Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 41 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

08.01.2017 18:28

Cílem USA je rozbít Rusko pomocí závodů ve zbrojení

RE: Rusi krachuju pravidelne

217.*.*.*

Vydáváte přání za skutečnost. Tentokrát je s krachem jako první na řadě Západ.A můžete to zesměšňovat jak chcete, nic se na tom nezmění.

354778

08.01.2017 18:43

Manželství s Tunisanem

Přání feministkám

217.*.*.*

Opravdu přeji všem českým feministkám, které pohrdají submisivními, ale většinou hodnými a snaživými muži českého původu, aby zažili odvaz s fešákem exotického původu na vlastní kůži. Doufám, že to přežijí, ale jistý si tím zdaleka nejsem. Rozhodně to pro ně bude něco nového a dosud nepoznaného.

354781

09.01.2017 20:49

New York Times nadále lže o Ukrajině

Prolhaní poskoci v médiích zase kopou,

217.*.*.*

více už před totálním krachem poliky světového četníka, diktátora a loupežníka, který se po 2. světové válce ve světě "proslavil" tzv. "humanitárním" bombardováním a způsobeným utrpením nevinných civilistů,nekonečným intrikováním, osnováním politických převratů, atentátů,krizí, etnických a náboženských konfliktů, barevných revolucí, arabského jara pod pokryteckou a veskrze falešnou vlajkou šíření demokracie, svobody a lidských práv, nestihnou. Jsou to jen ubozí pisálci a poskoci psychopatických a naprosto bezohledných "elit" Západu,nyní už opravdu zoufalých a vabank hrajících Rothschildů, Rockefellerů, Warburgů, Lazardů, potomků starých královských a šlechtických rodů atd., kteří se ve svých věžích ze slonoviny povýšili na bohy ovládajícími celý svět.Ten jejich novodobý otrokářský systém v 21. století už neprojde. Skončí na těch samých fíglech, jimiž podvody, intrikami a agresí získali svá gigantická bohatství a impéria. Staré psy novým kouskům nenaučíš. Tak jak podvedli, vybili, okradli a zotročili Indiány v Americe, dělali na to po válce s celým světem. Hodně dlouho jim to vycházelo, ale brzy na tyto zrůdy dosud beztrestně vykrádající svět a organizujícími z bezpečí svých rezidencí válečné hrůzy pro výlučně svůj zisk, taky dojde. Na to můžou vzít jed. Jejich jména, adresy, útočiště a především nekončící gigantické zločiny proti celému lidstvu již nejsou tajností.

354838

14.01.2017 18:13

Americký stát ve státě se topí v problémech

Zločinecké "elity" Západu,

217.*.*.*

které v dávné minulosti z neuvěřitelné vychcanosti a patologické nenažranosti houfně konvertovaly k judaismu, to je ten nejvýstižnější název pro ty chazarské a satanistické zrůdy, které si podmanily a postupně přivlastnily celý Západ a intrikami, lží, podvody a vyvoláváním válek, konfliktů, státních převratů, krizí, atentáty na nepohodlné a nekonečnými intrikami se snažily a snaží porobit, vykrást a diktátorsky ovládat zbytek světa. Dokud nebudou tyto zrůdy u zdi, nebude na světě dobře. Zla už napáchaly tolik, že to nikdo nedokáže vše popsat a není pro to žádná omluva.

355044

Světovládci z bank a nadnárodních konsorcií správně cítí, že se blíží konec jejich dlouholeté dominance. Proto tak kopou,šíří lži, haraší zbraněmi a padají letadla po celém světě jako shnilé hrušky. Jejich velmi nenažrané loutky ve všehoschopných tajných službách (CIA, MI 6, Mossadu) a v politických kruzích to ví také. Dny, kdy MMF, WB,UBS, OSN,výše uvedené tajné služby a chazarská média ovládající mainstream beztrestně exportovaly do světa války, etnické a náboženské konflikty, krize,dluhové otroctví, atentáty na nepohodlné a odpůrce, "barevné revoluce", "arabská jara", zbraně pro obě strany válečného konfliktu (opravdu báječné a výnosné kšefty) pod veskrze falešnou vlajkou šíření demokracie, svobody a lidských práv , jsou u konce. Stejně jako neméně výnosný import kokainu z Latinské Ameriky, opia a heroinu z hornatého Afghanistánu, lidských orgánů pro přestárlé loutkovodiče z válčící Sýrie,Lybie,Ukrajiny či Kosova. To, co nejvíce a nejrychleji ničí loutkovodiče a jejich loutky v tajných službách,zištné a idioty zapojené do neziskovek financovaných Soros Company, v politice, je jejich vlastní patologická nenažranost a touha po moci. To je jejich největší nepřítel. V příštích měsících budeme svědky finále této dlouhé a odporné hry Chazarů a satanistických psychopatů se světem. Už i velmi naivním otrokům dochází, že třetí říše neskončila na smetišti dějin, ale v tichosti se hned po prohrané válce přestěhovala za velkou louži, kde je jejich nový domov. Včera si to štěbetali vrabci na sousedovy střeše.

355118

Především by měly země, v nichž američtí sebevědomí "supermani" bombardovali nevinné, dělali státní převraty, zotročovali,kradli,vyvražďovali a přitom kázali s drzostí vrahů a loupežníků v médiích svých úchylných chlebodárců o demokracii, svobodě a lidských právech, požadovat finanční odškodnění. Ty zločiny se velmi často staly jen na základě vymyšlených a zcela zištných důvodů jejich chazarských superzločineckých "elit", které se cítily být bohy, protože jim dosud všechny gigantické zločiny a lumpárny beztrestně prošly. Postižené státy by měly požadovat přímo od těchto patologických zrůd a intrikánů úplné finanční náhrady za způsobené škody, úmrtí, loupeže a podvody. V tom případě by si dosud nedotknutelné, idioty a poskoky uctívané západní "elity" musely půjčit i na použití veřejných záchodků. Bohužel, zatím není síly, která by je k tomu donutila, protože mají koupené politiky, média, justici, policii, armádní velitele. Zatím. Ale není všem dnům konec. Otroci se již probouzejí z apatie a beznaděje a superzločincům a jejich poskokům nastanou opravdu krušné časy. Zcela právem.

355183

27.01.2017 17:30

Rusko přejde od jaderného ke konvenčnímu odstrašování

Mimo téma

217.*.*.*

Odeslal jsem v lednu již tři příspěvky, které ovšem nevyšly. Dosud se mi nikdy nestalo, že by můj příspěvek nebyl na Zvědavci zveřejněn. Možná proto, že příspěvky měly hlavu a patu, reagovaly na současné problémy a dramaticky vyhrocenou situaci mezi starým a novým uspořádáním světa a vyjadřovaly mé názory na současný svět, který hodně mění a především bude měnit zažité zvyklosti. Proto bych rád věděl, zda mě zablokoval pan editor nebo centrum MV pro jedinou správnou, a to chazarskou "pravdu", v němž za prachy intrikána Sorose přičinlivě pracuje pornohvězda pro gaye J. Janda. Rád totiž vím, na čem jsem. Děkuji za vyjádření editora.

355424

30.01.2017 18:21

Upekla Bayer AG dohodu o glyfosátu s Evropskou komisí?

Bayer A.G.

217.*.*.*

je jen jeden ze tří "potomků" všemocné fašistické I.G. Farben (další dva jsou Hoechst a Agfa), která zaměstnávala více než 600 000 lidí a nespočet otroků z koncentráků a "totaleinsatz". Výše uvedené chemické koncerny spolu s farmaceutickými giganty tvoří jeden z pilířů německé dominance v EU.Vlastníci těchto chemických koncernů, jejich poskoci v představenstvech, dozorčích radách a manažerských postech se nikdy snů o tzv. Velkoněmecké říši nevzdali. To je jen další z důkazů o skutečném záměrů EU vedené nikým nevolenými šéfy.

355483

01.02.2017 10:08

Ve Spojených státech probíhá „barevná revoluce“

Bumerang se vrací

217.*.*.*

Po založení privátního FED v roce 1913 na Jekyll Islandu, se USA staly baštou chazarského a iluminátského impéria, které už celé století úspěšně exportuje státní převraty, dluhové otroctví, lokální války, náboženské a etnické konflikty všude tam, kde "elity" cítily velké zisky. Měly rády zejména ropu, zemní plyn, zlato,diamanty,pro ně velmi výnosné kšefty se zbraněmi, drogami,s léky. Vlastníci bank, ropných společností a dalších nadnárodních koncernů velmi bohatly z cizího potu a krve, takže získaly postupem času neuvěřitelné bohatství a moc.Nyní hrají vabank a chtějí úplně všechno. Záda jim kryly a kryjí tajné služby CIA, NSA, FBI, MI 6, Mossad ad. tím, že tzv. eliminovaly nepohodlné a nebezpečné. Obrovskou pomoc jim také poskytli prodejní politici, kteří byli někdy jako užvanění užiteční idioti odejiti do věčných lovišt a také média, která téměř všechna "elity" vlastnily a stále vlastní. Ta vždy intriky, loupeže, sabotáže, převraty a konflikty exportované pod falešnou vlajkou šíření demokracie, svobody a lidských práv zabalila do hezky znějících slov o šíření pokroku do nešťastných zemí. Kromě toho vymývají mozky miliard otroků stále více eklhaftní zábavou a propagandou, za což si nechají ještě dobře zaplatit. Stačilo, aby v loňských volbách nevyhrála jejich Hillary, nýbrž bohatý a tím i nezávislý a poněkud neřiditelný Donald, a "elity" zpanikařily. Nejsou zvyklé na to, aby běh zásadních věcí neměly pod kontrolou. Proto pověřily osvědčeného Rothschildova poskoka pro špinavou práci, jistého George, aby rozjel další Majdan, tentokrát v samotném centru chazarské a iluminátské říše. Není bez zajímavostí, že tento "filantrop" zbohatl na pádu libry v City, kterou vlastní jeho pán. Zcela jistě pouhá náhoda. A tak se bumerang tak úspěšně exportovaný do celého světa, po dlouhé době vrací tam, odkud byl vyhazován.

355505

03.02.2017 10:25

Hackerský útok na MZ ČR – provokace na objednávku?

Objednávka,

217.*.*.*

která má zdůvodnit potřebnost nového práskacího institutu pro jedinou, a to chazarskou pravdu při MV, jinak docela dobré trafiky pro vybrané a ochotné. Celý ten profláknutý a cinknutý cirkus zvaný demokratický a tržně ekonomický Západ je od roku 2007 ekonomicky K.O. (dá se to vyjádřit i trefněji, ale nebylo by to spisovné ) a na pokraji propasti hluboké jako Grand Canyon. Nicméně všude vidíme a slyšíme, že je to až na malé vady na kráse O.K. (angličtina má své kouzlo nechtěného ). Mediální presstitutky pracující za Sorosův bakšiš se snaží jako o život, aby nám vykreslily naše světlem prozářené zítřky a připomněly náš hlad, stres, bídu, svrab a zoufalství za zlého bolševika, ekonomičtí analytici s tituly domácí i cizí provenience před a za jmény věští budoucnost z křištálových koulí jen v pastelových barvách, tiskovým a ratingovým agenturám patřícím Rothschildům ( nebo snad Bauerům , Braunům - už se v pravých jménech těch světovládců ztrácím) už k oznámkování americké ekonomiky docházejí áčka a hvězdičky atd. Jen zadlužení výstavních skříní Západu je už dlouho naprosto nesplatitelné a roste raketovou rychlostí, prachy jsou stále více jen virtuální komoditou, bubliny s dluhopisy, akciemi, nemovitostmi atd. se nafukují jako gigantické balónky na pouti, přičemž derivátová ruleta (báječný vynález na vydělávání hor peněz jenom ze začouzeného luftu) je nebezpečnější než balistické rakety s jadernými hlavicem. Za těch dalších deset let od vypuknutí hypoteční bubliny až do současnosti prostě udělal Západ mohutný skok kupředu.

355532

07.02.2017 18:44

Nemecko v predvečer roku 2017

Multikulti obohacená

217.*.*.*

bude díky samozvaným vládcům EU a jejich loutkovodičům z řad chazarských a iluminátských otrokářů bezpečně ukrytých v pozadí brzy celá Evropa. Ovčané EU už mockrát prokázali, že vydrží hodně, skoro všechno. Chaos, úvěry a hypotéky, krize, války, úpadková televizní kultura, účelové a neobjektivní zpravodajství, goebbelsovská propaganda, nekonečné pokračování osvědčené strategie chléb a hry jsou hlavní prostředky, jakými promile všehoschopných intrikánů drží v pokoře a v poslušnosti stamilióny ždímaných novodobých otroků, kteří jsou ovšem soustavně médii mainstreamu ujišťováni, že je to ta nejvyspělejší demokracie jakou lidstvo zná. Mnozí otroci a poskoci loutkovodičů tomu snad i věří. V 21. století a ve věku informačních technologií je to neuvěřitelné, ale bohužel smutná realita. A na to Evropa dojede.

355581

08.02.2017 20:10

V Trumpově agendě není pro Evropskou unii místo

Lístek na Titanic

217.*.*.*

si koupili ve fatálním deliriu všichni lidé ze střední a východní Evropy po vstupu jejich států do EU a NATO. Pouze ti naivní a beznadějně zamilovaní do vzletných slov o svobodě, demokracii a lidských právech a snech o svém blahobytu zapomněli, jak Titanic na své první a zároveň poslední plavbě dopadl či špíše dosednul na mořské dno.

355594

09.02.2017 20:15

Jak dva oligarchové přivedli národ na mizinu

Ukrajina

217.*.*.*

je bohužel na odpis. Naivní Ukrajinci podlehli falešnému vábení, intrikám a dalšímu puči zorganizovanému zoufalými superzločineckými "elitami" Západu, který je tentokrát před opravdu fatálním krachem a v marném zoufalství organizuje Majdany jako na běžícím pásu, vítá imigranty z jím vybombardovaných zemí (proč je nepošle k luxusním sídlům loutkovodičů ukrytých v bezpečí, kteří ty hrůzy z pozadí naplánovali a platili je jen dalším důkazem jaká pro prachy všehoschopná a chazarským a iluminátským zločincům oddaná "demokracie" ten Západ vlastně je), krade, intrikuje a drze lže tak, že ani velký pes neumí tak rychle utíkat.

355605

10.02.2017 17:35

Jak dva oligarchové přivedli národ na mizinu

Je to na Číně

217.*.*.*

Buď teď a ona zakroutí chazarským a iluminátským pedofilním zrůdám dělajícím si zálusk na ovládnutí světa definitivně krkem nebo "vzhůru" k chazarským a iluminátským " světlým" zítřkům", jiné volby není.

355615

polské národnosti jsou zalezlí v americké zadnici až po hnojem zadělané boty. Přitom ta tlustá americká zadnice je má jen za poslušný ziskuchtivý póvl, který panáčkuje tak, jak chazarský pán šustící nekrytými papírky poručí. Moc rychle zapomněli, kdo je chtěl zcela vyhladit a kdo je zachránil před jistou fašistickou genocidou za cenu vlastních životů. Jsou to prostě děvky proradný, kterým se nedá věřit ani o ně opřít rezavé kolo.

355633

12.02.2017 16:30

Evropští super-bossové: podívejte se, co na nás chystají

Cítím pach Čtvrté říše

217.*.*.*

ktará nám,naivním, poslušným a ždímaným otrokům, byla podstrčena zadními vrátky pod falešnou vlajkou jako dobrovolné společenství států a národů směřující k trvalému míru, spolupráci a prosperitě,zatímco jde a především půjde o bezohledný diktát a totalitu nadnárodních koncernů a bank , které vlastní nebo alespoň ovládají chazarské a iluminátské zločinecké "elity", které se neštítí ničeho,intrikami si přivlastnily velkou část světa, otroky pohrdají a svědomí neznají. Kéž bych se mýlil !

355658

13.02.2017 18:19

Socialistické principy v ekonomice a pravicově konzervativní politika

Západ nemá naději,

217.*.*.*

protože ho vlastní a bezpečně ukrytí v pozadí zcela ovládají neuvěřitelně prohnaní a intrikánští Rothschildové (navenek vystupují jako filantropové a obdivovatelé umění, květin a pěstitelé vybraných vín), jejich zkorumpovaní poskoci v politice,v médiích, v justici, různí Sorosové atd. Ždímaní a obelhávaní otroci jen bučí jako dobytek v ohradách a na nic zásadního se nezmůžou, a proto se ten idioty a korupčníky oslavovovaný, přežraný, na účet zbytku světa žijící a přitom velmi naivní Západ stal takovým novodobým starověkým Římem za éry úchylného psychopata Nera. V 21. století je tato hnusná intrikánská koncepce odsouzena na smetiště dějin,příšerných škod už způsobila tolik, že ti, kdo ty zrůdnosti zpunktovali, by měli být stahováni z kůže na náměstích zaživa. Zcela právem. Myslící lidé už dávno ví, od koho to nekonečné zlo (války, krize,krvavé konflikty) současného světa vane i proč. Za vším hledejte boj o prachy a moc a nikdy se nespletete.

355673

16.02.2017 19:59

Fukušima žije

Vidím to jinak

217.*.*.*

Rybami z radioktivitou zamořeného severního Pacifiku krmit ty, kteří Fukušimu zahrnuli do svých šílených geopolitických plánů. Nevymřelo by lidstvo, nýbrž stále stejní zrůdní a psychopatičtí původci a plánovači genocidních hrůz aspirující ve svých věžích ze slonoviny na obdivované světovládce a vlastníky celého světa. Kteří to jsou a kde žijí,to už myslící lidé dávno ví. Bohužel,mnoho ovcí jen tápe, a proto zrůdy ještě žijí, hrají své oblíbené hry s lidstvem (nic jiného to pro ně není) a dále úspěšně intrikují.

355770

18.02.2017 16:57

Hrozba pro americkou demokracii a hybná síla chaosu ve světě?

Americká "demokracie"

217.*.*.*

je už minimálně století , přesněji od roku 1913, kdy vznikl FED,tedy všemocná privátní banka Rothschildů, Rockefellerů, Warburgů, Lazardů, Israel Moses Saifů, Morganů, Du Pontů ad., jen falešný mýtus. Bez ohledu na to, kdo je neuvěřitelně naivními Amíky zvolen (častěji však vybrán na pravidelných schůzkách Bilderberg Group ), vyhrávají vždy chazarští sionisté a iluminátské klany, kterým patří mocné banky, korporace,vojensko - průmyslový komplex. Když se jim někdo nehodí do plánu, jejich média spustí velký povyk,zaplacení nýmandi,lidké trosky a idioti vyjdou do ulic a když ani to nepomáhá, vybraní snipeři a tajné služby dostanou další zakázku. A chaos? Ten je jen důležitou či spíš hlavní metodou, jak promile všehoschopných psychopatů s miliardovými majetky, urozeným původem a světovládnými ambicemi i v 21. století drží v okovech ve formě hypoték,kreditních karet, mobilů, internetu, čipů apod. miliardy ždímaných, soustavně obelhávaných a podváděných novodobých otroků. Řešení je jasné i když ne snadné. Pokud se má do světa rozšířit skutečná demokracie, musí být FED zestátněn a chazarští a iluminátští původci mnoha hrůz v nedávných dějinách hnáni před skutečně nezávislé soudy. Dříve se nic podstatného na tomto nespravedlivém světě nezmění.

355833

20.02.2017 18:31

Blíží se Jalta 2.0?

Dlouhé vedení Západoevropanů

217.*.*.*

se projevuje především v tom, že jejich zkorumpovaní, vydíraní, vystrašení a přesto jimi volení vůdci vidí v Rusku hrozbu místo veledůležitého obchodního partnera. Západ Evropy závisí na ruských surovinách a ruském odbytišti své produkce podstatně více než Rusko na západních technologiích. Přesto poslouchají západoevropští guvernéři amerických kolonií raději svého chazarského pána ze zámoří, protože zvyk je železná košile a příbuzenské vazby rovněž dělají své. Přitom nesplatitelně zadluženému chazarskému impériu za velkou louží (komu asi dluží ti sebevědomí otroci za velkou louží a v Evropě, to by se měli důrazně zeptat svých "elit" právě teď ) hrozí ekonomický krach,řízená invaze muslimů a občanská válka. Ještě je čas změnit rétoriku a postoje, ale nic netrvá věčně. Ani ochota Ruska čekat až lidé v západní Evropě konečně pochopí zjevná fakta a budou zcela ignorovat prolhaná chazarská média, intriky chazarských a iluminátských zločinců a zaprodané politiky. Ten, kdo si může vybírat přátele a obchodní partnery, už není západní Evropa.Časy se mění, a to velmi rychle.

355885

21.02.2017 20:19

Vzestup darebného slona: CIA coby královrah

CIA

217.*.*.*

je jen pohrobek gestapa po prohrané 2. WW. Slouží těm, kteří platí, a to jsou chazarští sionisté a ilumináti, kteří dojí naivní otroky skrze hypotéky na jen začouzeným luftem kryté peníze.

355905

01.03.2017 21:37

Budoucnost světa patří Východu a ne Západu

Spojené Čína a Rusko

217.*.*.*

jsou pro globální predátory sídlící převážně za velkou louží nepřekousnutelný ořech.To není Afghanistán, Irák, Lybie nebo Sýrie. Jejich soupeři a hlavní překážky k nastolení totalitní světovlády jsou tentokrát z poněkud jiné kategorie. Jedni mají obrovskou ekononomickou a finanční sílu, druzí suroviny, vlastenectví a vyspělé zbraně a obě země vesměs špatné historické zkušenosti s proradným, křivým a pokryteckým Západem. Tentokrát chazarští vlastníci Západu tvrdě narazí. A nezmění to ani jejich prolhaná média,tajné služby, intriky, atentáty, zastrašování, zkorumpovaní a vydíraní politici v jejich vlastnictví či službách. Rozežraný, zpohodlnělý a přezíravý Západ žijící až dosud z práce zbytku světa, skončí stejně jako Řím za psychopatické zrůdy Nera. Ostatně ten stále více připomíná. Jde jenom o to, kdy a jak se tak stane.

356194

již začala v roce 2001. Zatím pouze především v rovině mediální, zastrašování, vydírání politiků, marných sankcí, kvantitavního uvolňování již jen strachem z krachu krytých baků. Lidé z Afghanistánu, Iráku, Lybie či Sýrie to zcela právem vidí diametrálně jinak. Jich se totiž ty hrůzy připravené zločineckými zrůdami Západu kvůli zvýšení svých zisků a zvýšení dominance nad světem týkaly bezprostředně, zatímco jiní je pouze okrajově vnímali z obrazovek a monitorů, protože museli usilovně makat, aby "elitám" Západu splatili své hypotéky. Horká fáze 3.WW je na spadnutí, protože zločinecké chazarské, iluminátské a neoconské "elity" Západu se nehodlají bez boje vzdát své na lžích, intrikách,gigantických ekonomických podvodech a vydírání založené hegemonie nad celým světem. Fatální problém, tedy hlavně pro ně, je to, že ta horká fáze 3. WW spláchne tentokrát navždy, definitivně a v první řadě je samotné, protože lidem s fungujícím mozkem je již dlouho jasné, kdo je to skutečné zlo současného světa. Zemím dlouho beztrestně vykrádaným těmito zločineckými "elitami" rovněž.

356212

06.03.2017 17:52

Staří mladým rozumí, opačně to neplatí

Vše se vrací jako bumerang

217.*.*.*

Lidé bez studu,slušného vychování a úcty ke starým, bezbranným a nemocným dávají svým dětem a blízkým velmi názorný návod, jak mají zacházet s nimi až oni budou ti staří, nemocní a bezbranní. Věřím, že se dočkají stejného nebo i horšího zacházení. Nyní nemají rodiče na výchovu potomků a dědiců čas a energii, protože musí vydělávat na splácení hypoték a až splatí všechny půjčky a nakoupí všechny ty zbytečné krámy, dočkají se stejného osudu. V tomto systému, kde peníze jsou vždy až na prvním místě, není místo pro slušnost a úctu založenou na mravních principech.

356317

07.03.2017 18:26

Co dělat?

Změnit systém !

217.*.*.*

Tzv. vyspělá západní "demokracie" je ve skutečnosti jen neuvěřitelně prolhanými médii a zkorumpovanými politiky oslavovaná, odporná a intrikánská diktatura opravdu "dlouhých" peněz, které jsou stále více jen virtuální. Tedy diktatura těch, kteří vlastní tiskárny FED i ECB a mají už více než sto let bianco šek na tištění papírových a virtuálních švindlů v neomezeném množství (je to pár stále stejných jmen). Není rozhodující, kdo je v trapné a mnohokrát obehrané reality show zvané volby dosazen k moci, ale kdo vlastní ty tiskárny. Dokud se toto nezmění, je jakékoliv očekávání změn k lepšímu jen vlhkým idealistickýcm snem stamiliönů naivních otroků.

356339

12.03.2017 19:34

Teplická Arabie

Nehledejte jenom zlé psy,

217.*.*.*

ale především jejich pány. Když se k nim konečně dopídíte (opravdu to není snadné), zjistíte,že jsou to stále stejná jména bankéřů, majitelů korporací a zbrojařských koncernů a jejich servilní a zkorumpovaní podržtaškové v politických funkcích, médiích, tajných službách, neziskovkách atd. Již velmi dlouho se jim daří beztrestně obelhávat, ždímat, "humanitárně" bombardovat, intrikovat a zastrašovat miliardy naivních otroků,vždy pod falešnou a pokryteckou rouškou šíření demokracie, lidských práv a svobody,a to přestože tvoří promile lidské populace.V tomto směru, klobouk dolů před jejich intrikánskými schopnostmi. Doba, kdy zcela beztrestně vykrádali, zastrašovali a zotročovali celý svět, se ale pro ně nemilosrdně blíží ke konci. Nyní proto řeší kardinální otázku. Zda přiznat svoji prohru a tím i své gigantické zločiny nebo pomocí svých poskoků v politice, médiích, tajných službách, neziskovkách atd. rozpoutat závěrečný Armagedon. Ve druhém případě si ale mohou být jistí, že první obětí konečné apokalypsy budou oni sami. Na to můžou vzít jed.

356433

19.03.2017 18:35

Turecký gambit Vladimíra Putina

Mnoho spekulací,

217.*.*.*

ale Putinovi jde především o to nenechat psychopatické "elity" ze Západu rozložit,podrobit, zotročit a vykrást Rusko, tak jak se to chazarským a iluminátským světovládcům intrikami, podvody, korupcí, zastrašováním či "humanitárním" bombardováním podařilo s většinou zemí světa,vyspělou Evropu nevyjímaje.

356565

09.04.2017 20:29

Terorismus je nástroj politického nátlaku tam, kde chybí argumenty

Pohár trpělivosti přetekl!

217.*.*.*

Brzy bude západním intrikánům a jejich šéfům ukrytým v dosud bezpečném pozadí tak horko, že se do písmene vypaří z povrchu zemského! Pohár trpělivosti s intrikánskou a věčně nenažranou sionistickou chamradí z bývalé chazarské říše aspirující v 21.století na všemohoucí světovládce, již dávno přetekl. Měli by se rychle připravit na cestu tam, kam bez skrupulí a výčitek svědomí chystají cestu miliardám naivních a nevinných otroků ve válkách za výlučně své zisky a zájmy.

357067

11.04.2017 20:39

Terorismus je nástroj politického nátlaku tam, kde chybí argumenty

RE: Pohár trpělivosti přetekl!

217.*.*.*

Teprve čas ukáže, zda miliardy naivních ovcí si nechají vnutit jedinou globální říši pod krutým chazarským diktátem či zda těm dědičným intrikánům a satanistům konečně zazvoní hrana. Lidé už mají plné zuby notorických lhářů,psychopatických intrikánů, podvodníků a bezcitných lupičů, kteří všechno to zlo činí jen pro své zisky a moc a jdou za tímto šíleným cílem přes milióny nevinných mrtvol a stamiliony zničených lidských osudů s pomocí lživých médií, všehoschopných tajných služeb a zkorumpovaných politiků. Já naivní a zatím poslušné ovce tak nepodceňuji jako Vy. Současný svět silně připomíná přehřátý papiňák před výbuchem a ten výbuch zcela jistě smete kromě nevinných i intrikánské původce zla. A oni, na rozdíl od Vás, si to velmi dobře uvědomují. A navíc se mají moc rádi. Ale zatím si věří, že svého cíle tak či onak dosáhnou. Zatím.

357111

19.04.2017 18:38

Je na obzoru Armageddon?

Více než kdykoliv dříve

217.*.*.*

Západ zcela ovládaný a vlastněný sebevědomými, většinou chazarskými psychopaty, nenažranci a devianty cítícími se být vyvolenými oprávněně cítí, že rychle ztrácí dominanci nad dosud beztrestně vysávaným a ovládaným zbytkem světa. Záleží na miliardách dosud poslušných ovcí více než kdy jindy, zda se nekonečným západním intrikám, mediálním lžím a manipulacím, ekonomickému a vojenskému nátlaku a vydírání šířenými jako vždy pod falešnou vlajkou opět podrobí a budou za výlučně jejich zisky a zájmy poslušně umírat po milionech jako už mnohokrát předtím nebo tyto zrůdy v lidské podobě definitivně pošlou i s jejich poskoky tam, kam patří, a to na smětiště lidských dějin. Moc času na rozhodnutí ale opravdu není. V opačném případě totiž skončí jako biologický odpad miliardy naivních otroků. Plány na to již zločinecké "elity" mají a prostředky rovněž. Země uživí miliardy skromných lidí, ale bude vždy málo pro několik stovek nenažraných rodinných klanů, které se povýšily na vyvolené a hrají s lidstvem své perverzní hry.

357300

financuje a organizuje stejně jako nevládky a neziskovky, které od konce 80.let úporně financují a organizují státní převraty v zemích, kde je ještě co ukrást,údajný filantrop G. Soros, a to vždy byl a stále je jen chazarský poskok chazarských Rothschildů pro špinavou práci, kterému dali Rothschildi slušně vydělat na zinscenovaném pádu britské libry. Nyní je jen pár států, jejichž centrální banky nekontrolují a neřídí Rothschildi. Teď jim jde o to , dostat pod kontrolu ten nepatrný zbytek, který klade odpor a pak již jen "vzhůru" do novodobého otroctví, jako vždy pod falešnou vlajkou a totální diktaturou všehoschopných bankéřů a nadnárodních korporací.

357368

27.04.2017 19:09

Je euroland na pokraji rozpadu?

Nesplatitelně zadlužené EU a USA

217.*.*.*

dosud přežívají jen díky tiskárnám ničím nekrytých a stále více jen virtuálních peněz (eur a dolarů) , které vlastní pár profláknutých rodinných klanů s chazarskými a anglosaskými kořeny. S vypnutím těchto tiskáren definitivně skončí jejich vlhký a krutý sen o světovládě a NWO. Budoucí svět musí být vystavěn na podstatně poctivějších a spravedlivějších principech než jsou dosud přežívající kolosální intriky, lži, vydírání, útlak, vykořisťování, vykrádání a manipulace ve propěch hrstky samozvaných a všehoschopných "světovládců". V opačném případě čeká lidstvo a veškerý život na Zemi armagedon, který zanechá jen poražené a nevídanou spoušť.

357491

Ten předem vybraný francouzský elegán,který je loutkou globalistů hrajících si na bohy, tj. Rothschildů, Rockefellerů, Warburgů, Lazardů, Morganů etc. je podle vás levičák ? Tak to už zbývá prohlásit za levičáky také výše zmíněné rody. Máte v tom velký chaos, pánové, nebo záměrně šíříte bludy ! Tyto rody dědičných zločinců vždy organizovaly a podporovaly války a krize jen proto, aby zvýšily své zisky a moc. Naivními otroky jen pohrdají a posílají je umírat do jimi vyvolaných válek jen za výlučně své zisky a zájmy a nikoliv pro šíření demokracie, svobody a lidských práv, jimiž se už velmi dlouho, a bohužel i úspěšně pokrytecky a falešně ohánějí.

357585

02.05.2017 19:28

Rusko chce partnerství, Japonsko chce Kurilské ostrovy

Japonsko,

217.*.*.*

kdysi technologická chlouba Asie, se za chazarského otroka Š.Abé stala jen poslušným vazalem chazarů a iluminátů, kteří se skrze své poskoky v tajných službách a v NATO intrikami, lhaním, organizováním státních převratů,vraždami nepohodlných, napalmem a bombami snaží prosadit svou otrokářskou vizi světa. Doufám, že Rusové jim opět nenaletí. Stále v nich totiž je příliš velká naivita vůči prohnilému, zkorumpovanému, nesplatitelně zadluženému a tuze falešnému a intrikánskému Západu ( hlavně k Rothschildům a k Rockefellerům, kteří drží země EU a USA svými nekrytými měnami a dluhy emitovanými pouze ze začouzeného luftu pevně za koule ). Jejich poslušným poskokem se stalo i Japonsko. To Japonsko, kde chamtivci ze Západu poprvé použili jaderné bomby na civilní obyvatelstvo, aby světu demonstrovali svojí dominanci nad zbytkem světa. Nějak ovšem tito samozvaní světovládci ve své bezbřehé namyšlenosti neráčili zaregistrovat, že mnohé státy už nejsou vojensky ani ekonomicky bezbranné vůči jejich nátlaku a svět se rychle a dramaticky mění v jejich neprospěch. Jejich nátlak nyní nabývá na intenzitě, protože zločinecké "elity" Západu už nemají kde významně nakrást a dosud blahobytný a marnotratný Západ je proto před fatálním kolapsem. Proto "elity" Západu všemi způsoby tlačí svět do další války, na níž vždy velmi profitovaly pouze ony, bezpečně ukryté před hrůzami válek ve svých rezidencích a přepychu.

357609

04.05.2017 17:55

Proč bylo hlasování pro Trumpa správnou věcí (7 důvodů)

Čas tyto otázky vyřeší

217.*.*.*

D. Trump si je i přes své omezené znalosti vědomý své omezené moci v zemi, kde vítězství už velmi dlouho (díky nebetyčné naivitě konzumu na hypotéku propadlých ovcí a přežívajícímu americkému opravdu jen snu) slaví kolosální intriky, lži a plastikové peníze generované jen pouhou klávesnicí Rockefellerů, Rothschildů, Morganů, Vanderbiltů, Morganů atd. Teprve čas ukáže, zda jeho vítězství v prezidentských vobách bylo i vítězstvím pro zbytek světa, který už velmi dávno velmi naivně až fatálně přistoupil na pravidla vzniklá podvody a korupcí, pravidla záměrně vytvořená všehoschopným morálním odpadem lidstva, který se přitom považuje už celé století za nedotknutelnou elitu. Já jsem v tomto případě skeptický. Ale velmi rád bych se mýlil. Jenom připomínám, že další válečný konflikt v Asii tentokrát skončí jaderným Armageddonem celého světa. Tedy i těch sebevědomých zločineckých elit, které na válkách a utrpení milionů ovcí dosud vždy jen beztrestně vydělávaly. Snad si to uvědomují.

357648

08.05.2017 16:10

Rothschildové a Macron aneb diskutabilní vzorec RF=RF

Co jste čekali ?

217.*.*.*

Současné uspořádání světa je nastaveno tak, že vždy vítězí vlastníci opravdu hodně "dlouhých" peněz a obrovských majetků bez ohledu na to, jakým způsobem k nim přišli. Například Balzac původ velkého bohatství popsal velmi přesně. Řeči o tom, že v tzv. vyspělých demokraciích rozhodují o uspořádání poměrů ve státech hlasy voličů ve volbách, jsou jen další falešný mýtus. Pokud zvítězí ve volbách někdo z hlediska elit nežádoucí, je to pro ně jen komplikace, nic víc. Na falešných a pokryteckých mýtech je ostatně celý současný svět a především Západ postavený. O všem podstatném nepochybně rozhodují vlastníci bank, investičních fondů a nadnárodních koncernů, kterým lokajsky slouží zkorumpovaní poskoci v médiích, tajných službách, v politických a ekonomických institucích, neziskovkách atd. Dokud se stávající systém založený na generování nyní už jen virtuálních peněz a dluhů ze špinavého vzduchu hrstkou vyvolených nezhroutí, nebude tomu jinak a více než sedm miliard naivních a soustavně obelhávaných lidí budou i nadále jen novodobými otroky dobrými pouze k tomu, aby zvyšovali zisky elit a velmi naivně bojovali, trpěli a umírali za výlučně jejich zájmy v krizích, revolucích a válkách, které elity záměrně už velmi dlouho vyvolávají.

357684

10.05.2017 18:31

Absurdita vystřídala jinou

A to podstatně horší

217.*.*.*

Dnešní mladá i střední generace o válce ví jen to, co ji nabulíkuje ČT, Respekt, i Děs a jiné mediální sra.komety hlásající jedinou "pravdu" v žoldu neuvěřitelně vych.aných a zbabělých sionistických zločinců a válečných štváčů.Ověřitelným faktem je, že německé nacisty porazili Rusové a Západ se k Rusku přidal až tehdy, kdy Hitler a Japončíci začali zabíjet i lidi ze Západu. Zjistěte si, kdo na válkách v bezpečí svých rezidencí vždy vydělal, kdo financoval obě strany válečného konfliktu, koho válka stála nejvíce lidských a materiálních obětí a kdo bombardoval města a továrny v porobených zemích v době, kdy nacistické Německo už leželo na lopatkách. Chvíli přemýšlejte a pak teprve něco pište! Nebo raději mlčte.

357745

12.05.2017 20:09

Emmanuel Clinton a vzpoura elit

"Elit" ?

217.*.*.*

Takzvané "elity" Západu je jen pár desítek maximálně až cca tři sta rodinných klanů těžkých a geneticky zatížených zločinců, kteří obrovskými podvody, intrikami, úskoky, vykořisťováním, korumpováním a lhaním získali během celých staletí neuvěřitelné bohatství a tím i moc, a to za strašnou cenu válečných strádání, bídy a utrpení stamiliónů nevinných a bohužel i naivních lidí. Tyto hrůzy záměrně vyvolali, financovali a podporovali. Jejich jména a noblesní adresy jsou známy a v případě další eskalace konfliktů i nadále vyvolávaných pod falešnou vlajkou definitivně a velmi rychle skončí nejen jejich sny o světovládě, o zotročení lidstva, ale i ony zločinecké "elity" lidstva. Měly by to už konečně rychle pochopit.

357779

západního střihu vždy byla a je jen znamentým fíglem finančních elit k udržení vysávaných otroků v poslušnosti a v pokoře. Společnost založená především na zisku a jeho stále více nerovnoměrnějším rozdělování není a ani nemůže být demokracií, nýbrž je jasnou diktaturou kapitálu. Dnes více než kdy jindy dochází k privatizaci zisků stále užší skupinou tzv. mocenských "elit" (ve skutečnosti všehoschopných sociopatů a zločinců, kteří dost často nějaký ten státní převrat zasponzorují ) a k socializaci ztrát. Taková "demokracie" nemůže skončit jinak než zcela zjevnou diktaturou a tyranií početně marginálních "elit" nad miliardami naivních a více či méně poslušných novodobých otroků. Toho jsme ostatně v současnosti přímými svědky a účastníky. Otroci jsou jen zdrojem zisků a moci zločineckých "elit" a dobrý kanonfutr ve válkách, revolucích, etnických a náboženských konfliktech, které"elity" záměrně vyvolávají, a to za výlučně své zájmy a profit. Dokud toto lidé nepochopí, budou mít zločinci a sociopati vždy navrch a svět se bude zmítat v krizích, válkách, státních převratech atd.

357834

Jedněm půjčí na hromadnou výrobu nablýskaných šmejdů s vypiplanými "kurvítky", konzumu propadlým masám a reklamou a jejich médii zblblým ovcím zase na jejich koupi na úvěr. Jednou půjčí útočníkům, kteří chtějí vyloupit a zotročit cizí země,současně ale i obráncům před agresivními útočníky. Pomůžou vám splnit si své velké dětské sny na dluh,ale vzápětí vás svléknou donaha a udělají z vás otroky. Jednou finančně podpoří jednu politickou stranu, pak zase jejich protivníky. Chaos a rozděl a panuj jsou jejich hlavní spojenci. Co na tom, že půjčené peníze existují jen ve formě řady číslic vytvořených klávesnicemi vyvolených a jejich poskoků v bankách a kryté jsou leda tak naivitou otroků a strachem z důsledků krachu. Důležité jsou úroky z neexistujících a nekrytých peněz, které poskytují bezpracný zisk prakticky z ničeho. Princip je už od doby, kdy sionisté směli pouze obchodovat a půjčovat peníze, stále stejný, mění se jen formy, sumy a podmínky. Nakonec jsou nesplatitelně zadlužení jednotlivci, firmy i celé státy. Stačí se podívat, jak vznikly USA. Uprchlíci před bídou nebo zákony ukradli půdu původním indiánům, pak je stříleli jako bizony z oken jedoucího železného oře, "velkoryse" vyměnili svoji ohnivou vodu, syfilis prostitutek a rezavé pušky za zlato indiánů,pak zahnali indiány do rezervací bez života, vykradli mnohé další státy i mozky jejich talentovaných občanů a pak se rozhodli, že svět patří jim, protože jsou prostě nejmazanější. Když se tomu někdo protivil, "humanitárně " či preventivně jej zbombardovali, zorganizovali Majdany, nabídli velkorysé půjčky na lichvářský úrok, mediálně znemožnili odpůrce nebo je rovnou jejich agenti poslali do věčných lovišť. Ksindlů a hlupáků si na to mohli koupit podle libosti. Už jste pochopili, jak funguje současný tzv. vyspělý svět?

357898

23.05.2017 19:36

Těsně před „latinským jarem“?

"Jara"

217.*.*.*

vyvolaná sionistickými, iluminátskými a dalšími samozvanými a přitom zločineckými "elitami" idioty obdivovaného a přitom nesplatitelně zadluženého a veskrze falešného a pokryteckého Západu mají za hlavní cíl rozdrobit a vykrást Rusko. V tom vidí Západ svoji poslední záchranu před neodvratným krachem, který se rychle blíží. Prostě už není kde, kromě Ruska, podstatně nakrást, aby lůza v rozežraném Západu nevyšla do ulic a zločinecké "elity" neskončily jako lovná zvěř. Po snadném rozpadu východního bloku, k němuž jen tak mimochodem nebyl racionální důvod, získaly další zdroje a obrovské sebevědomí a ztratily jediného vážného konkurenta. Realista by řekl, že získaly skoro zadarmo další čas na oddálení svého krachu. Protože však mají obrovský strach z ruských zbraní (zcela opodstatněně, nyní by dostali v rychlé raketové přestřelce pěkně na p.del), snaží se krátkodobě překrýt deficit zdrojů k zamáznutí dluhů dalším rabováním svého oblíbeného zadního dvorku, tj. Jižní a Střední Ameriky. Proto souběžně s intrikami a válečným harašením na Středním i Dálném východě rozjíždějí dle osvědčeného scénáře státní převraty v Latinské Americe. Zatímco prostým nemyslícím a jen konzumu a bezduché zábavě propadlým americkým ovcím je stále nepochopitelné, proč je mají ve zbytku světa za odporné pijavice a agresory, "elitáři" dál jedou za realizací svého perverzního snu o neomezené světovládě přes další hromady mrtvol a strádání stamiliónů otroků. Je nejvyšší čas otroky rychle probudit a největší zločince lidstva definitivně poslat tam, kam už dávno patří. Jinak definitivně skončí otroci.

357936

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 163 čtenářů částkou 24 135 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Ministři EU schválili plán k potlačení nenávisti na internetu24.05.17 16:17 Evropská unie 0

Ženy z pařížské čtvrti se kvůli obtěžování migranty bojí vycházet23.05.17 23:18 Francie 1

Senát v Hamburgu začal vyvlastňovat prázdné byty a nastěhují do nich "potřebné".23.05.17 23:09 Německo 1

Kalousek (TOP 09) žádal o minutu ticha pro oběti v Manchesteru23.05.17 22:54 Česká republika 0

Ruffin: Černoch vystřílel bílou rodinu21.05.17 19:39 USA 4

Alžírský milionář: Na mé akci v Cannes musí mít všechny ženy burkini21.05.17 19:03 Francie 3

V noci z pátku na sobotu bylo do Itálie navezeno 5.000 ilegálních migrantů21.05.17 18:53 Itálie 1

Wismar: Turci znásilnili 13 letou dívku21.05.17 18:40 Německo 0

Video útoku na Times Square21.05.17 18:17 USA 1

Švédská prokuratura zastavila Assangeovo vyšetřování kvůli znásilnění, zatčení mu hrozí stejně19.05.17 11:40 Švédsko 1

Propagandistická videa placená Sorosem už i v ČR17.05.17 22:16 Česká republika 7

Je země znovu placatá? Tuniská studentka narovnává vědu, aby byla v souladu s koránem17.05.17 21:58 Tunisko 1

Propagandistické video EU zobrazuje východoevropany jako nenávistné rasisty17.05.17 21:15 Evropská unie 5

Město Flensburg nechalo nainstalovat homosexuální semafory17.05.17 14:16 Německo 1

Ještě jednou o ransomware Wcry: kvalitní článek na Lupa.cz přiznává autorství NSA17.05.17 12:00 Česká republika 1

Za posledním útokem ransomwaru stojí ... tradadadááá ... Severní Korea. Tvrdí novinky.cz16.05.17 11:28 Česká republika 3

Venezuela opouští Organizaci amerických států15.05.17 20:16 Venezuela 0

Buržoazní teror v současné Venezuele15.05.17 20:09 Venezuela 0

Za posledním útokem ransomwaru na počítačové sítě stojí NSA, média mlčí15.05.17 09:25 USA 7

Macron navštíví Merkelovou první den v úřadu, ještě si ani nepověsí kabát v kanceláři14.05.17 18:30 Francie 0

Měnové kurzy

USD
23,66 Kč
Euro
26,44 Kč
Libra
30,72 Kč
Kanadský dolar
17,52 Kč
Australský dolar
17,68 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
21,16 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
6,30 Kč
100 maď. forintů
8,56 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
41,94 Kč
1 unce (31,1g) zlata
29 619,45 Kč
1 unce stříbra
402,89 Kč
Bitcoin
55 239,14 Kč

Poslední aktualizace: 24.5.2017 12:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?