Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 25 příspěveků, 1 jméno: Zvirak.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

06.10.2014 16:23

Dopis Sobotkovi

Benesh-dekrete

Zvirak 89.?.?.?

Zrušit Benešovy dekrety? To by nejprve museli vrátit život všem zavražděným Čechům a narovnat všechny křivdy - že je jich nebylo málo..
A to nemluvim o tom, že těmi dekrety jim byly poníženy válečné reparace vůči českým zemím

Jinak tu sudeťáckou pakáž (u nás v Čechách) bych hnal svinským krokem. A ještě všechny z nich pranýřoval..

Dr. Beneš v Lidicích:
http://www.youtube.com/watch?v=TtpxzUSdAtk

318633

16.01.2015 22:53

IDěs opět útočí na pana prezidenta

Technická

Zvirak 89.?.?.?

Při pohledu na graf mě napadá jen taková technická poznámka:
A. Babiš a skupina Penta (jsou jedna parta - spolužáci ze Švýcar), spojení s JaT neznám, ale také bude podchycené.. čili jeden kartel né-li monopol. Chce se mi zvracet už jen při letmém pohledu na graf. Jsou vidět otěže pro zaslepená stáda. Upřímně pořád čekám na chvíli, kdy většině přeteče tzv. pohár trpělivosti, ale poslední dobou se bojím, že k tomu nedojde a je už v zárodku potlačeno..

325329

02.02.2015 11:05

Je demokracia na Západe mŕtva?

RE: Všechno je to o voličích

Zvirak 89.?.?.?

Jen taková technická, většina má 2-3 auta, barák, nebo byt. Ale NA PŮJČKU nebo HYPOTÉKU. tzn. maj to na dluh na celej život.. a balancujou na laně, pod kterým čeká lačný exekutor..
To rozhodně není žádné měřítko. Ve skutečnosti je většina dost chudá, ikdyž si to nikdo nechce přiznat.

326250

05.02.2015 15:28

Velká americká slepá ulička

RE: jak se sedí na lopatě

Zvirak 89.?.?.?

" fuck them" kdyby poslouchali a delali co chceme tak by si mohli zit jako politici v cesku


to si dnad děláte srandu?! vy, že jste zmoudřel? Spíš bych řekl, že s takovým názorem se z Vás stalo bezpáteřní neohleduplné hovado. A ještě to veřejně hlásáte.
A k tomu zmoudření.. ono nepřijde s věkem..

Vám přijde normální zaštítit se velkou armádou a rozkazovat ostatním: Bud budete poslouchat nebo vás zničíme???


(omlouvám se editorovi za invektivu, ale zde je velice příhodná)

326435

18.03.2015 18:22

CNN buší do válečných bubnů

RE: Kovbojkonvoj

Zvirak 89.?.?.?

já jsem zvědavý, kdy pojedou Plzeň - Rozvadov, každý den tudy jezdím do práce. Až je uvídím, celou kolonu u nás patřičně přivítám prostředníčkem vztyčeným z okýnka

329401

29.03.2015 19:13

Jízda v protisměru

RE: oslobodili Plzeň???

Zvirak 89.?.?.?

Chlapče, ty by ses měl probrat. Začnu trochu odzadu, mě by zajímal ten počet lidí, kteří toto osobně prožili a hovoří opačně. Nemluvim o těch, co jim v té době bylo cca 10 let, ale o těch, kteří byli v tu dobu schopni vidět věci i mezi řádky.

Nebudu říkat, že Vám nevěřím, protože možná nelžete, ale spíše bych zpochybnil toho daného pamětníka. Protože ta historická fakta o "osvobozování" Plzně jsou daná a jejich případným ohýbáním, události, které se udály nezměníte.

O americkém osvobození se můžeme dohadovat třeba doaleluja, ale tyto osvoboditele mluví jejich skutky.

Přeneseně by se dalo i užít rčení: "dle skutků jejich poznáte jich" (ovšem teď mám na mysli tu armádu, jež po celém světe šíří vznešenou demokracii na hlavni zbraně)

330062

31.05.2015 20:34

Z hlediska vyššího principu mravního zabití okupanta není zločin

RE: Z hlediska...

Zvirak 89.?.?.?

Franto nemáš pravdu, český voják nemá na zahraničních misích co dělat. Protože je to v KAŽDÉM případě okupant. BEZ VÝJIMKY.
Afghánistán nás nijak neohrožoval a tím, že tam posíláme vojáky si z nich obchodní partnery či přátele rozhodně neuděláme.
A už vůbec nevěřím, že naši vojáci jeli sluníčkově pomáhat a šířit lásku nebo nás, Čechy, ochraňovat atp. Tomu může věřit pouze, s prominutím, myšlení neschopný debil.
Naše armáda má bránit naši zem a ne napadat cizí suverénní státy, (pardon působit na zahraničních misích).
Když se občas od známého (voják z povolání, letectvo) mimořečí dozvídám, kde všude ti naši "kluci" šíří tu pravdu a lásku, chce se mi zvracet. A ani bych se vlastně nedivil, kdyby k nám šli pak taky afghánci šírat pravdu lásku a demokracii.
Navíc, proč by měli nějací vojáci (žoldáci) působit někde v pr*eli, když je nedostatek vojáků tady u nás doma?
Ať vrátí hranice, (vystoupí ze schengenu), vystouí z nato a eu.
Pak bude mít naše armáda smysl, protože pak budou konečně čeští vojáci vojákama a ne žoldákama.

333836

31.05.2015 20:39

USA zahájily nový útok na Rusko

RE: ▬

Zvirak 89.?.?.?

Vašku z Moravy, nevěřím, že vaše příspěvky i v jiných vláknech jsou vašimi osobními nározy a postoji, které se za poslední chvíli ve velkém množství vyrojili teměř pod každým článkem.

Nemohu se ubránit pocitu, že jste k této činnosti motivován jinak než vnitřním přesvědčením. Nemusíte mi to vyvracet, spíš by mne zajímalo, co na to říká vaše svědomí.

Zdraví

Vašek z Čech [smích]

333837

11.06.2015 21:42

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Neúplné krytí bankovních závazků?

Zvirak 89.?.?.?

Průměrný zaměstnanec sice nejsem (programátor), ale věřte, že ty peníze nejsou zadarmo, v konečném důsledku trávím v prácí denně (i s cestou) 13 hodin !!! Pracuji v zahraničí - daně a zdrav. a soc. pojištění jsou stejné jako v ČR.
Dojíždím do práce celkem dost a já si odepsat z daní auto apod. jako osvč nemůžu..

Samozřejmě, že toto téma není černobílé, jen jsem chtěl poukázat na polopravdy a ve výsledku jsou na tom dle mého soudu zaměstnanci o něco hůře.

Např. opravář pračky z vás vždycky trochu odře kůži, součástku za řádově desetikoruny a hodinu práce si účtujou v řádech tisíců - běžná realita.
Při mém ročním nájezdu mám bohatézkušenosti s automechaniky, kteří se mi starají o auto. Většina z nich dělá na černo a nemají moc na výběr. A když někdo dělá na osvč, tak jsou běžnou praktikou takový podvody na zákazníky, jak se je snaží natahovat, že by vám přecházel zrak.
Naštěstí jsem časem sehnal kamaráda, kterému důvěřuji, ale ten mi poodkryl praktiky, které automechanici používají..
Při rekonstrukci baráku u nás pracovali pokrývači a zedníci.. To samé..

k té nemocenské, který si osvč nemůže vzít, protože by přišel o peníze.. Ono je to u zaměstnanců v čr stejně špatné - první tři dny nedostanou nic a pak 60%, výsledek? Každý chodí do práce ikdyž je nemocný, protože by o práci přišel.

A ikdyž se může zdát, že si "žiju nad poměry", rozhodně to tak nevidím a už vůbec mi není lhostejno, jaká se tady svádí ekonomická bitva nejvíce proti té nejpočetnější skupině, kterou jsou lidi s o trochu vyšším platem než minimálním. A tito lidé si to většinou vůbec neuvědomují co se děje, jen si všímaj, že pomalu nemají co jíst.

A k osvč, když někdo není schopen se uživit, ať se jde raději zaměstnat. Na první pohled to zní jako výrok hurvínka, ale v okolí jsem viděl řemeslníky, jejichž práce byla otřesná kvalitou i cenou. pak ale chodí a na všechny strany brečí..
Na druhou stranu taky vím, že to i s prominutím "odsrávají" živnostníci, kteří pracují poctivě atd, ale velké firmy je likvidují.

Další rozdál osvč/zaměstnanec. Když se živnostníkovi poraří nějaký výnosnější kšeft, dostane více zaplaceno atd. vše je tedy v pořádku. Jak dopadn zaměstnanec? Dostane pochvalu před nastoupenou jednotkou a vedení firmy najednou podobně kvalitní práci se tímto nasazením požadují od všech zaměstnanců, ale za stejnou mzdu. Defacto tím zaměstnanec "zpevní normu". A ve firmě stačí jeden takovej debil a je hotovo..

Před pár měsíci jsem četl tady na zvědavci názor jednoho slovenského bratia, se kterým se ztotožnuji. Placení minimální mzdy je cesta do pekla, postupné udušování ekonomiky. Řešením by bylo zvednutí minimální mzdy a zkrácení pracovního týdne. Práce by byla "pro všechny",vystoupení z eu, schengenu atd. Podpora české výroby státem, atd.

334526

12.06.2015 07:28

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Neúplné krytí bankovních závazků?

Zvirak 89.?.?.?

opusi, to se nedá číst ty tvoje slinty. Pětipéčko a Vopice se ti snažili velice trpělivě vysvětlit, jak se věci mají. Ty jsi vůči nim naprosto hluchý a pořád omíláš svoje nastudované poučky.
Pětipéčko to, myslím, teď správně nakousl, že jsi dvacetník a zapálený student ekonomky, ale bez kouska životních zkušenosti, ale za to naivní.

334549

16.06.2015 13:21

Revitalizace Zvědavce

RE: CMS systemy netreba celkom odsudzovat

Zvirak 89.?.?.?

Já se připojuji, nynější vzhled Zvědavce mi plně vyhovuje!! Vzhled je vážně povedený. Dle mého netřeba žádné změny, alespoň co se vzhledu a obsahu týče.

334791

16.06.2015 13:50

Revitalizace Zvědavce

RE: Já si tady vážně připadám čím dál více jako v klubu důchodců

Zvirak 89.?.?.?

Vladimíre, v klubu důchodců nejsi. Ale s tím oslovením mladší generace (ke které se počítám i já), je to ošemetné. Určitě nebude správnou cestou zaujmout pozlátkem, když je tvým cílem objektivně informovat a probudit myslící lidi. Ostatně problém není ve vzhledu tvých strínek, ale v postupném hloupnutí, které může každý vidět kolem sebe. Myslím, že spíše než nový vzhled by mělo být na nás ostatních, abychom rozšiřovali povědomost o zvědavci jakožto o objektivním zdroji informací.

Nový vzhled neodmítám, ale ten starý mi vyhovuje. Je vážně přehledný i líbivý, barvy perfektní. I na telefonní placce se zobrazuje Zvědavec perfektně. Z mého pohledu nevidím důvod proč vzhled měnit.
Ale na druhou stranu chápu, že máš Zvědavce jako dítě a tendenci ho vylepšovat a zvelebovat [smích]
Po výplatě ti taky přes paypal něco pošlu.

334798

26.07.2015 08:20

Válka v Sýrii v bodě zlomu?

RE: právě v bodech zlomu vyjíždějí čeští turisté kam jim sionista určí

Zvirak 89.?.?.?

budu-li předpokládat, že to byli skutečně turisti, pak by mne zajímala jejich motivace navštívit tuto zemi. Nikdo si jen tak takhle ráno neřekne: "Hele zitra jedu do Libanonu". Když chce někdo navštívit zemi jako je Libanon, má alespoň elematární znalosti o tom státě a jak to tam asi funguje. 100% by musel vědět, že v Sýrii to vře a ostatní okolní státy jsou časovaná bomba. Pokdu by to byli opravdu jen turisti, pak to jsou / byli sluníčkáři a vhodní adepti na Darwinovu cenu.

337129

14.09.2015 21:32

Migrantes ante portas

RE: Zajímavý dotaz.

Zvirak 89.?.?.?

Taky si myslím, že pan Hlavsa uvidí mešity až na západ od Chebska, ikdyž si v Praze jistí performeři budou mešitu ze srdce přát.

Pořád jsme Slované, na rozdíl od jiných národů nejsme tak dalece vykořeněni jako západnější sousedi, ikdyž se vícero tisíce let vyskytuje trvalý tlak na zotročení, vykořenění, vyhlazení. České kmeny vytrvaly do dnešních dnů. Zajímavý je i fakt, že přijetí křesťanství jsme dlouho odolávali, (např déle než němci). Spousta slovanských zvyků se nepodařilo vymýtit, tak je církev překryla svými zvyky.
Několik století po přijetí křesťanství byla proti Čechům vyhlášena křížová výprava..
Ikdyž se nám to ze všech stran, někdy více někdy méně podprahově snaží vnutit, slovanům není křesťanství vlastní.

Proč o církvi vlastně píšu? Protože v tom vidím vlastnosti našeho národa, který stále spí a pomalu se začíná probouzet. Až drsná realita vyvede z letargii většinu, bude to celkem mazec.

K těm vlastnostem bych dodal, že další charakteristickou českou vlastnost národa bych viděl schopnost přežít. Zlí jazykové budou tvrdit, že češi jsou zbabělci, podlézači atd. Já bych to zas viděl v souvislostech. Historie čechů je plná výbojů germánů. Nikdy jsme nebyli pokořeni nebo vyhnáni a vždy uhájili naše území. Pokud germáni nějaké území dobyli dlouho je neudrželi.
Problém je, že češi časem čelili větší a větší přesile. A když už nebyla možnost válku vyhrát, zvolil národ jiný způsob jak přežít. I po stovkách let cizázké lucemburské, jagellonské, habsburské nadvládě, byli češi pevní, věděli, kdy ohnout hřbet, ale národ zlomen nebyl. Je to strategie, kdy malý národ odolá mnohem většímu a nepřijde o svoji identitu.

Já bych o nás tolik nepochyboval jako někteří, co nás nazývají čecháčkama, atd..
Jak to už bývá, pravdu se dovíme až se bude lámat chleba, půjde do tuhého..

Navíc jak o těch dnešních připluvších a příchozích mohamedánech přemýšlím, napadá mne zajímavá otázka:
Jakáže to byla podmínka vyjetí blanických rytířů z Blaníku?

339438

15.09.2015 14:08

Migrantes ante portas

RE: Provolání národu

Zvirak 89.?.?.?

Tak teď opravdu nevím, zda je to sarkasmus nebo opravdová lidská hloupost..
V. Havel by se v první řadě měl stydět sám za sebe.

339487

15.09.2015 18:13

Nový trend v porno průmyslu: ponižování bílého muže

RE: žid - vynálezce pornografie

Zvirak 89.?.?.?

jen k té hře.

existuje ještě mnohem horší a dekadentnější hra. Jmenuje se Postal nebo Postal 2 (neplést s logickou hrou Portal).

Postal je hra kde máte hlavní úkol jít koupit mléko (tenhle úkol trvá až do konce hry). Ale cestou můžete (máte) umlátit babičku lopatou, a další horší a horší věci. Dekadentnost graduje. Jen jsem četl recenzi, ani jsem to nezkoušel hrát.. Nechutnost..

Když jsem slyšel v MHD jak se o téhle hře baví 13-leté děti, bylo mi špatně od žaludku. Náramně se jim to líbilo.

339509

27.09.2015 12:46

Victoria Nuland coby učitelka Evropy

RE: zlý človek

Zvirak 89.?.?.?

to je velice zajímavé, také si toho začínám všímat. Ale pozor, má to blízko k antitismu

339987

24.10.2015 23:12

Obama odmítá v Sýrii „spolupráci“ s Putinem

RE: Velice dobre a pravdive napsanej clanek

Zvirak 89.?.?.?

zajímalo by mne, jakou máte představu o Keltech a jejich území a jejich vztahu k polabským Slovanům. Pokud mne pamět neplete, Keltové se smísili s národem Árjů (modroocí blonďáci neplést s árijci !! ), který do střední Evropy putoval z východu (podobnost prasánskrtu z češtinou). Keltové o tom dle legend velmi dlouho dopředu věděli a vítali je jako své příbuzné (byli pokrevní příbuzní) měli i podobné zvyky, filosofii atd. Jejich splynutím vznikli Slované. to jen poznámka ke keltům a slovanům

a mohu rozšířit i o kmen chbanů, delší časový úsek byly české země až po Bayreuth, když se o tom s němci bavím, prskají a nevěří [smích]

341013

07.11.2015 19:52

Konspirační teorie? Ne, neznám...

RE: Článek vodí lidi aspoň trochu za nos

Zvirak 89.?.?.?

pětipéčko, nejsi sám kdo má vysoké technické vzdělání. Už delší dobu si všímám tvých příspěvků. Občas s tebou souhlasím, ale co týká tvých názorů na "technično", jak tu někdo v jiné diskuzi velice trefně použil, velmi silně s tebou nesouhlasím. Naprosto nechápu, jak můžeš obhajovat a překrucovat technické záležistosti a aspekty 9/11. Dále Tesla je srbský fenomén, dle mého nepochopený dobou a ani tou naší..
Vtip je v tom, že nikdo nedokázal, že pravdu nemá. Dle mého jeho myšlenky mají obrovskou budoucnost. To, že to dnes nechápeme neznamená, že jsou to blbosti.
Velice zvláštní jsou i okolnosti jeho smrti jen tak na okraj.
(taková drzost, že nějaký slovan/slave by měl takové vynálezy o kterých se za mořem nikomu ani nezdálo, tím méně nýmandovi Edisonovi. Příčí se mi použít termín jeho přotějšek. To by byla urážka Tesly)

Přijdeš mi jako taková technická inkvizice dneška. Poslední dobou si toho začínám všímat víc a víc. Spoustu inteligentních a vzdělaných lidí se schovává za svůj titul a odmítá použít svůj vlastní rozum. Možná ze strachu, že by se jim zbořil svět z karet, nebo z ostudy, že by se ukázalo, že neměli pravdu (ach to ego).

Ještě bych zkusil napsat, jak říká Pjakin, se díváš na věc předem stanovenou matricí, takže vidíš zkreslenou realitu. Nehodící fakta ignoruješ..

Navíc to zatvrzelé zastávání akademicko-politických stanovisek a vědomé přehlížení jasných a zásadních faktů má analogii ve vztahu -- věda x víra.
Pětipéčko, tvé obhajující příspěvky (zvlášť 9/11) jsou daleko více vírou než vědou.

V tom je ostatně problém současných věd i technických (ovšem zvláště žvanivých věd). Všechny postuláty a axiomy by měly být podrobeny kritice.

341544

15.11.2015 21:23

A pak, že nemáme u nás pracanty

RE: Hasek je duvod proc Sobotka jedna jak posranej

Zvirak 89.?.?.?

já bych to řekl jinak, než:

nelze ukázat horšího !!

To, že ho někdo považuje za slušného je hrubá neznalost jeho činnosti !

341892

02.01.2016 14:45

Prezident Zeman svým projevem pomohl této zemi

RE: Prezident s ručením omezeným - škoda

Zvirak 89.?.?.?

Davide, mohl bys, prosím, specifikovat v čem je přesně socialismus nejnespravedlivější? Chápu-li to dobře, ty bys chtěl, aby tu byl kapitalismus v té nejryzejší a nejčistší podobě? Tj bohatí si žili silně nad poměry většiny, která je chudá. Pokud můžeme vůbec tvrdit tak máme zkušenosti jak se socialismem a dnešním kapitalismem.
Po tom co tyto dva režimy předvedly, můžu s čistým svědomím říct, že kapitalismus vytváří daleko větší podhoubí pro lidské hyeny a svině. Dokonce jsou pak tito oslavováni jako úspěšní a vzorem pro ostatní. To je to dle mého ten nejnespravedlivější systém.

Děkuji za odpověď

Vašek

343770

23.01.2016 18:31

Genderová analýza filmu Sněhurka a lovec

RE: Chyba hned na začátku

Zvirak 89.?.?.?

že umí autorka česky ovšem nic nemění na tom, že má naprosto vymytý mozek. Je to prostě blbka.

344817

28.02.2016 16:29

Vodíková budoucnost lidstva: věda, hospodářské a politické souvislosti

RE: Obnovování

Zvirak 89.?.?.?

že neznáš část cyklu, znamená to, že neexistuje? To je ale velmi hloupé..

je to podobný přístup jako má ppppp. Bohužel se vždycky chytne evidentního doočíbijícího nesmyslu a pak vytváří nejrozstodivnější konstrukty, aby obhájil těžkotonážní teorii na hliněných nohou. Jak říkal Pjakin. Říkat pravdu je snané..
Ale dokola lhát... (i sám sobě)

345972

29.02.2016 20:40

Vodíková budoucnost lidstva: věda, hospodářské a politické souvislosti

RE: Obnovování

Zvirak 89.?.?.?

Asi jsi mi neporozumněl, v mém příspěvku nebyla žádná invektiva, jen jsem uvedl, že tento způsob přemýšlení je hloupý. Proč? Protože považovat pouhé nedokázané dohady za postuláty je nedospělé, ne-li přímo hloupé. Na tom není nic osobního, je to fakt. Pokud bychom se na toto téma bavili, primárně bys musel dokázat, že je tento "postulát" pravdivý, čili bys musel najít fakta. Pak bychom mohli diskutovat dále. O tom jak vypadá země směrem do svého jádra jsou také jen teorie, které se hodněkrát se změnily a stejně to vypadá, že se ještě budou měnit. Čili tvrdit, že známe proces výroby/tvorby ropy je stejně domýšlivé jako tvrdit, že známe původ života na Zemi. Jsou to jen dohady. Které se v případě ropy navíc ukázaly být liché. Ve čtrnáctém století se "tehdejší vědecká špička" dušovala, že je země placka. A kde byla pravda? Tu znalo povícero starověkých civilizacích a my ji objevili tepre nedávno. V dnešní době si stále více všímám (v akademické obci ovšem nejvíce) řekněme vědecké nadutosti. Mnohokrát jsme se mohli přesvědčit, jak omylná je naše věda a jak je chybné spoléhat se na axiomy vědeckých kapacit. Např. geologie, egyptologie, antropologie, astronomie....

Abych to shrnul, stačí selský rozum a kritické myšlení.

345994

06.03.2016 23:05

Uvězněn v autě

RE: agenti Škodovky

Zvirak 89.?.?.?

šel jsem podobnou cestou, poohlížel jsem se po novém autě a byl jsem rozčarován, co dnešní trh s novými auty (ne)nabízí. Nakonec jsem našel srdcovku Saab 9-5 2.3 Turbo MY04, který jsem nechal předělat na LPG. Je to ještě poctivá konstrukce a z dob, kdy ještě auta odolávala moderním kurvítkům. Svezení naprosto komfortní a pohodlné, motor velice silný (184kW+) a přitom úsporný a ekologický. A má ještě čudlíky ve dveřích [smích]

346488

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,47 Kč
100 japonských jenů
20,96 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 158,18 Kč
1 unce stříbra
528,26 Kč
Bitcoin
412 730,77 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?