Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 25 příspěveků, 1 jméno: Arkan.

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

30.08.2011 01:42

Znásilnění Libye

RE: Určitě nejste dost zběhlý,

Arkan 24.?.?.?

protože, kdybyste hledal pod "Lybie", určitě byste něco našel. Na Nezvědavci existuje ještě horší pologramotné zvíře, pologramotné prase, které se jmenuje RSVDr (rozhodnutím strany veterinární doktor) Emil Řehořek a.k.a. brodánek původem z Uherského Brodu, který mne v posledním svém příspěvku nazval, nebudete tomu věřit, "krmyčem prasat s hulvádským otcem". Takovému pologramotnému hovadu je dovoleno přispívat na Nezvědavci, pak se nedivím, že je tam těch příspěvatelů, posledních "truc Mohykánů", jen šest či sedm.

252195

21.08.2011 18:17

Zkušenost se Stworou

RE: Na hrubej pytel patri hrubej flastr ........

Arkan 24.?.?.?

Satanisto, ten zakladatel Nezvědavce četař v další činné službě Jan Kulišek by mi tolik nevadil, protože ten do Nezvědavce často nepřispívá a navíc píše správně česky. On neustále něco studuje, což je chvályhodné a jak by řekl "brodánek", "když zkončí, půjde naspátek do škole".

Nejvíc mě pobaví to pologramotné zvíře jménem "brodánek", jehož každodenní příspěvky jsou češtinářské perly a - jak nedávno svou uhersko-brodskou hatmatilkou napsal - mně údajně jeho příspěvky dělají "dědskou" radost.

Ten komentujekaždý můj příspěvek. Hned po návratu z dovolené napsal,"jak vystópil náš vzdělanec S letadla", pak pokračoval krafáním o univerzitách a prohlásil, že já nevím, že "on Zkončil s červeným diplomem", zatímco mně se nepodařilo Zkončit studia,což ovšem není pravda. Onehdá se přiznal, že "...Češtinu jsem hodně zapoměl".

Zapomenout či zapomínat se dá něco, co jsem dříve uměl či co jsem se dříve naučil, brodánku, ty jsi češtinu nezapomněl, ty ses NIKDY česky nenaučil (v Uherském Brodu se česky nemluví) tak jako ses nikdy nenaučil pořádně anglicky.

Kdybys měl trochu inteligence, tak bys požádal třeba svou oblíbenou Danušku, ta má sice jen osmiletku či devítiletku a učňovskou školu - prodavačka (obor ovoce, zelenina), ale česky psát umí. Ta by ti tvoje žvásty určitě opravila a zadarmo. Na Nezvědavci dnes působí jako politoložka, která píše na úrovni známé Arianny Huffingtonové, Christiany Amanpourové, skoro lépe než proslavená Baba Wawa (alias Barbara Walters). Navíc se z ní stala i významná americká akademická malířka, v USA - v zemi neomezených možnosti je evidentně možné všechno. Krome toho je to, řekl bych, kvalifikovaná odbornice na určování, kdo z přispěvatelů Zvědavce je poloimpotentní či 100% impotentní. Podle posledního rozboru asi 90% přispěvatelů Zvědavce je impotentní. Ona to musí dobře vědět, v Hamburgu po odchodu z ČSSR, šlapala chodník.

251509

20.08.2011 21:27

Zkušenost se Stworou

RE: Dube 94, ty žiješ v domnění , že se tady automaticky tyká

Arkan 24.?.?.?

hned při prvním setkání. To je ovšem blbost, a nic takového tady neexistuje.

Když někoho oslovím v obchodě nebo na úřadě, tak mu hned zásadně netykám (i když má na saku jmenovku Bob, Sheila apod.) ale oslovuji ho s úsměvem (ne jako v Česku s nasraným obličejem) pane, paní, slečno, stejně tak jako netykám svému lékaři, nadřízenému nebo policajtovi apod. To nemá nic společného s projevem slušného oslovování, to je prostě uzus. Jenže v Česku nesmyslně trváte na vykání i v případech dlouhodobé známosti.

Pokud se stýkáš s dobytkem, pak je to jen tvůj problém, já osobně - jakmile zjistím o jakého člověka jde - prostě toho člověka ignoruji.

Já se řídím jednoduchým pravidlem (které pro mne už dlouhá léta funguje), konverzaci začnu, "Good morning, Sir (Madam, Miss)" protože přejít k "Fuck you, you S.O.B." je velice rychlé, ale začínat s "Fuck you, you S.O.B." a dostat se k "Good morning Sir, Madam, Miss" trvá velice dlouho.

251447

20.08.2011 20:38

Zkušenost se Stworou

RE: MoUdrostáku, málokdy s tebou souhlasím, ale tentokráte

Arkan 24.?.?.?

jsi ve své odpovědi Vojtovi uhodil, tak říkajíc "hřebík na hlavičku", aniž bys neustále mluvil o Jů Ys Ej, pravicování, tunelování apod.

Já pracuji jak anglo tak frankofonním světě a tam to existuje skoro přesně tak, jak to popisuješ. I v provincii Quebec těch pár milionů francouzských Kanaďanů přebírá zvyky té velké většiny anglosaského obyvatelstva, tj. i to tykání anebo alespoň oslovování přes M. Peter (monsieur - pane), podobně jako bylo zvykem oslovovat v Česku známé - mnohdy dlouhodobě -paní Růžo, paní Jano, pane Václave, atd.

Češi přebrali mnoho špatných zvyků z Rakousko-uherska, pane rado, pane gremiální rado, pane tajemníku, pane továrníku, pane inženýre, paní štábní kapitánová, paní doktorová, jen to "onikání" se už moc neuchytilo, snad jen pro služky za první republiky. A užívání titulů jako magistr, bakalář, apod. za či před jménem, to je vyloženě český zvyk, který se v Americe neužívá. To, že mám magisterský titul může maximálně zajímat mého zaměstnavatele, aby zjistil, zda jsem dostatečně kvalifikován, ale jinak je to jen moje privátní věc. Mám pár kolegů, kteří dosáhli doktorského titulu a častokrát přiznávají jen titul magisterský, aby se nebyli pro určité místo "překvalifikováni".

Na tom soukromém obchodním gymnasiu, kde učím, pochopitelně nedovoluji svým studentům žádné tykání či oslovování křestním jménem. Ze svých pedagogických zkušeností vím (učil jsem i na veřejných školách), že jakmile dovolíte studentům nějakou "familiárnost", tak by se mohlo brzy stát, že na otázku, "Kde máš svou slohovou úlohu?", by odpověď byla, "Vyser si voko, debile". To se ovšem nemůže stát na privátní škole, kde rodiče platí přes 10 000 dolarů ročně, ti si své ratolesti dovedou uhlídat.

V anglosaském světě je naprosto normální, že po pár minutách rozhovoru se lidé oslovují křestním jménem, i když jako Evropan i po tolika letech si stále nemohu zvyknout. Lidem mladším či stejného věku pochopitelně tykám a oslovuji křestním jménem.¨

Ale, když nějaká feministka, hloupá slepice, napíše, "netykejte mi, my jsme spolu nechodili do školy", tak mám vždy chuť napsat, "s tebou určitě ne, ty stará (vulgární název pro ženský pohlavní orgán).

251441

20.08.2011 11:38

Voják si vzal život po osmi nasazeních v Iráku a Afghánistánu

RE: Zajímalo by mne

Arkan 24.?.?.?

oprava: viceprezident Dan Quayle.

251398

20.08.2011 00:48

Voják si vzal život po osmi nasazeních v Iráku a Afghánistánu

RE: Zajímalo by mne

Arkan 24.?.?.?

Aškenáští Židé z rodiny Rothschildů do válek nechodí, ti tyto války jen financují a jako takoví jsou důležitější pro vlády než kdyby bojovali ve válkách. Celá rodina patři mezi těch pět či šest nejbohatších rodin, rodin - které podle teorie NWO -ovládají svět (Rothschildové, Rockefellers, Du Pont, Vanderbilt, Bush, Kennedy atd.) Mnoho příslušníků i těch nejbohatších rodin se ovšem zúčastnilo posledních válečných konfliktů, bývalý prezident Kennedy, bývalý prezident Bush starší atd. Era odkladů a pohodlných míst v armádě začala až za vietnamské války (George Bush mladší, viceprezident Quale, bývalý prezident Bill Clinton a řada dalších).

Toho kluka ti může být líto, ale ten měl vždy tu možnosti při prohlídce u vojenské lékaře (a ´tou musejí povinně všichni vojáci vracející se z mise projít) říci, že už na další misi nepojede, protože má sebevražedné úmysly. Dnešní americká armáda je velice opatrná vyslat takto psychologicky postiženého vojáka (neboli cvoka) na další misi. Sebevraždou připravil svou vdovu (plus děti, pokud nějaké má) o plný vdovský důchod a pokud si pamatuji, křesťanský Bůh neschvaluje sebevraždu a jeho duše (či cokoliv čemu věříte) se nedostane do nebe. Bývaly doby, kdy sebevrahy pohřbívali mimo hranice hřbitova.

251378

19.08.2011 19:30

Zkušenost se Stworou

Já si nemohu pomoci, ale příspěvky

Arkan 24.?.?.?

čtenáře píšícího pod přezdívkou "tmo", byly naprosto normální a logicky argumentovaly se spoustou marxistických nesmyslů, které obhajovaly bezúročné půjčky, psaly o bezúročných půjčkách v muslimských zemích, plné naprostých blábolů o akciích jako půjčkách, nerozlišovaly mezi akciemi, obligacemi, bankovními půjčkami, atd.

Tolik nesmyslů jsem už dlouhou dobu nečetl. "Tmo" se jen to snažil vysvětlit rozumným způsobem, tak jak se věci v realitě opravdu mají,ale řada quasi-komunistických přispěvatelů s ním nesouhlasila a začalo ho osobně obvyklým českým hulvátským způsobem napadat.

Co pravděpodobně vedlo ke "zkrácení" diskuze a vymazání mnoha jiných příspěvků, byla skutečnost, že "tmo" měl již kolem 30 příspěvků za měsíc srpen a povoleno je bez zaplacení jen 10, to ovšem častokrát záleží na rozhodnutí pana editora. Takže příště, "tmo", bez peněz do hospody nelez.

Jen tak mimochodem, OT, když už mluvíme o těch úrocích, kam asi ta černá sběř (cikáni) půjde, když za několik dnů po výplatě sociálních dávek to prokouří, prochlastají a prohrají v automatech? Banka jim určitě nepůjčí, tak se obrátí na ta vyžraná cikánská prasata, lichváře, kteří v každé té komunitě cikánů fungují jako "bankěři", (jak se tomu anglicky říká - the bank of the last resort"). A ti jim určitě půjčí peníze bezúročně, neboť mají dobré srdce. [chechtot]

251342

18.08.2011 17:25

Plán útoku NATO na Sýrii odhalen

RE: Já jenom doufám, že Bashir Asád a jeho armáda

Arkan 24.?.?.?

Dovedu si to představit, pane Tydlitáte, docela dobře. Syrie by nikdy nebyla vymazána z mapy, protože by na to ani Francie ani Itálie neměla odvahu.

Francie, která v současné době má přes 5 milionů muslimů, by si prostě nedovolila něco samostatně podniknout bez souhlasu NATO (a zejména USA). O Itálii ani nemluvím, naposledy Itálie zvítězila pouze za II. světové války dočasným obsazením Britského Somálska; to byla poslední bitva, kdy Italové zvítězili, dnešní Italové nejsou Římané, o tom není pochyb.

Pokud jde o desítky milionů lidí, kteří by zahynuli, muslimů je dnes přes jednu miliardu, a "lidí je - jak správně řekl soudruh poručík Hamáček - jako sraček". Ze 700 tisíc palestinských utečenců po roce 1948 se rozmnožili na skoro 5 milionů. Lidé jsou "expendable" (replacable) neboli nahraditelní, dnes existuje na naší planetě kolem 7 miliard lidí (to je jen odhad OSN), většina z nich žije v Africe, Asii, v arabských zemích. Většina z nich jsou neupotřebitelní ve vyspělé společnosti, takže bych se vůbec nebál, kdyby lidstvo ztratilo pár desítek milionů.

Už jste někdy viděl fenu, která tzv. hárá (čili je v říji a la ten známý film "Lenin v říji", který jsem jako žák povinně viděl v kině Sevastopol). Teď přijde taková kontrolní otázka, "Kdo mrdá (tu fenu)?". Ten nejsilnější pes a voříšek se může jen závistivě dívat. Něco podobného by bylo v případě syrského útoku či atentátu na Francii či Itálii, nejsilnější pes (zatím USA) by rozhodoval o tom, jaká se provede akce a Američané dnes už musí šetřit, protože těch válek už vedou více než jim jejich deficitní rozpočet dovoluje.

251269

18.08.2011 14:02

Plán útoku NATO na Sýrii odhalen

RE: Izrael zaminovává Syrskou hranici

Arkan 24.?.?.?

Jen pár takových menších oprav. Syrská hranice byla vždy zaminována, ale podobně jako lidé tak i vojenský materiál prostě stárne.

A v letošním roce si izraelská armáda uvědomila, že ty staré miny prostě nevybuchují, neboť lidé (lidé byli na hraniční přechody přiváženi autobusy ze Syrie, Libanonu apod.) přes údajně zaminovaná pole přecházeli.

Protože stát Izrael očekává nové demonstrace v měsíci září 2011, ať to vyhlášení samostatnosti dopadne jakkoliv, izraelská armáda se rozhodla staré miny vyhrabat a položit nové, plus tam, kde mohou projet tanky položit i protitankové miny (vše nové, vÿlepšené, 100 procentně fungující, jako v Kauflandu či u Lídla). Pokud jde o ty protitankové miny, ty nejsou proti civilistům, ačkoliv některé Arabky jsou tak vyžrané, že váží jako malý tank, ale Syrii a syrské armádě nemůže nikdy nikdo věřit, zvláště dnes v době velkých nepokojů v Syrii.

Slovo Yawn an-Naqba (Jaún an-naqba) neznamená Den palestinského holocaustu, nýbrž "Den katastrofy" pro palestinské Araby, den kdy buď dobrovolně odešli (na výzvy arabských armád, arabských rozhlasových stanic, letáků apod.) nebo byli vyhnáni (podobně jako Němci z Československa po II. světové válce); všichni nebyli vyhnáni, tisíce Arabů zůstali a dnes představují dvacet procent izraelské populace, užívají všech práv izraelského občana, mají své poslance, své školy, noviny, nemocnice apod. a navíc se vesele rozmnožují.

K žádnému palestinskému holocaustu nikdy nedošlo, z těch 650 či 700 tisíc uprchlíků jich je dnes kolem 5 milionů a denně jich přibývá, protože palestinské ženy jsou fabriky na děti (5 až 10 dětí není nic zvlástního, vůdce Hamasu Ismaíl Haníja jich má už 13 a pár jich určitě ještě přibude).

251257

18.08.2011 02:21

Nemocný kapitalismus a co s ním

RE: Už jste viděl nějakého šťastného Čecha ?

Arkan 24.?.?.?

Já jsem tedy za celou svou letošní dovolenou v ČR jich viděl málo a přitom řadě z nich, mých bývalých spolužáků, se daří více než dobře.

A začínali jsme všichni stejně maturitou, ale to nám -alespoň těm inteligentnějším nestačilo - tak jsme pokračovali studiem na vysoké škole (ekonomie, práva, zdravotnictví atd.), většina z nás to dělala po večerech a byly to hodiny a hodiny dření, šprtání apod. Po absolvování VŠ se většině - i za komunistů - otevřely dveře k lepším a lépe placeným místům.

A zároveň s vyšším vzděláním jsme se naučili ijinak "ekonomicky" myslet. Lidé nejsou hloupí per se, mnozí z nich jsou jen nevzdělaní a nedokáží se na změněném trhu (po textilní revoluci) orientovat.

V životě každého člověka jsou jisté výdaje, které se prostě bez půjčky nedají zaplatit. Mám na mysli třeba bydlení (ať už je to rodinný dům, "kundominimum", družstevní byt apod.) Na to si mladá rodina, pokud nemá bohaté rodiče, nemůže nikdy našetřit. I za komárů existovaly nízkoúrokové novomanželské půjčky na zařízení bytu, nákup družstevního bytu apod.

Stát tu plnil velice důležitou sociální úlohu, neboť stát měl zájem na růstu populace; do stejné kategorie patřily i ty různé organizace jako Svazarm, předvojenská výchova, turistické organizace, letní tábory atd., neboť komunistický stát měl - podobně jako nacisté - zájem vychovávat zdravé, politicky indoktrinované mladé lidi, kteří by pak věrně sloužili budování socialismu resp. nacizmu.

Naprosto souhlasím s tím Vaším tvrzením, že lidé musí být zodpovědni sami sobě. Nemohu mít vše, co vidím v obchodech či v televizní reklamě.A to je myslím jeden z hlavních problémů dnešního Američana, Kanaďana či Čecha, nemá sice na to příjem, ale má kreditní kartu a zadluží se, protože tu 60 palcovou TV obrazovku musí mít, soused jí má, a to AWD monstrum si také musíme pořídit, co by naši souasedi řekli.

Já žiji v Kanadě, kde průměrné příjmy (ten můj rozhodně)jsou daleko vyšší než v ČR, nicméně i tady žiji podle svých finančních možností. Podobně jako Vy nemám dluhy, práce mě baví, dvakrát ročně dovolené, ale zároveň nemusím mít každou novotu, a podobně jako Vy na názory jiných lidí s.ru. Jejich názory mi nepřidají ani neuberou desetník z výplaty. Ale musím dodat, že mám slušné a normální sousedy.

251226

16.08.2011 20:09

Plán útoku NATO na Sýrii odhalen

RE: Já jenom doufám, že Bashir Asád a jeho armáda

Arkan 24.?.?.?

je lépe připravena na případný útok NATO, lépe než byl připraven Qaddáfí. Obě země v minulosti utrácely miliardy na nákup těch nejrůznějších zbraní, nicméně mám takový pocit, že to nebyl nákup těch důležitých zbraní, zbraní, které by je, tyto země, ubránily od útoku NATO. Tanky, děla, minomety či kulomety jsou pro vnitřní obranu dostačující, ale na obranu proti nejmodernějším letadlům, raketám jsou rozhodně nedostačující.

Pamatuji si, že v poslední izraelské válce (Jom kipur) to byly právě sovětské rakety - nejrůznějších typů - které dokázaly sestřelit více než stovku izraelských letadel, desítky izraelských tanků, atd. Jednu velkou "možnou" podporu v případě napadení Syrie, vidím v pomoci iránské armády, ať již dodávkou iránských raket delšího doletu nebo přímou pomocí z území Iránu. Pár raket vyslaných na území Francie či Itálie, pár zničených lodí NATO a útočníci by hned couvli. Ani Francouzi ani Italové nikdy nepatřili (od jistých dob) v posledních válkách mezi velké válečníky. V každém případě by to byla velká lekce pro NATO, aby přestalo dělat světového četníka.

251148

15.08.2011 19:44

Pochody hrdých teplých - znak naší doby

RE: Průvody ve stylu 1.máje?

Arkan 24.?.?.?

Počátky Gay Pride - Pride parade sahají do poloviny roku 1969 v N.Y. čtvrti zvané Greenwich Village. V této čtvrti proslulé jako čtvrť bohémů, umělců, buzerantů, lesbiček, bisexualních lidí apod. úchylů, byl jeden z proslulých barů (Stonewall Inn)napaden policií (policejní šťára) a mnoho teploušů a jiných individuí bylo policií zmláceno, zatčeno atd. Nepokoje trvaly několik hodin než byl nastolen klid.

V listopadu stejného roku byl pak na jednom kongresu teploušů odsouhlasen návrh, aby na výročí policejní akce byly organizovány "teplárenské akce". A tak od roku 1970 jsou v New Yorku každým rokem pravidelně organizovány Pride Parades. Pak se to pochopitelně přeneslo nejenom do New Yorku, ale i do jiných měst, do Evropy, Asie, Ruska atd. a nakonec letos i do Prahy. Bohužel, celá ta oslava se konala nikoliv v "pátek což je buzerantů svátek" ale v sobotu. Jinak by jistě pan prezident Klaus rád přišel.

251057

15.08.2011 16:24

Příjmy a výdaje Zvědavce za červenec 2011

RE: reklama se vyhýbá mně.

Arkan 24.?.?.?

Jak na toto sdělení reagovalo to pologramotné zvíře ze Saskatoonu, zvané "brodánek" alias Emil Řehořek, RSVDr (rozhodnutím strany veterinární doktor).

Tento pologramotný geront napsal, "Který člověk by reklamoval na webu trestaného zločince SStwory". Reklamovat se dá, ty pologramote, vadné zboží, služby apod., ale to bys musel umět česky, jazyk, který ses do dnešního dne nenaučil.

"Tam může dělat reklamu (namísto správného zadávat reklamu) jen nějaká komunistická či fašistická strana". Brodánku, dělat reklamu někomu či něčemu je rozdílné od zadávat, umisťovat, kupovat reklamu.

A pokračuje dále "...třebas hledáme levný vysoce toxický plyn pro naše vyhlazovací tábory. Hi Hitler....". Tento, dnes více než 75 letý koňský felčar v důchodu, který pochází z Uherského Brodu (města, kde chodil do školy učitel národů J. A. Komenský) za komunistů nesmírně "trpěl" (ti mu dovolili vystudovat veterinářskou VŠ v Brně) dodnes neví, že oficiální pozdrav byl "Heil Hitler" a nikoliv "Hi Hitler", což by odpovídalo českému "Nazdar, Hitlere". Jan Amos Komenský se musí v Holandsku v hrobě obracet.

Pár ukázek z jeho češtiny,"na rozvynutí, mají ho na mužce, mají starosti s paletincama, na Anarktidě, primitivní hulvád, s toho vyplívá, chtěl naspátek, mezi chytrýma lidima, ze zišných důvodů, , po prázninách, obrovská "thusami" (asi cunami), budou editovat web stama, z jeho Chigaga do N.Y., chtěli nermomocí, psát srozozumytelně, důvěrně zdělit, aby se rovynula nějaká debata, z Karlovi univerzity, z Frýdku Mítku, Káfimu museli zmrazit, prohlášení banek, zapoměl, Waschington, darlig, Lichlstejn, Ferdinant, Jim Cartel (asi Jim Carter), do své vili, Venezuala, vyscaný čecháček, partizán atd., atd.

Toto pologramotné zvíře pak mluví o slabomyslnosti, prosťáctví, osobní primitivnosti a hrozné nevzdělanosti přispěvatelů Zvědavce.

251032

11.08.2011 02:42

Role muže a ženy v rodině

RE:naše politoložka Dana, a.k.a. Danuška (podle koňského felčara

Arkan 24.?.?.?

Brodánka, alias RSVDr Emila Řehořka ze Saskatoonu) nám na toto téma napsala. Cituji její slova, "U nás (ve Virginii, USA) je vše dobrovolné a jelikož se já o chod domácnosti MOC nestarám, velká většina padne na milovaného manžela, dlouholetého a obětavého dobrovolníka....". Takovou ženu mít za manželku, to je opravdový poklad, jen ho vykopat (nejlépe do prdele).

Takže milovaný muži, když si ověřím, že všechny odpadky byly vyneseny podlahy umyty, koberce vyluxovány, pak si můžeš (pokud nebudu mít bolesti hlavy) "smočit svého kašpara" na pět minut v mé "jeskyňce lásky".

250459

11.08.2011 02:08

Role muže a ženy v rodině

RE: Kateřino, alias bábo Blažková,

Arkan 24.?.?.?

je tomu už pár let, co jsem ti psal, že máš neuvěřitelnou schopnost "nabodnout" si frajera, který zkraje vypadá jako by to byl slušný člověk, který ovšem má jen jeden cíl, dostat tě do postele. A to pro něj není obvykle žádný problém, protože v těch barech a vinárnách, kde vystupuješ, jsi většinou pod vlivem alkoholu a jiných látek a tudíž lehce dostupná. Máš jedno štěstí, že pracuješ jen v malém "orchestru", protože kdybys zpívala - třeba s orchestrem těch "nebožtíků Karla Krautgartnera, Gustava Broma či Karla Vlacha - tak bys těch parchantů a různých tatínků měla daleko více.
Tak se nesmíš divit, že ti "sociálka" chce vzít tvé děti.

Pokud jde o přežití porodu či "výživnější menstruace", muží dokázali ve všech válkách přežít daleko větší bolesti než je nějaký dnešní "císařský řez" či menstruace. A pokud jde o menstruaci, zeptej se nějakých aktivních sportovkyň, jak se to dá zmírnit či úplně odstranit, třeba takové Špotákové nebo Kvitové.

250458

05.07.2011 15:26

Flotila do Gazy: Ještě jsme to nevzdali!

RE: Flotila je sabotovaná

Arkan 24.?.?.?

Boty nikdy nebyly na seznamu zakázaného zboží, stejně tak jako potraviny, léky, zdravotnické zařízení, textil a veškeré další zboží potřebné k chodu domácností, škol, nemocnic apod. To přerušení dodávek plynu nemá nic s Gazou společného, plynovod vede přes egyptské území a sabotáž byla provedena beduíny. Jaká cena se bude platit za dodávky zemního plynu, to je jen otázka dohody mezi izraelskou a egyptskou stranou. Navíc se letos našly bohaté zásoby zemního plynu v teritoriálních vodách Státu Izrael, což jistě bude mít na jednání o konečné ceně vliv.

Loňský krvavý konflikt byl způsoben tím, že izraelské bezpečnostní služby tzv. "zachrápaly" a izraelské komando bylo okamžitě při slaňování napadeno "mírumilovnými" členy flotily. Vojáci si okamžitě uvědomili situaci a začali své druhy bránit střelbou, jejímž výsledkem bylo osm mrtvých Turků a jeden mrtvý americký Turek. Letos už takovou chybu určitě neudělají. Do moře nikdo házen nebyl, to by levičáci spustili větší povyk.

Nevím o jaké hromadě veteránů trpících psychologickými problémy, nárůstem sebevražd atd., René, mluvíš. V izraelské armádě muži slouží tři roky a ženy od 18 měsíců do dvou let. Na rozdíl od USA, Izrael kromě obranných válek nikdy žádné dlouhodobé konflikty na cizím území nevedl. To je jen americká specialita, dělat světového četníka a tím jste se také přivedli do bankrotu, protože ani nejsilnější ekonomika nemůže "ufinancovat" několik válek najednou. To na vlastní kůži poznal SSSR v Afganistánu, Čečensku, Dagestánu a víme jak to dopadlo.

Pokud má americký voják problémy s integraci, pak je tu jednoduché řešení, nehlas se do armády a zůstaň civilistou. Takovou možnost izraelský mladý muž či mladá žena nemají, s výjimkou těch pejzatých parazitů, kteří do nekonečna studují v ješivách.

Na rozdíl od USA je Izrael obklopen 300 miliony nepřátelských Arabů, jejichž cílem je zničení Státu Izrael, proto ty železné a betonové ploty, minová pole, kontrolní body apod. Československo se také chtělo bránit výstavbou pohraničních pevností, neboť také mělo v minulosti též za sousedy jen samé nepřátele, Němce, Maďary, Poláky a nakonec se přidali i bratia Slováci a skončilo to nejprve rozpadem ČSR a následnou okupací. Takovému konci chtějí Židé zabránit, protože na rozdíl od Čechů by porážku nepřežili.

247395

05.07.2011 14:02

Flotila do Gazy: Ještě jsme to nevzdali!

RE: Flotila je sabotovaná

Arkan 24.?.?.?

Sodku, ty nemůžeš být normální. Po přečtení tvého příspěvku musí být každému jasné, že to máš v palici hodně pomotané a jak už tě jednou charakterizoval pan Stwora, jsi jen klasický tlachal. Být na jeho místě, tak bych oželel i ty tvé finanční příspěvky.

Jenom Sodek dokáže neustále opakovat "USraelci, (g)Azané, USraelci, (g)Azanům, USraelské dělové čluny, JůYsEj, kapitaliSSmus, USraelská kriSSe, autocenSSura atd.". A nemá to evidentně konce, ty budeš blbnout do konce svého života. To nemáš trochu sebekritiky?

V jednom příspěvku jsi psal, že "se okolo tebe prosmyklo mnoho polygotů/polygotek...", tak bych ti chtěl jen připomenout, abys nepoužíval cizí slova, když jim nerozumíš, ty polygote. Člověk, který mluví několika jazyky je POLYGLOT, ty polygote.

Jinak přeji příjemné odpoledne a dobrý celý den, jak vždy závěrem říkával hlasatel ČSTV pan Miloš Frýba.

247392

05.07.2011 01:45

Flotila do Gazy: Ještě jsme to nevzdali!

RE: Flotila je sabotovaná

Arkan 24.?.?.?

Bartošku, Stát Izrael základně nestojí o novou krvavou konfrontaci, ke které došlo v minulém roce, která vážně poškodila izraelské PR. A tak se snaží všemožně zabránit té "humanistické flotile" k vyplutí a dělá všechno možné, aby humanitární zásilka mohla být předána do Gazy, buď prostřednictvím izraelského či egyptského přístavu.

A jak už jsem psal řecká vláda, která má už teď dost"průserů", nepotřebuje další problém. Tudíž navrhla, že řeckou lodí, nikoliv rezavým vrakem, transportuje "humanitární zásilku" do Gazy. Kdyby totiž těm potrhlým levicovým revolucionářům a anarchistům šlo opravdu o dopravu "humanitární zásilky", tak by to odsouhlasili. Ale jim jde o konfrontaci, o ozbrojený konflikt za každou cenu, ukázat či dokázat jak je Stát Izrael krutý vůči Gazanům, jak je "genocidně vyhlazuje", zejména když z původních 400 tisíc obyvatelů Gazy se rozrostli na l.6 milionů. To by si židé za 2. svěové války (ve Varšavském ghettu) libovali za takovou "genocidu".

Mimochodem těch pár beden léků a zdravotnického zařízení pro Gazany nic moc nepřínese, protože denně tam putují stovky kamionů naložených potravinami, léky včetně luxusních předmětů pro přepychová nákupní střediska, to všechno přes tu veškerou "genocidní" politku Státu Izrael. Tady jde základně o vyvolání ozbrojeného konfliktu a o nic více. Pochopitelně, že ocelové či hliníkové trubky (vhodné pro výrobu primitivních raket či minometů) do Gazy vpuštěny nebudou, stejně tak jako nášlapné miny, raketomety a podobný vojenský materiál.

247371

04.07.2011 18:52

Flotila do Gazy: Ještě jsme to nevzdali!

RE: Flotila je sabotovaná

Arkan 24.?.?.?

Není pochyb o tom, že flotila je sabotovaná, stejně tak není pochyb o tom, že té mírumilovné flotile nejde ani tak o humanitární pomoc Gaze jako o provokaci a vyvolání konfliktu mezi flotilou a námořnictvem Státu Izrael. Včera Řecko nabídlo té humanitární flotile, že veškerý humanitární náklad transportují do 1) buď izraelského přístavu nebo 2)do egyptského přístavu - na lodích, které jsou schopné námořní dopravy a nikoliv na zrezavělých lodích z druhé či třetí ruky. Jakou lod asi můžete koupit za půl miliónu dolarů, když blbý barák v Torontě stojí kolem 1 milionu.

Řekové nedělají nic jiného než následují příkladů tureckého rozhodnutí (Turkish Humanitarian Relief Foundation - IHH, která je považovaná oficiálně za teroristickou organizaci) nevyslat loď Mavi Marmara z Turecka (ona je totiž poloprohnilá, poloprorezavělá) a rozhodnutí prezidenta Kypru zakázat lodím flotily vůbec vyplout z kyperských přístavů.

Pokud jde o toho kapitána, který se rozhodl ignorovat příkazy řeckých úřadů, pokud je mi známo, Řecko rozhoduje o tom, kdo z přístavu odpluje a kdo ne.

Není divu, že se Stát Izrael snaží zabránit vyplutí této flotily, nemá totiž zájem na další konfrontaci - jako v minulém roce - která skončila smrtí devíti "mírumilovných" Turků.

247347

03.07.2011 18:26

Stížnost lze napsat i slušně

RE: Není to humor - přišlo emailem

Arkan 24.?.?.?

Modrá strako, i přes veškeré tvoje argumenty, příjmení ing. Miroslava Zikmunda se psalo, píše a bude vždy psát s "K". Jen v Sovětském svazu, který jsem navštívil ještě před emigrací jsem viděl v obchodním domě GUM překlady jejich knih, kde bylo napsáno - Jiri Ganzelka a Miroslav Zikmund.

Tvoje občanské jméno Sodek se také píše se "S" a nikoliv se "Z" či Šotek. Až bude tento web psán v latině, chorvatštině či maďarštině, pak si můžeš jeho jméno psát jak chceš. Zatím se tady komunikuje česky či maximálně slovensky.

Pokud je tady někdo obsedantní, tak jsi to právě ty. Ty. který tady publikuje, resp. publikoval, extensivní množství hloupých, nic neříkajících, nesmyslných obrázků, člověk, který jen klasicky tlachá, neustále opakuje stejná nesmyslná slova (pravicujeme, tunelujeme, JůYsEj, autocenSSura a podobné hovadiny, tak nějak ti to napsal pan Stwora, předtím než ti dal "zaraza".

Readproofing, to slovo opravdu neznám, ale proofreading to skutečně v angličtině existuje a osobně bych ti doporučoval se proofreading více věnovat, aby tvoje příspěvky nebyly plné chyb a překlepů. Používání cizích slov je velice ošemetné, tak si to v budoucnosti více kontroluj, nebo dopadneš podobně jako ti angličtináři na Nezvědavci, kteří dokáží napsat (po čtyřiceti letech pobytu v USA či Kanadě) "I must TO learn, proof it, vole, you are a looser, Chigago, Argus beef apod." A závěrem, jak říkal Švejk, pro budoucnost - "Ty se na mne a já se na tebe ..." nezlobíš-nezlobím.

247280

03.07.2011 17:55

Stížnost lze napsat i slušně

RE: Není to humor - přišlo emailem

Arkan 24.?.?.?

O letošní dovolené budu této lokalitě velice blízko. Jedu do Evropy a koncem dovolené i do ČR, tak neměj zbytečnou péči, ty vulgární primitivní anonyme.

247274

02.07.2011 17:44

Stížnost lze napsat i slušně

RE: Není to humor - přišlo emailem

Arkan 24.?.?.?

Já jsem od Hanzelky a Zikmunda přečetl snad všechno, tj. to co vyšlo před rokem 1968-69 - pak jim další publikování bylo zaraženo až do textilní revoluce - ale nikdy jsem nic nečetl od ZIGmunda a Hanzelky. Ani ten český král Zikmund Lucemburský se nepsal s "G".

Jediného ZiGmunda, na kterého si dodnes pamatuji, byl slovenský hokejista Zigmund Palffy, který tu v Americe hrál několik sezón.

Pokud pana Zikmunda mnozí nutili, aby některé části autocenzurně přepsal, nic takového se nestalo. Na to byl pan Zikmund tak pevný charakter, že se tlaku "pravdoláskařů" postavil stejně tak jako se postavil komunistům. Pan Miroslav Zikmund ještě žije, takže se ho můžeš zeptat, MoUdrostráku, pan Jiří Hanzelka umřel v roce 2003.

247202

02.07.2011 13:19

Irská loď do Gazy byla sabotována

RE: Mossad

Arkan 24.?.?.?

Oprava: namísto DSM mělo být DSK (Dominique Strauss-Kahn).

247188

01.07.2011 23:34

Irská loď do Gazy byla sabotována

RE: Mossad je státně mafiánská organizace, která ve své zločinnosti nemá obdoby!

Arkan 24.?.?.?

Milý Dobroději. ty si myslíš, že v Izraeli existuje nějaká sionistická skupina, která ovlivňuje veškerou politiku Státu Izrael. I přes veškeré diskuze v Knessetu, které jsou ve srovnání s parlamentem ČR daleko divočejští, v otázce obrany Izraele jsou všechny politické strany vždy jednotné. A skutečnost, že dochází k různým skandálům, např. bývalý prezident Katzev, obvinění z úplatkářství, podvodech apod., k tomu dochází častěji v ČR než v Izraeli. Mimochodem, nyní vychází i pravda o tom jak to bylo s DSM, údaje o tom, že ta pokojská při policejním výslechu několikráte lhala (počet telefonů, odposlech rozhovorů s jejím tzv. bratrem o tom jak získat velké peníze,znásilnění v Africe, informace o údajném bratrovi, lhal i její údajný bratr, atd.) takže ty původní informace a všechna ta obvinění jsou založena na lžích a vypadá to, že někdo, zatím se neví kdo, se snažil ukončit jeho kandidaturu na budoucího prezidenta Francie.

247158

01.07.2011 17:57

Irská loď do Gazy byla sabotována

RE: Mossad je státně mafiánská organizace, která ve své zločinnosti nemá obdoby!

Arkan 24.?.?.?

Není pravdou, že se Mossad řídí a kontroluje sám. Mossad, který vznikl na popud Davida Ben-Guriona v roce 1949, byl od samého začátku součástí úřadu premiéra Izraele. Jeho současný ředitel, Tamir Pardo, je přímo zodpovědný premiérovi, protože na rozdíl od ostatních izraelských bezpečnostních organizací, nepodléhá izraelskému parlamentu (Knesset). Veškeré akce mimo území Státu Izrael musí být schváleny premiérem a od úřadu premiéra také Mossad dostává pokyny, instrukce a různá doporučení k akcím.

247150

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 140 čtenářů částkou 23 155 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda byste mohli přispět na provoz tohoto serveru. Zbývá několik dnů do konce měsíce a v pokladně chybí třetina potřebné čásky. Jsme bez reklamy, tudíž plně závislí jen na tom, co se sebere. Děkuji.

Ve zkratce

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 1

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 0

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 0

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 6

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 6

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Evropská unie vojensky podporuje Turecko24.03.20 17:34 Evropská unie 2

V USA začala ekonomická krize24.03.20 04:25 USA 3

Video: Allahu akbar! Nepokoje v uprchlickém táboře Eleonas v Aténách23.03.20 17:51 Řecko 0

Video:Německo už není zemí mléka a strdí, ale Afričanovi to nevysvětlíte23.03.20 17:45 Německo 1

Protesty proti omezením kvůli koronaviru v Paříži23.03.20 16:19 Francie 0

Stát zakázal výrobu dezinfekce Martinu Žufánkovi23.03.20 15:43 Česká republika 1

Rusko a Kuba posílají do Itálie své lékaře22.03.20 17:35 Rusko 4

Měnové kurzy

USD
24,60 Kč
Euro
27,48 Kč
Libra
30,64 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
15,17 Kč
Švýcarský frank
25,86 Kč
100 japonských jenů
22,80 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
6,04 Kč
100 maď. forintů
7,69 Kč
Ukrajinská hřivna
0,88 Kč
100 rublů
31,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 038,25 Kč
1 unce stříbra
356,21 Kč
Bitcoin
150 891,82 Kč

Poslední aktualizace: 29.3.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?