Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 33 příspěveků, 1 jméno: Andrew Siddur.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.12.2013 16:58

Americké dohody nemají cenu ani toho papíru

RE: Ovšem Václav Havel pořád tvrdil, že jaksi ehm

Andrew Siddur 77.?.?.?

Ano; těm, co si ji přivlastnili. [smích]

301445

28.12.2013 12:58

Poněkud závažnější bagatela

RE: chcete se dobře pozvracet?

Andrew Siddur 77.?.?.?

Svět patří nám! [chechtot]

Druhá ateistická privatizace státního majetku, nejapně maskovaná slovy "CÍRKEVNÍ restituce", se nám již pěkně rozjíždí. [smích]

301477

31.12.2013 17:27

Ukrajina: Východní kořist NATO

RE: barevné revoluce

Andrew Siddur 77.?.?.?

Jsem zvědav, jak se méé-dia budou ošívat po Klausově novoročním projevu.

Očekávám titulky: "Prázdná a falešná slova", "Nepřekročil Zemanův stín", "Kam se poděla Klausova bystrost", "Naše země vzkvétá - Klausovu negativismu navzdory" (přestože Klausův projev nebude vůbec negativistický – VK sklouzavá ke slepému manýristickému optimismu, který je vlastní takovým režimním kvákalům, jako je Pavel Páral v MfD).

Co se týče Zemana, mediálním prostitutkám sám nahrává svou neschopností, když jeho projev byl SENILNÍM OMÍLÁNÍM toho, co udělal (nebo co si myslí, že udělal) pro ČR dobrého.
Takový směšný projev mohl Zeman pronést snad nejpozději měsíc po svém zvolení, ale ne po roce ve funkci, v předvečer nového roku!

301646

01.01.2014 00:52

Dali byste si rande s nezaměstnaným?

RE: Nikdy jsem nedřel, pracovní zábava, mimopracovní

Andrew Siddur 77.?.?.?

>vše nejlepší v Novém roce 1914

Kéž by! Znovu a pořádně... [smích]

301655

01.01.2014 19:21

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

RE: Elis

Andrew Siddur 77.?.?.?

Ano. Bude to důstojné pokračování dosavadní frašky.

Dříve probíhala ateistická rozkrádačka nenápadně pod křídly "křesťanské" KDU-ČSL (ateisti Parkanová, Kalousek), nyní se bude konat to samé – rovnou pod křídly marxistického papeže.

Člověk se jen podívá na myší očka Vlka, Duky, Halíka, a má jasno.
I kdyby si na sebe navěsili tucet křížů...!

Vypráskejme už konečně pravdolásku. I tu ukrývající sebe sama tu v KDU-ČSL, tu v řečičkách o "církevních restitucích". Této maskované pravdolásce naložme o to víc.

301689

02.01.2014 15:40

Rozdělení Československa

RE: Česko-Slovensko

Andrew Siddur 77.?.?.?

Navrhuji, v zemi, kde člověk před exekutorem a dalšími atributy pravdoláskové společnosti řízené médii, neví dne ani hodiny, kdy ho trefí šlak, název – Čeka.

Italové ho již napůl používají, a v Izraeli se to bude líbit, je to pěkně krátké, jako Amos Oz.

Ápropos, nevím, proč zapadá pivem a tradicí vonící název Bohemia, který mám za zcela dokonalý!

Člověk řekne Bohemia, a ono to znamená Česko. Kafkomilům by se taková schizofrenie určitě standardně líbila, ale snad i všem ostatním, kteří si již zvykli na to, že jedna věc má u nás různá jména, hlavně ne ta pravá.

301791

02.01.2014 17:32

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

RE: Přesný postřeh...

Andrew Siddur 77.?.?.?

Ano, kravál! Máte též dobré postřehy.

V budovatelských filmech hovoří postavy na pozadí kraválu traktorů, náklaďáků nebo fabriky. Paradoxně zde kravál příliš neruší, neboť postavy pronášejí stručné repliky jako: "110 procent!", "Samozřejmě, soudruhu.", "Splníme!", a teprve ten budovatelský rachot dodává těm strohým větám váhu a hloubku.

Ve druhé půli 60. let přichází do ČSSR, pod vlivem vlny hippies, západních "zlatých šedesátých" a snad i židovského milénia (v roce 965 měli přijít na české území první židé; jaro 1968 mělo být možná i jakousi poctou tomuto miléniu) jiný kravál – moderní diskotéková hudba; objevuje se i undergroundový bigbeat (jehož "antihudba" je režimem parodována a perzekuována). Na knihomol(k)y, kteří se obejdou bez kraválu, je pohlíženo jako na divné. Jinak je ovšem hudba docela pěkná a naivní, stejně jako doba.

Bum, prásk, je tu listopad 89. Hluboké hlasy našich židovských zpěvaček, které jsme zaslechli naposled v roce 1968, předznamenávají novou dobu. Hudba = svoboda. Každý poslouchá skupinu Orlík, která kope do období 1948-89, ale v rámci možností tepe i nešvary nové doby, zejména islám a cikány. Kravál se zvolna dostává do reklam v televizi a zvolna sílí.

Rok 2008, začátek ekon. krize, kravál je všude v obchodech. V komorním prostředí restaurací. Mládež si leje kravál do hlavy, bez něho by snad nedošla do školy. Když slyším ty pahlasy amerických negerských zpěvaček, ptám se, jak to někdo může poslouchat? Důraz jen na rytmus, melodie žádná, klipy vulgární.

Mládež se bez hudby neobejde, když přijde domů, hned zapíná youtube s americkou "hudbou".

Mám takovou teorii, že ticho je dnes zřejmě synonymem smrti. Dokud řve (strašná) hudba, je to dobré, máme si zřejmě myslet. V něčem je to podobné s Michalem Davidem v 80. letech. Jenže dnes před tím hudebním kraválem není úniku. Kdo neposlouchá hudbu, na toho pozor. Má vůli odpojit se od Matrixu.

301798

02.01.2014 17:35

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

RE: Přesný postřeh...

Andrew Siddur 77.?.?.?

Kdo neposlouchá, na toho pozor. Má vůli odpojit se od Matrixu.

Myšlena samozřejmě dnešní, zejm. americká hudba, která se line odevšad.
Jinou hudbu (klasickou, 50.-60.léta, každému podle jeho gusta) je samozřejmě dobré poslouchat.

301799

02.01.2014 17:52

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

RE: Přesný postřeh...

Andrew Siddur 77.?.?.?

Není pochyb o tom, že dnešní (mainstreamová) hudební má záměrný otupující význam.

Dnes obvyklé pouštění hlasité cikánské hudby na demonstracích proti kriminalitě je skvělým hyperbolickým příkladem výše uvedeného. (Ideálně v kombinaci s policejním vrtulníkem, který dělá kravál nad davem nespokojenců - to má rovněž silný psychologický efekt.)

Podobně za tzv. minulého režimu na pohřbu Jaroslava Seiferta na blízké motokrosové dráze záměrně jezdily hlučící motorky.

Vysmívaná KLDR provozuje to samé, co my v obchodech, restauracích, na internetu a v televizi – vysílání všudypřítomné hudby, která se z amplionů line ulicemi. S totožným cílem - otupit lidi, přesvědčit je o tom, aby se bezvýhradně poddali režimní realitě, která je přece nejlepší ze všech možných...

301800

02.01.2014 18:02

Rozdělení Československa

RE: Souhlas s panem Editorem!

Andrew Siddur 77.?.?.?

>kocáb dokonce v parlamentu protlačoval místo česko-slovenska název slavie, aby ten "povrchní spor" zažehnal

No vida, mohli jsme se už dávno nazývat Slavie, případně rovnou "Jude Slavie", jak zní otřepané, nicméně na určitých faktech přeci jen stojící, fotbalové heslo. To jsem ani nevěděl, o tom Kocábově návrhu. Díky. [smích]

301801

02.01.2014 18:27

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

RE: Přesný postřeh...

Andrew Siddur 77.?.?.?

A další dva pěkné obrázky...

Televize 1

Televize 2

>To je částečně kvuli ADHD postiženým generacím, které potřebují neustále podněty, jinak ztratí pozornost. Proto jsou třeba v akčních filmech omezeny statické scény na maximálně 20 s.

Ano. Protilék?

Sérum 1

Sérum 2

301805

02.01.2014 22:02

Rozdělení Československa

USRALSKO

Andrew Siddur 77.?.?.?

Zapomeňme na Česko (= Čechy, Morava, Slezsko).

Naším státem budiž od teď až do ateisty restituovaného aleluja –
– Usralsko (= USA, Izrael, Česko).

Není v tom názvu Havel, vyjadřuje však tradiční sepětí tří zemí, které se traduje již od dávných věků (od Listopadu 1989), a to až na věčné časy – čili věřme, že se nový název (kdysi) českého území ujme.

Zbývá poslat petici Feničovi, o zbytek se postarají páky pravdoláskové demokracie.

301822

Protektor Seemann odjel do Izraele, aby mu jeho chlebodárci poskytli další instrukce, ale také aby on jim ukázal, že má události v Čechii pevně pod kontrolou. "Pomsta se ponese ve znamení cynismu," zaduněl plynulou hebrejštinou, a na důkaz svého odhodlání vyexoval lahev araku.

Den poté, co se Seemann vrátil na svoje české pracoviště, jmenoval palestinského velvyslance. Co víc, pozorně si vyslechl všechny jeho výhrady k nedávným Seemannovým extempore, mezi kterými vynikal zejména provokativní nápad přestěhovat izraelskou ambasádu do Jeruzaléma. Sotva si mohl Muhammad Džamál povšimnout nepatrného nezúčastněného úsměvu na starcově tváři.

Neuplynulo ani čtvrt roku, a Muhammad Džamál již není mezi živými.

---
(Veškerá podobnost s osobami žijícími nebo zesnulými je čistě pravděpodobná.)

301851

03.01.2014 12:17

Výbuch v budově palestinského vyslanectví – mnoho otázek, málo odpovědí

Smrt za smrt?

Andrew Siddur 77.?.?.?

Smrt za smrt?
(Umírá Sharon.)

301904

03.01.2014 16:25

Výbuch v budově palestinského vyslanectví – mnoho otázek, málo odpovědí

"Asistovaný" atentát?

Andrew Siddur 77.?.?.?

Existuje teorie, podle níž americké tajné služby, jakmile se o tom záměru dozvěděly, nahrávaly "fousáčům z jeskyně" v jejich velkolepém plánu útoku na dvojčata; že doslova vedly jejich kroky a umetaly jim cestu, kdykoliv hrozilo, že "fousáči" pokus o atentát pro nedostatek zkušeností a cílevědomosti vzdají.

Potom je jen krůček k tomu domnívat se, že i zde šlo o podobně "asistovaný" atentát.
Židovští agenti se mohli dozvědět, že palestinští velvyslanci si potrpí na zabezpečení trezorů výbušninou, takže pro ně posléze nebylo problém narafičit k trezoru vlastní trhavinu, která, na rozdíl od té stávající, v příhodnou chvíli vybouchla.

A zkuste pak dokázat, že si to tam nedali Palestinci sami. Nepochybujme o tom, že na to, aby všechno vypadalo tak přirozeně a bez cizího zavinění, musí být tajné služby machři.

301930

03.01.2014 20:41

Evropa bez budoucnosti

RE: Proč ČNB oslabila korunu

Andrew Siddur 77.?.?.?

Ta devalvace, to bylo jen takové běžné mrcasení, na které jsme byli všichni psychicky připravováni už od doby, kdy se média tak lísala okolo toho úžasného Singra, když byl s pompou uveden do funkce.

No a ohledně těch obskurních anket a "cen" všelijakých ekonomických magazínů.
Povšimněme si, že k nám vždy přichází z Velké Británie (stejně jako chvalozpěvy na škodovky), což je shodou okolností druhá domovina takových židovských es, jako jsou penězoměnci/penězohrabci Fischer s Dlouhým and company, čili znalého člověka to dále nemusí vůbec zajímat.

Jsou to takové mini-Oskary od těch se správným původem pro ty stejného původu, aby se mohli navzájem pochlubit do médií. Kdysi Kalousek, teď Singer, prašť jako uhoď.

Pravičáčtí potomci všech, kteří se za minulého režimu měli dobře, a teď dělají, kdovíjak netrpěli, na ty mediální žvásty slyší a přikládají takovým oceněním váhu, uznale pokyvují hlavami a ryčí: Více Kalousků, méně lůzy!".
Ostatním lidem je to většinou šumák.

301962

03.01.2014 20:56

Rozdělení Československa

RE: Souhlas s panem Editorem!

Andrew Siddur 77.?.?.?

Maďarsko jako většinově slovanský národ? Měl jsem za to, že o genofond Maďarska se velkou měrou zasloužily turkotatarské (chazarské) hordy, potom tu taky byla ta přezdívka Budapešti – Judapešť, upomínající na snad až poloviční zastoupení (nedokáži nyní dohledat zdroj) Vašich/našich oblíbenců...

301964

03.01.2014 22:38

Výbuch v budově palestinského vyslanectví – mnoho otázek, málo odpovědí

Izrael připravuje odstranění Abbáse

Andrew Siddur 77.?.?.?

To jsou náhodičky...

301971

05.01.2014 01:13

Rozdělení Československa

RE: Česko-Slovensko

Andrew Siddur 77.?.?.?

Že se ptáte a já neznám odpověď, žhavím vševědoucí/vševidoucí oko Googlu, a dozvídám se, že Poláci Italy nazývají Vlachy (podle starého slovanského slova Woloch, znamenající "cizinec"), což je zajímavé...

V tomto kontextu se člověku vybaví jméno polského žida Eliho Wallacha. Jeho rodina tedy asi vypadala pro Poláky cize, že se jí dostalo takového příjmení. No a potom se ta rodina usadila v Brooklynu mezi Italoameričany, jak tvrdí wikipedie.
Zajímavé polsko-italské mimikry.

302037

05.01.2014 14:06

Výbuch v budově palestinského vyslanectví – mnoho otázek, málo odpovědí

Zbraní na palestinské ambasádě nebylo sedmdesát, ale „jen” dvanáct

Andrew Siddur 77.?.?.?

zase někdo násobil šesti. [mrknutí jedním okem]

302061

06.01.2014 22:59

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

RE: Taky na Slovensku

Andrew Siddur 77.?.?.?

Fedor Gál
Fero Fenič
Tomáš Rafa
Zuzana Bubílková
---
Částečný seznam pseudoslováků, aktuálně diasporovaných v ČR

302158

07.01.2014 11:00

Otrávení Pacifiku

RE: je to celé vymyšlené

Andrew Siddur 77.?.?.?

Dole je pěkná animace.

302189

15.01.2014 12:21

Strašidlo francouzského režimu

RE: podívejte, co drží dcera bratislavského, rabína v ruce

Andrew Siddur 77.?.?.?

Už jsou i v Brně (od doby, co tam má zánět průdušek svůj průchod).
Věru, jsou to mouchy.

302605

15.01.2014 13:32

Strašidlo francouzského režimu

RE: podívejte, co drží dcera bratislavského, rabína v ruce

Andrew Siddur 77.?.?.?

Vložený obrázek

Compare and contrast!
(Klikněte si na obrázek)

302611

15.01.2014 23:34

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

RE: Češi mají takové poměry - jaké si zaslouží!

Andrew Siddur 77.?.?.?

"Sebenenávidějící" (self-hating) je newspeakové slovo. Podobně jako "samonasírač". Obě slova se snaží podstrčit, že problém tkví pouze v (kverulantské) osobě stěžovatele, a nikoli ve skutečnosti, na kterou tento poukazuje.

Tedy: sebenenávidějící učitel nedobře smýšlí o svých kolezích, upjatých pedantech, kteří nedokáží překročit svůj stín; sebe si ovšem naopak váží.

Učitel-samonasírač se taky nejspíše nenasere sám od sebe, ale záchvaty hněvu mu způsobí kolegové..

302647

20.01.2014 18:22

Radost vládnout tomuto národu

RE: Prispevok nesie odtlacky autora ...

Andrew Siddur 77.?.?.?

Ako to, že je tento text prisudzovaný tej milánskej Lasici (Wiesel)?

U Radiča, tu (v Čechách) je Lasica, Danica (Jurčová),...!
Jen se někam poděla chrbtica...

302838

21.01.2014 13:05

Kdo a proč zničil československý průmysl

RE: Je to jinak.

Andrew Siddur 77.?.?.?

No...
ale teď už přece máme, co jsme chtěli...
Tak nač hledět do minulosti!

302883

23.01.2014 01:54

Šukají ještě vůbec lidi v Čechii?

Láska je nekomerční - proto pryč s ní!

Andrew Siddur 77.?.?.?

Když jsou dva lidi zamilovaní, několik měsíců se chovají velmi nonkonformě, nekonvenčně a především nekomerčně. Jen tak se na sebe culí, courají ulicemi, a v posteli před plazmou sledujou filmy z Uložto. Nějaká objednaná pizza to nevytrthne. Zamilovaný člověk, upřímně projevující své city a jednající výhradně v režii svého zaláskovaného já, je zkrátka komerčně téměř naprosto nevyužitelný!

Proto je lidem dnes ze všech stran podsouváno, že má lásky vlastně dost, a že i když zrovna ne, že má bezprostřední možnost ji prožít, bude-li jenom chtít.

Tak se na nás valí s#ačky z Ameriky psané pro tupé newyorčany, jako HIMYM nebo BBT (pokud nevíte, co ty zkratky znamenají, buďte rádi), v nichž každá replika se točí kolem toho, jestli někdo s někým spí, nebo aspoň ústí v narážky na penis (o orientaci producentů není nutno pochybovat).

Pro intelektuálněji zaměřené citlivky jsou tu s#ačky z Británie. Každá česká praktikující katolička studující psychologii nebo podobná nevinná existence, dobrovolně penetrovaná minimálně třemi devítipalcovými tloučky v moždíři západní kultury, se může rozněžňovat nad politkorektními (v každém díle je minimálně 52 % negrů, 79 % židů, 11 % gayů a 34 % zoofilů a z každé postavy sálá latentní úcta k holokaustu) škváry všech škvárů, jako jsou seriály Doctor Who a Sherlock s jakýmsi hercem, který vypadá jako přejetý sysel, a proto je tak strašně sexy.

Takže potom každá holka sedí s mobilem v ruce a hltá interview s (oblečeným!) Benedictem Cumberbatchem, a každej kluk sedí a honí u porna, protože podle Máršla, Lily, nebo podle nějaké jiné debilní postavy z amerického seriálu je to normální. Vyražte jim ty smartfony z rukou, a ztratí schopnost erekce, respektive zvlhčení.
Depopulace skrze degeneraci.

303047

23.01.2014 13:09

Šukají ještě vůbec lidi v Čechii?

RE: Skončí Češi bez vzdělaných imigrantů v propadlišti dějin?

Andrew Siddur 77.?.?.?

>příchod jednoho milionu vysoce vzdělaných ruských židů.

No, spíš to byla taková znouzectnost, která se v dobré obratila, protože těm "původnějším" obyvatelům Izraele sionistická vláda dočista vybrakovala mozky dogmatem o věčných obětech. [velký smích]

Tihle Rusové a Ukrajinci na tyhle kecy moc nedají, a ano, mnohdy jsou, samozřejmě – narozdíl od vyznění článku – pouze MENŠINA, o dost pracovitější, než to "původní" letargické osazenstvo, a snad i bystřejší (zejm. v matematice a jiných oborech, které nejsou kreativními nesmysly).

Defacto ten Klíma přiznává – ano, zničili jsme naši mladou generaci. To je pravdivé a rovněž sympatické. Ovšem navrhuje vytloukání klínu klínem. To je zase symptomatické.

Pravdu má tak zase jen Bartoš, který Klímovi navrhuje, aby neplýtval moudry pro hloupé Čechy, a vydal se vylepšovat genofond do Svaté Země.

303096

24.01.2014 17:02

Radost vládnout tomuto národu

RE: Tento národ si přeje, kdy by si nepřál..

Andrew Siddur 77.?.?.?

Konzervy s tuňákem nejen že jsou čím dál dražší, ale někdy i čímdál menší, nebo je v nich aspoň maso jakési jiné ryby.

Prý proto, že je tuňáků málo (což je asi pravda), ale – zauvažuji-li trochu konspirativně – může být pravý důvod, že maso této nejčastějši prodávané mořské ryby začíná být vážně jedovaté.

303194

26.01.2014 01:00

Economist musel po kritice odstranit „antisemitskou“ kresbu

Přitom ta karikatura asi byla myšlená přesně opačně –

Andrew Siddur 77.?.?.?

– Že ta příhodná koule u nohy, skvící se Davidovu hvězdou, nezištně chrání naivního Obamu před důsledky sbližování s Íránem, kde ti hrozní teroristi v poklidu pálí americkou vlajku, aniž Rouhání hne brvou.

Ale kdepak, do košer ekonomického magazínu jedině košer kresby s jedinou možnou interpretací...

303274

21.05.2015 23:36

Ozbrojenci ISIS jsou „pašováni do Evropy v lodích přistěhovalců“

Společný jmenovatel

Andrew Siddur 77.?.?.?

Co mají společného twitterové účty Islámského státu a facebookové účty pašeráků lidoopů z Afriky?

Nikdo je nemaže.

Obrázek utahující si ze Škodovky nebo z holokaustu je odstraněn do deseti minut.
Pročpak se v těchto případech chovají AMERICKÉ společnosti zcela jinak?

Qui bono?

No – já věřím, že je každému jasné, komu to slouží…

333332

07.07.2015 17:54

Jak Říše vrátí úder

RE: Klin klinem

Andrew Siddur 77.?.?.?

Asi by to chtělo ještě třetího komentátora s neněmeckým příjmením…

336164

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 64 čtenářů částkou 12 096 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pokus o státní převrat v Bělorusku odhalen18.04.21 10:28 Belorusko 5

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 15

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
21,63 Kč
Euro
25,92 Kč
Libra
29,92 Kč
Kanadský dolar
17,29 Kč
Australský dolar
16,73 Kč
Švýcarský frank
23,50 Kč
100 japonských jenů
19,88 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,60 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 437,07 Kč
1 unce stříbra
561,44 Kč
Bitcoin
1 200 493,32 Kč

Poslední aktualizace: 18.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?