Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 20 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, +Adam, Kiviss, Petr Křivý.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.07.2014 21:52

Náznaky, že USA plánují jaderný útok proti Rusku

RE: jaderny utok proti Rusku - co to bylo za idota, ktery to psal

197.?.?.?

A kdyz uvazime ze si atlantska opice ve sve nebetycne moudrosti udelala hnizdo primo nad supervulkanem http://voiceofrussia.com/news/2014_04_21/Yellowsto..., k jehoz probuzeni by jiste par megatun jaderne nadilky bohate stacilo (jak nam opice samy demonstrativne predvedly 3.11 2011), muzeme si byt jisti ze ani ti naprosti psychoidioti co jim tam ted vladnou se na scenar "pompeje 2014" prilis netesi. Ono pod desitkami metru sopecneho popela by jim nebyly moc platne ani ty jejich "tajne" podzemni zakladny...

312632

11.09.2014 15:49

Chci vedle vlků žíti, nechci s nimi výti. Půjde to?

RE: Každá zkušenost člověka posune

197.?.?.?

Za předpokladu že autorka není (úplně) blázen, pak asi za tyhle: http://petrabostlova.wordpress.com/2013/05/28/je-n... [smích]

317248

04.10.2014 01:47

Ruská reakce na dvojité vyhlášení války

RE: clovek nebyl stvoren k vypousteni zbrani na jine lidi= chce to vice znalosti ,VIIIICE

197.?.?.?

vyprážane kuriatko = rychle rostouci rakovinnovy nador proplachnuty antibiotiky a hormony, neschopny samostatneho zivota.

http://nextnewsnetwork.com/wp-content/uploads/2013...

http://www.freewebs.com/stampoutanimalcruelty/chic...

mnam.... [bliji]

318494

16.10.2014 22:51

Podivný nový dodatek „2014“ ke kamenům v Georgii

RE: Pozorováno UFO

197.?.?.?

Tak ty obnovené kruhy v obilí, které jsem zmínil byly už před rokem. Na ty jsem si vzpomněl ani nevím proč, snad kvůli tomu pozorování UFO? Za tím zbytkem co jsem napsal si stojím.

319235

23.10.2014 15:13

Pokus o revizi výsledků 2.světové války

RE: Ano -

197.?.?.?

podotknul bych, ze v ramci planu "marxisticke mafie" na rozkulaceni ruska doslo v letech cca 1929-1953 k "ponekud vetsim problemum" v podobe naproste ztraty kontroly a rizeni nad timto projektem, ktery byl prevzat jistym Dzugashvilim, ktery ukazal ze komunismus, kdyz se chce, tak opravdu funguje. Dodnes mu to nemuzou zapomenout, a mnozstvi co-lze-nicinskeho a jineho hnoje tomu odpovida. Ze ztraty kontroly a moznosti alternativniho, pro ne velmi neprijemneho celosvetoveho vyvoje se ony sily v pozadi citily tak ohrozeny ze nevahali vytvorenim jisteho schickelgrubera evropu zatahnout do znicujici valky jejimz pravym ucelem bylo zniceni SSSR. To se nepodarilo a tak nasledovaly plany b,c... az nakonec k onem proflaknutym zradcum typu hrobacev a spol...

http://leva-net.webnode.cz/search/?text=stalin

319656

07.11.2014 15:00

Soulož do zadku

Nevyzpytatelné jsou cesty našeho pána

Petr Křivý 197.?.?.?

Dobrý a požehnaný den, milí přátelé,

již dlouho jsem se zde k ničemu nevyjadřoval, neboť mám hodně práce na naší farnosti a mnoho práce s papežovou stolicí, ale toto téma je myslím natolik významné, že by bylo dobré, aby se k němu vyjádřil i někdo povolaný.

Vezměme si například mé kolegy, kteří se občas neudrží a pomilují se s nějakým ministrantem. Pan Stwora správně píše, že v takovém případě je ženský pohlavní orgán tak nějak stranou a na vedlejší koleji. Kolega si pak musí vystačit s řitním otvorem, aby ukojil své pozemské touhy, tedy smilstvo nejohavnější.

Jelikož chápu, že celibát není žádná legrace, pak se ani nemůžu zlobit, že k těmto případům tak často dochází. Nicméně mě zaujala autorova úvaha, že podobné zvrhlosti pochází od satanášské elity. Nejsem si jistý, že kolegové sledují porno, ať již amatérské, nebo profesionální, ale je klidně možné, že jsou ovlivněni podprahovými manipulacemi, které mají za úkol jen jediné, tedy znesvětit jediný sex bez hříchu, tedy pouze sex, který je spojen s plozením dětí.

Myslím, že analní sex je skutečně téma, kterým bychom se měli intenzivně a dlouhodobě zabývat, neboť je to možná úplně klíčové k odhalení plánů Satana, který nikdy nespí.

Proto děkuji za tento článek a doufám, že další v podobném duchu budou následovat.

Petr Křivý

320550

15.01.2015 22:53

Lžimédia: ARD a ZDF klamou a obelhávají diváky ohledně masové demonstrace v Paříži

Každý první čech je 1 (jednička)!

Kiviss 197.?.?.?

[mrknutí jedním okem]

Citát z dnešních masmédií:
"Každý druhý Čech je přesvědčen, že v zemi stouplo riziko teroristických útoků."

Trochu jiný pohled:
V Čechách je stejně (ne)bezpečno, jako před rokem nebo před pěti. Jen svět, jehož je ČR součástí, se stává díky říši chaosu a zla, mnohem méně bezpečný!

325218

25.02.2015 12:32

Být v obraze něco stojí

PayGoy

197.?.?.?

PayGoy [smích]))

Už aby tu byly alternativní bankovní produkty islámského bankovnictví nebo skupiny BRICS.

327810

12.04.2015 22:13

Oklamané Polsko (III)

Fanatismus kalí mysl

Kiviss 197.?.?.?

A uvědomit si, že upadáte do obdobného stavu, je nadějný začátek.

Genocida, vraždy, rozvracení územních celků za účelem surové krádeže ve velkém, to je kontinuum a smutný primát USA již několik století.

P.S.
Bez ospravedlňování čehokoli a kohokoli!

331069

18.04.2015 18:50

Normand Hodges (CIA) se přiznal k vraždě Merilyn Monroe

já bych si ho také nechal vyhulit od Merilyn Monroe

+Adam 197.?.?.?

Je to logické od Fidela,že jí použil.Spíše mě zajímá kdo byly ti lidé?Tedy každý kdo měl jiné politické názory neslučitelné se židovským utlakem uvnitř spojených států,byl zavražděn.

331438

To s tím vatikánem je nesmysl. Ne že by tato oganizace byla nějak extra svatá, ale tohle je vyložené házení špíny.

Autor knihy, jakýsi Paul L. Williams má na Amazonu slušné množství knih, některé protivatikánské, "překvapivě" většinu protikřesťanských ale žádnou protisionistickou a protibankéřskou.
Pravdu by na Amazonu rozhodně neprodávali. To by tam totiž měli třeba i Mein Kampf, Protokoly nebo díla Henryho Forda.

Je nezbytné trochu prolustrovat autora, než začnu věřit jeho teoriím. Kdoví, jestli to není klasický "ghost writer".
Je smutně překvapující, kolik hlupáků se hned přidá a v roli užitečných idiotů blábolí další iluminátské lži o vatikánu a křesťanství.


Tady je recenze "pravdivé" knihy o matce Tereze o Williamse kterou napsal čtenář.

By Robert E. Lucius on February 24, 2002
Format: Paperback
I'd hoped to find a balanced, no-nonsense look at the life of Mother Theresa, but this wasn't it. After some 200 pages, my attempts to shake off growing annoyance at the author's cynicism and derision faltered. While I was open to the possibility that Mother Theresa might have had the same human frailties that we all share, I was disappointed that the author couldn't just accept that and move on. Instead, he seems to revel in gleefully attributing the most profane and egotistical motives to the reverend Mother's actions and words, but only rarely supplies any evidence to support his speculations. It seems at times that he is truly perplexed at the subject's motives, and thus failing to understand them, he merely constructs what he thinks should have been the rational approach. In the end, I don't really care what Paul Williams thinks of Mother Theresa...I want to know objective facts. I'll be more than happy to come to my own conclusions.

333084

18.05.2015 09:04

Byl jsem v opeře

RE: co se děje kolem Národního divadla - hrozí privatizace

197.?.?.?

Vlákno bylo o dotacích ND z našich daní. To, že nějaká pravdoláskařka propaguje knížete (což v Mekce všech havloidů - Praze- dělají skoro všichni kromě hrstky renegátů) ještě neznamená, že divadlo opravdu není z více jak 60% dotované.
Takže jaké dotace dostavá ND z kapes těch, kteří se tam nikdy z finančních důvodů nepodívají?

333086

18.05.2015 09:11

Historie, kterou nás neučili

RE: Overtonovo okno v praxi, Hitler zasíván do podvědomí

197.?.?.?

CO je to overtonovo okno?

Dnes už i ti méně chápaví říkají České televizi "Hitler TV" kvůli tomu, že tam denně běží pořady o WWW2 nebo holohoaxu.
Ti chápavější ví, že nám prostě ordinují denní dávku holokaustu.

333087

18.05.2015 09:20

Jsme proti válce! Nepřátelé nejsou ruští vojáci, ale naši politici

RE: Jedna vzpomínková

197.?.?.?

Neměl byste odkaz na nějaký článek popisující tuto kolonizaci středovýchodní evropy podrobněji?
Zatím jsem o tom našel jen útržky.

333089

21.05.2015 22:09

Nastane nový pogrom židů?

RE: Sahara a klima - off topic...

197.?.?.?

Zeme je predevsim obrovsky SETRVACNIK, na to abyste ji "naklonil" byste potreboval vic nez nejakou blbou tektonickou zbran, bez vnejsi kolize by to neslo a musel by to byt impakt ktery by vymazal prinejmensim celou biosferu.
(ted nemam na mysli jeji POMALE PERIODICKE zmeny v dusledku pusobeni mesice, slunce a ostatnich planet)

A vubec me bavi idioti (vas nemyslim) co si pletou magneticke a rotacni poly a pak z popularnuch clanku o prepolovani vyvozuji strasliva kataklyzmata a potopy sveta...

Co se tyce sahary, tam staci mala zmena v dosahu Hadleyovy cely a mate vlahu dodavajici deste az na tam. To uz se v minulosti mnohokrat stalo, neni na tom nic divneho. Pri dnesnim zahravani si s globalnim klimatem se takovych podobnych, ale ne vzdy tak prijemnych, prekvapeni muzeme jeste i klidne dozit sami.

333319

21.05.2015 22:14

Nastane nový pogrom židů?

RE: 2-3 poznámky

197.?.?.?

jo, nejlepsi jsou kritici teorie relativity kteri se dostali tak k mc^2 a pak ze zbytku klasicke a stripku relativisticke fyziky vyvozuji ze je to cele spatne a oni na to jako jedini prisli...

333321

29.11.2018 10:54

Vzpoura Žlutých vest

RE: Tu ide zrejme len o pokus,

197.?.?.?

Čína se nepřipravuje. To sami globalisti přesunuli veškerý průmysl z Evropy a USA do Číny a Koreje. S euroatlantickou civilizací se totiž už nepočítá. Tady mají být jen hladoví, otrhaní a zombofikovaní evropani, miliony migráčků a právo šaria. Dokud se tu všichni navzájem nepovraždí a nevychcípají na nedostatek potravin a vitamínů kteréžto budou k dispozici v Číně. Viz nedávná aféra s máslem - Čína zvyšuje drasticky poptávku po kvalitních výživných mléčných výrobcích. Kdo výrobcům zaplatí víc? Krachující Evropa bez průmyslu nebo prosperující bohatá Čína?

368088

12.12.2018 08:45

Komu slouží BIS?

priority BIS: USA, estébáci a oligarchové, izrahell a židé, poslanecké svačinářky

197.?.?.?

Moudří vědí že zájmy země ve které sídlí, sleduje tajná služba až na posledním místě. U nás jsou ty priority BIS takovéto:

1) america first
-zde automaticky CIA poskytují všechny data co získali šmírováním milionů českých občanů, záběry z kamer, bankovní údaje, data mobilních operátorů, utajované informace atd
-v Praze existuje datacentrum BIS ke kterému údajně mají USA plný přístup vysokorychlostní datovou linkou, aby tam chudáci nemuseli pořád chodit

2) čeští estébáci nebo jejich dětičky
-bývalí estébáci nebo jejich dětičky kterými jsou všechny složky státu prolezlé a BIS nejvíc, zajišťují aby se bývalým prominentům co vytunelovali tento stát neskřivil ani vlas na hlavě a jejich odpůrci nebo živly co chtějí po 25 letech konečně zpravedlnost, aby byly řádně pod kontrolou a všechnono nich věděli

3) izrahell
-a židovská lobby jako taková, ti tam taky mají své lidi jako všude jinde aby se dostali k informacím o svých odpůrcích

4) vláda a ministr vnitra
-sice až na 4. místě ale přece, aby mohl šmírovat opozici a před volbami vyrobit nějakou aféru, takhle padl Paroubek, Rath, Nečas a další.

5) na dalším místě jako novinku, úkolují rozvědky milenky politiků a premiérů, svačinářky z poslanecké kantýny apod.

Málem bych zapomněl na jednu z nejdůležitějších funkcí BIS:
hra na slepou bábu, tj ostentativně a důsledně ignorovat protizákonné rejdy západních rozvědek na našem území, od CIA a mossadu až po CI5 a německou rozvědku (která mimochodem oddělala Karla Kryla, ale až za českými hranicemi, protože tady se všechno rozkecá).

368382

23.12.2018 20:22

Zpráva: USA se stáhnou ze Sýrie okamžitě - aktualizováno

RE: USA mali na výber len zlé alebo horšie rozhodnutie

197.?.?.?

Eskymáka!
Určitě eskymáka.
Ti jsou nalezlí úplně všude. Ve vládě, v parlamentu, na vysokých školách, ve všech neziskovkách a zejména pak v bankovnictví.
[velký smích]

To je ta moudrost starší generace kterou eskymácké média tolik zesměšňují.
Vzpomněl jsem si na jeden díl Simpsonových s tou rodinkou rednecků, které tam pravidelně zesměšňují jako že venkovan je buran, primitiv a alkoholik.
Tak jejich synek když viděl na živu Šášu Krustyho tak vykřikl:
Jé mami, ten pán s velkým nosem to je určitě ži...
...ano správně chlapče, já jsem živnostník!
skočil mu do řeči Krusty (původním jménem Krustowski, jehož otec byl rabín).

Proto odjakživa zesměšňují staré lidi, venkovany a prosté nevzdělané dělníky. Ti se totiž nedají oblbnout ani snadno koupit tak jako tzv. "vzdělanci".
Prostý lid neměl nikdy rád šabesgoje T.G.Masaryka ani Havla. Zatímco intelektuálové je žrali.

368665

04.06.2019 14:46

Pád Sociální demokracie

RE: cestné úvahy o ČSSD

197.?.?.?

To je důkaz že sobotku zlikvidovali cíleně. A do ty tisíce privatizačních estébáků co vlastní dohromady víc než Babiš, pro bulvár ani "investigativní" novináře neexistují.
Slonková investiguje zásadně tam, kde někdo jde proti americkým zájmům. Zločinci co pracují pro američany jsou pro ni opět zcela neviditelní.

371899

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 84 čtenářů částkou 11 941 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 1

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 9

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
23,10 Kč
Euro
25,06 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,47 Kč
Australský dolar
15,29 Kč
Švýcarský frank
23,61 Kč
100 japonských jenů
20,70 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 970,04 Kč
1 unce stříbra
427,31 Kč
Bitcoin
228 746,39 Kč

Poslední aktualizace: 23.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?