Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 32 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, .lak, Dobrý katolík, Kiviss, Lubo_S, Slain, Stará kráva.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

19.01.2015 18:55

GMO: Jedí Němci opět zdravě?

Vláda připravuje fašizaci a amerikanizaci Čech ...

Kiviss 89.?.?.?

... otazník? NE. Spíše vykřičník!

Zpravodajské služby budou mít širší pravomoci, novelu schválila vláda
http://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_zprava/zpravodajske-sluzby-budou-mit-sirsi-pravomoci-novelu-schvalila-vlada--1445254

(Širší pravomoci znamenají i větší kriminalizaci.)

Vězeňství v USA jako segregace „tržního odpadu“
http://solidarita.socsol.cz/2014/zahranicni/vezenstvi-v-usa-jako-segregace-trzniho-odpadu

Co ČR čeká?
Americké vězeňství
USA jsou už tak daleko, že vězeňství přebírají ti, kteří by měli být zavřeni, a zavírají ty kdo by je (možná s nadsázkou) měli zavřít.
Vězeňství totiž převzali v USA vyšlechtění gauneři a psychopaté - soukromníci / "podnikatelé".
Ano, vězeňství je džob!

Kriminalizace a věznění člověka přináší jisté minoritní skupině zisk!
USA tím, že se rozhodlo vydělávat na přeměně člověka v dobytek, navíc, jako "vedlejší produkt", řeší nezaměstnanost.
(Ten kdo je v "kriminále" přeci nemůže být nezaměstnaný!)
Navíc tím zakrývají svou rozsáhlou nezaměstnanost, ekonomickou a sociální bídu.

Brutální věznice Ameriky CZ
https://www.youtube.com/watch?v=u9I_VjO-zCM

Vývoj kriminality (kriminalizace) v USA stoupá

Příklad člověka, kterého systém brutálně zabije (nebo zavraždí?) za bílého dne uprostřed rušné ulice.

- Eric Garner, 43 letý otec 6 dětí.

Výchova lidí po "Americku"
Nasbírat co nejvíce informací a materiálu přes Facebook, Google, legální i ilegální odposlechy telefonů a dat (včetně internetových).
Pak člověka, který nechce spolupracovat s mafií nebo zločinným systémem dostatečně rázně "přesvědčit" o "škodlivosti" jeho počínání.
(Pro vydíraného nebo jeho okolí.)

Příklady kdy politik, moderátor, "celebrita" otočí o 180° jsou k dispozici i v ČR.

Technologie nás začínají požírat stejně jako psychopati.

325519

17.02.2015 17:15

Protokoly jsou nyní přepisovány

RE: Seznam Židů v politice od roku 1989

89.?.?.?

Nechci psát , že jsi blb ale tvá reakce na text je jako od blba . On píše ..." Škleb právě přistiženého pachatele nepravostí nad gojímy."... A ty píšeš ..."já se se sice "křečovitě šklebím, jako přistižený gojím"...

On o voze a ty o koze . Máš problémy s pochopením textu ?

Nikdo se netřese strachy (snad kromě tebe) , jen je poukazováno na jistou patologii , která je připisována Židovským elitám. Místo erudované diskuse (uveď na pravou míru inkriminovaná místa v knihách Talmudu) tady blábolíš páté přes devátě [velký smích]

Pokud se cítíš jako obhájce židovské komunity , pak nasaď do diskuse skvělý rozum , skvělou argumentaci a neochvějné důkazy .

Pokud na to nemáš , pak se nepouštěj do diskuse [velký smích]

Doufám , že to editor pustí

Přeji všem židům mír v duši , jakož i lásku , soucit , porozumnění pro druhé , empatii , inteligenci a moudrost , smysl pro čest a morálku , soudnost a ohleduplnost .

327308

04.03.2015 18:24

USA chtějí spustit vlnu ruských bankrotů

RE: Gauneři nebo hlupáci? Blíží se operace

Kiviss 89.?.?.?

Přiznám se, že se nedokáži rozhodnout, kam přesně Váš humor míří.

328267

10.03.2015 22:44

Drážďany a Poznaň: Dva různé způsoby vedení války

semlel jen ty chudé

89.?.?.?

To není pravda. Viz osudy zámožných ž. průmyslníků v čechách (např. Tugendhat apod), ti neměli problém dostat vízum v USA. Na rozdíl od jejich chudších příbuzných bez kontaktů na elitu, kteří zahynuli v táborech. A co ž. kápové v koncentrácích? A v ghettech, kde se domlouvali s nácky, koho propustí a zbytek poslali do lágrů?

Už v bibli kristus kritizoval, jak se chová ž. elita k obyčelným chudým ž. A za těch 2000 let se na tom nic nezměnilo.

328874

část 1: Přátelé dohadujeme se zde o tom, kdo je Ruský nebo jiný agent, ale uniká nám podstata toho co se kolem nás děje, proč jsme vlastně jako národ systematicky rozdělovaný? Zde jsem sepsal můj pohled na věc, jistě budu opět nazýván ruským agentem, bolševikem atd.. ale já se nezastávám Ruska, ameriky ani nikoho jíného z vrcholného zločinu, já se snažím zastávat lidí, kteří po celém světě umírají díky stále stejných lidí a díky budování jejich mocných imperií!
Cíl kadého člověka by měl být aby se neválčilo a tak bychom se měli spojit, není podstatné, že máme rozdilné názory na historii i současnost, jelikož 100% pravdu nemá nikdo z nás, ale měli bychom se i přes rozdílný názor spojit proti prostě válkám!

Schyluje k něčemu to je dnes jasné, ale neschyluje se k žádné okupaci Putinem, naopak nyní probíhá v celé Evropě okupace sio-USA! USA naváží do Evropy obrovský zbrojní arzenál, včetně techniky! Jelikož nelze jen tak z čistého nebe aby do ČR vtrhla americká vojska, tak to okecávaj vojenským cvičením, ale jen trochu všimavej člověk vidí, že zde nejde o cvičení, nebo o obranu proti zlému Putinovi. Straší nás media a další Ruskou okupací, jelikož jí máme z časů socialismu v sobě zafixovanou, ale dnešní Rusko není staré Rusko, dokonce není ani jako za Jelcina, dnešní Rusko nepotřebuje okupovat a získávat cizí státy, stačí se podívat na mapu o jaký se jedná stát, jaké má nerostné suroviny atd... je to nerostově nejbohatší země světa a největší!!!

329142

Část 2:
Nyní kdo potřebuje se rozpínat, tak je to jednoznačně sio-USA, které na své vlivové rozpínavosti vznikla, když se podíváte na válečné konflikty sio-USA za posledních 200 let, tak je vše jasné, kdo je zde agresor.
Sio-USA je dnes v totálním bankrotu, díky své po desetiletí nenažranosti si takřka vyčerpala své nerostné suroviny, dne v USA bankrotují celé metrepole, 30% obytel sio-USA je na potravinových liscích atd... jediný kdo potřebuje se vtlačit do Evropy a získat zde 100% kontrolu je právě sio-USA, takže z mého pohledu nevidím nebezpečí v Putinovi a Rusku, ale naopak v sio-USA.

Navíc Evropa je před podpisem totálního zotročení Evropy, dohody TTIP, která se má podepsat ve zrycghleném procesu, což v překladu znamená, bez účasti volených evroposlanců a podepisovat jí má pouze zástupce sio-USA a nevolený šéf Bruselu. I s touto dohodou soivisí současné přesuny americké armády do Evropy. USA prostě potřebuje Evropu na oddálení svého totálního bankrotu, jelikož nikde jinde již nemá co ukrást, již vše ukradla.

Navíc pokud se podíváte na současnou ukrajinu, tak je již dávno rozprodaná, dokonce to vydala i víroční zpráva Rotshildova imperia!
Dále na ukrajině získala veškerou úrodnou půdu americká firma Monsanto, kterou jistě nemusí představovat a která dokonce úzce spolupracuje s Babišov Agrofertem! Monsanto získalo Ukrajinskou půdu pouze za to, že jim zprostředkuje úvěr!

Já nemá strach prostě z Ruska, kterému by okupace Evropy přinesla pouze miliony hladových krků, kterých on má sám dost!

329143

Část 3:
Media a někteříí politici šíří pouze pro americkou propagandu a důvody jsou jasné, jsou zkorumpovaní, jako většina havloidních pomatenců.
Stačí se podívat ihned po roce 89, kdo prolomil Benečovi dekrety, kdo získal majetky po kolaborantech, dnes ještě spací pytel Schwarzenberg čeká na další majetky za 1 miliardu, které byly tak profláklé, že si tu špínu ani tenkrát na triko nikdo nevzal...

Pamatujete nedávno Libyi? Zde kadáfi chtěl přestat prodávat za petrodolar a chtěl prodávat za zlato a nebo Libyjskou měnu, která byla krytá zlatem a co se následně stalo a to i přes fakt, že měsíc před totální devastací jednoho z nejbohatších Afrických státu se Obama objímal s kadáfim? Co musel udělat tento prý "diktátor" že za měsíc na to, ho sio USA, Francie totálně vybombardovala? Důlvod je dnes jasný, sio-USA a francie se rázem zbavila obrovských dluhů vůči Libyi, dále za 2 měsíce před tímto americkým zločinem, měla být ukončené americké těžební právo na nejkvalitnější ropu na světě a neposlední věcí je hlavně odmítnutí petrodolaru! To samé dnes udělal Putin, který založil BRIS a začíná obcodovat pouze za měnu krytou zlatem, odmítá petrodolar, což by i pro Evropu byla budou záchrana, jelikož amerika nemá krom válečných zločinů nic nabídnout. Amerika již nemá zlato ani na to, aby vrátila německu německé zlato! Každopádně vybombardováním Libye a zavraždění kadáfio, Sio-USA získala neomezeně přístup nad nejkvalitnější ropou světa, dále se Francie a USA zbavila obrovských dluhů vůži kadáfimu a petrodolar nepřestal fungovat, ale co zbytek Evropy z tohoto zločinu má, co to přineslo Evropě jako celku, je to snadné a je to pouze jediná věc a to miliony uprchlíku z této země, kde meli lidé takové veci o kterých se nám zde může pouze zdát! Tím pádem dnes se prosazuje další propaganda na podporu multikultu, jelikož v západní Evropě dnes je cca 50 milionů islámských uprchlíků, ve Francii je více mešit nežli kosletelů, ale to je zaviněné i jejich a dalších států západní Evropy kolonizaci těchto států.

329144

Část 4
Ale nyní píši o ČR a ta nikdy žádný stát nekolonizovala, nikdy žádný stát vojensky nenapadla a neokupovala atd.. bohužel dnes díky útočnému paktu NATU jsme silně militatním a okupačním státem.
Přeci kdo pamatuje Waršavskou smlouvu, tak nás také Rusko nenutilo abycho po jejich boku okupovali Afghanistán, dnes je to jinak!

Ano dnes nás straší Ruskou okupací, jelikož vědí, že to máme z dřívějška v sobě, ale již zapomínají říkat, že nás Rus začal okupovat na pozvání "až" v roce 1968, navíc když USA silně v té době rozmisťovala své vojska u našich hranic!! Dále zapomínají již říkat, že západní Evropa byla okupována ihned od vylodění amerických vojáků v Normandii v roce 1944 a již nikdy z Evropy neodešli !!!!!!!!!

Mnohým Havloidním pomatencům se to jistě bude zdát, jako volovina co píši, ale mají možnost přidat proti argument, ale tito lidé většinou nedokáží věcně diskutovat, takže ani nečekám jejich věcnou reakci. Tito lidé co nám vnucují jedinou Havloidní pravdu, totiž nedokáži myslet vlastní hlavou, nedokáží hledat souvislosti, jediné co jim jde dobře, tak papouškovat Havloudní propagandu a štvát lidi do války.

329145

Část 5:
Putin to řekl dobře " nyní to na Evropě a evropanech, zda bude válka, on jasně řekl že si válku nepřeje a nikdy žádný stát oficiálně Rusku žádnou válku nevyhlasí, jelikož si všechny státy uvědomují co je Rusko za sílu, stejně jako nikdo ze států nevyhlásí oficialně válku USA! Je to pouze na Evropanech, co si budou přát a co budou podporovat, on si své hranice dokáže ohlídat před kýmkoli, ale jsme schopní si je ohlídat jako celek Evropa?? Toto by mělo každému stačit a mělo by to napovět kdo si přeje nepokoje v Evropě, kdo si přeje rozdělé lidi... Zde nejde o Válku, zde jde o moc v Evropě a Rusko je tím, koho se pro úspěšné zmocnění Evropy máme prý bát!

Je toho ještě hodně co by se dalo k této věci napsat, je nespočet objektivních a historických důkazů, bohužel zde na to není místo, nelze sem přidávat odkazy na různé USA kongresové dokumety atd.. Bohužel je velice smutnéí a trestuhodné, že media která jsme nuceni platit, tak pracují naprosto neobjektivně, lživě, propagandisticky, ale bohužel velká část obyvatel stále těmto lživým, zkorumpovaným mediím věří a berou je za jediný zdroj informací. Bohužel, ale ještě to dlouho potrvá, zda vůcec se dočkáme, že media která si platíme nejsou veřenoprávní media, ale jsou to prostě korporativní media.

Přátelé je to na nás, na každém z nás, aby si každý hledal informace, neposlachla mě a kohokoli jiné, že je to jediná pravda i já se mohu mýlit, ale každý by měl začít myslet vlastní hlavou a udělat svůj vlastní názor na konkrétní věci.

Dodatek na závěr!!
Pokud zde najdete pravopisné chyby, respektujte to, protože jsem je mohl udělat klidně schválně a využít tak možnost volby. Nejsem autorem pravopisných pravidel a tedy protože jsem je nevymyslel, není mojí povinností s nimi souhlasit a tím pádem je ani dodržovat. Mohu si tedy psát co chci a i záměrně dělat chyby - je to jen a jen moje rozhodnutí a moje volba. Pro mě je podstatné, že to co napíšu bude pochopeno a podaří se mi někomu druhému sdělit informaci. Respektujte proto ty, kteří nechtějí dodržovat pravidla pravopisu stejně tak jako ty, kteří je dodržovat chtějí.
www.radio-7-000-000-000.com

329146

16.04.2015 21:19

Pod falešnou vlajkou

RE: holocaust

Slain 89.?.?.?

Ano, ad hominem. Nenapsal jsem všichni, napsal jsem Vy, zase si vymýšlíte. Ano, já píši k věci, k historii, pak jste přišel, zkusil reagovat na tu citaci z deníku, pohořel jste a teď už řešíte jen mé udajné vlastnosti a mou osobu, irelevantní ad hominem, protože k věci nemáte co říci. Víte dobře, že neobstojíte. Soudím, že Vaše znalost tématu se rovná nule nebo maximálně tomu co jste viděl v televizi, což je prakticky ta nula.

Jako nový jsem sem nevpadl, historických debat už jsem tu měl několik nehledě na to, že Vaše argumentace "mazáctvím" je směšná a irelevantní, vaším "argumentům" to hodnotu nepřidá.

Když někdo lže, je na místě nazvat to lží. Dotyčný si vymyslel něco co jsem neřekl a přisoudil to mně, vyložený blábol o tom jak podle mě prý svržení atomových bomb bylo výmyslem propagandy a nikdy se to nestalo, tolik ke kontextu který jste záměrně odstřihl. Tento Váš logický klam je klasický případ quote miningu.

Zbytek zase irelevantní ad hominem, dost možná i projekce. Jistě, kdo nesouhlasí nebo vyvrací co tvrdíte viz ty citace = propagátor "fašismu", Vaše dedukce je absurdní. Je to jako tvrdit, že když nejezdíte autem, tak jste propagátor motorek. Vaše komentáře jsou plné logických klamů, naučte se jak diskutovat bez nich. Ale chápu, že někdo jako Vy mě potřebuje strčit do nějaké škatulky s nějakou nálepkou

Až budete chtít mluvit k věci, tzn. k historii, tak dejte vědět, rád se Vám budu věnovat.

331297

10.06.2015 02:01

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

co delat

89.?.?.?

Tak to abych asi opravdu emigroval, dokud to jde. Ze by Rusko nebo Armenie? (dal bych sem smajlika, ale moc do smichu mi z toho neni)

334370

18.06.2015 12:19

Jan Hus – sůl země

RE: bijte zabijte nikoho nezivte

Dobrý katolík 89.?.?.?

Proboha, to je zase hromada smradlavé katolické propagandy...

Tak co to třeba vzít z druhé strany? Když katolící šířili své psychopatické náboženství, nešířili ho dobrým slovem, ale mečem. Celé vesnice byly srovnány se zemí, děti, ženy, všichni povražděni, mučeni, spáleni. A tak to šlo od vesnice k vesnici, každý kdo se nepodvolil, byl mučen a zabit. A dlouhá staletí byla jakákoliv odchylka tvrdě trestána, nenažraní katolíci si brali svou daň nemilosrdně, sebrali rodině i tu poslední kozu, takže všichni pomřeli hlady. Byla to banda pokryteckých podrazáků, kteří kázali vodu a pili víno a s radostí se dívali na umírající děti, kterým vzali poslední jídlo. Po celém světě v jejich misiích na ně pracovali děti, na ty si obzvláště potrpěli, kvůli jejich sadisticko pedofilní sklonům.

335000

18.06.2015 12:25

Revitalizace Zvědavce

RE: nebezpečný javascript

Stará kráva 89.?.?.?

Ne, to jen pojmenovali po té staré vyvolené běhně grant, který platí čeští daňoví poplatníci a ona pak vypadá jako filantrop. Čulda pak dostává prachy výměnou za šíření propagandy. Pro nezasvěcenné to pak vypadá jako chvályhodná činnost. Tak se to přeci dělá, ne?

335002

06.07.2015 19:34

Řecko může opět zachránit Západ

je potřeba napřed zachránit Řecko

89.?.?.?

Je potřeba napřed zachránit Řecko, jinak budou následovat kolapsy dalších zemí, napřed Španělsko a portugalsko, pak další státy EU.

Jestli Řecko těm banksterům projde, tak jsme všichni ztracení.

336111

17.09.2015 07:27

Migrantes ante portas

RE: zdegenerovaný národ pivních Švejků

89.?.?.?

JJ, feldkurát Katz je tam naprosto jasnej. Jen z filmového zpracování se zmínka o jeho židovství vytratila. Je to typický příklad hebrejce, který se snaží najít zaměstnání, kde nebude muset nic dělat a mít se docela dobře.

339599

17.09.2015 07:30

Migrantes ante portas

RE: zdegenerovaný národ pivních Švejků

89.?.?.?

Znáte termín "umlátit čepicemi"? Jen je k tomu potřeba víc než hrstka demonstrantů.
Navíc máme tradici v demonstracích, kdy se zastupitelé vyhazují z oken. Netvrďte mi, že tohle není účinné. [smích])

339600

29.09.2015 09:03

Dopis čtenářky

RE: žid to opět řídí

89.?.?.?

Autorka napsala, že se cíleně snaží vyhýbat "konspiračním teoriím". Jenže bez těchto teorií nelze pochopit LGBT hnutí a propagace homosexuality na každém kroku.

340107

01.11.2015 00:57

Centrální banky: V očekávání šoků zmatek a strach

RE: vždycky nás obehrajou, důležité je nehrát

89.?.?.?

Já vám věřím. Ale nenašel by se nějaký pádný důkaz vašeho tvrzení i pro ty nevěřící tomáše či naivní ovečky s vymytými mozky?
Protože to co tu tvrdíte je naprostá bomba, kterou jsem nikde jinde doposud nečetl.

341238

09.11.2015 21:05

Jak feministky přitlačily Akademii věd ke zdi

RE: Panu Sorosovi se investovane penize vrati,jinou formou.

89.?.?.?

V ČR je situace s bydlením taková, že když mamánci nedostanou od rodičů byt, nebo aspoň polovinu peněz na jeho pořízení, tak prostě o zakládání rodiny nemůže být řeč. Zvlášť poté, co modrobolševická vláda v NOZ přiřkla veškerá práva pronajímatelům a žádná nájemníkům. Tak se k obligátnímu stěhování po mizerných podnájměch s dítětem ještě může přidat situace, že se ze dne na den ocitnete s kojencem a veškerými věcmi na ulici. Pak se s majitelem můžete soudit další 4 roky.

341668

01.12.2015 19:33

Křížený lid - základ sjednocené Evropy

RE: genocida - ta je v plánu

89.?.?.?

Dnes prakticky kontrolují celý svět s vyjímkou těch 3 zemí.

342607

21.01.2016 20:15

Změna pravidel demokratické hry v Evropě

Křesťanské hodnoty jsou zástěrka opět na rozevírání nůžek, nyní chudobě takřka všech

.lak 89.?.?.?

Jsou to ti co ví co je dobré pro svět a po krátkém poválečném uvolnění zase utahují šrouby. Svět kolonizátory a outsorsující vykopává ale euálka si právě takové dobrotrusy instaluje, (či spíš to bude instalace dojírny odjinud) nemluvě o výkonech české politické scény kdy je to zcela za hranou rozumného počínáni a co dělají s národem je skutečná genocida hrající do not pouze parazitům všeho druhu. Kdy to tedy spolčení nevolené vedoucí úlohy totality komise z bruselu s křovím dvora očekává a žáky zde jsou více než dobří křesťané podprostituování šlechtě a panovníkovi za vidiny služtiček a lokajíčků na vyvolené scéně, nicméně dělají z příhodné konstelace ze svých zaměstnavatelů voličů rouhače a kacíře, holotu odrbanou držkující zatím a pletou biče s tím že již reálně vyměňují populaci za ty co jim imponují skutečnými zvěrstvy, terorismem a naprostým spontálním parazitismem. A těší se na lepší utužování s mocí či spíš nemocí arogance a hodlají v kryplí sviňodebilitě spolčení gradovat s choutkami prznivých krotitelů žel drozdů.[chechtot] K smichu to moc není, ovšem paradox extrém nechápavosti zaváděných katům na pranýř pro jejich choutky k zasmání jo.[mrknutí jedním okem]

344769

28.01.2016 20:06

Geneticky vytvořená Roundup Ready vojtěška Monsanto zdivočela

Zhujajaná vojtěška na toxic platvorm roundap a jiné organoleptické mutagení báze

89.?.?.?

Tedy věru určitě nebude to o čem sní.
Vložený obrázek
http://ulozto.cz/xRQkxara/den-trifidu-day-of-the-t...

344952

29.01.2016 00:27

Den, na který Západ rád zapomíná

RE: Jasně, rétorické cvičení a trhněte si oběma naráz

89.?.?.?

A propó jestli nám pindos nerozbalili exšn právě na ty kteří mají azbuku a byla vlastně evropa celá ruská, před věrozvěsty (něco bych vzal reál http://smit.wz.cz/zrcadlo/view.php?cisloclanku=201... + dovětek určitě nemají chasníci na potomky překřížení stalina z gruzie jsou rasistický a blonďáky ale se i dovedou učit za pochodu a že s té oblasti ten odpad co prchnul nemůže ani s se znalými, vysmátými soupeřit, myslím že to rusko ví a má superkategorie intelekt a moc počítat ani svět nemusí, k smíchu jeden potomek není a furt si to o mne myslí že se chechtám, těžko vymluvit když jo) fakt tedy nevím v jakým programovovacím jazyce a hlavně smyslu pro? ohlupované či exploatované. A na tohle jsem pyšný vypustil jsem ego ale mnozí ví (starogermánsky slavný bohatstvím a věru užíval ve smyslu vyhnaných němců ze ze země zaslíbené ale nebojte se ještě můžete věřit duté zemi a jejich pravdě a mají název nicméně jednu extrémofilku jsem měl z vnitrozemě potv, 100. pro nevím. Fuj agarta, tak radši sad a 15? sedřenejch skoro I zvířata virtuál tak tradá, gíííí
Neužívejte planetu ve vesmíru se vším všudy, nepochopí.[mrknutí jedním okem]

344953

24.05.2016 03:12

Rusko již Evropany osvobozovat nebude

Od Marxe k neokonum

Lubo_S 89.?.?.?

Udalosti na Ukrajine nejsou nicim jinym, nez provadenim Wolfowitzovy doktriny (https://en.wikipedia.org/wiki/Wolfowitz_Doctrine) a Projektu pro Nove Americke Stoleti. (http://www.sourcewatch.org/index.php?title=Project...) Jeho autori jsou dva "neokozervativci", Wiliam Kristol a Robert Kagan. Planuje se tam vytvoreni zdrcujici vojenske prevahy, vybudovani predsunutych vojenskych zakladen a vytvoreni schopnosti prvniho jaderneho uderu. Po vytvoreni te schopnosti bude co? To dokument nerika. Skutecnym cilem je zniceni Ruska. K tomu ucelu je ho treba obklicit radarovymi stanicemi. Melo snad Rusko cekat, az takova stanice bude na Krymu? Nebo az bude Americke, nuklearne vyzbrojene lodstvo kotvit v Sevastopolu? Kdyz se Rusko brani svemu zniceni je to liceno jako rozpinavost.

Prvni faze planu byla demonizace Putina. Pry straslive utlacuje homosexualy. Kdyz pornograficka skupina Pussy Riot (http://www.tomatobubble.com/pussyriot.html) provadela nepristojnosti v chramu Krista Spasitele a byla obvinena z chuliganstvi mistnimi urady, bylo to vyliceno jako Putinovo potlacovani svobody. (Zajimalo by me, co by rekli Lidovci, kdyz by nekdo podobne vyvadel v nekterem jejich kostele.) Ze Putin je zloduch je dnes prakticky axiom, ktery se nikdo ani neodvazi zpochybnit. Je na povazenou, ze hodne Cechu basti tu propagandu i s navijakem.

Co se stalo v Kyjeve, je jasne. Poulicni chatra svrhla ustavni, zvolenou vladu. Pry to byl boj za svobodu. Viktoria Nuland, ktera uvedla pucisty do uradu je clenem Kaganovy rodiny. (http://www.theoccidentalobserver.net/2014/02/victo...) Neokonzervativci dobre vedeli, co jsou Banderovci zac. (http://fpif.org/seven-decades-nazi-collaboration-a...) Ale hodili se jim do kramu. Za valky se mj. vyznamnali tim, ze vyvrazdili 100 000 Polaku. Puciste se dopustili brutalniho vrazdeni v Odese. (https://www.rt.com/news/156480-odessa-fire-protest...) Kdyz se Rusove branili, bylo to vyliceno jako rozpinavost (jiz demonizovaneho) Ruska. Cynismus takoveho prekrucovani je zarazejici. Tento trik pouzivaji znovu a znovu. Smutne je, ze lide na to znovu a znovu naleti.

Toto vsechno neni nic noveho pod sluncem. Neokonzervativci jen pokracuji ve slepjejich rusofoba Karla Marxe. O tom viz zajimavy clanek zde. (http://svobodnenoviny.eu/karel-marx-o-rusku/) Kdyz se Rusove jarma komunismu konecne zbavili, vrhli se na ne neokoni zbesile znovu. Ostatne mnozi z neokonu jsou byvali Trockiste.

A mimochodem, Rusove svrhli komunismus drive nez Cesi.

348774

24.05.2016 18:58

Rusko již Evropany osvobozovat nebude

RE: Od Marxe k neokonum

Lubo_S 89.?.?.?

Myslim, ze to byla spis smlouva u piva. O tom psal Paul Craig Roberts. http://www.paulcraigroberts.org/2016/04/18/how-the...

Komunismus kolaboval sam o sobe. Navic Gorbaceva asi vubec nenapadlo. ze z Ameriky se vyvine, to co se vyvinulo.

348796

12.09.2016 16:30

Nová agenda OSN: Nastolení diktatury a genocida evropských národů

Samozřejmě že vším jsou nejen peníze ale i zájem zisku a moci

89.?.?.?

O tom že OSN je organizace rotčilda cvrdlikají vrabci na střeše. NATO patří OSN funkčně a teď se bude privatizovat evropa a rozhodně budulínek zazobané nepotřebuje ale nuzáci dělající pomyšlení přijdou vhod a to vládní strana lokajů bezpochyby za obulus se svým národem vládnutím prostřednictvím strachu ráda udělá a poníží voliče do rolí otroků choutek oligarch.[bliji]

351800

Mediální prostituti všude píšou že je referendum neplatné a že přišlo málo lidí. Zajímavější ale je, co schválně neuvádějí. Tj. že k referendu přišlo 44% z potřebných 50% voličů !!

352593

Nenápadná, ale velmi důležitá zpráva. Lopata písku do soukolí NWO.
Místo amerického kroutícího se šmejdu dodá kvalitní palivo do Temelína opět Rosatom:

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201611034064262-jaderna-elektrarna-temelin-dodavka-ruske-jaderne-palivo/

Tohle v ČT určitě nebude. A Schapiro pukne vzteky.

353097

08.01.2017 12:53

Manželství s Tunisanem

slabí vyměklí muži

89.?.?.?

Vypadá to, že problém je v ženách. Jenže to je až problém sekundární. Primárně je to v chlapech. Pesimisté tvrdí že muži už dávno vymřeli a místo nich tu máme doživotní chlapce. Jenže to není pravda, toho feministickou výhovou potlačeného drsňáka v sobě má každý muž. Jen ho v sobě objevit.

Když žena začne dělat magořiny tak je potřeba ji usměrnit klidně i pár fackami. A je jedno, jestli je to vaše dcera, snacha, přítelkyně nebo manželka.
Už několik žen se mi svěřilo, že mají hezký vztah, milého partnera, ale že by aspoň občas chtěly aby k nim byl trochu drsnější. A aby se jich pořád neptal jestli se jí tato poloha líbí a jestli jí tohle nevadí, ale aby si je prostě vzal jak sám chce. Ta potřeba submisivity v nich prostě je a když ji nedostanou od našich chlapů tak si o ni budou žádat u jiných etnik, ale fatální důsledky tohoto počínání už jejich hormony zaplavené mozky nedokážou dohlédnout.

Další věc je se pochlapit natolik abychom vyházeli všechny ty zmetky, co nám kazí a přeprogramovávají naše ženy k destruktivnímu chování, ať jde o politiky, média nebo různé multikulti neziskovky a chazary obecně.

354761

09.01.2017 11:04

Manželství s Tunisanem

RE: Misogynní příběh, co tahá za uši

89.?.?.?

Kampak jste Straku zašantročil tentokrát svoji Moudrost?
Za ty prachy a život v přepychu vám kdejaká východoevropská šlapka bude hrát vzornou manželku. Pokud tedy má všech pět pohromadě a chápe, že když nebude neustále vysírat (tak jak to dělala svému zchudlému českému partnerovi), tak se v tom západoevropském nebo orientálním luxusu dožije pokojného stáří aniž by se nějak předřela.

Když máte barák a slušný příjem tak můžete klidně založit rodinu i v 60 letech s ženou ve věku 35 let. Když jste ale hodný, pracovitý, sympatický mladý muž, ale v podnájmu a bez peněz, tak jen smutně koukáte jak si vaše vrstevnice berou starší obtloustlé plešaté podnikatele.

Holt ženská "láska" trvá přesně tak dlouho jako váš přívod peněz směrem k ní. Nevěšte nám tu bulíky na nos, Moudrostraku.

České studenty samozřejmě sex baví, ale ne za tu cenu, že budou slepici dělat otroka, money-slave, chůvu, kuchaře, kamarádku co hodiny poslouchá její monolog. Kvůli tomu aby si jednou z 14 dní zasouložili když spolubydlící nebo rodiče nejsou přítomni.

Jak řekla jedna populární židovka v televizi. Nejspolehlivější antikoncepcí (pro gojimy pochopitelně) je garsonka za milion (od židovského developera pochopitelně). Realita českých mladých je taková, že kdo nedostal byt od rodičů, ten se ještě ve 40ti protlouká po předražených podnájmech a hledá náhrady za přítelkyně které mu utekly k někomu s vlastním bytem.

354807

25.01.2017 13:27

Trumpovo vyhlášení války

nevěřím líbivým kecům

89.?.?.?

A už vůbec ne proslovům které mu napsala nějaká špičková PR agentura a ještě ho cvičila jak to má přednášet, kde dělat významné pauzy a které slova zdůraznit (tremendous potential). Kdo ví jen málo o rétorice ten chápe že ty super líbivé kecy (které mě taky příjemně lechtaly v uších) nemůže mít tenhle americký babiš z vlastní hlavy.

V praxi se pak obklopuje sionisty, neocony a chce aby hlavním městem izraele byl jeruzalém, čímž plive do obličeje křesťanům i muslimům.

Je až nápadné jak se jej snaží prezentovat v roli Kennedyho. Klidně bych si dokázal představit že mu řekli: podívej, zahraješ nám tu kennedyho, pak tě nějaký "náhodný pomatenec" zastřelí, ale tvoje děti budou mít zaručené místo v bunkru až vypustíme rakety na rusa i místo v následujícím NWO). Ale to je jen taková fantazie, ikdyž založená na znalosti myšlení a jednání těch psychopatů.

Potřebují udržet ovce na "Icikově farmě zvířat" v klidu, než spustí ekonomický kolaps, konfiskaci úspor, totalitní stát a 3.světovou naráz.

355371

Jak chtějí tyto děti uplatnit v praxi, když nebude jasné co se naučili a co umí protože neexistují předměty a specializace?

Finové jsou nebezpečně chytří a vzdělaní proto je potřeba z další generace vychovat dementy. Tak jako u nás. Dnešní český absolvent je stejný dement jako průměrný američan. Kvalitní české školství je minulostí.

Své udělal už konec socializmu jehož pajdáky produkovaly kvanta afektovaných tupých hysterek, co neměly na lepší školy. Zbytek byl dokonán po převratu, kdy ze školství prchli i ti poslední chlapi-srdcaři kteří neuživili rodinu. Školství bez chlapů to je naprostá drůbežárna.

Dnešní neukojené hysterické soudružky učitelky prý šikanují děti když nemají ty správné multikulti názory, stejně jako za socíku když jste neměl ty správné komunistické.

355767

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 133 čtenářů částkou 29 526 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda by nestálo zato přispět na provoz tohoto serveru.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Hraní si s ohněm - „velký pochod“ NATO na východ!27.02.20 19:32 Neurčeno 0

Assange má za sebou první dva dny slyšení u soudu, který má rozhodnout o jeho vydání do USA27.02.20 00:07 Británie 2

Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"26.02.20 01:03 Švédsko 1

Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti25.02.20 20:49 Německo 4

Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy25.02.20 20:16 Slovensko 1

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 12

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Měnové kurzy

USD
23,08 Kč
Euro
25,37 Kč
Libra
29,73 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,06 Kč
Švýcarský frank
23,84 Kč
100 japonských jenů
21,18 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
34,66 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 820,67 Kč
1 unce stříbra
404,37 Kč
Bitcoin
204 105,13 Kč

Poslední aktualizace: 28.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?