Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 20 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, rem.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.07.2012 18:31

Dluh federální vlády se pátým rokem po sobě zvyšuje o více než o bilion ročně

Dluh je ten nejlepší prostředek k ...

rem 89.?.?.?

Dluhy sice splatit nejdou, ale přes tento šílený virtuální finanční systém a globální korporace lze zničit všechny národní státy a z drtivé většiny lidí udělat přes jejich i státní virtuální dluhy poslušné otroky. K tomu (než většina lidí začne rýt drškou zem a vzbouří se) se přes správně nastavené a načasované "demokratické osvobozovací" teroristické revoluce v arabských zemích, (vedené těmi nejmilitantnějšími islamisty (salafističtí sunnité), dnes paradoxně (sic!) s maximální podporou "západních" loutkových vlád), postaví proti sobě islám kontra křesťanské země spolu s Izraelem. A bude řežba veliká. Přesně tak, jak to popsal v 80-tých letech 19.století Albert Pike - ten se musí v hrobě (pekle) jen tetelit, jak to všechno jeho následovníkům-vyvolencům vychází.
Viz.: http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm
Dnes už vyvolenci vlastní téměř všechno - finanční systém, korporace, média i VIP kašpary a poskoky v loutkových vládách, masmédiích, vědě, „kultuře“, sportu…
A pak, po velké řežbě č.3 už této nepočetné globální, beznárodní a hlavně bezcitné a nelidské finančně-korporátní "superelitě", dnes ještě stále se většinově zaštiťující "židovstvím" a "jejich utrpením" (Izrael a mnoho „obyčejných židů“ bude v konečné fázi opět obětováno), nic nestojí v cestě. Jeden globální svět, jeden globální systém, jedna vyvolená globální „dědičná elitní“ vláda, jedna globální "církev" (chcete-li, jedno náboženství) a k tomu patřičný, dobře regulovaný, ovládaný a "vděčný" počet otroků, správně rozkastovaných v Matrixu.
Přesně podle JEJICH dávného snu – na věky věků. Až by se chtělo dodat - a nikdy jinak[smích]. Zatím to má ale přece jen jeden malý háček. Čínu na Rusko. Podřídí se plánu? Nebo už jsou podřízeni? Toť otázka…!

272525

29.07.2012 01:18

Trest smrti - neúčinný a nehumánní přežitek

Trochu absurdní, nezdá se Vám?

rem 89.?.?.?

Řešit "spravedlivou odplatu" a zabývat se "humanitou" např. při neomluvitelých odejmutích života jinému (jiným) v "mírové době", když v dějinách lidstva, kam až dohlédneme, se v nekonečných zinscenovaných válkách vraždí nevinní civilisté, děti, ženy, starci, jak na běžícím pásu. Tu ve jménu toho, tu onoho (boha či neznaboha). Tato vládnoucí i otrocká bioentita se věru tvůrcům vůbec nepovedla...

272654

05.08.2012 23:19

Páteční zpráva o pracovních místech: Další lži od „našeho“ velkého bratra

Nejsmrtelnějším nepřítelem světa je Washington...

rem 89.?.?.?

... tedy paraziti, kteří jej ovládají. No co, databanku semen alias „Depozitář Soudného dne“ na Špicberkách už máme a další bunkry také. A nějaká nezaměstnanost, nesplatitelné uměle vytvořené dluhy? Žádnej problém, až to vypukne(me), proběhne(me) a skončí(me), komu zbudou hlavičky a ručičky, bude mít práce až nad hlavičku a plné ručičky. A bude bez dluhů - tedy alespoň na začátku... [smích]

273016

06.08.2012 02:51

Syrská krev leptá novou čáru do písku

Divné, že, ale jen na první pohled...

rem 89.?.?.?

Vypadá to celé divně, že? Nu, pojďme se na ten parodox podívat z širšího úhlu pohledu, třeba od prapůvodu všeho, současného finančně-korporátního systému, vlastněného našimi milými samovyvolenci (BTW, např. Katar je už dnes jen jejich s.r.o.):
Vnucené dluhy už nikdy splatit nejdou, ale přes tento šílený virtuální finanční systém a globální korporace lze zničit všechny národní státy a z drtivé většiny lidí udělat přes jejich osobní i státní virtuální dluhy poslušné otroky. A k tomu je ještě třeba, než většina lidí ve "vyspělé" Evropě a severní Emerice začne rýt drškou zem a vzbouří se, vytvořit znovu tu pravou „revoluční“ situaci. Přes správně nastavené a načasované demon-kra(ka)tické teroristické revoluce v arabských zemích, vedené těmi nejmilitantnějšími islamisty (salafističtí sunnité), dnes paradoxně (sic!) s maximální podporou západních loutkových vlád a žoldnéřů, postavit proti sobě islám kontra zbytko-křesťanské země spolu s Izraelem. A bude wojna weliká. Přesně tak, jak to popsal v 80-tých letech 19.století Albert Pike - ten se musí v pekle tetelit, jak to všechno jeho následovníkům-vyvolencům vychází.
Viz.: http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm
Dnes už jeho následovníci-vyvolenci vlastní téměř všechno - finanční systém, korporace, média i VIP kašpary a poskoky v loutkových vládách, justici, masmédiích, vědě, „kultuře“, sportu…
A pak, po WWIII, už této nepočetné globální, bezcitné a nelidské samovyvolené "superelitě", dnes ještě stále se většinově pragmaticky zaštiťující "židovstvím a jejich utrpením" (ačkoliv se semitskými židy nemají a nikdy neměli nic společného, ostatně Izrael a mnoho „obyčejných židů“ bude v konečné fázi opět obětováno), nic nestojí v cestě. Jeden globální svět, jeden globální systém, jedna vyvolená globální dědičná elitní vláda, jedna globální "církev" (chcete-li jedno náboženství) a k tomu dobře regulovaný, početně ohraničený, skvěle ovládatelný a "vděčný" počet otroků, správně rozkastovaných v Matrixu.
Přesně podle JEJICH dávného snu – na věky věků. Až by se chtělo dodat - a nikdy jinak[smích]. Zatím to má ale přece jen jeden malý háček. Čínu a Rusko. Podřídí se plánu? Nebo už jsou podřízeni? Toť otázka, přímo osudová!

273032

16.08.2012 19:05

Jsme na cestě k Norimberským zákonům?

RE: ...o patro výš je další podlaha...

rem 89.?.?.?

Hodně dobře, takhle to už pár tisíciletí nějak pochoduje. Ale nechtějte, janko, aby to většina pochopila. Na to nikdy v minulosti, ani dnes, většina nemá a nejspíše nikdy nebude mít potenciál. To si ta skupina potomků (vždy s prstem na tepu doby i na spoušti všech zásadních událostí) dovedla a dovede ohlídat. A jejich pozice i motivace si pozici udržet je opravdu nesmírně mocná (silná). Vždyť kdyby většina (nedej JEJICH bože) prozřela a zmizela v novém paradigmatu, co by potom "naši milou skupinu potomků" živilo? [smích]

273428

21.08.2012 02:31

Znepokojivé důkazy, že centrální banky a insideři z Wall Street se rychle připravují na něco VELKÉHO

Co je doma, to se počítá, vše ostatní jsou jen kolaterální ztráty...

rem 89.?.?.?

Žádný problém nemůže být vyřešen na stejné úrovni myšlení, která ten problém stvořila (Einstein).

A my, tedy drtivá většina lidí, máme "drobný" problém ve dvou oblastech:
1. Dopustili jsme, že nemáme žádnou moc a sílu o způsobu řešení ani o levelu, ve kterém bude problém řešen, spolurozhodovat.
2. Úroveň myšlení "elit", ve které bude rozhodnuto a vyřešeno, bude pro tu většinu totálně destruktivní.

273625

25.08.2012 14:40

Americké zoufalství se vynořuje v Sýrii na povrch

RE: Ruska vojska se vynorila v Syrii driv, nez americke zoufalstvi

rem 89.?.?.?

Víš co, Trolle, podívej se na tohle:
http://www.youtube.com/watch?v=Wjk2pgQ_dPQ&feature...
... a pak zase něco chytrýho napiš!

273844

Na velikosti (v tomto případě [smích]) nezáleží, tady záleží na reálné absolutní moci politické (i když pečlivě skryté), tedy vše si koupit, zaplatit, zlobovat, ovlivnit a odřídit. A k tomu "stačí" vlastnit pár globálních finančně-korporátních hyder a lžimédií (cca 500 kousků).
Tedy, kdo vládne Izraelu, vládne i Emerice. A ani Mileikowsky-Netanjahu, ani Obama-Hussein to nejsou, to jsou jen tiskoví mluvčí skutečných vlastniků moci a „hybatelů dějinami“.
Aneb, jak řekl blahé paměti Josef Švejk: "Bude se to řezat". A necelých 65 let před ním na smrtelné posteli jistá Gutele Schnapperová, manželka Mayera Amschela Rothschilda: „Pokud by moji synové nechtěli války, nebylo by žádných“.
Tož, asi tak je to s tými bábkami a bábkovodičmi…

274025

30.08.2012 21:17

Míří Mitt Romney k postu prezidenta Spojených států?

Bush = Obama = Romney

rem 89.?.?.?

Clinton, Bushové, Obama, Romney. Divadlo jednou za 4 roky pro vymytý palice (první a poslední výsada "vyspělé demokracie", stejně jako v Evropě [smích] ). Střídání na prezidentském postu je to samé, jako když vlastník-parazit Exxonu, BP, GS, JPM nebo jiné globální big korporace či finanční too big to fail pijavice mění tiskového mluvčího. O tom, kdo bude vykonávat jejich rozkazy z Oválné pracovny rozhodují právě tyto, celému světu "drahé elity". A příslušníci těchto vyvolených kmenů a rodů reálně vládnou ve velké části světa, i když často skrytě přes své poskoky, a to již stovky let.
Doporučuji článek výborného Toniho Cartalucciho "2012 US Elections: Obamney vs. Rombama":
http://www.prisonplanet.com/2012-us-elections-obam...
I v US začínají lidé přemýšlet vlastní hlavou a snad jich bude přibývat.

274162

08.09.2012 20:05

Dostihy USA/OSN/NATO s cílem dosáhnout globální plnospektrální převahy. Část I

Dostihy podle Alberta Pikea

rem 89.?.?.?

Nejdokonalejší řízená demolice objektů, jaká kdy byla plánovaně na světě provedena, je stejný podvod na stádo, jako finanční systém frakčních rezerv a absurdně legální derivátové šílenství. Jen ta self-demolice je pro většinu čitelnější...

274592

10.09.2012 20:26

Obamova geopolitická čínská „osa“

Odepsaná Amerika? Spíš odepsaný svět (1)

rem 89.?.?.?

Nejen odepsaná Amerika, jak píše PCR, ale v podstatě celý odepsaný zglobalizovaný svět…
V současném vnuceném a vševládnoucím finančním systému, stojícím na principu frakčních rezerv a tedy výroby „peněz“ z ničeho, který stále globálně roste a dominuje, je zcela zbytečné řešit, zda je možné se z jeho dluhového otroctví dostat jakoukoliv evoluční, postupnou a bezkonfliktní změnou. Toto jediné legální Ponziho schéma (největší podvod v dějinách), které koncentruje stále mohutnější kapitál, majetky a tím i neomezenou moc do rukou malé skupiny vrcholových parazitů-vyvolenců, je bez zásadní systémové a globální (sic!) změny paradigmatu neporazitelné. Vlastníci finančně-korporátního systému mají tu opravdovou, reálnou moc, protože si všechno od politiky, přes veřejné instituce, až po média koupí, zalobbují, zaplatí a tím také ovládají.
Ano, pokud máte příslušný myšlenkový potenciál a schopnosti, můžete podnikat, hrát na burze nebo se stát politickou, či jinou servisní (snad lépe servilní) „elitou“ a do jisté míry na systému profitovat. Tvůrci systému si byli a stále jsou velmi dobře vědomi dvou faktů:
1. Většina lidí tento potenciál nemá, musí „prodávat“ jen svou pracovní sílu (kdyby to bylo jinak, kdo by také pro tento systém pracoval a tvořil reálnou hodnotu, která se dá mnohonásobně protočit ve virtuálním kasínu).
2. Tato většinová skupina lidí, ale i většina živnostníků, malopodnikatelů a miniinvestorů je u peněz vždy až jako poslední, takže jakoukoliv šílenou bilanci v systému nakonec většinově „zaplatí“.
A jak se nám to všechno oligopolizuje a globalizuje, zcela logicky střední třída mizí, propadá se k chudobě a její minulé příjmy se přelévají ke stále menší a menši skupině nejbohatších a všemocných, k majitelům systému. Společnost míří od přirozené nerovnosti k totální nesouměřitelnosti. Narůstá napětí a agresivita, které budou vyřešeny, jako tolikrát v minulosti. Zmanipulovaná a frustrovaná stáda se za své otrokáře (v konfliktech vždy fyzicky nezúčastněné a vpovzdálí vydělávající) zase pořežou ve jménu Toho nebo Onoho mezi sebou. Není otázka jestli to vypukne, ale jen kdy to vypukne. Jedna malá naděje na satisfakci dnes ale přece jen existuje. Díky dnešní „úrovni“ technologií by ani nejvyšší příčky pyramidy tentokrát nemusely vyjít se zdravou kůží.

274647

10.09.2012 20:28

Obamova geopolitická čínská „osa“

Odepsaná Amerika? Spíš odepsaný svět (2)

rem 89.?.?.?

A s jakými cíli byl tento systém vytvořen a vnucen, za jakým účelem a co všechno zcela zákonitě způsobuje, ilustrují již poměrně staré, ale stále platné citáty jeho vrcholových protagonistů, patřících k jeho zakladatelům:
Mayer Amschel Rothschild řekl v roce 1790: "Dovolte mi, abych mohl vydávat a kontrolovat peníze národa a nebude mne zajímat, kdo národu píše zákony."
Jeho manželka, Gütle Schnaperová, těsně před svou smrtí v roce 1849 nenuceně konstatovala: "Pokud by moji synové nechtěli války, nebylo by žádných."
A jejich následovníci se svých konečných cílů na světovládu nevzdají. Jejich pocit absolutní moci i neohrozitelnosti je nekonečný. Kůže, nekůže…

274648

11.09.2012 23:21

Reorganizace Pacifiku

RE: Možná,že celý světový systém je nutné přebudovat na

rem 89.?.?.?

Když čtu takový a podobné komentáře, vždycky si říkám, jestli je na tom líp věřící optimista nebo nevěřící realista. V řiti budou nakonec oba dva stejně, jen ten optimista tam dokráčí tak nějak optimisticky [smích]
Žijete na planetě Zemi uprostřed podivného druhu, který si říká poněkud paradoxně Homo sapiens a jehož dlouhodobá historie, kam až dohlédnete, je historií válek, brutálních konfliktů a lidmi vyvolaných katastrof. A to nejen při změnách paradigmatu. Nedejte se mýlit krátkostí jednoho lidského života a poměrně výjimečné situace, kdy to jedna nebo dvě generace na omezeném území zatím nezažila in natura [smích]

274686

13.09.2012 23:07

„Nezávislé Kosovo“: Patologická zločinná struktura globální úrovně (II)

Panthera pardus orientalis et Homo sapiens

rem 89.?.?.?

Nedávno jsem četl o demilitarizovaném pásmu mezi oběma Koreami. Ta z obou stran zaminovaná linie se strážními věžemi přes celý Korejský poloostrov, široká kolem šesti kilometrů, se stala paradoxně útočištěm jinde ohrožených zvířat i rostlin. Viděl jsem nádherné fotky netknuté přírody, kam se lidská noha nedostala už přes půl století. Louky, lesy, mokřady, jinde vyhynulý jeřáb mandžuský a nádherný levhart mandžuský. Ano, levharti loví i zabíjejí, ale vždy jen pro zachování rodu a v symbióze s ostatními druhy a přírodou.
Potom si přečtu tento článek a další podobné se stejně otřesným obsahem, kterých dnes stále přibývá a dokonale charakterizují lidskou "vyspělou" společnost, její morálku a kvalitu.
Zdá se, že jistý podivný živočišný druh je na planetě Zemi již dlouho nadbytečný. A levhart mandžuský to opravdu není.

274791

14.09.2012 20:38

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

rem 89.?.?.?

Zdravím Kysučana, janka i ostatní Zvědavce,

na malém prostoru jsem popsal co se děje a s velkou pravděpodobností bude dít v době blízké. S Vaším rozsáhlým komentářem nemám sebemenší problém, až na jednu jedinou věc. Je zcela jisté, že hlavní tváře FEDu i ECB jsou vysoko nastrčené figury, které rádi dělají nařízenou špinavou práci. Stejně tak, jako všechna ta ostatní servisní (možná lépe servilní) politická, masmediální i z velké části vědecká a "kulturní" "elita". A kdo velí? No říkejme JIM třeba autocenzurně "CML", oni si to o sobě myslí již dlouhá staletí. Jsou opravdu mocní. A cítí se naprosto neohrozitelnými, v tom je JEJICH jediná slabina. ONI pro své globální ovládnutí planety potřebují velký a v podstatě mezináboženský konflikt, po kterém zdecimovaným stádům nabídnou a lehce prosadí "náboženství" jediné, universální, tj. neomezenou víru v JEJICH světovládu.

Horečnou snahu o vyvolání mezináboženského střetu vidíte dnes každý den. Že je to zase, jako v minulosti, jen zneužití zfanatizovaných lidí, ti lidé, bohužel (sic!), nevidí a nejsou schopni většinově pochopit. A to je ta věc, s kterou ve Vašem jinak skvělém rozboru, nesouhlasím. Nevidím dostatečný počet, sílu, ani odhodlání lidí, postavit se této obludné manipulaci na odpor.

Jedna skutečnost však může být dnes pro nás přece jen malou satisfakcí. Pokud se JIM, tak jako mnohokrát v minulosti, podaří rozpoutat další válku, tentokrát nemusejí ani loutkáři zůstat nezasaženi. I přes JEJICH suverénní pocit neohrozitelnosti.

274842

15.09.2012 18:35

Úpadek Západu: Tragédie nebo komedie?

RE: Tragédie nebo komedie?

rem 89.?.?.?

CML = "centrální mozek lidstva" [smích]

274885

19.09.2012 21:34

Nevinnost muslimů: Rouhání jako politická taktika

Nepoučitelnost stád

rem 89.?.?.?

Tak už to tu máme zase. Jako tolikrát v historii. Ve jménu Toho či Onoho, proti Těm nebo Jiným, za tu jedinou správnou naši Jednu pravdu nebo jedinou správnou naši Druhou pravdu. K tomu už tisíce let slouží náboženství. K zfanatizování davu, ovládnutí davu, zajištění jeho absolutní kontroly k plnění ve finále jakýchkoliv příkazů.
A náboženská stáda, a to jakékoliv z těch třech dominantních Abrahamovských náboženství, si ani po tisícíletích nejsou schopna uvědomit, že jsou jen zneužívaným nástrojem pro cíle náboženských vůdců, pevně spojených s ekonomicko-finančními a politickými deprivanty.
Stáda si pořád neuvědomují, že víra není žádná masová atrakce, ale navýsost individuální a nádherné lidské právo. S vírou nemá žádné z těchto institucionalizovaných náboženství absolutně nic společného. A dokud na to lidé nepřijdou, budou odsouzeni zase bojovat, válčit a umírat ve jménu Toho či Jiného, reálně ale pro své psychopatické "vůdce", z důvodů ať už „pravých“ nebo pod falešnou vlajkou.
Tak rychle znovu do toho, třeba po dalším velkém masakru se ve většině palic konečně rozsvítí…

275098

28.09.2012 02:17

Izrael usiluje o válku s Íránem, aby udržel pod pokličkou 9/11

Tohle na sračkometech neuvidíte!!!

rem 89.?.?.?

Dne 26.9. se v New Yorku setkali u příležitosti Yom Kippur sefarddští rabíni s Ahmadinejahdem:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd...
Kdo umí trochu anglicky, udělá si obrázek o "nepřátelství" sefardských Židů a Peršanů.
Co by nám k tomu asi řekl Mileikowsky-Netanjahu a ostatní sionisti, dnes ovládající Izrael a opět zneužívající Židy? A co na to ostatní Chazaři/Ashkenazi a jejich pokrytečtí slouhové na všech úrovních, snažící se přes další válku ovládnout svět?
To video na CNN, ABC, FOX, BBC, ani českých sračkometech neuvidíte!
Nenechte si vymývat palice a zjistěte si, o co se již dlouho a dnes téměř ve finále opravdu hraje!

275715

15.10.2012 01:54

Volby

"Volby" a národy i státy v koutě...

rem 89.?.?.?

Tzv. „politické strany“ jsou už vlastně na smetišti dějin. V současném globálním a nadnárodně ovládaném ekonomickém prostoru, kde velí a REÁLNĚ vládne finančně-korporátní mafie, už žádná „politická strana“ nedělá politiku podle svého (z nutnosti deklarovaného) programu, tedy pro svůj stát, většinu obyvatel "ještě-států", svých voli-čů. A ze stále v čase klesající volební účasti je poznat, že to čím dál tím větší procento občanů vnímá a frašky se neúčastní.
Státy a jejich loutkové politické reprezentace dávno ztratily (i když by nakrásně chtěly) možnost a schopnost vládnout suverénně, a to v závislosti na tom, jak postupně každý státní útvar ztrácí svou suverenitu i základní soběstačnost (zapomeňme na výjimečné postavení Švýcarska - pokladny nemocných mocných a Norska, těžícího ze svého nezměrného nerostného bohatství).
Volbami stvořené lokální parlamenty a vlády ve státech Evropy (i regionech států) se staly pro jejich „vítěze“ jen vstupenkou pro účast na z jiných sfér dovolené, sdílené a velmi omezené moci, v intencích a úzkých mantinelech povoleného globálního, přesně směrovaného projektu. A urvání si kousku koláče po dobu „zvolení“ za kolaboraci s chobotnicí i pro sebe.
Je celkem jedno, „vládne-li“ v jednotlivých státech něco jako by „zprava“ nebo jako by „zleva“. To pravo-levé dělení je mantra a past na lidi (voli-če), aby se řezali mezi sebou o pseudoideje a vnucovaná témata, aby si nevšimli, kdo a jak s nimi hraje betla (toho zásadního, ekonomického).
Dnes je čas nevolených SuperMáriů, eurovalů, Brus-komisí a vývozu „démonkracie“ jak do evropských států, tak jinam po světě. A 8 z deseti „ekonomických expertů“ Vám bude tvrdit, že je to (i přes jisté přechodné problémy) v pořádku. Ty zbylé dva experty, kteří vědí, je poměrně lehké naší masomediální žumpou umlčet a zdiskreditovat.
Systém se stal klidnou a postupnou cestou neopravitelným, nereformovatelným. Evropa, s ní Česko, ale i US jsou k pádu až na samé dno a k rytí držkou v zemi velikého množství lidí, už odsouzeny. Ale je to logické. Bez sáhnutí si až na dno, bez velkých obětí a nového, zcela jiného typu vzorů, se systémové změny v životě společností nedějí. To je zcela zřejmé i z dlouhodobé historie. Až potom může přijít zcela jiný typ společnosti, spojený s morální obnovou vědomí potřebné většiny lidí. Až potom přijde i systémově nové rozdělování vytvářeného bohatství právě tou většinou. Pro tu většinu. Je jen otázka, jak velká většina se toho jednou dožije…

277153

04.11.2012 21:54

Jak demokracie umírají

RE: co bylo první : vejce nebo slepice ?

89.?.?.?

Hmmm, velmi povedené a přesné. Jen dodávám, že ti co tvoří i boří, ještě zcela pragmaticky vložili do DNA dvoumoudrých blbých poměrně silný princip "sebezáchovy". Bez toho by jim, ani mamonářům, ten ovládací paskvil dlouho nefungoval [smích]

278321

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
16,70 Kč
Švýcarský frank
24,34 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,78 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
807 548,38 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?