Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 37 příspěveků, 1 jméno: baba_Blažková.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.07.2011 18:08

Existují dokonalé výrobky?

RE: Německo je jediná země, ke které právě giganti z Asie zhlíží

baba_Blažková 89.?.?.?

>...každý se chová tržně, ne? až bude cena vysoká příliš, nikdo energie kupovat nebude a najdeme si jiný styl života, nebo jiný zdroj energie. dokud se nám to nevyplácí snažit se o to sami, tak tlak cen energií není ještě moc velký. to je prostě trh.

Tak mi, pane tmo odpovězte na vcelku jednoduchou otázku.
Když se rodina s dětmi začne chovat tržně a rozhodne se nemít v bytě zavedenou elektřinu, přijde k nim sociálka, co bude následovat?

247277

05.07.2011 18:59

Existují dokonalé výrobky?

RE: Ovšem Lukašenko si myslí něco jiného

baba_Blažková 89.?.?.?

Sazka je státní podnik? Tak to Hušák je státní zaměstnanec, no ne? Kurňa, tož to by se ti státní zaměstnatnci s těmi svými státními platy měli fakt poněkud uskromnit...

247402

06.07.2011 10:41

Kauza Zvědavec – jak si mě krajský soud pozval / nepozval

Jak fungují soudy, je-li "vyšší zájem"

baba_Blažková 89.?.?.?

Listopad 2008, během hospitalizce mé maličkosti

- odebrány děti z péče mj. díky argumentu OSPOD o mém údajném alkoholismu a pobytu na protialkoholní záchytné stanici.
- odvolání se proti tomuto
- oznámení pracovnicí OSPOD, že mi nebyla prodloužena nájemní smluva v obecním bytě, oznámení téhož mé matce, která na to konto vniká do bytu a odváží některé "cennější" věci.

Leden 2009

- přestěhování do podnájmu, zřízení odnosu pošty.

Duben 2009

- jeden ze soudů

Červen 2009

- návštěva z OSPODu na adrese mého tehdejšího pobytu

Září 2009

- nové předběžné opatření (bez mého vdomí, bez oznámení, tj. doručeno bůhvíkam, dozvěděla jsem se o něm až v této době), z čehož vyplývá, že už mé první odvolání ohledně předběžného opatření patrně bylo "vyslyšeno", avšak u soudu se o tomto pomlčelo, ba i pracovnice OSPOD při své předchozí návštěvě o tomto taktně/takticky pomlčely, logický důsledek - neodvolala jsem se a mj. v době, kdy jsem už věděla, že odjedu do Anglie, mohla jsem si zcela legálně posbírat děti a ukazovat na ouřady dlouhý nos zpoza kanálu La Manche.

Listopad 2009

- soud konstatuje stávající stav věcí, děti odebrány, konstatován můj "prokázaný" alkoholismus, soudu předem oznámen pracovní pobyt v UK, nereflektováno, rozhodnuto v mé nepřítomnosti

Prosinec 2009

- odvolání, poukaz na lživost posudků, návrh důkazů - lékařská potvrzení, trvání na předložení důkazů o mém alkoholismu pracovnicemi OSPOD.

Leden 2010

- zjišťuji náhodou, že jsem o nájem v obecním bytě nepřišla, avšak během roku 2009 na něm narostl dluh spolu s úroky a úroky z úroků

Říjen 2010

- stání u krajského soudu, nařízeno jednání u soudu nižší instance do třech měsíců.

Současnost, tj. červenec 2010

- stále nenařízeno žádné stání

... co k tomu dodat?
Vladimírovi nebylo doručeno, že by se měl zúčastnit stání, mně nebylo doručeno ani oznámeno, že předběžné opatření je zrušeno...

KDO CHCE PSA BÍT...

247429

10.07.2011 20:22

Zbraň z vietnamské války tajně používána k mýcení amazonských deštných pralesů

Ten, kdo to udělal,

baba_Blažková 89.?.?.?

dobře věděl, co to udělá. V obou případech. V případě brazilském mne však zaráží fakt, že chemikálie AO (včetně výroby a distribuce) už dávno není celosvětově zakázána s přihlédnutím k jejím vedlejším účinkům. Hnus, velebnosti. [bliji]

247651

11.07.2011 07:30

Zbraň z vietnamské války tajně používána k mýcení amazonských deštných pralesů

RE: Ten, kdo to udělal,

baba_Blažková 89.?.?.?

Ta věc o Spolaně jemi známa. Dokonce tam došo v této souvislsti i k slušnému průseru. Co se distribuce AO týče, tipla bych na nějaký ten armádní přebytek, mohu se však mýlit.

247694

11.07.2011 07:35

Zbraň z vietnamské války tajně používána k mýcení amazonských deštných pralesů

RE: Ten, kdo to udělal,

baba_Blažková 89.?.?.?

Omluva za překlepy, píšu z jiného poče a má ta potvora o kousek "tužší" klávesnici [cool]

247695

12.07.2011 13:15

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

baba_Blažková 89.?.?.?

Máte naprostou pravdu. Nedávno zde v rubrice Na okraj byla jistá tabulka velkých finančních průserů, které kdyby se nestaly, celá ta naše slavná Res Publica by byla v plusu. A ještě jsem kdesi četla, že cedule na D1, které hlásí teplotu vzduchu a silnice, stály zhruba tři čtvrtiny částky, která se celoročně vyplácela coby rodičák pro všechny maminy na MD (bylo to před Kalouskovo deformami). A kde máme ještě mzdové náklady (ne)schvalujících ouřadů, žeano.

247776

13.07.2011 08:05

Drzost OS Romea je ohromující

RE: Možno za chvíľku dostanete pán Stwora novú obsielku od súdu.

baba_Blažková 89.?.?.?

Abych však nebyla neobjektivní, je pravdou, že s touto (zatím) menšinou problémy bezesporu jsou. Můj osobní názor však je, že tyto problémy jsou vrchností kvitovány pozitivně z mnoha důvodů.

Prvně - cigáni nejsou ti, kteří by mohli vzhledem k jejich průměrnému IQ nějakým způsobem ohrozit stávající systém. Mohou však dostatečně zastrašit bílou (zatím) většinu, která se obává jejich kriminality, důsledek - plošná kamerizace třeba.

Za další - jsou ukázkou toho, jak se dá vcelku přežít ze sociálních dávek. Důsledek - velký bratr sáhne na dávky VŠEM za souhlasného bečení ovčanů.

Pak také jejich přístup k vzdělávání jako takovému. Důsledek - VB má bič na "drzé" bílé rodiče; zákon o narušování mravní výchovy mládeže se totiž dá použít i v případě, kdy rodič "nedostatečně spolupracuje se školou".

A našlo by se jistě spousta dalších příkladů.

A až budete někdy koukat na TV, kde cigánská rodina ve špinavém bytě naříká, jak se jí blbě žije, vzpomeňte si na mě; bělochovi už by dávno děti byly v takových podmínkách odebrány jako se například stalo jedné bílé rodině, kterým socka vysbírala děti poté, co jim barák vyplavila povodeň, ačkoli tito z toho, co jim zbylo, dali dohromady alespoň jednu obyvatelnou místnost právě pro své děti. Nebo znáte příklad, kdy by cigánům vzali dítě kvůli chybějícímu očkování jako se tomu stalo v případě "Půlnoční Bouře"?

Je to kouzlo nechtěného nebo účel?

247839

15.07.2011 12:06

Okupace Řecka bankéři

RE: Schíza

baba_Blažková 89.?.?.?

A paragraf o rozkrádání majetku v socialistickém (či kterémkoli jiném) vlastnictví...

Kdo by nám potom vládl? Vždyť by šli všichni bručet [cool]

248030

15.07.2011 17:50

Okupace Řecka bankéři

RE: Zase to nešťastné generalizování

baba_Blažková 89.?.?.?

Šikovná paralela. Vlastně z toho vyplývá, že nejsme nic víc než děvky a je to pravda. I ti, kteří tady tak zasvěceně klábosí a "mají jasno", disponují účty u bank.

248067

15.07.2011 18:12

Okupace Řecka bankéři

RE: volební demokracie

baba_Blažková 89.?.?.?

Milá Lin, mám úplně stejný pocit. Zrovinka minulý týden jsem debatila s pár známými a říkala jsem tytéž věci [smích]
- tedy že pokud stát není schopen zajistit elementární základní lidské potřeby v rámci sociálního programu, pak je takový stát k ničemu a lidi se bez něj pohodlně obejdou; k tomu, aby nám vládl zákon kyje a tesáku, státu vskutku není zapotřebí.

Zvláštní, jak ty myšlenky krystalizují do finálních podob v mnoha hlavách současně. [cool]

248076

15.07.2011 18:35

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

baba_Blažková 89.?.?.?

Co je špatného na tom, že se někomu líbí bílé ženy? Mně se zase líbí bílí muži. Představa, že po mně šátrá osmahlá ruka je mi dost odporná. A Asiaté zase mají svůj osobitý pach, který mi hodně vadí.
Asi jsem xenofob(ka). A asi bych se měla začít léčit. Zvláštní - kdybych třeba měla sexuální preferenci jinou, tedy kdybych byla posedlá muži jiných ras, bylo by to OK, bylo by to cool.
Neřkuli, kdybych dokonce byla orientována na stejné pohlaví. To bych si mohla dokonce i zadovádět na nějaké té duhové demonstraci a pak otevřeně opovrhovat všemi "homofoby".

A kdyby někdo naznačil, že to není tak docela OK, že bych se měla léčit, našlo by se dosti odborníků na slovo vzatých, kteří by v tomto byli na mé straně.
Pokud však zdůrazním preferenci bělochů v tomto kontextu, je to špatně.
[bliji]

248078

15.07.2011 22:20

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: Pravicující xenofob Adam Bartoš promluvil...

baba_Blažková 89.?.?.?

Ponechám stranou váš poněkud pejorativní úvod.
Možná máte pravdu i v tom, že pokud muž řekne, že se mu líbí bílé ženy, může to zavánět rasismem. Má osobní zkušenost by to mohla částečně i potvrzovat - mnohokrát mě zaskočilo, na co všechno je leckterý schopen vlézt.

Ale není to vždy tak jednoznačné. Tím hůř, že - jak jste sám uvedl - známá veřejně působící osoba prohlašující něco podobného by se dostala do nezáviděníhodné situace. A to je IMHO špatně. Já v tom vidím dvojí metr.

V sexuální preferenci stejné rasy nevidím nic zvrhlého ani škodlivého pro společnost. To jsou ty neznatelné hranice, které se naše vrchnost snaží pro normální heterosexuální bělochy přesně vymezovat a v případě "netradičně orientovaných" naopak stírat. O tom to celé bylo, jestli jste si toho nevšiml. Je pravdou, že málokdo si dovolí takto to na plnou Ubu prohlásit, jako to udělal pan Bartoš. A mně to přijde velice pokrytecké.

A pro nepodepsaného J. M. - je to od tebe hezké a snažím se to pochopit, ale já nepotřebuju advokáta toho druhu, děkuji.

248119

17.07.2011 21:25

Okupace Řecka bankéři

RE: volební demokracie

baba_Blažková 89.?.?.?

Ona chyba je v tom, že k tomu, aby člověk mohl být osobně zodpovědný, musí být ve svých rozhodnutích svobodný a to, jak sám jistě víte, v tomto systému neplatí. Pravdou je, že všichni jsme se narodili s holým zadkem, ale každý do jiné kolíbky. Kdysi tu kdesi padlo něco jako (teď parafrázuji) moje právo vás praštit končí tam, kde začíná vaše právo nebýt praštěn. A protože člověk je jaký je, vždycky potřebuje nějakou vyšší autoritu, která mu to vysvětlí. Stát má zajišťovat přinejmenším tato práva, abychom se tu nesežrali navzájem.
Dále k té svobodě - jak už jsem řekla mnohkrát, v současným způsobem nastaveném systému se nemůžu svobodně rozhodnout, jak žít.
Musím akceptovat určitá pravidla, musím si pořizovat placené služby, které nechci. Všechno je k mání, ale jen za peníze.

Dnes už se například v USA zdaňuje to, že použiju dešťovou vodu k zalévání záhonů; s odůvodněním, že někde jinde ta voda v koloběhu bude chybět. Naopak v ČR existuje daň z vybetonované plochy (chodník, parkoviště...) na soukromých pozemcích s odůvodněním tím, že voda se nemůže vsáknout do takto upravené části pozemku a tedy stéká tam, kam by jinak nestekla, někomu jinému na pozemek. Celkem dvě odporující si teorie, ale prachy nesmrdí.
Existují základní životní potřeby jako jíst, pít, spát, dýchat, tyto jsou však postupně degradovány na "chtění" a tedy poptávku, což však NENÍ PRAVDA. Dosah takovéhoto zacházení někým s lidskými bytostmi vidíme každý den a pociťujeme i na sobě. Právě takovýmto věcem by měl stát zabraňovat. Zřejmě jde o vyprazdňování pojmů, zřejmě to, že lidská bytost chce jíst, pít, spát a dýchat aniž by za to musela někomu odvádět desátek, budou ti, kteří mají nahrabáno, nazývat "socanstvím". Ale to je dogmatismus těmito supy nám vnucený a skrz mainstream nás denodenně masírující, protože to právě těmto supům vyhovuje. Tyjí z nás, žijí z nás. Jak by napsal Bezruč, z naší krve a z našeho potu. Kdyby lidem nevzali svobodu volně se "zanízdit", kde a jak se jim zlíbí, žít z toho, co příroda/Bůh poskytuje VŠEM, lidé by je přestali potřebovat a tudíž i podporovat svými desátky ve formě daní, poplatků, úroků.
Stát je zde tedy ve formě jakéhosi dohlížitele nad oním statutem quo. Za mě a pro mě, dokud mám co žrát, dokud mám střechu nad hlavou, dokud mě nikdo netluče, je mi to u prdele. Ať si žijou ve svých barácích s bazény, ať si mají své nadstandarty. Třeba i hodinky s vodotryskem. Ale ne za cenu mého života.
A zde stát selhal.

248199

18.07.2011 10:23

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: -

baba_Blažková 89.?.?.?

V Africe jsou lidé promiskuitní. Mezi chudými Afričany vládne obrovská promiskuita. Souvisí to s obecnou mentalitou těchto. Když si vzpomenete na zvěrstva páchaná v rámci občanských válek (nejkřiklavějším příkladem je Sierra Leone), právě toto je odpovědí. Promiskuita je dalším průvodním jevem mentální vyspělosti těchto jedinců. Napíšu to expresivně a patrně budu nařčena z rasismu, ale je to o tom, že někdo sotva "sleze ze stromu" a už dostane do ruky mašinkvér. My Evropané jsme naší současnou kulturou tlačeni k toleranci k odlišnému, ať už jde o jiné kultury či rovnoprávnost pohlaví. Tam nic podobného není. A je fakt, že čím nižší úroveň "duchovní" vyspělosti, čím vyšší úcta k opačnému pohlaví, tím nižší promiskuita. A naopak.

Zvířátka jsou hnána pudy, člověk se snaží nebýt těmito tolik ovládán.

K AIDS - zkratka znamená syndrom náhlého selhání imunity. Imunita se vám může zhroutit z mnoha důvodů. I pitomé očkování se může stát jednou z kapek, které naplňují pověstný pohár. Ani transfuze nejsou úplně OK, přece jen vám v těle koluje cizorodý genetický materiál. ATB - taky pěkné svinstvo. A co všechny ty poruchy imunitního systému projevující se různými alergiemi?
Otázek je víc, jednoznačnou odpověď neznáme.
Já jdu googlit [mrknutí jedním okem]

248231

18.07.2011 15:52

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: -

baba_Blažková 89.?.?.?

Mělo tam být "čím vyšší úroveň" atd.
Sry, sama jsem pár dní po transfúzích a nějak to špatně zvládám [cool]

248266

18.07.2011 18:02

Kameny s doporučeními v Georgii

RE: Nejspornější bod

baba_Blažková 89.?.?.?

Já jsem svým okolím často považována za fašouna, ale kam se na vás hrabu! Jen víc takových "osvícenců" jako jste Vy. Hitler by z Vás měl radost.

248271

19.07.2011 10:18

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: -

baba_Blažková 89.?.?.?

Co se mého partnera týče, pevně věřím, že je hnán láskou, když mě nechá ležet, uvaří oběd, zajede do obchodu, přebalí dítě; teď, když jsem díky svému zdravotnímu stavu poněkud fyzicky indisponovaná - a jsem mu vděčná, že po mně teď nechce sex, ani mnohými muži tolik oblíbené "tak když nemůžeš, aspoň mi ho vykuř". Jedná pudově? Je stejný jako to zvířátko?

Vy jste v Africe nepotkal AIDS, to samozřejmě může být pravda. To, o čem jsem psala v přípěvku výše, je především o promiskuitě, kterou se primitivnější kultury vyznačují všeobecně. (Vy píšete o lepře, malárii... utekla mi souvislost.) U nás máme taky takovou "kulturu". A nehraju na to, že cikánka musí být do svatby panna. Bavíme se o tom, že cikán být panicem nemusí. V primitivních kulturách není žena považována za člověka a nemůže si dovolit luxus svobodné vůle v čemkoli. Podle toho je s ní zacházeno a taky je takto "používána". Muži primitivního zaměření obecně staví potřebu pohlavního ukojení nad vše ostatní bez ohledu na následky. A zeptejte se prostitutek, jak "rádi" používají kondom ti naši "kulturní běloši". Pak si udělejte obrázek o "přírodním muži", který ví, že má AIDS, ale stejně odmítá před svou nemocí chránit svou ženu (své ženy), protože ona je JEHO OSOBNÍ VLASTNICTVÍ, se kterým může zacházet, jak se mu zlíbí.

248345

19.07.2011 10:38

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

baba_Blažková 89.?.?.?

Zajímavý pro mě byl v tomto ohledu případ zpěvačky Hanky Zagorové, která bojovala od mládí s nemocí krve. Pomohl jí až nějaký léčitel s bylinkami. Je o tom pořad 13. komnata na webu ČT. Zvláštní. Pro mě zajímavé, protože moje krev taky není nic moc [cool] . A bojuju s tím odmala, dosud. To je hezká řádka let na to, abych si mohla být jistá, že klasická alopatie je v tomto případě k hovnu. Teď po transfuzi jsem byla asi 3 dny OK, jenže v těchto chvílích mi není nijak zvlášť - uzliny, bolesti svalů a kloubů, celková schvácenost. Asi se mi bijou ty různorodé genetické materiály v krevním řečišti, těžko říct, ale evidentně tudy cesta taky nevede, tedy pro mě.

248349

19.07.2011 10:51

Kameny s doporučeními v Georgii

RE: Má to hlubší smysl.

baba_Blažková 89.?.?.?

Když stačí permanentní hlad, tak jak si vysvětlujete přelidněnost Indie?

248351

19.07.2011 20:09

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

baba_Blažková 89.?.?.?

Pane Mou. Uvedl jste špatné příklady.
Cukrovka 1. typu je autoimunitní onemocnění, tělo začne z neznámých příčin likvidovat buňky slinivky břišní zodpovědné za tvorbu inzulínu. Propuká ve velmi raném věku ještě před nástupem pohlavní dospělosti (!). Nelze vyléčit a podávaný inzulín je pouze substituce.

Cukrovka 2. typu, tak s touto mám zkušenost téměř osobní. Můj přítel se z ní dostal. Jak? Tak jako k ní přišel. Objevila se mu v souvislosti s obezitou. Takže shodil pomalu čtyřicet kilo a cukrovka se vytratila. Existují výzkumy, které potvrzují, že nejde o žádnou náhodu nýbrž pravidlo.

Zápal plic - já osobně jsem jakožto magor jeden přechodila, naštěstí slabší. (BTW - jaké je antonymum ke slovu hypochondr?) Osobně to vidím jakože šanci 50:50 a mně to tehdy vyšlo. Spíše se domnívám, že dnešní člověk bere ATB kvůli každé kravině a jediný důsledek je oslabení imunitního systému plus rezistence bakterií. Ale jak říkám - já jsem magor. Naposledy jsem si šla k lékaři pro ATB před více než třemi lety, když mě v plesové sezóně postihl zánět hlasivek, byla středa a já doktorovi řekla, že v sobotu musím zpívat. Jelikož mě za ta léta zná, ani se nepokoušel mi to vymlouvat, napsal jakési čtyři tablety a bylo. Domnívám se, že člověk se zdravým imunitním systémem je schopen zvládnout i infekci typu zápal plic.

Anémie - srpková anémie je genetická záležitost, červené krvinky mají prostě špatný tvar a tak nevážou kyslík. Ostatní anémie mohou mít původ různý, od špatné funkce kostní dřeně (získané či dědičné) až po hormonální dysfunkce spojené s funkcí ledvin. Moje anémie má patrně původ v častých zánětech ledvin, kterými jsem trpěla coby dítko v souvislosti s nedovyvinutými chlopněmi v močovém měchýři (které se mi do puberty samy dovyvinuly) popřípadě s drastickou léčbou těchto zánětů, která mi na nějakou dobu mj. odrovnala slinivku.
Anémie se alopaticky neléčí, pouze se podává železo coby substituce. Mám však v plánu zjistit něco více právě o těch bylinkách, ten případ paní Zagorové mě zaujal.

Alergie jsou poruchy imunity. Mechanismus těchto určitě ovládáte. Tak podotýkám jen, že příčiny spatřuji v příišné "zhýčkanosti" lidského jedince v prostředí téměř sterilním a zároveň ve zbytečně vysoké proočkovanosti i proti tak triviálním záležitostem jako jsou třeba neštovice apod.

Shrnutí závěrem; kromě zápalu plic moderní medicína nic z toho, co jste uvedl, neumí vyléčit. A některé "nemoci" by člověka ani nepotkaly, kdyby nebyl blbej.

248393

19.07.2011 20:19

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: AIDS, KONDOM a snížení porodnosti

baba_Blažková 89.?.?.?

Nebojte, však ono je dost škaredých pohlavních nemocí, před kterými kondom nikoho neochrání. [cool]

248395

20.07.2011 20:30

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

baba_Blažková 89.?.?.?

Tak teď asi budu hodně drsná, zejména když jsem pod jiným článkem přirovnala pana Evropana k Hitlerovi. Ale. Jak už jsem napsala k diabetu 1. typu, začne se projevovat ve velmi raném věku, bez léčby by se jedinec ani nedožil pohlavní dospělosti (nemnožil by se, neměl by podobně postižené potomstvo). Hnusné, ale pravdivé. Krom toho je o dost vzácnější než diabetes 2. typu, za který si mohou postižení sami.

Gangrény jsou ohavné záležitosti. Avšak třeba konkrétně cukrovkář, když chytne do rány infekci, je vcelku v háji i s antibiotiky. Na druhé straně alternativní léčbou gangén jsou přece muší larvy, to msíte vědět, jste jistě inteligentní člověk. Jde o to věc podchytit včas.

S alergiemi na mě nechoďte, mně našli v šestnácti x alergií při tom jejich píchacím testu a to žádné potíže nemám (je mi 34). Víte, co si myslím? Že zrovna toto je taky obrovský kšeft. Ale já jim ty jejich prášky nežeru a ani žrát nebudu, taky na co? Neslzím, nekýchám, nemám vyrážku ani astma. A baštím všechno na co mám chuť, zejména "nezdravé" věci. Jo, a kouřím.

Jsem přesvědčena, že spousta alergií je způsobena nezodpovědným očkováním, zanášením lidského organismu chemickými svinstvy a kulturami vypěstovanými na potratech.

Uštknutí hadem není nemoc. Když zbaštím muchomůrku zelenou, taky to není nemoc.

A s anémií na mě taky nechoďte, jednu takovou mám. Kdybych si mohla v této době jen tak naspat svých dvanáct hodin denně a menses si odbýt doma v poklidu, aniž bych se musela honit za výdělkem, tak by mi ani tolik nepřekážela v běžném životě. Otázkou je, co je normální běžný život. To, co tu žijeme IMHO nikoli.

248495

20.07.2011 20:43

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

baba_Blažková 89.?.?.?

Opravdu je mi líto, patrně vás rozčílím, ale potlačit příznaky nerovná se vyléčit. Je rozdíl mezi lékem a substitucí, tedy náhradou něčeho, čeho se organismu nedostává (popřípadě potlačením něčeho, co přebývá), avšak ve zdravém organismu by bylo v přiměřené míře. Fakt.

Konkrétně - jsem si jistá, že se nikdy nedožiju dne, kdy mi lékař oznámí "Gratuluji, Kateřino, jste vyléčená z anémie, už nemusíte baštit ty hnusné kapsle třikrát denně".

Chápete?

248497

21.07.2011 08:50

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

baba_Blažková 89.?.?.?

Já o koze a vy o voze.
Tyto "nemoci" jsou následkem něčeho,nikoli primárním problémem. A alopatie je vyléčit neumí. Pouze potlačit projevy.

248537

21.07.2011 14:56

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

baba_Blažková 89.?.?.?

O to se s vámi nepřu [smích]

A ani si nestěžuju.

Přinejmenším však musíte připustit, že spousta nemocí jaksi vymizela se zvýšenou úrovní hygieny, třebááá... mor.

248566

21.07.2011 20:45

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

baba_Blažková 89.?.?.?

Možná u některých diskutujících. Já tvrdím, že nic není jednoznačné. Jediné, co mě na klasické alopatii skutečně rozčiluje je to, že nemohu ovlivnit, proti čemu své dítě dát či nedat očkovat. Jinak si samozřejmě nemyslím, že na komplikace, které mě postihly předminulý pátek by postačil heřmánek a vyležet. A oceňuju doktora, který mě neukecával, ať ležím ještě týden ve špitále, i když diagnóza by na to byla, a musela jsem přísahat, že nebudu hned zítra skládat uhlí [smích] . Vztah doktor - pacient by měl být vždy o dialogu. Ačkoli si plně uvědomuji, že já jsem prachmizerný pacient. Věřím svému tělu a své intuci, taky věřím ve svůj imunitní systém a i když mě občas sklátí bacil, neležím nikdy déle než tři dny. A to maximálně 2x do roka bez návštěvy lékaře. Naopak můj "nebožtík", ten pořád kňoural, jak je mu zle, jak mu svět křivdí, hýčkal si svoje "smutky" a domnělé křivdy a "na hadře" byl skoro pořád. A vo vo tom to je... Ta veselá mysl - půl zdraví má rozhodně něco do sebe. [mrknutí jedním okem]

Tady ta diskuse byla (alespoň z mojí strany) pouze o nešťastně zvolených příkladech.

A stále si stojím na tom, že člověk sám svou vůlí a svým chováním může ovlivnit hodně, především své zdraví.

248606

22.07.2011 12:03

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

baba_Blažková 89.?.?.?

>A skoro se mi nechce věřit, že by vás nějaký doktor ukecával, ať ležíte v nemocnici o týden déle. Teď je trend pacienta co nejdříve vykopnout z nemocnice pryč, poněvadž léčba stojí špitál prachy

Pane, já tam byla s komplikovaně probíhajícím spontánním abortem, málem jsem vykrvácela, když jsem si volala sanitu, tak to už jsem stěží mluvila. A domů jsem utíkala hned druhý den po všech zákrocích, to jsem si doslova vybrečela. Kvůli roční dcerce.

248671

22.07.2011 14:08

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

baba_Blažková 89.?.?.?

Nešlo o revers. Z domova jsem měla důrazný zákaz podepisování jakýchkoli reversů ze zřejmých důvodů [cool]

248683

23.07.2011 09:46

HIV=AIDS, pravda nebo podvod?

RE: Zase uveřejňujete bláboly?

baba_Blažková 89.?.?.?

Já nikdy netvrdila, že v mnoha ohledech nejsem magor.

Na druhou stranu - opravdu naslouchám tomu, co mi říká moje tělo. A když říká, že to bude OK, beru to tak. Párkrát mi i řeklo, že to OK není, já to zaslechla a zařídila se podle toho, díkybohu. Vždycky, když jsem čekala miminko, tak jsem si s ním "povídala". V tomto posledním případě se mnou "nemluvilo" - nevím, jak to popsat. Takže jsem byla připravená, že to nemusí dopadnout.
Když jsem čekala Kačenku, zvažovala jsem i alternativu porodit doma. Tři týdny před termínem se frekvence jejích pohybů velmi snížila. Trošku se sem-tam pohla, ale bylo to jiné, nemeškala jsem, utíkala jsem do nemocnice a dobře jsem udělala. O půl roku později mi vyprávěla jedna paní, že měla taky podobné pocity, ale nevěnovala jim pozornost. Až dokud když pohyby nevymizely úplně. A to už bylo pozdě.

Je třeba poslouchat, co nám naše tělo (duše?) říká.

248773

23.07.2011 12:46

NATO bude v Libyi poraženo

RE: O co jde bylo jasné hned

baba_Blažková 89.?.?.?

A nelze se nezeptat - jak to vlastně bylo s Olafem Palmem? Taky celkem ticho po pěšině...

248787

24.07.2011 20:05

NATO bude v Libyi poraženo

RE: O co jde bylo jasné hned

baba_Blažková 89.?.?.?

Protože v tomto ohledu ještě nemá vlastní názor, pastuju jednu připomínku z diskuse na Aktuálně. Přijde mi zajímavá.

Kurt Nimmo, 23. 7. 2011
Nedlouho před událostmi v Norsku vydalo americké Ministerstvo pro domácí bezpečnost propagandistické video http://www.infowars.com/dhs-video-characterizes-white-americ
ans-as-most-likely-terrorists/ , charakterizující bílou americkou střední třídu jako teroristy a členy „bílé al-Kajdy“, což je termín vytvořený k tomu, aby si lidé spojili obrázek islámské teroristické skupiny vytvořené americkou CIA s „pravými extrémistů v Americe.
Video amerického ministerstva je součástí vládní masové hysterické kampaně „Vidíš něco? Řekni to.“, následující po zprávě tohoto ministerstva uniklé do médií v r. 2009, která označuje libertariány a zastánce Druhého pozměňovacího zákona za teroristy a pravicové extrémisty.
Údajný pachatel norského bombového útoku a střelby je popisován jako pravicový extrémista a bývalý člen populární politické strany, která na sebe nahlíží jako na „stranu libertariánského lidu“ s ideologií zaměřenou na klasický liberalismus.
Anders Behring Breivik byl podle novinových zpráv také členem Progress Party (Strany pokroku) http://www.reuters.com/article/2011/07/23/us-norway-killer-idUSTRE76M1P420110723 . Byl členem od r. 2004 do 2006 a v její mládežnické verzi od r. 1997 do r. 2007.
Preambule platformy Strany pokroku označuje organizaci za populisticko-libertariánskou a za její hlavní cíl je prohlašováno snížení daní a zásahů vlady. CFR http://www.foreignpolicy.com/a

248853

24.07.2011 20:06

NATO bude v Libyi poraženo

RE: O co jde bylo jasné hned

baba_Blažková 89.?.?.?

*nemám

248855

25.07.2011 18:56

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

RE: Souhlas s p.Stworou

baba_Blažková 89.?.?.?

Tak to preventivně vystřílíme všechny, ne? Však on si je pámbu přebere.

249000

12.10.2011 14:59

Novinky v očkování

RE: Orální sex = rozsudek smrti ?

baba_Blažková 89.?.?.?

Jo, oni už plošně očkují proti hepatitidě typu B přes dvacet let, že to vědí tak přesně! Ahá...

A jinak - i kdyby šlo o pravdivé údaje, to není to, co nám píchají do kojenců, pane. Jo, a krom toho, já už tu lítám po světě nějakých pětatřicet let, a ač takto neočkována, žloutenku jakéhokoli druhu jsem v životě neměla. To mi hlava nebere.

255046

12.10.2011 15:28

Stevia

RE: Semena?

baba_Blažková 89.?.?.?

Vy taky?
Na mě se každý vždycky dívá jak na vola, když tvrdím, že mám ze sladidel migrény. Tak to se mi ulevilo, budu říkat "a Eda z fóra taky!" [mrknutí jedním okem]

255048

13.10.2011 00:40

Evropa musí bojovat proti spekulačním útokům USA-Británie

RE: Jistě pane ministře - Evropská Unie

baba_Blažková 89.?.?.?

Stránka obsahuje malware.

255083

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 3

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 5

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
305 210,87 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?