Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 30 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, Censored, Sugar, VojtaIL, vousy13.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.05.2014 15:17

MMF jde na Ukrajině do války

RE: OverUnity (alias Free Energy hardware)

VojtaIL 84.?.?.?

Vaše víra je nezlomná, pane Guru. Před léty jste se zde vsadil, cituji:

Nejpozději do konce r. 2009 bude veřejně (ve významných médiích)

představena nová FREE ENERGY TECHNOLOGIE, bude provedena akceptovatelná veřejná demonstrace, např. hardware poběží nejméně 3 dny non-stop, bude produkovat energii a to bez detekovatelného přívodu paliva nebo jiné doposud známé energie.
Funkčnost Harware může být v rozporu s dopodud známými fyzikálními/přírodními zákony. Obecně uznávaná vědecká, technická nebo univerzitní laboratoř se vyjádří k technologii v tom smyslu, že se nejedná o podvod ani o chybu v měření.
Nejméně 10 dalších firem, které obdrží plány k technologii provede úspěšnou replikaci tj. potvrdí funkčnost technologie nebo také předvedou demo nebo zahájí prodej funkčního hardware.

Technologie nevyužívá žádné chemické palivo, vítr, sluneční energii, teplo ovzduší, vodní proudy atd.

Pokud budou splněny podmínky viz výše, vyhrávám sázku

a Vy zaplatíte částku 1.000 Kč na účet Charitativní nebo obdobné veřejně prospěšné organizace dle mého výběru.

Pokud nebudou splněny podmínky viz výše, Vy vyhráváte sázku a já zaplatím částku 1.000 Kč Vám nebo Charitativní či obdobné organizaci dle Vašeho výběru.

---------------- konec citace -----------------

Tuto sázku jste prohrál. Dokonce ani v následujících pěti létech se nikomu nepodařilo naplnit Vaši tehdejší prognózu. Co Vás vede k přesvědčení, že se to už brzo podaří? [mrknutí jedním okem]

309984

12.05.2014 13:07

MMF jde na Ukrajině do války

RE: OverUnity (alias Free Energy hardware)

VojtaIL 84.?.?.?

Též zdravím pane Guru. A rovnou se přiznám, že výhra mě nikterak netěší. Pro nás všechny by bylo daleko užitečnější, kdybyste vyhrál Vy.

Prohranou sázku 1000,- Kč poukažte prosím na účet Zvědavce. Za zásluhy o to, že jsme naši sázku vůbec mohli uzavřít.

V otázce Free Energy jsem bohužel i nadále skeptikem. Zatím žádné pokusy neprokázaly ani sebemenší skulinku v E=mc2. Jinde se dosud žádnou energii nepodařilo nalézt. Bohužel.

310028

19.08.2015 16:50

Jaká je budoucnost ruského rublu?

RE: kazda krajina

VojtaIL 84.?.?.?

> Zakazat obchod s menami ako s tovarom

Poněkud jste to nedomyslel, pane Tarte. Co budou dělat exportéři, kteří zinkasují za vyvezené zboží zahraniční měnu? Škodovka bude vyplácet svým zaměstnancům mzdy v dolarech? Co si s nimi počnou, nebudou-li smět si je směnit?

A co si počnou dovozci, kteří budou naopak cizí měnu potřebovat k nákupu třeba ropy, rudy, jižního ovoce či mořských ryb? Myslíte, že jim třeba Arabové prodají ropu za koruny?

Zakážete-li obchod s měnou, velmi znesnadníte zahraniční obchod. Zredukujete jej jen na vzájemnou směnu zboží za zboží. A také znemožníte občanům cestování. Neboť si nebudou smět nakoupit měnu cílové země. V souvislosti s Vaším nápadem se mi vybavují pojmy jako "směnitelný rubl" či "devizový příslib". Pamatujete?

338341

09.01.2017 16:09

New York Times nadále lže o Ukrajině

Prý "Amerikou vyvolaný krvavý převrat". Cha, cha.

Censored 84.?.?.?

Autor článku si poněkud plete pojmy s dojmy. Proč?

Už někdo někde viděl občanskou válku, v níž jdou lidé ve své vlasti ochotně na smrt za peníze? Potažmo za peníze od cizáků? Ne.

Prokázal někdo účast jediného amerického vojáka v bojích na Ukrajině? Také ne.

Na čem je tedy postaveno autorovo tvrzení o "Amerikou vyvolaném"?

Uměl by někdo podpořit autora této propagandistické slátaniny a zdůvodnit, jakými cestami Amerika vyvolala ukrajinské krveprolití?

354823

27.01.2017 08:14

Trumpovo vyhlášení války

RE: Vidím to takto:

Sugar 84.?.?.?

V zásadě "projekt Trump" popsal kvalitně Hox na Leva-netu:
http://leva-net.webnode.cz/products/trump-z-pohled...

355406

03.03.2017 13:28

Utajovaná fakta o pozadí revoluce roku 1917 v Rusku

Obvyklý konspirační blábol

Censored 84.?.?.?

Už první "důkaz" o spiknutí temných sil:

> křižník „Hampshire“ ... najel na mocnou minu neznámého původu

Jak ony "temné síly" dosáhly toho, aby Hampshire najel právě na jejich minu? Ve stovkách kilometrů nezaminovaného moře? Naplánovat a realizovat něco takového se zdaří se stejnou pravděpodobností, jako trefit veverku na stromě do oka dětskou špuntovkou.

Dle autora si ONI (spiklenci) přáli:

- rozšířit sféru svého vlivu,
- získat nadvládu nad ...,
- zmocnit se ruského nerostného bohatství,
- upevnit svou moc ...,
- ...

Čeho ONI v Rusku svou složitou a nákladnou konspirací ve skutečnosti dosáhli?

- byly jim odebrány všechny jejich majetky na území Ruska,
- pokud se nechtěli stát pracujícím proletariátem, museli z Ruska emigrovat,
- kdo neemigroval, byl násilně přestěhován do bažin Birobidžanu,
- po dobu dalších dvou generací se pro JEJICH záměry stalo Rusko (SSSR) totálně nedostupným.

Tolik vynaloženého úsilí, energie, peněz a tak žalostný výsledek. To dokážou jen skuteční břídilové. [chechtot]

356226

Trump a Putin = Roosevelt a Stalin?
Západní neoliberasti a jejich presstitutky si svoje pohlavní údy (ústa) mohou roztrhat vzteky. No Dony s Voloďou jsou zatím krytí a doufejme, že úchyláky všech zemí pošlou do gulagu na očistnou pracovní kůru...

356705

03.04.2017 15:27

Karle Kryle, promiň

RE: A tak jsme se dostali po cca 28 letech do původního bodu

84.?.?.?

Vážím si toho, pane Dube, že patříte k lidem, kteří chápou podstatu levicové (tedy původně komunistické) ideologie. Dva původní základní pilíře komunismu jsou:

1. zespolečenštění výrobních prostředků (tedy loupež majetků),
2. třídní boj (tedy potírání těch, kteří se nechtějí nechat okrást).

Vtip je v tom, že současná levice prohlédla. Zjistila, že s vlastnictvím výrobních prostředků je spojeno nejen PRÁVO NA ZISK Z NICH, ale také ODPOVĚDNOST ZA JEJICH ŘÁDNOU SPRÁVU. Ptáte se která levice? Například Komunistická strana Číny. A protože se tato levice opakovaně poučila, že NÉST ODPOVĚDNOST ZA ŘÁDNOU SPRÁVU KAPITÁLU NEDOKÁŽE, výše uvedených základních tézí se vzdala. Současná levice si ponechala pouze MOC. V Číně stále ještě prostřednictvím "vedoucí role strany", v socialistické EU pomocí demokracie, tedy "vlády většiny" (neschopných).

A tak firmy a podniky vedou v drtivé většině jejich vlastníci. Kterým je socialistickými vládami ponechávána i část zisku (jak v Číně, tak v EU). VĚTŠINU ZISKU z podnikání si ovšem pomocí daní a odvodů přivlastní vládnoucí socialistické elity. Část z ukradených zisků použijí elity zcela nepokrytě ve svůj prospěch. Viz nehorázné platy, odměny a penze eurobyrokratů. A druhou část ukradených zisků z podnikání pak socialističtí mocipáni většinou totálně promrhají v tzv. dotacích. Z nichž jsou financovány takové nehoráznosti, jako třeba lavičky v ústeckém parku za 60 tis. Kč za kus, či produkce bionafty, kdy na produkci jednoho litru řepkového metylesteru je krom dotací spotřebován ještě 1,5 litru standardní nafty.

Závěr? Cílem současné levice už není vlastnit kapitál, ani třídně bojovat. Ukázalo se totiž, že to nebylo k ničemu. O mnoho výhodnější je pro dnešní levici ZÍSKAT POLITICKOU MOC. Mocensky ovládout státy (tedy daňové dojné krávy), u nichž nevzniká v podstatě žádná odpovědnost za sebehorší výsledek (viz např. Řecko). Nebo dokonce ovládnout nadstát typu EU. To je panečku "dojeníčko". [mrknutí jedním okem]

Přeji pěkný den
Vojta

356885

06.04.2017 15:49

Je Putin „vynikajícím státníkem“ naší doby?

RE: Putin rekl:deset nejbohatsich vladne svetu a ma pravdu

84.?.?.?

> svet je rizen deseti nejbohatšími ...

Pokud podobný nesmysl vyslovil Putin, pak patří k oné ohromné skupině hlupáků, kteří o světě téměř nic nevědí. Proč? Protože SVĚT JE ŘÍZEN JEN A VÝHRADNĚ PŘÍRODNÍMI ZÁKONY. A nutno přiznat, že lidé, kteří toto vědí, toho dokážou náležitě využít. A hlupáčkům se pak zdá, že oni (ti znalí) řídí svět.

Často se setkávám s názorem, že přírodní zákon je jen jeden a to "zákon džungle". Jenže tak tomu není. Na přírodních zákonech jsou vystavěny všechny přírodní vědy. Dosud známých přírodních zákonů jsou tisíce. Pravda, prostý člověk obvykle neumí vyjmenovat ani deset z nich. Tak například. Paretův zákon. Tušíte alespoň přibližně, co definuje? [smích]

Vojta

356968

> musíme stále lépe vědět, co chceme, spíše, než co nechceme.

Udeřil jste hřebíček na hlavičku, pane F. A zároveň pojmenoval hlavní problém drtivé většiny "alternativních" médií. Všimněte si, že všude najdete popsáno téměř výhradně JEN TO, CO (údajně) NECHCEME. A nejen v alternativních médiích. Co nechceme je popsáno dokonce i ve volebních programech většiny parlamentních stran. Jejich současné předvolební heslo unisono zní - NECHCEME BABIŠE. Pročpak jim asi tak strašně vadí?

Historická zkušenost nás ovšem učí, že lidé jdou obvykle za dobře formulovanou myšlenkou - CO CHTÍT. Dokud se nenajde někdo, kdo s široce akceptovatelnou vůdčí ideou nepřijde, bude ve společnosti převládat trvalý NECHCISMUS. Mýlím se?

Vojta

357546

26.05.2017 13:41

Těsně před „latinským jarem“?

RE: Hanlivá adjektiva

84.?.?.?

Dobře jste to napsal, pane Pavle, určitě existují
> studie vlivů finančníků .

O tom rozhodně nepochybuji. Ovšem trvám na tom, že VLIV a VLÁDA jsou dvě zcela odlišné kategorie. Vám splývají v jedno?

357960

31.12.2017 13:11

Ježíš se narodil v policejním státě

RE: Autor je úplne mimo

Sugar 84.?.?.?

Zbývá se ptát...
1. Kdo strukturně ovládal finanční kruhy té doby. Je poměrně známé, jaké bankovní domy Hitlerovi finančně pomáhaly. V té době již finančnictví bylo pod křídlem židů, to nelze popřít. Stejně tak znárodnění banky, které Hitlerovi dovolili, aniž skončil jako JFK...
2. Není obecně známo, že otec Dolfiho se jmenoval Alois Schekelgruber. Což je židovské příjmení s kořeny slov "schekel" (židovská měna) a "gruber" (sběrač, výběrčí). Tedy Dolfi měl alespoň částečně opravdu židovské kořeny. Stejně tak další významní představitelé SS – Himmler, Eichmann, Heydrich...
3. Henry Ford si uvědomoval funkci židovstvské diaspory uvnitř národních kultur. To je odraženo v jeho díle "Mezinárodní žid", proto také Hitlera podporoval. Ovšem už nechápal za čí zájmy ve skutečnosti hraje.
4. Zákulisí – co myslíte, že se jedná o jedince, kteří se veřejně na recepcích čepíří jako běžní miliardáři? Anonymita je prvním předpokladem pro bezpečné dlouhodobé řízení, jinak se stanete terčem jako je nyní např. Soros. Doporučuji k tématu přečíst Rakovského protokoly či téma globální prediktor, tam je to částečně odkryto...

361699

07.05.2018 14:36

Bez moudré politiky není moudrého národa

RE: Úvaha z kategorie JETŘEBISMUS

84.?.?.?

> Smyslem lidského života je cesta ... k moudrosti.

Opravdu? [chechtot] Kdyby tomu skutečně tak bylo, tak se většina lidí uchýlí do klášterů. A budou se tam pokoušet "moudřet". A samozřejmě se striktně vyhýbat všem aktivitám, které by jim mohly tuto "cestu k moudrosti" komplikovat nebo jí dokonce bránit. A v několika generacích by bylo po lidstvu. Panečku!

Vydávat své vlastní přesvědčení za moudrost je ošidné, pane Lhotáku. Ona totiž většina takových přesvědčení se vyznačuje vysokou mírou stupidity. Do podobné kategorie patří i Vaše přesvědčení, že

> národ židů žádným národem není

Přeji pevné zdraví
Vojta

364006

07.08.2018 08:59

Vyjádření k incidentu v Teplicích

RE: Debilizace - xido-islám, nástroj otrokářů

vousy13 84.?.?.?

2:256
Nebudiž žádného donucování v náboženství! A již bylo jasně rozlišeno správné vedení od bloudění!

U súry 2:191 jste si pěkně vybral jen to, co vám padlo do krámu. Vytržení z kontextu = lež a manipulace, protože čtenář nemá nit souvislostí.

2:190
A bojujte na stezce Boží proti těm, kdož bojují proti vám, avšak nečiňte bezpráví, neboť Bůh nemiluje ty, kdož se bezpráví dopouštějí.

2:191
Zabíjejte je všude, kde je dostihnete, a vyžeňte je z míst, odkud oni vás vyhnali, vždyť svádění od víry je horší než zabití. Avšak nebojujte s nimi poblíže Mešity posvátné, dokud oni s vámi zde nezačnou bojovat. Jestliže však vás tam napadnou, zabte je - taková je odměna nevěřících!

učení Mohhameda ≠ současný Islám
učení Krista ≠ současné žido-křesťanství
učení Buddhy ≠ současný Buddhismus
učení Moseho ≠ současná židovská víra

Vždy v dějinách byla snaha proroky eliminovat a ideologii překroutit pro egoistické cíle elit. Na nás by měla být analýza původních myšlenek proroků a syntéza vlastního světonázu.

365621

01.12.2018 15:45

Čínský systém „sociálního kreditu“: Dystopie nebo úspěšné sociální inženýrství?

RE: Pravidla ? Nebo (svobodná) cochcárna ?

84.?.?.?

> tzv. přirozená pravidla ?

Mýlíte se, pane V.P.O. Desatero je čistě lidský produkt. Tedy nic přirozeného. Skutečně PŘIROZENÉ A NADE VŠÍM STOJÍCÍ JSOU totiž jedině a výhradně PŘÍRODNÍ ZÁKONY. Ty vládnou nejen na naší malé Zemičce, ale i v celém známém vesmíru.

Tragédie je v tom, že drtivá většina lidí je nezná. Setkal jsem se zde dokonce i s názorem, že jediný přírodní zákon je prý zákon džungle!?! [chechtot]

Dovolím si zde uvést malý příklad toho, jak neznalost přírodních zákonů poškozuje lidská společenství, nazývaná státy. Zákon kauzality hovoří o tom, že každý následek má svou zákonitou příčinu. Ve smyslu tohoto zákona je tedy přirozené a žádoucí, aby lidé, kteří dokážou vytvářet a udržovat bohatství také rozhodovali o tom, jak bude toto bohatství využito. Jak to ovšem funguje dnes? Skupina líných, hloupých, neschopných a prohnaných lidí (politiků) legalizovaným násilím (daněmi) odebere většinu bohatství jeho skutečným tvůrcům. Ti touto legální loupeží ztratí právo rozhodovat o jeho užití. Toto právo náhle mají politici. Tedy lidé, kteří o tvorbě bohatství a jeho řádné správě nevědí téměř nic. Jak politici se společenským bohatstvím naloží? Rozkradou a promrhají jej. Navíc jim násilím získané bohatství obvykle nestačí. A tak si jménem státu půjčí. Aby v rámci svého časově omezeného mandátu mohli rozkrást co nejvíce. Kdo to pak zaplatí? No jejich děti přece ne. Ty už budou "za vodou".

Mýlím se?

Vojta

368135

15.03.2019 18:34

Americká tajná válka proti Venezuele

RE: Stačilo vyřadit řídící systémy hydrolektrárny Guri

84.?.?.?

Vůbec nebylo třeba nic vyřazovat. Přečtěte si zprávu z roku 2016 https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/venezuela/r~7... . Už tehdy byla elektrárna Guri v těžkých potížích. Prostě bylo sucho. Když přifázované turbíny za nízkého průtoku vody přetížíte, odpojí je od sítě každá automatika.

Když k tomu přičtete fakt, že na údržbu dlouhodobě nejsou peníze, chybí náhradní díly a z osazenstva elektrárny ti kvalifikovanější emigrovali, je současný stav snadno pochopitelný. Bez jakéhokoliv cizího zásahu. Pakliže vypadne nejvýkonnější zdroj v zemi, nutně to musí skončit celostátním blackoutem.

Nebo snad myslíte, že kdyby bylo tak snadné na dálku nabourat řídící systémy energetických zdrojů, že by něco podobného Američané už dávno nezkusili udělat v Rusku, na Kubě či v KLDR?

Vojta

370314

27.03.2019 20:32

Slovenské voľby

RE: Škola hrou / Halík & Čaputová, lepší?

vousy13 84.?.?.?

Částečně jistě ano, musí vidět ten tlak v kuloárech, zas tak blbá není.
A tak to milé děti dopadá, když svou duši prodáte ďáblu za pár šekels.

370632

27.03.2019 20:39

Slovenské voľby

RE: blablablaha

vousy13 84.?.?.?

Jen blázen by mohl říci, že SMER je ideál stejně jako není ideálem SaS, OĽaNO, SNS, ĽSNS, SME etc.....

Ovšem - vy máte KONKRÉTNÍ OBJEKTIVNĚ lepší řešení v rámci globalizované politiky, koho volit?

Rozdejte tedy karty a ukažte nám ty své.
Pláč nad rozlitým mlékem vám kravku znovu nepodojí...

370633

27.03.2019 21:06

Slovenské voľby

RE: Škola hrou / Halík & Čaputová, lepší?

vousy13 84.?.?.?

Chudák holka...

Čistě pasená ovce z mimovládních organizací.

Pouze jí z toho stáda parazitů z mimovládek identifikovali, že by mohla mít šanci oproti zbytku ovcí vyhrát volby. K tomu jí ještě dali ocenění a lóve, aby si připadala výjimečná a neštěstí je na stole.

Pokud nebude šlapat podle mafie, která jí pase, podříznou jí jak jehně při košer porážce.

370636

27.03.2019 21:08

Slovenské voľby

RE: Vidíme to takto:

vousy13 84.?.?.?

Necháte se operovat někým, kdo to umí, ačkoliv ho nemáte rád. Nebo své tělo předáte uklízečce, která je vám sympatická?

370637

07.05.2019 18:48

Porazí kultura informačních technologií kapitalismus?

RE: a každý si nazýva čokoľvek, ako chce.

84.?.?.?

> žiadny kapitalizmus na väčšine Zemegule neexistuje. ... Je to zmes klasického fašizmu a socializmu.

Zajímavý názor, pane Libertariane. Mohl byste jej poněkud rozvést? Třeba tak, že uvedete, které typické znaky fašismu a které základní vlastnosti socialismu má současné společenské uspořádání na Slovensku či v ČR?

Děkuji
Vojta

371400

18.07.2019 16:13

Apollo – jedno velké výročí

Čerstvé fotografie z míst přistání na Měsíci jsou také falešné?

84.?.?.?

Schopnosti lidských mozků mě neustále překvapují. K těm největším řadím schopnost uvěřit spíše internetovým bludům, než vlastním očím. Patří mezi ně i víra ve studiově zfalšované přenosy z Měsíce. My ostatní jsme na vlastní oči v TV přenosech viděli:

- starty Saturnů s jednotlivými misemi Apollo,
- přenosy z přistání měsíčních modulů,
- přenosy z pobytu a činností amerických astronautů na Měsíci,
- přenos ze startu lunárního modulu z Měsíce,
- přenos z přistání návratového modulu do oceánu,
- ...

Dnes si můžeme prohlédnout i slušně ostré nové fotografie míst přistání. Jsou na nich dobře patrné zbytky vybavení, ponechaného astronauty na Měsíci. A také stopy astronautů v měsíčním prachu. I tyto fotky jsou zfalšované? Že by na nich ani ti nejlepší odborníci na fotografická falza nic nenašli? [mrknutí jedním okem]

Vojta

372574

21.07.2019 17:18

Apollo – jedno velké výročí

RE: Čerstvé fotografie z míst přistání na Měsíci jsou také falešné?

84.?.?.?

Děkuji, pane Venny za krásné familární oslovení. Podobně mě oslovovali před mnoha léty moji rodiče. Film Kozoroh 1 jsem samozřejmě viděl. Je to zdařilé sci-fi.

Vy opravdu věříte, že americká Nasa opakovaně vypouštěla 3000 tun těžké a 110 m vysoké Saturny 5 jen tak "na oko"? Dovedete si představit, jak obrovské peníze to muselo stát?

Nebo i ty starty byly jen fikcí a miliony diváků, kteří je ne v TV, ale NA VLASTNÍ OČI viděli jsou dle Vás totální hlupáci, kteří se nechali oblafnout jakýmsi vizuálně-akustickým podvodem?

Opravdu věříte, že regolit, zažraný dodnes do vystaveného Armstrongova skafandru je umělý? I středoškolák pod mikroskopem pozná, že podobný prach se v pozemských podmínkách prostě nevyskytuje.

Umíte vysvětlit, pane Venny, jak se dostaly do míst přistání všech výprav Apollo přístroje, které tam dodnes zůstaly? O tom, že tam opravdu jsou se můžete přesvědčit i na kdejaké malé české hvězdárně. Stačí na místo přistání namířit malý teleskop se spřaženým laserem. To zvládne i amatérský astronom. Vyslaný laserový záblesk můžete po odrazu koutovým odražečem po malém zpoždění sám spatřit. Ani tady neuvěříte vlastním očím? Nebo ten koutový odražeč dopravili na Měsíc UFOni?

Opravdu věříte, pane Venny, že by se dal ututlat podvod, na jehož realizaci se musely podílet statisíce lidí? Že by se ANI JEDINÝ z účastníků tohoto vele-podvodu s názvem Apollo nenechal svést vyhlídkou na nesmírně tučnou odměnu, kdyby vše odhalil zahraničním médiím?

Jste sám se sebou spokojen, pravda? [mrknutí jedním okem]

372652

30.07.2019 14:49

Hlasová umělá inteligence: Začátek omezování lidského myšlení

RE: zadna umela inteligence

84.?.?.?

> Lidsky mozek nemuze byt schopny naprogramovat software ktere by bylo chytrejsi nez je sam.

Už jste někdy zkoušel hrát s počítačem šachy, pane Rosco? Nebo go, mariáš, poker, ... ? Zřejmě ne. Jinak byste musel mít zkušenost, že Vás ty programy vysoko převyšují. A nejde jen o data. Ty programy se totiž dokážou ve svém oboru perfektně rozhodovat.

K čemu mířím? Miliony "hloupých" programátorů vytvářejí a vylepšují umělou inteligenci (AI) v různých oborech. Lhostejno, zda jde o právní poradenství, lékařskou diagnostiku, bipední chůzi, ekonomické analýzy, systémy na podporu rozhodování, autonomní řízení dopravních prostředků, ... A tyto malé dílky AI spolu soutěží. Například v závodech autonomních aut, či v soutěži humanoidních robotů záchranářů (DARPA). A z každé soutěže vychází vítěz. Nic Vám to nepřipomíná? Třeba evoluční soutěž živých organismů?

Ano, my lidé jsme v evoluci inteligence zatím zvítězili. Výsledky ovšem nejsou nikterak oslnivé. Například ve správě věcí veřejných. Vy sám přece s oblibou kritizujete "pejzatou mafii". Já zase nemohu přijít na jméno líným, hloupým a zkorumpovaným politikům.

Závěr. V čem spočívá naděje lidstva? Já soudím, že v AI. Až nám lidem přestanou vládnout lidé a správy lidského společenství se ujme moudrá, spravedlivá a neúplatná AI, bude výrazně líp. Mýlím se?

Přeji pěkné dny
Vojta

372816

01.08.2019 23:56

Hlasová umělá inteligence: Začátek omezování lidského myšlení

RE: zadna umela inteligence

84.?.?.?

> Sachove programy jsem sice nepsal ale programovanim jsem se par let zabyval

Inu to jsme tedy kolegové, pane Rosco. V roce 1972 jsem napsal rozšiřující utilitu pro operační systém stroje Univac 9400. Šlo o univerzální merge dvou sekvenčních souborů (tehdy byly databáze ještě v plenkách). Můj assemblerový program si načetl parametry zatřiďovaných souborů. Na jejich základě pak v paměti dle vyhodnocených parametrů vygeneroval vlastní výkonnou část programu ve strojovém kódu a předal jí řízení.

Z tohoto stručného popisu je patrné, že jsem už tehdy musel mít slušnou znalost assembleru, strojového kódu i operačního systému počítače.

Nebyl to už tehdy první drobný náznak AI? Vždyť konkrétní program pro univerzální merge se na žádné knihovně nevyskytoval. Ovšem při spuštění mé utility se prostě vždy znovu vygeneroval v paměti počítače a provedl pro konkrétní zadané typy souborů a jejich třídících klíčů.

Čím se můžete pochlubit Vy? A neseděl jste v té době náhodou ještě na nočníčku? [mrknutí jedním okem]

Vojta

372855

Tentokrát s Vámi pane Rosco souhlasím. A dovolím si Vás maličko doplnit.

Rozhodně nepodporuji kácení deštných pralesů. To v žádném případě. Ovšem argument, který proti kácení uvádí klimamafie je blud. Blud o tom, kterak lesy a pralesy absorbují z atmosféry oxid uhličitý, uhlík ukládají a produkují kyslík. Kdyby tomu tak bylo, museli bychom o tom nalézat všude pod prastarými lesy a pralesy důkazy. Jaké důkazy? Absorbuje-li les, který roste na stejném místě statisíce či miliony let uhlík, museli bychom onen uhlík někde pod tím lesem přece nalézat. Nalézáme nějaký? Ne.

Ani pod starými severskými lesy ani pod deštnými pralesy nikde žádný dlouhodobě uložený uhlík není! Veškerý uhlík, který statisíce let stromy ukládaly do svých pletiv, zkonzumovaly po jejich smrti jiné organismy a vydýchaly ve formě CO2 zpět do atmosféry. Proto žádný uhlík v pralesech nenacházíme. Tedy s výjimkou živých stromů a malého množství prastarých zuhelnatělých karbonských pralesů a rašelinišť.

Kde se tedy opravdu ukládá uhlík, který živé organismy odebírají z ovzduší? No přece na dně oceánů ve formě vápenců (CACO3). A proto v oceánech i na současných souších nalézáme celá vápencová pohoří. [smích]

Vojta

372887

01.09.2019 08:50

Pakt Molotov - Ribbentrop – efektivní tah krizového managementu

RE: Článek vypadá velmi dobře

vousy13 84.?.?.?

Víte Rudolfe, existuje citát...
"Stalin nezemřel v minulosti, on se rozplynul v naší budoucnosti."

Což popisuje úroveň řízení Stalina. On pracoval na nízkofrekvenčních procesech, které přesahují délku života jedné generace. Na této úrovni pracuje světové zákulisí, ovšem s jinými cíli směrem k lidstvu. Proto jej tak nesnáší a desítky let očerňují.

Na můj hrob naháží hromadu špíny,
no vítr historie ji nemilosrdně rozpráší.

J.V. Stalin

373338

01.09.2019 09:10

Pakt Molotov - Ribbentrop – efektivní tah krizového managementu

RE: Prekrucovani paktu je soucasti protiruske kampane

vousy13 84.?.?.?

Československé legie se na straně bílých v Rusku účastnili velmi viz. např.:
kontrola transsibiřské magistrály, carské zlato, podraz gen. Kolčaka atd...

373339

01.09.2019 09:16

Pakt Molotov - Ribbentrop – efektivní tah krizového managementu

RE: Zajímavý článek, ale...

vousy13 84.?.?.?

Siky Siky...

Zavřete wikipedii a začněte opravdu studovat, abyste se nemusel před svými dětmi v budoucnu stydět. Protože co příspěvek – to perla.

[chechtot]

373340

22.11.2019 13:33

Vlastenectví a boj za svobodu národa tvoří jedinou pravou podstatu výročí 17. listopadu

RE: Co je tvoje, je i moje a co je moje, do toho ti nic není.

vousy13 84.?.?.?

Jak kdybych poslouchal frigidu Margaret Thatcher. [chechtot]

374833

Káva pro Zvědavce

72

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 115 čtenářů částkou 25 260 korun, což je 72 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 2

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
26,05 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,59 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,45 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 731,05 Kč
1 unce stříbra
546,05 Kč
Bitcoin
686 402,31 Kč

Poslední aktualizace: 26.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?