Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 8 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, jansmith1984, Kiviss, MoUdrostrak, Vopice.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.08.2012 10:03

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Editorův dodatek

Vopice 78.?.?.?

Soudruhu, asi sis dal ráno málo zdrávasů, když ani nejsi schopný napsat čitelný text. Nevadí, zaběhni za farářem, ať ti v zákristii plně osvětlí ten humanitární a kulturní svět a dej si pozor, abys potom moc nekulhal.

273353

15.11.2013 22:54

Komu USA dluží? (II)

RE: USA a banky v USA - tasemnice světa!

78.?.?.?

Provest to rychle a koordinovane, tak jsou tasemnice nacucky driv nez se vzpamatuji a zmobilizuji ozbrojene slozky. A pak uz bude vymalovano [smích]

Ale v tomhle Orwellistanu, kde NSA vi o kazdem vasem prdu jeste driv nez projde prdeli to pujde tezko...

299604

Kdyby ve farmacii slo aspon o to leceni priznaku, bylo by to jeste dobre. Ale jde vpodstate jen o to narvat na trh "trhak" co se vnuti za co nejvetsi cenu co nejvic lidem, nejlip i tem co ho vubec nepotrebuji, a na vymyslene nemoci, s tim ze vedlejsi ucinky se taji, bagatelizuji a ignoruji.

http://www.ulozto.sk/xBtjw3N/neziaduci-ucinok-smrt...

a to ani nechci domyslet KDO vlastne rozhoduje o tam JAKE leky se takto protlaci a CO ma byt jejich pravym ucelem...

301261

05.01.2014 04:49

Rozdělení Československa

RE: Versailles

78.?.?.?

Ano, ano, hlavně že to co tu máme teď je výsledkem naprosto přirozeného vývoje...

Pokud to nechápete, tak dnes to není o nějakém návratu k normálu, ale o pokračování drolícího trendu kdy si samozvaní vládci světa zajišťují převahu nad (výrazně větším) zbytkem,
nejlépe ve formě jakéhosi neofeudalismu.

Nejdřív tedy rozbití Rakouska(-Uhersko) (zřejmě velmi životaschopné, že?[smích] a Osmanská říše, pak po pauze kdy nás (z ne zcela nezištných důvodů, samozřejmě) chránil SSSR rozpad i pro následnické státy. Je zajímavé, že zatímco se Československo muselo - dle lidí vašeho typu tzv. "přirozeně" - rozdělit, tak německo se muselo zase, samozřejmě opět naprosto "přirozeně", sjednotit. To jsou ale paradoxy, že?
A to nemluvím o historické kontinuitě přirozených hranic Českých, Moravských zemí a Slovenska (Velká Morava...) zatímco Německo z roztříštených státečků vzniko až v 19.stol. Představa že je to nějaký jednolitý národ je dost iluzorní, dialekty se liší tak, že je to silně znát i po více než sto letech německé verze té vaší "čechoslovakizace", kdy se ve školách, tisku, rozhlase apod. užívala jen standardní němčina (to by slováci koukali kdyby jim česi nutili něco podobného...)

Netvrdím že německý model je lepší, jen upozorňuji na zajímavý dvojí metr, který zdá se nikomu nepřijde divný.
Zvláště hlásači že Československo prý nebylo životaschopné vždy záhadně mlčí, když dojde na německo a jeho jistě velmi životaschopný totální kolaps v r. 1945...

Ale co, asi to, že se necháváme rozhádat, místo abychom diskutovali věcně a provokatérům nedopřáli sluchu, nebo třeba i jen trapně drželi hubu a krok jak němci, tak se pořád jen snažíme být na sobě navzájem co nejnezávislejší, nejoddělenější a nejsamostatnější, až to nakonec dopadně že místo panslovanské unie nemáme ani ten malý dvojdomek a dřeme na ty němce, američany, mezinárodní finanční kapitál a další, kteří byť třeba i z hlediska svého globálního chování značně civilizačně primitivnější než my, dokážou alespoň, byť účelově, spolupracovat.

302042

02.04.2014 08:39

Úvaha: Společný jmenovatel reakcí Evropy a USA na Rusko a Putina

RE: No, ano.

jansmith1984 78.?.?.?

Není nad objektivitu. Viď, kamaráde? [velký smích] ... Babiš je jedním z nejbohatších občanů a podnikatelů a zaměstnavatelů a plátce daní (životně nutných pro st.pokladnu) v ČR, tudíž to s jeho schopnostmi podnikat nebude tak špatné...[smích] Jako i v jiných případech zde jeho kritici vidí jen to, co se jim hodí a protichůdná fakta přehlížejí.


Legrační jsou v této záležitosti dvě věci:

1 - Většina jeho kritiků a zejména tzv. znalců na podnikání neřídila nikdy žádnou střední či větší firmu. Dokonce neřídila nikdy NIC ... a o to jsou urputnější. Jedná se zejména o lidi z mediální sféry, některé politiky, různé rádoby ekonomy, politology a množina běžných občanů, kteří se také rádi vyjadřují ke všemu.

Tito lidé formují prostřednictvím spřátelených (a v současnosti již hodně zprofanovaných a ve věci Ukrajiny až směšných) mediálních kanálů (a sociálních sítí) veřejné mínění většinového obyvatelstva, na kteréžto manipulace méně odolní občané velice snadno naskakují....

Pamatuješ tu mediální smršť mediálních presstitutů a také mnoha pracovníků umelecké fronty, když chtěli (a nutne potřebovali) protlačit do pozice presidenta jednoho z největších pokrytců a pravdoláskařů, knížete Trautnberka? To byl fičák a mnoho nechybělo a stalo se.

2 - Mohu být jakkoli zaujatý a hodnotit informace o Babišovi jakkoli, ale ve chvíli, kdy je jeho největším kritikem člověk s morálními a odbornými kvalitami Nejlepšího ministra financí ve Sluneční soustavě Kalouska (plus suita pokrytců strany TOP09, kterou společně se schlafenbergem reprezentuje), tak se mi musí v mozkovně (pokud nejsem zapouzdřeným mamelukem a bojovníkem cizích bojů) rozsvítit obrovské výstražné světlo a hlasitý alarm.


Už to totiž stačí, abych byl v kritice Babiše velmi velmi opatrný, sledoval nezaujatě odkud vítr fouká, vyjadřoval se až na základě výsledků jeho práce a nevytvářel si domněnky (viz. kniha 4 Dohody výše), které se mají tvářit jako realita, ale ve většině jí nejsou.


Hezký den a Peace s tebou, tvůj kamarád,

jansmith[smích]

307735

08.07.2014 08:28

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

Co článku/komentáři chybí coby lakmusový papírek a důležitý pohled?!

MoUdrostrak 78.?.?.?

Článek/komentář opět opomíjí Podněstří a Gagauzii.
Obě oblasti jsou lakmusovým papírkem síly či slabosti ruského vlivu v regionu - viz. konflikt ruského vice-premiéra Dmitryie Olegoviche Rogozina při návratu z Poněstří s ukrajinskou juntou i rumunskými proemerickými poskoky stran přeletu jeho vládního speciálu.
Obě oblasti Podněstří i Gagauzie jasně deklarovaly nechuť začlenit se do EU - byť coby součást kandidátské země Moldávie.

Vložený obrázek

Podněstří chrání před Moldávií desetitisíce ruských mírotvorců. Dokud však byla na Ukrajině "normální" vláda, neměli jak Podněsterci, tak ruští mírotvorci problémy s tranzitem přes Ukrajinu do Ruské federace a vice versa. Jakmile však byla v Kyjevě pučem nainstalována fašistická junta, začaly problémy s přejezdem Ukrajiny pro držitele podněsterských pasů a ty držitele ruských pasů, kteří mají registraci/domicile v Podněstří.
Prozatím nemají ruští mírotvorci konflikty během zásobovacích konvojů. Jakmile k tomu dojde, dá se očekávat vývoj situace a'la WEST BERLIN 50's a 60's (jen s opačným znaménkem) a prudká eskalace světového konfliktu. Naštěstí přes Podněstří vedou strategické produktovody z Ruska na Balkán či do EU. Takže pokud by je Podněsterci vyhodili do vzduchu, budou mít desítky milionů oVčanů EU ihned energetický problém. Včetně na nich závislých rafinerií.
Velice citlivým lakmusovým papírkem je Gagauzie, která rozhodně nestojí o vstup do EU. A chce si zachovat vyjímečnost v postavení uvnitř Moldávie. Navíc Gagauzové hlasovali v referendu za vstup do EuroAsijské Unie.
Je proto důležité a dobré sledovat OBĚ oblasti a vývoj uvnitř a okolo nich. A teprve na základě toho dělat závěry o tom, ZDA existují nějaké zákulisní posuny a dohody mezi hodným Západem a zlým širokolícím a šikmookým Vladimirem Vladimirovichem [smích]

Na závěr bych chtěl povzbudit klesající na duchu mezi námi: Rusko je schopno velice bolestivě bránit svoji suverenitu i geopolitické zájmy:
Five Russian Weapons of War NATO Should Fear
http://nationalinterest.org/feature/five-russian-w...

A Západ i všemožní nasazení Shabes/GOJ/im a další Jidáši a Jidáškové to dobře vědí. A proto "věci" jdou tak ztuha jak je vidno [velký smích]
Bůh ochraňuj bratry Rusy a Vladimira Vladimiroviche nadále [smích]

312894

02.12.2014 20:58

Třetí pohled na „Jsme (my, mladší generace) obětí systému?“

RE: Pokud se hodláme skutečně vymanit

78.?.?.?

ono pokud byste se nad tim zamyslel (hlavne o tom kde se berou penize a jak "koluji") vic globalne, tak zjisite ze aby se nekomu v tomhle soucasnem katabolickem systemu darilo, tak se, obrazne receno, dvema dalsim darit nesmi.
Ale jo, uznavam ze tahle abstrakce jde ovcim odkojenym propagandou typu "kdo praci chce, ten si ji najde" a pohadkami o tom, jak "chudy student se milionarem stal" trochu proti srsti (pokud jim jeste nejaka zbyla...)

322530

Mj., cesta k redukci 7 miliard lidí prostřednictvím modifikovaných potravin bude volná.

331114

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,80 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
17,04 Kč
Australský dolar
16,22 Kč
Švýcarský frank
24,48 Kč
100 japonských jenů
20,93 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,38 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 981,17 Kč
1 unce stříbra
525,64 Kč
Bitcoin
413 798,65 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?