Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 18 příspěveků, 1 jméno: Oracle.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

01.03.2012 17:04

Umlčování kritiků

RE: Bývalý generál McCaffrey: Útok na Írán začne do 90 dnů. Izrael použije jaderné zbraně.

Oracle 178.?.?.?

K útoku dôjde určite (žiaľ), otázne je, že či to budú atómové zbrane. Lebo keď odpália atómovky tak "pozdrav" od Ruska, Číny, Indie a Pakistanu vo forme atómových hlavíc môžu očakávať. Môžu brať jed, že výbuch atómovky na južných hraniciach Ruska a významného dodávateľa ropy ostatných krajín nezostane bez adekvátnej odozvy.
Niekto sem napísal, že "židovské" vedenie Ameriky sa rozhodol obetovať Izrael kvôli svojim cieľom asi v atómovom ohni a adekvátnym kvikotom siomédií (ktorá v prípade atómovej vojny bude nanič).

Takže skutočná otázka znie: Je zbabelé a sfanatizované vedenie Izraela dostatočne sfanatizované na to aby sa zholokaustoval (spáchal samovraždu) atómovými zbraňami?

264391

02.03.2012 09:28

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: CCCP

Oracle 178.?.?.?

>Ukázka typického ruského bordelu a korupce. Dobrej článek.

No pravda, majú veľký bordel a veľkú korupciu v obyčajnom živote, ale poriadok v politike, my máme malý bordel a malú korupciu v obyčajnom živote a veľmi veľký bordel a veľmi veľkú korupciu v politike.
Inými slovami to čo oni majú na colníctve, my máme v politike, Vyšehradská štvorka je štvorica banánových republík.
Takže Vaša posmešná poznámka nie je na mieste.

264457

02.03.2012 16:36

Jak jsem vezl motor do Ruska

RE: CCCP

Oracle 178.?.?.?

Povedal som, že v politike je poriadok, druhá vec je ako ju Putin dosiahol (dal istoty svojim "kamarátom").
Z finančného hľadiska ruské verejné rozpočty sa pília (oligarchovia berú o 5-20% viac) a stále je v pluse a nielen vďaka surovinám, u nás verejné rozpočty sú bankrot a tunel (oligarchovia berú 50-200% viac).

264494

05.03.2012 08:40

Americká statistika

S USA aj do horúcich pekiel a nikdy inak.

Oracle 178.?.?.?

To by mohlo byť heslo tích čo adorujú USA a "našich" reprezentantov (reprezentujú oligarchov a nie nás).
Pri takých číslach ako majú USA, bude revolúcia a buchne to vtedy, keď nebudú na platy policajtov. Policajti držia tento dav ako-tak na uzde, keď bezpečnostné zložky nebudú mať z čoho žiť, obrátia sa proti vláde, a budú viesť ten lynčujúci dav.
Čo sa týka situácie u nás, aj my sme na tom tak zle ako USA napriek tomu čo sa hovorí v telke, vysoká nezamestnanosť, čochvíľa platené zdravotníctvo (Vojta bude rád [velký smích]) a naši tmavý občania. Aj u nás bude tiecť krv, len my nemáme toľko strelných zbraní.

Čo sa týka kapitalizmu, to nie je o kapitálu, ten tu bol vždy odkedy je "tu" človek, je to o vzťahoch, kde kto má viac ten diktuje. Žiaľ ako to vidíme na príklade USA a u nás, jednak ten kapitál je výsledkom (legalizovanej) krádeže, jednak ide voči našim záujmom.

264662

06.03.2012 08:27

Situace kolem Íránu je stále hrozivá

RE: Ve skutečnosti

Oracle 178.?.?.?

Ktorýkoľvek plán vyberie vedenie USA, je to jedno, lebo USA sú prakticky bankrot. Pred časom prebehla správa že niektorý federálny zamestnanci nedostali platy (tuším minulého roku), tento rok síce môžu raz-dvakrát navýšiť hranicu zadlženia, ale keď nebudú daňové príjmy zo strednej triedy na platenie dlhov a na výplaty fed. zamestnancov a vojakov, tak je to šumafuk. Nehovoriac o tom, že Čína, Rusko a India v prípade akéhokoľvek scenára budú mu isť po krku.

Čo si myslíte koľkým tím vypaseným parazitom podarí utiecť z USA?

264735

06.03.2012 09:44

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Oracle 178.?.?.?

NWO a "Večné panstvo na svetom" sú zameniteľné výrazy.
Čo sa týka parlamentných volieb, ja ich tiež ignorujem, volil som Most-Híd, dopadlo to hrozne, rozpad vlády- hlasovali za euroval, Smer nebudem voliť aj ten hlasoval za euroval (má sladké rečičky o pseudo-solidarite). Matka je z toho paf, na to som jej povedal, že kohokoľvek volíme vždy legalizujeme krádež Penty alebo J&T, na to my odvetila, že nemám čítať internet. [oči v sloup]

Čo sa týka Putina pozrite sa na jeho kariéru, najprv rozviedka mimo CCCP, potom primátor vo Vladivostoku a ľudia chválili ho, že dal mesto do poriadku, vďaka svojim kontaktom presvedčil oligarchov a západných supov, že je to ich človek. Hneď po tom, že urobil čistku a dal svojich ľudí na správne miesta, zatočil s oligarchami, Chodorkovskij to odskákal, keď chcel predať štátnu spoločnosť Rotschieldovciam.

Razím síce "Platónovské" heslo, že ovciam je dovolené voliť svojho pastiera ale nie majiteľa stáda, ale mne sa zdá, že Putin ašpiruje na miesto majiteľa a nielen na miesto pastiera.

PS: Čo sa týka reakcie Jansmith-a na Váš predchádzajúci príspevok, Vy ste ho nevedomky! provokovali s tým, že (nepresne citujem) "určite objaví sa niekto aby som volila pravicu/lavicu" a ako to už býva, trafená hus zagágala.

264744

06.03.2012 12:15

Situace kolem Íránu je stále hrozivá

RE: Ve skutečnosti

Oracle 178.?.?.?

Človek mieni, "pán Boh" mení. Ide o to, že riziko priveľké a pre USA nezvládnuteľné, a keď nezvládate riziká nieste ničím iným ako gemblerom.
Ide o to:
-na to aby sa tieto plány uskutočnili treba svoje karty (know-how) a svoje plány utajiť
-nielen, že USA nič neutajil ale urobil reklamu a doslova vďaka politurkom ako MCCain aj vykričali svoje plány
-mocenské centrá Ruska, Indie a Číny a ich think-tanky, nielen že všetko rozanalyzovali ale aj dávno urobili adekvátne protiopatrenia
-čo sa týka EU, je to prakticky tunel a bankrot, Británia detto, len sa to ešte nepriznalo, keď sa to prizná, devalvácia €, lynč, revolúcia a "pod dáždnikom" Ruska
-môžeme brať jed na to, že sa to prizná, možno ešte v prvej polovici tohoto roku
- bez síl EU, USA budú sami proti BRICS, škrtnú na blízkom východe a nenasadia náhubok Bibimu/Izraeli, tak majú po vtákoch, lebo hodí sa $ cez palubu, lynč a revolúcia

Takže USA môžu podpáliť celý svet, ale keď nič nekúpia za svoje $, tak ich ľudia, bez práce, budú bez paliva, bez jedla, bez vody, bez domov a možno aj bez vlády, ale rozhodne nie bez zbraní. [velký smích]

264752

06.03.2012 17:50

Situace kolem Íránu je stále hrozivá

RE: Ve skutečnosti

Oracle 178.?.?.?

USA plánuje toto, plánuje tamto, ponúka hento, ale ako Vy zabudol na dôležitý faktor, a to je nasranosť obyčajných ľudí na politikov a na ekonomickú situáciu.
Minule Sarkécyho takmer zlynčovali na Francúzskej časti Baskicka, Arabská jar všade a ešte nepadlo posledné slovo, pred cca 5 rokmi horeli niektoré štvrte Paríža pri dobrej ekonomickej situácií.
Pri takej ekonomickej situácie čo teraz je, vypukne nepokoj z hocijakého dôvodu (typujem že EU krachne v tomto polroku), tak hocikto kto má tmavšiu pleť než Európan, či je papaláš riskuje lynč.
Čo sa týka plánov USA tie sú nanajvýš na 5-6 rokov, Rusy majú plány aspoň na 2-3 desaťročia, za toľko chcú vyťažiť z Európy maximum.

Žiaľ pre USA je ekonomika bankrot a tunel, prakticky žiadne príjmy, len výdavky a nepomáha k tomu ani navyšovanie dlhového stropu, štátne dlhopisy kupuje len FED, BRICS sa ich zbavuje ako o život, dolár je pomaly ale isto nahradený miestnymi menami hlavne u BRICS, Japonsko a Irán. Vytvára sa bez fanfár paralelná finančná sústava k MMF a k Svetovej banke (vlastne sa to už finišuje).
Skratka ešte tento rok môžu povedať na tlačovke BRICS, že bezcenné $ a prípadne ani bezcenné € neberieme a všetky plány USA k roku 2020 budú v ťahu v priebehu 12 hodín, pretože vypukne panika, rabovanie a revolúcia.

264769

07.03.2012 08:08

USA se pokouší svrhnout Putinovu vládu

RE: Je to takove male vyhlaseni valky.

Oracle 178.?.?.?

Iste, je to vyhlásenie vojny proti Rusku, a Rusi to budú aj tak vnímať. Problém pre Wal Street, pre Washington, pre GOLOS a pre Alekseja Navalnyja (hovorí sa, že charakter človeka je napísaní do tváre, pozrite jeho fotku) je, že to Putin čakal, po parlamentných voľbách dostali emaily GOLOS-u na verejnosť a mám pocit, že tie materiály boli tie najmenej kompromitujúce materiály.

Čo teraz na nich vytiahnu neviem, ale nechcem byť v "ich" koži, lebo inkriminovaných čaká obvinenie z vlastizrady (aký je trest za vlastizradu v Rusku?), a Wal Street a Washington zas čaká minimálne medzinárodný škandál.

264822

08.03.2012 12:14

Skončíme jako Řecko

Budeme si želať aby sme dopadli len ako súčasné Grécko.

Oracle 178.?.?.?

Faktom je, že sa opakuje Argentínsky scenár z roku 2001 ale globálne, so všetkým čo to prinieslo a prinesie. Niekto z uznávaných Argentínskych ekonómov napísal, že Argentína bola/je testovacím polygónom, lebo sa tam podobné krízy ako čo teraz zažívame opakovali každých 15-20 rokov a použili sa tie isté "liečebné metódy" ako sa používajú teraz (mnohokrát táto "liečba" je horšia ako samotná choroba). Neviem či to skončilo štátnym bankrotom, alebo nie, ale tri veci viem isto, pijavice a papaláši sú ochotný urobiť všetko! aby nemuseli vyhlásiť štátny bankrot (budú cca na 5 rokov odstrihnutý od peňazovodu-čo je pre nich stresujúce), druhá vec je, že sa ten štátny bankrot sa vyhlási a bude sa lynčovať, tretia vec je, že nakoniec tie dlhy budú anulované tak či onak.

Skratka hlavu hore usmievať sa, teraz to nie je až tak zlé, lebo čochvíľa dopadneme horšie ako Argentína v roku 2001.
Preto navrhujem aby EU bolo premenované na Argentína 2001.
[velký smích]

264882

08.03.2012 12:33

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Oracle 178.?.?.?

Až na to rýpanie do Jendy súhlasím aj s Jarmilou aj s Vami.
Strany sú kontrolované štátom, a sú v nich "ich" ľudia.
Oficiálne, nezákonne a bezprávne DS bol rozpustený kvôli tomu že "podporoval rasovú neznášanlivosť", neoficiálne neboli to "ich" ľudia, ohrozoval finančno-politické kruhy, hra na dve finančné/politické skupiny-kde som to už videl? [mrknutí jedním okem]

Okrídlená veta, žiaľ pravdivá: "keby voľby niečo by menili, boli by už dávno zakázané." Toto je problém, dávajú nám vybrať z rovnako zlých pre väčšinu nevyhovujúcich riešení, snažia nás opiť rohlíkom pseudo-slobody (viac menej sa im to darí viď povzbudzovanie k zúčastnení na voľbách-k legalizácií mega-krádeží a mega-tunelov).

Riešenie situácie je, nájsť spoločne zmýšľajúcich ľudí, ktorý sú aj ochotný niečo aj robiť nielen nariekať a viesť pivné reči, vymyslieť si alternatívu a potom pracovať na jej realizovaní. Či súčasný systém stojí či padá je jedno, treba ju ignorovať tak ako sa len dá.

264883

08.03.2012 16:36

Skončíme jako Řecko

RE: Budeme si želať aby sme dopadli len ako súčasné Grécko.

Oracle 178.?.?.?

>Ne, neopakuje se žádný scénář. Nacházíme se na konci
>potravního řetězce lichvářských zlodějů, na jehož
>začátku je a byl podvod zvaný úrok. Úročení z úroku je
>exponenciální závislost, za pár let bude nekrytých dolarů a
>EUR na světě tolik, že budeme všichni milionáři s holou
>prdelí.

Iste. [oči v sloup]
Tak prečo sa robí to isté ako sa to dialo v rokoch 1999-2002 v Argentíne, prečo sa privatizujú zisky a znárodňujú straty, prečo platí štát za predražené projekty atď?

Vy si myslíte že to celé nezbankrotuje ako Weimarská republika, že to nezmetie hyperinflácia, že sa to globálne nezkolabuje a že ľudia nebudú tak nasraný, nezlynčujú "velebnosť" či hnedého spoluobčana (ako zástupný problém).

>Myslete na smutnější věci, třeba na holokaust.

Keď ste to mysleli ako vtip, tak nie ste vtipný.
Keď ste to mysleli vážne tak otázka:
Prečo musíme neustále nariekať nad smutnou správou, keď na verejne povedanom vtipe po x-tom opakovaní nikto nesmeje?

264897

09.03.2012 10:12

Skončíme jako Řecko

RE: Budeme si želať aby sme dopadli len ako súčasné Grécko.

Oracle 178.?.?.?

Vy neopisujete milionára s holým zadkom, ale biedaka ktorý sa hrá na pána.
Čo sa týka bankovej kliky, oni zneužívajú našu dôveru, keď dôvera mizne, mizne aj ich peniaze aj ich moc, ale keď sa k tomu dôjde, tak bude z toho lynč.

Z toho holokauste nebude (etnická čistka kombinovaná masovou vraždou), len masová vražda, nejaký ten vysokopostavený "ľudomil" a ich kumpáni vypustia nejaký plyn a vyvraždia nejaké územie cca o 20 rokov.

Dobrá rada, viem že je to ťažké, ale naučte sa presne a jasne vyjadrovať, lebo tu nechtiac miešate pojmy a dojmy.

264942

09.03.2012 10:27

USA se pokouší svrhnout Putinovu vládu

RE: Titulek jako z Rudého Práva husákovské éry.

Oracle 178.?.?.?

Otázka a USA a "Dobrý Západ" robí čo?
Ach áno, viem nesie demokraciu na krídlach bombardérov, a bombardujú nim civilov, a len štáty ktoré majú prírodné zdroje, alebo strategickú pozíciu a nie sú ochotný tancovať ako oni pískajú. Zaujímavé je, že absolutistické diktatúry (obe monarchie) ako Saudská Arábia a Katar nechávajú na pokoji.
Dobrá rada do života, neverte všetkému čo sa hovorí v masmédiách, nemusí to byť nutne (celá) pravda, keď my neveríte naučíte sa to na vlastnej koži.

264943

09.03.2012 18:25

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Oracle 178.?.?.?

V našich končinách sa pri parlamentných voľbách sa rozhoduje len o tom, ktorá finančná skupina sa dostáva bližšie ku korytám. Jednoducho kto dostane väčší podiel z lupu, lebo tak či onak tie peniaze sa dostanú k finančným skupinám, z tohoto pohľadu voľby sú len legalizáciou krádeže. Je to ako keby sme mali pri parlamentných voľbách rozhodnúť tom, kto nás okradne, nie o tom či nás okradnú alebo nie.

Poviem Vám jedno tajomstvo, hocikoho zvolíme, okradne nás a veľmi, bez ohľadu na to čo hovorí a aké sú štatistiky, či aký sú sociálny.

264957

10.03.2012 19:04

Americká statistika

RE: Není chudoba jako chudoba VAZENY PANE PRO BOHA POCHPTE MISTNI EKONOMII !!!

Oracle 178.?.?.?

Koľko černochov a etnických hispáncov v USA žije, dokopy asi 20% nie?
Tak veľmi im kazia tú štatistiku?

Faktom je, že ani belošská populácia zo strednej vrstvy nemôže dovoliť kvalitné zdravotné poistenie (100 % krytie na všetky možné neduhy), jednak nemajú na to peniaze (je to veľmi drahé) a jednak väčšina poisťovacích spoločností hľadá výhovorky na to aby nemuseli platiť.
Preto sa stáva, že niektoré Americké nevládne organizácie, ktoré majú za úlohu poskytovať bezplatnú lekársku starostlivosť v 3. svete, majú viazané kapacity v USA, a toto by sa nemalo stávať v žiadnom prípade v údajne najvyspelejšom štáte na svete.

265015

10.03.2012 23:06

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Oracle 178.?.?.?

Fico ľudový, čo Vám šibe? [naštvaný]
Ten hajzel podpísal prechodný Euroval a schválil ten permanentný, lebo vraj je to európske, a je náš povinnosť sanovať nezodpovedných Gréckych politikov čítaj nezodpovedné banky.
Urobí pár kozmetických zmien, bude viesť reči aký je sociálny (ako to urobil za svojej prvej vlády) a všetko sa bude pokračovať po starom, bude sa kradnúť a tunelovať, len tváre bielych koní a vrecká oligarchov sa menia. [oči v sloup]

http://www.chelemendik.sk/SERGEJ_CHELEMENDIK_NEVERTE_IM_VOLBY_2012_VIDEO_811734524.html

-odkaz funguje, len stránka Zvedavec neberie
V Rusku mal zmysel ísť voliť, u "nás" ide o len to ktorá finančná skupina sa dostane bližšie ku korytám, kto dostane väčší lup.

U nás nemá zmysel ísť voliť, aj tak ide v nich len o korytá, lebo všetky dôležité rozhodnutia robia mimo Slovenska vo Washingtone a v Bruseli, o nás bez nás systémom.

265023

11.03.2012 10:10

Americká statistika

RE: Individuální odboj

Oracle 178.?.?.?

Keby na Slovensku bol ten 1 volebný okres rozčlenený podľa administratívnych okresov, či aspoň podľa krajov, a nesmelo by sa postaviť celoštátna kandidátka, tak by som šiel voliť, lebo by som vedel, že nejde len o korytá.

Keby sa poslanci volili doživotne s možnosťou odvolania (odstúpenia či smrti), tak by som sa šiel roztrhať pri voľbách.

Žiaľ momentálne na Slovensku (a v Česku) ide len o korytá.

265043

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 75 čtenářů částkou 17 554 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 0

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 2

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 2

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 4

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
16,95 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
24,26 Kč
100 japonských jenů
20,76 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 698,43 Kč
1 unce stříbra
544,55 Kč
Bitcoin
806 111,77 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?