Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 14 příspěveků, 1 jméno: dušan.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.12.2015 10:47

Pokání České televize?

heh

dušan 195.?.?.?

To prevlečenie kabátov priamo pred očami.

Ako jasne hovoril ten čo viedol rozhovor.
Tipujem že bol správne inštruovaný.

342624

03.12.2015 09:46

Trocha biblického ponaučení

No ako by som to povedal.

Dušan 195.?.?.?

Dotyčný čo písal taký ľahký náhľad sa zameral na Hebrejskú sektu. Problémom je že pocit vyvolenosti nevznikla len tak. Niekto ich preformátoval počas 42 ročného pochodu. Cca 2generácie mladých sa narodilo a starý po púšti chodiť už nevládali(=pomreli tak nepoučili mladých).

Typujem že podriadený "národ" ktorý slúžil v Egypte nemal takú mantru byť vyvoleným. Muselo sa zariadiť aby začali nenávidieť Egypťanov a potom odísť s archou zmluvy (typujem nejaký pozostatok pred potopných dôb cca 13 000rokov dozadu).

No a vzhľadom na to že je v pláne odstránenie židovstva (nositeľov kultúry úrokov=nástroj riadenia), sa budú dosť často objavovať takéto alebo podobné analýzy. Čiže niekto plánuje posledný pogrom na židov(už sa nebude ostriť nástroj ale rovno ničiť). To viete na to aby sa neprezradili tí o ktorých sa nehovorí, potrebujú zničiť štruktúry, ktoré zostrojili a zahladiť za sebou stopy riadenia.

342668

16.12.2015 11:49

Igor Matovič: Fico chráni zlodejov! (Kauza kompa na Dunaji)

Heh Matovič

Dušan 195.?.?.?

Matovič + Lipšic podľa mňa sú to nebezpečný ľudia. Takisto ako Procházka.

Popravde Matovič ma dostal tou hrou keď akože žil v Cigánskej osade (už si nespomínam ako to bolo presne a mi to jedno). A teraz nedávno obvinil hranola (čítaj Fica) z toho že je hlupák a má na svojom mene nejaké nezdanené peniaze v daňovom raji (nespomeniem si teraz presne) toto sa dozvedel s anonymného výpisu ktorý mu akože pristál v schránke.

Lipšic - sionistická klika pre slovensko (aj keď skôr ho podozrievam že hrá na seba) Dostal ma príkazom polievať ľudí počas najväčších mrazov. Potom sám podal na gorilu trestné oznámenie, akože neznámi páchateľ. Gorila bola pritom projektom !kanadského/anglického! novinára (teraz robí pre SME = ó jaká náhoda) ktorému z čista jasna sa dostali vyšetrovacie dokumenty z vyšetrovania "našich" tajných služieb.

Procházka - no ako by som to povedal. Nepáči sa mi typujem že pracuje pre scientologov. Ide o to že som si nevšimol žeby po tom čo ho Fico obvinil dal Procházka na súd za ohováranie. Aj meno svojej strany si vybral príznačne Sieť (chytá mušky prevít jeden)

Mimochodom Lipšic aj Procházka študovali na prestížnych školách v SŠA (čítaj školách pre americké elity alebo ich budúcich vykonávateľov) ktoré sú dosť drahé takže...

343148

26.01.2016 11:40

Slepé oko Davosu: Jak bohatí požírají chudé a svět

RE: Druhá strana mince

Dušan 195.?.?.?

, "že ti chudí jsou prostě blbí a nechají se oblafnout pěknýma řečičkama"


Čo v prípade dosť silne manipulácie davom a vytváranie protikladov ktoré majú bojovať už neznie tvoje tvrdenie ako príčina problémov v spoločnosti.

To že veľa ľudí má nízke IQ neznamená že má byť na nich parazitované!!!

A len tak mimochodom môže mi niekto povedať prečo sme sa túto informáciu mali dozvedieť práve z mesta DAV-os? (slovensky dav a rusky dav alebo tlupa)

Zase niekto vytvára informačnú vojnu v určitom smere.

344895

05.02.2016 09:19

Epizoda 12. Proč si Británie a Spojené státy nepřály zabránit druhé světové válce? (2)

RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk

Dušan 195.?.?.?

"Jak Hitler, tak i Stalin se plně vymkli mezinárodní bankovní kontrole a"

To samozrejme nieje pravda. Toto tvrdenie platí len o Stalinovy. Podľa analýz toho čo povedal sa dostal do pozícií kde mohol hovoriť do riadenia štátu cez zasvätenie do "slobodomurárskej lóže" a tí ktorí riadia tie lóže nechápali že Stalin bude jednať podľa svedomia a nie podľa hierarchie.

Všimnite si detail o odchode Trockeho zo SSSR a postupný nástup Hitlera (tým že sa vedelo koľko dlží Nemecko už Bankári (zasvätení aj nezasvätení) mohli tvrdiť, že môžu požičiavať nemecku a že budú mať zisky z toho.

Hitlera si vybrali podľa jeho psychického profilu. Možno mu pomohli napísať (nielen vydať) "jeho" knihu Mein Kampf.

Toto je tak trochu už kompilát mojich názorov:
Keď Stalin vyhnal Trockého, tí čo riadili Trockého, Lenina a mysleli si že riadia Stalina, zistili že Stalina už neriadia a vedeli že je oboznámený s ich cieľmi (alebo ich tušil čiastočne). Začali riešiť ako rozbiť ich marxistický projekt (útok Hitlera na SSSR a tým zničiť veľa "biomasy" podľa možnosti čo najviac Slovanskej) a znova ho postaviť v správny smer.

Toto je už istina:
Stalin bol skutočný bolševik. t.j. myslel na väčšinu (podľa možno na skoro všetkých) (netvrdím že nerobil chyby)

345245

Tí dvaja sa podľa mňa mýlia. Pravdepodobne podľa svojej morálky a svojich želaní.

Konkrétne ide o " V nadcházejících mírových rozhovorech v Ženevě se bude diskutovat o budoucí podobě Sýrie a Putin údajně chce po Assadovi, aby přijal kompromis v podobě rozdělené Sýrie. "

Ak by sa toto stalo tak Rusko prehralo. Jediné ospravedlnenie by bolo v prípade Kurdou a konečne vznik Kurdistanu (čo v súčasnej situácii by bolo nerozumné). Inak si myslím že rozdelenie Sýrie je zlé riešenie.

Podľa mňa rusko tlačí aby Asad sa musel dohodnúť na usporiadaní riadení štátu (hovorím samozrejme o klane ktorý stojí za Asadom ten by po ostrej výhre Asada nad ISIL mal príliš veľké oči). Keď sa teraz dohodnú (pravdepodobne niečo na štýl federalizácie ale hlavne pôjde skôr o mierne oddelenie kultúrnych okruhov ale štát ostane kompaktný) spolu pôjdu proti ISIL a obyvateľstvo nebude mať problém ostať pospolu. Klany (aj opozičné) nebudú môcť veľmi vyskakovať.


To prímerie (boj s ISIL t.j. idiotmi ostal) bol majstrovský ťah na stabilizovanie obyvateľstva!

347045

30.03.2016 16:15

Pláč nad ukradenou Evropou

tento plač.

Dušan 195.?.?.?

Si myslím že Stalker nechápal prečo sa mali na západe tak dobre. Pretože celí čas žili na úkor 3sveta, plebs dostával na západe odrobinky "zo stola mocných" a relatívne dobrý život aby sa nebúril.
A áno ako východo europania (čítaj slovania) čiže mi, máme inú náturu. U nich preformátovanie začalo už oveľa skôr. A aj to švajčiarsko (ktoré je stredom jeho európy) nevzniklo len tak. Prečo myslíte že má pápež ako ochranku ŠVAJČIARSKU gardu?!
p.s. viete prečo bolo stredom európy pretože sa v dobách jazdcov a holubových listonošov dalo z neho všade dostať (relatívne rýchle).

Popravde niesom rád že patríme do európy a ešte horšie znášam že sme v EU(plánuje sa u nás rovnaké pre formátovanie ako u etruskov (myslím tých pôvodných)) ako ostatných pôvodných obyvateľov tejto časti sveta systémom "kultúrnej spolupráce".
Chcem tím povedať, že prebehne tvrdší úder ako implementácia historicky reálneho kresťanstva. Hovorím o čiastočnej výmene obyvateľstva a zmene svetonázoru ešte k horšiemu.

Nikto nie je viac beznádejne zotročený ako otrok ktorý si myslí že je svobodný!

Pričom svoboda nieje voľnosť ale:
svoboda= SVedomie BOhom DAné

347268

08.06.2016 11:33

Konec M. A. D. – začátek šílenství

RE: USA už od počiatku studenej vojny plánovali prekvapivý jadrový útok proti ZSSR

Dušan 195.?.?.?

Všetky plány ktoré vznikli po roku 1953 (tipujte prečo hovorím o tom to roku). Slúžili na odstránenie hegemónie zriadenia/ideológie, ktorý panuje v SŠA a celkovo na celej západnej európe.

ps. Ale odstránenie 426 MILIONOV ĽUDÍ mi neprišlo ani za mák milé.

349346

09.06.2016 10:19

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

RE: Hloupý článek, hloupé argumenty

Dušan 195.?.?.?

A hlavne Komunizmus (nie mrakizmus/marxizmus) je kráľovstvo božie na zemi t.j. spravodlivá spoločnosť podľa božieho zámyslu.

349378

09.06.2016 13:30

Švýcarsko se zřeklo životního komunismu

RE: Hloupý článek, hloupé argumenty

Dušan 195.?.?.?

"Bezpeněžní společnost je něco jako směnný obchod?" - tento tvoj vývod je nepochopením koncepcie, je podľa stavu tvojho vedenia a reálnej morálky

Prirovnávaš to k súčasnej koncepcii spoločnosti kde existuje skryté alebo neskryté otroctvo a kde existuje rádoby reálna elita a plebs.

349383

18.07.2016 11:59

A teď si vás, holoubkové, podám, že vás vlastní máma nepozná

Som čítal

Dušan 195.?.?.?

že zmizlo pár stíhačiek a 24vrtulníkov a niečo z 90 atomoviek B61. Čo už by bolo silné kafe ak samozrejme to nieje výmysel alebo dezinformácia.

Veď Iclik (či ako sa volá tá základňa ) je pod správou SŠA tak ako by mohli zmiznúť tie hore uvedené zaujímaví položky. Majú to určite vlastnú vojenskú políciu a stráž.

350581

20.07.2016 08:25

Vynořují se vazby mezi Clinton a záhadným tureckým duchovním

RE: dokazuje to

Dušan 195.?.?.?

Nikto/Niekto sa naozaj snaží odstaviť miestnu americkú elitu. Prečo myslíte že sme sa takéto informácie dozvedeli?

A týmto sa pripravuje zábavná cesta po návratu Gulena do Turecka . T.j. už o ňom sa bude vedieť že je škaredý, takže bude sa môcť proti nemu bojovať ako proti vonkajšiemu nepriateľovi zo strany "humanistov".

Také krásne priehľadné.

350619

12.08.2016 09:43

Místo jaderného odzbrojení jsou tu americké atomové bomby pro Evropu

RE: Desať pravidel vojnovej propagandy

Dušan 195.?.?.?

A hlavne "8. Uznávané osobnosti, vedci, umelci a intelektuáli podporujú našu vec
"

Kto povedal že tie ktoré osoby sú aj osobnosťami. V prípade umelcov ale aj intelektuálov je to dosť diskutabilné. U vedcov a riaditeľoch to sa dá nejako obhájiť.

351251

K článku a dodaniu informácií:
Celí tento článok vidím na akciu tajných služieb (ruky GP).

problém tohoto zhrnutia nieje ani tak v jeho faktologii ale prečo práve teraz.


K obsahu článku:
Mimochodom nieje ani tak problém v tom že sme dovolili vymývať našim mladým mozgy, tou liberálnou ideológiou (a všetkými jej odtieňmi) a nastaviť tak človeka aby automaticky zradzoval svoju vlasť. Ale v tom že tie základy vlastenectva niesu dosť silné aby odolal na svetonázorovej úrovni tomu vymývaniu.

Proste, priemerne slabo vychovávame našu budúcnosť t.j. našich mladých. A nestávajú sa z nich ešte pred pubertou (začatia pohlavného dospievania) Čelo-vekovia.


Túto faktologiu si ale treba zapamätať a pri dotyčných osobách je treba sa mať na pozore. Ale hon na nich konať je nezmysel.

362697

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 5

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,39 Kč
Libra
29,13 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,36 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,88 Kč
100 maď. forintů
7,34 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,04 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 871,75 Kč
1 unce stříbra
522,63 Kč
Bitcoin
412 058,19 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?