Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 43 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Heriot.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.04.2012 12:53

K čemu je nám letní čas?

Letní čas, dobrá věc

Heriot 77.?.?.?

Osobně souhlasím s kolegou, který hledá jiné i důvody než ekonomické.
Také jde o tom,, že LČ do jisté míry kompenzuje pokřivenost životního civilizačního rytmu, jak se vyvinul. Vzpomínám, jak bylo za velkou přednost ve všem úžasného západu vydáváno, že tam mohou chodit do práce na 9 a žít v noci, kdežto v hrůzném socialismu se muselo vstávat na 6... Přičemž když se tu někdo zaklíná vesmírem a přírodou, tak je tomu právě obráceně, mnohem přirozenější je vstát co nejdříve po svítání a jít spát co nejdříve po setmění. V zemědělství, která má ze všech povolání k přírodě nejblíže se tak pracovalo vždy.
Kdyby nebyl posunutý čas, tak dnes je světlo pomalu od 4 hodin, když je většina lidí v hlubokém spánku.. Jaký smysl má za světla spát a za tmy svítit a pracovat ?
Takže ať žije letní čas.

266662

Korupce se řádově zvýšila od nástupu pravice k moci, to je fakt, který se oddiskutovat nedá. Grossův nevysvětlený milion je absolutně směšný s megazakázkami typu opencard, nejnověji Drábkovy miliardy na nové IT místo starého plně funkčního. Či IZIP a další a další, to je ta pravicová privatizace politiky, která slouží k novému a novému rozkrádání zdrojů státního rozpočtu novým způsobem. Mlhy typu Rath a Gross.... [chechtot]
Obejít se dá jistě vše, nicméně majetková přiznání brání účinně využívání nakradených peněz, stejně tak zrušení anonymních akcií jistě není všelékem ale jedním z účinných opatření. Realizace veřejných zakázek státními firmami by samozřejmě byla ve finále mnohem levnější, bláboly o efektivnosti využívání veřejných zdrojů soukromými firmami jsou už hodně omšelé. Předražování, šizení, vymýšlení zakázek - tomu žádné registry nezabrání. Pravicové kalení vody.

270595

Pro naivky jsou naopak určeny právě pohádky o komouších, kteří jsou všude, stejně jako řeči, že všichni jsou stejní, čímž se nenápadně podsouvá, že takto je to vlastně dobré a jinak to nejde, hlavně nic neměnit...
Pravice, ta typická, jako naše, chce samozřejmě minimální stát, minimální daně a maximální svobodu jednotlivce, ovšem jaksi zapomíná dodávat, že tím myslí pouze někoho a jednotlivce vybrané...
[smích]

270609

04.10.2012 08:08

Jak se postavit k důchodové reformě?

K titulku patří jediná odpověď

Heriot 77.?.?.?

Plivnout na tuto tzv. důchodovou reformu a co nejdříve ji zrušit. Není to nic jiného než rafinovaná, zločinná forma tunelu na peníze občanů doplněná formou tunelu na peníze veřejné. Korporace ovládající fondy si vždy při poklesu svých zisků vynutí bud zvýšení příspěvku občana, nebo státu, nebo obojího. Vlastně je zarážející, že někdo vůbec může vážně uvažovat do toho jít.
Za každou cenu je nutno zachránit a udržet průběžný systém, protože to je jediná forma zajištění důstojných penzí.

276420

18.10.2012 07:30

Reakce na článek \"Rudé kraje aneb je KSČ(M) vůbec opozicí?\"

RE: Ach jo, pan astrolog...

Heriot 77.?.?.?

No když už voláte po ekonomických ukazatelích, tak si nějaké opatřete i stran té "devastace", dejme tomu v roce 1989 a v roce dnešním. Třeba porovnejte zadluženost...A nezapomeňte i na srovnání třeba i údajů o kriminalitě a podobně.
Ach jo, ach jo, že člověk ještě reaguje na tyhle pravicové papoušky českých médií s vymytými mozky [velký smích]

277378

29.10.2012 08:27

Rychle pryč z Evropské unie. Bruselská bestie se utrhla z řetězu, říká kandidát na místopředsedu ODS

RE: Češi koušou do viditelné ruky Evropské Unie

Heriot 77.?.?.?

Umanutý antikomunismus? Nějak Vám ušlo, že článek i příspěvek na který jste reagoval se týká EU... [oči v sloup]

278052

14.11.2012 08:32

Rallye po českých vesnicích

Naprostý souhlas

Heriot 77.?.?.?

S autorem.
Pořadatel si údajně dokonce dovolil vyslovit názor, že pokud se takový závod pořádá, lidé by neměli vůbec vycházet ven !
Je neuvěřitelné, že něco takového prošlo bez ohlasu. Co si o sobě tato arogantní nabubřelá společenská vrstva myslí?

279048

14.11.2012 13:39

Rallye po českých vesnicích

RE: jen řev davu

Heriot 77.?.?.?

Na všechno samozřejmě být zákon nemusí, ale na činnosti ohrožující zdraví a životy lidí jistě ano...to si za chvíli pár magorů podobných těm za volantem usmyslí, že si udělají na náměstí střelnici, označí si to a kdo vyjde toho zastřelí s poukázáním, že tam nemá co dělat.
Omezit práva lidí a uložit jim povinnost, třeba se někde nezdržoval, lze jen závazným předpisem, nikoliv jakousi ceduličkou namyšleného magora co si rád hraje autíčky...
Odpovědnost za tyto nehody je jasná - závodníci. Nedbalost, 4 mrtví, přiměřený trest.

279078

15.11.2012 09:28

Rallye po českých vesnicích

RE: jen řev davu

77.?.?.?

Možná jste nechtěl ale hodně jste si naběhl. Pokud budu stát metr od dálnice a zabije mne auto, které z té dálnice vyletí, pak je to bude vždy vina řidiče, protože ten se má pohybovat po dálnici, ne po poli.....A já nic jiného neříkám stran těchto hrátek arogantního panstva. [smích]

279166

15.11.2012 09:39

Rallye po českých vesnicích

RE: prosba na autora i editora

Heriot 77.?.?.?

Panu Alexusi. Projevujete naprosto zásadní nepochopení či asi spíše ignoranci práv občanů.
Dost mne fascinuje uvažování lidí jako jste Vy, zcela nepochybně se rekrutujete z obdobné společenské skupiny jako ti vrazi za volantem, kteří při své zábavě považují všechny kolem za obtížný hmyz, který mohou kdykoli beztrestně zabít.
Uložit povinnost něco činit či nečinit lze občanům pouze obecně závazným předpisem.
Pořadatelé měli vyhrazenou pouze silnici, nic jiného, takže i závodníci pohybující se po této silnici jsou v plném rozsahu odpovědmi za škody na zdraví a majetku, kterou způsobí mimo komunikaci. Kdyby ty nešťastné oběti šly po silnici, byla by to skutečně jejich odpovědnost, takto je to výhradně na závodnících, pokud se těmto arogantním grázlům vůbec tak dá říkat.

279169

16.11.2012 14:25

Rallye po českých vesnicích

RE: prosba na autora i editora

77.?.?.?

No momentálně je znám konkrétně jednoho, vy jistě také, co pro svou zvrhlou zábavu zabil 4 lidi...

279251

16.11.2012 14:41

Rallye po českých vesnicích

RE: prosba na autora i editora

Heriot 77.?.?.?

Nejhorší je když se výklady zákona ujme analfabet, s prominutím tedy.
Pokud si myslíte, že z vámi citovaného názvu části zákona vyplývá že se tam smějí prohánět auta a chodcům vstup zakázán, pak komentáře netřeba. Spíše útrpného úsměvu.
Co těch pánů týče, ta myslím samozřejmě ty konkrétní pachatele trestného činu zabití z nedbalosti, tedy osádku vozidla....

279252

02.01.2013 09:58

Bude hůř než za Husáka. Proč?

Trochu manipulativní a nepravdivý

Heriot 77.?.?.?

Nechci autorovi křivdit, možná to tak nemyslel, v článku je mnoho dobrých myšlenek, ale ve finále to vyznívá jako trocha manipulace....
Přiznáme nesporný fakt, který už skutečně popřít nelze, abychom v dalším čtenáře, posluchače atd. navedli tam kam potřebujeme.
Tvrzení, že např. přeplácená, parazitická umělecká fronta je nespokojena s režimem není vůbec pravda, naopak je jedním z pilířů, který ho drží u moci. Stejně tak učitelé, kteří na školách vytvářejí přepjatou až fanatickou antikomunistickou atmosféru těžko označit za nepřátele režimu. Tedy zde autor říká naslouchejte jim, myslí to dobře, jsou to přece také nepřátelé režimu...
Ale je tomu ve skutečnosti naopak, právě jim nenaslouchejme, jsou to servilní sluhové režimu.
Že současný režim oproti předchozím mají opačné směřování je asi jasné každému, kdo trochu přemýšlí a srovnává. Kdy se ty křivky protnou, na to má každý asi svůj názor, já si myslím,, že se protly už dávno, minimálně před 6 lety v době náletu pravice do mocenských pozic.

281360

10.01.2013 09:16

A vy jste náčelník Papuánců?

Souhlasím pane Stworo

77.?.?.?

Také ovšem až na ten závěr s panem Bartošem.
Pouze o zjev samozřejmě nejde, ale jde o něj také, když chce někdo vyjadřovat svoji svobodu tím, že se zohyzdí, tak prosím, ať se "svoboduje", ale měl by mít natolik soudnosti aby pochopil, že ho to prostě pro uplatnění v některých směrech diskvalifikuje. Navíc u něj opravdu jen o zjev nejde, poslouchal jsem ho pozorně v debatách, četl jeho vyjádření a fascinuje mě, jak někteří hloupí a nevzdělaní lidé mají tolik sebevědomí, že by chtěli být prezidentem...
Naštěstí jeho zvolení nehrozí, takže není co řešit, ani nestojí za to se tou figurkou nějak zaobírat. [oči v sloup]

281958

14.01.2013 08:31

Zle matičko, zle

Pane Libore

Heriot 77.?.?.?

Vy si stěžujete, ve spoustě toho co jste pojmenoval máte pravdu, ale přitom jste typický příklad člověka zmanipulovaného médii.
Už klasická zmínka o Paroubkovi, ten nikdy neřekl, že dluhy se nemusí platit, to mu podsunula média a je vidět, že velice úspěšně. Paroubek jen kdysi vysvětloval, že státní dluh se skutečně neplatí tak, že občané vezmou peníze a někam je pošlou, jak jim podsunul Kalousek. No hlavně, že není Paroubek premiérem že, jistě jste v posledních volbách též hlasoval proti tomuto "papalášovi" jak to do Vás tloukl Reflex...No tak tak tam máte Nečase s Kalouskem.
A jako člověk práce hledáte záchranu u Franze, příslušníka tzv. umělecké fronty, typické vrstvy, která parazituje na státu a Vaší práci a vždy když jde do tuhého se postaví na tu správnou stranu?
I sociologové si kladou otázku, proč lidé jako Vy, a jsou všude kolem nás, lidé práce, vždy volí proti sobě, proti svým zájmům.

282268

18.01.2013 09:53

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

Na Klause vzpomínat

Heriot 77.?.?.?

asi nebudeme pane Stworo. Jeho jakoby vlastenecká rétorika byla jen kamufláží. Nezapomeňte, že on má spoluodpovědnost za všechno špatné, co udělala Nečasova vláda.
A třeba kolem církevních restitucí dělal nesmělé tanečky, ale podepsal je bez mrknutí oka...
Ale jinak s článkem, až na maličkosti, lze jen souhlasit.

282683

28.01.2013 08:47

Tak tedy Zeman

RE: Zemanova negativní kampaň slavila úspěch

Heriot 77.?.?.?

To jste opsal z lidových novin a serveru Tn a co tím vlastně chcete dokázat? Většinou je to slovo proti slovu, třeba věřit Hanákovi může jen absolutní naiva. Každý herec se chtěl na téhle kampani přiživit a ukázat, že je na správné straně.
Ohledně Posselta to vysvětlil, přesto samozřejmě média to vysvětlení úspěšně zamlčují, stejně jako Vy, takže kdo tady vlastně pořád lže? Chcete ukázat na údajné Zemanovy lži a přitom u toho lžete sám...
Jak víte, že prvotní informace třeba z těch Čimelic nebyla správná a dotyčná paní se nenechala koupit? Nebo ti poradci, někdo vyhozený bude korektní k tomu, kdo ho vyhodil. Atd...atd.

283784

05.03.2013 08:45

Potravinářská lobby chce prosadit mléko slazené aspartamem

Určitou hodnotu článek má

Heriot 77.?.?.?

protože přináší velmi důležitou informaci o snaze tajně sladit mléko aspartamem. Nicméně cesta autora vzdát se produktů mlékárenského průmyslu a zachránit se žvýkáním produktů farmaceutického průmyslu je tedy velmi úsměvná....

285836

05.03.2013 09:01

Velezradil Klaus?

Nejlíp to vystihl profesor Keller

Heriot 77.?.?.?

"To je otázka pro právníky rozhodnout, jestli to byla velezrada či ne. K tomu já se vyjadřovat nemohu, když nejsem právník.
Jako sociolog se ovšem domnívám, že amnestií došlo k velice závažné věci. Václav Klaus má pravdu, když říká, že už před dvěma tisíci lety existovala korupce, vše, kvůli čemu byla spousta amnestovaných. Problém je v tom, že v normální společnosti má korupce individuální povahu a korupčníci se bojí, že budou přistiženi. A protože korupčníci uvažují ekonomicky, porovnávají riziko toho, že budou přistiženi, s velikostí zisku, ke kterému mohou korupčně přijít. V normální společnosti je riziko tak vysoké, že se toho zisku mnozí z nich raději zbaví a sekají dobrotu. Může ale vzniknout společnost, ve které se z individuální polohy korupce vyvine systém, který znevýhodňuje slušné podnikatele a znevýhodňuje slušné úředníky. Chovat se slušně potom pro obě strany znamená znevýhodňovat se v konkurenčním boji o místa, o kterých jsme mluvili.
Obávám se, že u nás k tomu, aby se z korupce stal systém, chyběl už jen jeden krok – minimalizovat riziko pro korupčníky. Dát jim na vědomí, že i když je nějaký nedopatřením začne policie vyšetřovat a dostanou se před soud, nic se neděje, protože mají jako v počítačových hrách tři nebo ještě více životů. A když bude nejhůř, přijde amnestie, která jim umožní nastartovat život nový a všichni na ně ze zákona budou povinni pohlížet jako na nekorupčníky. Obávám se, že tato výrazná amnestie mohla dotvořit přeměnu korupce z individuální záležitosti v systém. A to je velice nebezpečné".

285837

21.03.2013 10:58

Šílenost úsporných opatření

RE: Šílené to skutečně je, ale jinak

77.?.?.?

Je neuvěřitelné, že v době, kdy koncept neoliberalismu a laissez-faire přivedl svět na kraj hospodářské katastrofy a zbídačil spoustu zemí, tedy totálně selhal, může někdo napsat takový neuvěřitelný ideologický blábol jako Vy pane jjj [oči v sloup]

286807

25.03.2013 13:40

Proč má Kypr problém

RE: Stále stejná píseň

77.?.?.?

No, problém je v tom, že na daně pracují jen někteří. Jiní nejen že daně neplatí, ale ještě k sobě odklánějí ty zaplacené. Směšné je, že to někdo nevidí...

287097

14.05.2013 07:57

EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny

RE: Řešení je prosté!

77.?.?.?

No, že byste vážený pane "dub89", kromě nadávání a žvanění o tom, jak je ten druhý hloupý (patrně abyste vyzvedl vlastní genialitu), dokázal zplodit nějaký příspěvek o něčem, jsem u Vás na rozdíl od MOU dosud nezaznamenal.
Zatím tu excelujete pouze nenávistnými výkřiky. Ponechte si svoje mentorování o zamořování diskuse, poněvadž byste byl v takovém hodnocení asi první na řadě...

289679

Prosím Vás nejprve si zjistěte co je Codex alimentarius a přestaňte plácat hlouposti, toto téma s ním vůbec nesouvisí... [oči v sloup]

289680

16.05.2013 13:36

EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny

RE: Řešení je prosté!

77.?.?.?

Vážený dube, já jsem Vás neobvinil z toho že neumíte číst, jak si vymýšlíte, ale z toho, že kromě nadávání nejste, na rozdíl od MOU, schopen předložit jakýkoliv fakt, či rozumný text. Patrně proto ty vaše výkřiky o zamořování diskuse, které byste měl adresovat především sám sobě,...Patrně závist, či jaká zloba Vás k tomu vede, těžko říci... [oči v sloup]

289807

17.05.2013 10:53

EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny

RE: Řešení je prosté!

77.?.?.?

No právě, po "propojení" Vašich příspěvků nejlépe vynikne jejich zbytečná agresivita a myšlenková prázdnost. Dalším a dalším spíláním a sebechválou (víte co se o ní říká, že) to věru nenapravíte... [smích]

289879

03.06.2013 13:26

Čína spálila 3 americké dodávky geneticky upravené kukuřice

RE: Jíte GMO?

Heriot 77.?.?.?

No Váš zdravý rozum říká, že GMO jsou bezpečné, jiný zase říká, že ne....Podstata problému je v tom, že se u potravin má dokazovat neškodnost, nikoliv naopak tvrdit - "můžete ho používat pokud neprokážete, že škodí"...
Tedy jestli se s pravděpodobností hraničí s jistotou neprokáže, že neškodí, nemají se používat.

A mezi šlechtěním a genovou manipulací je tedy zásadní rozdíl. Šlechtit můžete jen v rámci druhu a výběrem, což je přirozený proces. Při genové manipulaci kombinujete geny zcela druhově a rodově odlišných organismů....

290691

04.06.2013 08:38

Čína spálila 3 americké dodávky geneticky upravené kukuřice

RE: Jíte GMO?

Heriot 77.?.?.?

Tak pokud mezi potraviny zahrnujete a tedy asi i jíte kočky a hejkaly a bludičky, pak jistě by jste si měl jejich neškodnost ověřit... [smích]

290740

04.06.2013 08:58

Čína spálila 3 americké dodávky geneticky upravené kukuřice

RE: Jíte GMO?

Heriot 77.?.?.?

Tak mula je obvyklý příklad zastánců GMO. Nicméně mula a mezek se dále již množit nemohou, tedy to není přirozený proces, v přírodě by nepřežili a také neslouží jako potravina, aspoň běžně tedy. Takže ukazují, jak nepřirozené a jsou GM nad rámec druhů.
A šlechtění vždy končí u druhů, kdežto genové manipulace mohou sahat až nekonečně výše, gen ryby do kukuřice atd
U potravin zásadně se musí prokazovat neškodnost do nejvyšší možné míry danou současnou úrovní poznání.
U GMO se to na lidských věkových kohortách dlouhodobě neprovádí, asi vědí proč. Zatím se vždy argumentuje, že myšičkám v laboratoři s věkem dožití několika měsíců GMO nevadí..

290743

18.06.2013 08:00

Veolia - výměny vodoměrů

RE: Oni se ani nebudou obtěžovat to nějak cejchovat,

Heriot 77.?.?.?

No to tedy jste pěkně ujel. Samozřejmě, že existuje zákon o metrologii a jeho prováděcí vyhlášky. A ukládá docela tvrdé povinnosti. Pravda nepoužívá stále běžně používaný výraz cejchování, ale výrazy kalibrace a ověřování...což je ovšem totéž [smích]

291686

19.06.2013 07:48

Veolia - výměny vodoměrů

RE: Oni se ani nebudou obtěžovat to nějak cejchovat,

77.?.?.?

A tím jste chtěl říci co? Někdo tvrdil že kalibrace a ověřování jeden pojem, či se "vzájemně podminují" ?
Moje reakce byla na na nesmyslné tvrzení že "normy a předpisy pro cejchování měřidel spotřeby neexistují. To byla podstata.
A že pojem cejchování dle Vás používají "jen balíci z oblastních inspektorátů" je pěkná pitomost, protože cejchovávání je zcela normální pojem vyjadřující to že úředně ověřená váha je označena, tedy ocejchována...Chápete pane "nebalíku".. [smích]

291734

24.06.2013 14:08

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: Opět Vít

77.?.?.?

To se dá jen pousmát s tou spotřební daní...Tu platí každý a je to daň se spotřeby. A v případě PHM nákladová položka..tedy snížení základu daně.
Jen tak na okraj, ty tvoje statisíce ročně za spotřební daň, to je dobrý vtip. Dejme tomu tedy dvěstě tisíc za spotřební daň je cca 18 tisíc litrů nafty, to je nějakých 300 tisíc km ročně. Takže ještě tu červené chaloupce, prosím...

Pravda je ovšem taková, že že velká čísla nelžou, každý si je může najít a udělat si obrázek kdo živí stát a kdo parazituje...
Rok 2012, celkový výběr všech daní 584 mld. z toho 3 mld. OSVČ, což je něco přes půl procenta; daň ze závislé činnosti celkem 120 mld. což je skoro 21%. Plátců daně ze závislé činnosti byly cca 4 miliony, "plátců" (sic!) DPfO asi 800 tisíc...
A můžeš žvanit a okecávat a nadávat, fakta neměníš.. [chechtot] [smích]

292096

24.06.2013 14:15

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: Opět Vít

Heriot 77.?.?.?

Madam, co si já zkouším o tom Vy nevíte vůbec nic [smích].
Netahejte sem korporace, to je jiné téma, to je jakoby jste řekla, že můžete ukrást milion, když jiný ukradne miliardu. Ale třeba to máte takto posazené, nevím...
Odvody je samostatná věc, tak na zdravotním pojištění placeném zaměstnanci parazitují OSVČ podobným způsobem. Škoda řeči.
Jak pravil feldkurát Katz, to se nám to hoduje , když nám lidí půjčují. Tady se dá říct - to se rádi necháme léčit, když nám to jiný platí..
[chechtot]

292097

25.06.2013 09:02

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: Opět Vít

Heriot 77.?.?.?

No smíchala jste dohromady hezký guláš absolutně odtažitý od tématu a dáma tedy rozhodně jste.
Já vás, na rozdíl od vás, urážet nehodlám, i když je fakt, že doktor Štrossmayer měl se svojí holubičkou v takovýchto příkladech 100% pravdu.. [smích]

292143

26.09.2013 09:39

Hrátky kolem horníků

Pan Nesvara má v zásadě pravdu

Heriot 77.?.?.?

Jenže tato pravda, je v dnešním systému nerealizovatelná...Soukromý vlastník nikdy nedá peníze ve veřejně prospěšný účel, tomu jde jen o zisk, zisk a zase zisk...
Jediná cesta jak horníkům a celému regionu pomoc je znárodnit důl. Jenže pro pravice je slovo znárodnit přijatelné jen tehdy, když se má sebrat pozemek nějakému farmáři, aby se mohl stát dojit stavbou nesmyslných a předražených dálnic. Když se má znárodnit z důvodů, které žádnému podnikatelskému panstvu zisk nepřinesou, ale pomůžou tisícům lidem, je to zase jen sprosté slovo...

296832

27.09.2013 09:37

Hrátky kolem horníků

RE: Pan Nesvara má v zásadě pravdu

Heriot 77.?.?.?

Nu, pan Nesvara si neosobuje žádné právo, jak se pokoušíte tvrdit, pan Nesvara jen řekl svůj názor...A jinak - vaše představy s světě podnikání a pánech Bakalech jsou vskutku naivní... [oči v sloup]

296900

14.10.2013 10:02

Proč jsou zubní implantáty tak drahé?

Je to jednoduché

Heriot 77.?.?.?

Proč jsou zubní implantáty tak drahé? Na to je pane Stworo jednoduchá odpověď. Protože samozřejmě žádný volný trh neexistuje. Protože jsou ceny uměle drženy vysoko, stejně jako u léků. To jsou totiž jsou komodity, které každý nutně potřebuje a proto zaplatí i přemrštěnou cenu. A tyto praktiky mají samozřejmě sloužit především k maximalizaci zisku, ale zřejmě to má sloužit i ke kastování lidí, úmyslně je ne všem učinit dostupnými - nemáš na nové zuby, jsi socka, patříš tam někam dolů. To my na sebe vyceníme své bělostné implantáty a hned víme kam patříme.... [smích]

297813

16.10.2013 12:57

Jablka

Výborný článek

Heriot 77.?.?.?

Neškodí čas od času takto připomenout kam se posouváme. Zejména střední a mladší generace snad už ani jinak než ti majitelé uvažovat neumí.

297982

31.10.2013 10:19

Island: Revoluce pod vedením bankéřů

RE: Sedliacky zdravý rozum.

Heriot 77.?.?.?

A pak si člověk říká, odkud se bere těch asi 20% občanů s totálně vymytými mozky, co tak rádi papouškují nesmysly vyčtené z úvodníků LN a MF či materiálů polofašistické zlodějské organizace zvané "Člověk v tísni". A ejhle, ono není tak těžké na jednoho narazit... [chechtot]

298963

09.01.2014 09:01

Sobotkova vláda? Zeman s ní nemůže mít problém

Psáno proti všem?

77.?.?.?

Aneb článek stylu jak kočička a pejsek pekli dort...Smysl toho článku a co vlastně chtěl sdělit, zůstalo asi utajeno i autorovi... [smích]

302267

23.01.2014 09:00

Šukají ještě vůbec lidi v Čechii?

Vy za to stojíte...

Heriot 77.?.?.?

Máte pravdu pane Stworo, mám stejné pocity, když mladou generaci sleduji. Ale mladým mužům bych možná ani tolik viny nepřidával. Denně jsou masivně konfrontování s tupými ksichty rádoby krásek, které laškovně se směšně přimhouřenýma očima (asi to má být svůdné) špitají nesmysly typu "vy za to stojíte", či jiné perly. Neustále stupňované umělé vylepšování gelovými nehty počínaje, prodlužováním řas pokračuje a umělými ňadry konče je ve své podstatě odpuzující. Společnost se tak mění v jakési panoptikum "barbín" na straně jedné a rostoucího počtu "4%" na straně druhé...

303063

01.04.2014 11:15

Jak (ne)přicházejí peníze

RE: Tak to zavřete..

Heriot 77.?.?.?

Tak když zde nic nečtete, tak nic nepřispívejte, to po Vás asi nikdo nechce, ale nevytahujte se tím. Smysl Vašeho příspěvku je nulový...To je jako byste šel do obchodu vykřikoval, že nic nekoupíte, protože se Vám nic nelíbí. Žádost o příspěvek je směřována těm, kdo čtou, a to je pochopitelné

307687

19.06.2014 11:42

Jak fungují exekuce v Kanadě

RE: Zajimave a dobre napsane.

Heriot 77.?.?.?

Tak na druhou stranu dnes, na rozdíl od té nehumánní diktatury, kde každému muselo vadit, že nemůže přijít o bydlení a skončit na ulici, zažíváme 25 let humánní a lidské společnosti, kde pravda a láska vítězí nad lží a nenávistí a kde je znatelný posun k lepšímu a určitě se krade a lže mnohem méně. Kdo chce ten to vidí. [oči v sloup]

311903

20.06.2014 09:11

Jak fungují exekuce v Kanadě

RE: Zajimave a dobre napsane.

Heriot 77.?.?.?

Tak ono je už velmi vyčpělé se při komentování dnešních megazlodějin, podvodů a krutostí vymlouvat na"komunistickou výchovu". To je jako kdyby se excesy 50 let za studené války zdůvodňovaly kapitalistickou výchovou za první republiky. Možná znáte někoho, kdo přišel i dříve o bydlení, nicméně jedna věc je výjimečná jednotlivost (protože to skutečně vůbec "lehké" nebylo přijít o bydlení) a druhá věc jsou tisíce a desetitisíce takových případů a snadnost s jakou se to může stát...

311975

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,29 Kč
Libra
29,24 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,06 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,91 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,90 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 536,44 Kč
1 unce stříbra
518,84 Kč
Bitcoin
415 752,70 Kč

Poslední aktualizace: 1.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?