.09.2017 17:06

A hle, kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt

RE: Trochu dýmu na Severní Koreou

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Pokud nebude míru na této planetě, pak nemá cenu kamkoliv utíkat a přesidlovat gen lidstva, protože před sebou stejně neutečeme a nebylo by míru ani jinde - a nejsme toho jako lidstvo tudíž hodni.

Musíme ukázat ZDE, na Zemi, že dokážeme žít v míru a bez vykořisťování druhých.

360045

15.09.2017 12:56

Skutečně šokující zpráva skupiny BRICS

RE: Válka bude

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Nemusí být hned atomová, nějak zapomínáte na africké invazní oddíly, které čekají na povel a které tu potají (doslova, tj. v režimu "Přísně tajné" ) rozmisťují ti, kteří nás mají chránit - kriminální policisté (a další vyšší složky této instituce), jak plyne z aktuálního článku na AEnetu, kde na to jako první upozornili "na plnou hubu"?

https://aeronet.cz/news/angela-merkel-odmitla-zast...

360040

14.09.2017 11:28

Skutečně šokující zpráva skupiny BRICS

RE: nekonečný příběh

kolemjdoucí2 213.?.?.?

S tím "nic" bych byl opatrný - asi nemáš dost informací, ale "známé firmy" na to reagují tím, že se pokouší vytvořit svoji kryptoměnu, která by měla jít párovat se všemi jejich fiat měnami - a připomínám, že u nich (těch měn) se navíc i nadále snaží, aby zůstaly už jen virtuální - tj. stále se snaží se zrušit hotovost. Takže - zajímej se co se děje okolo tebe, i tebe se to týká.

360014

13.09.2017 10:34

ČT: pokleslý vkus a otevřená propaganda LGBT a sexu s černochy

RE: Okná.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Koukám teď "hned vedle", a shodou okolností tam dnes vyšel článek přímo na toto téma:

https://aeronet.cz/news/neomarxismus-bez-vymyvani-...

359992

13.09.2017 10:14

Hate Speech aneb Jak umlčet hlas Internetu

RE: Zdejší mutace Anette Cahane..

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Je to ještě horší: Policie svými lidmi přímo v davu toto celé řídí a režíruje, to už přeci také víme a články s důkazy zde byly.

Dokud to bude o volbě mezi dvěma zly, bude zvoleno vždy jen zlo - ti bezejmenní na obou stranách mají ve skutečnosti stejného pána pro kterého pracují, a dokud budou lidé volit stále jen mezi dvěma zly (někdy je to jedno jakoby "menší" - "aby se neřeklo" a šlo to snáze) , změna nepřijde. Existuje jen jedna síla, kterou lze zvolit a která nad tímto vším může skutečně zvítězit, a musí si ji zvolit - tedy pokud chce něco změnit - každý jeden člověk sám uvnitř sebe a mít s ní přímý vztah. To silou je Bůh - pravý Stvořitel všeho (a je tedy nade vše). Bible není pouhý soubor příkazů, ale návod k životu v dlouhodobé prosperitě celku, jehož/jejíž podstatu měl každý přirozeně chápat - ovšem zlu není ani toto svaté (přepisování jejích statí, nebo viz např. současné dění v římskokatolické církvi...), takže je na každém jednom člověku aby si to urovnal - dokud je ještě čas - a začal hledat život ("neboť On je Pravda, Cesta i Život" ).

359991

13.09.2017 10:07

Nejnovější americká vylomenina je známkou slabosti, nikoliv síly

RE: Prečo sa s tými zmrdmi zaoberať?

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Ti bezejmenní na obou stranách mají ve skutečnosti stejného pána pro kterého pracují, a dokud budou lidé volit stále jen mezi dvěma zly (někdy je to jedno jakoby "menší" - "aby se neřeklo" a šlo to snáze) , bude zvoleno vždy jen zlo. Existuje jen jedna síla, kterou lze zvolit a která nad tímto vším může skutečně zvítězit, a musí si ji zvolit - tedy pokud chce něco změnit - každý jeden člověk sám uvnitř sebe a mít s ní přímý vztah. To silou je Bůh - pravý Stvořitel všeho (a je tedy nade vše). Bible není pouhý soubor příkazů, ale návod k životu v dlouhodobé prosperitě celku, jehož/jejíž podstatu měl každý přirozeně chápat - ovšem zlu není ani toto svaté (přepisování jejích statí, nebo viz např. současné dění v římskokatolické církvi...). Je na každém jednom člověku aby si to urovnal dokud je ještě čas, a začal hledat.

359990

13.09.2017 09:49

ČT: pokleslý vkus a otevřená propaganda LGBT a sexu s černochy

RE: Okná.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Ono to není o silách, ale o tom, co ti lidi nosí v hlavě (a jak se jim to tam dostalo). Jelikož jsou celkem dost pohodlní a sani nejsou OCHOTNÍ (schopní by leckteří z nich byli) na sobě pracovat, informace si filtrovat atd atd, tak to vypadá jak to vypadá.

Má na tom podíl bohužel i ta média (ostatně článek je právě o tom), například ovlivňováním dětí a v podstatě programováním dětí, které ještě nejsou samy schopny všemu rozumět a jsou tak velmi snadnými oběťmi. Zaznamenal jsem různé nenápadné vsuvky v pohádkách, zrovna nedávno např. "nejlepší automatická pilotka" - takto samu sebe pojmenovala jedna kreslená dívčí postavička. Dítěti takové věci nedávají smysl a ani nad nimi nepřemýšlí, takže to jde rovnou do podvědomí, projeví se samozřejmě v reálném životě daleko daleko později - je naprogramováno! A tohoto jsou tuny všude možně, je to zneužívání psychologických znalostí k deformování společnosti a samozřejmě to neběží prvním rokem - hlavně proto jsou nynější generace z větší části v podstatě ztracené, jelikož jsou nevhodně (resp. vhodně v zájmu někoho, ne v zájmu společnosti) naprogramované a neuvědomují si to (a i když si to někteří uvědomí, sami z toho jen těžko vybřednou, pokud na sobě nezačnou opravdu tvrdě pracovat).

Takže tady je "jádro pudla" a je to přesně ten důvod, proč původní komunisti cenzurovali i pohádky - oni tento princip samozřejmě znali také. Rozdíl mezi původními komunisty a těmi novodobými je ovšem v tom, že ti původní aspoň makali v zájmu (většiny) lidí a obecného blaha, tito současní neofeudálové jdou přímo PROTI lidem a rodiny, společnost a stát se snaží rozkládat.

359988

10.09.2017 20:52

Nový obrat ve vyšetřování letu MH17

RE: Od začátku to bylo podezřelé.

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Ale to víš že bude vyšetřená, resp. oni už teď všichni účastníci vědí jak to přesně bylo, jen se to snaží ututlat před veřejností. Marně, ono to dřív či později prostě vyplave.

359941

08.09.2017 12:48

Nejnovější americká vylomenina je známkou slabosti, nikoliv síly

RE: Prečo sa s tými zmrdmi zaoberať?

kolemjdoucí2 213.?.?.?

A to je právě ten problém - nepomůže to nikomu.

Amerika žila zhýrale a na úkor cizích zemí, ale jednak to není vina lidí v té zemi (ale přesně těch psychopatů, co je do spotřeby hnali a nyní jim to místo sebereflexe drze vyčítají), a jednak to ani náznakem neznamená, že je v pořádku lidi ožebračit až na kost a tu zemi rozvrátit.

Stejně tak druhá strana (globalisté) - mají pravdu že zdrojů je spíš méně, ale nikomu to nedává právo chtít lidi připravit i o to málo co ještě mají či o možnost mít potomky, nebo je prodrobovat násilí a teroru a chtít je vyhubit (nemluvě o té psychopatické potřebě nekompromisního ovládání - ano, oni chtějí pouze ovládat, skutečně vládnout totiž neumí a nemají na to ani předpoklady). Další věc (kterou okázale ignorují) je, že evoluce pokročila natolik, že lidé se už znovu o svobodu připravit prostě nenechají (a že je to dáno energií, kterou nemohou psychopaté změnit) a že díky tomu většinově začínají vidět skrze různé triky, obezličky a lži, které jsou na ně aplikovány.

Stane se přesně to, čeho se nejvíc bojí - jejich nadvláda (všech, na obou stranách) skončí. Otázka zůstáva jen ta, jestli se to stane po dobrém pro všechny, nebo jestli spolu s tím skončí i civilizace, jak ji známe.

359914

05.09.2017 09:31

Hate Speech aneb Jak umlčet hlas Internetu

RE: Výborne...

213.?.?.?

Nepodceňovat! Není to legrace, i když to tak možná trochu vypadá, ovšem jsou skutečně nebezpeční a je třeba konat a vytvořit jim protisílu a protinázor, dokud je čas - hraje se totiž o svobodu všech!

359853

05.09.2017 09:27

Hate Speech aneb Jak umlčet hlas Internetu

RE: To je síla tohle to

213.?.?.?

O to přeci těm, co to platí, jde, aby si to podobní přiblblí sluhové neuvědomovali a napětí rostlo... skončí to, pokud se normální lidé neprobudí včas a nezačnou svobodu každý jeden unisono všichni opravdu aktivně bránit, nejspíš buď tuhou totalitou, nebo občanskou válkou - obojí nejvíce vyhovuje právě sponzorům a vrchním organizátorům toho pekla.

359852

03.09.2017 22:56

Proč se nemáme zlobit na Angelu Merkelovou

RE: Na merklovou se musíme zlobit

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Tím posledním odstavcem se definitivně odkopal, klasická finta - mluví hlasem lidu, ale kope za ně (myšleno vrchnost a ty vládnoucí "pozadníky" ) a podsouvá jejich myšlenky ke spolknutí.

359824

29.08.2017 14:58

Konspirační teorie

RE: Protispolečenské patologické jevy je třeba potírat už v zárodku

kolemjdoucí2 213.?.?.?

To tvoje "potírání v zárodku" už někdo delší dobu prosazuje, a nedá se říct, že by to fungovalo - nějaké info od překrucovačů:

https://www.novinky.cz/zahranicni/447548-kldr-vypalila-raketu-nad-japonsko.html

Tady je "diplomatická odpověď", která "vůbec nestupňuje napětí" (ironie samozřejmě):

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/jizni-korea-odpalila-osm-tezkych-bomb-pobliz-hranic-v-reakci-na-strelu-kldr-36315?seq-no=1&dop-ab-variant=&source=article-detail

A jako bonus nějaké další překrucování - už zjistili, že lidé začínají rozlišovat mezi normálními lidmi a psychopaty, tak je už potřeba náležitá agitka ke zblbnutí a uklidnění ovcí - samozřejmě lživá, výkony psychopatů při řízení jsou ve skutečnosti značně podprůměrné a bylo to již několikrát studováno a ověřeno. V praxi si to dokonale ověří každý, kdo dělá ve skupině lidí, kterou je k dobrým výsledkům potřeba řídit na sociální úrovni, tj. týmově - psychopaté tohle absolutně nezvládají a týmy se jim rozpadají, protože psychopaté prostě nemají sociální cítění a nedokážou tak tým úspěšně řídit (prostě netuší, co je aktuálně potřeba, nebo někdy tuší, ale nedokážou to provést/zajistit). Zato sebevědomí mají nabubřelé neskutečně a jsou velmi soutěživí.

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/dve-tretiny-lidi-maji-sklon-k-poslusnosti-a-vedou-nas-charismaticti-psychopati-rika-znamy-psychiatr-36318?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

359758

22.08.2017 12:20

Chraňme si náš Seznam.cz – je totiž na světě jedinečný

RE: To je sice hezké

kolemjdoucí2 213.?.?.?

Přesně. Další věc je ta, že české nejen "ministerstvo pravdy" CTHH a tajné služby, ale i různé "neziskové" organizace, o kterých nikdo ani pořádně neví, co jsou vlastně zač a pro čí zájmy pracují, mají českou legislativou (i bez ní) zajištěny snadné přístupy na servery těchto českých společností a k datům občanů České republiky. Málokdo ví, že každý poskytovatel Internetu, každý poskytovatel služeb (např hostingu) musel nedávno povinně nainstalovat "blackboxy", umožňující kontrolu toku všech dat a datamining (vytěžování těchto dat). Toto nemá se svobodou už nic společného, to je další nová totalita, kdy režim má zájem "na každého něco mít", či aspoň mít možnost si na základě takto získaných dat něco proti člověku vykonstruovat a vylhat, k čemuž mohutně napomáhají některé "velmi gumové" zákony - také stejně tak, jako za první totality.

Toto bohužel toto nepíšu jako teorii - sám mám s policejními mafiány (či mafiánskou policií) a jejich stalkingem dlouhodobě velmi bohaté zkušenosti (mj. i na hardware - dálkově zničený disk se systémem a daty), kdy tyto skupiny na mou adresu roznášejí po Internetu různé pomluvy, potajmu bez mého souhlasu získané fotografie a videa např. ze zaměstnání, kdy mě jeden zaměstnavatel dlouhodobě točil na skrytou kameru, nebo kdy někdo natočí videa se zaplaceným dvojníkem s cílem poškodit pověst, dehonestovat apod (např tím, že tvrdí, že jsem blázen). Pak má člověk problém sehnat slušnou práci nebo si ji udržet, když jsou všichni okolo ovce a místo používání svého mozku věří radši cizím nepravdivým pomluvám a všichni okolo si šeptají "to je ten blázen", i když to není pravda a žádnou takovou diagnózu člověk nemá a nikdy neměl... navíc když pak člověk napíše takovýto příspěvek, tak u nemyslících lidí (což je bohužel drtivá většina), kteří o počítačích (nejen) a přesném fungování techniky naprosto nic nevědí, pak skutečně může jako blázen i vypadat - přesto je to realita a čistý kalkul přesně těch složek, které tu mají určením být pro všechny obyčejné lidi, ale ve skutečnosti svůj účel neplní a pracují místo na ochraně lidí a jejich práv na jejcih ničení, v zájmu někoho úplně jiného. To není demokracie ani zdaleka, a v těchto složkách, které se takto chovají, nepracují slušní normální lidé, nýbrž psychopati. Začněte si jich všímat - protože oni vás si všímají už dávno, jen o nich netušíte, protože jste se nezajímali. Takto (i hůř) může dopadnout naprosto každý, příkladem např. "případ Kramný" - a bude to tak přesně do té doby, dokud sebe a svou svobodu sami nezačnete bránit - vzděláváním se, informováním, vhodnými protiopatřeními. Svoboda není zadarmo a alternativa to ví už dlouho - ale musí to vědět a KONAT každý jeden člověk - pro sebe stejně jako pro druhé.

359666

05.08.2017 19:14

Sankce a kouřová clona mateřské školky na LSD

RE: Výborný

213.?.?.?

Ty stránky jsou (designově) příliš sterilní, změna barviček nic neřeší - starý Zvědavec byl jednoznačně lepší. Co je platné, že jsou tu skvělé články, když design stránek příliš nepodporuje je číst? U knihy taky nevrtíte hlavou ze strany na stranu jak bernardýn, když ji čtete...

359434

05.08.2017 18:54

Jste-li na pochybách, vybombardujte Čínu!

RE: Je jedna pravda.

213.?.?.?

Co bylo to bylo, na tom už tolik nesejde. To co je dnes je, že USA se neoprávněně vymezují proti KLDR, a co je ještě horší, že na jen základě toho, že si USA myslí "že můžou" a že "jsou vyjímeční" (což je pouze obraz odtržení od světové reality a výraz skutečného šílenství), jsou odhodláni to i reálně provést. A co je nejhorší - nejen že to v USA nepřijde nikomu divné (přestože od KLDR reálně nic nehrozí, a i kdyby hrozilo, zásah by mohl přijít až PO reálném ohrožení, ne po smyšleném), oni mají ještě odvahu tvrdit, že blázni a nepřátelé jsou ti, co kritizují a nesouhlasí s takto vzniklým Armageddonem - takže nepřátelé USA jsou takto víceméně všichni, celý svět (když tedy pomineme to, že i ve vyrábění smyšlených nepřátel jsou skutečně zdatní - opravdová paranoia).

Odstavení USA je tak asi skutečně jediná cesta - potřebují řešit své vlastní problémy doma, aby se jim v těch makovicích postupně zas rozsvítilo. Takto jsou nebezpečné celému světu (a bohužel reálně).

359429

26.07.2017 15:37

Když nastal konec Evropy

RE: Keby som mal tridsať .....

213.?.?.?

Jste to nepochopil/a - nevedu tu diskusi. Hodnoty jsou neměnné, není na nich co diskutovat, nemusím nic vysvětlovat, není to žádná má teorie a vše podstatné již bylo řečeno. Na mém názoru nezáleží. Odpověďi hledejte ve svém srdci.

359248

26.07.2017 06:00

Když nastal konec Evropy

RE: Keby som mal tridsať .....

213.?.?.?

Trochu poopravím vaše podsouvání z "V čem ty hodnoty spatřujete Vy?" na "Jaké jsou od Boha univerzální hodnoty?". Rozdíl je v tom, že tu nejde o mne a můj názor, ale o věc danou Stvořitelem a neměnnou.

Je mi vás trochu líto pokud se ptáte ze skutečného zájmu, nicméně myslím že skutečný zájem v tom hledám marně a že mě tu jen zkoušíte veřejně vodit za nos. Nicméně i tak Vám odpovím, je to totiž odpověď pro všechny, ne jen pro vás.

Láska k Bohu i k bližnímu svému, skromnost a pokora, úcta k (a v) rodině i k ostatním lidem, žití harmonického a pozitivní energií naplněného života v souladu s přírodou a svým okolím, atd.

99 % lidí k tomu dostalo jako nástroj vnitřní hlas svědomí a cit, a tento nástroj nemá ho jen jedno jediné procento psychopatů (myslím tím skutečných, rozených psychopatů) - toto jedno procento psychopatů se ale koncentruje ve vedeních korporací, politických stran a všech celků, kde jde o nějakou moc (oni totiž chorobně touží vládnout, absolutním způsobem) kde tvoří více jak 50 %, a výsledky vidíme všude okolo. Psychopat se k Bohu nemá jak přímo dostat, nemá totiž svědomí a cit, nicméně zpravidla dostal velkou dávku inteligence. Tu má k tomu, aby se s její pomocí naučil svou chorobnou touhu zvládnout a naučil se být celku prospěšný - ne svým způsobem jako všichni psychopaté (oni se o sobě domnívají že jsou výluční, nadřazení, vyvolení, vyšší stupeň vývoje a další podobné bláboly - skutečnost je ovšem taková, že jim nefungují některé části mozku, protože se jim prostě a jednoduše z nějakého důvodu nevyvinuly), ale skutečně prospěšní, v harmonii s okolím. Jednoho či dva, kteří toto skutečně pochopili a tak z vlastní vůle činili, jsem ve svém životě potkal. Je to sice mizivé promile, ale když to dokázali oni, mohou dokázat být lepšími (nebo to aspoň zkoušet) i ti ostatní.

Člověk se učí celý život - a to je podstata toho, proč tu na světě jsme. Pro nic jiného. Můžete přijmout nebo nechat být, ale nemůžete to změnit.

Tyto hodnoty tu byly vždy, už od prvopočátku, bez nich by nebyl důstojný život možný. Každý jeden člověk, i Vy, ovlivňuje svět okolo sebe (a tím nepřímo i celý svět) tím, jestli tyto hodnoty přijímá, nebo se od nich odvrací. Každý jeden člověk může sám sebe (jen a pouze) kdykoliv změnit.

To je celé tajemství. Boha máme všichni v sobě, budete-li chtít, najdete ho tam - ve svém srdci.

359237

23.07.2017 13:39

Když nastal konec Evropy

RE: Keby som mal tridsať .....

213.?.?.?

Ale dá, a snadno - pořád přeci můžeš věřit v Boha a tradiční hodnoty, které po tisíciletí fungovaly a fungovat budou dál, pokud je člověk přijme zpět. Musí to ale být víra opravdová, ne jen převléknutí kabátu - jen opravdová víra má potenciál se mezi lidmi šířit a měnit svět. Pokud máš ovšem problém Boha, víru v něj a jeho hodnoty přijmout, pak jsi nejspíš přesně tím produktem moderny, o kterém autor článku píše.

V otázce víry však pozor na církve a na (některé) lidi v nich - i církve jsou dnes rozkládány zevnitř a jejich vyznání a směr často již nejsou pravé. Nikoho nesuďte, ale mějte na paměti, že musíte mít vlastní filtr jak odhalit zlo, které je někdy převlečené v hávu služebníka Páně.

Osobně tu chci poděkovat Bohu, že mi už v mém mládí umožnil poznat, že existuje - i přesto, že jsem nebyl věřící a ani jsem nebyl vychován ve věřící rodině. Děkuji.

359191

15.07.2017 17:46

G20 – je Západ řízen psychopaty?

RE: Psychopati ?

213.?.?.?

omg, dej si obklad... Další freudodarwinista, nebo co to má vlastně být.

I kdyby to byla nějakým omylem pravda - což není - tak to ještě neznamená, že je to legitimní a v pořádku - také není. Máme mozek a umíme se vědomě rozhodovat i podle jiných hodnot než jen sex a majetek, a umí to každý.

Taky mám vysvětlení: Snažíš se tu lidem jen podsunout, že to co popisuješ (defakto jejich slabosti) je „vlastně v pořádku”. Omítám tvou lež, stejně jako každý slušný člověk, který okolo sebe dnes už vidí, kam všechny ty lži a omlouvání lidských slabostí nakonec vedou.

359025

15.07.2017 05:40

Islám a klerikalismus na Velkém Středním východě

RE: arabske bratrstvo

213.?.?.?

"...a tak pravil, sám nevědoucí a pomatený."

Ty jsi kdo, že tu hovoříš o Bohu a jeho ne/existenci? Kam jsi ty sám v životě došel, jaké je tvoje poznání, které není vyčtenou dírou do hlavy?

Jsou to řečnické otázky, odpovědi nepotřebuji, odpověz si na ně sám sobě.

359015

04.07.2017 21:31

Několik vět do prázdna

RE: Teď mudrujte, teďka buďte moudří. Autor tříbí znalosti či vědomí a o tom je život.

213.?.?.?

Nevím tedy co tam bylo psáno, ale sem už taky dorazila totalita? Já si vždycky myslel že rozhoduje hlavně obsah, ne původ - takhle to připomíná vtip, co se tradoval už za komančů: "Máme sice svobodu projevu, ale abychom měli také svobodu PO projevu..."

358832

30.06.2017 22:12

Rusko udělalo velký krok na cestě k ovládnutí arktického šelfu

RE: Čo sa dá robiť

213.?.?.?

Možná že to ani nestihnou :-/

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/442404-t...

358741

12.06.2017 22:49

Zastupuje virtuální měna bitcoin zlato?

RE: Zastupuje virtuální měna bitcoin zlato?

213.?.?.?

Chlapci z neziskovek se tu dnes pěkně vyřádili koukám... z celé diskuse je žumpa plná ho....

358353

09.06.2017 20:12

Od rezoluce k revoluci?

RE: jak poznat Jidáše

213.?.?.?

Nekrmte trolla. Prostě už jste si to po svém vyhodnotil, máte na to právo - mj. nebyl jste sám - a to stačí, tečka.

Tito trollové jsou prorežimní, asociální (takže též podporují rozvrat), placení a zneužívají psychologické znalosti k manipulaci "davem" (zde internetovým) skrze komunikaci. Se stejnými se setkáte i ve skutečném davu např. při nějakém shromáždění či protestu. Je třeba naučit se je rozeznávat a znát jejich styl "hry" - na internetu i venku v davu.

Na serverech jako je Rouming, Navratdoreality a mnoha dalších v diskusích "formují mladé" a "strhávají davy" k různým společensky patologickým jevům, kterých nebezpečnost ti mladí ve svém věku (14 let i méně) nemají šanci rozpoznat, a o kterých pak obvykle nechápeme "kde se to v těch lidech bere". Působí tam nezřídka pod nicky jako např. Bismarck, často mívající v profilech i zakázané symboliky atd - a přesto to nejsou ti, za které byste je podle toho obvykle měli, jen se tak snaží působit. Když to trackujete, najdete takové podivnosti jako je např. americký "webhosting", hostující právě jen a pouze tu jednu jedinou IP adresu ze které dotyční působí, atd atd.

358305

19.05.2017 21:46

Prášiví demokrati

RE: Dodatek

213.?.?.?

Každý jeden člověk je ve svém nitru rozdělený, proto tohle rozdělování navenek parazitům ani nedává moc práce. Dospělý celistvý člověk by tohle odhalil včas a nepřipustil - a navíc by ani neměl potřebu se vymezovat vůči komukoliv jinému.

Každý jeden čověk je zodpovědný za to, jaký je on sám a jak tím utváří svět kolem sebe, každý jeden člověk, pokud chce měnit svět, musí změnit sám sebe - takže klíčem je pracovat na sobě, vzdělávat se, zbavit se zlozvyků (alkohol atd), mít radost ze života svého i lidí okolo, myslet pozitivně, uspořádat si hodnotový žebříček (peníze se obecně dost přeceňují, nejsou snad ani v první desítce...), UVĚDOMIT SI CO NÁS, VŠECHNY LIDI SPOLEČNĚ, SPOJUJE a jaká je naše skutečná role na tomto světě, tj. vyšší hodnoty - člověk není pán tvorstva atd.

357900

14.05.2017 09:09

Aktivistka Antify odjela do Turecka s muslimským fešákem, byla znásilněna a bita...

RE: Dobře ti tak, sluníčko.

213.?.?.?

Tou poslední větou sis to dost pos..., nemyslíš? Mluvíš o darování ve skrytu a zároveň přeješ lidem zlo (bohužel všem, to by se nedotklo jen zaslepených), opravdu se považuješ za lepšího?

357800

10.05.2017 19:01

Paměti lesníka Bohumila Lošťáka z válečného pobytu v Hudlicích u Berouna

RE: Vlasovci se za osvobození naší vlasti zasloužili

213.?.?.?

Jdi trollit jinam.

357746

19.04.2017 17:41

Je na obzoru Armageddon?

RE: Nemel by se pouzivat Anglicky termin

213.?.?.?

Už ten výraz přeci dávno máme, vždycky se říkávalo "stát ve státě".

357299

10.04.2017 18:14

Usiluje washingtonská elita o válku s Ruskem?

RE: Odpoveďou je

213.?.?.?

Tak opravujte.

357095

08.04.2017 15:56

Terorismus je nástroj politického nátlaku tam, kde chybí argumenty

RE: USA na rozkaz Trumpa zaútočily na Asadovu základnu v Sýrii.

213.?.?.?

Potíž je v tom, že oni ho víceméně napadají, Sýrie je vojenský partner Ruska. Dnes (sobota) se bombardovalo, údajně neoznačené stíhačky, a samozřejmě zase shazování viny na Rusko hned obratem. Rusko už vycouvalo z dohod nebo je pozdrželo, a pochopitelně bude bránit svoje síly a své vojáky pokud na ně někdo zaútočí, což také již deklarovalo, takže k velkému neštěstí stačí opravdu už jen malý krůček (a vůbec nepochybuji o tom, že ho ti západní psychopatičtí šašci hodlají udělat).

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/vychodni-trojs...

Další souvislosti: Amerika se politicky (nikoli však vojensky) stahuje z Evropy, Německo začíná mít volnou ruku a "cuká se na řetězu" - Nová Evropa atd. Trump otočil. Část naší armády spadá pod německé přímé velení. Již pár let předtím začali Američané z Evropy "uklízet" co mohli a co má nějakou hodnotu - mluvím o technologických firmách a konzorciích jako např. ARM a další. "Šije" se do Ukrajiny, "šije" se do Běloruska, v Pobaltí mají Američané mnoho vojenských sil, na Balkáně také. "Šilo" se do Turecka, tam to nezvládli, teď máme zemi v NATO s příklonem na Východ. Dále "šijí" do: Afghánistánu, Iráku, Íránu, nově do Severní Koreje - jinými slovy, "šijou" do toho kde můžou a reálně hrozí, že z Evropy i Dálného východu bude jedna velká válečná zóna (nebo "jenom" z Evropy + příliv invazních jednotek z východu). Putinova trpělivost je neskutečná, být tam kdokoliv jiný tak už tu ze všeho dávno jsou jen kouřící radioaktivní trosky, děkujeme Pánu Bohu za Putina, nicméně pořád je Putin jen člověk (píšu "jen", ale ono to není málo, on je skutečný Člověk) - ovšem jak to tak vypadá, brzo nám zůstane už "jen" ten Pán Bůh a motlitby, nikdo jiný už zřejmě nebude mít v moci s tím něco udělat - západ toho nejspíš sám od sebe nenechá.

357034

30.03.2017 21:46

Jak geneticky modifikované organismy redukují lidskou populaci

RE: autor asi nevie pocitat

213.?.?.?

Jaksi si za to můžou sami ti nenažraní nahoře, se svými korporacemi atd: Při všem tom ožebračování národů si jaksi neuvědomili, že příroda má při obecném nedostatku zdrojů záchranný program "namnož vše jak nejvíc můžeš, ať přežije aspoň někdo" - přestane záležet na statusu atd. Čím chudší země, tím přemnoženější. Pravdou je, že nejvíc zdrojů spotřebovávají vyspělé země - ale to nedělají lidé žijící průměrným životem s vyrovnaným rozpočtem, ali ti, co mají mnoho a ještě více chtějí - zase jsme u vlád a korporací a těch, co je z většiny řídí a mají radost a prospěch z útrap a vysávání ostatních (většiny).

Kdo chce válku s Ruskem kvůli zdrojům, obyčejní lidé? Asi těžko. Kdo intervenuje / tiskne bezcenné peníze jako šílený, obyčejní lidé? Asi ne, že... Kdo (si myslí že) vlastní většinu planety v poměru 90 / 2 a dál rozevírá nůžky? Tady není o čem diskutovat, obyčejní lidé fakt nejsou ti, kdo drží většinu planety.

Nebo další krásný příklad: dieselgate v Americe, kde se budou šrotovat zánovní auta od VW (z Evropy) z nějakých stupidních pokryteckých a prospěchářských důvodů, které s ekologií nemají vůbec nic společného a dojde to i blbcovi. Nikdo normální to tak nechtěl, tak kdo o tomto problému rozhodl zrovna takto a z jakých důvodů? Tohle je ta tolik kritizovaná a lidem neprávem tolik vyčítaná "spotřeba", a toto přesně je také chování psychopatů - obviňování druhých za vlastní chyby bez ohledu na souvislosti. Oni si o sobě tito postižení myslí že jsou výluční, exkluzivní, že lepších není - čistá pravda je ovšem ta, že nemají funkční některé části mozku, nejsou plnohodnotní, některým věcem nerozumí a nikdy neporozumí. Nic / nikdo, co / kdo funguje jen zčásti, nemůže být nikdy lepší než to / ten plně funkční.

356764

28.03.2017 20:44

Jak geneticky modifikované organismy redukují lidskou populaci

RE: Mám dojem

213.?.?.?

Jakým právem takto soudíte?? Jste snad Bůh!?

Nejste lepší než ti, o kterých hovoří článek, pokud jste tedy tohoto názoru a ještě jej veřejně deklarujete. Oni za celá ta desetiletí nic nepochopili, a nepochopil jste doposud ani Vy. Ti nahoře nemohou vyhrát a nevyhrají, právě proto že nechápou to nejpodstatnější, bohužel však mají v moci zničit planetu a vše na ní - včetně sebe, i když si to nepřipouštějí ani na okamžik. Vymklo se jim to vše z rukou už dávno, ale ještě není po všem - zatím. Necháme to dojít až do smutného konce všech a všeho, bez úcty k životu, bez pokory, bez skutečných hodnot a bez svědomí?

356706

Nikdo přeci netvrdí že musí platit všechny najednou - na to, aby byl z nějakého člověka morálně naprosto bezcenný jedinec stačí „jen pár důsledkově kritických” vlastností z toho seznamu (který tak pečlivě celý citujete). Další aspekt k tomu se přičítající je bohužel efekt „Ve správnou chvíli na správném místě”, kdy i ten babrák o kterém píšete napáchá jedinou akcí či rozhodnutím „V ten pravý moment” (ovšem jen pro něj) rozsáhlé škody. Ale mám z vašeho příspěvku pocit, že tohle všechno dobře víte.

Takže abych tu dál nedělal užitečného idiota - blýská se na lepší časy. Lidé už si plně uvědomují původ tohoto všeho, takže zlo má už jen omezený čas - a velmi dobře to ví, proto teď se vším tak spěchá. Pozdě, už prohrálo. Bůh nás všechny i dále provázej a dávej plné síly, a za to vše ze srdce děkujeme [smích]

356571

11.01.2017 17:24

Manželství s Tunisanem

RE: Suhlasim s nazorom na zeny

213.?.?.?

Také mám podobné zkušenosti. Teď si k tomu představte že jste vývojář a pracujete hlavou, tudíž na práci potřebujete souvislý klid často třeba půl roku v kuse - absolutně mimo rámec jejich chápání (přitom je to často velmi dobře placená práce, to je přeci to co většinou chtějí). Ač nerad, někdy skutečně pomůže zařvat (přestože jinak nejsem žádný hulvát - je to taková analogie psychologické "facky na vzpamatování ze šoku").

Vysvětlení je ale o dost jednodušší než byste řekl: Znečištěné životní prostředí, zejména ftaláty a zbytky hormonální antikoncepce ve vodě a v potravinách. Psychologové dnes už vědí, že to výrazně mění chování i sexuální preference žen, ale nemluví se o tom. Tohle se tedy musí změnit pokud něco změnit chceme, stejně tak porodnost - oplodněnou ženu už neoplodní arab nebo jiný muslim.

Další věc již padla v diskusi výše - komunikační bariéra. Odložit mobily, nemít Facebook atd - to už není o tom žít zdravější život, je to o tom žít vůbec nějaký život a nebýt asociální zombie závislý na "sociálních" sítích.

354930

11.01.2017 15:07

Rasismus? Hm...

RE: Rasismus ? HM.....

213.?.?.?

Nj, jenže u dcery už to není tak jisté, že? Tam záleží hlavně na výchově a na složení okolí (spolužáci, přátelé atd), přičemž v nejnáchylnějším věku jsou masírováni a ukládány jim podvědomé vzorce chování právě např. tím Lidlem.

Důvod, proč tu někdo chce vyměnit bílou populaci je hlavně ten, že jako mocný je nejspíš sám bílý (se vzorcemu uvažování patrně "ostatní bílí jsou také chytří, a tudíž konkurence moci"). Jelikož záměr mocných vyvraždit přes 90 % obyvatelstva planety již není neznámý, lze si snadno představit že nyní chtějí vyměnit populaci v Evropě hlavně proto, že pak budou např. moci lépe geneticky cílit - kupř. nějakou biologickou zbraň, nebo třeba zneužít očkování. Oběti jsme tedy ve skutečnosti všichni, i ti muslimové, jen jsme to všichni spolu ještě nepochopili a "dereme" se proto navzájem - pro skutečně účinné řešení problematiky psychopatických vůdců by ale bylo potřeba svorně (i s těmi muslimy) nasměrovat energii jiným, tentokrát správným směrem. Ovšem budou chtít muslimové kousat do ruky, která je !dočasně! živí a dává jim evropské ženy?

354921

11.01.2017 14:31

Rozpad národů

RE: CO KDYSI

213.?.?.?

Doplním:
https://prichazi.rozvedka.cz/

Doporučuji přečíst i ty rozklikávací záložky, vysvětlují se tam poměrně přehledně rozšířené názorové omyly (někdy natlačené lidem do hlav propagandou nebo různými internetovými trolly).

354917

02.01.2017 15:14

Už šlechtí „nové Němce“

RE: situace

213.?.?.?

Co je zač bylo jasné už při pohledu na nickname, který zvolil - a nemá to nic co dělat s tím že je to ruské příjmení, ale se znalostí toho, co byl konkrétně Pavlík Morozov přesně za "člověka".

354517

02.01.2017 11:32

Berlín - další falešná vlajka

RE: Je úplně jedno jaké máte informace,

213.?.?.?

Samozřejmě že to není jedno, jen se tu snažíš natlouct lidem do hlav bezmoc. Tak to ale není, jde o vědomí a svědomí, o to že mocným parazitům už lidé vidí pod ruce a začínají chápat průběh a cíle jejich špinavé hry. Už to samotné parazitům svazuje ruce, protože pokud by dále nerespektovali, akce (které se bojí) by přišla velmi záhy a cílila by tentokrát velmi správně na ně, původce všeho zla.

Proto se mocní snaží zasívat mezi lidi zášť a svár (migrace do toho také zapadá), aby se lidé žrali sami sebou a mocní měli klid na špinavosti - ale tohle dnes už lidé chápou a nehodlají se této "hry" už dále účastnit.

Tentokrát parazit umře, a nebo změní svou podstatu - ať už chce, nebo ne.

354511

31.12.2016 18:50

Už šlechtí „nové Němce“

RE: to je iný druh problému

213.?.?.?

Skutečně trapné, právě se tu snažíte degradovat lidské a evropské hodnoty. Patrně záměrně.

354463

22.11.2016 06:49

Procitnutí do reality

RE: svoboda myšlení...

213.?.?.?

Mezi což patří i to, že těm lidem přestanou nějací "omertisté" valit do hlav klíny - takže se navrať k mlčení a už ho neporušuj ani vyjímečně.

353479

Zbytečné otázky, tohle je další z trollů, kteří tu vytrvale psychologickými metodami přetahují lidi - tedy hlavně jejich názory, protože o ty jde především - na "druhou stranu" (ve skutečnosti zpět k úpadku).

353106

03.11.2016 23:32

Kauza Zeman aneb puč sudetských Němců 2016

RE: maru dokončení

213.?.?.?

Odkopal jste se tu už víckrát, tentokrát jste tak učinil v posledním odstavci (nejen) opětovně. Máte znalosti, jak lidem podsouvat myšlenky a získávat / strhávat je na svou stranu / tam, kde je chcete mít. Protože jste chytrý a pracujete pro něčí zájmy, jste skutečně nebezpečný.

353105

23.10.2016 23:39

Hranice Ukrajiny – historie

RE: Výrazne podrobnejšie o histórii hraníc Ukrajiny...

213.?.?.?

Potvrzuji, jeden čas jsme v jednom (už bývalém) zaměstnání měli kolegu z RF a na toto jsme se ho také ptali... odpověd byla přesně tato, tedy že si rozumí bez problémů.

352824

22.10.2016 01:45

Evropský dům

RE: čo sa týka Göbbelsa

213.?.?.?

Za našich dětských let se říkávalo "Kdo lže, ten krade". Stokrát opakovaná krádež se stává čím??

Když někdo věří tomu, že stačí opakovat lež, aby se z ní stala pravda, je sám zločinec. Pro mě lež zůstává lží, na počtu opakování nezáleží. Jan Hus věděl, proč neodvolal - Pravda je jen jedna.

352777

03.10.2016 21:40

AMO v akci

RE: Toto je stejná sorta

213.?.?.?

Troll detected.

352359

03.10.2016 21:34

Němci budou v Německu brzy menšinou: skoro 40% dětí do pěti let jsou cizinci

RE: Dramatická chyba, nikoliv ve výpočtu

213.?.?.?

Nás se to týká taky, řízení té polskorumunské raketové šaškárny je ve Staré Boleslavi. Pak tu taky máme nějaké vojenské výcvikové prostory a jiné základny, to vše jsou cíle prvního úderu či druhého sledu.

352358

Takže co nám tím sdělujete? Že máme svým samicím sebrat volební právo a návdavkem rozbít držku, aby nás začly vnímat zase jako alfasamce, stejně jako to dělají ti afričtí burani?

Asi to není fér od těch ženských, nás nutily používat mozek kdykoliv "jiná zatřepala sukní", a samy by teď chtěly dělat to, v čem chlapům předtím bránily? Ať si jdou, když jsou to takové kurvy a chtějí HIV. O to líp se tu budou mít ženské, co si zachovaly čest, a myšlení orgánem k tomu určeným (vagína to fakt není).

352258

29.09.2016 23:46

Obohacování

RE: zaujímavý pokus

213.?.?.?

Jsou to bláboly všechno, jen se tu nékdo snaží podsouvat nwo myšlenky zabalené ve "vědeckém hávu" tak, aby se líbily.

352257

29.09.2016 23:39

„Jsme na cestě k vymření,“ říká významný vědec

RE: popis problematiky nepřesný

213.?.?.?

Jenže tu přemnoženost způsobili sami ti, kdož uvrhli většinu světa v chudobu, nerespektujíc přitom strategii samotné matky Přírody, kterou ona v takových situacích volí. Jinými slovy, nenažranci nahoře chtějí svalit svou vinu na ty všechny dole, které předtím zotročili. Bůh ale soudí spravedlivě, k němu se obracejte jestli chcete změnu k lepšímu. Církve z toho klidně vynechte, ale svoje srdce - to musí být zapojeno.

352256

29.09.2016 23:04

Slyšíme poslední sloku Ódy na radost: Rekviem za zbabělost!

RE: Prezident Intelektuál

213.?.?.?

No on to myslel ironicky, ale vaše próza taky není špatná.

352255

29.09.2016 22:24

Myslete na krále Midase

RE: Proč?

213.?.?.?

Alert! Troll detected!

352253

21.09.2016 00:30

Hra na boha

RE: Vítejte,

213.?.?.?

Ale on Vám odpověděl, hned na čtvrtém řádku. Je to duchovní cesta ke Zdroji, tam najdete odpovědi - budete-li ovšem UPŘÍMNĚ A OPRAVDOVĚ CHTÍT.

Jde o energii, kterou každý člověk vyzařuje - zde se nepočítají žádné výmluvy a falešné důvody. Upřímnost a touha stát se lepším ano.

352017

20.09.2016 23:55

Američani se pořád usmívají – jako roboti

RE: Neustálý smích je hloupý, upřímný úsměv je ale dobrý a potřebný.

213.?.?.?

Také souhlasím. Já si shodou okolností zrovna dneska googlil "starého" Jiránka a Renčína.

Mám doma takovou útlou brožurku s vtipy, která vyšla těsně po revoluci - jmenuje se "Jak jsme se smáli, abychom se nebáli". Aniž by to autor tušil, v kontextu dnešní doby do toho názvu ukryl velké moudro.

352016

20.09.2016 23:29

Transatlantická dohoda TTIP je možná mrtvá, ale přichází něco ještě horšího

RE: Straším zprava, straším zleva

213.?.?.?

Naprosto souhlasím, ale pořád se nějak zapomíná na těch 5 % psychopatů v populaci, kteří se mění na víc jak 50 % v politice a ve vedení korporací - to je ta rakovina co žere lidstvo, jejich touha po absolutní moci. Naše hodnoty nesdílí a ani nechápou, je to "naprosto jiný živočišný druh", tedy přinejmenším po psychické stránce. Co tedy s nimi a jejich chorobnou touhou po absolutní moci i za cenu zničení (destrukce je ostatně jejich "životní program", protože na vše ostatní jim chybí empatie, kterou je nelze naučit - hodně je to vidět ve vztazích)?

www.elyna.wz.cz

352015

13.09.2016 11:40

Nová agenda OSN: Nastolení diktatury a genocida evropských národů

RE: tohle je zajímavý článek

213.?.?.?

Ty jsi "oni". Sleduju tvé příspěvky už delší dobu, pravidelně v nich nenápadně podsouváš věci, o které ti oni také usilují (např. zrušení peněz pod vedlejším článkem, tady zas omezování populace).

351809

13.09.2016 11:23

Pět zajímavých zpráv poslední doby

RE: Vzdelanim k negramotnosti a jinym

213.?.?.?

No vy si krásně notujete, jen co je pravda. Oba dva sluhové režimu.

351807

09.09.2016 22:30

Brzezinski to s impériem vzdává

RE: Svět je jeden a patří všem

213.?.?.?

Ta poslední věta tu platí spíš na vás, neboť zde hovoříte o něčem, o čem ve skutečnosti nemáte ani potuchy.

351767

08.09.2016 01:35

Brzezinski to s impériem vzdává

RE: Svět je jeden a patří všem

213.?.?.?

Takže podle vás mají někteří lidé právo žít a jiní ne? Podle vás mají někteří lidé právo rozhodovat o tom, kteří lidé budou žít a kteří "oprávněni nejsou"?

Není to náhodou tak, že to právo mají přímo od Boha ti lidé, kteří se narodili, a tento život a toto právo musí být ochraňováno z Jeho pověření u všech a všemi?

351749

Tak, a ted jak zajistit, aby se zpravy o chystanem dostaly co nejdrive ke vsem americkym lidem a ti je pochopili..?

350945

Co to je za žvásty tohle? Volání po další Ukrajině?? Se vzpamatuj...

350923

27.07.2016 23:46

Neskrývaná identita - statečnost či strategická naivita?

RE: Kázání idealisty?

213.?.?.?

Ukázkové překrucování. Morálka je daleko vyšší princip, než jen společenské akceptování. Není vaše morálka a moje morálka, je jen jedna pro všechny stejná, a dokonce je v čase neměnná. Je však skupina lidí, kteří toto nikdy neuznají - v článku zmiňovaní psychopati

350922

23.07.2016 00:21

Mnichovská dohoda 2016

RE: Plán je jasný

213.?.?.?

Ale jdi ty brepto, na řečnické otázky se přeci neodpovídá.

350672

05.02.2016 19:35

Kdo vlastní virus Zika?

RE: po upornem hledani

213.?.?.?

A když už by je doktoři předepisovali, tak je pro jistotu přestanou vyrábět, jako třeba teď nedávno antibakteriální mastičku Framykoin (bez náhrady). Takže to taky celkem sedí.

345278

05.02.2016 19:08

Západ na cestě k ekonomickému kolapsu

RE: V ekonomike štátov fungujú rovnice len v učtovných uzávierkách a vo výkazoch ziskov a strát

213.?.?.?

„…a preháňať sa na nich po bitúmenovom kuse asfaltu”… do práce na další šichtu.

345275

10.01.2016 00:04

Trnitá cesta do EU

RE: Názor ekoteroristy

okoloidúci 213.?.?.?

A proto jdou po ovocných stromech a bezcenné nařizují zákonem, a jako bonus zakazují ostrovní solární elektrárny, jo?? Máte to taky nějak pomotaný, asi jste fakt pokrytec co píše jen aby si rejpnul...

344143

22.09.2015 13:21

Válka začíná v nás samých

RE: Neuveriteľné kecy

213.?.?.?

Co je nesmyslného na sdělení, že příčina tkví v nás samých? Kde jinde byste ji chtěl hledat?

339821

18.09.2015 15:48

Šest nejdivnějších věcí, které jsme zjistili od 11. září

RE: Naletěli jste padouchům

213.?.?.?

Věříš tomu?

339666

18.09.2015 00:24

Šest nejdivnějších věcí, které jsme zjistili od 11. září

RE: Naletěli jste padouchům

213.?.?.?

Od začátku blbost, a vy jste mu to sežrali i s navijákem. Tací pouze chtějí být, těch 5 procent "vyvolených", ale už tuší, že tentokrát to bude jinak.

339646

Inteligentní jsou, ale nejsou inteligentní dost, protože jim stále nedošlo, že nemohou být inteligentnější než ten, kdo jim ji nadělil. Logicky z toho plyne, že současný stav nepotrvá věčně, neboť (mj.) diverzita je klíč a rovnováha cíl přírody (která tak plní vůli Stvořitelovu, narozdíl od současného člověčího společenství, které nyní má většinově tendence se jí vymykat).

339627

17.09.2015 17:28

Smrt shůry: Svět se nemění, je měněn

RE: Možná i Orwell by byl překvapen

213.?.?.?

No hlavně jim to teď tady poměrně dost upřesnil, tak už s tím nebudou mít takovou práci (stačí aby sousedův mobil měl taky nějaký moderní bonzovací OS). Mluviti stříbro, mlčeti zlato - to říkali už naši předci, největší umění je i dneska umět udržet "jazyk za zuby" (i ten digitální).

339624

21.08.2015 06:55

Jaká je budoucnost ruského rublu?

RE: rubl-ropa-rubl-ropa

213.?.?.?

To je pravda, ale Rusko ropu má (a traktory taky).. je zcela soběstačné, pokud bude chtít, nic ho vyloženě nenutí obchodovat s ropou či měnou. To jiné evropské státečky jsou na tom podstatně hůř..

338410

20.08.2015 22:50

Jaká je budoucnost ruského rublu?

RE: kazda krajina

213.?.?.?

Nene, bylo to o tom, právě tak byly ve východním bloku vytvořeny hodnoty, které byly po převratu rozkradeny (a že to nebyly zrovna malé sumy) - proto byl socialismus zlikvidován, protože (pro západ nečekaně) začínal opravdu fungovat. Neříkám že to byl dokonalý systém, měl zase jiné mouchy, ale - padl proto, že se stal konkurenčním, a to prostě nemohlo být odpušténo [velký smích]

338404

06.08.2015 22:07

Vědci bijí na poplach kvůli „super potentním GM“

RE: zas len o tom istom

neregistrovaný 213.?.?.?

Ono je to malinko jinak: Kvůli jednomu procentu hamižných hlupáků to může odnést těch zbývajících 99 procent, kteří navíc mají velmi omezené nebo nemají žádné možnosti se účinně bránit. To už nezní jako blaho univerza, že? Jedno procento psychopatů...!

337660

10.07.2015 06:44

Kolaps finančního systému: Tragédie nebo vykoupení?

RE: Původně jsem to psal trolům na ac24, ale sem to sedí rovněž 1/2

213.?.?.?

To chce klid, mrkněte na ten styl - „policajt” (placený sluha systému) je to, a jde mu jen o získání kontroly v diskusi (proto se vás snaží dehonestovat za každou cenu - i když nemá argumenty). Oni ještě nepochopili, že už mají po žížalkách, protože tohle už přestává fungovat.

Internet je takových trollů Barešů (a jiných rádoby seriózně působících jmen) plný - mějte to na paměti, kamkoliv se hnete. Ti nahoře mají své cíle, a mají k nim samozřejmě i odpovídající prostředky (20 % policajtů v davu demonstrujících např. - jen tak je možno rozlícený dav ovlivnit a vést) atd.

336293

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 88 čtenářů částkou 10 984 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Chcete volit ty, kteří rozhodli o církevních restitucích? Tady jsou 18.10.17 22:11 Česká republika 2

Feminacistky rozjely další nenávistnou kampaň proti mužům18.10.17 21:13 USA 1

Evropská komise: Necháme města otevřená pro migranty, ale postavíme všude diskrétní bariéry proti teroristickému útoku18.10.17 20:00 Evropská unie 1

Usnesení sněmovny k lithiu18.10.17 19:12 Česká republika 0

Skutečná tvář Ivana Bartoše17.10.17 21:27 Česká republika 4

Vídeň po volbách: Hate demonstrace proti "nacistickému" Rakousku16.10.17 19:33 Rakousko 2

Česko má přijmout 200 tisíc cizinců na práci, navrhl Pilný z ANO16.10.17 05:40 Česká republika 2

Bitcoin už stojí přes 120 tisíc korun15.10.17 23:34 Neurčeno 0

V předčasných parlamentních volbách v Rakousku dnes zvítězila Rakouská lidová strana (ÖVP)15.10.17 21:27 Neurčeno 1

Volby 2017: Víš, koho a co volíš? – Řízená migrace, reforma EU - a další videa, která rozhodně stojí za poslech15.10.17 17:31 Česká republika 0

Švédští vědci přišli se senzačním objevem: Islám do Skandinávie patří, už staří Vikingové k němu měli blízko15.10.17 14:52 Švédsko 7

Bonn: Johanniter Hospital uzavírá pavilon A1 kvůli infekci svrabu - hurá do jádra EU svrabu15.10.17 14:40 Německo 0

Hitlerovy časy se vrací - promigrační fašisté blokovali na knižním veletrhu ve Frankfurtu čtení knih konzervativních autorů15.10.17 12:37 Německo 0

Buzny fyzicky napadli ženu, která je žádala, aby nesouložili pod jejím oknem15.10.17 10:59 Irsko 2

Ve Francii i ve Španělsku zanikl právní stát14.10.17 23:22 Evropská unie 0

EU zavádí společného prokurátora, příliš se o tom nemluví. Pelikán (ANO) hlasoval pro.14.10.17 23:13 Česká republika 1

Ivan Bartoš z Pirátů posílá vzkaz: Ano, přijímat uprchlíky je naše povinnost... 14.10.17 23:04 Česká republika 0

Černoch napadl bělocha, video zmizelo z youtube14.10.17 11:51 Švýcarsko 0

Vláda projednala dokument "Problematika vstupu pracovních sil ze zahraničí za účelem podpory podnikatelského prostředí v České republice"14.10.17 10:21 Česká republika 2

Zeman se neomluví za slova o Ukrajině, jeho odpůrci prskají. Marně12.10.17 22:24 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,72 Kč
Euro
25,73 Kč
Libra
28,63 Kč
Kanadský dolar
17,40 Kč
Australský dolar
17,11 Kč
Švýcarský frank
22,28 Kč
100 japonských jenů
19,30 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
8,36 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
37,87 Kč
1 unce (31,1g) zlata
27 989,91 Kč
1 unce stříbra
374,64 Kč
Bitcoin
122 573,10 Kč

Poslední aktualizace: 19.10.2017 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?