Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 67 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Karel z Čech.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

18.02.2010 16:06

Kolonialistické pohnutky za operací v Mardžá

RE: Morálka?

Karel z Čech 85.?.?.?

Amikaňouři se rychle učí, že Asie není Latinská Amerika. V Iráku se naučili, že jen co trochu víc zvítězí, tak už je dosazená proamerická kolaborantská vláda vypakovává ze země. V Afganistánu potřebují vítězit po celou dobu, po kterou budou chtít čerpat kaspickou ropu a plyn. Proto město Mardžáh hodlají vítězně dobývat celý měsíc. Nevím kolik těch měst a vesnic na trase ropo a plynovodu v Afganistánu je, ale jistě na pár desítek let si amikanci své vítězení naplánovali. Jen se ještě musí s Talibanem domluvit, aby jim to vítězení odsouhlasil. EU již teď vybírá peníze na provizi pro Taliban, aby si bušistán Taliby ke schválení svého vítězení získal.
Je moderní složitá doba a bez tučného úplatku protistraně se nejen ve sportu, ale ani ve válce, nedá vítězit.

212884

18.03.2010 09:57

Co je špatně s Izraelem?

RE: Co je to za nesmysl ?!?

Karel z Čech 85.?.?.?

rasistický židovský stát sice převzal metodu staletého naříkání židů (obchody nejdou, dlužníci neplatí) do základů své existence, ale vylepšil ji o organizování státního terorismu proti neplatičům holokaustových desátků a genocidou domácích obyvatel Palestiny. V tom je dnes nejlepší na světě.

215269

18.03.2010 10:29

Nebude na důchody, ale banánů a toaletního papíru bude dostatek

RE: Sporeni si sam sobe na duchod bylo zruseno uz za komancu

Karel z Čech 85.?.?.?

>Tohle je jasne uz nekolik let, ale nikdo to na verejnosti
>nerekne.

Právě naopak, toto nám modré straky hlásají již 20 let, aby zdůvodnili, proč komunisti mohli platit důchody ve výši 55% průměrné mzdy a lichvářští démotuneláři teď platí jen necelých 40% průměrné mzdy.

Je pravda, že životní úroveň je dnes trochu jinde, než byla před 65 lety po válce. Tak vysoká, aby odůvodnila dvacetiletý výprodej majetku státu a bilionové zadlužení republiky, zase není.

Irracionalita osmá: Produktivita práce neustále roste a přesto produktivní lidé údajně nejsou schopni uživit penzisty! Problém leží jinde. Neustále rostoucí počet nic neprodukujících parazitů a zbytečných úředníků spolyká všechny výsledky přírůstků produktivity práce produktivních, takže na vysloužilé tvůrce hodnot nic nezbývá.

Irracionalita šestá: Vláda této civilizace skrze populační nepolitiku provádí genocidu civilizačně vyspělých a práce schopných vrstev společnosti a podporuje rozmnožování deklasovaných a nevzdělavatelných živlů! Děje se tak vytvářením pracovní a společenské atmosféry, která prakticky neumožňuje zaměstnanému páru mít více než jedno dítě, aniž by rodiče upadli do materiální nouze. Naproti tomu deklasovaným nezaměstnaným živlům sociální zákony přímo nabízí zajištění životního minima. Ovšem jen tehdy, když si pořídí šest a více dětí. Tím se dosáhne dostatečná výše příjmu. Nepracující rodiče pak pohodlně žijí ze sociálních dávek na děti přesto, že ty rostou "jako dřevo v lese". Vznesením požadavku na zabránění neúměrné populace u těchto vrstev, jako to bylo učiněno v Číně politikou jednoho dítěte, by z dotyčného udělalo celostátní terč pseudohumanistů.

Iracionalita druhá: Práce duševní i tělesná jako zdroj hodnoty peněz je obecně poslední a nejméně efektivní způsob, jak si tyto "potištěné papírky" legálně obstarat! Žádný miliardář (až na pár výjimek) nikdy nepracoval a nic nevytvořil. Proto měl čas na konstrukci finančních her a intrik na okradení a obehrání mnohých. Těmito sponzory ovládaná média do veřejného mínění infiltrovala jako přijatelné, že nejvyšším stupněm "chytrosti a úspěšnosti" v životě člověka je jakékoliv přijití k penězům. Neboli se "umět narodit", nebo v roli manažéra organizovat tvorbu hodnot tak, aby tvořící zchudli, ale organizátor zbohatl. Nepřetržitou devalvací jsou navíc okrádáni ti pracující poctivci, kteří si chtějí šetřením zajistit existenční jistotu a tím nezávislost myšlení. Žití pracujících "z ruky do huby" je pravý cíl temných duchů v pozadí, protože by se jim uvolnil čas na přemýšlení o všem! Kdo žije "den ze dne" nemá na přemýšlení čas a volí pak ty, kteří jsou namalováni na největším počtu zdí a plakátů.

215272

14.04.2010 15:56

Promarněná šance vyléčit Velkou hospodářskou krizi

RE: Krize?

Karel z Čech 85.?.?.?

Podstatou kapitalismu je akumulace kapitálu. Ta probíhá plynule pomalu v době konjunktury a skokově v době krize. Nápad omezit akumulaci kapitálu se může zrodit pouze v hlavě levičáka, kterému je líto, že si neumí tak dobře nakrást jako zdatná modrá straka.

Řešení krize je pouze heslo pro konzumenty obávající se o svůj plný žlab. Konzumentům je třeba dát iluzi, že při dobrém chování stále ve žlabu něco najdou. Jen reptalové a lidé líní či neschopní přijdou o práci, majetek a úspory. Úspěšný člověk se krize bát nemusí - s trochou šikovnosti na krizi může vydělat. A neúspěšný člověk si za svůj neúspěch může přece sám.

Proto krizi nám neberte. Krize je síto, které vynese úspěšné a kterým méně úspěšní propadnou. Tak je to správné a tak to má být. [smích]

217150

21.04.2010 16:57

Promarněná šance vyléčit Velkou hospodářskou krizi

RE: LOL

Karel z Čech 85.?.?.?

>
>Uvedený text je asi z toho co jsem za poslední dobu četl
>rekordman, co se týče koncentrace demagogie a totálního
>nepochopení problému na jednotku délky textu. Jestli je to
>celé myšlené jako vtip, pak gratuluji, opravdu se povedl [smích]
>Ale jestli ne, tak Vás trpce lituji.

To, co jste napsal, velmi dobře sedí právě na vás. Při čtení článku jste přehlédl jednu podstatnou skutečnost, a to, že nová místní měna nenahrazovala měnu starou, ale byla měnou alternativní, tedy platící zároveň vedle měny státní. Tedy nikdo nemusel nikoho k ničemu donucovat. Bylo na lidech, kdo kterou měnu použije. Nová lokální měna, jejíž množství měsíc od měsíce stoupalo, byla kryta oněmi 40 tisíci šilinků státní měny.
Lokální měny mají ještě další výhodu, a to že berňáky z ní, resp. z hodnot pomocí této měny pořízených, nevybírají daně.

Samotný článek je napsaný čítankově, jistě se zaváděním alternativní měny byly i problémy, jako jsou vždy se vším, ale o podstatě není důvod pochybovat. Alternativní měna pomohla vyřešit problém jistě účinněji a úsporněji, než třeba stavba hladové zdi v Praze Karlem IV.

Měna a emisní měnová politika jsou součástí společenského řádu. Jsou to pouhé nástroje, kterými manipulují to mocní vzadu. Světe div se, řídí emisní politiku tak, aby oni byli ještě bohatší a ti chudí a chudší se stali ještě více chudší a poslušnější. V kapitalismu je základem společnosti akumulace kapitálu, a to jakýmkoliv možným i nemožným způsobem a bez ohledu na lidské neštěstí i na lidské životy. Právě naopak, více mrtvol přináší více kapitálu. V současné době dobrých 6 miliard konzumentů a lidí neovládaných můžeme snadno postrádat.

217600

21.04.2010 17:07

Drogování kojenců a batolat psychiatrickými léky

RE: Nechápu rodiče

Karel z Čech 85.?.?.?

Rozumný člověk se na takovou hovadinu nachytat nenechá a blbce není žádná škoda. Kdo chce kam.....
[mrknutí jedním okem]

217601

05.05.2010 10:33

Bankrot – otázka času

RE: Drobna poznamka

Karel z Čech 85.?.?.?

Islanďané v referendu svobodně rozhodli, že nikomu žádné dluhy splácet nebudou. Tak je vymalováno a mají pokoj. Byla přece každého věc a svobodné podnikatelské rozhodnutí zda a kolik do islandské ekonomiky investoval. Ve svobodné společnosti, kde nevládnou chazarské vlády, si každý nese své podnikatelské riziko. Pouze vazalské státy na sebe přebírají závazek hradit zahraničním investorům škody vzniklé špatným investováním.

218771

03.06.2010 20:04

Řecko vyzýváno, aby se vzdalo eura

RE: Euro-hujeři se lehce nevzdají

Karel z Čech 85.?.?.?

Čekám, zda-li nějaký odborník od fochu nenapíše, kolik bude stát eurozónu sanování dluhu Řecka v porovnání kolik stojí sanování hodnoty USD a kolik stálo sanování krachujících soukromých bank.
Předpokládám, že to Řecko je proti bankám a dolaru jen kapka v moři.

Ovšem bankrotující banky a krachující dolar se nehodí připomínat, když zájmem loutkařů je očesat sociální programy evropských států.

221114

16.06.2010 23:38

Írán a Balkán: nebezpečné paralely pro Rusko

RE: ano?

Karel z Čech 85.?.?.?

12.6.2010 Moskva - Rusko zmrazí dodávku protiraketových systémů S-300 do Íránu.

V pátek to v Paříži oznámil ruský premiér Vladimir Putin, který tak reagoval na středeční protiíránské sankce Rady bezpečnosti OSN. Rusko mělo zbraně Íránu dodat na základě dvoustranné smlouvy.

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/blizky-vychod...
Někteří politici v čele s ruským ministrem zahraničí Sergejem Lavrovem tvrdí, že obranné rakety S-300 na seznamu zakázaných zbraní nejsou, podle jiných zdrojů se jich sankce naopak týkají.

222195

29.06.2010 12:01

Spojení sionistických teček

V našem parlamentě

Karel z Čech 85.?.?.?

a v senátu je těch mojžíšků ještě víc, než v britském. Dr. Farmisal Subotka je dokonce přímo "President of the Czech Senate".
O dalším mojžíškovi Šášovi Vondrovi je dnešní další článek. Mojžíšek Jan Vidím zase desítky let obsazuje nejdůležitější parlamentní výbory. A tak by se dalo pokračovat.

Samozřejmě, není Mojzes jako Mojzes. Někteří izraelské a sionistické zájmy v naší republice prosazují nezakrytě a tvrdě, jiným jde naopak především (no možná ne především) o zájmy občanů naší republiky.

222993

30.06.2010 08:18

Skupinka Romů brutálně zbila třináctiletého hocha

RE: dotaz na google

Karel z Čech 85.?.?.?

dotaz na "pracující češi"
Češi patří mezi nejintenzivněji pracující Evropany
Podle průzkumu evropské nadace Eurofond mají vyšší pracovní nasazení než Češi jen ve Finsku a Švédsku.

223045

16.07.2010 11:11

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

RE: Neni divu - pokračování 2

Karel z Čech 85.?.?.?

Promiňte, že vám do debaty s fanatickým skopčákem skáču, ale připadá mi úsměvné dnes uvažovat o škodách, které v naší zemi způsobil komunistický režim. Ten za 40 let dosáhl výsledku 2 biliony plus. Současný neokapitalistický režim za pouhých dalších 20 let má hospodářský výsledek 3 biliony mínus.
Kdopak nám ty současné škody uhradí??? [pláč] [naštvaný]
Teď k tomu všemu ta krize = převod majetku z chudších na bohaté ...... s náhradou nějaké škody-újmy dnes mohou počítat pouze ti největší zloději a spekulanti. Dokonce už i církev svatá katolická upustila od požadavku na stamiliardové náhrady za ztráty zisků z nemovitého majetku za dobu vlády komunistů = ti darebáci komunisti katolíkům znemožnili soukromé podnikání a zaměstnávání nevolníků.

V diskuzi se skopčákem jen těžko uspějete, protože on nemůže připustit argument, že naši sudeťáci byli oprávněně potrestáni za zradu republiky, za násilné vyhánění Čechů z území, podle mnichovské dohody okupovaného Německem, za vyvolání Mnichovské dohody. Bez řádění skopčáků v našem pohraničí by Hitler neměl důvod značnou část území naší republiky požadovat a k Mnichovu by nikdy nedošlo.
Skopčáci chtěli do rajchu a tak jim po válce bylo jejich přání splněno.
Němce mám docela rád - když jsou v Německu. [velký smích]

224223

>to jako cist Rude Pravo[smích]Ten cesky Kocourkov vam opravdu preji.A
>obzvlaste vam preji, abyste si zase prozili 40 let komunismu,
>kdyz jste se s nim nikdy nedokazali vyrovnat.Nemce vyhnat, to vam
>slo, ale komunistum dat pres hubu, to ne, to by asi bolelo.

Ale vždyť my jsme se s Němci vyrovnali docela dobře - za zradu a rozvracení republiky jsme je odsunuli a tím to pro nás skončilo. Jaképak další vyrovnávání? Po 60 letech je teď ještě nebudeme osobně trestat za to, co který z nich dělal proti nám před válkou a za války. Benešovým dekretem o potrestání zrádců a kolaboranců byla nastolena dostatečná spravedlnost, v té době možná.

Jistě se po válce stalo, že někdo sbouchal nějakého Němce nespravedlivě. Němci to našim lidem dělali během války průběžně, nejen je bili, mučili ale i stříleli a za živa upalovali. Dnes však nás nějaká omluva vnuků bývalých esesáků a jejich příručích nemůže vytrhnout. Ti vnuci nám nic nedělali a proto se nemají za co omlouvat. To jen ublížení vyvolení (resp. potomci jejich potomků) trvají na průběžném omlouvání v dolarech a eurech.

224225

06.08.2010 14:38

Katastrofa v Mexickém zálivu – jak to vidí ruský odborník

RE: PANIKA

Karel z Čech 85.?.?.?

Navrhuji počkat, pro příští rok se v USA připravuje novinka : Olejovky ve vlastní ropě.

225749

13.08.2010 03:59

Americká armáda přichází do střední Asie na dlouho

RE: Velmoci si rozdávají karty.

Karel z Čech 85.?.?.?

Také si myslím, že Amikanci míní a Rusové mění.
Putin již v praxi ukázal, že si s mocichtivými sionisty umí poradit. Proto dnes ruská ropa patří už zase Rusku.

226154

12.02.2011 00:19

Mubarak padl. Co bude dál?

RE: Já teda nevím...

Karel z Čech 85.?.?.?

Jistě je dnes v Egyptě (i mimo Egypt) řada skupin, které mají různé názory na budoucnost Egypta. Podobně jako u nás v r. 1989 až čas ukáže, které skupiny se skutečně prosadí. Zatím jsou jakékoliv úvahy předčasné. Jisté je jen jedno - že Izraeli již zvoní hrana. Izrael přišel o velmi výraznou faktickou podporu své genocidní protipalestinské politiky.
Dále se dá předpokládat, že převraty v arabských despociích nekončí a kmenový systém v arabských státech dostává další hřebík do rakve. V několika nejbližších letech se arabské státy předvedou.

237915

14.10.2011 10:40

Íránský teroristický komplot: Podvod, podvod, podvod

RE: Vsechno jede podle planu!

Karel z Čech 85.?.?.?

Ano, všechno jede podle plánu, ale trochu jinak, než píšete.

Sionisté využívají USA tak, jak je určeno ve scénáři - v Protokolech sionských mudrců. Podle stejného scénáře pracují na ovládnutí celého světa. Kdo se brání, toho prostřednictvím své prodloužené ruky sionisté zlikvidují. Zlikvidují nakonec i tu svojí prodlouženou ruku, což Protokoly také předvídají.

To, že tu píšete to, co píšete, svědčí o skutečnosti, že vás má sionistická propaganda zmáknutého. Zblbnuté lidi vašeho typu sionisté potřebují. I to se dočtete v Protokolech. Dokonce se tam dozvíte, jak s vámi nakonec naloží. Dobře vám tak, protože za blbost se platí.

255147

14.10.2011 10:54

Stevia

RE: Semena?

Karel z Čech 85.?.?.?

Na pěstování nemusíte mít zahrádku, stačí doma květináč. Naopak v květináči vám poroste líp, než někde na záhoně na větru.

255148

14.10.2011 11:29

Stevia

RE: Stevia jiz i u Palladia!!!

Karel z Čech 85.?.?.?

Také jsem měl z počátku problém, jak se stévií sladit. Zelené listy do čaje nejsou nic moc. Možná potřebují dlouho vylouhovat, aby sladily. Z Tropického zahradnictví v Kruhu mi jednou se zásilkou přišel i vzorek sušené stévie - usušené rozdrobené listy. Na špičku nože do hrnku čaje a je sladký až moc.
Venku v záhoně mi rostliny kvetla a semen bylo velmi mnoho. Pro list je vhodnější stévii pěstovat venku na před větrem chráněném místě nebo v květináči na okně.
Stévie se mi pro slazení osvědčila víc než jiná, ještě sladší rostlina Lipie sladká - Lipia dulcis z Mexika - také u nás zásilkovým prodejem rozšiřovaná. Té nenaroste tolik zelené hmoty.

255149

14.10.2011 12:45

Íránský teroristický komplot: Podvod, podvod, podvod

RE: Vsechno jede podle planu!

Karel z Čech 85.?.?.?

Vhodné je seznámit se s audiozáznamy Dr. Petra Davida Betera http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/424-dr-pet... či http://www.peterdavidbeter.com/docs/all/cz/All-PB-..., které tyto plány podávají trochu z jiného pohledu. Je to sice psáno na způsob chanellingu našinců s anděly z jiných galaxií, ovšem to všechno jsou důležité věci, které by nám neměly zůstat utajeny.

Zvláště u šanellingu by se snadno mohlo stát, že případný nepřejícník odkánaluje Pánubohu nějakou pomluvu a mé vzkříšení se o pár tisíc let oddálí. To bych nerad. Už teď se těším, že po vzkříšení nás tu na Zemi budou biliony lidí až nebude ani místo, kam by člověk složil na noc hlavu. Ale třeba Pánbůh povrch Země nafoukne či jinak zvětší, abychom se vešli a jeho neušlapali.

255154

14.10.2011 12:51

Íránský teroristický komplot: Podvod, podvod, podvod

RE: Vsechno jede podle planu!

Karel z Čech 85.?.?.?

Slyšel jsem, že Věruška se objednala na plastiku. Prý si chce nechat si na ksicht transplantovat svojí prdel, aby vypadala hezčí.
Tydli-židli je skutečná vědma a bojovnice z doby Starého zákona.

255155

14.10.2011 13:34

Přípravy USA na globální konfiskaci „mladých peněz“ a národní bezpečnost Ruska

RE: Rusko bude mít velký problém

Karel z Čech 85.?.?.?

Naše propaganda nás neustále přesvědčuje, že Rusko bude mít problémy, Čína bude mít ohromné problémy, jen aby nemusely stále psát, že my (euroatlanti) máme v kapitalismu neřešitelné problémy už dnes. Plebs může potěšit, že starosti může mít možná někdy v budoucnu i někdo jiný. Čína má problém, že se na rozdíl od naší stagnující ekonomiky rozvíjí tempem cca 10% ročně - všechno nestíhá. Čína má problém, že v současném světě žití na dluh nikomu nedluží. Světová krize hodnotu jejích pohledávek sníží, kdežto my máme výhodu, že naše dluhy krize rozhodně nesníží, naopak ještě zvýší. Vše je jen otázkou pohledu hmotně či ideologicky zainteresovaného novináře.

255159

22.11.2011 12:25

Má Evropská unie nastaveno datum \"spotřebovat do\"?

Jak přežít ekonomický kolaps

Karel z Čech 85.?.?.?

Velmi poučné čtení o zkušenostech z krachu Argentiny. Evropu to čeká co nevidět a tak je dobré se připravit. Zajímavé je sledovat, jak Británie v zájmu USA se snaží dotlačit Evropskou unii k opatřením, které bankrot Evropy jednoznačně přivodí.
http://forum.workonwire.net/viewtopic.php?f=11&t=1...

257477

05.12.2011 14:04

Rusko by mohlo uštědřit NATO smrtící úder, říkají analytikové

RE: Šlápli do lejna

Karel z Čech 85.?.?.?

Nebo naopak bušistán bude muset s finanční podporou přitlačit, aby nemusel se staženým ocasem okamžitě z Afganístánu.ˇ
Bušistánu by bylo prd platné, kdyby v Pakistánu zorganizoval státní převrat v době, kdy už žádní živí žoldáci v Afganistánu nebudou.

258063

01.02.2012 17:16

Mediální mazlení s Mazelem

mimochodem

Karel z Čech 85.?.?.?

Námitka podjatosti byla podána 10.října 2011. Antisemitský problém z ní vznikl až v polovině ledna 2012. Sioliga buď zaspala nebo čekala na vhodnější dobu k publicitě.

262144

02.02.2012 16:15

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: UPOZORNĚNÍ

Karel z Čech 85.?.?.?

Když si název knihy dáte do vyhledavače, tak vám vyplivne řadu stránek, kde se kniha dá stáhnout, celkem cca 3 tisíce odkazů. Není proto důvod dávat odkazy zde.

262317

02.02.2012 16:29

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Zmrdi asi přešli do útoku

Karel z Čech 85.?.?.?

To je správný důvod. Nechce skončit pod mostem a proto dělá, co dostane nařízeno. Normální člověk - policajt se nemusí chtít přetrhnout, ale aspoň minimální činnost vykázat musí. Tedy pošle dotaz, žádost.

Je pak na druhé straně, jak na takovou žádost odpoví. Kdo se nevyzná, zalekne se a horlivě ze strachu vyhoví. Pan Stwora může na žádost odpovědět např., že e-zin provozuje z Kanady na serveru v USA a tamní předpisy mu žádnou povinnost spolupracovat při vyšetřování s trestnímu orgány v ČR neukládají.

262320

06.02.2012 12:48

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Smyčka je utažena ..

Karel z Čech 85.?.?.?

Samozřejmě lidsky lze uznat, že pan Stwora se bojí, že ho již zmákli. Soudní řízení není nikdy pro nikoho nic příjemného a spudem uložený trest, byť jen podmínka, již vůben ne.

Na druhou stranu, kdo se bojí, nesmí do lesa. Není důstojné člověka, aby při prvním příkazu hned hrbil hřbet a běžel rychle posloužit. Pokud pana Stworu policajti skutečně testovali se svými provokatéry, jak zde někdo psal a čemuž nevěřím (mohla by to být jen soukromá iniciativa), tak si vytestovali, že stačí jen trochu dupnout. V každém případě měl pan Stwora zveřejnit i přezdívky diskutérů,na něž policejní dotaz směřoval. Tím by se žádného zakázaného jednání nedopustil - policejní šetření by takovým způsobem nemohlo být nijak narušeno.

Každý jsme jiný, já na jeho místě bych nejprve celou věc zveřejnil a pak až po několika dnech bych se snažil nějakým způsobem se ze zodpovědění žádosti vymluvit. Možností je zde celá řada, nechci psát v diskuzi nějaké návody. A ve zveřejnění případu bych apeloval na čtenáře, ať si všimnou příspěvků autorů XX a YY, co v diskuzi napsali, aby se čtenáři psaní podobných příspěvků vyvarovali, protože podle některých pracovníků české justice by taková slova mohla být trestně postižitelná soudem. Prostě pan Stwora měl možnost naprosto legálně tento případ využít a rozvést takovým způsobem, že by se policajti báli příště s něčím podobným za ním přijít.
Prostě každý jsme jiný, o panu Stworovi dnes ideo-policajti vědí, že konfidenta jim bude dělat ochotně a snaživě.

262691

06.02.2012 20:14

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Smyčka je utažena ..

Karel z Čech 85.?.?.?

Nemám ani v úmyslu jakýmkoliv způsobem jednání pana Stwory odsuzovat, protože neznám všechny souvislosti. Naopak celkově si pana Stwory vážím a oceňuji jeho výdrž při udržování zvědavce v chodu. Za těch pomalu 20 let sklízel hlavně nadávky, šikanu a zlomyslnosti od současných nezvědavců a v posledních letech navíc šikanózní trestní stíhání a nespravedlivé odsouzení v naší republice, vytrvale podněcované členy ligy vyvolených. Jistě není třeba ty skutečnosti zde opakovat. Takové zkušenosti člověka jistě neposílí.

Nevím o které dva výtečníky se jedná, ani co psali ve svých příspěvcích. Nemohu proto posuzovat, zda příspěvky byly hnědé nebo jen nahnědlé. Možná si udání na policii dokonce zasloužili.
Přesto všechno, když pan Stwora ty ústrky strpěl již 20 let, tak v současnosti nemá důvod "na stará kolena" mít z těch "siomilců" a z jejich pohůnků strach. Siomilci myslím jak délesloužícího seržanta a jeho bandu pijavic, tak horlivé aktivisty sioligy u nás.

Z dálky a bez znalosti všech skutečností a okolností se radit nedá. Proto nemohu posoudit, zda se pan Stwora zachoval v dané sizuaci dobře nebo na základě rady spolupracovníků méně dobře. Mohu jen napsat, jak jsem napsal výše, jak bych se snažil zachovat já s mojí povahou a s mými letitými zkušenostmi z jednání s policií. Berme to jako možnou inspiraci pro příště.

262729

16.02.2012 10:41

Írán nainstaluje ve středu do jaderného reaktoru palivové tyče domácího původu

RE: nový Černobyl?

Karel z Čech 85.?.?.?

Jsem přesvědčen, že ty různé druhy ocele Československo vyrábělo bez řádného povolení EÚ a proto je jen správné, že současné vlády se staraly a starají, aby takové nepovolené výroby u nás byly omezeny a zastaveny. Za uplynulých 20 let jsme v tomto směru dosáhli celé řady úspěchů, třeba ve výrobě cukru, mléka, hovězího aj. a dokonce i vína v jihomoravských sklípcích, které by mohlo ohrožovat šíření prodeje EU podporovaného zboží.

V Íránu je to podobné. Vždyť Írán má možnost si ty tyče koupit v USA. Nějaká domácí výroba na koleně by měla být postihována všemi možnými prostředky, včetně humanitárního bombardování jadernými bombami. Pár milionů mrtvých by takové opatření jistě přijalo s plným pochopením.

Nelze přece připustit ohrožování demokratických zisků světových boháčů nějakými teroristickými outsidery, kteří nemají nárok být v klubu vyvolených. Pořádek je pořádek a jeho narušení se musí přísně trestat.

263423

18.02.2012 16:48

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Fonty písma...

Karel z Čech 85.?.?.?

To je důmyslný systém. Tak když si napíšu na počítači nějaký dopis, tak bych zřejmě podle autorského zákona si měl nejprve požádat o souhlas k vytištění toho, kdo vytvořil počítačové fonty, kdo vymyslel složení toneru, kdo navrhl tiskárnu i toho, kdo tiskárnu vyrobil, příp. další zúčastněné. Ti všichni mají svá práva k součástem výsledného produktu - mnou napsanému a vytištěnému dopisu. Pokud bych dopis odeslal bez uvedených předchozích souhlasů a zaplacených poplatků za použití práv, tak bych závažným způsobem porušil autorský zákon a zákon o patentech a vynálezech a měl bych si jít sednout do basy.

Takže z toho mi plyne, že legálně napsat dopis mohu tak nanejvýš husím brkem na březovou kůru, protože i papír byl vynález a nepochybuji, že konkrétní druhy papíru jsou chráněné patenty.

Pokud tedy budeme autorská práva chápat takovýmto způsobem, tak se musíme vrátit ještě před dobu kamenou ke psaní uzlíkovým písmem. Anebo si řekneme, že autorská práva jsou lichvářskou lobby prosazovanou brzdou vývoje lidstva a podle toho k této šikaně prakticky přistoupíme - tzn. totálně ji v praxi pomineme.
Když nás budou miliony, tak si lichváři budou moci stěžovat jen na lampárně, protože všechny nás nikdy nezavřou. Kdo by na ně dělal?

263614

Americký Rambo bomby pod obyčejná i pod obrněná auta připevňuje magnetem naprosto běžně a jak se potom z toho blýská a jinověrci létají v kusech. Je to technologie stará několik desetiletí. Jistě to od něj okoukali i soudruzi v Tel Avivu.

263615

18.02.2012 17:16

Komu a čemu slouží autorský zákon?

RE: Prostá rada

Karel z Čech 85.?.?.?

Také jsem se zprvu nechal oblbnout údajem o velikosti souboru 0 Mb. Ale už jsem ho stáhnul - bez problémů.

Je pravda, že knihy nabízí hodně internetových knižních prodejen v ČR i na Slovensku, ale většinou s poznámkou, že titul je vyprodán. U Solženicyna sionistická liga zklamala na celé čáře, když včas nezachytila vydání obou dílů knihy. Kdyby Solženicyn ještě žil, tak by ho jistě řada trestních oznámení pro antisionismus od ligových aktivistů neminula. Vždyť to, co se v těch knihách o židech píše, je mnohem horší než holokaust. No každý má možnost obě knihy si přečíst a sám si udělat obrázek.

263617

27.03.2012 09:26

Saudská Arábie a Čína se dávají dohromady, aby vybudovaly novou obří ropnou rafinerii

RE: Soběstačnost USA

Karel z Čech 85.?.?.?

Ovšem než USA ty zásoby ropy v břidlicích zpřístupní, tak každá válka dávno skončí. Ty zásoby jsou pro Ameriku poválečnou, kdy tam zůstane jen pár stovek lidí a bude tam jezdit jen pár pojízdných starých auťáků.
[chechtot]

265963

16.08.2012 09:39

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: a co my?

Karel z Čech 85.?.?.?

U nás za to můžou komunisti a husiti, kteří tu před několika desítkami a stovkami let vládli a hlavně Beneš, který po válce vydal dekret o potrestání kolaborantů a zrádců. Ten dekret je třeba okamžitě v zájmu pravdy a lásky zneplatnit, odsoudit, přívržence potrestat a vrahům a jejich pomocníkům utrpěné křivdy napravit, neboť jinak kapitál v naší zemi nad lidmi trvale nezvítězí.

273403

14.09.2012 11:52

V první řadě jde o prachy

RE: Editor se zrejme zblaznil

Karel z Čech 85.?.?.?

Svéhlavý stařík je také jen člověk a tedy má a musí mít nějaké mouchy. Nelze mu však upřít, že je inteligentní, chytrý a pracovitý a ví, jak to v životě kde chodí. Byla by čirá bláhovost chtít, aby mezi sviněmi vydržel dvacet let jako jediný spravedlivý. Jako velké plus u něj hodnotím, že nehrabal stejně usilovně jako ostatní pod sebe, zdaleka si tolik nenakradl, jako jiní. Tak kdo jsi bez chyby, hoď kamenem!
Vložený obrázek
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=26748210095...

274811

14.09.2012 12:02

V první řadě jde o prachy

RE: kupování hlasů?

Karel z Čech 85.?.?.?

Za 2 miliony? To byste byl z laciného kraje. Za 2 miliony šlo koupit poslance před 20 lety. Dnes už je cena řádově jinde.

274814

14.09.2012 14:40

V první řadě jde o prachy

RE: Klaus

Karel z Čech 85.?.?.?

Hradní stařík jako profesionální prognostik jistě věděl, kam náš stát nastolenou politikou zavede : Ilona Švihlíková : Proč je ČR kolonie
Samozřejmě že nebyl sám, kdo směr politiky určoval, ale silou své osobnosti tuto politiku prosazoval a hájil. Klaus nebyl jen pouhý administrátor, ale je stále již 20 let uznávaným ideovým vůdcem modrých strak ODS a navíc i zbožňovaným ideálem poloviny národa - zejména ženské části. V současné funkci prezidenta republiky je jistě důstojným reprezentantem s vlastním vyhraněným stabilním názorem. Že je v tom jistý politický kalkul? A v čem v politice není?
Tedy jsou tu plusy i mínusy a až budoucí historici zhodnotí, co v dlouhodobé perspektivě převažuje a zda a do jaké míry mohl ovlivnit, aby vývoj byl jiný. Momentálně se jeví, že negativa jeho působení v současnosti převažují.

274821

14.09.2012 15:51

V první řadě jde o prachy

RE: Editor se zrejme zblaznil

Karel z Čech 85.?.?.?

Jaký zdroj si představujete na prokázání, že někdo nekrade nebo že krade jen málo? Mě stačí, že kromě celosvětově známé aféry s perem, což je úsměvná prkotina, na Klause nejen nic nikde neprasklo, ale nebylo nikdy ani žádné podezření, že by mohl být úplatný. Navíc to ani při svých příjmech a majetku nepotřebuje, což však není samozřejmě pro chuť hrabat rozhodující.

Nepsal jsem, ať hází kamení jen ti, co nekradou, ale kteří jsou bez viny - tedy spoluviny na tom, co se u nás v současnosti děje. Spoluviníkem je podle mě každý, kdo při volbách dává či dával hlas tzv. demokratickým parlamentním stranám. Nenamlouvejme si, že za socdemáků by nám bylo podstatně líp. V současnosti policie prokazuje pravdivost starého sloganu : sociální demokrat kudy chodil, tudy krad.

Že nekradete hodnotím kladně. Já jsem dosud také nekradl, ale jsem důchodce a tak v současném Nečasově bez přikrádání do budoucna nemusím přežít. Proto si připomínám rčení, že nic lidského mi není cizí a naznačeným způsobem se chystám parlamentem uzákoněný pokles mé životní úrovně svévolně zmírnit. Přestože státního toho už v republice mnoho nemáme, tak se ještě nějaký způsob najde. Přinejmenším je možné omezit placení DHP bártrovým obchodem.

274824

02.10.2012 15:59

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Čemu se divit?

Karel z Čech 85.?.?.?

Člověče, kde se v tobě bere ta ukrutná nenávist vůči Stworovi? Vždyť před lety jsi byl nejen rozumný, ale i docela slušný (slušně píšící) člověk? To ti musel Vladimír pořádně stoupnout na malíček.

Ve skutečnosti svět není černobílý, ani Klaus není a nemůže být černobílý a ani pan Stwora nemůže ani určitě nechce psát tak, aby se zavděčil všem. V něčem s ním souhlasím, v jiném nikoliv, ale nebudu mu proto osočovat a útočit na něj.

Klaus - snad jsem to tady již někde napsal - není a ani nemůže být jediný spravedlivý ve smečce vlků. Kdo chce s vlky žít, .... Zvláště v politice. Aby se člověk mezi hajzly dlouhodobě udržel, tak musí být extrahajzl. Beze sporu je Klaus populista a to jistě úspěšnější, než velká většina ostatních politiků. S mnoha jeho názory ekonomickými či ekologickými nesouhlasím. S dalšími jeho názory se ztotožním bez problémů. Kvůli tomu však nebudu jeho nepřítelem.

Mnohými svými rozhodnutími jako ministr financí a předseda vlády v 90. letech - i když v koalici byl v rozhodování omezen partnery, tak byl osobností vůdčí - naši republiku a nás občany značně citelně poškodil, ba přímo okradl. Na druhou stranu nikdo učený (a účenější) v té době k nám s nebe nespadl, aby naši ekonomiku řídil líp a jen kdo nic nedělá, nic nezkazí. Protože Klaus není úplný blbec, musím připustit, že musel alespoň orientačně vědět, kam jeho opatření republiku zavedou, že po prodeji státního majetku daně do státní kasy z něj proudit nebudou. Tedy mnoho špatného či ještě horšího lze Klausovi právem přičíst.

Na druhé straně nutno mu přiznat, že založil a úspěšně vedl tehdy největší a nejsilnější politickou stranu, která v té době ještě nebyla stranou mafiánů. Svojí šikovností udržel v nejhorší době v zemi sociální smír. Samozřejmě něco za něco. Tím stál v cestě zlatokopům, kterým první "zhasnutí k nakradení" nestačilo a ti na něj proto podnikli první Sarajevský atentát.

Ve funkci prezidenta se podle mě osvědčil tak, že ještě mnoho let na něj budeme vzpomínat jako na prezidenta nejlepšího, jakého jsme zažili. S ožralým sudetoněmeckým a americkým vlezdoprdelkou prezidenta republiky srovnávat nelze. Samozřejmě i v této funkci mu je možné něco vytýkat, ale jsou to věci poměrně podružné, zejména z dlouhodobého hlediska.
A skutečnost, že nemusel krást ani brát úplatky, že peníze se k němu dostávaly jinými cestami - za přednášky a vydané knihy a pod, tak to snad je v jeho prospěch a ne naopak. Je to inteligentní způsob.

Po bitvě je každý generál a jistě by i on některá dříve prosazovaná ekonomická i jiná opatření s dnešní zkušeností hodnotil jinak, i když mu třeba jeho ješitnost nedovolí připustit to veřejně. V současnosti jde stařík do důchodu a modřiny po plastových kuličkách mu zdůraznili, že ne všechno, co udělal, udělal dobře.

276144

02.10.2012 16:49

Přímý útok na prezidenta

RE: Co mne ještě muže překvapit?

Karel z Čech 85.?.?.?

To je ten správný americký způsob - nejprve rozstřílet a pak se podívat o co vůbec šlo.
Už i naše policie je naučená při jakémkoliv zásahu dělat ze sebe smečku dobytka. Ne stádo, to by bylo moc klidné, ale také ne smečku vlků, protože ti jsou proti zasahujícím policistům podstatně inteligentnější. Konec konců vidíme to jak v amerických filmech, prezentovaných nám dnes již všemi televizemi a kinem a ve zprávách našich televizí o policejních zásazích s televizním doprovodem. Chci vidět ruce!!!, nohy!!!, hlavu!!!, přirození!!!
Za komunistů šli dva , řekli "pojďte s námi!" a bylo vymalováno, okolí si ani nevšimlo. Dnes přijede několik aut zafáčovaných pitomců, ti roztřískají první dům u kterého zastaví, aby se dozvěděli, že hledaná osoba má bydlet na druhém konci ulice. Samozřejmě kravál připoutá pozornost celé čtvrti a hledaný pachatel si s klidem a v pohodě odkráčí do bezpečí. Prostě americký způsob policejní práce je takový, aby ho se zájmem brala televize bez ohledu na výsledek. Čím větší dobytek, tím je populárnější.

276155

02.10.2012 17:39

Ještě jednou můj názor na Klause

RE: Čemu se divit?

Karel z Čech 85.?.?.?

>>nutno mu přiznat, že založil a úspěšně vedl tehdy
>největší a nejsilnější politickou stranu, která v té
>době ještě nebyla stranou mafiánů.
>
>Když je člověk starší, začíná si idealizovat svoji
>minulost. Vytěsnil to špatné a zůstalo to dobré. Co na tom,
>že je to krávovina jak vyšitá?

V té straně jsem nebyl, být nechtěl a ani nic jiného jsem s ní společného neměl. Tedy o idealizování mé minulosti jít nemůže.
Trochu jsem se však v té době o politiku zajímal, sem tam někoho osobně znal - Klause ne - a tak vím, jak o něm lidé z jeho okolí mluvili, jak jeho postoje a činy hodnotili a to i záležitosti, které se nedostaly na veřejnost. Jeho arogance byla protivná všem, včetně jeho blízkých spolupracovníků.
Osobně u něj oceňuji a to až do současnosti - na tom se možná neshodneme - způsob, jakým rozdělil republiku. Samozřejmě, že mě to je líto, nejen proto, že mám manželku Slovenku, ale bylo to to nejrozumnější, co se v té době mohlo udělat, když i dvojdomek Pithart zklamal.

V době, kdy existoval pouze státní majetek, byla určitá privatizace nutná. Bohužel ke kormidlu se dostali Dlouhý, Ježek a další z ODA a zprivatizovali za provizi do především svých kapes skoro všechno. A černoprdelníci zase rozkulačovali JZD tak, aby šly peníze jim a na oprávněné osoby moc majetku nezbylo. Za každé hovno chtěli úplatky - v penězích nebo postoupením pohledávky, včetně náměstků ministra zemědělství a předsedů těch různých fondů. O tom bychom si mohli velmi dlouho vyprávět. To nemám z druhé ruky, ale z osobní zkušenosti.

Klaus, aby mezi nimi proplouval a nějak to ukočíroval, to s těmi koaličními hajzly neměl lehké. Že Klaus není správný pravičák, když odmítl uvolnit nájemné v bytech stejně, jako bylo volné nájemné z nebytových prostor, aby se z bytů platilo desetinásobně víc, to mohou říkat pouze debilní nenažranci. To by už v polovině devadesátých let tekla krev. No možná téci měla, aby ta nenasytná svoloč byla bičem z republiky vyhnána. Ale nejsme ve středu Evropy sami a NATO nás mohlo bombardovat ještě před Srbskem.

>
>A také si tak nějak myslím, že kdyby tu editor napsal pravý
>opak, Karel bude ze zvyku souhlasit. Prostě, zvyk je železná
>košile.
Je pravda, že na rozdíl od let dávno minulých, se sem podívám jen jednou za uherský rok. Ale i tak jsem na editora reagoval nesouhlasným příspěvkem. Ale vážím si ho za práci, kterou dělá a tak se nesnížím k tomu, abych mu nadával.

>
>To proto, že mé těžce vydělané peníze, které
>jsem mu poslal, utratil místo živení soudní mafie v Česku,
>nebo k jeho cestování po světě, za jednu kočku. [chechtot]
Tak to mi skutečně uniklo a tak se záporné reakci nedivím. Od doby, kdy manželka živí na chalupě všechny hladové kočky z celé vesnice, tak k nim také nemám plně kladný poměr. Když se to sleze, tak se mezi nimi těžko projde.

276167

02.10.2012 18:53

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: system

Karel z Čech 85.?.?.?

S penězi to šlo vcelku dobře až do ropné krize v 70. letech, kdy USA zrušily směnitelnost dolaru za zlato a začaly se používat finanční deriváty. Bez těch derivátů by současná finanční krize nemohla nastat. Na druhou stranu bez derivátů by nebylo možné tak intenzivní okrádání pracujících lidí.

276181

15.10.2012 12:17

Volby

RE: KSČM je dnes zcela legitimní strana

85.?.?.?

Člověče, vy jste zaspal dobu. Korytáři z KSČ již dávno obsadili vedoucí a vlivné fleky v ODS, TOP09, KDU.ČSL a v ČSSD. Kde jste spal, když se převlékaly u nás kabáty? Se svým strašením komunisty můžete zalézt nazpět do hrobu, doba již značně pokročila.

277187

15.10.2012 12:37

Volby

RE: KSČM je dnes zcela legitimní strana

Karel z Čech 85.?.?.?

Tak jsem to pohnojil, napsal a odeslal jsem příspěvek a nebyl jsem přihlášen. Snad příspěvek projde.
Na doplnění :
Tak nám to statistický úřad spočítal :
voličů .............. 7,491.806
přišlo volit ....... 2,763.464
nevolilo .......... 4,728.342

hlasů pro vládní koalici (ODS, TOP09 a VV) .... 506.007
hlasů pro KSČM ........................................... 538.953
hlasů pro ČSSD ........................................... 621.961
hlasů pro neparlamentní strany a hnutí ........... 970.194
neplatných hlasů (hlasů nešikovných a hlupáků) ..... 126.349

Tedy ze 7,5 mil. voličů vládní koalici podporuje pouze půl milionů příbuzných, zlodějů a tunelářů.
Jeden a půl milionu voličů platně hlasovalo proti tunelářským stranám (tj. včetně proti ČSSD). To není zase tak špatný výsledek voleb. Nelituji, že můj hlas daný malé straně ve volbách propadl. Je nás milion nekomunistických protestních voličů.

V 2. kole voleb do senátu je volba zřejmá, můj hlas dostane kandidát netunelářské politické strany, tedy samozřejmě komunista.

277189

15.10.2012 13:01

Volby

RE: A ještě malou připomínku,KSČM ve volbách volilo mnoho mladých lidí!!!

Karel z Čech 85.?.?.?

Odvážná úvaha - možná na hranici trestného činu. Ale dotyční nejsou konkrétněji označení a tak je na každém, aby si to posoudil po svém. Že to některá skupina vztáhne jako pravdivé na sebe, to je věcí té konkrétní skupiny, že se do 5. kolony přihlásí. Proto nechme se překvapit, zda se tradiční udavači ozvou.

Analogicky mě v posledních letech již několikrát napadlo, že Gottwald si rozhodně odsouzení dějinami (a i jinak) zaslouží. Zdá se, že byl až příliš liberální, důvěřivý a v trestání kolaborantů a zrádců nedůsledný. Rovněž po ekonomické stránce to evidentně v té době komunisté přehnali, když znárodňovali i holiče a ševce.

277193

23.10.2012 01:17

Pro koho zemřeli ubozí františkáni

RE: Duka by měl sedět v kouzě a šoupat nohama

Karel z Čech 85.?.?.?

Zcela souhlasím. Jen se divím, že onen diskutér se vůbec sníží k tomu, psát zde česky. Je sice pravda, že kdyby psal podle své přirozenosti - jidiš a švabachem - tak mu v naprosté většině nebudeme rozumět. Úroveň diskuze by to však rozhodně nesnížilo.

277640

24.10.2012 20:34

Nord Stream nabývá celoevropského věhlasu

RE: Jde o čistý obchod,o ruské propagandě lze úspěšně pochybovat

Karel z Čech 85.?.?.?

Rockefellerové mají jistě špatné spaní z toho, že nemohou v Polsku otáčením kohoutků regulovat dodávky plynu do Německa. Poláci, kdyby na ty kohoutky dosáhli, tak mohli být fakticky na úrovni světové velmoci. Takhle jsou jen pouhým bušistánským (USraelským) tlampačem. A navíc je jistě ke zlosti, že z přepravovaného plynu Polsko ani Pobaltské státy nemají vůbec žádnou provizi. Nedivím se, že se jim to nelíbí. Německo je bohaté a tak se mělo nechat podojit. [velký smích]

277771

04.11.2012 15:39

Mezioceánský kanál v Nikaragui, čili „Ortegův syndrom“

RE: USA verzus svět

Karel z Čech 85.?.?.?

Na ty volby jsem skutečně zvědav. Lidé v NY si budou plést fronty na volby s frontami na balenou vodu či hamburger upečený na ulici.

278315

06.11.2012 08:09

Mezioceánský kanál v Nikaragui, čili „Ortegův syndrom“

RE: Děkuji

Karel z Čech 85.?.?.?

Osobně jsem pro přechylování ženských příjmení. Chápu sice, že když již homosexuálové dosáhli úředního uznávání registrovaného partnerství, tak mají zájem, aby bylo veřejně snadno rozpoznatelné, kdo dělá muže a kdo ženu a v manželství při úřední rovnoprávnosti kdo je v rodině mužem a kdo zastává pozici ženy, ale podle mého názoru je to vnitřní záležitost daného rodinného svazku. Když slyším v televizních novinách ohlašování příspěvku redaktorky paní Smetany, tak mi hned v podvědomí naskakuje, že se jedná o buzerantku exhibicionistku.
S tím si může bez problémů do teploušského průvodu, ale proč s tím leze do televize?

278491

02.12.2012 14:08

Je Zvědavec v ČR a na Slovensku blokován?

Konečně

Karel z Čech 85.?.?.?

Tak konečně jsem se na Zvědavce dostal a to bez jakéhokoliv problému.
Tedy v posledních dnech jsem se vždy po dlouhém čekání dostal tak maximálně na kopii zvědavcové stránky v google. Jsem připojen přes telefonní linku O2.

Stáhl jsem si program "Proxy+ 3.0 #232 cz" z www.stahuj.centrum.cz a nainstaloval a Zvědavec mi normálně běží. Tedy běží kromě Fóra, kde po kliknutí dostávám hlášku : Jejda! Prohlížeči Google Chrome se nepodařilo nalézt server forum.www.zvedavec.org.

279859

02.12.2012 14:17

Je Zvědavec v ČR a na Slovensku blokován?

RE: Konečně

Karel z Čech 85.?.?.?

ERROR

Požadovaná adresa URL se nepodařilo získat

Následující došlo k chybě při pokusu o načtení URL: http://www.forum.zvedavec.org

Nepodařilo se zjistit IP adresu z hostitelského názvu www.forum.zvedavec.org

DNS server vrátil:

Jméno Chyba: Název domény neexistuje.
To znamená, že mezipaměť nebyl schopen vyřešit název hostitele uveden v URL. Zkontrolujte, zda je adresa správná.

Vaše mezipaměti správce support@anonymouse.org .

279860

06.01.2013 08:13

Nicolas Sarkozy nařídil zavraždění Hugo Chaveze

Ta humanistická demokratická metoda

Karel z Čech 85.?.?.?

jak si nakrást v jiném státě je civilizační výdobytek nejsqělejší západní kult-úry (s kulturou to nemá nic společného). USrael ji praktikuje ve světě běžně. Kde neuspěje s individuálními vraždami, tam pošle námořní pěchotu, příp. s žoldáky koalice ochotných všehoschopných.

281699

26.01.2013 11:59

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Kááárl nebo Milošek?

Karel z Čech 85.?.?.?

Ano, také souhlasím. Ten anonymní pisatel to vystihl naprosto dokonale. ČSSD není žádnou alternativou současné prokorupční vládnoucí koalice, Kárl nebo Miloš je prašť jako uhoď. Lze možná doufat, že Kárl otevře oči více lidem tím, jak nám všem bude srát na hlavu. I když český člověk musí dostat hodně po palici, aby začal uvažovat v zájmu většího celku než jen vlastní kupky hnoje.

283536

05.02.2013 12:20

Sadistické metody výchovy dětí jsou v USA naprosto normální

RE: Metody naprosto na hlavu postavené!

Karel z Čech 85.?.?.?

Také hezké případy z reálu. Je pro mě překvapující, že kromě Británie jsou taková zvěrstva běžná i ve Finsku a Norsku.

http://www.youtube.com/watch?v=mdsw6RKyRgo

284304

12.02.2013 15:28

Co s cikány?

RE: Konečné řešení otázky cikánské v Českých zemích

Karel z Čech 85.?.?.?

Musím napsat, že jsem se dost nasmál naivitě, se kterou autor uvedené pojednání politické strany sepsal. Jistě všechna čest úsilí, které tomu věnoval, ale zásadní otázky tam řešeny nejsou. Rómové - cikáni by se třeba i dobrovolně po státní vysvětlovací kampani stěhovali do Indie či na vymezené rómské území, ale pouze za předpokladu, že by jim tam naše republika posílala - ne normální, ale podstatně zvýšené - sociální dávky.

To již v minulosti zkoušel Stalin zřídit samostatnou Židovskou republiku na území SSSR (s hlavním městem Birobidžan). Zkrachovalo to na skutečnosti, že tam nebyla převaha jiného obyvatelstva, na kterém by přesídlenci mohli s vynaložením minimálního úsilí parazitovat. To nemyslím nijak hanlivě, jen jako zdejší naivní názory nedávné kapitalistické minulosti, že všichni budeme jen obchodovat a tím vydělávat, až do zbohatnutí. Reálně je přece jen nutné, aby nejprve někdo něco vyrobil, aby obchodník pak na tom mohl vydělat. Je velmi hezké, že dnes nemusíme nic vyrábět, protože všechno se k nám dá dovést z ciziny, ovšem má to drobnou vadu na kráse, že za dovezené zboží je třeba zaplatit.

Je tedy třeba vyřešit, kdo sestěhované Rómy bude živit, zvláště když mezi nimi nebude nikdo, koho by mohli trvale okrádat. Sami mezi sebou nemají krádeže povolené. Navíc je třeba počítat s tím, že jejich nároky na hmotné zabezpečení svého života pobytem v Evropě značně stouply proti stavu, v jakém v dávné minulosti mohli přežívat v teplé Indii.

To už méně nákladné se jeví řešení podle tohoto rasistického vtipu: Vložený obrázek Berte to prosím jako vtip, nikoliv jako námět na praktické řešení rómského problému. Kdo by to v současné světové hospodářské krizi financoval? [chechtot] Do r. 2036 krize samozřejmě vyřešena nebude, neboť jde o poněkud dlouhodobější záležitost. Všichni přece víme, že dobře už bylo a co si pro své rodiny neukradneme sami, to nám ukradne chemický odborník Míra Kalousek.

284726

12.02.2013 16:11

Co s cikány?

Oprava nesprávného tvrzení

Karel z Čech 85.?.?.?

Dovolím si poopravit jedno tvrzení v autorově článku, a to že " V Rusku, odkud přicházelo mnoho tehdejších osadníků, totiž nesměli Židé vlastnit půdu."
Zřejmě autor nečetl Solženicynovy knihy "200 let pospolu" a tak věří lži, kterou nás Židé oblbují desítky let. Pravda je taková, že ruští carové vydávali miliony rublů na usazení Židů na zemědělské půdě. Nevolníci pro ně stavěly domy a stát náborovaným Židům dával zdarma pozemky, dobytek i zemědělské náčiní. V naprosté většině případů Židé darovanou usedlost dali do pronájmu nebo vše zdarma získané obratem prodali a věnovali se prodeji alkoholu - vodky, vetešnictví a lichvářskému půjčování peněz.

Samozřejmě že to neudělali úplně všichni Židé, z desetitisíců Židů, kteří dostali carské příspěvky do začátku zemědělského hospodaření, tři nebo čtyři Židé se v darované usedlosti skutečně usadili a zůstali tam hospodařit.

Ruští carové takovéto financování Židů dělali na základě doporučení carských poradních orgánů v zájmu toho, aby omezili ožebračování mužiků podnikavými Židy. Bohužel veškerá carská snaha a veškeré vynaložené peníze věnované na usazení Židů nepřinesly Rusku a Rusům naprosto žádný užitek. Naopak se považovali za diskriminované, přestože jejich svobody se se svobodami mužiků nedali srovnat. Vytýkali carovi, že potlačuje jejich práva, když je omezuje v obchodování s vodkou a v lichvě.

Ve skutečnosti tedy není pravda, že Židé do ve stoletích před VŘSR nemohli vlastnit půdu, naopak půda jim byla carem poskytována zdarma, ale oni hospodaření na půdě považovali za jim nedůstojný způsob života a tak se půdy zbavovali.

Po VŘSR pak půda byla státní, Židé stejně tak jako ostatní národnosti mohli na půdě hospodařit, ale taková činnost jim nevoněla a proto raději vstupovali do služeb státu jako úřednici a pod. Kdokoliv si to může načíst sám.

284728

03.03.2013 14:15

Případ „bestie“ z Frenštátu pod Radhoštěm

RE: když jdu do jakéhokoliv sdružení či družstva,

Karel z Čech 85.?.?.?

Člověče, člověče, kde vy to žijete. Když si budete chtít koupit nějakou tu chaloupku, tak na ní nejdřív musíte mít. Pokud si na svojí obživu vyděláváte roznášením letáků, tak budete muset i na tu nejlacinější chaloupku šetřit několik století, protože půjčku vám samozřejmě nikdo nedá. Bez ručení jiným majetkem půjčku nedostanete ani když budete mít výdělky vysoce nadprůměrné.
Neplatičem elektřiny se snadno stanete nejen považujete-li placení elektřiny za nespravedlivé, ale mnohem snadněji, když vám exekutor dá exekuci na příjem - třeba jen pro pohledávku výše zmíněných 140.000 Kč. Při exekuci nebudete mít peníze ani na přestěhování při výměně bytů, o penězích na nájem ani nemluvě.

Tedy vaše uvažování, zdá se, jde poněkud jiným směrem, než tento případ umožňuje.

Hrozba vystěhování na ulici, ač třeba vám to tak nepřipadá, je pro normálního člověka koncem života v civilizaci. Nevím kolika ubytovnami pro bezdomovce disponuje město Rožnov, jistě mohu důvodně předpokládat, že ani jedinou. V únoru je jistě zážitek přežít na ulici ve zdraví den, natož noc.

Nelze se divit, že dotyčný člověk byl tlakem svého okolí - ostatních nájemníků, exekutora, úředníků MÚ aj. dohnán až na úplný konec, k sebevraždě. Patrně neodcházel z tohoto světa rád a tak vzal sebou i pár dalších lidí, předem nevytypovaných. A svým trýznitelům způsobil jistou škodu, která jistě organizovaným žebráním o dobročinný příspěvek bude nájemníkům domu uhrazena.

Dotyčnému je dnes jistě srdečně jedno, jak se kdo na jeho skutek dívá, jak ho posuzuje. Z jeho pohledu jeho život skončil a jakkoliv silné bouchnutí dveřmi při odchodu mu už život zpět nevrátí.

Dnes je na přeživších, zda si v tohoto případu vezmou pro sebe poučení a budou se ke svým bližním chovat lidsky, či nikoliv a dočkají se opakovaných, třeba ještě větších hrůz.

Každý strůjcem svého štěstí, jak říkali naši moudří předkové. Nebo také "kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá" - jak se stalo v tomto případě.
A že to odnesli nevinní - takových nevinných jsou denně ve světě tisíce - nejen ve válkách, při dopravních nehodách a pod, ale řadu nevinných odsoudí soud (jen v některých případech se po letech přijde na to, že soud se zmýlil a poslal do vězení nepravého), lékaři přesně podle metodiky moderní lékařské vědy připraví o život nebo jim poškodí zdraví nějakou svojí lidskou chybičkou. Chybička se může vloudit komukoliv ..., jen ti poškození to pak špatně snášejí a třeba se i pochopitelně nezákonně začnou stavět na zadní.

285683

20.03.2013 12:00

Ještě jednou "Frenštát"

Když už to jednou bylo průkazně vyšetřeno,

Karel z Čech 85.?.?.?

tak by bylo velkou chybou plést lidem hlavy a všeobecně medii přijatý závěr zpochybňovat. Tomu podezřelému žháři by to stejně již nijak nepomohlo, život to jemu ani ostatním poškozeným nevrátí.

Konečně všichni víme, jak takové informace o tom, jak byl po 30 letech propuštěn z vězení na svobodu člověk, který byl nevinný a důkazy o tom byly již v původním trestním spise, jen se tím nikdo nechtěl zabývat, narušují důvěru veřejnosti v justiční orgány a v jejich zájem na spravedlivém procesu. Když už byl někdo jednou pravomocně odsouzen, třeba jako takový Kájínek, tak v zájmu veřejnosti a její důvěry ve spravedlnost, by si měl uložený trest odsedět i kdyby se skutečný pachatel sám dobrovolně justičním orgánům přihlásil a přiznal. Skutečného pachatele je přece možné odsoudit za cokoliv jiného, lze mu přišít nějaký jiný trestný čin, aby do budoucna věděl, že nemá rozhodování justice zpochybňovat.
I pro toho nespravedlivě odsouzeného je přece mnohem lepší, aby se s odsouzením smířil a zdůvodnil si to nedostatkem jiných důkazů, než aby pak do konce svého života žil v přesvědčení, že nespravedlivě odsouzen byl jen pro hloupost či lenost nějakého policejního nebo justičního úředníka.

286744

28.03.2013 15:55

Ještě jednou "Frenštát"

RE: Když už to jednou bylo průkazně vyšetřeno,

Karel z Čech 85.?.?.?

Jsem ze staré školy, nevím co je WTF.

Nějaká morálka, to je přežitek dávno překonaného režimu, který hovořil o spravedlnosti a sociální spravedlnosti zvlášť. Dnes je morálkou právo silnějšího: Sežer nebo budeš sežrán. Pokud něco chci a potřebuji, tak je nanejvýš spravedlivé, abych si to podle své úvahy vzal, pokud mám k tomu sílu či dostatečně silnou armádu. Ti slabší, kteří mi nechtějí dát co jim chci vzít, jsou teroristé (zpravidla islámští) a samozřejmě v právu nejsou. Rozhodně ne v právu podle našeho pojetí práva. Přece kdyby nám např. dali ropu dobrovolně, tak je nemusíme zabíjet, alespoň ne ve větším rozsahu.

Těch okradených, oloupených, zničených lidí jsou denně mraky, tak kdo by si jich všímal? Je to jejich osud, nešikovnost a malá síla, že se nechávají zadupat do země. Můžou si tedy za to sami a proto je to spravedlivé.

Konec konců co jsou nějací nespravedlivě mrtví proti nekonečnosti vesmíru? No a nějací bezdůvodně zavření a nespravedlivě odsouzení? Prostě jen neměli potřebné štěstí anebo měli smůlu, že nebyl momentálně nikdo jiný, jehož odsouzení by bylo pro úřad výhodnější, příp. odpovědný úředník si nechtěl dělat zbytečné starosti a přidělávat práci. Až budeme mít americký systém vězeňství, bude to ostřejší, protože bude třeba plnit plán odsouzených pro potřeby soukromého sektoru, který odsouzence bude využívat k práci. Vedle soukromých věznic se již připravuje soukromé soudnictví, na které stát deleguje naplňování plánovaných počtů trestanců. Namísto vinen - nevinen bude rozhodující hledisko trestanecké práce schopen - neschopen.

287279

29.03.2013 10:39

Amerika: Nová Saúdská Arábie? (1.část)

Bušistán šel do války v Afganistánu a v Iráku

Karel z Čech 85.?.?.?

kvůli kaspické a irácké ropě. V té době před 10 lety se o možnosti těžby břidlicového plynu předběžně uvažovalo s výhledem až cena ropy dosáhne stovky dolarů za barel, což byla v té době cena výhledově v nejbližších desetiletích nedosažitelná.

Pak nám spekulanti ukázali, že cenu snadno dokáží zvýšit na 170 dolarů a za pár měsíců pak cena prudce spadla ke 40 dolarům. Teď již několik let je cena ropy na stovce a břidlicový plyn má konjuktůru. Perspektivy ohromné, USA nejenže budou soběstačné, ale i sami budou svět plynem zásobovat.
Tedy, dalo by se říci, že bušistán již nemá důvod kvůli ropě a plynu vést války.

Proč tedy bušistán organizoval státní převraty v celé severní Africe? Proč válčil v Lybii? Proč vede tak urputně válku v Sýrii? Proč NATO válčí v Mali? A to v době, kdy americká vláda penězi přímo neoplývá? Přesto stamiliony dolarů na vedení války si dál půjčuje.

Uvěřím tomu, že USA budou v blízké budoucnosti energeticky soběstačné, až bušistánská vláda přestane vést ve světě kořistnické války. O to, čeho je nadbytek, není důvod bojovat.

287303

29.03.2013 11:06

Světový bankovní systém na pokraji smrti

RE: není určitě

Karel z Čech 85.?.?.?

Že stát právo na konfiskaci vkladů má, nám ukázali již komunisti v r. 1953, kdy v měnové reformě měnili vklady do jisté výše v poměru 1:5 a co bylo nad, tak 1:50. To samé se teď připravovalo a stále připravuje na Kypru. Jenže tam neznárodňuje vklady stát, ale znárodňují je soukromé banky.
Kyperský parlament měl této soukromé krádeži dát zdání legality. Když odmítl zákon odhlasovat, tak to bankéři provedou bez zákona. Z pověření či příkazu bank nadnárodních - vlastněnými jakýmisi pejzatými v Londýně a v NY.

Ovšem kyperské vládě by banky měly spočítat, že parlament odmítl spolupracovat. V IDěs už k tomu našli i správný důvod, když zjistili, že kyperský parlament a vláda jsou vlastně komunisti, kteří tam od r. 2008 zaváděli komunismus a ten kyperské banky vyžral.
Proto na komunisty POZOR !!!

Poučení pro nás: Komunista Zeman se svým spolkem může chtít vyžrat i naše banky a pak dopadneme stejně. IDěs má důkazy.

287305

15.10.2013 14:44

Proč jsou zubní implantáty tak drahé?

RE: Obchod se stářím

Karel z Čech 85.?.?.?

Někteří lidé ani po 23 letech stále ještě nepochopili, že zdravotní pojišťovny dnes neslouží primárně pojištěných lidem, ale farmaceutickým firmám, kterým umožňují vytáhnout z lidí podstatně víc peněz, než kolik by lidé byli ochotni a schopni zaplatit, kdyby si své léčení museli platit sami. V kapitalismu se peníze musí točit a tak zákonem se lidem nařídí, kolik musí platit pojišťovnám a farmaceutické firmy si pak ten celkový příjem mezi sebe přerozdělí tak, aby stále bylo ve fondu málo peněz. Pojištěný člověk pak když nějaký lék nebo ošetření potřebuje, si stejně musí připlatit ze svého, aby obrat farmaceutů byl ještě větší. Nemocní a důchodci jsou pravým požehnáním pro tento systém, neboť oficiálně umožňují peníze z pojišťoven čerpat. Zdravý člověk je jen nezbytná část systému, umožňující rozšíření zdrojů pro následnou distribuci financí farmaceutům. Bez nemocného či údajně nemocného, na kterého lze napsat čerpání prostředků, by systém nemohl fungovat.

Divím se, že amerikánský pravičáci výhodnost zákonného zdravotního pojištění pro rozvoj farmaceutického průmyslu nechápou. Nebo možná chápou velmi dobře a proto se zdráhají solidárně do systému platit a tak vlastenecky zisky svých farmaceutů dotovat.

A vysoké ceny za některé výkony a služby? To je do značné části výsledkem existence profesních komor, které velmi pečlivě dbají na to, aby některý nesolidární člen neposkytoval své služby levněji a tím kazil ostatním zisky. Poskytnutí nižší ceny je důkazem nekalé konkurence a tedy důvodem k vyloučení z komory. A kdo není v komoře, ten služby poskytovat nesmí pod hrozbou trestní sankce podle trestního zákona. Volně kapitalisticky konkurovat tedy lze zvýšením ceny, nikoliv snížením ceny.

297907

16.01.2014 15:58

Čas probuzení 2014?

RE: Co bude dál?

Karel z Čech 85.?.?.?

Také si pěstuji ovoce a zeleninu, bylinky aj. ..., přestože je to "myšlení otroka". Nebudu přece čekat, až dostanou rozum všichni nebo aspoň většina. To bych se také nemusel dočkat a jak to vidím podle výsledků ve volbách, jistě bych se nedočkal. A že bych si vypěstoval něco horšího, než lidem nabízí nadnárodní obchodní řetězce, to tedy rozhodně ne. Rovněž se snažím sám starat o své zdraví, nepřenechávám tu starost lékařům a ani nepodporuji farmaceutické a podobné firmy konzumací všemožných léčiv a fakticky bezcenných potravinových doplňků. A abych nezapomněl - neplatím daně, abych nepodporoval parazitický stát. Bohužel placení DPH ovlivnit nedokážu.
Namísto planého kecání, naříkání a nadávání, dělám to, co je v mých silách.

302677

16.01.2014 16:08

Čas probuzení 2014?

RE: V ceskym krateru

Karel z Čech 85.?.?.?

To je dost smutné. Radostnější a potěšitelnější by bylo, kdyby tu mašli hodil na krk exekutorovi. A policajti by nemuseli vůbec spěchat.

Před časem jsem četl, že nejpřátelštější jsou lidé k exekutorům v severní Nigérii. Přivítají je koupelí v asfaltu, pak je obalí v peří a zapálí. Zvláště večer pak exekutor krásně svítí. Bohužel exekutoři se z nějakého neznámého důvodu severní Nigérii vyhýbají.

302679

nic nového nepřináší. Jen konstatuje již známé informace a to navíc s chybou. 60% Rusu nežije v celé Ukrajině, ale jen na Krymu. V ostatních oblastech Ukrajiny je to někde víc a jinde míň.

Lze předpokládat, že 17. března budeme vědět, že v referentu na Ukrajině se velká většina účastníků referenda vyslovila pro přičlenění Krymu k Rusku a účast obyvatel Krymu na referendu byla velká. Zejména když již nyní z tisku víme, že Tataři se referenda účastnit nechtějí. Tedy logicky hlasů proti připojení bude jen minimum.

Předpokládat se dá rovněž, že referendum proběhne v naprostém klidu, výtržníků, kteří budou chtít průběh narušit, bude jen pár. Samozřejmě by mohli by přítomni pozorovatelé z EU, aby mohli o průběhu informovat, ale protože se žádné podvody či nezákonnosti při referendu nedají reálně očekávat, tak EU bude mít o vyslání pozorovatelů jen minimální zájem. Takovou pravdu politici slyšet nepotřebují ani nechtějí.

Socanský Zvorálek dál bude zpívat, že na Putina je potřeba jít tvrdě. Nejlepší podle Zaorálka jistě bude zakázat Rusku, aby dodávalo do ČR ropu a plyn. Naše zásoby dva měsíce vydrží a mezi tím snad pitomce Zvorálka z ministerstva vyhodí, takže co bude dál, mu bude již jedno.

306124

07.05.2014 21:35

Neschopnost telepatie neomlouvá!

RE: Tech pripadu bylo mraky

Karel z Čech 85.?.?.?

Řekl bych, že v daném případě měl něco osobně vykonat p. Stwora - zaplatit, nikoliv jeho advokát. Tedy příkaz k úhradě nákladů měl být podle zákona doručen p. Stworovi.
POkud tomu tam nebylo, tak příkaz není pravomocný a podle zákona nelze na jeho základě vést exekuci.

309831

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 0

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
21,44 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,59 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,66 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 758,72 Kč
1 unce stříbra
548,25 Kč
Bitcoin
716 513,13 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?