Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy

Nalezeno 22 příspěveků, 2 různá jména: <nic>, meloun.

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.07.2011 06:18

Flotila do Gazy: Ještě jsme to nevzdali!

asi proto že

meloun 89.?.?.?

Izrael na seznam zemí podporující terorismus samosebou patří! Na seznam byl pravděpodobně dán na základě skutečnosti, že gaza je také Israel a v té jak známo jsou všichni teroristé. Tak že na seznamu by měl Izrael zůstat, dokud bude v Izraeli dýchat poslední terorista.
vyvětlivky: terorista= palestinec
palestinec=terorista

247375

10.07.2011 00:55

Cíl: zničit svobodný internet

RE: Wikileaks a hackeři jako false flag?

meloun 89.?.?.?

"Mimochodem, moje informace a zdroje ukazují na to, že WL rozhodně nejsou na ničí straně...." Tak šup sem s těmi informacemi, ať nežijeme v bludech.

247620

30.07.2011 19:50

5000 stromů

Dřevo-prachy

meloun 89.?.?.?

Řekl bych, že šumavský národní park má mnohem větší problém s jiným druhem parazita než je kůrovec. Tenhle parazit nežere jen líko, ani mu nejde o stromy. Tomu jde o peníze za dřevo! Tak že se bude těžit, dokud to bude sypat. A proč zrovna Strálský? No proto že pár let to kácení ve velkém bude trvat a kdyby přeci jen náhodou někdy něco, kdo si co na staříkovi vezme, že.

249511

07.08.2011 09:25

Permakultura nefunguje, říkají ekologičtí farmáři

Perakultura sice nefuguje na poli, ale za to slušně vynáší.

meloun 89.?.?.?

Sice nefunguje na poli, ale těm co za dlouhé peníze poskytují školení jistě dobře vynáší. Jak dlouho se člověk zabývá zemědělstvím? Jsou to tisíce let pozorování a zkušeností předávaných z generace na generaci. Jen existence pranostik dokazuje že člověk přírodu pečlivě po generace pozoroval a najednou se zjeví nějaký metrosexuál a řekne "všechno děláte špatně! dejte mi vaše vydřené peníze a já vám za ně prozradím, jak bez nákladů a práce toho vypěstovat ještě více". No nekup to za ty prachy [překvapení]

249994

02.09.2011 23:07

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

meloun 89.?.?.?

No vidíte, nakonec jsme stanuli na straně vítězů a Hitler byl poražen. Ano války byla zlá Lidice, Ležáky, heidrichiáda. Nemyslím však že kdyby Německo nebylo poraženo, že by tento teror trval věčně. Dnes by na stožárech viseli jiné vlajky, ale nevěřím tomu že by Hitler vyrval pracujícím lidem z rukou nářadí, sebral by jim práci a vyhnal pryč z kontinentu, alespoň rozhodně né ty, kteří umí pracovat a tvořit. Že bychom nebyli svobodní? A teď snad jsme? Museli bychom pracovat na Němce, dnes také makáme a čím víc kdo dělá, tím má větší dluhy, jen se jako neví na koho že děláme. Chtěl jsem tím říci, že vlastně nějak nevím, co že jsme to vlastně vyhráli.

252442

09.09.2011 01:11

Romové II. část

RE: Nejzajimavejsi ale je

meloun 89.?.?.?

Jak dlouho bude ten pevný řád fungovat? Do té doby než jich bude jako nás? Nebo až jich bude dvakrát, pětkrát, osmkrat tolik co nás? Kdo je bude živit? Ta jejich práce, pokud by je kdo přinutil pracovat, je maximálně zametat nebo kopat výkopy. Víc prostě tihle kašpaři nikdy nesvedou. Máte pocit že budeme potřebovat miliony metačů či kopáčů? Nebo vy by jste se snad nechal operovat cikánem? Nebo by jste šel na oběd do cikánské restaurace? Myslíte že když jich bude jednou víc než nás, že nás budou i tak poslouchat a repektovat naše zánony? Člověče proberte se. Ti budou jen parazirovat a množit se! Jediné řešení je, se cikánů zbavit. Jak to udělat? Naprosto jednoduše, prostě jim přestat dávat z našeho. Oni sami svobodně půjdou za lepším a pokud jim nikde nikdo nic nedá, půjdou za teplem, ostatně otamtud přišli.

252820

10.09.2011 23:15

Pohádka o dracích a domečcích z palačinek

RE: Uzákonění 911

meloun 89.?.?.?

03.05.2017´myslíte že v r2017 bude Českou zem ovládat chazar? No to snad né!!!!. Podívejte ven, tam chazarovo policie mlátí české občany kteří se postavili černému rasismu. A každá taková rána vyvolá v lidech spoustu otázek a jak se říká víc hlav víc ví a na facebooku (židovském vynálezu [smích] ) se ty hlavy dávají do hromady! Vždycky jsme myslel že cikáni budou předhozeni davu až se to bude velkejm klukům hodit do krámu, ale jak to tak pozoruji a čtu, může se klidně stát že to budou právě cikánký problém který chazarům v Čechách zlomí vaz.

[chechtot]

253020

17.09.2011 21:04

Jak to bylo ve Varnsdorfu

Jak to vidím já.

meloun 89.?.?.?

1 Diskreditace policie prostřednictvý negativních zpráv o polici.
2 Média náhle informují o cikánské kriminalitě.
3 Agenti policie svolávají demostrace proti cikánské kriminalitě, připojují se naštvaní starousedlíci a takzvané exteremistické hnutí a strany.
4 Policie nasazuje do davů svoje agenty kteří mají za úkol provokace, hrocení situace a vyhodnocování průběhu zásahu zevnitř.
5 Ministerstvo vnitra nasazuje proti demonstrantům represivní složky které brutálně zasahují především proti starousedlíkům.
6 Zdělovací prostředky ochotně informují o potlačení demonstrací.
7 Během těchto policejních taktických cvičení zákonodárci v tichosti schválili důchodovou reformu, která defakto znemožní pracujícím dosáhnout na starobní důchod.
Výsledek?
Rozdělení společnosti na cikány, zdiskreditovanou policii a český národ.
Policie si zacvičila proti skutečným demonstantům, což je neocenitelná zkušenost využitelná proti protivládním demonsracím v budoucnu
Mocipáni si přivlastnili peníze určené na naše důchody!
Cikáni získali zkušenost že můžou vše a když to přeženou, tak zase přijede policie a ochrání jejich zločinost.

253565

23.09.2011 11:44

Editor Zvědavce znovu předmětem vlídného zájmu policie

pozvěte PČR do Kanady

meloun 89.?.?.?

Pokud jsem Pražák ale způsobím dopravní nehodu třeba v Brně, projednává se celá záležitost v Brně, jelikož ke skutku došlo v Brně. Nemělo by to tedy být tak to i ve Vašem případě? Meměla by si si policie vyrazit za Vámi do Kanady, stejně jako dojíždějí do JAR za Radovanem Krejčířem. Proč by Vás mělo kdejaké anonimní udání stát Vaše peníze? Navrhněte místo a čas zchůzky někde ve vašem městě, jestli bude mít PČR zájem, jistě rádi přijedou.

253795

03.10.2011 10:33

Šluknovská výzva zní: Občane braň se!

jak na parazita

meloun 89.?.?.?

"" Prvním krokem musí být jejich částečná „evakuace“ do jiných lokalit, jejichž výběr vládě nezávidím.""

To je jako vzít ošklivě zablešeného pejska, blechy částečně vychytat, rozdělit a nasadit je jiným pejskům do kožíšku. Až se zase blechy rozmoží a bude zablešení pejsků neůnosné, poces opakovat a podělit další pejsky.

254352

05.10.2011 11:28

Kdo krade nejvíc?

chudáčci

meloun 89.?.?.?

Židi už se zase haštěří, jako když se poškorpili o kasičku ve staronové sinagyze sidonovci s jelínkovcema. Jenže to byla tehdy jiná mela, to se častovali do nácků a fašistů a pak se dokonce i poprali. Já se joudům vůbec nedivím, ona ta hra na vládu a opozici musí být o nervy. Ty poslení zbytky k rozkradení zrovna bagruje parta co si dála nálepku pravice a druhá parta v dresu levice musí sedět na střídačce, jen koukat čekat co zbyde. To se pak nelze divit tomu, že jednomu rupnou nervy a začne s brekotem vyčítat těm u lizu. Ono jak bude úbývat libového, tak bude atmosfera hustší a hustší a až zbude poslední drobek, tak se nakonec poperou. To se ale nebuou prát podle stranického trika, ale každý proti každému.

254523

05.10.2011 11:33

Kdo krade nejvíc?

RE: Defenestrace

meloun 89.?.?.?

Bohužel máte pravdu.

254524

16.10.2011 03:34

USA daly Izraeli zelenou pro útok na Írán, uvádějí zdroje

moc tomu nevěřím

meloun 89.?.?.?

Pokud si vzpomínám tak Rusko po válce s Gruzií vydalo prohlášení, že nikdo nikde na světě nemůže beztrestně zabíjet ruské občany. Pokud v iránských jaderných zařízeních pracují rušští odborníci a Izrael by se rozhodl tato zařízení vojensky zničit, při čemž by zemřeli rušští občané kteří tam pracují, myslím že by se sionisté dostali do vážných problémů. V době radarových tanečků Putin prohlásil, "Radar v ČR by byl problém, ale já a G.W.Bush jsme přátelé a tak problém nebude", krátce po tomto Putinovo prohlášení USA od výstavby radaru v ČR upustili.K situaci kolem jaderných zařízení v Iránu Rusko prohlásilo, že "Iránský jaderný program je mírový a proto není důvod proti němu vojensky zasahovat" Překlám si toto prohlášení jako, "Varování všem! Iránský jaderný program je ruská sféra zájmu!" Pokud se ve vztahu Irán Rusko od té doby nic vážného nezměnilo, nevěřím že by si kdokoliv na iránská jaderná zařízení vojensky troufl.

255251

16.10.2011 12:30

USA daly Izraeli zelenou pro útok na Írán, uvádějí zdroje

RE: moc tomu nevěřím

meloun 89.?.?.?

No nevím, ale předložit jako oběť stát, který disponuje jadernými zbraněmi, by nemuselo dopadnou dobře pro nikoho.
Podle mého názoru je celá záležitost kolem zelené Izraeli, jen jeden z dalších zastrašovacích kroků západu, z kterého doufám nic nebude.

255277

07.11.2011 19:49

Můj vztah k Židům

RE: Jedno je jisté...

meloun 89.?.?.?

Co jiného EU než jeden velký kriminál je? Vězni sice mají volný pohyb, ale do chodu a především řádu věznice mluvit nemohou. Ano smějí si vybrat ze schválené nabídky svá kápa, ti ovšem musejí bezpodmínečně poslouchat bachaře. Ostaně nejen že kápa musejí poslouchat, oni za svá privilegia poslouchají bachaře rádi a s našením. viz prosazování takzvaných reforem, jejichž jediným účelem je další přelití majetku do kapes bachařů. Dokonce nezapomněli jako ve správném lágru pro naprostou kontrolu i lágrpeníze natisknout. Lágr je moderní a tak není třeba oplocení ostnatým drátem, ten nahrazují nástroje jako mezinárodní zatykač a pod. viz Zundel. Ještě jednu zvláštnost má tento lágr, je veden jen proti původním obyvatelům, pro běžence je systém nastaven tak, aby oni se tu měli jako v lázních.

256742

02.12.2011 19:05

Syrská časovaná bomba

který perverzní úchyl tohle vymýšlí!

meloun 89.?.?.?

Zajímalo by mě kdo je architektem pomluv typu, "polikají tam viágru, znásilňují ženy, chlapce, zabíjejí děti!" Já bych řekl že tyto kecy přišli s Hilari Clinton. Co se asi musí odehrávat v mozečku téhle pizdy?

258000

19.12.2011 11:53

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

národní smutek?

89.?.?.?

Nějak nechápu proč má být vyhlašován národní smutek. Národní smutek by měl být vyhlašován jen případě tragické události, která zasáhne národ. To že jeden z mnoha válečných štváčů, lhářů a vlastizrádců již nebude vyzývat k válkám a zabíjení, jako národní tragedii rozhodně nevidím a podle příspěvků v diskusích je tento názor v národu většinový.

258887

22.12.2011 00:49

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: Politická korektnost-duševní vězení

89.?.?.?

Člověče proč se rozčiluješ? Ano mohli jsme jezdit do Tater a Tatry byly i naše stejně jako byla i vaše Šumava. Prezident sice byl v Praze ale byl jím Slovák (Husák). Co máme dnes? Prezidenta jakého si Wan Rumpíka kdesi v Bruselu či ako sa ten neznámý kokot volá. Když mu napíšeš slovensky nebo česky tak to ani číst nebude a kdyby jo stejně nebude rozumět.
Na vojně jsem byl v době kdy Slováci i Češi sloužili společně. Nikdy tam žádný národnostní problém mezi nami nebyl, dokonce kluk s kterým jsme tahal čínky a chodil chlastat byl Slovák, nějaký Palo Košťan z Martina. Na vojnu šel v 25letch proto že byl do té doby po kriminálech, že prý za hospodské bitky, byl to dřevorubec a silnej chlap, tak asi proto šel vždy sedět[smích]
Byl to můj nejlepší kamoš, byl na něho spoleh a jeho slovo co řekl to prostě platilo i kdyby to nešlo. Jasně že občas byli slováci čobolové a mi zase švédi. Učili jsme slováky vyslovit "polštářek" a oni nás učili "kuoň", byla to prdel, proto že pořád tvrdili že to říkáme špatně[smích]. Balíky z domova jsme si dělili podle toho kdo zrovna byl na pokoji když balík přišel a NÉ podle toho kdo je slovák a kdo čech! Náš velitel roty byl slovák, dobrej chlap, pořád nás tahal z průserů, náčelník štábu taky slovák ale to byl totální čurák, stejně tak to bylo i z českejma důstojníkama, tak že to nebylo o národnosti ale o člověku!! V civilu jsem jezdil na montáže, staveli jsme plynovod. Tam jsem také poznal hodně slováků, nikdy jsme neměli problém v tom že on je slovák a já čech, prostě to nikoho nezajímalo. Národnost nás začala zajímat jen když ten druhý vařil nějaké jídlo, nebo přivezl z domova pálenku, klobásy, ovčí sýr. Prostě za svůj život jsem nezaznamenal mezi obyčejným lidem problém mezi našimi dvěma národy. Ty problémy udělali politici. Začali lhát že češi doplácí na slováky, slovákům lhali že doplácí na čechy a když získali podporu tak rozdělili společný stát. Mé přesvědčení je takové, že jsme ztratili všichni.

259218

02.02.2012 21:04

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

Vyměňte právníka

meloun 89.?.?.?

Pane Stwora, až Vás zase bude někdo o něco ŽÁDAT, je rozhodnutí na Vás. Až bude te VYZVÁN, bylo rozhodnuto za Vás.
Ps. vyměňte právníka. [oči v sloup]

262388

02.02.2012 21:40

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Vladimíre,

meloun 89.?.?.?

Pamatuji že zde bylo kdysi napsáno že Zvědavec nezapisuje do cokis, že prý je to dobré pro anonimitu uživatele. Dále zde bylo různě vymýšleny způsoby anonimizace platby přispěvku aby nebyl dárce identifikovatelný. Dokonce si matně pamatuji že tu kdysi editor psal, že adresy vidí jen on a nikdo jiný. A pak se stane co se stalo. Uznávám že je pan Stwora statečný když vede tyto stránky, já bych na to neměl, ale přeci jen měl nejpve varovat, že pod tlakem mění pravidla a né změnit pravidla a pak teprve změnu vyhlásit. Myslím že bylo chybou komentovat, že příspěvky byly do hněda. Když něco takového napíše editor, je to jako gól do vlastní branky. Na taková hodnocení jsou tu jiní, říkají si odborníci na extremismus.

262396

02.02.2012 22:10

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Vladimíre,

meloun 89.?.?.?

Mám dojem že jsi špatně pochopil mou myšlenku ohledně "odborníků".

262407

01.03.2012 07:48

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí

Raději dobré světlo

meloun 89.?.?.?

Kamery jsou k ničemu, ty feťáka nezastaví, jelikož kamery ani nevnímá. Mnohem účinější je dobré osvětlení. Tak že pokud chcete investovat do zvýšení bezpečnosti, nainstalujte halogenová svítidl se senzorem pohybu. Dobrého světla se vyfetovaný zloděj bude bát, jelikož trpí stihomamem a je světloplachý, a tak se takovému prostoru vyhne! http://cs.wikipedia.org/wiki/Pervitin .
Proti bytovému zloději který si nejprve vše obhlédne a naplánuje, budou kamery rovněž k ničemu.

264320

Káva pro Zvědavce

62

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 118 čtenářů částkou 21 845 korun, což je 62 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda by nestálo zato přispět na provoz tohoto serveru.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Assange má za sebou první dva dny slyšení u soudu, který má rozhodnout o jeho vydání do USA27.02.20 00:07 Británie 0

Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"26.02.20 01:03 Švédsko 1

Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti25.02.20 20:49 Německo 2

Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy25.02.20 20:16 Slovensko 1

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 11

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
23,24 Kč
Euro
25,36 Kč
Libra
30,05 Kč
Kanadský dolar
17,41 Kč
Australský dolar
15,23 Kč
Švýcarský frank
23,87 Kč
100 japonských jenů
21,12 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,95 Kč
100 rublů
35,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 383,33 Kč
1 unce stříbra
420,22 Kč
Bitcoin
202 548,42 Kč

Poslední aktualizace: 27.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo ?