Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 15 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, Had...

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

18.11.2011 11:43

Sametové rozkradení republiky

RE: Ideály revoluce a Václav Klaus jako jejich zloděj

82.?.?.?

>Me je 32 let a mam se dobre , mam dve deti , zenu , stredni >skolu , ted studuju za penize soukromou vysokou , v praci me >plati slusne protoze neco umim a v praci byvam cca 200 hodin >mesicne . Za to mam cca prumerne 25 tisic mesicne . Co bych >chtel vic ?
Tak tohle Vám, si myslím, dlouho nevydrží. Z hlediska existenčního jedete pěkně na hraně - tedy pokud nemáte "nahamouněno" vlastní bydlení a ještě nějaké jiné bonusy (manželka maká jako ďas a podporuje vás všechny rodina z obou směrů), které tu honbu za skývou ulehčují.
Ale jinak je to OK - pokud dokážete žít skromně i s rodinou a být spokojený a šťastný, tak nic proti a naopak - můžete posloužit jako zajímavý vzorek nestádního životního stylu. Máte televizi? Pokud ne, tak to ledasco vysvětluje.
Mně osobně by velmi vadil ten nepoměr mezi časem stráveným v práci a mzdou - TO JE NOVODOBÁ OTROČINA. A ve 32 létech. Hmm. Ale každého volba. Údajně. Za 25 kilokorun/měsíc bych dělal tak 4 dny v týdnu a 5-6 hodin denně... za víc by mi to nestálo. Ovšem s jedinou výjimkou - pokud bych takto měl budovat vlastní firmu/živnost, tak se takové i větší nasazení dá 2-3-6 let očekávat. Pokud nenastane do té doby nějaký zlom, tak je záhodno (dle založení a životních cílů a priorit) revidovat a pozměnit směr obhajoby vnější existence. Ostatní čas by byl v případě té námezdní práce 4 dny v týdnu, 5-6 hodin denně, vhodně rozvržen na další životní aktivity - rodina, sport, studium, "práce ducha a Ducha" atd.

257243

18.11.2011 11:44

Sametové rozkradení republiky

RE: Ideály revoluce a Václav Klaus jako jejich zloděj

82.?.?.?

[velký smích] to se občas zadaří, že?! [chechtot]

257245

19.12.2011 23:46

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

RE: Nevím, proč

82.?.?.?

>Ve skutečnosti podle mě většinou spíš rozhoduje souhra náhod, >neznalost, neschopnost, vohnoutství, až teprve potom něčí plán.
Právě takovýto náhled na dění je zásadní nepochopení REALITY. Ovšem reality, která nezačíná kolébkou a končí rakví, reality, která se nevyčerpává tím, že reálné je to, co se dá rozkrájet skalpelem, rozbít kladívkem, vypozorovat teleskopy a mikrónovými (asi) mikroskopy, nahrát na flashku atd.
Ta naše běžně hmatatelná, hmotná, viditelná a slyšitelná "realita" - je pouhá výseč, tedy jen část oné "VŠEREALITY". Je už jen důsledkem, plodem. Čeho? Uzráním běžně nevnímaných,semínek v "říši příčin". A to konkrétně u nás lidí jsou nálady, myšlenky, slova. To, že většina lidí toto nechápe a vůbec nemluvě o tom, že NEVIDÍ, příčiny dění má pak za důsledek právě postoj k životu vyjádřený slovem - NÁHODA, popř. souhra náhod...
A tam v té říši příčin se dramatik nepohyboval tak, jak kázal o mravnosti a jiná hezká slůvka.
Prostě to byl jen žvatlal, který byl obdařen (vytvořil si v minulosti) vcelku příznivým "osudovým napětím" a vyžil si ho.
Zdali něco přidal, nebo ne je otázka. Vypadá to, že ne.
Na co tedy ale zírám, je hromadná hysterie a tvorba ikony. Jak výmluvné a popisné! Místo aby si člověci šetřili energii a "drželi ji u sebe", tak s ní plácají na takové kraviny jako na hysterické povzlykávání a tvorbu modly, která za to ani omylem nestojí.
Lze se pak divit, že mocní tohoto světa se chovají k "plebsu" tak, jak to vidíme?! Ani náhodou! Vždyž jako celek, nebo alespoň drtivá část celku pořád strkáme svoji moc, svoji sílu, svoji energii druhým do rukou - politikům (volíme je), doktorům (věříme, že ONI NÁS VYLÉČÍ) atd. atd. Ale je to příjemňoučké nebýt ničím vinen, to zpívá myslím Jarek Nohavice. A to vše i proto,že neznalost síly myšlení a neznalost ovládání nálad jsou na vítězném tažení (zatím) v názorech lidí a jejich chování...
Jo, jo.

258976

21.12.2011 22:39

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

RE: Jaká symbolika? Čeká nás to všechny...

82.?.?.?

>blahoslavení chudí duchem
No, k vyjádření nositele slabšího myšlení, nebo nižší vzdělanosti jste si vybrala hodně blbý příklad.
O skutečném významu tohoto rčení nevíte nic a používáte ho velmi blbě, takže byť můžou další Vaše myšlenky vypadat správně (což netvrdím, že tak je), tímto úvodem jim sundáte pár bodů, aniž jste se rozjela...

259206

29.12.2011 21:19

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

82.?.?.?

>Ani autor, ani žádný kněz, duchovní, Vy nebo já nemůžeme znát >skutečnou pravdu.
Proč ne?!

Samozřejmě, že když si takové zbytečné a hloupé mantinely někdo sám vytvoří, tak je v budoucnu bude velice těžko bourat... a místo splynutí (sjednocení, realizace Božství v lidském těle) zůstane jen u hledání "Boha".

259803

31.12.2011 00:14

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

82.?.?.?

>Protože nejste bůh
Jak to můžete vědět?!
Tvrdím, že BŮH JSEM. No, Vy ovšem také, jen to neuznáváte a nevíte. Což je ostatně normální.
Víra? Hmm - TVOŘIVÁ SÍLA. To je nejvyšší aspekt (poloha).

259897

08.01.2012 20:03

Proč USA potřebují velkou válku

RE: Hezké shrnutí....

Had.. 82.?.?.?

Tuším, že nepochodíte.
Už jsem jednou byli s Janem vepři. Tvrdil jsem, že skutečný zasvěcenec musí umět mluvit jak s hajzlbábou, tak doktorkou medicíny a pak profesorem fyziky a se všemi těmito lidskými typy se domluví tak, že diskuze "se oplodní" - přinese kýžený výsledek.
Fakt je ten, že i-diskuze vylučují osobní působení, které taky každý vkládá do svého vyjadřování a může sílu své myšlenky buď posílit, nebo oslabit.
Je to podobné, jako když se člověk probírá knížkami od mudrce "OSHO". Někde to vypadá, jako když následující souvětí popírá předchozí. Tohle vyplývá z toho, že, pokud mám přesné informace, OSHO sám nic nesepisoval, jen pořádal přednášky k více lidem. Z osobních hovorů (face to face) prý není nic.
No, a zde je to trochu podobné. Jak sdělit málo slovy a výstižně popis zkušeností z oblasti kvantové fyziky, vědomí, akáši, morfické rezonance, božských (nadzemských) sfér, čitta a co já vím jaké ještě se dají použít názvy pro kategorie drtivou většinou lidí naprosto nevnímatelné.
Stačí, když sem napíši, že velkým problémem lidstva jako celku je to, že jednotliví člověci si nehlídají NÁLADY a NÁSLEDNĚ MYŠLENKY. Hlídat ve smyslu VLASTNÍ VŮLÍ KONTROLOVAT JEJICH kvality - tedy buď pozitivní (povznášející-jako např. bezpříčinná, bezdůvodná radostivost), nebo negativní (čiže "dolů" táhnoucí, vztek, nenávist, závist).
Kolik diskutérů zde to asi tak zaujme?
------------//----- s tímto kontrolováním svých "neviditelných šípů" na zatím budoucí neviditelné cíle (zůčtování=viz."nikdo neodejde aniž nezaplatí do posledního haléře" ) má osobní zkušenosti?
Kolika diskutérů zde se takovéto sdělení ani nedotkne a mávnou nad tím rukou jako nad blábolem?
Kolik lidí pochopí, že ovládáním svých myšlenek a nálad se vymaňují z otroctví okolního světa a že to je VELMI REÁLNÁ a dlouhou dobu velmi těžká práce?
A že jaksi, ehm, přísně vzato NEEXISTUJE ŽÁDNÁ NESPRAVEDLNOST, JEDNÁ SE STÁLE JEN O TO, ŽE SE STÁLE A PRŮBĚŽNĚ DOROVNÁVAJÍ ENERGIE DO ROVNOVÁHY.
No, nic. Tak abych pod článkem, kde se tříská do válečných bubnů, přispěl k ohnutí směru těch neviditelných šípů někam jinam, se loučím oním buddhistickým metta:
"KÉŽ JSOU VŠECHNY BYTOSTI ŠŤASTNÉ"

260408

09.01.2012 01:29

Proč USA potřebují velkou válku

RE: Hezké shrnutí....

Had.. 82.?.?.?

>Třeba je dobré si představit faktický stav při realizaci vaší >poslední věty (všichni= šťastní).
>Průser by to byl, samozřejmě, ale ne okamžitě, ale až po >"vychladnutí".
NO, "janko", zdař.
Už jsme si nějak automaticky zde na Zvědavci a pěkně v "proudu řeči" potikali, takže v tom budu pokračovat [smích]
Jedná se v tomto případě (praktikování/cvičení/meditování/modlení metta) o praktickou psychologii, nikoliv o jakési suchopárné, akademické soutěžení.
TAkže k praktickému životu velmi, velmi krátce z pohledu provádění onoho metta:
buddhistické metta má tedy poněkud zvláštnější působení (pokud je uplatňováno důsledně), než je ta pouhá fonetická podoba (ostatně jako znalec jazyka bys měl tu rezonanci, kvalitu - tedy NAVOZUJÍCÍ NITERNÝ STAV ZAZNAMENAT [vyplazený jazyk] ) a také určitě si neklade za cíl "VÝROBA RÁJE A NEBES FOR ALL OKAMŽITĚ, s.r.o.". Jde o zpracovávání a přeměnu sebe sama. Néé, že budu jak magor postávat na nárožích a se sladkým, předstíraně pokorným úsměvem nabízet jedinou, originální spásu voláním metta. Ostatně tím, že přispívám v tomto duchu sem, už se pohybuji na hraně.
Něco nyní pro tuto debatu vypíchnu:
1. onen "vysílač" bude v budoucnu i příjemce těchto kvalit - opět půjde jen o dorovnání energií - znalí, chytří a zralí znají.
2. "nosí-li" v sobě buddhista-mystik toto přání, nemá potřebu válčit, ubližovat, získává odstup atd.
3. když mají být šťastné všechny, tak tedy i já (onen vysílač). Dokonce platí dlouhou etapu praxe-HLAVNĚ JÁ! Protože sebeneláska (nikoliv touha ega ), sebenenávist, sebepodceňování atd atd. je velmi silně zakořeněna v kvalitě nás lidských bytostí - ostatně kdyby to tak nebylo, nebylo by na světě tolik trápení a ubližování.
K tomu, zda faktický stav nastane nebo ne: kdyby byly v prdeli ryby.... ééé to je příliš zkrácené. No, ale to stačí a je to výstižné - obdobná pravděpodobnost, jako že jednou vypukne hromadné absolutní štěstí na planetě Zemi, popř. dále! Protože chceš-li praktické poučky k proměně sebe sama dotahovat ad absurdum, tak se ničeho nedoberem a bude to jen i-plkání....
No, a aby to bylo v naší debatě stylové, tak končím upgradem, resp. další, vyšší oktávou onoho přání dobra a štěstí všem. a sice dalším buddhistickým "stavem"
SÁM SOBĚ SVĚTLEM, SÁM SOBĚ ÚTOČIŠTĚM!

K ostatnímu napsanému - OK, nic proti.

P.S. Jo, měj se, jak si zasloužíš a tedy snad dobře.
P.P.S. Zachytil jsem nick "janko" na jednom webu, jak to jen zakamuflovat, o "hladu". Ještě jedna nápověda - stvořil ho "pilot". Tos byl Ty?

260448

09.01.2012 19:12

Proč USA potřebují velkou válku

RE: Hezké shrnutí....

82.?.?.?

Je to už neaktivní web, ale pořád přístupný ke čtení. Nechce se mi sem dávat odkaz. Ale zkus dumat nad vhodným synonymem ke slovu hlad, pár jich vyzkoušej přidej www.----.cz a myslím, že se trefíš.
No, a v té již uzavřené diskuzi jsem narazil na nick "janko"...
Není to davová záležitost a nikdy nebude a ani volnomyšlenkáři ze Zvědavce (nebo alespoň ti větší hmotaři) by to nezkousli.
Nechci tudíž zbytečně navádět ani vyselektovaný dav, když není záruka skutečného zájmu - to je právě také ten problém se zvláštní formou komunikace na cyberprostoru, nevidí člověk řeč těla (popř. více) atd..
To Zvědavce doporučím klidně, protože záběr je širší, diskuze zajímavé (ať už k smíchu, podivení, zamyšlení) a není prostě tak úzce speciálně vymezen pro lidi určitého uzrání a osobností.

No, vida ho synka! Tak se ho zeptej, zda si uvědomuje tělo a obzláště nohy!
A už dost! Je to sice velmi protiválečný směr to naše klábosení ale fakt je to těžce OUT. [velký smích]

260545

13.01.2012 14:21

Infikuje CIA jihoamerické vůdce rakovinou?

RE: Jen info

82.?.?.?

Lékař?
No, tak to jste s největší pravděpodobností hlavně skrytý dealer farmakologických firem...
Co víte Z VLASTNÍ PRAXE o alternativních metodách UZDRAVOVÁNÍ, NÉ "LÉČENÍ"? Ještě jednou UZDRAVOVÁNÍ, OČIŠTĚNÍ A UVÁDĚNÍ CELÉHO ORGANISMU DO HARMONICKÉHO STAVU! Nikoliv tady povolíme "šroubek" a támhle utáhneme "matku" a pak, když se to celé sype - léčba se nezdařila, anebo, to víte, paninko, to je věkem, to tůdleto a támhleto...
Promořenost nadutostí, namyšleností a fatální nedostatek pokory k základním uzdravujícím silám přírody v oficiální lékařské obci je naprosto ohromující, šokující, zlá a ubližující. ČEST VŠEM A SLÁVA VŠEM ODLIŠNÝM OD HLAVNÍHO PROUDU!
Další výjimkou jsou zubaři a chirurgové (se svými týmy) v případě úrazů a vyjímečných krizových situacích a tedy nezbytných zákroků. Ovšem pooperační "léčba" opět značně pajdá na obě nohy.

260924

02.06.2012 07:15

2% = 49 x nula nula NIC

RE: autor

82.?.?.?

Hmm, není to jen a pouze slovíčkaření, které fikaně zakrývá POŘÁD STEJNOU SVIŇÁRNU?!
Princip a důsledek je stejný - tvůrci peněz si se zbytkem obyvatelstva (které není dostatečně o těchto principech vzděláno - ZÁMĚRNĚ!!!) vytírají prdel.
Takže asi není tak důležité, jak se to úvěrování a tvorba nových peněz nazve, ale co to v důsledku přináší. A to je čas od času docela velký průser a stále šikovně nastavené ožebračování neinformovaných - ČLOVĚKU ČLOVĚKU PREDÁTOREM. Což ale také není tak velké překvapení - děje se to v malém i velkém měřítku.
A pokud by se někdo z odíraných ocitnul na druhé straně barikádu, začne se chovat stejně zištně, dravě a nelítostně....
Pletu se?

270142

18.08.2012 22:39

Bukvice pochodovaly Prahou

RE: Článek pana šéfredaktora je čítankovou ukázkou netolerance, ale u něj mě to nepřekvapuje.

82.?.?.?

Umíte číst? A chápat přečtené?

273482

28.08.2012 22:15

Ještě k pochodu bukvic

Tak to asi nejsem Čech

82.?.?.?

Katolická církev (i jiné církve a spolky) jsou pro mě mateřská školka pro "duchovně" se probouzející. Takže argumentace církevníčků (milost Boží, nezasloužený dar atd.) už dnes vzbuzuje moje pousmání:" ještě dlouhá cesta..."
Němce mám docela rád, několik let jsem tam pracoval, žil, naučil se VELMI dobře německy.
Závist? Cha! Co bych komu měl závidět, když jasně vidím a vnímám v celém svém životě, že všichni jen sklízíme, co jsme zaseli.
NEEXISTUJE NESPRAVEDLNOST! Je jen a pouze plynoucí, trvalá, tichá, nenápadná, ale nepodplatitelná a SPRAVEDLIVÁ rovnováhu hledající energie, která život a dění tu fackuje, tu pohladí, tu naznačí, onde nakopne tím "správným" (dorovnávacím) směrem. Rovnováha. Klid. "NULA". Nicota, prodchnutá tu a tam jemným jasem....
K čemu pak jaká závist, když je pouze sklizeň a setba budoucího zúčtování zároveň?!
Tak jsem asi Marťan, nebo Plejáďan, či co [velký smích]

"Ďábel a chmury chodí spolu, ale Bůh se stále směje. Naučte se radovat bez příčiny a stanete se znalci života"

274030

09.09.2012 21:18

Putin na cestě k psychotronické válce

RE: Nové zbraně, které jsou ale už dost

82.?.?.?

Samozřejmě, že to je možné. Poněkud "primitivněji" (protože netechnicky) to například prováděli takoví zvláštní týpkové v Tibetu (např.) - konkrétně o tibetských píše A.D. Neelová. Jinak samozřejmě i jiní týpkové, z jiných destinací.
Jo, těm týpkům se říkává často "šamani", "mágové" atd. atd. a samozřejmě "šarlatáni" - to je vůbec nejpohodlnější.
Ale stejně jako se dá vstupovat do lidských myslí a vědomí a všelijak se v tom přehrabovat, tak se dají vlastní mysl a vědomí "uzamknout" - ostatně to je logické. Pokud někdo dokáže vyvinout a vypěstovat "wi-fi smysly" [velký smích] tak musí umět tyto nástroje ovládat i druhým směrem, "dovnitř", tedy je uzamknout před "nezvanými hosty", nebo jinak zmást, svést na falešnou stopu.. Vlastně to ani jinak nelze - nejdříve MUSÍ (ať už jako vrozená schopnost, nebo vypěstovaná) ovládat sám sebe a pak teprve druhé.
A to důrazné varování je dost k ničemu - pokud kdokoliv k tomuto nedozraje niterně a zkušenostmi, tak jsou toto všechno pro něj pitomosti.
K ovládání cizích myslí je zapotřebí ovládnout svoji - a za tím se skrývá pro mnohé z nás až nechutná kázeň s nejistým výsledkem.
Kdo ovládne svoji, tak příliš netouží ovládat jiné - nebo jinak, čím více si kdo vládne na mnoha úrovních (tělo, mysl, city, vědomí), tím více se mu rozšiřuje poznání zákonitostí života a tedy NAPROSTO LOGICKY musí narazit na "informaci" o zpětném rázu každého činu. A proto si každý "sótapati" velmi dobře rozváží srát se někomu do života nějakým razantním způsobem (což znásilňování mysli je)...

274615

03.05.2013 23:28

Zlato: Zpět do světa peněz (II)

RE: ten spor klanov rotschild c/a rockeffeler

82.?.?.?

Blbost. To jsou klasické žvásty "keynesiánců"
Ale co se týká "souboje" Rotes Schildů a Rockefellerů - to je fakt nějaká "ultra" nadstavba loutkářů..

289140

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 158 čtenářů částkou 29 366 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 3

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 7

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Měnové kurzy

USD
24,24 Kč
Euro
26,92 Kč
Libra
29,92 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
25,21 Kč
100 japonských jenů
22,49 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,77 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,55 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 924,27 Kč
1 unce stříbra
432,89 Kč
Bitcoin
227 600,84 Kč

Poslední aktualizace: 30.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?