Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 17 příspěveků, 1 jméno: Oracle.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.12.2012 01:02

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

RE: Nechápu pivní Pepíky a lídlující Mařen/ky

Oracle 95.?.?.?

Však pána Stworu zopárkrát popohnali pred súd, lebo sa opovážil preložiť a uverejniť jeden článok, ktorý sa pýtal na presné číslo obetí holokaustu.

Mám podozrenie, že na nič iné ani nemohli siahnuť, zatiaľ je ako taká sloboda slova.

280348

16.12.2012 11:21

Trh s finančními deriváty, časovaná bomba

RE: Kto donútil grécku vládu (nie napríklad albánsku) si požičiavať?

Oracle 95.?.?.?

>Odmietali žiť skromne, nič nevyrábali, aby úvery splatili,
>ale je to vina židobankárov?

Môžete brať na to jed, že je, ono totiž Grékom sa ani nevyplatil vyrábať nič z jednoduchého dôvodu, vďaka € Nemecká nadprodukcia sa stala ľahko dostupnou (poznámka-pre Nemcov € je podhodnotená, pre južanov a Írov nadhodnotená mena).

Ako do toho celého ten "zlý židobankár"?
Odpovedzte mi na otázky:
-kto má dosť peňazí kupovať politikov Európskeho formátu a tímto presadzoval politikov pre nich výhodnú?
-kto má dosť peňazí na financovanie výskumných inštitútov a na kupovanie odborníkov?
-kto zamestnáva psychopatov ako CEO pre ktorých kvartálny zisk je najdôležitejší?
-kto vlastní najdôležitejšie a najväčšie nadnárodné firmy?
-kto vlastní média a nadnárodné spravodajské agentúry?
-kto kupuje tajné služby?

No, je to ten "zlý židobankár", ktorý už nie je ani tak žid, lebo de jure je katolík, ale stále sa cíti byť vyvolený aby vládol "hovoriacim zvieratám".

Čo sa týka Grékov, Španielov, Portugalčanov a čiastočne aj Talianov tí sa prebrali z toho médiami indukovaného sna o blahobyte a prosperity, čo ešte stále tlčú nám do hlavy tie "naše" média. Súdiac z reakcií budíček a realita nebol príliš príjemný.

280657

16.12.2012 12:40

Proč vláda tají statistiku o Romech?

RE: a už je to tady zase

Oracle 95.?.?.?

No kolega P, má čiastočne pravdu, lebo Nemci v inkriminovanom období boli zbedačovaný vojnou, hyper-infláciou a reperáciami vyplývajúce z Versaillskej zmluvy.

Versaillska zmluva dala Francúzom možnosť invázie oblasti Ruhr, čo bolo vtedy hlavnou priemyselnou oblasťou Nemecka, invázia sa nastala tuším v roku 1924, asi v roku 1925 bol zabitý jeden Franzúsky vojak v tejto oblasti. Počas dopravy tela naspäť do Francúzska Francúzsky vojaci zmlátili každého Nemca, ktorý nedal dole klobúk pred prechádzajúcim kočiarom na ktorom bolo telo.

Po takýchto činoch a pri zlej ekonomickej situácií bolo logické, že sa k moci dostane k moci beštia typu Hitler, ktorý hlásal že zatočí s židmi, reeviduje Versaillsku zmluvu, vytiahne ľudí z biedy a skolonizuje Rusko.

Odkiaľ na tie veľké a malé mítingy pred svojim zvolením mal peniaze a kto ho naučil rečniť a kde bol v tých rokoch o ktorých nie sú záznamy nikto nevie naisto (podľa niektorých v Anglicku-to by aj bolo logické vzhľadom na ďalší vývoj).
Potom čo sa dostal k moci dostal podporu od Forda, IBM, rodinu Bushových a ďalších boháčov a hlavne od pohlavárov sídliacich v Bazilei (tzv. Bazilejská veža-banka národných bánk).

280662

16.12.2012 20:15

Proč vláda tají statistiku o Romech?

RE: a už je to tady zase

Oracle 95.?.?.?

1. vec je, tú vojnu začali Rakúšania, a nejak (podľa určitého plánu) sa to eskalovalo. Tá vojna sa pripravovala aspoň 20 rokov pred jej vypuknutím.

Prvým krokom bola industrializácia Nemecka a modernizácia jej armády, to nepáčilo ani Francúzom ani Angličanom. Industrializácia potrebuje investície (infraštrukturálne investície išli od občanov Nemecka), všetko ostatné boli súkromné investície od Róčilda a spol. Poznámka-vtedajšie mocnosti podpisovali rôzne vojenské pakty od rokov 1880.

Druhým krokom bola vybudovanie modernej Nemeckej armády a námorníctva, ani to sa nepáčilo Francúzom a Angličanom. Nehovoriac o tom, že to bola tiež z peňazí Róčilda a spol.

Tretím krokom bola poskytnúť zámienku k vojne, to bola vražda Ferdinanda. No a tá bola dosť dobre zosnovaná, člen tajného spolu Čierna ruka zastrelil dediča trónu po tom, čo šofér zabočil do nesprávnej uličky, čisto náhodne. Keď v tom nebola ruka bankárov/slobodomurárov tak neviem v čom, lebo niekto to musel zorganizovať a financovať.

Čo sa týka vojny, bankárske klany nielen financovali obe strany, ale dostali do rúk aj vojnové reparácie, vojna je biznis. Pikoška vojnové dlhy z 1. svetovej vojny Nemecko splatilo spred niekoľkými rokmi.

Čo sa týka Versaillskej zmluvy, ten bol napísaný vyslovene na to aby ponížil Nemecko a Nemcov (vygooglujte si detaily).
Takže bola to len otázkou času, aby sa po finančnom krachu (Nemecka a sveta) a po invázií Francúzov že sa objaví hajzel typu Hitler (vyškolený slobodomurármi a financovaný bankármi), vyslovene na to aby uvrhol Európu do ďalšej vojny a podrobil Rusko. Rusko-nuž tú zem zas bolševici vďaka Stalinovi nedokázali potopiť vo vlastnej krvi. Mimochodom bankári ju rabovali za cára (lebocár Mikuláš II. bol hlupákom), za republiku (lebo šéfoval mu slobodomurár) a počas bolševického (Bronštejn-Trockij,Lenin-Uljanov-jeho dedo sa volal Bronštejn, vodcovia tej revolúcie boli židia a slobodomurári) teroru, lebo profesionálny revolucionári vraždia a rabujú (na revolúciu potrebujete peniaze, veľa peňazí a pár vycvičených ľudí ktorý to zorganizujú).

280675

16.12.2012 22:08

Proč vláda tají statistiku o Romech?

RE: a už je to tady zase

Oracle 95.?.?.?

Nuž tie bábky buď boli podriadený priamo Róčildovi a spol alebo rovno slobodomurári škótského rítu, tí sú administrátori. Druhý rítus, Memphiský to sú revolucionári a do toho celého veľmi dobre zapadá Kysučnova a udova teória tandemového riadenia, keď pri riadení situácie na pokyn z hora asi od nejakého potomka Amonovho kňaza sa tam prepína medzi nimi, a sme znova pri Egypte.

Kedysi v časoch pred vybuchnutím sopky Santoríny, boli tam 2 chrámové centrá Heliopolis a Théby. Heliopolis bol centrom uctievania Slnka, ale Théby boli centrom Amona, pre Egyptológov Amon je záhadou nevedia na určito odkiaľ pochádza, podľa niektorých neoficiálnych zdrojov je to personifikácia smrteľnej sily Slnka (v mnohých prípadoch ani oficiálne zdroje nie sú dôveryhodné), teda ničenia a tým pádom je to dobre ututlaný boh ničenia Set.

Zaujímavé je, že Théby sa stanú centrom všetkých chrámov kde sa predpovedá budúcnosť (chrámová holubica bola vypustené v Thébach a ľudským hlasom prehovoril v Delfách) a Amonove kňažstvo (pôvodne kňazstvo bezvýznamného boha, po a počas sociálnych búrok s stane vedúcou silou) sa dostane k moci.

Tretia zaujímavosť je podobnosť slova Amon a Amen (Amenhotep znamená [ur=http://www.behindthename.com/name/amenhotepl]"Amonov mier"[/url] ), dá sa potom špekulovať o tom, koho v skutočnosti uctievajú kresťania.
Čo sa týka židov, ich YHWH (jehova- akronym "od som kto som" ) má troj-písmenové meno, ktorú poznali len vrchný kňazi, dá sa po tom špekulovať či to nebol náhodou Set.
Mohamedáni uctievajú Alláha-v preklade znamená boh, zas anonym. Na margo treba povedať že majú za úlohu vzkriesiť náboženstvo Abraháma, a Abrahámov boh zrovnal so zemou 2 mestá, údajne za to, že páchali hriechy.

Máme 3 anonymných, ktoré sú uctievané miliardami ľudí a pri tom v podstate tou istou osobou, ktorá vystavuje rysy psychopata a masového vraha.

280682

19.12.2012 16:14

Rusko mění u Sýrie směr

RE: Ruska strategie je genialne jednoducha

Oracle 95.?.?.?

>Vyčuránci z Evropy, kteří nemají žádné nerostné bohatství

chcú ukradnúť Ruské, lebo nechcú platiť, takže smiech nie je na mieste. A keď Rusi nezačnú dávať pozor, tak zaniknú a spolu s nimi aj my.

280819

20.12.2012 17:57

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

RE: Článek jen ředí realitu - MY CHCEME VÁLKU, MY CHCEME VÁLKU!

Oracle 95.?.?.?

>Proto musí být EU ponížena, rozebrána (i za pomoci českých
>zinkajících a pravicujících anti/EU/ro Hujerů).

Štekáte na zlý strom.
EU sa ponižuje sama keď, keď zradzuje princípy okolo ktorých bol vytvorený, na to nás "anti-eurohujerov" netreba. Z EU sa stal globalisticko-multikultúrny kolos na hlinených nohách, ktorý sa chystá rozpadnúť. A my "anti-eurohujeri" na to upozrňujeme a hovoríme, že treba zadať spiatočku a vrátiť sa k pôvodným hodnotám EU (tí realisti hovoria, že treba začať odznova).

Čo sa týka ODS a spol., tí sú v pozícií "malí zlodej kričí, chyťte veľkého zlodeja".

280904

20.12.2012 22:20

Rusko mění u Sýrie směr

RE: Skvělá příležitost

Oracle 95.?.?.?

>Sice se mi to nelíbí, ale jsou to sráči, Putin dneska na
>konferenci prohlásil, že Sýrie potřebuje změnu, za Asádem
>prý nestojí že v Sýrii Rusko žádné zájmy nemá. Proč
>kurňa lže, a chová se jako malý kluk, který se krčí před
>větším borcem? Místo aby řekl, co všichni ví, že Rusové
>mají v Sýrii námořní základnu, bez které se nehodlají
>obejít, a kdo tam vleze, tomu urazí pracky u samé prdele.


Sem s tým videom, inak neuverím.

>
>Kdyby sami Rusové do Sýrie napochodovali, pod nějakou
>záminkou, třeba ochranou svých občanů, osvobození
>rukojmích nebo tak něco, trochu to tam vyčistili, Amerika a
>Evropa by trochu prskala, asi jako po válce v Gruzii, ale to je
>všechno.

Pokiaľ dobre viem Rusi tam už sú.

280919

21.12.2012 10:20

Rusko mění u Sýrie směr

RE: Skvělá příležitost

Oracle 95.?.?.?

Emil Robot má pravdu, Putin nič také nepovedal, povedal len, že:
-Sýria potrebuje zmenu len nepovedal aké
-udržanie Assáda je druhoradá priorita
-má starosti o Sýrsky národ

280950

21.12.2012 13:44

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Fiktivní svět pseudožen

Oracle 95.?.?.?

Ono je to vedecky dokázané, že chemické opojenie z lásky (aka búrka hormónov v mozgu) trvá 5 rokov, manželstvo má kritické obdobie v 4. roku (človek sa trochu vytriezvie z eufórie manželstva).

Takže haban bol nešťastný a naďabil na vyfiflenú egoistku s mentalitou 9. ročného decka (to je také obdobie kedy ľudia chcú všetko mať), zobral ju za ženu (neviem čím vtedy rozmýšľal ale hlava to nebola-len konštatujem) a keď dobre rozumiem mali spolu aspoň jedno dieťa, medzi tým haban bol prekvapený aká je mrcha tá jeho žienka a nasledovalo rozvodové konanie (asi to bola tá mrcha ktorá iniciovala rozvod).

Ako býva zvykom, české súdy prisúdili deti tej mrche, ktorá teraz jednak hucká svoje deti proti nemu, jednak žaluje kde sa dá.

A potom čudujete, že z habana sa stal mizogýn (nehovoriac o tom, že mu to aj vyčítate).
Ja osobne habanovu všeobecnú mienku o ženách nezdieľam, ale má pravdu v tom, že niekto nastavil systém tak, že sa zo žien stavajú vyfiflené mrchy oveľa ľahšie ako by to bolo adekvátne.

280968

26.12.2012 12:18

Trh s finančními deriváty, časovaná bomba

RE: Tahle financni masina vykolejila a riti se z naspu dolu.

Oracle 95.?.?.?

"Nuž dlhové otroctvo na večné časy a nikdy inak", to by mohlo byť heslo súčasného finančného systému.

Elity sa snažia Tibetský systém dlhového a skutočného otroctva opísaný v tomto článku, síce článok sa venuje hlavne školstvu v Tibete, kde kvôli nedostatku výrazov Tibeťania sú nútený učiť matematiku, fyziku a chémiu po Čínsky, ale dáva nám priblíženie o skutočných pomeroch v Tibete pred rokom 1951 (myslím si, že tu niekto uviedol aj podrobnejší článok, ale nechce sa mi hľadať).

281075

28.12.2012 10:54

Derivátová tsunami a dolarová bublina

RE: Skončí FED?

Oracle 95.?.?.?

K vašej poznámke k 5p, on má čiastočne pravdu. Stačí si len spomenúť masáž médií pred vstupom do EU, kde z každého mediálne kanála lialo na nás to, aby sme vstúpili do EU a ako dobre nám tam bude dokonca boli na to stredoškolské učebnice (keď vtáčka chytajú spievajú mu sladko), na Slovensku bola len 1 medializovaná "proti-európska" akcia v réžií komunistov a aj tá v reportáži vyznela ako reakcia "reakcionistov".


Na to aby priama demokracia fungovala musíte mať aktívnu, vzdelanú a informovanú spoločnosť, tá vo Švajčiarsku existuje (vďaka jednej štátnej stanici a brožúrkami, kde okrem argumentov je aj analýza dopadov rozhodnutí, alebo aspoň muselo byť-to ste hádam spomínali Vy)-nie pre nič za nič odmietli 80? dňové dovolenky a vstup do EU dvakrát, lebo bolo viac argumentov proti ako pre.


Takže chcem povedať, že súčasťou priamej demokracie sú aj nezávislé informačné kanály a tie v súčasnosti chýbajú, nehovoriac o tom, že naše populácie sú naštvané (pôvodne myslený výraz by sa muselo cenzurovať) a vedú LEN pivné reči. Takže aby sa naša populácia sa rozhýbala musí sa padnúť na hubu, a aby bola vzdelaná musí sa popáliť rôznymi "veľkými vodcami" (typu Janeček) a zlými rozhodnutiami v priebehu 1 generácie. Znie to možno hrozne a možno mnoho ľudí príde o život, ale inak to ide veľmi ťažko.

281117

28.12.2012 13:42

Izrael je nyní papírovým tygrem

RE: Izrael je v této podobě na konci své existence!

Oracle 95.?.?.?

No USA ich už nemôžu podporovať, majú viac problémov doma než mali pred rokom.

Ide o obrovský nepomer medzi pracujúcimi a vlastníkmi korporácií(v priemere na 1$ zárobku pracanta pripadá 475$ zárobku CEO/vlastníka, v Mexiku a v latinskej Ameriky je to pomer približne 1:20/40/50), do nástupu reagenomiky korporácie a ich vlastníci mali možnosť buď zaplatia obrovské dane z príjmu, alebo to dajú svojim pracovníkom. Teraz si to môžu beztrestne vyzdvihnúť a zaplatiť minimálne dane, Buffet "sťažoval" že platí nižšie dane ako jeho sekretárka.

Stačí malá iskra a vypuknú také nepokoje, že každý bude kukať, a ich "elity" budú sa snažiť odviesť pozornosť nejakou tou vojnou (už teraz viem, že to im nevyjde).
tak či onak Izrael padne, resp, bude obetovaný.

281121

28.12.2012 16:13

Derivátová tsunami a dolarová bublina

RE: Skončí FED?

Oracle 95.?.?.?

Ono je tu problém, niektoré dôsledky chýb sa ťažko žehlia a nie vždy sa dajú spozorovať.

Ja som sa snažil poukázať na to, aby fungovala priama demokracia a chyby boli minimálne, je potrebná aj informovaná aktívna a vzdelaná spoločnosť, nie hlúpe tupé stádo ako z nás snažia urobiť "naše elity".

Čo sa týka EU, Švajčiarov by to nepustilo (nikoho nepustia), aspoň nie po dobrom, na to aby EU rozpadla alebo niekoho pustila musí sa stať veľký "prúser", čo sa na nás valí, len málokto to uvedomuje-nechcem to teraz rozvádzať.

Takže som zástancom Švajčiarskeho systému organizácie štátu, a územné členenie, ale chcem aby to bolo doplnené o nejaký strategicko-predikčný orgán, ktorý okrem toho že je na každej úrovni štátnej správy, určuje aj smerovanie krajiny a robí scenáre možného vývoja, ktoré sú predkladané vláde a následne verejne sprístupnené.

Neviem či vo Švajčiarsku majú takýto oficiálny či neoficiálny strategicko-plánovací orgán, ale predpokladám že majú, lebo inak je to len kopenie nesúrodých rozhodnutí, čo zväčša skončí zle.

281125

29.12.2012 12:34

Nejlínější generace

RE: Pravdou je ze novodoba elita tlaci na pilu, ale

Oracle 95.?.?.?

Krásne ste to povedali (aj Vy aj Mou), pokiaľ ľudia majú čo jesť, piť, dostatok "hier" a pocit, že majú čo stratiť nič sa neudeje.

Akonáhle ľudia budú mať pocit, že nemajú čo stratiť či už kvôli exekútorskej mafie, cirkevným "reštitúciám", podvodom na katastroch atď alebo "Lidl" bude zívať prázdnotou potečie krv. Prvé 3 kategórie sú Českým špecifikom, ale v krajinách ako Maďarsko, kde ľudia zobrali počas 1. vlády Orbaná zobrali pôžičku v cudzej mene, teraz keď hodnota forintu padá (1€ je okolo 300 forintov), rastie inflácia, strácajú zamestnanie,vláda berie peniaze odvšadiaľ a finančne zachraňujú "svojich" ľudí, tam ľudia začínajú byť naštvaný-tieto kroky až na pôžičky v cudzej mene boli-sú viac menej všade prítomné, tým pádom budú krajiny kde ľudia budú mať pocit, že nemajú čo stratiť ergo budú sa búriť.

Čo sa týka prázdneho "Lidlu" sú viac menej možné 2 scenáre:
- zásobovanie zlyhalo buď kvôli nedostatku paliva (pri ekonomických kolapsoch bežný jav-stačí si spomenúť na argentínsky kolaps) alebo kvôli vzburám
- "elity" kvôli svojej nenažranosti sa rozhodli, že dostávame priveľa, tak rozhodli že nás trochu priškrtia-síce menej pravdepodobný ale reálny scenár.

281152

30.12.2012 19:42

Rusko vyrobí dvě nové super rakety, silnější než Satan

RE: To je odborníků

Oracle 95.?.?.?

Tak čiastočne máte pravdu. Nosnosť rakety časti záleží od výkonu a efektivity motorov, efektívnejší motor novej nosnej časti znamená menšiu štartovaciu váhu rakety (málo známy fakt je, že 90% hmotnosti medzikontinentálnej/vesmírnej rakety je tvorené palivom, 9% sú prístroje/telo a 1% je užitočná hmotnosť).

Čo sa týka hlavíc bojových hlavíc, medzi nimi sú obrovské rozdiely ktoré sú podmienené typom nálože a výkonu, takže 500 kT nálož môže mať hmotnosť 250kT len kvôli tomu, že jedna je plutóniová a druhá termonukleárna (bol to ad hoc príklad).

281202

31.12.2012 11:16

Každá lidská emoce je nyní klasifikována jako duševní porucha

RE: Nová duševní nemoc: odmítání chodit do školy

Oracle 95.?.?.?

Čo by som nedal keby blbosť bola klasifikovaná ako nemoc, dokonca aj psychiatri a farmaceuti by museli brať tie jedy. [smích]

Teraz vážne, vynára sa otázka, kto potrebuje bez-emočných mrzákov, lebo v tomto prípade psychiatri sú v roli užitočného idiotov, ktorí masírujú svoje ego a "liečia" svoje mindráky. Možno mi niekto začne tvrdiť, že som paranoik, ale čo sa deje je systematické zotročovanie, mrzačenie a zabíjanie ľudí. Tvrdím to na základe toho, že niekto na tom neskutočne zarába.

Pre anon 37: nezhadzujte dôležitosť zdravej výživy, väčšina problémov pochádza z nedostatku alebo prebytku jednej zložky potravy. Čo sa týka ťažkých kovov a hliníka, tie sú známe okrem iného aj tým že majú veľkú afinitu k nervovému tkanivu (olovo, ortuť a hliník), takže "šialenstvo" môže byť aj prejavom otravy ortuťou, olovom či hliníkom a tí "naši doktori" začínajú pchať do nás nebezpečné drogy.

281221

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 111 čtenářů částkou 18 231 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 1

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,95 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 739,34 Kč
1 unce stříbra
512,79 Kč
Bitcoin
417 079,51 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?