Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 16 příspěveků, 3 různá jména: <nic>, Vlado 48, Vlado48.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.04.2013 01:35

Komu patří voda?

RE: Škoda že si autor neodpustil poslední větu o vytápěných zahrádkách

Vlado48 217.?.?.?

Škoda že si fernet nepřečet pořádně napsané. Ví vůbec co je zahrádka u restaurace? Ohřívání choulostivých nohou vybíravých zákazníků srovnává s vytápěním bytu. A jaké komoušské myšlení má na mysli?, spíš to vypadá na občasný záblesk selského myšlení. Je-li ti z toho blivno tak si zajdi na záchod a spláchni si potom předraženou vodou. Zatím prakticky všechny privatizace dopadly nakonec výhodně jenom pro vychcánky a následně velké většinou zahraniční firmy které levně skoupily zprivatizované. Fernete, ukaž některou takovou firmu které nejde hlavně o co největší výdělek hlavně do vlastní kapsy a co nejmenší daně pro náš stát. Zřejmě se před psaním posilnil řádně svou podepsanou lihovinou.

287910

10.04.2013 11:25

Finanční války: Nejlepší obranou je útok (I)

Papírové peníze?

Vlado48 217.?.?.?

Hliníkové drobné měly hodnotu kovu, ted' je to většinou pokovené železo. A papírové mají akorát hodnotu toho papíru a ten se při své kvalitě nehodí ani na použití na záchodě, zkuste si s nim někdy vytřít p..... A stále se tisknou další a další. Nebude to dlouho trvat a hodnota toho papíru bude mnohonásobně vyšší než toho na něm natištěného. Ale stejně to bude vydáváno za úspěch peněžní politiky.

287936

10.04.2013 14:57

Kdo je terorista?

RE: Titulok

Vlado48 217.?.?.?

Z biologického hlediska jsme všežravci, člověk byl po dlouhá tisíceletí charakterizován jako lovec-zběrač. Pouze malý počet je dnes uveden jako vegetarián nebo vegan, někdo z přesvědčení ale více protože to je in. S editorem můžeš nesouhlasit, můžeš s ním o tom diskutovat ale to je to jediné co s tím můžeš dělat. Chtěl bys snad začít nařizovat co se smí jíst a co ne? Sice pohled na složení potravinářských výrobků připomíná seznam výrobků zavedené chemičky ale s tím by se něco ještě snad udělat dalo. GSM potraviny ale jíme už od dob kdy jsme jako lidstvo začali pěstovat plodiny a zlepšovat jejich vlastnosti i přirozeným výběrem. Chtěl bys snad abychom začali sbírat semena trav a bobule a ořechy? Jsi-li přesvědčený vegan nevnucuj svůj názor jiným.

287948

11.04.2013 14:22

Kdo je terorista?

RE: Vegetariáni

Vlado48 217.?.?.?

Jediný důkaz omezenosti jsou tvoje příspěvky. Dokonce i tebou vychvalovaní primáti se živí i masitou stravou, sice ne všichni ale osobně já by si vybral vypadat spíš jako šimpanz-všežravec než jako býložravá gorila s velkým panděrem. Tvůj fundamentalismus a tvůj rozhled jsou pouze výplody tvé pokřivené mysli. Myslel jsem že jsi jenom vegan-fundamentalista ale tys i náboženský fanatik. S něčím takovým diskutovat je ztráta času protože takoví jako ty jsou schopni prosadit tu svou jedinou pravdu za každou cenu. A jen tak mimochodem, nauč se psát slovensky správně gramaticky, já tě známkuju tak na 4. Nebo si pořid' program který ti opraví chyby automaticky!

288010

19.04.2013 13:47

Rozplétání oficiální historky o bombovém atentátu při maratonu v Bostonu

A národ se opět semkne

Vlado48 217.?.?.?

Tak prvního podezřelého urychleně zastřelili, s druhým to asi dopadne stejně. Co kdyby náhodou živý mluvil nebo nedejbože se zjistilo že to byl někdo jiný. Takhle bude možno "oficiálně" prohlásit cokoli vhodného a nikdo do toho nebude kecat. Konec konců na záběrech v TV už není rozdíl mezi výstrojí a výzbrojí policie a armády vidět, žeby to byl nakonec přece jen úvod k něčemu většímu? Třeba k ukrojení dalšího kolečka ze salámu občanských svobod a ústavních práv? Usámu přece taky rychle zastřelili a odklidili i když by nebyl problém ho odvézt živého, ale to by mohl třeba říct něco co odporuje oficiální propagandě. Amíci mají bohatou praxi v odklízení nepohodlných svědků a nevěřím, že najednou by se osvědčené praxe vzdali. A nejvíce mě Obama pobavil prohlášením že použití bomb na nevinné civilisty je terorismus. Potom je největší terorista na světě USA, potvrdil to sám prezident. Zrovna ted' zjistili že atentátníci jsou bratři z Čečenska, zřejmě tam amíci potřebují vojenskou základnu a ted' už mají i důvod k její zřízení. A je zajímavé sledovat vývoj formulace třeba na novinkách. To je fofr jak se korouhvičky točí.

288405

19.04.2013 19:59

Neočekávané odmítnutí

tak je tam dotlačili

Vlado48 217.?.?.?

Tak nakonec Srbsko přece jen dotlačili tam kde ho chtěli mít, přece sliby se slibují, blázni se radují. Ted' už jen aby se Srbové modlili aby do EU nebyli přijati jinak dopadnou stejně jako Kypr a další. Stejně to museli podepsat hlavně kvůli Kosovu, Srbové z toho budou mít prd.

288424

29.04.2013 17:06

Zlato: Zpět do světa peněz (I)

Zlato - v Česku???

Vlado48 217.?.?.?

Jak bylo psáno na bankovkách z doby ČSSR, jsou kryty zlatem a jinými aktivy, čím jsou kryty dnes?? Kolik zlata nám bylo vráceno po 2WW, o kolik jsme přišli při rozdělení republiky, kolik bylo levně rozprodáno (prakticky rozkradeno) vládní a bankovní garniturou do dnešní doby? Mám obavu že u nás je v držení ČNB mizivé množství zlata, rozhodně ho bude asi víc v soukromých rukách ve formě investičního zlata nebo zlatých šperků, ale ne těch rumunských nebo bulharských (pánko, kúpte levné kvalitní zlato) které krásně zelenají. Obávám se že naše dnešní měna je kryta tak akorát extrementy nebo biomasou.

289044

Je pravda že Izrael musel jako uměle vytvořený stát bojovat o své přežití ale své místo si vybojoval. Je ale poněkud krátkozraké myslet si že na místě Sýrie jako samostatného stabilního státu něco podobného jako Libye ted' bude lepší. Rozděl a panuj se provádí sice stále ale následky se těžko odhadují hlavně v dnešní době. USA se sice stále cítí jako světový četník ale měli by se starat hlavně o svoje věci. Kdyby třeba taková Čína chtěla aby splatili svoje dluhy tak by těžko finančně mohli držet svoje vojenské základny po celém světě. Ovšem kritizovat amíky v dnešní době není in ani cool, protože je mnoho rodilých mluvčích vetknutých do análního otvoru tak hluboko že už přebrali hlasový projev. Doporučuju každému shlédnout na Novinky.cz diskusi kde vystupuje nějaký Večerek z Floridy a jeho patolízal Abel z Prahy který zase lobbuje za židy a Izrael. A taky se hluboce omlouvám svojí matce která ihned po tzv. sametové nerevoluci prohlásila že tu dopadnem jak za první republiky i s tehdejší nezaměstnaností. Bohužel se mýlila, dopadli jsme hůře. Tehdy jsme byli průmyslová skorovelmoc ale ted' jsme každý ví co.

290012

30.06.2013 10:53

Celá NSA je o zachování moci aristokracie v dystopickém světě

Poznámka k editaci

217.?.?.?

Nejenom iDnes, na diskusi novinek.cz jsou stejní exoti kteří nadšeně máchají pacičkami. Sice cenzor nadšeně maže příspěvky a rozdává bany těm kteří si dovolili nesouhlasit s těmi "správnými" názory vyvolených a nechali se vyprovokovat jejich sprost'árnami ale počet mínusových hlasů svědčí o tom že většinou lidé ještě nemají vymyté mozky. Proto varuju každého kdo navštíví diskusi na novinky.cz před jakýmkoli dohadováním s provokatéry Kovandou a Kulíkem z Prahy, Št'astným z Brna a a několika dalšími na které si nemohu rychle vzpomenout. Hlavně varuju před Jiřím Večerkem z Fort Walton na Floridě, ten je na entou. Těmto když dojdou argumenty tak začnou urážet a zesměšnovat a každý kdo si dovolí odpovědět stejnými slovy a výrazy je nemilosrdně vymazán a zablokován minimálně na den a více i zpětně, taktéž to dopadne když si někdo dovolí napsat do příspěvku něco o cenzuře a praktikách redakce. Doporučuju udělat si vlastní názor navštívením jmenovaných diskusí, hlavně kde jde o USA, Izrael a další politická témata. A téma NSA a Snowden vykvetlo taky košatě. Vypadá to že špiclování a cenzura kvete všude ve světě a v ČR to není jiné. Jedno je jisté, svět je propojený internetem a mobilními sítěmi a takovou příležitost ke špiclování si nemůže samozvaný světový četník a bývalá největší koloniální velmoc nechat ujít. Hlavní je moc a peníze ve správných bankách a kapsách.

292437

10.07.2013 17:19

Washington tlačí svět do konečné války

za pomoci vymytých mozků

217.?.?.?

A když tak pročítám v diskusi příspěvky našich USAemigrantů kde se naplno projevují důsledky vymytých mozků a servilnosti tak se nemůžu divit že strkání rypáků do záležitostí cizích zemi už patří ke standartu zahraniční politiky USA. Doporučuji novinky.cz a uvidíte rozdíl mezi emigranty v USA a jiných zemích. Pokud jsou takhle vymyté mozky u přistěhovalců jak to asi vypadá s americkými občany. Nakonec i světový četník někde musí dostat po hubě dříve či později. Lepší by bylo kdyby dříve.

293040

25.07.2013 15:06

Válka proti Íránu, Iráku a Sýrii?

Už zas válka?

Vlado48 217.?.?.?

Když se rozpadl SSSR tak si ti naivní mysleli že se něco změní a komunismus skončil na smetišti dějim. Ovšem ted' tu máme místo toho SSEU které funguje na prakticky stejném principu s administrativním centrem Bruselem a hlavním městem Washingtonem bez jehož pokynů si řit'olezci neumí ani uprdnout. Kolik toho už bylo zlikvidováno podle směrnic EU a kolik (napsal by volovin a blbostí ale správně je pičovin) toho vymyslela stále se rozrůstající armáda všech evropskobruselských úředníků? Na tolik debilit nepřišlo celé RVHP spolu s Moskvou za celou dobu existence. Hitler evropu nedobyl ale Německo s Francií a Británií zdárně pokračují v jeho díle pomocí ekonomiky. Ale k podřízenosti USA nakonec zdárně dospějem a pak se tu rozleje pravda a láska a zvítězí nad lží a nenávistí. ???No tfúúúj, co jsem to tu napsal za krávovinu, to bude ta mediální masáž.- Zase bude použit balkánský scénář říznutý arabským jarem a kecy o svobodě a demokracii? Necháme se překvapit, USA jde stejně vždy o prachy na prvním místě a kdo chce vydělat musí investovat a amíci vždy na válce vydělali. A americkou kolonií ještě není Rusko, Čína a zatím ještě víc států, naštěstí, což amíky asi dost sere.

293881

22.08.2013 10:43

Media tlačí verzi rebelů okolo útoku chemickými zbraněmi

RE: ale -

Vlado48 217.?.?.?

Jestli to nebude tím že média u nás v Česku jsou vesměs v zahraničních rukách a ten zbytek? Ten nemá zase tak moc čtenářů a diváků. Ti hlavní mají heslo - Čí chleba jíš toho písně zpívej - a třeba Babišův a další velkopodnikatelský tisk také nepoplave proti proudu. Kdo je placen z EUfondů a dotací nepůjde proti svým chlebodárcům. Někdy to už vypadá že jsme tak hluboko v USAřiti že mluvíme jejich jazykem. Naštěstí jsou stále ještě nezávislá média která mají informace nezkreslené a lidé kteří používají vlastní mozek a ještě jich je relativně dost i přes mediální masáž a vmývání mozků.

294730

21.01.2014 13:28

Nad Ukrajinou a Ruskem se shromažďují ošklivé mraky

RE: * .. Jestli vystřelí v druhém jednání je nyní v rukou božích.* ..

217.?.?.?

Milý pane, velice mi připomínáte stylem placené provokatéry z Novinky.cz. To vám nestačí prudit tam, musíte se rozlézt i tady?
Scénář ukrajinský je stopro napsán někde na západě, odhaduju to na USA. Nebylo by to poprvé a není to určitě naposledy.

302888

19.05.2014 10:44

Metody Syngenty při umlčování opozice vůči GMO jsou neuvěřitelné

Česko, budoucí GMplodin ráj

Vlado 48 217.?.?.?

Zatím co ve světě se proti Roundupu šíří protesty a zakazuje se, u nás v TV je reklama tento přípravek. Co v ní ale není je to že po použití na tom místě opravdu jak se říká 7 let tráva neroste, pouze GMplodiny. A tuhle se dívám v Kaufu a co to mé oči zří? 5ti litrová nádoba s pumpičkou a rozprašovačem s nápisem Roundup. Pěkné věci se prodávají v obchodě zaměřeném na potraviny, fúúúúúúúj!!!!!! Jinde to nechtějí tak co s tím? Šoupnem to do Česka, tam když to bude ve slevě tak se po tom v regálech jenom zapráší, ovšem i když je to tam více jak týden tak nějak neubývá i když to stojí pouze zaokrouhleně 1100 kč. Žeby i tady měli lidi občas rozum?

310272

19.05.2014 19:22

Metody Syngenty při umlčování opozice vůči GMO jsou neuvěřitelné

RE: Placení provokatéři i na Zvědavci

Vlado 48 217.?.?.?

Styl odpovědi Na-Iva poněkud připomíná některé diskutující z novinek.cz. Že vám tam pšenka nekvete tak to zkoušíte na Zvědavci? Když vás ten Roundup tak vzrušuje tak máte určitě taky zjištěno jaké odolné plevele si už amíci stále větším používáním tohoto přípravku vypěstovali. Ještě by je mohli začít vyvážet, ono stačí pár semen v osivu které se nedá nikdy vyčistit stoprocentně a máme to tu taky a můžem na to pak Roundup lít po litrech. Kolik vám platí za reklamu?

310307

14.09.2014 20:00

Polsko jako oběť koloniálních ambicí

RE: neprisli jste o zadne Slovaky

Vlado48 217.?.?.?

Tak proč je ted' v Česku narvaných tolik slováků a vemte si laskavě zpátky k sobě vaše u nás přivandrovalé cikány. A pak můžeš kecat a moralizovat.

317439

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 74 čtenářů částkou 13 361 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Tak se povedlo. Rusko je z tendru venku19.04.21 19:41 Česká republika 6

Mobilizace vlastenců proti novodobé cenzuře 19.04.21 12:21 Evropská unie 0

Pokus o státní převrat v Bělorusku odhalen18.04.21 10:28 Belorusko 5

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 16

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Měnové kurzy

USD
21,57 Kč
Euro
25,94 Kč
Libra
30,14 Kč
Kanadský dolar
17,20 Kč
Australský dolar
16,73 Kč
Švýcarský frank
23,55 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 222,68 Kč
1 unce stříbra
556,39 Kč
Bitcoin
1 180 837,78 Kč

Poslední aktualizace: 19.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?