Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 59 příspěveků, 1 jméno: Pasant.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

všechno proběhlo podle plánu - začíná velká sklizeň...

Německá centrální banka Deutsche Bundesbank bude ochotna přispět k navýšení zdrojů Mezinárodního měnového fondu (MMF) na pomoc zemím eurozóny ohroženým dluhovou krizí, jen když totéž udělají nejen ostatní země Evropské unie, ale i další země světa. Uvádí se to v dopise nejvyšších činitelů Bundesbanky německému ministru financí Wolfgangu Schäublemu, jehož obsah dnes získala agentura Reuters.

"Předpokládá se, že k tomuto financování přispějí i ostatní země EU podle svých kvót u MMF. Mimo to Bundesbanka předpokládá, že ke zvýšení zdrojů MMF významně přispějí i země mimo EU," píše se v dopise prezidenta Bundesbanky Jense Weidmanna a člena bankovní rady Andrease Dombreta z 9. prosince. Představitelé banky v něm nastínili podmínky, za nichž by Bundesbanka poskytla MMF další půjčky.

Na konci minulého týdne se summit EU dohodl na zvýšení zdrojů MMF o 200 miliard eur (5,1 bilionu Kč) z rezerv centrálních bank zemí EU, k nimž by se dobrovolně přidaly i některé další země světa. Bundesbanka uvedla, že kdyby ji o to MMF požádal, bude připravena poskytnou formou bilaterálních úvěrů až 45 miliard eur. To by zvýšilo rozsah úvěrové linky Bundesbanky pro fond na trojnásobek.

258516

26.01.2012 19:07

Superkonspirační teorie o lidské oběti

Naprosto normální ´proočkovanost´...

Pasant 78.?.?.?

Myslím, že tady k tomu je jakýkoli komentář zbytečný

http://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/177-predcasne-narozene-deti-jsou-pouzivany-jako-pokusni-kralici-ve-zmanipulovanych-testech-vakcin

A těm, jimž vypláchli mozek, doporučím statistiky ústupu infekčních chorob, z nichž naprosto jasně vyplývá, že k rapidnímu ústupu těchto onemocnění došlo zlepšením životních podmínek dávno předtím, než někdo přišel s"očkováním"! S tím se u většiny fatálních chorob prokazatelně začalo až tehdy, když jejich výskyt byl takřka mizivý.

V "méně rozvinutých zemích" byly nemoci jako neštovice apod., před příchodem reprezentantů "vyšší kultury" naprosto neznámé a vymizely nikoli očkováním, ale souběžně s tím, že se v té vyšší kultuře objevila kanalizace a základní hygienické návyky, tudíž přestali své doma pěstované choroby roznášet... [mrknutí jedním okem]

P.S. Paní Pattek věděla, zač bojuje a oč jde. Její vlastní dítě zmrzačili očkováním.

261680

26.01.2012 20:51

Jak to vidí Marie v Sýrii

RE: Slovenský fotograf Jozef Ďurica

Pasant 78.?.?.?

waterfall.. kolik je Vám let? 15, nebo více?

261688

22.02.2012 17:15

High-Tech podvod v Homs?

Jak se dělají "důkazy"

Pasant 78.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=EAIxyTJh4VY&feature=related

a takto to vytvořili - fanatici minometem z nějakého baráku,
a tomu odpovídají i poškození.

http://www.youtube.com/watch?v=vdvCP16ebc8

263845

18.03.2013 21:25

Za největší nebezpečí považuje Zeman kmotrovské mafie, neonacisty a novináře

RE: Kdo chce psa bít, hůl si vždy najde... aneb pro dubové palice..

Pasant 78.?.?.?

Euroval se vztahuje na země, v nichž je zavedeno euro. Zeman vlastně souhlasně jedním dechem prohlásil, že Česko přistoupí k euro "možná tak za pět let".. z toho vyplývá, že se dovedně vyhnul konfrontaci.. nehádá se o fangličky a věci nepodstatné, nechce si zabouchnout dveře.. do pěti let.. to je při současném stavu věcí a vývoji v EU asi tak stejné, jakoby řekl, že nikdy.. páč euro nebo EU, jako ta dnešní, už nebude.. anebo se zvetí natolik, že nebude potřeba euroval. Nepodceňujte ho. Ví naprosto přesně, co se hraje a jak se to musí hrát. [mrknutí jedním okem]

286602

24.10.2013 19:30

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

Asi takto

Pasant 78.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=ISYtDsivzkY

A propos... má u nás vůbec ještě někdo, kdo disponuje jakous inteligencí a schopnostmi, šanci vystavit se volbám, aniž by byl následně rozcupován? Nemyslím. To jen ukazuje, jakou chybou bylo rozbití starého Rakouska. Je načase si uvědomit, a historie to nesčetněkrát prokázala, že tento národ si neumí vládnout, že je mu třeba vládnout, a to velmi pevnou rukou.

298520

24.10.2013 19:51

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

... a ještě něco

Pasant 78.?.?.?

Řízení státu... hmm. Málokdo si uvědomuje, co to vlastně znamená. Zjednodušeně řečeno, vynecháme-li soudnictví do nějž jsou soudci jmenováni, zde existují dva pilíře, z nichž jeden by měl být nosným. Takovým pilířem, doslova páteří státu, jsou státní úředníci přijímaní do služby podle svých schopností a odbornosti. Tito lidé by neměli být ovlivnitelní politikou a neměli by být vyměňováni podle libovůle momentálně vládnoucí strany, či koaličních partnerů. Tak tomu je ve všech okolních zemích, jen my jsme zatím výjimkou - a v tom je zakopaný pes. Kompetentní úředník na ministerstvu financí musí mít možnost sdělit svému ministrovi, že jeho požadavek je totální blbost, pokud tento s takovou přijde. Dnes by ho čekal okamžitý vyhazov, pokud ovšem už hned na počátku nebyl nahrazen přítelem pana ministra! Takto jsou ministerstva plná šedivých myšek a přikyvovačů bez jakékoli odpovědnosti za následky vznikající v důsledku špatných politických rozhodnutí! V tomto guláši pak není problém uplatit kohokoli. Povšimli jste si, že o tom mluví jen jediný člověk?

Teprve druhým, a obměnitelným, pilířem je zákonodárná moc, tzn. političtí představitelé, mezi něž se řadí poslanci NS, senátoři i přímo volený prezident.

---------
Jinak... chodíval jsem tady moc rád, protože se zde scházeli lidé schopní rozumné diskuse. Avšak poté, co jsem se probral touto "volební", zjišťuji, že tito lidé buď časem kamsi zmizeli, anebo ztratili motivaci podílet se na podobné výměně názorů. Až na možná dva příspěvky se vlastně všichni stavíte na stranu anarchie. Řešení, jak v zemi najít bezúhonné, schopné a inteligentní volitelné lidi, nenabídl nikdo... Jste zralí pro příchod diktatury.

298526

24.10.2013 22:39

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

RE: Jak dlouho ještě...

Pasant 78.?.?.?

Hlupáci jsou hlupáky proto, že nechápou a nepochopí. A proto musí být k zodpovědnosti vedeni. ZODPOVĚDNÝMI lidmi.

298539

24.10.2013 22:52

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

RE: Takový divný masochismus,alibizmus a nesvéprávnost,mi to připadá....

Pasant 78.?.?.?

No, možná by Vám stálo za to malinko dostudovat skutečnou historii, která se značně liší od klišé vlastenecké propagandy. [mrknutí jedním okem]

http://vznikcsr.wordpress.com/

298542

24.10.2013 22:55

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

RE: okamury usvit?

Pasant 78.?.?.?

Poněkud povrchní posouzení, nemyslíte? Bártu lze přece vykroužkovat, což spousta lidí jistě využije. Ale, na druhou stranu, určitě jsou i lidé, jejichž hlasy přitáhne. A volby jsou o získání co největšího počtu hlasů.

298543

25.10.2013 22:33

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

RE: Takový divný masochismus,alibizmus a nesvéprávnost,mi to připadá....

Pasant 78.?.?.?

Chce to spapat šrrroubeček a být v klidu. [smích]

Každá válka je svinstvo, v tom se shodneme.. ale, kdyby ty národy tehdy zůstaly pospolu, a společně sundali monarchii (možné to bylo, viz legie), byly by na tom mnohem lépe, než když se Britony a Amíky nechaly nadšeně rozpustit do bezvýznamných státečků.. což, mimo jiné, posléze umožnilo nástup Hitlera. Kdyby se tehdy Rakousko-Uhersko nerozpadlo, pak by se to nestalo a nebylo by tady dvakrát tolik hrobů, jako po první válce.
Dnes se to zase pomalu "sjednocuje", jeden dobrovolný Anschluss po druhém, a místo monarchů nám diktují idioti z Brusele. Tož tak.

298598

01.11.2013 01:13

Island: Revoluce pod vedením bankéřů

RE: Sedliacky zdravý rozum.

Pasant 78.?.?.?

Dej si dva mastné šroubečky a nerybízluj.

298995

08.04.2014 00:11

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

Situace je trochu jiná!

Pasant 78.?.?.?

Omlouvám se za nepřeklad, ale vsadím se, že to zvládnete docela dobře sami.

ВОТ ЭТО НОВОСТЬ!!! ​
По ТемзеТВ - английский канал показывают: в парламенте обсуждают, как обычно, с утра украинский вопрос (дежурный). Оказывается, вчера Пан Ги Мун в ООН сделал интересное заявление, и почему-то в украинском СМИ упорно молчат о нем!..

Дело в том, что Совет безопасности ООН в очередной раз рассмотрел вопрос Украины, и эксперты вынесли следующее заключение в рамках международного права: оказывается, что со времен развала СССР Украина не провела и не зарегистрировала должным образом в ООН демаркацию своих границ как государства... Они остаются по границам административным округом СССР согласно обычному договору в рамках СНГ, который в ООН не имеет законную силу.

Поскольку, у страны нет ее официальной границы в рамках международного права, то говорить о ее нарушении кем-либо нет оснований. Также нет оснований говорить о сепаратизме,т.е. насильственном изменении конфигурации границы. Нельзя изменить то, чего не существует!

308118

08.04.2014 00:53

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

... tak jo...

Pasant 78.?.?.?

Na anglickém kanálu Thames TV: v parlamentě se ráno, jako obvykle, diskutovala ukrajinská otázka (službu konající reportér). Ukazuje se, že včera Pan Ki Mun v OSN učinil zajímavé prohlášení, a v ukrajinských masmédiích se o něm, kdoví proč, úporně mlčí!..

Záležitost spočívá v tom, že RB OSN opakovaně projednávala ukrajinskou otázku a experti došli v rámci mezinárodního práva k následujícímu závěru: ukazuje se, že v době rozpadu SSSR Ukrajina neprovedla a nezaregistrovala náležitým způsobem u OSN demarkaci svých hranic jako hranic státu... Ty takto zůstávají hranicemi správního okruhu SSSR podle obyčejné smlouvy v rámci SNS, což nemá v OSN právní sílu.

Jelikož země nemá své oficiální hranice v rámci mezinárodního práva, pak hovořit o jejich narušení kýmkoli není opodstatněné. Není také opodstatněné hovořit o separatismu, t.j. násilné změně konfigurace hranic. Nelze změnit něco, co neexistuje!

308119

08.04.2014 17:21

Do světa se vrací válečný stav

A co když je všechno jinak, aneb - eso v rukávě

Pasant 78.?.?.?

Z anglické Thames TV (službu konající reportér): V parlamentu se ráno, jako obvykle, diskutuje ukrajinská otázka. Ukazuje se, že včera Pan Ki Mun v OSN učinil zajímavé prohlášení, o němž ukrajinská masmédia, kdoví proč, úporně mlčí!

Jde o to, že RB OSN opakovaně projednávala ukrajinskou otázku a experti na mezinárodní právo dospěli k následujícímu závěru: ukazuje se, že Ukrajina po rozpadu SSSR neprovedla a náležitým způsobem u OSN nezaregistrovala demarkaci svých hranic jako hranic státu... Ty takto zůstávají hranicemi správního okruhu SSSR, podle všeobecné smlouvy v rámci SNS, a tudíž mimo právní moc v OSN.

Jelikož tato země nemá oficiální hranice v rámci mezinárodního práva, hovořit o jejich narušení kýmkoli není opodstatněné. Rovněž není opodstatněné hovořit o "separatismu!, tj. svévolné změně konfigurace hranic. Nelze změnit něco, co neexistuje!

308161

04.05.2014 01:21

Několik faktů o Putinovi

RE: Putin je jistě mimořádný státník

Pasant 78.?.?.?

Jak jste přišel na toho "diktátora"? Vyložte prosím běh svých myšlenek, píšu článek o ovlivnitelnosti primitivní propagandou, a Vaše odpověď mi pomůže. Předem děkuji.

309421

Jakým typem nebo druhem duševní choroby trpí pachatel tohoto článku?

http://zpravy.idnes.cz/komentar-ukrajina-putin-odesa-palata-ds4-/zahranicni.aspx?c=A140503_110655_zahranicni_aha

309899

30.06.2014 12:58

Dotaz české poště

RE: pořadníkový automat

Pasant 78.?.?.?

Patrně Vám ušlo, že autor byl na poště u přepážky ÚPLNĚ SÁM! [mrknutí jedním okem]

312452

05.07.2014 23:07

Skutečný Majdan je v Novorusku

RE: Nic se nezmění

Pasant 78.?.?.?

PROROCTVÍ HOPI

"Přijde čas, kdy ze země bude vystupovat mystická mlha, oslabující mysl a srdce všech lidí. Vodítka moudrosti a znalostí se rozkymácejí a Velké Zákony Tvůrce v lidské mysli zaniknou. Děti budou mimo kontrolu, už nebudou poslouchat vůdce a rozbují se nemravnost a konkurenční válka z hrabivosti."

"Když už konec bude blízko, spatříme polární záře (aureolu) kolem nebeských těles. Čtyřikrát se objeví i kolem Slunce jako memento, že musíme reformovat, že se lidé všech barev musí spojit a povstat za přežití, a že musíme odhalit příčinu našich dilemat. Jestliže předtím neudeří lidské zbraně, pak nastane mír."

"Přijde čas, kdy zakusíme opožděné jaro a brzké mrazy, to bude znamení návratu ledové doby."

"Máme za to, že militarismus se rodí z nespravedlnosti, bídy a nevědomosti tam, kde absolutistický vládní systém nechce vyslechnout stížnosti menšin. Takže lidé se uchylují k násilí, demonstracím a dokonce k terorizmu, protože nevidí žádný jiný způsob jak být vyslyšeni. Co můžeme dělat, když vůdci našeho světa a národů jednají jako blázni, pokoušející se řešit problémy konfrontací s nimi? Můžeme jen znovu citovat proroctví našich předků. Doufáme, že vás to bude zajímat, abyste byli lépe informovaní, protože se za nějaký čas vyplní."

"V souladu s tímto proroctvím, ten den přijde, když budou pronásledováni lidé ve vysokých postaveních. To bude příčinou, že se nakonec všechno vymkne kontrole. Hon nabude na síle a bude se šířit. Tuto situaci možná dokonce spustí sama Země. Nakonec nás to dožene až k tomu, čemu biblická verze říká Armageddon ( hopijská verze je velmi podobná ). Bude to finální, rozhodující bitva mezi dobrem a zlem. Přihodí se to pod jedním Bohem nebo náčelníkem. Pak bude vynesen závěrečný soud nad zkaženými. Budou sťati a už víckrát nepromluví.
Jestliže se to neuskuteční, nakonec dojde k totální zkáze přičiněním člověka nebo zásahem přírody. Pak bude nový život muset znovu začínat z jednoho děvčete a chlapce. Toto je děsivé proroctví a mnohými nebude podporováno."

312737

05.07.2014 23:15

Skutečný Majdan je v Novorusku

RE: Kdo je fasista ?

Pasant 78.?.?.?

Pozorovatel pozoruje, a to VŠE, co se děje na VŠECH stranách. Nedělá předčasné závěry, sbírá fakta. To, co tady prezentujete, je výsledek promytí mozku "sdělovacími" prostředky, které neinformují, ale sdělují klientům, co si mají, a co si smí, MYSLET. Váš "názor" svědčí o tom, že jste velmi mladý a nerozumíte ani slovo rusky. Z toho (vlastně obou) důvodu ztrácíte jakékoli oprávnění cokoli relevantně komentovat.

"Fašismus je spojení vrcholné politiky s mocí korporací." (Benito Mussolini) -- pozorujte a zjistěte, kde tomu tak je...

312738

06.07.2014 15:18

Skutečný Majdan je v Novorusku

RE: Kdo je fasista ?

Pasant 78.?.?.?

Senilita je hrozná věc...
(Viz Slovník cizích slov.)

312796

22.07.2014 00:09

Informační válka

FAKTA!

Pasant 78.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd...
A míček je na straně velkohubých.

313711

22.07.2014 17:23

Byla to Putinova raketa!

Oba letové zapisovače předány!

Pasant 78.?.?.?

"Opolčenci" v noci na dnešek za velké účasti médií předali oba nepoškozené letové zapisovače, "černé skříňky", členům malajské komise. Malajci je prohlásili za majetek Malajska, s tím, že budou předány expertům Mezinárodní komise pro bezpečnost letového provozu.

313764

22.07.2014 17:29

Byla to Putinova raketa!

Vše vysvětlující dokumentace z US satelitu...

Pasant 78.?.?.?

http://s00.yaplakal.com/pics/pics_preview/0/8/2/35...

313765

22.07.2014 17:31

Byla to Putinova raketa!

RE: ...

Pasant 78.?.?.?

Ano. Ukrajinští teroristi, takto "majdanem" dosazená "vláda", ponesou celou zodpovědnost. To si pište!

313767

23.07.2014 11:26

Byla to Putinova raketa!

RE: Nepřehlédli jsme, že 3. světová válka již začala?

Pasant 78.?.?.?

Sašo, největší neštěstí je srážka s blbcem... Proč to vychutnáváte? [mrknutí jedním okem]

313847

23.07.2014 11:29

Byla to Putinova raketa!

RE: tah je na opici Obama

Pasant 78.?.?.?

Start rakety BUK provází velmi intenzivní rachot srovnatelný se startem tryskového letadla, slyšitelný v okruhu min. 10km. Za letící raketou zůstává výrazná spalinová stopa viditelná na hodně kilometrů. Ve výšce cca 1000m překonává raketa rychlost zvuku, což generuje transsonický třesk slyšitelný min. na 20km. Letadlo bylo setřeleno v odpoledních hodinách takže by uvedené projevy startující rakety musely zaznamenat tisíce lidí v okolí. Na informačních webech (ruských, ukrajinských i opolčeneckých) NIKDE není žádné svědectví o tom, že by někdo v nějakém směru něco uslyšel nebo zpozoroval... zato jsou svědci tvrdící, že v tomto prostoru v kritickou dobu manévrovala "sučka".

313850

23.07.2014 11:33

Byla to Putinova raketa!

RE: Carlos

Pasant 78.?.?.?

No. Porovnal jste si časy zveřejnění na Twitteru s časem událostí? "Carlos", ať to byl kdokoli, by musel být jasnovidec.

313852

23.07.2014 11:40

Byla to Putinova raketa!

RE: ...

Pasant 78.?.?.?

Definujte, prosím, pro neznalé, pojem "terorista" a "terorizmus".

Znám to např. takhle:
"Terorismus je užití násilí nebo hrozby násilím s cílem zastrašit protivníka a dosáhnout politických cílů. Terči teroristických akcí jsou většinou civilisté."

Ostřelování městských čtvrtí, nemocnic, škol a městské infrastruktury (vodárny, trafostanice, nádraží...) raketomety, minomety a těžkým dělostřelectvem, je tedy co?

313854

23.07.2014 11:52

Byla to Putinova raketa!

RE: Podstata podchytena

Pasant 78.?.?.?

Neexistuje absolutně žádný důkaz, že by byla vypuštěna jakákoli raketa ze systému BUK na kterékoli straně.
Opakuji:
Start rakety BUK provází velmi intenzivní rachot srovnatelný se startem tryskového letadla, slyšitelný v okruhu min. 10km. Za letící raketou zůstává výrazná spalinová stopa viditelná na hodně kilometrů. Ve výšce cca 1000m překonává raketa rychlost zvuku, což generuje transsonický třesk slyšitelný min. na 20km. Letadlo bylo setřeleno v odpoledních hodinách takže by uvedené projevy startující rakety musely zaznamenat tisíce lidí v okolí. Na informačních webech (ruských, ukrajinských i opolčeneckých) nikde není žádné svědectví o tom, že by někdo v nějakém směru něco uslyšel nebo zpozoroval... zato spousta svědků sledovala ve stejné oblasti činnost "sučky".

313857

24.07.2014 00:04

Lékaři v Gaze: zalátáváme oběti před dalším mučením

RE: Aerolinky z celého světa zrušily lety do Izraele, ČSA budou létat dál

Pasant 78.?.?.?

"Civilisté a civilní infrastruktura – včetně lékařských pracovníků, zdravotnických center a ambulancí – by nikdy neměly být terčem. Humanitární pomoc a její pracovníci by měli mít neomezený přístup za každé situace – ne jako laskavost, ale jako právní zodpovědnost."

Analýza pana Whittalla získá spoustu sympatií mezi ostatními humanitárními organizacemi a u představitelů EU, kteří shledávají, že jejich pomoc na okupovaných palestinských územích nebo v Gaze je brána Izraelci jako jistá – či je dokonce zneužívána. Humanitární projekty EU, jak v Gaze, tak na Západním břehu, byly zničeny izraelskou armádou – kdy se následně jen velmi zřídka objevila kritika i od samotné EU, která nemá na MSF žádné vazby.
----------
sakra... a pro jihovýchod Ukrajiny platí něco jiného???

313910

24.07.2014 00:08

Lékaři v Gaze: zalátáváme oběti před dalším mučením

RE: Aerolinky z celého světa zrušily lety do Izraele, ČSA budou létat dál

Pasant 78.?.?.?

Lety obnovily, možná dočasně, dvě ruské společnosti, které stahují ruské cestující, kteří tam uvázli a nedočkali se žádné podpory. Je mezi nimi i spousta dětí. Nechali je spát na holé zemi a navrhli jim, aby šli do palestinské oblasti... hledat nějaké hotely.

313911

28.07.2014 13:06

Svět odsouzen k zániku kvůli bezstarostnosti Západu

RE: co by měl putin dělat

Pasant 78.?.?.?

Není to tak prosté, viz ZDE

314204

28.07.2014 13:11

Svět odsouzen k zániku kvůli bezstarostnosti Západu

RE: Článek vynikající - hlavní váleční štváči označeni velmi chybně

Pasant 78.?.?.?

Z proroctví Hopi:

"Máme za to, že militarismus se rodí z nespravedlnosti, bídy a nevědomosti tam, kde absolutistický vládní systém nechce vyslechnout stížnosti menšin. Takže lidé se uchylují k násilí, demonstracím a dokonce k terorizmu, protože nevidí žádný jiný způsob jak být vyslyšeni. Co můžeme dělat, když vůdci našeho světa a národů jednají jako blázni, pokoušející se řešit problémy konfrontací s nimi? Můžeme jen znovu citovat proroctví našich předků. Doufáme, že vás to bude zajímat, abyste byli lépe informovaní, protože se za nějaký čas vyplní."

"V souladu s tímto proroctvím, ten den přijde, když budou pronásledováni lidé ve vysokých postaveních. To bude příčinou, že se nakonec všechno vymkne kontrole. Hon nabude na síle a bude se šířit. Tuto situaci možná dokonce spustí sama Země. Nakonec nás to dožene až k tomu, čemu biblická verze říká Armageddon ( hopijská verze je velmi podobná ). Bude to finální, rozhodující bitva mezi dobrem a zlem. Přihodí se to pod jedním Bohem nebo náčelníkem. Proroctví říká, že pak budeme všichni mluvit stejným jazykem (konečně se domluvíme)."

314205

05.08.2014 11:29

Let MH17 byl možná sestřelen kanonem

RE: Rozhodně nejde o díry od kanonu

Pasant 78.?.?.?

Se slůvkem "rozhodně" bych šetřil.

1./ Nikdo, ani Rusové v brífingu, nikde neuvedl, že letoun nebo letouny, které se v kritickou dobu motaly kolem Boeingu, byly SU 25! To je stejně zavádějící, jako mantra o raketě ze systému BUK. Na stejné výšce bylo zjištěno nejméně jedno další neidentifikované, s největší pravděpodobností vojenské letadlo. Bodka.

2./ UK se pochlubila, že disponuje i mnohem výkonnějšími letouny, viz https://www.youtube.com/watch?v=XA7SeIbT1l0

3./ Dvě tato letadla mohla vzít liner do "nůžek" a doslova rozstřílet pilotní kabinu. Podle záznamu z palubního zapisovače piloti netušili vůbec nic. Tím byla odpočátku eliminována možnost, že by se na záznamu objevilo byť jediné slovo o tom, že letadlo bylo napadeno.

314843

05.08.2014 11:40

Let MH17 byl možná sestřelen kanonem

RE: diery

Pasant 78.?.?.?

Přesně na takovou pitomost se čekalo... malinký problém je ale v tom, že by napřed museli sestavit dohromady celou kabinu, aby při expertíze odpovídaly trajektorie střel. A určitě by do toho pro zábavu stříleli z obou stran... Navíc by ti lumpové museli mít k dispozici letecký kanon, nabitý střídavě průbojným a tříštivo-trhavým nábojem ráže 30 mm, dopravit ho na místo a použít za přítomnosti spousty svědků. Ale to všechno jsou přece jen bezvýznamné detaily, že? [mrknutí jedním okem]

314844

05.08.2014 12:44

Let MH17 byl možná sestřelen kanonem

K nadpisu článku

Pasant 78.?.?.?

Velitel jednotky dal svým lidem v bezvýchodné situaci přikaz k stažení do bezpečí. To znamená ústup, který byl za dané situace jedinou možností. Ti vojáci tedy v žádném případě nejsou dezertéři. Pokud by tady měl být někdo "souzen", je to velitel jednotky, ale především vrchní velení, které dopustilo tento stav.

Dezertéry se, v přeneseném smyslu, stanou pouze ti vojáci, kteří zůstanou v RF, ale -- podle výpovědí mnoha zajatců, sbírají chlapce, kteří nikdy nebyli na vojně, prostě na ulici, internují je a následně posílají na bojiště. Tihle kluci nikdy nesložili vojenskou přísahu, takže v případě, že se vzdají nebo přeběhnou, je rovněž nelze prohlásit za dezertéry.

Navíc prasklo, že vojákům nebylo umožněno hlasovat v prezidentských volbách, což ještě více zpochybňuje jejich výsledek - je totiž docela možné, že za ně hlasovala "armáda"...

314849

05.08.2014 12:51

Let MH17 byl možná sestřelen kanonem

RE: K nadpisu článku

Pasant 78.?.?.?

Ech. Pardon... zaplakal jsem tady na falešném hrobě [zahanbení]
Jedná se o tenhle článek http://aeronet.cz/news/ukrajinsti-dezerteri-v-rusk...

314851

07.08.2014 02:15

Ignotum Per Ignotus - Vysvětlení neznámého ještě více neznámým

Držet vlka za uši

Pasant 78.?.?.?

"Uloví-li" někdo vlka tak, že ho drží za uši znamená, že má vázané obě ruce a v podstatě nemůže nic dělat, a běda, když mu jedno ucho vyklouzne... opravdu, docela pitomá situace. [mrknutí jedním okem]

314968

Všem, i zdejším diskutujícím, jaksi uchází, že se zcela vytratil pojem solidarita! Ti zoufalí lidé prchají ze zničených měst, a mnozí zahynou, jen proto, že NEMĚLI PENÍZE na lístek na vlak!!! Co je to za zhovadilost?? Kdo je do toho vlaku nepustí? Konduktér? Vládnou železnici v Doněcku a Luhansku fašouni? Nebo jak to vůbec všechno je? To prostě hlava nebere...

315678

27.08.2014 22:03

Monsanto a Ukrajina

RE: kdo chce kam..

Pasant 78.?.?.?

Problém je ještě jinde, a velký. Dovede si někdo představit rozsah průšvihu, když vítr přenese pyl z GMO pšenice z ukrajinských lánů do Ruska? A nejen tam? Ty osevní plochy jsou gigantické, tedy pokud je osejí...

316262

28.08.2014 00:20

Obama destabilizuje evropskou ekonomiku: Sankce prohlubují krizi

RE: zajímavá uvaha...

Pasant 78.?.?.?

Leč poněkud přivelmi zastaralá. Ukrajinská armáda je před totálním zhroucením, má obrovské ztráty na lidech a výzbroji, která houfně přechází do rukou "opolčenců", včetně skladů munice. Jihovýchod postavil na nohy skutečnou armádu, která žádné zásobování odjinud nepotřebuje! Ukrarmáda prchá z Marinupolu, tzn. že DNR a LNR v podstatě ovládají celou hranici svého území s Ruskem a dole na jihu velkou část pobřeží.
Mamlasové v bruseli začínají obracet a barončina želví tvář už se netváří tak happy... Bude se vyjednávat a zdá se, že Evropa začíná nejen chápat, že košile je blíž, než kabát, ale že tady jde přímo o spodní prádlo. Počítat s tím, že Mrkelové narostou koule se sice nedá, ale voliči a hlavně průmyslníci by ji mohli někam dotlačit... Uvidíme, podzim to odhalí. [mrknutí jedním okem]

316263

26.10.2014 01:44

Totální válka by mohla vypuknout na východní Ukrajině každý okamžik

špatný odkaz na "nevybuchlou raketu"

Pasant 78.?.?.?

Na záběrech je pouze hnací a naváděcí část rakety. Oddělená bojová hlavice musela dopadnout jinde. Takových "nevybuchlých raket" ukazují spousty.
Pro porovnání
http://cs.wikipedia.org/wiki/OTR-21_To%C4%8Dka#med...

Otázkou je, kam opravdu dopadly hlavice, co nesly, a kolik jich nevybuchlo - a proč. Sabotáž?

319798

26.10.2014 01:53

Totální válka by mohla vypuknout na východní Ukrajině každý okamžik

RE: Saker je prilis zahledeny do konfliktu s Ukry

Pasant 78.?.?.?

Nerad to říkám, ale jste zjevně úplně mimo informační toky. Junta v Kyjevě válku potřebuje, jinak skončí. Budou tu agonii prostě prodlužovat. Na frontu posílají mladé kluky, a ty, kteří už si tam užili a pochopili, oč se jedná, ty domů nepustí. Ani po nedělních volbách.

Zkuste nahlédnout sem
http://dnrtv.ru/videochat/

319800

26.10.2014 01:56

Totální válka by mohla vypuknout na východní Ukrajině každý okamžik

RE: Ukazuje se, že příměří bylo těžkou taktickou chybou.

Pasant 78.?.?.?

Ta "nejaka konferencia" je tady

http://eng.kremlin.ru/news/23137

319801

29.10.2014 18:56

Putin: Systém globální bezpečnosti vážně podkopán

RE: Молодец

Pasant 78.?.?.?

Nechápu, proč všichni pořád "pátrají" po zdroji?
Proč nejdete přímo ke kováři a sbíráte paběrky? [mrknutí jedním okem]

Přímý zdroj je tady
http://eng.kremlin.ru/news/23137

tady
http://eng.kremlin.ru/transcripts/23137

a tady
http://kremlin.ru/transcripts/46860

319992

21.11.2014 01:57

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

RE: Nedejme se rozdělit!

Pasant 78.?.?.?

Máte pravdu. O Vladimíra by se jeho ochranka v Praze měla postarat více, než dobře... smrdí to Sarajevem.

321625

21.11.2014 02:02

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

RE: Podvrh

Pasant 78.?.?.?

Aha, takže máte dojem, že ty červené karty byly fata morgana a vůbec neexistovaly? Pokud nepopíráte jejich existenci, zůstává pořád otevřená otázka, kdo to zorganizoval, kdo je rozdal, a kdo to zaplatil. Nebo ne? Nechápu, kam to chcete zahrát. Pomozte mi. [mrknutí jedním okem]

321626

23.12.2014 04:45

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Lidé milí, fanděme ... rozumu

Pasant 78.?.?.?

Ano. Buď poslušný otrok a ber, čím tě krmí. A budeš se mít fajn.
Přesně tak ses ale mohl mít i předtím, když jsi držel hubu a krok a nestrkal nos do politiky.

Tak CO se změnilo? Jen barvy.

323875

23.12.2014 04:48

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Lidé milí, fanděme Rusku!

Pasant 78.?.?.?

Émilku, skousni šroubek a nech ho bejt... je to prostě B L B. Poručík Dub byl extra inteligent. [mrknutí jedním okem]

323876

23.12.2014 05:01

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Strategie oligarchů je jasná, genocida. A poddolaroni prosí. Proč by jim měli krmit tažné voly?

Pasant 78.?.?.?

Sežereme je spolu.
Jen pitomec dosud nepochopil, že NĚT je NĚT!

Dělat si z huby prdel je výsadou té druhé strany.

323877

23.12.2014 05:15

USA vyhlašují (měnovou) válku Rusku

Říká autorovi článku něco pojem "spotřební koš"?

Pasant 78.?.?.?

Veškeré potraviny a ostatní věci denní potřeby si Rusové nakupují za rubly. Obrátíme-li to, pokud dnes Rus prodá pár dolarů, co má pod polštářem, získá za ně více rublů - jimiž v Rusku platí - než předtím. Kde je ta bída?

Článek je neaktuální. Uměle vyšroubovaný dolar mezitím už zase spadl a bude padat i nadále.

323878

10.01.2015 05:56

Tak kdopak nám to vraždí v Paříži?

RE: Útočníci zapomněli v autě své doklady

Pasant 78.?.?.?

GLADIO?

Potřebuju utáhnout režim. Jak na to, v zemi plné muslimů?

1/ Vytipuje se cíl. Velmi vhodná je redakce provokativního plátku, který se s nevybíravým hnusem naváží do všeho, co se týče jakékoli víry, nejen islámu. Tihle lidi víří nálady, které máme nejméně zapotřebí, ale je jisté, že vzhledem k "profesi" to bude mít obrovský dosah.

2/ Vytipuji pachatele, které si předem odchytím a dám "k ledu" na předem určené místo.

3/ Provedu "akci", ve které hraje roli nejméně šest, ale spíše víc, osob, dva vlastní vykonavatele (kteří následně v poklidu zmizí v některé z okolních kaváren), osoby filmující na střeše (nejméně jeden z tam přítomných mužů má na sobě neprůstřelnou vestu) dvě další osoby hrající "kavky", které střílejí na ulici slepými náboji a sehrají divadlo se "zastřeleným" policistou, hulákají alláhu akbar a odjedou černým autem, které "vysoce profesionální pachatelé" později nabourají a nechají stát společně s doklady... Zastaví si auto (opět vysoce profesionálně) ušetří řidičku, kterou "hodí na zadní sedadlo" a jedou směrem k místu, kde jsou u ledu "pachatelé" (zastřelení zřejmě téměř současně s obětmi v redakci). Cestou, aby bylo jasné, co přivedlo policii na "stopu", "vysoce profesionálně" vyloupí benzínovou pumpu a pokračují v jízdě... už následovaní celou policejní kolonou (!).

4/ Falešní "pachatelé" dorazí na místo, kde "vezmou rukojmí", syna majitele tiskárny, ostatní nechají uniknout. Po neúspěšném "vyjednávání" vyrazí speciálka, vybraná jednotka (možná tatáž jako v Paříži) uvnitř sehraje divadlo, herci jsou vyměněni za už mrtvé "pachatele" a rukojmí osvobozen. Sláva.
Ale vloudila se chybička, jakýsi blázen naletěl a vzal věc vážně - vzal rukojmí v pařížské kavárně... kterou "specialisté" následně šturmovali s tím výsledkem, že společně s tím magorem pět s šesti rukojmí přišlo o život. Po těch ovšem neštěkne ani pes.

5/ Svět strne v úžasu, nosí se květiny a bleskurychle se objeví už známý slogan: Všichni jsme..." Státníci kondolují - a režim může přitvrdit.

Video s šarádou u policisty je tady http://vimeo.com/116191117 - znalec si na zpomalených záběrech povšimne, že kalach nevyhodil nábojnici... slepou totiž bez úsťové brzdy vyhodit neumí.

324810

12.01.2015 06:03

Kruhy na vodě

Dobrý námět k zamyšlení

Pasant 78.?.?.?

Ano, pracoval jsem svého času s mnoha muslimy, byli to Turci a lidé z bývalé Jugoslávie. Turci byli v pohodě, Jugoslávci - někteří pravoslavní, jiní katolíci, si se "svými" muslimy šli místy až po krku. Turci se toho nikdy neúčastnili. Spíš těmi jugoslávskými také-muslimy docela pohrdali, ale tak nějak přátelsky.

No, ať už je to jak chce, naše evropské načálstvo v tom má prsty pěkně hluboko. Způsob, jakým do Středního východu dloubou vládci Severoameričanů, je pochopitelný - střízlivě viděno - oni to ani jinak neumí a je to součást jejich deklarovaných politických snah.

Skutečnost, že se s nimi svezli lidé se směšného poloostrova na západě obrovské Eurasie, který si v 17. století namísto "Křesťanský svět" začal říkat Evropa, je zarážející. Zahodili jsme všechno, co nás dělalo silnými, co stavělo na nohy náš dnešní svět. Následky budou nepěkné.

324902

Jojo. Švýcaři jich mají hafo... třeba nám nějaké půjčí, ne?

329172

No, byl to sice známý saxofonista Bill Clinton, ale to nic nemění.

329826

Oba mimo:

Prvním americkým prezidentem, který navštívil české země, byl George Bush mladší. Dorazil do Prahy jako hlavní postava oslav prvního výročí 17. listopadu 1989 a rozhodně si nemohl stěžovat na nevlídné přijetí. Na zcela zaplněném Václavském náměstí vystoupil společně s Václavem Havlem a předal zde svůj dar – repliku pověstného Zvonu svobody. [mrknutí jedním okem]

329920

17.01.2016 17:46

Genderová analýza filmu Sněhurka a lovec

RE: Ta diplomka je vážně příšerná sračka :-)

Pasant 78.?.?.?

A co teprf mi ženi... ynteligenc je upadajýcý.

344546

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 121 čtenářů částkou 20 084 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,

stalo se už smutným pravidlem, že na konci měsíce musím uvřejňovat tenhle křiklavý rámeček s prosbou o pomoc. Do konce měsíce zbývají tři dny a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím uvažte, zda byste mohli přispět na provoz tohoto serveru. Děkuji.

Ve zkratce

Cross Club bude mít otevřeno i po 22. hodině25.09.20 14:25 Česká republika 7

Prymula: Chci méně prostoru v médiích pro kritiky svých opatření25.09.20 11:09 Česká republika 3

Média stupňují hysterii strachu, opět šíří poplašné zprávy24.09.20 22:34 Česká republika 1

Dezorientováni Němci chtějí více afrických kobylek. Demonstrují s nápisy "My máme místo"22.09.20 18:59 Německo 9

Obchodní centrum Mercury, České Budějovice: Rouškové gestapo v akci21.09.20 16:29 Česká republika 3

Janek Ledecký: Zůstaňte negativní a buďte pozitivní!21.09.20 00:15 Česká republika 0

Rasistická černoška v letadle: Jsem královna Kalifornie20.09.20 23:33 Neurčeno 3

Arabská strana Švédska vyzývá k vysídlení těch obyvatel skandinávské země, kteří odmítají multi-kulti hodnoty a etnickou diverzitu18.09.20 19:00 Švédsko 6

Někdo zmlátil cyklisty v Rumburku. Byli to cikáni?17.09.20 17:26 Česká republika 2

Proč hynou statisíce ptáků? A proč se před smrtí chovají divně?17.09.20 11:21 USA 15

Až 90% testů v USA je chybně vyhodnoceno a přiznává to NewYork Times16.09.20 23:02 USA 3

Svědci Covidovi? Je jich 50 a mlátí lidi, kteří nemají náhubek16.09.20 22:14 Česká republika 8

Český COVID teror v metru15.09.20 21:31 Česká republika 9

Vládní pomoc firmám se ukazuje jako velká past15.09.20 09:55 Česká republika 1

Vládní semafor ukazuje nulové riziko - vláda nařídila plošně nosit náhubky12.09.20 12:45 Česká republika 4

Další důkaz funkčnosti švédského modelu při zvládání Covid12.09.20 12:22 Švédsko 7

Likvidace dopravy autem po Praze11.09.20 09:12 Česká republika 6

Nemáte homosexuály, ženy či menšiny? Zapomeňte na Oscara09.09.20 12:14 USA 4

Vakcína proti Covid-19 firmy Astrazeneca se ukazuje jako riziková09.09.20 11:11 Rusko 3

Dr. Hariri - Nová data z CDC ukazují, že na COVID-19 zemřelo jen 6% z původních 160 tisíc08.09.20 23:41 USA 1

Měnové kurzy

USD
23,31 Kč
Euro
27,12 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,41 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,09 Kč
100 japonských jenů
22,08 Kč
Čínský juan
3,42 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 391,53 Kč
1 unce stříbra
533,73 Kč
Bitcoin
250 607,41 Kč

Poslední aktualizace: 27.9.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?