Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 14 příspěveků, 6 různých jmén: <nic>, jansmith1984, Ovčák bezmozků, statik, Úplný debil, Vopice.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

25.08.2015 09:12

Zakažte výrazy „chlapec“ a „děvče“, žádá homosexuální lobby

RE: jde jim o polarizaci

173.?.?.?

Vystihl jste to zcela přesně. Evropané jsou problém, protože jsou stále ještě vzdělaní a schopní se zorganizovat. Zatímco hladovou negramotnou lůzu z Afriky je mnohem snazší ovládat i vyhladit.

Bohužel obranný potenciál Evropy rok od roku klesá s postupující demencí a ignorantstvím facebookové generace, takže za 20 let budeme stejní jako ti afričané.

338616

25.08.2015 09:06

Padej na zadek, obyčejný občane? Ne!

RE: neblbněte, žádný džihád se nekoná - nesmysl

173.?.?.?

Ach, kde jsou ty časy, kdy na Zvědavci diskutovali výhradně jedinci disponující schopnosti používat svůj mozek.
Místo toho se zde nějak pomnožili hloupí, brain-dead (slovo jsem raději vypustil sám, protože by to u admina neprošlo).

338615

11.07.2013 13:30

Korupce v přímém přenosu

RE: Vlastizrádce ...

jansmith1984 173.?.?.?

Bacha na zevšeobecňování...nepřijeli Rusáci, ale když tak Sověti, tj. Rusové byli jedním z národů tehdejšího Sov.svazu a jiných, které se na bratr.pomoci účastnily.

Z hlediska dneška to vidím ale stejně jako mí předchůdci.


Peace,

jansmith[smích]

293094

05.06.2013 17:50

Jak dopadl měsíc bez Sázky na Zvědavce

FIO --- SIO

173.?.?.?

Z FIO jsem byl dlouho nadšený, připadal mi jako kampeličkový goliáš bojující proti bankovním obrům. Ovšem jen do té doby, než jsem si pořádně prohlédl symbol, který používá. Je to zakuklená šesticípá hvězda. Tak vám nevím, pánové :-/ Ovšem na druhou stranu, ukažte mi banku, ve které nehrají důležitou roli její židovští zaměstnanci. Možná jat prašť jako uhoď a mé předsudky vůči FIO jsou zbytečné.

290859

15.01.2013 14:00

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: Píseň k danému tématu:

jansmith1984 173.?.?.?

Je jasné, že to myslíte dobře, pí.Jarmilo, ale bohužel příliš černobíle a takový Život není...[smích] Jste taková zapálená Johanka z Arku (viz. její údajný dopis Husitům) [smích], nechcete vnímat podstatu problému a zejména důsledky svých činů/nečinů do budoucna...[smích]

V záležitosti, o které se bavíme, očekáváte dokonalého gurua, který bude splňovat vaše ideály a nebude nic, co by mu bylo lze (za účinného působení mediálních presstitutů) vyčíst a pokud takového nenalézáte, uzavřete se do deziluze a svých představ definitivně a řešíte to spolu se sobě rovnými (v rozporu s vlastními zájmy a zájmy ostatních běžných občanů) zbytečným a kosher věrchušce mileným, volebním disidenstvím. Volební disidentství se tváří jako řešení úniku Z Matrixu. Ve skutečnosti se ale jedná o únik DO Matrixu, což v konečném důsledku poznají nejslabší společ.vrtstvy REÁLNĚ na své životní úrovni.


Na závěr pár názorů z jedné diskuze, kde argumentoval Alois - 14. 1. 2013 následovně:
Můj náhled je trochu jiný. Já bych si vyčítal naopak, kdybych volit nešel a vyhrál by kandidát, kterého bych nechtěl na "trůnu" za žádnou cenu. Volit bych nešel jedině v případě, že bych oba kandidáty považoval za úplně stejné - zcela rovnocenné.

A o to se v případě Z vs S (viz. jejich postoj k círk.restitucím a další) nejedná... Je jasné, že Zeman je podobně jako Klaus nebo spící kníže také bazilišek. V každém případě ale smýšlí a koná levicověji než neoliberál Śláfenberg plus ti, pro které oba s Kalousem ušatým a s Peak pracují (viz. poslední info o ODS, která podle Nečase podporuje Schwarzenbergovu cestu na Hrad)....

Tady je ta PODSTATA, kterou volební disidenti ve svém deformovaném boji se Systémem, nevnímají. To je ta dialektika volby mezi větším nebo menším zlem (jak se v běhu času vyvíjí situace ... a zlblost ovčanů), která PŘÍMO ovlivní životy běžných lidí a které se pasivitou nebo kňučením na internetu obrovolně, zaslepeně (a ve svůj neprospěch), někteří z obyč.lidí, kterým jde o přežití, vzdávají....


nebo Alois, - 14. 1. 2013 vs ray ještě jednou:
pokusím se vám to vysvětlit. konkurenci několika (podle mně 2) levicových politiků byl Zeman podle některých zdejších diskutérů horší (resp. špatná) volba. Po zúžení volby na mírně levicového Zemana a neoliberála Scvhwarzenberga se zdá být volba levicových voličů jasná. Volit Schwarzenberga z nich může pouze takový co si nevidí na konec nosu - kterému nevadí to, co se zde v posledních letech děje. A taky mu nevadí, jakou budoucnost připravuje TOP pro mládež i důchodce, jak řídí ekonomiku.


A tento princip vnímání reality je možno použít i ve vztahu k T.Okamurovi. A Peace se všemi, váš kamarád,

jansmith[smích]

282431

27.11.2012 07:25

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Zamyšlení 2

Úplný debil 173.?.?.?

Promiňte, zapomněl jsem, s kým mluvím. Očekával jsem, že když reaguji na váš příspěvek, budete si ještě pamatovat, na co reaguji.

Mluvím například o tomto:

Když britské úřady odmítly tento incident vyšetřovat, požádali Arabové z Jeruzaléma Mezinárodní červený kříž, aby incident vyšetřil. Švýcarský zástupce Jacques de Reynier vedl první skupinu, která na místě nalezla 150 těl vhozených do studně a dalších 40 nebo 50 mrtvých na jednom místě. Napočítali celkem 254 mrtvých, z toho 145 žen, z nich 35 těhotných. Pod hromadou mrtvol nalezli šestiletou dívku, která ještě žila. Očití svědkové později vyprávěli, že nebylo možné přiblížit se k vesnici, aniž by se jim neudělalo špatné od žaludku.

Ve svém deníku se zástupce Mezinárodního červeného kříže zmiňuje o tom, že když dorazil na místo, teroristé ještě svoje dílo nedokončili. O této hrůzné noci napsal: "Nejprve jsem spatřil, jak všude pobíhají lidé, vcházejí a vycházejí z domů, ověšeni automatickými zbraněmi, pistolemi, a dlouhými noži s ornamenty.. . vypadali, že jsou pološílení. Viděl jsem krásnou dívku, která měla dýku ještě pokrytou krví. Slyšel jsem výkřiky. Německý člen Irgunu vysvětloval: ,Ještě stále čistíme.' Jediné, na co jsem mohl v té chvíli pomyslet, byly jednotky SS, které jsem viděl v Aténách." 9/

Potom ke svému zděšení uviděl Reynier mladou ženu, jak bodala starého muže a ženu, kteří stáli před svou chatrčí. Když vstoupil do jednoho z prvních domů, spatřil všechno vzhůru nohama. Všude ležela těla. Své "čištění" teroristé prováděli zbraněmi a granáty a práci dokončovali noži. Zástupce švýcarského Červeného kříže převezl raněné do nejbližší nemocnice.


Mohl byste sem hodit nějaký podobný příklad, jak tohle Židé dělali v ČSSR? I když většina vysokých komunistických pohlavárů byli oni?

Ale jinak v klidu, váš cynismus, pokud se týká podřadných lidí, je tu všeobecně znám. No nic, já jen doufám a přeji vám, že se vám a vaší rodině povede stejně jako Palestincům, když se jim vede tak dobře. Smějte se dál. Smějte se hromadám mrtvol, vraždění, smějte se. Jednou to dotáhnete na kápa koncentráku.

279633

14.11.2012 19:50

Rallye po českých vesnicích

RE: prosba na autora i editora

Ovčák bezmozků 173.?.?.?

>nedal by se lehce parafrázovat Voltaire - "nesouhlasím s vaším ničením přírody, ale budu bojovat za to, abyste tak mohl činit"?

Já myslím, že určitě. Dokonce bych se nebál jít ještě dál. Například: Nesouhlasím s tím, že znásilňují vaši matku, ale budu bojovat za to, aby tak mohli činit.

Co myslíte? Není to ještě údernější?

279101

12.11.2012 16:57

Břidlicový plyn jako jablko energetického sváru

RE: Alespoň nám nezrujnují krajinu v čechách

Vopice 173.?.?.?

Krásně jste to napsal. Krásně. Dojetím jsem se téměř rozplakal.

Když už jsme u těch voleb, můžeme se podívat, jak to funguje v demokracii všech demokracií, tedy v USA. Tam byli lidé také dojatí, stejně jako já, když poslouchali vaše argumenty pořád dokola a do zblbnutí. Yes we can! Ano, všichni věděli, že můžou něco změnit, že můžou zvolit někoho, kdo přestane válčit, kdo nebude utrácet bilióny na boj proti terorismu atd.

Výsledek? Kromě slz dojetí a patetického pokyvování hlavou, že můžeme, ano můžeme, se stalo co? Všiml jste si, co se stalo? Kulový s přehazovačkou.

>Smyslem volby je zvolit zástupce, kteří ten kolektiv zastupují v určitých věcech, a uvolňují tak ostatním ruce pro jiné činnosti.

No jistě. To přeci slibuje každý poslanec, jak bude zastupovat voliče. Proto také byly schváleny restituce, přesně podle přání obyvatel. Neposlušní poslanci byli jaksi vyměněni. Zcela demokraticky.

>"Volební disidenti" si zřejmě přejí zásah boží, nebo násilný převrat.

Zatímco patetičtí volební aktivisté jen doufají v zásah boží. Tedy v to, že jednou je poslanec, kterého zvolili, bude skutečně zastupovat. Věří, že ty reklamní kampaně, které stojí stovky miliónů, jsou placeny z kapes dobrých straníků, nikoliv lidmi, kteří si ty poslance a strany kupují.

>Radši třikrát volby, byť dočasně s blbým výsledkem, a potom zákonná náprava včetně zabavení nakradeného a přiměřeného potrestání vinníků.

Jo takhle! Takže vy jste komunista. No tak to ano, pak je vše v pořádku. Jen nevím, jestli je větší blázen volební disident, nebo volič-komunista. No, stejně se můžete podívat do USA. Tam už stačí opravdu jen pár dalších voleb a se zloději bude také zameteno.

No, rozepsal jsem se, ale neuvědomil jsem si, že patříte do skupiny volebních aktivistů, z kterých se stále dokola vyklubávají docela obyčejní komunisti, kteří již cítí své šance, jak demokraticky nastolit další totalitu.

Ale jednu věc bych vám poradil. Když už máte takovou chuť něco měnit - volbou někoho, kdo vám to slíbí, co kdybyste raději zvolil jinou cestu, že to raději změníte sám? Co kdybyste místo k volbám raději občas zašel na policii podat trestní oznámení na některého z poslanců. Důvodů by se našlo spousta, ale chápu, že snadnější je to nechat na někom, kdo slíbí, že to udělá za vás, abyste se nemusel namáhat a měl volné ruce na jinou práci. [chechtot]

278939

28.10.2012 16:53

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: Tak tady to mame, tohle je ta LEVA(cka) alternativa

173.?.?.?

Odborníci: Falešná stránka na Facebooku je otázkou minut.

Vytvořit neautentické či mystifikační vyjádření na sociální síti je podle odborníků otázkou několika minut. Mohlo se tak stát i v případě facebookové stránky člena zastupitelstva Prahy 8 a asistenta místopředsedy KSČM Jiřího Dolejše Jaromíra Petelíka. Na ní se v sobotu objevila výzva k násilí proti pravici a k vyvlastnění majetku podnikatelů. Po zveřejnění této informace v médiích výzva zmizela a sám Petelík popřel, že by ji na Facebooku zveřejnil.

278006

29.09.2012 09:40

Izrael usiluje o válku s Íránem, aby udržel pod pokličkou 9/11

RE: Doba klamstiev

statik 173.?.?.?

ono prave kdyz se to takhle presne spocita, tak se ukaze ze ty budovy fakt spadnout nemohly...
http://www.nwoo.org/doku/Nemec_I_2.pdf

275801

19.07.2012 09:04

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: !!! VAROVÁNÍ!!! Od18-ti let a pouze pro otrlé!

Vopice 173.?.?.?

Máte pravdu. Myslím, že věnovat pozornost těmto úchylům a buzíkům je ztráta času. Vždyť z toho nakonec mají radost... [chechtot]

272230

28.02.2012 10:37

Tajemství zmrtvýchvstání češtiny

český nacionalizmus a zednáři

173.?.?.?

Já by řekl, že za znovuzrozením češtiny stojí zednáři, kteří pomocí nacionalizmu jednotlivých národů potřebovali rozložit poslední tradiční křesťanskou říši rakouskouherskou (ostatně Masaryk právě propagoval vlastenectví a měl velmi blízko k zednářským kruhům, Dobrovský byl rovněž zednář) a uvrhnout Evropu do zničujících válek, což se jim i podařilo. Cílem mělo být rozbití křesťanské Evropy a po pustošivých válkách ji znovu sjednotit pod vládou zednářů, což se děje díky EU. Nacionalizmus je dnes naopak potlačován, protože brání ve sjednocení v beztvarou, snadno ovladatelnou masu.
Nicméně s článkem s velké části souhlasím. Je možné, že ve hře byly i vyšší síly, o kterých zednáři neměli ponětí.

264119

17.01.2012 11:24

Na řadě jsou narkorestituce

Vymejvárna

Vopice 173.?.?.?

Pane Ponkráci,

kdybyste měl alespoň nějaké zkušenosti s drogami (například ve vašem přímém okolí), nikdy byste nemohl napsat to, co jste napsal. Jste bohužel zcela neinformován a propadl jste holé propagandě.

Bylo nebylo, v jedné daleké zemi se jednoho dne našel někdo tak "moudrý" jako vy a zakázal alkohol. Vzpomenete si, jak to dopadlo? Přestal se alkohol pít? Ne. Jen si někdo začal ukrutně mastit kapsy a začala se vršit hromada mrtvol. Výsledek? Zkuste zavzpomínat. Alkohol je mimochodem jedna z nejtvrdších a nejkrutějších drog, která ma na svědomí daleko více neštěstí a utrpení, než jakákoliv jiná droga, takže doufám, že jste přísný abstinent. Pokud ne, pak jste obyčejný feťák. S tím se musíte smířit.

A co dělá válka proti marihuaně? Statisíce vězňů v USA vám o tom mohou vyprávět. Jejich společenská nebezpečnost? 0! Snížení počtu huličů? 0!

Pokud by byly drogy dekriminalizovány, okamžitě by ZMIZELA zločinnost s nimi spojená. A státy by mohl mít ty bilióny, které nyní tečou do kapes dealerům, kteří jsou často kryti policií a astátním aparátem. Samozřejmě jen ti vyvolení.

A teď vám musím říci jednu věc, která pro vás bude možná hrozně překvapivá. Celá ta válka proti drogám se vede jen a pouze proto, aby jejich cena byla vysoká. Možná to netušíte, ale obchod s drogami je zřejmě nejvýnosnější byznys na planetě, co se týká i objemu peněz, který produkuje. Najděte si pojem "opiové války", abyste pochopil, že opium z Afghanistánu bylo tlačeno do Číny jako "platidlo" přímo vládou Velké británie.

Pak vám možná docvakne, kdo na tom všem vlastně vydělává.

Ale hlavně si vzpomeňte, jak dopadla ta prohibice v USA, jaký měla výsledek a kolik pozitiv přinesla.

Pokud mi tu napíšete alespoň jedno pozitivum, pak se můžeme bavit dál. Ale jsem si jistá, že nenapíšete nic.

261217

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 954 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 0

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 2

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 2

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 4

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
16,95 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
24,26 Kč
100 japonských jenů
20,76 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 698,43 Kč
1 unce stříbra
544,55 Kč
Bitcoin
806 111,77 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?