Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 11 příspěveků, 2 různá jména: ID, pete.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

30.01.2007 21:23

Demonstrace Ne základnám

Zradar

pete 213.?.?.?

No dneska v plzenskym deniku byla anketa- hlasujte pomoci mobilu (SMSkou). Tyvoe ja ze jako budu hlasovat, uz skoro pisu ze NE, v zadnym pripade to tady nechci, este je to kousek od nas a pak si ctu znovu text ty anketni otazky.

No prasarna nejvetsiho kalibru. Predkladam vam tady text. To bych se zeblil. Takhle snadno manipulovat verejnym minenim to snad ani neni mozny.

Čiže. Anketni otazka na oblbnuti lidu:
Zvýší radarová základna bezpečnostní rizika České republiky? ANO /NE.. Odpoved necham na vas. Kazdopadne svinstejc polozit snad ani nesla..

127413

08.08.2015 23:16

Psychologický profil multikulturalistů

RE: Chuderka nechápavá ...

ID 213.?.?.?

A co takhle se seznámit s tím, jak některá náboženství vznikla -
Islám:
http://www.ivcrn.cz/byl-allah-pohanskym-bozstvem-k... , http://www.kleio.cz/main/index.php/anav-sp-2098231... , http://anglictina-temata-maturita.blogspot.cz/2015...

Křesťanství: http://gnostica.cz/uvod.html

337766

10.10.2015 22:00

Ruská „výchovná“ salva zničila světovládu USA

RE: Je pekne

ID 213.?.?.?

...trosku si to pleties. v '68 nas neprisli okupovat, ale prisli si nas podrzat. ... Dobrá, tedy porovnejme Československo a Salvador.
První akce - 300 tisíc vojáků, bleskový ovládnutí země, nebojovalo se, jednotky až desítky mrtvých - to v podstatě odpovídá nehodám při takovejch manévrech.
Druhá akce - cca 5 tisíc "poradců", dvanáct let války, 80 000 mrtvých.
Když už to muselo bejt, to je holt reálná geopolitika, jsem rád že to provedli Rusáci prvním způsobem a ne Amíci druhým.

340514

06.11.2015 13:35

Konspirační teorie? Ne, neznám...

RE: Článek vodí lidi aspoň trochu za nos

ID 213.?.?.?

Domnívám se, že nečtete dost pozorně: tato stať je uvedena slovy "Tady máte bajku z historie:" a ukončena slovy "Připusťme, že to jsou báchorky." Čili autor ví.

341455

03.12.2015 16:29

Trocha biblického ponaučení

Pro autora i ostatní zvědavce

ID 213.?.?.?

Tohle je třeba přečíst, předejde se spoustě diskusí a nedorozumění...
http://gnostica.cz/uvod.html

Od ranné puberty jsem nemohl bibli brát vážně pro četné excesy, například: Exodus, 4. kapitola, "21. I řekl Hospodin Mojžíšovi: Když půjdeš a navrátíš se do Egypta, hleď, abys všecky zázraky, kteréž jsem složil v ruce tvé, činil před Faraonem. Jáť pak zatvrdím srdce jeho, aby nepropustil lidu." Takže bůh ze svý moci zatvrdí Faraonovo srdce aby mohl ukázat jakej je bezcita... Taková férovka, přerazím ti nohy a pak budeme běhat o závod...

342688

06.12.2015 15:36

Karma národů – hlubší příčiny islámské invaze

RE: Jistě, muslimové by spustili hurónský řev o lidských právech,

ID 213.?.?.?

Muslimove byli do 13 stoleti ... cca stejní jako teď.
Doporučuji shlédnout celé, pokud nemáte čas, alespoň od 10:00 minuty po cca 21:45 minuty, Těch 12 minut Vás nezabije...
https://www.youtube.com/watch?v=Im0IisZ77QI&featur...

342828

04.03.2016 19:42

Pomalý debakl Evropy

Zachránkyně Evropy?

ID 213.?.?.?

Už delší dobu se mi honí hlavou podivná představa, tak ji dám veřejně ke strhání: Představa, že za nějakých dvacet, třicet let národovci budou stavět Merklové pomníky jakožto zachránkyni Evropy.
K vysvětlení – známá poučka praví, že pokud hodíme žábu do hrnce s horkou vodou, ihned z něho vyskočí. Pokud ji však hodíme do hrnce se studenou vodou a pozvolna ohříváme, žába nepostřehne nebezpečí a uvaří se.
Když se podíváme na počty již usazených imigrantů v Evropě, jde o obrovská čísla. Obsazené území kolonizují – no go zóny. A místo odporu, neuvěřitelně stoupá moc multikulti úderníků a sluníčkářů – viz vyasfaltovaná hospoda (v rubrice Ve zkratce), Klinika vs Řízkárna atd, atd. Pronárodní opozice je značně umírněnější a mlčící většina mlčí. Jeden milion imigrantů za rok 2015 je proti stávajícímu počtu nevýznamný. Přesto se voda ohřívá poněkud rychleji, další statisíce imigrantů by mohly žáby probudit. To by mohlo vést až k určité rekonquistě.
Pořád jsem přesvědčen, že Evropani jsou lepší válečníci než imigranti. A vidím jen dvě řešení – odevzdání se do otroctví nebo boj. A pokud boj, radši teď než za padesát let s poměrem 1:1 nebo horším.
Takže, jestli vona Merklová jen nehrkla do hrnce s žábama hrnek vroucí vody. Aby se probraly …

346342

11.05.2016 20:29

Čína plánuje stát se GMO obrem

Tři kamínky do mozaiky. A jeden navíc.

ID 213.?.?.?

1. kamínek: O hypotéze o anorganickém původu ropy jsem poprvé četl asi sedumdesátých letech, ve VTM. Prý díky využití této hypotézy byl SSSR a později Rusko velice úspěšný při hledání ropy tam, kde by ji nikdo nečekal. Hypotéza se pomalu stává teorií - http://www.zvedavec.org/komentare2016/02/6791-vodi...

2. kamínek: Autor hýří radostí, no optimizmem bych raději šetřil. Pokud skutečně Rockefeller odstoupil od svých ropných aktivit, utržené peníze jistě nerozdal na charitu...
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7975-klicova-ud...

3. kamínek: Lze zjistit, nakolik procent je China National Chemical Corporation Čínská?
http://www.zvedavec.org/komentare/2016/05/6884-cin...

No a teď obrázek, který se dá z těchto kamínků poskládat: Rockefeller si uvědomil, že pokud je ropa anorganická, obnovuje se a nachází se na mnoha místech na světě, plán na ovládnutí světa přes ovládnutí ropy asi není možný. Pokud to ale nejde přes energii pro motory, proč to nezkusit přes energii pro žaludky – přes potraviny. Prodá ropná aktiva a investuje do Číny – např. do ChemChina. Dále lze skoupit GMO výrobce, a za levné čínské ceny prodávat GMO osivo všem zemědělcům. Pokud bude levné a bude mít vysoké výnosy, klasické osivo časem zcela zmizí z polí. Pak lze patentované GMO osivo prodávat za libovolné ceny. Kdo nezaplatí, nezaseje. Kdo bude zlobit, nezaseje. A hlad je větší sviňa než drahej benzin…
No a kdyby to nestačilo, je tu ten kamínek navíc: když se ještě Britské listy dali číst, vyšel tam tento článek - http://blisty.cz/art/39420.html . Pokud se ve fázi ještě levných GMO osiv masivně rozšíří GURT , bude dokonáno. A rebelům jako třeba Rusku se může na ty biopole sprášit GURT pyl aby nezlobili. (Nevím, jestli se pšenice a obilí obecně opyluje větrem nebo hmyzem, pokud hmyzem měli by to kormidelníci těžší, ale oni by na něco přišli.)

348442

14.05.2016 10:57

Čína plánuje stát se GMO obrem

RE: Tři kamínky do mozaiky. A jeden navíc.

ID 213.?.?.?

No já bych tu anorganickou hypotézu hned nezatracoval... Koukl jsem se trochu po internetu a vypadá to, že je starší než jsem si myslel - http://www.petroleum.cz/ropa/anorganicky_puvod_rop... . Co se týká aromátů, aromatizace je běžný postup zvyšování oktanového čísla benzínu (za cenu zvýšení obsahu kancerogenního benzenu) - když to zvládne běžná technologie, proč by to nezvládla příroda, vyšší teploty i tlaky má k dispozici. A moře času. http://www.petroleum.cz/zpracovani/zpracovani-ropy... , http://www.petroleum.cz/zpracovani/zpracovani-ropy... . Ono je to hlavně jedno ve věci byznysu Rockefellerů. Pokud se ropa nebo plyn nachází na dalších a dalších místech a nevypadá to, že by bylo možné ovládnout všechny producenty a přepravní trasy, pak pro nadvládu nad světem to není vhodný prostředek. Proč tedy nepřesedlat na jiného koně? Navíc v době, kdy ropné aktivity ještě lze prodat za vysokou cenu a potravinové nakoupit levně.

348527

27.05.2016 18:59

Význam bitvy o Aleppo

RE: Význam bitvy o Aleppo

ID 213.?.?.?

Vyzbrojit a poslat proti Rusku ano, ale ne je…

Pokud je pro Evropu v plánu světlehnědá rasa IQ cca 80 tak je problém v tom, že ony se ty bloncky moc s těma inženýrama a doktorama z Afriky nechtějí pářit… (Kromě staré dobré Anglie, že) Kdybych to dostal na starosti (a Oni mají jinčí koumáky) řešil bych to asi takhle:
1) Zvyšovat napětí s Ruskem (probíhá)
2) Nasunout k hranicím armádu NATO (probíhá)
3) Odebrat zbraně civilistům (probíhá)
4) Nabrat imigranty do policie. (probíhají pokusy)
5) Vyvolat otevřený konflikt – válku s Ruskem.
6) Všeobecná mobilizace – občanů, nikoliv imigrantů – ti přeci nemají vojenskou povinnost, né?
7) Armáda odjezd na východ, na jatka.
8) Naprostá většina evropských chlapů schopných (dom)obrany (a páření…) už nebude překážet. Doma zůstanou imigranti. Lze ještě trochu přidat. Můžou přijet další i s kvérama už se ví že to jde rychle. Pak se připojej k souvěrcům v policii …
9) No a to by bylo aby si pak ti kluci arabský a africký s těma holkama modrovokejma neporadili, no né?

348931

08.07.2016 11:38

Nobelova cena nedokládá, že dotyčný má mozek

RE: Za zamyšlení stojí,

ID 213.?.?.?

No u některých českých vědců bych ty uvozovky vypustil. (1) To, že paraziti dokáží měnit chování oběti je fakt. (2) To, že si člověk nedokáže připustit, že něco tak malého jako je toxoplasmosa může měnit jeho skvělou psychiku, je projev bohorovnosti a ignorantství společnosti. To, že pravděpodobnost autonehody je 2,7x vyšší u lidí nakažených „neškodnou“ toxoplasmosou, je fakt. A to včetně smrtelných nehod. Když toto Flegr objevil, spočítal, že toxoplasma je vlastně nejsmrtelnější nemoc vyspělých civilizací. A reakce společnosti? Měla by být asi tak: A) objev vědecky vyvrátit, prokázat chyby v metodice, datech, atd. Dál klid. B) objev se potvrdí (stalo se) – pak na něj reagovat vhodným způsobem - testy u řidičů, při positivním výsledku upozornit řidiče na riziko, označit auto podobně jako u hluchého, vyřadit z hromadné dopravy – piloti, strojvedoucí, autobusy… Nebo C) - Ano, céé je správně – ignorovat to a udělit anticeny. Pro vrchnost z toho nelze vytřískat prachy jako z chřipek, na plebsu nezáleží. Takže až bude v rádiu zpráva o počtu mrtvých na silnicích za tento víkend, vzpomeňte si na tu malou bobulku a na IG Nobelovku a třeba na jahody s tvarohem. Těch jsem v dětství spořádal kvanta. A že do jahod chodí kočky kálet to je fakt. Ale nejen naše, i sousedovic… Jinak by tam chodily myši, tak to vyjde nastejno.

A k těm vědcům obecně: domnívám se, že se význam inteligence přeceňuje. Jde jen o jednu složku osobnosti. Pro vědce je navíc důležitá ta část inteligence která umožní jít do detailu, naprosto může přitom postrádat cosi jako přehledovou inteligenci, sociální inteligenci, to co jsem u své babičky vnímal jako životní moudrost. Třeba Hobza (3) jistě není zlej a už vůbec ne blbej. Přesto ta jeho jistota, že slušnej člověk MUSÍ dělat dobrou politiku, … No vrchol naivity. Ve videu cca 10:20.

K článku: v článku uvedené informace mě jen utvrzují v tom, že pokud Rockefeller odešel z ropného byznysu, nelze to vnímat jako jeho porážku, spíš naopak. (4)


(1) - https://cs.wikipedia.org/wiki/Jaroslav_Flegr
(2) - http://21stoleti.cz/2007/07/20/parazite-si-v-nasic...
(3) - https://www.stream.cz/slavni-neznami/10010694-pave...
(4) - http://www.zvedavec.org/nazory_6909.htm#ptr348442

350240

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 68 čtenářů částkou 9 439 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla11.02.20 09:15 Česká republika 10

Výzva a prosba o pomoc: Zbývá jen pár dní na to, abychom zabránili opakování historické potupy. 11.02.20 07:45 Česká republika 2

Jsme horší než nacisté10.02.20 12:37 USA 1

Indie pošilhává po Velkém bratrovi po vzoru Číny10.02.20 10:21 Indie 1

Na ruské základně nouzově přistálo letadlo, téměř ho zasáhla syrská raketa07.02.20 10:54 Sýrie 3

Česko pošle Maroku skoro sto milionů korun na boj s migrací07.02.20 08:55 Česká republika 4

Německo šílí: Durynský premiér po jediném dni rezignoval. Vyčítali mu hlasy od AfD06.02.20 15:51 Německo 5

Vylodění okupantů v Pozzallo - Itálie 2.2. 202005.02.20 10:30 Itálie 4

K čemu cvičí černoši střelbu na střelnici v Praze Michli?04.02.20 21:23 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
23,09 Kč
Euro
24,98 Kč
Libra
30,07 Kč
Kanadský dolar
17,42 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,53 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,85 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,13 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 049,80 Kč
1 unce stříbra
419,61 Kč
Bitcoin
229 340,41 Kč

Poslední aktualizace: 18.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?