Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 16 příspěveků, 7 různých jmén: <nic>, Evoluční zmetek, jansmith1984, Náhodný kolemjdoucí, tojejedno, Úplný debil, Vopice.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

05.04.2013 14:24

Padesát stupňů šedi / temnoty

RE: Před několika lety byl v pátém patře pražského hotelu Hilton

80.?.?.?

Nechcete to trochu rozvést, třeba to co říkala vaše kolegyně? Mě z tohoto příspěvku vůbec není jasná motivace těch "dam".

287669

02.04.2013 20:47

Padesát stupňů šedi / temnoty

RE: Před několika lety byl v pátém patře pražského hotelu Hilton

80.?.?.?

Tak jestli opravdu funguje tzv. telegonie, tak se nám to celé ukazuje ještě v poněkud jiném světle...
http://leva-net.webnode.cz/products/bremeno-panens...

287535

24.03.2013 21:02

Po deseti letech: Váleční zločinci z Iráku stále na svobodě

RE: Vítězná cihla...

Vopice 80.?.?.?

Víš co? Už nic neříkej. Tyhle pindy plácají hoši jako ty - tedy dobří katolíci, kteří nenávidí žida za zavraždění vašeho pána - jako přes kopírák. Je vidět, že chodíte všichni na stejné stránky a kebuli máte vymytou totožně. Viz:

>Musíte zapomenout bláboly, které vám v hodinách dějepisu pindala paní učitelka a přestat sledovat židozednářské pindy v židovizi

To vás naučil kdo? Takyjeden? Ten zase používal výraz talmudvize. Hoši, kdybyste alespoň neopakovali pořád dokola ty samé bláboly. Kdo vás to učí? Váš farář? Bacha na to, ale od posledního koncilu je to samej zakuklenej žid!

>A tyto exkrementy vy a vám podobní do zblbnutí opakujete!!

A co opakueš do zblbnutí ty a tví kámoši dobří katolíci? Žid už ti sežral celej mozek, jak to tak vypadá.

>Ale to je pro tupá gojská zvířata moc složité a tak plivou na vše, na co namíří hebrejský pařát! A tak si vlastně zaslouží přítomnou roli zdegenerovaných konzumních blbečků!!!

No, jestli jsi tupé gojské zvíře, tak budiž. Ten, kdo nevěří na nějaké židy, tomu můžou být i gojové ukradení.

Běž raději studovat milióny svazků vědecké literatury o zlém židovi, načti si Klimova, abys věděl, kdo je židovský degenerát a udělej si samoprověrku, abys zjistil, jestli náhodou nejsi také židovský degenerát. Klimov totiž ve své práci, kterou tobě podobní považují za čistě vědeckou, píše, že největší antisemiti jsou stoprocentně židovští degeneráti, kteří jsou až 6 krát zlejší, než zbytek populace.

A až příště budeš odpovídat, zkus tlačítko reagovat, ať máme v té plodné diskusi pořádek!

287048

29.11.2012 21:52

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Zamyšlení 2

Úplný debil 80.?.?.?

Cenzurováno. Osobní útoky. Editor

279775

29.11.2012 12:28

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: zločinec Netanjahu

Evoluční zmetek 80.?.?.?

Paní Jarmilo,

je vidět, že to máte v hlavě opravdu "srovnané". Je škoda, že nerozumíte psanému textu. Pan Mtk se vám naprosto marně snažil vysvětlit podstatu věci. Takže jelikož naprosto odmítáte vidět věc takovou, jaká je, nezbývá, než to s vámi opět rozebrat bod po bodu.

>všichni tito vrahouni ve skutečnosti nikdy nebyli a nejsou žádní židé

A jsou? Vyznávají jejich náboženství? Prdlajs. Pokud ovšem, nechcete mluvit o Židech, kteří byli definováni teprve Norimberskými zákony. Je křesťan, který zabíjí ostatní stále křesťanem? Zde bychom se mohli shodnout, že jelikož porušuje základní pravidlo křesťanství, tak zřejmě ne. Takže by mohl být Křesťanem, členem národa křesťanů? Je to možné? I debil by odpověděl ne. Takže ve skutečnosti to žádní židi ani Židi nejsou. Kapišto? Židi s malým ž jsou ti fešáci s klóbrci a licousy. Ti ovládají Izrael? Vy víte sama, že ne, že tam dostávají pěkně na prdel.

>Jaksi ale pan MTK stále nechce pochopit, že když se někdo dopouští vraždění a zločinů, neomlouvá ho jeho případné otroctví, protože se těch zločinů dopustil přímo on- je tedy za ty činy odpovědný on.

Plácáte kraviny. Tohle pan Mtk nikdy nikde nenapsal. Ten, kdo se dopouští zločinů je prostě zločinec.

Ale mohli bychom se dostat k zajímavému přirovnání. Dejme tomu, že byste měla dítě, které byste od malička indoktrinovala nenávistí k židům. Až by to dítě vyrostlo, pověsilo by na sloup žida, aby se učinilo "spravedlnosti" za dost. Proč by to udělalo? Protože by vám chtělo udělat radost. Samozřejmě že by neslo za své jednání plnou odpovědnost, ale pokud bychom měli být opravdu spravedliví, tak byste na tom měla nejvyšší podíl stejně vy.

>Tak si vysloužila židovka Korbelová přezdívku Balkánská řeznice

No, vidíte, pro vás je stejně nejdůležitější, že je to "židovka". Čím konkrétně je to židovka? Vyznává jejich víru? Asi ne. Takže je Židovka, ano? No, už jsme si řekli, že je to pí.ovina. Takže to slovo, které jste použila, a které je pro vás naprosto podstatné, je ireleventní.

>Mohla se svého vysokého koryta vzdát a být bezvýznamným občanem s čistou myslí a s čistýma nezakrvavenýma rukama.

Samozřejmě, že mohla. Ale to je úplně stejné, jako byste vy mohla dělat to, co dělá ona. Děláte to? Asi ne. Možná proto, že nemáte mozek vymytý stejně jako ona z těch náboženskejch škol, co absolvovala, ano i jezuitskou.

>Pak si ještě za pět prstů „odkoupí“ podniky ve zničeném Kosovu.

Jo, to dělají i dobytci u nás. Jsou to židi? Samozřejmě, že nejsou. Jsou to hlavně dobří "křesťané", kteří okrádají jiné "křesťany", přičemž nikdo z nich ve skutečnosti křesťan není.

Takže klid a zkuste konečně zapojit mozek.

279754

28.11.2012 08:21

Je Zvědavec v ČR a na Slovensku blokován?

cenzura v ČR

80.?.?.?

V ČR přes přímé připojení na Mozile nebo Opeře zvědavec nelze načíst, přitom test říká že "Váš ISP necenzuruje internet". Načíst Zvědavce lze např. přes TOR. Čili problém je v ČR.

279673

21.11.2012 09:11

Používáte cloud?

BoxCryptor

jansmith1984 80.?.?.?

Tady je zajímavý názor z jedné diskuze:

16. 04. 2012 08:42 |
Ani šifrované data nejsou v cloudu v bezpečí. Poskytovatelé úložišť mají k dispozici takový distribuovaný výpočetní výkon, že můžou zkoušet brute-force na kterémkoliv uživateli se jim zamane. Nepomůže ani pravidelná změna šifrovacích klíčů, protože poskytovatel služby si beztak původní data ponechává a jen uživatel je vidí jako smazané, resp. nevidí je. Nebo si snad myslíte, že pokud smažete email s šifrovanou přílohou na Gmailu, že se ten email smaže fyzicky také z disků Googlích datacenter?


Btw, v případě aplikace BoxCryptor pro Dropbox je dobré vědět, že bezplatná verze šifruje adresář do velikosti 2 GB...


Peace,

jansmith[smích]

279415

15.11.2012 15:00

Rallye po českých vesnicích

RE: To jsou blaboly, byl jsem tam

Úplný debil 80.?.?.?

Jo, to je dobře, že jsi tam byl. Je ti sice na zvracení, ale dokážeš pochopit jednu věc a to tu, že ne pro každého (a myslím si, že takových lidí je většina) je závodění aut zajímavé?

Hysteričtí jste pouze vy, obhájci těch autíček. Vy se tu nejvíce rozčilujete, jak je možné, že se někdo dožaduje něčí odpovědnosti. Pro vás to končí tam, kde řeknete, že je zakázaný prostor. Za zbytek už má dle vás odpovědnost vždy ten, kdo zakázaného prostoru vkročí. Nikdo jiný.

Všiml sis vůbec, že vy ZAKAZUJETE LIDEM CHODIT NA JISTÁ MÍSTA? Chápeš o čem mluvím? Takže vy někomu něco zakazovat můžete, ale ostatní můžou maximálně držet hubu? O TOM JE VĚTŠINA PŘÍSPĚVKŮ!

>Je zvlastni jak se tu vetsina diskutujicich shodne na nejakych striktnich zakazech a prikazech a pritom vetsina clanku na zvedavci je o jakychsi domelych spatnych zakonech , ktere z lidi v nasi republice delaji nezodpovedne cleny jednoho stada.

Můžeš citovat alespoň nejaký takový příspěvek (když už mluvíš o většině)? Buď jsem slepý, nebo už nevím, komu tu straší ve věži. Já osobně tu vidím většinu příspěvků, které závodění bez jakékoliv odpovědnosti obhajují. A tam cítím hysterii největší, neboť ačkoliv tu NIKDO nenapsal, že by se to mělo zakázat (pokud nesouhlasíš, najdi mi, kde kdo napsal ZAKÁZAT), závodníci už něco takové čmuchají. Slovo ZAKÁZAT tu použili lidi, co závodění obhajují. Ti ho vytáhli. Tak už fakt nevím o čem tu vy, závodníci, mluvíte.

279189

07.10.2012 17:22

Duka si ulomil kus svatého Václava – co bude na řadě příště?

RE: ach ty vědomosti... a ubohá úroveň...

Vopice 80.?.?.?

No vida. A už je tady. Místní hulvát a opilec Pepek Vyskočil, alias tmo, náboženský fanatik s dokonale vymytým mozkem, přišel rozdávat své "rozumy". Tmo, tak spusť, už dlouho zde nebylo nablito, tak jak to umíš jen ty. Vyzvracej své nadávky, jak to umí jen přesvědčení katolíci, kterých jsi dokonalý prototyp. Také nezapomeň zdůraznit důležitost církevní lichvy. A strč si nějakou mrtvolu do klobouku, aby ses zavděčil svému farářovi. Jsem rád, že jsi opět zde. Příspěvky máš nastřádané, takže jsem si jistý, že to tu bude jak v prasečáku, než tě editor blokne.

276697

13.06.2012 10:34

S měkkými protikorupčními zákony se korupce nezbavíme

RE: Heriot

Vopice 80.?.?.?

A jéje, další naivka, který netuší, že "pravice" a "levice" je pouhé divadlo pro blbce. Kdybychom už chtěli přistoupit na model pravice a levice, tak pravice zřejmě chce minimální daně, minimální stát a svobodu jednotlivce. To tady nějaká strana splňuje? Ani v nejmenším. Takže mluvit o "pravici" může jen někdo, kdo jim na ty jejich divadlo skočil i s navijákem. U nás jsou pouze dvě bandy komoušů, kteří si hrají na "levici" a pravici". Stejně je to všude jinde, USA jsou zářným příkladem toho, že "levice" je nachlup stejná jako "pravice". Liší se pouze v tom, pomocí jakého modelu se bude rozkrádat stát. "Levice" krade pomocí sociálních programů, "pravice" pomocí "privatizace".

Chápu, že když už se jednou někdo dá cestou podpory jedné z těchto band, tak musí přistoupit i na zbytek tohoto divadla. Ale co mi není jasné, proč je na Zvědavci a ne třeba na Novinkách, kde většina lidí hru "Rozděl a panuj" hraje.

Nicméně souhlasím, že veřejné zakázky by měly realizovat státní firmy, tím by se "odklon" státních prostředků zastavil. Ale to nemá s "pravicovým kalením vody" vůbec nic společného.

270601

24.04.2012 18:12

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: HV

Náhodný kolemjdoucí 80.?.?.?

No tak se nerozčiluj, Pepku, na jednu stranu je fascinující, jak krásně tu vykresluješ typického katolíka. A zkusil jsi se někdy zamyslet nad tímto? Nebo je to jen takové plácání, které znáš z kostela a které je typickým katolickým pokrytectvím?

>mluvit spolu, otevírat si navzájem obzory. mluvit rozumně, ne fanaticky, ne manipulativně, ne dělat chytrého a jedině správného. prostě nabízet alternativy a podporovat přemýšlivost. aby slabší nekončili v manipulovatelném stádu a pak zbytečně v neštěstí.

>hlídej si sebe, svá slova a skutky (i motivaci). a až nebudeš mít trám ve svém oku, budeš teprve vidět a budeš moci poukazovat na třísku v oku někoho druhého. především ale zdokonaluj sebe.

Hochu, hochu, mluvit o něčem a chovat se přesně obráceně, není na to nějaká diagnóza, Pepku?

267716

04.03.2012 22:04

Rusko čelí po volbách „hrozbě oranžové revoluce“

RE: Přímo diamantový Putin

jansmith1984 80.?.?.?

No nazdar, paní Jarmilo. Vy jste tady se svou agitkou ještě chyběla...[smích]

Každopádně, vám už není pomoci. Vás ty konspirace, postřiky (a agenti všude kolem) už tak pohltily, že jste vzdálená od reality více než Halleyova kometa od Země, viz: její další objevení v blízkosti naší planety je odhadováno přibližně na polovinu roku 2061...[smích]


I vy si napište hadice a já si napíšu matice.

Plus dovolte malý dovětek:

Pokud by voliči v Rusku byli stejně ZBLBLÍ volební disidenti jako vy a NEŠLI BY VOLIT, tak tam nemají za prezidenta Putina (mimochodem, snad to tam dá po období destruktivní Jelcinovy pravdolásky do pořádku dříve, než Rusové padnou pod USraelskou kanadou definitivně na HUBU), ale nějakou kosher figuru, jakou je v žoldu pokryteckých E/elit např. Chodorkovsky.

Už slyším, jak společně s dubem nebo hestroyem tvrdíte, že u nás jsou přecíííí jiné podmínky...... To určitě, ALE PRINCIP A PODSTATA JE STEJNÁ, paní Jarmilko.


Pasivitou, kterou půjdete na ruku těm, kteří na jednu stranu lákají voliče k volbám, ale na druhou jim tlačí do HLAV jen kosher kandidáty (NEBO SKEPSI), NIC nezískáte. Už se opakuji, ale opakování je matka moudrosti: Oni potřebují, abyste volila JEJICH kandidáty a nebo NEŠLA VOLIT VŮBEC. Proto vás skrze média tlačí do psychických srač-k a dělají vám v hlavě galimatiáš, abyste si (když už nevolíte JEJICH kandidáty) myslela, že není koho volit a seděla doma na prd-li..[smích]

Více takových "pitomců" jako vy a mají to v kapse, jako posledně v případě kosher vítězství trojkoalice....!!!!!!!!! Už se v čele s Kalousem chystají na VÁŠ důchod, paní Jarmilo, a za to, že vám ho asi skrouhnou, mohou paradoxně volební disidenti jako VY..... Vy tady alibisticky plácáte něco o legitimitě, ale to je jen snaha vašeho mozku si to nějak zdůvodnit, zatímco ONI vám na teorie o legitimitě kašlou, protože co je doma se počítá...

Už vám to konečně docvaklo?? ..[smích]

Po tom všem, co jsme se o tom v minulosti nadebatili, asi nikoli, takže Peace s vámi a snad se dub a ostatní případní Zvědavci alespoň zamyslí. Pozdější kňučení na internetu, jak je ten svět nespravedlivý (ještě že mě manžel živí, protože můj důchod by k přežití nestačil) a jak jsou všichni agenty (proložené ohnivými debatami o chemistreil) již NIC ve vašem životě a životech ostatních běžných lidí k lepšímu NEZMĚNÍ.

jansmith[smích]

264635

21.11.2011 13:02

Islámské bankovnictví: zpátečnictví nebo inspirace? – I. díl

RE: Úrok je kradez

tojejedno 80.?.?.?

Překrucovanim jmen ukazujete dostatečně jasně svůj despekt. Pochopil jsem. Nebudu se tedy snažit vám odpovědět.

257420

14.07.2011 14:34

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

jansmith1984 80.?.?.?

Vidíš, tvá reakce smazána NEBYLA, hábečko (BNko, , Mgr.Jemelíku, Petře Křivý apod)....[smích] Tvůj sofismus (sofi-inteligence) je dobrý tak akorát ke kosher umluvení v argumentování méně zběhlých oponentů (tj. jak radí talmudisté: udělat z nich tupce nebo odklouzat), ale jak je vidět, v jiných případech ti žádnou výhodu nedává. Špatně ti poradil i v této věci, protože (jak si se chybně obával) ke smazání tvého (dalšího z řady supersofi) příspěvku nedošlo - tj. editor jej nijak neblokoval.


Co je ale ilustrativní, i v něm pokračuješ dle pokynů Protokolů (viz. podobná citace nicka L.C. 194.?.?.? z vlákna: Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně), protože se, jak citace popisuje, snažíš odvést pozornost opět JINAM, než bylo těžištěm púvodní debaty (nebo zmizet, aby ses opět jako by NIC objevil v jiné debatě).

Místo, aby ses ČELEM vyjádřil k argumentům, které na příkladech ukazují tvou tendenci přenášet zodpovědnost za činy globálních siomafií (viz. banksterský MMF, SB, FED, zbrojní-farma korporace, mediální Murdochové apod.) na katolickou církev, jezovity a maltézáky, tedy do NOWHERE, tak tentokrát hledáš únik v převedení pozornosti na MoUdrostrakovu argumentaci k tech.záležitostem Zvědavce.

A pokud se bavíme o KC, tak ti zde bylo mnohokrát zdůrazněno, že byť je KC svými činy a pokrytectvím řádně zprofanováná a žádné zastání ze strany (na brainwashingu a propagandě nezávislých) občanů nezasluhuje, stejný přístup a pozornost je třeba uplatnit i vůči ostatním kosher náboženským ideologiím, kdy judaismus (se svou torou, talmudem a svou údernou pěstí SIONISMEM a svými šábesgojím LOKAJI - a z toho vzniklý kosher stát Izrael), je zváště pikantní...[smích]


Stále kličkuješ JINAM, kamaráde. Když chceš ale tedy sofi debatovat, tak PROČ se tobě nepříjemným tématům VYHÝBÁŠ???

KDY nám všem konečně sdělíš svůj sofi názor na farizejkou tezi, že PRAVDA NENÍ PRO VŠECHNY?? (s reakcí na téma DOBYTEK si neváhal ani sekundu..[smích]

Mnohokrát si byl tázán, ale jak se ukazuje asi nikdy, viď??? A to vše pravděpodobně proto, že tušíš komplikace od sofismem neumluvitelného jendysmithe, který ti žádné sioklouzání neodpustí a stále tě vrací k jádru pudla.


A Peace s tebou, legrační a zároveň tragikomický, příteli a kamaráde,

jansmith[smích]

247959

28.05.2011 09:16

Žádní důchodci - žádný důchod: nebo obráceně?

RE: Jak to, že na západě je mládež levicová a u nás pravicová

80.?.?.?

Chcete tak naznačit, že tisknutí peněz je chráněno? No vidíte, obráceně by to asi nefungovalo. A jsme na začátku. Myslet si, že budu tisknout a uplácet, je naivní. Nejdřív musím mít moc, sílu, kontrolu a vědět, pak můžu udělovat i kopyrajt na peníze.
Proto pohádka o tom, že svět řídí mastičkář s kasičkářem, je pohádkou. [smích]

244942

06.05.2011 18:00

Třetí obhajovací řeč

RE: Já osobně už nepochybuji.

80.?.?.?

Tak se nad tím zkuste zamyslet sám. Kdo ovládá celý západní svět? Židi? Ale kdepak. To bychom asi měli židovské vyznání, nebo ne? Jak jinak se západnímu světu říká? Už vám to začíná docházet? Vítr vane z Vatikánu, tam hledejte centrum systému. Říká vám něco Svatá říše římská? Dnes jsou její výkonnou mocí USA, předtím Anglie nebo Německo atd.

Víte, když chcete dělat prasárny, tak je nejlepší nastrčit někoho, kdo je bude dělat pro vás. Jinak by se mohlo stát, že až se někdo nasere, tak přijde a podřízne vám krk. Ale když neví, že za tím stojíte vy, tak půjde a podřízne vašeho slouhu. Víte kolikrát v historii už se to stalo?

243571

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 0

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 0

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 0

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 3

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

Měnové kurzy

USD
21,92 Kč
Euro
26,21 Kč
Libra
29,17 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 127,31 Kč
1 unce stříbra
495,98 Kč
Bitcoin
368 553,71 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?