Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 536 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, MoUdrostrak.

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.01.2013 07:53

¡No pasarán!

RE: Já mám dnes problém

MoUdrostrak 90.?.?.?

Dotkla jste se neuralgického bodu. Ještě před deseti lety JůYsEj popíraly, že by existovala NSA. Dnes NSA neminete a v pohodě k ní odbočíte podle tabule, která je na hlavní mezi NYC a Washingtonem D.C.

Velký Bratr bdí nad celým světem. Prvním sítem jsou naklíčovaná slova a odkazy (Váš případ) ve VŠECH světových jazycích. Druhým sítem smyčky (včetně hlasové komunikace), které dostávají k rychlému posouzení avšak podle striktních kritérií Shabes/GOJ/im zverbovaní z toho kterého státu - jazykových reálií. Posledním sítem jsou analytici, kteří výstupy dále posuzují.

Teprve poté jedná "exekutiva". A jsou přijímány další kroky.

Rychlost reakce Velkého Bratra jen potvrzuje, že potřebovali čas, aby spustili neutralizační proces a Vaše sdělení více hierarchicky zapadlo, tolik netrčelo...nic víc - nic méně. Z jejich strany je to boj s větrnými mlýny. Vědí, že jsou vždy o krok pozadu.

Na druhou stranu v Brooklynu, anebo v USraeli - ale i třeba v Praze - sedí u počítačů statisíce těch, které nesmíme autocensurně jmenovat. A po naprosto stejném "svobodném" internetu spekulují ve shodě(!!!!!) proti měnám, komoditám, akciím, penzijním a sirotčím či zdravotním fondům... Co by Čech za takovou "práci z domu" dal?! Upsal by duši ďáblu?! A potřebují tedy pro svoji (BohuLibou) práci "klííííííííd". Klid, který jim zajišťuje i NSA.

Co kdyby se třeba hackeři místo stránek "zlé" vlády USA, dostali k nim?! Je to jako se zednáři - v nejnižších patrech se tlachá - na palubě se maká. Podpalubí je jen tykadlo a test, zda je (prozatím) vše ok... A internet je potřebný - prozatím. Dokud nebude V_Š_E na správném místě! A v jedněch (správných) opratích...

283888

29.01.2013 08:26

¡No pasarán!

Pan Editor (i jeho článek) má jednu celkem závažnou chybu...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor (i jeho článek) má jednu chybu... Tvrdí, že "lidé si najdou informace", "internet je správně nasměruje" apod.

Naprostá většina lidí není schopna se na internetu orientovat. Vstupují přes portály, sociální sítě či došlou poštu. A pohybují se víceméně v okruzích. Okruzích, které B_E_N_E_V_O_L_U_J_Í ti, které nesmíme autocensurně jmenovat, jejich Shabes/GOJ/im a užiteční idioti.

Úmyslně píší: B_E_N_E_V_O_L_U_J_Í. Protože ten význam (benevolus-bonne volonté) dovoluje i popis aktivity, kterou poskytuji Z_A_D_A_R_M_O, ale ve skutečnosti z ní očekávám nějaký profit. Je to princip internetu, kdy je 99% stran dostupných "ohne weiteres" - jen za shlédnutí reklamních bannerů na okrajích.

Proto, dokud to nebude s lidstvem úplně špatné, stále bude silná množina "užitečných idiotů". Ne náhodou byl uveřejněn v Blesku inzerát, popisující NašehoPánaKnížePána "jinak". Ne náhodou bude jeho zadavatel i ti, kteří ho publikovali P_O_P_O_T_A_H_O_V_Á_N_I. http://www.mediar.cz/reditel-strategie-blesku-safr...

Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg vyhrál o pár set tisíc "sídlištních" a "vesnických" hlasů. K tomu 40% zinkajících a lídlujících oVčanů zůstala (znechucena?!) doma. Bez inzerátu, který tolik nyní čílí Pravdo&Láskaře, by to asi nedopadlo, tak aby Prof. Big Toonnel mohl kulišácky zahlásit: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-volba-prezidenta...

Ač se také osobně raduji a k výhře Miloše Zemana jsem nakonec v druhém kole pomohl (i když prvního se neúčastil), jsem přesvědčený, že naopak internet a Shabes/GOJ/im s užitečnými idioty měli nečekaně tak s Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg nakročeno k Hradčana, že musel opět zachraňovat proti internetovým užitečným idiotům novodobý "Agent Živčák" roz. alternovaný bývalý důstojník StB Vladimír Zavadil http://www.ustrcr.cz/cs/ii-sprava-snb-hlavni-sprav... .

Kdo spasí český národ, až jich a ochranného "ruského dubiska" již nebude?! Internet?!

283890

30.01.2013 00:07

¡No pasarán!

RE: Vpodstatě souhlas, ale není to tak jednoznačné

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ale notak, notak! Vždyť není přespříliš složité odhalit sociopata[smích]

Stačí pozorovat, zda má emoce a jak je projevuje - jestli je hraje anebo jsou upřímné. Proto slušnější korporátní společnosti vyšetřují v rámci assessmentu i EQ kandidátů. Jsou na to určité zajímavé chytáky, které je odhalí. Bez ohledu na IQ, vzdělání, praxi apod.

Proto i zkušenější národové mají při businessu ony rituální tanečky. Není to "ztěžování a oddalování businessu". Jde právě naopak o to, že se testuje, zda a nakolik lze věřit partnerovi signály, které vysílá.

Zbrklá či naopak až úchylně vysoce reservovaná euro-atlantická civilizace je proto tak nyní neúspěšná, že si myslela, že jde i z businessu dělat McDonald's podle pouček Hayek, Friedricha VON...

Neřeším resp. nepopírám, že Miloš Zeman nemůže být něčíí loutka. Ale určitě jeho míra sociopatie nepatří k nejvyšším na českém politicko-mocenském Olympu. A proto s Vámi příliš souhlasit nemohu.

283966

30.01.2013 09:03

¡No pasarán!

RE: Vpodstatě souhlas, ale není to tak jednoznačné

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Kangaroo, psychologie se zabývá jedincem, zatímco sociologie společností. Oba obory jsou tzv. Pa/Vědy. Jeden kolega tady píše: stará lidová moUdrost prací, že když dva činí totéž, není to totéž.

Přesto se osobně vždy přikláním k pojmenování socio/pat, pro jedince, kde jsou vidět jeho plody (toonnely, defraudace, zničené existence...) a nejsou lehce zachytitelné a popsatelné všechny procesy a činy, kterým toho dosáhl.

Naopak, psycho/pat může celoživotně týrat např. jen svoji matku/otce anebo partnera či dítě nebo jednu svěřenou osobu. A kromě muk, které oběti přináší, ze svého konání de facto nic jiného nemá.

Když už posuzujeme a soudíme politiky, chtělo by to uvést nějaké srovnání dvou . Vezměme třeba Marschala Tita a Sira Churchila. Oba vládli a podmanili si cizí národy. Oby byli v jedněch opakujících se chvílích dokonce spojenci a podporovali jeden druhého. Na druhou stranu mnohokrát byli i na opačných stranách zákopů. Oba rádi stáli ve světlech ramp. Josef Brož i v obětí slavných žen Zdroj: http://www.literarky.cz/politika/svet/12951-josip-...
Přesto, když šlo o prostředky, Josef Brož se vyhýbal obětem, zatímco Winston Leonard Spencer-Churchill jeden rok obdivoval Adolfa Hitlera a za několik let neváhal rozbombardovat civilisty v Hitlerově Německu kobercovými nálety ] stejně, jako prosazoval sveřepě zmasakrování Indů místo posunů Indie k samostatnosti.

] ...Mezi lety 1939 a 1945 anglo-američtí spojenci svrhli na Německo 3.4 millionů tun bomb. Z tohoto množství bylo 57.9% svrženo roku 1944, 23.5% roku 1945, 12.8% roku 1943, 3% roku 1942, 2% roku 1941 a 0.8% roku 1940. Již z těchto čísel je myslím jasné, že spojenecké bombardování Německa nemohlo mít pro válečné úsilí protihitlerovské koalice větší význam až do období, kdy již německá vojska utrpěla definitivní porážku (a to především díky nenahraditelným ztrátám zkušené "živé síly") v bojích na výchovní frontě... Zdroj: http://temneuzemi.webzdarma.cz/Historie/Bomber_com...

283983

31.01.2013 10:27

Rok 2013 – Spojené státy tlačené do izolace

Co článek opomíná a co vidím jinak...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Dvořák tvrdí, že Německo si nemůže dovolit stát dlouho stranou. Opak je pravdou: pro Německo je nejvýhodnější nebýt ani Spartou, ani Slávií tak dlouho, jak jen to půjde. Zlé sociální, přerozdělující a vysokozdaňující Německo (se zlou socialistickou Skandinávií) jsou jediní dodavatelé ve světě, kam se stojí překupníci/distributoři na Mercedesy, BMW, Audi, špičkové strojírenství, chemii a pharmacii, fronty. Zatímco Japonsko, Korea, Čína (o hodných asociálních JůYsEj raději nemluvě) musí bojovat s vlastní produkcí o své místečko na slunci.

Proto Německo nemá kam spěchat. A může si užít roli světového minoritáře, ale minoritáře, který je N_E_N_A_H_R_A_D_I_T_E_L_N_Ý... A k němuž stojí fronty handlíři všech stran. Včetně Ruska, Íránu, Turecka, států ASEAN a dalších hráčů. Německo už tolikrát prohrálo "své" války a války svých spojenců, že už je poučeno. A chce (konečně!) být také na straně vítězů, až se bude na konci účtovat...Zkrátka a dobře: Německo nemá zapotřebí spěchat. A Češi by se měli Německa držet jako klíště a minoritářství si po boku Německa pořádně užít.

Další oblastí, kterou pan Dvořák neřeší, je Euro-Asijská integrace http://www.zvedavec.org/komentare/2012/12/5249-eur... . Je natolik významná, že z toho ve Washingtonu i Tel-Avivu nejí, nespí a nevyměšují. Geostrategicky i logisticky nemá chybu!

Vložený obrázek

A jakýkoliv krok, který Západ udělá, jen Euroasii dále ztmeluje a posiluje! Írán obchoduje ropu za rubly, rupie, renminbi a zlato. Bývalé republiky CCCP se obrací do náruče Ruska. Tchajwan vděčí zlé rudé communistické Číně, že ho nenechala za krize padnout. Atd. atd. atd.

Západu a JůYsEj natolik ujel v Africe, Jižní Emerice a Asii vlak, že ani nametání "dýmů/krásy" to nemůže spasit. I ten Jeho Svatost Dalajláma, i ten Dalajláma, je méně a méně žádaný na nádvořích západních paláců. Strach z pohledu zlých čínských communistických diplomatů je nyní nezměrný.

284054

31.01.2013 12:35

Rok 2013 – Spojené státy tlačené do izolace

RE: Tomu není co vytknout.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Recept je jediný a po staletí osvědčený: Divide et impera!

Podle stejného "receptu" bylo po WWI zbídačeno Německo, následně vyzbrojen Hitler, který měl podle předpokladů mašírovat na Východ.
A ejhle - on se pokusil kousnout do ruky, která ho ovládala - do "skvělého" Albionu... Toho Albionu, který mírumilovně vždy šířil jen "dýmů/krásy" - zejm. při masakrech milionů Indů či Bůrů a který vymyslel a praktikoval dávno před Hitlerem konzentrační tábory[pláč]

Svět je mnohem komplexnější i dnes: nic nemusí strůjcům ve Washingtonu a Tel-Avivu i v City vyjít přesně podle rezeptu.

Ve hře nejsou jen a jen islamisté, ale i Írán, Pákistán, Turecko...

Hodný Západ se pokoušel už před dvaceti lety několikrát poštvat proti zlým Rusům Chechy ehm. vlastně Checheny a o něco později i proti zlým Číňanům Ujgury a Tiběťany - a pokaždé projevy "dýmů/krásy" byly rychle zpacifikovány.

Nyní jsou ve hře i Kurdové versus Turci apod. Kurdové již nejsou loutkami Tel-Avivu, jako tomu bylo po pádu hodného prázapadního krvelačného sionistického Shaha a rebelii vůči Islámské republice a revoluci. Írán je velký stabilizátor pokusů o využití islamistů. Jeho tajné služby jsou excellentní a v ničem nekulhají za hodným Mossadem a CIA.

Máme se na co těšit, ale jde i o USrael jako takový. Tak to třeba zajímavě dopadne[smích]

284064

02.02.2013 08:43

Rok 2013 – Spojené státy tlačené do izolace

RE: Co článek opomíná a co vidím jinak...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Samozřejmě, že jste nemohl do člínku dát vše. Ale asi se shodneme, že daleko více, nežli o trhy je dnes tlačenice o zdroje. A proto nightmare EURossia/EUrAsia/Írán/Afrika/Arctica je pro Západ nakonec překvapivě silnějším budíkem a č_a_l_e_n_d_ž_í, nežli Brics či snaha o vrtění ASEAN-em. Podle jednoduchého rozlišení: Příčina>důsledek.

Německo v tom má jasno. A tak místo strkanic vyrábí vše, co po čem je v současném postkonsumním světě nouze: qualita. A zlá socialistická Skandinávie Německu sekunduje. A v českých montovnách zinkající Pepíci i lídlující Mařen/ky pravicují a karlují. Komu není s/hůry dáno, v apatyce nekoupí... Když to vezmu pravicově: pokud umím hledat díry na trhu (a to Německo pár set let umí), tak nemusím montovat plagiáty. Tolikrát bylo Německo v historii přemlouváno k expansím - a VŽDY na expanse (podobně jako všechny ostatní "Říše") dojelo. Proč by mělo expandovat, když stačí nezpoplatňovat školství (i cizincům) - a díky tomu chrlit levně multilinguální a mezietnické ambassadory a promotory pro své produkty široko daleko?! To by ale český pravicující a zinkající čtěnář pouček HAYEK, Friedricha VON nezkousl, nich wahr...?

Vážím si Vaší nabídky, skutečně. Co bych Vám mám poslat do Pro investory? Pepíci a Mařen/ky by stejně na většinu "typů" neměli buď náboje anebo koule. Anebo by jim to způsobovalo v pravicujících zideologizovaných gedlubnách miniatomové reakce. Vidím to v mém (i nejbližším) českém okolí, kde to trvalo roky, nežli to stejně nepochopili. Dneska mi naopak věří, ať je nasměruji kamkoliv. Ale je to empirická "víra" - a ne "poznání". Určitý stereotyp myšlení (a rozměru ducha) ryby chytat naučit nelze[pláč]

Příklad[překvapení]becně dneska v Česku platí - Němci (jediní na světě) očividně prosperují. Protože jako správní Hoši z Nagana HOPHOPHOP nenávidíme Němce,

Vložený obrázek

dělejme to jakkoliv jinak.

Anebo se snad pletu?!

284152

03.02.2013 04:34

Světová válka tiskařských strojů

A co se divíme?! JůYsEj má velký problém, tak bude řešit svět:-)

MoUdrostrak 90.?.?.?

A co se divíme?! JůYsEj má velký problém, tak bude řešit svět[smích] Vzývali jsme Ronnie Reagana (NIC NEVYRÁBĚJME - jen se tak navzájem obsluhujme...). Pojmenovávali jsme po Ronniem i Maggie ulice. Tzn. kvitovali jsme, že je v (jejich) boji ...VŠE DOVOLENO.

Tak se teď nedivme, že Ronnie přivedl svět na buben. Resp. přehodil výhybku do iracionality. JůYsEj má velký problém, tak (z)mění vnější prostředí, aby ve srovnání s tímto prostředím byl problém JůYsEj vcelku malicherným.

(Obrázek zrušen. Editor)

Dnešní USD má cenu opřenu jen o emerické (nikdy (prozatím nekončící)humanitární bombardování světa. Bláznivý tanec se roztáčí naplno, židle ubývají a odstřelují je hoši z Tel-Avivu, Brigton Beach a ze City. Ostatní svět jen poslušně volky/nevolky tančí pod kniply humanitárních bombardérů.

Dnes už nemá smysl řešit "krize". V krizi budeme už pořád. Kdo má fištrón, dokáže na tom slušně vydělat bez toho, že by se mu orosilo čelo. Práce ztratila smysl, protože cajky dokáže okopírovat a vyprodukovat i Křovák z pralesa. Kvalitní inovaci zrodí ale jen výzkumník ze zlého sociálního státu, který si nechala většina oVčanů dobrovolně demontovat. Samsung či Apple zmizí za pár let na hnojišti dějin. ABB, Mercedes či Bayer to ale vše spolehlivě přežijí.

Takže v dnešním "světě bez hodnot" určitě hodnoty existují stejně, jako v dnešním světě nezaměstnanosti a nezaměstnatelnosti existují profese, které jsou dobře honorovány kdekoliv na světě. I když hoši z Tel-Avivu, Brighton Beach a City odstřelují jednu židli za druhou resp. lana, na kterých visí tento svět.

Ostatní oVčané mohou zinkat, pravicovat, karlovat - a doufat, že to v Bilderbergu za ně ti, které nesmíme autocensurně jmenovat - i jejich Shabes/GOJ/im, nějak už zfouknou. Zfouknou myšleno doslova[smích]

284197

04.02.2013 09:02

Světová válka tiskařských strojů

RE: A co se divíme?! JůYsEj má velký problém, tak bude řešit svět:-)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Inu, nejsou herci a hééérečky, čeští jako herci a herečky! Naštěstí[smích]

Vložený obrázek

Je i na koho být z Čechů a českých umělcůV hrdý. Problém je, že např. pan Jaroslav Hašek si to ve Švejku rozházel se židy, když neuatocensurně popisoval jejich systémy kuplířství, defraudací a šmelin ruského i C&K erárů... http://cz.altermedia.info/historie/skuteena-tvao-j...

A nynější slušnější tvůrci např. Český S_E_N, Český M_Í_R a další, málo nastavují svá umělecká zdrcadla antisemitismu a antisionismu. Ač často židovského původu, málo se k němu (narozdíl od echt Čechů) v méééédiích veřejné služby hlásíc. Vyjímkou budiž např. pan Senátor ODS Tomáš Töpferů[smích]

Proto echt Češi musíC pomáhati za ně. Naštěstí Lábusů, Doležalů a dalších pravicujících a zinkajících héreček, hercůV a potřebných (i potřebných) Shabes/GOJ/im je v národě českém slušná zásoba http://www.stream.cz/video/89869-jiri-x-dolezal-hl...

284258

05.02.2013 09:26

Demokracie, terorismus a tajný stát - 5.díl

Mají jen jeden jediný argument

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ti, které nesmíme autocensurně jmenovat i jejich Shabes/GOJ/im mají jen jeden jediný argument: tolik lidí by se nemohlo spiknout - a udržet to v tajnosti.

Pokud by ale pro každého "decision makera" natiskli větší, nežli malou sumu, proč by to v tajnosti neudrželi?!

Na druhou stranu neexistuje ani dostatek důkazů, že do Pentagonu narazilo skutečné letadlo (zbytky letadla apod.).

Pokud bych byl "na druhé straně", určitě bych se zajímal, kdo mohl být decision maker na té emerické. Jak se změnil od 9/11 jeho materiální a kariérní život a jak běh života jeho nejbližšího okolí. A zda pár decision makerů nepotkala i nějaká ta "dopravní nehoda" nebo utopení se v oušnu...

Nevěřím, že by to spiknutí bylo jen na křídlech vlastenectví! A bezúplatně...

Konstrukce 9/11: zlí Saudové + neuvěřitelně hbití piloti + neschopná tajná služba = bombardovat a hlavně obsadit Afghanistán, je skutečně zinkající, lídlující a karlující logikou skutečně na úrovni útěku par excellence pana Radka Krejčířů do Seychel, či restituce soudružky Marty Chadimové, Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg, Vency Chemapola Veškrnů & Co.

PROSTĚ TO TAK BUDE - a basta! Není divu, že se zakazuje výuka matematiky. Brzy ti hluponi a hlupoňky budou jako publikum potřeba...

Vložený obrázek

284299

05.02.2013 14:22

Sadistické metody výchovy dětí jsou v USA naprosto normální

A co se divíme?! Pravicovali jsme, tak nám děti pomáhají rozbít svět

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pravicovali jsme, tak nám děti pomáhají rozbít svět.

Musí to tak být, protože jinak náš skvělý capitalism fungovat nemůže a ani nebude... Nejdřív musí přijít zkáza - a pak bude odměna za budování - a STÁLE D_O_K_O_L_A

Už zlý socialista a žid Charlie Chaplin učil své obecenstvo, že aby se mohl sklenář uživit, musí jeho svěřenec porozbíjet okna sousedům. Jinak poptávka v capitalism bude skomírat.

Vložený obrázek

Proto čím horší budou děti v capitalism = tím hojnější bude zkáza i poptávka a prosperita.

Nebraňme M_Í_R, bráníme tím nezaměstnanost, bídu a prosperitu. I ten hodný Baťa, i ten hodný Baťa vyrostl na holínkách pro WWI - jinak by nepřežil a nemohl zlikvidovat ostatní drobné obuvníky.

Č_L_O_V_Ě_K člověku V_L_K_E_M...jinak to ani nikdy nebylo a nebude. Vyzinkat a vykarlovat hodný capitalism nejde. Ten je jen a jen jeden.

Dnes by Charlie Chaplin skončil za pomlouvačnou kampaň proti JůYsEj a hodnému capitalism namísto švýcarského exilu na Guantannámu jako terrorista či nepřátelský bojovník...

Za co nejvíce Kidů, rozbitých rodin, humanitárně rozbombardovaných domů = a N_O_V_É Z_A_K_Á_Z_K_Y na TRHU, tom skvělém Tržíčku[smích]

Podvědomě to všichni cítíme a chceme = tak se k tomu konečně PRAVICUJÍCNĚ přiznejme!

284314

06.02.2013 10:07

Spletl se Stwora?

PravdoLáska přišla o primáře Sovu ZU Bilderberg - vyhrál major Zeman od LukOilu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor by se neměl přespříliš vzrušovat: Nenávist Pravda&Lásky a pravicujících, zinkajících a lídlujících Pepíků i Mařen/ek je nasnadě:

Marketingový projekt primáře Sovy (Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg) se umístil na 2. místě za konkurenčním marketingovým projektem Majora Zemana.

Oba dokázaly svého času vyprazdňovat československé ulice, vzbuzovat emoce... Svědčil o tom Mistr Miloš Kopecký a.k.a. MUDr. StrossMayer , jak ho československé ženy a dívky zastavovaly po dlouhá léta od vysílání na ulici a požadovaly od něho diagnozy a recepty - a "osobní" vyšetření.

Pravdou ovšem nejspíše bude, že lidé vsadili nyní na Miloše Zemana, ač neskrýval nátělník a slipy v barvách LukOil.

Vložený obrázek

Na rozdíl od od Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg, který bezostyšně tvrdil, že je zamilován do svých oVeček v PodHradí stejně, jako jeho předci, kteří (společně z církví) si od oVeček své majetky v robotě a poddanství nadřeli.

V JůYsEj je LukOil moje nejoblíbenější síť čerpadel[smích]

(Nic neříkající obrázek zrušen z důvodu zaplevelování prostoru. Jestli vaši posedlost obrázky neukrotíte, rozloučíme se natrvalo. Editor.)

Je zbytečné tedy disputovat o Karl ZU v. Majoru Zemanovi - lid český se nechal vést intuicí, namísto obou marketingových projektů!

Pax Emericana čeká sestup na hnojiště dějin. Zatímco Ruská federace je ještě před svým zenitem - a má proto BUDOUCNOST!!! Proto nelídlující a nepravicující oVčané volili, jak volili. A je zřejmé, že dobře udělali[smích]

284360

06.02.2013 10:50

Jakýkoliv útok na Sýrii je útokem na Írán

RE: Hra o čas

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zdravím Vás pane Janko! Írán je (stejně jako Rusko) zemí budoucnosti. A vyplatí se v Íránu nyní zavčasu investovat!

Btw. včera přiletěl do Egypta na státní návštěvu H.E. Prof. M.Sc. Mahmoud Ahmadinejad Ph.D., prezident Islámské republiky Írán. Je to poprvé od roku 1979 resp. svržení hodného prozápadního a prozionistického krvelačného Shaha Rezá Pahlaví, zionisujícího Shaha který se v Egyptě za pomoci USraele skrýval a kde i opuštěn všemi Íránci zemřel.

Jeho Excellence Prof. M.Sc. Mahmoud Ahmadinejad Ph.D., prezident Islámské republiky Írán, byl na letišti oficiálně přivítán šéfem Islámského Bratrstva Mohamed Morsi. Ihned po příletu vyjádřili stanovisko, že Sýrie nesmí být řešena bez účasti Íránu.

Vložený obrázek

Jeho Excellence Prof. M.Sc. Mahmoud Ahmadinejad Ph.D., prezident Islámské republiky Írán, hodlá navštívit i USraelem obklíčenou (g)Azu.

A navíc i další Íránec H.E. Akademik Prof. B.Sc. Ali Akbar Salehi Ph.D., ministr zahraničí Islámské republiky Írán (btw. BSc from the American University of Beirut and a Ph.D. from the MIT - Massachusetts Institute of Technology): "Jak jsem řekl včera, jsem optimista. Mám dojem, že se nová vláda JůYsEj opravdu tentokrát snaží alespoň odklonit od svého předchozího tradičního konfrontačního přístupu vůči mé zemi," řekl Salehi v německé Radě pro zahraniční vztahy v Berlíněv pondělí, zdroj Reuters a http://tehrantimes.com/.

A dodává: "A ještě jedna věc: tato otázka jaderného problému se stává nudná," dodal H.E. Salehi - v JůYsEj vystudovaný fyzik , který dříve rovněž i zastupoval Írán v íránské agentuře pro atomovou energii.

Dějí se tedy opravdu, opravdu, ale opravdu VELKÉ věci - a zlé slovanské širokolící rudé Rusko i zlá žlutá šikmooká rudá Čína tomu poskytují jaderné VETO a využívají obrovské příležitosti, jak ještě více ponížit Pax Emericana!

Stejně jako Emmam Khomeini se vymkl během Islámské revoluce francouzským tajným službám a CIA ze řetězu, i Muhamad Morsi začíná mít v komunikaci se svými loutkovodiči v Tel-Avivu a/i Washingtonu problémy. Proto zkušenosti a moc Íránců nejsou k zahození. Zvlášť, když proplouvání íránských vojenských námořních plavidel Suezem zvedá tlak jak v Tel-Avivu, tak i Washingtonu. Kudypak proplovají ze Středozemního moře mírovotvorné USraelské ponorky do Indického oušnu?! Tahají je Khasaři mezi Jaffou a Ellatem po poušti?!

Když to probírám s přáteli v Íránu, tak mi v těchto dnech říkají, že je i tam už cítit velké napětí - zejm. kvůli Sýrii. Ale zároveň si Íránci věří jako nikdy - když vidí, co se děje v okolním světě. Ve srovnání s bídou a kontraverzemi v chudnoucím světě, je Írán blahobytné a do budoucna naprosto zajištěné obří Švýcarsko nebo Norsko.

284363

06.02.2013 21:39

Jakýkoliv útok na Sýrii je útokem na Írán

RE: Hra o čas

MoUdrostrak 90.?.?.?

To máte pravdu. Ani v samotném Íránu není vše černo/bílé: Prof. M.Sc. Mahmoud Ahmadinejad Ph.D. není příliš oblíben u bankéřů a businessmanů. A ani u kléru. Zato jeho fanoušky jsou obyčejnější Teheráňané z chudších jižních čvrtí metropole, od dob kdy byl úspěšným a oblíbeným tehránským starostou. A pak venkov.

Doma spí na zemi ve spartánsky zařízeném bytě. A když prodal svoje auto, tak dal peníze na charitu.

V Česku máme ve vládě 90% JUDr. z Plzně a nedouky z VŠE, aby dokázali kličkovat a utíkat svými toonnely před právem a kupeckými počty na úkor pravicujících a zinkajících Pepíků a/i lídlujících Mařen/ek.

Ve zlém Íránu vládnou akademici, fyzici a dopravní inženýři. Nezřídka absolventi nejprestižnějších emerických juniversit - a přesto ostatní Íránce nepravicují a netoonnelují a neslouží jako Shabes/GOJ/im Velkému ani Malému Satanu (JůYsEj a USral-elu).

Je to divný svět, nicht wahr?! Prosperující (přes embarga) Írán a v bídě se zmítající a hroutící se Česko, JůYsEj a USral-el...

284401

07.02.2013 10:31

Jak se chodí ke křížku

Zdebilisovaný pravicující národ?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Snad už to pomalu dochází: Česko je nejzdebilizovanějším světovým unikátem: s pravicujícími "umělci", moUdrými "zelenými" apod.

I v JůYsEj, těch JůYsEj, i v těch hodných JůYsEj, platí, že umělci (i židé) jsou vlevo - a Predátoři, primitivové, vesničtí balíci a nedouci vpravo...

Díky Veškně-Chemapolovi byli Češi tak neskutečně zblblí, že chodili vždy volit proti svým vlastním sociálním, profesním i národním zájmům. Proto div ne dnes koukají i takovým Slovákům, Polákům na paty. A neumí využít geograficky polohu téměř uvnitř vysoce prosperujícího (a přerozdělujícého a vysoce zdaňujícího) sociálního Německa.

Česko se namísto toho stalo stokou podřadných předražených potravin a nepozřetelných pochutin. Města jsou plná heren, zastaváren, lichváren a prázdných zkrachovalých někdejších obchůdků a služeb. Silnice patří k nejhůře udržovaným široko daleko. A nové dálnice, 5x nákladově ve výstavbě dražší něžli v "drahém" Německu, se propadají po roce provozu. Dálniční známka je 2x dražší, nežli ve Švýcarsku, provrtaném špičkovými dálnicemi a dálničními tunely.

Na tom na všem má podíl i české "hérectvo", vedené PO MOuDRÉ DOPRAVA takovými skvosty, jako je senátor ODS Tomáš Töpfer a další. Co by tedy opravdu páni umělci chtěli?! Co si navařili, nechť si nyní zpapají až do samého dna. Lid se na ně již přestal spoléhat. Svědčí o tom i ostudná úroveň současné české kinematografie, která nesahá tvůrcům Majora Zemana, Okresu na Severu či Nejmladšího z rodu Hamrů v uvěřitelnosti ani po kotníky.

Pan Brožek napsal velepravdivý článek - a jen a jen podepisuji!

284427

07.02.2013 10:54

Jakýkoliv útok na Sýrii je útokem na Írán

RE: Írán by útok nevydržel

MoUdrostrak 90.?.?.?

Souhlas! Navíc ani Írán nepočítá, že by se bránil "po Pepíkovsku" tj. symetricky. Stejně, jako symetricky nebrání ani vlastenci okupantům v Afghánistánu.

Úrokem na Írán by nastalo peklo okupantům všude, kam sahá íránský vliv: Jemen, Lebanon, (g)Aza, Pakistán, Irák, Kurdistán a další a další.

Kdo kdy pobýval u Hormuzu ví, že stačí jedna dvě potopené větší lodě - a na měsíce je svět bez ropy i zkapalněného plynu. Po Islámské revoluci byl proti Emmamu Khomeinimu CELÝ SVĚT, včetně CCCP. Irák de facto jen dodal odpalovací territoria, svět Irák po zuby a NA DLUH vyzbrojil, JůYsEj Iráku vnutili užití emerických chemických zbraní, když to s ním začalo vůči Íránu jít přesto s kopce http://www.iranchamber.com/history/articles/chemic... . A Írán se přesto ubránil.

Celý Írán je dodnes na kandelábrech vyzdoben portréty a jmény mučedníků, kteří padli nebo byli zmrzačeni ve válce proti Iráku americkými chemickými zbraněmi. Neexistuje Íránec, který by se rád viděl pod praporem s hvězdy a pruhami, jako čeští zinkající Pepíci a/i lídlující Mařen/ky.

Írán je položen o 2.000 m výše, nežli Irák. Má proto extrémní výkyvy počasí - v létě vedra a v zimě sníh do 3-4 metrů. Navíc vysoce vzdělané a motivované obyvatelstvo. Kde v každé rodině je nějaká oběť americko-iráckých chemických zbraní hromadného ničení z před třiceti let.

Opovržení někdejším hodným prozápadním a sionistickým krvelačným Shahem Rezou Pahlavím je v Íránu věčné. Markantní je, že od pondělí je v Cairo na 1. návštěvě do Islámské revoluce prezident Íránské islámské republiky H.E. Prof. M.Sc. Mahmud Ahmadinezad Ph.D. V Cairu, kde se po Islámské revoluci krvelačný prozápadní sionisující Shah pod ochranou sionisty Anwar Saddata tehdy skrýval a kde v opovržení celým světem záhy zemřel.

Diplomacie je uměním jasných a výmluvných hesel. Návštěva Prof. M.Sc. Mahmud Ahmadinezad Ph.D. v Cairu u příležitosti 34. výročí Islámské revoluce je dostatečně vypovídající. Zejm. poté, co se další Íránec H.E. Akademik Prof. B.Sc. Ali Akbar Salehi Ph.D., ministr zahraničí Islámské republiky Írán (btw. BSc from the American University of Beirut and a Ph.D. from the MIT - Massachusetts Institute of Technology) sešel o tomto víkendu po mnoha letech v Mnichově s vicepresidentem JůYsEj Joseph Robinettem „Joe“ Bidenem[smích]

284428

11.02.2013 15:49

Mali a africká agenda AFRICOM: Cíl Čína

Nemají šanci - Západ už je namydlený

MoUdrostrak 90.?.?.?

Západ už je namydlený a Čína je schopna dodat Africe 99% potřeb, což už Západ nedokáže. A Čína, s rozvojem sociálního státu, přechází na nejvyšší kvalitu, kterou v Evropě dokáže produkovat již jen Skandinávie a Německo.

Západ celou Afriku neuhlídá a Čína se tam nikdy nebude bránit symetricky. Navíc nejvyspělejší země Jižní Ameriky již táhnou s Čínou proti Západu. Nechtějí vydávat donekonečna svá bohatství za ničím nekrytou ilegální zelenou měnu, pocházející se soukromých khassarských tiskáren. Její hodnota je přímo úměrná síle západních humanitárních bombardérů. Čím bude nižší, tím hůře pro Západ - a celý svět to ví. Proč by v ní měl obchodovat?! A ještě se kvůli tomu nechal humanitárně bombardovat?!

Není náhodou, že se Západ připlazil v posledních dnech i za Íránem a prosí ho o spojenectví proti Číně a Rusku. Západ už hraje vabank, když neustál = neprolomil frontu v Sýrii.

284641

11.02.2013 23:32

Mali a africká agenda AFRICOM: Cíl Čína

RE: Nemají šanci - Západ už je namydlený

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bohužel si ho Čína nenacpe, dokud nebude někdo jiný to ochotný vyrobit. Čína dnes už outsourcuje velkou část rumařiny do Vietnamu, na Filipíny a do dalších zemí s levnější pracovní sílou. Neuvěřitelná výhoda je, že Čína už ani neskrývá výrobce čehokoliv - stačí http://www.alibaba.com/ a dohledám téměř každý komponent většiny věcí okolo sebe[smích]
Není dneska už Čína jako Čína! A záleží od koho v Číně nakupuje Váš dealer!

284672

12.02.2013 08:33

Khamenei hraje s Obamou tvrdě

Situace je složitější, ale supervýhodná pro Írán

MoUdrostrak 90.?.?.?

Článek neřeší: P_R_O_Č je Írán odolný proti sankcím...?!

Odpověď je jasná: Protože je multinárodní a multietnický! Nejenom "Peršané", ale i Kurdové, Arméni, Arabové, Turci-Azerové, Turkmeni a další. Ale zejména Ž_I_D_É... ti skuteční... opovrhující khasarsko-zionistickou svoločí z USraele.

Íránští židé se stále odmítají vystěhovat do USraelského "ráje" a objímají se veřejně s Ahmadinejadem. Írán jim vyhovuje, protože mollahové vedou Írán naprosto stejně, jako je vedena orthodoxní židovská obec či rodina:
bez lichvy,
ožralství,
gamblerství,
pornografie,
prostituce,
homosexuality,
drog,
promiskuity
a dalších "extras" Západu a USraele.

Geniální Emmam Khomeini sevřel všechny muslimské národy pod šíitský (90%) a sunnitský Islám(8%). A křesťany, židy a zoroastry posadil do Paarlamentu.

Jeho žák - Supreme Leader Emmam Khamenei je dobrý pozorovatel a vyvažovatel: Íránští židé nemají žádný zájem na pád Islámské republiky a zotročení novodobým proUSraelským krvelačným poskokem typu zionisty Pahlavího!

Navíc, íránští židé mají přímé kontakty s nejbohatšími othodoxními židy v JůYsEj, Evropě, Rusku a jinde. A dokáží společně s Kurdy, Armény, Azery a dalšími Íránci pracovat proti USraelské blokádě. Vědí, že s pádem Islámské republiky by ztratili svoji výhodnou exklusivní businessovou a vlivovou pozici.

Vložený obrázek

Proto jsou sankce neúčinné a proto každý Íránec (nejen Peršan) dýchá v konečném důsledku za Islámskou republiku. Západ totiž nic jiného, nežli kopii brutálního krvelačného sionistického zkorumpovanéjo a zaprodaného Pahlavího Íráncům nabídnout nedokáže. Je to stejná situace, jako kdyby Skandinávie snížila daně
- a z Monaca, JůYsEj či dalších bezdaňových rájů se do do ní vrátili všichni vypuzení Predátoři, podvodníci, privatisátoři, defraudanti - a další sociopaté typu těch, co dnes ovládají např. Českou republiku.

Íránci prožili po svržení Dr. Mohammeda Mossadeka CIA a Mossadem pak téměř půl století v pravicující prozionistické prozápadní diktatůře a poté nyní již 34 let v Islámské republice - a bedlivě váží, zda by s Islámskou republikou nevylili do kanálu i sami sebe. Což se o zinkajících Pepících a Mařen/kách říci nedá - chtěli německé platy a hlavně podpory v nezaměstnanosti - a plážování s Neckermannem v Jůgošce a na Kanárech, těch Kanárech... A dnes mají po téměř již 25 letech "dýmů/krásy" na krcích exekutory a solární energetickou statisícovou "SOLIDARITU" na každou hlavu v rodině[smích]

284690

12.02.2013 09:55

Co s cikány?

Za zlých commun/istů žádná ghetta neexistovala - nyní nevznikla NÁHODOU...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Za zlých commun/istů žádná ghetta neexistovala - nyní nevznikla NÁHODOU...

Důvod je prostý: Zinkající Pepíci a i lídlující Mařen/ky musí mít dojem, že při vlastním zbídačování, exekucích a žebrání o práci nejsou poslední nejspodnější kastou.

Rozeštvávání obyvatel jednoho prostoru via "dávky" a "přidělování bytů" je typickým britsko-anglossaským Divide et Impera (Rozděl a panuj).

Češi, narozdíl od Maďarů, Slováků a Poláků, už nesmí bezvízově ani do Canady, té Canaděnky... Vůbec je pravicujícně netrkne, PROČ jsou z Čech vyštváváni Romové/Zigáni - a ze zbylých třech zemí N_I_K_O_L_I_V?!

Odpověď je jednoznačná: Zlí commun/isté byli v ČR nejúspěšnější v potírání bídy a sociální nerovnosti.

Pokud někde potřebuji sociální nerovnost zavést (Divide et Impera), musím vynaložit největší možnou míru nátlaku. Že to (Romové/Zigeuner) šplouchá až do Canady, té Canaděnky - a zpět na vízovou povinnost zinkajících a pravicujících Pepíků a/i Lídlujících Mařen/ek je nasnadě.

Vše ostatní je zavádějící a posouvané Pepíkům a Mařen/kám, aby se v tom sami zamotávali...

Pravicujme, toonnelujme - rozdělujme a vyhánějme[smích]

Na nicneříkajícím a obtěžujícím grafu je to naprosto jasné - bez zbytečných okecávaček[smích]

Vložený obrázek

284694

12.02.2013 20:23

Co s cikány?

RE: Za zlých commun/istů žádná ghetta neexistovala - nyní nevznikla NÁHODOU...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ghetta za Zlého Bolševíííka nebyla! Se vší úctou: Dal jste potměšile odkaz na dávno existující osadu někde na Východním Slovensku.

Takže jak to souvisí s tím, že v Česku za Zlého Bolševíííka a commun/ismu byli všichni Romové/Zikáni postupně integrováni v majoritě?! A až na vyjímky netrpěli bídou, dealerstvím drog prostitucí, kuplířstvím, poskytování dětí pro pornografii a pedofii, jako je tomu od slavného Plyše za "dýmů/krásy"...

Do Česka také "immigrovali" právě z Východního Slovenska, Bukoviny apod. Ale vybydlená ghetta z 99% nevytvářeli - chodili do práce, děti do škol, platili daně, užívali si důchody.

Takže hezký film (sám jsem za Zlého Bolševíííka pár osad na Slovensku viděl taky a moc se k nim nepřibližoval). Ale co má ten film společného s Romy/Zikány v Česku? Opakuji: z mého pohledu potvrzuje fakt, že i Rom/Zikán z takového prostředí se v Česku tehdy asimiloval, zatímco dnes i asimilovaný Rom/Zikán se stává pod tlakem"dýmů/krásy" asociálem[pláč]

284741

12.02.2013 20:29

Khamenei hraje s Obamou tvrdě

RE: Situace je složitější, ale supervýhodná pro Írán

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zlí Íránci si nevylijí s ojetou vaničkou prosperující dítě.

Vložený obrázek

Hodní čeští pravicující, zinkající a karl/jící pivní Pepíci a/i lídlující Mařen/ky, co za Zlého Bolševíííka naslouchali undergroudově a hrdinně Kocábu to mají jinak.

A ze zlého Íránu neemigrují ani ti židé, ti židé - do hodného Khassarského USraelu.

Asi vědí, jak by je Khassaři obrali.

Obrali by je stejně, jako už Khassaři obrali pravicující české Pepíky a Mařen/ky.

284742

14.02.2013 10:08

Za papežským pučem je peněžní skandál

EVROPSKÝ parlament, Vatican a Šelma 666

MoUdrostrak 90.?.?.?

Na Zvědavci neustále memorujeme, jak jsou všechny EUropské instituce "ZLÉ". A pak klidně pan Editor pustí článek, kde tyto instituce šikanují (hodný?!) Vatikán, zabavují mu stamiliony špinavých peněz (neznám špinavé peníze, V.K.) v €:

...Tedeschi bral vážně výzvu EVROPSKÉHO parlamentu k „větší transparentnosti“ Vatikánské banky/IOR a chystal se Bruseli předat informace o tom, jak jeho šéfové prali peníze pro mafii po desetiletí. Posledním papežem, který se o takové odhalení pokusil, byl Jan Pavel I, a ten zemřel na otravu v září 1978, po méně než měsíci ve funkci.
Ale dokonce i po umlčení Tedeschiho se domeček karet IOC otřásal, protože EVROPSKÝ parlament mu zabavil 300 milionů euro, které podvodně získal. Dokonce i americká Komise pro cenné papíry prohlásila aktiva a praktiky IOR za „nejisté“. Byla požadována velká očista Vatikánu; či aspoň její zdání...


S Jeho Svatostí mit dem Herrn Rottweillerem Božím, odkovaným v HitlerJugend, se rozkližováno velké dogma "hodného západního křesťaství". Dochází poznání, že "hodné západní křesťanství" bylo založeno jen na lži, aggressi, špinavém, velice špinavém businessu...

To bude řacha, kterou Vatikán, i se stamilliardami špinavých peněz, ustojí jen velice, velice, ale velice ztěžka.

Vložený obrázek

Na samém konci svět čeká již i poznání o identitě Šelmy 666...

284833

15.02.2013 09:02

Jiná genocida

Zakázaný film z doby konce Zlého Boševíííka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Včera pustila soukromá TV téměř 25 let v "dýmů/krásy" zakázaný seriál o prvním československém proudovém letounu Delfín a "zlých" padesátých letech. Byl dokončen těsně během Velkého Plyše a jeho režisér po Plyši jej odmítl prostříhat. Implementáři "dýmů/krásy" proto film zakázali a strčili před "národem" do tresoru.

Čím mne zaujal:

1) Stařičký pan Professor (narozený za předminulého století) říká (při rozhodování se a žádosti o názor k možnému vývoji): "Neptejte se na můj názor, moje hodiny tikají jiným rytmem vůči Vašim. Já jsem začínal v době Jana Kašpara." (20. května 1883, Pardubice – 2. března 1927, Pardubice) byl český inženýr, průkopník české aviatiky, nejznámější z prvních českých leteckých konstruktérů a pilotů. Proslavil se zejména svými průkopnickými dálkovými lety.)

2) Předdůchodový šéf vývoje (Mistr Chudík a.k.a. MUDr. Sova) oponuje "zlému" "rudému" ministru: "Nechtěj ode mne (teď před moji penzí) ještě vývoj jednoho letadla. Každý šéfkonstruktér stihne za život jen 2,5 letadla. A já už mám vybráno. Na vývoj 1. proudového letadla v zemi mají jen velmoci - Rusové atd. Kde vezmu stovky konstruktérů, laborantů etc?!"

Je jasné, že zinkajícím a kárljícím Pepíkům a lídlujícím Mařen/kám musel být po Plyši takový "nevhodně ideologický film" Z_A_K_Á_Z_Á_N! Jak pravil Ing. Rtm. Myrek Talmánek-Toopololánek ještě 17 let po Velkém Plyši před volbami 2006: "Kdyby lidé věděli, co na ně chystáme, nikdy by nás nevolili..".

Tenhle svět není pro staré. Prolomily se hierarchie (srov. se světem a rodinnými vazbami v Asii). A staří skutečně překáží: "..Nikdy mobil nechci mít..nebudu už se ho "učit"..", "..nemám internet..nebudu se ho už "učit"..", "..novou TV už bych si ani nezprovoznil a nenaučil se ji ovládat..". A další (pochopitelné) "Perly"!

Opravdu: Stáří si zaslouží (pouze) úctu. Ale dnešnímu vývoji už cca 100 a více let překáží. Vyjímečně komplexní obory (medicína apod.) už také vzdorují "stáří", když letití praktici těžko chápou, že nemohou léčit nadále černochy stejnými léky jako bělochy, indiálny nebo černé. A že už ani nejsou schopni to na další roky kariéry donastudovat a zvládnout.

Informatika je na tom naprosto, naprosto, ale naprosto podobně: Vezměme Michaela Bloomberga (jednoho z mále Emeričanů, kterého "můžu") - zavčasu sestoupil z jednoho kapitánského můstku a ujal se jiného, kde jeho zkušenosti z rozhodování se jsou k nezaplacení - a zejména jen díky němu drží NYC nad vodou. Který senior to ale dokáže?! Překročit svůj vlastní stín a vykročit z vyšlapané cestičky?!

Nikdy nebudu mít mobil a ani internet (Klaus*], Zeman a další) a podívejte se na ně dneska - jací byli (schopní?!) visionáři. A proto je nebezpečné se nechat DE/motivovat lidmi 45+. Ač asi víceméně mezi ně spadám, žádná výzva mi není cizí

284910

15.02.2013 13:52

Zákon na ochranu dětských obětí aneb proč v USA zuří

Vítejte v "dýmů/krásy" - dobre došli do demokracie

MoUdrostrak 90.?.?.?

Demokracie nikdy nebyla ničím jiným, nežli džunglí s proměnlivými pravidly a neustále překreslovaným hřištěm.

Predátoři od věky věkův rychle našli způsob, jak si včas ochočit nebo nasadit lajnovače.

Mediální přestřelka mezi zlými Rusy a hodnými Emeričany není jen "o dětech", ale o podstatě společnosti.

Pro zinkající pivní Pepíky a/i lídlující Mařen/ky jde ale o "mrtvého stjůůůdenta" Martina Šmída http://cs.wikipedia.org/wiki/Martin_%C5%A0m%C3%ADd, který jim "umlácený na Národní Třídě" stál K_O_N_E_Č_N_Ě za vydání zlých všelidových nemocnic, všelidových podniků, všelidových universit a infrastruktůůůry

a proto konečně od hltání Havla, Klause, Kočárníka a dalších věrozvěstů "dýmů/krásy" pozvedají rypáky...když jde (P_R_O_B_O_H_A!!!) o děti (ač zlých rudých širokolících okupanstkých Russáků...).

Když šlo o zlé Srby, přes 30% Čechů a Češek fandilo bombardérům NATO a "dýmů/krásy". Fronta na podpis Madlejn Korbel se ještě před pár měsíci linula okolo Václaváku - ač patří mezi největší privatisátorky Uloupeného Kosova - hlavně že je Češka, proto jsme na ni hrdí!

Že se kupčí s dětskými orgány, si šuškají vrabci na střeše odjakživa. Vždy je "nějaké řešení" - tu v Kostarice, tu v Emirátech, tu v Luganu - kdo solí, ten nad dětskou rakvičkou předčasně slzy neroní. Stačí chtít a na kontě mít - a "...brzy se Vám někdo ozve...".

Nyní se Češi rozeštkávají nad páranými dětmi zlých ruských okupantů. Brzy si budou muset hlídat i ty své. "Dýmů/krásy" už konečně s lídly, exekutory, zastavárnami, transfuzními stanicemi dorazilo i do Vašeho města a na Vaše vesnice.

Dobro došli - na nekončící mejdan s "dýmů/krásy"!

284928

16.02.2013 07:12

Paralelní finanční svět (I)

Všichni jsme spolupachateli

MoUdrostrak 90.?.?.?

Všichni jsme spolupachatelé: Obtěžující a nicneříkající obrázek, mnou několikrát na Zvědavec postovaný dokazuje, "...že nás dostali všechny...". Podle starého osvědčeného "kolonie za bižuterie".

A jedno, na jak sexy notebooku, iPadu či mobilu mi budete žehrat[smích]

Otázka není, Z_D_A je svět prohnilý...ale ZDA jsme ochotní se zřící milionu denních sračiček a hovadinek, abychom světu, svědomi i dluhům odlehčili a vrátili se k žití v reálu.

Když jsem před nějakými 10-15 letech občas v ne/dobré společnosti utrousil, že bych byl ochoten se zbavit 1/3 i poloviny příjmu, kdyby ze světa zmizela nejhorší bída, která obtěžovala při cestách (i něpřiliš daleko) můj žaludek - byl jsem za divného patrona a raději jsem s tím rychle přestal. Všichni toužili mít ještě více válců v Mercedesu, BMW, Porschi...ještě několikrát upgradovat trofejní partnerku...ještě jeden domeček v Karibiku a na Floridě, kam dorazí jednou za rok...

A je to tady: ti samí "podnikatelé" (hokynáři, privatiséři, restituenti) dneska hartusí, že "nemohou prodat" a "udat" a "koho obsloužit", vyžírají si podstatu a "...co se to s trhem děje..."

Lidé okolo nich zbídačili, dostali se s nimi na dno dluhové pasti a z konzumentů se stali nesvéprávnými otroky, na které číhá z 360 stupňů a 24/7 zástupy exekutorů.

Ti, kteří nalíčili smyčky dluhového otroctví, věděli moc dobře, jaké to dnes bude mít konce.

A mají i řešení: DRANG NACH OSTEN - za to závity na škrtidlech povolí, hypotéky prodlouží, školné a splátky leasingu odloží.

Ale musíme zabojovat NA VÝCHOD - a dobýt si (všichni) ropu, plyn, vzácné kovy a další nerosty. Pak bude (načas) dobře.

Afrika je jen cantina a intermezzo, kde se (pěkně) napapáme, nežli vyrazíme na cestu[smích] Existenční tlak je nejlepší verbíř - a bez dluhového otroctví by to nešlo! Proto nakupujme a pak si dluhy (sorry - jen část úroků) odbojujme[smích]

284962

17.02.2013 08:48

Matrix

RE: Jen částečně

MoUdrostrak 90.?.?.?

Okolo mne se hlásí stovky a tisíce otroků - nedostali slíbenou potravu - spícího, nevidoucího a neslyšícího punkového a lidumilného Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberga na Hradčana.

Ti (všichni) otroci teď trpí - kvůli mně a (možná) i kvůli většině z Vás!

285006

17.02.2013 10:23

Matrix

RE: Jen částečně

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jj, Kárl ZU je fenomenální příklad matrixu - stejně tak, jako rozbulení truchlící a plačky v pohřbu Vency Chemapola-Veškrny.

Ilumináti vyzvali otroky, aby stavěli Babylónskou věž. A kdo nestaví, není vidět a není v "collect/ivu". Mezitím Predátoři i jejich Shabes/GOJ/im plení štronzoky i majetky otroků.

Zajímavě o mediální manipulaci a západních Iluminatech vypráví i ten, který není právě moji krevní skupinou, jejich spolupachatel a prozionistický i prozápadní aktivista a krvelačný ruler - H.M. Mohammad Reza Pahlavi http://www.youtube.com/watch?v=HqBsvF2228s

Nejzajímavější je, že to na "ně" bonznul už v 70. letech (konkrétně v interview z 1974). Tj. v době, kdy Čechoslováci se nemohli dočkat, až začnou jako otroci sloužit... A byla pro ně Ilumináty i jejich Shabes/GOJ/im chystána Charta...

285013

18.02.2013 01:30

Matrix

RE: Mozna nas nekam vedou....

MoUdrostrak 90.?.?.?

No, ze by lákalo...[velký smích]
Totální deziluzi mám už od humanitárního bombardování Jugoslávie. Nevěřím, že v té době se nedělil (alespoň pro Střední a Východní Evropu) pohled na svět.

Od té doby uvažuji:
Vesmír = velice chladný a prázdný prostor.
Člověk v něm existuje jen díky rozpadu a přeměně pevných skupenství.
Organismy požírají a parazitují jeden na druhém, aby přežili a předali štafetu svým potomkům = BER KDE BER[smích]
Všichni "myslitelé" chtěli od věky věkův lidstvo někam posunout či nasměrovat, aby nevegetovalo jako "organismy".
Podle toho, co se těsně před humanitárním bombardování dělo, co se dělo během něho a co se děje i dnes, je to boj s větrnými mlýny.
Chtivost, hamižnost a krutost je nad jakoukoliv myšlenku.

Když Collin Póvl lhal bez skurpulí v UN a během "humanitárních bombardovacích missí" resp. press/conferencí, na kterých bombardování promotovali, zakrývali beze studu v sídle UN Guernicu, udělal jsem v duchu nad lidstvem kříž.
Posledních pár let si připadám jak Petronius v Quo Vadis - jen pozoruji a užívám si posledních zbytků lidství, které podle mne těžko někdo naststartuje během bitev o poslední uhlovodíky, pitnou vodu a nevysychající řeky.

Jediné co mi těší je, že jsem si snad splnil od humanitárního bombardování Jugoslávie narychlo úplně všechna přání (a vyzkoušel až nemožné polohy a situace pro jeden lidský život) - a už po ničem netoužím a nic mi (snad) neuteklo.

Takže SOUHLAS: "...ze se vse jaksi zacina hroutit...", ale s tou ulomenou větví padáme my všichni[pláč]

285065

20.02.2013 10:27

Iluzorní stav Říše

Není to o ekonomice - je to o svedeném drmolícím stádu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Není to o "ekonomice" [pláč] Žádný systém, kde 99% procento neustále chudne a 1% neustále bohatne, nemůže neustále prosperovat[smích]

Můžete se tedy sebevíce zaklínat pravicujícími Poučkami Prof. Big Toonnela, či načtenými moUdry Hayek, Friedricha VON - ale nebude Vám to nic platné[pláč]

A akumulace zisků k 1% a "deregulace" ztrát k 99% pozemšťanů se neustále zrychluje - nejbrutálněji právě v předlužených a bankrotujících JůYsEj.

Lze připustit, že někdy na počátku "kapitalism" zakladatelé měli bytostný zájem na koupěschopnosti i svých vlastních zaměstanců resp. zaměstnanců své konkurence či dodavatelů. Byl to základní AXIOM okolo kterého se točila jejich prosperita - nemá-li KDO u Tebe za CO kupovat, nemůžeš prosperovat...

Dnes je nejsilnějším AXIOMEM ještě jeden "domek" v Toskánském Špindlu a ještě jeden Mercídis, či ještě delší yachta. Nikoho z 1% nezajímá, za CO bude jejich produkci 99% oVčanů/otroků nakupovat. A když je problém, stisknou beze studu tiskárnu virtuálních a nekrytých bankovek...

Dokud nerovnováha 99%/1% nebude přijata jako problém k řešení, bude pád nezadržitelně se zrychlovat. Pravicující a zinkající Pepíci i lídlující Mařen/ky doufali, že když u voleb podrazí sami sebe (stáhnou si ještě více opasky) a vystaví carte blanche 1% Vrchnosti a Shabes/GOJ/im, tak bude dobře.

Opakuji: Nebude. Dobře už bylo. Nejenom v bankrotujících JůYsEj. Hroutí se celý svět. A krach je čím dál rychlejší:
Kdo myslíte, že zazahluje (ne/náhodné) ztráty ČEZu v Albánii a Bulharsku a dalších zemích, kde bude záhy místními nepravicujícími a Poučky nedrmolícími "Balkánskými Islanďany" ČEZ znárodněn?! Kdo vyživí "spravedlivé" církevní restituce?! Kdo vykrmí "investory" do české fotovoltaiky?!
Jde o stamiliadry CZK = na každého pravicujícího Pepíka a/i lídlující Mařen/ku řádově o několik statisíce korun CZK přenesené zátěže[pláč] Domnívá se někdo, že je to v koupěschopnosti nesrazí do pařátů exekutorstva a dalších Shabes/GOJ/im?!

285196

21.02.2013 09:03

Dôkazový materiál organizácie Architekti a inžinieri za pravdu o 11. septembri bude 25. februára 2013 predložený súdu

Pravdě se musí na/pomoci - příklad z NE-Základnám - potřeba mocné SÍLY v pozadí

MoUdrostrak 90.?.?.?

Velice hezké, že v Británii stále po 12 letech ještě "hledají pravdu". Pravdě se ale vždy musí i trochu z poza opony i (včas!) na/pomoci.

Příkladem pro Čechy budiž zRADAR. Odkud se nejednou vynořilo Humanistické hnutí a další do té doby "dřímající" supportéři?! Jsem samozřejmě rád, jak byl nakonec zRADAR - i největší jeho protagonista Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg poražen.

Ale napadlo Vás, jestli by to "bez nich v pozadí" např. BigBoard
(ovládaný Mgr. Richardem Flimelem, nar. 10. června 1973, bytem Bratislava, Magurská 7/2772, PSČ 831 01, Slovenská republika,
a to prostřednictvím společnosti HERNADO LIMITED, se sídlem Nikózie, Akropoleos, 59-61, SAVVIDES CENTER, 1st floor, Flat/Office 102, 2012, Kyperská republika, registrační číslo: 271787)
dopadlo S_T_E_J_N_Ě ?!
Modleme se za ně! Bosá noha, bosá boha! ( http://www.jtbank.cz/sites/default/files/upload/bi... )
Byli (naštěstí) "velcí" i pro BIS, Mossad, ČTV, Reflex a další zRADARy a Shabes/GOJ/im... i českou Soudní Mafii, i tu Soudní Mafii...

V pravicujících českých médiích vždy "nezávislí" žurnalisté byli připraveni mluvčí iniciativy NE Základnám ostudně rozcupovat stejně, jako od Plyše ponižují a cynicky deklasují kohokoliv, kdo nesuportuje a megatoonnely eráru a "dýmů/krásy"... A přesto to vždy mluvčí NE Základnám - proti pravicujícím "nezávislým" žurnalistům - uhráli.

Časopis Respekt (resp. zRADAR Karl ZU Schwarzenber-Bilderberg) označil na své titulní straně iniciativu Ne základnám za „nejúspěšnější občanské hnutí“ v Česku.
Karel Pacner obvinil iniciativu z nejasného financování, z toho že je finančně podporována Ruskem a jinými státy, které si radar v Česku nepřejí. Kritici tvrdí, že iniciativou vykazovaný objem finančních prostředků neodpovídá předpokládaným nákladům (například finančně nákladné billboardové kampaně). V roce 2008 nadnárodní firma BigBoard iniciativě bezplatně pronajala deset billboardů.
BigBoard Praha, a.s. a její dceřiné společnosti ovládají přibližně 40% podíl na trhu venkovních reklamy v České republice. BigBoard dominuje zejména v segmentu velkoformátových ploch.


A podobné je to i s bitvou o Sýrii, ČEZ v Albánii a ČEZ a/i Energo PRO Bulharsku. V pozadí vždy musí být nějaká pozitivní síla, která "dobré věci (malilinko) pomůže".

Češi jsou, narozdíl od Britů, mistry v umění UHODNOUT>Vyhovět>Přežít - a těsně přehodit výhybku či na poslední chvíli převléknout kabát (viz. nyní pravicující a zRADARující Karel Pacner vulgo ehem. exponent v plátku SSM Mladá Fronta).
Britové jsou těžkopádnější a méně "flexibilní". Musíme doufat, že je zazadu také tlačí nějaký sponsor, aby měli šanci dosáhnout úspěchu.

285244

04.03.2013 01:38

Jste připraveni?

Otázkou není ZDA ale KDY...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Skutečně, otázkou není "zda", ale "kdy" a "jak"...

De facto, celý svět je relativně v pohodě - poprvé v historii věří svým národním měnám. A směňuje si za ně. Nekrytý, ilegálními židovskými bankami tištěný dolar, je už za zenitem. V posledních desetiletích byl dolar krytý jen vírou jeho věřitelů v sílu emerické Army. Pokud dolar kolísá, je to špatné i s mocí JůYsEj diktovat světu.

Problémem světa je jen summa dolarů, která komukoliv jako Černý Petr zbyde, až JůYsEj vypustí Amero. K Ameru směřuje pomalu, ale jistě snaha spojit JůYsEj a EUropu do jediného trhu. Pak se (namísto USD a EUR) zavede Amero - a bude vymalováno... Držitelé jak virtuálních účtů, tak zelených bankovek ostrouhají. A spojený trh Evropy a Severní Ameriky to (snad) vůči věřitelům ustojí. Proto je nyní favorizováno Německo s Skandinávie. Jsou to jediné státy, které produkují obtížně napodobitelné kvalitní výrobky. A svět je potřebuje. A na pohledávku za USD (rád) zapomene.

Takže (možná) se vyhneme WWIII, abychom dokázali očistit paseku, co napáchaly soukromé židovské banky. Když se to vezme kolem a kolem, tak je musíme i pochválit, že jako pijavice vyssály velmoc, pro kterou se ještě před pár lety chystaly superlativy Pax Emericána apod. Nyní jsou JůYsEj v bankrotu s nedůvěryhodnou a ničím nekrytou měnou.

Ti, kteří dostali JůYsEj na buben, a které nesmíme autocensurně jmenovat, si přes své Shabes/GOJ/im nainvestovali (včas) do nemovistostí, exekutorských úřadů a soudní mafie i v ČR. A budou nyní s plnou vervou pokračovat v osvědčeném díle. Pravicujícími Poučkami Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON se Shabes/GOJ/im podařilo rozdělit a naprosto zbídačit většinu zinkajících a lídlujících Pepíků a/i Mařen/ek. Nyní zbývá začít pořádně sklízet.

Za ně mohu prohlásit, že jsou (jistě) připraveni. Zda i Pepíci a Mařen/ky, to mohu těžko soudit. Kdysi ale "horovali pro texasky, a sedmnáct jim bylo let..." A u táboráků bručeli jednu odrhovačku velebící masakry Indiánů a dranzování jejich půdy, až jim od hub zamaštěných kvalitními bolševickými špekáčky létaly vodotrysky slin, za druhou... Jednou se třeba budou zpívat i odrhovačky o chrabrých Shabes/GOJ/im, plenících s exekutory zinkající Pepíky a lídlující Mařen/ky. Těšme se! Už brzo[smích]

285727

04.03.2013 10:20

Jste připraveni?

RE: Všetko, do čoho je vložená práca má vnútornú hodnotu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Přesně tak! A inflace či spíše hyperinflace, která bude přivolána na pomoc, bude velice rychlá, konečná a vše spalující.
Kdo píše o zlatu jako fiktivní hodnotě, nemá vůbec pojem o snadnosti zpracování zlata. Zlato lze zpracovávat a přeměňovat v různé produkty takřka na koleně, bez vysokých vedlejších nákladů na vybavení. Lze požít na protézy, okrášlení i směnu. Není to "obyčejný kov". Lidé mají různé alergie, ale zlato v těle nebo v delším dotyku je snášeno obvykle bez problémů.
Ne náhodou je dobrou přepočítávací jednotkou, napříč staletími, kulturami a kontinenty. Bylo motorem pro kolonizaci Jižní Ameriky, stálo za vzestupem Španělska a obklíčení pozůstatků arabského Kalifátu i Osmanské Říše koloniemi Evropanů. Za zlato se vždy kolonisté domluvili s místními warlordy - ať už šlo o černochy, Indy nebo arabské šejky.
Petrodolar je už na konci sil. Nic dalšího, co by posloužilo jako etalon hodnoty, se nenaskýtá. Zlato má proto před sebou další z jeho tisíciletého dějství, aby posloužilo alespoň na čas při přechodu na jiné zúčtování. Ne náhodou zlý Hugo Chávez si je dal přestěhovat do Venezuely. Do země, která oplývá obrovskými zásobami energie a bude tedy mít ještě dlouhou dobu za co s ostatními státy své potřeby hradit. Přesto to anebo právě proto je bude patrně řešit přes zlato. Ne náhodou je spojencem Íránské islámské republiky. A postupuje s ní ruku v ruce.

Vložený obrázek

Přichází období anarchie bez univerzální měny. Zlato je jediná dosažitelná vše snadno akceptovatelná zúčtovací báze.

Do té doby pravicujme, toonnelujme, Kárlujme, humanitární bombardování supportujme - a zlato si do chrupu ve velkém včas (a na zlé časy) instalujme[smích]

285743

04.03.2013 15:12

Jste připraveni?

RE: Všetko, do čoho je vložená práca má vnútornú hodnotu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ari, sice je hezké považovat své dovednosti a znalosti za zlatou studnu. Na druhou stranu i lékař je chudákem ve zpravicované a deformami WB a IMF zbídačené Africe. A stejným chudákem mezi 99% chudáků bude i až to globálně rupne i tady. Doporučím Ti jednu četbu: http://neviditelnypes.lidovky.cz/p_kultura.asp?c=A...
Uvidíš na vlastní oči obraz zbídačené poválečné EUropy - s mnoha vládami, hranicemi, měnami. A všudypřítomnou lidskou bídou. Znalosti a řemesla byly tehdy K N_I_Č_E_M_U. I světoznámému Mika Waltarimu, který polohladový se vláčel s manželkou zpravicovanou Západní Evropou do Švýcarska, aby si mohl vyzvednout tantiémy v tvrdé měně. A dosyta se najíst, umýt v teplé vodě a vyspat ve vytopeném hotelu.
V ostatních zpravicovaných státech mu byly jak znalosti, tak tam vyplacené tantiémy k ničemu, protože se za ně nedalo v jiné zemi nic koupit. Kdo uměl ale tehdy obchodovat a pašovat přes hranice, byl král. I ve srovnání s lékařem, či držitelem kravky a záhumenku. V poraženém Německu mu s pláčem nabízel starý pan professor plnící pero, aby přežil alespoň ještě jeden den. A stejné to bude, až to rupne... Pokud bude mít sedlák nařízené kontribuce, bude se dřít také ze dne na den. A když někdo vycítí, že má víc, bude riskovat i přepadení a život.
Je vidět, že nejen o životě, ale i o historii toho víš velice, velice, ale velice málo. Polepši se, ať doopravdy neskončíš jako loser - na stará kolena!

285776

04.03.2013 19:36

Jste připraveni?

RE: Otázkou není ZDA ale KDY...

MoUdrostrak 90.?.?.?

A co třeba tahle:
Ruty-šuty, Arizona, Texas,
ruty-šuty, Arizona má,
byla to na mě léčka, já to nevěděl,
a jako starej vůl jsem naletěl.
Když chceš, hochu, Arizonu znáti,
musíš umět jezdít, bít se, pít,
[: musíš umět střílet
, ženy milovat,
potom můžeš Arizonu znát. :]
R: Ruty-šuty, Arizona, Texas,
ruty-šuty, Arizona má,


Taková kolonialisticko-zionistická = dobuď cizí území stůj co stůj...

Btw. za Zlého Bolševíííka bylo či mohlo být každé ošizení pokládáno za sabotáž proti (zlému) socialistickému lidu a zřízení. Proto dodnes patří české silnice k nejméně opraveným na světě, přehrady bezpečně drží, přenosová energetická soustava vydrží i Stoß od hodného (západního) Německa, když si potřebuje ulevit od peaku větrných elektráren a přenese to na divoký nekulturní "Východ".

Zlý soudruh Milo(U)š Jakeš či zlý soudruh Bassil Billak před časem na dotaz v TV, zda bylo lépe za něho či nyní za "dýmů/krásy" pravil: "Kdyby bývalo bylo za nás /zlého Bolševíííka/ tak špatně, jak se po (hodném) Plyši tvrdí, nebylo by co nyní demokraty co toonellovat, defraudovat, privatizovat a rozkrádat - a muselo by se budovat.
Že se již téměř dvacetpět let jen toonneluje a rozkrádá (zlé všelidové vlastnictví) je známkou toho, že se tehdy nemohli mít za nás lidé špatně" [mrknutí jedním okem]

285789

04.03.2013 19:57

Jste připraveni?

RE: Všetko, do čoho je vložená práca má vnútornú hodnotu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naopak, název je "Jste připraveni". Tak se tady vyznáváme, jak jsme připraveni/anebo jak se připravíme. Podle mého autocensurního imperativu jsme zatím ok.

Jsi velká naiva (ale o to jsi mi sympatičtější, nežli pravicující Mladí Konservativci s Hayek, Friedrichem VON na rtech či Počkami Prof. Big Toonnela na nočním stolku). A proto Ti dám záludnou nekorektní otázku:
Myslíš si, milý Ari, že až to rupne, tak si každý naprosto v po-ho vyběhne na políčko, oseje, o-oře, sklidí?! Nakácí si do plnosyta v církevních lesích dřeva na otop, nasbírá kořínků či hub?!

Plocha půdy či lesů má totiž jednu malililinkatou nevýhodu - je na tom podobně, jako zlato. Jeho výměra je konečná. A na všechny !individualisty! nestačí. Zlato má ale tu obrovskou výhodu, že lehce přenositelné, směnitelné a dá se de facto směňovat i na dálku přes agenty a prostředníky.

Až to totiž rupne, nebudou ve výhodě pravicující individua. Ale naopak ti, kteří dokáží cooperovat. Zatím to dokáží jen ti, které nesmíme autocensurně jmenovat. Ovčané zatím pravicují, protože jim to Shabes/GOJ/im v médiích i brožurkách kážou. Aby byli lépe ovladatelní a exekutory dobyvatelní.

Až to rupne - a Ty se budeš shýbat k orbě či sklizni, budeš velice, velice, ale velice vděčný, když Ti co nejvíce lidí bude krýt záda a zabezpečovat Tvoji produkci. Pokud tohle nepochopíš, nevstupuj ani do církevního lesa, či nenahazuj do církevního rybníku. Skončil bys ve vrchnostenské šatlavě[smích] Či ještě hůř...

Pan Waltari nebyl žádný jeliman, ale za WWII sloužil v centrále finské zpravodajské služby. Pokud by seděl na p®deli ve Finsku i po WWII, nikdy by se do sytosti nenajedl, nenačerpal by materiál pro svá nesmrtelná díla a nespočinul by v náručích mnoha zajímavých žen. Tuhle knihu osvědčeně půjčuji či doporučuji všem Pepíkům či Mařen/kám, kteří do té doby netušili, co je EU a co jim přinesla. Poté si už rozumíme bez dalších slov[smích]

285791

04.03.2013 20:23

Jste připraveni?

RE: Všetko, do čoho je vložená práca má vnútornú hodnotu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Já tu nejsem od toho, abych si budoval armádu následovníků. Diskutuji. Ujišťuji se o pochodech v myslích ostatních. Vystavuji mé závěry a argumenty kritice, abych si potvrdil, jak jsem na tom.

Co vyhovuje mně, nemusí vyhovovat někomu jinému - či to nemusí být schopný udýchat. Nemohu za něho přebírat odpovědnost. Nemám Napoleonské sklony. Pokud je ve mně sklon k messiáštví, končí u poukazování a burcování. Jsem odmala veden k odpovědnosti. A nejsem chopen kázat někomu cestu, když si nejsem jistý, zda bych ho byl schopen celou jeho cestu i podporovat. Je to tvrdé, ale je to tak. Stačím tak na nejbližší okolí. Širšímu ukážu párkrát, jak nahodit - a když to nedokáže, tak už nemám kapacitu mu stát do nekonečna za zády. To asi tak vše!

Jak si kdo zařídí své reservy. A jak si pojedná disposice k nim je know how. A je na každém si to (kde, kolik, komu, za co...) dobře dopředu promyslet.

Od určitého období si život už jen užívám a střídmě ho konzumuji. Očekávám, že v brzké době už budeme spíš si užívat vzpomínek na to, jak bylo. A obávat se toho, co nás čeká. Tak i zážitky jsem si bohatě nastřádal do další skupiny reserv.

Kdo druhé uráží coby BFU, nebude mít daleko od datismu - a stejně by mu cokoliv mimo černá/bílá, svítí/nesvítí, jedničky/nuly bylo španělskou vesnicí [oči v sloup]

285795

04.03.2013 21:17

Jste připraveni?

RE: Všetko, do čoho je vložená práca má vnútornú hodnotu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nejkrásnější přísloví, které znám je:

Když jsi se narodil, všichni okolo Tebe se smáli - a Ty's jediný plakal.
Snaž se žít tak, abys až budeš umírat, okolo Tebe všichni plakali - a Ty's jediný se mohl (uvnitř) smát.

Když mi to seplo, řekl jsem si tehdy, že to stojí za to svým životem naplnit. A jedu podle toho programu. Je mi postupně jedno kdy, jak a jak brzy - ale tohle bych moc chtěl.

A za to setkání se smrtí a koncem pak (snad) i stojí.

Uvidíme, zda se zadaří!!! [překvapení] [vyplazený jazyk] [velký smích]

285797

05.03.2013 00:44

Jste připraveni?

RE: Všetko, do čoho je vložená práca má vnútornú hodnotu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Život je doopravdy pestřejší, nežli dosud rozumem a stavem poznání vnímáme. Onehdy dával rozhovor nejslavnější český fyzioterapeut Prof. PaedDr. Pavel Kolář, Ph.D. Ač není lékař, stojí k němu fronty stakilometry pacientů. A stakilometry pacientů od něho směřují s úlevou či nečekaně přesnou diagnózou vnitřního onemocnění. Ťulpas žurnalista typu cynika Big Sister a.k.a. "IP 83" se ho poťouchle ptal, zda má Prof. Kolář nějaké "vnitřní oko". On to ani nepřipustil ani nepopřel, ale vyklouzl vysvětlením, že má sám Bechtěrejeva. A život ho stojí daleko více vnitřní energie a přemáhání, nežli běžného zdravého člověka. Proto když k němu přijde pacient a připadá mu, že je nějaký zkroucený nebo si nějak ulevuje v postoji či posedu, napadne ho, že má nemocnou ledvinu či srdce, kterým svým zvláštním postavením těla (a problémy, které to pacientovi přináší) podvědomě ulevuje či je podvědomě chrání. A obvykle se nemýlí a šokuje své kolegy z medicíny, kteří to ani s nejlepšími diagnostickými postupy předtím včas neodhalili.
Kdysi jsem vyrazil daleko od civilizace vědomě s neléčeným zubem. Jako naschvál mne to postihlo, když jsem byl od nejbližšího kvalitního zubaře vzdálený několik dnů. Nezbylo mi, než si vsugerovat, že je vše ok. A ono to po několika hodinách příšerných bolestí zabralo a přešlo. Od té doby mi můj zubař přemlouvá, ať si nechám ten zub zaléčit a žasne, že kaz nepostupuje už několik let.
Zvířata prý něco podobného umí - nasměrovat svoji energii a ochránit se, pokud ji mají dostatek, aby odvrátila zkázu organismu.
Všimněme si, že se dlouhého věku obvykle dožívají lidé neobvykle vyrovnaní. Alespoň v mém okolí. Bude to tedy jak o genech, tak ale i o tom, co si ze života vzali a jak se s ním smířili. Vysedávači v čekárnách lékařů a štamgasti lékáren se obvykle žádného dlouhého věku nedožívají. Stejně tak, jako zuřiví sportovci. Ani jedna studie to alespoň neprokázala.
Takže klidně s Vámi souhlasím, že může jít o proces, který popisujete nebo alespoň o něco podobného, co máme uvnitř a co je (prozatím) nezdokumentované...
Btw. pan Andrej Babišů postavil předloni pro Prof. Koláře soukromou kliniku za 300.000.000 CZK http://www.sportovninoviny.cz/zpravy/kolar-bude-v-...

285811

05.03.2013 07:51

Velezradil Klaus?

Amnestie byla korunovací úmyslně z/ničené země a úmyslně z/ničených existencí oVčanů

MoUdrostrak 90.?.?.?

Amnestie byla korunovací úmyslně z/ničené země a úmyslně z/ničených existencí oVčanů.

ODůVODNĚNÍ:

V posledních letech prosperují VŠECHNY okolní státy: Německo, Rakousko, Slovensko, Polsko.

Česko je (jediné) úmyslně nořeno do ztrát a neprosperity. Důvod? Zbývající privatizace Českých lesů, aerolinií, pošty, budvárku (zlého národního podniku) i ČEZu... Čím hůře, tím levněji na odkup či likvidaci.

Česko je exportním tygrem a přitom zároveň ekonomickou zdechlinou. Důvod: Zbídačení za Zlého Bolševíííka zblahobytněných oVčanů a jejich popohnání k plnění penzijních fondů, levnému otročení a poddajnosti (i Církvi Svaté).

Amnestie posvěcuje všechny kroky, které vedly a vedou k tomuto prabídnému a ostudnému stavu. Legalizuje solární a developerské podvody, znemožňuje jejich nápravu.

Osvědčené přísloví praví: Nesuďme podle slov, ale podle ovoce.

Zaklínání se "mohl", "ústava umožňovala", "mohl nekonat" apod. je poplatná válečným zločincům a právě i velezrádcům a kolaborantům před následnými tribunály. 99% Němců ničilo a vraždilo při Drang nach Osten "podle rozkazu, zákona, Ústavy". Nikdo nechtěl nést odpovědnost za svá rozhodnutí nebo nekonání.

I humanitární bombardování Jugoslávie, Afghanistánu, Iráqu, Libye, Sýrie je podle článku NATO, často zpětných posvěcení UN či podle jiných obezliček.

Právě proto anebo přesto, zůstane vexlácká a privatizérká loutka, vexláckou a privatizérskou loutkou. Životy to obětem exekucí, privatizací, nezaměstnanosti a podvodů už patrně nesrovná. Jako memento pro zdraví dalších oVčanů a jejich mravní laťka je to ostudné období úmyslného ničení, rozkrádání a rozprodeje pod cenou, ale potřeba pojmenovat a ocejchovat.

Jihoamerickou mafií okolkovaná někdejší "po česku" neznehodnocená federální měna posloužila pro start všeho (http://aktualne.centrum.cz/finance/penize/clanek.p...). Podle keťasovsko/vexláckého osvědčeného - Quod licet Iovi, non licet bovi. Nyní je to pro oVčany, co mu zkrmovali jízlivě předhazované pravicující Poučky, o to tvrdší současný dopad...

Proto ty zástupy zvláštních figur, po celou dobu odvádějící pozornost od Appianu, Penty, JMT a dalších protagonistů a dražitelů. A jeden, který to Aminou pak ve finále nadobro zafixoval a zpěčetil.

Buen trabajo, chicos!

Nic neříkající, obtěžující a zaplevelující důkaz je zde:
http://media.novinky.cz/813/358130-top_foto1-t3q2n...

285828

05.03.2013 21:20

Jste připraveni?

RE: Otázkou není ZDA ale KDY...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Protože se nemusí (díky někdějšímu Zlému Bolševíííkovi) investovat do oprav atomových elektráren, přehrad, silnic, kritické infrastruktury, kde by byl šisung okamžitě vidět.

Proto lze před očima pravicujících Pepíků a/i lídlujících Mařen/ek bezostyšně krást z jejich vybraných daní při stavbě dálnic, kruhových objezdů, jezů, odstraňování ekologických zátěží a podobných předražených černých děr. Proto tahle země 25 let od vyhnání Zlého Bolševíííka zahnívá.

Díky někdejší péči Zlého Bolševíka, který svojí poctivostí při tehdejších investicích to dnešní rozkrádání umožnil...

285889

23.03.2013 13:37

Houžvičky

Nejnádhernější článek pana Editora

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky!

A nesrovnávej jablka s hruškami!

Úplně to stačí pro poznávání světa okolo sebe[smích] Zatímco za Prof. Big Toonnela se vždy rozevíraly nůžky mezi ČR a EU, za jeho ideových "úhlavních" nepřátel a "zloduchů" pp. Zemana, Špidly, Paroubka se přivíraly. Zatímco Klaus byl veleben jeho apologety (Více Klause), na jeho "úhlavních" nepřátele byly vylévány megatuny mediální a kompro špíny.

Přesto platí přímá úměra: více korupce = více Klause a vice versa[smích]

Česko vyráželo po Plyši a i rozpadu Česko/Slovenska na čele pelotónu ExCom zemí. Dnes se po "léčbě Klausem" propadá spolehlivě za Slovinsko, Polsko - a brzy i Slovensko, Estonsko a další. Pokud by "léčba Klausem" pokračovala, brzy by Češi (sousedící s prosperujícím Německem a Rakouskem) začali obdivovat paty i Rumunsku a Bulharsku.

Ať je to s oteplováním jak chce, tak každá úsporná technologie nakonec přinesla proponentům náskok před světem: Japonsko, Tchaiwan, Německo, Skandinávie. Takže PROČ nešetřit a neekologizovat - a dál pálit PET láhve v zinkajících a pravicujících kamnech a zamořovat české zbídačené, zcasinované a zexekutorované vesnice?!

Lepší je přiisolovat fasády, přejít na tepelná čerpadla a dát práci z portmonek a i zlých EU fondů - kromě tržeb lídlů - i českým lokálním řemeslníkům a firmám[smích]

N_I_C_H_T _W_A_H_R_?!

286954

23.03.2013 19:16

Houžvičky

RE: Nejnádhernější článek pana Editora

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane kolego, znáte pojem "Hladová zeď" či "Nouzovka" a tak apod.? [překvapení]

Už za Zlého Bolševíííka jsem při návštěvě pražského Petřína kladl příbuznému otázku, PROČ je Petřín rozdělen "ZDÍ" jako West- und Ost- Berlin?

V té době, kdy v Česku vládl sténajícím a viktorkujícím "socialistickým" oVčanům nemilosrdný Zlý Bolševííík, tak v hodném pravicujícím Švýcarsku začaly C_O_M_M_U_N_Y resp. Gemeiden podtunelovávat své města a vesnice.
Za prvé:
1) Svedly dopravu pod povrch
2) Omezily tím hluk a zplodiny
3) Vytvořily pracovní příležitosti pro lokální firmy
4) Udělaly region atraktivnější pro investory a turisty
5) Svedly a odklonily VČAS úspory, které by jinak lákaly PREDÁTORY a jejich Shabes/GOJ/im

Přesně v té době Prof. Big Tooonnnel hltal při návštěvách své ve Švýcarsku usídlené sestry v TýVý Show Ronnie/ho Reagana, který pravil: Emeričané, nic nevyrábějmě a nebudujme - jen se "obsluhujme" (podávejme si pizzu a hot doq a stříhejme si vlasy...) - a V.Š.E. vy/outsourcujme do zahraničí...mí drazí Emeričané[smích]

Takový "hodný" Empire State Buliding nevznikl v době, kdy Emrika se měla čím pyšnit. Empire State Building je právě pozůstatkem krizového investování během Velké krize.

Že si zinkající a pravicující Češi nechají plody krizového investování ukrást a rozkrást, bojují u voleb o co nejnižší daně pro své otrokáře, predátory a Shabes/GOJ/im je věc jiná.
Ostatní společnosti se díky "Hladovým zdem" a "Toonnelům" dokáží prosperovat, zachraňovat se a odrážet se v krizích ode dna.
Čechům Prof. Ing. V.Š.E. stran švýcarských protikrizových toonnelů náležitě přeložil, vysvětlil a ukryl nadlouho (navždy?) z jejich Pracek (nejen z TRHU toho tržíčku...).
[oči v sloup] [mrknutí jedním okem] [velký smích]

286976

25.03.2013 10:36

Diplomatické pozadí izraelské omluvy Turecku

Mír na Blízkém Východě? To by Vrchnost (unrčená nám v "KNIZE") nepřipustila!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naopak,

1) USrael se omlouvá (musí!!!) Turecku a
2) Turecko se NARYCHLO usmiřuje (musí!!!) s Kurdy, aby mohla začít
3) poslední episoda boje o Sýrii a byl přes ukojené Kurdy
4) neutralizován předem Írán a jeho logistické trasy přes kurdské enklávy do Sýrie!

Kdo to nevidí, chyběl při zeměpise a dějepise. USrael měl Kurdy kdysi za spojence a využíval je proti Íránu i Iráku. Nyní využívají Kurdové napětí mezi Íránem a Západem - a slouží tomu, KDO DÁ (pro ně a jejich autonomii prostředků a nadějí) VÍC!

Ne náhodu právě v těchto dnech tlačí emerický ministr zahraničí Kerry na Iraq, aby přetnul Íránu lety do Sýrie. Před časem Iraq podvedl v tom samém slibu Hitlary Clinton. Ne náhodou se sbratřili ještě blížeji Rusko a Čína...

Uvidíme, napětí houstne. Postl jsem se i příspěvek o navázání přímých letů Írán-Egypt (nejen pro kontakty s (g)Azou). Snad jej pan Editor spustí...

287086

25.03.2013 17:13

Diplomatické pozadí izraelské omluvy Turecku

RE: Obama je muslim

MoUdrostrak 90.?.?.?

Poslys, nevypadlo Ti v nicku po "e" jedno "N"?!

A teď zpátky do LehoŽumpy či jinam počítat dnes vypostované שֶׁקֶל חָדָשׁ

287109

26.03.2013 08:05

Transformace společnosti prostřednictvím minisystémů sestávajících z transformačně naladěných lidí

Bože můj: Zemanovy OSTRůVKY POZITIVNÍ DEVIACE...

MoUdrostrak 90.?.?.?

"Ostrůvky pozitivní deviace" http://studenti.ihned.cz/prase-kozu-potrkalo/c1-59... zmiňoval i pan President Miloš Zeman v inauguračním projevu. V každém systému se ale rychleji "spojují" k interakci desperáti či Predátoři , nežli Pepíci a Mařen/ky.

Navíc pravicující a zinkající Pepíci a/i lídlující Mařen/ky, co za Zlého Bolševíííka naslouchali undergroundově a hrdinně Kocábu, vyslyšeli volání slavných Pouček Prof. Big Toonnela a/i Hayek, Friedricha VON - po demontáží Zlého SOCIÁLNÍHO státu, Zlé ÝjÚ, Zlých odborů, Zlých profesních druženích etc.

Mezitím despráti či Shabes/GOJ/im na pokyn Predátorů zakládali Sdružení ODS, MoUdré Zelené, svlečené Věci Veřejné, TOP/oplánek 09 atd. atd. A pravicující a zinkající Pepíci a/i lídlující Mařen/ky sbaští i Rudé MoUdré či Zelené/Černé, když to bude pro desperáty, Predátory a jejich Shabes/GOJ/im potřeba.

99% Pepíků a Mařen/ek se rozhoduje při své pravicující, zinkající a lídlující volbě "P_O_D_L_E...P_R_O_G_R_A_M_U" [velký smích] I kdyby před ně předstoupil z hrobu Hitler, Quisling či Caligula, stačilo by, aby v programu měl "SVOBODU", "ODPOVĚDNOST oVčana" a "BOJ PROTI (Zlému) SOCIÁLNÍMU STÁTU" - a hlasy by se pohrnuly.

Myslitel pan Miroslav Zelenka vůbec neřeší, že oVčané Česka těžko ovlivní celoevropský či celosvětový prostor. Zkusili to za Husitů - a jak to dopadlo?! Svět neovlivnili ani před rokem a půl vítězní Islanďané - jejich řešení MOCinky smrdí collectivismem, sociánstvím - a já přeci podle Pouček Big Toonnela a Hayek, VON - PRAVICUJU - a za jeden provaz táhnout nechci!!!

Zkrátka a dobře: Iluse, že pravicující, zinkající a lídlující oVčané se budou D_R_U_Ž_I_T, je SMĚŠNÁ[pláč]

Češi jsou po boku Britů, největšími hrdinnými a undergroudovými Bourači Zlého ÝjÚ a Zlého sociálního státu (taky oba národové podle toho dopadají - oproti Zlým collectivistickým Němcům ši Skandinávcům a Islanďanům).

Soudruh v umění

Do obrněného transportéru se vejde 20–25 západoněmeckých soudruhů.
— poručík Troník, Černí baroni


A zinkající a pravicující Češi i lídlující Češky se ještě zplna hrdla smějí Zlým Imperialistům a Hochům z Volf/Strýtů - ještě se chechtají - jejich Exekutoři, Shabes/GOJ/Im a Predátoři V_E_S_P_O_L_E_K [vyplazený jazyk] [chechtot] [překvapení] [oči v sloup] [mrknutí jedním okem]

287151

26.03.2013 11:32

Transformace společnosti prostřednictvím minisystémů sestávajících z transformačně naladěných lidí

RE: Bože můj: Zemanovy OSTRůVKY POZITIVNÍ DEVIACE...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Trpíme samomluvou?! [zmaten] [překvapení] [zmaten]

287167

26.03.2013 11:49

Transformace společnosti prostřednictvím minisystémů sestávajících z transformačně naladěných lidí

RE: Deviace pro ziskuchtivé proškrtávače rádoby blahobytné

MoUdrostrak 90.?.?.?

I v Antice prodávali svobodní oVčané sami sebe a své rodiny "dobrovolně" do otroctví...

Proč se iDnes a iHned nedat O_Č_I_P_O_V_A_T, když za to obdržím "chytrý mobil", práci se služebním autem, notebúúúúkem?!

Pravicuji, pomohu toonnelovat, jumanitárně bombardovat = UHODNOUT + VYHOVĚT = P_Ř_E_Ž_Í_T - od Bílé Hory a příjezdu pradědka ZU Schwarzenberg mezi Pepíky a Mařen/ky to tak platilo, platí a platit bude. 40 let pod Zlým Bolševíííkem je už téměř 25 let pryč (i s Českou námořní plavbou, ČKD, Teslou, nemocnicemi, ČSA a pomalu i tím Budváááárkem, tím Budvááááárkem - tím Zlým NÁRODNÍM podnikem) a dokonáno a dopravicováno již J_E_S_T !

Agentůůůůrami mohou být dovezeni i jiní Shabess/GOJ/im - z Ukrajiny, Moldávie či odjinud!

Proto:

KDO - když ne MY (Pepíci & Mařen/ky) ?!

KDY - když ne iDnes a iHned ?!

"Gto neskaaatschet - neniiit Check - ХОП ХОП ХОП "

[smích]Ať žijííí Hoši z Nagáááána[smích]
[vyplazený jazyk] Radujííí se od rááááána [vyplazený jazyk]

287170

27.03.2013 07:52

Filmová propaganda, Hollywood a CIA

Nejde jen o Argo nebo SCHWINDLER/ův seznam

MoUdrostrak 90.?.?.?

Hollywood, ale i hodní Engličané si vždy ohýbali historii věrolomněji, nežli to činil Dr. Goebbels. I nejproklínanější díla Dr. Goebbelse patří ke špičkovým a strhujícím dílům z pohledu umění. Zatímco englická a emerická výroba se nedokáže vyrovnat ani nejplytším agitkám.

Je to ale hlavně o tom, KOMU je aktivistické "umění" určeno: Po velkém Plyši musela TV NOVA stahovat před zraky Nováků, pravicujících Pepíků a/i neckermannujících Mařen/ek mnoho částí seriálů, které byly natočeny před koncem Studené války - ukazovaly např. Čechy a Slováky jako lidi bez léků, teplé vody, chladniček, soukromých aut, sporáků, bojlerů, praček - žijící za Zlého commun/ismu v jakési neustálé neměnné prvorepublikové bídě nouzových kolonií a východoslovenských romských osad. Hůře, nežli jsme dnes krmeni údajnými "reáliemi" zlé hladomorné Severní Koreje či naprosto negramotného, nekulturního a nevzdělaného Íránu.

Dnes by se již děti Člověka v tísni či pravicujících a zinkajicích pivních Pepíků a/i lídlujících Mařen/ek nad těmi rozpory nepozastavily a nežasly. Děti Člověka v tísni bez pochyb věří, že za Zlého Bolševííííka ulicemi Česko/slovenska 24/7 projížděly obrněné vozy s kulomety, které držely oVčany v šachu, aby svobodně nezinkali a nepravicovali. Ke spánku byli socialističtí oVčané "uklízeni" kropícími vozy atd. atd. atd. Říka to Tel-Aviv a Washington DýCý, tak to musí být přeci/vá pravda.

Lidé, co za Studené války pracovali ve Svoboděnce v Mnichově, vždy vyprávěli, jak musí na lékárenských vahách odvažovat míru lži a reality při ideodiverzním vysílání zinkajícím Pepíkům a neckermannujícím Mařenkám. Bylo to i vlivem německého perfectionismu a denacifikovaných poradců hodné CIA, které převzala pod emerická křídla od Gestapa a po Dr. Goebbelsu.

Děti Člověka v tísni se po Plyši již nedivily barbarským krvelačným Srbům, zlatoučkým perfektní engličtinou v TýVý lkajícím a lhajícím horským KosoWARs, zlým Erebům neustále dokola na veřejnosti bičujícím své manželky, matky, dcery a sestry - a židům, kteří Celý celoučký svět musí neustále zachraňovat, napravovat a 24/7 vyhrávat NobelloFFky...

Sláva Matrixu, sláva dětem Člověka v tísni, sláva zločinně vylhaným П-с-м... Všimněme si, že až na výjimky je nyní ve filmech TABU zobrazovat Číňany a Rusy bez praček, ždímaček, chladniček, léků, valch a dalších výdobytků, které musel vymyslet jen a jen žid - a být za to odměněn nikdy nekončícími NobelloFFkami. Proč by jinak tolik NobeloFFEk i měli, že? Jsou nám Shabes/GOJ/im předurčeni jako naše Vrchnost v K_N_I_Z_E, tak je přece součástí fine scénáře, že jich nejvíce mít musí, nich wahr?!

287214

30.03.2013 09:47

Světový bankovní systém na pokraji smrti

RE: Kdo bedlivě sledoval posledních 20 let - VÍ

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jj, nějak tak - ale v tu chvíli bude mít Vrchnost veškeré "kredity" na své straně - energie, nakládání s odpady, "paštikářsko/stjůdentsko/švýcarskou" veřejnou dopravu, 99,99% prodejní plochy nejen hypermarketů (kde přebývá a úřaduje ten T_R_H, milovaný tržíček), veškeré nemocnice, polikliniky, transfuzní stanice...

Až tento pravicujícně zaslíbený stav nastane - a neregulovaný T_R_H, tržíček - V.Š.E. co drželo 99%, odevzdá do rukou 1% Vrchnosti a Shabes/GOJ/im, nebude už dluhové otroctví prioritou No.1. Pravicující oVčané budou rádi, že dostanou p_ř_i_d_ě_l_e_n_u spací kóji, potravinovou dávku a pracovní ná/stroj, který budou aktivisticky a svědomitě obsluhovat. Vrchnost (seslaná KNIHOU) i Shabes/GOJ/im vždy rozhodnou (již napřímo - bez nutnosti kliček přes tržíček a nekrytou měnu), kudy-tudy do Bavorova...

Uvědomme si, pravicující přátelé, že NA.TO, aby každý pozemšťan klimatisoval, dovolenkoval či si utíral výfukové potrubí toaleťákem zkrátka planeta poskytnutá pravicujícími oVčany Vrchnosti a Shabes/GOJ/im zkrátka N_E_M_Á. Pokus s CCCP byl poslední šancí zjistit, zda jsou si oVčané schopni vládnout a přerozdělovat si V.Š.E. sami. Nebyli - za zlatou kreditku pro Raisse Gorbatschow předali pravicující oVčané celé CCCP (i se satelity a 2/3 rozvojového světa) Predátorům a Shabes/GOJ/im.

Spolu s tím, navalili na Predátory a Shabes/GOJ/im i odpovědnost za sebe a osud lidstva. Proto se Vrchnosti nedivme, že o nás musí tak vyčerpávajícím způsobem pečovat - a horečně přemýšlet, jak http://www.ztohoven.com

287346

31.03.2013 08:34

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

Po zlém katanu Stalinu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Po zlém katanu Stalinu měly zůstat stamiliony mrtvol. Alespoň podle vykladačů "dýmů/krásy". Pokud srovnáme zdecimované původní obyvatelstvo JůYsEj a Eustrélie se zlým, postalinovským Ruskem a neruskými menšinami, vychází nám, že zlý Katan Stalin doslova dýchal a umetal životní prostor a plné integrování pro každé sebemenší zrníčko minorit podobně, jako jsou dnes minority opečovávány ve zlém Íránu či Sýrii.

Zvědavcům to neimponuje, protože každý správný Čech bojuje zuby nehty proti jakémukoliv Multi/Kulti - hlavně proto, aby nemuselo zmizet z Česka patrně nejhorší a nezmatečnější dopravní značení na zeměkouli, zinknutá svíčková - jak na mase - tak na omáčce a hlavně se nemusel učit žádné cizí jazyky - do robotáren mu pracovní instrukce z němčiny, korejštiny, mandarínštiny či mexické španělštiny přeloží přece jeho otrokáři či jejich a jeho vlastní pohůnci.

Naopak, pokud měříme skutečně spravedlivým metrem, tak po Stalinu zbyla nejvyspělejší jaderná, kosmická, zdravotnická a sociální mocnost na světě. Západ byl již jen v akci a iDnes kosmický výzkum se stal de facto doménou již pouze zlého Ruska - Západ to neudýchal - jak nákladově, tak inovativně i z hlediska lidských zdrojů. Dokud zlí Rusové a CCCP nezaváděli komplexní sociální programy, byli v JůYsEj plných "dýmů/krásy" zaměstnanci zamykáni v robotárnách, kde často i uhořeli. Teprve zlý CCCP spustil boj o mysl i těch nejubožejších z nejubožejších a jejich korumpování sociálními programy a benefity.

Přenádherná diva Raissa Gorbatchow za/prodala celé CCCP za několik zlatých kreditek pro sebe a svoji nejbližší smečku - podobně se opičil i Yeltzin a jeho rodina. Dnes již mají oVčané co tolik chtěli - dluhové otroctví, nekrytou měnu, úspory, důchody - nejistotu všude okolo sebe až za hrob[smích] Teď je ještě důležité se rozeštvávat jeden proti druhému národnostně, sociálně a jazykově. Hlavně NÉ žádné SOCIÁLISMY zlé EU - to bychom pak ještě několik let museli být v klidu. A my už chceme války, rozepře a chamtivost 24/7 - aby nám bylo možno co nejsnáze jinými i vlastními Shabes/GOJ/im vládnout[smích]

287376

01.04.2013 18:24

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

RE: Po zlém katanu Stalinu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Stejně zavádějící či demagogický dotaz - srovnatelný s "Kdo byl větší Z_L_O_D_U_C_H: Doc. PhDr. Edvard Beneš či Venca Chemapol-Luzerna Ddr. h. c. mult.

Stalin převzal jednu z nejzaostalejších zemí světa, pozvedl ji a zmodernizoval na světovou velmoc.

Raissa tuto velmoc za několik zlatých kreditek zašantročila a vydala na pospas naší dnešní Vrchnosti a Shabes/GOJ/im. Jakou úlohu hrál v Raissině handlu Mikhail Gorbatchew je věc pro historiky. Podle plodů jejich, poznáte je[smích]

287467

02.04.2013 11:28

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce?

Určitě se nebojí - a Češi o revoluci ani nestojí - milují utahování opasků a sklánění hlavinek

MoUdrostrak 90.?.?.?

Češi nejsou schopni si sami zorganizovat revoluci. Nejen díky tomu, že jsou bojácní. Podobně na tom jsou i Rakušané, kterým také vždy musel revoluci někdo dopravit až před záchodové prkénko, na kterém se ji snažili prosedět a přesedět.

Vzpomeňme jen na 17. listopadu:

1) Massakr NEVINNÝCH stjůdentů
2) MRTVÝ stjůdent Martin Šmíd
3) Plný Václavák dělníků (z dnes již vytoonnelovaného ČKD, stjůdentů, slavných héreček a hercův
4) Slavní hérečky a hercííí 24/7 v Divadlech
5) Slavné hérečky a hercííí 24/7 u venkovanů
.....
a stejně "Ta Revoluce" čekala, až jak to se "venku" - roz. v City, na Brighton Beach a v Maskvěěě si Loutkáři navzájem domluví...
Pepíci a Mařen/ky se zmohli na pidi-trikolóry a nějaké ty rock/ové placky - a to ještě jen ve velkých městech.
Venkované čekali, až jak to (všechno ruskojazyčné jednání v City, Brighton Beach a v Maskvěěě) dopadne.

Naposledy Češi prováděli "svoji" spontánní revoluci za Husitů. Od té doby se Čechům Vrchnost vždy věnovala, aby si dali zajít chuť. I doba předbělohorská byla zejm. separatistickou revoltou šlechty (z velké části tehdy německo-jazyčné) proti Habsburkovi. Proto ani Pražané se na Bílé Hoře přespříliš nenamáhali - a to více pak kupčili s majetky "svých" z/exekuovaných "českých" pánů, jejichž popravě v mnohatisících zvědavě přihlíželi.

Netuším, kolik venkovanů dorazí nyní do Prahy na Václavák. Pravicující Pražané určitě dost dobře nechápou, PROČ by měli jít proti "svým" Kmotrům?! Nikdo zvenčí jim PŘECE proti Kmotrům n_e_p_o_m_ů_ž_e... A sami už dělat revoluce neumí, nechtějí a ani o to nestojí.

I ty slavné Hérečky a hercííí nebudou podporovat nějakou lůzu, která stejně o dotacích nerozhoduje - max. se na ně tak v daních a berních skládá. Lepší je zamoderovat kmotrovský a sponsorský candrbál...umění není přece pro lidi, ale pro S_P_O_N_S_O_R_Y

287502

02.04.2013 13:35

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce?

RE: Současný stav je nejlepší ze všech možných; kdo demonstruje, nesouhlasí s tímto dogmatem

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kdyby jen se zlými slovansky širokolícími Slováky.

Soudruh Hitler spolupracoval také vášnivě s Charváty, Slovinci, Bulhary, Ukrajinci...

Z části Poláků soudruh Hitler i vy®áběl VolksDeutschen podobně, jako jsou iDnes a iHned z moU®rookých a ši®okolících ®usů vy®áběni v US®aeli židé®®®

287514

Vážená Jarmilo, s tím co píšete, se víceméně dá souhlasit. Alespoň v úrovni hypochondrie a oVčanství.
ALE, pokud je někdo nemocný, tak mu pomohou skutečně jen a jen léky. Navíc, léčení bylinkami je dost sporné. Jak chcete u nich mj. dosáhnout akurátnosti potřebné dávky?! Buď účinné látky bude málo anebo naopak vyvolá nežádoucí účinky.

Bylinkářství je pěkně nebezpečná čarlatánská disciplína - ještě horší, nežli volně prodejná z/medializovaná léčiva!!!
U mnoha léků Vám paralelně provádí Váš lékař testy, aby zaručil, že Vám jimi nezpůsobí více škody, nežli užitku. To Vám žádný i sebezkušenější bylinkář nezajistí. Navíc - iDnes je zaváděna cílená léčba, která je jiná pro Černochy, Asiaty nežli pro bělochy.
Domnívám se proto, že jste dobře míněnými radami vstoupila na velice, velice, ale velice tenký led! Jak byste potom vysvětlila, že na zlé Kubě mají daleko delší věk dožití, nežli na hodném Haity, kde je plno "dýmů/krásy"?!

Na hodném Haiti se bylinkaří, čarlatánní, vůdaří, až to hezké není. Zatímco na zlé Kubě je důsledně poskytována nejlepší zdravotní péče - srovnatelná s tou, kterou měli k disposici i dříve zinkající a pravicující Pepíci či lídlující Mařen/ky, nežli začali hrdinně a undergoundově naslouchat Kocábu...a u SVOBODNÝCH voleb požadovat co nejrychlejší privatisaci zdraví a pharmacie...s pravicujícím popěvkem Pouček Prof. Big Toonnela (či Hayek, Friedricha VON) na rtech[smích]

287519

03.04.2013 09:19

Výzkumníci zjistili, že 25 zemí používá německý spyware pro krádeže dat

RE: Jak prosté...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Přesně tak[pláč] Zvědavci nadšeně a po komsomolsku pomáhali bořit Zlý Stát (ať už sociální či více méně pravicující). A neuvědomili si, že jen silný stát dokáže ve stádu udržet Ordnung, Disziplin und Sauberkeit a držet Predátory/Vrchnost a Shabes/GOJ/im na uzdě.

Nyní je ze zbylých fragmentů Zlého Státu jen a jen trhací kalendář - ztrouchnivělé dálnice a silnice, zbídačení invalidé, minority a města plná narkomanů, nezaměstnaných, heren, kasin, zastaváren a exekutorských velkovýroben.

Že si z toho, co by měl dozorovat stát (a jinak by bylo illegální) udělá dobrý soukromý business část Predátorů/Vrchnosti a Shabes/GOJ/im, je pak nasnadě.

Vůbec nejde o to, aby SW hlídal individua, co zinkají klíčema nebo pískají na vlajku EU. Jde o šmírování potencionálních dobrých nápadů, patentů, start-upů a nabourávání se do nich. Jedeme po "informační dálnici" a dobrá včasná navigace je k nezaplacení[smích]

287557

Vážená Jarmilo, když se (kvůli páru zlatých kreditek pro Raissu Gorbatchew) rozpadl Zlý CCCP, rozpadla se na většině jeho území i komplexní lékařská péče. Lidé, pod praporem Svoboděnky, se vrhli a museli utéct právě k bylinkářství, šamanství a léčitelství. Jak to vypadá po téměř čtvrtstoletí od toho okamžiku, je nasnadě:
1) Moderní medUcína je jen pro bohaté a nejbližší Shabes/GOJ/im
2) Vrací se TBC a další dávno eradikované nemoci
3) Potkáte lidi předdůchodového věku, ohnuté až k do 90 stupňů - nejen díky "zdravé přírodní výživě"

Můžeme 1.000x láteřit na "mast/ičkáře", pharmaceuty a up-to-date medUcínu. ALE - co by za ní jiní, kteří byli od ní a lékáren sociálně segregováni dali!!!

Každému, kdo "tápe", vřele doporučuju - sedněte na letadlo, vlak, auto - a zajeďte se podívat pár set km Východně a uvidíte, co ve srovnatelných zeměpisných šířkách přináší pravicující rozklad Zlého sociálního státu - po kterém tu stále Zvědavci volají[pláč]

Zacestujte si do Rovníkové a Subsaharské Afriky, ochutnejte "Lidé a Zemi - bez Zlého státu"... Pak velice, velice, ale velice rádi poběžíte od trávy, šamanů, zaříkávání a virgulí zpět do Zlých čekáren, upířího veřejného zdravotního pojištění a k bílým plášťům...

287583

04.04.2013 05:19

Výzkumníci zjistili, že 25 zemí používá německý spyware pro krádeže dat

RE: Jak prosté...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Janko, "Tušení souvislostí" aneb Theorie her... Ne náhodou se Vrchnost i Shabes/GOJ/im vydali v předstihu tímto směrem a přitom převrhli definitivně "milý Vatikán", snaží se eradikovat Islám a zvysoka kašlou i na další kulty a -ismy.

Brzy lidstvo prolétne Černou dírou jako Velkým Finále své existence. Těžko říct, zda zafunguje Vámi v těch nejlepších úmyslech vzývané "nasycení a nalezení".

Vrchnost i Shabes/GOJ/im si uvědomují, že pouhé čekání (či meditování resp. slovanistické a orientální "lelkování" a odevzdanost) v sepětí se stády oVčanů a konsumentů jim nic nepřinese - a proto jsou v Akci a hrají hry na globálním levelu, které jim přinášejí moc směřovat poznání "kýženým směrem".

Vrchnost i Shabes/GOJ/im si vybrali "Knihu" a díky tištění nekrytých směnek se pokusili ujařmit pravicující, konsumující a z/egoisující oVčany. Právě v těchto dnech prožíváme bitvu mezi Vrchnostenskou "Prozřetelností" a BRICSovským "Pozemšťanstvím".

Těžko soudit, K_D_O ovládl "křemík" - zda chřadnoucí a minimalizující Pax Emerikána a/nebo Zlí orientální BRICS... Současná "Bitva" je rovněž vedena mezi Teuntonskou Agressivitou a Orientálním Šachismem, mezi řinčením zbraněmi a strategickým diplomatismem.

Zinkající a lídlující oVčané (zejm. Mařen/ky) to mohou chápat i obráceně: mezi bezbřehým liberalismem a tuhým patriarchismem - aneb - souložit s nadřízeným v boji o karieru a mzdu - či se mu klanět a tleskat?! Každá Mařen/ka si vybere po svém - příklonem k tleskání (namísto prostituování) ale nezíská Mařen/ka nad bossem (ani dočasnou) dominanci.

A tím jsme i u odpovědi, P_R_O_Č Hodný Západ chce šmírovat, zatímco Zlý Orient nemusí a o šmírování nestojí. Odpověď je snadná: Ve společnosti a organisaci společnosti, kde jsou dodržována explicitně pravidla už od Hlavy, je každé "vybočení" zřetelné i bez šmírování. Zatímco společnost řízená, vedená a podváděná podle Theorie her a Globálního Casina, se bez hlídání jak Shabes/GOJ/im, tak pravicujících oVčanů, neobejde [smích]

287614

Naprosto jsem nepochopil, co chtel Fohat resit. Proto jsem na neho nereagoval. Postit se a prezit, prece nic nedokazuje /krome kvality geneticke vybavy a predchozi spickove socialni a zdravotni pece a vyzivovani se/. Zkuste dat se postit nekoho, kdo je podvyziveny, ma zanedbany zdravotni stav, vaznou nemoc apod!!!

Lide, postizeni rakovinou, prezivaji diky Breussovym stavam, v 99% pripadu vlastni post - presto nema tahle metoda jasne universalni ucinnost. A oni posleze na rakovinu ve velkem poctu stejne zemrou.

Jarmila tady temer plasila, ze nejlepsim zpusobem je uprk ke korinkum a bylinkam. Dokazoval jsem ji tedy i vyzyval ozkouset zivot tech, kterym jine metody (oproti nam) diky zivotu v asocialnich a vysoce pravicujicich spolecnostech, nezbyvaji. A na to reagoval Fohat prezivsim Wernerem[pláč] [oči v sloup] [zmaten]

MoU

287627

06.04.2013 14:37

Operace se zdařila, evropský pacient zemřel

Vecne pravicujici Sichtarova

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nejprve se holedbávávaIa neviditelnou Prackou trhu.
Ted hystericky jeci, kdyz se blizi Velke finale
Kypr 100% dovazi i vyvazi - zahr. obchod dal funguje a i musí fungovat jinak by se Kypr rozlozil.
Skončily jen spekulace, ktere Kypr nicily stejne jako kdysi pravicUjicne ohrozovaly Island.
Divim se panu Editoru, ze tak neseriozní protunelarske apologetce a megere poskytl na Zvedavci org prostor. [zmaten] [oči v sloup] [bliji]

287729

06.04.2013 19:26

Operace se zdařila, evropský pacient zemřel

RE: Vecne pravicujici Sichtarova

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Oracle, měl byste méně věřit megerám typu moUdré komsomolky Šichrařové či pobývat mezi pravicujícími individuy, co bojují "včerejší války" např. na Pro investory apod. - pokud chcete mít opravdový "success" v investování.

"Zahraniční převody nebo platby kyperskou kreditní kartou v zahraničí mají být možné jen do částky 5000 eur (zhruba 129 000 korun). Na zahraniční cesty si budou Kypřané moct vzít v hotovosti nanejvýš 3000 eur.

Návrh prý dále počítá s tím, že nebude možné předčasně vybrat peníze z termínovaných vkladů. Dovozci nebudou smět posílat peníze do zahraničí, pokud neprokážou, že platí za importované zboží."


Co Vám na tom připadá devastujícího pro běžného ne/pravicujícího a nespekulujícího kyperského soudruha oVčana, business, import apod?!

Hltáte tady nekriticky Šichtařovou a další rozbíječe - jak nejprve prosperujícího sociálního státu, tak i vysoce světově konkurenční EU. A přitom stejně Vrchnost, Loutkáči či jejich lokální Shabes/GOJ/im vedou stádo zpátky do výchozího bodu podle vzoru vysoce regulujícího, zdaňujícího a přerozdělujícího Německa, Skandinávie, Kanady atd.

Ostrouhají jen pravicující individua okresních formátů. Ovčané obdrží zaslouženě a náležitě zvednutý žlab výměnou za skoncování s nesmyslnými Poučkami Prof. Big Toonnela či Hayek, Friedricha VON.

Vrchnost a Shabes/GOJ/im jen přiblížila pravicujícím oVčanům jejich nenechavé ručičky k žhnoucím kamnům světa Trhu bez přívlastku podobně, jako to dělají matky malým naivním dětem. Za Emerickým Drým se zatahuje nadobro opona jak i Čína či Rusko rychle a úspěšně nasazují sociální model státu.

Znovu se ujistěte, co pravicující megeře Šichtařové zobete z moUdré pravicující komsomolské ruky...

287752

06.04.2013 21:33

Operace se zdařila, evropský pacient zemřel

RE: Vecne pravicujici Sichtarova

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Oracle, velice si vážím Vaší upřímné otázky.
A obětuji Vám proto poslední volný příspěvek pro tento měsíc - nesmím si již několik měsíců kupovat od pana Editora neomezený přístup - pan Editor o mé finanční příspěvky pro Zvědavec ORG nestojí. Ale 96% příspěvků nad limit mi stejně laskavě on či jeho censoři pouští, za což mu a jim budiž veřejně poděkováno[smích]

PROČ by (vůbec) měl někdo žít z lichvy z uspořených peněz?! Pojďme na začátek k Ronnie Reaganovi. Ronnie prudce snížil daně bohatým řka, že budou místo placení daní INVESTOVAT a ZVELEBOVAT svět okolo sebe. Jak to ALE pravicujícně dopadlo?! Bohatí začali místo investování SPOŘIT a úspory svěřovat bezmyšlenkovitě Madoffům, Yuppies a dalším finančním nedoukům a čarlatámům.

Proto je Post-Reaganovský a Post-Madoffský svět tam, kde je!!! Protože investoři nezvládali svá práva a delegovali je podvodníčkům, zlodějům a pravicujícím obdobám Šichtařové.

Dříve bylo jednoduché motivovat majetné, aby se točila kola ekonomiky: co nedali na přímé investice nebo mzdy pro své zaměstnance, slupli jim daně. Kolik nyní muselo naivních lidiček Vašeho ražení se v bankrotujících JůYsEj znovu po sedmdesátce ZNOVU zaměstnat, protože jim Yuppies, Maddofové či pokrevní bratři a sestry pravicující Šichtařové rozfofrovali na důchod nastřádané dolárky?! Kolik se jich muselo se svými dětmi a vnuky sestěhovat pod jednu jedinou střechu, aby v důchodu přežili?!

Nadáváte zde na Zlý stát. Přitom na Kypru žijí desítky tisíc(!) Britů, z nichž 95% dostává Zlý státní důchod z Británie!!! Pokud by pravicovali a svěřili místo toho výdělky Šichtařové a fondům, skončili by jako jejich emeričtí vrstevníci.

Vrchnost a její Shabes/GOJ/im se mi nakonec začínají i líbit, jak přehazují výhybku od Emerikán Drýmu k sociálnímu státu, skutečné důrazné motivaci pro podnikání, přijímání rizika a roztáčení reálné ekonomiky. Nedělají to proto, že by milovali GOJ/im. Ale tuší, že jinak je a nás (České Kelty®) Zlí slovansky širokolící Rusáci i Zlí rudí komouští Číńané roznesou na kopytech, až jimi horečně budované sociální státy zaberou, jako dnes prosperuje Zlá přerozdělující Skandinávie či Zlé sociální Německo...

287756

07.04.2013 21:49

Operace se zdařila, evropský pacient zemřel

RE: Vecne pravicujici Sichtarova

MoUdrostrak 90.?.?.?

V tom s panem Oracle souhlasím: Emeričané rozpoutají válku, aby v útočných missích bránili západní hodnoty - a během této války zavedou opatření, která je vymaní z dluhové krize u jejich sponsorů - tj. u Zlých rudožlutých komunistických Číňanů.

EU byla natolik úspěšným projektem, že hrozilo že se stane naprosto přirozeným světovým hospodářským leadrem a EUR nejžádanější zúčtovací i reservní měnou. Paradoxně to bylo proto, že EU nemá silné vojenské jednotky, které by kohokoliv vykrádaly a vynucovali si obchodní asymetrie jako tomu činí humanitárními bombardováními US Ermy. Zkrátka EU byla dobrým cílovým či trans-handlovým partnerem jak pro Rusy, Íránce, Číňany, Indy, LatinoEmeričany i pro Emeričany samotné.

Proto EU musí jít (na čas?!) pod vodu, aby Emerika měla volné ruce. Proto EU zastupují takové ohavné šedivé a nesympatické figurky jako je Catherine Margaret Ashton či Herman Van Rompuy, aby to každému na světě došlo - vo co go[smích]

287802

08.04.2013 18:13

Světová finanční pyramida

Lichva, Írán i Bible...

90.?.?.?

První co učinila nová vláda Íránské islámské republiky po revoluci byly tribunály s lichváři. Muze se nám to libit nebo ne, ale stejne to tak jednou dopadne. Ne náhodou islamske bankovnictví prosperuje v realu lepe, nezli zapadni tzv. ,,ekonomie".
Nebezpečí lichvy je popisováno i v Bibli.
Lide nemohou tvrdit, ze 'nevedeli' do ceho jsou zavlekani.

287839

19.04.2013 08:20

V Německu troubí do boje proti Euru

RE: Padne-li Zlé EU, dopadne na EUropu Hodná válka

MoUdrostrak 90.?.?.?

To je mi Vás, pane Dube, velice, velice, ale opravdu velice líto. Když je pro Vás každá sklenice poloprázdná a Váš život tak nesnesitelný. Generace našich předků snily o době, kdy bude mít každý dostatek potravin, čisté vody, tepla, dostupnou lékařskou péči, léky, podporu ve stáří a v době nemoci...

Vy skřípete "zubami" a s tlamou plnou rozlícené pěny plivete na vše okolo sebe. Přitom žijeme v nejdelším období bez válek a skutečných krizí v našem bezprostředním každodenním životním prostoru. Navštěvujeme přátele na druhém konci EUropy či světa a nemusíme kvůli tomu vyplňovat žádné ponížené supliky. Zvládáte nějaký komunikační jazyk a máte přátele mimo českou kotlinu?!

Je jasné (alespoň pro mne), že je VŽDY něco za něco. Nevím, zda jste primitiv a máte alespoň minimální rozhled anebo ne - a proto Vám doporučím minimum z četby:

Erich Kästner, Malý pohraniční styk (Der kleine Grenzverkehr, 1938), úsměvný román o neúspěšném německém mladíkovi prožívajícím bez jediného šilinku salcburský festival. V němčině více např.: http://de.wikipedia.org/wiki/Der_kleine_Grenzverke...

Mika Waltari, Cesta do Istanbulu (Lähdin Istanbuliin/Totta ja tarua Euroopasta, 1947), úsměvný popis EUropy a strázní po po WWII, na kterou padá Železná opona a přes jejíž státy se slavný spisovatel vydává cestou do Istanbulu. Něco v češtinu o knize: http://neviditelnypes.lidovky.cz/p_kultura.asp?c=A...

Oběcně platí, že "Kdo prožil pár měsíců v Jižní Emerice - a má svědomí, není schopen již volit pravici."

si dovolím doplnit:

"Kdo četl výše uvedené a přesto humorně napsané) knihy, není schopen plivat na EU jen tak!!!"

Takže je to o míře životních zkušeností či obecném rozhledu. Pokud se Vám ho, pane Dube, nedostává, tak my dva budeme těžko diskutovat.

Já nepotřebuji vzhlížet k nějakému "ideálu", ani "vůdci", či "mesiáši". Vystačím si sám sobě a postačí mi "můj vnitřní kompas", který se neustále mění podle toho, jak dostává podněty od nejlepším směru pro můj život a život mých nejbližších a bezprostředního okolí, na kterém mi záleží. Azimut Azimut (z A_R_A_B_S_K_É_H_O السمت (AS-SAMT), znamenající “S_M_Ě_R”) je orientovaný úhel, který svírá určitý směr (pochodová osa, směr k pozorovanému objektu, směr pohybu …).

Nestojím o to, aby mi AZIMUT kdokoliv násilím anebo demagogicky podsouval. Ale i nejprimitivnější pes ví, že pod sebe se nekálí.

Je jasné, že si my dva nikdy neporozumíme. Váš život bude prožitým utrpením, zatímco já si z mého života (v rámci možností a okolností) byl, jsem a budu schopen užít chvíle, které mi jednou ve vetchém stáří doufám přinesou uspokojení a sebenaplnění. Je to dáno výchovou, prožitky v dětství, přístupem k právě kvalitní četbě a dalšími vlivy. Opravdu mi to mrzí[pláč]

288392

20.04.2013 08:03

V Německu troubí do boje proti Euru

RE: Padne-li Zlé EU, dopadne na EUropu Hodná válka

MoUdrostrak 90.?.?.?

>[velký smích]
>člověče vy jste neskutečnej.
>takže nejen, že na faktické argumenty nikdy neuvedete žádný
>protiargument - protože žádný nemáte. a omíláte dokola
>stále jen svoji vírou svatou, jako správný politruk.
Naopak, argumenty i svá východiska Vám předkládám neustále. Bohužel, z Vaší strany proudí jen nadávky a urážky.

>nejen, že odvádíte od tématu pozornost nějakými svými
>bláboly, kde všude jste byl a kolik šalamounových hoven jste
>sežral, přestože vaše "argumenty" svědčí o pravém opaku.
Zato Vaše argumenty svědčí o sečtělosti, zcestovalosti a schopnosti empatie - tam hledejte důvody Vašeho neúspěchu a problémů v životě!

>nejen, že když vám dojdou argumenty, tak se typicky, dle
>příruček, uchylujete k osobnímu napadání a snažíte se
>vyfabulovat konstrukci, jejímž účelem je vytvořit u těch
>blbějších dojem, že váš oponent je vlastně dement, který
>nikdy nevytáhl paty z vesnickýho chlívka, a je pologramotnej.
>aniž byste vůbec o svém oponentovi něco tušil (a netušil,
>jak jste ho svým podivným vývodem pobavil, neb na rozdíl od
>vás coby vášnivého turisty po památkách a hospodách jsem
>onen systém poznal zevnitř a není pochyb, o čem eu a celá
>globalizace je).
Poznal? Co jste poznal?! Pokusil jste se o neúspěšnou zteč - a dostal jste padáka a byl jste vypoklonkován?!! Proč jste lezl mezi vlky, když jste nebyl ochotný s nimi výti?! Nelezu, kam nemám! A na co nemám!

>ale vy se tu dokonce drze přiznáváte, že dokud budete mít
>plné koryto, tak je vlastně vše v pořádku, o nic jiného se
>netřeba zajímat, protože nějaké právo, vlast, morálka a
>fakta jsou podružné, jenom já, já, já, jenom já, a
>maximálně můj kabát a plnej bachor - ale totéž předvedli
>třeba již agrárníci před okupací, kteří hlásali, že je
>jim milejší hitler, protože jim tu jejich nakradenou
>tisícovku nesebere.

Aha, tady historický exkurz je na místě (pokud je kurz podávaný jen Vaší lžičkou - pokud je z mé, tak jde jen a jen o "Šalamounovo hovno"...).

Po každé bitvě je spousta mrtvých hrdinů i živých generálů. Je jen na každém, zda chce být použit jako Kanonenfutter či "zinkající stjůdent na Národní..." A každá revoluce požírá své děti a i po každém posvícení, nastává velký s®ačka - kdo je nedouk, tak si to musí prožít, protrpět a poznat na vlastní kůži.

>ale nedivte se, jestli pak někdy dostanete přes hubu nebo
>jestli se zhoupnete na laně. každé rozhodnutí má totiž své
>důsledky a doufám, že jste si toho vědom.

Aha, tak pán Dub by věšel?! A podle jakého fortschrittu se budete ráčit řídit? Už je mi jasné, že Vy nikdy nebude spokojen, protože konsensus je pro Vás sprosté slovo[pláč] A pokaždé Vás Vaše povaha nažene mezi Losery a Kanonenfutter - jak romantické [velký smích] Člověče, jděte dělat "umění", tam můžete každé "nepovedené dílko" vždy přemalo...

Automaticky kráceno

288446

20.04.2013 09:49

V Německu troubí do boje proti Euru

RE: Padne-li Zlé EU, dopadne na EUropu Hodná válka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Oracle, "švýcarský systém" je schopen vnitřně usmířit pár nesnesitelně zakomplexovaných, egoistických a sebestředných údolí. Ale tam jeho "síla" končí. Ani Švýcarsko není "kormidlováno" jeho "švýcarským systémem". Je unášeno EUropou a globalizací, které se i musí volky/nevolky otevírat čím dál rychleji.

Už mi bolí prsty, jak často tady opakuji, že pamatuji doby, kdy každé ráno proudily do Ticina vyhladovělí pendlující Lombarďané si vydělat pár desítek "tvrdých" švýcarských franků. Dnes naopak se Švýcaři tlačí realizovat do Lombardie - nejen pracovně nebo v businessu, ale i infrastrukturně, společensky atd. atd.

Spojení do EU přineslo všem zemím obří pokrok proti všemu souměřitelnému: Švýcarsku, Rusku, USA a nakonec i té Asii, která si v podobě Číny nebo ASEAN bere z EU příklad.

Vzpomínáte Slučování Německa - pamatuji si ještě z dějepisu obraz Bismarcka, jak s BIČEM nad hlavou(!!!!!) nutí rozdrobené státečky, aby se sloučily v jedno Německo. Sám uznáváte, že od tehdy "ZLÉHO Bismarckova sociálního státu" Německo "poskočilo" a dodnes je stále lokomotivou nejen EUropy, ale takřka celého světa - globalizace/neglobalizace.

Projeďte si někdejší státy zlé Jugoslávie nebo zlého CCCP - uvidíte totální rozklad v porovnání s dobou, kdy byly sloučeny do vyššího celku. Pamatujete prudký úpadek zlé ČSFR po rozpadu? Od té doby Polsko pohodlně a bez privatisací a krizí se stalo tahounem nejen Střední EUropy, ale i rovnoprávným a privilegovaným partnerem všech velmocí.

Naiva Dub a další "národovcové" sní o "suverenitě", když se ji ve stejné době musí vzdávat i super blahobytné a velebohaté a ve světě všemi známé Švýcarsko, které dosud profitovalo z faktu, že v něm měli poschovávané lupy všichni gauneři celého světa - včetně 99,99% světových politiků, Vrchnosti i Shabes/GOJ/im. A přesto tu "suverenitu" Švýcarsko neustálo a neustojí. A dobrovolně musí znehodnocovat svůj "tvrdý" spekulacemi unášený frank, aby zachránilo průmysl a export.

Dodnes, téměř 200 let po Bismarckovi, není Němec jako Němec - natož tehdy! Prušák je dodnes naprosto mentalitou i schopnostmi odlišný od Němce z Würtenbergu či Bavoráka. Jinak jí, jinak pracuje, přemýšlí, jinak se obléká... A často Mnochovák, natož Berlíňan není schopen rozumět němčině někoho v kopcích 50km od Mnichova.

A v tom je právě jak tragédie, tak výzva pro EUropu - rozdíly plodí rizika nedorozumění, válek, krizí - ale plodí i výzvy a příležitosti. Jsem rád, že mám okolo sebe lidi, kteří jsou nad dvorek pana Duba v různých národnostních či jazykových mutacích povzneseni. Vděčím osudu, že díky výchově, příbuzenstvu a kariéře jsem se ocital v pospolitosti s naprosto jinými lidmi, nežli pan Dub & Co. Když mám na to čas a prostor, tak se s naprosto stejným přístupem snažím otevírat okna do světa i mým nejbližším!

288452

20.04.2013 14:07

Kanada

Dost síla!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Článek je opravdu síla! Souhlasím s výše uvedeným příspěvkem Hony. Takovou nenávist ke všemu okolo sebe jen tak člověk nevidí a nezažije!!!
Kolik jste dával "tip" ve slavných nyní již bankrotujících JůYsEj, na které "vděčně" vzpomínáte?! Na 10% začínají a 15%-20% je optimum!!! Tak co jste se v Kanadě divil.

Jak je možné, že jedete na několik měsíců do Kanady a nemáte tam otevřený účet bance, když jste takový Weltmann?! Nebo nemáte účet ještě ze slavných JůYsEj? Každá banka v JůYsEj i v Kanadě Vás automaticky při otevření účtu vybaví šeky.

Že je jídlo v JůYsEj i v Kanadě a postupem času i v anglosasské části EUropy hnus, souhlas. Mohou za to ale právě takoví hltači práce jako jste Vy. Je dost divné, že jste se v Kanadě neseznámil za několik měsíců s nikým lokálním, kdo by Vás tam "uvedl" a zpříjemnil Vám pobyt. Běžné je se v JůYsEj i v Kanadě seznámit s několika lidmi během pár dnů pobytu.

Kyselé Gesichty dělají Češi. I v JůYsEj i v Kanadě narazíte na lidi, kteří se DOOPRAVDY zajímají, odkud jste, když vidí novou tvář. Speciálně, když se stravujete kvalitněji a nakupujete pro sebe kvalitní potraviny u Amish, Halal, Kosher atd. Už jsme si tu několikrát typy na kvalitní zdroje potravin i za mořem vyměňovali.

Kecy o "luxusních" autech na horách jsou k popukání. I v té nejchudších zemích na planetě dneska existují hypermakety, luxusní kluby a další místa, kde naleznete lokální honoraci v drahých autech. Která tlačí "narvané nákupní košíky" anebo si připíná drahé sjezdařské či vodní lyže. Co to má co společného s lokální "střední třídou"?!

Ostříhat se "na otočku" dokážete ve zpravicovaném a zbídačeném Česku v každém okresním hypermarketu, kde je Klier, Cut & color a další filiálky "stříhacích" řetězců - počítejte ale s cenou 300+ CZK. Já bych se styděl nedat alespoň 50 CZK "tip", když si se slečnou příjemně popovídám a zrelaxuji se. Jinak je slušností chodit ke svému kadeřníku a ten, který je žádaný má samozřejmě pořadník stejně, jako kvalitní restaurace VŠUDE NA SVĚTĚ má systém reservací, jinak můžete jít do Mekáče.

S Kanadou mám jen neuvěřitelně pozitivní zkušenosti ve všech ohledech. Samozřejmě, dávám přednost EUropskému a zvlášť českému zdravotnictví a dělat si revise každého kroku emerických příp. kanadských lékařů pro jistotu i v Česku, i kdyby mělo jít jen o ordinaci prášků proti bolení hlavy. Ale na lidi ( a jejich vřelost ) v Kanadě dopustit nedám - zvlášť na Frankokanaďany.

Je velice, velice ale opravdu velice divné, že Vás zaměstnavatel pouští s takovou náturou a přístupem k hostitelským krajinám mimo domácí areál. Já bych se bál, že by mne takový můj podřízený zkazil u obchodních partnerů enommée a jen způsobil bolehlav.

288467

21.04.2013 07:04

V Německu troubí do boje proti Euru

RE: Padne-li Zlé EU, dopadne na EUropu Hodná válka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Když Vás to "nebaví", tak mi vyvraťte ARGUMENT po argumentu, které tady snáším.
Vy si naivně (ale v dobré víře) usmyslíte, že "VKLADY znamenají stabilitu" - a přitom v přímém přenosu se hroutí Kypr, který si na ulitých vkladech, stejně jako Švýcarsko, vystavěl a o ně opřel ekonomiku!
Přitom mi nejste schopen vyvrátit - PROČ se EU blahobytem srovnala Švýcarsku v posledních desetiletích?!
Všechno jsou to DůKAZY, že každý stát, který by to zkusil jako Švýcarsko (Švýcarským "SYSTÉMEM") se stane snadnou kořistí jakéhokoliv zahraničního hegemona, který si na něho udělá/dostane zálusk.
Švýcarsko je za posledních cca 150 let od poslední války na území Švýcarska (kecy o "NEUTRALITĚ" si ověřte sám!) jen pokladničkou nejšpinavějších peněz z celého světa. Proto je Švýcarsko vydáno nyní (nejen) Německu na život a na smrt.
Když se rozhoduji o nové investici, nejprve odhrnu veškerý balast a mediální "urban legends" stranou - a jdu na kořen věci. Uvidíte možnosti, které ostatní pro pověstné "Snadněji člověk vidí třísku v oku svého bratra, než břevno v oku svém!" vidět odmítají.
Švýcarsko nikdy skutečnou "suverenitou" ani "neutralitou" nedisponovalo. VŽDY šlo o konsensus velmocí a suverénů, které rozhodovaly o jeho bytí a nebytí a milimetrech možných posunů Švýcarska na světové šachovnici.

Celý svět okolo nás se mění - mění se EUropa, Švýcarsko, Rusko, Čína, Indie, Brazílie i globalizace. Komu je dneska cca 12-15 let, nemá a nebude s tím mít bytostný problém, protože nebude recitovat mantry staré 100-150 let - o Stalinu, Chruščovovi...velká většina z nich zapadla a nepotvrdila se v v praxi a v čase, ač to jeden nebo druhý mohli myslet sebelépe a sebeupřímněji. Dnešní mladí už ani neberou do ruky encyklopedii, ale "googlí" nebo pouužívají Wikipedii a další "tekoucí" zdroje informací.
Jejich mantrou (dokud se ji nepřesytí) je boj o to, aby se neopakovala Holocaust a proto musí mít Vrchnost a Shabes/GOJ/im a jakékoliv jejich sebepochybnější činy za "TABU" při jakémkoliv svém rozhodování. Na jednu stranu to mají "lehčí", nežli naše a předcházející generace a je jim příkázán "azimut".
Na druhou stranu MY máme (někteří) ještě zbývající střípečky kritického myšlení, které už rozhýkané generace nepoznají. A můžeme s tou synergií úspěšně pracovat pro naše blaho a blaho nejbližších. Nejde ale recitovat mantry, snažit se kopírovat rozhýkance a těšit se na success - vytváření synergie "bolí" a není - pro některá D_O_G_M_A_T_A v nás - jednoduchá!

288526

21.04.2013 11:31

V Německu troubí do boje proti Euru

RE: Padne-li Zlé EU, dopadne na EUropu Hodná válka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Oracle, díky za můj nový pří-domek[smích]))

I za hodné antické demokracie si městské státy v případě krize a vnějšího ohrožení volili Tyrana (obvykle na jeden až dva roky). Byl to osvědčený způsob "krizového řízení" namísto "dýmů/krásy".

Vy tvrdíte, že měním příčinu a následek v případě Švýcarska nebo Kypru. OMYL! Kypr byl sražen na kolena a Švýcarsko je "bržděno", protože poměr vkladů neodpovídá velikosti jejich ekonomik.
V dnešní době virtuálně tištěných/množených a nekrytých dollarů mi povězte o "stabilitě vkladů". Pokud na ně věříte, tak pánbůh s Vámi a Vaší ctěnou rodinou a blízkými! Vše nad 100.000€/cpt může být velice rychle sežehnuto hyperiflací a Kypr byl prvním prubířským kamenem[smích]

I krizový manažer se vždy musí řídit "uměním možného". Všimněte si, že současná šéfka IMF Christine Lagarde byla před pár týdny obviněna a v jejím bytě byla provedena razie, její předchůdce v čele IMF Dominique Strauss-Kahn byl dokonce zatčen za údajné znásilnění.
Považujete ty dva případy ZA NÁHODU?!

Ve skutečnosti "ZA OPONOU" probíhá boj mezi odcházejícími přívrženci Ronnie&Maggie s NeoCons i dalšími frakcemi Vrchnosti a Shabes/GOJ/im. Hraje se i Venezuelská, Severokorejská, Kyperská karta a další a další hry.

Mezitím vlak FIAT Money a nekrytého dollaru míří do zdi. A o strojvůdcovské křeslo se vede boj. Do toho jsou do ulic vysíláni a nebo v případě potřeby z nich vyháněni OCCUPY. Šermuje se (podle potřeby) WikiLeaks, Anonymous, "Piráty" atd. atd.

Jen pan Dub se domnívá, že tato divadélka slouží pro oVčany. OvČANY, kteří již nejsou naprosto pro Vrchnost a Shabes/GOJ/im od stržení zlé Železné opony důležití. Proč by byli oVčané pro Vrchnost a Shabes/GOJ/im důležití, když se o oVčany již nemusí přetahovat se zlými Bolševíííííky a zlým CCCP?!

A teď mi, prosím, ještě vyvraťte, že zlá EU se se hodným Švýcarskem za poslední desetiletí víceméně srovnala a dohnala jeho náskok. A budu spokojen[smích]

288549

22.04.2013 07:25

V Německu troubí do boje proti Euru

RE: Padne-li Zlé EU, dopadne na EUropu Hodná válka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Oracle, samozřejmě, že je oVčané i nyní zvolili! Pokud oVčané volí podle "stranických programů" či mediálních obrazů - a nikoliv podle charakteru navrženého deputáta, je výsledek takový jaký je - ale je to výsledek a (a výsledkem je) deputát D_E_M_O_K_R_A_T_I_C_K_Ý . Aneb naši deputáti jsou obrazem nás samotných.

Upřímně: Kolik času věnujete (ne na Zvědavci či v jiných virtuálních diskusích) v období přes EUROvolbami besedám se svým REÁLNÝM okolím, kde byste otevřeně diskutoval o jednotlivých kandidátech z Vašeho okolí?!

Pokud je Vaší odpověď na tuto otázku žalostná, nedivte se, že je obraz okolo nás takový, jaký je!

Důvody jsou jednoduché: Pokud se člověk aktivně neúčastní reálné politiky resp. reálná každodenní politika není jeho prioritou, tak:
A) se má buďto dobře
B) anebo na politiku nemá gebír a nechce si mezi vlky trhnout ostudu,
C)či na politiku nemá žaludek.

Ale pak se nemůže divit, že se vynořují a jsou prohlasováváni Rumpuy, Barroso, Ashton of Upholland, Karl Mena ZU a další (z Vašeho pohledu) "samozvanci".

My sami dáváme Loutkám Barosso, Ashton of Upholland, Karl Mena ZU, prostor a jejich LotkoVodičům příležitost!

Můžeme na Emeriku nadávat jak chceme, ale alespoň na lokální úrovni rurálních a maloměstských COMMUN/it tam deputáti kopou za své voliče. A PROČ je tomu? Protože oVčan se vyjadřuje otevřeně k jednotlivým kandidátům a nesnesl by, aby jako deputáta nechal bez povšimnutí projít Pepu Vyskočů.

Obraz EuroParlamentu a celé EU, je obraz NÁS samotných. Naší arrogance, nadřazenosti, "rozhýkanosti" mladších generací...

Proto se musí vlády místo nás jako "suverénů" ujmout naše VRCHNOST, a prohlásit, že je nám seslaná KNIHOU a pověřit své Shabes/GOJ/im, aby makali tam, kde my makat nechceme - v každodenní politice.

Zní Vám to směšně a jednoduše - ale tak to skutečně, bohužel, je!

Ovčané zavrhli odbory, protože přece nejsou sami SOCKY[smích]

Ovčané zavrhli Zákoníky práce, regulace, všelidová vlastnictví, družstevnictví - buď z lenosti či pod mediálním našeptáváním Predátorů a Shabes/GOJ/im - a teď se DIVÍ?!

I mezi Predátory a Shabes/GOJ/im je pro bežného pravicujícího oVčana k volbě Větší ZLO a Menší ZLO = viz. Karl Mena ZU versus Miloš Zeman nebo VelkoCyklista Dzurinda versus Doc. JUDr. Róbert Fico CSc.

NÉ že NENÍ!!! A tahle je seshora dolů až na lokální úroveň.

Naivní pravicující oVčan se domnívá, že když zboří EU, tak zboří ZLO! Ale není tomu tak. Pokud pravicující oVčané zboří Zlé EU, stanou se pravicující oVčané ještě rychleji otroky svých čínských, vietnamských, thajských a dalších asijských "domácích", "zaměstnavatelů", "starostů" - protože oni "Nová Vrchnost" budou sdruženi v ASEAN, či postsovětské EuroAsii či BRICS.

Jen otročící pravicující bílí oVčané budou hrdi, že shodili okovy Zlé EU!

288634

22.04.2013 16:13

V Německu troubí do boje proti Euru

RE: Padne-li Zlé EU, dopadne na EUropu Hodná válka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pane Oracle, Vy mi neustále máváte EU před očima a pošklebujete se: Tvůj miláček, Tvůj miláček, Tvůj miláček...

Nezlobte se, ale nejde o Spartu v. Slovan[pláč] S padlou EU prohrajeme i my. Proti nám kopou Číňané, ruští Euro-Asijaté, ASEANové, BRICSové...

Kdo z pravicujících Čechů (a možná i Slováků) zažil jako bosse Japonce, Číňana, Taiwance, Kazachstánce, Vietnamce atd. musí následně milovat zlého Němce, zlého Francouze, zlého Itala... Zkazek jsem od Čechů (nejen z poplyšových robotáren) zažil až až. V zahraničí mám jako partnery pro jednání Číňany, Japonky atd.

Pokud nám někdo našeptává: Zboř si EU, tak to skutečně s nikým z nás nemyslí dobře[pláč]

S naší Vrchností i jejími Shabes/GOJ/im jsme spojeni pupeční šňůrou. Skutečně už není doba Železné opony, kdy za nemanifestace v Západním Berlínu byli i pro manuály nové Volkswageny a 3x ročně Kanáry...

Ta doba je nadobro pryč a sociální korupce "pro massy" rovněž. Zazinkali jsme si, zapravicovali - klaněli jsme se Maggie, Ronnie i Hayek, Friedrich VON - tak musíme nyní platit tvrdě na dřevo - vlastní krví a obětmi.

Před branami EU čekají miliardy Číňanů, Indů, Latinoameričanů - a všichni si chtějí pustit klima, napít se nezávadné vody a utřít si p®del toaleťákem - což je pro 99,99% z nás prozatím S_A_M_O_Z_Ř_E_J_M_O_S_T_Í [smích]

288661

23.04.2013 03:19

V Německu troubí do boje proti Euru

RE: Padne-li Zlé EU, dopadne na EUropu Hodná válka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Oracle, "čekají před branami" neznamená, že chtějí "bydlet" uvnitř bran EU. Ale touží po stejné životní úrovni - resp. zavést si model jako má (pro Vás zlá sociální) EU. A pokud vezmete rozum do hrsti, tak musíte uznat, že není na zeměkouli tolik stromů, aby se vyrobilo tolik toaleťáku...

Naše Vrchnost (seslaná nám a určená KNIHOU) a její Shabes/GOJ/im proto různě třesou světem a usilovně (kromě kšeftíků pro sebe) i hledají jak ZTOHOVEN[smích] Proto Erebská Džára, kde někteří "diktátoři" musí být vraždění, zatímco jiní jsou asylováni. Proto styl "brza/plyn", proto pokusy o unifikaci EU+JůYsEj...

Víte sám, že Rusy mám rád a vážím si jich jako nejvíce vzdělané a morálně kompaktní komunity na světě! Na druhou stranu, nečekejte že by EU "řešili" stejní lidumilové jako přišli podpořit boj proti kontrarevoluci v najtýnsyxstyejt. Doba se změnila, všude - i v Rusku - přituhlo. A dnešní ruský businessman je tvrďák. A i v Rusku iDnes velí business - naštěstí ještě, opět a prozatím - a doufám i nadále - business ruský, ale je to business.

Po výprodeji CCCP - za pár zlatých kreditek pro Raisu Gorbatchew - se ruské satelity rozeběhly do náruče "dýmů/krásy". Nyní se lísají opět zpět ke zlým Rusům. A Rusové je přijímají "v náruč" resp. přivolují participovat na ruském boomu a prosperitě - ale dle pravidla - každý za své! Tzn. že Rus už bude vždy sedět v kase a žádné Carte blanche pro "slovanské bratry" emitovat z geostrategických důvodů nikdá již nebude.

288686

24.04.2013 10:57

V Německu troubí do boje proti Euru

RE: Padne-li Zlé EU, dopadne na EUropu Hodná válka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Oracle, oni si nechtějí řešit jen "otěr pozadí", oni chtějí i stejné parfémy, voňaFky, klimačky, radiátory, nekontaminovanou vodu, bezmoskytové životní a pracovní prostředí atd. atd.

A toho všeho doopravdy na zeměkouli pro 7.000.000.000 pozemšťanů není k mání. A určitě ne na úrovni, kterou má dnes k disposici cca jedna desetina "šťastnějšího světa". Když nabádám k cestování, tak to myslím u_p_ř_í_m_n_ě. Neznám nikoho, kdo by ještě po návratu z těch méně šťastnějších 9/10 lidstva pravicoval, pokud není rozeným sociopatem a netrhal v dětství mouchám křidélka.

Jakýkoliv "tržní svět" naakumuluje opět 9/10 bohatství a zdrojů k 1/10 agresivnějších a dobyvačnějších pozemšťanů. A všem bude vládnout 1% Vrchnosti, která bude mít tendenci si z té "sťastnější" 1/10 vytrénovat Shabes/GOJ/im a těch méně šťastných 9/10 si "pohlídat" v šachu drony, jumanitárním bombardováním a pravicujícími Poučkami.

Pan Saška Vondrů a Venca Chemapol-Luzerna to s Pepíky a Mařen/kami mysleli v podstatě dobře, když je VČAS převedli na "vítěznou stranu" 1/10 a učinili z nich Shabes/GOJ/im Vrchnosti, jež je určena a seslána pozemšťanům K_N_I_H_O_U.

Proč to, vážený Oracle, nechcete připustit, že jste blahobytným Shabes/GOJ/em a Vrchnost Vám preferenčně přiděluje "zakázky" a i Vám dovoluje preferenčně mít v držbě PASS do vyspělé a šťastnější - i když aggressivnější a věrolomější a hltavější 1/10 současného světa?!

PROČ?!

288737

24.04.2013 14:46

Jak FBI pěstuje, financuje a vybavuje americké teroristy

RE: Zásadní otázky

90.?.?.?

ArciDemagog Vojta zapomněl na zle muslimy v Saudské Arábii, Ománu, UAE, Malajsii, Kuvajtu, Bahrajnu, Quataru atd. kam se naopak vnucují křesťané a przní tyto země a jejich obyvatele. Klasický demagog Vojta, co taky čekat... MoU

288751

25.04.2013 12:16

Merkel Evropě: „Připravte se na postoupení své suverenity“

Merkel není Bůh!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Merkel není ani "nezávislý politik", ani "vědkyně", ale Loutka a dcera kněze a navíc v hem. DDR byla za Zlého Bolševíííka Merkel ehem. FDJot Sekretärin für Agitation und Propaganda.

Merkel je zkrátka a dobře vybrána na špinavou práci, protože je na ní KomPro, kterým ji lze vydírat, vést a řídit. Je dostatečně odpudivá vizáží, aby mohla někoho zaujmout přirozenou cestou, takže lze využít navíc i její komplexy a ukryté revanše.

Na druhou stranu, Německo nikdy nebylo, není a patrně ani nebude příživníkem, který by parazitoval na jiných státech, jako to je praxí US-GB! Německo je po staletí leadrem kultury, techniky, filosofie, chemie, infrastruktury pro celý svět! Vše, za čím do zpravicovaného a zbídačeného Česka jezdí turisté či obchodníci, je dílem Zlých Němců - Hradčana, Kutná Hora, "Český" Krumlov, Karslbad, MarieBad, sklářství, bižuterie, Škoda, Porsche, Tatra, ČKD, BudWeisser atd. atd. Co nebylo vytvořeno Zlými Němci, bylo z rukou německy hovořících a vystudovaných Židů.

Přesto anebo právě proto, je rozdíl mezi ČR a Německem obrovský, nejen v kvalitě potravin v obchodech a slušnosti v mezilidských vztazích. Mělo by být bytostným přáním každého nepravicujícího a nezinkajícího Čecha a/nebo nelídlující Mařen/ky, aby v zájmu jejich rodin, dětí a budoucnosti potomků, se co nejdříve nejen celá EUropa, ale hlavně Česko, octlo pod plnou prosperitou díky německému vedení a géniu!

Nechápu, jak Češi mohou nad Němci ohrnovat nos! V Německu stačí, aby politik opsal část disertace - a v politice skončí. V Česku takovému politikovi Češi naopak tleskají, jak je "moUdrý" a "jak se vyzná"[pláč]

Česko je anti-EUropským ostrůvkem "svobody" mezi pro-EUropsky nasměrovanými sousedy. Přesto anebo právě proto, se Česko zmítá v krisi a recesi, zatímco i Polsko nebo Slovensko Česko dotahují.

288793

26.04.2013 08:31

Stovky tisíc kachňat jsou v Číně předhazovány hadům nebo vybíjeny

RE: Možná si můžeme položit otázku,proč vůbec požívat tkáně mrtvých tvorů !

90.?.?.?

>...že jde také o živého tvora a tím dochází ke znásilňování a
>zneužívání přírodních principů.

1) Proč nekonzumovat "živé tvory"?! Co máte v botníku - jen obuv ze syntetiky?!

2) A co v šatníku - žádnou bundičku nebo pásek atd. Vy a Vaše rodina?!

3) Kam by potom šlo "maso"?!

4) Existují národy, které 95% existence a přežití mají postaveno pouze na mase, kůži, tuku "živých tvorů" - inuité, eskymáci, laponci atd. atd. - v čem mají "horší karmu", nežli vegetariáni, kteří se popelí a zmírají v bídě Indie?!

5) Často nemohou dívky a ženy ani otěhotnět, dokud odmítají přijímat nevegetariánskou stravu. Známý je příběh cpt. Cooka, kterému zachránil život a zdraví nejmilejší pes a mazlíček jeho posádky.

>...Maso není dobrá a zdravá potravina! [oči v sloup]

Vážně?!

MoU

288864

29.04.2013 08:18

Co znamená evropská integrace pro Srbsko

Obecný rozhled překladatele

90.?.?.?

Proboha, vždyť Ivica Dacic není žena, ale muž! http://cs.wikipedia.org/wiki/Ivica_Da%C4%8Di%C4%87

Jak ho můžete do češtinU překládat jako "premiérku"?!

Co obecný rozhled překladatele? Jak pak má pravicující, zinkající a lídlující oVčan věřit obsahu, když ani nejzákladnější prvky konstrukce nemají správné paramatry? [pláč]

MoU

289021

29.04.2013 09:29

Co znamená evropská integrace pro Srbsko

RE: Kosovo a Slované

MoUdrostrak 90.?.?.?

Causa s násilně odebíranými orgány nebyla náhodná. Šlo o metodu "cukru a biče" na KosoWARs, kteří by naši Vrchnost i Shabes/GOJ/im neposlechli.

Dokud poslouchají, jsou jim kšefty s násilnými či komerčními transplantacemi chudáků, tolerovány - ba jsou i u nich poptávány a jsou k nim ponoukáni.

Jakmile se však chtějí utrhnout ze řetězu, příp. nechtějí UHODNOUT-VYHOVĚT-PŘEŽÍT (např. odeslat kontingent "osvobozovat" Irák, Afghánistán, Libyi - či dát zpravodajské informace) - objeví se jako zázrakem hodná paní Del Ponte, která předtím byla zuřivou SrboBijkou - a začne trousit důkazy o transplantačních "domcích" na albánsko-kosoWARském pomezí.

Ne náhodou pochází hodná paní Del Ponte z Ticina, ne náhodou mají v Ticinu villy a paláce odjakživa WAR-Lordi z KosoWARs, ne náhodou je Ticino po desetiletí jedním ze světových center nelegálních transplatací na "privátních" klinikách - ne náhodou se vždy objeví i hodný pan švýcarský deputát Dick Marty - aby kausy rozfoukával - tu proti transportům CIA, tu proti transplantačním "domkům" na albánsko-kosoWARském pomezí...

Ovčané se pak tetelí blahem, že "dámů/krásy" přece F_U_N_G_U_J_E_!!!

289026

04.05.2013 07:42

Ubohá Itálie…! Stejní lidé, stejná show

To jen Trh - ten Tržíček:-) Vyzinkáno jest!

MoUdrostrak 90.?.?.?

To jen Trh - ten Tržíček[smích] Vyzinkáno jest!

Nerozumím nespokojenosti oVčanů - nejen v Itálii. Vždyť Trilaterálové získali a upevnili svoji moc v rámci a na hřišti "Dýmů/Krásy". Nenaveleli (prozatím) na zinkající oVčany do ulic tanky, nenahnaly je do Anglo-sasského "vynálezu" - Concentration camp.

The Random House Dictionary defines the term "concentration camp" as: "a guarded compound for the detention or imprisonment of aliens, members of ethnic minorities, political opponents, etc.",[citation needed] whilst the American Heritage Dictionary defines it as: "A camp where civilians, enemy aliens, political prisoners, and sometimes prisoners of war are detained and confined, typically under harsh conditions."

Ovčané přece fandí Trhu-tržíčku a jím docíleným "výsledkům", fandí silnějšímu nad slabším, bezohlednějšímu nad bezbranným...

„Osobně nesnáším kapitalismus, který za nejlepšího člověka považuje toho, kdo krade, podvádí a korumpuje,“ míní i frontman Elánu, hitmaker a kapitalista s nejúspěšnějším zastoupením motocyklův v ČR a SR Jožo Ráž s tím, že socialismus byl i s určitými chybami postaven na dobré myšlence. Vychází přece z křesťanských principů.
Zdroj: Jožo Ráž se zbláznil: Mám doma dvě bouchačky a oddělám 45 Číňanů, sebe a svou rodinu!

Když to tak jednoduše vidí uznávaný kapitalista a absolvent filosofické fakulty, P_R_O_Č to tak nevidí pravicující a zinkající pivní Pepík a/nebo lídlující Mařenk/ka, co za Zlého Bolševííííka hrdinně a undergroundově naslouchali Kocábu?! [překvapení] [oči v sloup]

Život vůbec není složitý, jak se nám jeví:
Toužili jsme po a zinkali jsme pro svobodnou J_U_N_G_L_I. Nechtěli jsme být krmemi a zabezpečeni v ZOO, nechtěli jsme být od Predátorů odděleni a chráněni ošetřovateli.

Nyní jsme vypuštěni a smícháni v rámci "dýmů/krásy" a Predátoři velice rychle vytvořili smečky a konzumují oběť po oběti.

Co se divíme?!

Svobo/DA - ta svobo/děnka = vyzinkána JEST[smích]

Vložený obrázek

289147

05.05.2013 10:33

Ubohá Itálie…! Stejní lidé, stejná show

RE: To jen Trh - ten Tržíček:-) Vyzinkáno jest!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Dobrý postřeh!

Jen s tím Řeckem je to trochu jinak: Přes Řecko skutečně se převalilo nemálo "inflačních" a "prožraných" investic. Naše Vrchnost (stanovená nám všem "KNIHOU") a její Shabes/GOJ/im si vybrali právě Řecko jako první Barák na odstřel.

Napumpovali ho půjčkami z ničím nekryté a natištěné měny, Řekové půjčky naivně prožrali a proflákali - a v potřebný okamžik Vrchnost zatáhla za páku a zařadila Revers.

A předvedla celému světu, co ho čeká, když bude dál chtít žít na dluhovém polštáři. Jako collateral efect získala Vrchnost v privatisaci (nejen přes české prostředníky) majetková práva k řeckým přístavům, infrastrukturám, nerostným bohatstvím atd. atd.

Každý, kdo zabrousil do Řecka za posledních 20-25 let musel na vlastní oči a úsudek si spočítat, že si Řekové skutečně žili nad poměry - stejně jako Emeričané, Portugalci, Italové a další PIGS[pláč]

Naše Vrchnost (ustanovená nám "KNIHOU") a její Shabes/GOJ/im zkopírovali tisíckrát známý recept z dobývání kolonií, i "suverénní" Jižní Emeriky = půjčka + vymáhání/collection.

Jen Řekové se dobrovolně stali prvními, kdo návnadu spolkli a bylo jim jako prvním "zaseknuto"

289190

07.05.2013 06:05

Pokrytectví Ban Ki-moona ohledně izraelských útoků na Sýrii

Jak je možné, že to Sýrie dva (!!!) roky ustála

MoUdrostrak 90.?.?.?

Není Vám to nikomu divné?!
Svět je zaplavován biliony ničím nekryté měny. Každá vláda na světě je na výplatní listině ilegální tiskárny nekryté zelené měny (včetně i vlády Burmy/Myanmaru, Sůdánu, Somálska, Jemenu atd. atd.).
Jen zlá Sýrie a zlý Assad nezinká, nezinká, nezínká a nezinká...
Co z toho kdo v Rusku, v Číně, v Íránu i v Sýrii má, že nechce pravicovat, toonnelovat, jumanitárně bombardovat?!
Čím to je?!
Jaké to proboha (mamonu) vyznávají hodnoty - v rozporu s Poučkami Prof. Big Toonnela, že „prachy nesmrdí...?! [bliji]

289235

07.05.2013 08:01

Pokrytectví Ban Ki-moona ohledně izraelských útoků na Sýrii

RE: Jak je možné, že to Sýrie dva (!!!) roky ustála

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ajajaj - potrefená husa!
Kdepak je pravicující pan „Vopice"?
Zinká v Lídlu za analogy z Polska pro české Pepíky a Mařenky?

289240

08.05.2013 19:12

EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny

Řešení je prosté!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Řešení je prosté: zničit stát, co nejméně regulací, inspekcí a kontrol.
Inspektory nahnat na pracáky a do chřtánův soukromých exekutorů.
V.Š.E. se pak postará skvělý TRH s Tržíčkem a Neviditelnou Pračkou.
Učil to ve slavných Poučkách Prof. Big Toonnel a to je pro mne Bůh!!!

289362

09.05.2013 09:05

EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny

RE: Řešení je prosté!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Tož, to mi terazky povedzte, vážený pán Oracle, čo je to také oné "konfederácia"?

Jak chcete "kondefederovat" země, které samy o sobě dnes propadnou sítem oproti dřívějším koloniím - např. Malajsii, Vietnamu, Brazílii atd., které se ale samy také dobrovolně velice, velice,ale velice rády nyní tlačí do obdob "zlých" EU = ASEAN, MERCOSUR, CELAC etc. - včetně zde nížeji opěvované EuroAsijské unie.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thum...

Pozritě sa dobre, pánko Oracle:

http://technology-corner.com/wp-content/uploads/20...

Argentince určitě nebudete považovat za nástroj naší Vrchosti (určené nám KNIHOU) a jejich Shabes/GOJ/im. A přesto i jejich pasy jsou už dnes pasy Mercosuru.

A Vy zde se snažíte prosadit nějakou rozvolněnou "Konfederáciu", ígen?!

Svět se prostě Z_M_Ě_N_I_L - a my se měníme s ním - volky/nevolky. Nemyslete si, že Vám nerozumím. Ale na nacionalistické vášně a romantické představy "spolupráce" mezi různými entitami, už je pozdě. Jsme v zajetí aliancí, ať chceme, čin nechceme...

289399

17.05.2013 09:17

Pozor na brýle Google

My a техникa

MoUdrostrak 90.?.?.?

Proč bychom se měli bát "posunu"?

Pamatuji si ještě ve svém okolí stařečky a stařenky, kteří se báli držet sluchátko běžného telefonu. Emeričany, kteří zamykali mobil doma, když šli do práce a měli mobil "jen na parádu" ve volném čase... Zinkající a pravicující Pepíky a lídlující Mařen/ky, kteří tvrdili, že "...si mobil nikdy, nikdy a úplně nikdy nepořídí..."

Pamatuji si, když Prof. Big Toonnel i Ing. Zeman považovali internet za "zbytečnou věc". Btw. B. Hussein Obama je první "informatický emerický president".

Obecně není důležitý Strach před těchnikou, ale před Zneužitím těchniky. Dnes máme ve zbídačeném a zpravicovaném Česku geograficky "nesrozumitelné značky", ale zato máme už propojené "šmírácké" DB = tzv. Centrální registry. Kdo má "kámoša" u operátorů GSM, zjistí, kam mu volá přítelkyně přítel - a kde se ve skutečnosti pohybuje, když "...cvičí..." či "...je na pánské či dámské jízdě...".

Postupně se rozvolňuje ochrana osobních údajů. Každý si na pár kliknutí zjistí, kdo je můj soused v katastru nemovitostí. Atd. atd.

Proto alarmismus před "těchnikou" nestojí za povšimnutí. Ale už by paralelně měli vznikat skutečně drsné sankce za zneužití. Pokud těchnika povede jen k prosperitě a gulášovému socialismu či komunismu, ČEHO se bát? Že nebudu nasluchat hrdinně a undergoundově Kocábu? Či budu komsomolsky či mladokonservativecky kopulovat, namísto trávení času před porno?!

Vždyť i při tom všem bude čas, odložit Google brýle doma či v autě. Vypnout chytrý mobil a zalézt s přáteli do sklípku či do sauny. Google brýle budou nejužitečnější jen na nudistické pláži a úpravě hlasovacích lístků při volbách. Tam skutečně odhalí věci nevídané[smích]

289872

17.05.2013 14:50

Pozor na brýle Google

RE: My a техникa

90.?.?.?

máte stoprocentní pravdu na druhou stranu kdy v životě každý vynález měl svoje stinne stránky vzpomeňte si například na střelné zbraně automobily léky a tak dál a tak dál vedle eu jsme třeba konkrétně před střelnými zbraněmi chránění přísnou legislativo úmyslně ZROVNA tento příspěvek diktuji pohodlně vleže a snažím se dokázat že jsem taky moderní[smích]
MoU

289894

20.05.2013 09:36

Ještě jednou k preventivní mastektomii

Žasnu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Žasnu, jak jsou všichni chytří a vědí a jsou hluboce přesvědčeni, že se s rakovinou ve skutečnosti "nebojuje".

1) Myslíte si, že lékaři či pharmaceuti nemají příbuzné či blízké, kteří jsou rakovinou postiženi?! A že by raději blízké obětovali - jen aby drželi s naší Vrchností (určené nám KNIHOU) a se Shabes/GOJ/im - basu?!

2) V přírodě se objevuje nádorové bujení nejen u lidí, ale i u zvířat a rostlin. Zvířata mají "intuici". Na rostliny se zase během hledání "léčby" nebere a nemusí brát tolik ohled. Přesto - anebo právě proto - je tu s námi nádorové bujení kdekoliv a kdykoliv.

3) Často je vyvolané i odezvou organismu na vniknutí cizího předmětu - nemusí mít ani nic společného se životním prostředí. Organismus je imunitně vybuzen, začne těleso zapouzdřovat - a po čase se může rozbujet rozsev bujení i do dalších částí organismu.

4) Jen naiva si může namlouvat, že existuje "universální" důvod a startér bujení pro všechny druhy rakoviny... A že všechny rakoviny jsou stejně nebezpečné, mají stejný klinický obraz, průběh, způsob léčby - a předem jasnou prognózu.

5) Spiknutí za tím, že neumíme rakovinu nade vší pochybnost VŽDY vyléčit, ale může hledat jen skutečný pablb a velice jednoduchý a prostinký informační idiot = datista = svítí/nesvítí = jednička/nula = pravá/levá...[pláč]

290033

22.05.2013 10:13

Absurdita západní politiky

Slepá ulička v historii

MoUdrostrak 90.?.?.?

Už velký erebský básník a někdejší největší spojenec JůYsEj - Saddam Hussein - před svým zavražděním pravil, že Pax Emerikááána bude (pokud lidstvo přežije) považován za "slepou uličku v historii lidstva".

Individualismus, pravicování, jumanitární bombardování druhých od kniplu dromů NIC NEVYŘEŠÍ - a jen napětí vyhrotí.

Zatímco čeští pivní pravicující a zinkající Pepíci a lídlující Mařen/ky, co za Zlého Bolševííííka hrdinně a undergroudově naslouchali Kocábu, se klaní k Tel Avivu a Langley, celý svět nenávidí parazity, co si vynucují V.Š.E. ničím nekrytou, illegálně tištěnou měnou, jumanitárním bombardováním a miSSemi.

Za posledních několik let bylo mnoho okamžiků, kdy byli prsty na spouštích atomovek posledního soudu. Dříve taková napětí provázely úniky do médií a diplomatické tanečky. Dnes, v době Bitvy o Sýrii, je permanentní konfrontace na denním pořádku.

Aniž by to pravicující pivní Pepíci či lídlující Mařen/ky tušili[pláč]

290103

24.05.2013 16:15

Zápas v bahně – USA versus EU

Važený Oracle

MoUdrostrak 90.?.?.?

Sice sem už moc pravidelně (podle přání pana Editora) nepřispívám. Ale Vaší "výzvě" nelze odolati[smích]))

Bankrotující JůYsEj se spojují, PROTOŽE MUSÍ! Zlé Rusko i zlá Čína jsou totiž takovou konkurencí, že už jen pouhé "spojenectví" USA resp. NAFTA + EU, na zlé Rusko a zlou Čínu resp. BRICS a další, nestačí. Vznikne obří supervelmoc. Navíc je u konce s dechem i bílá rasa. Místo souložení a plození dětí, holdují běloši i bělošky pornu, různým druhům vibrátorů, kouřící hlavám a homosexuálním sňatkům...

To je holý fakt. A proto je takový vývoj. Co více si přát?!

Proto musela být Emerika zfašisována a EU zbídačena. A pak oVčanům navrhnuto toto "JEDINÉ VÝCHODISKO"... Přesto anebo právě proto velká většina strategických surovin a zdrojů energie, zůstane mimo tento Superstát - ve zlém Rusku, Číně, Africe, Eustrélii, Jižní Emerice...

Proto ani vytvořením Superstátu nebude naše Vrchnost a její Shabes/GOJ/im automaticky tahat za delší konec provazu. Navíc, co si budeme namlouvat, v přirozené inteligenci začíná žlutá rasa předstihovat bílou. A Emeričané jen Europanům svým primitivismem tento handicap navýší.

Mohli jsme žít v celým světem uctívané, obchodní, kulturní a vzdělanostní výměnou pozitivně prosperující EU. Díky Poučkám Prof. Big Toonnela, mrmláním pana Oracle & Co. jsme srazili EU na kolena a oVčané přijmou Pakt s primitivním a zbankrotovaným JůYsEj jako nutné zlo.

Nic víc - nic méně! Mělo to tak být, ale nemuselo[smích]

290152

25.05.2013 06:54

Zápas v bahně – USA versus EU

RE: Važený Oracle

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Andrew, do EU byli sice oVčané vlákáni. Na druhou stranu EU spolehlivě a mírumilovně dobývala svět. Ještě dnes se před Branami EU tísní někdejší hrdé Srbsko, Turecko, Gruzie atd. atd. atd.
Před vlivem EU se skláněla i sklonila i hrdá a antiamerická Latinská Emerika.
Bohužel, za € najednou chtěli nejen ropné státy zúčtovávat obchodní výměny. A ničím nekrytý $ byl najednou mimo hru. Stejně tak i zbrojaři a další "businessy" obvykle tyjící z válek a násilných dobývání.
Proto jde EU do šuplete i s €, přijde Amero a věčné války a dronové humanitárně-bombardovací argumenty.
Tak je to víc "pravicující" a tak to má být odvěky věkův. A tak to stojí v KNIZE a je hlásáno i Shabes/GOY/im...

290181

25.05.2013 10:04

Zápas v bahně – USA versus EU

RE: Važený Oracle

MoUdrostrak 90.?.?.?

V tom máte pravdu, že bankrotující JůYsEj se nelísá k EU "z dobré vůle", ale jde mu o kejhák. Celá Jižní Emerika se dokázala otočit k JůYsEj zády, koketuje s Čínou i Ruskem, vítá s otevřenou náručí zlého íránského Presidenta...

Věřím, že Vladimir Vladimirovich™ má "poslání" a není "v tom sám". A dotáhne vizi EuroAsie k využití obřího potenciálu mezi EUropou a Asií, zatímco EuroAtlantismus je už za století anglosasského parazitování v podstatě vyžilý.

Ne náhodou obsadila v posledním roce vojska JůYsEj Eustrélii, ne náhodou musela EU zabrat Mali a Libyi a tak tvrdě se hodný Západ rve se zlým Východem o Sýrii.

Rusové i Íránci jsou skvělí hráči v šach. A dokáží neokázalými tahy usmažit hodný Západ a hroutící se JůYsEj ve vlastní šťávě. Ne náhodou nemá Jižní Emerika dilema, na kterou stranu se postavit. Málokdo chce skončit na straně poražených. A tak nám to predikuje, jaké konce to v brzku vezme.

Jediné, čím se musíme zaobírat je, ZDA ve vítězné a vysoceprosperující EuroAsii a'la Vladimir Vladimirovich™ budou mít zrovna pivní zinkající Pepíci a/i lídlující Mařen/ky na měkkém ustláno... Z EUropy se stane periferie. A prosperovat bude moct jen ten, kdo bude mít co nabídnout. Zatím Češi (bez zlých Sudeťáků a německojazyčných židů) dokázali vyprodukovat jen pornoherce, slova "robot", "toonnel" a Voloďu a Vikki Kožených jako vrcholný Meisterstück. A pak samozřejmě ještě Hochy z Nagáááááááána...

Uvidíme, zda a jak bude Čechům EUroAsie Vladimira Vladimiroviche™ po chuti. A ZDA neměli skutečně Češi upřednostnit rektální EuroAtlantický alpinismus, ke kterému Čechy dle zadání trénoval Venca Chemapol-Luzerna Lahváč, či Saška KřivoHub s Prof. Big Toonnelem a jeho pojízdnou kompeny...

Volbou Miloše Zemana se Pepíci a Mařen/ky vyslovili -prozatím- pro EUroAsii.

290188

06.06.2013 06:55

Jak dopadl měsíc bez Sázky na Zvědavce

Bitcoin a rebelství a entita Zvědavce

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor by mohl vyšlápnout správnou cestou, pokud by umožnil platbu v BitCoin

Je to dostatečně undergroundová měna rebelů, aby byla "sexy". Využívá ji i zlý Írán. A prozatím není illegální do ní zadávat platby. Na straně pana Editora je i výhodou, že nikdy nebude znát skutečnou identitu plátce/přispěvatele. A v případě donucení ke collaboraci ze strany naší Vrchosti (stanovené nám v KNIZE), bude mít svědomí čisté.

Dalším plusem BitCoin je fuckt, že i sociálně slabí mohou "těžit" resp. získávat tuto měnu z nevyužitého výkonu své grafické karty. Proto může pan Editor zavést i "chudobinskou" linku pro ty, kteří "chtějí", ale nezbývá jim ve vyzinkaném, zpravicovaném a zbídačeném Česku nic v portmonce.

Ale hlavním důvodem pro BitCoin by byl pocit "rebelství" a přitažlivost pro mladé, kteří rádi experimentují a nasí®ají authority... Pan Editor by mohl BitCoin následně konvertovat na CZK, €, US$ či $CAN atd. v četných směnárnách nebo si i založit směnárnu sobě vlastní.

U FIO vidím jasnou výhodu v příjmech jak v €, tak v CZK. Pozor, pokud si založíte účet v CŘ máte zpoplatněnu každou příchozí platbu z eurozóny (i v Target 2) jedním € (cca 26 CZK)!!! Pokud si ALE FIO účet založíte na Slovensku v pobočce FIO, máte každou příchozí platbu ZDARMA!!! JAK V CZK, tak i v €! Proto stojí za to do Blavy zajet!!! Při větším počtu plateb je to rychle zpět a výhoda do budoucna. Je zde dost discutérů ze Slovenska, tak Vám jistě poradí, jak je výhodné následně využít € pro nákupy, pobyty v EuroZóně - o čemž se pravicujícím českým pivním Pepíkům může jen a jen zdát...

Nechápu ale stále jednu věc: PROČ je Zvědavec Občanským sdružením s českou entitou?! Přitom jede na stojích mimo českou jurisdikci, ale právě na české entitě Zvědavce byly založeny VŠECHNY jeho dosavadní problémy: 6.000.000 i vynucená collaborace se Shabes/GOJ/im ve státní správě!!!

Proč pan Editor "neodkloní" entitu Zvědavce za Oceán či na ptačinci pokálené Nauru, do Ruska atp?! Měl by "klid na práci" a přispěvatelé i sponssoři by také spali klidnějííííí [smích]

290887

06.06.2013 11:33

Jak dopadl měsíc bez Sázky na Zvědavce

RE: Bitcoin a rebelství a entita Zvědavce

MoUdrostrak 90.?.?.?

Souhlas, ale měl jsem na mysli, že ti co zde žehrají na nedostatek prostředků, by zapojením do těžby BitCoinu dávali na jevo sounáležitost s panem Editorem, Zvědavcem a undergroudem.

Pan Editor by si z nich mohl seskupit "těžební družstvo", jako to dělávají velcí bitcoinoví těžaři (btw. Ptfuj družstvům a collec/tivům - musíme pravicovat a být vyděleni ze stáda jako snažší potrvava pro smečky Predátorů, Vrchnosti, Shabes/GOJ/im a exekutorských a justičních mafiíí - jen žádné zlé odbory, profesní organisace atd. atd.).

Domnívám se, že by se akceptací BitCoinu stal Zvědavec více sexy - např. by poplatky v BitCoin mohly být na 40-60% cashe. A každý by cítil že konsumuje "zakázané ovoce" a přitom i smejčí po low-costu v Lídlu...

BitCoin a SLEVA, SLEVA, SLEVA v platbě BitCoinem by ukojila jisté lidské pudy z obou stran [velký smích]

Domnívám se, že by stoupl brzy počet předplatitelů, vylepšila by se četnost opakovaných měsíčních abonentů = a celkový objem by se tak zvýšil.

Navíc by Zvědavec získal reklamu i za hranicemi a sem tam by mu přistál na účtě i obolus ze zlého Íránu, zlého Ruska, zlé Číny - resp. od nepřátel nepřátel [velký smích]

Proč něco nezkusit?! Když tím nelze příliš ztratit a lze jen získat? [velký smích] [mrknutí jedním okem]

290901

06.06.2013 14:05

Jak dopadl měsíc bez Sázky na Zvědavce

RE: Bitcoin a rebelství a entita Zvědavce

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jj, je vidět, že to máte pevně jako Business Case podchycené[smích]

Chtěl jsem se už několikrát do bitcoinu pohroužit (nejen pro využití pro business s Íránem), ale vždycky mi to oddálily naléhavější priority, cesty a nové projekty.

Já se domnívám, že pan Editor je velice dobrý projekťák, když drží tolik let plně funkčního Zvědavce nad vodou. Takže zorganizování a spuštění poolu by pro něho neměl být problém, pokud mu někdo Vašeho rozhledu a zkušeností dodá noty[smích]

Určitě by mu to přineslo širokou publicitu nejen na českém a slovenském undergroundu i mainstreemu. Navíc by pro pana Editora a Zvědavec.org jistě těžili i někteří nasazení Shabes/GOJ/im, aby si udrželi při šmírování krok[smích])) A byli u pramene...

Být na místě pana Editora, mít jeho programátorské zkušenosti na vypořádání následných cash flow a časovou kapacitu, pustil bych se do toho. Už jenom z marketingových důvodů.

Vím, že je velice silně zasažen a ovlivněn egoisujícími Poučkami Prof. Big Toonnela, jenž praví, že jen pravicující individualismus vede k vytouženému cíli - co nejsnadnějšímu roztrhání zinkajícího Pepíka i lídlující Mařen/ky smečkami a collect/ivy Vrchnosti, Shabes/GOJ/im a justiční a exekutorskou mafií.

Ale snad by to jednou mohl s teamovým projectem pan Editor alespoň zkusit. Čím více by mu to sypalo, tím více by mohl nakupovat článků, překladů, grafiky, sexy grafiky... A tím více by přitahoval další (platící či pro pana Editora bitcoiny těžící) Zvědavce. [smích]))

290904

07.06.2013 05:23

Jak dopadl měsíc bez Sázky na Zvědavce

RE: Bitcoin a rebelství a entita Zvědavce

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nevím jak Vy, pane Andrew, ale já při "hledání" novým zpráv v češtinu nepoužívám Google. Nýbrž např. http://inespravy.sk/ A domnívám se, že i naprostá většina nových Zvědavců sem doputovává přes podobné portály.

Pan Kadlec potvrdil, že podporou bitcoinu, by se Zvědavec stal ještě více "sexy" pro další sympatizanty kritického myšlení a undergroundu. Na cestách a necestách mívám největší problém s přístupem na Zvědavec ze čtyř a pětihvězdičkových hotelů. Kupodivu na blacklistech mobilních operátorů naprosté většiny světa Zvědavec není. Pokud si dobře vzpomínám, i pan Editor kdysi připustil, že si evidenci v blacklistech vykoledoval, když zde vystavoval prsatice měsíce či týdne. Přes Tor ale mám většinou vždy Zvědavec přístupný i z nejzabannovanějších hotelů a sítí [mrknutí jedním okem]

Obecně beru v životě každou překážku jako výzvu. Na co být pasažérem, když mohu být driverem a spolutvůrcem? Na osud jateční oVce je vždy času dost [velký smích]

290933

07.06.2013 05:56

Virtuální peníze a virtuální finanční systém

USD a Tuzexy

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ať chceme nebo nechceme, pokud si nacpu kapsy illegálně chrlenou zelenou měnou, KDEKOLIV na světě si za ni pořídím iDnes a iHned neomezené kvantum zbraní, žoldáků, konspiračních bytů a vill i víl, "nezávislých žurnalistů", výpočetních kapacit atd. atd.

V TOM je síla (prozatím) Západu a FIAT money i economy. Důvěra v USD je kryta důvěrou v "OUR" TROOPS. Nikoliv důvěrou v In Good we trust [chechtot]

Za Zlého Bolševíííka se před USD káceli a klaněli i soudruzi a stály fronty v Tuzexech. Stejně tak, jako pár desetiletí zase svět poklekal před Librou šterlingů či o něco dříve benátským dukátem... Když se pokusil zlý Saddám Hussein obchodovat ropu za euro či zlý Khaddáfí za dinár, byli iDnes a iHned smeteni s povrchu země.

Můžeme si tady 1.000x nalhávat, že USD je na konci s tiskem i s dechem. Ale dokud budou žoldáci nafukovat Impérium, do té doby bude s nimi ruku v ruce i illegálně FED tištěná měna.

Ne náhodou se čeští pivní pravicující Pepíci i neckermannující Mařen/ky klaněli Tuzexům, západoněmeckým nezaměstnaným brázdícím KarlsBad či Wenzelsplatz v zánovních Golfech, Passátech či FIATech. Nebylo to o kvalitě Siemensu versus ČKD či Du Pointu versus Spolany či AEG versus MORA.

Bylo to o tom, že každá inovace na hodném Západě našla umístění nejen v obranném či těžkém průmyslu. Ale pomocí FIAT money a úvěrů a kreditních karet i západoněmeckých oVčanů a soudruhů v míře, kterou oVčané Východního Blocku mohli jen a jen závidět.

Už od počátku collonialism platilo, že hroudu zlata od negramota dostanu za hrst jablonecké bižuterie. Čeští zinkající a pravicující Pepíci a/i lídlující Mařen/ky vydali za ojeté Golfy, Passáty, ohmatané Neckermanny a desky s The Plastic People of the Universe nejen zlato ze SBČS a ČNB, ale i statisíce zaměstnaneckých bytů, tisíce továren, km2 polí, lesů, rybníků...

Protože doufali, že obdrží stejný "úvěrový" a mzdový rámec, jako jejich západoněmečtí soudruzi, kterým Golfa a Passáta každé tři roky nového, záviděli. Ale studená válka je dobytím zlé Jugoslávie dobojována. Takže na co přeplácet zinkající chamraď, když za minimum dorazí stejně zítra před brány montoven, dolů a zastaváren?!

290936

08.06.2013 09:36

Jak dopadl měsíc bez Sázky na Zvědavce

RE: Bitcoin a rebelství a entita Zvědavce

90.?.?.?

Reakce:

1) FIO(BTS)EUR = ZDARMA příchozí platby ze zlé EuroZóny v Target 2?

2) Mining pool pro "sociální případy"?

3) Sconto pro BitCoin commun/itu

Donkey, donkey, old and gray,
Open your mouth and gently bray;
Lift your ears and blou your horn,
To wake the world this sleepy morn[smích]))

Hýýýýk, hýýýýk, Thx, MoU

290965

10.06.2013 00:18

Konspirace není žádná teorie – Insider Světové banky

RE: domýšlivost

90.?.?.?

Každé volby, kterých jste se účastnil anebo je ignoroval je Vaším ''podpisem" Společenské smlouvy. Stejně jako akcionář, který aktivně nevykonává svá práva, se nesmí divit, když mu někdo sníží kvalitu a hodnotu majetku...
MoU

291022

10.06.2013 10:49

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: Jako neekonom tam máte malou početní chybku, pane Stworo ... :-)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Duanitta = hluboký respect!!!

Co ještě dodat? Vysoké zdanění a přerozdělení vyštvalo a vyhnalo ze zlé Scandinavie i Německa Predátory a Shabes/GOJ/im. PROTO odpočátku v ČR měl Prof. Big Toonnel, Soudruh Dlouhý & Comp. jasné ZADÁNÍ rozbíjet sociální vazby, profesní organizace, odbory atd. aby - NAOPAK se ČR s dezorientovanými, osamělými zpravicovanými otroky - stalo pro Predátory a Shabes/GOJ/im rájem.

Proto ČR i Scandinávie žije vedle sebe na jednom jediném písečku - a má přitom x-násobné rozdíly v daních i MZDÁCH - a přitom co/existují. Vývoj je ve Scandinávii a montovna v ČR[smích]

Dalším dodatek k Duanittě: Čína má ještě jeden phenomenální extrém: Zisk tam nelze ukrývat a "optimalizovat" do zahraničí. Za korupci a defraudace je tam trest smrti! Proto pokud zahraniční investor má nečekaný zisk, vyveze ho prostřednictvím čínských produktů či čínských služeb. Což opět přispívá ke zdravé kondici zlé rudé šikmooké commun/istické Číny.

Prvopočátek "Emerického snu" byl v úvaze: "Co neinvestuji či nerozdám ve mzdách, tak vysoce zdaním". Ronnie Reagan daně snížil a tím "vyvedl a odklonil" zisky z firem do fondů, kde byly zisky virtualizovány do současného Casina, rozkradeny správci fondů a "emerické firmy" jsou nastojato, naležato skupovány nyní zahraničními investory ze Suverénních fondů Číny, Ruska, Norska atd., protože je emerické fondy nejsou s to vlastnicky spravovat...

Jen v N.C. je v USA - pohádce liberalismu a ne/přerozdělování - nečekaně firem vlastněných Zlým přerozdělujícím a vysocezdaňujícím Švédskem - PROČ tomu není NAOPAK?!

Vložený obrázek

Co NA.TO Mikin, Dana a další exponenti Leho/Žumpy?!

291056

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Káva pro Zvědavce

19

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 23 čtenářů částkou 6 531 korun, což je 19 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zemřela novinářka Tereza Spencerová07.04.20 18:12 Česká republika 0

Trump potvrdil právo USA na těžbu přírodních zdrojů na Měsíci07.04.20 14:18 USA 3

Pokuta 25 tisíc korun za bezdůvodnou jízdu autem během epidemie?07.04.20 13:51 Austrálie 1

Bill Gates: “Bez očkování proti COVID-19 nikdo nesmí za hranice ani sehnat práci”07.04.20 07:56 USA 2

Někdo zaútočil na českou ambasádu v Moskvě. Petříček se zlobí: musíte nás ochránit!06.04.20 17:13 Rusko 5

Ropa ve Venezuele je nyní ve vlastnictví Ruska06.04.20 16:48 Venezuela 0

Na několika místech Velké Británie zapalují lidé vysílače 5G, podezírají je z podpory šíření koronaviru05.04.20 16:15 Británie 8

Staří bardi se probouzejí v zakrátko těžce zkoušené zemi05.04.20 13:02 USA 0

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 8

Výroba ,,nezávadných, hygienických“ roušek05.04.20 07:58 Indie 7

Byl 15. březen 2020...04.04.20 19:59 Česká republika 5

Česká armáda odmítla pomoci českým lidem...04.04.20 12:10 Česká republika 3

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 6

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 2

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 4

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 8

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 3

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Měnové kurzy

USD
24,96 Kč
Euro
27,17 Kč
Libra
30,80 Kč
Kanadský dolar
17,86 Kč
Australský dolar
15,44 Kč
Švýcarský frank
25,71 Kč
100 japonských jenů
22,90 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,99 Kč
100 maď. forintů
7,60 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
33,07 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 325,32 Kč
1 unce stříbra
378,93 Kč
Bitcoin
183 085,41 Kč

Poslední aktualizace: 7.4.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?