Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 730 příspěveků, 5 různých jmén: <nic>, čt, čtenář45, já1, Rixi.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

13.08.2011 20:32

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: Na YouTube

90.?.?.?

Děkuji moc Vám oběma, netušil jsem, že lze tak snadno vyseparovat přízpěvky podle jména.. Mám co číst na dlouhou dobu.. Jen je úžasné, co technika dokáže - člověk klikne na odkaz, signál doletí někam do Kanady na server, ten prohrabe a najde cca 350 přízpěvků pana Uda a ty mi za necelou sekundu zobrazí.. Až k neuvěření. Ještě že ten internet a pana editora máme.. Tak moc děkuji a případně napíšu na email.

250774

13.08.2011 19:04

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Jsem konspirační teoretik a nestydím se za to.

90.?.?.?

Děkuji za Váš názor a chci Vám sdělit, že něco podobného cítím i já.. Chodím zde cca 2 roky a mohu říci, že v prvním období zde bylo pro mě vše nové a otevřely se mi oči v mnoha skutečnostech. Zejména v tomto jsou nepřekonatelné diskuze, tvrdím, že žádný jiný web asi nemá tak vzdělané a sečtělé publikum. Tímto mnohým děkuji..
Ovšem po tom, co se vyjasnily ty základní otázky, tak na povrch zákonitě vypluly nové, podstatně složitější. A o tom se zde opravdu nemluví. Připadám si, jako bych absolvoval nějaký základní kurz o světové politice atd., třeba jako v základní škole, ale místo, abych mohl po dvou letech začít studovat školu střední a tomu odpovídající témata, články se pořád vpodstatě opakují, jen se mění jména, státy či události, ale základ zůstává.. Jako bych se měl pořád vracet do první třídy, čili nemyslí se zde na ty, co chtějí bádat o věcech o třídu výše.. Je to nesmírná škoda, protože nás to vhání do rukou Osudu nebo Matrixu atd..
Prosím tedy pana Editora, aby alespoň udělal jednoduchý test zájmů čtenářů (formou hlasování), co jim zde třeba chybí nebo jakým otázkám by se měl Zvědavec více věnovat. Ono, i kdyby bylo jedno NEPOLITICKÉ téma týdně, tak je to za rok 52 článků, což bohatě pokryje zatím neprobíraná témata. A pokud se ukáže, že o to zájem opravdu není, pak se tomu budu muset přizpůsobit já.
Jaký je názor ostatních čtenářů??

250758

Cena zlata roste proto, že klesá hodnota dolaru, protože se jich emituje čím dál více. Viz graf.. Ty skoky v posledních letech jsou známé QE1 a QE2, asi víte, o čem je řeč..
http://research.stlouisfed.org/fred2/graph/?chart_...

250687

12.08.2011 19:50

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Geniální příspěvek!

90.?.?.?

Pane Vopice, když jste takový znalec 11.9., tak by mě třeba zajímalo, jak ti teroristi dokázali uletět tisíce kilometrů, najít Pentagon a s letadlem skoro "přistát" těsně nad zem a to tak šikovně, že se opravdu trefili do celkem nízké budovy? Nevíte, jestli letěli na autopilota, někdo zda je někdo nenavigoval z řídící věže?? Není mi jasné, jak to mohli tito amatéři dokázat!! Nebo to byli profíci - piloti?? A viděl někdo to letadlo, vždyť tak nízko letící letadlo po dlouhé dráze těsně nad zemí nemohl nikdo přehlédnout! A poslední - jakto že nevěděli, že se to křídlo Pentagonu zrovna rekonstuuje a že je tedy prázdné? Pak to mohli napálit z jiné strany, aby byly oběti z řad zaměstnanců Pentagonu. No není to smůla, řekněte?? Nebo to byla jen výstraha "podívejte, co dokážeme, když nebudete hodní ?? Jestli se to jednou vysvětlí, třeba budete překapen. A nenapsal jste, jestli byly v těch troskách identifikovány ty oběti, nebo se všechny beze stop vypařily? Děkuji předem.. A neberte slovo Boží nadarmo, to je hřích, pokud to nevíte..

250677

12.08.2011 19:33

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Geniální příspěvek!

90.?.?.?

Zdravím, nepsal jste tady před nějakým časem pod nickem "vopice" ?? Máte podobný jízlivý styl, s prominutím.. Ale to nic, nějak to překousneme.. [zmaten]

250674

11.08.2011 23:04

Homo consensionis – člověk konspirační

Co se děje v Anglii ??

90.?.?.?

Spojil bych zde dva náměty - konspiraci a Anglii.. Předpokládám, že většina čtenářů za situací v Anglii nic konspiračního nevidí, tak dám námět do diskuze.. Osobně bych se nedivil, kdyby uliční nepokoje byly vyvolány záměrně s cílem si zde prověřit Velkého bratra, tj. prověřit možnosti počítačových identifikačních metod osob v davu v reálné situaci, na několika tisících osobách. Napadlo mě to po přečtení tohoto článku
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/241357-lon...
Na první pohled je to jasné - policie "nechtěně" někoho zastřelí (ta osoba však byla v podsvětí dobře známá, čili nešlo o bezvýznamou osobu, po které by nikdo neštěkl..) a následné události jsou jen reakcí davu na toto. Jenže co když byla tato osoba (nebo jiná vhodná..)zastřelena nenáhodně?? A že nastala anarchie? Asi stejně, jako kdyby jste píchli do mraveniště - taky by mravenci vystartovali ven a případně vás pokousali. A přiznejme si, že Londýn je takové lidské mraveniště, čili celkem vhodné pro podobný pokus.. A navíc je kamerami prošpikován pořádně.. Co vy na to??

250596

11.08.2011 22:48

Nepokoje v Londýně: Božská spravedlnost?

RE: Na YouTube

90.?.?.?

Dobrý den, zdravím Vás pane Udo, taky pana Kysučana a Janka a další.. S velkým zájmem vždy čtu Vaše příspěvky, protože se dotýkají i jiných věcí, než je na Zvědavci běžné. Často se stává, že diskuze na nějaké obyčejné téma se pod Vaší taktovkou "zvrhne" na filozoficko - mystickou výměnu názorů, kterým občas nerozumím a jen němě zírám, co vše mi je dosud utajeno.. Bohužel, zde se asi nemůžete naplno rozvinout (resp.je škoda, že se Vaše myšlenky ztrácí v balastu nepotřebných diskuzí..), tak se ptám, jestli nepíšete někde na jiné weby, kde se třeba více věnují nepolitickým věcem a tomu, co není zde na Zvědavci??
Děkuji za zprávu..

250595

11.08.2011 22:24

Řecká krize: řecký státní dluh je neplatný

RE: Proroctví palmových listů-2

90.?.?.?

Nevím jak to chodí, ale bral bych to tak, aby banky měly nárok na pokrytí svých oprávněných nákladů, ale ne už přemrštěný ZISK!! Právě úroky jsou vytvořeny za účelem bezpracného zisku.. Ovšem to se v kapitalismu nikdy nestane, protože zde je zisk MODLA a CÍL všeho snažení. Co se týče té energie, tak nevím zda třeba zrovna Vám osobně bude dopřáno ji používat, ta má sloužit jen dobrým lidem a Vy by jste na tom chtěl určitě vydělávat.. Přečtěte si to osobně, stojí to za to, adresa se dá vyhledat na webu. Mějte se..

250590

11.08.2011 22:10

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Geniální příspěvek!

90.?.?.?

Taky dobrý den a chci se zeptat, zda text "Média, to je hlídací pes demokracie. Proto je naprosto směšné, pokud někdo tvrdí, že by mohla uvádět zkreslené, či nepravdivé informace" myslíte vážně nebo si děláte legraci, zbych se Vás třeba nedotlk..?? Pak obdivuji Vaši bezmeznou důvěru v to, jak nám média vylíčila 11.9.2001. Nechám budovy, ale co ten Pentagon?? Vám nevadí, že nikde nezbyly trosky letadla? Vemto si třeba Smolensk - tam z letadla zůstalo vše, i těla dokázali identifikovat! A v Pentaogonu - našla se tam těla pasažérů???? Pokud si vzpomínám tak ne a Vám to nepřipadá zvláštní??
Jinak obecně - řekl bych, že konspirační teorie se rozmohly až po tom 11.9.2001 a dělí lidi na dva tábory - ty, kteří na ně věří a ty co nevěří.. Je možné, že pak už vidíme konspiraci za vším, ale že by na světě nebyla žádná, to si určitě nemyslím. A děkuji za Zvědavec, kde lze tyto různé události v diskuzi probrat ze všech stran a záleží pak na každém čtenářovi, v co uvěří.

250586

11.08.2011 21:49

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: souhlas

90.?.?.?

Vážený, a jak můžete vědět, že nenapsal "náhodou" pravdu?? Že to nazval v závěru ironií může být jen zástěrka. Osobně jste s ním nemluvil a nemůžete vědět, jak to doopravdy myslel. Jediný asgument by byl, ukázat skutečná bankovní data mezi GS a Řeckem a vyvrátit to na číslech.. Hodně to připománá film Tři dny Kondora, kde analytik náhodou na něco přišel (sám netušil co) a když to poslal na ústředí, tak ho přišli zastřelit, protože "náhodou" objevil velmi utajovanou pravdu.. Vždyť i blázen může říci pravdu, aniž by si toho byl vědom..

250582

10.08.2011 22:14

Řecká krize: řecký státní dluh je neplatný

Proroctví palmových listů-2

90.?.?.?

Hospodářskou základnou nové společnosti bude bezúrokový finanční systém, který bude vyzkoušen a pak natrvalo zaveden v roce 2048. (Arabské banky půjčují už dnes peníze bezúročně, protože Korán zakazuje brát úroky; banky místo toho účtují jen poplatky za zpracování podmínek půjčky a vedení účetnictví. Mimochodem, rovněž Bible zakazuje půjčování peněz na úrok - pozn. autora.)
Rozkvět nové společnosti bude podpořen i používáním alternativního zdroje energie. Tento zdroj byl v Evropě objeven a zkoumán již počátkem 20. století, praktického uplatnění však dojde až nyní. Tato energie bude nazvána po svém objeviteli. (Pravděpodobně je myšlena tzv. Teslova energie - pozn. autora.)
Ona energie nepoškozuje životní prostředí tak, jak je zatěžovaly
dříve používané energetické zdroje. Bude také k dispozici prakticky v neomezené míře a její používání bude zdarma.
Půda a vodní zdroje se nebudou nacházet v soukromém vlastnictví. Prosadí se totiž poznatek, že nikdo si nemůže činit majetnické nároky na něco, co tu bylo už dávno před ním a bude tu i dlouho po něm. Nadále však bude mít každý člověk právo mít ve vlastnictví dům, který si koupil nebo postavil. Po roce 2049 dojdou lidé k poznání, že ve vesmíru nejsou sami. Při likvidaci a nápravě škod způsobených přírodními katastrofami budou v Evropě a na Blízkém východě nalezeny artefakty, u kterých se jednoznačně prokáže jejich mimozemský původ. Tento objev bude
mít dalekosáhlý dopad na náboženské a filozofické systémy.
Období od roku 2049 se ponese ve znamení počátku nového, spirituálně orientovaného věku, nadcházející satya jugy.

250438

10.08.2011 22:10

Řecká krize: řecký státní dluh je neplatný

Toto je část Proroctví palmových listů-1

90.?.?.?

Od roku 2011 podle západního kalendáře se krize ještě prohloubí, protože v USA a potom i v Evropě začnou peníze stále rychleji ztrácet svou hodnotu. To bude důsledek nesprávné hospodářské a finanční politiky, která je postavena na falešném základě - na představě neustálého ekonomického růstu. Systém narazí na limitující hranici. V roce 2012 zkolabuje finanční systém USA. Stát již nebude schopen dostát svým závazkům vůči osobám, které zaměstnává. To povede k řetězové reakci a chaosu v celé společnosti. Řada obchodů, továren a bank zkrachuje, stále víc lidí bude bez práce, a tím i bez obživy. Ve velkoměstech bude docházet k nepokojům a rabování, ozbrojené bandy budou řádit také na venkově. Lidé budou umírat. Vláda se pokusí dostat situaci pod kontrolu nasazením loajálního zbytku armády, což se jí ovšem podaří jenom zčásti. Hospodářská situace tak povede k poměrům, které budou připomínat občanskou válku. Tato situace potrvá až do poloviny roku 2017. Pak zasáhnou vojenské jednotky spřátelené země ze severu a nastolí opět pořádek.

Úpadek amerického hospodářství a znehodnocení americké měny dolehnou velmi těžce i na Evropu, zvláště na Německo, které je ve velké míře závislé na exportu. Ačkoli inflace v Evropě nedosáhne takových rozměrů jako ve Spojených státech, budou její
důsledky, především pro chudší vrstvy obyvatel, katastrofální.
Mnoho lidí bude žít ve skutečné bídě. Ve velkých městech propuknou nepokoje, bude docházet k rabování, cílem útoků, nespokojených davů se stanou i veřejné budovy a úřady. Situace ovšem nebude tak dramatická jako v USA, neboť v Evropě není soukromé držení zbraní tak rozšířené; také policie a armády zůstanou vcelku intaktní. Naproti tomu v Americe budou vojáci a policisté, kteří nedostanou výplatu, často revoltovat. V evropských metropolích dojde k bouřím, jejichž terčem se stanou převážně cizinci, kteří se zde v minulosti usadili. Zvlášť krvavé boje propuknou v Paříži a Římě, ale také v Madridu, Londýně a Praze. V Římě vezmou lidé útokem i sídlo hlavy katolické církve. Papeži se zprvu podaří uprchnout, později ale padne do rukou povstalců, kteří na něj nastraží léčku. Nejméně postiženými zeměmi budou Rusko, Čína a Indie, protože jejich hospodářské systémy se budou vzájemně podporovat. Nepokoje v Německu a Evropě potrvají do podzimu roku 2016. Pak budou ukončeny zásahem ruských a čínských vojsk, o který požádají evropští vládci.

250436

10.08.2011 21:50

Nemocný kapitalismus a co s ním

RE: Naprosto zásadní příspěvek,ale chybí metafyzický rozměr našeho globálního bytí!

90.?.?.?

Děkuji pane Dobroděj, že jste nakousl tento ZÁSADNÍ PROBLÉM a sice to, kdo doopravdy vládne světu. Něco nakousl i pan Jansmiht otázkou na ty TŘETÍ!!!. Jsem v tom amatér, ale co tak tuším, tak je to, že světu vládnou bytosti z jiných dimenzí (my jsme 3D, oni 4D a výše..), čili je našimi smysly nejsme schopni vnímat. To dokáží jen někteří, zvláště citliví a duchovně vyspělí lidé. No a tyto jino-dimenzonální síly potřebují k tomy, aby nás dokázali ovládat, lidi na zemi, kteří plní jejich příkazy. Asi jako ve známém filmu "Duch", kdy pan Patrick potřeboval k tomu, aby mohl hovořit se svou partnerkou (ta ho nevnímala) paní Whoopi, která ho vnímala a byla prostě prostředníkem mezi jeho a naším světem. Více nejsem asi schopen vysvětlit, snad se ozve pan Janko, nebo Udo nebo Kysučen, nebo Hoax a trochu nás do tohoto tématu uvedou. Protože pokud DOOPRAVDY nepochopíme, kdo jsme a DOOPRAVDY nebudeme vědět, odkud pocházíme, nemůžeme se dopátrat toho, kam DOOPRAVDY jdeme (jak jednotlivé osoby, tak celé lidstvo).. Moc se přimlouvám za samostatný text k tomuto tématu, určitě se mezi čtenáři najde někdo, kdo by jej mohl napsat.. Moc prosím..

A ještě dodatek - ty cizí entity jsou závislé na negativní energii, které lidstvo vydává, a proto nás záměrně vedou do krize, aby toho negativního bylo ještě více. Jedinou obranou je proto vyzařování pozitivní energie. A poslední doplněk - naše galaxie se více než 1000 let pohybovala v pásmu negativní vesmírné energie a právě v tom 23.12.2012 (což je opravdu významné astronomické datum naší galaxie) nastane zvrat a Země s naší galaxiíí se má přesunovat do jiného vesmírného prostoru, kde bude převládat kladná energie, která bude mít pozitivní vliv na další vývoj lidstva. Snad, doufejme..

250431

K Řecku je potřeba brát v úvahu i klimatické podmínky - v takovém horku se skoro nedá pracovat, čili pro to být průmyslovým státem nemá Řecko objektivně podmínky. Něco jak Itálie-na jihu není nic (jako Řecko) a průmysl je na severu. Proto Řecko může žít z turistiky a zemědělství a nikdy nebude tak bohaté jak Německo. Pak ty odměny - nespravedlnost je ve všech zemích a třeba milionové odměny pracovníkům bank vám nevadí?? To je chyba systému, ne Řeků. Ale to hlavní - v dějinách se nic neděje náhodně, čili je předpoklad, že i tato krize jede podle plánu a třeba Řecko bylo vybráno jako obětní beránek první. Nebo se píše, že to je pokusný králík, jak budou lidé na krizové situace reagovat. A že příjde druhá vlna, to asi není potřeba zdůrazňovat, viz třeba dobré stránky..
http://www.patria.cz/zpravodajstvi/1875952/moodys-...
http://www.patria.cz/zpravodajstvi/1874604/mobius-...
Bohužel pravé příčiny situace v Řecku se těžko dopátráme a ne vše, co se na první pohled zdá jasné, může být pravdou.

250349

09.08.2011 15:40

Evropa na kraji propasti

Takové zdravé sebevědomí USA

90.?.?.?

Pádu akcií nezabránilo ani ujištění prezidenta Baracka Obamy o tom, že Spojené státy pro něj vždy budou zemí s ratingem AAA a navzdory propadu zůstávají ekonomickým zázrakem světa.
"Trhy budou stoupat a padat, ale tady jsme ve Spojených státech amerických. Nehledě na to, co říká nějaká agentura, jsme vždycky byli a vždycky budeme země s AAA," řekl.

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/business/americka...
No není to úžasné? A pak se můžeme divit, že američané mají o sobě takové sebevědomí..

250321

09.08.2011 15:28

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Ze zkusenosti

90.?.?.?

Ano je to zajímavé a můžete to být v malém množství i výhodné. Ovšem zase to je jen neobvyklé řešení, protože potřebujete hodně sena navíc. To lze, když máte půl zahrady na okrasu a trávu z ní můžete použít na ty brambory. Nebo od souseda, prostě mimo uzavřený cyklus. Na opravdovém hospodářství ale není (nebo spíše NEMŮŽE být) nic nevyužito a nemůžete třeba pro lán brambor mít jen tak lán trávy. Ta je potřebná na seno a v létě na krmení. Je proto nutné odlišovat ekozahradu (pro potěšení a částečný užitek) a hospodářství pro komplexní samozásobení (i masem a mlékem!!), na kterém jste životně závislý a kdy neúspěch nebo malá úroda znamená hlad.. Jinak děkuji za odkazy, jsou tam věci k zamyšlení..

250319

09.08.2011 14:29

Řecká krize: řecký státní dluh je neplatný

RE: Opovrženíhodný dluh.

90.?.?.?

Mohu Vás potěšit, že bezúročné bankovnictví je předpovězeno na cca rok 2046-2048.. A i celkový vzestup lidstva. Více viz. Proroctví palmových listů.. Takže nezoufejte, třeba se toho i někteří z nás dožijí.. [cool]

250317

08.08.2011 20:48

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

RE: Ze zkusenosti

90.?.?.?

Taky si myslím, že ve středoevropských podmínkách je tento systém na pováženou. Bral bych to asi jen jako systém pro pěstování zeleniny a ovoce, ale hlavními potravinami v našem regionu jsou brambory a pak obiloviny na mouku a pro krmení zvířat (slepice, šrot pro prasata atd.). Prarodiče hospodařili na 0,6 ha a měli klasický trojpolní systém - na 1/3 brambory, 1/3 pšenice, 1/3 žito. Část byla trvale zatravněna na trávu pro králíky a kozu. Asi co čtvrtý rok děda 1/3 pole nechal odpočinout a zasel jetel nebo směsku, občas krmnou řepu atd. Tato plocha stačila na samozásobení pro cca 6-8 osob. Čili menší plocha není možná a bez práce to taky nejde. Brambory se musí opečovávat a obilí taky neroste jen tak na divoko. Takže asi dva závěry - pro samozásobení je nutná určitá plocha pole, která není zrovna malá a vyžaduje to stálou a časově náročnou práci (v sezóně samozřejmě). Pokud by se pole nechalo svému osudu, zaroste plevelem. Prostě jednoduché to není.

250231

31.07.2011 17:13

Breivik není superman

Názor pana Bartoše

90.?.?.?

Pokud jste dosud nečetli, tak opět zajímavý článek pana Bartoše.
http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/pripad-breivik--...

249590

23.07.2011 00:29

NATO bude v Libyi poraženo

K Norsku

90.?.?.?

Střílel asi Nor, snad pravda vyjde najevo..
http://www.lidovky.cz/norska-policie-mladik-ktery-...

248757

22.07.2011 19:11

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

90.?.?.?

Řekl bych, že se na to díváte ze špatného úhlu. Je rozdíl léčit způsobem "oficiálně schváleným - chemoterapie" a způsobem "oficiálně neschváleným - nějakou alternativou". Pokud léčíte schváleným způsobem a pacient zemře, jste z obliga, protože jste léčil podle předpisu a pacient jen bohužel zemřel. Pokud by jste léčil alternativně a pacient zemřel, třeba proto, že přišel již pozdě a nebyla ani šance ho vyléčit, pak jdete do vězení, protože jste léčil NESCHVÁLENÝM postupem. A kdo schvaluje léčené postupy a léky - farma lobby. Jinak léčba vitamínem C se snad dělala někde v Indonésii a byla to aplikace velmi vysoké dávky nitrožilně. Podrobnosti neznám, nejsem lékař. A vemte si další věc - před léty se psalo o pokusech nějakého našeho onkologa s tzv." devitalizací", kdy se napadená část - tuším střeva nebo žaludek, podvázala a tím, že přestala být zásobována živinami, tato část odumřela bez následků. Pokusy dělal jen na prasatech, na lidech mu to nebylo dovoleno.. Pak lékař umřel a je ticho po pěšině.. Podle mě opravdu farma lobby brání využívání jiných postupů než léčba léky.

248726

21.07.2011 15:43

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: srandykopec

90.?.?.?

Něco jsem k tématu už napsal v reakci výše, ale Sumerové snad normálně věřili, že jsme byli opravdu stvořeni bohy pro práci v dolech.. Proč ne, co by na tom bylo zvláštního?? Vždyť každý lidský kolonizátor využíval domorodé národy k otrocké práci. A doufat, že vesmírné civilizace jsou jen humánní, může být nepravdivé. A zajímavé, to sousloví "stvořené k obrazu svému".. Většinou to je asi myšleno tak, že jsme byli stvořeni, abychom se bohům podobali.. Co když je to ale myšleno "svořeni (bohem) pro POTŘEBY jeho??" Když člověk řekne, že si něco "přizpůsobí k obrazu svému", čili tak, aby to vyhovovalo jeho potřebám, záměru atd. A nemusí jít zase jen o kladné potřeby, ale i ta práce pro něj.. Je to zase námět k diskuzi..Ten závěr se zasloužilými roboty je zajímavý, gratuluji !!!

248576

21.07.2011 15:18

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: srandykopec

90.?.?.?

Na toto téma jsou dvě varianty - jedna tvrdí, že naši předkové kdysi osídlili zemi a my jsme jen jejich potomci. Asi trochu zdegenerovaní, ale ztratili jsme kontakt s vesmírným centrem.. Druhá je ta, že jsme byli na Zemi stvořeni, viz Sumerové nebo bible. Možná to někdo umí lépe vyargumentovat. A jestli se to vymklo z rukou?? Je názor, že Zemi v současné době ovládají temné síly z jiných dimenzí a těm stávající situace vyhovuje, resp. ji přímo vytváří, protože z naší negativní energie žijí. Opět téma pro znalce..

248570

21.07.2011 15:01

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

90.?.?.?

K Vám a panu Koubkovi - zcela objektivní závěr se nedá sdělit, nikdo z nás nezná absolutně přesný průběh vývoje a výzkumu léku, ani to, jestli není nějak něčím záměrně "modifikován". Kdysi se v diskuzi usneslo, že většina výrobků obsahuje nějaké "kurvítko", které se pokazí a kvůli kterému se musí výrobek vyhodit. A co když léky obsahují něco, co neléčí, ale i mírně škodí?? V tom smyslu nekonečné, celoživotní léčby. A pak myšlenka - berou třeba členové nejvyšších světových elit, třeba zrovna majitelé farmaceutických koncernů, totožné léky, jako obyčejný lid?? Co když mají své speciální šarže, bez vedlejších účinků nebo opravdu vyléčující?? V dnešní době bych se tomu nedivil.. Asi tak.

248567

21.07.2011 14:46

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

90.?.?.?

Ideální je asi dlouhý a složitý text předem napsat třeba ve Wordu, kde to hlásí i překlepy a chyby a pak přes CTRL C+V vložit do Zvědavce..

248565

20.07.2011 14:36

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: srandykopec

90.?.?.?

Otázku jsem myslel takto - pokud by opice neměly akunpukturní body, tak jsme z nich asi určitě nevznikli (nebo byly opravdu jen jako základní stavební materiál pro vytvoření člověka) - proč by příroda vymýšlela takovou zajímavou věc - někde se píchne nebo přitlačí a jinde v těle se něco vyléčí nebo přestane bolet? Tím, že je snad mají, jste mi mou myšlenku znejistil, tak nevím.. Podle mě jsou to diagnostické body, kde si naši tvůrci ověřovali funkčnost jednotlivých orgánů. A uvedená možnost léčby je pro znalé bonus navíc.. Čili věřím na stvoření člověka vyšší inteligencí..

248471

20.07.2011 14:13

Co nám západní média neřekla

RE: Bavorsko právě prožívá zásah klimatickou zbraní

90.?.?.?

Promiňte, ale to je blbost nejvyššího řádu. V této době tam byly zcela obyčejné srážky, jako všude kolem - viz. náš radar v 01.30. Jsou to jen běžná oblaka, nic víc.. Nebo se podívejte na Slovensko včera v noci, třeba 19.7. - 20,00 - 20,30 (dá se to stáhnout), jak tam měli kroupy - bílá barva..
http://portal.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/rad/...

248468

19.07.2011 20:57

Okupace Řecka bankéři

Trocha humoru

90.?.?.?

Zajímavě humorný, i když třeba pravdivý názor na vznik krize..
http://norbertpuch.blbne.cz/12852-recky-problem-po...

248400

19.07.2011 20:36

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: srandykopec

90.?.?.?

Chtěl bych navázat na váš příspěvek a taky využít toho, že se zde rozběhlo medicínské téma. Jaký je názor vědy a čtenářů na vznik a funkci akunpukturních bodů na lidském těle? Mají je i opice? Pokud ne, jak tedy a proč evolučně (???) vznikly??

248397

18.07.2011 18:14

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: -

90.?.?.?

Tak o tomto tématu tedy moc nevíte.. V Africe je třeba hluboce zakořeněn názor, že pohlavním stykem s pannou se AIDS vyléčí. Samozřejmě se nevyléčí a nákaza se úspěšně šíří dále. Ovšem je to černošská Afrika, ne Afrika severní (muslimská..), pro upřesnění.

248274

17.07.2011 13:12

Okupace Řecka bankéři

Ještě DS Kahn

90.?.?.?

Narazil jsem někde na tento odkaz - pokud je přínosný, prosím o překlad a zveřejnění, neumím dobře anglicky.. Děkuji..
http://www.dailymail.co.uk/news/article-1392463/Vl...

248188

16.07.2011 22:21

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: papá Klaus a národní zájmy???

90.?.?.?

Chtěl bych ještě doplnit svůj příspěvek o jednu úvahu - jak jsem psal, v době ekonomické transformace udělal hodně špatného. Ovšem naskýtá se otázka, co když to tak mělo být? V duchu přísloví - všechno špatné je pro něco dobré?? Totiž jestli příjde další vlna světové krize, a má být horší než ta první, tak pád na zem je lepší z prvního stupně žebříku, než z nejvyššího. Čili nás pád dolů nebude (možná) tak bolet, jako národy, zvyklé na lepší poměry. A na závěr perlička, za kterou možná sklidím posměch, ale chci ji napsat. Proroctví Palmových listů z roku 2007 předpovídá toto:
"Od roku 2011 podle západního kalendáře se krize ještě prohloubí, protože v USA a potom i v Evropě začnou peníze stále rychleji ztrácet svou hodnotu.
V roce 2012 zkolabuje finanční systém USA. Stát již nebude schopen dostát svým závazkům vůči osobám, které zaměstnává.
Úpadek amerického hospodářství a znehodnocení americké měny dolehnou velmi těžce i na Evropu, zvláště na Německo, které je ve velké míře závislé na exportu. V evropských metropolích dojde k bouřím, jejichž terčem se stanou převážně cizinci, kteří se zde v minulosti usadili. Zvlášť krvavé boje propuknou v Paříži a Římě, ale také v Madridu, Londýně a v Praze. Nejméně postiženými zeměmi budou Rusko, Čína a Indie, protože jejich hospodářské systémy se budou navzájem podporovat.
Nepokoje v Německu a v Evropě potrvají do podzimu roku 2016. Pak budou ukončeny zásahem ruských a čínských vojsk, o který požádají evropští vládci."
Pokud k tomu tedy opravdu dojde, může být osobní kontakt pana Klause na pana Putina a Medveděva strašnou výhodou. A jak napsala kdysi nějaká paní v diskuzi: "Čím je Klaus starší, tím má lepší názory na svět. A jeho hlavní dějinná úloha pro naši zem ještě příjde!!" Třeba je to nový svatý Václav, který je tuším, patronem Českých zemí?? Uvidíme, tyto roky nejsou tak daleko a většina z nás se jich jistě dožije. Takže pravdu poznáme sami...

248166

15.07.2011 18:39

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: papá Klaus a národní zájmy???

90.?.?.?

Řekl bych, že pan Bartoš nechce vidět to, co pan Klaus provedl v minulosti, tj. jeho zásadní vliv na špatný průběh ekonomické provatizace. Prostě co bylo před rokem 2000 (příklad), pan Bartoš nevidí a nechce vidět, tam si dal svou vnitřní hranici, kterou nechce za žádnou cenu překročit. Taky řešení, zpět se to nedá vzít. A že si teď v politických námětech souzní a vidí v něm svůj velký idol a vzor?? To je možné a nemáme právo mu to brát, ale taky to nic nemění na tom, že kdyby se hodnotila kariéra pana Klause od roku 1989 dodnes, tak klidně může vyjít najevo, že cca 90% jeho činů bylo proti zájmům naší země a našeho lidu, a jen těch cca 10% z poslední doby může být hodnoceno kladně. Prostě pan Klaus jako privatizátor selhal, ale jako prezident může mít v poslední době svou pravdu. Vše stejně časem vyjde najevo, historie se (ne)dá ošálit. A jak se někde psalo, kdyby se nezprivatizovalo podle požadavků západu, klidně mohlo dojít k humanitárnímu bombardování Čech, aby jsme pustili osamostatnit Slovensko.. Jinak pana Bartoše taky oceňuji za jeho odvahu a jen doufám, že to není tím, že je mu DOVOLENO někým tyto čláky psát. Nejhorší je vždy ztráta důvěry..

248079

12.07.2011 21:09

Evropská unie na pozadí Řecka

Zpráva o financích střední třídy v USA

90.?.?.?

Není to sice k tématu, ale stojí to za přečtení. Velice zajímavý článek o finanční situaci střední třídy v USA a o poklesu jejich majetku za doby krize.
http://www.patria.cz/zpravodajstvi/1857552/americk...

247810

11.07.2011 19:12

Lichva a hyenismus banksterů povýšily do nové úrovně

RE: zajímavé

90.?.?.?

A jaký teda bude ten NOVÝ, opakuji NOVÝ svět??? Bude lepší než tento STARÝ nebo horší než tento STARÝ. Většinou nás straší, že to bude něco na způsob diktatury, kdy každý bude mít svůj čip a bez poslušnosti nedostane nic, třeba peníze z bankomatu. Pokud by takový svět opravdu byl, pak je jedno, jestli se nazývá NOVÝ nebo STÁVAJÍCÍ STARÝ, důležité je, aby vůbec nenastal !!

247735

10.07.2011 21:34

Zbraň z vietnamské války tajně používána k mýcení amazonských deštných pralesů

Technická připomínka pro pana Stworu

90.?.?.?

Dobrý den, měl bych dvě menší technické připomínky:
1 - Bylo by možné, aby se u příspěvků v diskuzi zobrazoval v datu i rok, čili 07.07.11. Naopak čas není snad tak důležitý, nevím..?? Některé diskuze mají svou historickou hodnotu a pokud se neví, kdy se psaly, je to těžké.. Děkuji.
2 - Přivítal bych, kdyby se při přepnutí obrazu z článku do diskuze nezobrazovaly boční lišty (z diskuze, ve zkratce). Tyto zužují efektivní rozsah pro příspěvky a při delší diskuzi jsou pak články moc úzké.. Tím by se prostor podstatně více využil. Taky děkuji za případné vylepšení.

247664

10.07.2011 20:24

Islám jako geopolitický nástroj pro kontrolu Středního východu

Zeman a Korán-Islám

90.?.?.?

Není to sice přímo k tématu, ale dávám odkaz na článek pana Miloše Zemana, který ostře kritizuje islám. Může někdo znalý k tomuto napsat pár řádků?? Třeba by to zajímalo i více čtenářů. Děkuji.
http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/proc-povazuji-is...

247652

09.07.2011 15:31

Cíl: zničit svobodný internet

Poděkování panu Bartošovi

90.?.?.?

Vážení čtenáři, rád bych vás upozornil na další průlomový článek pana Bartoše ve věci pana Stwory. A pokud můžete, napište do odpovědí čtenářů taky své poděkování, jako výraz pochvaly panu Bartošovi.
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-domova/stwora-p...

247600

03.07.2011 11:24

Stížnost lze napsat i slušně

RE: Není to humor - přišlo emailem

90.?.?.?

Pane tmo, nebudte tak arogantní, to se nesluší.. Jinak za socialismu, bavme se od roku 1980 dále, to už taková hrůza nebyla. Obchody (mimo potravin) byly sice poloprázdné, ale najíte se těch televizí, aut atd. ?? A že nebyla muzika?? To je fakt tak životně důležité, to snad nemyslíte vážně.. Kolik Vám je?? A hlavně byly tu základní životní jistoty co teď nejsou - práce, bydlení, zdravotnictví. Vychvalovat teď životní standard může jen bohatý člověk, co nevidí, kam to spěje. Běžní lidé budou časem stejně chudí, jak v socíku, někteří ale skončí jako bezdomovci (víte co to je??). Prostě stávající režim může kladně hodnotit jen bohatý člověk, který by tenkrát bohatý nemohl být. Byl by stejně "přiměřeně chudý - ale ne nuzný", jak my ostatní.. A k panu Čubovi - četl jsem rozhovor s ním a tam vyloženě psal, že po revoluci byl terčem neustálých kontrol, které hledaly chyby a nedostatky. Hlavně některým lidem vadila jeho "vnitropodniková banka".. Takže tlak neustál a Slušovice rozpustil. Někdo si něpřál, že by zde byl příklad, že "třetí" cesta může fungovat. Bohužel, třeba za 10 let dojdete k tomu, že i tento systém za nic nestojí..

247249

02.07.2011 00:31

Řecké hodiny tikají

RE: copak to je pomoc

90.?.?.?

Velice pěkný článek o tom, že každý národ má svou pátou kolonu i ve vládě, která hledí na své zájmy a ne na národ (lid).. A taky hezká diskuze..
http://www.outsidermedia.cz/Demokracie-vs-Mytologi...

247162

27.06.2011 19:12

Spadlo letadlo s jadernými experty jen tak?

RE: TU 134

90.?.?.?

Ono 5 sekund není moc, za tu dobu třeba náhradní agregát mohl naskočit, ale už bylo pozdě.. Neštěstí je, že výpadek byl "jak naschvál" ve fázi přistávání, kdy každá sekunda na reakci pilotů je kritická.. A to, že dokázali přistát aspon na dálnici, je spíše hrdinský čin a ne nedostatek zkušenosti - platí pro příspěvek níže.

246913

19.06.2011 17:35

Řízený rozklad pořádku – body zlomu. Konec starého světa (I)

RE: Konec dolaru v prosinci 2012??

90.?.?.?

Děkuji oběma reagujícím za rady, sice v obecné rovině, ale i to je podnětné. Je fakt, že konkrétní podrobnosti nikdo z nás neodhadneme, ale mohla být k tomu určitě zajímavá diskuze..Takže uvidíme za rok a půl, zda měl ten dokument pravdu.. Jinak pěkné zamyšlení je i zde.http://www.blisty.cz/art/59012.html

246401

Pane Kropáč, omlouvám se, Váš příspěvek jsem špatně pochopil.. Reagoval jsem na první větu citace, a on pokračoval dále. Takže korán říká, že v případě napadení se mají muslimové bránit, ale v případě nenapadení mají nabídnout mír.. Takže tedy není vůči křesťanům předem zaujatý, jak se často na diskuzích tvrdí?? A ještě jednou se omlouvám.. Děkuji.

246398

18.06.2011 23:01

Řízený rozklad pořádku – body zlomu. Konec starého světa (I)

RE: Konec dolaru v prosinci 2012??

90.?.?.?

K tématu bych chtěl dodat jen to, že mě trochu překvapuje, jak na tuto možnost ekonomického krachu reagujete s ledovým klidem, jako by šlo o akademickou debatu, třeba o volbách nebo o Řecku či Lybii, o Kubě nebo Venezuele atd... V tomto vidím právě strašný rozdíl - k výše uvedeným tématům můžeme akademicky diskutovat, ale běh dějin to nezmění a nevíc tyto události jsou od nás daleko a nějak bezprostředně se nás netýkají.. Ale pokud ta krize v 2012 začne (třeba jako historická obdoba krize 1929-1932-1938), pak jde o nesmírně závažnou věc, která se dotkne každého z nás, a to velmi výrazně. Třeba na Britských listech se o tématu postindustriální společnosti dost píše, čili je velmi pravděpodobné, že se něco děje, ale nikdo neví, kdy to příjde.. Začal jsem toto téma proto, že dopředu o datu spuštění nikdo nic neřekne, můžeme se jen domýšlet a spekulovat, s větší či menší pravděpodobností. Ale kdyby se nám podařilo odvodit, že se třeba s 50% pravděpodobností v tomto měsíci něco stane, tak se na to můžeme nějak připravit (zbýval by jen rok a půl!!), nakoupit zásoby, uspořádat majetky či akcie (pokud je někdo má), zrušit různé penzijní fondy atd.. Zde časový náskok může mít strašný význam. Je to asi trochu naivní myšlenka, ale zde na tomto vebu jsou lidé, kteří mají velké znalosti a dovedou předvídat a nebojí se ve svých názorech experimentovat, protože víme, jaká hra se hraje.. A pokud by se nám podařilo (samozřejmě bez záruky), aspoň tento jeden tah nějak uhodnout a připravit se na něj, pomohlo by to mnoha lidem. Nevím jak pan editor, ale nezaslouží si tato věc samostatný článek?? Opravdu tu jde o NAŠI budoucnost, ne o něco, co jde mimo nás, co se nás netýká.. Děkuji za pochopení..

246360

18.06.2011 16:18

Řízený rozklad pořádku – body zlomu. Konec starého světa (I)

Konec dolaru v prosinci 2012??

90.?.?.?

V nedávné diskuzi zde dal někdo zajímavý odkaz na "fiktivní" dokument o pádu dolaru, kdy událost má začít dne 19.12.2012..
Zajímavé datum, což o to... Odkaz je http://www.youtube.com/watch?v=2N8gJSMoOJc.. Pak se tam mluví o QE4, což není daleko od pravdy, QE2 končí a na burzovních vebech se pomalu začíná přetřásat možnost pokračování QE3, čili do roku 2012 by to tak akorát vyšlo. Naskýtá se otázka, zda to není příprava na plánovaný konec světa, resp. správně "konec světa, jak jsme ho dosud znali", čili dolar jako rezevní měna.. Jaký je názor zdejších čtenářů na tuto skutečnost? Vzhledem k tomu, že svět jede podle plánu, může být toto mystické datum 23.12.2012 opravdu plánováno jako datum, kdy se to spustí?? Není to sice politické, ale obchodní téma, ale svou závažností by snad stálo za diskuzi..

246336

Pane Kropáč, zamyslete se nad větou, kterou jste napsal: Bijte nevěřící psy, pokud vám budou brát zemi a náboženství. Jistě si všimnete slova POKUD a pokud to dobře chápu, vyzývá muslimy k OBRANĚ své země a svého náboženství, což není nic špatného.. Jinak řečeno, POKUD my je napadneme, mají svatý úkol se BRÁNIT.. POKUD byl tento citát opravdu takto řečen, tak nemluví o ÚTOKU.. Jinak z minulosti jsme si v křesťansko - muslimských válkách zhruba kvit a pokud čtete Zvědavce pozorně, má být 3WW vyprovokována právě mezi křesťany a muslimy. Čili bych řekl, že je dráždíme schválně (nebo naše elity), aby došlo k tomu (ne)žádoucímu konfliktu..

246334

14.06.2011 22:09

Řízený rozklad pořádku – body zlomu. Konec starého světa (I)

RE: Dnes jiz chapu...

90.?.?.?

Možná vás zaujme tato stránka o historii Anunaki. Je tam i email na autora.. Třeba by nám pověděl, odkud tyto informace má.
http://www.osud.cz/sites/default/files/historia_an...

246025

14.06.2011 18:35

Řízený rozklad pořádku – body zlomu. Konec starého světa (I)

RE: Nekřesťanské křesťanství

90.?.?.?

Taky se připojuji k prosbě o uvedení webů, kde se řeší tyto otázky, nebo kde lze o podobných tématech více diskutovat.. Děkuji předem.

246005

10.06.2011 19:29

Pokr

RE: Pěkný článek

90.?.?.?

Ano, velice pěkný článek, který srozumitelnou formou přibližuje dnešní schizofrenický stav světové politiky. Podle mě ale ten pokr tomu dává trochu "zábavný nádech" a přibližuje to normálním lidem. Chápu, že pokud máte IQ 150, tak je to pro Vás pitomina, ale potom zkuste něco napsat sám, už se těším na Váš článek.. Ono kritizovat umí každý, ale vytvořit něco smysluplného už ne.

245794

07.06.2011 21:59

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Myslim si

90.?.?.?

Něco podobného. Jaký asi člověk může dělat policistu!!!??
http://www.youtube.com/watch?v=NlAj4zPAglQ&feature...
[pláč] [pláč] [pláč]

245640

04.06.2011 17:49

Koupím hezký, moderní mobil. Zn. připlatím za omezenou funkčnost

RE: Samsung moc nevydrzi

90.?.?.?

Chci se zeptat, dá se skutečné vyzařování mobilu nějak amatérsky změřit? Zrovna v níže uvedeném článku se píše o možnosti vzniku rakoviny jejich užíváním..
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clane...

245496

30.05.2011 17:17

Vítejte do násilného světa pana Hopey Changey

RE: Kaddafi-nevinne jesne?

90.?.?.?

Pokud by uvedené napsal anonym, tak je možné usuzovat, že na Zvědavec dotyčná osoba zabloudila náhodně a uvedený text myslí vážně. Pokud je Valda registrovaný, tak asi zde není poprvé, takže je otázka, jak to myslel...To ví nejlépe on sám a třeba řekne pravdu po tom, jak si přečte reakce zdejších čtenářů. Jinak ale jeho názor není v české společnosti ojedinělý, typický ovčan je dokonale zpracovaný televizí a opravdu věří, že boj proti Kaddáfímu je správný.. Krásné případy jsou v diskuzích na Novinkách nebo na IDnes. I když občas už taky v hlasování vyhraje názor, že boje v Lybii jsou nesprávné a že zde jde o ropu. K tomu mě dojal názor jistého mladého muže, který prohlásil, že on (asi myslel Západ) potřebuje benzín do aut a když nedá ropu Kaddáfí dobrovolně, že máme právo si ji vzít vojensky. To nepotřebuje komentář, bohužel.

245132

18.05.2011 19:16

Opravdu potřebujeme Mezinárodní trestní soud?

RE: výzva svědkum

90.?.?.?

Zdravím, není to sice k Dallasu, ale když se zajímáte o tyto věci, třeba Vás zaujme toto video. Bohužel neumím anglicky, tak nemohu posoudit celý obsah. První video je kousek s titulky, druhé pak plná verze v anličtině..
http://www.youtube.com/watch?v=pOBjx0ZiMl4&feature..., celé
http://www.youtube.com/watch?v=7vyVe-6YdUk&feature....
Když tak napište, jak to vidíte? Může to být pravda??

244336

18.05.2011 19:10

Sociální parazité

RE: Pochopil som správne,

90.?.?.?

Děkuji moc.. Kdybych já na něco narazil, dám to třeba někdy příště pod Váš odkaz..

244335

16.05.2011 21:14

Sociální parazité

RE: Pochopil som správne,

90.?.?.?

Děkuji za milá slova.. Na pane aditora se vůbec nezlobím, naopak..Pokud bych mohl poprost o některé Vaše oblíbené stránky, napište mi nějaký dokaz..V tom balastu se těžko hledá ty pravé, však to asi znáte sám.. Děkuji.. [smích]

244207

15.05.2011 17:05

Sociální parazité

RE: Zřejmě jsem měl ten článek uvést nějakým vysvětlením

90.?.?.?

Pane Stwora, z Vašeho sdělení vyplývá, že jste na 1000% materialista, což ale nevylučuje, že věci, na které nevěříte, neexistují..Zvědavec je jedinečný tým, že PRAVDIVĚ komentuje, popisuje a zdůvodňuje věci v oblasti politiky, ekonomiky, válek atd.., ale nic víc. Čili obrazně řečeno, člověk, který zde pravidelně chodí, si udělá pravdivý MATERIÁLNÍ základ, ale na DUŠEVNÍ nadstavbu tu už není nic. Prostě v jistém okamžiku poznání čtenáře ustrne a pokud nechce postupně znovu zakrnět, musí hledat jiné zdroje..
K tomu Rusku a Slovanům takováto úvaha.. Že světu vládne elita, která využívá kapitalistický systém a dolar ke svému vládnutí a ovládání, to je každému jasné. V případě, že by USA a dolar padl, nahradí ho třeba juan, rubl, zlato atd.. Ale změní se tím pádem i společenský systém?? To nevím.. Čili místo toho, že nám bude vládnout kapitalista z USA, může nám vládnout kapitalista z Ruska nebo z Číny.. A zase - budou lepší a míň chamtivější? V těchto zemích se kapitalismus vyvíjí zatím jen krátkou dobu, ale jaká bude generace lidí třeba za 20-50 let? Nebudou stejně zblblí mamonem jak lidé na západě?? O tom si moc iluze nedělám, nevím. Jedinou možností, jak stávající zlý světový systém změnit je změna lidí ale V ZÁKLADU, prostě aby se lidstvo jako celek dostalo na vyšší DUCHOVNÍ úroveň. Pak je otázka - je toho schopno postupným vývojem, než se zničí, nebo skončí v NWO, nebo potřebuje pomoc z venčí? A zde je další záhada - co když naše pozemská elita opravdu slouží, nebo je pod vlivem těch temných mimozemských sil?? To jsou otázky, bez jejichž možného diskutování se věcného závěru těžko dobereme..

244118

15.05.2011 16:35

Sociální parazité

RE: Pochopil som správne,

90.?.?.?

Amenti je pro mě něco jako pokus o nenáboženské vysvětlení stvoření lidstva a naší dávné minulosti. Prostě slova, že Bůh stvořil Adama z hlíny a Evu z jeho žebra mi prostě nestačí a nevyhovuje, to je výklad pro lidi ze středověku. Ale když se napíše, že lidstvo je výsledkem genetického zásahu vyspělé (mimozemské) civilizace, tak to je něco, čemu můžu věřit. Ano, je to víra, ale snad postavená na logickém základě. A jestli je Amenti pravdivé, to nemohu posoudit, sám nějaké mimosmyslové zkušenosti nemám. Ale tvrzení, že existuje nějaké vesmírné vědění nebo inteligence v jiných dimenzích, se kterými mohou lidé s mimořádně vyvinutými paranormálními schopnostmi hovořit, tomu se dá taky věřit. Jak se píše v úvodním článku, to že svými smysly nevidím třeba mikrovlny, tak to neznamená, že neexistují..Jediný velký a zásadní problém je v tom, jak poznat, že někdo napíše vyloženě blbost a zdůvodňuje to tím chanellingem. Tady by pomohla jen věcná diskuze s lidmi, o nichž předpokládám, že píší pravdu i o takových mimořádných věcech (zážitcích) a nedělají si z nás dobrý den..Proto taky moc nevěřím na stránky typu Osud, apod. Ale bohužel, jak se vyznal pan editor výše, on tomu nevěří a podobná témata nechce dávat.. Což je škoda, ale s tím se nedá nic dělat..90-desátka [cool]

244115

14.05.2011 19:06

Sociální parazité

RE: Pochopil som správne,

90.?.?.?

Můj názor je, že Bohem s velkým "B" bych nazval někoho, do stvořil a řídí celý vesmír. Protože to ale fyzikálně není možné (??, nevím, neboť si nedovedu představit jakkoliv vyspělou inteligenci, která by to dokázala), předpokládám, že vesmír vznikl nějak a řídí se podle svých "vesmírně - fyzikálních zákonů", čili sám od sebe. Pak mám bohy s malým "b", kteří představují vedoucí představitele jiných vesmírných civilizací. A tyto vesmírné civilizace jsou (podle textu v tom Amenti) dobré a zlé.. A opět podle toho textu tyto zlé síly (démoni, jak nás naučila říkat církev) ovládli naši zemi a lidstvo. A v současné době má probíhat boj mezi těmi zlými a dobrými silami o cestu směřování lidstva. Přečtěte si to, doporučuji. Čili velký Bůh asi není a mezi malými bohy se vede válka, kterou našimi smysly nedokážeme pozorovat..A záleží na tom, kdo zvítězí, jak v pozemských válkách. Jinak že by naše civilizace byla ve vesmíru jediná, tomu snad nemůže věřit ani největší pesimista. http://www.novinky.cz/veda-skoly/233380-v-mlecne-d...

244066

14.05.2011 16:12

Demokracie jako náboženství?

RE: Souhlasím s autorem

90.?.?.?

Pane Vojto, máte pravdu, je to velice hodnotný článek, který by měl být přikládán do každé volební obálky, aby si jej lidé před volbami přečetli. Ale nabízí se otázka-co když je úpadek lidstva plánovaný, chtěný a žádoucí?? A není demokracie jen jeden ze způsobů, který je k tomu využíván?? A to, aby zde byla masa lidí zvaných ovčané, kteří drží hubu a krok a neodporují vládcům tohoto světa, zvaných elity, v cestě k jejich konečnému cíli - totalitní světovládě?? A jak se zdá, celkem se jim daří, když ovládají již větší část zeměkoule..

244056

13.05.2011 20:31

Sociální parazité

NE Katastrófa, ale ZÁZRAK

90.?.?.?

Já za sebe chci napsat, že tento článek je doslova revoluční a tímto Zvědavec překročil svůj Rubikon. Pokud jste to nepochopil, tak kromě světa, viditelného našimi smysly, existuje svět i v jiných dimenzích, běžným lidem nezachytitelný. Vámi uváděný pan Koukolík se asi věnuje deprivantům mezi námi - lidmi, ale ne těmi z jiných dimenzí, kteří ale hrají tu zásadní hru o další budoucnosti lidstva: zlí (temní) proti dobrým (světlí)..Třeba takto laický příklad na podobě strategické počítačové hry - kolem nás probíhá "stategická hra" mezi temnými a světlými. To oni plánují další kroky proti soupeřovi, aby eliminovali jeho síly a získali stategickou převahu, vedoucí k výhře. A my lidé je nemůžeme nijak ovlivnit, na volbu dalšího tahu nemáme žádný vliv, kromě jednoho - dodávání energie (životů, kreditů jak chcete) jedné ze soupeřících stran. Negativní energie nabíjí temné síly, pozitivní síly světlé. A v tom je to, jak můžeme ovlivnit další vývoj. Čili utápěním se v negativních emocích jednak nic na dalším vývoji pozemského světa neovlivní (války, krize atd..), ale naopak pomáhá k dalšímu negativnímu vývoji. Kladné naopak. Proto je důležité, aby se lidé vnitřně změnili na kladné (nebo většina, kdo toho bude schopen).. Možná to někdo vysvětlí lépe, za což předem děkuji. A pokud někdo ze zdejších čtenářů je schopen nás neznalé usměrnit na světlou cestu, tak předem za všechno děkuji..K zamyšlení na toto téma doporučiji třeba tento odkaz, který mnohé vysvětlí http://www.olgabufkova.cz/files/duchovni/Tajemstvi...

244008

07.05.2011 17:20

Devět stupňů k pravé duchovnosti

RE: Poďakovanie

90.?.?.?

Já taky děkuji, protože negativních zpráv již bylo až nad hlavu a je potřeba se věnovat i duchovnu. A doufám, že takových témat bude více, třeba i z jiných zajímavých oblastí, o kterých se zde dosud moc nehovořilo.. Děkuji.

243663

02.05.2011 20:32

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Cui bono?

90.?.?.?

Oprava - samozřejmě 11.9.2011.. To už je za chvíli. [smích] [smích]

243152

02.05.2011 17:50

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

RE: Cui bono?

90.?.?.?

Možná se nemusíte zatím bát, tipoval bych větší akci až na 9.11.2011, v den slavného 10-tého výročí.. Otázkou je, kde se co stane.

243116

30.04.2011 22:03

USA riskují válku s Čínou a Ruskem

RE: Východisko z krize ?

90.?.?.?

Není to sice přímo k tématu, ale velice zajímavé stránky o ekonomice včetně USA.
http://www.pro-investory.cz/aktuality/neco_se_deje...

242925

30.04.2011 19:21

O víře a církvi

RE: Náboženství byla vymyšlena pro oblbování a ovládání lidí.

90.?.?.?

Pan Bartoš, jako vždy skvělý.. Doporučuji všem. Paní magistře obzvláště, možná ji po tom zvlhnou oči dojetím..
http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/ptejme-se-komu-s...

242919

30.04.2011 15:33

EU připravuje pozemní invazi v Libyi

RE: Buď evropa nebo Muslimové . Nejsem na žadné straně neboť nikdo není na mé straně

90.?.?.?

Zkuste si odpovědět na otázku - tu ropu od Arabů kupujeme nebo ji spíše krademe, ev. měníme za bezcenné bankovky. Pokud by existoval oboustraně výhodný obchod, muslimové nemají důvod být na Evropany zlí (aspoň myslím..). Jenže Evropa a USA moc často v politice a obchodní politice používá více nebo méně metody nátlaku, vč. ozbrojeného. V tom vídím důvod, že muslimové západní státy moc v lásce nemají - opět nevím, nikdy jsem v arabských zemích nebyl. Prostě západní civilizace se chová povýšeně a to není v pořádku.

242903

25.04.2011 16:58

Čína ve studené válce vrací úder

RE: Pravicujicim pivnim tatikum to asi zatim nedoslo:

90.?.?.?

Trošku mimo, ale v sobotním Právu je v článku "Nebezpečná pravda" takovýto zajímavý text: Nelze zaříkávat novou krizi prostřednictvím restriktivních politik, které vedly ke krizi 2008-2009. A přesto to všichni dělají. A přesto připravují, řečeno slovy Fréderika LOrdona - katastrofu: druhý propad globální ekonomiky nejpozději do 18-ti měsíců. Čili že by platilo ono "historie se opakuje", tedy 1929-1932 a dále = 2009-2012 a dále?? Jaký je názor na možnost druhé vlny velké krize v 2012? V tomto roce je totiž (pokud si to dobře uvědomuji) jisté výročí - 99.let od podepsání zákona o FED (tuším 23.12.1913??). Pokud připustíme, že někdo má slabost na jistá data, uvedené datum v 2012 se samo nabízí k zapsání do historie!! Ale čím??

242642

Vážená paní, snažíte se být ironická jako Vopice, ale zatím jste jen obyčejně jedovatě pichlavá. Nebo jinak - nejste placená provokatérka, co má za úkol zdejší diskuze znechucovat?? My Vám taky poděkujeme, když se začnete chovat slušně.

242603

24.04.2011 19:28

Program „destalinizace“ jako druh „konsientální“ války vedené proti Rusku

RE: Elita vybira ,co smime cist a co ne,ale,nuti nase deti cist,co oni chteji.

90.?.?.?

Pane Nohejl, prosím, nedávejte obrázky v tak velkém rozlišení, rozhodí to velikost stránky.. Už tu bylo vícekrát upozornění na tuto skutečnost. Co se týče textu, za jakou stranu tedy chtěl generál Patton bojovat? Z textu to nedává smysl, protože snad za Němce nebo Rusy bojovat nechtěl??.

242601

Paní Lin, kdysi mi tady dal někdo níže uvedený odkaz a tak ho dávám zase zpět já. Zkuste si přečíst stránky 70-75 a možná Vám to převrátí chápání minulosti lidstva. A pokud je zde někdo, znalý ještě větší hloubky věci, třeba to doplní..
http://www.olgabufkova.cz/files/duchovni/Tajemstvi...

242518

23.04.2011 15:46

Politický marketing a války v minulém století

RE: Pokračovat...

90.?.?.?

Taky souhlasím, osobně mi už články o politice, ekonomii, válce atd. připadají stále stejné, jen se mění datum, místo, osoby, ale obsah zůstává. A přitom je tolik "zvědavých" témat, které by velmi zpestřily obsah webu. Jeho jedinečností je právě diskuze, protože tolik znalých lidí se nikde jinde pohromadě nesejde... Snad k zamyšlení panu editorovi. Co tak dát hlasovací anketu, co by čtenáři zde přivítali?? Třeba nejsem sám..

242515

23.04.2011 15:36

Politický marketing a války v minulém století

RE: Woodrow Wilson...

90.?.?.?

O potopení Lusitanie byl přímo film, který běžel i v ČR a i tam byla scéna, jak se do lodi nakládají bedny s municí. Ponorka na loď torpédo poslala, ale to by k potopení nestačilo. Příčinou byly právě výbuchy munice v lodi po zásahu.

242514

Z Vašeho textu mám dojem, že jste se dostal až před dveře 13.komnaty lidstva, ale zase jste je, nám méně znalým, neotevřel. Přitom tam se asi skrývají ta největší tajemství naší existence. Kdo to jsou ti "oni". Nebo máte aspoň nějaký odkaz, kde by se k tomuto dalo něco přečíst?? Děkuji předem.

242464

22.04.2011 10:57

BRICS a přestavba světa

A je to tady..

90.?.?.?

Je to k Arabským revolucím a nevím, kam to přidat.

Nejvlivnější osobností světa je Wael Ghonim
Wael Ghonim, který založil na Facebook skupinu, jež vyburcovala protesty proti Husnímu Mubarakovi, se stal nejvlivnější osobností světa roku 2011. 21.duben 2011 - 21:20
Vyplývá to ze žebříčku, který ve čtvrtek uveřejnil americký časopis Time. Třicetiletý Ghonim je ředitelem marketingu společnosti Google pro severní Afriku.
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/ze-zahranici/nejv...

242434

20.04.2011 18:33

USA odříznou libyjskou ropu od Číny

RE: aspon staryho dobryho Winstona nechte v klidu spat

90.?.?.?

Pozor, za prvním odkazem je tečka navíc a ta znemožnuje najetí odkazu..

242299

19.04.2011 18:32

USA odříznou libyjskou ropu od Číny

RE: Americký generál mluví o napadení Libye již v roce 2007

90.?.?.?

Zajímavý článek o arabských revolucích a ropě.
Lindsey hovorí (v zhrnutí): ”Povedali mi, že na Strednom východe posledná z krajín, ktorá bude napadnutá je Saudská Arábia. To bude koniec Ameriky, lebo väčšina exportu ropy pre USA ide odtiaľ. Ropa vystúpi až na $150-200 za barel a zlato až na $2000 za ounce. Striebro tiež rapídne zdražie. Drahú ropu Amerika nezvládne a tiež to, že s dolárom sa prestane medzinárodne obchodovať. Povedali mi, že dolár bude do konca roku 2012 mŕtvy! To zasiahne arabské štáty, ktoré nakupovali americký dlh, ktorý sa za noc zmení na bezcenný papier. Hneď nato euro bude mať problém a padne. V USA bude hrozná hyperinflácia. V supermarketoch bude dostatok jedla, ale nikto nebude mať peniaze, aby si ho kúpil. O dva roky, mi povedali, budeme tak chudobní, že nebudeme mať ani možnosť sa búriť. Oni potom prídu ako nejakí záchrancovia a otvoria ropovody v USA na štyroch miestach: na Alijaške, Rocky Mountains, na Severnej Alijaške a v Montane. V tom čase nás už budú úplne vlastniť, aby mohli založiť svetovú menu a všetko riadiť. Toto všetko mi povedali, že sa má stať”
http://dolezite.sk/Pastor_Lindsey_Williams_predpov...

242228

Máte 100 bodů za Váš velmi mile ironický styl psaní.. Jen tak dál. [smích] [smích] [smích]

242224

12.04.2011 22:07

Globální systémová krize: Druhá polovina 2011

RE: Je to PARADA!

90.?.?.?

Děkuji, pěkně jste to shrnula. Dával jsem odkaz proto, že pokud někdo v roce 2007 napíše o krizi v roce 2011 a kolapsu v roce 2012, tak je to přinejmenším hodno zamyšlení, jestli je to jen náhoda, nebo opravdu nenápadná příprava na zlé časy.. Teď záleží na tom, kdo bude silnější - zda my lidé, kteří tu cestu do pekel nechceme, nebo oni, kteří ji tak plánují.

241659

12.04.2011 21:41

Globální systémová krize: Druhá polovina 2011

RE: Je to PARADA!

90.?.?.?

Máte pravdu, třeba si to neřekneme, nebo jen sami pro sebe. Jak se připravit na období nouze tu byla před časem diskuze, závěr snad takový, že se doporučuje navázat blízké vztahy s lidmi, kteří si budou navzájem oporou. Jinak za sebe netvrdím, že se to vše stane, taky bych si přál, aby rok 2012 přinesl globální změnu lidstva k lepšímu, ale zatím situace jakoby potvrzovala pravdivost textu.

241657

11.04.2011 19:01

Globální systémová krize: Druhá polovina 2011

RE: Je to PARADA!

90.?.?.?

Před nedávnem jsem našel velice zajímavý odkaz na knihu z roku 2007 (překlad staršího díla), který v kostce o dalším vývoji tvrdí toto - od roku 2011 se krize ještě prohloubí, protože v USA a pak i v Evropě začnou peníze ztrácet svou hodnotu. V roce 2012 zkolabuje finanční systém USA, stát nebude schopen dostát svým závazkům vůči osobám, které zaměstnává. To povede k řetězové reakci a chaosu v celé společnosti.. bude docházet k nepokojům a rabování.. vláda se pokusí získat kontrolu nad situací nasazením armády.. hospodářská situace povede k poměrům, které budou připomínat občanskou válku.. tato situace potrvá až do roku 2017. Pak zasáhnou vojenské jednotky spřátelené země ze severu a nastolí opět pořádek.. Podobná předpověď je i pro Evropu, možno přečíst na odkazu níže, hlavně listy v závěru, od. str 144. Kniha se jmenuje Proroctví o Evropě z knihoven palmových listů. Pro přesvědčené skeptiky, že je hloupost, mám takovýto závěr - máme jedinečnou možnost si v praxi ověřit, zda jsou opravdu věci "mezi nebem a zemí" Rok 2012 není tak daleko, aby se ho většina z nás nedožila a uvidíme na vlastní kůži. Být připraven nikomu neuškodí. Odkaz na knihu je zde. http://www.uloz.to/778017/proroctvi-o-evrope-thoma...

241523

31.03.2011 18:38

Kdo jsou libyjští bojovníci za svobodu a jejich mecenáši?

PROSÍM už neměnte grafiku Zvědavce

90.?.?.?

Prosím pana editora, aby vrátil pokud možno grafiku zpět, toto se nedá číst !! Jednak je text nalepený od kraje do kraje, příspěvky v diskuzi a v komentáři se slívají do jednoho nepřehleného celku !! Prosím, už na nic nešahejte, Zbědavec byl dokonalý a vraťtě se k původní včerejší podobě !! Ne každé upgrade je ku prospěchu !! Děkuji předem.

240831

30.03.2011 21:23

Konečná hra: Rozděl, panuj a získej ropu

RE: no nevím...

90.?.?.?

Trochu mimo, ale nevím, kam to zařadit. Velice zajímavý detail - v seznamu odkazů je 2x uveden i zdejší Zvědavec (proto to zde dávám!!). Panu editorovi gratuluji.

http://cs.wikipedia.org/wiki/%C3%8Dr%C3%A1nsk%C3%A...

240753

30.03.2011 19:47

Tragické selhání „post-komunismu“ ve východní Evropě

RE: Zbytecne cerny clanek

90.?.?.?

ANO, vše se odvíjí od skutečných příjmů. Jinak se na věc dívají lidé z Prahy, kteří mají nadstandardní platy a jinak lidé z chudých oblastí. Je to stejné jak s průměrným příjmem - říká se cca 23 000, ale neříká se, že cca 70% lidí ho nemá a skutečný příjem těch 70% je třeba 10-12 000. A pokud je v rodině nezaměstnaný, je to na mašli. Stejně rozvedené matky s dětmi - tam je klidně (po odečtu nákladů na bydlení a inkaso) čistá částka 2-3 000,- na osobu a měsíc.. Málokdo má předstvu o živoření chudých lidí. Bohužel - sytý hladovému nevěří.

240745

29.03.2011 23:55

Víme, co chceme?

RE: Takto NE

90.?.?.?

Děkuji za milá slova. Já si věci vykládám tak, že ke každé velké historické změně musí být pravý a příhodný čas a podmínky. Když se chtěli Maďaři osvobodit od nádvlády Sovětů v roce 1956, skončilo to to krvavě. Stejně u nás v 1968 - nebyl ten pravý čas, resp. ti kdo vládnou to NEDOVOLILI. Až SSSR padl (byl padnut), nastal pravý čas na sametové revoluce. Nebo věříte, že to nešlo podle plánu?? Jenže kdo určuje ten pravý čas - ti, kteří vládnou světem a ti konají tak, jak se jim to hodí. I kdyby se celé Česko probudilo a ruku v ruce chtělo zavést nějakou "nežádoucí" ekonomickou nebo finanční změnu, tak to dobře nedopadne. Třeba by to dovolili provést, ale za podmínky, že okamžitě splatíme veškeré dluhy, které máme u světových bank. A jsme v koncích.. Čili šance bude, až se buď probudí celý svět a řekne dost, nebo až se starý systém vyčerpá a zhroutí se, pokud dříve nenastane třeba diktatura NWO.. Ale uznávám, že nejsem asi realista, ale pesimista. Vaši víru Vám závidím a přeji Vám, ať to dobře vyjde. Něco se ve světě a vesmíru děje, ale otázkou je, zda to jde podle plánu nebo proti plánu. To ví jen oni a možná Bohové na Olympu..

240711

29.03.2011 20:52

Víme, co chceme?

RE: Takto NE

90.?.?.?

Rád bych s Vámi souhlasil, ale opravdu si myslíte, že je možno jen tak stávající ekonomický systém změnit? Teoreticky možná ano, ale prakticky o tom pochybuji. Nechci být otrokem, ale to na věci nic nezmění. A když se osvobodí jeden otrok, zhroutí se tím otrokážský systém? Ne, na to musela být pravá doba, jinak byly oběti marné. Jsme jako v klasické řecké tragédii, kde lidští hrdinové bojují s bohy, ale vždy marně, protože nad nimi nemají šanci zvítězit. A jak dopadli ti, co chtěli změnit nebo narušit dolarový systém - JFK, S. Hussain (začal prodávat ropu za eura ne dolary, a v podstatě i Kaddáfí - taky jedna z finančně nezávislých zemí na systému, dále snad jen Írán).. Sílu změnit má snad jen hodně silný protivník - Čína nebo Jižní Amerika, ale i tam to jde těžko.. V tomto si nemá cenu nalhávat, že by naše země prorazila, čili jako by vystoupila ze systému. Možná jste větší idealista, ale zkuste být realista. Já souhlasím s textem, že změna K LEPŠÍMU může nastat až po zhroucení stávajícího celosvětového systému. Do té doby můžete proti němu bojovat "v mezích zákona", více Vám nedovolí. Nebo věříte že ano??

240690

29.03.2011 17:32

Tragické selhání „post-komunismu“ ve východní Evropě

RE: Zbytecne cerny clanek

90.?.?.?

Zdravím, asi jste chtěl napsat - ŽILO se nám od roku lépe a lépe, ale už to jde zase pomalu z kopce. Nebo jste bohatý a neznáte problémy obyčejných lidí. Mluvte tedy aspon v jednotném čísle, když už. A za rok dva si zkuste na svá slova vzpomenot, jak bude poznat že je hůře..

240680

28.03.2011 19:51

Víme, co chceme?

RE: Takto NE

90.?.?.?

Neznám ideový plán těchto reforem, ale zásadní dotaz je - bylo by NÁM DOVOLENO ty reformy vůbec zavést?? Vždyť víme, že světu vládne dolar a dluh a jeho majitelé zatím nemaji zájem si svou slepici, co snáší zlatá vejce, jen tak nechat zabít (cokoliv v systému změnit). Možná až dolar padne a nastane nová "renesance", že teprve tehdy bude čas "začít znova a jinak". Velmi doporučuji tento článek k přečtení. http://www.blisty.cz/art/57945.html

240614

27.03.2011 23:06

Víme, co chceme?

RE: Trošku kritiky...

90.?.?.?

Dobrý den, nevím jak ostatní, ale taky bych občas přivítal články a diskuze na jiné téma, než je politika, krize a mezinárodní situace. Určitě je spousta "zvědavých" témat, která nejsou na veřejnosti moc šířena, ať z historie, z kultury, z oblasti přírodních věd, vesmíru atd.. Minule měl pan editor takové pěkné hlasování, možná by neškodilo nahodit pár témat a pomocí toho vybrat nejzajímavější..Občas mi to zde připadá dosti monotématické.. Možná neuškodí trocha českého humoru.. [velký smích] [velký smích] [velký smích]
http://www.youtube.com/watch?v=Y-cOOpCzudE&feature...

240550

26.03.2011 17:12

Japonsko ve spárech HAARPyjí

RE: Video HAARP vs. Japonsko

90.?.?.?

Po zemětřesení na Haiti byl někde v diskuzi vysloven zajímavý názor, že HAARP by mohl primárně sloužit k ovlivňování atmosféry a počasí. Jako tektonická zbraň by se spíše hodilo nějaké zařízení někde v zemi, třeba hluboký důl atd. a z něho vhodnými seismickými vlnami napomáhat vzniku zemětřesení, samozřejmě jen ve vhodných lokalitách.. Tím, že takové zařízení není vidět, je možná snaha vše svádět na ten haarp.. Kdo ví, pravdy se těžko dopátráme..

240414

17.03.2011 18:41

Globální ekonomická krize: Centrální bankovnictví středem moci

RE: Kde je ta apokalypsa?

90.?.?.?

No, pokud mermomocí chcete nějaké datum, tak nabízím dvě varianty - 11.9.2011 a pak 23.12.2012. Možná má někdo zájem, aby se v budoucnu dětem ve škole ty historické okamžiky pěkně pamatovaly?? Uvidíme, co se vleče neuteče.. [smích] [smích]

239710

15.03.2011 18:34

Zvláštní nouzová zpráva: Japonské zemětřesení, skrytá jaderná katastrofa

RE: proč si japonci zasloužili

90.?.?.?

Někde v diskuzi byla zprávička, že snad před cca 14 dny se Japonsko a Čína dohodly na platbě v jiné měně než v dolarech.
Nevíte o tom někdo něco?

239574

12.03.2011 20:26

Co je \"ruské\"?

RE: Skryta historie

90.?.?.?

Možná jsme si nerozuměli, myslel jsem to tak, zda lze geneticky dokázat 100% evoluční vývoj člověka na Zemi bez vnějších zásahů, nebo zda lze připustit, že v některých fázích se stalo "něco", co nejde evoluční teorií zcela potvrdit. To "něco" mám na mysli cílený zásah jiné vesmírné civilizace, ne tedy nějakého imaginárního Boha. I když tuším, že Vy to něco nazvete tou "náhodnou mutací"... Že k našemu vytvoření použili jako genetický základ třeba našeho lidoopího předka, to lze připustit. A dále, zda jednotlivé lidské rasy vznikaly postupným vývojem z černé přes hnědou, rudou, žlutou až po naši bílou, nebo zda byly tyto lidské rasy již takto (s jistým účelem) přímo vytvořeny. Zkuste si přečíst tento odkaz, třeba Vás to inspiruje, konkrétně str.31. http://www.olgabufkova.cz/files/duchovni/Tajemstvi.... Chápu, je to na hranici našeho chápání, ale přece nemůžeme tvrdit, že biblické texty o stvoření člověka (někým, netvrdím že jen Bohem), jsou bez reálného základu..

239368

11.03.2011 19:49

Co je \"ruské\"?

RE: Skryta historie

90.?.?.?

Važená paní, děkuji za velmi zajímavé postřehy. Bohužel, o tomto genetickém výzkumu se ve veřejných médiích moc nepsalo, což je určitě škoda. Nevím jak ostatní čtenáři, ale osobně bych velice ocenil, kdyby jste třeba napsala samostatný článek k tomuto tématu. Pak je zde otázka - může tento genetický průzkum nějak potvrdit nebo vyvrátit možnost stvoření lidstva, resp. jendotlivých lidských ras, mimozemskou civilizací? Prostě tam, kde vědci tvrdí, že šlo o "náhodnou mutaci", dosadit "vědomý-cílený zásah stvořitele"?? Děkuji předem.

239321

01.03.2011 17:44

Džin na drátku, aneb prověrka teorie „řízeného chaosu“praxí

RE: Pokud to bylo vyvoláno.

90.?.?.?

Kdo ví, pokud se řídí nějakým časovým plánem, tak třeba opravdu čekají na nějaké mystické datum.. Co třeba toho 23.12.2012?? Konec světa (Země) sice nebude, ale může začít konec této lidské epochy.. Viz. i příspěvek dříve, který taky zmiňuje rok 2012.. [zmaten] [zmaten] Prostě když nás připravují na konec "světa", kdo ví, co se za tím skrývá..

238823

27.02.2011 18:32

Na Blízkém východě se budou znovu rozdávat karty

RE: Libye musi padnout na kolena!

90.?.?.?

Mohl bych pana autora poprosit, aby zde nevkládal obrázky v tak velkém rozlišení?? Ony natahují stránku tak, že se texty velice špatně čtou.. Děkuji za pochopení. [smích]

238746

27.02.2011 18:17

Snímač

RE: Na svoje otisky prstů by člověk měl být opatrný.

90.?.?.?

Vážený, nechci hodnotit Vaši naivitu, protože nevím, ve které zemi žijete, ale v České republice chodí kreditky poštou doporučeně. Nebo se vydávají v bance, kde na žádosti uvádíte i jiné osobní údaje..Takže asi tolik. [chechtot] [překvapení]

238745

26.02.2011 19:34

Snímač

RE: Na svoje otisky prstů by člověk měl být opatrný.

90.?.?.?

Ke kartám - většina bankomatů má kameru (na některých je i upozornění, že fotografie je archivována pro naši bezpečnost), takže v databázi (foto, jméno, adresa..) jsme asi už všichni. A co můžou s fotkama udělat příslušné programy, ukazuje tento odkaz.. Zatím jen v té hezčí formě..
http://www.lidovky.cz/unikatni-projekt-podivejte-s...

238669

12.02.2011 19:20

Mubarak padl. Co bude dál?

RE: Čeští novináři

90.?.?.?

Dobrý den, není to sice k tématu Egypta, ale k Řecku a celkem zajimavé.
[url]http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-evropske-unie/recko-nesouhlasi-s-pozadavky-eu-a-mmf/[url]

237974

10.02.2011 18:52

Na každé prase se někde vaří voda

RE: Nejhorsi na tom je...

90.?.?.?

Pan Vojta je asi opravdu provolatér, nemá cenu mu oponovat.. Jinak k privatizaci asi tolik - Prvotní a největší bylo snaha pana Klause se ZAPSAT velkým písmem do dějin ekonomie, jak úspěšně provedl transformaci ze socialismu do tržního hospodářství..Když se to začalo pomalu kazit, nebyl schopen chyby přiznat a ty zakrýval dalšími chybnými rozhodnutími (nebo vláda ODS, abych mu nekřivdil). Pak tu byl zjevný záměr naše podniky zruinovat (jako možnou konkurenci) a předat je levně západnímu kapitálu. Bez ohledu na důsledky. Dále se skupina jistých lidí cíleně chtěla obohatit. A odklon od Ruska byl taky plánovaný, protože tam by naše výrobky, ne zcela dokonalé, ale do tamních podmínek ideální, brali. Tatrovky byly jako stvořené pro ruské necesty, ale zrovna ji koupil Američan.. Stejně naše Albatrosy - nic moc, ale pro někoho super. Jenže USA nedovolují jejich export, tak podnik zajde na úbytě..Je to smutné čtení.

237871

Pokud chce pan editor něco technického, tak co třeba nějaký pěkný most, jakožto symbol "překonávání překážek". A třeba půlka nějaký starý a druhá současný, jehož konec končí v mlze (v neznámu..) Jako symbol spojení minulosti a současnosti a nejasné budoucnosti.. A motto třeba "Zvědavec - web o věcech, o kterých se jinde nemluví.." Nebo silnější - "web o věcech, o kterých se jiní bojí mluvit". Přeji hodně štěstí a pamatujte, že někdy méně znamená více (myšleno tím změny..) [smích]

237674

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Káva pro Zvědavce

49

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 115 čtenářů částkou 17 255 korun, což je 49 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru11.05.20 19:57 USA 6

Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru11.05.20 14:07 Británie 7

V Německu protestují proti šíření paniky10.05.20 22:09 Německo 7

Apel čtyř kardinálů a sedmi biskupů na celou Církev a svět k nejtěžší krizi, která hrozí zničením křesťanské civilizace09.05.20 23:16 Neurčeno 9

Měnové kurzy

USD
24,66 Kč
Euro
27,03 Kč
Libra
30,38 Kč
Kanadský dolar
17,90 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
25,52 Kč
100 japonských jenů
22,94 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
6,09 Kč
100 maď. forintů
7,77 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
34,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 137,98 Kč
1 unce stříbra
421,21 Kč
Bitcoin
218 040,10 Kč

Poslední aktualizace: 27.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?