Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 10 příspěveků, 1 jméno: <nic>.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

07.01.2015 07:37

Rok 2015 bude o Íránu, Číně a Rusku

Hlavně aby nebyl o horké válce...

217.?.?.?

Neocons,bankéři a korporátníci se určitě dobrovolně nevzdají nebezpečného snu nesplatitelně zadluženého četníka o jediné světovládě, na němž tito elitáři usilovně pracují už dlouhá desetiletí.Nejdříve skrytě a hodně utajeně, nyní už zcela otevřeně.Na to jsou příliš bezohlední a samolibě zahledění do své výjímečnosti. Je těžko uvěřitelné, že v údajně nejlepší demokracii může několik desítek rodin a stovek bezohledných šílenců rozhodovat nejen o vývoji státu, ale i celého světa výlučně ke svému prospěchu a bez ohledu na miliardy těch dole. Spíše než demokracii to připomíná poměry v drogové mafii. Zkorumpovaný, nespravedlivý a přežilý systém je nastavený výhodně jen pro bankstery a korporace a otroci jsou pořád naivní, pasivní a snadno manipulovatelní. Je čas a možná poslední příležitost to změnit, ale současně zabránit velké a hodně horké válce.Představy militantních neocons, že lze vyhrát jadernou válku by byly docela směšné, kdyby nebyly tak nebezpečné a aktuální. Neopakovatelná a možná poslední šance pro velké státníky a velké země, které se nechtějí stát dalšími vykradenými koloniemi zadluženého impéria šířícího po světě chaos, zlo a utrpení jen pro další zisky jeho loutkovodičů.

324533

04.01.2015 17:24

USA nemohou začít na Ukrajině velkou válku

RE: zevseobecneni clanku,podstata celeho problemu chybi.

217.?.?.?

Podstatu vidím ještě trochu obecněji.Že Západ vlastní a jeho vlády ovládají převážně sionisté, tedy konkrétní vlastníci bank, korporací, médií, zakladatelé nevládních a neziskových organizací, nadací,think - tanků atd. je alespoň trochu zasvěceným známo již dlouho. Tito patologičtí nenažranci a intrikáni prosadili v 70. letech neoliberální koncept v ekonomice, jehož důsledkem je, že vítězové pokrytecké soutěže podle pravidel, která si přes koupené politiky prosadili (tedy zase většinou oni) berou vše, něco dají svým mouřenínům v politice, médiích, pohůnkům v manažerských postech a milionům otroků jen drobečky. Prosadili v praxi heslo "Příliš velcí na to, aby padli" a mysleli tím sebe. Privatizace zisků pro ně a socializace ztrát přenesená na gojímy dovedená do dokonalosti. Tím také dochází k rychlé likvidaci středních vrstev a sociálních výdobytků pracujících ve všech zemích, které přes své privátní tiskárny už jen strachem krytých peněz ovládali a dosud ještě ovládají.
Ve své namyšlenosti a nenažranosti tito kosmopolitní paraziti lidstva prosadili v 80. letech vývoz "špinavých" odvětví výroby do levné Asie, čímž systematicky likvidovali průmysl hostitelských zemí a stejně fantasticky navýšili zisky. Spoléhají na to, že velké peníze vydělají jako vždy přes své banky a když to nepomůže doslova ukradnou bohatství v jiných zemích. K tomu jim věrně slouží koupená média, tajné služby, žoldáci, nevládní a neziskové organizace, intriky a "humanitární" bombardování a šíření chaosu v těch zemích, kde bylo co ukrást, byly neposlušné nebo alespoň měly strategickou polohu. Pak je těmto zplundrovaným zemím za lichvářských podmínek nabídnuta "nezištná" pomoc při obnově vykradených a zplundrovaných států právě od těch organizací, které ovládají hlavní strůjci zla a útrap. Z jejich hlediska to nemá chybu. Je ale nezpochybnitelné, že za mocí a obrovským bohatstvím těchto zločinců jsou celé hory mrtvol a zničených životů na celém světě.
Po pádu východního bloku se dramaticky zvýšila zadluženost zemí Západu. Je třeba vědět, kterým lidem konkrétně (věřitelské státy jsou známy již dostatečně) všechny ty vlády, firmy, obce i jednotlivci vlastně dluží ty desítky biliony dolarů. To se ale masy otroků nesmí dozvědět, protože by jim došlo, kdo za většinou obrlumpáren v minulosti stál a stojí. Podle mého laického odhadu je to maximálně několika desítkám rodinných klanů a maximálně několika stovkám největších pijavic.
Jak již v 70. letech napsal Brzezinski, kdo ovládá Asii, ovládne celý svět. Nyní se bankrotující Západ a především Amerika snaží ovládnout Asii. Jednak je tam toho hodně, co lze ještě ukrást (ropu a plyn mají zločinci v kravatách nejraději), jednak tam jsou ekonomicky a vojensky nejsilnější konkurenti sionistů, tedy Čína a Rusko. Problém je v t...

Automaticky kráceno

324375

02.01.2015 09:33

Sázky jsou vysoké, USA hrají ropnou kartou proti Íránu a Rusku

Volný trh? Ani náhodou!

217.?.?.?

Jen burzoavní manipulace a šílený hon na rubl! Zelený toaleťák roste a zlato a ropa klesají.Tak tahle finta dlouho nevydrží, protože zlato a ropa mají na rozdíl od dolaru skutečnou hodnotu.Růstu americké ekonomiky může věřit jen ten, kdo ji nezná. Brzy se to západním intrikánům vrátí jako bumerang a tento paradox spolu s nesplatitelnými a stále rostoucími dluhy zničí jejich vlastní ekonomiky jako domečky z karet postavené na obrovských bublinách. Rusko a Čína to můžou ve správný okamžik urychlit tím, že Rusko výrazně omezí dodávky plynu poskokům Ameriky do západní Evropy, bude vyžadovat platby za suroviny ve zlatě a Čína požádá o proplacení amerických dluhopisů v juanech nebo ve zlatě. Rusko do té doby rozmístí jaderné rakety na Kubě jako odpověď na eskalované obkličování Ruska a je vymalováno. Definitivně.

324277

30.12.2014 19:36

Na Ukrajině nejde o demokracii, ale o náš velký prodělek

Kdo chce u vesla býti...

217.?.?.?

musí především správné písně zpívati. Jinak dostane červené karty, přejede ho černé auto s tmavými skly, náhle těžce onemocní, dostane milionové úplatky od neznámých dárců, média zveřejní jeho privátní telefonické rozhovory, vypukne v dané zemi nějaký ten Majdan, epidemie Eboly, finanční a hospodářská krize,náboženský či etnický konflikt, atentát,teroristická akce nebo rovnou válka. Ta vždy byla a dosud je pro mocné zločince ukryté v bezpečí svých paláců a rezidencí tím nejlepším kšeftem. Chlapci a děvčata z tajných služeb by mohli vyprávět, jak se to dělá, když někdo ve významné funkci neposlouchá nebo zkříží mocným a bohatým jejich zločinné plány. Ale nechtějí a dobře ví, proč nic neřeknou. Média dnes až na výjímky zcela v rukou boháčů a psychopatů okamžitě najdou viníky a řádně je potrestají, nejčastěji sankcemi, nějakou tou fintou na burzách nebo rovnou humanitárním bombardováním. Koupení "odborníci" nám promptně vše vysvětlí podle přání mocných. A to vše jen proto, aby pár set superbohatých a mocných zločinců a úchylných deviantů ždímajících a podvádějících miiardy otroků, bylo ještě bohatších a mocnějších než dosud.Nemohli by existovat bez zkorumpovaných a všehoschopných přisluhovačů, což jsou jejich oddaní pudlíci v médiích, v politice, v zastupitelstvech, v justici, v manažerských postech. I oni chtějí žít na úrovni. Prý je to ta nejskvěleší demokracie, co lidstvo zatím poznalo.Tisíckrát opakovaná lež se stala pravdou a nejvyšším zákonem se staly zisk a moc těchto zločinců a jejich poskoků. Zoufalá vizitka prý nejvyspělejšího tvora na planetě Zemi. Především hlavních protagonistů, ale bohužel i těch stamilionů nemyslících, vypočítavých a poslušných otroků, kteří svou naivitou, vypočítavostí a pasivitou umožnili tak neuvěřitelně vyrůst lidským zrůdám.

324197

23.12.2014 10:05

USA vyhlašují (měnovou) válku Rusku

Říše zla

217.?.?.?

se již definitivně odmaskovala.Jsou to banky a korporace Západu a především FED a jeho privátní vlastníci. Již dávno měli být všichni tito nebezpeční zločinci a psychopati za katrem stejně jako jejich poskoci v politice, tajných službách, neziskovkách a v armádách. Věřím, že Rusko s pomocí dalšího nepřítele elitářů Číny ten obrovský tlak za cenu velkých ztrát ustojí,všechny ty bubliny a podvody zločinců prasknou a neskutečně zadlužená Amerika a její lokajové zbankrotují.Čína sice vyčkává, ale je jí jasné, že padne-li Rusko, je na jídelníčku těchto predátorů ona. Dluh amerického státu je přes 18 bilionů zelených papírků, ale agregátní dluhy Ameriky (jednotlivých států, měst, firem, jednotlivců a závazky sociálního a zdravotního pojištění) jsou ještě mnohonásobně vyšší přestože vysávají celý svět a peníze si tisknou po celých hromadách.Systém si nastavili tak, že bohatství Ameriky si přivlastňuje stále menší okruh lidí a protože lidi ze zchudlé střední třídy doma stále více remcají, koukají, kde by se ještě dalo něco uloupit a vydělat.Teď chtějí Rusko, potom ten zbytek.Po krachu budou loutkovodiči a jejich poskoci právem souzeni, snad dříve než zmačknou červená tlačítka. Ožebračenými lidmi, jimiž pohrdají a které tak rádi posílají do válek a krizí za svoje zisky. Ti, kteří loutkovodičům věrně posluhují a stále ještě fandí by si měli vzpomenout, jak Amerika naložila se svými bývalými spojenci v Iráku, Libyi, Afghanistánu atd. jen proto, že tam byly suroviny nebo byly pro jejich světovládnou strategii důležité.Přes noc se ze spojenců stali úhlavními nepřáteli a vzápětí byli tito naivkové pod rouškou šíření svobody, americké demokracie a lidských práv humanitááárně (jak jinak) bombardováni a oloupeni o svobodu, práva a bohatství.Vždy po řádění poskoků loutkovodičů zůstal jen chaos,zničená a vykradená země. Skutečný cíl zrůdných elit.

323892

22.12.2014 20:08

Na pokraji války a ekonomického kolapsu

Volba

217.?.?.?

Čas se krátí, ale lidstvo si stále ještě může vybrat: buď živořit v radioaktivním prachu jako dramaticky početně redukovaní otroci patologicky chamtivých loutkovodičů a jejich šílených poskoků v politických a vojenských funkcích nebo tyto lidské zrůdy postavit před mezinárodní soud za bezpočet obrovských zločinů, které na celém světě vyvolaly a stále ještě vyvolávají a poslat je na celý zbytek života za katr. Mají na svědomí celé hory mrtvých a raněných, bezpočet zničených osudů a utrpení jen proto, aby ovládli a vlastnili celý svět.Je velmi smutnou vizitkou lidstva, že se najde stále ještě mnoho těch, kteří je obdivují,fandí jim a lezou do análního otvoru přestože ví, kolik zla a utrpení nevinných je skryto za jejich okázalým i skrývaným bohatstvím a mocí. Musí za tím být nějaká závažná porucha osobnosti těchto lidí. Heslo "Příliš velcí a mocní na to, aby padli" je zásadním porušením principů demokracie i mantry volného trhu, kterými se tito zločinci vždy oháněli.A věřit tzv. americkému snu už může jen člověk beznadějně naivní a hloupý. Moc a bohatství tzv. elit jsou založeny především na pasivitě a naivitě otroků, kterým vládnou a jimiž pohrdají. Bez této pasivity a naivity otroků jsou elity prakticky bezmocné.

323862

Myslící a ti, kteří se za slušné zisky a další výhody neprodali světovládcům, už dávno ví, kdo je za hrůznými teroristickými činy,utrpením, válkami,bídou, krizemi, Majdany, atentáty apod., které odnášejí miliardy naivních a nevědoucích. Pro méně bystré: hledejte nejmocnější rodinné klany na světě a zejména ty dva nejbohatší začínající na R a pak jeden začínající na B a neuděláte chybu. Pohádky o šíření lidských práv, demokracie a svobody, o neviditelné ruce volného trhu klidně zapomeňte, je to jen kouřová clona a obrovské mediální lži vydávané ovšem za pravdu. Útokem na věže WTC začala instalace jejich fašistického NWO, která bude pokračovat drastickým snížením počtu otroků a omezením osobních svobod. Mají strašně moc, teď chtějí všechno. Největší překážkou je pro ně nyní Rusko pod vedením Putina, které se postavilo na odpor po jimi připraveném a financovaném fašistickém převratu na Ukrajině. S vyčkávající a bohatou Čínou se chtějí nejdříve domluvit, pak ji jako poslední překážku podrazí. To umí velmi dobře a mají v tom již obrovské zkušenosti. Jejich hlavními zbraněmi jsou pouze strachem kryté peníze, které si tisknou v neomezeném množství, média a zkorumpovaní politici a úředníci, dále lži, intriky a úskoky, největší oporou pak naivita a nevědomost miliard otroků a miliony všehoschopných poskoků.

323792

20.12.2014 11:51

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

Citát k zamyšlení

217.?.?.?

Nejdřívě Tě ignorují, pak se Ti smějí, potom s Tebou bojují a potom vyhraješ. M. Gándhí

323725

19.12.2014 20:03

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

Klid před bouří

217.?.?.?

Vývoj světa v tomto tisíciletí mi stále více připomíná hlavní myšlenku pohádky Císařovy nové šaty. Tentokrát se ale nejedná o pohádku, ale o žhavou a současnou realitu.Velký bratr a jeho evropské kolonie jsou před bankrotem a světovládci zoufale bojují o čas. Ten je však nemilosrdně proti nim. Média oligarchů na nás chrlí propagandu, ubohé seriály a lži 24 hodin denně,amerikanofilové a stoupenci Habsburka z kaváren se radují ze současného pádu rublu a hubou už vyrazili na zlé Rusko mockrát,zároveň bagatelizují daleko horší dlouhodobou situaci Západu. Ze zámořských a britských bank stahují v předtuše velkého fičáku mnohé země své zlato (český stát už díky svým polistopadovým "supermozkům" nemá co stahovat), do Pobaltí a na Ukrajinu proudí zásilky západní vojenské techniky dnem i nocí a Putin jasně řekl, že nedovolí západním světovládcům, aby si pověsili kůži ruského medvěda na zeď. Kongres opět odsunul bankrot Velkého bratra, tentokrát na únor 2015. Že něco velmi nepěkného přijde,je už víceméně jasné. Pouze není jasné, kde a kdy se to stane a kolik milionů nevinných to zase odnese. Příští rok bude pravděpodobně hodně akční. Kobyla když dodělává, tak kope úplně nejvíce. Šachová partie několika stovek patologických zločinců se světovládnými ambicemi vs. zbytek světa se blíží ke svému konci, pouze si nejsem jistý, zda zůstane někdo,kdo bude schopen určit vítěze. Ti zločinci totiž jsou velmi bohatí a mají přes své poskoky přístup k červeným tlačítkům, protože miliardy ovcí se velmi dlouho nechaly okrádat a snadno manipulovat právě těmito zločinci a jejich zkorumpovanými poskoky v politice.

323698

18.12.2014 08:40

Blíží se velká proti-ruská operace pod falešnou vlajkou?

Změna je nevyhnutelná

217.?.?.?

Zatímco po 2. světové válce byly hlavními exportními artikly Ameriky průmyslové a zemědělské výrobky,v posledních desetiletích se jimi staly hlavně Majdany, krize, války, mediální propaganda založená na účelových lžích a manipulacích, ekonomické vydírání přes dolar znehodnocený nenažraností finančních elit Západu a prodejných politiků a především nesplatitelnými dluhy. Současní světovládci a váleční psychopati stále odmítají přiznat, že svět se dramaticky mění v jejich neprospěch a raději tlačí svět do fatální války s Ruskem než aby přiznali ústup z pozic všemocných světovládců. V současné době sice poněkud osamocené Rusko prohrává Západem vyvolanou bitvu o stabilitu vlastní ekonomiky,ale takových bitev prohrálo již hodně. Přesto se vždy ubránilo a nakonec přes obrovské oběti zvítězilo.Situace zadlužené Ameriky a Evropy je kritická a lidé už nechtějí financovat luxus 1% na účet zbytku světa a nevěří báchorkám západních médií o nejlepší demokracii, svobodě,férovosti, prosperitě, vyjímečnosti a nadřazenosti Ameriky. Chybí totiž důvody.

323603

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 3

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,76 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,20 Kč
Kanadský dolar
16,81 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
24,20 Kč
100 japonských jenů
20,85 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,68 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 381,06 Kč
1 unce stříbra
515,46 Kč
Bitcoin
403 089,46 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?