Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 906 příspěveků, 10 různých jmén: <nic>, 63, 64, Dobrák, Dobroděj, Dobrodej1, Laskavý, Montaznik, Mucholapka, proton.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.10.2010 23:00

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: co na to říct

63 88.?.?.?

Nehádejte se s ROBOTEM 88!!!! To je marné - jde o modrého "svazáka" a tomu nelze nic vysvětlit!!! Fanatický zastánce stávajících pořádků, které jsou "vynikající"!!! Hitler měl hitlerjugend, Stalin svazáky a tenhle týpek vypadl z řitě Topolánka a jiných "modrých" svazáků a soudruhů!!!
Fanatici mně byli vždy odporní a obludní. Jsou to lidé podlí a úskoční,nehodní diskuze!!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

230504

22.10.2010 10:31

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

Úplně k věci

63 88.?.?.?

Odchod do důchodu by se také měl řídit / vím, že je to těžké stanovit!/ druhem práce, kterou člověk převážnou část života vykonával. Třeba hornictví, hutnictví, stavebnictví a jiné obory by měly mít zavedeny jinou dobu odchodu do penze,protože ta práce je tam těžká!
Je to velký problém stanovit takovou dobu spravedlivě!
Policisté mají zavedenu výsluhu,která je používána u policistů, kteří jsou ve výkonu na ulici a opravdu jsou ohrožováni, ale výsluhu dostanou i policisté, kteří se celou dobu služebního poměru "povalují" někde v kanceláři a skutečnou nebezpečnou službu nevykonávají!!!
Ve Francii jsou ale ve hře ještě daleko jiné záležitosti, než jenom odchod do důchodu! Je to všeobecná naštvanost lidí nad
mafiánským kapitalismem, který skutečným kapitalismem a skutečnou demokracií již dávno není!!! Rozvádět to nebudu, již se zde činili jiní!
Ve Francii se "bojuje" i za Prahu! Jsem přesvědčen , že se ledy pohnou a nejenom ve Francii a že nastanou změny i v celé EU!
Francie a jiné státy, kde se lidé bouří, jsou pouze roznětkou!
Státy a vlády přestaly plnit svojí roli, vlády jsou pod diktátem kapitálu, což se musí změnit! První jsou zájmy občanů a až potom ty ostatní!
Příkladně v Dánsku se považuje za "neslušné", když jsou velké sociální rozdíly mezi lidmi a společnost v Dánsku je velmi harmonická a žije si svůj tichý, relativně "šťastný" život! V Dánsku prakticky neexistuje korupce!!!! V Česku to již bez korupce snad ani nejde, jak je zažraná všem po kůži!!!! V Dánsku funguje sociální stát a u nás se ho snaží "modří" soudruzi zcela demontovat!!!!
Proč to někde jde a jinde nikoliv? Berme si příklad tam, kde to funguje a nikoliv ve zbankrotělých, prolhaných a zlodějských USA,které se nezadržitelně řítí do krachu a společenské revolty a jejichž zlodějská a prolhaná bankovní mafie způsobila celosvětovou finanční krizi!!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

230542

26.10.2010 11:18

Klesající věk dožití a kolaps Spojených států

Ve vysokých patrech společnosti USA se bojuje o moc

63 88.?.?.?

I celý "úpadek" USA je toho výsledek! Bankovní mafie mezi sebou soutěží, kdo urve a sežere více a vůbec už nehledí na důsledky!
Ještě možná před cca 20 lety měla vláda nějaké páky těmto čachrům zabránit. Dnes už je ve vleku mafiánského kapitálu, zrovna jako v Česku , kde si "kapitálové" skupiny rozebraly vládní posty!
Budou sice vyvolány nějaké sociální nepokoje, ale komu budou ve finále nahrávat do karet? Zdali nepůjde opět o záměr, vyvolat nepokoje a úplně zfašizovat společnost a zařídit si tak totální kontrolu!!! Potom , nazdar demokracie, jako folklórní vzpomínka na dobu, kdy bylo ještě "špatně"!!!!!! Ádie a Havaj!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

231010

26.10.2010 21:23

Pozvánka na soud

RE: Já si nedělám illuse

63 88.?.?.?

Jenom lehce připomenu, že již jeden soud rozhodl, že se žádný trestný čin nestal!!!! Takže , co zde lžeš a blábolíš za nesmysle!!!!! Táhni si nazpět do "lehožumpy" a zpytuj svědomí nad zločiny v Iráku, které jste tak vehementně podporovali!!!!!

231087

26.10.2010 22:10

Pozvánka na soud

RE: Já si nedělám illuse

63 88.?.?.?

Stwora zveřejnil překlad cizího článku, který ani sám nepřekládal! To je ale tak obrovský zločin, že snad větší ani nejde spáchat!!!!!!!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]
To je vidět, co je u nás za justici, když jeden soud po podrobném zkoumání dospěl k "překvapivému" závěru, že se žádný trestný čin nestal!!!!!
Jsem velice zvědav, co najde nový soud na skutcích, které jsou již "promláceny" ze všech stran /policie, státní zástupce, soudní znalci / , nového a kde najde onu "trestnost"!!!!
Všechny úkony byly již provedeny a nic nového nejde odhalit!!!
Takže bude opět názor, proti jinémi názoru!!!! To je spravedlnost v našem Kocourkově jako vyšitá!!!! Tady už vůbec nejde o Stworu, ale o mezinárodní ostudu jako "Brno" velikou!!!!
Ani nechci připomínat základní lidská práva Ústavou daná, kde je jasně zakotveno svobodné šíření informací!!! Stwora "neměl" názor, Stwora "šířil"!!!!!
A to ještě velice pofidérní názor o počtu obětí holokaustu, kde zase nešlo o popření, ale o počet, což je jasně historická disciplína, která nemá co zasahovat do trestního pořádku v současné době! Když půjdu na dřeň problému, ať tedy někdo jasně vystoupí a předloží nezvratný důkaz, že bylo zahubeno 6 milionů a každé jiné číslo je špatné!!!! To je to samé, jako dokázat skutečnou historickou existenci konkrétního Krista, umístěného přesně v čase a v místě!!!!! Nějaký Kristus byl, ale kdo to byl a kde byl přesně v čase a místě , nikdo neví a už se někdy těžko dopátráme! Zrovna tak nejde přesně doložit počet obětí holokaustu,protože ve válečném běsnění se ztratily i jiné důležitější doklady! Takže víme, že nějaký holokaust byl a skutečně zahynuly miliony, ale jak a kolik jich bylo, to je dnes přesně historicky precizně těžko doložitelné!
Hodně jsem nad tímto problémem přemýšlel a nemám v něm jasno
a to říkám zcela jasně a poctivě, nejsem žádný popírač, protože skutek genocidy se opravdu stal a ten popřít nelze!!!!
Jenomže soud se musí pohybovat v jistotě a tu nikdy nemůže dosáhnout a proto musí trestnost skutku popření počtu obětí vzhledem k právu při pochybnostech pro obviněného odmítnout, což také již jednou učinil!!!!
Právo je hodně klikaté a paragrafy zahnuté a jak již pravil klasik Karel Havlíček Borovský ve svých epigramech! Také jeho osud je podobný, několikrát byl souzen,ale nikdy mu nebylo nic dokázáno, tak ho nakonec odvezli do Brixenu, aby nebyl na očích a nemohl publikovat!!!! Jaký "Brixen" chystají Stworovi? Necháme se překvapit!!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

231095

26.10.2010 22:45

Pozvánka na soud

RE: A co tohle?

63 88.?.?.?

Odvolací soud zpravidla!!! již nezkoumá vinu, ale pouze procesní pochybení soudu nižší instance, což je ve skutečnosti z hlediska čisté justice správné!
Kdyby zkoumal vinu, musel by provádět "důkazy" a také šetření ve věci a k tomu by potřeboval strany! Odvolací soud také může vynést sám rozsudek, ale většinou se tak neděje - buď potvrdí nebo vrátí! K přezkoumání procesního pochybení soudu prvého stupně opravdu strany nepotřebuje, protože nic nového ve věci nezjišťuje!
Jsem jenom velice zvědav, kde chce "nový" soud nalézt trestnost!!! To bude těžká právní ekvilibristika, jinak to nevidím, protože jinou skutkovou podstatu údajného trestného činu už si z palce "nevycucá"!!!!!Všechny důkazy byly provedeny a nevím, co se "nového" bude soudit!!!! To by musel státní zástupce změnit obžalobu a taková "nová" obžaloba by se musela soudit u jiného senátu a nikoliv jako "vrácená odvolací" kauza!!!!
Tu novou pani soudkyni upřímně lituji. I když je možné, že je na ní vyvíjen tlak, aby soudila, jak si někdo přeje, stejně jí kauzu nezávidím!!!! Právo nejsou "gorodky", ale v našem Kocourkově jde lecos!!! To zase bude mezinárodní ostuda!
Zde už nejde o konkrétní soud, ale systémové justiční pochybení a "ohýbání" práva jako takového! SOUD NEMŮŽE A NESMÍ MÍT NÁZOR!!!!!!!! Názor mohu mít já ,ale nemohu podle něj vynášet rozsudek jménem republiky!!!! K právoplatnému rozsudku musí být nezpochybnitelný aparát prokázání zavinění,vzhledem k liteře zákona a to je v tomto případě veliký problém! Spravedlnost má být slepá, ale tady je nějak tak trochu nabubřele hloupá, a justičně impotentní! Už jsme jako stát zaplatili jiné právní maléry, tak budeme ještě platit Stworovi odškodnění, protože tahle kauza nemůže u žádného mezinárodního soudu uspět!!!!

231096

27.10.2010 00:01

Pozvánka na soud

RE: A co tohle?

63 88.?.?.?

Ano výborně - to je známá kauza s vydavatelem českého překladu knihy Adolfa Hitlera Mein Kampf - obhájce Tomáš Sokol.Kauzu jsem četl, ale děkuji , nevzpomněl jsem.
Velmi zajímavé jsou některé výroky Nejvyššího soudu, jako soudu dovolávacího, kdy jak soud prvního stupně a odvolací soud trest potvrdily!
Svoboda projevu je svým obsahem, významem a stupněm právní ochrany na stejné úrovni jako rovnoprávnost občanů bez ohledu na jejich národnost, rasu, třídní či náboženskou příslušnost. Dojde-li v konkrétním případě k tomu, že některé z garantovaných práv či svobod na straně obviněného se střetne se stejně garantovaným právem či svobodou na straně jiných osob, je třeba, aby rozhodnutí soudu v takovém případě bylo vyvážené a aby do sféry práv a svobod obviněného zasahovalo jen v případě, jestliže to je skutečně nutné. Současně je zcela nezbytné, aby k takovému zásahu ze strany soudu či jiného orgánu státní moci došlo pouze v mezích zákona, tj. na základě zákonem stanovených podmínek a předpokladů.
Ustanovení § 260 tr. zákona, které stanoví zákaz podpory a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka, je v jistém smyslu jedním z takových opatření jež má na mysli čl. 17 odst. 4 Listiny základních práv a svobod. Bylo povinností soudu, při aplikaci tohoto ustanovení na konkrétní jednání obviněného M. Z., postupovat v souladu se shora uvedenými zásadami. Bylo tedy povinností soudu jednoznačně zjistit a posoudit, zda došlo k naplnění všech podmínek a předpokladů (tj. všech zákonných znaků skutkové podstaty), stanovených předmětným ustanovením, za kterých je možno a současně nutno v zájmu ochrany práv jiných, zasáhnout do práv a svobod obviněného. Soud I. stupně však namísto jasného označení konkrétního hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod, ve skutkové větě svého rozhodnutí uvádí pouze, že předmětná kniha svým obsahem podněcuje k rasové nenávisti a antisemitismu. Postup soudu I. stupně, který nahradil označení konkrétního hnutí ve smyslu § 260 tr. zákona, antisemitismem, nelze považovat ze shora podrobně rozvedených důvodů za správný, neboť tento sám o sobě není hnutím, jaké má na zřeteli ustanovení § 260 tr. zákona. Navíc se soud I. stupně a v návaznosti na to i odvolací soud náležitým způsobem nevypořádaly se subjektivní stránkou trestného činu podpory a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod občanů podle § 260 tr. zákona, jak to též správně namítl dovolatel v odůvodnění svého dovolání k Nejvyššímu soudu.

231107

27.10.2010 04:58

Klesající věk dožití a kolaps Spojených států

Amerika byla sen, ale už jen byla a těžko bude!

63 88.?.?.?

Před cca 30 lety byla Amerika snem - byl jsem v USA poprvé v roce 1986 a odjel jsem okouzlen, vším, co tehdy všechno v USA bylo a my v tehdejším Československu si mohli nechat jenom zdát. Potom přišel pád Východního bloku a SSSR a tím ztratily USA protihráče!
Je to zajímavé, ale od roku 1990 se začíná "americký sen" potácet a dnes je to hodně velký malér.Nelámu nad USA hůl, ale je zajímavé, že co je na světě nejlepší je v USA a co je nejhorší je tam také! Je to takový Abel a Kain zároveň a to horší začíná převažovat a společnost se propadá do jakési formy protofašismu a politické schizofrenie! Nechci konkretizovat, to by bylo moc dlouhé, ale dobrý pocit z politiky USA nemám. I ta poslední aféra, kdy v Iráku slavné "demokratické" USA, měly přinést do Iráku demokracii a zatím vraždily a mučily po desetitisících obyčejné a hlavně nevinné Iráčany, často jenom z rozmaru,či z nudy, protože značná část vojáků na celém světě jsou psychopaté a to žádné testy neodhalí!
Možná se USA ekonomicky ještě vzpamatují, ale těžce poškozené mezinárodní a mezilidské vztahy zůstanou a budou jako balvan po mnoho let viset na krku USA!
Před rokem 1990 byly USA pro mládež v Československu jakási modla a dnes řeknete před mladými Amerika a značná část si
"štítivě odplivne" a pošle vás někam! Bohužel, Amerika především ztratila a ztrácí "kredit" a glanc u lidí, kteří byli až dosud velkými "fandy" USA a amerického snu. Snad některé oblasti kultury a špičkové technologie v USA ještě "táhnou", ale do kdy? Z dobrého do špatného to jde rychle, ale nazpět je to velká dřina s nejasným výsledkem!

231121

27.10.2010 05:08

Klesající věk dožití a kolaps Spojených států

Akta Pentagon - moc pěkný a poučný fim o USA

63 88.?.?.?

http://filmy.kinotip.cz/akta-pentagon-2003/

231122

30.10.2010 17:17

Česko Slovensko má talent?

Třináctiletá brutálně zbila mladší sestru, policii nadýchala přes 1,3 promile - to je výsledek televizní kultury!!!!

63 88.?.?.?

Velký talent - a televizi nazývám pro jistotu, abychom se nemýlili, lampou blbých!
Bitku dvou opilých sester ve věku 10 a 13 let vyšetřuje od pátečního večera pražská kriminálka. Rvačka se odehrála v Ondřejově u Prahy. Obě dívky skončily v nemocnici.
"Mladší dívku odvezli do nemocnice v pražské Krči s pohmožděninami a podezřením na otřes mozku. Lékaři jí tam odebrali vzorek krve pro rozbor množství alkoholu. Starší dívka podstoupila dechovou zkoušku ihned, policisté jí naměřili 1,37 promile. I ona putovala do nemocnice kvůli otravě alkoholem," uvedla mluvčí policie Praha-venkov Markéta Johnová. Doplnila, že známky opilosti jevila i mladší dívka. Podle policie kopala starší dívka svoji sestru do hlavy a do břicha. Kriminalisté budou nyní zjišťují další okolnosti případu, bude je také zajímat, kdo dětem alkohol podal.
Televizní kultura a totální zhrubnutí společnosti!
Úplně na špici vede ve zblbnutí společnosti televize NOVA!
A můžeme pokračovat:
Opilá učitelka hlídala ve školce patnáct dětí. Nadýchala tři promile
Tři šesťáci pili ve škole slivovici, jeden pak snědl křídy a voskovky

231394

31.10.2010 02:40

Přímá demokracie

Lidé jsou slabým článkem

63 88.?.?.?

Teď jsem si početl o stávkách ve Francii, které s vládou příliš nepohnuly, takže Francouzi se zdravě naštvali a chtějí 7.prosince udělat "run" na banky - jít a masivně všichni vybrat peníze z bank, což prakticky žádná banka nemůže ustát! Bankovní pijavice a tasemnice,spojené s vládou se budou za živa smažit, když nejsou schopny naslouchat hlasu lidu!
Jsem zvědav, jak celá akce dopadne! Pokud bude úspěšná, mají zloduši po žížalkách! Žádné revoluce, stačí jít a sebrat jim peníze a výsledky se dostaví!Potom už se snad začnou s lidmi bavit! TO BUDE PŘÍMÁ DEMOKRACIE V PRAXI !
Už jenom ten prostý dotaz, proč máme platit jejich dluhy,které jsme nezpůsobili!!! Oni měli ekonomiku v rukách, oni řídili a kradli, ale je to stejné jako za "bolševika", kdy také měla KSČ ve 4. článku ústavy "vedoucí úlohu ve státě", ale žádnou odpovědnost!
Takže se chovají jako komunisté před rokem 1989,do všeho "kafrají", všechno si mohou dovolit, ale jak je nějaký "průser", zalezou do ulit a tváří se, jako kdyby se jich jejich průsery netýkali! Já nic já muzikant, už jsem si nakrad
a po mne potopa! To je politika dnešní garnitury!
Za 20 let úspěšně rozkradli tento stát - dluh činí cca 1 bilion
300 miliard korun a stále stoupá! Kdepak skončilo cca 900 miliard dluhů bank a Konsolidační agentury, kde si "úspěšní podnikatelé", hlavně z řad ODS, nakupovali zpětně svoje dluhy za méně jak 20% skutečné ceny! To se to žere a mlaská, když to někdo platí!
Celá ta chamraď s Nečasem v čele si bude snižovat platy o 10% - to je výsměch, když hrabou pod sebe a je jedno z které strany!
Kolik poslanců, včetně ČEZu "vrazilo" peníze do fotovoltaiky, kde si jako na potvoru nestačili snížit výkupní ceny a budou dalších 20 let žrát a mlaskat a my jim to budeme platit!
To je panečku podnikání u nás Kocourkově, kde ukradnou nos mezi očima a jsou schopni zneužít i tak dobrou věc, jako jsou obnovitelné zdroje energie, které jinde masivně fungují, třeba v Německu , ale to se nemohou zavádět v Českozlodějsku!
Tady bude potřeba přímá demokracie a pár facek, jinak to nikam nepůjde! [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

231428

01.11.2010 21:52

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

Jsem velice zvědav, co se bude psát v rozsudku a na co se státní zástupce odvolal!

63 88.?.?.?

Dvakrát osvobozující rozsudek se jen těžko bude vyšší soudní instanci bořit. Jeden soudce se může mýlit, ale dva , to už bude potíž. Snad mají na "krajáči" alespoň sebezáchovný rozum a nepůjdou si na potřetí rozbít hubu!
V každém případě bylo obvinění od počátku absurdní a teď se můžeme zeptat, jak je nakládáno s našimi penězi, protože činnost policie, státního zástupce a soudce něco stojí! Skutečné kriminální případy stojí a tady se justice "onanuje" na Stworovi za jeho zveřejnění článku na webu, který sám nepsal, ani nepřekládal, server je umístěn v USA a editor je kanadský občan!
Ani mě již nebaví psát o tom našem Kocourkově, protože něco tak tupého, blbého a absurdního, je možné zažít jenom u nás!
Už proto má Zvědavec velkou cenu a je vidět nenávistná odezva.Asi se někomu pořádně šláplo na to pověstné kuří oko!
A možná je také vidět u soudů, že se snad začíná blýskat na lepší časy , protože pokud jsem informován, existuje velká nevraživost mezi starými kádry a novými mladými soudci, kteří si již tak snadno nenechají "foukat" pod pytlík a kteří by snad už měli soudit trochu v nějakých sentencích práva, i když nejsem naivní a vím, že i zde pracuje "trh" a různé tlaky mocných, ale ne všichni soudci se nechají "zblbnout"!
Příkladně mladý Cepl si docela s gustem vychutnal Kučeru i s Veseckou v kauze "justiční mafie" a ti odešli od soudu jak zmoklé slepice! Kučera, pro neznalé je soudce nejvyššího soudu / teď snad již konečně pravomocně zbavený taláru/ a 3,14ča Vesecká už také jako vrchní státní zástupkyně skončila a ta je tak profláknutá, že ji ani na krajské zastupitelství zpátky nechtějí!
Když úvahu rozšířím , tak už také mají těch, co se o nich nesmí mluvit, všude plné zuby, pro jejich nekonečnou neomalenost a drzost!Stará pravda, když ho vyhodíš dveřmi,tak vleze oknem!
Jenom jsem spokojen, že spravedlnost vyhrála a snad už si dají alespoň na chvíli pokoj. [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

231603

03.11.2010 00:56

Proč Jemen? Vybírá si Západ nový cíl?

To budou mít USA hodně velkou smůlu.

63 88.?.?.?

Pokud o Jemenu něco kloudného vím, je zde ještě horší situace, jak v Afganistánu, daleko sešroubovanější islámské náboženské prostředí, každý muž má za pasem "kinžál" a je odhodlán se fanaticky bránit.Jsou zde veliké rodinné klany a co hlava rodiny řekne, tak to se děje! Když zavelí, povražděte Američany, tak se bude vraždit, do posledního živáčka! Kdo někdy Jemen navštívil,je mu hned jasné, o čem píši! Ale také si myslím, že jde o nějakou záminku k daleko širší akci, než je zrovna Jemen!
Jemen nejde obsadit, zrovna jako Afganistán, vojenské řešení v Jemenu by spočívalo z vyvraždění skoro všeho obyvatelstva, protože Jemenec se nevzdává! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

231792

03.11.2010 15:36

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

Pořád marně přemýšlím, proč jim Zvědavec a Stwora tolik leží v žaludku?

63 88.?.?.?

A na odpověď nejsem schopen přijít. Nic mně to nedává smysl.
Vždyť je trestní stíhání editora Zvědavce na základě "popírání" velice kontraproduktivní a místo toho, aby byl umlčen, jeho popularita stoupá a čte se i tam, kde se běžně žádné jiné weby,než "oficiální" nečtou! Zvědavec je dnes pojem a i běžně ve společnosti mají lidé, kteří pracují s PC, o Zvědavci alespoň nějakou povědomost. Je to velký závazek do budoucnosti, aby si Zvědavec uchoval onu břisknou nezávislost a "vyšťourával" na netu informace, které jsou politicky nekorektní!
Je pravda, že nejsou všechny články na úrovni, ale to ani nejde, mít každý den informační "bombu"! Ale i tak děkuji, že pan Stwora a Zvědavec existuje a za těch řadu let, jsem si hodně zajímavého přečetl! Takže díky a uctivá poklona a ať se dílo daří!!! [smích] [smích] [smích] [smích] [smích] [smích] [smích] [smích] [smích] [smích] [smích]

231840

06.11.2010 20:24

Východisko z ekonomické krize

Nejlepší je řešení ekonomiky po cikánsku - asi už nám jiná volba nezbyde!

63 88.?.?.?

http://www.lidovky.cz/kradez-hitem-internetu-zena-...

Kdo neviděl,neuvěří! Dříve se přichycení zloději alespoň trochu styděli, dnes je krádež v "tržním" hospodářství docela normální nástroj! A každý "krade" jak umí,bankéř v tichu a pod stínem zákonů, které jsou plně na jeho straně a velká většina podnikatelů také "podniká" , jak umí! Především těch hodně velkých, kteří jsou bankovní mafii v závěsu! A všechno je to trh a demokracie!!!!
A tahle banda zlodějů si platí politiky a mocenské nástroje , policii a justici!
Nevím, jak dělat reformu, ale počátek bude v nějakém podobném způsobu jako skončil Čaučesku! Hnůj je nutné z chléva nejdříve vykydat, chlév vyčistit a až potom zavést nový chov! [bliji] [bliji] [bliji]

232081

09.11.2010 15:50

Ankara prohlásila Izrael za hrozbu pro Turecko

RE: jen at anti izraelske hnuti stoupa

63 88.?.?.?

Je nesporným faktem, že také židovský kapitál podporoval Hitlera i bez ohledu na Norimberské zákony! Takže žádná blbost!

232228

09.11.2010 18:17

Ankara prohlásila Izrael za hrozbu pro Turecko

RE: jen at anti izraelske hnuti stoupa

63 88.?.?.?

Nikdo se ještě řádně opravdu vědecky nezeptal po skutečných racionálních důvodech, proč se Hitler a nacisté "pustili" do židů? Vždyť jim nevadili a hlavně proč si v době války, když jim už na východní frontě "tekla" voda do bot,vázali kapacity na vraždění židů, když potřebovali každý vagón na dopravu materiálu na východní frontu! Dokonce jak bylo doloženo, transporty židů měly přednost před vojenskými transporty!
Tady něco hodně nehraje.Také jsem četl, že zabíjení židů byla úlitba "Teutonskému" bohu SS v jejich podivných svatyních, kde skládali přísahy.Hitler sám byl spiritista a i jinak "šíbnutý", takže vraždění "vyvoleného" národa mu mělo přinést vítězství ve válce. Nevím, kde je tomu hlava a pata, vše je možné, židů opravdu zahynuly miliony, ale 6 je hodně - skutečnost je tak někdo kolem 4 milionů, ale to nic nemění na skutečnosti genocidy židů, ze které si potom po válce a do dnes vytvářejí sionisté výnosný obchod. Je to smutné, že zahynulo tolik nevinných , jenom z Čech a Moravy cca 80 000 židů a najdou se mezi židy sionistické hyeny, které těží po desetiletí z utrpení a smrti
lidských obětí! Každý zmarněný lidský život je zločin a vražda a to by si mělo dnes uvědomit vedení Izraele, kteří se stejného utrpení dopouštějí na Palestincích, kterým zavedli "koncentrák", kradou jim půdu, mučí je a vraždí! Historie je nepoučitelná a lidé budou zase dělat ty samé chyby a budou sklízet ovoce svých činů, v tomhle případě spíše zločinů!

232236

10.11.2010 09:48

Ankara prohlásila Izrael za hrozbu pro Turecko

Turecko se vždy v poválečných dějinách drželo zpátky,

63 88.?.?.?

až do doby, kdy Izrael na lodích povraždil turecké občany!
Naopak Izrael je se svojí militantní politikou nebezpečný nejenom pro region, ale pro celý svět! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

232257

10.11.2010 11:03

Ankara prohlásila Izrael za hrozbu pro Turecko

Je už hodně židů, kteří silně kritizují politiku Izraele, kde je u vlády sionistickofašistická koalice!

63 88.?.?.?

Ale slyšel jsem nedávno od kamaráda, který je žid, že jenom židé smějí kritizovat Izrael a jeho zlodějské a vražedné choutky!
Tak nakonec po debatě uznal, že se mýlí a jeho názor je vlastně rasistický - žid je vyšší rasa, vyvolená, aby vládla nad ostatními !!! Hergot, že už jsem tyhle kecy někde slyšel, ale to je náhoda, už si vzpomínám, Áda Hitlerů a jeho chlapci si říkali vyšší rasa, takže dnešní siofašisté v Izraeli mají dobré vzory a také si berou příklad, když vytvářejí z Palestiny koncentrák!
Asi ti starší, co koncentrák zažili, poskytují rozumy těm mladším! A jak se nám krásně dějiny opakují! To by jeden ani netušil! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

232267

11.11.2010 15:08

Manipulácia – fenomén nového sveta

Jak může Vojta 49, Vanguard a další "nasírači" něco cítit?

63 88.?.?.?

Moc se divím, že jim skáčete na jejich rozvratné bláboly?
Potom, co vás vytočí, si z vás dělají na lehožumpě neskonalou "prdel", jak zase "Zvědavce" doběhli!!!
Jediná možnost , nereagovat a vykálet se na ně a požádat editora o "desinfekci"!!!
No třeba Vojta49 bude "oblbovat" masou lidí,jezerem slz,mořem vlastní krve a oceánem potu / jeden by se podělal smíchy,ten tak může dojímat svojí babičku!/ a přitom je to neskonale úskočný a podlý křivák,nenávidějící Zvědavce, ale jinak nehodný zřetele!!!

232315

11.11.2010 16:26

Finanční základ duchovní expanze Západu do Ruska: technologie Vatikánu

Vatikán má leckde svoje prstíčky!

63 88.?.?.?

Zase abychom neházeli všechny do jednoho pytle!Je mnoho milionů poctivých lidí, věřících, katolíků nebo jiných, kteří s tímhle mocenským svinstvem nemají co společného, ale je možné doložit, že se Vatikán podílel,anebo přímo zosnoval mnoho takových akcí!
Nemusím snad dávat příklady, historie Vatikánu je hodně "černá",třeba jenom od Jana Husa počínaje, až po těžké zločiny ve 20.století.
Také za to sklízí Vatikán po zásluze "plody" v podobě destrukce církve,kdy u nás je pouze cca 6% lidí, kteří se k církvi hlásí a trend je každým rokem velký úbytek, protože staré ročníky odcházejí a mladí se příliš do církve nehrnou! Také padají tradiční dogmata - v minulém roce se narodilo poprvé více dětí svobodným rodičům, než manželům, takže "svátost" manželská také vzala za své! Dříve nemyslitelný jev, aby dítě nemělo lože manželské v papírech, dnes každý s farářem vyběhne "svinským" krokem, když mu bude meldovat, aby se vzali, protože proč se brát, když se zase cca 70% manželství v Praze rozvede!
Je to přirozené, protože manželské papíry nijak dítěti více lásky a péče od rodičů nezajistí!
Tady je vidět pokrytectví a morální propad vedení církve katolické a celého Vatikánu, který má v Evropě velké problémy, příkladně už také i v katolickém Polsku!

232316

18.11.2010 14:16

Proč nebudu používat Student Agency

RE: Přátelé

63 88.?.?.?

Kanada má statisticky cca 10% Němců,nebo spíše naturalizovaných Němců, takže se nelze divit, že místní televize uvádí německé filmy a programy. Ale paní Aje se nedivím, protože německá kultura / zvláště filmy/ je dost špatná /najdou se vyjímky,ale to je autor "Němec" původem Čech, nebo jiný emigrant/ a někdy ve své pokleslosti předčí produkci americkou! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

232588

18.11.2010 14:34

Proč nebudu používat Student Agency

Ty píšeš o dvouch lejnech,...

63 88.?.?.?

protože za posledních cca 20 let se stala Amerika pro celý svět skutečnou osou zla! Když měla ještě protiváhu v podobě SSSR, tak se neoliberární fašistoidní debílkové drželi zpátky. Jak zmizela hrozba "komunismu" ,tak si vytvořili nového nepřítele v podobě "teroristů" , aby náhodou nepoklesla výroba zbraní a zisky jejich majitelů!
Dneska je Amerika tězce v prdeli a jak bude dále padat, bude kolem sebe dodělávající kobyla mafiánského kapitalismu kopat a tím se stane Amerika pro své okolí a celý svět ještě nebezpečnější a stále méně předvídatelnejší! Doufám, že už dostane od Číny brzo Amerika ekonomický "náhubek" a všichni, kteří mohou za současný stav ekonomiky a politiky v Americe, budou voláni k odpovědnosti! Také už by se mohli konečně probudit voliči v USA a dát svým politikům jasnou červenou kartu! Jenomže to musí být asi ještě hůře, jinak lidé neprohlédnou! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

232589

20.11.2010 18:03

Raketový systém proti komu?

Článek přesně postihl příčiny!

63 88.?.?.?

Jediný stát, který má raketové nosiče s jadernými hlavicemi a byl by schopen zaútočit na Evropu je Izrael! Žádný další takový stát není!
V době kdy jsme jako ČR vstoupili do NATO, byla občanům ČR představena organizace NATO jako obranná aliance a jako do takové jsme po legislativním procesu vstoupili!
Organizace NATO se však během doby změnila na útočnou a okupantskou sílu,která napadá,loupí a vraždí v zemích, které nejsou pro ČR nepřátelské!
Nastává čas z organizace NATO vystoupit, nebo pozastavit členství pro neplnění základních vstupních podmínek.
Francie své členství v NATO podmíněně pozastavila a to za doby "studené války"!
Dnes nám nic nehrozí a jedinou hrozbou jsou útoky zevnitř EU, ale hlavní "nepřítel" EU a NATO je totální ekonomický kolaps,
proti kterému se jen těžko budeme bránit zřízením protiraketové obrany!

232732

21.11.2010 20:24

Raketový systém proti komu?

RE: Jak to říkal Švejk?...

63 88.?.?.?

Malá poznámka z diskuse v deníku Referendum
Václav Bělohradský versus Jan Hus

„Měňme, co můžeme, celek je dán. Nemá smysl hledat systémovou alternativu ke kapitalismu. Ideu alternativy vůči nějakému celku je třeba opustit, to je metafyzická iluze,“ vysvětluje svůj postoj Václav Bělohradský. „Žijeme v tyranii fragmentů, musíme se vzdát popisu systému jako celku. Místo hledání alternativ k celku měňme to, co měnit můžeme. Je namístě řada bezprostředních vzpour proti útlaku zde a nyní, nikoliv proti generální, nejspíše velice abstraktní příčině.“

Pár poznámek: každý systém milerád připouští kritiku, která neohrožuje základy jeho existence. Za socialismu se tak samozřejmě mohly kritizovat dílčí nedostatky typu zdravotní, sociální, bytové aj. politiky, dokonce i „Nová soustava řízení“. Vstupenkou do „kotelny“ byla až kritika vedoucí úlohy KSČ, celospolečenského vlastnictví nebo popírání bratrských vztahů k SSSR. To samé platí i o kapitalismu: kritizovat smíte prakticky vše, dokonce i kmotry, ale běda vám, vznesete-li na ně požadavek, aby vrátili majetek, který nakradli. Své salónní kritiky si hýčkali jak komunisté, tak kapitalisté, protože to jen dokumentovalo jejich „demokracii“ a svobodu projevu.

232779

22.11.2010 11:28

Co když bude NATO v Afghánistánu poraženo?

USA by si měly zamést doma a vyřídit si svoje problémy, místo okupace Afganistánu!

63 88.?.?.?

Hlad ohrozil v USA dvakrát víc rodin
Počet domácností v USA, které odebírají jídlo z nouzových vývařoven a různých programů, se v letech 2007–9 skoro zdvojnásobil. Oznámilo to ministerstvo zemědělství, jež spravuje program potravinových lístků. Loni je využilo 15,2 miliónu domácností.

232810

22.11.2010 20:18

Co když bude NATO v Afghánistánu poraženo?

My budeme v rámci EU hlavně poraženi doma!

63 88.?.?.?

Brusel může přerozdělovat imigranty,i k nám!
Podle Lisabonské smlouvy, která je základním dokumentem a jakousi ústavou EU, je možné, aby Evropská unie do budoucna potenciálně přerozdělovala a přidělovala imigranty, respektive azylanty, členským zemím EU.

Článek 79 Smlouvy o fungování EU (SFEU), která je součástí Lisabonu, praví: „Unie vyvíjí společnou přistěhovaleckou politiku, jejímž cílem je ve všech etapách zajistit účinné řízení migračních toků, spravedlivé zacházení pro státní příslušníky třetích zemí oprávněně pobývající v členských státech, jakož i předcházení nedovolenému přistěhovalectví a obchodu s lidmi a posílení boje proti těmto činnostem."

V článku 80 se říká, že společná imigrační politika se řídí zásadou solidarity a spravedlivého rozdělení odpovědnosti mezi členskými státy, a to i na finanční úrovni. To lze vykládat i tak, že v rámci solidarity vůči státům EU, které jsou azylanty přehlceny a nezvládají jejich příliv, budou muset ostatní státy EU, které tolik azylantů nemají, poskytnout pomoc ať už umístěním těchto azylantů ve své zemi či finančním příspěvkem na obživu azylantů v zemích EU, kde se azylanté nacházejí.

Zdroj - Parlamentní listy

Státy jako je Itálie,Řecko,Malta jsou přeplněny imigranty hlavně z Afriky a neví si rady!I uvnitř EU to vře,příkladem jsou cikáni z Rumunska ve Francii!A když se Sarkozy po právu naštval a rozhodl , že cikáni pojedou šupem zpátky do Rumunska,tak se do něj EU pustila, jaký je "rasista a nesnáší menšiny!" Když se do něj pustila jedna členka vlády z Belgie, tak jí s klidem opáčil, že když ty cikány tak urputně hájí, tak ať si je vezme do Belgie a hned byl klid! Takže v rámci multi-kulti budou imigranti přesunováni k nám a do dalších zemí EU.Záměr je jasný, rozeštvi a panuj!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

232830

23.11.2010 00:41

Pohlednice pro „samolepkové zločince“ Patrika a Míšu

Zase si "vyrábíme" politické vězně! Jako by jich už nebylo dost a zde jde o jasné zneužití vazby!

63 88.?.?.?

Pokud se dopustili nějakého trestného činu, tak ten je již dávno objasněn,procesně zpracován a do soudu by měli být na svobodě!
Bohužel tady se "justice" dopouští zřejmého zneužití institutu
vazby,která je prodlužována proti právním předpisům.
Vazba nesmí být trestem, to je protizákonný postup, který byl též hojně zneužíván před rokem 1989!
Staré pořádky se nám navrací v plné kráse! [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

232842

24.11.2010 04:55

Norimberk: pouhá historie?

RE: Mnoho veci je postaveno,tak, rikajic na hlavu, proces v Nurimbergu , jeden pripad z mnoha.

63 88.?.?.?

Ale to je přeci známá věc. Dachau je dnes předměstí Mnichova a každý historik dnes ví, že v Dachau plynové komory nebyly, ačkoliv tam je dnes zřízena - byl jsem tam a stál jsem v ní.
Pokud se někdo zeptá, proč to je , proč byla zřízena až po válce,tak vám v památníku řeknou,aby se na nic nezapomnělo.Tím nechci tvrdit, že někde v Polsku mohly plynové komory být, to je jiný spor, ale v Dachau rozhodně nikoliv!!!!
Dachau byl nejstarší koncentrační tábor v Německu a nebyl důvod ,aby si v samém srdci Německa nacisté zřizovali plynové komory!Úmrtí v tomto koncentračním táboře byla zaviněna pouze neblahým zacházením s vězni, otrockou prací,podchlazením,nedostatkem potravy, nemocemi a brutálním zacházením. Také vězni v Dachau byli političtí a jiní, ale ne židé, alespoň v nějaké většině, jako v polských táborech!
Myslím, že by se nic nestalo, kdyby správa památníku v Dachau přiznala pravdu a plynovou komoru zbudovanou po válce odstranila!!! Na zločinu nacismu a zavražděných lidech v Dachau by se nic nezměnilo!
Každému doporučuji při návštěvě Mnichova věnovat čas také prohlídce bývalého koncentračního tábora v Dachau! Na zločiny nacismu by se zapomínat nemělo, ale nesmí se také holokaust měnit na sionistickou kasičku na peníze, které ani ke skutečným obětem nedoputujou a slouží k jiným účelům, než je náprava křivd židům za války způsobeným! Přikláním se též k názoru , že tolik již omílané číslo 6 milionů je nadsazené, ale to zase nijak nesmývá vinu nacistů a jejich zločinů! Nevím, proč je Stwora tahán po soudu, když nechal zveřejnit článek, kde se říká o 4 milionech obětí a tenhle údaj je daleko pravděpodobnější, než čísla jiná, takže někteří naši vyvolení se pro pravdu nejvíce zlobí! Pokládám takové jednání ze strany židovských organizací za podlé, ale zároveň prohlašuji, že soucítím s židy ,kteří zahynuli v koncentračních táborech a hlavně s jejich příbuznými po válce,kdy třeba z velké rodiny, která měla 18 členů, se z koncentráku vrátili dva lidé s podlomeným zdravím, kteří si ani svobody moc neužili a ještě měli veliké problémy, protože mluvili převážně německy a česky moc neuměli - patřili ke generaci německých židů z Prahy! Znám takový konkrétní případ! Historii utrpení židů za války je nutné vrátit tam, kam patří, blíže k pravdě, i když skutečnou pravdu, proč vlastně nacisté židy pronásledovali a zabíjeli, se už asi nikdy nedovíme!!!
[zmaten] [zmaten] [zmaten] [zmaten] [zmaten]

232897

24.11.2010 22:56

Norimberk: pouhá historie?

RE: Tohle je autentický popis hrůzy.

63 88.?.?.?

Vím, že to musela být hrůza,ale mám jednoduchý technický dotaz.
Četl jsem pozorně,ale právě na podkladě tohoto textu nejsem schopen vidět čistě technicky zařízení na spálení 10 000 lidí za jediný den ,a také čím se v těch krematoriích topilo? Lidské tělo nehoří, má obsah cca 80% vody!
Prostě spálit 10 000 lidských těl za 24 hodin,je při průměrné váze cca 50 kg na osobu /ať se to lehčeji počítá/ 500 tun
lidských těl ke spálení. Takové množství těl i veliké krematorium v koncentráku , o kterém se píše, nebylo kapacitně schopno takové množství lidských těl spálit. A čím se topilo?
Uhlím, koksem, plynem ? Všechno nedostatkové suroviny za války
a každý den by se muselo spotřebovat obrovské množství paliva, které nebylo k dispozici.
Byl jsem se podívat v krematoriu na Olšanech / známý mně prováděl a ukazoval / a spálit jedno tělo je problém a to se používá plyn / , ale spálit 10 000 lidí za 24 hodin je špatný údaj!
Právě tady začínají všechny úvahy "popíračů", že nebylo ani technicky možné zlikvidovat tolik těl a tudíž je počet obětí
příliš veliký / tolik diskutovaná 6 milionová varianta se potom jeví jako neskutečná a počet obětí by potom byl nižší /.
Když vezmete počet dní,po kterých docházelo k likvidacím a dostanete se na počet za den, jeví se jako technicky nemožné tolik lidských těl zlikvidovat.
Když počítám, že mnoho židů bylo zlikvidováno zastřelením na Ukrajině a Bělorusku, ne všichni se dostali k likvidaci do koncentráků v Polsku, tak stejně počty nehrajou!
Prosím, abych zde nebyl označen za cynika, který souhlasí s vražděním židů za války, jenom si myslím,že argumenty a čistě technické argumenty jsou k zamyšlení. Určitě bylo povražděno několik milionů židů,ale 6 milionů se mně jeví jako číslo nereálné! Nic nepopírám, jenom si tak uvažuji, což snad trestné není! Nebo je snad již trestné i pochybování,to už jsme hodně daleko od skutečné svobody projevu! Snad jsem tolik někoho nepopudil, dovolil jsem si jenom přemýšlet.

232948

28.11.2010 18:03

Konflikt ve Žlutém moři

Čína je stabilizující prvek v regionu a bez její vůle se žádná válka dít nebude

64 88.?.?.?

USA melou z posledního,nakonec na G 20 je napomínaly i malé státy pro ekonomické hazardérství, které byly vždy pro USA nejbližší.
Mám takový dojem , že současné "dýmové" signály na pomezí KLDR
jsou vyvolány nějakým pnutím uvnitř KLDR.
Čína se jasně vyjádřila, že chce jednání a nikoliv válku a pokud nebudou USA poslouchat, je možné,že "věřitelé",nejenom Čína, pošlou USA do kolen a lze očekávat dolarový kolaps, což by také nebylo od věci, protože by se zase jednou "vyčistil" vzduch!
Tady hledejme příčinu současného stavu - velcí hráči začínají na dolaru ztrácet a proto jsou vyvolány podobné třenice - také je každý podobný kravál velmi blahodárný pro prodejce zbraní, na všech stranách! Nejen USA, ale Rusko i další na zbraních dobře vydělávájí!
Je zpozdilá téze, kterou jsem zde četl, že je KLDR nezávislá země - musím se silně usmívat! KLDR je daleko závíslejší, než si myslíme, protože v okamžiku, když se Čína rozhodne , tak KLDR jako poslední stalinistická forma vlády v regionu skončí a to ze dne na den!
Jenom nadhodím otázku, proč si Čína KLDR "pěstuje". To nevím,ale asi nějaký důvod především z minulosti bude! Přítomnost USA v Jižní Korei je pro Čínu nějakým důležitým politickým faktorem ,související s celým vývojem Číny po válce!
Asi existují nějaké tajné dohody, jako bylo dohodnuto na Jaltě po válce přítomnost SSSR ve střední Evropě a pokud tyto nejsou časově naplněny, nic se nestane! Politika se organizuje v základních tezích na více jak 50 let a možná budeme všichni čumět jak "puci", až budou v roce 2017 odtajněny britské archívy a my se konečně alespoň v globále dozvíme, jak to vlastně bylo za druhé světové války!Třeba , kdo koho musel napadnout, když Británie byla na kolenou a potajmu vyjednávala ze Stalinem, aby udeřil na Hitlera! Potom Hitler "věrolomně" přepadl SSSR a musím se opět smát!!! Nezapoměňte , že reparace z první světové války byly doplaceny teprve letos v roce 2010 a první světová válka skončila v roce 1918, takže výsledky druhé světové války stále mocně ovlivňují světovou politiku a hlavně ze všeho koukají nenechavé prstíčky těch různých světových finančních sviní, pro něž jsou války žně a o nichž se dnes nesmí hovořit!!!!
Souhlasím se čtenáři, kteří zde zastupují názor o "nepoužitelnosti" jaderných zbraní! Proč ničit protivníka jadernými zbraněmi a ještě si "zasvinit" planetu jaderným spadem, když ho mám na "talíři" ekonomicky a on mně nikam neuteče, jenom se bude chvilku klepat jako sulc, bude zavádět ochranářská cla ,ale má dáti a dal jsou nevyhnutelné počty! Prostě Amerika bude za svůj rozhazovačný způsob ekonomiky platit,
ale abych byl názorově poctivý, USA je infrastrukturně velmi bohatý stát a má čím platit! Paradoxně předpokládám, že právě v USA během ekonomického kolapsu, nebo krátce po něm, vznikne ...

Automaticky kráceno

233319

28.11.2010 18:05

Konflikt ve Žlutém moři

RE: Čína je stabilizující prvek v regionu a bez její vůle se žádná válka dít nebude

64 88.?.?.?

Prostě Amerika bude za svůj rozhazovačný způsob ekonomiky platit,
ale abych byl názorově poctivý, USA je infrastrukturně velmi bohatý stát a má čím platit! Paradoxně předpokládám, že právě v USA během ekonomického kolapsu, nebo krátce po něm, vznikne nové světové paradigma a alternativa k mafiánskému kapitalismu!!!
USA jsou sociologicky a kulturně nejrozvinutější zemí a tudíž lze dovodit,že zde bude to pravé intelektuální a sociální podhoubí pro vznik zcela nových vzorců uspořádání společnosti,
protože současný model se již přežil a způsobuje na světě jenom škody a utrpení! Když budeme čerpat poznání z historie, tak si musíme jasně říci, že na rozpadlém "Řimu" a jeho tézích přežíváme dodnes a už je čas "zplodit" něco jiného! Nejspíše bude taková změna světového paradigmatu hodně bolet, ale jistou míru utrpení už máme jako lidé v základní "karmické" výbavě,takže vzhůru na "barikády"!!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

233320

28.11.2010 20:27

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: Pro ty co mají kritické podněty...

64 88.?.?.?

Zvědavec je dobrý a záslužný projekt - díky p. Stworovi!
Nevím, zda bylo dobře zavést placení za článek, to mnoho lidí odradí , spíše je cesta při narůstajícím počtu čtenářů nějaká forma "opatrné" reklamy! Žijeme v mediálním světě a uzavírat se je chyba!
A vyjádřit se k tlachání je snadné - prostě bych smazal příspěvky především "blbé" a ty škodí nejvíce! Snad lze snadno rozeznat a posoudit, který příspěvek je pitomý a něco přínáší a který nikoliv.Jsou zde pánové, kteří mají nějakou grafomanskou poruchu, asi nemají co dělat,neví co s volným časem a ti píší příspěvky, k jakémukoliv tématu, hlava nehlava! Jejich některé příspěvky jsou slušné, ale potom napíšou takové bláboly, že je hanba číst!Tady má editor jasné právo příspěvek smazat! Je to jeho web a jeho "svaté" právo a když někoho nechce, má smůlu! Hospodský si také ze své hospody vyžene "potížistu", který se mu nelíbí a dělá "bordel", napadá ostatní hosty a škodí kšeftu!
To už říkal příslovečný Palivec ze Švejka: „Host jako host - třeba Turek. Zaplať si pivo a kecej si, co chceš.“ Ale tady snad ne!

233332

29.11.2010 05:51

Naděje vkládané do euro se nepotvrdily

Krásný projev Nigela Farage v EU parlamentu - komentáře netřeba!

64 88.?.?.?

Nigel Farage, předseda skupiny Evropa svobody a demokracie:

Dobré ráno pane Rompuy, už jste v pozici evropského prezidenta skoro rok a celé se Vám to rozpadá. Je zde chaos, peníze začínají docházet. Měl bych Vám poděkovat.

Možná byste měl být maskotem hnutí euroskeptiků. Jen se podívejte kolem sebe, podívejte se na tváře okolo, podívejte se na ten strach a na hněv.

Chudák Barroso vypadá, jako kdyby viděl ducha. Oni začínají rozumět, že vše je ztraceno. No ale stále v zoufalství a snaze zachovat svůj sen, se snažíte ze systému odebrat všechny zbývající prvky demokracie.

A je zcela jasné, že nikdo z Vás se nic nenaučil.
A když jste Vy, pane Rompuy řekl, že euro nám přineslo stabilitu,
měl bych Vám tleskat za smysl pro humor, ale není to jen strkání hlavy do písku? Váš fanatismus je očividný.

Řekl jste, že by bylo lží věřit v národní stát, který by mohl existovat v globalizovaném světě 21. století. Ano, může to být pravda v případě Belgie, která nemá vládu 6 měsíců, ale nám, napříč celou EU, lidé říkají: (a proto máte nejspíš všichni strach)

Nechceme tu EU vlajku, nechceme tu EU hymnu, nechceme tyto euro-politiky, chceme celou věc poslat na smetiště historie.
Už jsme si prožili tu tragédii v Řecku tento rok a nyní máme to samé v Irsku.

Vím, že to má dost dočinění s hloupostí a chamtivostí irských politiků, nikdy neměli přijmout euro. Trpěli nízkými úrokovými sazbami, falešným boomem a masivním ekonomický propadem. Ale podívejme se na to co jste jim vzkázali během toho, co jim kolabovala vláda, že by bylo nevhodné uskutečnit volby.

Zde komisař Rehn zde tvrdil, že musí nejdřív schválit rozpočet, až potom můžou mít volby Kdo si do čertu myslíte, že jste?
Skutečně jste velmi, velmi nebezpeční lidé. Vaše posedlost vybudováním evropského státu zabíjí demokracii a vytváří miliony nezaměstnaných a chudých. Miliony musí trpět, aby Váš euro sen pokračoval. Ale toto již nebude pokračovat, protože na řadě je Portugalsko se svým dluhem 325% HDP a poté je očekávám Španělsko,
a záchrana Španělska bude 7x větší než záchrana Irska a potom se všechny peníze na záchranu vypaří. Avšak ještě důležitější než ekonomika je, že když lidi okradete o jejich identitu, okradete je o jejich demokracii, pak jediné, co jim zůstane je nacionalismus a násilí.

Mohu pouze doufat a modlit se, že projekt eura se rozpadne
s pomocí trhů dříve než to nastane.

233362

01.12.2010 00:39

Cikánská otázka v ČR

To je všechno pravda, ale komu bude sloužit "kravál" kolem cikánů?

64 88.?.?.?

Pokud dojde k nějakému střetu většinové populace s cikány, k němuž situace směřuje, dojde k vyhlášení tvrdých represí proti komukoliv a střet s cikány bude báječná záminka!
Na druhou stranu situace začíná být neúnosná / případ v Novém Bydžově je dostatečně ilustrující - znásilnění 20 leté dívky cikánem na hlavním náměstí v odpoledních hodinách! / a většinová společnost se bude bránit! Být dnes cikánem v Česku není dobrá
budoucnost! A svezou se i ti, co nic špatného neudělali!!!
To je ta chyba! Přeci není možné přijmout rétoriku Sládka, že největší provinění cikána je fakt, že se vůbec narodil!

233494

01.12.2010 00:59

Diabol Kim? Alebo nie?

RE: Nikde nenapisou pravdu .......

64 88.?.?.?

Článek je velmi kvalitní a zasvěcený!
Velmi zajímavá je informace, že komunismus v KLDR není, že se přetvořil v nějakou korejskou formu režimu nácionálního "fašismu"
s dynastickými prvky vládnutí!
Je také iluze, že je KLDR "chudá" země! Ona je pouze tak militantní, že skoro veškeré zdroje spotřebuje armáda a na civilní obyvatelstvo se prostředků nedostává.
KLDR nepůjde "přetvořit" silou, nýbrž změny přijdou po čase zevnitř! Za korejské války v padesátých letech padlo cca 44 000 amerických vojáků a to by mělo být pro USA dostatečným poučením!
Dráždit hada bosou nohou se nezdá být moudré!
KLDR má mít jaderné, chemické a bakteriologické zbraně,balistické nosiče,velké hladinové loďstvo, cca 80 ponorek a na válku se stále cvičí a připravuje!
Neznám vojenskou sílu KLDR, ale válka je totální hloupost!

233495

01.12.2010 13:14

Cikánská otázka v ČR

Rumunsko má podivuhodné starosti!

64 88.?.?.?

Rumunsko možná z „Romů“ udělá „Cikány“
Používat v oficiálních dokumentech politicky korektní slovo Rom, anebo termín Cikán? Tuto otázku řeší rumunská vláda. Reagovala tak na výzvu jednoho z poslanců, jemuž se nelíbí, že výraz Rom je příliš podobný slovu Rumun.

233533

02.12.2010 13:05

WikiLeaks – nastrčená organizace americké tajné služby

Další prasečí chřipka v písemné podobě!

64 88.?.?.?

Už nám přestali ukazovat Bin Ládínka,tak si vymysleli další atrakci, aby stádo bučelo tím správným směrem!
Pokud by se jednalo o skutečný megaúnik dat, tak by dotyčný, který by si dovolil únik dat zveřejnit, nepřežil ani dvě hodiny a na to můžete vzít jed!
Je to další šaškárna. Jenom jsem zvědav, až budou zveřejňovat informace z bankovního sektoru, jak jsem se dočetl,zdali se dozvíme, kdo z bankovní mafie USA zavinil a způsobil globální krizi? Nebo možná, že nějakého obětního beránka najdou, protože lidé na celém světě jsou už vrcholně nasratí a nebudou jim pořád zobat z ruky! To je tak zajímavé zjištění, až dojemné, že jsou najednou všechny státy tak ukrutně zadluženy, jenom stále tápu u koho? Kdo je ten světový megavěřitel a drží všechny státy finančně za koule? Nemůžete mně někdo poradit!
Zkrátka mafiánský kapitalismus jde "kukat" a prasata, která roky chrochtala spokojeně u koryt, začínají mít strach, protože lidé nejsou úplně blbí a do nekonečna jim ty pohádky žrát nebudou!
Válka už nic nevyřeší,také kdo by s kým měl válčit, tak je nutné vést válku jiného charakteru,
která právě probíhá a do jejího scénáře fingovaný únik dat perfektně zapadá! Jako prdel na hrnec! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

233621

03.12.2010 02:19

Lidé, bděte!

Možnosti kontroly jsou ještě větší a rozsáhlejší !

64 88.?.?.?

Chtěl jsem pouze dodat, že by měla být na světě již také "technologie", která umožňuje "přečíst" , co si člověk myslí,i když zatím jenom v hrubých obrysech, ale vývoj směřuje k absolutní detekci obsahu lidského myšlení a v tom případě by mohla být kontrola lidí také absolutní! To ani Orwel nemohl vymyslet, protože skutečnost překonává fantazii! Verne by se také dnes hodně divil, kdyby se mohl projet v jaderné taktické ponorce!
Společnost se ale bude na základě těchto převratných objevů prudce měnit, zrovna tak, jako je naprosto drastický rozdíl mezi
člověkem třeba z roku 1910 a z roku 2010 a rozdíl je pouze 100 let, což může být pouze jeden lidský život!
Převratné technologie, které budou naprosto zásadním důvodem k ucelené změně paradigmatu světa, už nemají jako monopol pouze USA, i když jsou v jejich aplikacích nejdále!

233687

05.12.2010 18:42

Mossad získává v zabíjení íránských jaderných vědců praxi

Mossad je státně mafiánská organizace, která ve své zločinnosti nemá obdoby!

64 88.?.?.?

Mossad ani formálně není kontrolován žádným státním orgánem Izraele, i taková CIA je podřízena prezidentovi a příslušnému výboru kongresu USA, Mossad nikoliv.Mossad ani nemá schvalován rozpočet, jeho položka ve státním rozpočtu Izraele úplně scházi!
Jako kdyby nebyl. Přitom může vraždit a páchat všechny možné zločiny po celém světě! Mossad podle zdrojů,zavraždí po celém světě řádově cca 100 lidí ročně!
Jde o naprosto mafiánskou organizaci, která skládá účty jenom sama sobě.A každý žid po celém světě je jí povinen a ochoten pomáhat!Každá židovská obec po celém světě je jejich pátá kolona a každému izraelskému velvyslanectví velí důstojník Mossadu, velvyslanec je až na druhém místě! Tady někde se dostáváme k oprávněnému "antisemitismu"! Izrael je teroristický stát, který na svém území udržuje a podporuje podle mezinárodního práva zločineckou organizaci Mossad,kterou nelze tolerovat a Izrael bude mít kvůli svým jaderným zbraním bez mezinárodní kontroly a
Mossadu velké mezinárodní problémy! Nic netrvá věčně! Nacistické zločince už pochytali - tím mohla být činnost Mossadu v minulosti omlouvána, ale s tím je dnes konec!V Izraeli zatím jenom hoří, ale aby se náhodou nedivili, protože na Izrael už je pomalu a po právu "nasrán" celý svět, i ti, co ho dříve hájili!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

233758

07.12.2010 23:45

Čas se zrychluje, zintenzivňují se změny a ty opravdu podstatné se blíží

Zapomněli jste na příčiny a také je možné jít cestou "jiného" kapitalismu!

64 88.?.?.?

Jenom malou poznámku - celý zásadní posun v myšlení lidí je z velké části vygenerován zcela novými technologiemi, které se nedají zastavit a které ještě v dohledně krátké době obrátí celý svět vzhůru nohama.Informační,kontrolní a logistické technologie, obrovský skok v biotechnologiích, kde bude dosah do jiného způsobu získávání potravin - výroba velmi kvalitních proteinů na bázi hmyzu a mohu psát do nekonečna - úplně nové materiály, třeba grafen, nebo celý obor nanotechnologií! Prostě kam se podíváte,jakýkoliv obor je za cca 5 let úplně jiný! Jak budou vypadat za 5 let počítače a mobilní telefony?
Bude se muset ale také rapidně změnit člověk a jeho postoje,jeden k druhému, k přírodě a především v duchovní oblasti očekávám revoluci. Společnost se zase vrátí na cestu sociálně průchodné společnosti, kde myšlenka občanského platu pro každého, je stále aktuálnější! Bezdomovectví musí skončit!
Vypořádat se z bezdomovectvím je relativně velmi laciné, zajistit potřebným lidem hodně skromné úplně základní bydlení,aby nebyli na ulici a společnosti ubyde mnoho problémů. Jenom nevím, jak naložit s etnikem / cikáni a další /, které klasicky krade a ubližuje společnosti,i když je o ně slušně sociálně postaráno! Tady si dnes nevím rady a jde o cestu na dlouhou trať a bude stát hodně peněz!
Bude se asi také rapidně změnit pohled na soukromé majetky, kdy si majitel musí uvědomit, že vlastnit, znamená před celou společností, také velkou dávku odpovědnosti a hlavně té sociální!
Bude se také postupně měnit struktura vlastnických vztahů, kdy se začne vyplácet daleko širší kooperace, než doposud. Začínají se projevovat podobné tendence, třeba v našem zemědělství, kdy prohlásil ministr zemědělství / světe div se!!!/ , že je nutné, aby se zemědělci začali sdružovat do družstev, nejenom zemědělských, ale i spotřebních a dalších a tak se lépe bránili
narůstajícím globálním tlakům!
Upozorňuji všechny pseudopravičáky, že předválečná první republika ČSR, měla největší podíl družstevnictví v zemědělství z celé Evropy a ČSR byla dávána ostatním za vzor, jak má vypadat družstevní spolupráce v zemědělství obecně! To nemá co dělat s rozkulačováním a nuceným zakládáním "kolchozů" v padesátých letech!
Musí se také posílit role státu, nikoliv zvýšeným výběrem daní, ale přímým vlastnictvím, jako je třeba v Číne a jiných státech, kde je poměr mezi státním a privátním, cca 20% státního a zbytek cca 80% volný trh! Stát by si měl ponechat pod kontrolou jenom odvětví, která jsou zásadně důležitá pro celou společnost a kde je privatice kontraproduktivní a kde nějaká "soutěž" nepomůže, pouze neúměrně zdraží konečný produkt, či službu!
Jde o energetiku,vodárenství,základní zdravotnictví,retailové neinvestiční bankovnictví a podobné služby celospolečenského zájmu! Je ...

Automaticky kráceno

233887

07.12.2010 23:48

Čas se zrychluje, zintenzivňují se změny a ty opravdu podstatné se blíží

Zapomněli jste na příčiny a také je možné jít cestou

64 88.?.?.?

Pokračování -

Jde o energetiku,vodárenství,základní zdravotnictví,retailové neinvestiční bankovnictví a podobné služby celospolečenského zájmu! Je toho hodně, co nás čeká a nemine! Jenom musíme k sobě jako k lidem a jeden k druhému najít "lásku" a ta nás povede!
Jiná cesta růstu jenom pro růst a zisk nad všechny meze je pošetilost a ohrožuje celou planetu! Staré pravdy začínají hovořit a Marx / bez třídního boje a jiných hloupostí/ se bude muset znova oprášit, pokud někdo zrovna teď nevymýšlí úplně něco
nového a lepšího, než vykoumal a přesně popsal "tatíček" Marx!
Ano článek má pravdu, podstatné změny se blíží, změny budou bolet, ale jiná cesta není!

233888

11.12.2010 18:29

24 znamení, že se celá Amerika začíná podobat Detroitu – hnijící, postindustriální, postapokalyptické pustině

RE: Možná je to něčí záměr, likvidovat přiliš výkonný a sebevědomý Eurozápad

63 88.?.?.?

http://plus.joj.sk/plus-tv-archiv/lampa/09-12-2010...

Velmi zajímavá debata , výroky slovenského ministra financí jsou vysoce hodnotné a odvážné - v dnešní době neobvyklé!

234062

12.12.2010 02:15

Pravice nebo levice?

Velmi zajímavá diskuse o ekonomice - vyjímečně pravdomluvný ministr financí Slovenska!

63 88.?.?.?

http://plus.joj.sk/plus-tv-archiv/lampa/09-12-2010...

Banky uloupily demokracii. Světovou krizi způsobila prolhaná,zlodějská,bankovní mafie z USA! "Nový" bankovní komunismus
a lá USA, kdy zisky jsou soukromé, ale ztráty jsou veřejné! Marx musí v hrobě rotovat smíchy! Takové ekonomické "všivárny" nemohl ani tušit!
USA jsou rakovinou celé planety! Jenom komunistické Číně ročně dluží dalších cca 200 miliard USD! Americká tasemnice vysává a destabilizuje celý svět!

234071

12.12.2010 23:11

Vyřešte problém s osobou blízkou!

Blbečkové z D-fens zapomněli na jedno naprosto jednoduché řešení - jezdit podle předpisů!

64 88.?.?.?

Budeme se určitě dohadovat o špatném umístění značek omezující rychlost, o blbé až těžce šikanózní policii, především té městské,jejichž někteří členové nesplňují ani základní parametry a předpoklady pro povolání policista. Všechno to je pravda, včetně "měření" rychlosti okamžitě za cedulí a podobná "svinstva"
obecních policií, aby nachytali co nejvíce "dušiček" a plnila se jim kasa, bez ohledu na skutečný dopad a zvýšení bezpečnosti na silnicích!
Jenomže je velmi jednoduchý návod, jak jim perfektně vypálíte rybník i s jejich pokutami! Budete jezdit přesně podle předpisů a máte od nich klid! Ať si potom měří co chtějí, třeba si mohou za radarem z nudy přeměřovat délku ohanbí!
Od doby , co byl zaveden bodový systém jezdím podle předpisů a mám klid. Proč je možné v Německu, aby řidiči, i v hluboké noci přesně dodržovali v obcích povolenou "padesátku" a u nás jezdí řidiči jako prasata! Zkuste někde v obci v Česku v noci dodržovat předepsanou rychlost a budete okamžitě vytrubováni a prosvěcováni , že prasátkům, kteří nedodržují předpisy , bráníte v rozletu!
Takže , pánové z D-fens, jděte s článkem do prdele, dodržujte předpisy a jezděte podle pravidel a nemusíte se dohadovat o osobu blízkou!
Příkladně v USA je obecně i na dálnicích daleko více omezena rychlost než v Evropě a zkuste zde nasekat tolik přestupků jako v Česku!
Už za jeden jediný přestupek můžete přijít o bonus na pojistění a to bolí více než pokuta!A při opakování přestupků je možné také dojezdit a to na dlouho! Kdyby v USA nebyla taková přísnost na řidiče, tak by se při vysoké hustotě dopravy dávno vyvraždili!A to nezmiňuji, že třeba pro přestupce v Kalifornii je povinné školení, kde i hodně blbý řidič pochopí, proč má předpisy dodržovat!
U nás v Kocourkově stále vládne na silnicích džungle, kde si hlupáci se silnými auty leští ego a ohrožují tak ostatní!
Přeci smyslem dopravy autem je dostat se z bodu A do bodu B a Česko je tak malá země, že je zde nějaká rychlá jízda zcela kontraproduktivní, stačí vyrazit o několik desítek minut dříve, abych byl v cíli na čas a při jízdě dodržel všechny rychlostní limity!Článek je blbý ze samé podstaty!
A co se týče právního problému osoby blízké, museli by poslanci změnit článek v ústavě, jinak není jiná úprava průchodná,ani placení pokuty při přestupku za evidenci vozidla není možné - odporuje dalším návazným předpisům!Český právní řád má právo "hmotné", tudíž přestupce musí být doložen!Nevím jak v Holandsku, ale Huml není právník , jenom bývalý policista a myslím, že mu jeho záměry kolegové v poslanecké sněmovně,jako je blbý návrh zákona podle holandského vzoru,brzo rozmluví!

234108

12.12.2010 23:28

Pravice nebo levice?

Problémem jsou samotné politické strany!

64 88.?.?.?

Dostat se v politické straně v nominaci při volbách na kandidátce na volitelné místo,znamená mít hodně "ostré" lokty!
Slušný člověk se ve stranické džungli na volitelné místo nedostane!
Také proto jsou ve vrcholné politice povětšinou úchylné svině a deprivanti, kteří mají na vnitrostranický boj žaludek! Nevím, jaká je situace v jiných státech, ale praxe bude podobná, i když ne tak hnusná a pokleslá,jako u nás v Kocourkově!

234111

13.12.2010 00:32

Wikileaks = Asanace internetu

Moc pěkný dokument

63 88.?.?.?

http://goo.gl/WzPtP

234119

13.12.2010 12:26

Vyřešte problém s osobou blízkou!

RE: D-FENS není gauner (?)

64 88.?.?.?

D-fens je namyšlený blbeček, pro kterého jsou zákony a další právní normy proto, aby se mohli překračovat!
Jsem také zastáncem toho,že se musí občan proti zvůli úřadů a obecně přebujelé byrokracie bránit, ale ne takhle, jak popisuje D-fens na svých stránkách.
Demokracie nemůže být bezbřehá,právo musí platit jak pro občany, tak pro úřady a vládu! Jinak nastane všeobecný bordel, anarchie, kdy si každý bude dělat co chce a nastává právo silnějšího, právo peněz, podvodů a všeobecné korupce,což právě prožíváme!
Od jednoho rudého bordelu před rokem 1989 jsme se dopracovali po 20 letech úspěšného budování "kapitalismu" / ale to ani žádný kapitalismus ani tržní hospodářství není a nebyl!/ k dalšímu bordelu, který ani nevím jak nazvat, protože pro něj nemám slov!
Státní bordel nám po 20 letech nadělil státní dluh cca 1 bilion a 300 miliard , ale já jsem si nikde žádné peníze nepůjčil, takže ať si je platí ten, který dluhy nadělal!
Měli jsme zde osvícené vlády zlodějů Klause a Zemana,ODS a ČSSD a jejich poslanců, kteří nám každý večer dávali v televizi školení, jací jsou machři ekonomové a jak to dokázali, že to dokážou!!!! Takže to nakonec dokázali!!!!
K podobným "veleduchům" patří D-fens a ostatní namachrovaní pitomečkové, kteří všechno ví a všude byli dvakrát!

234148

13.12.2010 13:04

WikiLeaks: Velký nebezpečný podvod americké vlády

USA jsou prakticky v konkursu a kopou kolem sebe!

64 88.?.?.?

USA mají nějakou historii, kterou nechci soudit, ale jejich "historie" za posledních dvacet let je jeden veliký mezinárodní zločin!
Po skončení studené války a pádu SSSR přestala mít Amerika protihráče, k moci se dostali lidé, kteří si myslí, že si mohou se světem dělat co chtějí a celý svět je jedno hřiště jenom pro USA a ostatní jsou jejich nevolníci!
Rozpoutání válek na základě lží, vraždění, mučení nevinných lidí,to je vizitka demokracie posledních 20 let USA! Amerika byla kdysi zemí, ke které se v naději upírali oči mnoha lidí světa, kteří věřili, že právě ta Amerika je ten správný idol svobody, práva a demokracie!
Bohužel za posledních cca 20 let stačili zločinci typu Busche a dalších pitomých grázlů naprosto tento americký ideál zničit
a z USA se stala ekonomická a morální troska, která světu svojí hrabivostí způsobuje ekonomické krize, rozpoutává nesmyslné války, vraždí a mučí lidi, které si dokonce potajmu k mučení vozí do jiných států, aby si doma náhodou "nezasvinili" koberce!
Současné "uvolněné" informace pouze dokreslují naprosto pokleslou a zbankrotělou skutečnost USA!

234152

13.12.2010 13:23

WikiLeaks: Velký nebezpečný podvod americké vlády

Amerika se za posledních 20 let stala rakovinou světa a musí být co nejdříve vyoperována!

64 88.?.?.?

Militantní a zbankrotělý zhoubný nádor, který se nazývá USA, je dnes krajně nebezpečný nejenom samotným spojeným státům, ale i celému světu! Tato rakovina lží,podvodů,militantního imperialismu a všeobecného morálního úpadku, prorůstá do celého světa a destabilizuje světovou komunitu!!!
Co se dnes na světě děje špatného, tak za tím v povzdálí hledejte hrabivé a vražedné prstíčky USA a vždy je tam najdete!
Amerika klesá ke dnu a hodlá do bahna války a všeobecného zmaru také zatáhnout celý svět!

234153

13.12.2010 13:41

WikiLeaks: Velký nebezpečný podvod americké vlády

To je obraz dnešních USA! Možná by se měla jít oběsit Amerika celá a byl by na světě konečně klid!!!!

64 88.?.?.?

Tragédie nekončí, Madoff jr. se oběsil pro podvody otce

New York - Mark Madoff, starší syn usvědčeného podvodníka Bernarda Madoffa, byl o víkendu nalezen oběšen ve svém newyorském bytě. Podle všeho spáchal sebevraždu přesně v den druhého výročí zatčení svého otce. V sobotu to oznámila policie a Madoffův právník.

Alespoň někdo zhodnotil, co jako rodina způsobili za kurestva a kolika lidem svojí hrabivostí ublížili!
Zrovna tak na celém světě, kde již dávno není zlo komunismu a lidé by chtěli docela normálně a spokojeně žít, ty svoje "malé" životy, jsou militantní a hrabivé USA hrozbou pro celou planetu!
Amerika rozeštvává celý svět a je nebezpečná, protože může vyvolat celosvětový válečný požár, ke kterému máme již dobře nakročeno!
Jak by se celému světu lépe dýchalo, kdyby na jeho prsou neležel balvan v podobě USA!

234159

13.12.2010 14:20

WikiLeaks: Velký nebezpečný podvod americké vlády

V Afganistánu se bojuje za co? Ale Uzbekistán, protože jde USA na ruku je v pořádku!

64 88.?.?.?

Wikileaks: USA: Uzbekistán je mučírna, ale musíme s ním udržovat dobré styky
Stát, kde se vaří lidi zaživa, Spojené státy potřebují jako vojenského spojence
Post-sovětský stát Uzbekistán je děsivým světem neomezené korupce, organizovaného zločinu, nucených prací na polích s bavlnou a mučení, praví se v amerických diplomatických depeších, prozrazených Wikileaks.
Avšak z amerických depeší vyplývá, že se Spojené státy snaží dělat uzbeckému prezidentu Islamu Karimovovi, co mu na očích vidí, protože dovoluje americkým vojskům dodávat ze severu vojenské zásoby do Afghánistánu.

V Afganistánu je provozována okupace, střílí se lidi jako koroptve , ve jménu nastolení demokracie a svobody!
V Uzbekistánu jsou poměry o mnoho horší, ale to USA nevadí, protože Uzbekistán je poslušný a spolupracuje!
Rakovina světa v podobě USA musí zmizet a být vyoperována, jinak dopadne špatně celý svět!

234160

13.12.2010 16:28

WikiLeaks: Velký nebezpečný podvod americké vlády

RE: Tohle je spis trapny pokus to hazet na USA

64 88.?.?.?

Můžeme být zcela adresní a nemusíme se dohadovat o "zlotřilých" USA! Pokud bude na svobodě chodit mezinárodní zločinec a vrah Busch a celá jeho kamarila, která rozpoutala na základě lží dvě války, kde byli povražděni a umučeni statisíce nevinných lidí, není možné USA zahrnout mezi právní státy!
A tenhle vrahounský hajzl Busch dostal od Obamy vyznamenání!
Takže USA jsou rakovinou světa a musí být co nejdříve vyoperovány a spacifikovány!Žádný stát na světě v současné době neubližuje tolik celé planetě, jako USA! Máme celosvětovou ekonomickou krizi, kterou způsobila a rozpoutala prolhaná a zlodějská bankovní mafie z USA!
Dnes je velká móda nadávat komunistům a Rusku, ale ty nám nijak neubližují, ale musíme lézt do řitě USA v Afganistánu a tam utrácet těžké miliardy úplně k ničemu a doma Nečas spoří, když odírá invalidy a jinak sociálně potřebné, na zbytečné války je peněz dost!Válka v Afganistánu je prohraná a samotné USA vyjednávají s Talibanem, ale potřebují několik ochotných lokajských států, které jim na jejich zbrojní dobrodružství jako blbci příplácejí! Holanďané už odešli, ale mnoho dalších lokajů a řiťolezců, včetně ČR zůstalo a po boku "chrabré" US army dobudou skvělých vítězství! USA jsou prolhané a proradné svině,které sledují jenom vlastní zájem a řiťolezci budou platit!

234173

13.12.2010 18:14

Vyřešte problém s osobou blízkou!

RE: Blbečkové z D-fens zapomněli na jedno naprosto jednoduché řešení - jezdit podle předpisů!

64 88.?.?.?

Velmi dobrý postřeh pane Jen tak.
Nejenom v USA,kde jsem se hodně najezdil, ale i v Německu je takový nepsaný zákon, že policie má rozum a toleruje mírné překročení rychlosti. Ale to musí být na silnicích pořádek, lidé musí být jinak ukáznění a nedělat dopravním policistům problémy, o něco vyšší rychlost je sice "závada", ale kde není žalobce , není ani soudce. Všimněte si jak nádherně probíhá velmi hustá doprava v USA, provoz teče jako med,lidé jsou k sobě maximálně toleratní a slušní, každý druhého pustí, když uvidí blikač a podobně! To je právě ta zásada, že auto slouží jako dopravní prostředek a nikoliv, aby si úchylní řidiči léčili rychlou jízdou a předjížděním nějaké osobní psychické problémy, jako se děje u nás! Jeden z nich je myslím D - fens!

234176

13.12.2010 18:37

Vyřešte problém s osobou blízkou!

D-FENS není gauner ale vůl!

64 88.?.?.?

Pokud vejde v obecnou známost, že je nadužíván systém radarů, jediná obrana je jezdit přesně podle pravidel a "radaristi" hovno vyberou a všichni budou spokojeni! Provoz radarů také něco stojí a když budou prodělávat, přestanou buzerovat!
Tam byl u této firmy jiný problém, když změřili nějaké, jak říkáte činovníky, nebo policisty, kteří jeli v obci jako prasata , přes sto a více a dostali od firmy, která radary obhospodařuje , mastný účet na pokutě! Když to byla policie, nebo obecní policie, tak si přes známé pokutu stornovali, ale tady museli platit a ještě měli popotahování ze státní policií, protože ta dostala kopii přestupku!
Takže jsme v Česku a za ministra Langra /ODS / byla možnost měření rychlosti bez kontroly policií , této firmě zrušena!!!
Přeci nebudou papáláši,policajti a jejich protekční známí a příbuzní jezdit omezenou rychlostí v obci jako nějaké socky!!!!!!!
Bohužel taková je situace v naprosto prolhaném a skrz na skrz
prokorumpovaném v tom našem Kocourkově!

234181

13.12.2010 23:08

Vyřešte problém s osobou blízkou!

RE: Proč ty pejorativní urážky?

64 88.?.?.?

Vážený pane Huml,
je velice dobře, že jste se ozval, ale myslím, že problém v české dopravní policii a v organizaci dopravy, je někde daleko jinde, než jenom v pokutách! Hodně jsem jezdil v západní Evropě a ještě více v USA, a když nahlédnu na chování a jednání řidičů a dopravních policistů v cizině a u nás, vidím značné rozdíly v neprospěch českých dopravních policistů a také jistě řidičů!
Společenské poloměry se obrážejí i na silnici! Zde je jeden ohlas čtenáře, který říká, že když policista vybere málo pokut je kaceřován svým nadřízeným! Dopravní policisté jsou špatně školeni, často ani neznají příslušné předpisy a potom křupanství některých pánů a dam, dopravních policistů je odpudivé! Už jenom s prominutím prohodíte pár slov a vidíte, co je to za nedovzdělance a vznáším dotaz,jak je možné, že se takový trotlík vůbec může k policii dostat? Jak je řešena kádrová politika u dopravní policie? Stačí jeden duševně slabší a poškodí pověst několika dalším relativně slušným policistům! Co mně na to pane Mgr.Humle odpovíte? Nebo snad nikdo na MV neumí rozeznat méně duchovně kvalitního člověka od průměru?
Třeba se oháníte bojem proti korupci, ale jak je možné, že policista v USA už mnoho desetiletí nedostane do ruky hotové peníze a jenom "dává" tiket! Nešlo by něco podobného zavést u nás - hotové peníze přímo k úplatku lákají!
Jsem dlouho v oboru a měl bych mnoho dalších námětů, ale zde není prostor! Jenom takový drobný poznatek z USA! Tady se pořád tvrdí, že policie nemá peníze a přitom všechny "kravály" kolem fotbalu a dalších akcí platí daňový poplatník! V USA je zcela běžné, že organizátor nějaké společenské akce si do slova a do písmene "koupí" potřebný počet policistů od státu na zajištění bezpečnosti třeba rockového koncertu! Proč to nejde v Česku? Proč má daňový poplatník platit policejní ochranu a výjezd koní a asistenci policejního vrtulníku, třeba když hraje Sparta v Praze? Proč si ochranu i státní policie nazaplatí příslušný velmi bohatý fotbalový klub?
Vážený pane Huml, je mnoho shnilého ve státě dánském a policie, i ta dopravní k němu rozhodně patří!

234199

14.12.2010 02:12

Vyřešte problém s osobou blízkou!

RE: Proč ty pejorativní urážky?

64 88.?.?.?

Pane Huml, já tedy nevím jak chcete do řidičského průkazu v USA vkládat bankovku 10 USD,když je to "kartička", ale to jste asi někde slyšel od nějakého hodně pomateného emigranta, co si z Vás nejspíše udělal srandu.
A co se týče "uplácení" policajtů v USA, nemohu sloužit, ale spíše jde o zkazky! Možná tak nějakého "městského", ale dálniční "tvrďák" by vám za podobnou formu úplatku tak maximálně nakopal kule do modra, že by jste si na ně měsíc nesednul! To si vůbec nedělám legraci, ale když vás chytne dálniční policajt a děláte mu na jeho úseku dálnice "bordel", tak můžete místo pokuty " tiketu" také dostat pořádně fyzicky přes držku a to je výchovný zákrok na který jen tak nezapomenete! To se vsadím, že minimálně rok budete po jeho úseku dálnice jezdit naprosto vzorově a to se týká i ženských - to je emancipace!
V tomhle je Amerika daleko před námi! Především se tam nemohou policajti na dálnici někde jenom tak flákat - každý policista má přesně adresně přidělený úsek dálnice, /a tam se musí v době služby nacházet/ třeba 30 mil, za který plně odpovídá, tedy nejenom za klidnou a bezpečnou dopravu, ale také za posekanou trávu, čitelné značky,svodidla a stav vozovky a značení! Když jede jeho nadřízený, tak přesně ví, kdo jaký úsek má přidělen a jaký na něm má pořádek! To není jako tady, kde je jakési dálniční oddělení, kde sedí policajti za bukem a na dálnici je neuvidíte a hlavně nikdo za nic adresně neodpovídá a nemůže!
Tady přežívají nějaká organizační schémata snad ještě z doby před rokem 1989 - nevím, nechci nikomu šahat do "žrádla" , ale když vidím ty "klauny", co jsou zde u policie a co dělají,vždy si řeknu, nerozčiluj se, nikdo ti tvojí snahu ani neocení!Také jsem slyšel, že bude mít benzín policie do aut jenom do června a potom budou muset snad policajti chodit pěšky! Co je na tom pravdy?

234207

14.12.2010 13:05

Rasistický rabín: Trend směrem k náboženskému extremismu v Izraeli

Úplně rozumný názor

64 88.?.?.?

Když se tak zamyslím a vžiji se do role cca 7 milionů obyvatel Izraele, tak se vsadím, že 95% občanů Izraele už chce mít pokoj
a má plné zuby stálých kraválů s Palestinci!
Jenomže stát Izrael mají v ruce sionističtí hajzlové, kteří z různých nesvárů mají prospěch a tudíž nemají zájem na urovnání vztahů. Je to stejné, abych použil trefné přirovnání pro Českou republiku, kde si s námi,jako s občany , už 20 let různí loutkáři, úspěšně vytírají prdel a na mínění občanů kašlou!
Proč třeba "vláda" Izraele podporuje ilegální stavbu osad a vlastně tak podporují okrádání Palestinců o území? Ať mně někdo na tuto otázku rozumně odpoví! Vždyť přeci hranice jsou dány rezolucemi OSN a na těch lze stavět a ne pouze pokradmu stále ukrajovat z území Palestiny!
A když budu scela úderný, je mnoho občanů Izraele a židů obecně po světě, kteří s militantní a v poslední době otevřeně vrahounskou politikou Izraele nesouhlasí a je jim to prd platné!
To je "demokracie" a lá Izrael, kdy si úzká skupinka vládnoucích sionistů dělá , co chce a na ostatní kašle! To je potom fašismus, nejde stav věcí jinak pojmenovat!
Klid s Izraelem obecně i na Středním východě nastane tehdy, až bude v Izraeli vláda, která jasně řekne a pojmenuje všechna příkoří, kterých se dopustili především na Palestincích, přijme podmínky na vyrovnání,stáhne se z okupovaných území a nechá vzniknout za mezinárodní kontroly a garancí stát Palestina!
Je celkem jasné, že také stát Izrael musí dostat nezpochybnitelné záruky, že nebude nadále napadán a ani jinak na něj nebude útočeno, což lze při dnešním rozložení sil ve světě zajistit, protože skončilo blokové nesmiřitelné studenoválečnické rozdělení světa, kde nám byl Izrael prezentován jako ten zlý a nejhorší a přitom jsme se za Husáka kamarádili s různými gengstry v Africe, kde mezi nimi byli i lidojedi!!!!
Bohužel, dnešní klika u moci v Izraeli je těm lidojedům podobná a také se tak chová!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

234224

14.12.2010 14:56

Rasistický rabín: Trend směrem k náboženskému extremismu v Izraeli

RE: Úplně rozumný názor

64 88.?.?.?

Vážený Larouxi,
oni na tom jsou lidé v Izraeli stejně blbě, co se týče demokracie, jako u nás! Přesně jsi to popsal, především na konci, že bys dnes nechal všechny ty Havly, Vondry a další přisluhovači protobolševiků , kteří se vyrojili po roce 1989,zavřít!
Také proto sedí za zločiny bolševiků po 20 letech od sametového podvodu, jedna stará, hluchá a slepá bába a to je radost ve všech novinách, jak pseudoantikomunisté zvítězili!!!, zatímco skuteční bolševičtí sráči typu Jakeš,Bilak, Štrougal píšou paměti, užívají si vysokých důchodů a muklové, kteří roky ryli držkou v zemi nemají dodnes smazány ani "zbytkové" tresty!
Od roku 1989 je u vlády zlodějská, zkorumpovaná lůza, která dokázala nasekat dluh cca 1 bilion a 300 miliard korun, který stále stoupá a těžko bude někdy splacen, při současné krizi a míře nezaměstnanosti!
Darmo se rozčilovat, jenom si člověk "plácá" játra a škodí si, jenom když na všechny ty politické křivárny a zlodějny pomyslí!
Všechny choroby začínají od porušené psychiky, takže když se rozčiluji nad tímto evidentním svinstvem,tak si dělám násilí a za to ti šmejdi nestojí! Je potřeba se jich zbavit jako potkanů, uspořádat nějakou "vládní" deratizaci, ale zase mají šmejdi rodiny a budou trpět nevinní, dítě nemůže za to, že má fotra šmejda - musí to asi nějak postupně "vyhnít" samo, nebo si to klekne brzo ekonomicky!

234231

15.12.2010 15:10

Je čas pomáhat

RE: Malá úvaha k tématu

64 88.?.?.?

Waterfall možná že patříš k těm slušným podnikatelům,ale zamysli se nad tím, co jsi napsal. Mluvíš o nadstandarních požadavcích na mzdy, ale kolik vlastně člověk dostane své mzdy, když mu část sebereš ty, jsi podnikatel, musíš vydělat, ale hlavně kolik mu sebere státní tasemnice na daních, buď přímo,nebo zaplatí další daně ze všeho, co si koupí!A kolik si naloupí banky a další pijavice, když pošleš plat pracovníka do banky a on platí jenom poplatky, také u lékaře jenom poplatky a dnes pálky za drahé léky.
Myslíš si , dokážeš si to spočítat, jsi podnikatel, myslíš si , že je takový systém spravedlivý a ještě vůbec únosný! A kam mizí vydřené daně z lidí? Do Afganistánu na válku, na korupci politických stran - dnes čerstvá kauza - miliarda korun měla zmizet v kapsách ODS za pražskou čističku odpadních vod, aby bylo na tisíce bilbordů při volbách, kde nám bude zase kdákat modrá zlodějská prasata, že to dokázali a dokážou!
Je jednochuchá rovnice, lidé vidí jak se všude krade a podvádí a potom na všechno kašlou, ryba smrdí od hlavy a příklady táhnou!
A , že by jsi v Praze založil metařskou firmu, to si děláš neskonalou prdel - to tě zkorumpovaná mafie zamete za dvě hodiny!!!! Něco ti ty vole prozradím - na zametání Prahy má monopol na dlouhé roky jedna firma , úzce prorostlá s radnicí, jmenuje se STK - správa technických služeb a mimo ní na zametání Prahy nedostane od obce korunu nikdo! Tak se vole zpamatuj a neztrapňuj se tady, že když si středoškolák , můžeš si založit úklidovou firmu , ale s tou si můžeš tak akorát uklízet doma, protože tě nikdo nepustí do kšeftu!!!!
Teď sněží, chodníky nikdo neuklízí, město si zaplatilo pojistku, takže když si někdo zláme hnátu, tak bude platit pojišťovna!!!!
Takže si waterfall sedni vole k televizi a můžeš si zase kecat pentli o tom , jak lidé nepracují a že by měli jít zametat sníh!
Je celkem jasné, když dám peníze a pořádný dozor , aby se brigádníci neflákali , tak ti garantuji, že bude Praha čistá do pár hodin po sněžení! Ale kdo to chce, když se na tom nedá vydělat, respektive, když peníze nejdou předem určené mafiánské tasemnici!!!! A zkus s tím pohnout , troubo! V lepším případě dostaneš na tlamu, v horším můžeš skončit i bradou vzhůru!
To je podnikání po Česku!!!!
Tvoje kecy v kleci, jsou jenom zábavné, ale nemusíš se tolik ztrapňovat!

234302

15.12.2010 15:33

Je čas pomáhat

Člověk v tísni je naprosto politicky provařená organizace,

64 88.?.?.?

a už s ní nechtějí spolupracovat ani velké světové humanitární organizace, protože je naprosto zásadní podmínka humanitární práce její politická nestrannost - pomáhá se tam, kde je to potřeba a nikoliv tam, kde je to zájem vlády! Proč třeba Člověk v tísni nepomůže v Gaze, když tam mohou pomáhat jiné humanitární organizace! Také Člověk v tísni dostává skrytě dotace od státu
a zato musí plnit zadané úkoly! Pomáhá se v Iráku, ale jenom těm "správným", aby bylo jasno řiťolezcům USA, tatáž pomoc je v Afganistánu! Zase jenom vybraným, kdo líže dobře řiť USA!!!
Možná je dobrá ADRA, církevní parta, která má křesťanské zásady a pomůže každému, kdo opravdu pomoc potřebuje, bez ohledu na náboženství a také jejich dobrovolníci jsou na pomoc dobří, protože jsou vybráni přes kostel a ten tak trochu v tomhle funguje, jinak nemám moc katolíky v lásce, ale tady musím klobouk smeknout!

234305

15.12.2010 16:15

Je čas pomáhat

Co to zase Waterfall pindáš o svářečích?

64 88.?.?.?

Ty jsi úplně mimo! Tady se naprosto rozpadlo po roce 1990 učňovské školství, kdy především skončily dotace od velkých podniků a mafiánský kapitalistický stát pustil péči o učňovskou mládež k vodě!!!!
Místo toho podpořil vznik podvodných soukromých škol, především ty různé ekonomické a managerské střední školy,které vznikly především proto, aby svým majitelům vydělávaly peníze, ale děti se tam objektivně vzato naučí hovno, jejich úrověň je hodně mizerná a jejich uplatnění je většinou na pracáku, protože kdo hovno umí, tak práci těžko sežene!
Aby se kluci a holky přihlásili do učení a opravdu se nějakému prestižnímu oboru vyučili, musí být velká podpora z byznysu,formou daňových odpisů, nebo přímou podporou státu!
A také musí být "učeň" od prvního ročníku motivován především finančně , ale také zajímavou a poutavou výukou,špičkovým vybavením učňáku, nikoliv aby rok piloval a nic se neučil - učňovské školství musí být podpořeno kádrově a opravdu dobré mistry a učitele zaplatit a potom se budou mladí lidé hlásit i do učení!
Podívejte se, jaký je nebetyčný rozdíl mezi učňákem v Německu a u nás a není to jenom o penězích! Také nemají velký zájem mezi mladými,tak tam přijmou do učení třeba i Čecha nebo Poláka, ale vyučit se třeba u Siemense,to má zvuk po celém světě, ten člověk něco umí a také se hravě uživí a neskončí jako socka na pracáku a na bedrech státu!!!!
Protože zde vládnou po dlouhá léta modrá prasata, kde jsou peníze především a na rozvoj potřebných věcí, jako je učňovské školství se kašle, protože to není volební trhák!
Takže potom aby jste opravdu slušného automechanika, instalatéra, elektrikáře apod., hledali pod lupou!
Takový stav vede k nekvalitním a předraženým službám v těch oborech, kde je nedostatek potřebných odborníků a především v příslušném odvětví přestane fungovat tolik potřebná regulace tržní silou, kdy konkurence vede ke kvalitě a efektivitě práce!
Jak můžete chtít po kominíkovi , aby pracoval čistě a kvalitně, když ho musíte několik neděl chodit na kolenou prosit, aby k vám vůbec přišel, ale ne aby pracoval / to bych si vůbec netroufal žádat!/,ale pouze aby vykonal předepsanou revizi komínů a člověk měl před úřady barák v pořádku a způsobilý k obývání! Až tam jsme se dostali v mafiánském kapitalismu, kdy první jsou prachy mafiánských prasat, kteří ovládají politiku a až potom skutečné potřeby a život společnosti!

234313

15.12.2010 16:36

Je čas pomáhat

RE: Malá úvaha k tématu

64 88.?.?.?

Proč mně cpeš do "neúspšného" člověka! To hledáš jenom berličky, protože jsi napsal všeobecný blábol, takové ty "knížecí rady"!
Je pravda, že jsou lidé zlenivělý a otupělý, ale kdo za to může?
Především "ONI", kteří tuto společnost "vedou" ale asi jako krávu za ocas a stačily ty vole za 20 let úspěšného budování "kapitálismu" nasekat cca 1 bilion a 300 miliard korun dluhů, který stále roste!
A nekecej o volbách, kde kdo víc nakrade, má víc bilbordů a reklamu v televizi, ať již přímou nebo nepřímou, také řádně zaplacenou a ten hnůj, co se etabluje ve volbách , jako hlavní politické strany, se nedá ani kopnout do prdele, protože by si člověk zašpinil boty a slušný člověk se dnes do politiky vůbec nedostane, protože ho tam stranická mafie ihned zpracuje ke správnému mafiánskému chování, jinak je odvržen a jenom velká neomalená svině s ostrými lokty se dostane v politické straně do volitelné pozice, takže si zase ty vole můžeš zvolit jenom svini a to je zabetonovaný systém , který je v současné době neprůstřelný!!!!
Fakt ti radím waterfall,nech si knížecí rady ,ale o skutečném reálném životě víš hovno! Čest prácí a nashledanou v lepších časech!

234315

15.12.2010 19:38

Je čas pomáhat

RE: Člověk v tísni je naprosto politicky provařená organizace,

64 88.?.?.?

Hele Vangaurd zase tady okoráváš, ale příspěvek relativně slušný, proč nějakou polemiku nevyvolat!
Hned z kraje si dovolím utrousit malou revoluční poznámku, že mnoho "vynálezů", které přinesl západ, je úplně k hovnu a bylo by lépe,kdyby nikdy nespatřily světlo světa protože společnost jenom rozdělují a jejich užití ničí planetu! Vynálezy sami za to nemohou, ale reklamou zblblá a tupá "západní" konzumní opice, která nemá tolik rozumu, aby dohlédla jak si pod sebou užitím "vynálezů" a blbého konzumu podřezává větev a také není vyloučeno a nic bych za to nedal, že nás již některé "vynálezy" jako globální civilizaci pošlou co nevidět do totálních sraček a až v nich budem po krk, tak můžeš Vangaurde hýkat svojí nekonečnou blbost, jak jsi "šťastný" , že máš západní "vynálezy"!
Nejlepší "západní" "vynález" je investiční bankovnictví a burza, která funguje jako kasino. Tady je zkáza naprosto zaručená a brzká! Také je báječný a sebevražedný "vynález" růst z konzumu, jenom pro samotný konzum, aby se kšefty hýbaly, hlavně se zbraněmi, musí se pořád také vyvolávat nějaké konflikty a konta zbrojařů vyrostla nad všechny meze! a aby některé úplně blbé opice měli totální moc nad méně movitými opicemi! Stále se musí vykazovat roční růst HDP, jinak se přestane Země otáčet a Klaus se ani klidně nevysere!
Vynálezy vynalezli jednotlivci, na to nemá "západ" až tak velký vliv, ale co je velice zajímavé a pozoruhodné, že velkou většinu základních a zásadních vynálezů a objevů pochází z Německa!
To je takové zvláštní , že to Německo má ve všem pořád prsty , i ten největších z vynálezů nám nadělilo, Adolfa Hitlera a tenhle báječný vynález stál planetu asi cca 80 milionů mrtvých a nekonečné utrpení a strádání dalších milionů lidí na celé planetě, ze kterého se především morálně doteď pořádně nedostala!
Jak je báječný "západ" a jeho neustálé se pomocí vynálezů dokonalejší vraždění ve stále krvavějších válkách!Nakonec "vynález" jaderných zbraní ještě nebyl v plné míře uplatněn, ale co nebylo, může být! Jenom to chce odvahu to zmáčknout a "vynález" bude fungovat až do skonání světa, jenom zdali se ho někdo ve zdraví dočká! Slyšel jsem, že švábi jsou velmi odolní proti radiaci, takže potom bude po použití toho zásadního "vynálezu" na zemi civilizace švábů a Vangaurd jim bude velet!!!! Už ho trotlíka, oslíka nechám, aby neplakal, že se mu berou jeho oblíbené hračky! I ten penicilín je pěkný průser a jak je vidět, mikroby nás stejně přečůrají a dostanou i s objevem antibiotik - už jsou dokonale rezistentní kmeny i proti antibiotikům, na které máme hovno léky a můžeš se Vangaurd ve špitále, než zdechneš, namazat kafrovou mastí, aby si jako mrtvola nesmrděl! Holt, šťourat Pánubohu do zahrádky se nemá a když tak velice opatrně!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

234333

16.12.2010 02:34

Hovory na pravici

Jaký je poradce ,takový je premiér a Nečas je jasný případ!

64 88.?.?.?

Roman Joch je velmi špatný člověk, kterého jsem zažil při panelové diskuzi na Filosofické fakultě o radaru a tam byl přistížen při lži a také jak lže mu bylo doloženo - bylo mu ze strany diskutujících řečeno,že je na akademické půdě a ne v televizi, kde si může kecat co chce, ale na akademické půdě ať nelže!
Šlo o jeho pitomé bláboly o islámu,za které by mohl být také trestně stíhán! Jenom kdyby si někdo dovolil něco podobného říci o židech, to by už měl klepeta a ležel by držkou k zemi!
Bohužel Joch a jeho kecy jsou stále stejné - vynášení USA a NATO do nebe a Rusko je špatné a nejspíš je nutné Rusku vypíchnout oko rezatým drátem!
Při tom si ale myslím, že především na venek klidné a prosperující Putinovské Rusko je pro celou Evropu stabilizující prvek a pro německý průmysl požehnání, protože takový trh by jenom tak nezískali! Na jedné straně na Rusko zde nadáváme, ale všichni se tam cpou, jen aby mohli na tamějším trhu získat nějaký výhodný obchod! Už i naši hokejisté jsou toho příkladem, kdyby se tam neměli dobře, hráli by doma!
Dokonce si myslím, že by měla Evropa a jeho obyvatelé znovu objevit Rusko jako velmi zajímavou turistickou destinaci, kde je co vidět a kde je ještě velmi rozsáhlá neporušená příroda.Zatím Rusko objevují jenom studenti ze západu i od nás a v malém počtu. Propaganda jede na plné obrátky,aby Rusko potupila a v médiích se o Rusku záměrně informuje jenom negativně!
Rusko pro nás a Evropu není nebezpečné jako za časů SSSR a když zde chce něco uchvátit, tak si to prostě koupí a nemusí nikoho v Evropě okupovat, anebo mu hrozit silou!
Také si myslím, že časté a početné vztahy západní Evropy s Ruskem přispějí ke kultivaci jejich ještě nepříliš dobré "demokracii" a Rusové samotní udělali za několik posledních let pokrok, protože třeba před cca 10 lety byla situace v Rusku podstatně horší, také jak tam společnost bohatne,
začínají se rapidně zlepšovat služby a infrastruktura vůbec a to potom vede ke zlepšení i v mezilidských vztazích a ke všeobecnému zkultůrnění! Putinovské Rusko je pro Evropu požehnání!
Jochům a dalším štváčům by bylo dobré nasadit nějaký náhubek na hubu,který když začnou lhát, by jim skřípl jazyk!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

234356

17.12.2010 11:03

Je čas pomáhat

Hezky tady hovoříte, ale od začátku mrazů již umrzlo 15 lidí , většinou bezdomovců!!!!

64 88.?.?.?

I o psy je lépe postáráno v mafiánském kapitalismu , než o lidské bytosti, které se často i svým nezaviněním dostali do této svízelné situace a podle průzkumu jich cca 40% trpí nějakým vážnějším psychickým onemocněním, takže je společnost jako odpad odkopla a chcípni!!!!!Hitler také nechával kriply utrácet injekčně, ale "demokracie" nechá chudáky bez domova zmznout!!!
A přitom je záchrana před velkými mrazy pro osoby bez přístřeší všude na západě běžná a zajištěná, ani není příliš drahá,jde jenom o úplně základní potřeby, ale u nás především v Praze vládne již dlouho ta správná parta z ODS a ta jak víte, již nám ukázala, že to dokáže a také to dokazuje!!!!

234429

17.12.2010 18:58

Genetické manipulácie – katastrofa genetického inžinierstva

Už zde probíhala na Zvědavci několikrát velmi zasvěcená debata na toto téma,

64 88.?.?.?

kde jsem argumentoval v souladu s článkem,ale jeden argument by neměl zapadnout a měli by ho přijmout všichni rozumní lidé bez rozdílu!
Zdaleka ještě neznáme o genetice mnoho, jsme úplně na začátku a prosím neudělejme chybu v tomto oboru, která potom ani nepůjde napravit a životní prostředí může být zničeno těžce a trvale!
Takové nebezpečí zde je, nikdo ho zatím hodnověrně nevyloučil a zahrávat si s ohněm GM, kdy nemáme úplnou jistotu, jak se bude konečný produkt GM dlouhodobě k životnímu prostředí chovat!
Není možné tlačit GM kvůli penězům, to není ta správná cesta. Nejsem proti pokroku a jsem přesvědčen, že jistě v budoucnu budou biotechnologie, nejenom v zemědělství, ale hlavně v medicíně a jinde, základním a určujícím faktorem přežití a hlavně zkvalitnění lidské populace na planetě!
Před biotechnologiemi a GM čekají ještě naprosto zásadní objevy a jsem za to, neuspěchat tento obor, nenechat se ukolébat dnešními "konzumními" možnostmi, "konzumní" bezpečností a dát prostor odpovědnosti ve vědeckém poznání a jejich aplikacemi, před "tržní" vědou, kdy něco vymyslím,abych to ihned zpeněžil a nekoukal na možné těžké a někdy nenahraditelné ztráty v uspěchaném použití GM v zemědělství!
Vždyť kolik už známe podobných katastrof,které zdaleka by nebyly pro planetu tak zničující, jako vadné použití GM a stačilo jenom v nějakém světadíle vypustit do přírody nevhodný druh!Napadají mě , třeba králíci v Austrálii, ale takových a daleko horších chyb už lidé udělali mnoho!Doufám, že i zapřísáhlý zastánci GM si uvědomí o čem mluvím! Vítězit by měl rozum a nikoliv nebezpečná honba za penězi!

234443

18.12.2010 20:23

Genetické manipulácie – katastrofa genetického inžinierstva

Ano Bingo!!! - zde pan Bartošek ťal do živého!!!!!

64 88.?.?.?

Jak je možné, že jsou jsou živé organismy i když "jenom" z říše hmyzu, které jsou schopné, procházet se po zapnutém reaktoru, kde je dávka z ozáření 10 000 krát překročena a ony se tam vesele promenádují, protože je tam teplo!!! Jak to,že jejich buňky jsou odolné, i když jsou prakticky z hlediska biologického totožné s každým živým organismem!!!! Proč je cca 1% lidí naprosto spolehlivě imuní vůči HIV! Proč nemůže dostat koza nebo žralok rakovinu? Bylo by těch dotazů ještě mnoho, ale dovolím si malý lidový řečnický výlev! Vážení, víme zatím o hmotě a především o živé hmotě, ale úplné hovno! To si jenom současná nabubřelá a drzá věda
honí triko, že něco skutečně ví a zná, že zná skutečnou podstatu jevů, které se kolem nás v každé setině vteřiny odehrávají v obrovském kolotání Vesmíru a lze celkem doložit, že jako život na naší planetě budeme nejspíše nějakou "úchylkou" Kosmu a Prozřetelnosti vůbec! My se tady pinožíme, šťouráme Prozřetelnosti formou GM do zahrádky a až se ten nahoře pořádně nasere, tak dostaneme jako lidi takovou ťavku, až si posereme kecky všichni a půjdeme tak rychle "kukat",že se nebudeme stačit divit, i ti co zde GM tak vehementně hájí a možná další civilizace na naší planetě budou zase jenom ty super odolní švábi, kteří mohou vesele přežívat i v tom reaktoru!!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Ať žije Darwin, hurá, aneb všichni jdeme sborem za tím prvním volem a všichni pocházíme z nějaké biologické "prapolévky" a Země je placatá a nosí ji sloni a hlavně ,že je tráva zelená, i když vlastně žádná barva neexistuje, je to pouze "vlnová délka", co jí asi naonduloval, nějaký Mičurin a Mendel mu koukal z nebíčka do díla!!!! Čest práci a zítra v šest, i když fuj, Vesmír žádný čas nemá,je spolehlivě bez času i jako veličina rozměru fyzikálního a především filosofického,protože neznáme jeho smysl, to se jenom zase nabotnalá lidská mysl naparuje,že něco ví, ale čas je proto, aby člověk věděl, od kdy do kdy a co za to, jak říkal blahé paměti pan Werich, také již v nebíčku! [velký smích] [velký smích] [velký smích]

234488

20.12.2010 18:13

Nové čtení o židovském životě

Náboženství je založeno na myšlence, že Bůh je blbec!

63 88.?.?.?

Jedna z nádherných vět z velice kvalitního článku, který je přímo nabit různými myšlenkami a mnoha nadsázkami,které nutí k přemýšlení! Noam Chomsky je opravdu duchovně voňavý pan Žid! Neobyčejně moudrý a spravedlivý člověk, jak v názorech, tak v jednání.
Vkrádá se opět všetečná otázka, kdo je to žid a Žid. Odkazuji na Solženicyna, 200 let pospolu, což je dvojdílná rozsáhlá práce o životě a působení židů v Rusku. Pozoruhodné je na ní obrovská poctivost, kde se asi na 60 stranách textu v začátku knihy Solženicyn zaobírá dotazem, kdo je to vlastně žid a kdo už není, ačkoliv je za žida považován - hodně složité dilema, ve kterém se ani Solženicyn nedopracoval k jednoznačné odpovědi!
Asi si budou muset udělat židé sami mezi sebou pořádek a oddělit zrno od plev! A pozor, právě "plevy" v "židostvu" jsou celému světu krajně nebezpečné!
Vím, že nejde stále držet vysokou laťku pro zařazování článků na Zvědavci, ale tady se po delší době urodila perla! Možná by bylo dobře držet laťku a neuvádět na Zvědavci mnoho článků,ale dát si záležet, aby to byla kvalita!
Nedá mně, abych zde nevypíchl kousek z článku, ať si každý počte znova,zopakuje a zamyslí!

Slovo prorok je velmi špatný překlad obtížně vysvětlitelného slova navi. Nikdo neví, co to znamená. Dnes bychom je nazývali disidentskými intelektuály. Dávali geopolitické analýzy a argumentovali, že činy vládců zničí společnost. Odsuzovali činy zlých králů. Vyzývali ke spravedlnosti a milosrdenství k sirotkům, vdovám a tak dále.

Nechci říci, že to je všechno krásné. Disidentští intelektuálové nejsou vždy úžasní. Četl jste Sacharova, který je občas otřesný. Nebo Solženicyn. A nivi`m byli posuzováni způsobem, jakým jsou vždy. Nebyli ani chváleni ani ctěni. Byli vězněni jako Jeremiáš. Byli posíláni do pouště. Byli nenáviděni. Nyní, v této době, je vidíme jako intelektuální proroky, kterých si vážíme. Balamutili soud. Století později je nazývali falešnými proroky. Na lidi, kteří kritizují moc v židovské komunitě, je pohlíženo způsobem, kterým Achab jednal s Eliášem: Jsi zrádce. Musíš sloužit moci. Nemůžeš tvrdit, že politika, kterou Izrael sleduje, vede k jeho zničeni, což jsem si myslel a stále myslím.

234584

27.12.2010 21:42

Kauza Drobil? Na každou svini se najde řezník

Dobře řízený státní sektor je plnohodnotný ekonomický útvar

63 88.?.?.?

"Modrý svazák" TMO je pouze k smíchu
Socialismus v Severní Dakotě aneb Jak USA neznáme

Bank of North Dakota je jedinou státem vlastněnou bankou v USA. I přesto, nebo právě proto, banka v minulém roce vyprodukovala rekordní zisk, zatímco její konkurent, soukromý sektor, prodělal miliardy. Někteří mají problém pochopit zprávu o ziscích socialistického podniku v dobře chráněné ekonomice Severní Dakoty, která je založená zejména na zemědělství, ale málo na spekulacích s nemovitostmi jako zdroji úspěchu.

Politici z ostatních států USA organizují cesty do Bismarcku, hlavního města Severní Dakoty, přicházejí pro radu a pomoc. Mohlo by otevření státem vlastněných bank po celé Americe dostat USA z finanční krize? Se svými čtyřmi miliardami dolarů má Bank of North Dakota zabránit zmrazení úvěrů a krizi tím, že vytvoří své vlastní úvěry, a tím i položí základy státní hospodářské suverenity. Může decentralizace velkého sektoru financí zajistit lepší pojištění - lepší zabezpečení, pokud smíme použít tento výraz - pro lidi, navzdory fenoménu »příliš velké na to, aby padly«?

Státní banka byla založena před 90 lety, v roce 1919, když se severními pláněmi přehnalo hnutí nespokojenců. V podstatě šlo o hnutí, vedené rozzlobenými zemědělci, proti bankovním a pozemkovým spekulantům v Minneapolis či New Yorku. Oni rozhodovali, kdo dostal úvěr a kdo ne, kdo dostal na trh své zboží. Takže povstání udělalo pořádek na severních pláních. V Severní Dakotě bylo toto hnutí nazývané Nestranická liga. Táto liga vlastně převzala kontrolu nad zákonodárci a přinesla to, co bylo nazývané průmyslovým programem, který vytvořil i Bank of North Dakota jako finanční páku, dále státem vlastněný mlýn a sýpku pro obchod s obilím zemědělců. A obě tyto instituce existují dodnes a slouží přesně k tomu, k čemu byly vytvořené před 90 lety.

Model financování a vkladů je opravdu unikátním motorem, který pohání tuto banku. Státní banka je depozitářem pro všechny státní daně a poplatky. Ve skutečnosti jde o vklady vlastní základně. Banka zaplatí přiměřenou cenu státu a ministr financí pomáhá zabezpečit příslušný menežment. Státní banku odlišuje od soukromých institucí to, že se vklady finančních prostředků vracejí zpět do Severní Dakoty ve formě půjček na podporu rozvoje hospodářských aktivit.

Soukromé banky také investují své vklady. Rozdíl je v tom, že státní banka investuje většinu těchto peněz zpět do státního hospodářství. Jsou to investice do zemědělství a jiných programů hospodářského rozvoje, které jsou považované za potřebné pro stát. Výroba energie, obzvlášť kvůli etanolu, tam nyní hraje obrovskou roli. Banka také financuje studentské půjčky. Navrhuje konkrétní úvěrové programy pro různé obchodní sektory za velmi nízké úrokové sazby, podporuje ekonomickou činnost v několika ...

Automaticky kráceno

235031

27.12.2010 21:44

Kauza Drobil? Na každou svini se najde řezník

RE: Dobře řízený státní sektor je plnohodnotný ekonomický útvar

63 88.?.?.?

Soukromé banky také investují své vklady. Rozdíl je v tom, že státní banka investuje většinu těchto peněz zpět do státního hospodářství. Jsou to investice do zemědělství a jiných programů hospodářského rozvoje, které jsou považované za potřebné pro stát. Výroba energie, obzvlášť kvůli etanolu, tam nyní hraje obrovskou roli. Banka také financuje studentské půjčky. Navrhuje konkrétní úvěrové programy pro různé obchodní sektory za velmi nízké úrokové sazby, podporuje ekonomickou činnost v několika směrech.

Banka hraje velkou roli i při zotavovaní z katastrofy způsobené záplavami. Existuje tenká hranice mezi ziskem a partnerstvím se soukromým sektorem. Většina úvěrů je participiálního charakteru. Státní banka může přijít a zúčastnit se některých z programů soukromé banky kvůli sdílení rizika, anebo zakoupí snížení úrokových sazeb. Banka také pracuje na poskytování záruk pro Small Business Association (SBA) na podporu podnikatelských aktivit. Mimo to banka vystupuje jako »banka bankéřů« nebo velkoobchodní banka poskytující služby bankám, ať už jsou to šekové záruky, likvidita anebo uschovávání dluhopisového účetnictví. V tomto smyslu se chová jako druh »mini« federálního rezervního systému.

Výhody veřejného vlastnictví v »bance bankéřů« v porovnaní se soukromým vlastnictvím jsou: použití vkladů na pomoc jiným bankám při financovaní jejich půjček, poskytování federálních fondů spojených s nadbytečnou likviditou, působení v roli informačního centra pro kontrolu činnosti v účetnictví.

Občané Severní Dakoty jsou poměrně konzervativní a banka neposkytuje žádné druhotné půjčky. Ani tam nebyla silná iniciativa dostat se na trhy s deriváty, a tak ani nehrozilo nebezpečí úvěrového selhání. Jejich filozofie byla: »Jak tomu nerozumíme, nebudeme se do toho pouštět.« Tak se těmto nástrahám vyhnuli.

Banka také vyplácí dividendy zpět státu. Bank of North Dakota vykáže tento rok zisk 60 milionů dolarů a více než polovinu tohoto zisku vrátí do všeobecného fondu. A tak se za posledních 12 let třetina miliardy dolarů vrátila do všeobecného rozpočtu na vyrovnání daní a na pomoc při financovaní potřeb veřejného sektoru.

Stát Severní Dakota nemá žádné finanční problémy. Ve skutečnosti hospodaří s vůbec největším přebytkem. Vklady ve státní bance nejsou pojištěné u FDIC, ale »občany Severní Dakoty«. Přesto tato banka nikdy nebyla bankou, která se snaží dosáhnout nejvyšších finančních met. Má zvláštní poslání, které je důležitější.

Pro většinu podniků a bank je hlavní prioritou maximalizace zisku akcionářů. Bank of North Dakota má slušnou návratnost - návratnost čistých provozních aktív ve výšce dvou procent, návratnost vlastního kapitálu ve výšce 26 procent. Ale na prvním místě je poslání zajistit potřeby státu - schopnost financování takových typů in...

Automaticky kráceno

235032

27.12.2010 21:46

Kauza Drobil? Na každou svini se najde řezník

RE: Dobře řízený státní sektor je plnohodnotný ekonomický útvar

63 88.?.?.?

Pro většinu podniků a bank je hlavní prioritou maximalizace zisku akcionářů. Bank of North Dakota má slušnou návratnost - návratnost čistých provozních aktív ve výšce dvou procent, návratnost vlastního kapitálu ve výšce 26 procent. Ale na prvním místě je poslání zajistit potřeby státu - schopnost financování takových typů investic, které umožňují státu jít kupředu.

Když se rozhodlo o zavedení státem vlastněné Banky Severní Dakoty, všechny veřejné korporace ve státě musely ukládat své peníze do této banky. Avšak hlasování v tomtéž roce tento požadavek odstranilo, i když se to neobešlo bez velkého boje. Ačkoliv banka byla původně koncipovaná podle myšlenky zakladatelů Nestranické ligy ve stylu úvěrové instituce k osvobození zemědělců od bezohledných věřitelů, funkce banky byly v době vzniku částečně zmařené bankéři sponzorovanou Independent Voters Association. Odvolání guvernéra Lynna Fraziera v roce 1921 ukončilo původní plán.

Dnes je banka řízená Průmyslovou komisí Severní Dakoty, která se skládá z guvernéra, generálního prokurátora a komisaře pro zemědělství (předtím pro zemědělství a práci) Severní Dakoty.

Může »státní banka« sehrát pozitivní roli v současných bojích o zaměstnanost a udržitelné oživení? Odpověď musí být ANO – i když vznik takovéto banky je přímo spojený s investicemi, každý stát se musí pohnout kupředu.

235033

27.12.2010 22:12

Kauza Drobil? Na každou svini se najde řezník

Současná forma "mafiánského" kapitalismu je již skoro mrtva, takže se můžeme jenom bavit, co přijde po tom!

63 88.?.?.?

Nebudu se tady zaobírat lidmi typu TMO, protože ten mě jenom připomíná kadeta Bieglera ze Švejka, takže podle něho se "válčit" musí do roztrhání těla, až "slavné" pluky Císaře pána zvítězí na celé frontě! My jsme také vedení současnými světovými "ekonomy" od jednoho vítězství k druhéme, ani se nestačíme koukat na ten finanční "fičák", který nás čeká.
Jedna forma je hyperinflace,další forma je válka a jsou ještě další formy, jedna hezčí než druhá s těžkou ztrátou politické stability a rozvratem společnosti jako takové! A tyhle radosti nám nadělil mafiánský kapitalismus, nejlépe v podobě bankovní mafie z USA, která zavinila světovou krizi a která razí úplně nové "kapitalistické" myšlenky, kdy zisk je privátní a ztráty veřejné a Marx musí smíchy přímo rotovat v hrobě!
Bohužel je smutné zjištění,že není na světě v současné době síly, která by řekla a tak a dost! a přestaneme se jako lidstvo chovat úplně blbě a sebevražedně!
Nejspíše si budeme muset současný průserový ekonomický globální experiment s mafiánským kapitalismem všichni "vymlsat" do dna , protože sytý hladovému nevěří a jak jistě všichni víte, příklady táhnou a to by v tom byl čert, abychom si nakonec přes držku vzájemně nedali! Oni se jistě najdou znova vyvolení vrtichvosti davů a ty pomohou, aby "válečné" žně opět začaly!
Jenom radím,až budou "střílet",tak je nutné "kličkovat"! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] A tydlety různá TMA musíte nechat vyblábolit, protože jejich je králoství nebeské!

235036

30.12.2010 23:28

Málikí: Američané se musí z Iráku stáhnout ve stanoveném termínu a Sadrova Mahdího armáda je „nyní součástí vlády“

Já se budu hurónsky smát,až bude " demokraticky" v Iráku nastolena tězce protiamerická vláda!

63 88.?.?.?

Ani bych se moc nedivil, jenom až se ozvou všichni příbuzní povražděných a umučených Iráčanů a začnou mluvit a také vyjadřovat legitimní politický tlak na vládu!
Nakonec troubové z USA zjistí, že mají v Iráku to samé, co za "diktátora" Husejna, jenom tentokrát ještě hodně "podlito" islámem a každý "zbožný" Iráčan bude USA tak bezmezně "milovat", takže když se dostane nějakému Američanovi na kobylku,tak mu ze samé "lásky" vypíchne oko rezatým drátem!!!!
Husajn byl diktátor, ale sekulární a nechalo se s ním jednat!
S náboženskými fanatiky nikoliv!!!!
Tak skončí "vyhraná" válka v Iráku, ještě hůře než ve Vietnamu, kde jsou dnes paradoxně Američané s Vietnamci nejlepší kamarádi!
To je zajímavé, jak se ty národy vraždili a dnes je to úplně opačně, totéž je mezi Rusy a Němci! Rusko je s Německem jedna ruka! Jsou to zajímavé úkazy v politice!
Ale v Iráku to mají USA "posrané" skoro na věky! To bude trvat mnoho generací, než dojde k zapomnění a vztahy se znormalizují! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

235198

02.01.2011 01:24

Na přelomu roku

Vojta 49 zase kecá, jako Palacký!

63 88.?.?.?

"Komunistická" Čína přišla na optimální organizaci ekonomiky - to znamená, kolik a co má být ve státě v režimu "kapitálu" a podléhat blahodárnému působení tržních sil, a co má zůstat pod přísnou regulací a kontrolou státu! Pod státní kontrolou musí zůstat všechny prostředky a zdroje, které jsou svým celospolečenským významem nenahraditelné a nemohou tudíž podléhat tržnímu riziku a tržním cenám! Jsou to základní zdroje,jako je voda,výroba základních potravin,energie,páteřní doprava,retailové bankovnictví a další základní služby, které si i na "západě" ponechal stát, nebo obec, jako je justice, policie,armáda,školství,zdravotnictví, hasiče apod.
V číslech se jedná o cca 80% ekonomiky privátní a cca 20% ekonomiky státní a je možné "jemně" diskutovat, co má ještě "operovat" stát a co má být privátní!
Čína je na velmi dobré cestě, zavádí všeobecné sociální a zdravotní pojištění, někde tak podle "britského", či "evropského" vzoru! USA nemají dodnes podobné služby pro své občany zavedeny!
Jediné riziko, které se nedá tak snadno eliminovat, je pro Čínu bezbřehý konzum, který Číňané požadují, ale který musí moudrá "komunistická" centrální vláda zastavit!!!!
Příkladně v Číně připadají dnes na cca 100 obyvatel 2 automobily - je doloženo, že při 5 autech bude kolaps a při 10 autech na 100 obyvatel nastane "katastrofa"!!! Čísla jsou neúprosná - Čína má cca miliardu a 300 milionů obyvatel,10% je 130 milionů, což je počet aut, která nemohou v Číně jezdit!
Začne omezování nákupu aut, v Pekingu už začalo! Individuální automobilová doprava pro všechny, není v Číně možná, a proto musí vláda regulací trhu zamezit anarchii v dopravě!
Je nutné také zamezit kecům Vojty 49, který "zamrzl" v ideologickém blábolení a názorech před 21 lety!
Mafiánský kapitalismus a bankovní gangsterismus v USA, který způsobil celosvětovou krizi,není pro Čínu opravdu hodný následování!!! Ideologie bezbřehého konzumu a "hospodaření" na dluh, končí naprostým fiaskem a to jsme zde na "západě" ještě úplně na držku neupadli, to nás teprve v plné míře čeká!!!!
Takže hloupoučký Vojto 49 , jdi si své "modré" "Klausovy" rozumy vykecávat někam jinam, protože právě čínská realita tě denně usvědčuje ze lží!!!!
On také Vojta49 provokuje, protože ví zcela jistě , že lže, takže se ptám, proč to dělá - z blbosti, anebo ho někdo platí!!! Možná, že oboje! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

235313

02.01.2011 02:34

Íránské zápisky

Nejde o vyváženost, ale o skutečné doložitelné informace!

63 88.?.?.?

Především, společnost v Iránu je velmi odlišná ve městech a na venkově!Pro venkov,který je hodně nábožensky sešněrován, kde je cizinec "bílou vránou", platí popisované skutečnosti, ale ve městech pronikl především do řad mládeže již tvrdý "západní" styl života i s alkoholem a jinými "neřestmi"! Náboženská tolerance,pohostinnost a "dobrota" Iránců je známá, oni se tak chovají i k sobě, takže cizinec není vyjímkou.
Iránská společnost je vůbec zajímavá i ze sociálních hledisek,soudržností velkých rodin, i mezi hodně vzdálenými příbuznými, ale idealizovat nelze - je prostě od nás odlišná,postavením žen, i třeba tvrdým postihem homosexuálů, kdy je možné tuto sexuální úchylku ve společnosti jistě tolerovat, ale nepropagovat, jako u nás, kde je být "buznou" velká móda a v některých institucích, které homouši ovládají, i zaručený postup!
Abych se vrátil k tématu,v Iránu není také úplně ideální společnost, to ani nejde, ale co jsem měl možnost o Iránu hovořit s lidmi, co zde delší dobu pobývali, je to země pro žití velmi příjemná, kde panuje "lidský" "klid" a "harmonie",vysoká úcta ke vzdělání, a kde ani náboženství není "vlezlé" a fanatické! Oni také Iránci nejsou arabové, kde je možné obtížné a nebezpečné fanatiky běžně potkat!
Pokud nebude Irán zatažen do nějaké války, má před sebou dobrou budoucnost a bude se vyvíjet k větší toleranci ve společnosti a nakonec i "náboženská" vláda se změní na "civilní", protože především mládež se již nechce podřizovat zkosnatělým islámským vůdcům, pro které není stejně jako jinde ve světě na prvním místě "blaho" lidu, ale udržení moci a osobních privilégií!!!
Kdo v Iránu byl i jako turista,je velice mile překvapen, tím co tam viděl a zažil a potom konstatuje lživou a odpornou progandu západních médií, které jsou v rukách jenom těch jedněch zloduchů,kteří kvůli bezedným kapsám, neustále manipulují veřejným míněním! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

235318

02.01.2011 03:32

Povánoční až silvestrovské rozjímání o pohádkách, bájích a společenských systémech

Čistá demokracie je utopie a osvícený monarcha , také!

63 88.?.?.?

I ve starém Řecku, kde demokracie vznikla, byla pouze pro svobodné občany,ale otroci žádnou demokracii nepožívali, takže už zde, je zásadní systémové matení lidu obecného!
Osvícený a spravedlivý monarcha a feudál byl také bílá vrána, spíše se u absolutních panovníků vyskytovaly poruchy osobnosti, ve formě krutosti a malé moudrosti při panování, kdy byly vyvolávány válečné konflikty i pro nějaké maličkosti a všechno vždy odskákal lid "obecný"!
Takže by měla být vhodnou formou demokratického vládnutí, zastupitelská demokracie, kdy vládne sbor "demokraticky" volených zástupců a jak taková "demokracie" vypadá v praxi a jakou má možnost prosazovat svojí vůli běžný občan , vidíme názorně u nás a v umocněné karikutůře příkladně v USA, kde je možné mít za prachy vše, i ten nejvyšší mocenský post!
Prezidentský stolec je "koupen" a kdo platil, má v příslušném volebním období nárok na "plný" politický servis a když by někdo přestal poslouchat, dostane "olověnou" medicínu, jako JFK a ta už je na furt!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Dobří a moudří panovníci a politici, kteří dbají o blaho podanných a voličů se vyskytují už snad jenom v bájích,pověstech a pohádkách, které mají právě tu vlastnost neskutečnosti! Proto také vznikaly,aby si lidé tolik nepřipouštěli, že je s nimi v reálu prováděna hluboká řitní orba! Dnes nemusíme mít pohádky, báje a pověsti,vystačíme si s televizí a tam to všechno je!
Co není v televizi neexistuje, proto zde máme úplně nový systém vládnutí,které se vtipně nazývá, mediokracie a ještě různě jinak, ale podstata je tatáž! Hlavně se musí příslušné politické téma, které se v televizi vyskytne, řádně a dlouze rozžvanit, aby příslušný divák a posluchač byl úplně zblbý a náhodou se nezeptal, kam zmizely obecní peníze a jak je to se státním rozpočtem, který je neveřejný, takže my zde v Česku musíme věřit, co nám zločinci z řad politiků předestřou, za nové politické pohádky,báje a pověsti a tuto "veřejnoprávní" obelhávácí a zamlčovací službu si musíme zaplatit!!! Sám Orwel by zaplakal stěstím, jak se dílo daří a skutečnost už v mnoha směrech překonala jeho skvělý román 1984!

235320

02.01.2011 22:37

Íránské zápisky

To víš Pergill, že si nemůžeš pomoci,

63 88.?.?.?

ale je to prostě jednoduchý fakt, že nám oficiální média o Iránu sprostě lžou! Irán není společnost, kterou bychom my, jako Češi, mohli soudit. Irán má "náboženské" vedení státu a jinou morálku a jiné předpisy a normy! Je velkou otázkou, která společnost je lepší a spravedlivější? Neodvážím se soudit, protože žádná kritéria nejsou! "Demokracie" USA se naprosto zdiskreditovala vyvoláním nesmyslných válek na základě lží, vražděním a mučením v regionu Iránu, takže celé slovutné USA musí v této věci zásadně držet hubu a krok! USA nemají žádné právo Irán kritizovat, protože jejich zločinné chování je neomluvitelné!
Mohou na Irán plivat a osočovat ho lživými nařčeními, ale ať si především zametou před vlastním prahem, přestanou jednostranně podporovat Izrael v krádežích území, ve vraždění a mučení - a nakonec Izrael má jaderné zbraně a žádné mezinárodní kontrole podléhat nemusí a Irán vyrábí pouze palivo - nikdo nijak nedokázal, že vyrábí jaderné zbraně, takže USA a Izrael sklapnou držky a půjdou otravovat někam o dům dále!
Tomu se také říká spravedlnost! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

235411

03.01.2011 22:19

Íránské zápisky

RE: Ta srovnání jsou problematická:

63 88.?.?.?

Pergill zase kecáš! Kdo tě platí! Irán je špatný , ale USA jsou nejlepší!

V USA řeší sociální problémy jednoduše tím, že už více než dva miliony chudých lidí zavřeli od počátku 80. let do vězení. Naprostá většina tamějších vězňů jsou mladí, málo kvalifikovaní lidé černé pleti. Tímto způsobem si v USA vydatně snížili míru nezaměstnanosti oproti Evropě.

Existují dokonce grafy, které dokládají, že např. výdaje na sociální bydlení klesaly v jednotlivých státech Unie stejným tempem, jakým rostly výdaje na stavbu a provoz vězení. Vězení se stává sociálním bydlením těch nejnižších vrstev. Přitom až třetina vězení je ve Spojených státech už zprivatizována, takže z kriminalizace chudoby bohatnou majitelé věznic. Čím více lidí končí za mřížemi, tím více peněz pro provozovatele vězení ze státních dotací plyne. Takto dnes funguje země svobody a garant demokracie.

235489

06.01.2011 02:29

Zlehčování zboží

Velká chyba jako mnoho jiných, byla udělána zrušením norem na spotřební zboží a potraviny!

63 88.?.?.?

Nebudu hájit trh za socialismu, to je zbytečné, ale jedno pozitivum měl - státní normy na zboží, které byly i proti západu velice přísné!Je otázkou, jak byly dodržovány, ale v případě, že by se někomu něco stalo, třeba od elektrospotřebiče, konkrétní odpovědná osoba byla postižena, takže si nikdo nedovolil pustit na trh něco nebezpečného! ČSN byla modla a celá soustava norem chránila dobře před šlendriánem nebezpečných výrobků!
Nevím,proč se po roce 1989 stát vzdal kontrolních mechanismů v obchodě a dnes je možné koupit na trhu neuvěřitelné šunty,opravdu životu nebezpečné výrobky a stát to nezajímá!
A to už dnes i Vietnamci se činí,ale velmi špatné výrobky a potraviny najdete i v řetězcích a supermarketech, třeba Lídl prodává sice levné, ale zdraví nebezpečné potraviny!
Už výroba pro řetězce v Česku je méně kvalitní a ošizená!
Koupíte ten samý výrobek ve stejném balení v Německu v Kauflandu a on je kvalitativně jiný, než ten prodávaný v Kaufkandu u nás!
Mafiánský kapitalismus v praxi!Prostě ty blbé Čechy, kteří si nechrání svůj trh, můžeme vzít na hůl! A není rozdíl v ceně - cena je v absolutní hodnotě stejná , lišící se v nějakých halířích, ale kvalita jiná!
Dnes jsou sice normy EU,které jsou závazné i pro ČR, ale nejsou zdaleka tak tvrdé,jako normy ČSN, které platily před rokem 1989!
Nevím, že by se dostal na trh třeba dětský kočárek, který je pro dítě nebezpečný, jako se stane dnes,kdy je kočárek "krásný" a patřičně drahý, ale jeho technické parametry jsou mimo normu!
Nějak dost dobře nechápu filosofii výrobce a prodejce, že je schopen vadný výrobek bez kontroly pustit na trh! Někdy ani nejde o zisk, ale prostě ve výrobě jsou zaměstnána nepřemýšlivá hovada, kterým je jedno, co za zmetky vyrobí a co se bez kontroly dostane na trh!
Nějak se mně zdá, že poslední dobou je nějak celý svět bez kontroly a "vyrábí" jeden zmetek za druhým, třeba je to i někoho záměr! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

235624

06.01.2011 03:03

Skutečný zločin Michaila Chodorkovského

Nejsem tolik seznámen s případem Chodorkovského,

63 88.?.?.?

ale co vím přesně, že patří ke skupině cca 50 "oligarchů", kteří se v Rusku prokazatelnými zlodějnami a daňovými úniky dostali k obrovskému majetku, protože poctivou cestou nebylo možné tak obrovský majetek získat!
Jenom je s podivem, že "sedí" jenom Chodorkovský , že takových zlodějů není v Rusku postiženo kriminálem více! Zde je možné spatřit tu údajnou "diskriminaci", že je v kriminále jenom zloděj Chodorkovský a ostatní zloději, co "nezlobili" mocné ve vládě,si mohou nakradený majetek užívat!
Takže teď obrzloděj Chodorkovský a jeho vyvolení kamarádi na západě vřeští a piští, že sedí v kriminále jenom jeden zloděj Chodorkovský a ostatní zloději, kteří kradli jako on, jsou na svobodě!!!! To je hodně úsměvné, ale i poučné!
Jaká krásná alegorie i pro náš Kocourkov, kde za všechny zločiny komunistů, co tady napáchali za 40 let, seděla v kriminále cca rok a půl, jedna stará, slepá bába a ostatní zločinci z STB a další zločinci, různí vedoucí tajemníci z KSČ jsou beztrestní, píšou paměti a už je nikdo nedohoní!!!
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [bliji] [bliji]

235626

12.01.2011 16:52

Zakrývání krize: Jak to americká vláda provádí

Dneska už je "majitelem" Ameriky Čína a čínští "komunisté" již brzo dají USA do "latě"!

63 88.?.?.?

To je přeci jasné, už jsem o tom zde psal několikrát, jde o zkreslování statistických dat, nebo ještě lépe, jejich pouze jedna část je uváděna jako relevantní! Článek to přesně specifikuje.
Jev , který je zde popsán, nazývá profesor Keller, prekarizovanou prací, to znamená,že pracovník je najímán pouze na určitý počet hodin a dnů, přitom ale za něj není placeno sociální pojištění a při masovém výskytu takového druhu práce se sociální stát dostává do neřešitelné situace.
Podobně se již delší dobu děje v EU - Francie, Německo.
Mafiánský kapitalismus je již zřejmně úplně nakonci a tak trochu mě to připadá,jako když "prase" kapitalismu běhá po dvoře před porážkou a čeká odkud dostane poslední ránu! Myslím, ale že poslední rána přijde právě z USA!Knokaut 14 bilionů nesplatitelného státního dluhu budu velice tvrdý a po té ráně se borec jen tak na nohy nepostaví!
Především je na pořadu dne hyperinflace, která znehodnotí vklady a potom se mohou dít věci, jejichž rozsah nemohu předvídat!
Sociální a politické kravály lze zaručit,ale musí dojít ke změně celého systému, musí být od koryt odstaveny tasemnice a pijavice, z bank a burzy, a celá ekonomika musí projít "restartem", který bude pro mnohé velmi nepříjemný!
Ekonomických cest k nápravě je mnoho,jenom se musí najít potřebný Robin Hood, který vyvolá potřebný impuls k nápravě!
Své si také jistě řeknou největší věřitelé USA, které také nemohou přijít zkrátka!
Prostě to má Amerika do budoucna dost blbé a čím později začne
s reformami, tím hůře a bolestněji dopadnou! Zatím je pouze 14 bilionů, ale nikdo neví, jak exponenciální bude křivka dalšího zvyšování dluhů, i když už se začíná šetřit, třeba Pentagon vyhlásil, že propustí 48 000 vojáků a ušetří tak 1 bilion USD!
Každá kapka úspor dobrá, ale není možná pouze kosmetická změna ekonomického systému USA, musí se jít na dřeň a docela dobrá cesta je i čínský model, ale nevím zda je pro již velmi rozvinutou ekonomiku USA , ten nejvhodnější způsob "očisty"!
USA má, jak je vidět, vysoké školy plné různých nositelů nobelových cen z oblasti ekonomiky a všechno je na hovno,
nikdo se neodváží zvolat "král je nahý", vyhnat "penězoměnce z chrámu" a nastolit pořádek, kde začnou platit skutečná ekonomická pravidla a přestane vládnout zlodějna a korupce ve všech směrech!
Nejsem vědma, ale už to cítím jako prase drbání, také u nás je takový rok 1989, kdy se jenom čeká, kdy to konečně na všechna zlodějská prasata praskne a dojde k nějaké politické a sociální katarzi!
Jenom malou poznámku, nevím, že by posledních 15 let nějaký hasič u nás tak špatně hasil, aby v dnešním roce přišel o cca 35% platu! Pokud někdo nasekal dluhy, tak ať si je laskavě zaplatí!
Máme i na Hradě politicky neomalené, drzé a chrochtající prase, které má na zadlužení podíl a ...

Automaticky kráceno

235911

12.01.2011 16:55

Zakrývání krize: Jak to americká vláda provádí

RE: Dneska už je

63 88.?.?.?

Máme i na Hradě politicky neomalené, drzé a chrochtající prase, které má na zadlužení podíl a dnes se nám chechtá do ksichtu, jak budeme jako oslíci platit, jeho "kupónové" a jiné zlodějny!
ODS je "matka" všech dluhů, ostatní, jako ČSSD, jenom přicmrndávali, ale někteří vydatně, jako "čistý" 100 milionový Standa!! Poslední roky jsme se však ocitli v Langrově a Drobilově "čistírně", kde se teprve mafiánský turbokapitalismus
ukázal ve své plné kráse! Nahrávky, které pořídil Michálek, jsou dokonalou ukázkou technologií, jak ze "státního" metodicky krást! Kdo je nečetl, nezná základní normy Českozlodějska!
Také u nás se musí pořádně "bílit" a nikoliv jenom okrajově, jako předvádějí "veverky"! Kalousek , Langr, Drobil, Barták a teď bych mohl pokračovat plejádou jmen,z mnoha stran,celé politické panoptikum zlodějů a korupčníků! Jak se zpívá v té písní od skupiny Hop trop - " ... kde koho živí kšeft a švindl..."! Tak hrr na ně, už brzo!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

235912

12.01.2011 18:09

Ropu se ukrýt nepodařilo

RE: Jak snadno usvědčí kupecké počty autorku z alarmismu

63 88.?.?.?

Vážený Jen tak!
Vojta 49 je provokatér a nasírač, takže se na ty jeho bláboly vykašli!
Oceán je obrovský ekosystém o jehož funkcích toho ještě hodně nevíme. Je zcela zřejmé, že masivní únik cizorodé látky jako je surová ropa , mu příliš neprospívá! Spíše řeknu přesně, že vůbec nevíme, jak moc jsme ho poškodili. Možná málo, potom dáme na modlení, že se zase tolik nestalo, ale je zde nebezpečí, že prostor úniku je drasticky poškozen na mnoho desítek až stovek let a míru poškození nejsme schopni teď hned kvantifikovat!!!
Jenom tupoň a blábolista Vojta49 je schopen napsat slátaninu, kde míru poškození zlehčuje a napadá autorku, že plocha poškození je jiná, než dokládá vypočtem a nazývá ji alarmistkou!
Proč a také o co, se hádat s volem? Je to škoda času. Vojta 49 zde zřejmně škodí z nějakého úmyslu,než že by jenom otravoval z blbosti!Kolik tě Vojta49 platí za otravování na Zvědavci?
Je zde na Zvědavci několik podobných, asi mají rozepsané "nasírací" služby a tito smrdutci budou na každém článku hledat cokoliv, aby mohli zašťourat a odradit případné další čtenáře, protože jim Zvědavec zřejmě vadí!

235916

13.01.2011 21:52

Podvod zvaný úroky

Současný stav bankovnictví ve světě je korporátním zločinem a nakonec důsledky známe a ještě pocítíme!

63 88.?.?.?

Příklad s pekárnou je dětsky naivní a reálně takto finanční trh už dávno nefunguje - možná tak někdy pracoval v 18. století!!
Podstata je úplně jinde! Každá banka pracuje s "pákou", která u bank v EU dosahuje až 90% jejího bankovního obratu - čti státem posvěcených zlodějen - v reálu to znamená - a to je základem celé té neskutečné zlodějny!!!, že půjčuje peníze, které vůbec nemá!, a to až 90% svých aktiv!!!! Banka když vzniká musí mít nějaký kapitál a ten je pouze cca 10% jejího "majetku"!!!
NEJVĚTŠÍ ZLOČIN SOUČASNÉHO BANKOVNÍHO SYSTÉMU JE FAKT, ŽE BANKA PŮJČUJE PENÍZE,KTERÉ VŮBEC NEMÁ, KTERÉ JSOU POUZE FIKTIVNÍ A Z NICH ÚČTUJE ÚROK,KTERÝ DÁLE REALIZUJE V PŮJČKÁCH!!!!
Další zločiny následují v obchodě s deriváty, kterých je dnes na světě více, než je součet všech HDP na světě - opět se hraje s penězi, které reálně neexistují!
Po roce 1999 kdy byla prolomena bankovní regulace v USA a kdy se dostalo retailové bankovnictví na burzu / to znamená, že banky začaly rizikově investovat skutečné fyzicky uložené peníze drobných střadatelů na burze do různých pochybných burzovních produktů, které je zde složité popisovat a velká část těchto skutečných peněz skončilo v hypotéčních operacích, které skončily katastrofou a potom přišla "pomoc" cca 700 miliard USD od státu,od daňových poplatníků !!
Současné světové bankovní "letadlo" už dnes produkuje jenom "konzolidovanou" ztrátu, protože je na světě obrovský přebytek kapitálu, který není kam investovat!
Stroj na fiktivní peníze se zadrhl! Celý světový bankovní systém se vlastně velice podobá "letadlu" smrdutého, zlodějského "vyvoleného" Madoffa, který svoje klienty, včetně židovské náboženské obce v NY, okradl o cca 60 miliard USD a za to dostal u soudu 150 let kriminálu!! V Rusku také sedí v kriminále podobný lupínek Chodorkovský, který také zcela prokazatelně ukradl miliardy, ale tam je to ruské specifikum, že sedí sám, ačkoliv podobných obrzlodějů - oligarchů je tam cca 50, ale ti se "zařadili" a stát je nechal loupit dál! Stejně v kriminále by měli skončit i ostatní "bankéři" v USA, kteří "prodrbali" cca 700 miliard USD, ale to by byla taková rána, že by se mohl položit celý bankovní systém USA a proto musel stát zasáhnout a tyto zlodějny zaplatit!
Doporučil bych Etheralovi a drfie, aby se začali zaobírat úplně jinými věcmi, protože o bankovnictví ví zřejmně kulové a zbytečně zde pindají a zabírají prostor, pokud nejde o nějaký další klon provokatérů z lehožumpy!

235988

14.01.2011 14:39

Podvod zvaný úroky

Česká ekonomická skutečnost - mimo jakouliv diskuzi!

63 88.?.?.?

Dluhy státu a občanů již představují více než 2,5 bilionu korun. Nezaměstnaných je oficiálně více než půl milionu, reálně kolem 700 tisíc. To vše jsou nejhorší skutečnosti v celé historii českého národa. Podle statistik průkazně za posledních sto let.

Nevím, o čem zde ještě chcete diskutovat! Zastánci mafiánského kapitalismu by se nad sebou měli zamyslet! Někteří lžou neúmyslně, pod vlivem propagandy a ty ostatní skončí v "pekle"!

236040

16.01.2011 22:17

Česká média nejsou tak úplně ztracena

Za médii opět stojí peníze a vlivové skupiny

63 88.?.?.?

Pokusím se trochu rozplést současný stav mediální scény v ČR, ale ani v jiných "demokraciích" nemají na růžích ustláno a jejich problém je také závislost! Už ani BBC, které se zdálo být nezávislé, má škraloupy z války proti Iránu a Afganistánu!
V ČR jsou tištěná média naprosto a zcela v područí reklamy!
Bez reklamy by prostě nepřežila - tržby z prodejů jsou velmi mizerné a stále klesají, takže pokud nebudou skákat, jak chtějí inzerenti a jejich majitelé, prostě fyzicky zaniknou! Jsou zde již tištěné "noviny", které jsou založeny úplně na inzerci a tudíž úplně závislé a jsou rozdávány zdarma / v Praze Metro a E15 a různé další/ a tyto tituly ještě zhoršují stav na trhu! Nakonec budou tištěná média úplně závislá na inzerci a na inzerentech a přestanou se prodávat! Na vině je též internet, kde jsou mutace tištěných médií a ty masově odčerpávají původní běžné zákazníky! Prostě noviny si dnes skoro nikdo nekupuje a údaje o prodaných počtech budou napsány hodně ostrou tužkou!!!
Potom jsou elektronická média - rozhlas a televize, které se dělí na soukromá a veřejnoprávní.
Soukromá jsou strašná, především rádia, děs a hrůza, co se týče úrovně, trochu vyčnívá Country rádio, ale jinak malér, jednoznačně, soukromá rádia se podbízejí, čím blbější, tím vyšší sledovanost a lépe prodaná reklama!
Soukromé televize jsou to samé, pokud není programem nějaké úzce zaměřené odborné téma, nebo třeba náboženství!
Ve vyplachování mozku diváků vede bezkonkurečně TV Nova!!! Také má toho správného majitele vyvoleného Laudra, který s další zlodějskou vyvolenou sviní, Železným, "oprášili" tento stát o 10,4 miliardy korun a vše je v pořádku - zlodějna za bílého dne a ani se nečervenali!
Veřejnoprávní média, ať již rozhlas , nebo televize - zde se pohybujeme v objektivitě a nezávislosti jako na houpačce!
Někdy se stane, že se sám divím, co poslouchám nebo vidím a žasnu jaká témata a informace se podařilo tvůrcům do rádia , či televize dostat! Viz zmíněný tří hodinový panelový pořad na ČT 24, který se vysílal 11.1.2011!
Jinak je program těchto médií také ubohý, poplatný propagandě vlády a vlivovým skupinám, především "zprávy" jsou hnus a duševní bída - jsou tvořeny spíše jako těžký bulvár, než jako VP média!!! Jsou vyjímky, v rádiích stanice Vltava, Wave, D-dur a především po internetu šířené vynikající rádio Leonardo! Doporučuji všem, především v zahraničí na www.rozhlas.cz a tam ho naleznete!
ČT je na tom stejně! Velká část programu je určena pro mozkové invalidy, opět čím blbější, tím lepší a blbečkové za obrazovkami si chrochtají blahem!!! Veřejnoprávní televize by měla mít jiné cíle, povznášet úroveň občanů, ale to bych chtěl asi mnoho!
Nejlepší na tom je, že si musíte tyhle mozkové průjmy povinně platit, takže vy zaplatíte koncesionářs...

Automaticky kráceno

236223

16.01.2011 22:24

Česká média nejsou tak úplně ztracena

Za médii opět stojí peníze a vlivové skupiny

63 88.?.?.?

Pokračování
Nejlepší na tom je, že si musíte tyhle mozkové průjmy povinně platit, takže vy zaplatíte koncesionářské poplatky, aby vám VP instituce denně mohla řádně pohnojit mozek!
Opět jsou zde vyjímky z pravidla, některé pořady na ČT 2 a ČT 24 jsou koukatelné a možná bych byl trochu tolerantní ke sportu, i když jde také o "chleba a hry"!
Objektivní shrnutí - jsme všemi médii vystaveni 24 hodin denně neskutečné masáži, která stále sílí a je stále rafinovanější!!!
Moc dobře pro své duševní zdraví dělá ten člověk, který se na televizi nedívá vůbec, anebo jenom velmi sporadicky a pouze pečlivě selektivně - nenechá si zasrat mozek a já,jak vidím reklamu, okamžitě vypínám zvuk a odvracím i oči, abych nemohl být "napaden" - u TV NOVA je používána i podprahová mikroreklama!!! - jste ovlivňováni, aniž o tom víte a to i na internetu!
NENECHTE SE "OSÍRAT" MÉDII! JSTE PRO NĚ JENOM PŘEDMĚT ZLOVOLNÉHO ZÁJMU, TAKÉ SE NOVÁ "EPOCHA", NE NADARMO, NAZÝVÁ MEDIOKRACIE!
CO JE V TELEVIZI, TO JE "PRAVDA"!!! CO V TELEVIZI NENÍ, "NEEXISTUJE"! AŽ TAM JSME SE DNES DOPRACOVALI!!!
KDO MÁ V RUCE MÉDIA A MŮŽE JE "ZAPLATIT",ROZUMĚJ ZKORUMPOVAT, MÁ NEOMEZENOU MOC, ANIŽ JE "DEMOKRACIÍ" POSTIŽITELNÝ!
MOC KRÁSNÝ PŘÍKLAD JSOU "DEMOKRATICKÉ" VOLBY, KTERÉ SE NECHAJÍ POMOCÍ TELEVIZE NAPROSTO ZMASAKROVAT A POTOM TÉ SKUTEČNÉ DEMOKRACIE TAM ANI ŠPETKA NEZBYDE! ŽÁDNÁ SKUTEČNÁ DEMOKRACIE NENÍ, JSOU POUZE STÁLE LÉPE MEDIÁLNĚ OBLBOVANÉ MASY "VOLIČŮ", KTEŘÍ "VOLÍ" TAK, JAK JE S NIMI MANIPULOVÁNO!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

236225

20.01.2011 14:31

Totální selhání volného trhu

To není náhoda,všimněte si jak jsou Etheral, drfie a ostatní najednou aktivní!

63 88.?.?.?

Nepodařilo se Zvědavce zlikvidovat soudní cestou, tak jsou nasazani "usměrňovači" diskuze, aby celý směr diskuze řádně "rozžvanili" a zrelativizovali! Už to nedělají hloupě, nějakým bezduchým napadáním,oni si počkají a vetřou se oknem,když byli dveřmi vyhozeni.Také to mají v návodu působení, když je nepříznivá situace,tak zalezou,ale hned,jak budou moci, opět začnou škodit frontálně! Úskok,křivost a podlost jsou jejich primární vlastnosti, oni ani jiní být neumí! [oči v sloup]

236484

21.01.2011 12:14

Smrt „sociální Evropy“

Krajně podezdřelý Etherale,

63 88.?.?.?

politici v rozvinutých "demokraciích" jsou právě těmi bankéři instalováni do funkcí a potom jako loutky musí dělat, co se jim nařídí,včetně zadlužování, jinak mohou být pod různými záminkami "odejiti"! Většinou se do vrcholové politiky nedostane člověk, na kterého "centrum" něco zásadního neví,a je tudíž ovladatelný a vydíratelný! On by ani v džungli politických stran neuspěl!
Krásně to popsal v nahrávce pana Michálka,zločinec a bývalý ministr Drobil! Bez ingerence "bankéřů", se dnes v politice neuprdne ani pes, protože jí přímo ovládají!
Takže si napsal Etherale opět jasný "zamlžovací" blábol a od listopadu je jich zde opravdu hodně! To nebude náhoda! Ty jsi na Zvědavce nasazen, takže , děláš to za prachy, nebo z předsvědčení?
Obojí vyjde na stejno, ale je to dobře pro pořádek vědět! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]
Teď malinko k článku.
Lotyšsko se pustilo plnou parou do "tržního" hospodářství tím jediným možným směrem, který všichni známe a který byl ještě "okořeněn" vysokými půjčkami především švédských bank.
V okamžiku , kdy došlo ke krizi, křehká ekonomika Lotyšska s vysokou nezaměstnaností a těžkým deficitem zahraničního obchodu musela podlehnout a v podstatě vyhlásila bankrot! Lotyšsko, jako člen EU, bylo z politických důvodů zachráněno i na úkor dalších nových členů EU, včetně ČR!
V DOBĚ KDYŽ BYL JIŽ STANOVEN PROPAD NAŠEHO ROČNÍHO STÁTNÍHO ROZPOČTU NA CCA 180 MILIARD KORUN, JSME ZA MINISTRA JANOTY BYLY DONUCENY ORGÁNY EU, PŮJČIT LOTYŠŠSKU 5 MILIARD KORUN !!!!
Nejsem ekonom, ale navyšovat státní dluh jedné země EU půjčováním peněz do jiné zkrachovalé země EU se mně zdá trochu podivné, až blbé! Ale, jak říkám , nejsem ekonom, ale mohu si o hospodářské politice EU něco , velice neblahého myslet!!!!!
Euro je na pokraji propasti, o tom si již cvrdlikají vrabci na střeše a celý projekt EU je po vnucené Lisabonské smlouvě a dalším centralistickým zrůdnostem, ohrožen a bude se muset vrátit, zpět ke kořenům, kdy šlo o volné a ekonomicky prospěšné sdružení spolupracujících států EU a nikoliv bankami nadirigovaný "kortouzně morbidní slepenec" států bez ladu a skladu, kde má každý stát jiné daně a dotace a soutěží pouze v tom, kdo má vyšší zadlužení! Řecko mohlo klidně ze systému EU vypadnout, ale to by prodělaly německé a francouzské banky, takže takhle zaplatí dluhy všichni občané EU, co jsou v euru, ve formě daní, jenom Slovensko se "šprajclo" a po právu tvrdí, že dluhy mají platit ti, kteří je zavinili a nadělali!!!
Nakonec upustím poznámku,za současné situace těžko někdy uvidíme dluh 5 miliard korun, které jsme Lotyšsku v rámci EU nuceně půjčili!!!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

236558

21.01.2011 12:56

Rozdělení Súdánu

Ty se činíš Etherale, to budou mít chlapci z Mossadu z tebe radost!

63 88.?.?.?

Sudán má pohnutou historii a především posledních pár let je zmítán v krvavých bouřích, kdy se mezi sebou vyvražďují i rodiny, aniž by vraždění mělo smysl! To tak někdy chodí, že jsou záměrně vyvolány rozpory, které jsou především v Africe potencovány kmenovými,náboženskými a hospodářskými rozdíly a lidé, kteří by mohli spolu normálně existovat, se na potkání vraždí! Záměr, rozděluj a panuj se vymkl kontrole!
V jižním Sudánu mají být velká naleziště ropy a zde již začíná fungovat jako velmoc Čína, která se v Africe velice angažuje!
Severní část Sudánu nechce jižní část pustit, ale oni již budou posléze řádně "poučeni", že se mocným ve světě neodporuje a kde je ropa, tak tam už vůbec ne! Irák je jasným precedentem!
Proto proběhly volby a Sudán se rozdělí a mocní budou mít, co chtěli, jenom je přitom příliš mrtvol a zničená infrastruktura a propad ekonomiky na mnoho let! Alespoň bude co opravovat a budovat! A ty statisíce mrtvol, to jsou pouze "kolaterální" ztráty a ty se nepočítají, obzláště nějakých "Sudánců" z Afriky!
Takové "opice", Koka-kolu nepijí v požadovaném množství,hambáče nežerou a mají ropu, tak co s nimi! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

236560

21.01.2011 15:55

Tunis: Předzvěst velké krize?

Zásadní nový aspekt revoluce v Tunisu!

63 88.?.?.?

Výrok z nového satiricko-publicistického pořadu Ten O'Clock Live britské komerční kulturní televizní stanice Channel Four:

Pořad se zabýval otázkou, proč musejí bankéří dostávat milionové prémie, když způsobili kolaps ekonomiky, že je dost podivné, když Arabové v Tunisku demonstrují, a nekřičí na demonstracích "Pryč s americkým satanem!", ale "Chceme svobodu a demokracii" - jaksi to (poznamenal pořad ironicky) ničí naši stereotypní představu "typického muslima".

Tuniská revoluce může být rozbuškou pro mnoho dalších arabských zemí, kde je podobná situace, velmi mladá generace, která už má plné zuby náboženských mastodontů, kteří místo skutečných čistých náboženských cílů, zneužívají islám k mocenskému ovládání společnosti a na skutečné potřeby lidí kašlou!
Svět se bude dále měnit a politicky brzo přepíšeme i arabské země, které se začnou přirozeně zevnitř emancipovat!
Na situaci v Tunisu je také nesmírně zajímavé, že revoluční kvas v zemi zařídily z velké části nové počítačové technologie,sociální sítě, které umožnily, aby se především mladí lidé spolu domluvili na protirežimních vystoupeních a jelikož byla doba zralá, stačilo několik nebývalých masových demonstrací a půtek s policií, kde bylo i několik mrtvých a režim jediného vládce se odporoučel k zemi jak shnilá hruška!!!
Bude zajímavé sledovat, jaký typ vlády se v Tunisku etabluje
a jak se vymezí k ostatnímu arabskému světu.
Sousední Lýbie už by si také zasloužila jiný "kabát", ten cvok , co je vede, už také přesluhuje a Alžírsko by konečně mohlo dostat vládu, která by nastolila v zemi klid a pořádek! Na pořadu je též Egypt a všechny další podivuhodné arabské státy, kde vládne směs islámu a středověku, povětšinou podporované USA,protože je zde ropa, takže je jedno, zda se tam sekají ruce, nebo kamenuje, hlavně, že petrodolary obíhají na těch správných planetárních drahách a v Bílém domě se ještě nesvítí loučemi!!!
[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

236566

22.01.2011 21:39

První nejtrapnější schůzka

Život je daleko pestřejší, než si myslíme! A docela jsem se upřímně zasmál!!! Díky za uvedení!!!

63 88.?.?.?

Díky za uvedení, je potřeba někdy odlehčit!

236645

23.01.2011 15:05

Izrael bude pracovat na odpojení Gazy od rozvodné sítě, říká premiér

RE: Takže EU vybuduje elektrárnu,

63 88.?.?.?

Centrální rozvodna el. energie pro Gazu byla vybudována za peníze jedné norské nadace a tato byla jako první při útoku zločinců z Izraele / Lité olovo/ zničena, ačkoliv se v ní žádní Hamásáci neukrývali!
Norská nadace dala celou záležitost k soudu a zatím nebylo rozhodnuto, ale je dost možné , že bude Izrael cvakat!
Myslím, že se nad Izraelem v těchto věcech stahují těžká mračna, protože stav , kdy EU, nebo někdo jiný, pomůže v Gaze vybudovat infrastrukturu a militantní hovada z Izraele ji zničí , je nadále neúnosná!!! [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

236675

25.01.2011 11:04

Co udělat s Izraelem?

Přemítám, že postavení Izraele na "hanbu" by mu mohlo pouze prospět!

63 88.?.?.?

Myslím, že návrh pana Bartoška je správný! Stále se ozývá ze strany zastánců zločinů páchaných Izraelem, že takové zločiny /krádeže pozemků,vraždění, mučení/,jsou přijatelné, protože Izrael se cítí ohrožen a musí se bránit!
Vyloučením z OSN a postavením Izraele na "hanbu", by se Izraeli nic nepřihodilo z hlediska "bezpečnosti",ale jasně by se celému světu ukázalo, že si Izrael stále nemůže vytírat z OSN pozadí
a že také platí nějaké mezinárodní právo a obecné bezpečnostní mezinárodní principy, včetně mezinárodní kontroly jaderných zbraní, kde se také Izrael chová,jako venkovský neomalený "křupan".

236760

26.01.2011 19:48

Anglosasové

Jiná doba a jiné nástroje k ovládání států a celých oblastí jsou ekonomické!

63 88.?.?.?

Není nutné "dobývat" nějaké území, stačí držet rozhodující ekonomické "klíče"! K tomu také slouží dnes tolik rozšířené "zadlužování" všech "západních" zemí! Kdo drží jen těžko splatitelné dluhy bude velet! Zbraně jsou anachronismus! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

236853

27.01.2011 01:52

Do hola!

Bez vlasů vypadáte lépe.

63 88.?.?.?

A získaný čas, který musí jinak člověk věnovat údržbě vlasů, také není k zahození.Nakonec holá hlava je velmi praktická a pohodlná, jenom pozor na slunce. Spálená kůže na hlavě není nic příjemného
a dnes při vysokém výskytu rakoviny kůže, je nutné se chránit! [smích] [velký smích] [smích] [velký smích]

236869

28.01.2011 17:40

Izrael vrací úder

Všechno jsou to zatím domněnky a asi mnoho let budou a třeba se nedozvíme nikdy nic!

63 88.?.?.?

Jenom jednu jistotu máme!
Mossad je organizace, která nepodléhá žádné kontrole, ta kontroluje sama sebe!, a pokud nějakého sionistického vrahounského hlavouna v Mossadu popadl vztek a řekl si , a teď já ty Rusy potrestám,oni si dovolili defakto proti naší vyvolené vůli uznat Palestinský stát, tak se přesně přihodilo,co se stalo v Moskvě na letišti!!!!
Teroristická organizace Mossad je nebezpečná celému světu a především samotnému Izraeli, kde terorem zamezí nějakému posunu ke smířlivější politice Izraele vůči Palestincům!
Jenom vzpomeňte premiéra Rabina, který se opravdu poctivě chtěl s Palestinci dohodnout a už byl na nejlepší cestě k dohodě, alespoň aby se přestalo vraždit a zabíjet a byl prostě zastřelen! Nebudu teď spekulovat, zdali byl střelec šílenec, nebo Mossadem naverbován, nebo donucen, anebo obojí! Střílel sionistický "vlastenec"!!!
Stát Izrael platí vrahounskou, teroristickou organizaci Mossad, ale nemá nad ní kontrolu!!!
Mossad má mnoho možností jak ovládat "svět", od dezinformací,nátlakových akcí,počítačových diverzí, až po vraždy,únosy a atentáty všeho druhu!!!
Proto také stále více států na světě s Izraelem nechce nic mít, je to nebezpečné! Mossad má zajímavá kritéria pro svou činnost, kdo nejde s námi, jde proti nám a pro svoje vraždění a teror používá a zneužívá rozsáhlou po celém světě rozlezlou židovskou komunitu! Když je nějaký žid na světě požádán o pomoc Mossadem, netroufne si odporovat, protože v druhém kole si Mossad "půjčí", jako správná světová mafiánská struktura i jeho!!!!
Nechci zde prohlásit, že má Mossad prsty v zavraždění 35 lidí na letišti v Moskvě. Já to nevím! Ale je to možné a hlavně Mossad má takové způsoby jednání, takže bych se ani příliš nedivil!
Jenom by to zapadlo do vzorce chování a jednání Mossadu! [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

236996

29.01.2011 05:18

Nejlepší reforma školství: Zrušení?

Znásilňování a uzurpace přirozeného "lidství" školním systémem je obludná!

63 88.?.?.?

Článek, který pracuje s nadsázkou je výborný a přesně zasahuje
a popisuje duševní destrukci každého vyjímečně citlivého a vnímavého jedince, který projde masomlýnkem našeho "školství"!
"Konzumerní" školství, které sleduje pouze parametry výkonu,ale naprosto rezignovalo na "výchovu",která by měla být tím prvním a základním předpokladem úspěšné výuky, se stalo pedagogickou parodií!
Nějak se nám vytratil Komenský,což je škola hrou ,výuka osobním příkladem a celý Orbis pictus!
A je jasné, jaká bude škola a především ten "duch" školy, tak takový bude "duch" nové generace! Tady si jako společnost podřezáváme větev velmi masivně!!!A příklady táhnou!!!
Nedávno se ptali mladého cikána v 8. třídě základní školy, co bude dělat za povolání až vyjde ze školy a zdali má nějaké tajné přání, co by chtěl dělat."Co bych dělal, až vyjdu ze školy, táta mně koupí kurvu a ta mě bude živit", pohovořil ze života mladík!
Tahle scénka byla jako dokument k vidění asi před dvěma lety v naší veřejnoprávní televizi, která by také měla vzdělávat a vychovávat!
Zrovna jako má policie "pomáhat a chránit" a přitom pomáhá a chrání ty největší zloděje, kteří rozkradli a rozkrádají stát, před zákonem a trestním postihem, stejně tak školství "vyrábí"
duševní "mrzáčky", kteří jsou již řádně školou "zparchantělí",
aby se mohli lépe "uplatnit" v nové mafiánsko - kapitalistické společnosti!Jsou vyjímky, kteří jsou tak silnými osobnostmi a kteří se nenechají školou "pokurvit" a mohou dospět ve vyrovnaného jedince, ale těch je málo!
Škola je dnes nebezpečné zařízení, kde vládne tvrdá šikana, ale už někdy od 5. až 6. třídy a co je alarmující , i mezi dívkami! Rozprávěl jsem s dcerou kamarádky a nestačil se divit!
Pamatuji, že jsme měli na dějepis takového vola,silně uvědomělého učitele Malíka, který hlásal , že kdo špatné smýšlí o Sovětském svazu, nemá právo chodit rovně po této zemi,takže tam to bylo jasné, vzbudil jenom smích a všeobecné opovržení, ale člověk jasně věděl a měl přesnou orientaci už od mládí, že se ve škole učí také neskutečné blbosti!
Dnes je ten systém tak ďábelský, podlý a úskočný, že je velmi těžké, aby si mladí uvědomili, že jsou také lidmi a mají mít určité lidské vlastnosti!
Nechci končit úplně pesimisticky,ale oblast školství je hodně smutný příběh! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

237017

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 129 čtenářů částkou 19 970 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,
děkuji všem, kteří přispěli. Máme poslední pracovní den před koncem měsíce a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím, zvažte případný příspěvek na tento web. Děkuji.

Ve zkratce

Stanné právo až do 20. listopadu30.10.20 17:03 Česká republika 5

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 0

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
23,39 Kč
Euro
27,25 Kč
Libra
30,30 Kč
Kanadský dolar
17,57 Kč
Australský dolar
16,44 Kč
Švýcarský frank
25,53 Kč
100 japonských jenů
22,37 Kč
Čínský juan
3,50 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 011,74 Kč
1 unce stříbra
552,70 Kč
Bitcoin
316 474,77 Kč

Poslední aktualizace: 30.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?