Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 35 příspěveků, 4 různá jména: <nic>, JardaM, Kurt, Kurt Cradle.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

11.08.2013 16:03

Radioaktivní voda zdolala bariéru ve Fukušimě – TEPCO

RE: A co podmořské výbuchy?

88.?.?.?

Jestli to nen třeba tím, že tzv. zemětřesení 11.3.2011 nebylo zřejmě zemětřesení, ale podmořský jaderný výbuch. Jak průběh otřesů, tak epicentrum neodpovídá resp. první údaje (před manipulací s nimi) neodpovídají zemětřesení: epicentrum těsně pod mořským dnem, seismické vlny vykazující prudce skok až na nejvyšší amplitudu bez postupného náběhu. V době těsně před výbuchem se nad oblastí epicentra pohybovala loď vybavená zařízením pro vrtání v mořském dně. Motivem mohl být tlak bankovní kabaly na japonskou vládu (podobně jako Breivikův teror v Norsku) ohledně určitých požadavků, kterým se japonská (a norská) vláda snažila vzdorovat.

294258

tohle je bolševický žvást

294248

06.08.2013 14:52

Křičení vlk, vlk, vlk!

Jsem zmatený

88.?.?.?

Měli by upřesnit, která al kejda mění komunikaci a organizuje atentáty. Ta co jí USA dodává zbraně a výcvik nebo ta co bydlí v horách v Afghánistánu a neumí lítast s linkovýma boingama. Doporučuji rozlišit tyto zcela evidentně dvě al kejdy. Jednu nazývat friendly Al kejda a druhou unfriendly al kejda ať se to neplete.

294126

24.07.2013 07:59

České zdravotnictví

RE: Opět tu máme autorovy bláboly

88.?.?.?

Já věřím, že se v našem zdravotnictví plýtvá, ale nemyslím, že by to mělo tu podobu, kterou zmiňuje autor, zejména v otázce nákupu zařízení. Investice každá nemocnice (zejména soukromá) pečlivě zvažuje a pokud není předpoklad, že by se zařízení využívalo intenzivně, tak ho nekoupí, protože by se to nezaplatilo. Pojišťovny platí za výkony. To co by pomohlo by bylo, kdyby pojišťovny posílaly elektronické výpisy pojištěncům, jaké úkony byly na jeho konto vyúčtovány. Tím by se dost zamezilo účtování falešných výkonů.

293809

24.07.2013 07:49

České zdravotnictví

Outsourcing sám o sobě není zlo

88.?.?.?

Outsourcing má smysl tehdy, když šetří náklady. Např. držet si servismany pro nějaké zařízení, kdyby se pokazilo, ať jej mohou ihned opravit a po zbytek času jsou "v pohotovosti", je nesmysl. Stejně tak držet si dodávku, aby s ní jednou za týden někdo něco odvezl je blbost. Zařízení musí být v chodu, jinak je coby investice mrtvola. To, jak outsourcing proběhl v našich nemocnicích je druhá věc. Zbavování se těch činností, kdy jsou vlastní zaměstnanci nebo vlastní investiční zařízení plně vytíženi je blbost, protože pak kromě nákladů platíme i zisk organizaci, která nám to zajišťuje. Umím si představit, jak ředitelé přihrávají spřáteleným nebo "spřáteleným" firmám kšeftíky a to je samozřejmě špatně. Nevím jaká je úroveň kontrolingu (manažerského účetnictví) ve zdravotnických zařízení, ale myslím, že to outsourcování mohlo proběhnout i bez znalosti nákladů na jednotlivé činnosti.

293807

24.07.2013 07:15

Děsivý neexistující terorismus

Snadno napadnutelná logika

88.?.?.?

Závěry tohoto článku je bohužel příliš snadné napadnout. Oponentovi stačí zdůraznit, že tak nízký počet obětí terorismu je právě díky masivním opatřením. Protože jsou účinná, jsou dobrá. Autor by si měl dát poněkud více práce s argumentací a závěry.

293804

05.06.2013 17:40

Velký bratr sleduje a hlásí zpochybňovače očkování

Já se přidám

Kurt Cradle 88.?.?.?

a to tak, aby tomu ten jejich nový softvér rozuměl

All vaccines are a poison and cause of ilnesses not a prevention. Fuck entire pharma industry and fuck your mothers who gave birth to such cock suckers ho produce this shit and let´s penetrate their festering asses with baseball clubs all the way up into their stomachs

290858

20.05.2013 15:19

Zpráva: „Americká vláda placená GMO průmyslem“

GEnocida

88.?.?.?

GMO plodiny jsou podle všeho dalším z genocidních nástrojů na redukci populace, pravděpodobně přes odbočku onkologického průmyslu. Až se to začne masově konzumovat, začnou růst masově onkologická onemocnění, zdravotnicko-farmakologický komplex si na pacientech, kteří po prolití jedy a ozáření stejně chcípnou, namastí kapsu a populační křivka v EU, USA, Japonsku a Austrálii půjde rapidně dolů. Vedle sterilizací, hladomorů a válek další ze svinských plánů bankovní kabaly, jak redukovat lidstvo na jejich 500 miliónů.

290044

20.05.2013 15:07

Obama a Cameron uspořádali summit o syrské válce ve Washingtonu: „Více zbraní pro Al-Káidu“

RE: Ach ano,žijeme ve zvláštní době - kdo si dovolí poukázat na židovské výboje a agresi,je hned antisemita,kdo dokáže p

88.?.?.?

Nevím, jestli jste antisemita, ale komouš jste zcela jednoznačně. A komunismus je stejné svinstvo, jako tento globální bankovní regulovaný monopolní "kapitalismus"

290043

17.05.2013 16:50

Ještě jednou k preventivní mastektomii

RE: Jsem opravdu rad...

88.?.?.?

Až na tu duši. Samozřejmě, když chci s někým žít celý život (kdyby Panbůh dal), tak si nevezmu sošnou trubku, která mi poleze celou dobu na nervy. Na druhou stranu je ale vzájemná fyzická přitažlivost předpokladem úspěšného počátku vztahu i následného harmonického sexuálního života. Takže bych nebyl, pane doktore,co se vzhledu týče, tak kategorický. Teprve poté, co se ujistím, že mně žena přitahuje fyzicky, začnu přemýšlet o její psýše, jestli je to Ona.

289902

17.05.2013 06:46

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

RE: kravina

88.?.?.?

Řečeno slovy sportovního reportéra Karola Poláka, když komentoval výkon německého běžce Manfreda Kokota: "Bodajž byzme my mali viacero takýchto Kokotov"
A vám dávám jedničku s hvězdičkou z prostomyslnosti nebo z přijímání jidášských penízů. Takovéto prohlášení světové celebrity vyvolá v prvé řadě stádní reakci podobně prostomyslných slepiček jakou se svou reakcí jevíte být vy (jste-li muž, můžete si dosadit jiného příslušníka živočišné říše. Třeba mužství zbaveného příslušníka druhu Tur domácí). A ten jediný kdo si bude mastit kapsu bude zdravotnicko-farmakologický komplex. A pochopitelně další statisíce a možná miliony žen poběži na mamograf, přičemž dávka gama záření zasahujícího při vyšetření prsní tkáň sama o sobě zvyšuje riziko vzniku rakoviny. Zkrátka strašení tím či oním smrtícím kmenem chřipky, na niž v Číně zemřelo celých 12 jedinců, už lidi prohlídli, tak přišli s něčím novým, jak naplnit kasičku. A to nemluvím o dosažení dalšího stupínku ve výrobě bezpohlavního, fyzicky i duševně zmrzačeného člověka-otroka-konzumenta.

289863

17.04.2013 23:35

V Německu troubí do boje proti Euru

RE: Klaus bude mít opět pravdu!

88.?.?.?

chodím na tenhle server, protože je tady spousta zajímavých článků, ale kvůli takovým debilním příspěvkům, jako je ten tvůj, se s tím raději nikomu nechlubím, protože se blbě vysvětluje, že tohle není nazi stránka. Hitler byl stejné hovado, jako ti, co ho instalovali do pozice říšského kancléře. A shodou okolností jsou to ti samí, co se domluvili s F D Roosveltem, aby srovnal Německo se zemí - mezinárodní bankéři. Tak vychladni a jdi si psát své slinty někam jinam

288297

18.03.2013 14:10

Chalkidiki: místo, kde se nedaří číslům, ani lidem

A co vlastně Řekové chtějí

88.?.?.?

O tom, že jsou Řekové oběťmi kombinace hrabivý politik-hrabivý oligarcha nemusíme polemizovat. Na druhou stranu, Řecko leží na zlatě, Řecko má pod Egejským mořem ropu (což je pravděpodobně jeden z důvodů, proč je srazili na kolena, aby nakoupili těžební licence za babku). Ale těžit to nechtějí, aby se to nedotklo prostředí. Řekové se chtějí mít tak, jak se měli před krizí, ale obětovat pro to nechtějí nic? Island udělal velké změny, teď se jim to začíná vyplácet, ale životní úroveň tam šla skokem o 40% dolů. Dále: V článku není zmíněna ta tržní cena dolu. Doufám, že se autor nedomnívá že tržní cena je těch 12 miliard Eur hodnoty zásob, protože to bych se smíchy neudržel.

286570

14.02.2013 04:14

Za papežským pučem je peněžní skandál

RE: Možno áno, možno nie...

88.?.?.?

Vatikán se už bohužel dávno nechal vtáhnout do tohoto svinského kolotoče světské moci. Je potřeba rozlišovat nižší duchovenstvo ŘKC u užší vedení církve. Nižší klér slouží Bohu a lidem a je tam spousta čistých lidí, zatímco úzké vedení se podílí na globální moci spolu s D.C. a City of London. A to s sebou nese megalitry zakrvácené špíny. Takže je sice MOŽNÉ, že ti co píšou tyto články "mají společné cíle s těmi co vraždí miliony po celém světě", ale u špiček ŘKC je to víceméně JISTÉ.

284818

Ale houbeles. Kdy vy lidi pochopíte, že normální obyčejný žid není v této hře ničím jiným, než obětí a zaslouží si naši účast, soucit a pomoc. Mezinárodním bankéřům, kteří skrze Hitlera rozpoutali WW2 a holokaust je úplně šumák, kolik židů v koncentrácích zařvalo, ten klacek používají účelově. Stejně se to má se státem Izrael. Vytvořili sionismus, aby přesvědčili židovský národ o nutnosti mít vlastní stát a pak je chudáky, co v to uvěřili nahnali do pasti, kde to zase odskáčou miliony slušných poctivých chudých pracovitých lidí v kibucech pro benefit pár tisícovek zmrdů. Celé to svinstvo není o židech, ale o této bezohledné bezbožné oligarchii, která se veřejně z pragmatických důvodů hlásí k judaismu. To, že starej Rothschield ve Frankfurtu vymyslel ve své zločinecké sociopatické hlavě plán na ovládnutí světa a přibral k tomu postupem času pár dalších lichvářských rodin neznamená, že s tím má židovský národ cokoli společného. To vám nikomu není divné, jak to údajné "židovské spiknutí" neustále vystrkují těsně pod povrch, aby to sice bylo jakože ve skrytu, ale kdokoli dloubne prstíčkem pod ten povrch, tak na to okamžitě narazí a s velkým AHÁÁÁÁ adoptuje do svého myšlení větičku "za vším jsou židí". Je to tak strašně okaté až běda a nido se nepozastavuje a jde dál, jsa ideologicky vybaven základním axiomem. Začněte už, sakra, myslet.

284468

22.01.2013 17:31

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

RE: Máme se za co stydět.

88.?.?.?

To je právě ono. "svinské a zákeřně zbabělé jednání Čechů" je nám německými česky psanými médii nevyváženě předhazováno dokola dokolečka. Naprosto nevyváženě, jako by před tím nic nebylo a historie vzájemných vztahů začala vyhnáním. Vždy, když se blíží výročí svinsky a zákeřně přepadených Lidic, objeví se v tisku nějaká nová zpráva o svinském a zákeřném jednání Čechů před 68 lety. Kdyby neexistovaly snahy o revizi, nikdo z Čechů už by se v tom nevrtal. Jsme malá země a mocnosti na východě i na západě, když se jim to hodilo, s náma vždycky vyjebaly. Může se někdo divit našim obavám? Bernd Posselt se celý jen sádelnatě třepe až bude moci otevřít první soudní kausy. Souhlasím proto s článkem pan Stwory. Ne s vaším příspěvkem, protože se má říkat A i B.

283134

22.01.2013 14:23

Věra Čáslavská píše Karlu Schwarzenbergu

RE: Kdo má pamět

88.?.?.?

Nebuďme tak přísní soudci. Havlova milost, zdá se, mladému Odložilovi moc štěstí nepřinesla. Stáhl se kamsi do ústraní, pracuje, pokud vím manuálně a žije se svým svědomím. Nezávidím mu to, spíše je mi ho líto. Je to možná horší trest než kdyby šel někam sedět.

283118

21.01.2013 20:06

Židé nejsou na vrcholu pyramidy moci

RE: Píseň k danému tématu:

88.?.?.?

Podívejte se na dvojku a pochopíte. Trojku jsem už ani neotevřel. Ten film je taková ta chytrá směska polopravd a pololží, že se v tom už ani prase nevyzná. Současný finanční systém je tam popsán poměrně přesně. No a co, když návrhy řešení, jak z toho ven, jsou neobolševické sračky. Ten film má za úkol zvětšovat polarizaci společnosti a chaos, aby mohli snadněji instalovat svůj NWO

283012

09.01.2013 22:04

Reakce na článek „Klausův hřebík do rakve...“

RE: Grázlové, o tom, že bude amnestie, věděli…

88.?.?.?

jedna ze základních technik propagandy říká: poté, co vytvoříte hlavní obsah zprávy, začněte chrlit spousty detailů, aby se cíle propagandy ve svých diskusích zaměřovali na tyto podrobnosti a ne na podstatu zprávy jako: komu to slouží? je pravděpodobné, aby to byla pravda? s čím by tato záležitost mohla souviset? a samozřejmě základní zásada: sleduj peníze. Takže národ vyrábí obrázky, hádá se co a jak, protože tuneláře přece chytili před vánoci. Přitom součástí textu amnestie je, že se ukončí ty případy, kde k prodlení nedošlo proto, že by podezřelý byl na útěku. DEBILE!

281923

11.12.2012 09:56

Milionář Tompkins, agent Říše v Patagonii

Je potřeba

88.?.?.?

ty barevné zmetky nechat vyhladovět a pochcípat. Jenom žerou, serou a množí se a my pak nemáme dost zdrojů pro naši panskou rasu. Strýčkovi Davidovi udělá radost pohled na každé bílé, žluté, červené, židovské, hnědé či černé děcko s nafouklým břichem nebo chronickým onemocněním (hlavně, že není naše). Takže, vyrábějte přírodní parky, pěstujte biopaliva a stavějte sluneční a větrné elektrárny, vše výhradně na úrodné půdě. Až té chátře všechno zničíme, otrávíme a geneticky modifikujeme a oni budou totálně v prdeli, tak se odstěhujeme do těch přírodních rezervací, kde se budeme oddávat krásným uměním. Jen naše čistá rasa vše přežije ve zdraví.

280384

Nesouhlas s politikou Izraele znamená automaticky, že nesouhlasící je neonacista a antisemita? Nevím sice, jak nesouhlas s politikou nějakého státu determinuje něčí ideologickou orientaci, ale už vůbec nechápu, jak nesouhlas s politikou nějakého státu determinuje něčí rasismus. Takže když se mi nebude líbit co dělá Japonsko, tak jsem automaticky rasista, protože Japonsko je stát plný asiatů tedy ne-bělochů? V pěkně pokrouceném světě to žijeme.

278180

25.10.2012 19:08

Říše a její důsledky

Ano souhlasím

88.?.?.?

jak zpívá Sting: ...nothing comes from violence and nothing ever could. Nejhorší je, že nenávist má tendenci tvořit řetězce: Ty mně, já jemu, on jí..... V nenávisti plodíme další nenávist. Myslím, že Ježíš (a to formálně nejsem věřící a už vůbec ne katolík či protestant, prostě to beru jako slova moudrého muže) dobře pochopil, že jsme napojeni na jeden zdroj energie. Všechny lidské bytosti. A přes tento zdroj jsme spojeni navzájem. Zabitím druhého člověka zabíjíme taky část sebe. Ublížením druhému, ubližujeme v prvé řadě sobě. Myslím, že tohle je v jeho učení především. A je mi jedno co z toho udělaly církevní instituce, které jsou v prvé řadě mocenskými nástroji na ovládání lidí a tedy pokračováním toho, co je popisováno v článku.

277832

25.10.2012 01:58

Americká a britská vláda věděly – na den přesně – o japonském útoku na Pearl Harbor

tak si tady pročítám ty reakce a nestačím se divit

88.?.?.?

Zkusme myslet trochu logicky.
1. Útokem na Pearl Harbor Japonci získali přístup k dodávkám ropy? Na Hawai ropa není a Japs ji ani neobsadili. Hned po útoku se stáhli
2. Kdo měl již po tři sta let největší užitek z jakékoli války? Mezinárodní bankéři, kteří jsou zvyklí vždy financovat všechny strany konfliktu.
3. Ono myslím nemusí být tak složité pochopit, že i na Japonské straně existovaly síly, které tento zájem mezinárodních bankéřů prosazovaly. Takže všechno do sebe zapadne, když připustíme, že japonský útok i americká nečinnost před ním byly koordinovány z jednoho místa.
2.sv. válka, stejně jako ta první byla uměle vyprovokována za zcela jinými účely a vždy po každé z nich byly hned vytvořeny předpoklady pro válku další.
První světová - cíl rozdrobit dominantní státní celek v centrální Evropě (R-U) na malé a slabé státy + zničení carismu. po válce válečné reparace Německu - radikalizace obyvatel ve 20ti letém horizontu + vytvoření ČSR, jediného mnohonárodnostního státu na troskách R-U - zdroj národnostních konfliktů a tedy rozbuška
2. sv. válka cíl: sražení britského impéria na kolena, ukončení kolonialismu a tedy snazší přístup nové velmoci na tyto osvobozené trhy. Hned po válce Vytvoření státu Izrael jako ohniska napětí a rozbuška 3. sv války. A koukněte z okna, co se nám to venku děje.... Ultimátním cílem je vytvoření světové fašistické vlády. Světové války jsou toho nástrojem.

277795

18.10.2012 10:55

Rudý říjen

Komanči nedostali více hlasů

88.?.?.?

dostali tolik hlasů co vždy, jen volební účast byla tak nízká, že je to procentuálně více, protože všichni ostatní dostali mnohem méně. Hlavní parlamentní strany měly všechny ztrátu vyšší než 400.000 hlasů. Osobně nechápu, proč národ neuposlechl výzvy "Nevolte parlamentní strany". Ne že by to něco dlouhodobě řešilo, ale než by se v tom ti noví naučili chodit, tak by se nějaká ta kačka ušetřila.

277399

17.10.2012 14:04

Karibská krize

Velmi přesný popis toho co je více méně v oficiální

88.?.?.?

dokumentaci o Karibské krizi. Jenže. Studená válka byla jen divadlem pro masy, aby se, celí vystrašení, dali lépe ovládat a to zejména v USA, kde otcové zakladatelé dopustili příliš mnoho svobod, protože hybatel vzniku USA lord Rothschield potřeboval rychle (tj. v průběhu cca 100 let) vytvořit ekonomickou velmoc - protiváhu Britského impéria. A skutečná svoboda je jediným faktorem, který uvolní nevídaný lidský potenciál. Obě velmoci na nejvyšší úrovni velmi úzce spolupracovaly (nevím jak za Stalina, ale ten byl 53 odstraněn a Chruščov byl poslušnou loutkou). Takže i Karibská krize byla předem zinscenované loutkové divadélko.

277338

02.10.2012 20:45

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: Vira z pohledu evoluce

88.?.?.?

Nejstarší struktura neuronů, kterou v mozku máme je stará cca 100 miliónů let a máme ji společnou se všemi plazy a vývojově následnými vyššími živočichy. Tato struktura hlídá naše fyzické bezpečí, druhou částí je tak zvaný limbický mozek, který máme společný se všemi savci (starý asi 50 mil. let) a ten je hlídá naši emoční pohodu (bezpečí naší sociální skupiny) Třetí struktura zvaná neokortex je velmi mladá 2,5 mil let a ta způsobuje, že jsme schopni projekce, plánování, vytváření vizí. Pokud první dvě strujtury nejsou v pohodě (neboli pokud jsme fyzicky nebo emočně ohroženi) neokortex není schopen pracovat a my jsme zaměřeni na řešení současného stavu. Např. na fyzické ohrožení reagujeme buď ustrnutím, útěkem nebo útokem (3U) a to v tomto pořadí a navíc rychleji, než jsme schopni situaci tzv. popsat rozumově - reflex. Když se dotkneme horkého nastane zlomeček času ustrnutí a následuje cuknutí rukou. Až pak si v hlavě uvědomíme: "Pálí". Tak jen tolik o těch 10.000 letech

276211

02.10.2012 20:29

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: ateismus

88.?.?.?

Podívejte se na tento film. Jeho ústřední postavou je kvantový fyzik, který se prostřednictvím paradoxů, které kvantová fyzika obsahuje, dobral Boha. Film je to velmi zajímavý, pokud se pokusíte opustit své zkratkovité reakce na to, co nedokážete momentálně chápat.
http://www.youtube.com/watch?v=BFd3luPKPX4
dá se to i stáhnout
http://uloz.to/x9PAw5g/kvantovy-aktivista-the-quantum-activist-film-o-spiritualite-kvantove-fyziky-avi

Článek hodnotím jako velmi dobrý, autor se pokusil srozumitelně vysvětlit některé velmi složité pojmy. Bohužel některé reakce v diskusi ukazují, že spousta lidí se ani nepokusila nad řečeným zamyslet či alespoň od sebe oddělit ony pojmy v článku obsažené a rovnou sem vyvrhla své prosté a hlavně pojmově zmíchané názory.

276208

09.08.2012 10:19

Nejste-li na Facebooku, znamená to, že jste psychopat?

RE: Tak jsem asi psychopat

88.?.?.?

To Mirra: Je to zdarma? Máte pocit, že vám v našem světě jakýkoli komerční subjekt (a tím provozovatel FB je) dává něco zdarma? Na internetu není nic zdarma. Platíte minimálně informacemi o své osobě (podobně jako když si v řetězci zřídíte "slevovou" kartu). Vše co na internetu uděláte je někde zaznamenáno a vyhodnoceno. Ještě jste si nevšiml/a, že když například navštívíte opakovaně stranky o golfu, začnou se vám na reklamních lištách objevovat reklamy s golfovým zbožím, upoutávky na turnaje ap.? Ano, peníze za používání FB přímo nikomu neplatíte, za bezplatné užívání internetu platíte ztrátou soukromí a to do té míry, že jsou schopni sestavit váš psychologický profil, analyzovat vaše názory a tím zároveň dokáží přepokládat, jak se budete chovat v určitých zásadních momentech. Například jestli při likvidaci občanských svobod budete aktivně proti, nebo budete bezzubě protestovat a nebo jestli ze strachu jen stáhnete ocas. Podle toho zvolí, jestli vás třeba preventivně neinternují nebo vás nechají být. Takže vám doporučuji, odložte svou naivitu a snažte se zanechat co nejméně digitálních stop. A pokud máte nutkavou potřebu mít profil na sociální síti, poskytněte o sobě co nejméně informací a nebo zavádějících (co se týče věku, původu atd.). Já mám internetový prohlížeč například nastavený tak, že při každém opuštění internetu se mi automaticky vymaže celá historie, cookies atd. Je v tom trochu nepohodlí, protože si mou IP žádná stránka nepamatuje jako uživatele, vždy musím všude napsat přihlašovací údaje, ale snižuji tím množství informací o sobě. A rozhodně nemám stránku na ŽÁDNÉ sociální síti.

273189

10.07.2012 10:03

Smrt americké ústavy

RE: Toho berete jeste vazne?

88.?.?.?

Už samotný fakt, že neskloňujete jméno pana Robertse a píšete bez diakritiky naznačuje odkud vítr vane. Ono správně česky by to bylo: "Jak můžete brát Paula Craiga Robertse vážně." To, že na nějaké obskurní stránce, jakých vám nasekám 20 denně, se do PCR obouvají neznamená, že neví o čem píše a že nemá pravdu. Jak kdosi kdysi napsal: Člověk je nejvíce zotročený, když získá pocit, že je zcela svobodný. Lidé, co přispěli pod článek z vašeho linku, jsou patrně z tohoto ranku ovčanů. Takže: nice trial but "qui bono"?

271774

13.06.2012 22:08

Ruské varovné výstřely

RE: WTF?

88.?.?.?

2.sv. válka nezačala paktem SSSR Německo. To byl jen jeden z kroků, protože Hitler potřeboval mít kryté jedny hranice, aby mohl ovládnout záp. Evropu. Stalin naproti tomu chtěl, aby Hitler udělal špinavou práci a oni pak přijdou, "osvobodí" Evropu a vyvezou tak komunismus do Evropy. To se mu částečně povedlo. Prosím, nezjednodušujte. Ani toto mé vysvětlení neobsahuje všechny nuance toho proč 2.sv. válka začala.

270627

Na jednu stranu radost, jak jim to nevychází, na druhou stranu - co když to je přesně to čeho chtějí dosáhnout. Order Ab Chao. Heslo zednářů. Z chaosu pořádek. to, že chtějí rozpoutat 3. světovou je jasné. Všichni mají oči upřené na Sýrii a Irán, ale když to všichni čekají tam, tak to odtud just nepřijde. Co když to bude zase Evropa....

269893

03.05.2012 22:04

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

Kdy může dojít k posunu

88.?.?.?

Problémem naší společnosti je samotná demokracie. Má v sobě zakomponovány systémové chyby. Tou základní je egoismus jednotlivce. Neboli, kdokoli, kdo sedne na penězovod, bude v prvé řadě hledat vlastní prospěch. O tom psal už Platón a za 2500 let se na tom nic nezměnilo. Dále naše společnost trpí příliš nerovnoměrnou dělbou důchodů nebo obecně zdrojů a špatným přístupem k energiím. Tyto dva body musí být vyřešeny. První osvícenou legislativou (nikoli přerozdělováním na společenské úrovni), druhý technologicky. V současnosti je jen v USA okolo 6000 patentů, které byly tzv. "z důvodu národní bezpečnosti" potlačeny. Do této skupiny jdou automaticky všechny patenty na energetická zařízení s účinností nad 70%. Nejde tedy o národní bezpečnost, ale bezpečnost výdělků pro určité vrstvy. Bez jejich odstranění k žádnému zásadnímu přechodu na vyšší úroveň rozvoje společnosti nelze dospět. Určitou naději skýtají americké ozbrojené síly, protože nevěřím, že jsou v nich jen zaprodanci, ale spousta vlastenců, kterým jde o dobro jejich vlasti, která to v současnosti od té satanistické kabaly dostává naplno. Pokud oni vypoví těmto strukturám poslušnost, může dojít k jejich odstranění. Pokud k tomu nedojde, bude 3. světová válka, kterou chtějí rozpoutat (rozbuška Izrael - Irán, Rusko už stahuje vojska na Azerbajdžánskou hranici), dojde k drastické redukci obyvatelstva planety (některé zdroje uvádějí až o 6 miliard obyvatel) a zavládne tady NWO.Jak řekl Brzezinski: "Je snazší zabít miliardu lidí než ji kontrolovat."

268257

narazí tak jako tak, ať amíci vyvolávají konflikty nebo ne. Jsme za ropným zlomem (což je příčinou tohoto šílenství- oni si jen kupují čas, trochu času) a nemáme za ni náhradu. Pohonné hmoty ještě nějak nahradit zvládneme, ale co hnojiva, pesticidy, plasty, nátěrové hmoty..... Globální civilizace se hroutí a bude zle. Hodně zle. Lidstvo se vrátí na své původní množství cca 1-1,5 miliardy(tolik nás bylo od Krista až po začátek masivního používání ropy), ostatní zahynou hlady, nemocemi, nepokoji lokálními konflikty...

264296

09.02.2012 01:08

Tak už to víme

Promiňte, ale větší pitomost jsem už dlouho nečetl

JardaM 88.?.?.?

Pominu li fakt, že v současném celosvětovém maléru korporátního kapitalismu už je dělení na levici a pravici zbytečné, protože oba směry slouží oligarchii, tak (a taky budu trochu zjednodušovat) pravicově smýšlející člověk je spokojený, když mu stát příliš neleze do života, není závislý na sociální síti a spoléhá se sám na sebe. Pro dosažení tohoto stavu musí vyvinout nemalé intelektuální a organizační úsilí. Levicově orientovaný člověk, pokud je intelektuál, tak většinou neustále přemýšlí, jak by spasil svět a všechny ty nesvéprávné hlupáky okolo a vždycky z toho nakonec vypadne nějaký nesmyslný projekt sociálního inženýrství. Ti ostatní pak pasivně chodí do práce, moc u toho nepřemýšlí a čekají co jim stát či zaměstnavatel dá. Levicové smýšlení bychom patrně nacházeli více v extrémech inteligence, zatímco pravicově smýšlející bych situoval do nadprůměru s praktickým zaměřením. Ale jak říkám, je to pochopitelně zjednodušení i když určitě ne tak hloupé, jako článek.

262848

Měl jste mé sympatie, protože jsem evidoval, jak nad vámi Tydlitátka a pravdoláskaři prskají. Multikulturalismus považuji za omyl a soužití více kultur nese více problémů než pozitiv, nicméně lidské bytosti považuji v první řadě za lidské bytosti a přiznám se, že název pro přistěhovalce "přičmoudlíci" je mi krajně odporný. Bílý člověk nerovná se panská rasa. Také vaše odpověď, že máte nejraději ženy bílé naznačuje, že jste infikován White power více než je zdrávo. Takhle člověk obvykle neodpovídá, pokud není v dané problematice "ideologizován". Navíc je to od vás takové to vyjadřování krajně hloupé, protože rozdáváte zdarma svým odpůrcům munici. Ale to není podstatné. Podstatnější je to, co jsem napsal v předcházejících větách

249324

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
16,70 Kč
Švýcarský frank
24,34 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,78 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
778 872,54 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?