Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 10 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.09.2015 09:23

Válka začíná v nás samých

RE: no nazdar

35.?.?.?

To co je převzato z judaizmu je skutečně často univerzální. Jednak to židé ukradli z velké částí okolním mocnějším a významějším civilizacím a pak některé náboženské prvky (kněží, obětiště/chrámy, nákladné a složité ceremonie, atd.) jsou známy už od doby kamenné. Přesto někteří ignoranti vyčítají křesťanství věci, které tou dobou praktikovali i všechny ostatní civilizace a v mnohem brutálnější formě. Nějak si nevybavuji, že by ve středověku někde byl nějaký rovnostářský sociální stát, už jen proto, že na to tehdy nebyly materiální zdroje [smích])

Naopak, pod vlivem křesťanství došlo k ústupu z otrokářské společnosti k nevolnictví a později z nevolnictví ke svobodě. Než to tu převzal žid a uvrhnul nás do finančního otrokářství horšího, než bylo to v antice.

339862

05.12.2015 21:03

Trocha biblického ponaučení

další ignorant co se považuje za odborníka

35.?.?.?

Další ignorant, který se povyšuje nad učené teology. Už jen to porovnání překladů je pitomost. Kralická bible je totální paskvil stvořený sice v dobré víře, ale nevzdělanci, takže zcela překrucuje význam původních vět. Nejuznávanější je asi ekumenický překlad.
Jenže přeložit něco z tisíce let mrtvých jazyků, z doby kdy lidé mysleli zcela jinak a měli úplně jiný světonázor, to je zatracený oříšek. Aby to sedělo aspoň na 90% to už je skoro nemožné.
Už jen jednoduchý překlad z řečtiny nebo latiny je problém. Třeba "logos" z klíčové pasáže bible se překládá do češtiny jako "slovo" jenže v řečtině to mělo mnoho dalších významů, které pak zcela mění význam řečeného: https://cs.wikipedia.org/wiki/Logos
A hebrejština nebo aramejština, to už je úplná překladatelská tragédie.

Dál autor ve svém ignorantství nerozlišuje Nový zákon a Starý zákon. Pro křesťanství je závazný ten Nový, který je prakticky popřením toho Starého židovského (kvůli tomu taky ježíše ukřižovali).
Teologicky nevzdělaný člověk nechápe, že Starý je součástí křesťanské bible jen z náboženských a tradicionalistických důvodů. Ale na to lze dojít i po přečtení krátkého Nového zákona, kde se v celé jedné pasáži ježíš drsně obouvá do židovských náboženských tradic a neváhá označit židy odmítající přijmout křesťanství za syny satanovy:

viz Jan 8,43 :

"Proč mou řeč nechápete? Proto, že nemůžete snést mé slovo.
Váš otec je ďábel a vy chcete dělat, co on žádá. On byl vrah od počátku a nestál v pravdě, poněvadž v něm pravda není. Když mluví, nemůže jinak než lhát, protože je lhář a otec lži.
Já mluvím pravdu, a proto mi nevěříte.
Kdo z vás mě usvědčí z hříchu? Mluvím-li pravdu, proč mi nevěříte?
Kdo je z Boha, slyší Boží řeč. Vy proto neslyšíte, že z Boha nejste.“

Takže autor si ani pořádně nepřečetl Nový zákon, natož mnohem obsáhlejší Starý a odvažuje se tu tvrdit takové nesmysly.

342789

05.12.2015 21:14

Jak Rusko drtí tureckou hru v Sýrii

RE: Escobar to věděl

35.?.?.?

ISIS je ISraelský Islámský Stát takže to moc nepřekvapí, ale kdeže ta zpráva byla zveřejněn? V ČT asi ne [velký smích]

342790

05.12.2015 21:22

Jak Rusko drtí tureckou hru v Sýrii

RE: Fatální omyl

35.?.?.?

Nejste trochu moc optimistický? Po celé zeměkouli mohou být tajně vybudovány tisíce soběstačných podzemních krytů s nadzemní farmou, která navenek vypadá jako milióny podobných zemědělských usedlostí . To není možné vysledovat a zmapovat. Natož kryty s malým pozemkem a pouhým vstupním otvorem.

Souhlasím ale s tím, že jim začíná pořádně téct do bod a jejich političtí sluhové jsou z toho tak hysteričtí, až je to k smíchu.

342791

19.12.2015 13:53

Jak jsem si nepochutnal

Kočka - biorezonátor

35.?.?.?

Tohle koluje na internetu. Nevím co je na tom pravdy, ale je to celkem zajímavé:

Energetika koček je velice užitečná pro lidské zdraví. Znáte to, přijde k Vám kočička, začnete jí hladit, zvíře se k Vám postupně lísá víc a víc, hraje si s Vámi nebo se uvelebí na Vašem klíně. Možná si to ani neuvědomujete, ale zatímco se bavíte s kočkou, Váš tep se normalizuje, arteriální tlak se snižuje, zlepšuje se mikrocirkulace Vašeho těla, pomalu mizí napětí cév a hladkého svalstva, uvolňujete se, snižuje se Vám případná bolest. Všechno tohle je důsledek biorezonančního efektu.

Kočky jsou přirozeným příkladem biorezonance, dělají to neustále. Všude kolem sebe vytváří osobitou atmosféru klidu, zmenšují množství konfliktů v rodině, při ZOOTERAPII se doporučují pro hyperaktivní děti, kteří se po kontaktu s kočkami zklidňují, naopak děti mlčenliví, uzamčení do sebe, začínají být aktivnější, veselejší, lépe se zapojují do společnosti.

Kočky dokáží vycítit i ty nejjemnější pocity stresu, nervozity, ustaranosti, agrese nebo smutku u člověka. V takovém případě se prostě jen přijdou přimazlit nebo se položí na Vás a začnou vrnět.

Je těžké představit si kočku, která by nevrněla. Už od samého narození vydávají kočky tento prapodivný zvuk, jen některá častěji a některá méně často. Ale je to opravdu pouze zvláštní zvuk? Není...

Kočičí vrnění není jen zvláštní písnička, kterou si rády pobroukávají, je to vibrace. Je zajímavé, že všechny kočky, bez výjimky na rase, pohlaví, věku nebo velikosti vrní o stejné frekvenci – 24 cyklů za minutu. A pokud jste si někdy zkusili dát ucho těsně k vrnící kočce, mohli jste si všimnout, že ať už posloucháte kdekoliv na kočičím těle – na bříšku, hlavičce, krku nebo zádech například – vždy je vrnění slyšel se stejnou intenzitou a hlasitostí.
„V takovém případě, čím kočka vrní? Odkud tedy vychází ten prazvláštní zvuk,“ řeknete si. „Takhle to vypadá, že kočka vrní prostě celá!“ Ano! Kočka, jako přirozený biorezonátor, propouští rezonanční vibraci celým svým tělem. Vědci se doposud pořádně neshodli na tom, kde je tedy skutečný zdroj vrnění, nicméně ať už je to cokoliv, umí s tím kočka nakládat velice dobře. Během chvilky jí začne vibrovat celé tělo stejnou měrou, takže je ve výsledků úplně jedno odkud to pochází. Proč ale kočky vrní? Přeci je příroda neobdařila touto úchvatnou schopností jen kvůli tomu, aby pomáhala lidem. Ne – je to jejich druh komunikace a navíc to udržuje kočku zdravou*.

Všichni víme, že se o kočkách říká, že mají 9 životů. Celých 9 životů! Kočky se v letu umí perfektně otočit vždy na packy tak aby mohly přežít i větší pády. Kočky si poradí se spoustou věcí a ta nejúžasnější schopnost je samoregenerační biorezonanční proces.

Při zkoumání této kočičí vlastnosti si...

Automaticky kráceno

343305

09.11.2016 16:05

Hysterie protikuřáckého běsnění už nemůže být vyšší

kuřácké "soukromé kluby" jsou povolené

35.?.?.?

Nač tolik hysterie?
Nikdo nebude zakazovat tzv. soukromé kluby, což je v podstatě totéž co hospoda, akorát to má místo kliky z venku kouli a zvonek, takže vám musí otevřít zevnitř tlačítkem. Navíc to nemusí splňovat desítky hygienických předpisů jako hospoda. A kouření tam nikdo ani zakázat nemůže.

Pokud je kupní síla kuřáků dostatečná, tak budou tyto "kluby" vznikat jako houby po dešti.

353249

22.06.2018 19:54

Neskutečná chudoba hudebních žánrů

RE: Proč tam lezete?

35.?.?.?

Mám pro vás zcela zdarma skvělou radu. Prodejte byt v tramtárii a kupte si jiný někde v blízkosti VŠ kolejí nebo v blízkosti fakult VŠ kde studují převážně holky (ekonomka, medicína, pedagogika, možná přírodověda). To vám budou přímo před oknem promenádovat od rána do večera výstavní kusy. Nebo aspoň poblíž. Stačí si sednout venku na lavičku a jen slintat [velký smích]

364853

10.11.2018 15:12

Proč by Trump chtěl závody ve zbrojení?

RE: Protože musí

35.?.?.?

Ve skutečnosti SSSR uzbrojil USA. Nebýt brežněvovy vlastizrady, kdy daroval raketové technologie USA, tak by USA neměly ani vesmírný program ani strategické mezikontinentální rakety.

SSSR byl rozložen zevnitř vlastizrádci a zaprodanci, které dodnes můžeme vidět jak okopávají kotníky Putinovi a zaprodávají Rusko u části západu, z části Číně.

Proč se Rusové tak rychle vojensky stáhli (nejen) z Československa a přenechali zcela volné pole USA a NATO? Ty pindy o hrdinném Kocábu nelze brát ani trochu vážně.

Jen naprostý idiot by přenechal roky těžce bráněné pozice svému úhlavnímu nepříteli. A nebo vlastizrádce.

367696

10.11.2018 15:22

5G pokusy v Haagu. Vysledkom su stovky mrtvych vtakov padajuce zo stromov

RE: Každé elektromag. záření je od jisté úrovně nebezpečné.....

35.?.?.?

Nejde jen o zisk nadnárodních firem. Ty firmy se přímo podílí na vymýšlení plánů na genocidu populace.

Proč si myslíte že na celém západě děti chlemtají po kýblech Cocacolu která obsahuje tak šílené množství cukru že do dospělosti jim to s jistotou zcela odrovná inzulinový systém.

A proč si myslíte že se tímto jedem dají uvolnit i velmi zarezlé matice, kolik to obsahuje kyseliny fosforečné, která jim zozpouští kosti?
Kyselina fosforečná byla za komunistů používaná výhradně jako odrezovač a jako přísada do extra žíravého čističe WC.

Nějaké mikrovlnné smažení mozků v české kotlině plné slovanských untermenschů je proti tomu čajíček.

367697

13.12.2018 19:04

Francouzská lekce

RE: Kapitalismus byl zajímavý,

35.?.?.?

Psáno přes proxy. Zrušeno.

368450

Káva pro Zvědavce

30

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 77 čtenářů částkou 10 636 korun, což je 30 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 1

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 0

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 9

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla11.02.20 09:15 Česká republika 10

Měnové kurzy

USD
23,21 Kč
Euro
25,05 Kč
Libra
29,92 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,33 Kč
Švýcarský frank
23,61 Kč
100 japonských jenů
20,72 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,40 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
36,19 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 738,04 Kč
1 unce stříbra
428,78 Kč
Bitcoin
225 037,90 Kč

Poslední aktualizace: 21.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?